Diskuse Archiv 3

První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další už hned.

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste.

 Obnoviť

 1. EU jedná o zrušení plateb v hotovosti…
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Evropska-unie-chce-vyrazne-ztizit-placeni-penezi-Budou-o-nas-vedet-vsechno-Jako-v-Orwellovi-Toto-k-tomu-rekli-ekonomove-504850

  Odpověď
 2. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jozef-Banas-Nemecko-Casovana-bomba-Mezi-reci-vam-Nemci-sdeli-505029

  „Je pro mě smutným poznáním, že jeden z nejduchovnějších národů, které znám, Němci, kteří dali světu mnoho velikánů, není ve stavu vygenerovat kvalitnějších kandidátů, než jsou Angela Merkelová a Martin Schulz.“

  Banáš poukázal také na jeden dominantní fenomén v Německu. „Němci vám mezi čtyřma očima přiznají svůj neustálý pocit viny za druhou světovou válku, jíž jsou neustále vydíraní. A Merkelová tím, že je akceptovaná v politických kruzích, jim dodává určité sebevědomí. Takový pocit, že toto je naše Mutti Merkel, která nás Němce drží na akceptovatelném podstavci. Ale to německé sebevědomí jako velkého historického národa, mi tam právě v důsledku jejich pocitu viny chybí.
  —————–
  Tomu pořád nerozumím. Někdo vám poškodí dům a potom tu vinu „odčiňuje“ tím, že ten dům zničí definitivně a do základů???

  Odpověď
 3. Syrský tank T-72 zničil ruský T-90A ukořistěný teroristy v roce 2016. Podkaliberní průbojný granát vystřelený ze syrské T-72 zasáhl bok věže T-90 prošel dovnitř a při explozi spůsobil požár vezené munice při které shořela celá teroristická posádka. Na zničeném tanku je vidět, že byl odmontován aktivní pancíř T-90, který byl zřejmě odeslán k expertnímu vyhodnocení do USA. Kdyby tam byl, osádka by zřejmě přežila. Na zničeném T-90 je zajímavé to, že po následném požáru vezené munice nedošlo k její explozi a v následku odmrštění tankové věže, což bylo nejčastější finále zničení hořících starších verzí T-72 známé ze snímků z bojů v Jugoslávii, Iráku, Lybii, Sýrie a Gruzie.

  http://rusvesna.su/news/1505915102

  Odpověď
  • Odmontovali si aktívny pancier na expertízu a boli zničený = jasná opičia pracka. Inak by ma zaujímalo kto sedel v tom tanku. Podľa mňa to museli byť rusky hovoriaci teroristi z bývalého ZSSR bloku. Na ovládanie takého stroja potrebuješ niekoľkomesačný výcvik v armáde. Púštne mäso také niečo ovládať nenaučíš. Bol som tankista tak viem o čom hovorím.

   Odpověď
 4. Bingo !!!!
  Hľadáme pro-atlantické riešenia. Určite nebudeme nakupovať ruské Migy. Žiadna nová koaličná kríza sa nečrtá, upokojuje Gajdoš … a je vymaľovane!
  Ale ved aj CO INÉ očakavat od Ministra obrany takého statu, ktorý je v NATO ??!!.

  Alebo inač?
  Z hovna bič neupleties a po-cz-švedske grippeny nevylepšiš na bojaschopne …. a tlupa / stado si tieto slova vojenskej elity aj tak bude pamatat iba 2 tyzdne ….

  http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Hladame-proatlanticke-riesenia-Urcite-nebudeme-nakupovat-ruske-Migy-Ziadna-nova-koalicna-kriza-sa-necrta-upokojuje-Gajdos-293133

  Odpověď
  • Oracle 911 21.9.2017 o 13:31

   Ako odpoveď citujem Kulicha:
   http://www.vodaksb.eu/diskuse/politika/comment-page-2/#comment-72373

   Mimochodom čo sa stalo, že si dnes tak negatívny?

   Odpověď
   • Ďakujem Ti za upozornenie, kamarát.
    Ani neviem ako som „do toho spadol“. Predstav si, že až Tvoje slová v poznámke ma znovu nakopli, pozrel som sa zboku na seba a svoje správanie a ostal som znepokojený sám sebou. Spätne povedané, od rána som akýsi nesvoj. Určite sa budem snažiť opýtať sa pred spaním môjho kámoša NHR, niečo mi chcel povedať a ja som nepočúval, asi si musím dať odstup od tých negatívnych správ, ktoré tu píšem a ktoré prevažujú …
    Srdečná vďaka ešte raz.
    :-)
    Veľa zdravia všetkým

    Odpověď
    • Oracle 911 21.9.2017 o 19:36

     Vďaka. :)
     Vieš napíšeš 2 skvelé správy ohľadom Sýrie a potom z ničoho nič si prepadol do negativity. U mňa tvoja reakcia vyvolala dojem ako keby u nejakého pacienta prestali pôsobiť antidepresíva ale viem, že netrpíš depresiami a tak ma napádajú 2 varianty: nejaká choroba na teba lezie alebo nejaký egregor z teba vysal energiu.

     Odpověď
  • Oracle 911 21.9.2017 o 13:33

   A ešte jedna vec, mi ZATIAĽ nemôžeme vyskakovať ako Turecko s nákupom systému S-400.

   Odpověď
  • Uz sme to rozoberali, tusim v CR/SR politika, skus pohladat.

   Odpověď
   • Oracle 911 21.9.2017 o 14:11

    Však som ťa citoval s tým odkazom.

    Odpověď
    • Pisali sme asi naraz, nevidel som tvoju odpoved

     Odpověď
     • Oracle 911 21.9.2017 o 14:43

      Nevadí len som to spomenul.

      Odpověď
  • ….mozno aj prelzenie zmluvy o podpore Migov, ktore to moze sprevazdat bude dobre riesenie …

   Odpověď
  • Interbulo 22.9.2017 o 0:05

   Nie až tak! Poniektorí si budeme pamätať až do smrti!

   Odpověď
 5. Poliaci vymysleli celkom sikovny liek na neziskovky… dufam, ze to bude takto aj schvalene
  http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Polsko-pristrihlo-kridla-neziskovkam-Tie-rycia-293108

  Odpověď
  • Ten zakon neprejde, lebo Duda, ktory hraje na viacere strany ho nepodpise.
   Cele mi to pride ako opijanie rozkom uz aj tak hodne ozratych Poliakov. Imitacna cinnost pre Poliakov na maskovanie inych vaznych procesov …
   :-(

   Odpověď
 6. Nasredinovi díky za upozornění na film ..A jitra jsou zde tichá …moc se mi líbil .

  Odpověď
  • Putinovec 21.9.2017 o 13:21

   Jeden z nejlepších,které jsem viděl.Je tam hmatatelná velká Ruská duše.

   Odpověď
   • Prosím pěkně, a ten film z 2015 nebo starý z 1972?

    Odpověď
 7. Ukrajinští pohraničníci pustili psy na zástupce OBSE
  https://cz.sputniknews.com/svet/201709216012064-ukrajinsti-pohranicni-psi-zastupce-obse/
  - že tie Toyoty ma OBSE, IGIL…to sa tým psom nedivím

  Odpověď
 8. Do platnosti vstupuje prelomová obchodná dohoda medzi EÚ a Kanadou
  Dnešným dňom sa začína predbežné uplatňovanie prelomovej dohody medzi EÚ a Kanadou, tzv. CETA (Canada-EU Trade Agreement). Uviedol to hovorca Ministerstva hospodárstva (MH) SR Maroš Stano.
  https://www.aktuality.sk/clanok/522947/do-platnosti-vstupuje-prelomova-obchodna-dohoda-medzi-eu-a-kanadou/

  Odpověď
  • Takže už majú v rukách kanadské (americké) korporácie takú silu u nás, že nás môžu aj pohnať pred súdy ??!!
   No to je fakt prelomová dohoda pre maličké Slovensko …
   :-(

   Odpověď
   • Oracle 911 21.9.2017 o 10:29

    CETA je slabý odvar z toho čo Slovensko doteraz zažíval kvôli Dzurindovej zrade (nahrádza to doteraz platnú dohodu Slovensko-Severná Amerika).

    Odpověď
    • Toto je príklad anti-Pjakinovského princípu „… berte moc do svojích rúk.“
     Toto je totiž princíp „… dajte moc do rúk korporácií“

     Odpověď
     • Oracle 911 21.9.2017 o 11:36

      Dzurinda zložil svoju vládu po voľbách v 1998 a po tomto dátume podpísal takú obchodnú dohodu s Kanadou a SŠA, ktorá v podstate sa nedá klasifikovať inak ako vlastizrada a TTIP by bolo celoeurópskym rozšírením tejto zrady.
      A pokiaľ viem tak z CETA vypadla klauzula o súkromných tribunáloch a o úhrade došlého zisku ale tá bola v TTIP a v predchádzajúcej obchodnej dohode.
      A to vysvetľuje prečo bol Fico tak vytešený.

      Odpověď
      • Presne tak, to je aj odpoved, preco sa u nas tak lahko presadili potravinarske retazce (vtedy este KMart) a nebolo toho, kto by ich vyhnal. Skusa sa to teraz asymetricky cez vysoke pokuty.

       Odpověď
       • Oracle 911 21.9.2017 o 13:26

        Inými slovami CETA nám a zbytku EU poskytla tak potrebný manévrovací priestor a možnosť odpútať sa od SŠA. Plány GP v tomto ohľade sa plnia.

        Odpověď
      • „A pokiaľ viem tak z CETA vypadla klauzula o súkromných tribunáloch“
       odkaz by nebol?

       „Inými slovami CETA nám a zbytku EU poskytla tak potrebný manévrovací priestor a možnosť odpútať sa od SŠA“
       CETA je zmluva medzi EU a Kanadou. nieco mi unika, aky to ma vyplyv na predchadzajucu dohodu s USA?

       Odpověď
       • Oracle 911 21.9.2017 o 14:54

        Spomínalo sa to v čase, keď Slovensko robilo predsedníctvo EU a to aj na hlavných stránkach.

        A čo sa týka tvojej druhej otázky CETA je v podstate veľmi osekané TTIP t.j. vypadli z nej klauzuly, ktoré by urobili z EU otroka SŠA a občanov zbavovali niektorých práv, to je prvá vec.
        Druhá vec je, Dzurinda podpísal OVEĽA tvrdšiu dohodu s Kanadou a SŠA(?), ktorá z nás de facto urobila otrokov amerických korporácií a CETA má jednak oveľa mäkšie podmienky a jednak nahrádza predošlú Dzurindom podpísanú dohodu. Inými slovami môžeme povedať „nie“ a neprídeme o všetko.

        Odpověď
        • hovorilo sa to aj pocas predsednictva… no teda. vies co vsetko sa kde mihle a vysledok je nakoniec uplne iny? vies preco som sa pytal, pretoze som apriori povazoval ceta za zmluvu medzi kanadou a eu ako dalsi krok ku tej globalizacii, ktoru nam netreba a reku, ked hovoris nieco ine, tak daj zdroje. ja som si ani doteraz nezistoval, ze o com to je, ale donutil si ma na to sa pozriet :) a toto je vysledok.

         1. je to zmluva cisto medzi canadou a eu. ziadne usa v tom nehra rolu, ak teda sa nebavime o tom, ze by niekto bol taky mudri, ze cez kanadske nastrcene firmy by chcel nieco riesit s eu.

         2. co sa tyka toho sudnictva:

         CETA’s provisions on investment protection and investment dispute settlement will replace the eight existing bilateral investment agreements between EU Member States and Canada. A single set of rules will be clearer for both investors and states.

         opat, je to len medzi kanadou a eu. viac tu: http://ec.europa.eu/trade/policy/in-focus/ceta/ceta-explained/#read-more

         v zasade je to lepsi system, ako je dnes, vyzera, ze tam pribudli nejake tie obmedzenia, musia to vsak ratifikovat vsetci v eu na narodnej urovni. tak dufajme, ze to tak bude a niekto sa „nesprajcne“.

         takze nechcem ti brat iluzie, ale zmluva s americkymi, australskymi firmami a pod sa urcite nemeni. len sa odstranili nejake tie bariery, pomocou ktorych bude mozne vzajomne zaplavovat trh tym, co sa kde da vyrobit lacnejsie. neviem, ako su na tom standardy kanady, ale je dost mozne, ze sa co to vyvezie aj s usa ku nam, a velmi by som sa na to netesil. cas ukaze, ale skor som skepticky, pretoze taketo zmluvy su dobre leda tak pre tych velkych, mali zase len utru hubu. a je to jedno ci to bude maly polnohospodar, alebo clovek, ktory nema co do huby a tak si s radostou kupi tu lacnu sracku na baze fruktozy a gmo. hlave, ze je to lacneee.

         Odpověď
         • Oracle 911 21.9.2017 o 20:55

          Vieš mne sa málilo, že existovala aj zmluva medzi SŠA a Slovenskom nielen medzi Kanadou a Slovenskom ALE stále stojím za tým, že táto zmluva je pre Slovensko lepšia a to z jednoduchého dôvodu lebo na rokovaniach sa zúčastnili okrem iného aj Nemci, aj Francúzi a čo je dôležitejšie aj Briti. A Briti by nenastavili také podmienky, ktoré by ich mohli poškodiť t.j. žiadne súkromné tribunály a úhrada ušlého zisku.

          A Britov vypichujem preto lebo len GP ich podchytil ale Nemci a Francúzi sú pod palcom Anglosasov.

          Pokiaľ viem, tak kanadské potravinové štandardy sú vyššie než tie z SŠA.

          Odpověď
         • Oracle 911 21.9.2017 o 21:00

          PS: V prípade potravinových štandardov sa môžem mýliť. A čo sa týka riešenia vecí cez Kanadu resp. cez kanadské dcérske firmy tá nebude dlho možnosť a to z jednoduchého dôvodu: SŠA zažíva svoju perestrojku.

          Odpověď
       • Interbulo 22.9.2017 o 0:12

        Tu ide o TTIP. Takže táto kanadská zmluva je pre nás v podstate vykúpením.

        Odpověď
  • Gratulace. Takže od teď si tu americké korporace (přes kanadské dceřiné spol.) mohou dělat co chtěj. Umožní jim to strach domácích, že budou muset solit za domělé ušlé zisky. No, naši politici hlasovali pro, včetně milovaného Babiše. Považují to za výhru (alespoň to říkaj).

   Odpověď
 9. Dôležité – Sýria.
  Aha, tak už vieme po tomto oznámení RF, že čo je vo veci a ako pôjde ďalej vývoj situácie s veselými Kurdami, ktorí sú mimochodom len tak voľne, ľahúčko premiešaní s veselými bojovníkmi ISIS !!
  Rusko práve oficiálne informovalo Spojené štáty prostredníctvom osobitného komunikačného kanálu pre Sýriu, že ruské ozbrojené sily okamžite zasiahnu armádu Spojených štátov, ak zaútočia na sýrske alebo ruské pracovné jednotky pôsobiace v blízkosti mesta Deir Ezzor. Informáciu podal verejnosti vo štvrtok ruský hovorca ministerstva obrany Igor Konashenkov. Takéto explicitné oznámenia v konflikte vždy znamenajú určitý zlomový bod vo vývoji procesu …
  Hovorca už včera informoval o zvláštnej a mimoriadne nebezpečnej situácii, ktorá podľa armádneho prieskumu RF a Sýrie trvá už VIAC AKO TÝŽDEŇ na bojisku v oblastiach okolo Deir-EzZeir – a síce, že VÔBEC NEDOCHÁDZA K BOJI medzi jednotkami Kurdov a ISIS, pretože TIETO SÚ NAVZÁJOM VOĽNE PREMIEŠANÉ SPOLU a jednotky Kurdov voľne prechádzajú cez stanovištia a obranu ISIS !

  https://southfront.org/russia-to-strike-immediately-us-backed-forces-if-they-try-to-attack-government-forces-near-deir-ezzor-russian-mod/

  Odpověď
  • Dôležité!!!

   Noooo, ako informuje zástupca ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Konashenkov, došlo k vedomému zastaveniu bojov medzi Kurdmi a ISIS a práve došlo aj k tomu, že sa bojovníci SDF v provincii Deir ez-Zor sa pripojili k radám IGIL !!!
   https://riafan.ru/978230-siriya-boeviki-sdf-v-provincii-deir-ez-zor-vlivayutsya-v-ryady-igil

   Odpověď
   • Oracle 911 21.9.2017 o 9:57

    Takto verejne odkryť svoje karty…
    GP nechal idiotov urobiť chybu. :)

    Odpověď
    • :-)))) pekne si to okomentoval

     Odpověď
   • V ministerstvu obrny RF je nazývají „proameričtími silami SDF“.
    https://riafan.ru/978235-siriya-mo-rf-soobshilo-o-prekrashenii-stolknovenii-mezhdu-ig-i-proamerikanskimi-kurdami

    Tudíž je jasné, že je řídí amery. Dostanou varování a pak budou začištění spolu s ISIL. Myslím si, že po posledním útoku na oddíl ruské milice, kdy za vydatného přispění USA byl učiněn pokus o obklíčení ruských sil a zajetí ruských vojáků, nikdo se s nimi mazlit nebude. Ani s amery, kteří tam nemají, co pohledávat, ani s Kurdy, kteří se tak dobře přátelí s ISIL.

    Odpověď
  • Ruské ministerstvo obrany: Sýrsku armádu v Deir-EzZeir už dvakrát napadli sily podporované od USA.

   Sýrske vládne jednotky boli už dvakrát zasiahnuté silnou paľbou zo zbraní od oblastí na západnom brehu rieky Eufrat, ktorú ovládali sýrske demokratické sily a americká armáda.
   PS:
   A tí Spetznas, o ktorých som písal, že boli včera vysadení nad závodom na sprac. plynu a o ktorých potom vyšlo na javo, že sú to US jednotky, sú v tompriestore na dirigovanie a riadenie paľby na sýrske a ruské sily !!

   https://www.almasdarnews.com/article/syrian-army-attacked-twice-us-backed-forces-deir-ezzor-russian-mod/?utm_medium=ppc&utm_source=push&utm_campaign=push%20%notificationss&utm_content=varies

   Odpověď
  • Vyhlásenie Ministerstva obrany RF: Mesto Deir Ezzor sa „úplne oslobodí“ do 1 týždňa, aj napriek kurdskej spolupráci s ISIS.
   https://www.almasdarnews.com/article/deir-ezzor-city-liberated-completely-within-1-week-despite-kurdish-cooperation-isis-russian-mod/?utm_medium=ppc&utm_source=push&utm_campaign=push%20%notificationss&utm_content=varies

   Odpověď
   • Ministerstvo obrany RF přes svůj kanál varovalo velení USA, že pokusy ostřelovat Syrskou armádu z pozic SDF budou okamžitě potlačeny všemi existujícími bojovými prostředky.
    https://vz.ru/news/2017/9/21/887942.html

    Jinými slovy: Ještě jednou zkusíte a srovnáme vám to tam se zemí!

    Odpověď
    • Putinovec 21.9.2017 o 11:11

     To je ton,který by mohli pochopit.

     Odpověď
   • Jako vždy děkuji za vyčerpávající informace.

    Odpověď
 10. Nasredin 21.9.2017 o 9:13

  jeden aktuální …

  https://image.ibb.co/fXPoYk/Screenshot_24.png

  :D

  Odpověď
  • Tristtan 21.9.2017 o 9:39

   Je to k pláči, nemyslite?

   Odpověď
   • Ano, to jistě, ale já se naučil, že když mě je k pláči, tak se směju. Vnitřně jsem totiž melancholik a z gruntu smutný člověk. V bolesti a smutku jsme se utápěl tři čtvrtiny svého života. Proto z vlastní zkušenosti vím, že pláč a smutek je destruktivní, nic neřešící a sebestředný. Zato smích zbavuje frustrace, dodává energii, zlepšuje náladu a je velmi často povzbudivý i pro okolí. Navíc je zdrojem nápadů, jak z tíživé a zdánlivě bezvýchodné situace ven. Mimochodem, toto jsem se naučil od toltéků, od Castenedova Dona Juana.

    Odpověď
    • :D dobre robíš

     Odpověď
    • Ano já znám čtyři dohody:-))

     Odpověď
    • Občasný pláč a smutek vyčistí. :)

     Odpověď
     • Interbulo 22.9.2017 o 0:18

      Pravda, ale smiech urobí náladu a práci sa darí!

      Odpověď
 11. Nasredin 21.9.2017 o 9:11

  Stalin už dokonce i na Patrii. No to je něco ! Sice standardně tendenčně, ale je vidět že toto téma začíná být velmi žhavé … :D

  https://www.patria.cz/zpravodajstvi/3627289/vikendar-proc-stalin-nechal-vyhladovet-ukrajinu-sileny-ekonomicky-plan-nebo-prosta-nenavist.html

  Odpověď
  • Tristtan 21.9.2017 o 9:40

   Bude rehabilitace?:-)

   Odpověď
  • Když to říká A. Appelbaum, tak je skoro jisté, že to mohlo být i jinak. Kdesi jsem četl, že američtí partneři začali nárazově žádat platbu za technologická zařízení právě obilím. Uvidíme, co se z toho vyklube.

   Odpověď
   • Zajímavé je, že opravdu americe nešlo o platby zlatem za dodávky, ale potravinovým zásobením. Nehledě na to, že gubernátorem na ukrajině byl všemocný trockista a ukrajinec Nikita Sergejevič Chrusčov. Právě ten, který odkryl “ zvěrstva“ Stalina a jeho kult osobnosti. Prostě jeden z raných bezskrupulozních podpindosníků v SSSR v daném čase

    Odpověď
   • Interbulo 22.9.2017 o 0:27

    To je jednoznačná pravda. Rusi , no CCCP chceli platiť zlatom, američania chceli obilie a tým pádom bol na Ukrajine hladomor, lebo Stalin cccp musel indrustrializovať a vzdelať, aj cez ti všetky veľké obete. Veď prečo z obyčajných negramotných mužíkov sa stal vzdelaný , mierumilovný Národ, ktorý západniari tak nenávidia?

    Odpověď
  • Blíží se vydání naší dvouknihy o Stalinovi …. to snad nemůže být ten důvod, nebo ano?

   Odpověď
  • Kavárníci si dali práci a vytvořili ze Zemana Stalina https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/910537763090583552

   Odpověď
   • Putinovec 21.9.2017 o 13:38

    To je od nich velice milé,že napojili matričně Zemana na egregor ,ve kterém působil Stalin.To už se nestřelili do nohy ale rovnou do žaludku.

    Odpověď
    • Oracle 911 21.9.2017 o 14:09

     S brokovnicou a zasiahlo to aj ich genitálie.

     Odpověď
    • Bravo, skvělá práce.

     https://cdn.meme.am/images/400x/10562836.jpg

     Odpověď
  • tarzanislav 21.9.2017 o 19:16

   Pozdravujem Vás.
   S tým hladomorom na Ukrajine a „premysleným a zákerným plánom“ Stalina na vyhladovanie Ukrajiny sú takmer všade samé lži. Stalin dokonca pomáhal Ukrajine s hladomorom na úkor ďalších republík ZSSR. O tom už vraví málokto. A už nikto nevraví ako to bolo s hladomorom v USA. Tam to hádam patrí medzi federálne tajomstvá.
   Na lavaneta sa tieto témy pred dlhým časom podrobne rozoberali. Pre tých, ktorí tu nie sú tak dlho tu dávam nasledujúce odkazy, kde sa o týchto témach dozviete veľmi veľa a odborne podané.
   http://leva-net.webnode.cz/products/boris-julin-o-hladomoru-na-ukrajine-cz-titulky/
   http://leva-net.webnode.cz/products/skutecny-hladomor-byl-v-usa-nikoliv-v-sssr/
   Prajem pekný večer a a by konečne prišlo slnečné babie leto.

   Odpověď
   • Mame v hlave „hladomor“- Ukrajina. Nikdo neveri ze by i v Americe. Je jedna knizka kde to je. John Steinbeck „Hrozny hnevu.“ Cetla jsem ji jen jednou a nikdy jsem na ni nezapomela

    Odpověď
    • film byl lepší, hmatatelný; vidíš a slyšíš a uvědomuješ si to

     Odpověď
 12. Praha opevnila Staroměstské náměstí betonovými bloky. Preventivně, tvrdí

  Vedení hlavního města nechalo na Staroměstské náměstí z bezpečnostních důvodů nainstalovat betonové bloky. Opatření je preventivní, informoval ve středu mluvčí magistrátu Vít Hofman. Bloky mají zabránit případnému útoku na náměstí plné lidí za pomoci rozjetého vozu.

  https://www.novinky.cz/domaci/449739-praha-opevnila-staromestske-namesti-betonovymi-bloky-preventivne-tvrdi.html

  Odpověď
  • V Česku nyní platí první stupeň ohrožení terorismem, který upozorňuje na existenci obecného ohrožení „vyplývající ze situace v zahraničí a z příslušnosti České republiky k euroatlantickým strukturám i z mezinárodních aktivit České republiky”, uvádí stránky ministerstva vnitra.

   Odpověď
   • Stropnický (ANO), Fiala (ODS) a Kalousek (TOP09), kteří v jiných politických věcech normálně stojí proti sobě, se okamžitě semkli proti Okamurovi a vyzvali jej, ať ctí ústavu a neříká nesmysly – to když šéf SPD nakousl téma migrace a zákazu islámu v ČR. bit.do/debata

    Odpověď
  • Uz som to tu asi písal ale ked začnú teroristi vyuzivat drony tak co budu davat siete na strechy domov a námestí?

   Odpověď
 13. Nastupujuci rebeli v Hame dostali vyprask. Po mimoriadnom zasahu ruskej letky zostalo mrtvych 850 teroristov, znicena technika, SAA dobyli spat stratene pozicie. Celkovo islo o pomerne masivny a nebezpecny utok, ktory bol podla ruskej rozviedky zorganizovany specsluzbami USA. Cielom bolo spomalenie postupu v Deir ez zor.
  http://rusvesna.su/news/1505926268

  Odpověď
 14. V OSN podpisujú dohodu o zákaze jadrových zbraní: Slovensko nesúhlasí
  Štáty sveta dnes začali podpisovať prvú dohodu o zákaze jadrových zbraní. Dohodu podporuje približne sto krajín, avšak jadrové veľmoci sa na nej nechcú podieľať.
  Prvým, kto ju na slávnostnej ceremónii v newyorskom sídle OSN podpísal, bol brazílsky prezident Michel Temer. Očakáva sa, že v prvý deň ju podpíše 51 krajín.
  http://www.teraz.sk/zahranicie/staty-osn-zacali-podpisovat-dohodu-o-zak/281584-clanok.html
  Dohoda vyžaduje od všetkých krajín, ktoré ju ratifikujú, že nebudú vyvíjať, testovať, vyrábať či inak zaobstarávať, vlastniť alebo hromadiť jadrové zbrane „za žiadnych okolností“, pripomína agentúra AP.

  Odpověď
  • Nedělám si iluze, že by zrovna USA, toto dodržela…

   Odpověď
 15. K projevu Hassana Rouhaniho se dostanu zřídka, a tento mě potěšil.
  http://theduran.com/irans-president-hassan-rouhani-delivers-clear-and-calm-rebuttal-of-trumps-hostile-remarks/

  Líbí se mi, jak mluví o přiměřenosti a kráse. A taky:

  „Irán je baštou tolerance… jsme ti samí lidé, kteří zachránili židy z babylonského zajetí…otevřeli náruč k přijetí arménských křes´tanů do našeho středu“

  Odpověď
  • Hezký projev

   Odpověď
  • Rúhání v OSN: Jadrovú dohodu by nemali ničiť nováčikovia svetovej politiky
   Bola by to „veľká škoda“, keby iránsku jadrovú dohodu z roku 2015 „zničili darebácki nováčikovia na poli svetovej politiky“. Iránsky prezident Hasan Rúhání to uviedol dnes počas svojho prejavu na pôde Organizácie Spojených národov, deň po tom, ako na tom istom mieste zmienenú dohodu ostro kritizoval americký prezident Donald Trump. Vyhrážaním sa odstúpením od tejto dohody americká vláda „iba ničí svoju vlastnú dôveryhodnosť a podkopáva medzinárodnú dôveru pri vyjednávaní s ňou alebo pri prijímaní slov a sľubov, ktorá dáva svetu,“ zdôraznil iránsky líder v prejave v rámci Všeobecnej rozpravy 72. zasadnutia Valného zhromaždenia OSN v New Yorku.

   Trumpova „ignorantská, absurdná a nenávistná rétorika“ v jeho utorňajšom prejave nebola podľa Rúháního vhodná na to, aby zaznela na pôde OSN.

   Rúhání dodal, že Irán nebude prvým, kto by porušil svoju medzinárodnú jadrovú dohodu, „rázne a rozhodne ale zareaguje na akékoľvek jej porušenie ktoroukoľvek stranou“.

   Odpověď
   • A. KISKA: Pri slovách Donalda Trumpa o KĽDR zašumela celá sála VZ OSN
    http://www.teraz.sk/zahranicie/kiska-pri-slovach-donalda-trumpa-o-kl/281439-clanok.html

    Odpověď
    • D.T. by chěl srovnat S.Koreu se zemí. A.H. podobně ambiciózně (o Moskvě): „Srovnat a vytvořit na jejím místě jezero.“ Maduro o D.T.: „Je to nový Hitler.“ D.T. odepisuje USA před celým světem. Ten se počne od mezinárodního bandity odvracet, potažmo od jeho parazitického petrodolaru. Což nastartuje jeho rozklad, podobně jako proběhl u SSSR

     Odpověď
  • … iransky prezident, dal v OSN Trumpovi frcku do nosa…

   Odpověď
 16. Martin Kubeš v XTV.
  Ja sa chcem iba spýtať, čo má toto dieťa s hornými prednými zubami ???

  https://youtu.be/tWiZyWf5mBU

  Odpověď
  • samozvaný politik Martin Kubeš (15)
   http://www.extra.cz/islam-neni-pro-cesko-zadny-problem-kvoty-eu-jsou-smesne-male-vyjadril-se-samozvany-politik-martin-kubes-15

   Odpověď
   • Hned bych mu dal letenku do Eritreje! Hajzlovi mladému, zhovadilost toto!!

    Odpověď
   • Čaroděj 20.9.2017 o 21:13

    Je to k blití, že se něco takového mediálně ozvučuje. Neznepokojujme se. Psi štěkají, karavana táhne dál.

    Odpověď
  • Jéžšíšmarjá (promiňte, že beru jméno Boží nadarmo), ale to je tedy síla!!!
   Typický budoucí sluníčkář, na něj ve škole snad použili SAVO. A neméně charakteristické (spíš více) je to, že ani nechápe podstatu otázky.

   Odpověď
   • On není budoucí, on je současný :)

    Odpověď
    • dobrá prípomienka :)

     Odpověď
     • Stačí ukrást jednu generaci mladých
      a získáte celý stát
      (dětí těch mladých budou vychováváni jimi samými , ale už v tom “správném” duchu)

      Odpověď
  • Harry Poter, vapadá jak Harry Poter.

   Odpověď
   • tak pre tohto zobaka, ktory sa v zivote len rozkukava su kvoty smiesne male. On to vie posudit. Neuveritelne.

    Odpověď
    • přesně. A co teprv když mluví o tom, že principielně je multikulturní společnost lepší než jedny tradice, jedna kultura. Nikdy multikulturní společnost nezažil, může si o ní tak leda přečíst, a má jasno. Vyrůstá a těží z národního státu, tedy ze státu s jedním dominantním národem, kulturou, a nikdo ho nenaučil si toho vážit.

     Odpověď
     • Myslíš, že kdyby o ní četl, že by něco chápal?

      Odpověď
   • Jo vypadá, že na tom Anglosaském bullshitu vyrostl!

    Odpověď
  • Putinovec 20.9.2017 o 22:28

   Nemůžu si pomoct,ale tenhle exot má známky žida.Odstáté uši,rachitický hrudníček,ramínka jak osmileté dítě.Další dítko z vyvoleného národa,které nás bude poučovat o tom co máme dělat i jak můžeme myslet.Dost mi připomíná Robejška.

   Odpověď
   • No jo, pravda – a já pořád koho mi připomíná. Ale taky toho Potera. Takvé dva v jednom. :-)

    Odpověď
    • Ten Potter mal aspoň argumenty a sám premýšľal. Toto tu je celkom iná „liga“.

     Odpověď
     • Putinovec 21.9.2017 o 8:48

      Je to žádané dítě budoucnosti.Jednou naprogramován a už celý život funguje samostatně.Vlhký sen trockistů se v něm naplnuje.

      Odpověď
      • Oracle 911 21.9.2017 o 9:10

       Vlhký sen a onedlho aj nočná mora…

       Odpověď
 17. Je vidět, že Západu Stalin leží velmi v žaludku. Touto „komedií“ akorát vyvolají vlnu zájmu o jeho osobu (a nejen v Rusku ale i v zemích, které ovládají) a sami si naserou do svého hnízda. Ti hlupáci si neuvědomují jak mocná informační zbraň internet je. Nepochybuji, že poptávka po informacích o Stalinovi bude v našich končinách uspokojena překladem z kvalitních ruských zdrojů. Je to pár dní, kdy se mě bystrý a v historii hloubavý deváťák ptal na Stalina a chtěl konfrontovat můj názor s údaji získanými od paní učitelky vyškolené v historii Sovětského Ruska a SSSR Lžicynovým Souostrovím gulag. Podal jsem mu svůj pohled a měl nad čím přemýšlet. Co se týče samotného britsko-francouzského filmu, myslím si, že ve výsledku efekt bude úplně opačný než tito pitomci zamýšleli.

  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/stalin/r~a5104f129e0711e78dfa0025900fea04/

  Odpověď
 18. http://zpravy.idnes.cz/osn-putin-zeman-pozvani-soci-rusko-lavrov-fj2-/zahranicni.aspx?c=A170920_174304_zahranicni_fka Skvělé !

  Odpověď
  • Dobra sprava. Aspon jeden politik v „regione“ pracuje na globalnej urovni. Ten nas P-REZIDENT, skoda slov. Ten si radsej ulieva na daniach :) Pevne zdravie prezidentovi Zemanovi a uspech vo volbach. Pevne dufam, ze bratia Cesi sa rozhodnu pre Zemana. Politika co vidi do buducnosti a ma prehlad v minulosti.

   Odpověď
   • M. Lajčák sa v New Yorku stretol s americkým prezidentom
    Reforma Organizácie Spojených národov (OSN), mierový proces na Blízkom východe, migrácia, ľudské práva, KĽDR, vzťahy medzi USA a Ruskom, ako aj problematika obchodu s drogami vo svete boli témami stretnutia predsedu 72. zasadnutia Valného zhromaždenia OSN Miroslava Lajčáka s prezidentom Spojených štátov amerických Donaldom Trumpom. Partneri sa zhodli, že OSN by sa malo zameriavať predovšetkým na ľudí.
    http://www.teraz.sk/slovensko/lajcak-new-york-donald-trump-osn/281564-clanok.html

    Odpověď
    • Oracle 911 20.9.2017 o 19:56

     Naše kádre riešia všetko. ;)

     Odpověď
   • Jana z Arku 20.9.2017 o 18:54

    Díky..já také doufám, že bude zase presidentem..

    Odpověď
    • Promiňte všichni, že to sem kopíruji, jistě jste mnozí četli včerejší rozhovor P.Hampla na PL, ale moc se mi líbilo jeho hodnocení Zemana a jeho protikandidátů:

     “ Tisíce lidé chtějí vidět Miloše Zemana, na pány Drahoše a Horáčka chodí řádově desítky. To je první liga versus okresní přebor.
     Předpokládám, že rozdíl mezi Zemanem a jeho protikandidáty se bude zvětšovat. Když se objevila otázka, zda se podrobit evropskému nařízení o migračních kvótách, pánové Drahoš, Hilšar a Horáček nebojácně zalezli pod postel. To jsou, panečku, státníci! To by byli vojevůdci! Až nebezpečí pomine, zase vylezou, opráší své elegantní obleky a budou vyprávět, jak se stydí za Miloše Zemana.“

     Odpověď
     • Citát Horáčka:
      „Stěstí je krásná věc, ale prachy si za něj nekoupíš“

      Odpověď
   • :} genialna fotka
    https://pbs.twimg.com/media/DKCFzF9VAAALYmS.jpg

    Odpověď
    • foto nad lavrovom mi pripomina Prahu

     Odpověď
     • Oracle 911 20.9.2017 o 19:57

      Ako pozerám je to pohľad z Karlovho mosta.

      Odpověď
     • Myslím, že to Praha je…

      Odpověď
      • Tristtan 21.9.2017 o 9:46

       Ty jo skvely postreh:-) ta fotka tim dostava rekl bych matricni rozměr!

       Odpověď
       • Oracle 911 21.9.2017 o 9:51

        Stretnutie Trump-Xi-Putin v Prahe?

        Odpověď
     • Podle mě je to vyfoceno z Malostranského náměstí (Horní náměstí).
      https://www.google.cz/search?q=Malostransk%C3%A9+n%C3%A1m&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiJv5a5ubTWAhWKVhoKHXogDyYQ_AUICygC&biw=1366&bih=628#imgrc=sYs63IMbrDKlfM

      Odpověď
    • Mňa ,zaujala tá dvojica za dverami!!!

     Odpověď
   • Zato vplyvný svetový politik a hudobný génius Kocáb sa dnes na rádiu Aktual uznanlivo vyjadril o našom p-prezidentovi a jeho morálke.

    Odpověď
    • Oracle 911 20.9.2017 o 22:55

     Kocáb ho chválil, tak to len potvrdzuje čo o ňom tvrdíme.

     Odpověď
    • od prezidenta dostal medailu, takže žiadne prekvapenie:
     https://dennikn.sk/651889/kiska-rozdal-vyznamenania-ocenil-michaela-kocaba-martina-hubu-tomasa-janovica-aj-prenasledovanych/

     Odpověď
     • Oracle 911 21.9.2017 o 8:11

      Takže fakt vrana k vrane resp. podpindusník ku podpindusníkovi…

      Odpověď
  • Kisku nepozval :{

   Odpověď
   • Oracle 911 20.9.2017 o 19:47

    A prečo by mal pozvať toho, ktorý ničomu nerozumie a prakticky o ničom nerozhoduje?!

    Odpověď
    • Mne táto aktuálna fotka z fajčiarskej miestnosti v Novom Jorku pripomína Putinovu okamžitú odpoveď z pred roka a pol v Kitaji, keď mu Zeman povedal, že on [Zeman] a Lavrov majú niečo spoločné, obidvaja sú fajčiari. Tak čo Putin okamžite odpovedal? Zachytil som totiž niekoľko rôznych verzií prekladu. A nerozumiem natoľko Rusky, aby som to sám dobre rozpoznal. Môžete mi to presne napísať, prosím? Ďakujem.
     http://youtu.be/KZ9ajW7P368

     Odpověď
     • Před Putinovou odpovědí povídá
      Zeman: „… a pan Prezident vždycky zakazuje kouřit.“
      Putin ho opravuje: „Nedoporučuji.“

      Odpověď
  • Zarazil ma posledný odstavec, kde citujú Zemana:
   „Já jsem panu ministru Lavrovovi ve vší slušnosti říkal, že pochybuji o tom, že by světový terorismus bylo možné porazit na stránkách internetu. Moje představa je poněkud staromódní – kalašnikov, helikoptéra, dron a tak dále, ale rozhodně ne internet,“ dodal Zeman.
   Chápem dobre, že Lavrov navrhuje riešiť problém v dlhodobejšom horizonte na vyššej informačnej možno až konceptuálnej priorite? A Zemanova predstava je vyriešiť to hneď a okamžite s krátkym trvaním hrubou silou na najnižšej vojenskej priorite?

   Odpověď
 19. Ofenzívu teroristů v pásmu Idlib v Sýrii iniciovaly tajné služby USA – Generální štáb RF
  Podotýká se, že „jedním z hlavních cílů teroristů byl pokus o zajetí jednotky ruské vojenské policie, která plnila úkoly na pozorovatelně zařízené v této oblasti pro kontrolu deeskalace.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201709206010567-ofenziva-teroriste-tajne-sluzby-usa/

  Odpověď
  • Tři ruští vojáci byli zraněni…

   Odpověď
   • https://rg.ru/2017/09/20/v-sirii-iz-okruzheniia-boevikov-vyshel-vzvod-rossijskoj-voennoj-policii.html
    -bez ztrat na zivotoch

    Odpověď
   • To im asi chceli oplatiť zásah proti Kurdom pri východnej hranici.

    Odpověď
 20. Náhoda?

  Při zemětřesení v Mexiku se na děti zřítila škola a probudil se Popocatépetl

  „Mám strach, nemohu přestat plakat. Je to stejná hrůza jako v osmdesátém pátém. To není ani možné, že se to stalo také 19. září,” řekla agentuře AFP jedna z obyvatelek metropole.

  Po zemětřesení byla také zaznamenána drobná erupce sopky Popocatépetl, nacházející se necelých sto kilometrů jihovýchodně od mexického hlavního města, a v nedaleké obci Atzitzihuacán se během mše zřítil kostel, v jehož troskách zahynulo 15 lidí, uvedla agentura Reuters.

  LUZ DE MARIA
  AUGUST 30, 2017
  Beloved children, pray for Mexico, it shakes forcefully.

  LUZ DE MARÍA
  28 JANUARY 2016
  Pray, My children, pray for Mexico; it will face a great trial.
  Pray, the volcanoes will be the scourge of man. Mexico will suffer for this reason; Ecuador will suffer. Unknown volcanoes will be news.

  LUZ DE MARÍA
  27 APRIL 2016
  My beloved People, pray for the United States and for Mexico: the great shuddering of the earth will cause alarm and Nature will affect them greatly.

  LUZ DE MARÍA
  11 MAY 2016
  Pray, My children; Mexico will suffer; its land will tremble; violence intensifies; these People will be oppressed.

  Chile shakes, California shakes. Mexico shakes and Central America shakes. The volcanoes continue erupting because of the heating up of the Earth’s core. England will weep bitterly. Lightings fall with force on earth, making news in the world. A lake will appear in the United States.

  LUZ DE MARIA
  SEPTEMBER 12, 2016
  Pray for Mexico, its volcanoes arise and the land suffers a severe shaking.

  atď atď
  vysoká miera úspešnosti predpovedí

  Odpověď
 21. Zeman se sešel s Trumpem
  http://zpravy.idnes.cz/zeman-setkani-trump-fotka-09n-/zahranicni.aspx?c=A170920_144130_zahranicni_ert

  Odpověď
  • Na tuhle fotku čekám tři čtvrtě roku.
   Nechci se nimrat v detailech které nemusejí nic znamenat, ale:
   - Zeman fialová kravata
   - Zeman jakoby zakrývá Trumpa, jemuž není vidět jedna ruka

   Odpověď
   • Ale ty komentáře pod tim… Podobně jsem nedávno zaslechl „zasvěcené“ řeči kolegů a kolegyň, které považuji (nebo spíš jsem považoval) za dost otevřené a inteligentní lidi. Něco ve smyslu, že se M. Zeman snad nedožije prezidentských voleb… Na hodně lidech pozoruju, že je jedno, jaké mají vzdělání, nebo životní úroveň, prostě co řekne mainstream je fakt a jinak to ani být nemůže.

    Odpověď
    • A komentáře PŘED – ve smyslu, že na setkání s Trupmem bude čekat dlouho a marně. :-)

     Odpověď
     • Je klidně možné, že tu schůzku odkládají i proto, aby byla co nejblíže k volbám Prezidenta ČR, protože schůzka s Trumpem, správně ozvučená, udělá Zemanovi očko u lidí kteří jsou proamericky orientovaní, a pro lidi kteří mu vyčítají paktování s východem a absenci paktování se západem.
      Trump je člověk GP, Zeman je člověk GP, tato předvolební podpora by tedy nebylo nic divného.

      Odpověď
    • uplny suhlas, dlho som rozmyslal ci sa to da vobec nejako rozumne riesit lebo niekedy nie je rec s takym robotom,on to proste vie lebo to davali v spravach a nikto ho nepresvedci o opaku
     prisiel som na jednu taktiku ktora si myslim trochu funguje-nemavam na nu negativne az agresivne vypady a myslim si ze cloveka prinuti trochu sa zamysliet-ale je dolezite, co sa mi osvedcilo ten clovek musi dostat trosku facku, inak sa tym nezacne zaoberat pretoze-v spravach ,v novinach ,v reklamach,vo filmoch …mu nikto nikdy facku neda a to z neho robi robota a neprinuti ho rozmyslat inak lebo nemusi

     Odpověď
    • cit.: „Na hodně lidech pozoruju, že je jedno, jaké mají vzdělání, nebo životní úroveň, prostě co řekne mainstream je fakt a jinak to ani být nemůže.“

     Všichni moji kolegové v práci mají VŠ vzdělání a taková konceptuální marnost – to nechtějte vidět. KSB ani nic podobného číst nepotřebují, vše potřebné se přece dozví z televize a o víc zájem nemají. Zasloužíme si vůbec Zemana jako prezidenta, nebo nám stačí p-rezident Kiska?

     Odpověď
     • Putinovec 21.9.2017 o 11:15

      Tyhle životní události rychle semelou.Kdo nezačne přizpůsobovat svoji psychiku zrychlenému sociálnímu času,ten vyhyne.Život který vedou jako poloautomaty ,je zavede do slepé uličky.

      Odpověď
     • Oracle 911 21.9.2017 o 11:27

      Mirom (asi) som mal diskusiu v ČR/SR politika a tam som spomenul starú overenú pravdu (čo som aj pred pár dňami znova spomenul):
      „Každý národ má len takú vládu akú si zaslúži.“
      A k tomu dodatok (od eM alebo Cica):
      „Na základe svojej reálnej morálky a chápania.“
      Miro asi z nevedomosti a nechápania to označil za dogmu ale keď chápanie spoločnosti je na dne a morálka prepadla pod čiernu zem, tak do vedúcich pozícií sa dostávajú aktívny blbci („aktívny blbec horší ako triedny nepriateľ“ ) a všetkého schopné svine a dôkaz je Západ (Macron) a Brusel (pedofili). A keď pozrieme na veci cez túto prizmu:
      Rus-morálka v poriadku a pri svojich existenčných problémoch rieši aj svoje chápanie a spoločenské problémy;
      Čech a Slovák-morálka nižšia (dosť veľa ľudí sa riadi heslom „ak nekradneš okrádaš voju rodinu“ ) a väčšina sedí pred telkou ako nejaké zombie.

      Preto naše národy nezaslúžia nikoho lepšieho ako Mečiar, Fico, Zeman a Kiska lebo na niekoho ako Putin nemáme ani morálku a ani chápanie..

      Odpověď
      • ‚Preto naše národy nezaslúžia nikoho lepšieho ako Mečiar, Fico, Zeman a Kiska lebo na niekoho ako Putin nemáme ani morálku a ani chápanie..‘

       Súhlas s tou zásluhou podľa chápania a morálky, len doplním, aby to nevyznelo, že sme ustrnuli na bode mrazu. Je vidno kvalitatívny posun niektorých politikov. Proste dnešný Fico, už nie je ten Fico pred piatimi, či troma rokmi a možno nie celkom ani Fico pred jedným rokom. A to sa týka aj ďalších našich verejných politikov. Zmena nemusí byť vždy nutne výmenou človeka, aj keď potreba nových, mravných a chápajúcich kádrov je viac než žiadúca.

       PS: A Kiska by už dnes mal byť pre svojích voličov ako elektro šok. Tí, ktorých to aspoň čiastočne nepreberie, tak…

       Odpověď
       • Oracle 911 21.9.2017 o 13:19

        Pri písaní poslednej vety mi vypadlo slovo „zatiaľ“ a súhlasím Fico „zreje“ a mení sa k lepšiemu a ak dobre rátam, tak budúci rok už bude na tej istej úrovni t.j. naplno riešiť globálne problémy ako to robí Zeman. IMHO k spokojnosti aj Putina a čiastočne aj GP.

        Čo sa týka Kisku a čiastočne aj Dzurindu oni sú tá „horká medicína“, ktorú nám naordinoval HNR aby nás priviedol k rozumu. Nie nadarmo je v koráne pasáž (nepresne citujem):
        „Ak zídete zo správnej cesty, tak vám Boh postaví do cesty diabla, ktorý vás naučí cnostiam a privedie naspäť na správnu cestu.“

        Odpověď
      • Vies Oracle. ešte nezabúdaj aj historickú danosť a sice ze Slovensko malo vždy smolu na/a s takzvanými vodcami ludu …
       Inac suhlas …

       Odpověď
       • Oracle 911 21.9.2017 o 13:24

        Koho je to smola resp. chyba?! (Parafrázujúc film Perinbaba.)

        Odpověď
   • Co znamená fialová barva?

    Odpověď
    • Nevím :-D
     né teď vážně, no nosí ji ti největší hráči. Netvrdím že v tom je neprůstřelné pravidlo nebo nějaký systém který znám, no zaujalo mne to tak jsem to poukázal pro zamyšlení.

     Používal ji i Clinton, Clintonová fialový šátek, takže to vyloženě nevypovídá o nějaké úrovni řízení nebo příslušnosti k dané skupině, spíš podle mne o tom ke které se řadit chtějí.

     Jinak Trump to podle mne moc neřeší, pokud vím rád nosí červenou, a o těch třeba Putin řekl že s červenýma kravatama se nebaví (nebo něco v tom smyslu). Možná že to bylo i smyslové sdělení pro amíky, protože právě Červenou nosí Trump, a hláška byla v dokumentu Olivera Stonea.

     Odpověď
     • „Historie moderní kravaty začíná v roce 1635, kdy do Paříže dorazili chorvatští vojáci podpořit krále Ludvíka XIII. Jejich tradiční oblečení zahrnovalo i barevný šátek, který měli uvázaný kolem krku. Šátky byly vyrobeny z různého materiálu. Kravaty se staly brzy součástí uniformy francouzské armády. Postupně ze slova „la Croate“ (Chorvat) vyvinulo slovo „la cravatte“, které se používá dodnes.“

      https://i.pinimg.com/736x/93/e4/70/93e4704d47e0d378c00160e5dadf3622–twelfth-night-uniform.jpg

      …Může být?

      Odpověď
      • Kravata v řeči symbolů znamená oprátku…

       Odpověď
      • David Icke jednou psal o kravatach,ze vznikly z iniciacniho ritualu ve Skotske zednarske lozi. Novi clenove meli na krku neco jako opratky (ale jemnejsi material),za ktere je vedli k prijmacimu ritualu. Pozdeji je zacli nosit vsichni clenove loze,jako poznavaci znak. Coz pry pozdeji vedlo k sirsimu zavedeni i mezi lidmi,a postupne provazko-satky dostavaly podobu dnesnich kravat.
       Takze vznik kravat u zednaru ?

       Odpověď
       • Tvar kravaty je zednářský symbol…
        http://1.bp.blogspot.com/-i4JhOLJeHFk/T0JSODn9W_I/AAAAAAAACwk/81Zj1OV09Cw/s1600/719.gif

        Odpověď
    • Světloslav 20.9.2017 o 19:33

     Fialova – tradicni barva Zasvecencu

     Odpověď
 22. Torge Tareg 20.9.2017 o 14:38

  to pomalu vypadá, že se časem začne rozlišovat i mezi pojmy bolševik a trockista
  http://www.protiproud.cz/politika/3362-spor-o-stalina-tyran-nebo-zachrance-ruska-jsou-miliony-obeti-mytem-proc-na-jeho-pamatku-zautocil-prave-trockista-chruscov-odvane-vitr-historie-spinu-budeme-znat-nekdy-pravdu-je-to-i–nasich-dejin.htm

  Odpověď
  • Dobré okno overtona, protiproud má docela čtenost.

   Odpověď
  • Protiproud dělá pokroky. Už to, že delší dobu publikuje blogy Radima Lhotáka, svědčí o postupném posunu myšlení lidí okolo P. Hájka. Uveřejnění dnešního Fursovova článku je však přímo kvalitativní skok. To nadělá zmatek v hlavách spoustě čtenářů PP, a těch vůbec není málo. Jen tak dál.

   Odpověď
 23. Hovořil o tom i Pjakin. http://www.osel.cz/9554-nedavny-severokorejsky-jaderny-vybuch-doprovazel-tajemny-otres.html
  Závěr článku: V této souvislosti by bylo jistě zajímavé vědět, jak by to na seismických stanicích vypadalo, kdyby Kim naplnil horu Mantap nějakou konvenční výbušninou, odpálil to, a pak ještě rozprášil trochu xenonu-133 pro měřící stanice. Poznali bychom to? Ať tak či onak, do doby, než to bude potvrzeno nějakým solidním důkazem, bychom měli omezit řeči o severokorejské vodíkové bombě na minimum.

  Odpověď
 24. Sýria.

  Vzdušne sily RF a syrske elitne zložky uskutočnili dalsi vzdušný výsadok do tylu ISIS /aj kvôli pro-americkým SDF/, tentokrát na plynový závod Conco severne od dediny Khusham, kde prebiehajú konflikty medzi Sýrskou arabskou armádou (SAA) a ISIS. Ak sa potvrdia správy, bude to ďalším úderom pre teroristov ISIS na východnom brehu, ako aj pre americkú koalíciu a sýrske demokratické sily (SDF), ktoré sa snažia rozšíriť svoj vplyv ďalej vo východnej časti smerom k hranici s Irakom.
  https://southfront.org/government-troops-airdrop-on-conoco-gas-plant-inside-isis-held-part-of-deir-ezzor-province-unconfirmed/

  Odpověď
  • Oblasť vzdušného výsadku SAA na mape:

   http://www.openstreetmap.org/directions?engine=osrm_car&route=35.34604041814425,40.31733512878419&locale=de#map=14/35.3481/40.2919

   Odpověď
  • Pozor situácia sa stala nejasnom !
   Doplnenie správy hovorí US výsadku sp etznas !!
   Ak sú to američania určite sa niečo demokratické chystá s naftovým poľom Omar !

   Odpověď
  • Gas plant není plynový závod, ale plynové pole ( těžební)

   Odpověď
 25. Lidé začali lidovcům vyhrožovat pověšením na kandelábrech za velezradu. A ti se začínají bát …

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Budeme-vas-veset-na-lampach-vyhrozovali-nam-Zdechovsky-promluvil-o-sporu-s-Okamurou-504867

  Odpověď
  • Putinovec 20.9.2017 o 14:18

   Nojo,je to lákavá představa zbavit se odporných hnusáků ,takových jako je Kiska,Halík,Pánek,Kalousek atd.Nicméně,životní okolnosti je začistí sami a ještě jejich vlastní rukou.

   Odpověď
  • To jsou ale bláboly!

   „Rezoluce je poziční dokument, který podobně jako například volební program strany není závazný ani vynutitelný……. Bylo v něm například odsouzení zvěrstev islamistů….“

   Takže: Volební program není závazný – už to by stačilo k tomu, udělat si obrázek nejen na KDU-ČSL
   .
   V rezoluci bylo odsouzení zvěrstev islamistů – no, to jsou tedy hrdinové. Co tak místo „odsuzování“ je přestat dovážet???

   Odpověď
  • Asi to zase dostanu od Okamurovců, ale po prověření informací v článku musím konstatovat, že ti europoslanci opravdu hlasovali proti přijetí této rezoluce z 18.5.2017, Tomio Okamura skutečně lhal, prověřoval jsem jména Zdechovský, Telička a Šojdrová (namátkou jsem vybral tři) a všichni hlasovali jasně proti přijetí této rezoluce jak je uvedeno v dokumentech EU. Hovořím o rezoluci B8-0340/2017, tedy bod programu z 18.5.2017, 11.14. Zajištění funkčnosti postupu přerozdělování (hlasování).
   Hlasování o tomto je na posledních dvou stránkách:
   http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-%2f%2fEP%2f%2fNONSGML%2bPV%2b20170518%2bRES-RCV%2bDOC%2bPDF%2bV0%2f%2fCS&language=CS

   Z toho dne který uvádí Tomio na svých plakátech se nic jiného kolem kvót neřešilo, prokazatelně tedy lže na svých plakátech.
   http://cms.parlamentnilisty.cz/edition_files/uploaded-images/e68404c3-2f9a-407a-a29f-11c60bb19850.jpg

   Kromě lži ještě zcela překrucuje obsah hlasování, protože to hlasování opravdu nebylo o sankcích, ani o soudu, jen uvádělo soudní cestu jako pravděpodobnou možnost dalších kroků EU, když přerozdělení 160 tisíc migrantů nadále nepůjde jak má.

   Pro jistotu zdůrazním že se nezastávám žádného ze zmíněných poslanců, jen poukazuji na Tomiovu lež která jako poplašná zpráva žene lidi lynčovat jeho konkurenci.

   Odpověď
   • Beru zpět, taky jsem si popletl dvě usnesení, jsem na tom už jak novináři.
    Radši už nic.

    Odpověď
    • NIC. To bude nejlepší…

     Odpověď
    • No počkat, sice popletl, ale v té druhé rezoluci není nic o přijímání uprchlíků ze sýrie, naopak, je tam hned několik ujištění o pomoci syřanům u nich a nebo v bezprostřední blízkosti za hranicemi.

     Tak přecejen to odporné hledání v eurodokumentech k něčemu bylo.
     http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?type=TA&reference=P8-TA-2017-0227&language=CS

     Odpověď
     • Takže původní závěr platí. Ve slovech z plakátu „mimo jiné aby si ČR přebrala více uprchlíků ze Sýrie“ píše nepravdu.
      Naopak dokument velmi podporuje finanční podporu zemí které se starají o zázemí uprchlíkům, výslovně Jordánsko, Libanon a Turecko.

      Odpověď
      • Nečetl jsi to pozorně, píše se tam “ dále vyzývá členské státy EU, aby projevily větší odhodlání při sdílení odpovědnosti a umožnily uprchlíkům, kteří utíkají z válečných oblastí v Sýrii, nalézt ochranu za hranicemi bezprostředně sousedícího regionu, a to i prostřednictvím programů přesídlování a přijímání uprchlíků z humanitárních důvodů;“

       Jsi velice zbrklý, pak ti unikají detaily…Okamura to, co jsem odcitovala jenom převedl do jazyka srozumitelného občanům…Takže nelhal…
       Snažíš se na Okamuru hodit špínu… Umím si představit, jak sis honil triko, když jsi ten pamflet psal… Chytil ses do vlastní pasce…

       Odpověď
       • Chápu jak se na mě díváš, a je mi to jedno. Svoje postoje jsi tady popsala celkem dobře, a když k tomu přihlédnu je to pochopitelné. Na honění trika ani kecy o pamfletu nehodlám reagovat, můžeš na mě plivat jak chceš, jsem zvyklý na lidi co projevují opačné názory takovým způsobem, těch je všude dost. Plný internet.

        To že ho (tomia) protěžuje GP z určitých důvodů mne v tomto směru zajímalo do doby, než se objevila alternativa pro obdobnou skupinu davu, čímž je Ringo, která tu nebyla a teď to Zeman trochu pořešil.
        Tak to vidím já a proto se do Tomia bez ostychu pustím, varianta že takový člověk bude ve vládě je pro mne v tuto chvíli děsivější než strach z migrantů kteří nejdou a nejdou.

        Ty najdeš proimigrační „jasno“ úplně ve všem, mě na tom co jsi z toho ocitovala nepřijde nic zásadně nevhodného „za hranicí bezprostředně sousedícího regionu“ je co, to je Česká republika? Takže je v pořádku když to Tomio „lidem vysvětlí“ a překroutí bezprostředně sousedící region na Českou Republiku?

        Ne Aksal, jestli ti logika velí že dobrovolně a s radostí honiče trika hovořím o něčem, u čeho je mi naprosto jasné že mě za to nebude nikdo mít moc v lásce, potom ti logika velí špatně. Já si ale myslím že to není logika která ti tohle našeptává, prostě jsem se dotkl člověka ke kterému se upírají jediné tvé naděje na záchranu před imigranty. Opravdu to nebylo mým cílem takto zasáhnout do tvého prostoru bezpečí, i proto chápu tvojí reakci a neberu si ji osobně, ale kvůli tomu určitě mlčet nebudu.

        „cyhtl ses do vlastní pasce…“ jak se to jen mohlo stát když jsem žádnou nelíčil? To bude asi tím že to není moje past.

        Odpověď
        • Jinak jen tak pro zajímavost čísla stran ve volbách:
         SPD=29=11
         SPO=30=3

         Odpověď
 26. Americký herec Morgan Freeman se zúčastnil natáčení šotu tzv. Výboru pro vyšetřování proti Rusku. V šotu se tvrdí, že Moskva chce „se pomstít“ USA za rozpad SSSR.

  https://youtu.be/V2av__s-598

  https://cz.sputniknews.com/videoklub/201709206007034-morgan-freeman-propagandisticke-video-rusko/
  https://lenta.ru/articles/2017/09/20/rysskie_idyt/

  Herec, kterého jsem měl docela rád se nechal zlanařit na takovou ubohou propagandu. USA tak jen zhazují samy sebe.

  Odpověď
  • cize potvrdili oficialne ze stali za rozpadom zssr
   zaujimave priznanie

   Odpověď
   • Přesně to mě také napadlo !

    Odpověď
   • Putinovec 20.9.2017 o 14:21

    A ještě si pojistili pozornost davu účastí komedianta,jen tak dál.

    Odpověď
  • Zálohu už dostal (skrytou v mnohonásobně přemrštěných honorářích za předchozí filmy) a teď jej loutkovodiči povolali do zbraně. Odmítnutí by pro něj bylo fatální. Podobně se to týká i prof. sportovců, i u nás. Tak se tvoří kavárna.

   Odpověď
  • Ohľadne Morgana FREEMANA mám názor. Je to vykonávateľ/programátor globalistov. Už len tie všetky jeho zaujímavé postavy čo hral.

   To je už fakt tak priehľadné, že…..

   Odpověď
  • Teď jsem si poslechla, co ten komediant vlastně řekl. Kromě obvyklých blábolů mě tam zaujalo konstatování, že „Putin vyhrává“… Moc hezké konstatování, hlavně když se slyší z úst protivníka…

   Odpověď
  • No… „nechal zlanařit“… Možná i musel. Všechny tyhlety „celebritky“ jsou vydíratelné a všechny se verbují ze snadno vydíratelných lidí – pro své „morální“ vlastnosti. Jeden chlastá, druhý droguje, třetí je perverzák, další zas pedofil, další sexuální maniak a další psychopat. „Zazářit hvězdu“ nechají jen tehdy, když se dá nějak ovládat. V dnešní době by skutečné přirozené talenty, co se dostaly na výslunní vlastními silami, s lucernou pohledal.
   A nejinak Freeman. Skandál kolem jeho vztahu s nevlastní vnučkou a o cca 6 let později její záhadná vražda, kdy ji jakoby ubodal její zdrogovaný přítel, vypovídá o zákulisí „celebrit“.

   Odpověď
 27. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/442174-rozhodnutie-o-stihackach-by-malo-padnut-az-na-buduci-rok/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox

  To je štekot neoconov a „expertov“ na lietadla a ich servis :)

  Odpověď
 28. Včera jsem tu četla zajímavou informaci a to:

  ADM 19.9.2017 o 18:49
  Česko je oficiálně parlamentní republika s přímou volbou prezidenta.
  To je samozřejmě formulace pro stádo, neboť subjekt určující směřování politiky v ČR je prezident (přesněji řečeno Hrad) a na osnově podřízenosti vnitřní politiky té vnější je v principu jedno, kterou stranu bude dav volit za předpokladu, že je „hlava“ státu dostatečně gramotná.

  Vždycky jsem od politiků slyšela, že směřování země určuje vláda a naopak prezident by měl jednat ve shodě s vládou. Podle ADM je to naopak.

  Může to někdo trochu rozvést?

  Odpověď
  • Moc – je v praxi realizována schopnost řízení. Jestli je prezident k ničemu a premiér je gramotný v procesech řízení, tak bude on určovat směr politiky země tak, jak to vidíme na Slovensku.
   Jestliže je to naopak, tj. prezident je gramotnější v procesech řízení, tak on určuje směr, jak to vidíme v ČR. Přitom, politický systém je v obou zemích stejný, ale v praxi směr určuje ten, kdo chápe víc a opírá se na ty síly ve státě a ve světě, které mu pomáhají realizovat jeho politiku.

   Odpověď
   • Děkuji.

    Odpověď
   • Putinovec 20.9.2017 o 14:28

    Je to jako v té kreslené karikatuře,kde stojí Putin u kmene stromu a volně přidržuje provaz.Proti němu stojí představitelé západních jelit a vší silou se ho pokoušejí přetáhnout.Při svém heroickém úsilí si neuvědomují to,že Putin má konec provazu přivázaný ke stromu.

    Odpověď
 29. Nasredin 20.9.2017 o 7:52

  Díky amerikanizaci českého práva čtyřleté psychické martýrium paní ředitelky Kohoutkové zřejmě neskončí. Havloidní hajzlbába Sabatka si díky svým kamarádíčkům na ÚS ní ještě bude nějakou dobu energeticky parazitovat. Je to opravdu hnus, velebnosti …

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hidzabnice-a-vyhra-reditelky-Omyl-Budeme-jeste-cumet-obava-se-pravnik-a-ukazuje-na-Rychetskeho-504819

  Odpověď
  • Copak není opravdu žádná možnost Šabatku odvolat?
   Když se chtěli zbavit Ratha, cesta se našla když se bojí Babiše, už se na tom pracuje, kdo stojí za Šabatkou, že je „neprůstřelná“?

   Odpověď
   • To je tak upraveno zákonem.
    Baba tam bohužel může/bude strašit až do r.2020 (volena Parlamentem, ve funkci od února 2014, má to na 6 let).

    Odpověď
    • Musela by se sama funkce vzdát nebo být odsouzena pro trestný čin (resp. po nabytí právní moci tohoto rozsudku).

     Odpověď
   • Putinovec 20.9.2017 o 14:35

    Ta na první pohled mastná a odporná osoba účinně pomáhá zlikvidovat stávající zrůdný systém.Můžeme to brát i tak,že byla dosazena prozřetelností.Chceš-li něco dovést ke svojí zkáze,dosad do funkce vola-krávu.Paní ředitelka a s ní i všichni ostatní tak přímo i nepřímo získají neocenitelné informace a zkušenosti.

    Odpověď
    • Je to jednoduché: za čárkou nebo tečkou stačí ťuknout na tu dlouho klávesu dole a všechno bude hned v pořádku…

     Odpověď
 30. Varšava chce bilióny na reparacích i po Moskvě

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/449645-varsava-chce-biliony-na-reparacich-i-po-moskve.html

  Odpověď
  • Haha

   Odpověď
  • Oracle 911 20.9.2017 o 8:28

   No o tú výchovnú facku koledujú od GP, Rusku a aj od HNR.

   Odpověď
   • Všetko ide tak ako má …

    Odpověď
    • Oracle 911 20.9.2017 o 9:39

     A preto Poliaci nabehnú na vlastné vidly…

     Odpověď
     • Áno, a bude ich to bolieť …
      :-(

      Odpověď
      • Putinovec 20.9.2017 o 14:38

       Já to tém lidem nepřeju,jenže v rámci jejich prozření už konečně potřebují začít chápat.Je lepší ,když se národ popálí,než aby uhořel.

       Odpověď
 31. Nasredin 20.9.2017 o 7:07

  V Česku není uhlí ? A kdopak se postaral o útlum těžby, protože prý nebyla rentabilní ?

  http://www.kurzy.cz/zpravy/432679-v-cesku-neni-dostatek-uhli-poptavka-je-velka-ceny-rostou/

  I toto je velezrada a někdo by měl být hnán k zodpovědnosti.

  Odpověď
  • Honza Větrník 20.9.2017 o 8:32

   Ono to uhlí není ani v Polsku.V srpnu před zdražením jsme byli u sousedů pro uhlí a mítní prodejce nám potvrdil jeho nedostatek.Jinak cena téhle komodity se u nich zdražuje ve stejný den.
   http://www.investicniweb.cz/news-tezba-uhli-v-polsku-by-mela-v-pristich-letech-rust/

   Odpověď
   • Ano a to se psalo jak je nutné propouštět horniky a udêlat z nich programatory, že?:-D

    Odpověď
  • Je to jako s naftou, nafty je ve světě dost, ale cena lítá od 30 do 140 dolarů za barel. To je ten (ne)svobodný trh.

   Odpověď
  • ….presne si to vystihol!

   Odpověď
 32. Arcibiskup z Lyonu bude súdený, zatajoval zneužívanie mladých
  Lyonský arcibiskup Philippe Barbarin bude súdený za zatajovanie sexuálneho zneužívania maloletých inými duchovnými. Barbarina, jedného z najvplyvnejších členov francúzskeho biskupstva, obvinila francúzska prokurátora, že úmyselne neoznámil zločiny spred viac ako 25 rokov. Oznámila to agentúra AFP.
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/442197-arcibiskup-z-lyonu-bude-sudeny-zatajoval-zneuzivanie-mladych/

  Odpověď
  • Oracle 911 20.9.2017 o 8:25

   Odpis RKC a som zvedavý ako to Július odôvodní infiltráciou RKC slobodomurármi.

   Odpověď
   • enigmatic 20.9.2017 o 13:24

    Nemůžete po oběti manipulace chtít aby samotnou manipulaci prohlédla, vyhodnotila a odsoudila.

    Odpověď
    • Oracle 911 20.9.2017 o 13:48

     Môžem a to za predpokladu, že odbúra svoje bloky a zapojí SVOJU hlavu ale žiaľ to málokto je ochotný urobiť.

     Odpověď
     • enigmatic 20.9.2017 o 13:57

      U křestu ten černý mág ví co dělá a nedá se jen tak lehce překonat. Za další v tom jede i rodina s blízkým okolím.

      Odpověď
 33. nový Pjakin
  https://www.youtube.com/watch?v=umWrbLJ5Bm0

  Odpověď
 34. „Ukrajina se formálně nachází ve stavu defaultu…….“
  řekl Vyškovskij v přenosu televizní stanice Rossija 1.

  No to není nic nového a v podstatě každý západní stát jede ve falešné provokačně – imitační ekonomické činnosti (ekonomika stoupá.. .))) , ale životní minimum se v žádném případě zvedat NEBUDE!!!!!!!! chacha
  a pokud by měly platit exaktní pragmatické vědy už dávno západ zkrachoval nejméně 100x za svou existenci

  Odpověď
  • https://cz.sputniknews.com/byznys/201709196004865-rusko-ukrajina-dluh-default/

   Odpověď
  • “ …a v podstatě každý západní stát jede ve falešné provokačně – imitační ekonomické činnosti (ekonomika stoupá… “

   Výborne napísané a vystihnuté do bodky!

   Odpověď
 35. Dnes byl v OSN „velký státnický den“, neboť probíhalo výroční zasedání.
  Zúčastnil se i Zeman a myslím si, že jeho projev byl velmi dobrý. Zaměřil se na boj proti terorismu a vyzval OSN, aby se aktivněji připojila. OSN sice zastřešuje na 38 protiteroristických hnutí, ale sama pomalu ani neví, jak terorismus definovat. Zeman se také domnívá, že hlavní je pomoc zemím, které se s terorismem potýkají, zjednat si v zemi pořádek – a ne podpora migrace, která naopak těmto zemím škodí, protože je opouštějí práceschopní lidé.
  http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/svet-podle-zemana-stale-nedokazal-zasahnout-proti-terorismu/1528609
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-pronesl-burcujici-projev-v-OSN-Vytvorila-se-anticivilizace-Po-utocich-posilame-kondolence-vyjadrujeme-solidaritu-demonstrujeme-Jinak-vahame-A-ti-kteri-vitaji-masovou-migraci-504794

  V OSN poprvé řečnil i Trump a ten se zaměřil na financování. Nelíbí se mu, že USA vynakládají takové peníze na provoz – a bez valného výsledku. Chce rozpočet zkrátit a „reformovat“ OSN. Samo o sobě by to bylo prospěšné řešení, kdyby ona Trumpova reforma nevyzněla jako „my dáme peníze a vy budete schvalovat naše návrhy“. Trumpa podpořilo 128 zemí – ale 56 bylo proti, mezi nimi Rusko, Čína a Francie. Podle nic je totiž důležitější, aby se země světa uměly v OSN dohodnout – a ne aby si dělaly naschvály.
  https://russian.rt.com/world/article/431731-tramp-oon-reforma

  Řečnil také Netanjahu, stále ještě zhrzený nedávným „nevídaným podrazem“ v OSN, kdy odhlasovali rezoluci proti další výstavbě osad na okupovaném palestinském území.
  Ve svém projevu řekl, že by chtěl navštívit Antarktidu, protože tamní tučňáci jsou většími fanoušky Izraele, než je OSN. Prý umějí rozlišit černou od bílé a správné od špatného – a to lidé v OSN neumějí. (:-) )
  https://russian.rt.com/world/news/431856-netanyahu-antarktida-pingviny

  Odpověď
  • A co Trump?
   https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/449625-severni-koreu-totalne-znicime-pohrozil-trump-v-osn.html

   „Dodal, že nelze připustit, aby ostatní země KLDR podporovaly. Podle Trumpa je jediné řešení do budoucna denuklearizace Korejského poloostrova. Prohlásil, že Spojené státy jsou trpělivé, ale když budou muset, tak zasáhnou.“

   Uvedl, že Američané nechtějí nikde na světě prosazovat „svůj způsob života“, nýbrž chtějí být příkladem. Každá země na planetě by podle něj měla usilovat o suverenitu, bezpečnost a prosperitu, a tyto hodnoty společně s dalšími bránit.
   ———–
   Poněkud si protiřečí, nebo ne?
   Usilovat o suverenitu a bezpečnost, ale jen s požehnáním USA, jinak……zasáhnou!

   Odpověď
   • je cas aby rpisli cinania a zacali to urovnavat
    pjakin povedal ze to tak dopadne
    aby stupla prestyz cine
    nakoniec aj tak niekto bude musiet nakrmit kldr

    Odpověď
  • Zato Kiska trepal o agresivnom Rusku… https://www.etrend.sk/ekonomika/kiska-v-osn-kritizoval-rusko-kldr-oznacil-za-megahrozbu.html
   Otazka znie, kolko upozorneni bude este potrebovat?

   Inak,US su najvacsim dlznikom do OSN, takze Trump len toto neplatenie takpovediac legalizuje/maze.

   Odpověď
   • len by ma tak na okraj zaujímalo, kohože to myslel pod agresívnym susedom v prípade Moldavska? Podnestersko? …keby to nebolo na zaplakanie, aj by som sa zasmial…

    Odpověď
    • …Slovensku na Moldavsku nesmierne zalezi, aha: http://www.slovakaid.sk/sk/technicka-pomoc/moldavsko ….treba si kuknut aj co jednotlive programy znamenaju… a toto zastresuje Ministerstvo zahranicnych veci…co vsetko sa pod to da zahrnut?! …mozno niektorí aj poznate hlavných akterov tejto „bohulibej“ pomoci…

     Odpověď
   • Oracle 911 20.9.2017 o 9:34

    Veľa nie lebo ho odstránia tým najnechutnejším LEGÁLNYM spôsobom.

    Odpověď
    • Veci sa naozaj začali mimoriadne hemžiť. Sledujem to v politike aj vo svojom blízkom pracovnom okolí. Nedávno tu mnohí z vás písali, že ideme do finále, podľa mňa v ňom už sme. Resp. keď nad tým tak rozmýšľam, tak to nie je ani finále, pretože to už bolo minulý rok-dva. Toto je kompletne nový začiatok, preto sa to navonok zdá také chaotické a neusporiadané.
     To OSN mi pripadá ako trieda prvákov na strednej, ktorí sa v prvý školský deň hemžia v triede a každý si hľadá svoje miesto. Každý má niečo zažité z relatívne dlhej základky, ale na strednej to bude inak a nemusí chytiť rovnaký flek a rovnaké podmienky.

     P.S. Finále myslím konkrétnych procesov (podpindosi, dedolarizácia, odpis homoloby a mimovládok – na koho som zabudol, nech sa prihlási ;-) ), nie akože konec sveta/svetla ;-)

     Odpověď
     • Oracle 911 20.9.2017 o 11:36

      Na katolíckych fanatikov, trockistov a psycho-trockistov si zabudol. ;)

      Odpověď
 36. Oracle 911 19.9.2017 o 21:44

  Aj Rusi sledujú aktivitu svojich občanov ale oproti tomu čo robí NSA, Microsoft a Google sú buď amatéri alebo pomerne slušný:
  http://www.zerohedge.com/news/2017-09-19/wikileaks-publishes-spy-files-russia-detailing-russias-mass-surveillance-system

  Odpověď
 37. Vlastimil Tlustý (člen strany) má dnes narozeniny. Gratulujeme!
  Ovčáček udeřil: Směšní novináři. Hodiny hledali, kdo by znectil ocenění prezidenta. A jednoho pána našli

  19. 9. 2017 21:10
  Prezident Miloš Zeman obdržel v New Yorku cenu Bojovníka za pravdu – obhájce Židů a Izraele. Informovala o tom takřka všechna česká média. Mezi jinými tak učinil i server Lidovky.cz, kterému se ovšem vysmál hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ovcacek-uderil-Smesni-novinari-Hodiny-hledali-kdo-by-znectil-oceneni-prezidenta-A-jednoho-pana-nasli-504813

  Odpověď
 38. Ukrajinské ministerstvo zdravotníctva úradne povolilo predaj Ukrajincov na orgány.
  Začiatkom budúceho roka začne Ukrajina projekt na transplantáciu obličiek získaných z mŕtvol. Ministerstvo zdravotníctva začne pilotný projekt na transplantáciu obličky od nepríbuzného darcu, mŕtvoly, na ktorý je v štátnom rozpočte na rok 2018 uložených 112 miliónov hrivien, a v rokoch 2019-2020 viac ako 100 miliónov ročne. Projekt bude implementovaný v Kyjeve, Záporožie, Charkove, Dnipro, Ľvove a Odesse.
  Drvivá väčšina expertov sa domnieva, že tento druh projektov vo veľmi skorumpovanom štáte a pri rýchlo schudobnelom obyvateľstve nie sú ničím iným ako pokusom čo najviac legalizovať trh tzv. čiernej transplantológie, pričom otvárajú dokorán dvere všetkým druhom zneužívania a vedú Ukrajinu do smutného klubu najchudobnejších krajín na svete, kde ľudia predávajú svoje telá pre občanov „zlatej miliardy“ v nádeji, že nakŕmia seba a svoje rodiny.
  http://rusvesna.su/news/1505834507

  Odpověď
  • Toto si vyskákali na Majdane , bandy azov ,a bander bandy sa tešia na „kšefty“ .
   HAJZLI. VYMYSLELI ĎALŠÍ SPôSOB AKO DECIMOVAŤ OBYVATEĽOV .

   Odpověď
  • Ale podívejme! :)
   Druhým stupněm ze tří, v přerodu západní civilizace, je korporátní satanismus.
   A hle: Satanismus §: ex offo!

   Odpověď
   • Satanismus §: Ex lege

    Odpověď
  • Známá pracuje v nemocnici v Motole, a už před 3 lety, v létě 2014, mi říkala, že o orgánech z Ukrajiny se psalo i v nemocničním oběžníku, že tyto orgány Motol nepřijímá, odmítá. Tehdy se v tisku psalo např. o kšeftech s orgány vybraných zraněných vojáků; ptala jsem se jí právě na to, zda se k nám tyto orgány nemohou dostat. Zřejmě tedy nabídka byla a to delší dobu…

   http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4366-o-sklizni-lidskych-organu-na-ukrajine-se-nereferuje

   http://www.nwoo.org/2014/07/08/kyjevsti-karatele-vyjimali-organy-z-zivych-lidi-kvuli-prodeji-do-nemecka/

   Odpověď
 39. Povinná četba současného trockistického protektrátu http://www.denik.cz/z_domova/zacina-kampan-cist-havla-detem-priblizi-havla-jako-literata-20170919.html

  Odpověď
 40. Ministerstvo financií Ruska: Ukrajina je formálne v stave defaultu.
  http://rusvesna.su/news/1505845575

  Odpověď
 41. Oracle 911 19.9.2017 o 21:22

  Americké štátne/regionálne elity majú problém, Putin vydal nariadenie aby v ruských prístavoch prestali prijímať US$:
  http://www.zerohedge.com/news/2017-09-19/putin-orders-end-us-dollar-trade-russian-seaports

  Odpověď
 42. Delegácia Ruskej federácie na Valnom zhromaždení OSN opustila sálu pred prejavom litovskej prezidentky Dalie Grybauskaiteovej.
  http://rusvesna.su/news/1505848285

  Odpověď
 43. Hoxi , sledujem ze na levanete sa v poslednej dobe objavuju v diskusiach pod novymi clankami casto trockisti a provokateri
  nechces tam zrusit tie diskusie ?
  vzdy je to tam zahnojene

  Odpověď
  • toto malo ist mimo tema
   pardon

   Odpověď
 44. Lajčák predstavil v OSN víziu venovanú prevencii, ľuďom a prosperite
  Lajčák zdôraznil, že viac ako 65 miliónov ľudí je nútených utekať zo svojich domovov. Upozornil na pretrvávajúcu chudobu, narastajúce nerovnosti, teroristické útoky a dôsledky klimatickej zmeny.
  Mier a prevencia konfliktov by mali byť v centre každého konania OSN,“ uviedol Lajčák, pričom poznamenal, že v Charte organizácie je iba päťkrát spomenuté slovo „vojna“, zatiaľ čo mier sa skloňuje v 47 prípadoch. „Nanešťastie, tento dôraz na mier sa neodráža v rozpočte a v práci OSN. Míňame príliš veľa času a peňazí na to, aby sme na konflikty reagovali, avšak nedostatok na ich predchádzanie,“ upozornil.
  http://www.teraz.sk/zahranicie/lajcak-predstavil-v-osn-viziu-venovanu-l/281375-clanok.html
  a morálna a duchovná nula rezident
  Kiska vyzval KĽDR, aby ukončila rozvoj zbraní hromadného ničenia
  V súčasnosti čelíme jednej z najhorších hrozieb pre medzinárodný mier a bezpečnosť. Severná Kórea otvorene ohrozuje náš svet jadrovými zbraňami. Takéto vážne nerešpektovanie ľudského života nemožno tolerovať,“ uviedol Kiska vo svojom prejave.
  „Dôrazne vyzývam severokórejský režim, aby ukončil svoj rozvoj zbraní hromadného ničenia a vrátil sa na cestu dialógu a budovania mieru na Kórejskom polostrove,“ odkázal slovenský prezident. Reagoval tak na skúšky rakiet, ktoré v posledných týždňoch prispeli k výraznej eskalácii napätia v medzinárodných vzťahoch.
  http://www.teraz.sk/slovensko/usa-vz-osn-kiska-prejav-kldr-klima/281394-clanok.html

  Odpověď
  • Trump v OSN útočil na Severnú Kóreu, Irán i Sýriu
   Pokiaľ budú Spojené štáty donútené brániť seba alebo svojich spojencov pred severokórejskou agresiou, nebudú mať potom inú možnosť než „Severnú Kóreu úplne zničiť“. Americký prezident Donald Trump sa tak dnes vyjadril v rámci svojho prvého prejavu na pôde Valného zhromaždenia OSN pri príležitosti otvorenia jeho Všeobecnej rozpravy v New Yorku.
   http://www.teraz.sk/zahranicie/trump-v-osn-utocil-na-severnu-koreu-iran/281395-clanok.html

   Odpověď
  • Oracle 911 19.9.2017 o 20:36

   Čo si o nás Lavrov a Putin pomysleli po prejave toho podpindusníka Kisku…

   Odpověď
   • Это большой Xyй

    Odpověď
   • Čo chceš od kisku však je len presne pomenovaný , v Rusku podľa priezviska vedia presne ,že je vhodné pre jeho držiteľa. :)

    Odpověď
    • Oracle 911 19.9.2017 o 21:51

     Čo presne znamená v Rusku kiska, črevá?

     Odpověď
     • pussy :)

      Odpověď
     • číča, kotě ( a pod. oslovení), kočka, kost – krasavice, pi*ka, ku***čka

      Odpověď
     • Oracle 911 19.9.2017 o 23:16

      Vďaka a v ukrajinčine to znamená čo?

      Odpověď
      • Oracle 911: Podívej sem:
       http://slovnenya.com/dictionary/%D0%BA%D1%96%D1%81%D0%BA%D0%B0

       Možná, že se významy překrývají. Také je tam ale třeba prasečí ocásek, což by k Porkyshenkovi sedělo.

       Odpověď
   • Že nie je človek, ale chudák. Za vidinou bohatstva , sa z neho stal najväčší otrok , ktorý poslušne prečíta , čo mu hlupáci napísali “ že sused agresor „,
    nemám slov.

    Odpověď
    • Oracle 911 19.9.2017 o 23:19

     Však som o ňom povedal na tomto fóre (neviem komu), že Kiska je pre Ambasádu nahraditeľný resp. spotrebný materiál.

     Odpověď
  • :-)))))))) …co chce aby aj na nas Kim nieco pustil? ….

   Odpověď
 45. Dôležité.
  Anglosaské mystéria v Sýrii.

  Sýrske vládne sily na východnom brehu rieky Eufrat, severne od mesta Deir Ezzor čelili a stále čelia „čudným“ zúfalým protiútokom údajných ISIS, ktoré ale – čuduj sa svete, prichádzajú z oblasti kontrolovanej americkými špeciálnymi operačnými silami a Sýrskymi demokratickými silami (SDF- podporované od USA) !!!
  Čím bližšie je koniec ISIS v Sýrii, tým je jasnejšie, kto skutočne bojuje s ISIS a kto iba napodobňuje tento boj už tri roky. Ak teda medzinárodná koalícia pod vedením USA nechce bojovať proti terorizmu v Sýrii, nech nezavadzia tým, ktorí to robia nepretržite a efektívne.
  To znamená, že tam, kde sa nachádzajú sily SDF a jednotky špeciálnych operácií v USA, sa údajne poskytuje lekárska pomoc týmto zraneným militantom namiesto toho, aby konečne oslobodili Raqqu.
  Povedal to s veľkou dávkou irónie generálmajor Igor Konashenkov, hovorca MO RF v utorok novinárom.

  Ostáva nám už len premýšlať, že či si tie farebne odlíšené „trenko-dresy“ vymieňajú za behu do zákopov, alebo v nejakej pojazdnej šatni pod dohľadom špionážnej družice demokratov. Na to som ešte zatiaľ neprišiel ….
  https://southfront.org/syrian-army-faces-isis-coutner-attacks-area-controlled-us-special-operations-forces-sdf-russian-mod/

  Odpověď
  • https://riafan.ru/975450-ekspert-ssha-meshayut-armii-sirii-borotsya-s-ig-stalkivaya-ee-s-kurdami

   Odpověď
 46. Budovatelé duchovního Šalamounova chrámu … :D

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIME-PRVNI-Spor-ve-vedeni-nejvetsi-zednarske-loze-v-Cesku-pokracuje-vyloucenim-byvaleho-velmistra-504662

  Odpověď
 47. Miloš Zeman jde na scénu, přímý přenos zde:
  http://webtv.un.org

  Odpověď
  • V sídle OSN sa neplánovane stretol aj so S. Lavrovom:
   https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/449632-zeman-v-osn-vyzval-k-zastaveni-terorismu-a-migrace.html

   Odpověď
 48. Četl jsem zde o volbách , vy chytří lidé zde by jste mohli nakouknout na ANS a její program. Okamurovi ,už podruhé hlas nedám.Pro Česko si myslím ,že by bylo velmi dobré pokud by volby vyhrála ANS ale třeba si idealizuji jejich program ,který se mi moc líbí ,mimochodem nabídli volební spolupráci Okamurovi SPD a ten jí odmítl .Velmi dobré vodítko je kohovolit eu nebo volebnikalkulacka,tam vidíte poslance a strany nahé se svými názory.

  Odpověď
  • K Alianci Národních Sil nemám výhrady ani pozitiva, ale obecně apeluji:
   Nepoužívejte volební kalkulačky, mapy voličů a jiné nesmysly s neprůhlednými zdroji informací, většina těchto nástrojů vznikla jen za účelem manipulace, nikoli pomoci voličům.

   A hovořím o tom obecně, nezabývám se jednotlivými takovými nástroji.

   Odpověď
   • Hlasy této straně, jsou hlasy do kanálu…

    Odpověď
    • Také si myslím, tento rok je klíčový, jsou již prakticky podepsáný dokumety o přijeti migrantů a také EURO bude protlačeno, co to udělá s ekonomikou a našimi peněženkami, netřeba vysvětlovat… Proto je nutné volit tak aby nevznikla vláda stávajících čelních stran…

     Odpověď
  • Na jednom webu jsem našla zajímavý komentář. Je to dlouhé, ale zdá se mi, že má pravdu. Co si o tom myslíte?

   „Nebudem teraz pisat siahodlhe pojednanie preco, ale faktom je, ze v EU sa narodne zaujmy vacsiny clenskych statov okamzite stavaju minimalne druhoradymi, ak nie uplne nepodstatnymi, to zalezi od sily hlasu toho ktoreho statu v EU… Statom je v EU odoberana ich suverenita, narodna mena, schopnost obrany atd., to znamena, ze statom je odoberana nielen moznost rozhodovat o svojej ekonomickej pritomnosti a buducnosti a moznost spravovat stat v zaujme vlastneho naroda, ale dokonca aj chranit svoje uzemie pred nepriatelom, co nikdy nebolo a ani nikdy nemoze byt v zaujme ziadneho naroda…

   O tomto ale ceski politici pred vstupom CR do EU velmi dobre vedeli… Ak uz nie vsetci, ak uz nie ich nadpolovicna vacsina, tak urcite aspon mnohi a s absolutnou urcitostou o tomto vedel Klaus… Moj nazor, vedeli o tomto uplne vsetci a napriek tomu CR to spolku EU vopchali…

   Co ich k tomuto mohlo motivovat…? Boli k tomuto niekym donuteni…? Ako konkretne…? Chceli dobrovolne poskodit svoj narod…? Z akeho dovodu…? Co konkretne je skutocnym cielom EU…? Koho konkretne je toto zaujmom a o co konkretne mu/im ide…? Ako je mozne, ze o clenstvo v EU existuje este stale zaujmem…? Vsetci politici v Europe sa zblaznili…? Su k svojmu chovaniu sa niekym nuteni…? Ako…? Co to vsetko ma vobec znamenat, ako sa takyto nezmysel podarilo vobec presadit…?

   Teraz este podstatnejsia otazka… Je dnes realne mozne, aby sa ktorykolvek clensky stat EU, svojim vystupenim z EU, vymanil spod kontroly EU, spod kontroly Bruselu…? Podla komentarov na PP mam pocit, ze minimalne drviva vacsina ludi tento pocit ma, ze ano, vystupenim z EU budu vsetky nase problemy vyriesene, odvtedy budeme o sebe rozhodovat uz len my a budeme si moct robit co len budeme chciet… Volovina…! V optimalnom, v tom najlepsom pripade, by ste si po CZEXITE ziadnu zmenu ani nevsimli, lebo by k ziadnej ani nedoslo… Je vsak daleko viac pravdepodobne, ze by ste si nejake zmeny predsalen vsimli, zmeny k horsiemu, ktorymi by CR bola Bruselomom donucovana k poslusnosti a to by konkretne mohli byt aj sankcie a embarga, nielen takmer nepostrehnutelne obmedzenia tu a tam a o tomto vsetci politici velmi dobre vedia, presne vdaka tomuto bola pred rokmi CR nimi do EU vtupena… Ano, CR nevstupila do EU, ale bola do EU vstupena na zaklade rozhodnutia urobeneho niekym inym, niekde inde, mimo CR a dokonca aj mimo Europy…

   Ja tu nerobim ziadnu predvolebnu kampan, ani za, ani proti niekomu, kedze tu ale SPD ma najvacsiu podporu a Pravy Blok ma podobny program, spomeniem v tomto kontexte aspon SPD a Pravy Blok… Ako Okamura, tak aj Cibulka, velmi dobre vedia, ze vystupenim CR z EU by sa pre CR nic nezmenilo, situacia v CR by sa pravdepodobne este vyrazne zhorsila… CR je a navzdy aj bude pre zapad nepriatelskou krajinou… Netreba sa nechat pomylit tym, ze Svajciarsko a Norsko nie su v EU a predsa sa im dari, zapadne krajiny uz mali svoje ekonomicke a politicke pozicie na zapade vybudovane davno pred vznikom EU a tie boli v zasade len zachovane, aj ked ani o nezavislosti Svajciarska a Norska na EU nemozeme hovorit, tieto krajiny sa tak isto musia v mnohych oblastiach podriadovat EU, ak nechcu prist o svoje privilegia… CR je ale pre zapadne krajiny, pre EU, nepriatelskou krajinou a toto si je nutne uvedomit, CR na zapade nemala vybudovane ziadne pozicie a aj moznost si nejake vybudovat, jej bola hned po roku 1989 cielavedome odobrana, cela ekonomika CR bola okamzite cielavedome podriadena zaujmom zapadneho kapitalu…

   Ani Okamura, ani Cibulka, vam toto samozrejme nikdy nepovedali a ani vam to nikdy nepovedia… Okrem toho obaja velmi dobre vedia, ze aby realne dokazali presadit cokolvek zo svojich predvolebnych slubov, hlavne take veci ako celostatne referendum o vystupeni z EU a priamu demokraciu, museli by zaznamenat masivne vitazstvo vo volbach… Jedna z ich stran by musela ziskat nad 50% hlasov vo volbach, aby mohla sama zostavit vladu a mat minimalne 41 kresiel v Senate a minimalne 120 kresiel (kvalifikovanu vacsinu) v Poslaneckej snemovni… Okrem toho obaja velmi dobre vedia, ze aj ak by tato nerealna situacia nastala a oni by naozaj presadili celostatne referendum o vystupeni CR z EU a v tom referende by narod vyjadril svoju volu odist z EU a oni by toto predlozili Bruselu, pre CR by sa nielenze nic nezmenilo k lepsiemu, ale prave naopak a ludia by ich z vlady za toto hnali svinskym krokom este v predcasnych volbach, priama demokracia, alebo nie… Okamura a Cibulka velmi dobre vedia, ze aby CR naozaj ziskala spat svoju zvrchovanost a naozaj mohla dalej o sebe rozhodovat uz len sama, minimalne by sa musela rozpadnut cela EU a optimalne by musela byt vytvorena dostatotcne pocetna, dostatocne ekonomicky silna, skupina na EU nijako nezavislych spriatelenych zvrchovanych statov, odhodlanych zo sebou hospodarsky uzko spolupracovat…

   Fundamentalna otazka: Myslite si, ze svojim hlasovanim vo volbach dokazete realne ovplyvnit buducnost vasej krajiny…?

   Na tuto fundamentalnu otazku nech uz si kazdy odpovie sam… Vsetci ti, ktori si na nu odpovedali ano, nech sa okamzite prihlasia Chocholouskovi…

   Odpověď
   • Bohužel ty závěrečné dva odstavečky to dost zabily. Protože ano ta analýza ohledně EU, suverenity národních států a možnosti CZEXITu, tak ta je velice dobrá a trefná. Ale to přece neznamená, že hlasování ve volbách vůbec neovlivňuje budoucnost země. Znamená to, že nemá smysl volit politiky slibující něco, co dobře vědí, že splnit nedokážou.

    Odpověď
    • Právě Taky se mi to hodnocení zdálo realistické, ale ten konec – rezignovat není žádné řešení. Pak už jsme opravdu ovce.

     Odpověď
   • Krásná analýza, ale co autor navrhuje, ano k rozpadu EU skutečně dojde, a já Vám řeknu jak, stejně jako když Germánské kmeny vypálili Řím! Ano ale ty hordy nebudou Germánské, ale Africké, a bude to znamenat konec celé Evropy. Protože než padne Brusel, dřív padnou jeho periferie! A mi jeho periferijí jsme. Ale víte jak to vidím já? Je potřeba vytvořit protiváhu EU a to na bázi Vyšegrádské 4. A tu vyvýjet a budovat, tak aby se stala ekonomickým vojenským a politickým partnerem. Protože ano SAMO to ČR ani SR nezvládne! Tedy né bez krve, je to sumtné, ale jinak to nevidím.

    Odpověď
    • Oracle 911 19.9.2017 o 23:14

     Brusel je americká periféria ale tá ríša sa rozpadá pred našimi očami, takže skôr než nás imigranti zadupajú do zeme, Brusel padne. To je vec prvá.
     Druhý vec je, že tak či onak na zahraničné firmy je napojená aspoň 50% ekonomiky, takže ak odídeme z EU, tak odídu aj tie firmy.
     Takže zostáva nám len jediná vec, prevziať riadenie nad EU a Európou tak ako to urobil Stalin so ZSSR a o prenosu centra z Bruselu do Prahy postarajú útoky imigrantov v Bruseli…

     Odpověď
     • Podle bezpečnostních expertů z tajných služeb na rozvracení státu stačí 2,5 promile teroristů k počtu obyvatel…Ten počet (muslimů) už u nás je… Je to jen otázka času, kdy dostanou pokyn… Nepovedlo se jim nás zatím odzbrojit, ale po volbách jim už nic nebude bránit…

      Odpověď
      • Oracle 911 19.9.2017 o 23:42

       Aksal k tomu nedôjde a to z jednoduchého dôvodu: V4 stabilizuje situáciu v Európe a keď sa teraz destabilizuje EU, tak tá politická katastrofa skončí 3. svetovou čo okrem debilov z SŠA nikto nechce, vrátane GP.

       Odpověď
       • Ty si nečetl, co dohodli v Paříži ohledně dovozu migrantů z Čadu a Nigeru? Prostě plán na přeformátování Evropy pokračuje, bez ohledu na stabilizaci Evropy… Otázkou je, co se pod stabilizací myslí… Stabilizace může vypadat i tak, že v každé rodině bude nastěhován migrant a nám nezbyde nic jiného než držet hubu a krok. A také se to bude dát nazvat, že situace je stabilní…

        Odpověď
        • Oracle 911 20.9.2017 o 0:20

         Aksal minulý mesiac klesol príliv migrantov cca na polovicu len kvôli tomu, že Haftar ovládol cez 80% Líbye. Ďalej nemecké úrady začali s odsunom neúspešných žiadateľov o azyl a začali aj konať proti tým, ktorí azyl zneužívajú. Pritom aj francúzske orgány začali konať PROTI migrantom.
         To znamená, že sa veci začali pomaly ale isto meniť a preto ti odporúčam aby si sa nenechala ovládnuť strachom.

         Odpověď
         • A já dodávám, a v nejlepší víře, že prisma tohoto strachu značně zužuje volební výběr, a to zdaleka nejen to.

          Odpověď
          • Ten utlum je jen divadlo. Nejde o to co tam denne priplouva, ale o to co uz tam je cca od 60.let. kdy počet muslimu v zapadni evrope nekolikanasobne vzrostl…

           Odpověď
           • Oracle 911 20.9.2017 o 8:31

            Súhlasím ALE je rozdiel medzi ilegálnymi a tými ktorí sem prišli na víza a ich deťmi.

            Odpověď
            • - z bezpečnostného hľadiska sú často veľmi nebezpeční práve synovia a vnuci tých legálnych…
             (a nie len to, napr. vo Fr. moslimské školy už často suplujú oficiálny soc. systém štátu – kým začiatkom 90tych malo za následok nájdenie Francúza bojujúceho v Bosne takmer rezignáciu ministra, dnes je to už „štandard“…podotýkam, že ten „mudžahedín“ bol biely Francúz, myslím, že sirota, na ktorého systematicky a dokázateľne fr. soc. systém zvysoka kašľal… bojoval z vďaky za to, že sa o neho Imám postaral…)

            • Oracle 911 20.9.2017 o 9:36

             Súhlasím marvo a preto som napísal toto:
             http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-37/#comment-72342

      • Co by mělo motivovat české muslimy k teroristické činnosti?

       Paranoia…

       Odpověď
       • Ne muslimi, ale tajné sluzby zapadu ti organizuji terorismus. Ale nejde jen o teroror, ale o naredeni ČR migranty ze Somalska,Eritreje, Afganistanu atd. Teror je jen nastroj na sireni strachu a konecne nastoleni NWO. Kdy lide budou volat po vetsi bezpecnosti na ukor sveho soukromi a svobod…

        Odpověď
        • Oracle 911 20.9.2017 o 8:44

         To v dnešnej dobe neprejde.

         Odpověď
     • Myslis, ze DE a FR by dopustilo aby se centrum rizeni presunulo do ČR? Nemyslim si.

      Odpověď
      • Oracle 911 20.9.2017 o 8:43

       Nejde o to či to dopustia ale o to, či chcú prežiť lebo ich elity pomaly ale isto chápu, že tie kádre, čo tam majú ich EXISTENČNÉ problémy nevyriešia. To je prvá vec.
       Druhá a oveľa závažnejšia vec je, že GP potrebuje stabilizovať situáciu v Európe a na to Brusel ako centrum riadenia nehodí ALE V4 áno a preto ten súd s prechodnými kvótami dopadlo tak ako, lebo do 27.9.2017 musíme naplniť nariadenie ktoré vyprší 26.9.2017(!).

       Odpověď
  • Z hlediska voleb v ČR

   Česko je oficiálně parlamentní republika s přímou volbou prezidenta.

   To je samozřejmě formulace pro stádo, neboť subjekt určující směřování politiky v ČR je prezident (přesněji řečeno Hrad) a na osnově podřízenosti vnitřní politiky té vnější je v principu jedno, kterou stranu bude dav volit za předpokladu, že je „hlava“ státu dostatečně gramotná.

   Prezidentovi můžeme manévrování ulehčit a to tím, že různé populisty-“národovce“ (DSSS, StopIslamu…) a liberasty (Zelení, TOP09…) nevpustíme do sněmovny a naopak tam vpustíme ta uskupení, která mají ve svých řadách skutečné odborníky – oni si najdou cestu ke svému.

   Odpověď
  • Jinak ale navrhuji přesunout diskusi o volbách do rubriky ČR/SR politika.

   Odpověď
 49. kocúr nie je doma a myši pokračujú v bále
  http://www.topky.sk/cl/10/1657203/PRAVE-TERAZ-Danovy-skandal-prezidenta-Kisku-vrcholi–Unikli-nove-dokumenty

  Odpověď
  • Oracle 911 19.9.2017 o 16:11

   To sa dalo čakať.

   Odpověď
  • :-DB-):-DB-):-DB-)

   Odpověď
  • Bezchybný scientolog? A ten že by udělal oficiální chybu?

   Odpověď
 50. Miloš Zeman: V dnešním projevu, za který sklidil ohromný aplaus vestoje, uvedl, že „čelíme hrozbám současného světa a pouhé slovo solidarita nestačí“ a že se Židy a Izraelem „potřebujeme bezpodmínečnou“ solidaritu.
  Zdroj: http://www.denik.cz/ze_sveta/zeman-prevzal-v-usa-cenu-za-hajeni-zajmu-zidu-solidarita-jen-slovo-nestaci.html
  Můžete se někdo k tomuto článku vyjádřit.

  Odpověď
  • http://www.vodaksb.eu/diskuse/mimo-tema/comment-page-29/#comment-72018

   Odpověď
  • ciastocne sa snazi tlmit moznost finalneho riesenia pre tychto nestastnikov

   Odpověď
   • To mě také napadlo. A pokud to tak je, pak ti chápaví z nich budou asi i vděční.

    Odpověď
  • Já tady vidím i další aspekt. Zeman určitě ví, kdo je v pozadí migrace… Pokud bude prohlašovat o židech, to co prohlašuje, možná nás migrace nezasáhne tak, jako západní Evropu… Židé si snad nenechají své okultní centrum „zaneřádit“ migranty…

   Odpověď
 51. Nehoda na ruském cvičení Západ 2017: Zbloudilá střela z vrtulníku zasáhla skupinu novinářů

  Náhoda? Nemyslím si

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/449593-nehoda-na-ruskem-cviceni-zapad-2017-zbloudila-strela-z-vrtulniku-zasahla-skupinu-novinaru.html

  Odpověď
  • ale rusové tvrdí, že se to nestalo:
   https://cz.sputniknews.com/svet/201709196000580-mo-zpravy-salva-novinari-zapad/

   Odpověď
   • …netvrdia, ze sa to nestalo, tvrdia, ze na videu je iný incident…. server 66.ru je hodne divny….ide o noviny z Jekaterinburgu a su tam vsetko extremne mladi ludia v redakcii..je to ako s prezidentom, ktory este nema vek na to aby prezidentoval….

    Odpověď
    • Při pohledu na jejich stranky, mi bylo vše jasné…

     Odpověď
    • Jekaterinburg – bašta podpindosníkov. Americkí politici tam chodia prednášať na univerzity, americké ziskovky tam chodia na návštevy a je tam asi najvyššia koncentrácia zblbnutých mladých Rusov. Cieľ – odtrhnúť od Ruska všetko na východ od Uralu.

     Odpověď
  • Fake News :-)

   Odpověď
 52. Putinovec 19.9.2017 o 11:22

  Další rozhovor s Hamplem.Nezbývá,než s ním souhlasit.Elity jsou národu životně nebezpečné svině.http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Petr-Hampl-Kdyby-lidi-v-roce-89-vedeli-Povesili-by-disidenty-na-lampy-504690

  Odpověď
  • Až teď jsem se dostala k tomu, abych celý rozhovor přečetla. Vynikající.
   „Kavárna“ z toho musí být osypaná.

   Odpověď
 53. Byla upravena strategie lifrování muslimů do Evropy, aby nebyla tak okatá. Muslimizace Evropy tak neskončila, ale bude pokračovat tak, aby byla méně pod kontrolou evropské veřejnosti.

  http://www.zvedavec.org/komentare/2017/09/7377-nahaneni-migrantu-do-eu-se-presouva-do-afriky-tam-to-nebude-tak-na-ocich-1.htm

  Odpověď
  • Vždy hrozilo (pretože System je na hovno) zfejkovanie myšlienky ľudskosti – pomôcť Afrike priamo na mieste. Keď sa niečoho chytia Anglosasi (stojací v úzadí HRY), celkom určite je výsledkom negatívum.
   V tomto prípade sa už, ani politické lútky a ani ich vodiči, nesnažia skrývať cieľenú imigráciu a dovoz migrantov (lúzy) do Európy, ako to ešte pred nedávnom robili.

   Som už úplne presvedčený, že ak do toho nevstúpi to „nedemokratické“ Rusko s „celou svojou silou“, čítaj: Gosudar so svojím rozumom/citom pre Mieru, tak budeme všetci v tom obligátnom …. lebo vidím, že sme chytení chorým Systémom do vlastnej pasce demokracie.

   Úprimne veľa zdravia všetkým.

   Odpověď
   • Napsat, že to není optimistické čtení je nekonečně slabé slovo. Mně osobně to přímo děsí.

    Máte někdo aspoň teoretickou představu – pokud by i byla politická vůle – JAK tu muslimskou záplavu dostat z Evropy? (nemyslím tím technické provedení). A lidé jsou tak lhostejní, že se ani nepokusí využít té jediné a poslední možnosti, která nám zbyla – zvednout se a jít volit. A volit ne podle volebních programů a slibů. Jako by si za 27 let ještě nevšimli, že volební programy jsou jen hesla a slohová cvičení.

    Odpověď
    • Ja jdu volit SPD jedina mozna alternativa a zaroven posledni mozna zachrana, muj nazor

     Odpověď
     • Chápu co tě k tomu vede.
      Co si myslíš o poslanci panu Černochovi, který s Tomiem v úsvitu začínal?

      Odpověď
      • Myslim si, že je správné že se distancoval od spoluprace s ND.Ted je myslim si politicky neaktivní, takze komentovat ho nemá význam. Bohužel se obávám toho že volby budou zmanipulovány, a co bude následovat pokud SPD neprekroci onech 10procent se neodvažuji ani spekulovat.

       Odpověď
       • Poslouchal jsem jak mluví pan Černoch (kterého mimo jiné hodnotím jako jednoho z mála „slušňáků“ v politice) o panu Okamurovi a o tom jakým způsobem probíhalo to, co Tomio označuje za stranický puč proti němu, jak mluví o jeho účasti na aktivitách kterými se Tomio chlubí, o tom jak auditem našli ve straně smlouvu na cca milion měsíčně který si fakturovala od strany Tomiova firma (Tomio uvedl že to byla prý splátka dluhu který měla strana vůči Tomiově firmě, ovšem papírově to nedoložil).

        No nijak nikomu nechci Tomia vyvracet, ale byl jsem velmi překvapen, protože pana Černocha hodnotím kladně a to co o Tomiovi povídal stojí za prověření.
        Chystám se podívat kolik z těch „zákonů“ o kterých Tomio pořád mluví jak předkládá, předložil opravdu on a jeho strana, a jaký je jejich obsah.

        Dále mne taky zaujalo jak hovořil o tom, že Tomio prakticky nechodí na schůzky na kterých se řeší například migrace a kvóty, dle slov Černocha je to nejlepší místo kde lze něco ovlivnit z postu poslance, a Tomio na to kašle i když tvrdí že proti migraci dělá hory doly.
        https://xtv.cz/archiv/prace-tomia-okamury-se-rovna-nule-rika-poslanec-marek-cernoch

        Odpověď
        • Nebo třeba informace o tom, že Tomio aktivně spolupracovat s Vítem Bártou, uzavřel s ním smlouvy (údajně bez vědomí strany) ze kterých teďka pro tu stranu není moc cest ven i přes to že Tomio už tam není.

         Odpověď
        • Tyto skutecnosti jsou pro mne nové, nicméně jako vidite alternativu pro záchranu ČR. Bojim se, že se může stát, že tyto volby budou poslední. Jak píše kolega výše, pak už jen Gosudar? A já se ptám proč by nás mělo rusko podruhé v historii zachraňovat, když naše elita je až po uši naložená v zadnicich EU a hlavně USA. Nevim jak ostatni ale já vidim budoucnost ČR za stavajiciho kurzu jako exkurz do pekel. Ještě nemám deti, ale přivest je do takoveho světa se zdráhám.

         Odpověď
         • Nezdráhej, HNR podporuje dobré věci, a děti jsou dobrá věc. Míval jsem podobné pocity, ale věř že až se ti narodí, najednou uvidíš mnohem větší šance něco změnit, a budeš k tomu mít i víc elánu.

          Jinak nemluvím o alternativě, jen jsem včera viděl toto nadmíru zajímavé video a chtěl jsem ho předložit jako argument.

          Myslím že Tomio právě řeší na to, že mnoho lidí propadá beznaději a považuje ho za „jedinou spásu“ naší země. To je samozřejmě nesmysl, z mnoha důvodů. Mimo jiné proto že podle všeho vývoje, nejednou jsme to tu probírali, pro nás žádný chalífát nehrozí, od americké páté kolony jsme čištěni, od evropské také, tedy naopak vše jde k lepšímu a volit panikáře v panice není na místě.

          Ale je to samozřejmě taky jen můj názor.

          Odpověď
          • Než jsem ti začala psát musela jsem předýchat ty tvoje, promiň, bláboly…
           Vidím, že Černoch tě bezvadně zmanipuloval. To, že potopil Okamuru, po jehož zádech se dostal do parlamentu zvesela ignoruješ. Kdo před volbami znal nějakého Černocha? Byl virem, který měl za úkol rozložit Okamurovu stranu. Vždyť Okamuru se všichni maistramoví politici bojí, jek čert kříže. Pěkně to předvedli i v prezidentské volbě, kdy ho protiprávně z klání o tento post vyhodili.
           Podnikal jsi někdy v životě, že Okamuru tak kritizuješ? Vždyť ten člověk založil stranu za své OSOBNÍ peníze. Samozřejmě, že subjektu – své straně – půjčil peníze s tím, že když se dostane do parlamentu, ty peníze se mu vrátí…Okamura má smůlu, že není účetní a neumí vysvětlit pojmy, jako závazky příštích období a podobně. Protože, když jsem se dívala na jeho výkazy, byly jednoznačné… Byly tam vůči jeho osobě závazky, které měla strana splatit… A co udělal Černoch a spol? Těsně před splacením dluhu, vyhodil Okamuru z Úsvitu aniž by strana Úsvit vrátila Okamurovi vložené prostředky… Protivníci Okamury počítají s tím, že obyčejní lidé neovládají podvojné účetnictví, tak vykládají skutečnosti tak, jak se jim to hodí… Jednou z věcí, kterou kritizují je to, že Okamura podepsal smlouvu na půjčku SVÝCH peněz straně a za stranu to podepsal také… Ale tento postup běžně probíhá, když nějaký člověk fyzická osoba, zakládá nějakou právnickou osobu, kde zatím figuruje jen on sám. Kdo to měl místo něj podepsat, když v té straně ještě nikdo jiný nebyl???
           No a pak, když podle smlouvy se mu měli vložené prostředky vrátit, tak nastal humbuk…
           A ten humbuk šíří takoví rozumbradové, jako ty, kteří se o účetnictví ani neotřeli…
           Vyzdvihuješ tady ZRÁDCE Černocha a slušného člověka Okamuru dehonestuješ FUJ!!!!!!!

           Odpověď
           • Hmm, hmm. Já se nad tím budu zamýšlet tak jako doposud i nadále, a třeba ještě nekolikrát změním názor, ale ohánět se slovy „slušný člověk Okamura“ není argumentem, a ZRÁDCE Černoch by taky chtělo doložit argumenty.

            Podívej Aksal, velmi často píšu že moje názory jsou moje názory, velmi často poukazuji na to že nejsou bezchybné, a byl bych rád když by na nejen tomto základu probíhala diskuse. Můj přístup není bezchybný a třeba piTomio psát nemusím, i proto se s tebou nehádám když na to poukážeš.

            Řeknu ještě tohle. Když poslouchám jak mluví Tomio, a když poslouchám jak mluví Černoch, dojdu k závěru že davem manipuluje jen jeden z nich, a Černoch to není.
            Tomio ve svých projevech útočí podle klasických praktik, tedy buďto jsou všichni politici špatní a zkorumpovaní (klišé) a nebo jsou všichni pro migraci (útok na strach davu), v nejhorším vytáhne jak ho novináři hrozně bojkotují (v tom má pravdu ale nemusí všude fňukat). Třešnička na dort byla jeho slova jak mu odposlouchávají telefon, že na to přišel protože někdo posílal nějaké jeho esemesky jeho známým. Co je to proboha za blábol? To že ho někdo odposlouchává je jasné, a těžko někomu k něčemu bude když bude z jeho telefonu odesílat nějaké smsky jeho známým. Vždyť je to Aksal nesmysl.

            No a jeho největší přání „přál bych si aby na mě byli lidi hodní“ to snad ani nemusím komentovat.

            Vše beru z jeho vlastních slov, teď to hledat nebudu ale mohu doložit, tohle vše nakřišel v těch pár pořadech kam ho pustili.

            Odpověď
        • Práce pane Okamury se určitě nerovná nule, jinak bychom tady neprobírali narůstající volební preference SPD. Výsledky pana Černocha jsou vidět na Úsvitu, kde jediný sledovatelný poslanec je paní Samková.

         Pana Okamuru jsem si dal do Twitteru a sleduju ho už nějakou dobu. V podstatě jinou možnost komunikace než sociální sítě zatím nemá.Ta úporná ignorance medií je pro mě známkou, že se ho opravdu bojí. Je to podobné, jako úporná ignorance o KSB. Piráti jsou v novinách častěji, než SPD.

         Jestli má pravdu s referendem o vystoupení? Nad tím si lámu hlavu, ale to je normální diskuze. Určitě je ale správné, aby o takových zásadních otázkách rozhodovali občané napřímo, podobně jako při volbě prezidenta. Myšlenka přímé demokracie má určitě mou podporu.

         U SPO mi vadí jiné věci. Veleba není vidět vůbec, FR Čech není politik a pokud ta strana jen podporuje Zemana, tak mi vadí podpora Izraele. Možná je to jen krycí manévr, ale jak to má člověk poznat?

         A ještě – Okamura má výborný přehled o historii, narychlo teď například:
         http://echo24.cz/a/iRxuB/americane-plzen-neosvobodili-prepisuje-okamura-dejiny
         http://www.tomio.cz/aktuality/pravdiva-valecna-historie/

         Jeho pravdivý pohled na dějiny mi dává naději na pravdivý pohled do budoucnosti.

         Odpověď
         • Už tenhle projev mi stačí na to, abych ho volil.
          http://www.reflex.cz/clanek/dokument/70532/projev-tomia-okamury-na-seminari-o-rusku-patri-k-tomu-nejpitomejsimu-co-kdy-ve-snemovne-zaznelo-prectete-si.html

          Který jiný politik tohle dovede vidět, natož aby tenhle pohled na historii prezentoval veřejně? Proti všem mýtům a mediálnímu tlaku.

          Odpověď
         • Ano probihaji jiste procesy očisty jen jestli již neni po té pověstné 12h? Vždyť mě je 30 let, a když se podivám kolem sebe do řad mých vrstevníků tak o KSB nevi nikdo nic. Nepracuji na tom aby se vzdělali, řeši jen penize. Já je řešim také, ale zajimam se o to co se děje a kam směřuje má vlast, jinou zemi mit nebudeme. Utéct nebude kam.Ale moji známi přátelé a kolegové nic neřeši a nezajimaji se… je to smutné.

          Odpověď
          • Souhlas.

           Odpověď
           • Taky to kolem sebe vidím. Bohužel.
            Vím spolehlivě např. o dvou kamarádkách, které mají doma léta internet, že ho používají jen na zasílání e-mailům kamarádům a kamarádkám a když jim chci zaslat odkaz na něco zajímavého z politiky, aby se tedy nemusely namáhat s hledáním, odmítnou – že je to NEBAVÍ! Naopak mně poučují, že tohle tak není, tohla naopak je, bylo to v TV zprávách.

            Odpověď
         • Neříkám ani tak ani tak, ale odpovím alespoň v bodech:
          - Twitter a Facebook jsou bez problému při dobré práci schopny zajistit deset procent pžízně, aniž by ten člověk reálně něco udělal
          - strach médií z Okamury, no, a nebo jeho škodlivost jakýmkoli rozumným plánům? No je jasné že se ho mnoho jiných politiků bojí, s tím souhlasím, na odsávání hlasů je Tomio rozhodně dobrý
          - referendum o vystoupení je pro mne určitě samostatná otázka, každopádně referendum v zemi kde lidi volí podle médií je sebevražda, a vystoupení z EU v tuto chvíli není rozumný krok, ale o tom už pan Okamura jaksi mlčí, přitom na rizikovost médií sám upozorňuje, ale tato rizika vyplývající z přímé demokracie už neuvádí, to považuji buď za diletantství, nebo záměr, obojí je katastrofa
          - myšlenka přímé demokracie má u mne částečnou podporu, protože neděravě je drahé nechat rozhodovat občany o všem, a levně je to elektronicky=zneužitelně a manipulovatelně
          - zastupitelská demokracie v dobrém modelu není vůbec špatné řešení, důležité je aby lidé dosáhli na politiky kteří je zastupují
          - FR Čech je politik, v politice byl nějakou dobu a velmi otevřeně odkrýval korupční praktiky už před dvaceti lety, politické zkušenosti rozhodně ale rozhodně má
          - články o „pravdivé historii“ mít takříkajíc musí, jestli chce ulovit voliče radikální pravice která těmito tématy žije, no ale pár článků z něho rozhodně nedělá aktivistu za pravdivou historii

          Jistě z mého příspěvku čiší „odpor“ proti Tomiovi, přiznávám se bez mučení že ho považuji spíš za rizikového než za spasitele. Nastolování témat je podle mne jediným jeho přínosem, potom ještě malým je to strašení ostatních stran, vede to k jejich částečnému odkopání

          Odpověď
          • A důvod proč? Dojem není důvod.

           Odpověď
           • Jaký dojem? Čeho důvod proč? Proč Okamuru nemám rád? Myslím že jsem to popsal dost detailně.

            Níže jako fakt předkládám například jeho poslaneckou aktivitu, nic moc teda.

            Odpověď
            • Tomio Okamura…

             „Jeho“ program je lákavý, ale uvědomuje si někdo, co by způsobilo, pokud by došlo v současnosti k naplnění těch deklarovaných bodů „jeho“ až podezřele líbivého programu?

             SPD není schopna reálně dostat závazkům, které deklaruje a to je jeden z důvodů, proč ještě existuje. Tj. primárním cílem SPD není výhra voleb a vládnutí, ale analýza ideologických tendencí ve společnosti a zároveň i jakési uvolnění vnitřního napětí („dal jsem to Okamurovi, ten jim ukáže…“) ve společnosti. Pokud vzrůstají preference politikům typu Okamura, vidí klanově-korporativní uskupení stojící za různými subjekty politiky jak „upravit“ své stávající řízení aby jej společnost lépe přijala. Využít toho ale mohou i chápaví politici, kteří ve své práci vidí službu své zemi – pokud SPD ozvučuje určitá témata, mohou i oni na osnově zpětné vazby realizovat adekvátní řízení.

             T. Okamura jako takový se mi nejeví býti dostatečně chápající. Je možné, že to všechno myslí skutečně upřímně a dobře, ale to je tragicky málo.

             Každý z nás tak nějak tuší, co je určitě nevolitelné a u zbytku je třeba volit podle těch, ze kterými jste názorově nejbližší, přičemž na předsedu strany není vůbec důvod brát ohled viz. mladý Klaus nebo Čunek.

            • em, vůbec ses nevyjádřil k mým argumentům ohledně neznalosti účetnictví a tím i neschopnosti reálně posoudit pomluvy Černocha o finančních záležitostech Okamury… Tím, všechny tvé argumenty padají ze stolu…A k tomu, co může, nebo nemůže Okamura protlačit v parlamentu. Je ve stejné pozici, jako kterákoliv jiná strana se ziskem podobného počtu mandátů v opozici…nebo co, dokázala ODS, TOP09 a další? U nich se nikdo nad tím nepozastavuje… Ale u Okamury ano… Může být klidně jazýčkem na vahách a to by stačilo…
             Ty se tady snažíš protlačovat jednou ODS, pak Piráty… No s těmi bychom to dopracovali… Muslimský kalifát do dvou let…

            • Účetnictví nerozumím, proto se k němu nevyjadřuji. Všechny mé argumenty nebyly účetnického charakteru, a proto i kdyby tak tím padá maximálně jeden argument respektive teze, a to Černochova, sdělil jsem jasně na čem jsem založil diskusi a svoje závěry.
             Není to pro mne nijak důležité ale napsat že „Tím, všechny tvé argumenty padají ze stolu“ je přinejmenším přehnané.

             Myslím že svůj pohled na ten, jak ty říkáš účetní problém, nemusím opírat nutně o odbornost. Tomio je celkem mediálně zkušený, a proto tvrdit že má jen smůlu protože neumí vysvětlit účetní pojmy je taky nesmysl.
             Pokud to všechno založil sám, za vlastní peníze z vlastního podnikání, a pokud tam byl na začátku sám když sepsal smlouvu sám se sebou, tak v tom případě tvrdíš že sepsal sám se sebou něco čemu sám nerozumí a pak to neumí vysvětlit?

             Co jsi to vyplodila za absurditu?

            • eM, „Pokud to všechno založil sám, za vlastní peníze z vlastního podnikání, a pokud tam byl na začátku sám když sepsal smlouvu sám se sebou, tak v tom případě tvrdíš že sepsal sám se sebou něco čemu sám nerozumí a pak to neumí vysvětlit?
             Co jsi to vyplodila za absurditu?“

             Zase si předvedl, že vůbec nechápeš, jak to ve Společnostech funguje. Já neříkala, že nerozuměl, co podepsal. Docela dobře to vysvětlil. Nerozuměl technice zápisu dané transakce do účetnictví a to je rozdíl. Šéfové něco podepíší, ale do účetnictví tyto transakce zanášejí účetní… A tomu šéfové vůbec nemusí rozumět, to by nepotřebovali účetní, že?… Rozumět tomu musí účetní a daňoví poradci… Pokud nerozumíš výkazům, kdokoliv ti může nabulíkovat cokoliv… Proto jsou schopné a loajální účetní tak dobře placeny. Takže závěrem. Černoch využil ve své dehonestaci Okamury to, že většina obyvatelstva nerozumí účetním operacím a výkazům, a jednotlivé cifry interpretoval tak, aby to Okamurovi ublížilo. Kdyby měl Černoch pravdu, finanční úřad by si na Okamuru došlápl. Ale, jaksi nic nenašel… Toto by pro tebe mělo být směrodatné a ne nějaké drby zrádného Černocha… Právě na těch drbech se drží Černochova špinavá hra. A tys na ni skočil…

            • Tvoje úroveň osobní roviny je dnes extrémě neobvyklá.
             Pochopitelné pro mne stejně není, jak může nebýt schopen vysvětlit dobře proč mu teče do firmy ze stranických peněz necelý milion měsíčně. Souvislost s jakoukoliv účetní lexikou nevidím, říci „půjčil jsem straně peníze a ta mi je teď splácí, a já k tomu nemám doklad o půjčce a fakturuji to jako mediální služby“ není nic k čemu by potřeboval účetní slovník. A teď zdůrazním, opírám se jen o slova Černocha, která nebyla nijak rozmazána ani vyvrácena, nebo mi to uniklo. Pokud mi něco takového uniklo, proto jsem sem dal ten komentář, tak předpokládám že mi to někdo jako ty nebo kdokoli předloží.
             Třeba ve stylu „hele ahoj eM, to ses hodně spletl, zřejmě ti uniklo tohle a tohle viz zde a zde, takže jsi u mě klesl nejhlouběji kam jsi mohl“. Potom by nebylo přeci co namítnout, já bych se v klidu odebral na cestu kanálem a pochopil bych jak se strašně mýlím.

             Pokud to byla taková křivá hana na Tomia, jistě někde při své sociálněsíťové aktivitě už dávno předložil důkazy a jistě jdou snadno najít.

            • Aksal, moc děkuji za doplnění!
             Blbé je, že vše si prostě člověk ověřit nedokáže, proto díky za tuto diskusi.

             K hodnocení politiků – já si pořád říkám, že musíme vybírat podle priorit. Jako tomu je v životě a ve vztazích… nikdy není vše ideální.
             Pokud je pro mě stěžejní téma migrace a bezpečnosti, budu volit jinak než ten, pro něhož je (často i médii podsunutou) hodnotou „slušnost“ či ponožky sladěné s oblekem (teď nemůžu nevzpomenout onen mediální cirkus ohledně předchozí prezidentské volby).

         • Jeden starší článek na zamyšlení http://zvedavec.org/komentare_5174.htm

          Odpověď
          • Ještě přidám z Wikipedie: V Senátu se Okamura přidal k senátorskému klubu pro obnovu demokracie – KDU-ČSL a nezávislí. Ve funkci v únoru 2013 podepsal návrh části senátorů na obžalování prezidenta Václava Klause z velezrady za jím vyhlášenou amnestii – mně z toho vychází, že nechápe globální politiku.

           Odpověď
           • Ani trochu. Souhlasím. A paktování s KDU-ČSL, tedy s obhájci restitucí, to mu nepřipadá vlastizrádné?
            hmm hmm.

            Odpověď
           • Jano, dík za článek, přečtu později.

            Ale k té amnestii, mě taky vadila, Vám ne?

            Odpověď
            • Na jednu stranu ano, na druhou stranu ne. Hlavně z nich principiálně neviním V.Klause staršího, celý ten proces mohly další instituce které řešily detaily buďto zbrzdit, nebo zneužít a přehnat. Udělaly to druhé, podle mne záměrně aby poškodily V.Klause staršího.
             Jinak některé ty delikty, řešené opravdu dlouhá léta, založené jen na finanční kriminalitě, to by jste je tam chtěli nechat ležet nedořešené celé století? Ale to je jen jeden argument. V.Klaus věděl dobře že ho to tak jako tak u lidí poškodí, a i přes to ten krok udělal protože ho považoval za správný. To spíše cením než odsuzuji.

             Obecně mi vadily amnestie V.Havla, protože ten pouštěl i kriminálníky mající za sebou násilnou minulost. Amnestie V.Klause měla výslovnou podmínku, že nikdo z amnestovaných nesmí mít za sebou násilnou trestnou činnost.

            • Rozumím. Souhlasím s tím, že je to něco jiného, než Havlova amnestie, ale nemůžu se zbavit dojmu, že tím účelově zbavil stíhání nějaké kámoše. Jiný efekt tam nevidím. Ale vlastizrada to není.

            • Je to možné, a myslím si že to byl nějaký „kšeft“, jakože pustí nějaké pro někoho důležité lidi, a výměnou za to někde pro nás něco získá. Nebo tím zbavil stíhání nějaký kádr který se do budoucna hodí, no to se asi jen tak nedozvíme, ale pocit mám stejný, netvrdím samozřejmě že v tom byly jen ty pohnutky, které Klaus sám osvětlil.

             Koneckonců, taky musí poslouchat, myslím že ta gumová pistolka co na něj vytáhli ho velmi brzdí. Já jsem očekával jeho angažovanost ve volbách, a myslím si že ji nemá jen kvůli tomu, prostě dostal černou známku, že nejsou jeho názory v plné šíři akceptovatelné.

            • Těžko posuzovat, ale vzhledem k tomu, že soudy slouží určitým zájmům, mohli být souzeni i nevinní lidé.

         • Jinak co se práce pana Okamury týče, když si tady dáte vyhledat co opravdu navrhl, tak za celou svou kariéru od roku 2013 je „podepsán“ pod 8mi návrhy, z toho dva vzal zpět, a o šesti z nich lze říci že je vyprodukovala (koresponduje to se slovy Černocha) jeho strana úsvit…
          http://www.psp.cz/sqw/sntisk.sqw?F=N
          zaškrtněte si „typ předkladatele“ a do zástupce si napište Okamura.
          Lze tam bez problému najít jeho práci.
          Obecně s klidným svědomím řeknu, že tak „aktivní politik“ a dle jeho slov bojovník za naši svobodu a přímou demokracii, toho moc nepředložil. Za 4 roky 8 návrhů změn/zákonů, evidentně ani ne čistě jeho práce, to je snad legrace ne? Nebo spíš ostuda a načapání na švestkách.

          Odpověď
        • Chlape, oblibil jsem si te za tvou obranu hula pred staryma strukturama, ale uz to nehul a never rysavcum..

         Odpověď
      • Koukam na STEM z cervna 2017 prej pouze 3procenta lidi bude volit SPD :-D To se asi budou divit…

       Odpověď
      • Nemám tu historii úplně v hlavě, ale vypadá to, že se Černoch pokusil převzít Úsvit a Okamura pak založil novou stranu SPD. Není to tak?

       Odpověď
       • Ano dalo by se to tak rici.

        Odpověď
       • Takto to prezentuje pan Okamura, ale v tomto postoji je rozhodně sám.
        Ostatní členové té strany o tom mluví jinak. Stojí to za prověření vzhledem k tomu kolik lidí vidí v piTomiovi jedinou naději (nikoho tím nechci urazit, každý má plné právo na svoje politické preference).

        Osobně nechápu jak může někdo to jeho demagogické plácání pořád o tom samém považovat za nějaké ideje, pro mne je to odzačátku labilní ukřičené plácání, jediné užitečné z pohledu řízení je na tom to názorové ledoborectví, no ta ufňukanost a ukřičenost mi celkem jasně napovídá strukturu jeho psychiky, a ta názorová vyprázdněnost (opakování tří věcí dokola nepovažuji za názorovou plnost) to krásně dokresluje a dohromady dává obrázek o tom jaké jsou asi jeho cíle (přibližně).

        Odpověď
        • Opět se ptám jakou nabizite alternativu, která bude životaschopná a dosáhne na účast ve sněmovně oněmi deseti procenty. Neďelam si iluze o p. Okamurovi, ale prijde mi to v tuto chvili jako jediná posledni kotva před tim než republiku zaplaví migranti a islam.

         Odpověď
         • Voľte Čechov. Žiadny polojaponec, poloslovák, polonemec, položid a ďalší polo… vás nemôže chápaťtak, ako roduverný Čech. Tak ako na Slovensku roduverný Slovák. Lebo na Rodovú pamäť sa môže napojiť iba človek z toho národa a iba on dokáže rozlíšiť čo je pre jeho národ dobré.

          Odpověď
          • Putinovec 19.9.2017 o 16:08

           Tohle je silný argument.Ještě tedy musíme vybrat objektivně nejlépe odpovídajícího.

           Odpověď
           • Je to silný argument.
            Ovšem Okamura v ČR prý žije od svých sedmi let, matka Moravanka a existuje nespočet „plnoČechů“, kteří jako by ani Čechy nebyli.
            A taky to dávají patřičně najevo.

            Odpověď
            • A jakou má šanci napojit se dobře na Český egregor? Na základě genetiky, výchovné kompatibility, a tak dále.

            • V 7 letech není ještě tak „starý“.

          • Skvělá slova Rajka, děkuji ti za ně.

           Já budu určitě volit Čecha! (Františka Ringo). Ať už svými názory, tak i svým politickým působením, i svým uměním vyjadřuje v krásné míře Češství, tak jak ho aktuálně vnímám i já. Netvrdím ideál obecně, ale ideál dnešní doby určitě.

           Přesně jak píšeš, japonec mi určitě nebude radit, co mám dělat s naším národem. A když, určitě ne japonec který svým projevem popírá všechno japonské, a nenavozuje nic české.

           Odpověď
           • Co si myslíte o pirátech? Pro mě absolutně nevolitelná strana, kterou beru jen jako cyber-výstřelek. Má někdo jasnou představu, co je p. Bartoš a lidé kolem něj zač? Páč mě při pohledu na něj naskakuje jen obrázek ultralevicového antify…

            Odpověď
            • Nebezpeční převlečení zelení.
             Nedávno zde o tom psal JiříN (a tuším i Adina), jak to „jede“ v Brně.

            • = kometář k pirátům

          • Fakt dobry. Mas recht.

           Odpověď
          • Takže polorakušan resp. Polovídeňák Ringo Čech nás chápe?

           ,,Pochází z rodiny barového hudebníka a písničkáře vídeňského původu Františka Čecha Pražského.“

           Odpověď
           • Zajímavé, původ jsem nehledal. Díky.

            Odpověď
           • František Čech Pražský – zní, jako přezdívka z pražské galerky. Pátral jsem po původu jména otce Ringa, nedalo se nic zjistit, je to umělecké jméno, stejné, jako Lucie Bílá.

            Odpověď
         • Ringa. On tech 5 % asi da a to staci strane na vstup do snemovny. Pokud se vsichni budeme porad jenom bat, ze nase strana nedostane 5%, tak tech 5% neprekrocime. Tak si to velky strany odhlasovali samy pro sebe.
          Neverim tomu, ze na vesnici se bude masivne volit Okamura. Podle mne mimo Prahu a velky mesta toho moc mit nebude.
          Muj tip kdo bude koho volit:
          KDU-CSL – vetsina katoliku
          CSSD – mensi cast jejich volicu nez driv
          ODS – hodne ucitelu kvuli jeho praxi ve skolstvi a jeho zdravym nazoru na skolstvi, pak nekteri podnikatele ze zvyku
          Okamura – Islamofobiste kvuli jeho ledoborcovemu projevu
          KSCM – stala zakladna – stabilni pocet
          Babis – tim, ze se po nem jde, se mu zveda reklama. To si snad zaridil sam. Hodne ziska mimo velka mesta a na vesnicich, prestoze likviduje pudu (myslim kvalitu).
          Top09 – netusim, kdo by je mohl volit, ale asi nekdo ze zvyku
          SPO/Zemanovci – zbytek, komu vadi hlucnej Okamura a taky to, ze to neni Cech, kdo nechce uz stary velky proflaknuty strany a priznivci Zemana. Nevidim duvod proc by SPO nemohla mit vice nez 5%.

          Odpověď
          • V podstatě souhlasím s tvým odhadem. A osobně si myslím, že preferance SPO budou s Ringem velkým překvapením. No snad ne pro mne :-)

           Odpověď
           • Jen si s Ringo Čechem nedělejte iluze.
            Je to člověk ze show byznysu, komediant a komediantem zůstane.
            František Ringo Čech
            https://cs.wikipedia.org/wiki/Franti%C5%A1ek_Ringo_%C4%8Cech
            Zapomněli jste, jak a na co GP využívá komedianty?

            Tak se podívejte na duši umělce – jeho obrazy, které uměl výhodně zpeněžit i do Národní galerie, snad vám napoví víc:
            https://yandex.ru/images/search?text=ringo%20%C4%8Dech&noreask=1&img_url=http%3A%2F%2Fwww.ringo-cech.cz%2Fimages%2Fcontent%2Fcontent%2Funnamed-ys0vfx.jpg&pos=13&rpt=simage&lr=10511

            I když některé z nich jsou vůči EU hodně kritické nebo reflektují na současnou politiku, prostředky (umělcův styl), jsou také hodně vypovídající.

            Byl v politice, co dokázal? Umí o politice tak akorát populisticky žvanit, to je všechno. Svoje řídící schopnosti předvedl akorát, jako komediant.
            Jenže, spravovat zemí není to samé, co se prosadit v show byznysu.

            Odpověď
            • Komediant – muze byt taky Clovek ne?
             Navic neni v te strane jediny, ale umi to dobre ozvucit a vetsine lidi je sympaticky. Takze jako volebni tahak je to podle mne dobry tah. Cesi umi dobre komedianstvi ocenit, vetsina Cechu si rada uzije srandu a humor.
             Nejak jsem nepochopil, na co by ho mel GP vyuzivat. Podle mne bude prosazovat to, co si dohodne se Zemanem a to je to, proc tomuhle projektu fandim.
             P.S: Wikipedii zrovna nemusim kvuli ruzne pribarvenym faktum.

            • Obecně souhlasím, a to že ho budu volit je spíše podpora Zemana a jeho postojů.
             Co se jeho umělecké dráhy týče, jak jsem psal, není to ideál, ale ideál současné doby, srovnej jeho působení s ostatními našimi známými umělci. Mezi nimi je hvězda.

             Kdyby tu byl umělec kategorie Muchy, Ringo by vedle něho nebyl vidět, bohužel tohle je jeden z mála umělců s pro-českou tematikou.

             Přinejmenším výborný kontrast k Davidovi Černému, Kaplickému a dalším „umělcům“.

            • Tuhle přednášku jsi asi vynechal?
             Podstata konceptuální moci, GP a struktura „elit“ (V.Pjakin)

             Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/podstata-konceptualni-moci-gp-a-struktura-elit-v-pjakin-/

            • A navíc, jak píše i Syčák, to není o tom že bych ho chtěl mít za řídící kádr, tím ani nebude, myslím že je jasné, a neříkej TauRusi že tobě ne, že tam není kvůli tomu že je dobrý řídící kádr ale z úplně jiných důvodů. Jde o práci s volebním výsledkem, a celkově toto zhodnocuji jako dobrý krok.

            • Ono sa hovorí že: ,,Co Čech, to muzikant“. To nie je komediant (herec). V politike záleží na tom, akých ľudí má okolo seba. Riadenie nezávisí na jednom človeku, ale na tíme, s ktorým pracuje. Pri voľbách sa vždy rieši iba šéf strany, ale treba si overiť aj jeho spolustranníkov.

            • Podla jeho vlastnych slov: pri Anglii nam bude nejlepe.

            • Pro Rajku.
             ,,Co Čech, to muzikant“, co Rus, to muzikant, co cikán, to muzikant, no a? Který národ neumí zpívat nebo hrát na nástroje?
             V politice hodně záleží na lídrovi, jeho řídících schopnostech a jeho vizích. Jestli politik bude hlavně spoléhat na lidí kolem sebe, tak je loutkou.
             Na tu přednášku, na kterou jsem dal odkaz, si opravdu podívejte. Hned pochopíte, o čem mluvím.
             Stropnický, Žilková, Bára Štěpánová a jiné komedianti v politice, vám neříkají nic?
             Dnes, bych nevolil žádného komedianta, do žádné funkce. Ať se každý švec drží svého kopyta!

            • Díky TauRusi, tuto přednášku jsem samozřejmě viděl (no možná to není samozřejmé podle mých příspěvků).

            • Souhlas. V minulosti patřili komedianti mezi póvl, který neuměl nic jiného dělat, jen se pitvořit a hrát jiné lidi… Když někdo hraje doktora, neznamená to, že je doktor, generála, neznamená, že je generál…
             Jsou to loutky GP, které mají za úkol znemožnit porozumění technické a finanční elity… Kdo tady volí komedianty, měl by si zopakovat první lekce KSB od Pjakina…Zaráží mě, že vůbec někdo, kdo se tady vyskytuje delší dobu, může napsat, že bude volit komedianta…

            • Ringo není v předsednidctvu strany. Je otázkou nakolik má být součástí řízení a nakolik je jen maskotem. http://www.stranaprav.cz/kdo-jsme/

            • Ja volim ten projekt. A jasne jsem napsal, proc. Navic pro mne Cech neni typicky komediant.
             Ale hlavne, dival jsem se na to z pozice normalnich lidi a Zemanovych priznivcu.
             Myslim, ze se bavime mimobezne.

             jiny tema:
             A jako ve spolecnosti podle KSB nesmi byt zadny srandista, co pobavi lidi? A pokud jo, tak je na chvostu spolecenskeho zebricku? Clovek jako Clovek. Tady se asi neshodneme. Vubec nechapu, proc by takovi lide nemohli mit Cloveci typ psychiky.

            • Dobrá, když tedy SPO ne, koho bude volit TauRus? Osobně jsem chtěl volit KSČM, ale i nezávisle na tom, že za SPO kandiduje Ringo Čech mi při procházení kandidátek za náš kraj docela padla do oka kandidátka SPO, takže ji za sebe mám stále ještě jako variantu.

            • Přednášku znám…, podpora Ringovi (taky jeho volbu teoreticky zvažuju) je podpora Zemanovi.
             Téma do pléna: kdo z výrazných politiků je kvalitní řídící kádr? Zeman? Klaus ml? Robejšek? Čunek? Skála? Kdo dál?

            • V principu je jedno, jaké zájmy chce Ringo Čech hájit.

             Primární jsou jeho schopnosti, ale ano, dát hlas SPO v „čele“ s Čechem bude pravděpodobně lepší než ten hlas dát Zeleným či jiným liberastům.

            • Souhlas, proto to ozvučuji. Je jasné že Ringo je volební lídr, a mě osobně (nikomu nepodsouvaje) je jasné že Ringo není na levárny, tedy že se nepostaví do čela něčeho s čím se neztotožní, a Miloš by ho pravděpodobně taky nehodil do lodi která je k potopení.

             Z toho mi vychází že jeho/SPO podpora je rozumný krok.

             Jinak Tomáši, Robejšek je velmi znalý, evidentně, i když tím jak mluvil o „pohybu národa mezi zánikem a rozkvětem“ mi připomínal spíš takového teoretika, jen mne trochu mrazilo když Klaus poukázal na nějaký německý termín slovy „to je to vaše…“. Viz diskuse v XTV Klaus x Robejšek. Jako by Klaus naznačoval že (Robejšek) hájí i německé zájmy. Bylo to ostatně vidět i na té drobné nuanci, kde Klaus vidí jako největší „výzvu“ Německo, a Robejšek napoprvé Rusko, a až potom se jakoby sladí s Klausem a přitaká také Německu.

            • TauRusi, jen odlehčeně k tomu Ringovi, chápu co máš na mysli, obecně. Ale nemůžu se ztotožnit s tím že je to neprůstřelné pravidlo. Dokonce ani s tím, že i kádry čistě vypiplané GP v kulturní branži nemohou prokouknout a hájit jiný vektor cílů než k jakému byli vypipláni.

             Netvrdím že Čech je člověk lidského typu psychiky podle KSB, soudě například podle kouření, ale to potom není mnoho lidí na světě kteří dělají dobrou lidskou práci, někteří i tací kterým věříme v jejich konání jako je Lavrov, Zeman. Tak snad nikdo nepropadáme iluzi že je to člověk kvalitativně dokonalý, ale je to člověk kvalitativně dostatečný pro splnění úkolu před který ho postavil Zeman, pokud rozumím proč to udělal.

             Jinak ty ostatní „komedianty“ celkem vystihuje že si všichni říkají umělci, a Ringo i přes svoje aktivity ze širokého spektra činností (hudba,malování,divadlo) o sobě hrdě říká že je komediant. I přes to že v politice zastává a propaguje diametrálně jiné názory než všichni ti „umělci“ se nepasuje do role ničeho jiného než komediant, myslím že to říká často. Říkal to i teď po ohlášení kandidatury.

             A ten obrázek jak jsi odkázal, to je tak trefná satyra vzhledem k tomu na co chtěl poukázat že mě se to líbí. Říkám to zcela otevřeně a nestydím se za to. Není to labutí jezero ani vltava, ale jako satyra je to přesné. Média předhazují lidem „p**u“ a dav mezi zvířecím a zombie typem psychiky ji obdivuje. Co přesně proti tomu obrazu máš?

            • Pokud půjdu volit, hodím to také Ringovi a to přesně proto, co píše Syčák a eM.
             Pokud mohu soudit, vektor cílů GP, který u nás zastupuje prezident Zeman, se shoduje s vektorem cílů Ruska, Slovenska a mým.
             Klaus mladší nebo starší, to je prašť, jako uhoď. To už tu bylo a co nám to přineslo? Rozkradenou, rozesranou a demoralizovanou republiku, teď dělaj oba chytrýho.
             Co se týká Okamury, bych řekl, že Tomio je řízená opozice. Stačí vzpomenout, jak mu dělali PR, když ještě dělal do cestovního ruchu. Každý den byl v TV s nějakou „strašně důležitou“ zprávou ohledně cestování. O stejném také vypovídají jeho fotky ze společných akcí s Němcovou z ODS.
             Dotaz na Tauruse, zda-li má volební právo v ČR. Srovnávat Ringa se Stropnickým, Žilkovou nebo Štěpánovou je hodně přes čáru.

            • Rozhodoval jsem se mezi SPD a SPO. Po přečtení programů stran to je ale úplně jisté. SPD žádné řešení nenabízí. Jen líbivá hesla a proklamace. Takže je asi jasno. Ještě jsem narazil na Stranu zdavého rozumu. Ta mi zatím přijde opradu rozumná. Víte o ní někdo něco?

            • TauRus, keď som písala odporúčanie ,,voľte Čechov“, nemyslela som tým Ringa Čecha, ale všeobecne. Ďalej som len skonštatovala, že naša aj česká politická scéna je o spolupráci a nie o lídrovi. Rozhoduje vláda, ktorá musí všetko odsúhlasiť, nie jeden človek, aj keď ten môže mať podstatné slovo.
             Keby sme sa pri voľbách držali známeho švec drž sa svojho kopyta, koho by sme volili? Politológov, čo vyštudovali politológiu? Veď u nás tuším nie je ani jeden normálny.

            • „Cesi umi dobre komedianstvi ocenit“

             Ano, ale za posledních dvacet let umělci všeho druhu dost ztratili na svém lesku. Ať vlastní vinou nebo okolnostmi. A „umělci a akademici“ – to je pojem, který už žije vlastním životem. A ne zrovna záviděníhodným.

             Takže se i k F.R. Čechovi může přistupovat s jistou nedůvěrou

            • Souhlas se všemi, kdo napsal ve smyslu, že Ringo Čech není ve straně kvůli řízení, ale jako „volební tahák“, „maskot“, či něco podobného.
             Pro mě politikem není, je to bavič. I když připouštím, že bavič, který má své
             zásady a má rád Miloše Zemana.
             Souhlasím i s těmi, kdo napsal, že SPO vznikla, jako strana na podporu Zemana. Díval jsem se na předsednictví strany, pár lidí byli poradci Zemana. Tudíž osoby, ke kterým Zeman měl nebo má důvěru. Jsou tam i politici, kteří už mají zkušeností s řízením krajů. To je dobře. Jestli má nebo nemá smysl tu stranu volit? Asi má, kvůli posílení pozice Zemana, jelikož tato strana je mu šitá na míru, což se odráží i v programu této strany, ve kterém vidím Zemanové citace.

             Vrátím se ale k Ringo Čechovi, o kterém zde byl velký spor. Zřejmě, byl vybrán jako volební tahoun strany, kvůli české mentalitě, které je hodně blízká a sympatická recese, a nevadí i jadrnější slova z prostředí české hospody. Ringo Čech vlastně mluví hospodským nářečím, které je prokládáno takovými slovy , jako kráva, vůl, pí…, čů… a dalšími všem známými nespisovnými výrazy. Dnes, takové výrazy slyšíme dokonce od dítek školou povinných.
             Mluvím o politické kultuře a vůbec o kultuře.
             Je mi smutno z toho, že strany, které chtějí prosazovat změny k lepšímu, musí sáhnout k takovému marketinkovému tahu, jako je Ringo Čech, aby zvýšily své volební preference. Zde bych chtěl podotknout, že nemám výhrady vůči Čechovi – občanovi nebo showmanovi, ale mám výhrady vůči Čechovi – politikovi.
             Kdyby společnost byla v pořádku, mohl by se prosadit politik, který o českých ženách řekl, že jsou krávy? Někdo, kdo se chlubí tím, že má bohatý a rozmanitý sexuální život (je kurevník), byť má rád Zemana a nerad kavárnu? Proč je ve společnosti takový nízký práh požadavků na politiky? Všichni chtějí Putina a pak volí Ringo Čecha. :)
             Jo, jo „Cesi umi dobre komedianstvi ocenit, vetsina Cechu si rada uzije srandu a humor“.

             P.S. K dotazu DoubleM. Volební právo mám

            • S humorem se zeptám, on Putin kandiduje u nás?
             Můžeme polemizovat nad tím proč národ nevyzdvihl žádného politika kvality Putina, to ano.

            • Oracle 911 20.9.2017 o 8:23

             eM
             Tú polemiku by som uzavrel tým, že Putina ešte nezaslúžime lebo na Slovensku sme za prezidenta zvolili úžerníka a daňového podvodníka, ktorý ani ústavu SR nedodržuje hoci vyzýva vládu aby robila kroky aby zvýšila úctu ústavných orgánov na Slovensku:
             http://www.vodaksb.eu/diskuse/politika/comment-page-2/#comment-72315

             Inými slovami nemáme na to ani adekvátnu morálku a ani chápanie lebo mnohí šli do volebných miestností s heslom:
             „Len Fica nie.“
             Všetci vidíme ako to dopadlo a aj bratia Česi by sa mali vyvarovať týchto postojov.

           • Em, Babiš dělá v tištěné podobě iDnes reklamu Robejškovi, viděla jsem ji přes celou stranu a hned, jak vyšli s jeho jménem a Realisty, tak jsem pátrala odkud fouká a zjistila jsem, že žije v Německu ( vlastenec ???!!!) a je napojený na Pentou , pro mne je to záměrná a plánovaná posila Babiše

            Odpověď
        • Přestaň se už do Okamury navážet. Šíříš tady nepodložené pomluvy…

         Odpověď
         • A ostatní zase nepodloženou chválu.

          Díky za podporu Aksal, když to píšeš ty… má to pro mne další význam. Kór tímto způsobem, bez jediného argumentu.

          Odpověď
          • Omlouvám se za použití slova „ostatní“, to je nepřípustné paušalizování.
           Opravuji na „někteří jiní“

           Odpověď
          • Argumenty jsem ti popsala výše… Jsi na Okamuru vyloženě vysazený…

           Odpověď
           • A jsem přesvědčený že oprávněně. Jeho podpora je založená jen a jen na strachu z imigrace, tvoje reakce do toho naprosto zapadá. A já odmítám a apeluji i na ostatní volit někoho jen kvůli strachu z něčeho.

            Když by jsi byla schopna se toho strachu na pár dní zbavit a uvažovat o Tomiovi bez tohoto strachu, nedovedu pochopit jak by jsi na něm mohla najít něco zajímavého.

            Odpověď
         • Putinovec 19.9.2017 o 20:06

          No,dobré je aspon to,že se tak nějak většinově shodneme na dvou stranách.Ale samozřejmě,ještě je čas na dodatečné rozhodnutí.

          Odpověď
        • Proč Okamuru zase dehonestuješ a říkáš o něm jako o piTomiovi? Co na to TVOJE struktura psychiky?

         Odpověď
         • Moje struktura psychiky není dokonalá, a pro další až do tvého příchodu celkem věcnou diskusi o Okamurovi se tohoto termínu vyvaruji.

          Odpověď
          • Co na tom bylo věcného? Tlumočil jsi tady názory Černocha, kterému se parlament vzdaluje, tak ještě na závěr hodí jedovatou slinu na člověka, který ten jeho útok vydržel a dostane se znovu do parlamentu na rozdíl od Černocha… V mých očích si klesl tak hluboko, že víc už ani nejde…

           Odpověď
           • Kdyby jsi mne chválila, musel bych přemýšlet co dělám špatně.

            Odpověď
            • Namistrovaný si dost…

            • …možná bys měl ubrat, „keMo“. Čím dál častěji jsi v rozporu nejen sám se sebou, ale i s ostatními a věř, že v takovém případě na tvoje urážlivé odstavce není nikdo zvědavý. Vyjadřuješ se v podstatě ke všemu (od Tater po Andy a zpátky), ale nenabízíš kromě dohadů prakticky nic.
             Nechceš si vzít příklad z takového Jardoba, Hoxe, Lin, Oracle, Cica, TauRuse, LFS a mnohých dalších, kteří když už něco napíší, tak to má smysl? Nebo z nás, kteří ne všemu rozumíme, ale alespoň neroztahujeme diskuze do nekonečných sloupců o ničem?

             Ještě před pár dny jsi chtěl volit ODS, teď tu vyvoláváš Ringa, dokonce jsi tu „hájil“ Piráty, dnes agituješ proti SPD. Máš opravdu dojem, že jsi ten koho bychom měli dnes a denně číst pod každým názorem, či příspěvkem? Já si to nemyslím.

            • Kdo má prosím podobný názor/souhlasí s tímto názorem?

            • Nemam stejny nazor jako Jiri N.
             Proste se tu vyjasnuje situace okolo voleb, nemame vsichni stejny nazory a to generuje napeti/spory. Clovek je spolecensky tvor, tak potrebuje reakci ostatnich. Na „mimo tema“ by se toho melo vydrzet pomerne dost. Tady se handrkujeme a hlavni diskuze ja kazdou chvili zatrollena jako prase.

            • eM: Za mě – rád s tebou diskutuji, myslím, že mnohdy jsme se k něčemu smysluplnému dobrali, co se týče Pirátů, ty bych tedy určitě nevolil a ani na chvilku jsem o tom nepřemýšlel, což jsem však vyjádřil již dříve.
             Co se týče Ringa – nevím, nejsem dostatečně v obraze.
             Černoch, bývalý Okamurův kolega z Úsvitu na mě zapůsobil jako zrádce a oportunista, ale dojmy jsou jen dojmy, takže bych se do hlubších diskusí nepouštěl.
             Zda může Okamura, napůl Japonec skutečně kopat za Českou republiku? Myslím si, že ano, může.
             Koho volit? Stále v tom mám guláš, nevím.

  • … a vrací nás to do diskuze, která tu byla už několikrát, cituzji větu z konce článku:

   „Jak po tomto minisummitu a dalším svévolném kroku Merkelové, může ještě některý z politiků tvrdit, že pokud budeme v jádru Evropy, něco tím ovlivníme?“

   Odpověď
 54. Spojené štáty otvorili prvú stálu vojenskú základňu v Izraeli
  Nová raketová základňa sa nachádza v Negevskej púšti.
  Spojené štáty otvorili v pondelok prvú americkú vojenskú základňu na izraelskej pôde. Bude slúžiť personálu obsluhujúcemu protiraketový obranný systém, informovala agentúra AP.
  https://www.aktuality.sk/clanok/522297/spojene-staty-otvorili-prvu-stalu-vojensku-zakladnu-v-izraeli/

  Odpověď
 55. Nedávno bola správa ako je Londýnsky odpad zablokovaný obrovskou guľou tuku..a teraz podobná správa zo Švajčiarska https://www.etrend.sk/financie/svajciari-riesia-pripad-toaliet-upchatych-500-eurovymi-bankovkami.html niekto upchal 500€ bankovkami záchod v UBS a v 3 neďalekých reštauráciách..javí sa mi to ako veľmi podobná matričná správa.

  Odpověď
  • Třeba tím chtěli dát najevo jaká je skutečná hodnota těch bankovek. :-)

   Odpověď
  • http://en.mogaznews.com/temp/resized/medium_2017-09-19-c72dd3d914.jpg

   :
   http://thumb.baotintuc.vn/ha_w/260/http@@$$media.baotintuc.vn/2016/02/18/10/13/500.jpg

   Odpověď
 56. Toto paní ředitelce Kohoutkové opravdu nezávidím. Neustálý psychický tlak ze střetu se Sabatkou, která si je vědomá své moci. Ten Damoklův meč nad její svobodou i profesní kariérou.

  http://zpravy.idnes.cz/soud-odvolani-spor-o-hidzab-stredni-skola-somalka-f79-/krimi.aspx?c=A170918_132859_krimi_jkk

  A tato muslimská praxe je obzvlášť nechutná a odporná …

  http://1gr.cz/fotky/idnes/17/013/org/JB68ee02_m6.jpg

  Odpověď
  • Putinovec 19.9.2017 o 10:24

   Je to průlomové rozhodnutí.Ted je ještě potřeba popohnat před soud ty,kteří tuto umělou aféru rozdmýchávali.Viz mastná špína Šabatová.Pamatujete si na jednu z jejích obětí?https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpMiIX6VHKKvgBDpyFu7MhYGq-_Mxr2Jbt-EBvgJXTTgWF3vpkKA

   Odpověď
   • Zapalování světel se šabatovými svíčky
    https://www.youtube.com/watch?v=z7rvWGHs0r4

    Odpověď
  • Putinovec 19.9.2017 o 12:17

   Prolhaná ČT dostala morální facku.http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Ceske-televizi-neposkytnu-rozhovor-A-dejte-si-ten-mikrofon-dal-poslala-reditelka-Kohoutova-do-haje-redaktorku-CT-504701

   Odpověď
 57. Na všech českých mainstraimových serverech od včerejška rezonuje tato zpráva.

  http://zpravy.idnes.cz/stanislav-petrov-umrti-0s2-/zahranicni.aspx?c=A170916_152908_zahranicni_aha

  Tuto story Západ dokonce i zfilmoval.

  https://youtu.be/VaPXVJWHji4

  Co tak najednou ? Proč po letech takový humbuk kolem toho ? Kvůli KLDR ? Tyto události se děly na obou stranách. Ovšem pro Západ je zajímavé pouze ty případy, co se staly na druhé straně …

  Odpověď
 58. Únia potrebuje reštart aj v daniach
  V súčasných podmienkach nedokáže Európska únia napredovať. Európsky blok potrebuje nutný reštart. Nárast extrémizmu sa v tohtoročných voľbách v Holandsku a vo Francúzsku podarilo síce zastaviť, ale vlaňajšie referendum v Británii o odchode z EÚ je veľkým varovaním. Očakáva sa, že po voľbách v Nemecku, ktoré budú v nedeľu, sa začne formovať veľká reforma EÚ.
  https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/441991-restart-unie-aj-v-daniach/

  Odpověď
 59. P. Porošenko: Senát USA vyčlenil 500 miliónov na ukrajinskú obranu
  Senát amerického Kongresu schválil v pondelok návrh zákona o vojenských výdavkoch, ktorý počíta s pridelením 500 miliónov dolárov (približne 416 miliónov eur) na podporu Ukrajiny v oblasti bezpečnosti a obrany. Oznámil to dnes ukrajinský prezident Petro Porošenko.
  http://www.teraz.sk/zahranicie/porosenko-senat-usa-vyclenil-500-mil/281231-clanok.html

  Odpověď
 60. Nasredin 19.9.2017 o 9:34

  Američani připravují sankce na 12 čínských bank mezi nimiž je největší banka světa.

  http://byznys.lidovky.cz/nejvetsi-cinska-banka-je-na-cerne-listine-usa-zeman-ji-tahne-do-nakupu-vitkovic-1hx-/firmy-trhy.aspx?c=A170918_154940_ln_zahranici_mha

  No přeji jim, ať ty sankce vyhlásí a budou se dost divit !

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>