Diskuse Archiv

První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další už hned.

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste.

 Obnoviť

 1. ahoj,
  jste chytri a vzdelani lide
  /ne vsichni/ nektere po precteni jmena automaticky preskocim, nebot nema cenu ztracet cas,
  rad si ctu vase komentare a ledacos jsem se naucil

  chtel bych ale podotknout , ze vsichni reagujete pouze na to co se stane,,
  ale melo by se spise diskutovat o tom co bude nasledovat, a jake budou nasledky, a co z toho plyne pro nas.
  Jiz dneska je treba se divat kolem sebe , urcit lidi kteri budou tvorit 5-te kolony a az prijde na lamani chleba tak nam vrazi nuz do zad.
  videt veci dopredu, jak bude asi reagovat druha strana a jak se na to pripravit.
  ze vetsina scenaru nebude odpovidat realite …?
  nevadi ale vice hlav, vice rozumu,
  urcite se mezi nazory najde nekolik ktere budou odpovidat tomu co se skutecne stane a to je dulezity moment ktery muze rozhodnout kdo vyhraje.

  Odpověď
  • Ještě dlouhá cesta Vás čeká.

   Odpověď
 2. Skúška.

  [b]Tučné písmo.[/b]
  Tučné písmo.
  Tučné písmo.

  [url]http://http://www.vodaksb.eu/[/url]
  [url=http://http://www.vodaksb.eu/]Odkaz[/url]
  Odkaz

  Odpověď
  • jedendvatri
   jedendvatri

   Odpověď
 3. Máte aj vy takéhoto šaša v parlamente?
  https://picuscapital.sk/Fórum/topic/sulik-superman/

  TO je náš SULIK SUPERMAN!! ZÁCHRANCA ODVODOVÉHO SYTÉMU :D
  https://picuscapital.sk/Fórum/topic/sulik-superman/

  Odpověď
  • …aj by som sa šla na tú stránku pozrieť, ale jej názov ma nejakým spôsobom odrádza.

   Odpověď
  • poznam tu stranku z FB…je to taky slabý odvar Zomri… robia si tam srandu s kadekoho…spravy dehonestuju na nulovu hodnotu a ten nazov je teda velavravný…okrem toho som klikla na odkaz a stranku našlo no nič sa nezobrazilo….“NIĆ SA NENAŚLO“….

   Odpověď
 4. celé to tzv. interview s políbeným prstem bylo nádhernou ukázkou kulisákových pohrobků domoci se jakéhosi vysvětlení – co se to vlastně děje …
  s toužebnou snahou učebnicového podpindosnictví se zřejmě ještě domáhali za každou cenu snad i požehnání pro svoji minulou a současnou politiku kvůli domácímu publiku … marně …
  i když jedna konrétní věc ze záplavy neurčitostí byla přece jenom vyslovena , pro někoho možná známá ale pro mnohé asi překvapivá … totiž že kulisákovej řídící důstojník a nejenom jeho , byl sám políbený prsten z manhatenského kanclu …
  vztah mluvčího gapíků k těmto trosečníkům byl následně vyjádřen pohledem na hodinky … :–)

  https://goo.gl/Mv6eRc

  Odpověď
 5. Z redakcie „špinavých protislovenských prostitútok“ (odkazovať nebudem, ak chcete vygooglite si) z útoku 22-ročného Afgánca zo včera:

  Obeťami 22-ročného Afganca, ktorý mal v nedeľu v Bratislave zaútočiť nožom na dvoch mladých mužov, sú bývalí detskí utečenci z Afganistanu. Šéfka Ligy za ľudské práva Zuzana Števulová dnes spresnila informácie, ktoré šíria extrémistické stránky a sociálne siete.

  „Možno si niektorí z vás všimli titulky v niektorých novinách a denníkoch, ktoré zneli, že Afganec bodol dvoch mladých mužov. Tieto články boli masívne zdieľané na rôznych extrémistických stránkach a na sociálnych sieťach. Zhodou okolností poznám pozadie tohto prípadu, keďže stalo sa to v nedeľu večer a tie dve obete, poškodení, v pondelok prišli k nám do kancelárie,“ povedala Števulová.

  „Ide o dvoch bývalých detských utečencov, dnes dospelých mladých mužov z Afganistanu, ktorí boli týmto útočníkom zranení, keď za ním boli, aby mu dohovorili, pretože jednému z nich dlhuje peniaze.“

  Podľa jej slov je dôležité podať celú udalosť korektne a objektívne. „Pre mňa celý ten príbeh je o dvoch obetiach, ktoré boli zasiahnuté trestným činom,“ doplnila.

  Policajný vyšetrovateľ obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu v jednočinnom súbehu s prečinom výtržníctva a nebezpečného vyhrážania 22-ročného Afganca, ktorý mal nožom napadnúť dvoch mužov. (tasr)

  Odpověď
 6. Nasredin 8.2.2017 o 19:14

  Počkejme si ještě chvíli a začnou se tam i rvát jak na Ukrajině.

  http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/181889-dusno-v-americkem-senatu-umlceni-demokratky-vyostrilo-debatu-o-ministru-spravedlnosti/

  Odpověď
 7. Putinovec 8.2.2017 o 15:49

  Pindosi v Evropě mají další bolehlav z Putina. Tuším,že o tom už psal Taurus,ale je pěkné představovat si ty protažené ksichty. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vladimir-Putin-si-opet-vytrel-rit-se-Zapadem-O-tomto-se-u-nas-radsi-nepise-474759

  Odpověď
  • Klasický článek na parlamentních sračkách, snažící se nařknout Putina a Rusko z vydírání Evropy, cituji: „V případě růstu vlivu Ruska v Libyi by mohl prezident Putin získat kontrolu nad tokem migrantů přes Středozemní moře do Evropy, čímž by nad evropskými politiky získal ohromnou moc.“

   Odpověď
   • No a?

    Pokud by se tak stalo, byla by to skvělá zpráva. :)

    Odpověď
    • To bude jekot, co kdyby se mu podařilo zastavit proud džihádistů do EU, to by sakra zkřížilo plány kalergiánů.
     Mimochodem, Merkelbaba je držitelkou Kalrgiho ceny, která se uděluje každé dva roky:
     http://orgo-net.blogspot.cz/2015/11/kalergiho-plan-legalni-genocida.html

     Odpověď
   • … presne…

    Odpověď
  • No… já už o tom psala, co se děje – a článek jen reaguje „na požadavek“.
   Na Maltě se představitelé EU vyjádřili, že by bylo dobré v tom „libyjském smíření“ – protože ono je nutností, pokud chtějí, aby jim Libye opět dělala „záchytnou stanici“ – angažovat Rusko. To „Rusko“ je hlavně o tom, že Libye má stejně složitou (ne-li složitější) situaci ohledně svazových kmenů, kde každý má jiný názor i požadavek, takže dospět v jednáních k nějakému výsledku je krajně složité (dosud se to v novodobé historii podařilo právě jen Kaddáfímu). A to „Rusko“ má ještě už od dob SSSR v Libyi respekt a vliv – daleko větší, než třeba USA nebo EU.
   Takže v EU dobře vědí, že ten jejich plán na „přerušení migrantského toku“ a vracení již přítomných, zůstane skutečně jen plánem, pokud Rusko nepomůže.
   A ten článek z PL, od jakéhosi „nejmenovaného diplomata“, je plnění příkazu oné zvláštní americké sociologické korporace, která okamžitě po Maltě vyvěsila své varování přesně v tomto duchu.
   Takže – co se děje? Jen se vytváří informační prostředí a další „strašák“, aby se ta EU zachovala přesně tak, jak potřebují.
   Ostatně… ve většině zemí EU mají být volby, takže současní politici potřebují jakoby „něco dělat“ s nejpalčivějším problémem, jakým jsou migranti – aby volby přežili (když ne přímo oni, tak jejich strany). Jde hlavně o čas. Politici EU prostě musí mít „něco v ruce“ – a na druhou stranu USA nejsou nyní ve svém stavu „reorganizace“ a rozhádanosti schopny poskytnou jakékoliv řešení (pokud toho kdy byly schopny).
   Závěr:
   Libye bude „na pořadu dne“ i bez nějaké EU – o tom svědčí právě rozhovory Ruska s nevlivnějším generálem, který kontroluje podstatně větší území, než celá slavná „mezinárodně uznaná vláda“ a má také daleko větší podporu lidí. Ovšem – pokud pomůže Libyi Rusko „samostatně“ – bez EU – pak se taky klidně může stát, že Libye nebude chtít být „záchytným táborem s ostrahou“ – a na nějaké požadavky EU se buď vykašle (včetně té jejich „pomoci“) – nebo si bude podmínky diktovat sama. A o tom, že vliv a respekt Ruska stoupne nejen na dotčených územích (navíc takových, která mají ropu i vodu) – o tom se snad nemusíme bavit, protože je to jasné – včetně toho, co z toho plyne jak EU, tak USA…

   Odpověď
   • Libyii je zapotřebí stabilizovat nejen kvůli afroinvazi, ale i kvůli obyvatelům té země samotné. Vždyť Libyjci měli za plukovníka Kaddáfího vysokou životní úroveň. Zaslouží si klid a návrat do normálního života stejně tak jako Syřané.

    Odpověď
 8. Givi zavražděn..
  http://zpravy.idnes.cz/ukrajina-doneck-givi-0l8-/zahranicni.aspx?c=A170208_105010_zahranicni_aha

  Odpověď
  • Možná by to mohl být jeden z projevů důvodu, proč jsem dnes dlouho nemohl usnout a zajímavým způsobem jsem se setkal s číslem 911.

   Poslední noc byla něčím zvláštní. Nebo ne?

   Odpověď
 9. Jakých je 5 druhů sociální moci?

  Odpověď
  • http://leva-net.webnode.cz/galerie/photogallerycbm_731945/16/#kob-007-druhy-moci-02-jpg1

   Odpověď
  • 1.Konceptuální
   2.Ideologická
   3.Zákonodárná
   4.Soudní
   5.Výkonná

   Odpověď
  • Cico Ciciak 9.2.2017 o 7:25

   http://web.archive.org/web/20160828091753/http://www.koncepcia.eu/5-foriem-moci/

   http://www.koncepcia.eu/5-foriem-moci/

   http://leva-net.webnode.cz/products/zapad-a-sssr-jak-ve-skutecnosti-probihala-studena-valka-1-/

   Davo-“elitarizmus“ – Dokument názorne popisujúci 5 foriem moci
   ———————————–
   https://www.youtube.com/watch?v=9Zim70WuPvU

   Tú sú ďalšie základné veci pohromade:

   http://pastebin.com/S8KTtzp1

   Odpověď
 10. Upozorňují na jedno dnešní prohlášení Putina.
  Při udělování vyznamenání mladým vědcům, Putin prohlásil:
  Když jsem dnes poslouchal naše mladé laureáty, jsem nejen poslouchal, ale i se zalíbením na ně koukal. Hlavně na to, co a jak říkaly, hlavně jak. A při tom mě napadla jedna jednoduchá, ale velmi dobrá myšlenka: Základní osnovy, na kterých stojí naše země, mají natolik hluboké a pevné kořeny, že její překrásná budoucnost je NEVYHNUTELNÁ.
  A potom všem poděkoval za práci.
  https://twitter.com/dimsmirnov175/status/829287791104294913

  A ještě. Nervy, jako ze špagátů.
  Při projevu mladé vědkyně, v sálu spadl tác se sklenicemi. Podívejte se na reakcí Putina :)
  https://twitter.com/dimsmirnov175/status/829305312117137408

  Odpověď
  • No… ona nehnula ani brvou i ta mladá vědkyně… bez zaváhání pokračovala dál… To já bych určitě zapomněla, co mám říkat dál. :-)

   Odpověď
 11. Teda – to je odporné! Ne že bych proti USA jako takovým něco měla, ale proč musíme být POŘÁD po něčím diktátem a ještě se z toho radovat?

  „Česko 51. státem USA? Klip nám trval den, s Havlem jsme to přepískli, říká spoluautor

  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/cesko-51-statem-usa-klip-nam-trval-den-s-havlem-jsme-to-prepiskli-rika-spoluautor-rubes-15790

  Odpověď
  • Nic nového, magory s textem „Chceme být 51. státem USA“ na transparentech jsem viděl na Václaváku už někdy v prosinci ’89.

   Odpověď
  • Když to tak vezmeš, Jani, tak po léta jsme poslouchali „SSSR – náš vzor“ a vyvolalo to akorát odpor. Nyní zas po další dlouhá léta posloucháme „USA – náš vzor“ a tak se spoléhám na to, že takováto „agitka“ vyvolá úplně to samé…
   Chce být vtipná, ale je trapná… a podlézavá tak, že je odporná… To má být jako „představení země“ Trumpovi? Spíš mi to celé vyznívá jako notná dávka řiťolezectví…

   Odpověď
   • Soros se činí a provokuje.

    Odpověď
 12. el-sabí 8.2.2017 o 14:37

  klára,
  budem teraz konšpirovať .ak by si rada odsunula KOB /dvtr / aspoň trošičku na vedľajšiu koľaj .
  Otázka pre Teba :
  Vadí na Slovensku „niekomu“ ,že stály návštevníci /a aj občasní / leva-net sa dokázali mobilizovať v pomoci
  pre V.V.Pjakina ?veľmi rýchlo tu ľudia našli spoločnú reč ohľadom pomoci .aj keď názory boli zbierku vykonať centrálne v Česko-Slovensku .zistilo sa ,že tak je to zložitę ,že treba posielať financie individuálne .
  „niekto “ pochopil ,že ľudia z tohto webu vedia celkom rýchlo nájsť spoločné styčné body pri riesení urcitého-akéhokoľvek problému ?a toto vadí terajšîm liberalnym vládnucim kruhom ?

  Odpověď
  • To není žádná konspirace, to jsou holé skutečnosti. Je tady snad někdo tak naivní, kdo by si myslel, že zdejší fórum není důkladně sledované, že naše IP adresy nejsou někde uloženy a i s našimi příspěvky analyzovány ?
   Státní moc si svuj rybníček dobře hlídá, všude má svoje lidi.
   A proto číst takovéto weby je vždy na vlastní riziko, natož do nich přispívat.
   Big Brother is watching You, to platilo, platí a platit bude čím dál víc.

   Odpověď
   • míň.

    Odpověď
    • Nemyslim si, přeci „Yes, we can“ .

     Odpověď
   • Kdo se bojí, sere v síni.

    Odpověď
   • Srdečne pozdravujem pána Smatanu, chlapcov zo SIS, CIA atď.
    pehara, veď nemôže byť priposratý celý národ, lebo zostaneme otrokmi!

    Odpověď
   • pehara – neprikrmuj tou poslednou vetou negativne obrazy

    Odpověď
   • el-sabí 8.2.2017 o 17:44

    pehara,
    vôbec som nemyslel na ip adresy ,v tomto prípade .
    myslel som na to ,že ludia tu diskutujúci sú akcieschopný .
    vydávanie kníh ,finančná pomoc ,ak treba ,info .ktoré sú tu ozvučované -
    spýtam sa naivne – komu to vadí ?
    preto je tu nick “ klára „.

    Odpověď
    • Jistě, ale klára by tu nebyla, pokud by se nedělo to, co jsem popsal.
     Komu to vadí, to asi všichni víme.
     Lidi šmejdí po webu a že jsou neustále sledováni si příliš nepřipouštějí, ačkoli je dobré na to nezapomínat.

     Odpověď
   • Najskôr to vadí majiteľom biblického konceptu. Štátna moc nemá poňatia o čom sa tu píše. A ak to sleduju (o čom nepochybujem), tak len pre to, lebo im to niekto nariadil zhora, teda zo zahraničia.

    Odpověď
 13. Jamial Yareshi 8.2.2017 o 13:03

  Len kratky dnesny postreh dolezitej zpravy:

  Jednotky protivzdušné obrany Vzdušných a kosmických sil (PVO VKS), které chrání Moskvu a centrální průmyslový region, byly uvedeny do nejvyšší bojové pohotovosti, oznámilo oddělení informací a hromadných komunikací Ministerstva obrany RF.Vojenskému personálu oddílů S-300, S-400 a Pancir-S byl vyhlášen poplach, a pochodoval na rezervní pozice a k místům nakládání techniky na železniční plošiny pro přepravu do stanovených míst.Po příchodu do stanovených oblastí začnou jednotky rozvíjet techniku, ověřovat fungování zařízení a nastoupí bojovou službu, dodali na Ministerstvu obrany.

  Odpověď
  • Vcera bol previerka a zeby aj dnes…..

   Odpověď
   • Putinovec 8.2.2017 o 15:28

    Vždy,když je situace na hraně,vyhlašuje Putin jako protiopatření bojovou pohotovost.Ono předvedení síly je alespon prozatím tím jediným ,čemu hnusáci z Anglie a spol bezpečně rozumí.

    Odpověď
 14. Nový Pjakin v češtině
  https://www.youtube.com/watch?v=fka6elqts94

  Odpověď
  • Díky za informaci. V.V. Pjakin tam vypadá velice dobře a vyrovnaně. Snad je mu opravdu už lépe.

   Odpověď
   • To je z 31.1., to video kde vypadal špatně je z 2.2.

    Odpověď
    • Aha, díky, to mi nějak uniklo.

     Odpověď
  • Nasredin 8.2.2017 o 19:55

   Pochopili jste někdo, proč Pjakin přešel k informaci a zmínce o Strauss-Kahnovi, když byl tázán na katastrofu TU-154M s Alexandrovci ? Jestli tom rozumím dobře, Kahn se díky své manželce, která je ze staré templářské rodiny Sinclairů ( I když Wiki píše že se původně jmenovala Schwartz a příjmení Sinclair si vzala později ?). dostal k moci a postavení, které zradil (?). Mimochodem po aféře se manželka S-K se svým mužem rozešla. Britský generál St. Clare (z Chestertonovy povídky, je St. Clare = Sinclair ? ) byl oběšen vlastními vojáky, které prodal a zradil. Byla tedy mediální poprava Strauss-Kahna za zradu ? Naznačuje touto celou historií, že TU-154M s Alexandrovci padlo zradou nějakého ruského generála (který pracoval pro brity), a který dopadne jak ten britský St. Clare ( z povídky „Zlomený meč“: „Pamatujete se, koho dal Dante do posledního ledového kruhu ?, Zrádce,” řekl Flambeau a zachvěl se.“) ? Jestli je tento závěr správný, pak je pravdivé tvrzení JUDr. Huštákové (koučuje akce Alexandrvců v ČR a má v RF vysoce postavené kontakty), že za pád letadla může zrada uvnitř armády RF.

   Odpověď
   • Z diskusie na Altai k videu som vybrala tento komentár: Настоящие имя и фамилия Энн Синклер Энн-Элиз Швартц. Ее отец Иосиф-Роберт Швартц официально взял свою военную кличку Синклер уже как легальную фамилию в 1949 году (Роберт Шварц Страусc — американский государственный деятель. Посол США в СССР и Российской Федерации (1991—1992). Мать Энн — Мишелин-Нанетт Розенберг.
    Čo vieme o doktor Líze z médii? Zaujímavý príbeh. Wiki o Doktor Líze, ktorá v lietadle zahynula, uvádza: Елизавета родилась в Москве в семье военного и врача-диетолога, кулинара и телеведущей Галины. Viac som k otcovi pani Jelizavety Glinko ani v iných zdrojov nenašla. Nikde ani zmienky. Práve tu by som videla pojítko – Otec – dcera. Поскрёбышевой.https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0,_%D0%95%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B0_%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0
    Možno niekdo tu bude vedieť viac.

    Odpověď
    • Медаль «Участнику военной операции в Сирии» (2016 год) — за содействие в решении задач, возложенных на Вооруженные Силы Российской Федерации при проведении военной операции в Сирийской Арабской Республике.

     Odpověď
 15. Václav Klaus pro PL: Legrační, že chce někdo krást Zaorálkovy maily a že Rusové ovlivnili volby. Škromach a Horáček na Hradě, to je ponížení úřadu
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vaclav-Klaus-pro-PL-Legracni-ze-chce-nekdo-krast-Zaoralkovy-maily-a-ze-Rusove-ovlivnili-volby-Skromach-a-Horacek-na-Hrade-to-je-ponizeni-uradu-474634

  Odpověď
 16. Rozprávala som sa so svojím dobrým priateľom a skonštatovali sme, že posledný čas sa tu na Leva-nete deje niečo nie celkom dobré a prospešné. KOB je vynikajúca teória (navštevujem Leva-net už roky) a je prospešné ju ovládať, vnímať, vidieť a dokázať s jej pomocou „čítať“, ale dôležité je udržovať si od každej teórie určitý odstup. Pretože nad všetkým je základné pravidlo tohto vesmíru – nazvem ho „Láska“ a nechce sa mi ho teraz definovať – tí vedomejší vedia, o čom píšem. Na toto upozorňuje aj Chvátal (viď. témy príspevkov tu v diskusii v posledných dňoch). Snažiť sa pochopiť čo najlepšie KOB a byť v tom dobrý, ale pritom nechápať základné pravidlo vesmíru, nie je to správne. Na toto si treba dávať pozor. Treba sa učiť žiť vo svojom „strede“. KOB je iba pomocnou rukou, ktorú môžeme využívať v určitých situáciách. Sú ľudia, ktorí o KOB nikdy nepočuli, ale žijú vo svojom strede a dokážu sa preto zorientovať rýchlejšie a lepšie a robia preto aj lepšie rozhodnutia.

  Odpověď
  • Ľudia ktorí nemali žiadnu morálku, no mali vedomosti, dokázali posledných 3 tisíc rokov manipulovať tými, ktorí sa síce úprimne ale bez dostatočných vedomostí snažili žiť podľa Svedomia. Ich otrokársky systém sa nerúca preto, lebo víťazí láska ale preto, lebo tí, čo ju majú, nadobúdajú vedomosti, ktoré vedú k zlepšovaniu mravnosti. Pestovať iba mravnosť alebo iba vedomosti sa nedá. Výsledok je dostatočný len ak sa pestuje oboje zároveň.

   Odpověď
   • Jistě,v tom vězí, že nabúdáme vedomosti. Vemme si na př.:legislativu. Když vyloučíme ty občany kterým byly jejich majetky znárodněny,tak je zde celá řada miliardářů,kteří měli (jejich otcové)holý zadek před rokem 1948. Dnes mají tu i onde vily za 20 milionů, skromně vybavené třeba i bazénem pro žraloka a další nemovitosti v desítkách i stovkách milionů. A následně prodej lukrativních podniků zahraničním zájemcům za dampingové ceny a také bourání nových hospodářských provozů jako např.:cukrovary-opustila mě euforie. O čem nás justice v nekonečných tahanicích přesvědčuje? Pouze o tom, že podporuje hospodářskou kriminalitu. Na Západě je proces privatizace v post sovětském bloku vnímán jako šoková terapie. čím se ale obyčejní lidé provinili je pomíjeno-odpověď je ničím. Přitom nesou celou tíhu tohoto celospolečenského přerodu. Lidem, jejichž rodiny před rokem 1948 měli holý zadek, má být bez soudu, jejich nelegální a neúměrně veliký (k jejich možnostem výdělku,) majetek nekompromisně zabaven. Konečně- k tomuto tématu se vyjádřil i bývalý ministr Stránský.

    Velmi poučná byla po 17.listopadu masmédia. Konkrétně televize. Když jsem viděl televizní redaktorku, jak pěkně oblečená a nalíčená, nám sděluje, že ztráta tu pěti,či deseti miliard korun,která vznikla té či oné bance, nebyl úmysl dobrých bankéřů. Pouze chyba, která je nevyhnutelná v procesu privatizace, a ničení rentabilních provozů, které po mírné modernizaci by patřily do vrcholové skupiny světových podniků, a poté co 350 miliard korun duchodového fondu si půjčila ODS do nenávratna, tak jsem si odplivl a začal jsem viděl věci reálně.

    Odpověď
    • a poté co 350 miliard korun duchodového fondu si půjčila ODS do nenávratna, tak jsem si odplivl a začal jsem viděl věci reálně.

     A to ten h…l stále rozdává rozumy a lidé ho čtou a poslouchají viz odkaz výše od „dasa“

     Odpověď
   • Manipulovať môžeš iba tými, ktorí nežijú vo svojom „strede“. Neviem, čo ty považuješ za „mravnosť“, ale asi si nepochopil, o čom som písala. Nevadí.

    Odpověď
  • Presne takhle to citim. Akorat to nedovedu takhle dobre napsat. Diky.

   Odpověď
  • Ja si zase myslím že nič sa nedeje.

   Pár ľudí pribudlo a to že ešte nechápu je iná vec.

   „ale dôležité je udržovať si od každej teórie určitý odstup.“ – to znamená len tvoje nepochopenie. Nič sa nedá robiť .

   V KSB je vyjadrená ľúbosť životu/prírode ktorú sme predtým intuitívne chápali a teraz je len sformulovaná. To že ľudia sa učia riadiť aby mohli strojiť krásu je myslíš odklon od ľúbosti?

   Odpověď
   • Ešte doplním. Človek z veľkým Č ktorý žije podľa svedomia. Všetko koná len tak? Nie.

    Ak žije podľa svedomia tak to robí len z ľúbosti voči všehomíru. Keď používa svedomie vie rozoznať dobro a zlo vo svojom konaní.

    Odpověď
   • Suhlasim.

    Odpověď
   • Treba pochopiť, že KOB nie je samotným princípom Stvorenia. Je to iba ľuďmi vytvorená a sprostredkovaná teória ( ktorá sa ho snaží čiastočne popísať), aj keď veľmi prospešná v určitých oblastiach. Ešte raz opakujem, iba ovládanie KOB , aj keby na 70%, nie je cestou. KOB je iba pomocným nástrojom, ale hlavný je princíp stvorenia pomenovaný pojmom „Láska“ (nie mravnosť), ktorý vedie človeka k tomu, aby sa naučil žiť vo svojom „strede“ – tu na Zemi, čiže aby bol „vedomý“. A tento aspekt v diskusii veľmi absentuje, dokonca v poslednej dobe cítim ešte väčší odklon v zmysle „kto je lepší v KOB“ . A to na úkor už vyššie spomenutej kvality „vystredenia“. Rada počúvam Valerija Viktoroviča, ale občas akoby zabúdal, na niektoré dôležité aspekty – napríklad, že zákon akcie a reakcie platí nie iba v politickej a spoločenskej rovine, ale na všetkých úrovniach. Navyše si myslím, že V. V. , ale aj ostatní – Veličko a spol. v skutočnosti vedia (zrejme o dosť) viac, ako je nimi prezentované v KOB.

    Odpověď
    • „Treba pochopiť, že KOB nie je samotným princípom Stvorenia“
     - to ani nikdy nikto netvrdil.

     „KOB je iba pomocným nástrojom, ale hlavný je princíp stvorenia pomenovaný pojmom „Láska“ (nie mravnosť), ktorý vedie človeka k tomu, aby sa naučil žiť vo svojom „strede“ – tu na Zemi, čiže aby bol „vedomý“
     - KOB je pomocný nástroj, to je fakt. Ale pochybujem že svoju predstavu „Lásky“ dokážete nejako konkretizovať.

     Ak vašim „stredom“ nie je JA, ale Tvorca, a učíte sa Ľúbosti od zdroja, potom sa iste nestratíte. Ale Láska bez etiky neexistuje, etika je princíp podľa ktorého funguje Svet a preto sa z Prírody a Vesmíru možno veľa dozvedieť o etike Tvorcu, ak človek nemá vôľu a myseľ pod tlakom disharmonických emócii, môže tieto veci vidieť jasne. Stačí úprimne chcieť. Z mojej strany toľko.

     Odpověď
    • Myslím že Jardob ti dobre odpovedal.

     „ktorý vedie človeka k tomu, aby sa naučil žiť vo svojom „strede“ – tu na Zemi, čiže aby bol „vedomý“. “
     - nechápem

     „cítim ešte väčší odklon v zmysle „kto je lepší v KOB““
     - ja také nič necítim a myslím že sa snažím zohľadniť aj rôzne útoky na informačné zabezpečenie tu diskutujúcich (rôzne nezmyselné keci a dezinformácie od špeciálnych prispievateľov)

     „A to na úkor už vyššie spomenutej kvality „vystredenia“.“
     - nechápem

     „Rada počúvam Valerija Viktoroviča, ale občas akoby zabúdal, na niektoré dôležité aspekty – napríklad, že zákon akcie a reakcie platí nie iba v politickej a spoločenskej rovine, ale na všetkých úrovniach.“
     - kde konkrétne je toto tvoje tvrdenie viditeľné. A áno aj ja si myslím že musel urobiť nejakú chybu ináč by mu niečo nehovorilo rečou jeho životných udalostí

     „Navyše si myslím, že V. V. , ale aj ostatní – Veličko a spol. v skutočnosti vedia (zrejme o dosť) viac, ako je nimi prezentované v KOB.“
     - nieje uzavretý operačný systém (už si preštudovala celú novú náuku o spoločnosti a teóriu riadenia spoločenských supersistémov?)
     Viem o jednej veci ktorá sa týka fyzikálnej podstaty našeho sveta o ktorej ešte nechcel povedať myslím Jefimov. Ale to vzhľadom na stav súčasnej priemernej morálky nieje dôležité. (pravdepodobne asi myslel to že v strede zemi ako v slnku je jadrový reaktor a podobné záležitosti viď. videá od MyTechnoLab)

     To čo si napísala je zmes nezmyslov ktoré nevytvárajú obrazy v mysli po prečítaní (tam kde som dal odrážku nechápem) a nezmyselné očierňovanie. Si proste nekonštruktívna opozícia.

     Odpověď
    • „Člověk, žijící ve svém středu“ – nebo také „vystředěný“ – to je velmi blízko k „sebestředný“ – a to nejspíš není to pravé ořechové… Lepším slovem, na kterém se sjednotí více lidí (tj. – že ho pochopí) – je slovo harmonie = člověk, žijící v harmonii.
     Slovo Láska – i když ho napíšu s velkým písmenem – má také různá lidská chápání – a dá se říct, že co člověk, to jiná představa. „Sluníčkáři“ nebo i církve se stále láskou ohánějí – a s jakým výsledkem?
     A jak už tu napsali mnozí přede mnou – je nutné rozvíjet se po všech stránkách, protože samotná „všeobjímající“ Láska- bez etiky a znalostí fungování světa – doopravdy nestačí. Kdyby totiž ano, tak už tu dávno máme úplně jiný svět, založený na všech těch hlásaných pravidlech a tezích – protože těch hlasatelů Lásky jsme měli v průběhu staletí dost.
     A když se podívám na dnešní „všeobjímače“, pak jejich vlastní život zrovna nesvědčí o tom, že by byli „svobodní“ – ve smyslu zbavení se všech možných „pokušení“ – třeba mamonu, hromadění věcí, touze po pohodlí a luxusu (tzv. „život na vysoké noze“), po moci nad ostatními, výsadním postavení…atd.
     A samozřejmě, že KSB je jen pomocnou rukou a záleží na každém jedinci, jak se této „ruky“ chopí. Ale – že by se tu dělo „něco nedobrého“ a ještě kvůli KSB? To jsem vůbec nepochopila…

     Odpověď
     • Súhlas Lin. Ešte k tomu akože nekalému…

      Na jednu stranu sa niekomu naozaj môže zdať cynické, ak tu rozoberáme číselné symboly pri nešťastných udalostiach kde zomreli iní ľudia, a potom podráždene reagujeme pri narážkach na tragédiu V.V.Pjakina. Ale pravda je taká, že Život sa nám skutočne prihovára, aj cez symboly (a nielen život ale aj imitátori jeho reči – globalisti, ktorí tak vytvárajú dojem že Boh je surovec, pritom je to práve ich dielo, a ich surová reč cez atentáty a výbuchy), a skutočne každý človek aj spoločnosť má možnosť a nevyhnutne ochutnáva plody svojich ale aj cudzích „hriechov“ a omylov. Pjakin tiež možno niečo prehliadol, no čo to bolo, vie najlepšie on sám, tá reč života bola adresovaná jemu, a čiastočne aj nám, aby sme na ňom toľko neviseli, ale sami sa stávali konceptuálne gramotnými. Aj keď sa to zdá netaktné a cynické, človek sa musí individuálne zamyslieť aj nad významom rôznych tragédii, lebo kto sa nevie poučiť z dejín a chýb iných, bude sa nutne učiť na vlastných chybách, a nešťastie môže spôsobiť nielen sebe ale aj iným..

      Ak sa niekomu zdá, že diskusia nie je veľmi otvorená najrôznejším názorom, tých čo sem prichádzajú (čo je vlastne základná idea Liberalizmu – maximálna rôznorodosť názorov, pluralita), tak toto ani nie je cieľom tejto diskusie.
      Cieľom diskusie je udržať ju tematicky zameranú a pritom zachovať relatívny kľud a mier na diskusii. Práve kvôli konkrétnemu obsahu a kvôli relatívnej čistote diskusie od hádok a kaleidoskopickej plurality sem aj väčšina ľudí chodí.

      Ak by tu majiteľ webu robil policajta, tak by potýčky s mnohými rôznorodými diskutérmi boli nevyhnutné. Diskusia by stratila svoj obsah, čistotu a príťažlivosť. Nasledoval by rozpad.

      Ak by diskusia nebola moderovaná vôbec, stala by sa promenádou rôznych ľudí, ktorí by sa sem prišli predvádzať a leštiť si ego. Zase by stratila svoj pôvodný obsah a príťažlivosť, opäť by nastal rozpad.

      Preto je v záujme udržania obsahu a čistoty nutné moderovať ju v určitom minimálnom rozsahu, aby nedošlo k rozkladu. Preto raj ľudskej harmónie vzájomných vzťahov tu nech nikto nečaká, nikto z nás nie je dokonalý, a väčšina z nás na sebe pracuje. Prebieha informačná vojna, a vo vojne podmienky nikdy nie sú idylické. Napriek tomu krásne vidno s odstupom času, ako rôzni diskutéri robia pokroky a napredujú:-) (Jak chápaním, tak eticky).
      Toto nie je diskusia liberálov, a ani slniečkársky ezoweb, ktorý nerieši žiadne reálne problémy spoločnosti. Preto je taký aký je a plní svoju úlohu dobre.

      Odpověď
  • „že posledný čas sa tu na Leva-nete deje niečo nie celkom dobré a prospešné.“
   A co, konkrétně?
   Já jsem nic nepochopil. Příspěvek je natolik zevšeobecněn, že se nedá nic uchopit.
   Co vám vadí?
   a) mnoho KOB?
   b) nedostatek lásky? v čem a kde?

   A závěr?
   „Sú ľudia, ktorí o KOB nikdy nepočuli, ale žijú vo svojom strede a dokážu sa preto zorientovať rýchlejšie a lepšie a robia preto aj lepšie rozhodnutia.“

   Jaké rozhodnutí udělali, pro koho? sebe, společnost? Kde se o nich mohu dozvědět?

   Odpověď
   • Oracle 911 8.2.2017 o 12:32

    Hm, mňa len napadá všeobecné pravidlo, ktorý tu spomenul Hox:
    Nekŕmiť trola.

    Odpověď
   • Ako keby som čítal Hoxa :-D
    …a presne toto je troll príspevok, ale dosť lišiacky.

    Odpověď
  • Nasredin 8.2.2017 o 12:43

   Také moc nechápu vyjádření: „Pretože nad všetkým je základné pravidlo tohto vesmíru – nazvem ho „Láska“. Co tím chceš říci ? Že se zde málo milujeme ? :D Já osobně zrovna toto zde nějak nepostrádám. Chodím sem kvůli poznání, abych se něco naučil, abych se něco dozvěděl a abych se někam posunul a bych si mohl vyměňovat myšlenky a informace s lidmi, kteří jsou mi názorově blízcí. Lásku zde nehledám, protože ji pokládám za natolik niternou a osobní věc, která je pro nějaké široké internetové fórum naprosto nevhodná. Mám trošku pocit, jako by jsi říkala tak nějak neurčitě, že nám něco chybí, ale nevíme co, že všechno je jinak ovšem bez bližšího vysvětlení, co je jinak a jak jinak …

   Odpověď
  • Putinovec 8.2.2017 o 12:56

   Tohle není povinné.Pokud máte vyhlédnutou jinou cestu,použijte ji.

   Odpověď
  • Pani Klára, mať intuíciu pred nebezpečenstvom je na jednej strane dobrá vec, vyhnete sa tak problémom, pritom sa nemusíte ani zaujímať o podstatu nebezpečenstva, a ženy majú túto danosť prirodzene silnejšie, nakoľko im je daný dar, že môžu byť matkami, a vtedy je bezpečie prvoradé…

   No globálne sa problémy nedajú riešiť vždy len útekom pred nebezpečenstvom, preto existuje aj danosť, čeliť nebezpečenstvám, pochopiť ich podstatu, jednať v nich efektívne a prekonávať ich. To je danosť, ktorá je inštinktívne posilnená v mužskej podstate (a celkovo v živočíšnej ríši prevažne na strane samcov).

   Áno, boli v poslednej dobe snahy uškodiť levanetu a KSB, a možno tieto energie niektorých jedincov ste zachytili. To ale nie je dôvod, prečo od KSB utekať. Kto sa bojí, nech nechodí do lesa.
   KSB ponúka nielen iný pohľad na vedomosti, metodológiu ako si ich osvojovať, ale ponúka aj návod, ako objaviť dar Ľúbosti, ako nadviazať spojenie s Tvorcom, dozrieť a objaviť v sebe Človeka. Samozrejme že osvojovanie vedomostí a šablon z rôznych analytík ide veľmi rýchlo, pričom proces psychického dozrievania, kvalitatívne navyšovanie mravnosti v sebe je pomalšie, lebo učiteľom je hlavne Život, ktorý s nami hovorí svojou rečou. Preto ľudia na začiatku štúdia KSB majú tendenciu machrovať ako deti, keď sa hrajú na vojakov, ale časom človek dozrieva a múdrie, a premenou vnútornej mravnosti prichádza aj Rozlíšenie a nová múdrosť Zhora.

   Nemožno skrátka len prísť a povedať, niečo sa mi tu nezdá, dajte od toho ruky preč. Treba byť konkrétnejší… Je predsa plno ezoterických a slniečkových webov, a nevšimol som si že by robili svet lepším. Len dobré úmysly nestačia… „dobro“ bez múdrosti a predvídavej zodpovednosti vedie väčšinou ku katastrofe.

   Odpověď
   • Asi ste trocha nepozorný, pretože ste si nevšimli, že KOB považujem za výborný nástroj pre vzdelávanie ľudí. A už vôbec nepíšem, že treba od toho „utiecť“, ako ste sám napísali. Iba upozorňujem, že sa tu vytvára akási dogmatičnosť v DISKUSII. Nie je to dobré, nie je to v prospech „múdrosti Zhora“, ako píšete. Vy to asi necítite, ja to ale tak (po rokoch) vnímam a nie som sama, preto chcem na to upozorniť.

    Odpověď
    • Hmm. Nejlepší argument: „nie som sama“.
     Aha, vím. Ještě je v tom váš „dobrý přítel“.

     „Iba upozorňujem, že sa tu vytvára akási dogmatičnosť v DISKUSII“

     Aspoň jeden konkrétní příklad té „dogmatičnosti“ by nebyl? Ať se máme od čeho odpíchnout.

     Odpověď
    • Ja KOB rozhodne ako dogmu neberiem, a som presvedčený že ani väčšina diskutujúcich. Ale vnímam to momentálne ako to najlepšie čo máme. Navyše KOB je ako matrica, ktorá je len šablonou, ktorú si každý musí vyplniť sám, detailizovať, túto prácu zaň nikto nespraví.
     Ak niekto nájde reálnu (nie fiktívnu) chybu, alebo sa objaví v kolektívnom intelekte ľudí lepšia a efektívnejšia teória ako KOB, nie je problém prejsť na upgrade.

     Ak chcete skutočne pomôcť, možno by ste nemala hovoriť o KOB ale o svojom vnímaní toho podstatného. Lebo ak budete iba narážať na KOB, ale neponúkať alternatívu – táto cesta nikam nepovedie, a zožnete odmietnutie. Nikto nechce žiť v nihilistickom vzduchoprázdne. Na „mimo téma“ máte priestoru, koľko chcete, na vyjadrenia svojho pohľadu na svet, a toho ako byť užitočný. Máte šancu ukázať, ako sama dokážete udržiavať rovnováhu v diskusii, nespadnúť pritom z lana v dôsledku „tlačenia na pílu“.

     Odpověď
    • Oracle 911 8.2.2017 o 14:04

     Á, takže vy si myslíte, že si myslíme o sebe, že sme zjedli všetok múdrosť sveta?!
     To je dosť hlúpy omyl, ako každý človek aj my len hádame (istinu t.j. celú objektívnu pravdu človeku nie je možné spoznať kvôli objektívnym limitáciám ľudského bytia), lenže my to robíme v poly-tandemovom režime (protodialektika v praxi) a preto sme lepší ako ostatný (a to nám pridáva na sebadôvere).

     Odpověď
    • Kláro,
     opravdu nejste sama, kdo to cítí (vidí). Vím, co jste svými příspěvky chtěla říci.
     K pochopení významu je třeba nezaujatého postoje a ten tu, jak vidno, u části často diskutujících chybí.
     Je až úsměvné se tu často dočítat o podstatě egregorů a možnostech, jak jim nepodléhat a přitom vidět, že když už je někdo pod vlivem egregoru, tak si toho nemusí být vědom. Možná si toho nechce být vědom. A pokud je tento egregor sebeméně ohrožen, mobilizuje obranu právě skrze své „členy“.

     Odpověď
     • A čo navrhujete vy?
      Premeniť to tu na diskusiu o všetkom možnom aj nemožnom. Utopiť hlavnú tému v mori rôznych tém? Vzdať sa pôvodného obsahu stránok? Je podľa vás vôbec možné nebyť absolútne pod vplyvom žiadneho egregoru? Sú všetky egregory škodlivé? Je neetické brániť sa? (imunita organizmu je niečo čo by nemalo existovať?) Treba robiť policajta všetkým čo sú čo len trochu netolerantní k občasným návštevníkom diskusie? (a v podstate tak rozbiť diskusiu v potýčkach)
      Celé to znie až priveľmi liberálne. Maximálna tolerantnosť, úcta ku každej inakosti, pluralizmus, maximálna rôznorodosť názorov. Máme málo príkladov učiť sa od liberálov v spoločnosti to čo nie je dobré?

      Odpověď
      • Ano, určitě tu vzniká určité myšlenkové pole a lze to poznat, jakmile někdo vstoupí s cílem narušit ho.

       Za chvíli tu budou návrhy zakázat bílé krvinky? :)

       Odpověď
    • Klára, jednoducho si z toho čo sa tu premelie to, čo je pre vás prínosné a zvyšok nechajte tak. Keď ste tu, to znamená, že je tu niečo, čo pre vás prínos má. Myslíte, že všetci sa tu so všetkým tu napísaným stotožňujú? Veru nie. No a čo sa týka prác VP, je v nich obrovské množstvo informácií, a nie je možné ich vstrebať a pochopiť rýchlo. Každý, kto je tu krátko, má také nejaké „skrátené, zrýchlené“ uvažovanie, ktoré sa časom mení. Prajem všetko dobré, cesta za poznaním má svoje úskalia.

     Odpověď
  • Jestli se Vám to Kláro nelíbí, nečtěte to (krmim trola) ;-)
   Jinak tennhle příspěvek je myslím o ničem, slušně řečeno tedy, a měl by se smazat i s celým jeho vláknem, protože akorát tak „zasírá“ diskuzi, nic jiného.
   Vhodnější slovo jsem nenašel :-)

   Odpověď
   • Nemyslim si, ze je o nicem, mozna forma mohla byt primocarejsi, ale tema na diskuzi je to docela zajimavy. Sam bych s pojmem Laska a s cestou k ni byl velmi opatrny.

    Mam jeste jednu poznamku: myslim, ze Zaznobin v jedny prednasce odpovidal Danilovovi (pred nedavnem zemrel) a zminil, ze KOB v sobe obsahuje mechanismus „dusevni, psychicke a socialni hygieny“. Od ty doby si snazim vsimat na sobe jestli je to tak nebo ne. Zatim se mi spis zda, ze je to tak. Vsima si toho i nekdo u sebe? To snad ode mne k pani Klare.

    Odpověď
    • Berete mne za slovo, jasně že není o ničem, obsahuje těžce manipulativní techniky a tvrzení, snaží se nenápadně podsouvat a usměrňovat, nejdřív pochválí a pak napadá samý základ věci.
     Trolové nejsou hloupí, proto jim spousta lidí skáče na ty jejich triky, jak vidno i zde.

     Odpověď
     • Ale snad Vas neberu za slovo, i Vas prispevek do diskuze je zajimavy. Me sice nenapadlo, ze p. Klara je trolling, nicmene po Vasem prispevku beru v uvahu i toto.

      Odpověď
    • Co se týče té hygieny, tak určitě ano.

     Častěji si kladu legendární otázku:

     „A komu tím prospějete, co?“ :D

     Odpověď
   • Putinovec 8.2.2017 o 15:37

    Ono to tak zbytečné není.Pokud je to skutečně trolling,tak nezbývá než za něj poděkovat.Jen se podívejte,kolik myšlenek se zde sešlo.Tohle je takové cvičení,při kterém může leccos zapadnout na své místo.

    Odpověď
    • Přesně, taky si říkám, že je to dobré cvičení, kdyby tu trollů nebylo, spousta zajímavých myšlenek by zůstala nevyslovena.

     Trollíci, díky za podporu! :)

     Odpověď
  • mila klara,
   vo vseobecnosti sa da suhlasit s touto tvojou vetou
   „Snažiť sa pochopiť čo najlepšie KOB a byť v tom dobrý, ale pritom nechápať základné pravidlo vesmíru, nie je to správne.“…
   z toho, ze na toto poukazujes v tomto kolektive mi vyplyva, ze mas pocit, ze ludia, ktori sa tu zucastnuju na diskusii, alebo len jej citani a studiu, tvrdenie v tvojej vete nedostatocne beru na vedomie, nespravaju sa tak vo svojom zivote, podcenuju „Lasku“ ako zakladnu vesmirnu kategoriu a pravidlo … a teda su v tomto smere nevyvazeni lebo precenuju vedomosti na ukor Lasky

   podla mojho nazoru je „Laska“ spojena s osobnym vyvojom k Cloveku, k ludskosti a svedomiu a toto je hlboko vnutorna cesta kazdeho z nas… preto asi tazko ocakavat, ze sa tu budu konat verejne preteky (ked to takto zjdnodusene vyjadrim) kto ma o kolko viac tejto Lasky v sebe uz prebudenej, teda, kto je na akom useku svojej zivotnej cesty, pretoze je to velmi osobna vec kazdeho z nas

   ja tu takychto ludi s velkym srdcom poznam/citam vela a pritom o Laske vobec nemusia pisat … uz len to, ze im lezi na srdci buduci osud ludstva, ci v mensom meritku rodiny, ci naroda, hovori o ich motivacii – totiz, ze im ide o sluzbu spolocenstvu… uz sucastou tejto sluzby je Laska, bez nej by takato motivacia nevznikla … kto ma v sebe Lasku, nepotrebuje ju 24 hodin denne omielat cez klavesnicu, ako na nejakom slnieckarskom webe, staci ju nacitit medzi riadkami a skratka vies, kto ju v sebe ma :-)

   je uplne normalne a rozumne pristupovat v otazkach sluzby spolocenstvu s dostatocnymi vedomostami, pretoze v dnesnej dobe plnej masovych manipulacii len samotna Laska nestaci, potrebuje v rovnakej miere aj pouzitie rozumu a relevantnych vedomosti, ak nam skutocne ide o vysledok – netvrdim, ze KOB je tou jedinu studnicou kvalitnych vedomosti, urcite su aj ine, ale tu sa zisli ludia, ktori vyhodnotili poznatky KOB ako najspolahlivejsie z toho, co doposial poznali

   ludia, ktori ziju vo svojom strede len s Laskou ale bez mudrosti su velmi lahko manipulovatelni a ludska historia ich je plna… plati stare zname – ludia s laskou ale bez mudrosti sa rutia do otroctva a naopak ludia s mudrostou ale bez lasky sa stavaju otrokarmi alebo parazitmi … a ani jeden z tychto extremov tu nechceme

   zelam ti vsetko dobre, klara

   Odpověď
   • Velmi pekne si to napisala.

    Odpověď
   • Díky, Loranko – výstižně napsané…

    Odpověď
  • el-sabí 8.2.2017 o 14:15

   prečo nicky píšuce po slovensky ,
   ako petrus,markus, teraz Klára ,oslo ,
   sa snažia spochybňovať tieto stránky ?
   niekedy aj vnášať zámerne napätie do diskusie ?
   a nenápadne napadne spochybňovať KOB ?

   Odpověď
   • nemyslim si ze by s tym slovencina nieco mala :)

    Odpověď
   • Možno v denníku N a Sme uzatvorili autori dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru :)

    Odpověď
   • Toto je dost ubohe. Kde som spochybnoval KOB? By ste mali trochu pribrzdit, lebo si zacina uz viac ludi vsimat, ze tu nieco nie je v poriadku. A nie su to diskutujuci. Viacere prispevky „skalnych“ tu vyznievaju ako povysenecke vyjadrenia slachty pre poddanych. Ak to nevidite ci necitite, tak aspon skuste odpovedat normalne na otazku a neoznacovat kazdeho za trola.

    Odpověď
  • Já Kláru za trolla nepovažuji. Chtěla něco sdělit, zvolila slušný přístup a vyjadřování, aby se nikoho nedotkla a najednou je označena za trolla. Takže kluci, můj přímočarý přístup se vám nelíbí, teď Klára zvolila „měkkou“ sílu a zase nejste spokojeni. Nenapadlo vás, že vám chtěla něco sdělit a vy jste ji prostě nepochopili? Co tak vyzvat ji, aby napsala konkrétně o co ji jde, případně dala příklad?

   Odpověď
   • Osobně jsem jí k tomu vyzval ve 12:04. Za více, než pět hodin nebyla schopná odpovědět na moje otázky.

    Odpověď
    • Vam napada taka moznost, ze ludia chodia do prace na 8 hodinove sichty a maju kopec inych povinnost a citaju web max 1 hod denne?

     Odpověď
     • Člověče, ano. Takže, klidně počkám si ještě třeba několik hodin, jestli zde bude odpověď konkrétní, na konkrétní otázky. Pokud ne…, tak je záměr jasný.

      Odpověď
   • Či to pani Klára myslela dobre alebo nie, to reálne nevieme. Každopádne, siliť to označovaním cudzieho človeka za trola vcelku bolo zbytočné…

    Na druhú stranu, ak si niekto zvolí formu svojho predstavenia sa druhým ľuďom na cudzej diskusii tým, že začne vyčítaním chýb, málokedy býva reakcia prívetivá, nech by to bolo na hocijakej diskusii, nežijeme totiž v ideálnom svete, kde žijú výhradne čestní ľudia. Preto netreba sa pri vytýkaní nedostatkov čudovať odmietavým a podozrievavým reakciám.

    Ak to pani Klára myslela naozaj dobre, tak sa iste neurazí a nevzdá to, kľudne môže skúsiť vyjadriť svoj konštruktívny postoj na „mimo téma“, je tam dosť priestoru. Pokiaľ to nebude výhradne o poukazovaní na chyby, ale o ukázaní nového pohľadu na vec, niečoho prospešného a užitočného, tak to bude istotne zaujímavá diskusia.

    Odpověď
   • Možná, že slovo troll je přehnané a neměl bych ho používat v každém čtvrtém příspěvku, to ano, každopádně…

    Klára tu manipuluje.

    Já ji to ale nemám vůbec za zlé, protože díky tomu přišel na svět například skvělý příspěvek od loranky. :)

    Odpověď
    • Loranka to napísala naozaj dokonale :-)

     Odpověď
    • dakujem :-)

     Odpověď
 17. NATO je bez USA sterilné a zmätené, bojí sa Ruska. Tačiho varovalo: Nezahrávajte sa, Srbsko by obsadilo Kosovo za pár hodín
  Stoltenberg dodal, že NATO by muselo v Kosove reagovať opatrne aj kvôli „novej politike Donalda Trumpa“. Šéf NATO v jednej chvíli Tačimu a Mustafovi povedal: „Páni, nezabúdajte, že v USA už nie sú viac prezidentom ani Clinton, ani Obama. Nie som si istý, či by Trump kvôli Kosovu vstúpil do vojny s Ruskom a s Putinom.“
  http://www.hlavnespravy.sk/nato-je-bez-usa-sterilne-a-zmatene-boji-sa-ruska-taciho-varovalo-nezahravajte-sa-srbsko-by-obsadilo-kosovo-za-par-hodin/895018

  Odpověď
 18. Najprv Motorola a teraz Givi . https://cz.sputniknews.com/svet/201702084700352-DLR-velitel-prapor-Somali/

  Odpověď
  • Jamial Yareshi 8.2.2017 o 12:38

   …..toto nie su nahody,on je v poradi nejmenej uz siesty vyznamny a popularny velitel opolcencov. Otazne je, pre koho je toto systematicke vybijanie tychto hrdinov vyhodne a prinosne.co sa tym sleduje a ako predovsetkym to posobi na odklon od povodnych idealov a cielov odporu a vedenia tejto dnes uz naozaj svinskej vojny-nevojny, mozno viacej – budme uprimni – bitky o moc ukrajinsko-ruskych oligarchov.Obycajni ludia su tu iba zneuzivani a musia umierat pre obycajne mocenske ego tych, ktory na tejto „vojne“ dobre zarabaju a este aj dobre vedia stvat ludi proti sebe, popritom na vsetke tie idealy z vysoka kaslu.A prave tie idealy a zapal tychto velitelov im je a vzdy bol prekazkou k dosiahnuti ich nizkych a zistnych cielov – nijakych oligarchov na svete nezaujimaju vyssie idealy ludi jimi ovladanych „kniazectvi“ Stale majme na pameti ze tyto velitelia a im blizky sudruhovia neprekazali len kyjevskej nacistickej chunte ale aj istym mocenskym klanovym kruhom v samotnych DNR a LNR potazmo v samotnom Rusku. Bohuzial, pravdu sa nemame pravo dozvediet – az historia casom preukaze pravdivost tychto mojich slov.
   Čest Vasej pomijivej pamiatke sudruhovia v boju a idealoch – mam nadej,ze Vasou smrtou bude zit Vasa legenda a mytus, ktore ak preziju a zacnu zit svojim zivotom pomedzi tisickami vami obycajnyc ludi – rabov zapali tu iskru a zapali ten ohen, ktory vas nakoniec dovedie k vitazstvu idealov vasich zakerne zabijanych velitelov.

   Odpověď
   • Pred pár dňami písali , že sa zranil ale v boji mu to neprekáža. Jedna vec je istá, náhody nie sú.

    Odpověď
    • Givi bol blizkym priateľom Zacharčenka, tak tu nekonšpirujte o vojne oligarchov. Akurát spochybnujete štatnosť republík. Však je nad slnkojasnejšie KTO bol vrah. Komu to najviac prospelo? Kto vyhrocuje situáciu na Donbase? kto nedávno utrpel potupnú prehru v Avdejevke? samozerjme asistovali zapadne specsluzby. Priamo ci nepriamo. klasicka taktika hajylov ich kalibru – likvidacia najschopnejších veliteľov … Nijaké boje oligarchov ale ukrajinské diverzné komando špeciálneho určenia s podporou demokratického západu.

     Odpověď
     • Myslím si stejně, jako ty – už s ohledem na to, co se děje v Kyjevě a v jak prekérní situaci se nyní Porošenkova diktatura ocitla.

      Odpověď
     • Náhody nie sú – Duj, čo je na tom konšpiračné ?

      Odpověď
     • Cico Ciciak 8.2.2017 o 18:09

      Na to sme tu: aby sme slobodne „konšpirovali“.

      Odpověď
      • Cico Ciciak 8.2.2017 o 18:18

       … a rozoberali veci z rôznych aspektov,
       aby sme sa dostali k najviac pravdivému výkladu daných vecí.

       Odpověď
     • Teď jsem se dívala na pořad v ruské TV na toto téma. Útok proběhl ráno po šesté v momentě, kdy se v místnosti rozsvítilo světlo. Takže náhoda v žádném případě, ale někdo čekal na místě v určitou dobu. Udělal svoji práci a pak odešel…

      Odpověď
      • co mate vsetci s tou nahodou? Vsak informator zvnutra tam byt mohol to je jasne. Profici nikdy nejednaju nahodne a riesia vsetky okolnosti aby isli podla moznosti na istotu.

       Odpověď
   • Cico Ciciak 8.2.2017 o 18:28

    Samozrejme je možné, že vojnové konflikty sa môžu používať aj na likvidáciu nepohodlných jedincov ako zástierka.
    Ale v tomto prípade sa môže jednať aj o provokáciu Donbasu.
    Ale osobne nemám dostatok vierohodných informácií (kamienkov), aby som mohol robiť konkrétne závery.

    Odpověď
 19. https://russian.rt.com/ussr/foto/356953-foto-pogib-givi-batalion-somali
  Zemřel Givi

  Odpověď
  • loranka 8.2.2017 o 9:41

   to je smutna sprava :-(

   Odpověď
   • http://rusvesna.su/news/1486533716

    Odpověď
  • tak už dostali aj posledného statočného, ktorý vybojovali slobodu. Všíváci. Nemám slov. Odišlo už príliš veľa tých, ktorých som mal rád. Veril som že aspoň Givi prežije a dožije sa konca vojny … Nech odpočíva v pokoji.

   Odpověď
   • http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/419252-obetou-atentatu-sa-stal-dalsi-z-velitelov-proruskych-sil/

    Odpověď
   • posledný nebol.

    Odpověď
    • pripomeňme si jeho kolegu
     http://www.mojevideo.sk/video/289e3/motorola_zahynul_cest_jeho_pamiatke.html

     Odpověď
 20. ČT24 dnes 8.2. odvysílá rozhovor s Henry Kisingerem
  Upoutávka
  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/217411000100207/obsah/521617-rozhovor-s-henrym-kissingerem

  Odpověď
  • sibolet 8.2.2017 o 8:50

   https://www.youtube.com/watch?v=xdBel5QaaF8

   Odpověď
   • Cico Ciciak 8.2.2017 o 18:12

    A jak s tým súvisí Kissinger?

    Odpověď
 21. ,,Zpráva, která unikla z Mezinárodního měnového fondu, prorokuje Řecku velmi pochmurnou budoucnost.“

  http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-ta-druha-krize-0tf-/p_zahranici.aspx?c=A170204_155955_p_zahranici_wag

  Nemáte někdo bližší info k Řecku? Nějak mi toho docela dost uniká, je na tom tak moc špatně?

  Odpověď
  • Tak, Řecko jakožto zárodek jednoho z problémů EU, který se podařilo jakž takž zalepit, k tomu vypěstované a dotované USA, je už k ničemu a tak ho nikdo nedotuje. Hnije tam pěkný nádor EU, ne náhodou zrovna v zemi která by měla být EU podporovaná aby brzdila migrační potok.

   Odpověď
 22. Ruská 5.kolona už musí být z Putina zoufalstvím a strachem bez sebe, když se takto odkopává. :)
  Zde na videu, „ruský“ aktivista Mark Izraelevič (nu, vy ponjali?) Galjperin vyhrožuje ruským policistům, že Putin není věčný a jednou jeho vláda skončí, a přijdou oni. A potom…, lustrace bude, to nejmenší, co je (policii) čeká. Když zatýkají slušného člověka, nemají se ohánět nějakým příkazem. Tem příkaz jím dala zločinná vláda. A jestli oni plní příkazy zločinců, tak se s nimi zločinně spolčují. A za to už jsou flastry natvrdo. A Mark Izraelevič jím 4-5 let může přímo teď garantovat a tak dále…
  https://www.youtube.com/watch?v=kvtcniTa3Zg

  He-he :) A dnes, ISRAINFO sděluje:
  V Moskvě, policisté, jako bandité (aniž se představili) vtrhli do bytu Marka Galjperina
  Pak sdělili podrobnosti ze slov Galjperina:
  On odmítl otevřít dveře, policisté ty dveře vypáčili, Galjperin chtěl zdrhnout přes balkon (1.patro), ale chytli ho a teď ho chtějí stíhat za extremistkou činnost.
  https://israinfo.co.il/2017/02/07/v-moskve-po-banditski-ne-predstavlyayas-policiya-vorvalas-v-kvartiru-marka-galperina/

  A za co? Za organizací několika nepovolených protestních akcí proti politice Ruska v Sýrii a na Ukrajině.

  Zřejmě ti policisté, kteří ho zatýkali, neviděli výhrůžné video Marka Izraeliviče, jinak by určitě do jeho bytu vstoupili se vší slušnosti…nebo zůstali za dveřmi, když jím neotevřel. :)

  Odpověď
  • A tu je Mark Galperin na Ruskom pochode… video je vesele :)
   https://www.ridus.ru/images/2016/11/4/496384/in_article_87f6b2c5c3.jpg
   https://www.youtube.com/watch?v=69m9HlZAL5c

   Odpověď
  • Nasredin 7.2.2017 o 23:30

   To je tedy ksicht. Moc bych mu přál, aby si ho ti policajti podali, než ho dotáhnou k výslechu …

   Odpověď
   • Nasredin 7.2.2017 o 23:50

    A co to je za ty dva vazouny kolem něj ? Tot sámoj jevrejskij razchodnik ? Jen by mě zajímalo, jak je to u nás. Kdyby takto někdo nahrál takové video s výhrůžkami policajtům a dal to na jutubko … Zda o není trestné …

    Odpověď
    • Mno…, samozřejmě, je to velká troufalost. Proto usuzují, že 5. kolona, která se už veřejně projevila, dnes má takový strach, že dělá chyby.
     Také vidíš, že zrovna oni, kteří mají plnou hubu různých práv a svobod, kdyby dostali příležitost, tak nasadí takovou diktaturu, že i Hitler se bude zdát břídilem.

     Odpověď
  • Co viac si priat ako dalsi papagaj kvici okolo seba.. To je nezaplatitelny pocit a viera v to ze vsetko sa hybe tym lepsim smerom

   Odpověď
  • Putinovec 8.2.2017 o 13:01

   Připomíná mi toho duhového bukvičáka Šapéra z júesej.

   Odpověď
 23. Vyslo video „mladeho spiona“ :) s nazvami regionov Ruska v anglictine.
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=mmHsKdpPTPk

  Talianski vedci a ucitelia sa zaluju na bezgramotnost mladeze: https://ria.ru/world/20170205/1487212434.html

  Rozbor mytov o dalekovychodnom hektare (hektar pody, ktory dostavaju zaujemcovia od ruskej vlady za urcitych podmienok) http://pikabu.ru/story/mifyi_o_dalnevostochnom_gektare_4806482

  Ako dobre poznate Rusko? Test na znalosti regionov, musite uhadnut, ako sa nazyvaju jednotlive regiony, pocitacovy test. :) http://motovskikh.ru/russia

  Odpověď
  • znalotní test. Poznáte (foto) tohoto předsedu vlády? http://bit.do/premierr

   Odpověď
 24. Tak to je dobrej fór:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Potrebujeme-na-Hrade-osobnost-ktera-bude-atmosferu-v-zemi-uklidnovat-jinak-se-tady-umlatime-burcuje-Michael-Kocab-474521

  Není to tak dávno, kdy tento pán jel uklidňovat situaci na Majdan, aby se tam neumlátili… ten si nevidí do úst.

  Odpověď
  • Nasredin 7.2.2017 o 23:19

   Přečti si diskuzi, co mu lidé vzkazují … To je zajímavé !

   Odpověď
   • Z diskuse…
    :-):-):-) Kdo chce vidět idiota,nechť se podívá na Kocába.Ještě zapoměl dodat,že se umlátíme s kadencí tatatata.Nemají oni volební heslo -Zemanovy plány zhatí,kroměříští vepři boubelatí.:-)

    Odpověď
    • Píšu to všude: Kocáb s kámošama se ožral v nějaké hospodě v Kroměříži a vymysleli tuto kokotinu. Nebyl u toho ani jeden kroměřížák. V místní drbně o tom byl článek s reakcemi čtenářů. Kdyby se Kocáb objevil v Kroměříži, tak dostane mlatu jak pivovarský ječmen. Stejné je to s Holešovskou výzvou. Ti pražští kavárníci by se měli Moravě vyhýbat! Místní úsloví: me hanáce jsme dlóho klidní, ale jak se naserem tak to stójí za to.

     Odpověď
  • Putinovec 8.2.2017 o 13:07

   On už i Kecáb cítí,že se mu připaluje koudel u zádele.Možná,že se mu už zdálo o tom,jak se snaží ukecat rozlícený dav.

   Odpověď
 25. Nasredin 7.2.2017 o 20:05

  Ukrajin musí být mnoho – o potřebě se pořád a neustále dělit a štěpit …

  Podívejte se, byl jeden národ – ruský. Potom chytré (ne příliš) hlavy začaly hledat jakési regionální rozdíly. A ty opravdu jsou. A tak existuje rozdělení na tři větve: maloruskou, velkoruskou a běloruskou. A co více, rozdělení na tři národy. Bratrského typu. Rusové zůstali Rusy, Malorusové a Bělorusové se stali nerusy. Stali se nerusy hlavně pro usilovné vyhledávání a rozdmýchávání rozdílů. Rozdílů výslovně od Rusů. Jistě, jsou tam výšivky jiných vzorů – dialekt, kuchyně, atp. se liší.

  http://www.novarepublika.cz/2017/02/ukrajin-musi-byt-hodne.html

  Odpověď
 26. zejtra má být rozhovor na sórošově tv od 18:25 s políbeným prstem tedy se strejdou kisingerem velajaký rozhovor … co pak to asi znamená …

  Odpověď
  • na těžkou váhu sedící těsně pod gapíkama jsem docela zvědav … a jak tráví obslužná třída zasloužené odměny , v našem případě babrák ohambí , se lze dočíst zde – https://goo.gl/dTMSPT

   Odpověď
 27. Putinovec 7.2.2017 o 19:42

  Pokračování aféry s vnucováním černochů.Tentokrát zkoušejí Slováky.Testování reakcí obyvatelstva. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cernoch-na-letaku-Na-Slovensku-se-ted-deji-stejne-veci-jako-nedavno-u-nas-474636

  Odpověď
  • No dostávame letáky, ale v tom našom černoch teda nebol. Jediné testovanie vidím v tomto na nete, ako ľudia zareágujú.

   Odpověď
  • NicNezNula 7.2.2017 o 21:57

   Cernohubky se zase roji. Neziskovky zase prekracuji plan. A takova docela zima je.

   Odpověď
  • Cico Ciciak 8.2.2017 o 4:33

   http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/419200-model-tmavej-pleti-vyvolal-na-slovensku-rasisticke-reakcie/

   Odpověď
   • Nora Slišková, sefredaktorka Pravdy zastava homosexualizmus vo video pre Open Society Fond

    https://www.youtube.com/watch?v=kOug9wqfalk

    Odpověď
  • klasicka salamova metoda, zacne diskusia atd

   Odpověď
 28. Interview ČT24 – Ivan Bartoš, předseda Pirátské strany vysvětloval a komentoval hackerský útok, který udeřil na ministerstvu zahraničí.
  Hackerský útok na ministerstvo prý trval rok. Podle Bartoše ale unikly jen běžné maily.
  http://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/217411058040201/
  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2027456-hackersky-utok-na-ministerstvo-pry-trval-rok-podle-bartose-ale-unikly-jen-bezne-maily

  Odpověď
  • To je škoda, že unikly jen běžné maily. Mohli jsme se dozvědět více jako když byly hacknuty maily páně Sobotkovo.

   Odpověď
 29. Myslím, že autor tohoto článku studuje KSB…
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Plan-jmenem-Donald-J-Trump-Pozorovatel-deni-ktery-se-rozesel-s-kavarnou-rozjasnuje-deni-kolem-USA-i-Sorose-474529

  Odpověď
  • Putinovec 7.2.2017 o 19:16

   Všimla jste si,jak zviditelnoval slovo Řád?Hodně mi to připomíná židozednářskou aktivitu v Čechách.Nejprve hutí LIDEM z roku 2012,dále Řád národa a ted po mnoha komentářích na netu o tom,že jsou to zednáři došlo před volbami ke změně názvu na Vlasteneckou unii.Prohlédněte si foto jejich Velmistra a hned budete vědět,o jaký národ se jedná.https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjIlsn9yf7RAhWKXRoKHfy0C7gQFghEMAU&url=http%3A%2F%2Fwww.parlamentnilisty.cz%2Fpolitika%2Fpolitici-volicum%2FPoliticke-hnuti-Rad-naroda-meni-nazev-470182&usg=AFQjCNH5WBIXBHCX7Z5H4uov_ldjjsoLGg

   Odpověď
   • Já si v článku povšimla hlavně názvosloví KSB. To tam užívá ve velké míře. Netvrdím, že článek je dokonalý, zřejmě je formulován pro lidi, o kterých předpokládá, že s KSB nepřišli do styku, ale i tento přístup je z mého hlediska dobrý…Kapka, ke kapce…

    Odpověď
    • Putinovec 7.2.2017 o 19:54

     Ano,zdrojové informace používá.Když poslouchám od někoho podávané informace,tak mne napadá,pro koho ve skutečnosti pracuje.Tuším že zrovna Jefimov mluvil o tom,kolik lidí se začalo zajímat o KSB z hlediska možné kariéry.Svézt se po nové vlně,pěkně na vrcholu.

     Odpověď
     • Když KSB nepochopí, tak se to pozná. A když jo, tak se nepoveze na vlně, neb prozře.

      Odpověď
     • Oracle 911 7.2.2017 o 20:35

      A hrajú pre nich veľmi nebezpečnú hru, lebo buďto zosúladia svoje záujmy s celou prinajmenšom spoločnosťou, ktorého sú súčasťou (dajú na 1. záujmy spoločnosti) alebo ich zomelú okolnosti takým spôsobom, že skončia ako tatarský biftek.

      Odpověď
  • Jamail Yareshi 7.2.2017 o 20:10

   priznam sa, ze ja osobne figurou p-residenta SSA panom D.J.T. nie som nijako nadchnuty a vobec v nom nevidim novocasneho spasitela ci Mesiasa, ktory ma moc z-menit svet a jeho sme-rov-anie. Po jednej strane ho vnimam ako vela humbuku pre nic, nieco ako figurka opiciaka Obamu na svojom starte – nie je to az tak nepodobne.
   Musime si uvedomit z podstaty veci, ze je to iba figurka a ak nebude posluchat, caka ho osud jeho skorejsie zastrelenych predchodcov/Kenediovci/. Je velmi naivne a nebezpecne dufat a verit vo zmeny, ktore prosto tato figura predstavuje svojimi bombastickymi slubami – len sa dobre pozrite, akymi ludmi je obklopeny ako straziacimi psy – samy znachar a prezidovsky sluzobnik – zastancovia proizraelskej lobby, jeho najtvrdsi zastanci. On sam je dobry showmen zvyknuty hrat za hranu s noblesou – budte vsak isty ze z myslenkou „PAX-Americana“ sa nikdy nerozisel – vyrastal v nej a zil pre nu cely svoj zivot jak v rodine tak aj ak prislusnik americkeho establishementu..
   Vo skutocnosti bude kopat za americky ideal este tvrdsie ako ini doposial, len z vedomim – na rozdiel od svojeho predchodcu – zasadne pozmenenej svetovej situacie na globalnej sachovnicovej doske.
   Ano mozno jeho ludia budu takticky kryt kvazi-ustup americkej hegemonie do vopred pripravenych pozicii, ktore museli pred volbami narychlo pripravit popri zbabranom zavere Obamo-Klintonovskej politiky presadzovania neomalenej hrubej vojenskej sily /6.priorita/, no v ziadnom pripade nedovoli Rusom prevadzat nezviazanu suverennu ekonom-politiku ako energo-surovinoveho zdroja. On a jeho ludia povedu politiku obchodneho zviazania Ruska na americky novorozvijany hlavne strategicky technogenny priemysel, ktory sa ma vratit vo velmi kratkej dobe na americku podu a ten takto znovu postavi SSA ekonomicky ako technologickeho svetoproducenta /uz nie ziadne ropne dolare/ – Rusko bude garantom tejto zasadnej americkej zmeny aj s tym, ze Europa bude-musi byt obetovana. Čina aj India bude odrezana od dolezitych ruskych – strategickych surovin, zohraju iba rol svetovyrobcv pre sluzby a beznu spotrebu obyvatelstva celej planety. To bude nova politika SSA a ich elit, no stale vo zmysle „PAX-Americana“ transforovana v Novy svetovy rad (NWO). Ako ne-dobre a ako ne-hladko to pojde ci nie, pak sa bude odvijat vlastna transformacia SSA na vyrobno-technologicku mocnost sveta, ktora spolu s ruskymi zdroji ma predstavovat vybudovany zaklad svetovladnej moci samotneho GP.
   D.J.T. a jeho straziaci psi dobre vedia, ze v tejto fazy hry nie je pripustna ziadna chyba – konfrontacia na 6.priorite nebude dovolena, hraje sa o vsetko, lebo svet globalnych elit chce prezit pri zachovani svojich privilegii – zatial biblickemu projektu vobec nie je odzvonene, skor obratene. Svet caka tazka zkuska a vela ohladov a trpezlivosti. Kto sa neovladne privola katastrofu – modlime sa za mudrost svetovych vodcov
   Tak na to pozeram ja , Vas Jamail.

   Odpověď
   • el-sabí 7.2.2017 o 21:19

    technologicky svetoproducent,
    Takže už nebudú vyvîjať len technológie pre celý svet ako chceli po roku 1989 .ale budú aj z veľkej časti opäť vyrábať pre opice -podľudî celého sveta? Aj z ruských zdrojov .určité segmenty výroby.v megamnožstvách .
    Takže VVP prehral a alternatívna ruská globalizácia sa nekoná ani aspoň v oblasti Veľkej Tartárie?
    Takže padla aj „myšlienka “ p.Staněka o tom ,že nastáva spájanie štátov do blokov ?aby nevznikol žiaden svetový policajt ,ktorý sa aj tak vždy utrhne z reťaze .
    podľa inych zdrojov do roku 2054 má vzniknúť 6blokov krajín vo svete .každý blok bude mať svoju menu/moc USD padne -nebude potrebný/,aby opäť niekomu nepreskočilo v bedni a nechcel byť opäť svetový policajt .bloky budú musieť medzi sebou spolupracovať ,v ekonomike ,technike ,a ostatnych sférach .
    Je známe ,Trump nebude spása pre RF alebo iné oblasti sveta.ani pre nás .najmä na týchto stránkach je to veľmi dobre známe .vie sa na koho pracuje .
    Avšak pri týchto manévroch v riadení tzv.globalnych elít ,židovstva ,chazarov a neviem ešte koho je šanca ,že nie všetko im musí vyjsť.a tu je šanca .

    Odpověď
 30. http://rusvesna.su/news/1486475545

  Voľby na Donbase sa môžu uskutočniť aj v prítomnosti Ruských vojakov ,vyhlásil Nemecký veľvyslanec na Ukrajine

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>