Diskuse Archiv 2

První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další už hned.

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste.

 Obnoviť

 1. V nizsie uvedenom linku je zaujimavy vyvod:
  http://www.lesmedium.sk/casopis-letokruhy/2012/letokruhy-2012-11/pralesy-na-slovensku-aky-je-ich-sucasny-stav-a-ake-su-fakty
  … Pri tak intenzívnom tlaku na lesy v minulosti (predovšetkým ťažbou pre potreby baníctva a hutníctva, neskôr vo významnej miere aj odlesňovaním valašskou kolonizáciou) …
  Pri dlhodobom planovanom odlesnovani Karpat, neboli valasi na Oravu a Moravu dovezeni zamerne? Napriklad okrem zivotneho prostredia aj z vojenskeho hladiska, hory … pevnost. Kedy skrsol napad navozit tu valachov? To je ako navozit imigrantov na zdecimovanie povodneho obyvatelstva v niekolkych urovniach. Podobne Cigani a Romovia.

  Odpověď
 2. Takže letadlo u Soči prý spadlo kvůli chybám pilota, kvůli jeho možnému „iluzornímu stavu“. Prý několik vteřin po opuštění dobře osvětlené vzletové dráhy a opuštění dobře osvětlené břehové linie se „okamžitě dostanete jakoby do černé díry“. Pilot se tak ocitá „v moci vlastních iluzí“ a nedokáže správně vyhodnotit polohu letadla v prostoru.
  http://www.rbc.ru/society/31/05/2017/592f156d9a794724036c2119

  Předpokládám, že je tak někomu zcela jasně sdělováno, že jeho řízení je iluzorní…

  Odpověď
 3. Pri zrútení tureckého vrtuľníka zahynulo 13 vojakov
  Vrtuľník AS532 Cougar sa zrútil krátko po štarte zo základne v oblasti Šenoba v provincii Širnak.
  Prvé informácie naznačujú, že helikoptéra zachytila elektrické vedenie vysokého napätia.
  May 31, 2017 – 13 confirmed dead in Turkey helicopter crash pic.twitter.com/sjO3D3Sw2A
  http://www.teraz.sk/zahranicie/turecko-pri-zruteni-armadneho-vrtul/262896-clanok.html

  Odpověď
  • Oracle 911 1.6.2017 o 9:15

   Matrične hovorí o konci Turecka, nebude to zajtra ale v dohľadnej dobe.

   Odpověď
 4. Může sem někdo v krátkosti prosím co sleduje Trump tím, že stáhne USA z Pařížské dohody o klimatu? Mluvil o tom Pjakin?

  Odpověď
  • Nasredin 1.6.2017 o 9:29

   Trump se pokusí obnovit v USA zlikvidovaný těžký průmysl jako jsou hutě a doly, aby snížil závislost na dovozu oceli, hliníku a dalších surovin z Číny, Jižní Koreje a Taiwanu a aby zaměstnal své lidi. Po odstavení dolaru z role světové měny bude nákup těchto komodit z výše uvedených zemí i finančně nevýhodný. Ta obnova bude vyžadovat dost krvavé peníze a těžké náklady. Z tohoto důvodu tedy nebude dlouho na nějakou ekologii ani pomyšlení … Doba, která USA čeká bude připomínat situaci v Německu po skončení II. světové války. Bude to krev a pot a dlouhé období odříkání.

   Odpověď
   • Začnou kšefty z emisními povolenkami – někomu se nedostane, někomu zbudou navíc. :))

    Odpověď
 5. Európska únia zakázala vydávanie víz účastníkom tzv ATO, uviedol na svojom blogu Kyjev novinár Vyacheslav Pihovshek.

  http://politikus.ru/events/95238-evrosoyuz-zapretil-vydavat-vizy-geroyam-ato.html

  Odpověď
  • Zaujimave to dat teraz ,,von,, kedze za 10 dni uz ukrainci viza do eu nepotrebuju , teraz sa sem mozu nahrnut geroii ato….este bude veselo …

   Odpověď
 6. Nasredin 1.6.2017 o 7:58

  „Magická jedenáctka …“

  http://zahranicni.eurozpravy.cz/asie-a-australie/191436-filipinska-armada-v-boji-proti-islamistum-omylem-zabila-11-vojaku/

  Odpověď
 7. McFaul: „Rusové se vysmívají USA “
  „Pojďme být čestní: NATO a G7 — to jsou naše kluby, to my jsme je vytvořili, abychom realizovali vlastní zájmy ve sféře národní bezpečnosti a zajišťovali naši vlastní prosperitu. A výsledkem této cesty je rozklad v obou těchto skupinách,“ zmínil. Dodal, že tento stav věcí je „balzám na Putinovu duši“.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201705315390171-McFaul-Rusove-USA/

  Odpověď
  • Oracle 911 1.6.2017 o 7:46

   Buď je to idiot na úrovni McCaina alebo človek GP.

   Odpověď
   • Dodám len, že určite užitočný idiot pre GP ..
    Veľa zdravia všetkým.
    :-)

    Odpověď
 8. Protiruské výpady a rusofóbia dosiahla v minulom roku v USA už gigantických rozmerov. Ale vyjadrenie bývalého šéfa Národnej rozviedky USA o zlej genetike Rusov presahuje aj tieto rámce. James Clapper , generál-poručík amerického letectva a riaditeľ národnej rozviedky do 20.1.2017, vo vysielaní amerického televízneho kanála NBC vyhlásil, že zať D. Trumpa – Jared Kushner – je ruským špiónom a Rusi ako národ majú „genetickú náklonnosť“ k podvádzaniu a lži.
  Je zaujímavé, že tieto slová pochádzajú od človeka, ktorý klamal Kongresu, keď sa ho spýtali, či rozviedka zbiera údaje o Američanoch. Edward Snowden odhalil Clappera a dokázal, že klamal pod prísahou.
  http://rusvesna.su/english/1496186491

  Odpověď
  • Oracle 911 31.5.2017 o 22:38

   Clapper, Heydrich a debil v jednom.

   Odpověď
   • Zdeněk 1.6.2017 o 8:33

    Oracle,oni jsou (tito vzdělaní a doposud mocní západní provenience) vnitřně slepý. Pjakin se zmínil,že GP nemá dostatek schopných kádrů. Jak to? Je to tím,žezákony Nejvyššího zákonodárce působí tiše,přitom však tvrdě a nekompromisně. Nelze je obejít. To platí i pro GP.

    Odpověď
    • odpoved Pjakina prečo GP nemá kádre
     https://www.youtube.com/watch?v=DKtQ6e5QHX8

     Odpověď
 9. Trump sa rozhodol o odstúpení Spojených štátov od klimatickej dohody uzatvorenej v roku 2016 v Paríži.
  http://rusvesna.su/news/1496238321

  Odpověď
  • Oracle 911 31.5.2017 o 22:21

   Súčasť procesu o ktorom hovorí Pjakin ako odpoveď na 1. otázku.

   Odpověď
 10. Zajímavý úkaz naznačující, že žijeme v paralelních vesmírech …

  https://www.novinky.cz/veda-skoly/439206-tajemne-chladne-misto-naznacuje-ze-zijeme-v-multivesmiru.html

  Odpověď
 11. 30. mája VKS Ruska zničili základňu ISIL po obdržaní súradníc z Pentagonu. Mocné údery ruského lietadla boli vedené na teroristické základne v regióne Rasifin 130 km severozápadne od Palmýry v sýrskej provincii Homs.
  http://rusvesna.su/news/1496255001

  Odpověď
 12. Ruská ekonomika vstúpila do fázy oživenia ekonomického cyklu. Napr. od začiatku roka 2017 ukazovatele výrobnej aktivity vykazujú trvalý rast.
  http://rusvesna.su/economy/1496258948
  Podľa príslovia: Čo Ťa nezabije, to Ťa posilní.
  Čo by urobili ekonomické sankcie k hociktorou zo západných ekonomík?

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>