Diskuse Archiv

První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další už hned.

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste.

 Obnoviť

 1. Oliver Stone, americký režisér známý filmy o 9/11, G.W.Bushovi a podobně, točící informace „jakoby proti US establishmentu“, dlouhá léta ignorovaný vládou i prezidenty. Vůbec bych se nedivil, když by teď Trump dal Stoneovi za pravdu, a sbíral tím body. Nápadně to připomíná připravený scénář.
  https://cz.sputniknews.com/nazory/201702074696945-Ukrajina-ohen-Oliver-Stone-Trump-pravda/

  No, kdo znáte filmy Olivera Stonea, víte, že sice jakoby šije do vlády, shrnuje spoustu šokujících informací, no ale to pozadí řízení mu náhodou stále uniká a nezmiňuje se o něm. Nedávno jsem se díval na film W., právě o Bushovi mladším, a na to jak je Oliver Stone oslavován jsem byl velmi zklamán naprostým ignorováním klanových vazeb, zákulisí vlády G.W., a tak dále.

  Odpověď
  • A dodám, Trump tím bude první prezident od Kennedyho který bude na straně lidu jakoby proti establishmentu, v případě potvrzení Trumpem Stoneových filmů bude z Trumpa ještě větší hrdina než je teď.

   Odpověď
   • Včera o něm zrovna mluvil Chvátal na Svobodném vysílači,zhruba od poloviny vysílání http://www.svobodny-vysilac.cz/?p=9961 nějak podezřele to do sebe zapadá.
    Teď inzerovali v Národní technické knihovně interaktivní výstavu s názvem „Strach z neznámého“ o uprchlících, je i pro školy a rodiny. součástí n je např. simulovaná jízda uvnitř kamionu se vším tím hlukem a omezeným prostorem.A cíl? abychom pochopili, jak se
    uprchlíci cítí a jak s nimi máme soucítit….

    Dita

    Odpověď
    • NicNezNula 7.2.2017 o 16:56

     Poslední dobou Chvátal také tlačí hodné NWO. Že prý, když se nesjednotíme, tak se nám ufounci vůbec neukážou, protože oni nemohou vyjednávat s každou vesnicí, etnikem nebo státem na zemi.

     Odpověď
    • Chvátal včera rozprával o Jamesovi Cameronovi.

     Odpověď
    • To je „strach so známeho“ . Nič neznáme tam nie je. Neznámi by boli mimozemšťania, ale nie moslimskí prisťahovalci.

     Odpověď
  • Oliver Stone je podle mě člověk GP. Když jsem kdysi viděl http://www.csfd.cz/film/329483-oliver-stone-nezname-dejiny-spojenych-statu/prehled/, tak jsem si říkal super, odvážnej, že něco takového natočil. Teď, když se na to dívám zpětně, tak je vidět, že to sloužilo hlavně pro odpis USA a netočil to zrejmě z nějakého vlastního presvědčení. Ale možná se mýlím, každopádně je to seriál, který bych s některýma výhradama klidně pouštěl v hodinách dějepisu.

   Odpověď
   • Planeta opic – 1968 patri medzi moje oblubene filmy.
    Autori uz vtedy museli mat znalosti o GP kedze su tam celkom vierohodne zobrazeni ako nie ludia, ale celkom ina rasa, mozno mimozemstania

    Odpověď
   • Souhlasím že je člověk GP. Také jsem ho dříve obdivoval za dobrou práci, a dneska vidím jak je to zavádějící. No, nevím nakolik to dělá vědomě, často to funguje tak že jsou jen podporováni ti „správní“ lidé tím „správným“ způsobem. Stone jako osoba vypadá důvěryhodně, proto je tak podporován. Nejlepší jsou ti co tomu opravdu věří, jsou autentičtí. Jeho podpora je až neuvěřitelná, na to co hlásá.

    Odpověď
 2. Afgánec, ktorého do Európy dovliekli mimovládky financované nepriateľskými silami, pobodal v Bratislave dvoch mladíkov:

  http://www.teraz.sk/regiony/policia-obvinila-afganca-pre-napadnuti/242460-clanok.html

  http://www.zvedavec.org/komentare/2016/12/7122-neziskovky-pasuji-do-evropy-pristehovalce-v-prumyslovem-meritku.htm

  Odpověď
  • „Obvinený Afganec (22r.) mal podľa doposiaľ vykonaného vyšetrovania dňa 5.2.2017 krátko pred 16.30 h pred prevádzkou rýchleho občerstvenia na Eisnerovej ulici v Bratislave, po predchádzajúcom verbálnom konflikte, nožom napadnúť dvoch mužov vo veku 22 a 20 rokov, pričom obom poškodeným mal spôsobiť bodné zranenie s predpokladanou dobou liečenia do sedem dní. Počas fyzického útoku sa mal obvinený poškodeným mužom zároveň vyhrážať ich zabitím,“ uviedla Mihalíková.

   kultúrne obohatenie uz aj u nás.

   Odpověď
   • Putinovec 7.2.2017 o 19:45

    Bude zajímavé sledovat,jak moc těžké měl dětství v podání soudní nespravedlnosti.

    Odpověď
    • Tiež som zvedavý, či ho „ubytujeme zadarmo“ v nejakej base (kde bude šíriť myšlienky „Alahove“), alebo ho prepustíme ešte niekoho znásilniť.

     Zámerne píšem „niekoho“ a nie „niektorú“, lebo Afgánci sú „fajnšmekri“.

     Odpověď
  • Cico Ciciak 7.2.2017 o 20:40

   Bol to vlastne „utečenec“, alebo nejaký študent, čo na Slovensku žije už dlhšie, možno turista?
   Inak tie čísla 2 x 22 (GP) a 7 (číselný kód / symbol biblického projektu, koncepcie) sú zaujímavé.
   Ak to má na svedomí GP, tak vlastne nahral Ficovi a spol.

   Odpověď
   • Cico Ciciak 7.2.2017 o 20:50

    Inak tie čísla 2 x 22 (GP) – bodal 22 ročný mladík 22 ročnú obeť, a 2 x 7 (číselný kód / symbol biblického projektu, koncepcie) – stalo sa to 5.2 (5 + 2 = 7) a bolo to zverejnené dnes 7.2, sú dosť zaujímavé, resp. podozrivé.

    Je tiež celkom možné, že sa to v skutočnosti vôbec nestalo, som zvedavý, či bude o tom nejaká reportáž a ukážu toho páchateľa aj na kamere.

    Odpověď
 3. Nasredin 7.2.2017 o 15:32

  Porošenko odstoupil od Minské smlouvy a chce plnohodotnou válku s Donbasem ?

  http://rusvesna.su/news/1486317474

  Odpověď
 4. Jamail Yareshi 7.2.2017 o 15:19

  Dva notoričti známí američtí senátoři – neocons potaji protlačují 3.WW podněcováním ukrajinských vojsk, aby zahájila útok na Rusko.

  Na netu se objevilo video, na němž jsou zachyceni oba váleční štváči:

  John McCain a Lindsey Graham

  spolu s ukrajinskými vojáky, které podněcují, aby zahájili ofenzivu proti Rusku a obnovili nepřátelství, během čehož neustále Rusko označovali za „agresora“, za což musí „zaplatit svou cenu.“
  Na tomto videu Lindsey Graham pronáší štvavou řeč vzývající ukrajinské vojáky, aby obnovili nepřátelství s Ruskem.
  „Váš boj je vaším bojem, rok 2017 bude rokem útoku. My všichni se vrátíme do Washingtonu a budeme protlačovat tlak na Rusko. Už bylo dost ruské agrese. Je čas, aby za to zaplatili nevyšší cenu.“
  John McCain nebyl o nic méně provokativní:
  „Věřím, že zvítězíte. Jsem přesvědčen, že zvítězíte a my uděláme vše, co můžeme, abychom vám dali to, co k vítězství potřebujete.“

  Video: https://youtu.be/5Eds-8P0VfA

  Odpověď
  • Bohvie na čo mysleli vojaci pri tej satanskej modlitbe, teda ak mali čím. McCain miestami ani stáť nevládal , ale šťúrať bude furt.

   Odpověď
  • Ten McCain (Kain) snad saje už jednorožce. Jinak chudáci lidi.

   Odpověď
 5. Nasredin 7.2.2017 o 14:46

  Hodně zajímavý mail Johna Podesty, volebního manažera Hillary Clinton

  https://www.wikileaks.com/podesta-emails/emailid/12127

  Co nechápu je, že se to v tom volebním štábu Killary hemžilo samými ortodoxními katolíky, ale všichni do jednoho jsou po uši namočeni aféře PizzaGate (prznění malých dětí). Jinak pro neznalé: nejvyšší vatikánské vědecké kruhy nejsou žádní vědečtí zpátečníci. Konkrétně: hodně jezuitů má kromě titulu z teologie i tituly z nějakého vědního oboru, vědecká papežská komise je velice prestižní záležitost a málokdo ví, že členem této skupiny je například i známý postižený astrofyzik Steven Hawking. Nebýt mravenčí mnohaleté práce otce Roberta Busy S.J., asi bychom tak jednoduše nepsali texty do tohoto webu:
  http://www.abclinuxu.cz/zpravicky/zemrel-prukopnik-informatiky-roberto-busa-sj
  Spousta jezuitů pracuje jako jaderní fyzici v CERN. A astronomická abservatoř na Mount Palomaru (patří CALTECH, je tam ve své době největší 5-metr, zrcadlový dalekohled je výhradně pod kontrolou jezuitů, jsou oblíbění pozorovatelé vesmíru, nemají rodiny a tak tam trčí a pozorují vesmír celá léta).

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-okoli-Hillary-Clintonove-proudily-informace-o-UFO-na-Zemi-Unikla-data-474581

  Odpověď
  • Nasredin, čo som prečitala Tajne dejiny jezuitov…tak ma to neprekvapuje
   http://www.otvoroci.com/uploads/3/8/0/5/38053843/tajn%C3%A9-d%C4%9Bjiny-jezuit%C5%AF.pdf
   inak dakujem za knizku 30 let chirurgem v Kremlu…pekné aj poučné čítanie

   Odpověď
   • Nasredin 7.2.2017 o 18:10

    Jsem rád, že se ti kniha líbila. Zajímavá žena, že ? A to, co jako dítě musela vydržet … Rovněž je zajímavý popis toho pekla v rozvráceném Rusku krátce po revoluci … Také mě překvapil popis těch svinstev, co západní tajné služby dělaly vůči občanům Sovětského svazu, kteří vyjeli na Západ. Únosy, vraždy … Zajímavé bylo i to defilé a charakteristiky osobností, které léčila. Šolochov, Gromyko (ten jí nevěřil a bál se jí), Stalin, Rokossovskij …

    Odpověď
 6. Jamail Yareshi 7.2.2017 o 12:44

  «Вопрос — Ответ» от 31 января 2017 г.

  …….nový V.V.Pjakin …..nová analytika spojena s pridelom roku a zásadními udalostami vo svete v tejto dobe

  https://youtu.be/LrqGfTPN7lc

  Odpověď
 7. Nový materiál z pera VP
  http://dotu.ru/2017/02/06/20170206_on_the_prospects_of_the_global_civilization/

  Odpověď
 8. Na PL článek

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Katastrofa-letadla-Alexandrovcu-Nalezeny-dukazy-Oficialni-mista-odkryvaji-pravdu-474540

  Víte o tom někdo víc z jiných zdrojů?

  Odpověď
  • Zatím ne, nicméně pravděpodobnost že to nebyl teroristický útok se blíží nule.

   Odpověď
   • Jamail Yareshi 7.2.2017 o 13:12

    …cujem za tym od sameho pociatku nepriatelsku diversnu cinnost anti-putinovskej piatej kolony v silovych zlozkach RF, plne sa odkopali…preto teraz tie nie len armadne cistky……..Alexandrovci priniesli za nas vsetkych velku obetu (a tym zachranili aj vela nas tu na, aj ked si to mnohi vobec neuvedomuju)….. nezabudajme…!!!, ….vecnu cest im a ich pamiatke. ……..bohuzial, este aj vzdy nebudu posledny, ….3.proxy-WW ide naplno !

    Odpověď
    • Včera jsem si v metru všimla plakátu na koncerty Alexandrovců v ČR 2017 – systém se evidentně snaží minimalizovat jakoukoliv propagaci.
     Jde o běžnou velikost plakátů v metru umístěných kolem jezdících schodů – Alexandrovci jsou však jen ve spodní polovině jednoho z plakátů tedy tam kam vizuálně lidské oko hned nezamíří.
     Horní polovina plakátu , která lidskému zraku zpravidla neunikne, patří patří Rockymu.
     Kdopak se asi postaral o tuto výsměšnou reklamu Alexandrovců v ČR po takové tragédii

     Odpověď
     • Jamail Yareshi 7.2.2017 o 15:59

      Kto ? ……jedny a ty sami hajzeli a ludske hyeny, ktori sa raduju z ich nestastia – ale mna aj moju zenu nenaseru, mame kupene listky uz od minuleho roku do brnenskeho „RONDO“ na 14.5.2017 = 15:00 hodin, …uz sa aj velmi tesime !!!….atmosfera bude ako vzdy ozaj neskutocne nadherna, Jamail

      Odpověď
   • čtenář 7.2.2017 o 13:47

    Sakra, složitěji jste to už nemohl napsat?? Čili jinak, pravděpodobnost, že to byl ter. útok, se blíží ke 100% – je to tak ??
    Dále – brát to jako teroristický útok nebo jako sabotáž?
    Viděl bych v tom dosti velký rozdíl – sabotáž by provedla domácí 5.kolona, ter. útok zcela cizí lidé – příslušníci jiného státu či národnosti??

    Odpověď
    • Bez sabotáže by nebylo možné provést ani teroristický útok. Jednalo se o vojenské letadlo. Takže, sabotáž to byla 100%.
     16 generálů letělo ze svých míst.

     Odpověď
    • Čo myslíte, má heslo sametových novinárov, sloboda prejavu na prvom mieste, právo informovať o všetkom a za každú cenu bez zváženia dopadu a následkov – opodstatnenosť? právo na existenciu v zodpovednej spoločnosti?
     Slovo je zbraň informačnej vojny. Tak ako je konvenčná zbraň zbraňou v konvenčnej vojne. Ak tieto dve vojny porovnáme,a vieme že informačná vojna je síce pomalšia ale oveľa mocnejšia, tak chrlenie na verejnosti slov bez rozmyslu a zodpovednosti je to isté, ako vyzbrojovanie koltami priateľov aj nepriateľov bez rozdielu v jednom štáte. Na vojne sa za napomáhanie nepriateľom a dezerciu strieľalo. Tak aj v informačnej vojne treba vedieť na ktorej strane bojujeme a správať sa rozumne, strategicky.
     Na veľa vecí možno prísť aj vlastným rozumom a trochou námahy.

     Odpověď
     • jardob-suhlasim. len by som podotkla, že chrlenie slov na verejnosti nie je bez rozmyslu…
      - a tiež všetci, čo prispievaju vedomo k tejto dnešnej „propagande“ proti vlasti by mali sediet ako vlastizradcovia, ked na vojne sa za napomáhanie nepriateľom a dezerciu strieľalo

      Odpověď
      • Jamail Yareshi 7.2.2017 o 16:05

       hej hej, len ze ….hmmmmnie je to take lahke, draha ….mozno ze druha strana by to chcela rovnako, ….treba byt mudrymi a cez to ostat Clovekami, smrt nic neriesi, napokon sami by zme sa dostali na rovnaku uroven……pak by zme boli taki ako oni, iba primitivmi na 6. priorite…..

       Odpověď
     • čtenář 7.2.2017 o 18:32

      Pane Jardob, proč se na mě rozčilujete ?? Vždyt jsem nic neřekl, resp. napsal jsem to co Hox (jen obráceně a srozumitelněji) a slušně se zeptal, zda ter. či sabotáž. Jinak už mlčím, abych zase nechrlil slova na veřjnosti.. Spokojeni, přátelé??

      Odpověď
      • Ale ja som sa pritom vôbec nerozčuloval… Neberte to osobne, bola to len nahlas vyslovená užitočná myšlienka. Nielen pre vás. Dobre myslená rada, aby ľudia chápali, že nie o všetkom sa dá hovoriť nahlas. Veď ani Pjakin moc nepovedal, čo je pochopiteľné. A k mnohým veciam sa dá dopátrať aj inými cestami. Všetko má svoj čas.

       Odpověď
  • Pjakin nasmeroval všetkých

   Odpověď
 9. Začala nenadálá prověrka Vzdušně-kosmických sil Ruska

  „Při prověrce je nutno věnovat zvláštní pozornost stavu bojové služby, rozvinutí systémů protivzdušné obrany pro válečnou dobu a připravenosti leteckých skupin na odražení agrese. Ve všech kontrolovaných vojenských útvarech a jednotkách je třeba provést taktická cvičení a kontrolní praktická cvičení“, dodal Šojgu.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201702074693429-proverka-kosmos-sila-rusko/¨

  Podle všeho – reakce na situací na Ukrajině a taktéž na hemžení vojsk NATO v Pobaltí a Polsku.

  Odpověď
  • video reportáž k vyhlášení bojové pohotovosti
   http://www.1tv.ru/news/2017/02/07/319351-v_rossii_po_resheniyu_verhovnogo_glavnokomanduyuschego_ob_yavlena_vnezapnaya_proverka_v_vozdushno_kosmicheskih_silah

   Mezi Putinem a Merkelovou byl telefonní rozhovor, při kterém se strany dohodly na zvýšení diplomatické aktivity a dodržování normandského formátu při uregulování krize na Ukrajině.
   https://www.1tv.ru/news/2017/02/07/319358-sostoyalsya_telefonnyy_razgovor_vladimira_putina_s_angeloy_merkel

   A ještě perlička.
   Okolo 200 příslušníků výzvědného batalionu Sil obrany Estonska a 503. jezdeckého pluku USA vykonají třídenní pěší pochod podél hranice s Ruskem.
   http://politikus.ru/events/90355-amerikanskie-i-estonskie-voennye-provedut-peshiy-pohod-vdol-granicy-s-rossiey.html
   Politikus.ru

   V diskuzí k této události světového formátu jsem našel výstižný verš:

   И попрутся, палимые солнцем,
   Как прибытые пыльным мешком,
   Вдоль российской границы – эстонцы,
   И пиндосы за ними, пешком.
   Сэкономят солярку с бензином,
   Но зато – напугают Шойгу!
   Нелегко жить на свете дебилам,
   Лучше в плен сразу сдаться врагу!

   Odpověď
   • Jamail Yareshi 7.2.2017 o 12:48

    ….iba hranie malych chalanov na vojacikov pri mure domu svojskeho ujka……..naozaj ako detinske

    Odpověď
   • Nejen verš, ale i docela výstižný obrázek:
    http://img12.nnm.me/e/6/d/9/7/f801e3f59a9725ed748b609e403.jpg

    „Jděte k čertu, Darvine, s tou vaší teorií evoluce. Já nemám se všemi těmi idioty vůbec nic společného!“

    Odpověď
  • Nasredin 7.2.2017 o 13:57

   Nějaká agentura Rosbalt zveřejnila informace „nezávislého“ experta Jurije Antipova (masivně se angažoval v případě MH17 na Ukrajině), že TU-154M byl z oblohy sražen výbuchem.

   http://www.rosbalt.ru/russia/2017/02/05/1589207.html

   Aby bylo jasno: I já nemám vůbec žádné pochyby o tom, že pokud v Rusku, kde každý den startují tisíce dopravních letadel, čirou náhodou spadne neolétaný, čerstvě generálkovaný, pečlivě servisovaný vojenský dopravní letoun, řízený zkušenou a znalou posádkou při letu vezoucí ikonický umělecký soubor Alexandrovci na důležitý koncert Míru do Aleppa a to vše po přímých výhrůžkách Rusku, že ho vojenská účast v Sýrii bude bolet. Je mi naprosto jasné, že to není žádná náhoda. Jak to bylo provedeno, o tom nic nevím, nicméně z probíhajícího dění je naprosto jasné, že ruská vláda včetně prezidenta Putina má očividný záměr, aby se informace o pozadí tohoto neštěstí nedostaly mezi obyčejné lidí, protože spravedlivý hněv lidu popichovaný a usměrňovaný pátou kolonou přisluhovačů neokonů v Rusku by vyvolal volání po pomstě a taková to situace by vedení RF svazovala ruce a ztížila potřebné delikátní manevrování. Sázky jsou velmi vysoké, jde o to, aby nebyla rozpoutaná všeobecná celosvětová jaderná válka. Zdrojová síla USA slábne (viz nedávný údaj, že nejúdernější složka ozbrojených sil USA, námořní letectvo přišlo o 53 procent své útočné kapacity), je nutno udržet Status Quo a nechat USA v klidu, aby se bez průvodních venkovních excesů zhroutily ze své pozice globální supervelmoci a přitom sebou nevzaly do pekel celý svět. Nástupem Trumpa do pozice prezidenta USA se zmenšilo časové okno, kdy ještě můžou reakční síly svým slábnoucím vlivem zvrátit vývoj a snaží se zažehnout světový konflikt. Proto došlo k eskalaci vývoje na Ukrajině, proto se přisunuly americké tanky do blízkosti ruských hranic v oblasti Kalingradské oblasti, proto dochází k mohutnému soustředění námořních sil v Černém moři, proto došlo k aktivaci a zvýšení napětí v jihočínském moři u Spratleyových ostrovů a na Korejském poloostrově a proto nechal prezident RF vyhlásit nejvyšší bojovou pohotovost velení Vzdušných a kosmických sil v rámci mimořádného cvičení. Z tohoto důvodu bude dění následujících únorových dnů a týdnů egregoriálního roku 2017 důležité pro celou lidskou civilizaci. Pokud lidstvo neobstojí, po kruté a dlouhé jaderné zimě trvající několik let se vývoj lidské civilizace posune o deset tisíc let zpět a vývoj začne znovu.

   Odpověď
   • Nasredin 7.2.2017 o 14:11

    Ještě jsem zapomněl napsat: proto nedávno došlo k rozvinutí čínských mezikontinentálních střel DF-41 u ruských hranic (není to akt nepřátelství proti Rusku, jak by si myslel laik – těmito těžkými raketami dlouhého doletu se nedá střílet na vzdálenost menší jak 3000 km Optimální vzdálenost cíle těchto těžkých raket začíná na vzdálenosti cca 8000 km) Střely byly rozvinuty v nejvýhodnějším směru střelby na USA (směr Sibiř, Severní pól)

    Odpověď
   • jardob, prosím ťa, rob odstavce….

    Odpověď
 10. Zaujímavý názor na prebiehajúce boje na Donbase, prečo neprišiel protiútok od DLR. Ďalšia diskreditácia Porošenka.

  http://www.hlavnespravy.sk/porosenkov-plan-pri-avdejevke-sa-nepodaril-teraz-zacne-na-ukrajine-cirkus/894170

  Odpověď
  • Jamail Yareshi 7.2.2017 o 13:00

   iba idioti by sa nechali zprovokovat, to dobre vedenie DNR a LNR vie, vdia dobre, ze ide o smrtelnu agoniu zdychajucej kyjevskej bandy a nema zmysel ani ceny plytvat energiu, ked ze proces jej smrti ide samovolne z vnutri. Je treba nechat svinu vyhnit samu……..

   Odpověď
 11. Žena s ichtyózou vyhrála titul Miss Pensylvánie

  Bailey Pretaková se narodila s vážným onemocněním kůže. Říká se mu ichtyóza a jde o genetické kožní postižení, projevující se velmi suchou, šupinatou pokožkou. Bohužel nejde o nemoc, která by se dala snadno skrýt. I tak se ale ženě podařilo stát se královnou krásy (Miss Pensylvánie) a dokázat, že každý má právo plnit si své sny.

  https://www.novinky.cz/zena/zdravi/428367-zena-s-ichtyozou-vyhrala-titul-miss-pensylvanie.html

  Odpověď
  • Až moc nápadně dnes vybírají, jako vítěze různých soutěží lidi s nějakým postižením. Jakoby nám chtěli říct: Není důležité, jak vypadáš, ale jaký jsi.
   V zásadě, ušlechtilá myšlenka. Ale…
   Když se na to blíže podíváme, tak si určitě všimneme, že dnes se rodí víc postižených děti nebo i zdravé děti časem získávají nějakou chorobu ve věku, kdy mají být nejzdravější. Děje se to vlivem stravy, ovzduší, ale i lékařské péči (např.očkování), včetně plánovaného snížení populace na planetě. A jelikož různé soutěže jsou nástroje globální, tak nemohu se zbavit podezření, že záměrem globálních struktur je vyvolat v nás dojem o jakési normálnosti těchto zdravotních nedostatků.
   Místo toho, aby nám ukázali za vzor zdravého a fyzicky zdatného člověka, vybírají nám člověka nemocného, často i mentálně postiženého, podle principu pozitivní diskriminace. Jak asi tato volba poroty zapůsobila na zdravé holky? Možná některá z nich litovala, že nemá nějakou vadu, která by u té poroty získala nějaké body…
   Svým příspěvkem nechci říct, že by postižení lidé měli být odsunuty na pokraj společnosti. Mohou mít soutěže svoje, na způsob paralympiády, kde by rovnost podmínek byla zachována. V soutěží se zdravými jedinci je každý nemocný nebo postižený hendikepován. A aby zrovna vyhrál on, ostatní musí být diskriminováni, a to je špatné. Protože cíle takové diskriminace jsou nelidské. Podobně tento princip je uplatňován u černé populace, gayů a lesbiček.

   Odpověď
   • Ja mam podozrenie, ze ludom tie choroby takto aj projektuju. Sutaze byvaju nabite emociami, teda energiou…

    Odpověď
   • Přesně…kolik holek si pak řekne „Kéž bych taky měla nějaké to postižení, byla bych IN a zabodovala u poroty i publika! Všichni by plakali a tleskali a já bych byla hvězda!“

    To, jaký jsi a jaký život žiješ, ovlivňuje, jak vypadáš, tudíž není pravda, že na tom nezáleží, takže další manipulace. U této dívky je evidentně něco špatně.

    Odpověď
    • A ještě když si kvůli soutěži nechala udělat kozy a botox. Samozřejmě čekala návratnost investice a teď tohle…

     Odpověď
   • Jamail Yareshi 7.2.2017 o 12:51

    tez mam na to ten isty nazor. OK

    Odpověď
   • Jasné, typické okno Overtona, takýchto ľudí má pribúdať tak ako kozojebov, cieľom je to znormalizovať/zovšednieť, a tak urobiť z neuveriteľného/neľudského uveriteľné, bežné, ľudské a samozrejme demokratické. ;-)

    Žrecy musia blahom priam prdieť. Myslím si, že je to vlastne akési nepriame potvrdenie existencie GP, ktorého entita je ne-ľudská a tieto procesy budú aj eskalovať. V zmysle Zákona času sme nie schopný zachytiť celú pieseň, ktorú s nami „hrá“ a to by malo desiť všetkých čo rozumejú …

    Odpověď
    • Jamail Yareshi 7.2.2017 o 13:38

     …bohuzial vlastnemu prospechu, totalnej moci a bozskemu piedestalu na spicke pyramidy nic nie je cudzi a kazdy ich ciel svati kazdy ich prostriedok. A ake neludske ? Iba toto je vylucne a prave ludske …….GP pracuje iba pre a na seba a kazdy, hovorim kazdy zposob k dosazeni jeho-ich cielov je mu-im dobry!
     Zlutovanie ako take z principu jeho vela-tisic rocnej existencie zasadne nezpozna a nijako nie je z nim limitovany. Vo vztahu parazit – hostitel jestvuje iba docasna koexistencie , nez parazit najde novych hostitelov, popritom vsak dorazi tych ktory boli doposial jeho nositelami.

     Odpověď
    • Cico Ciciak 7.2.2017 o 13:53

     To nie sú žreci ale znachari.

     Odpověď
    • Ano. Kůže, na které jsou šupiny. To je nelidské…kam to asi tak míří, že?
     http://www.wakingtimes.com/wp-content/uploads/2014/05/pope-fish-hat-1.jpg

     Nedávno jsem také viděl dokument o domorodcích na Papui Nové Guinei, kde si „Krokodýlí lidé“ zohavují svoji kůži tak, aby vypadala jako ta krokodýlů.

     Dejte si do vyhledávače obrázků třeba „Crocodile People Papua New Guinea“ a uvidíte.

     Odpověď
   • Súhlas, vždy je obrovský rozdiel medzi pomocou a propagáciou, medzi ľudskosťou a demagógiou. Rozdiel je v miere a následky bývajú fatálne. Mnoho ľudí, ak by mali pred 50 a viac rokmi možnosť nahliadnuť v tej dobe do budúcnosti, tak by veľa dnešných javov (najmä extravaganciu) považovali za šialenstvo, a určite by pri takomto predvídaní budúcnosti tieto trendy v zárodku potláčali, bránili ich nenápadnej propagácii, prípadne ešte lepšie, podporovali by propagáciu zdravších trendov.

    Odpověď
    • Cico Ciciak 7.2.2017 o 14:01

     GP sa všemožne snaží útočiť na zbytky prirodzenej morálky človeka, preto sa hlavne na západe v čo najväčšej miere pretláča a podporuje pestrá paleta rôznych zvrátenosti a oplzlostí.

     Odpověď
     • Cico Ciciak 7.2.2017 o 20:45

      Lebo každý národ, kultúra alebo civilizácia, ktoré stratia akékoľvek prirodzené morálne zábrany, sú stratené a skôr či neskôr zaniknú.

      Odpověď
   • Tu musim suhlasit. Ak by naozaj chceli pomoct takymto ludom, robili by vsetko preto, aby rozvijali svoj potencial a nasledne ho mohli uplatnit a nie z nich robit hviezdy. Pricom tej dievcine sa cudujem, ak by mal niekto krivy nos, tak sa sutaze jrasy nezucastni, kedze je logicke predpoklad, ze sa nedostane ani do hlavnej sutaze. Mne to pripada, ako keby pocitala s tym, ze ma velku sancu prave kvoli svojej chorobe. A to uz je, ludovo povedane, vycuranost a takyto clovek si lutost nezasluzi.
    Mam dcerku na voziku, no nikdy by som sa ju nesnazila zvyhodnovat kvoli jej chorobe. Naopak, ona sama musi dokazat, ze na to ma.

    Odpověď
   • Taurus, že tě to překvapuje. Jakoby u nás po revoluci nebylo kvanta novejch výchovných filmů kde se dávali postižení do popředí. Pupendo a podobné ideologické nesmysly. Po letech, kdy byly v isolaci mimo lidské zraky, tak je jich najednou všude plno. Holt etnikum s nejhustější krví, co si mezi sebe pouští jiné jen pro oživení genomu, potřebuje, aby se na jeho nepodařené dílo dívalo jako na normální. Každá ruka je nutná, co gojimům odeberou již jejich není, a je jedno, která ruka to provede. To jde jen o množství. Stejně je to i s LGBT komunitou, kde je u nich procento vyšší než u gojimu… Tady nejde o to že to dokázala, ale že se snímá další filtr o očí těch, co to nemají zapotřebí. Možná se najde nějaký zoufalec, co půjde proti přírodě, když už ta dává varování, tudy ne a slepou větev bude držet dále… Mezi normálními se jednooký neschová, mezi slepými to již má jednodušší…

    Odpověď
    • Samozrejme, izolacia je hlupost. Ale vsetko ma svoje medze. Ved takymto sposobom nielenze skodia zdravym, ale aj postihnutym, ktorych chcu dajne chranit.

     Odpověď
   • Další věc co zavádějí jsou podobně jako tyto soutěže s postiženým vítězem tam kde by neměl být( k postiženým jakkoliv mám úctu) jsou přehršle Mezinárodních dnů čehokoliv a kohokoliv… to je též inflace imbecility.
    Máme si zvyknout na myšlenku, že být člověkem fyzicky a duševně zdravým a zharmonizovaným je vlastně nenormální…

    Odpověď
  • …A pokud mluvíme o nám všem společné evropské kultuře, není tak neškodná, jak se může zdát člověku, který je na ní zvyklý. Ekologická krize je všem na očích. A je toho mnohem více. Všiml jste si v úryvku budování asociace „erotická přitažlivost – mrzáci – bezruká Venuše – Niké bez hlavy“?
   — ???
   — Většina si toho nevšimne. A přitom od konce 19. století, kdy se chirurgie stala řemeslem, garantujícím přežití pacientů s vysokou pravděpodobností (za Napoleona přibližne 1/3 chirurgických pacientů umíralo na sepsi), na Západě se začala formovat velmi specifická subkultura. V ní jsou z nějakého důvodu sexuálně atraktivní ženy s amputovanými končetinami. A ta subkultura nyní získává pozice: beznohé manekýnky vycházejí na protézách na pódium, jeden z členů skupiny Beatles, Paul McCartney je zasnouben s jednonohou ženou; ve filmu „Titanik“, který obešel plátna celého světa, hlavní hrdina v jedné scéně bez zjevného důvodu vzpomíná na jednonohou prostitutku, která v Paříži byla jeho modelem, atd. Vše se odehrává jakoby samo sebou: jedni potřebují zvednout náklad a rating svého produktu, a druzí nudou neví jak a čím se zabavit. Ve výsledku první dělají ideál krásy z ženy s amputovanými končetinami1; a druzí bezmyšlenkovitě zírají na tu, s dovolením, „exotiku“. Ať chceme nebo ne, ve společnosti se objektivně formuje kult estetické přitažlivosti invalidů.
   Jistě, člověk, který utrpěl zranění, ale nezlomil se duchem, který se snaží žít normálním životem, být užitečný lidem a dosahuje v tom úspěchu, je hoden obdivu. A společnost by ho v tom měla podpořit. Bezbariérové přístupy a trasy, sport pro invalidy a další věci jsou ve společnosti, ve které jsou invalidé, nutné. A nechť vztahy Paula McCarthyho s Heather Mills, když ještě s dvěma nohama pózovala pro „erotické“ časopisy, jsou nyní čisté. Nechť Emmy Mulens, nemajíc nohy z ranného dětství, žije jako všichni a zabývá se lehkou atletikou pro svou radost a zdraví a cítí se normálním, nijak nepoškozeným člověkem…
   Ale vzniká otázka: jak nemyslící člověk z davu, hledající požitky, podvědomě zareaguje na kult úrazů, jejichž „majitelé“ dosáhli něčeho co on obdivuje, bez čehož on domněle nebo skutečně trpí? Včetně nějakých specifických potěšení v sexu, nedostupných tělesně zdravým jedincům. Z pohledu mnohých, „za sex je možné oddat vše“, a pokud amputace dovoluje stát se eroticky atraktivní a otevírá cestu k nějakým exotickým prožitkům v sexu i životě, pak očekávejte: algoritmika podvědomého a zčásti i vědomého chování přesyceného a zvráceného davu zareaguje na kult amputantek růstem statistiky amputací z plně medicínských důvodů, které nicméně budou zakrývat skutečnou morálně-psychologickou příčinu – zachtělo se exotiky. Pokud pro to, stát se přitažlivou a sexuálně vládnoucí, se ženě bude zdát, že musí přijít o nohu, noha bude „ztracena“, ale ve skutečnosti odtržena nevědomými úrovněmi psychiky, které vyprovokují odpovídající úraz nebo psychosomatické onemocnění.
   Jakkoliv bychom se stavěli ke scientologii, ale jestli budeme hovořit v jejích termínech, asociativní spojení v článku, na které jsem vás upozornil, je velmi škodlivý „engram“, který sdělovací prostředky a aktéři kultury nyní vybuzují k aktivní činnosti. A takzvaný „body-art“, nyní také propagovaný, který začal z make-upu a piercingu uší pro náušnice, končí „dekorativně – estetickým“ mrzačením a amputacemi orientovanými na uspokojení nízkých egoistických přání.
   Ale nemyslete si, že jsme se odchýlili od tématu projevů algorimitky matric v mýtech a plodech kultury. Co víme o kultu Artemidy?

   http://leva-net.webnode.cz/products/posledni-gambit-knizni-verze/
   str. 102

   Odpověď
   • Aj umenie môže v konečnom dôsledku slúžiť a byť použité ako zbraň hromadného ničenia. Najmä ak masa ľudí stratí vlastnú vnímavosť a prestáva rozlišovať to, čo umením je a to, čo ním už nie je. Keď si nechá nanucovať predstavu o tom, že niečo je cenné, hoci to má nulovú hodnotu (napr. vo výtvarnom umení, móde), len preto, lebo to presadzujú autority, firemné značky, média, vlády a kadejaké osprostené celebrity.
    V konečnom dôsledku si väčšina kladie za vzor to, čo ich kolektívne vedie najprv ku kultúrnej degradácii, a potom aj k psychickej a fyzickej. Perspektívou takýchto osprostených a nevnímavých civilizácií je vlastný zánik, celkový rozklad.

    Odpověď
    • Jamail Yareshi 7.2.2017 o 13:21

     …..a co chcete od konzumno-pozitkarskeho davu ? Sebareflexiu ?,…zabudnime, dobre ako ja viete, ze nieco take patri vo svete falosnych obrazov a okamihovych pozitkov iba do rise snov. Ovplyvnit spolocne chrochtajuci dav ako jednotlivci bez faktickej moci nemame sancu,…bohuzial

     Odpověď
   • Zrovna včera běžel film Grindhouse: Planeta teror. Když pominu šméčkovost a šílenost celého filmu, tak hlavní hrdinka je sexy gogo tanečnice které na začátku ukousnou nohu. Motiv je stejný, je to vlastně propagace toho že žena bez nohy je také přitažlivá. Dokonce když si na ni Tarantino dělá chutě a kolega mu říká „vždyť nemá jednu nohu“ tak on odpovídá „No co alespoň je lepší přístup“ jako by to byla vlastně výhoda. Takové kultury je dnes kolem nenápadně pod rouškou humoru mnoho.

    Odpověď
   • Mezi mladými lidmi je dnes celkem populární takzvaný „tunel“ do ucha.

    A já se vždy divím, jak se jim to může líbit a ještě víc se divím, že jim nevadí to, jak ucho bude vypadat, až tu hrůzu vyndají?

    Většinou jim to nevadí a nebo říkají, že to vyndávat neplánují.

    Obrázky jen pro otrlé:

    http://m.ocdn.eu/_m/68c39e4c65ea81a4844940d056635512,62,37.jpg
    http://www4.birdz.sk/uc/pl/6/e/6eee9fcf8f64d77071a09476fab9aec7.jpg

    Když třeba někde v práci nebo jinde, kde se setkám s dívkou, která má tetování nebo si chce dát tetování, tak vždy říkám něco ve smyslu: „Vždyť zdravá ženská kůže (nebo tělo) je nejkrásnější sama o sobě, proč ji kazit nějakými černými fleky apod.?“

    Na to je často odpověď jen „Mně se to líbí.“

    Ptát se na to, co bude dělat, až se jí obrázek nebude líbit už je jako házet hrách na zeď.

    Tady by mě zajímal názor místních mužů:

    Líbí se vám tetování na dívkách a ženách?
    Podle názorů vašeho okolí – líbí se to mužům kolem vás?

    Odpověď
    • Za sebe subjektivně, zdobení těla tetováním není nic nového ani špatného, ovšem je to stejné jako s malováním obrazů nebo mluvením. Buď můžete říct úplný blábol, a nebo něco co má smysl. Stejně tak si na tělo můžete nakreslit něco nesmyslného nebo něco smysluplného.

     Některá se mi líbí a opravdu nechci být ortodoxní vůči takové blbosti jako je tetování, na druhou stranu vadí mi že je to móda, a že lidi obecně (převážně holky) vůbec nepřemýšlí nad významem, je to jen módní paráda jak být in.
     Netvrdím že jen u holek, ovšem holky mi vždycky odpovídají že je to paráda, kdežto chlapi mívají nějaký důvod, ať už je to postoj, názor, přívrženectví k nějaké skupině (motorkáři, hudba, FC, a podobné nesmysly).

     Já osobně bych se také nebránil tetování stejně jako se nebráním nápisu na tričku, no na rozdíl od trička tetování nejde svléknout, a podle mne by si měl člověk nechat tetovat jen něco, čím si je jistý že s tím bude souhlasit do smrti.

     No když mi kolega říkal že si nechá tetovat rapperskou pyramidu z prstů s okem uprostřed, a jako důvod uvedl že se mu prostě líbí, neměl jsem na to jiná slova než „ok, spousta lidí si vědomě ubližuje“.

     Odpověď
     • Když to čtu zpětně napsal jsem to sakra špatně:
      nesmysly nemyslím hudbu, motorkáře ani FC, mělo být třeba motorkáři, hudba, FC, nebo nesmysly.

      Odpověď
    • Tetovani se mne nelibi, ani u zen ani u chlapu.
     Nejak tak jsem ale i trochu tolerantni, tak to radsi nositelum tetovani nekomentuju.
     Moje dcery jsou taky potetovane. Akorat jsem jim rekl, jestli si jsou doopravdy jiste, ze jim to nebude v budoucnu vadit. Neco jinyho je nazor v 18 a neco jinyho ve 40. Co delat, je to jejich vec, byly uz dospele a ja navic rozvedeny.

     Odpověď
     • Většinou se o tom bavím jen s lidmi, které mám rád, a vím, že se neurazí nebo alespoň ne moc, ostatním neříkám nic.

      Každopádně, obecně se mi tetování nelíbí a ještě jsem neviděl žádné smysluplné tetování, kterým by si člověk neubližoval.

      Odpověď
      • Tak tak. Muzes to rict jenom nekomu, ale musi to mit spravnou formu a dotycny musi byt naladeny na tu spravnou vlnu a nesmi z tebe jit ani naznak moralismu. Vubec cokoliv, co ma jen naznak i nevyrcenyho moralismu, nikdy nepadne na urodnou zem.

       Odpověď
     • Souhlasím, tetování neee…Na mě působí špinavým dojmem. I kdyby se ta osoba myla 100x denně i tak by mi připadala špinavá. Kdyby chtěl HNR abychom byli tetování, asi bychom se s nějakým narodili, ne?

      Odpověď
      • Mne to taky na pohled prijde trochu spinavy. No ale jim ne. Lepsi snad nic nesoudit. Tenhle rok se podle mne vsechno vyjasni a snad budeme resit jiny veci.

       Odpověď
    • Jamail Yareshi 7.2.2017 o 19:01

     moj ironicky uskleb….
     ….ked ze nemas v hlave, pak mas na hlave…..no nech si preberie kazdy sam.Tato forma exhibicionismu a sebaprznenia sa ma naozaj priam hnusi…..kto chce kam, kopnime ho tam.

     Odpověď
    • s prepichovanim uši to nie je
     take jednoznačne nevinne, ako sa na prvý pohľad zdá. Podľa mna je ušný lalok miestom zvýšenej koncentracie meridianov toku životnej energie, ktoré uz tisícročia pozná akupunktura. Ich porušením sa znižuje IQ človeka.

     Odpověď
     • Ano, to už jsme tu myslím také dříve řešili (nebezpečí propichování uší a naušnic), vždyť existuje i obor aurikuloterapie, který se tímto zabývá.

      Odpověď
  • Nic než jen další důkaz zvrácenosti západní „kultury“ ,která se stává jen a jen byznysem, propagací úchylného, glorifikací hnusu.
   Rozvrat všech hodnot, krásu nevyjímaje, toť její cíl.

   Odpověď
  • paul joseph watson … mava dobre videokomentare
   tento je k stavu sucasnej dekadentnej kultury (16-17 min.)
   https://www.youtube.com/watch?v=yzCSFnXreX0

   Odpověď
 12. V rámci tzv. „Trump show“ vám sem pridávam výborne postrihané video (ľuďom sa páči), keď (zatiaľ ešte v očiach „svetovej verejnosti“) dobrý Trump vysmial falošné slzy Chucka Schumera, senátora za New Yourka a jeho známeho, ktorý sa „rozplakal“ keď komentoval Trumpov „imigračný zákaz“.

  https://www.youtube.com/watch?v=DmiLmWNMxLk

  Mne osobne to pripomína bitku Nanajských malčikov.

  Odpověď
  • Na Schumera bol podľa jedného zdroja vydaný zatykač. Aj na ďalších vyše 300 ľudí… Uvidíme.

   Odpověď
 13. Pracovník organizácie typu „zahraničný agent“ vo svojej uniforme :D https://i.imgur.com/CqPcvqr.jpg

  Odpověď
 14. Cico Ciciak 7.2.2017 o 7:42

  Danko: Pre finančné skupiny nemá byť štát dojná krava, vyvinieme tlak na EPH
  ———————-
  http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/419083-sns-zostava-v-koalicii-v-stredu-bude-rokovat-s-partnermi/

  Myslíte si, že ho teraz za to povýšia na majora? :D

  Odpověď
  • Oracle 911 7.2.2017 o 8:12

   Nie, rovno na generála. ;)

   Odpověď
   • Si robíte srandu, ale oni to s tými hodnosťami myslia vážne. Vedia, že sa im celý systém rúca a keď sa to zvrhne a oni vyhlásia výnimočný stav, tak kapitán Danko bude môcť rozdávať rozkazy.

    Odpověď
    • Oracle 911 7.2.2017 o 8:53

     Nie tá hodnosť mala diskreditovať Danka a vládu resp. bola na to využitá. Ostatne ak je výnimočný stav prvoradé je udržať poriadok a veci v chodu a nie tu hrať na vojačikov.

     Odpověď
    • Cico Ciciak 7.2.2017 o 9:05

     To určite nebol pravý dôvod.

     Odpověď
  • no keď som počul vyjadrenia ministra obrany Gajdoša k povýšeniu kapitána Danka z desiatnika a potom k otvoreniu „nie základne NATO“ v Bratislave,tak som neveriacky krútil hlavou,že čo je to za pacienta.

   Odpověď
 15. Sľuby neostali iba sľubmi a už v prvý deň úradu prezident Donald Trump podpísal nariadenie, ktoré zakazuje vládne financovanie zahraničných potratárskych spoločností ako International Planned Parenthod Federation, ktoré tlačí na zavedenie potratov vo všetkých krajinách sveta.

  Nasledujúci deň snemovňa reprezentantov veľkou väčšinou schválila definitívny zákaz využívania peňazí daňových poplatníkov na potraty na pôde USA. V ten istý deň tlačový sekretár Trumpa Sean Spicer prisľúbil na pochode za život “silnú prítomnosť Trumpovej administatívy.”

  Prezident Trump tiež vytkol médiám, že feministický pochod za potraty “Pochod žien”, ktorý sa uskutočnil uplynulý týždeň, mal obrovské mediálne krytie, zatiaľčo pochod za život, ktorý bol masovejší, médiá ignorovali. “Médiá, tlač takýmto pochodom nikdy nedáva toľko pozornosti, koľko si jej zaslúžia. Môžu mať 300-400 alebo aj 600 tisíc ľudí, a vy sa o tom nemáte kde dočítať!”, kritizoval Trump.

  http://www.hlavnespravy.sk/je-toto-najdojimavejsi-prejav-v-dejinach-prolife-viceprezident-usa-mike-pence-prislubil-boj-za-nenarodene-deti-az-do-skoncenia/890788

  Odpověď
  • Presne ako nase slovenske darmozracke novinárske ….

   Odpověď
 16. https://www.youtube.com/watch?v=3T3w7_GqKnk
  toto začína pri 25min -3O min

  diskusia v Ruskej tv o Ukrajine a o provokáciách , Mňa zaujal ten Poľskí trkvas -narcis , ktorý pri diskusií komu treba vyhrotiť konflikt na Donecku,o Trumpovi a politickej situácií na UK , povedal a hlavne asi sa preriekol a riekol pri diskusií . „Nám západu a Poliakom čo sme chceli a to vyrvať Ukrajinu z Ruska navždy ,to sme dosiahli nič iné nám netreba. “

  Ja som od samého začiatku vedela ,že Poľsko má v tom prsti, a tá arogancia tohoto truľa to priznala .!!!

  Odpověď
  • Podľa mňa je to tulipán a nie narcis :D

   Odpověď
 17. Nasredin 6.2.2017 o 22:00

  Začala ofenzíva armády Sýrie za podpory vojenského letectva RF směrem na Palmýru.

  http://colonelcassad.livejournal.com/3230490.html

  Odpověď
  • NicNezNula 6.2.2017 o 22:06

   Včera údajně spadla L39 z důvodu technické závady. Pilot zahynul.
   https://twitter.com/IvanSidorenko1/status/828368954561327105/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

   5.02.17 – При заходе на посадку на авиабазу Ан-Нейраб потерпел крушение самолёт L-39, пилот Басиль Салех погиб.

   To není dobrá zpráva.

   Odpověď
  • Tohle je překvápko.
   Armáda Jemenu vypálila raketu na Er- Rijád. Vě městě byly slyšet výbuchy, vyhlášen výjimečný stav, obyvatelstvu se řeklo, že bylo zemětřesení.
   http://ren.tv/novosti/2017-02-06/smi-po-stolice-saudovskoy-aravii-nanesli-raketnyy-udar

   Měli včas poslechnout Putina a kát se ze svých zločinů.

   Odpověď
   • Noo, tak to je nepříjemná eskalace. No jo, rijádu už za zády nestojí nikdo silnější než stojí za Jemenem, tak musel dostat Rijád trošičku ostřejší varování. Doufám že výsledkem bude uklidnění, nikoli eskalace.

    Odpověď
   • Takže to Jemenci v sandálech dokázali, jsou před Rijádem….Jemenis ante portas….konec pouštní říše wahábismu se zřejmě blíží.
    Jsou jako kdysi Vietnamci, nemají co ztratit

    Odpověď
 18. K Pjakinovi
  Čakal som istý čas, či sa nedozviem nejaké nové skutočnosti, moc toho nie je, tak budem vychádzať z toho mála čo mi je známe. Nemyslím si, že je nesprávne, aby sme to, čo sa stalo Pjakinovi obišli mlčaním a neanalyzovali ten proces, matricu, ktorá ho stretla. Veď KSB je aj o tom, ako s nami prehovárajú životné okolnosti, z toho mi vychádza, že Pjakin musel niekde veľmi zakopnúť, keď ho postihla takáto tragédia.

  Môj pohľad:
  Pjakin, ako človek gramotný, konceptuálne a metodologicky zdatný, dával zrejme v niektorých svojich vyjadreniach svojho „subjektivizmu“ viac ako bolo treba, o emóciach ani nehovoriac. Narážam konkrétne na novembrové/decembrové vyjadrenia na adresu Žirinovského, kde bol dosť tvrdý, až ma to zarazilo. Z čoho som bol však úplne zaskočený, že o sa do neho pustil opakovane a ešte mu priložil s tým, že sa mu môže niečo stať pri dopravnej nehode (aj keď to narážal na CIA).

  Podľa mňa naklikal matricu, ktorú pri svojom chápaní a mravnosti nemal vôbec spúšťať, lebo chcel urýchliť sociálnu psychodynamiku využijúc svoje postavenie.

  Možno som úplne mimo, no príde mi to ako silný prejav matrice, nie atentát, keďže pokiaľ viem, Pjakinova manželka zomrela pri dopravnej nehode zrážky autobusov, kde zomrela práve ona a ešte tuším dvaja ľudia z celkových viac než 40.

  ďakujem za vaše názory, prípadné opravy a doplnenia

  Odpověď
 19. Nasredin 6.2.2017 o 21:50

  :D Motto: „Kdyby nás Rusové napadli,“ přemítá Jim Hacker, „uvítali bychom, kdyby tak učinili mezi pondělkem až pátkem“.

  Ve skutečném Spojeném království by premiérka Theresa Mayová uvítala, kdyby Rusové hypotetický útok vedli ze vzdálenosti dosažitelné britskými zbraněmi, kdyby příliš nenaslouchali, odkud se k nim lodě obránců ostrovů blíží a kdyby nepoužívali zbraně, proti nimž Britové nemají obranu.
  *************************
  Na prvním místě to schytala pýcha Královského námořnictva, torpédoborce označované Type 45. Moderní lodě za miliardu liber mají pozoruhodné protivzdušné a protiraketové schopnosti. Jenže jsou tak hlučné, že je ruské ponorky zachytí až na sto mil (zhruba 185 kilometrů, pozn. red.) řekl pro The Sunday Times kontradmirál Chris Parry. A dodal poněkud neuctivé přirovnání k chrastící bedně s nářadím. Ruští námořníci tak z bezpečné vzdálenosti uslyší, kudy pluje řinčící britské železářství.

  http://zpravy.idnes.cz/britanie-obrana-pred-ruskem-hlucne-lode-the-times-fb6-/zahranicni.aspx?c=A170206_120443_zahranicni_jw

  Asi jsem škodolibý, ale cizí neštěstí někdy potěší … Až se mi nechce věřit, že by něco takového mohla být pravda a jestli to není nějaká typicky britská mazaná vojenská dezinformace nebo lež, mající za úkol ukolébat ruskou ostražitost.

  Odpověď
  • Potěším tě cizím neštěstím ještě víc – většina USA stíhaček nemůže létat
   Podle údajů VNS USA nemůže létat 53% (1,7 tisíc) všech letadel vojenských námořních sil. Buď je opravují nebo čekají na náhradní díly.
   https://ria.ru/world/20170206/1487273732.html

   Odpověď
   • Oracle 911 6.2.2017 o 23:43

    A títo oné hovoria niečo zlé o ruskej vojnovej technike?!

    Odpověď
   • Nasredin 6.2.2017 o 23:48

    53 % ? To je obrovský pokles síly námořního letectva, hlavní úderné složky amerických ozbrojených sil. To je masakr, teď už očividný důsledek zdrojového slábnutí USA. Je to přesně v intencích Pjakinových analýz. Ještě nedávno celý tento obrovitý letecký park námořnictva USA hravě udržovaly v chodu a dnes už na to nemají sílu. Na nějaký větší námořní střet s Čínou na Spratlyho ostrovech mohou USA zapomenout. Už na to nemají sílu. A půjde to dál, postupně budou muset odstavovat lodě, od těch nejméně důležitých až po ty hlavní. A nakonec nebude na výplaty a penze samotných vojenských námořníků. Zato Rusku zdrojová síla mohutní a roste. Ještě nedávno se v Ruském odborném tisku psalo, že budou schopni nahradit hnací agregáty velkých lodí původně nakupovaných na Ukrajině až v roce 2022, ale v tomto článku píšou, že ty agregáty budou vyvinuty do konce 2017.
    http://nortwolf-sam.livejournal.com/1766953.html

    Odpověď
    • No a když už s něčím vzlétnou, tak to procento úspěšných misí je také zarážející. Jen to odhaduji, ale těch technických potíží v poslední době mají dost.

     Odpověď
  • Nasredin … v tom seriálu to ještě navíc bylo zdůvodněno tím , že s američany nelze počítat páč jsou všichni tak zfetovaný , že ani nevědí na které straně vlastně stojí … :–)
   ten seriál je vůbec nadčasový … vždy mě dostane hláška , že britové musí mít atomovky né kvůli rusům ale kvůli francouzům …

   Odpověď
   • Až na to že to je celé manipulácia. Nie náhodou dostal „hlavný hrdina“ rád britského impéria. Rovnako ako vedúci Betles.

    Aj keď je pravda že je tam pár vecí odhalených. Ale ako vieme úradníctvo musí mať svojeho pána.

    Odpověď
    • No to samozřejmě musí, ale nejsou jím zvolení politici.

     Odpověď
 20. Láďa dal rozhovor PL:

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ladislav-Vetvicka-Videl-jsem-priserne-veci-ve-velke-redakci-Brusel-rozpouta-peklo-kdyz-vyhraji-Le-Penova-a-spol-A-s-Trumpem-je-to-take-jinak-474365

  Odpověď
 21. Nasredin 6.2.2017 o 19:44

  Konflikt v Sýrii ukázal pravdu o ruských zbraních

  https://youtu.be/bo2CTnMrIyE

  Pravdou je, že tato skutečnost byla a je šokem pro mnohé rusy samotné, protože mnozí z nich, jak to s lehkým úsměvem ve filmu konstatuje jeden postarší ruský zbrojní specialista podlehli hollwoodsky pojatým a široce prezentovaným dokumentárním záběrům o nadřazenosti západní výzbroje nad tou ruskou. Obyčejným lidem to lze těžko zazlívat, když této propagandě naletěli i odborníci i vzdělaní lidé (je to sice z trochu jiného soudku, ale vzpomínáte si na ten nedávný poraženecký výkřik Rogozina nad nadřazenosti americké kosmické techniky nad tou ruskou ? Přitom by si američani bez ruských motorů ani nevrzli.)

  Odpověď
  • Tak predsa to je on. Rogozin má plno kecov. Ako Chruščov o autách.

   Odpověď
  • veronika 7.2.2017 o 9:35

   nasredin, já jen „naciťuju“ z éteru – takže to není podložený – ale rusko má cca 50let náskok , kdy něco ukázali a něco ne – od tartarie jsou jaksi poučeni a už nikdy nic podobnýho nedopustí…

   Odpověď
 22. Anonymous prolomili hosting „temných stránek“ Freedom Hosting II, jehož majitel deklaruje politiku nulové tolerance k dětské pornografii, a zjistili že více než poloviny z 10.000 hostovaných zdrojů obsahovala dětskou pornografii. Anonymous získali a publikovali údaje 381 tisíc uživatelů, kteří měli zájem o dětskou pornografii, mezi nimi bylo „tisíce email adres s koncovkou .gov“.
  https://life.ru/t/%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%B8/969962/anonymous_opublikoval_dannyie_sotien_tysiach_liubitieliei_dietskoi_pornoghrafii

  zpráva je čerstvá.

  Odpověď
  • ano… toto mi uz rano pristalo v poste, ale prekladac mi z toho clanku vyrobil dokonaly galimatias, tak som to sem radsej nedavala … vyzera to na veelky skandal a dufam, z len tak nevysumi
   http://sitsshow.blogspot.sk/2017/02/5-major-stories-americans-missed-while-consumed-by-the-super-bowl_5.html

   Odpověď
   • hmm… ten link sice vyzera divne, ale vedie na tento clanok
    BREAKING: Anonymous Hacks Darknet Hosting Site, Leaks Pedophile Databases

    Odpověď
   • gov
    https://cs.wikipedia.org/wiki/.gov
    .gov je generická doména nejvyššího řádu používaná vládou Spojených států. Je to jedna z původních domén založených v lednu 1985.

    Odpověď
    • žeby boli úradníci v USA taký choco-ti a registrovali sa na darkwebe pod svojim pracovným emailom z vladneho serveru?? Nie neboli.

     Je to buď útok (niekto tam tie adresy v ich mene popridával) alebo fake. Informácia je nedôverihodná na druhú:

     1. Info dal nejaký anonym
     2. Veriť záznamom hostingovej spoločnosti podnikajúcej v Darkwebe? :D

     Odpověď
     • Oracle 911 6.2.2017 o 23:45

      Pred rokom či dva tu bola správa o tom, že úradníci fin. kontroly SŠA v práci pozerali porno. Takže je tu reálna možnosť, že je to pravda.

      Odpověď
      • Tak, že úředníci v práci koukají na porno není nic zas tak divného. Tím to nijak nezlehčuji, jen chci podotknout že mne to nepřekvapuje, na státním úřadu jsem také pracoval. Dějou se tam různé věci.

       No, nepochyboval bych že to může být pravdivé, myslím že tenhle hnus jede v takovém měřítku, že už ztratili ostražitost a mají pocit nedotknutelnosti.
       Navíc při dobrém platu úřednických postů se tam samozřejmě nahrnou převážně špatné typy psychiky. Podívejte se u nás, kolik je gayů ve vedoucích funkcích prestižních podniků.

       Odpověď
       • Cico Ciciak 7.2.2017 o 3:34

        Dnes sa oficiálne kritizujú len pedofilovia, ale nie buzny.
        Tí sú podľa systému vraj úplne normálni.

        Odpověď
        • Putinovec 7.2.2017 o 7:09

         Nejen to,chtějí jim oficiálně dávat děti na hraní.

         Odpověď
         • A svorně všichni popírají že mezi pedofilií a homosexualitou neexistuje souvislost.
          Trošku zapomínají že větší část pedofilů je homosexuální orientace.

          Je to hnus.

          Odpověď
          • Mám taký dojem, že v posledných mesiacoch sa nezameriavajú ani tak na LGBT, ale konkrétne na pedofilov. Teraz naposledy ten pedohosting, neskôr predtým šiel dolu ten fotograf s pedo tématikou. Prípadne mohli ísť dole aj takí homosexuáli, ktorí boli pedofilne zameraní…
           Čo ak je to celé tým, že teraz budujú novú migrantskú spoločnosť (všeobecne na Západe), nie už náplavami ale postupne prirodzenou pôrodnosťou, a momentálne je degradácia týchto nových občanov siahaním na ich deti nevhodná. Preto LGBT ponechávajú, aby tento kult aplikovaný na starousadlíkoch im pomohol k sebalikvidácii, a nové rasy, ktoré LGBT z princípu odmietajú, sa mohli kľudne množiť, bez psychických traum na ich deťoch?

           Odpověď
       • Taky si myslím, že už je jim to jedno, že choutky jsou silnější než ostražitost.
        I kdyby si uvědomovali, že jim něco hrozí, tak zatmění mysli je stejně dovede k tomu, že se na to budou koukat klidně i v práci.

        Odpověď
 23. Bumerang.
  Na posledním zasedání OSN, věnovaném zhoršení situace na Ukrajině, stálý představitel Ukrajiny Vladimir Jelčenko vytáhl fotografií nedávno zabitého příslušníka ATO a vykřikoval na adresu Čurkina:
  «Na této fotografií je Andrej Kizilo, podívejte se mu do očí, pane Čurkine! Vaše zbraně a vaší vojáci ho zabili»
  https://cont.ws/uploads/pic/2017/2/sMgbGmKhk8c.jpg

  Ruský blogér našel jinou fotografii Andreje Kizily z dřívější doby, ale ze stejného místa, kde byl Kizila potom zabit. Fotografoval se před bednou s municí, která byla připravená pro ukrajinská děla namířená na Donbasko, a na té munici bylo napsáno: „Vše nejlepší dětem“. Měl na myslí: ruské děti, na které posílal oheň.

  https://cont.ws/uploads/pic/2017/2/%D0%94%D0%B5%D1%82%D1%8F%D0%BC.jpg

  Ta fotogrfie není fejk, viděl jsem jí už dříve.

  Statečný bojovník s ruskými dětmi Kizilo jen sklidil plody, které dříve zasel.

  Odpověď
  • Včera byla u Kiseljova věnovaná Ukrajině nějaká ta minuta – a bylo to dost zajímavé (viz ukrajinská stopa v kampani Clintonové a očerňovací kampaň na Trumpa přímo v USA).
   Základ toho, že se nyní ukři tak aktivizovali, je v tom, že UA nemá peníze a teď už ani tu podporu, takže se snaží opět vyhrotit situaci, aby na sebe strhla pozornost, popř. vydírala jak Evropu, tak USA.
   Poroš hodně cestuje, opět byl u Merkelové a také volal Trumpovi. Moc nepochodil… Doma se mu rozpadá jeho „koalice“, takže v Radě už žádnou nemá – jen svou vlastní stranu a i z ní mu lidé odcházejí. Takže nyní už nemá v Radě většinu a tak přijímání jeho zákonů už bude těžší.
   Znovu se „aktivovala“ Tymoška a usiluje o svůj návrat na výsluní. Byla v USA a jak sama říká – pracovala, měla mnoho pracovních schůzek. Prý i s Trumpem besedovala – ovšem ona „beseda“ spočívala dle slov současného „gosděpu“ v cca dvouminutovém rozhovoru kdesi na chodbě, kde Tymoška Trumpa „odchytila“. A odmítli, že by se jakkoliv bavila s Trumpem o „podpoře UA – nic takového nebylo, jen pár zdvořilostních frází.
   Zajímavé ovšem je, co sama říká o tom, jak se dnes v USA dívají na „válku UA s Ruskem“. Prý – žádná válka, u vás máte jen teroristické skupiny, které mezi sebou bojují. Takže – dle ní – UA musí nyní všechny přesvědčit, že opravdu bojuje s Ruskem…
   https://www.youtube.com/watch?v=Z2yGzWw9sSU

   Další zajímavostí je, že UA nemůže být přijatá do NATO už z toho důvodu, že má územní spory s jiným státem (což zakazují stanovy NATO) – a to ona má, protože požaduje vrácení Krymu. Porošenkovy nynější sliby, že „UA co nejdříve vstoupí do NATO“, jsou jen sliby pro uchlácholení lidí – stejného druhu, jako „bezvízový styk s EU“.

   Na závěr k OSN, kde UA také ztrácí svůj statut „mazánka“. Nedávno v OSN slízla kritiku za nevyplácení důchodů Donbasu:
   https://cz.sputniknews.com/svet/201702054684215-osn-kyjev-duchod-obyvatel-donbas/
   … a ukrajinský ministr pro sociální věci to nazval „bezprecedentním vměšováním OSN do vnitřních záležitostí samostatné UA.“

   Odpověď
   • Tymošenko odchytila Trumpa u záchodků… O čem se tak asi mohli bavit? :)

    Odpověď
    • Tak třeba…“bacha – došel papír“? :-)

     Odpověď
 24. Putinovec 6.2.2017 o 18:08

  O čem prolhaná ČT neinformuje.http://www.novarepublika.cz/2017/02/sok-ve-vysilani-bojovnik-z-ato-rekl-v.html

  Odpověď
 25. Firma v Belgii implantovala svým zaměstnancům elektronické čipy…
  https://cz.sputniknews.com/svet/201702064681074-zamestnanec-belgie-spolecnost-cep-klic/

  Odpověď
  • Putinovec 6.2.2017 o 18:10

   První pokusy pro veřejnost,před celoevropským zavedením.

   Odpověď
 26. Dnes má tzv. safírové výročí vlády(65let) chazarská britská královna Elizabeth II. Na veřejnosti prý nebude slavit….bude doma vzpomínat na svého zesnulého otce, který jí předal vládu

  Odpověď
  • Hmm, dobré krytí. Copak nemůžou sehnat dvojnici?

   Odpověď
  • Tam je, zřejmě boj o trůn mezi elitami podporujícími Charlese a Williamse.
   Celý Commonwealth má veselo. :)

   Odpověď
  • Takže žije? :)

   Odpověď
   • Oracle 911 7.2.2017 o 0:07

    Asi tak je živá, ako sú pacienti po mozgovej smrti.

    Odpověď
   • Žije?Musí byť ako rybička,lebo poriadne oslavy budú až na diamantové výročie(70 rokov),čiže o 5 rokov.Potom to vraj roztočia

    Odpověď
 27. Hlavním favoritem prezidentských voleb v Ekvádoru je politik křestním jménem Lenín (Moreno). Ekvádor je zvláštní zemí s napojením na GP, má někdo k tomuhle nějaký další komentář?

  Odpověď
 28. Jak pejsek a kočička vařili propagandu ČT 24… Ukrajina…
  https://www.youtube.com/watch?v=YCuDpggiT8E

  Odpověď
 29. Miloš Zeman: Donald Trump sa stal prvým prezidentom USA, ktorý plní svoje predvolebné sľuby
  http://www.hlavnespravy.sk/milos-zeman-donald-trump-sa-stal-prvym-prezidentom-usa-ktory-plni-svoje-predvolebne-sluby/894526

  Odpověď
 30. V OSN nazvali schůzku v Astaně úspěšnou
  https://cz.sputniknews.com/svet/201702064688227-OSN-schuzka-Astana-uspesna/

  Odpověď
 31. Technologické americké giga-korporácie od Apple po Zynga, vrátane Twitter, Netflix, Google a Microsoft vydali spoločné vyhlásenie odsudzujúce Trumpov zákaz prijímania/pricestovania moslimských immigrantov do USA. Ich rozhorčenie je pomaly podobné tomu, ako keby sa malo jednať o raketových odborníkov a vedcov so zameraním na sub-kritické jadrové výbuchy …

  https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-02-06/twitter-netflix-to-file-brief-opposing-trump-immigration-order

  Odpověď
  • Výborně. Neustále jsem dumal, zda Microsoft bude mít nadále podporu globalistů nebo půjdou k odpisu, takže mám obrovskou radost že jdou na porážku nebo na usměrnění (tedy pokud to chápu správně).

   Odpověď
   • Na odpis ešte nie su, ešte to len príde. Ale už cítia, že sa blíži objektívna realita a za lacné prachy nikoho v Amerike do roboty nezoženú. Takže tovary budú na trhu kvôli vysokej cene nepredajné. Toto je Trumpova úloha. Pôjdu dole a bez výstrelu.

    Odpověď
 32. Na afganskom konzuláte v Pakistane sa strieľalo, obeťou je diplomat
  Na afganskom konzuláte v pakistanskom meste Karáči došlo dnes k streľbe. Afganský ochrankár tam zastrelil diplomata, svojho krajana.
  Hovorca konzulátu Haris Chán uviedol, že tretí tajomník zastupiteľstva Muhammad Zakí Abdu podľahol zraneniam krátko po streľbe.
  Predstaviteľ afganskej polície Azad Chán informoval, že ochrankára zadržali a vzali do väzby.
  Obaja Chánovci uviedli, že motív činu nebol bezprostredne známy, mohol však byť následkom osobných sporov.
  http://www.teraz.sk/zahranicie/na-afganskom-konzulate-v-pakistane-sa-s/242189-clanok.html

  Odpověď
 33. Ve Francii, ve druhém kole primaries se do popředí dostává kandidát od „levých“, podporovaný Hollandem, Benoît Hamon, poskočil o 14% hlasů.
  http://inosmi.ru/images/23865/66/238656600.jpg

  Na otázku „Koho byste chtěli vidět v čele státu“, 38% lidí hlasovalo za Macrona (-1), 33% za Hamona (+14), 33% za Mélenchona (+1), 27% za Fillona (-4).

  Proč o tom píši? Problém je v tom, že jméno Benoît Hamon se vyslovuje, jako Benuá AMON (egyptský bůh). V některých jazycích Amon se píše, jako Hammon – Hammon, an alternative spelling of the Egyptian god Amun (nápadná podoba se jménem politika Benoît Hamona – Hammon. A když dáte do hledáčku slovo Hammon, tak dostanete odkaz na Baala Hammona , řádně Baal Hammon nebo Hamon ( punské : lb’l hmn ) [1] byl hlavním bohem Kartága a je zobrazován buď takto:
  http://www.rmo.nl/beeld/tentoonstellingen/Carthago/Topstukken/Baal_Hammon_800p.jpg

  nebo tak:
  http://c8.alamy.com/comp/C8G0W2/here-is-portrayed-the-worship-of-baal-hammonsaid-that-some-baal-followers-C8G0W2.jpg

  Teda, doufám že Francouzi budou mít dostatek rozumu na to, aby nikoho s takovým jménem do čela státu nevolili.
  Kartág musí padnout…
  To si GP s nami hraje nepěknou hru. Pořád si přiživuje egregor Amona (Hammona – Hamona).

  Odpověď
  • Hezké. Přidám ještě „make France great again“ v podání Le Pen…
   https://cz.sputniknews.com/svet/201702064685887-marine-penova-vyhlaseni-zamer-francie-poradek/

   Odpověď
   • Le Pen naberá voličov a tak podpidosnici s Holandom tlačia hamona..ale ako pisal hore Taurus, francuzi budu mat dostatok rozumu

    Odpověď
    • Nevím jestli to bude dostatkem rozumu Francouzů, a nebo bezstrukturní prací GP. Nechci Frantíky podceňovat, ale moc rozumu v poslední době nepředvedli.

     Odpověď
  • ten hammon pri pripomina slova – hamoun, mamon … a baal to cele privadza az k monstroznej vypovednosti o co tu ide

   Odpověď
  • Nasredin 6.2.2017 o 13:45

   Díval jsem se na tvář toho člověka na fotkách Google Pictures a potěš koště. Velice inteligentní, prohnaný, chladný, mazaný, tvrdý. Ty jeho dlouhé kolmé rýhy ve tváři, když se nesměje nevěští nic dobrého … Ještě budeme v dobrém vzpomínat na Hollanda …

   https://eo.wikipedia.org/wiki/Dosiero:Beno%C3%AEt_Hamon_-_janvier_2000.jpg

   Odpověď
   • Nasredin 6.2.2017 o 14:20

    A jak jinak, samozřejmě že bude zednářem, členem Grand Orient. Zmiňují ho http://freemasonrywatch.org :

    http://freemasonrywatch.org/le.figaro.the.new.power.of.the.freemasons.html

    Odpověď
    • Nasredin 6.2.2017 o 14:48

     Taure, dobrá práce, řekl bych, že jsi jako první široko daleko správně tipnul jméno příštího francouzského prezidenta.

     https://yanisvaroufakis.eu/2017/01/31/why-benoit-hamons-primaries-victory-is-good-news-for-european-progressives/#more-16807

     Něco mě v osobnosti a zjevu tohoto týpka fascinuje a znepokojuje.

     Odpověď
     • Nie je to tak dávno, čo som sledoval animák, ktorý je viac pre dospelých ako pre deti: Legenda Korry (má to 4 série a je to voľné pokračovanie animáku „Aang, posledný vládca vetra“).
      Inak v tomto seriáli sú krásne vidieť najrôznejšie sociálne javy a aj spôsoby manipulácie davu. Rôzne verejné aj tajné subkultúry. A v roztrieštenej forme je tam veľa fragmentov, ktoré súvisia s KSB a globálnou politikou (ale iba pre tých, ktorý majú oči na pozeranie. Nie každý si to všimne.)

      Tuto v Korre, tiež vystupovala tajomná postava, ktorá si hovorila Amon. Mal masku, a burcoval ľudí proti starým elitám a starému usporiadaniu sveta (kde vládli prevažne tí, čo ovládali živly). Mal zvláštnu schopnosť, ktorú mával normálne len avatar (avatar=vládca všetkých štyroch živlov), a dokázal odoberať starým elitám/vládcom (jedného živlu) ich schopnosti.
      V neskorších častiach vysvitlo, že sám bol jedným z tých, čo mali schopnosti (stará elita) a ľudí len klamal. Nakoniec bol nútený utiecť.
      (kto by mal záujem, je to s dabigom na uložto)

      Odpověď
      • Inak sú tam zobrazené aj portály medzi svetom ľudí a duchov na južnom a severnom póle. Je to svetelný pás medzi zemou a ionosférou, rozsvecujúci oblohu ako polárna žiara. Evokuje to podobnosť s teslovým zariadením v poslednom článku na levanete.
       http://leva-net.webnode.cz/products/mytechnolab-energie-nikoly-tesly-cz-titulky/

       Vo filme nakoniec vznikol aj portál č.3

       Odpověď
      • Nasredin 6.2.2017 o 15:25

       Doufal jsem, a tajně pořád doufám, že se stane prezidentem Francie LePenová a že se Francii podaří zastavit tu vražednou šílenou muslimskou invazi. Francie a její kultura je mi velmi sympatická a i když to byla koloniální velmoc, ze všech těchto velmocí se Francie chovala ke svým koloniím nejslušněji (jak v tichomoří, v Africe (no, pravda Alžír, to nebyla žádná sláva), v Asii tak i v Americe). Jestli bude v této kritické době zvolen prezidentem Amon/Hamon je tato země téměř jistě ztracená …

       Odpověď
      • Sledujete tu někdo Naruto?

       Odpověď
       • Nasredin 6.2.2017 o 16:09

        Naruto ne, ten mi připadá moc dětský, spíš Evangeliony a takové sólo filmy jako Metropolis, „filozofická“ Cesta do Agarthy, NausicaA, a jiné … Tuto tvorbu zbožňuji …

        Odpověď
        • Mě k tomu dostal spolužák.
         Nejdřív jsem viděl čtyři díly a nijak extra mě to nezaujalo.
         Pak mě ale po nějaké době nalákal, abych se podíval i dál a najednou se teprve dílek po dílku začala odkrývat hloubka příběhu.

         To je právě něco, o čem lze diskutovat jen s někým, kdo to opravdu viděl (nebo četl).
         Koho to nezajímá, nemá cenu mu cpát seriál o délce několika stovek dílů. :)

         Odpověď
         • Ahoj JS. Kludne sa o tom rozpis. Sledujem uz zopar rokov a som skoro na konci shippuuden. Tiez si v tom vsimam skryte symboly a javy. Tak by ma zaujimalo co si vsimli ostatny orientujuci sa v ksb, politike atd.

          Odpověď
          • Ahoj Yuki, je toho opravdu mnoho a nevím, kde začít, tak to vezmu od akutálních dílů – taky sleduju jen anime, mangu nečtu.

           Sice mi to přijde jako spíš vedlejší postava a vedlejší příběhová linie, ale co třeba Gengo ze Země Ticha?
           Velmi mi připomíná klasického revolucionáře, s líbivými sliby a stylem „účel světí prostředky, revoluce a vznešené cíle vyžadují oběti“.

           Zblbnutý dav jásá, oddaní sluhové ho brání do posledního dechu…

           A z pohledu studenta KSB to jsou klasické revoluční kecy.

           Odpověď
          • Taky, například, jsem často přemýšlel nad paralelou Itachi – Stalin.

           Itachi znamená lasička….a když se dívám na některé Stalinovy fotky, tak se trochu tak tváří, hlavně ty oči. :)

           https://causticsodapodcast.com/wp-content/uploads/2013/09/stalin.jpg
           https://yt3.ggpht.com/-MStdEoOe6PE/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAAA/VBK-qqnxseE/s900-c-k-no-mo-rj-c0xffffff/photo.jpg

           Itachi vyvraždil svůj rebelující klan, aby uchránil Konohu, ale i všeobecný mír.

           Stalin také musel dělat čistky, aby se zbavil rebelů, kteří by zničili SSSR zevnitř.

           Itachi vzal na sebe to břemeno nenávisti, byl za zločince, všichni ho nenáviděli, byl opovrhován i v ostatních zemích, přitom on byl jeden z těch, co milovali svoji rodnou vesnici nejvíce a udělal vše pro její budoucnost. Nebál se být tím nenáviděným, vzal na sebe to břemeno pro budoucnost své vesnice a milovaného mladšího bratra. (Toho jediného ušetřil.)

           (Pro ty, co neznají reálie Naruta – nepředstavujte si vesnici jako u nás, jde spíš o menší město.)

           Myslím, že tu je mnoho věcí, které ho se Stalinem spojují.
           Neříkám, že Itachi = Stalin, ale společného mají mnoho a minimálně nějaká inspirace mohla být.

           Odpověď
      • jardob- ten serial som chvilu sledovala s detmi :)
       http://www.postavy.cz/46916-amon/
       ale na tuto postavu si nespomínam :(
       mala by som si to pozriet v klude

       Odpověď
     • Hele, v tomto smyslu je ještě předčasné o tom mluvit. Ještě musíme zjistit, které struktury ho podporují – neocons nebo globální?
      To, že je favoritem Hollanda, mluví spíše ve prospěch neocons. Jeho zednářství – ukazuje na globální zájem. Že by se v této osobě globalščici shodli s neokony?
      Nevím, nevím…
      U Putina na návštěvě byl Fillon, ne Le Pen nebo ještě někdo jiný. Předtím se Putin setkával s Kissingerem, s kterým určitě Evropu probírali. Proč se Putin rozhodl setkat s Fillonem, a? Snad má nějaké informace?
      Co se tyče egregoru Amona, Hammona, tak na něho se modlí i neokony a též mají zájem na zachování Kartága.
      Budeme sledovat. Ten Hamon se mi nelíbí ani náhodou. Ale Hollandova podpora mu může sehrát špatnou službu. Podobně, jako Obamova Clintonové.
      Je pravda, že pokud zvítězí jakýkoli kandidát, bude to těsné a ve Francií může vzniknout stejný rozkol, jako v USA.

      Odpověď
      • Nasredin 6.2.2017 o 16:21

       Snad máš pravdu, podle zpráv není Trump ani zednářem (což mě udivuje) a ani členem Bohemia Grove. Volby ve Francii nebo Německu (nevím, které proběhnou dříve) naznačí, zda GP poslal zednářskou líheň k ledu nebo ne. Pochybuji, že by nedoučený po otci nacistický knihovník Martin Schultz nebyl ze stejného spolku jako božská Angela ukazující všude a všem, že ona je kosodelník …

       Odpověď
       • Jestli se mají zlikvidovat USA jako žrouti planety, musí se zdiskreditovat nástroj, díky kterému mají nejvýkonnější davo-“elitarismus“ … tj. zednářsví.
        Schopnosti zednářství byly vyjeveny v konspiračních teoriích o Iluminátech a NWO.
        A toto nejspíš bude ta struktura, která bude likvidována.

        Odpověď
        • Oracle 911 7.2.2017 o 0:22

         Majú na to adekvátnu náhradu?
         Ak nie, tak sú po krk v tom.

         Odpověď
         • USA nemají být žrout … takže bez náhrady za zednářství nebudou tak efektivní.

          Lichvu a autorská práva předpokládám Trump nezruší … a má se to přece stěhovat do Číny. (s tím, že s tím může zamíchat Rusko … a asi by jsme měli i my)

          Odpověď
          • Oracle 911 7.2.2017 o 8:01

           Áno nemajú byť ALE slobodomurárstvo je globálna inštitúcia, ktorá zabezpečuje viac menej štruktúrne riadenie, lebo ide o virtuálnu štruktúru osôb v štátnej správe, v politických stranách a vo vedúcich pozíciách firiem.

           Odpověď
    • … je to este horsie:
     Moslimovia vo Francúzsku a to hlavne radikálni, sú práve jeho kandidatúrou nadšení. Hamon je nazývaný kandidátom Moslimského bratstva. Hoci prieskumy mu nedávajú šancu postúpiť do druhého kola tohtoročných prezidentských volieb, ak by sa predsa len dostal do stretu s Marine Le Pen, bude mať za sebou nielen socialistov, ale aj všetkých moslimov vo Franzúzsku a časť republikánov, ktorí si neprajú zvolenie šéfky Národného frontu.
     http://www.konzervativnyvyber.sk/v2/francuzsko-narodny-front-chce-referendum-o-eu-socialisti-maju-kandidata-moslimskeho-bratstva/17566/

     Odpověď
  • Putinovec 6.2.2017 o 17:27

   Baal,tomu věřící vhazovali do ohně své živé prvorozené.Vhodný to adept k peletonu ostatních hnusáků.

   Odpověď
   • S tým Baalom je to inak. Pekne to rozobral Skljarov. Baal bol očiernený, aby ustúpil Jahvemu, ak si dobre pamätám. Keď budem mať čas, skúsim to video nájsť.

    Odpověď
  • ..a tu pri prejave na zjazde komunistickej strany :-)
   http://www.tarafsizyayin.com/files/uploads/news/default/benoit-hamon-bilal-olmaktan-ovunc-duyarim.jpg

   Odpověď
 34. Washington je v zovretí revolúcie. Takto The Economist (plátok GP) začína svoj článok …

  (EU) musí robiť prípravy plánovať svet bez amerického vedenia. Ale Čína aj pri najlepšej vôli nie je ešte úplne pripravená na prebratie štafety takéhoto vedenia. Brazília je regionálnou mocnosťou, ktorá musí byť pripravená na pomoc štátom Latinskej Ameriky. Na Strednom východe, znepriatelené arabské štáty budú spolu musieť nájsť spôsob pre mierový život s Iránom. Atď, atď …

  http://www.economist.com/news/leaders/21716026-donald-trump-rages-against-world-he-inherited-president-americas-allies-are-worriedand

  Profesor VV. Pjakin mal (opäť) drvivú pravdu. Ak bolo zostrelenie malajzijského lietadla nad Donbasom míľnikom spúšťača 3. svetovej vojny, tak vstup RF do Sýrie bol kardinálny prvok mozaiky globálnych udalostí a predurčil/ovplyvnil všetky ďalšie deje. Rusko bude určite „pri tom“.

  Odpověď
  • drobná poznámka, Pjakin také říkal, že The Economist předali globalisté státním elitám.

   Odpověď
   • ;-)

    … preto ten „plátok“.

    Odpověď
    • Jo aha :-) tak to jsem dostatečně všeobecně nepochopil.

     Odpověď
 35. http://www.hlavnespravy.sk/svetoznamy-americky-reziser-oliver-stone-vyzval-trumpa-aby-odtajnil-dokumenty-o-posobeni-obamovej-administrativy-na-ukrajine/894514

  Britský portál Daily Mail zverejnil interview so svetoznámym režisérom Oliverom Stone. Americký režisér, tvorca snímkov Salvador, Čata, Narodený 4.júla, Wall Street, The Doors, Takí normálni zabijáci, Ukrajina v ohni, Commandante, Snowden a i. je presvedčený, že Donald Trump by mal odtajniť americké dokumenty o ukrajinskom konflikte. Podľa jeho slov by tak vyšlo najavo, akú úlohu zohrala Obamova administratíva v rozpútaní konfliktu na Ukrajine.

  Odpověď
  • https://youtu.be/cAayB7PksYA?t=53m30s

   Odpověď
  • … a trochu som sa tým hrabal a chcem iba podotknúť kvôli objektivite, že tieto slová o odtajnení samozrejme O. Stone nevyslovil v interwiev pre britské Daily Mail, ale v besede pre ruský 1 kanál, odkaz na video s toto pasážou O. Stone je vyššie.

   Odpověď
   • Nasredin 6.2.2017 o 13:50

    Kdyby tak Trump nechal zveřejnit záznamy o pádu MH17, to byl šrumec. Kdyby se najednou ukázalo, že fackovali Rusko za zločin někoho jiného. Všechna ta embarga a ztráty firem celé EÚ. To by byla z hospodářských kruhů hoňka na Merkelovou, Hollanda a všechnu tu pakáž, která věděla pravdu …

    Odpověď
    • Oracle 911 6.2.2017 o 14:37

     Oblivion mi hovorí, že to bude v máji. ;)

     Odpověď
 36. Nasredin 6.2.2017 o 10:42

  Výborná analytika v článku Svět ruskýma očima 388. Neříká nic nového než víme, nicméně výborným způsobem (z jiných zdrojů) potvrzuje základní teze o velké setrvačnosti rozběhnutých řídících procesů – což není až tak důležité pro zdejší osazenstvo jako je to důležité pro pochybovače a odpůrce teorií o řízení společnosti.

  http://outsidermedia.cz/svetruskymaocima388/

  *******************************************
  Na jedné straně podle vás Trump odsouvá válku. Přitom se do Polska valí americké tanky a Poláci je nadšeně vítají. V Polsku a v Pobaltí je americký výsadek. Jedná se ještě o kýchnutí Obamy, nebo je jakýsi trojský kůň nasazený Američany do Evropy?

  Převelet vojenskou brigádu (5 tisíc lidí, 150 těžkých tanků spolu s nezbytným zbrojním vybavením a municí) potřebuje alespoň rok přípravy. Přepravovat se musí po moři, letecky to nejde. Asi 3 měsíce obnáší nakládání, vykládání a převoz na místo určení. Ke všemu tomu došlo ještě před Trumpem, všechno měl ve své moci Obama. Škrtem pera to nový prezident zvrátit nemůže.
  *******************************************

  Odpověď
  • K tým vojakom v PL. Včera som pozerala spravy na RTVS, bol tam reportér pri nich. Su to mladí neskúsený chlapci,kt. sú v Európe prvý krát. Nečudo,že robia kiksy, nehody. Teda, pre nich je to len akési cvicenie. Ja som mala z nich taký pocit.

   Odpověď
   • Nasredin 6.2.2017 o 11:28

    Mluvil jsem s američankou (je částečnou indiánkou z kmene Cherokee :) ) , žijící v Česku o americké armádě a ta mi řekla, že převážná část kluků v americké armádě jsou lidé, kteří nenašli jinou práci a ta další část jsou lidé, kteří potřebují získat finanční podporu armády (až si podle smlouvy odkroutí nějaké ty roky), aby mohli získat univerzitní vzdělání. Čili jejich bojová motivace je nulová nebo téměř žádná. V případném bojovém střetu s pravidelnou vysoce motivovanou ruskou armádou by byla jejich bojová efektivita menší nanejvýš stejná jako u ukrajinských vojáků ATO. A ty dobrovolníci z Donbasu, bývalí havíři a hutníci, mydlí, jak prašivé psy. Pokud je nejvyšší velení armády USA trochu soudné (a úplní volové snad všichni nejsou), musí jim být jasné, že v takovém střetu nemají žádnou naději. Jediná válka, kterou je schopno USA s Ruskem vést je ta jaderná, ale podle všech známek je jasné, že jediná efektivní možnost, jak porazit Rusko je cesta, kterou porazili SSSR a to je vnitřní zrada uvnitř ruského vedení a velení.

    Odpověď
    • VV. Pjakin mal pravdu v tom, že:

     „… ale podle všech známek je jasné, že jediná efektivní možnost, jak porazit Rusko je cesta, kterou porazili SSSR a to je vnitřní zrada uvnitř ruského vedení a velení.“ A ja dodám, že čo sa babe zachcelo, to sa aj babe prisnilo. Toto sa nikdy nestane.

     Odpověď
    • tak tak.veru :-)

     Odpověď
 37. Nasredin 6.2.2017 o 9:26

  Assange dal CNN 48 hodin na to, aby stáhla všechny svoje špinavosti na jeho adresu. Pokud to neudělá, tak ji zničí … Ty brďo, tak to je mazec !

  https://twitter.com/wikileaks/status/816673293205983234?ref_src=twsrc%5Etfw

  Odpověď
  • Julian Assange dává CNN 48 hodin časové ultimátum, jinak vydá informaci, která je zničí
   http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9785-assange-cnn-ultimatum

   Odpověď
   • Oracle 911 6.2.2017 o 9:36

    CNN je aj tak na odpis ale pochybujem, že sú dostatočne chytrý na to aby ho poslúchli (tá štvavá kampaň proti Trumpovi to len potvrdzuje).

    Odpověď
  • měsíc stará zpráva, Assange to varování vydal 5.1.2017

   Odpověď
 38. Nasredin 6.2.2017 o 8:59

  Chystá se čistka mezi soudci a prokurátory v USA ? Já to vidím na přípravu mohutného úderu globalistů vůči přebujelému soudnímu a právnímu systému v USA, který je oporou a součástí statních elit. Odhaduji, že globalisté přesně věděli, že Trumpův dekret proti muslimským imigrantům bude soudní mocí anulován a je nachystaná mohutná teroristická akce na území USA provedená muslimy, za níž bude tato soudní moc hnána k zodpovědnosti.

  http://zpravy.idnes.cz/trump-kritizuje-federalniho-soudce-protiimigracni-dekret-pae-/zahranicni.aspx?c=A170206_061333_zahranicni_jol

  Odpověď
  • „Chystá se čistka mezi soudci a prokurátory v USA ?“

   Len aby to nebola predzvesť neriadenej občianskej vojny. Štátna elita bude príliš tlačiť na pílu a globálne elity to neukočírujú.

   Odpověď
   • K tej občianskej vojne ….

    Hmm, proti obyvateľom USA, stojí entita (a.k.a. pyramída s okom navrchu), ktorá je predsa ne-ľudská. A preto aj preformátovanie USA (o preformátovaní nepochybujem) kľudne môže byť neľudské. Otázkou ostáva, nakoľko je GP už oslabené prebúdzajúcim sa ľudským Človekom (?).

    Odpověď
    • Oracle 911 6.2.2017 o 11:57

     Volne citujem:
     Naše dáta hovoria, že „spojené štáty“ sa rozpadnú a Demokrati spolu s tlačou budú naďalej tlačiť na tých, ktorých nazývajú spodinou.
     https://www.armstrongeconomics.com/world-news/civil-unrest/the-united-states-will-become-just-the-states/

     Takže SŠA sa rozpadá a ako sa veci majú, tento proces bude dosť neusporiadaný ale otázka je miera krvavosti tohto procesu. Ostatne som optimista, I Pet Goat 2 hovorí, že nový formát SŠA nebude mať neľudský charakter (to ale neznamená, že nemusím na tom popracovať) .

     Odpověď
     • Ď.
      Sranda, čítam aj “ … zatýkať týchto ľudí a deportovať ich do Kalifornie a potom vykopnúť Kaliforniu z Únie …. je to na spadnutie.

      Odpověď
 39. 10.3.2017 je datum svolané tiskové konference, na které Zeman oznámí případnou kandidaturu na Prezidenta ČR.
  Dnes jsem koukal na jeho interview v ČT, a několikrát tam zopakoval a zdůraznil, že to oznámí den před tím svým devíti stům největších podporovatelů.

  Kandidaturu/nekandidaturu tedy oznámí 9.3.2017 = 22
  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2029938-milos-zeman-pro-ct-lichotime-si-kdyz-si-myslime-ze-cizi-zpravodajske-sluzby-s-napetim

  Odpověď
 40. Tony Clifton 5.2.2017 o 21:36

  V diskuzi pod článkem jsem zaznamenal okrajovou zmínku o smrti Sia (Sio). Chtěl bych se s ním svým způsobem rozloučit
  https://www.youtube.com/watch?v=OFfYGoVstgc

  Odpověď
  • NicNezNula 5.2.2017 o 22:46

   Jeden jeho zajímavý článek, jako vzpomínka na něj
   http://outsidermedia.cz/retro-pocitac-mozek-a-bozi-vnuknuti/

   Odpověď
  • Jabi Pun 6.2.2017 o 19:16

   Opravdu? To me mrzi, budiz mu zeme lehka. Strasne rad jsem cetl jeho komentare, byl to opravdu moudry clovek.

   Odpověď
 41. Co se týká posledního videa Pjakina, kdy tu byla (zbytečná) diskuse o tom zda to není staré video, žádné senzace se nekonají.

  Vydání „Otázka-odpověď“ bylo natočené 31.1., v tentýž ten vyšlo na fct-altai textové oznámení o smrti ženy Pjakina a prosba o pomoc. Ta ale byla přijata nejednoznačně, lidé začali psát, že by se měl Pjakin objevit alespoň na krátkém videu a dát komentář k situaci. To se také stalo, první krátké vystoupení bylo natočeno 2.2. – https://www.youtube.com/watch?v=wZy7KOCSvKY – na kterém vypadá hrozně, o den později natočil druhé video s výzvou ukončení pomoci pro něj osobně – https://www.youtube.com/watch?v=wZy7KOCSvKY (dávám linky na originály, titulky jsou u Ireny) – tam už vypadá o chlup lépe.
  Teprve poté vyšel díl Otázka-odpověď natočený 31.1. s komentářem, že zdržení bylo spojeno s nejednoznačným přijetím původního textového oznámení.
  Díl otázka-odpověď, kde vypadá relativně dobře (relativně), byl tedy natočen předtím, než ty dvě videa, a ty dvě krátké videa musel natočit vynuceně kvůli nejednoznačné odezvě na textové oznámení o pomoci.
  Mezi 31.1. kdy na videu vypadá relativně OK a 2.2. kdy vypadá mnohem hůře se mohlo stát cokoliv, mohl být třeba pohřeb jeho ženy.

  Odpověď
  • Tomu pohřbu bych věřil, z vlastní zkušenosti vím, že po pohřbu to člověku všechno dojde nejvíce. Nemusíme zde vytvářet nějaké konspirační teorie. Pjakina a jeho i náš tým osobně podržím, minimálně finančně.

   Odpověď
  • Já bych řekl, že se ho dotklo, jak se to rozebírá – což se týká předpokládám jen ruské diskuse, tj. ne té naší.

   Odpověď
  • Chápu to tak, že když pracuje tak pracuje, speciálně Pjakin se „oddá“ kouzlu okamžiku a zapálí se pro výklad, těžko můžeme čekat že u Pjakina to bude nějak výrazně ovlivněno jeho aktuálním rozpoložením.

   Když mluví o pomoci, mluví i o své situaci, a je jasné že to v něm vyvolává emoce které nedokáže kontrolovat. Ve druhém krátkém videu je spíše dojatý, proto vypadá lépe.

   Toť moje teorie, proč ten dojem.

   Odpověď
  • Mrzí mě, že musel takhle před dav, škoda, že ta textovka nestačila.

   Odpověď
   • Ale zase se podívej na výsledek. Muselo to pro něho být extrémně těžké, ale dopad je skvělý. Pokud to zajistí do budoucna financování FKT Altai, tak je to skvělý posun. Ano, za jakou cenu, ale alespoň tato obrovská tragédie přinese i svoje dobro.

    Nechci se pouštět do odvážných spekulací, ale jestli ta tragédie byla něčím dílem, tak dopad bude mít přesně opačný než mohl někdo očekávat, namísto paralyzování FKT dojde k jeho růstu a zvýšení informační produktivity.

    A znovu opakuji, díky pane Pjakine že se tak držíte, a že pro nás pro všechny pracujete!

    Odpověď
    • Stejně, jako svaly rostou potom, co jsou při cvičení lehce poškozeny.

     Otázka je vždy, kolik poškození je dobré ke zvýšenému růstu a kolik už vede k vážným poraněním a stagnaci.

     A přesto, že poškození zde bylo silné, mnoho lidí přispělo svou podporou k zvýšené regeneraci a růstu. :)

     Odpověď
     • Přesně. Jestli v tom měl někdo prsty, tak z toho bude největší opičí pracka v dějinách FKT.

      Odpověď
      • Oracle 911 6.2.2017 o 15:19

       Ja si myslím, že tá nehoda bola dôsledkom magicko-egregoriálneho útoku a to pre dotyčnú osobu resp. egregor neskončí dobre.

       Odpověď
       • Jo. A hlavně se otočí proces který tím chtěli někam usměrnit přesně na druhou stranu, jestli chápu dobře opičí pracku. Tedy, chtěli zbrzdit KSB nebo FKT, dostanou krásné rozšíření KSB/FKT.

        Odpověď
        • Oracle 911 7.2.2017 o 8:10

         Máš to trochu popletené, v opičej pracke, dotyčný dosiahne cieľ ale nepredvídateľné následky znehodnotia pre dotyčného výsledok.
         My ale nevieme čo bol zámer dotyčnej osoby resp. egregoru, lebo ak chcel ochromiť činnosť VP ZSSR, tak mu to nevyšlo a obrátilo to proti jeho tvorcovi ale ak zabiť niekoho z členov VP ZSSR, tak sa nedá hovoriť ani o efekte opičej pracky ale o naprostej katastrofe.

         Odpověď
         • Pomotané, no právě se snažím v tom zorientovat. Žiju v domnění, že jakmile někdo přesáhne míru dopuštění, dochází k efektu opičí pracky a výsledek dané akce se obrátí v neprospěch pachatele. Na to mi tato situace sedí, i jak píšeš, tedy cíle dosáhli, očekávaný výsledek bude obrácený.

          Odpověď
 42. Pozor, je tu zlá situácia v Donecku, Kyjev sa údajne pripravuje na veľký útok pozdlž celej línie fronty, pozrite si Núdzové vyhlásenie Eduarda Basurina.

  http://politikus.ru/video/90290-ekstrennoe-zayavlenie-eduarda-basurina-5-fevralya-2017-goda.html
  Politikus.ru

  Odpověď
 43. Tlačová konferencia Putina a Orbána zo štvrtka.

  https://www.youtube.com/watch?v=d9JxFuuPk08

  Maďarsko sa pripojí k výstavbe Tureckého potoka.

  Odpověď
  • Zdá sa, že Turecký potok pojde cez európsku časť Turecka:

   https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ed/Turkish_Stream.png

   V prípade nepokojov a rozpadu Turecka, je jasné, ktorá mocnosť bude stabilizovať – vtedy už – Konštantínopol :)

   Odpověď
   • Prehliadač ešte nevie, že mám novú prezývku

    ph > mir

    Odpověď
   • Cico Ciciak 6.2.2017 o 1:33

    Doplním:
    + Dardanely a Bospor.

    Odpověď
 44. Prankeři Vovan a Lexus rozehráli gen. tajemníka NATO Stoltenberga, od jména Porošenka (kdepak asi vzali číslo Stoltenberga a Porošenka?)

  https://twitter.com/dimsmirnov175/status/827503853704716289

  Stoltenberg mimojiné vyslepičil, že „Ukrajinu v NATO nikdo nečeká“.

  Odpověď
 45. Mana z Čech putuje do vesmíru. Letos se začne vyrábět v USA
  5. února 2017 16:03
  Prášek a nápoj Mana českého výrobce Heaven Labs slibuje, že dokáže zcela nahradit běžnou stravu. Společnosti se během dvou let podařilo vybudovat stabilní síť zákazníků a ještě letos chce rozjet výrobu v USA.

  http://ekonomika.idnes.cz/vyrobce-jidla-mana-rozsiruje-vyrobu-do-usa-f24-/ekoakcie.aspx?c=A170203_115751_ekoakcie_ozr

  Odpověď
  • Prášek-nápoj MANA od firmy HEAVEN LABS, ktorý má NAHRADZOVAť bežnú stravu… Neviem, ako Vy, ale mne to bezalternatívne evokuje MANNU NEBESKú. Čože je to za firmu – HEAVEN LABS?

   Odpověď
   • Však já to tu ukazuji jako manipulaci a zvrácenost, nikomu bych nedoporučil si to koupit. :)

    Název firmy i produktu nic ani nezastírá a spoléhá na omámení davu.

    Odpověď
  • „Zakladatel Jakub Krejčík se společníky chemikem Markem Humplem a marketérem Grigorim Vyatkinem přivedli před dvěma lety na trh jídlo v prášku“
   Len či to jedlo pán chemik tak trochu nezhumploval …

   Odpověď
   • Inak, MANA už má za sebou aj testovanie chuti:
    http://hobby.idnes.cz/foto.aspx?r=hobby-domov&c=A140604_111357_hobby-domov_bma&foto=BMA53c567_IMAG0178.jpg

    Odpověď
 46. Když už si člověk myslí, že viděl všechno:

  http://tadesco.cz/komentar-k-vyzve-valerije-viktorovice-pjakina-k-ukonceni-pomoci-urcene-nej-osobne-od-tm/

  http://tadesco.cz/nove-transparentni-konto-skvele-lidi-kteri-si-za-svoji-praci-zaslouzi-ohodnoceni-hlasujte/

  Horst Fuchs hadra.

  Napsal jsem k tomu prvnímu do diskuse:

  Hox
  Komentář čeká na schválení.
  5.2.2017 (17:59)
  Asi mi něco uniká, ale co brání panu TM poslat prostředky, které nestihl odeslat panu Pjakinovi, poslat namísto toho na podporu projektu pana Pjakina – FKT-Altaj – tak, jak o tom mluví v tomto videu:
  https://www.youtube.com/watch?v=bGkeF-gSksI
  – aby mohl pan Pjakin rozšiřovat možnosti a působnost svého týmu a dělat dál to co dělá, jen ve větším a s větší kvalitou?

  Odpověď
  • hoxi, uz ti tam visi tvoj koment aj odpoved k nemu

   Odpověď
   • Vím, odpověděl jsem dále:

    Hox
    Komentář čeká na schválení.
    5.2.2017 (19:03)
    Je sice pěkné, že děláte sbírku a transparentní konto včetně hypotetické podpory p. Ireny, ale její číslo účtu vezmete kde? Pokud to bude transparentní účet a bude tam vidět jméno příjemce, pak všichni lidé uvidí její jméno. Pokud tam jméno příjemce nebude, pak lidé na transparentním účtu uvidí jen to, že peníze odešly někam. Kam, to vědět nebudou. Kromě samozřejmě blízkých spolupracovníků týmu leva-net, kteří se můžeme Ireny zeptat, zda, pokud něco z hypotetického transparentního účtu odejde na hypotetický její účet, skutečně přišlo jí. Nebo se lidé mohou zeptat jí pod videama na youtube.
    V neposlední řadě, máte její souhlas s podobnou činností?

    Odpověď
    • Už i to je schválené. Teď začínám být opravdu překvapený.

     Odpověď
     • Zírám.

      Odpověď
      • a na co ziras eM ?

       Odpověď
       • Hlavně na to, že Hoxovi oba komentáře schválil.

        Odpověď
        • loranka 6.2.2017 o 9:06

         mna to neprekvapuje, on si je dobre vedomy hoxovej autority, a tak hoxova ucast v jeho (TM) diskusii dodava vaznost tomu webu … aj svojimi odpovedami je „za pekneho“ pred svojim publikom … no kto by to nevyuzil? :-)
         kto ma s marnym osobne skusenosti vie, ake su jeho sposoby manipulacie sofistikovane

         Odpověď
         • Ano, je to šikovný manipulátor. Takový malý sociopat.
          Na druhou stranu ozvučuje i informace které společnosti prospívají, je tedy těžké soudit zda tato jeho špína překročí míru dopuštění. Já osobně si myslím, že ano, že pokud prostředky pro pana Pjakina nebo FKT zneužije, bude mít co do činění s odplatou značně mystického charakteru.

          Odpověď
    • Ta logika tam je typicky ďábelská.

     K tomu, aby vrátil peníze má všechny potřebné údaje (č. účtu, odkud peníze přišly a částku). Je tam jeden koment, že si má peníze nechat (nic bych za to nedal, kdyby si ho napsal sám), proto nebude vracet peníze automaticky, ale až když si lidi o to napíšou.

     … a kdo mu nenapíše, tak poslal peníze místo Pjakinovi individuu TM

     Odpověď
     • presne tak, vo vypise k prichodzej platbe ma vsetky udaje potrebne k tomu, aby ich vratil … ale neodolal moznosti vytvorit si prilezitost ziskat osobne udaje svojho publika

      Odpověď
  • Je škoda, a 100% strata času (podľa mňa), sa týmto zaoberať. Ako chcete objektívnejšie zistiť, kde je pravda, a kde je lož a pretvárka ??
   Nepoznám tú entitu s nickom „tomas marny“, ALE teraz vzniká, v rámci boja proti pro-ruským alter web serverom veľa webov, ktoré sú falošné a slúžia ako „včelý plást“ na zbieranie kompromitujúcich materiálov. Na Slovensku teraz dokonca vznikla aj samostatná (tajná) policajná jednotka, pod pláštikom boja proti ultra-pravici (kde je slovenská ultra-ľavica?).
   Niekedy sa pri čítaní komentov pýtam sám seba, koľko z nás tuná je nezamestnaných, podnikajúcich a mladistvých – učiacich sa DVTR/KVB a koľko pracujúcich zamestnancov polície a tajných služieb.
   ;-)

   Odpověď
  • Jo tak teď tam tomu nasadil korunu, to stojí za vidění. I když ne, přidává mu to kercle na reklamě, o nic jinému tomu šmejdovi stejně nejde, než o peníze. Ten člověk si už opravdu fajnově koleduje o trestní oznámení. No nechám to na noosféře, ona si to přebere.

   Odpověď
 47. Nasredin 5.2.2017 o 17:43

  „Putin je vrah,“ kontroval O’Reilly.
  Jo Putin je vrah ? A koho zabil ? Ti sebestřední, tupí, nafoukaní a prolhaní američani.
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Donald-J-Trump-uzemnil-TV-moderatora-vetou-o-Putinovi-To-bude-mit-dopad-474341

  Odpověď
  • Kdo opakuje lži, jako by sám lhal. Sio si sem také chodil pucovat boty o KSB.

   Odpověď
   • Jakou souvislost má tento článek se Siem?

    Na levanetu jsem četl, že nedávno zemřel. Kdo to vlastně byl?

    Odpověď
    • (Těch nekonečných diskuzí s Hoxem jsem si samozřejmě všiml.)

     Odpověď
    • > Jakou souvislost má tento článek se Siem?

     žádnou. Sio byl Sio, to je vše co o něm vím.

     Odpověď
   • DoubleM
    Aký máš dôvod navážať sa do Nasredina?
    Nasredin na tejto diskusii spravil kus dobrej práce… spolu s ďalšími, ktorí sem prispievajú zaujímavými článkami z aktuálneho diania.

    Odpověď
    • No mne jardob naopak připadá, že vy napadáte mne. Aniž byste zdůvodnil, proč s příspěvkem Nasredina souhlasíte nebo s mým příspěvkem nesouhlasíte, jdete do osobního střetu.
     Mně se Nasredinův příspěvek nelíbil, a proto jsem se proti němu ozval. Patent na rozum nemám, ale od toho tu ta diskuse je.
     Jinak naprosto souhlasím, že tu Nasredin spravil kus dobrej práce. Například předevčírem tu naváděl, posílat peníze Pjakinovi, i když si to Pjakin nepřeje.

     Odpověď
     • S článkom nesúhlasím, ale s Nasredinovým komentárom a rétorickou otázkou áno…
      Možno máte dobré úmysly, ale poslednú dobu sa dosť venujete kritike miestnych nickov, kde zámienkou je banálnosť. Snažíte sa tu azda ľudí rozoštvávať pod vlajkou ochrany KSB? Iba sa pýtam, lebo každá rozumná pripomienka sa dá naformulovať tak, aby bola pochopená a zbytočne nevytvárala pnutie medzi ľuďmi.

      Odpověď
   • Double, jaksi nevidím jakoukoliv logickou souvislost mezi tím co napsal Nasredin a tím cos napsal ty. Asi ji nevidí více lidí.

    Odpověď
    • Cico Ciciak 6.2.2017 o 1:40

     Presne, dosť podivný príspevok.

     Odpověď
    • Nasredin 6.2.2017 o 8:24

     :) To je osobní a hodně starého data. Pan DoubleM se o mně při nějaké příležitosti vyjádřil jako o lháři … :D Žádná diskuze, upozornění na chybu v mnou zadaných údajích, prostě lhář a tečka. Mě osobně je celkem jedno, co si o mně kdo myslí a říká. Nehodlám utápět svůj cenný čas v nekonečných a jalových hádkách a diskuzích, které by nakonec musel ukončit admin. Takže jsem na tyto osobní invektivy nereagoval a když, tak jen smajlíkem. :) A to energetického upíra vytáčelo až k nepříčetnosti. Nemohl nasát tolik chtěnou energií mezilidského konfliktu. To je pro tyto lidi víc než peklem. A tak to zkoušel na druhých. A ani tam mu moc pšenka nekvetla, jak jsem si všiml. No a dnes spadla klec. O dneška řeší dilema: přestěhování a nebo změna nicku.

     Odpověď
     • Nasredine, dobře si to formuloval. Dav laiků nevidí za ohradu hmotné přírody, protože hmotnými smysly není vnímatelná. Ale přesto existuje,podobně jako existuje pomíjivý hmotný svět a jeho zákony. Lidem kteří tento dar, vidět za ohradu hmotné přírody mají,nezbývá, buď se zdržet konverzace, a nebo, pokusit se o dialog-což je náročné. Proto budou různé invektivy pokračovat,neboť do diskuse jsou zapojeny všechny společenské skupiny-s tím musíme počítat.

      Odpověď
  • DoubleM 6.2.2017 o 9:41

   Abych neopomněl některého z advokátů Nasredina, dávám to sem dolů.

   Z teorie o egregorech jsem si vzal, že každá myšlenka, ať už vyslovená nebo nevyslovená, se nikde neztrácí, ale připojuje se k podobným myšlenkám, s nimiž vytváří egregor. Tedy každý, kdo si přečte slova „Putin je vrah“, svou myšlenkou přiživuje negativní egregor proti Putinovi. To je věc, na kterou jsem svým příspěvkem upozorňoval. Ne každý má v sobě vypěstovanou obranu, aby se tomu ubránil.
   Dále, víme, že Putin postupuje v souladu s KSB a tedy kdo vystupuje proti Putinovi, musí počítat s tím, že se KSB bude bránit. Divím se, že to Hox ve vztahu k Siovi nepochopil, napsal jsem to dost jasně.
   Pokud jsem teorii o egregorech pochopil nesprávně a Nasredinovo opakování a publikování myšlenky „Putin je vrah“ se nikde v noosféře neuplatní, všem zúčastněným se omlouvám.

   Odpověď
   • Ahoj DoubleM, prepáč za osobnú rovinu, ale nedá mi to.

    Toto si mal napísať nazačiatku ako tvoj 1. komentár.

    Veľa zdravia.
    :-)

    Odpověď
   • > Nasredinovo opakování a publikování myšlenky „Putin je vrah“

    se nachází kde?

    Odpověď
    • DoubleM 7.2.2017 o 7:49

     Nasredin 5.2.2017 o 17:43
     „Putin je vrah,“ kontroval O’Reilly.
     Jo Putin je vrah ? A koho zabil ? Ti sebestřední, tupí, nafoukaní a prolhaní američani.
     http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Donald-J-Trump-uzemnil-TV-moderatora-vetou-o-Putinovi-To-bude-mit-dopad-474341

     Odpověď

     Odpověď
 48. Dobry zaciatok na odmietnutie CETA a TTIP
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/z-vidne-rakousko-v-referendu-odmitlo-smlouvy-ceta-a-ttip/

  Odpověď
 49. Takhle se odkopat…Až vychcípá generace důchodců, bude prezidentovat Kalousek a lidi jako Okamura budou sloužit nám, Židům

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pavel-Novotny-pro-PL-Trump-je-kokot-Zemana-voli-kreteni-ktere-by-driv-shodili-z-utesu-Az-vychcipa-generace-duchodcu-bude-prezidentovat-Kalousek-a-lidi-jako-Okamura-budou-slouzit-nam-Zidum-474340

  Odpověď
  • Zajímavé vazby:
   Veřejnost Novotnému často přezdívá „protekční spratek“, případně „protekční fracek“. Svému otci pomáhá s jeho reklamní agenturou a patří do ansámblu Divadla Františka Ringo Čecha. Je ženatý a má dvě dcery.
   Ringo Čech Zermana miluje, Novotný nesnáší. Oba patří ke stejnému etniku, jsou jako vajíčka v různých koších.
   Je to, vlastně, syn Petra Novotného, kdysi velmi populárního baviče.
   Překvapuje mě, že je to docela mladý člověk a přitom mu vůbec nejde o nějakou popularitu.
   Svým prohlášením shazuje, ODS, Kalouska a spol. a židy…hmm, docela slušný zaber a zároveň hromadu celebrit z uměleckého prostředí a liberální struktury, takzvané Havlovy pohrobky, gaye a lesbičky, migranty, včetně Merkelové ze sousedního Německa. Jako kdyby ho GP tahal za provázky, protože, pokud bych chtěl měnit informační pole, tak zrovna tomuto „užitečnému idiotovi“ bych dal prostor, aby se vypovídal. Otázkou je jen, nakolik tento „užitečný“ je idiotem, nebo to dělá za peníze. Vzhledem k tomu, že nedávno přišel o kšeft, tak spíše, to druhé.
   Nicméně, dobrá ukázka struktur, které přijdou na odpis.
   Akorát, tahle jeho věta mi trochu kazí náladu:
   „Přichází krátké údobí populistů a za nějakých deset let se zase vše vrátí do starých kolejí.“
   Ale tu snad má skutečně ze své hlavy…
   Anebo už mají takovou jistotu, že generaci, která přijde, jíž mají na háku?
   Vzpomínám si na vystoupení Albrightové před vysokoškoláky, kde řekla asi toto: My jsme to po&rali, bude na vás, abyste to napravili.

   Odpověď
   • Nasredin 5.2.2017 o 20:06

    :D I negativní image je dobrá image pokud nese. Tento mladý Novotný, který je jen pouhým stínem svého otce právě z takových věcí žije. Parlamentní listy jsou bezkonkurenčním médiem na českém internetu, co se týče čtenosti a návštěvnosti. A můžeš se vsadit o co chceš, že článek s takovým to titulkem “ … Zemana volí kreténi, které by dřív shodili z útesu. Až vychcípá generace důchodců …“ má stoprocentně Top Ten rating co se týče čtenosti. Když se podíváš na počet diskuzních příspěvků (v tuto chvíli 756 což je zatraceně dobrý, tolik už jsem dlouho neviděl a přitom ten článek tam je krátce). A to jsi neviděl pořad Prostřeno, kde běhal celou v dobu v promaštěných slipech a hostům dělal různé debilní schválnosti. Mladý Novotný je naprosto a totálně neschopný, hloupý, nic neumí, ale musí se mu nechat, zákonitosti trhu, co se týče negativní reklamy v bulváru (do této skupiny patří například Agáta Hanychová, Lindsay Lohan, Britney Spears a v jisté době i Michael Jacson) zvládá bravurně.

    Odpověď
   • To bys musel někdy být ve škole a vidět to procesí programů neziskovek, policajtů, …. které se předávají dětem.
    Chvíli jsem tam dělal a zažil to. Ve výsledku např. reakci žáků 4. třídy na volbu Zemana prezidentem … proto chce tuhle generaci TOP09 podchytit protlačováním Feriho.

    No je před námi velký úkol to změnit.

    Odpověď
   • F.R.Cech u Kocaba cas videjka 8.55
    https://www.youtube.com/watch?v=tmsjrVGTxSY
    nevedel som o Ringovej prislusnosti k etniku teraz to dava zmysel …vajicka v roznych kosoch.
    „Přichází krátké údobí populistů a za nějakých deset let se zase vše vrátí do starých kolejí.“
    Niekde vo videjkach Pjakina (mozno Velicka? nepamatam) hovoril ze ide obdobie ked chcu aby sa pronarodne citiaci ukazali a nasledne ich komplet zlikviduju. Prirovnaval to k 100 dnom Bonaparteho ked sa jeho privrzenci ukazali a nasledne ich zlikvidovali. Mozno to ma suvis s tym co hovoril Novotny.

    Odpověď
    • Teda, nikdy jsem si o jeho příslušnosti nepochyboval, třeba mu křivdím, ale je docela problém najít jména jeho rodičů.
     O otci je psáno, že byl hudebníkem vídeňského původu František Čech Pražský – jméno nápadně připomínající uměleckou přezdívku, navíc, někoho z pražské galerky a o matce nic, kromě toho, že byla krejčová.¨
     http://vyznamneosobnosti.cz/frantisek-ringo-cech/

     Většinou, po takové utajení bývá nějaký důvod. Navíc působil v zábavném průmyslu. A tam se dostávají buď géniové nebo ti druzí…:)

     Odpověď
     • Čo sa týka pôvodu,je problém z oficiálnych zdrojov zistiť pôvod Angely Merkelovej.Je uvádzaný otec(kto bol),dedko,dedkovi rodičia,ale o matke Angely len jej meno.
      A to prepojenie F.R.Čech a Pavla Novotného mi pripomína niečo čo som už dávnejšie čítal a teraz sa to potvrdzuje
      10. Na prvom mieste budú časopisy, ktoré budú mať úradný ráz. Tie budú
      podporovať naše záujmy, a preto ich vplyv bude pomerne slabý.
      11. Na druhom mieste budú poloúradné noviny, ktorých úlohou bude prilákať
      všetkých ľudí, ktorí sa ešte „nevyfarbili“.
      12. V tretej kategórii budú noviny zjavnej opozície, ktorá nás bude kritizovať, aj keď
      nie všeobecne, tak aspoň v niektorej zo svojich častí. Naši odporcovia budú pokladať
      tieto útoky za skutočné a odkryjú nám tak svoje karty

      Odpověď
    • Cico Ciciak 6.2.2017 o 4:22

     Zaujímalo by ma, jak ich chcú presne zničiť a či sa jedná len o hurá patriotov, nakoľko tí prezieravejší patrioti sa im len tak neodhalia, ale radšej zostanú infiltrovaní v tej žumpe inkognito, aby ju mohli rozložiť zvnútra.
     To je jediná cesta a nie priamy bezhlavý stret proti niekomu, koho vlastne ani nemôžeš identifikovať, len jeho poskokov.

     Odpověď
   • Taure,rád čtu tvé příspěvky-mluvíš k věci. Jsem ale přesvědčen, že došlo k velké změně v oblasti informatiky- vahou internetu. Zelenou dostaly myšlenky,které do nedávna byly tabu pro většinu populace. Takže, věci se již nevrátí na staré koleje. Vlak jede po jiné trati.

    Odpověď
    • Pisal si Taurusovi ale zareagujem. Urcite mas pravdu doslo k zmene v oblasti informatiky vahou internetu ale ruka v ruke aj dezinformatiky. Tak sa v tom vyznaj. Aj ked je tu internet co je samozrejme prinos neopominaj ulohu vodcov. A tu by som sa vratil k tomu o com sme pisali ……vajicka v roznych kosoch. Vylozte pani karty na stol (radeji curaky aby bolo jasne kto je kto). O tomto to je.

     Odpověď
     • Rony, ilumináti,zednáři a černá šlechta jsou elitářská platforma. Současná situace ve světě je jejich dílo. Sofistikovaná lež a lest je jejich filozofie a rétorika. Mají tisícileté zkušenosti i znalosti a přesto to náhle nestačí. Jistě že není snadné se orientovat. Dá to fušku-a chce to čas, který každý nemá. I pouhý začátečník však vidí, že se jejich impérium začíná nezastavitelně rozkládat. Také světová válka, po které volají různí méně inteligentní politici – není řešením. Tedy musí nastat přelomové, doslova revoluční změny.

      Odpověď
 50. Politbyro 5.2.2017 o 15:47

  So zaujmom som si precital komentare k poznamke pana Yanmara vo veci pana Pjakina.

  Sudrohovia, takto nie.
  Vecnu , zdravu a konstruktivnu kritiku by sma mali prijimat s radostou a porozumenim.
  Ved zijeme teraz uz dlho vo 21 storociu a po staru sa mysliet a robit neda. Musime si prisvojit nove
  zpousoby nazierania na udalosti okolo nas.
  Vsak spe boli pouceni z krizoveho vyvoja 60. rokov a odhalenia spiklenekych center v rokoch 50.
  Musime byt ostrazity !
  Vsak vzpomenete nesmrtelneb slova nasho Juliusa Fucika “ Lide bdete “

  Ruku v ruke a dilo sa nam podari !
  Vsak aj sam pan Pjakin popijal caj z pohara zo sovetskym znakom a pismenami CCCP.

  S pozdravom Miru Zdar, SSSR Nas Vzor

  Politbyro

  [admin: nicky "Politbyro" a "Yanmar" mají zvláštní shodou okolností stejnou IP adresu...]

  Odpověď
  • Uz len fakt ze zbierka pre VVP bola behom par dni naplnena svedci o tom aku podporu VP maju. Myslim ze boli sami z toho prekvapeni. Naopak ludom ktorym KSB lezi v krku z toho musia riadne zurit, o com svedcia aj kometare od Vas a Vam podobnym. Dakujem, hned mam lepsiu naladu. :)

   Odpověď
  • Nasredin 5.2.2017 o 18:38

   Další v době před třiceti lety zamrzlá existence, která si myslí, že v Kremlu pořád sedí komunistický Ukrajinec Brežněv a má nutkavou potřebu statečně bojovat proti komunismu a rudému nebezpečí z Východu …

   Odpověď
   • Pekná jednoduchá formulácia, naozaj.
    :-)

    Odpověď
  • Díky admine :-) dobrá práce

   Odpověď
 51. Francúzky vojaci okradnutí o útočné pušky + ammo na parkovisku McDonald

  Raňajky u McDonald zanechali dvoch francúzskych vojakov, ktorí sú súčasťou proti-teroristickej operácie Sentinelle, bez útočných pušiek a munície, informuje miestne spravodajstvo. Krádež sa udiala počas predĺženého výnimočného stavu vo Francúzku.
  Zbrane boli odcudzené z auta vojakov vo štvrtok poobede v časti La Vespilliere na severozápade krajiny, informuje stránka 20minutes.
  V čase krádeže vojaci raňajkovali vo vnútri reštaurácie, ich dodávka bola biela bez akýchkoľvek indikácií k jej patričnosti k armáde alebo polícií, alebo že sú v nej umiestnené zbrane.
  Dve útočné pušky, ako aj munícia pre 9mm automatické pištole, boli ukradnuté cez rozbité okno, informuje Le Parisien. Munícia sa nedá použiť ukradnutými puškami.

  https://www.rt.com/news/376366-france-police-weapons-mcdonalds/

  Odpověď
  • :-) :-)
   To je ako zo starej francuzskej komédie.
   Ale v každom prípade ponaučenie, že ak si pôjdeš k američanom urobiť dobre, doma ti niečo zmizne !

   Odpověď
   • Kam se poděla Sedmá rota? :D

    Skvělé filmy.

    Odpověď
  • to je priprava , takze vsetci uz vieme, ze zmizli utocne pusky
   co bude nasledovat ? opat teroristi ?

   Odpověď
 52. Co teraz eu?tak velmi potrebujete zrusit sankcie a zaroven nevyzerat ako debili :-)

  http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/418952-lavrov-odmieta-postupne-rusenie-sankcii-proti-rusku/

  Odpověď
 53. Maďarský ekonom o Globalistech a ničení bílého muže.

  https://m.youtube.com/watch?v=IDi3_kcgcjg

  Odpověď
  • ten si teda servitku nebral… dokonca tam priamo oslovil GP len inymi slovami

   Odpověď
  • Interbulo 5.2.2017 o 22:17

   Ten, kto to preložil veľmi pekne ďakujem! Tu máme spoločné body s Maďarmi!

   Odpověď
   • Putinovec 5.2.2017 o 23:36

    To je hodně od plic.Ale je znát,že ten člověk má znalosti o problému sahajícímu až do hluboké minulosti.Asi nebude náhoda,že to ozvučují v této době.

    Odpověď
 54. Dobre ľudia, čas na „rebrandig“. Mením si prezývku z „PH“ (Peter Henrich) na „mir“.

  Odpověď
  • Juchuchú, prvý koment pod novou prezývkou :)

   Odpověď
  • Dobre Peťo, a buď jej zmyslu aj verný :-)

   Odpověď
   • Ja sa nevolám Peťo. To bol avatar.

    Odpověď
    • Áno, ale to nevadí, pochopil si. Inak PH evokuje dve veci: PH faktor, a peha (po česky piha), to je aj názov kapely Katky Knechtovej.

     Odpověď
     • a nebo pehe, což je úžasný analytik a komentátor politického prostředí :-D

      Odpověď
      • Notak, nenos sem to bahno. :D

       Odpověď
       • Ano, bahno, jinak se to nazvat nedá. No i když bahno je alespoň na něco užitečné.

        ph nebo mire, tím jsem tě nijak nechtěl připodobnit k panu Pehemu, to byl žert.

        Odpověď
        • Neviem o koho ide

         Odpověď
         • Tak to jsi šťastný člověk.

          Odpověď
  • Člověk 5.2.2017 o 12:58

   Já si nedávno říkal (po nějaké diskuzi o přezdívkách tady) jestli tou svou neznevažuju jeden z cílů KSB. Věřím, že ne a že plně odráží mou cestu i cíl :)

   Odpověď
   • Človeče!

    Odpověď
   • Áno, aj tak sa dá zvoliť nick, ako pozitívny cieľ pre seba. A zrejme všetci to pochopili takto, lebo nikto vám nenamietal. Navyše ak sa správate priateľsky a slušne, tak svoj nick nijako nehaníte.
    Raz sa tu ukázala jedna horkokrvná dievčina s nickom Pravda, to už bol väčší prúser, hlavne pri jej oslovovaní. Pravda s veľkým P je len jedna, k nej sa človek môže len približovať svojim chápaním, ale stať sa ňou by znelo veľmi trúfalo. Preto nick má zmysel iba ak je realistický. Človekom sa človek stať môže, k Pravde môže mať človek iba vzťah, nie byť ňou sám.

    Odpověď
    • No a jak potom vysvětlíš, jak se člověk může stát mírem nebo světem? :-)

     Odpověď
     • Slovo „mir“ neznamená len „svet“, ale aj „mier“. To som mal na mysli.

      Odpověď
      • No právě, však to píšu, no stejně jako je divné dát si nick pravda je podle mne divné dát si nick svět nebo mír, svět je svět, a mír je stejně abstraktní pojem jako Pravda, tedy podle mne je to stejný nesmysl. No nijak se do toho montovat nechci, zajímá mne jen jaký v tom vidíš rozdíl.

       Chtěl jsem vědět, když uvádíš důvody proč nick Pravda nebyl vhodný, čím vysvětluješ že nick svět nebo nick mír (mier po Slovensky) je vhodný? :-)

       Odpověď
       • tedy abych tu myšlenku dotáhl, pokud je v pořádku dát si nick mír, aby tím evokoval to že je zastáncem míru, pak je v pořádku i dát si nick pravda protože dotyčný je zastáncem pravdy.

        Fakt zda ten člověk vším svým konáním na tom pracuje je až druhotný, protože dokonalý není nikdo a tak jak nick pravda nebude vždy dokonalým zastáncem pravdy, pak ani nick mír nebude nikdy dokonalým zastáncem míru.

        Nebo u nicku pravda šlo o míru toho jak moc vybočuje z daného pojmu?

        Odpověď
        • eM.
         U tej Pravdy bol problém hlavne v tom, že ju dala s veľkým začiatočným písmom. Pravda-Istina je len jedna a my sme jej súčasťou, pričom vidíme len časť jej rozmerov. „pravda“ s malým „p“, to by mohla byť tá naša subjektívna pravda, o ktorej sme presvedčený, a ak aj neobsahuje lož, tak je iba fragmentom Pravdy.
         Tá baba bola dosť prchká, a silou mocou si presadzovala svoj názor, ktorý sa zdal byť pravde vzdialený…
         Ono takto, pokiaľ je pre človeka Pravda vzorom a váži si ju, tak aj keď je momentálne úplne mimo, určite si on a Pravda k sebe nakoniec nájdu cestu.
         Ale pre ostatných to bolo nepríjemné s babou, ktorá si hovorí pravda a pritom trepe dve na tri. No skús sa baviť s takým nickom.

         Ohľadom ph, pôsobí tu už dosť dlho a odhliadnuc od včerajšieho úletu na tému hitler, sa chová dosť kľudne. Preto som mu aj napísal aby bol zmyslu toho mena verný, t.j. aby jednal mierumilovne, a ľudí spájal – čo je poslanie mieru.
         Je to v cudzom jazyku a s malým začiatočným písmenom, tak mi to až tak neprekáža pri oslovovaní.

         Čiže ak nick neodvodzuješ zo svojho mena, tak je asi dobré dať niečo, čo ťa inšpiruje, no čím nebudeš druhých iritovať alebo uvádzať do rozpakov.

         Odpověď
         • A v čom konktrétne som „uletel“, jardob?

          Odpověď
         • mir:
          - znamená svet
          - znamená mier
          - je slovo obsahujúce koreň „miera“
          - je častá koncovka slovanských mien
          - je ruský platobný systém

          „Mir“ je celosvetové až ves-mír-ne :)

          Odpověď
          • Dobré vysvětlení :-)

           Odpověď
    • Tony Clifton 5.2.2017 o 19:52

     Take jsem premyslel nad novym nickem, protoze pokud ma byt nick opravdu realisticky, mel bych se spis jmenovat Bob Saint-Clare

     Odpověď
     • Zaujímavý chlapík :-)
      Mne meno Saint-Claire, pripomenulo meno Sinclaire, a toto miesto a rod, ktorý je viac ako zaujímavý. Čital som o tom dávnejšie knihu.
      https://en.wikipedia.org/wiki/Rosslyn_Chapel

      Odpověď
      • Tony Clifton 6.2.2017 o 1:21

       Oak Island

       Odpověď
      • Na tej kaplnke je zváštne to, že hoci bola postavená par desaťročí pred tým než Kolumbus doplával k Amerike, tak na reliéfoch tejto škotskej kaplnky sú znázornené vzory kukurice a aloe. Existuje názor, že mala byť postavená na spôsob určitej kópie šalamúnovho chrámu čo stál v Jeruzaleme, vrátane podzemnej časti. Údajne potom ako vo francúzsku kráľ spravil raziu na templárov (piatok 13.), mnohým sa podarilo uniknúť. Časť vyplávala do tejto oblasti Škótska, a časť do nového sveta, o ktorom vedeli. Francúzski rytieri ho mali volať „La Merica“. Vraj ostali po templároch nejaké stopy aj na Rhode islande, aj na iných miestach.

       Odpověď
       • Oracle 911 6.2.2017 o 12:04

        Že vraj La Merica v starej portugalčine znamená západná hviezda.

        Odpověď
        • Áno, o tej hviezde sa v knihe písalo. Dokonca myslím že keď templári odchádzali z Francúzska na lodiach, zastavili sa v Portugalsku a tuším tam sa rozdelili. Jedni sa usadili v Škótsku a druhí šli cez Atlantik na Západ.

         Odpověď
         • Oracle 911 6.2.2017 o 13:06

          Kolumbus vedel prečo a kam ide, len kráľ a kráľovná boli nechaný v tme…

          Odpověď
       • Tony Clifton 6.2.2017 o 14:59

        Celý název Rosslynské kaple (původně se mělo jednat o katedrálu) zní, Kolegiátní kostel svatého apoštola a evangelisty Matouše z Rosslynu, v diecézi svatého Ondřeje. Ross znamená kopec a lynn je vodopád. William St. Clair byl stavitelem kaple a posledním Sinclairem, který by byl zároveň i nositelem titulu jarl Orknejí. Také byl rytířem Řádu svatého rouna. Stavba kaple probíhala v době od 1446-1484. Jednalo se tedy o dobu předkolumbovskou. Z tohoto pohledu se opravdu jeví zobrazené reliéfy kukuřice a aloe jako zvláštnost. Další zajímavostí kaple jsou dva sloupy. Jedná se o učedníkův a mistrův sloup, jež prý připomínají sloupy v Šalamounově chrámu a to Boaz (sílu) a Jachin (nastolí). Podle legendy krátce před příchodem potopy zapsaly Lámechovy děti objevené vědy na dva sloupy z hlíny a mramoru. V bibli se však podobná zmínka nenachází. O této legendě prý pojednává Josephus Flavius. William, byl vnukem Henryho St. Claira, který prý roku 1398 podnikl výpravu spolu s Antoniem a Nicolòu Zeno ze Skotska přes Orknejské ostrovy s flotilou dvanácti lodí (12 kmenů) směrem do Ameriky. Uvádí se, že celý rod St. Clairů byl spjat s templáři, jenže tento řád byl zrušen v roce 1312 bulou Vox in excelso jako řád nepotřebný a oficiálně nebyl již nikdy obnoven.

        V souvislosti s objevováním Ameriky je zajímavá zpráva Rene Larsena, rektora Fakulty restaurování Královské dánské akademie umění, který potvrdil pravost mapy Vinlandu, zobrazenou na starém pergamenu z roku cca 1140, která svoji rozlohou a tvarem odpovídá ostrovu Newfoundland. Vikingové tam nesporně byli, nejspíš někdy kolem roku 1000 – to potvrdily i archeologické nálezy přímo na místě.

        Odpověď
        • Tony Clifton 6.2.2017 o 15:03

         * oprava: cca 1440

         Odpověď
 55. Oracle 911 5.2.2017 o 10:28

  Lukašenko prohlásil, že nebude platit za ruskou ropu „nezávislostí“:
  https://cz.sputniknews.com/byznys/201702034670918-Lukasenko-ruska-ropa-nezavislost/
  Dodám len toľko, že Lukašenko je tak trochu veľký debil.

  Odpověď
  • Před chvíli jsem četl na kontě článek, asi od běloruského autora, ale teď ho nemohu nalézt, nejspíše byl stažen.
   Tak autor toho článku bohorovně tvrdil, že Bělorusko má právo na svoji suverenitu a rovnoprávnost vztahů s RF. Tu „rovnoprávnost“ vidí v tom, že by Bělorusové měli mít stejná práva na ruské přírodní zdroje a zdůvodňuje svůj požadavek „faktem“ jejích prvenství ve formování národa, jelikož všichni Rusové, kteří jsou dál na východ od Běloruska, byli jen přistěhovalci z Běloruska. A zároveň Rusové (asi ti přistěhovalci) nemají právo vměšovat se do vnitřních záležitosti Běloruska. Tj. má nějaké parazitické představy o běloruské suverenitě, které nám vyráží dech a jím připadají spravedlivé.
   Zřejmě, postupné vymývání mozků ze strany Lukašenka a jeho partičky, přivedli k překroucení samotného pojmu o suverenitě.

   Odpověď
   • Ono to zaváňa „banderizáciou“ národa. Zrejme tam majú skupiny, ktoré šíria, podobne ako na Ukrajine pseudonacionalistické názory. Na to môžu ako štát škaredo doplatiť, príklad majú hneď vedľa.

    Odpověď
    • Kdyby bělorusové věděli, jak moc žijí na dluh, a že ho po nich nechce věřitel vrátit, možná by to chápali jinak. A nebo myslíte že by jim to i takto podané připadalo spravedlivé? Je fakt že banderovec chápe spravedlnost tak že Rus je v ní otrok bandery, to je ovšem silná trockistická káva.

     Odpověď
     • O svých dluzích vůči RF vědí, to se neustále propírá v tisku a samotným Lukašenkem. Odůvodňuje se to tak, že Rusko jím dostatečně neplatí za zřízení své základny, jako kdyby ta základna nechránila i je samotné a „bratrstvím“, kdy větší bratr má povinnost pomáhat a chránit menšího. Ve skutečnosti, chtějí vybudovat vztah rodič&zlobivé dítě. Ve kterém „rodič“ má vyživovací a jiné povinnosti a „dítě“ jen práva.

      Odpověď
      • Hezké vysvětlení. JDe mi hlavně o to jak to chápou řadoví Belorusové, tedy jestli oni chápou že jejich vedení koná nespravedlivě, a nebo nevědí fakta, a nebo jsou také banderizovaní a připadá jim to v pořádku?

       Odpověď
       • Nepochybují, že tam žije dost adekvátních lidí, kteří mají už plné zuby Lukašenka. Na druhou stranu, jsou lidé, kteří jsou Lukašenkovi vděční za to, že u nich zachoval jakousi napodobeninu socialismu a pořádek a už se méně zajímají, za čí peníze byl ten pořádek vybudován a které síly stojí za projektem „Bělorusko – skanzen socialismu“.

        Odpověď
        • TauRus,
         oni by hlavne potrebovali zmenu informačného poľa, aby začali chápať pravdivý obraz vecí a reálne vízie a možnosti do budúcnosti, lebo v opačnom prípade ich môže čakať šoková terapia drsnej reality. Podľa toho, kto sa tam následne dostane k moci, aké sily.

         Odpověď
         • Ta změna informačního pole je tam dost problém, když většina obyvatel je zaměstnána v zemědělství a to tam dosud fungovalo (levná energie). Navíc, je tam dobře vybudována infrastruktura venkova – školy, školky atd. – vše pro lidí. Takže, zdánlivě, je vše v pořádku, i když mají méně peněz, jsou určité jistoty.
          Zbytek obyvatelstva je zaměstnán ve státním a polostátním sektoru, který také fungoval, díky levným energiím z Ruskem, ale koho by to mělo zajímat?
          Problém mají podnikatelé – úroková míra je asi kolem 25%, šílené. Ale těch je menšina, která pokukuje na západ, stejně, jako obyvatelé větších měst.
          Teď se Lukašenkovi začala sypat jeho strategie „vzorného kolchozu“, kvůli celosvětové krizi a potřebuje zlevnit produkcí. Brát od národa je riskantní, i tak žije podle míry „rozumné dostatečnosti“, proto ty nájezdy na Rusko a tlak na zlevnění ropy a plynu, aby bylo na koho svést svoje neúspěchy.

          Odpověď
          • Potom to ale znamená problém do budúcnosti, lebo tento stav nebude dlho udržateľný a ak zmena nepríde pozvoľne, príde náhle. A pre ľudí nebude veľmi príjemný. Ale tým že nehľadia na Západ, si možno budú viacej brániť majetok svojho štátu. Tu po sametovej sa zničilo veľa dobrého, čo bolo vybudované spoločným úsilím. Najmä vďaka reštitúciám a privatizáciám.

           Odpověď
        • Aha, to je také zajímavé. Tady je také silné volání po „starých časech“, to může být celkem velká brzdná síla k udržení režimu, tím spíš co se děje okolo.
         Díky za osvětlení.

         Odpověď
  • Ukrajina, Bělorusko a Rusko – ozvěny matričních válek (1)

   „V úterý, 17. prosince 2013, „Gazprom“ a „Naftogaz Ukrajiny“ podepsaly za přítomnosti prezidentů obou států doplněk ke „Smlouvě o koupi-prodeji, dodávce, objemu a podmínky tranzitu přírodního plynu na období 2009 – 2019“ od 19. ledna 2009. „Počítáme, že to je také dočasné řešení. Maje na zřeteli, že dlouhodobé, dlouhotrvající dohody musí být a budou dosaženy. To se týká i dodávek plynu na Ukrajinu, a týká se to i zabezpečení nepřetržitého tranzitu ruským spotřebitelům v Evropě“, cituje Putinova slova Interfax. Rusko je připraveno i dále „jít v ústrety našim partnerům“, avšak před tím je třeba vypracovat schéma dlouhodobé spolupráce.“ 40 dní po převratu – „Kyjev chce vyjasnit situaci s cenami za plyn v souvislosti s anulováním dohod o pobytu Černomořské flotily RF na Krymu.“ (http://www.newsru.com)
   Pokud by nebyl 22. února převrat, ekonomika Ukrajiny by našla oporu na záchranné mělčině. Leč bouře pokračuje.
   V Bělorusku pohřbili sestru kapitána „Bulgarie“ – Bělorusko je druhé na řadě k přeměně, po Ukrajině

   Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/ukrajina-belorusko-a-rusko-ozveny-matricnich-valek-1-/

   Odpověď
 56. Na ČT je teď Kalendárium o Puškinovi, byla tam i ukázka z Měděného jezdce.

  No, samozřejmě, nečekejte, že by ho tam prezentovali tak, jak by se nám líbilo. :D

  Odpověď
  • JS-nevrav? hm…žeby na ČT začali dávat 10% pravdy,? (stále málo :) ,ale ak maju rozum začnu pomaličky otáčat a menit program)

   Odpověď
   • Co tam mimo jiné zdůraznili bylo, že byl proti carovi, vzal si herečku, byl žárlivý a zemřel na následky souboje.

    Každopádně, věřím tomu, že spousta lidí půjde a najde si informací více.
    I negativní reklama je reklama.

    Odpověď
  • Nasredin 5.2.2017 o 10:25

   Řekli je pár vět z Měděného jezdce. Navíc dnes až na vyjímky nikdo poézii nečte a i kdyby ji četl, těžko z ní udělá nějaké významné závěry …

   Odpověď
 57. Porošenko a Trump si přejí zastavení palby v Donbasu
  https://cz.sputniknews.com/svet/201702054680750-Porosenko-Trump-zastaveni-palba-Donbas/
  -velmi sa mi páčí k tomu článku tá fotka :)
  ako si Porošenko utiera pot z čela :D

  Odpověď
  • Požehnanie ďalšej vojny neprišlo

   Washingtonský Biely dom oznámil, že USA chcú pracovať s Ukrajinou a Ruskom, ako i ďalšími zainteresovanými krajinami, aby pomohli obnoviť mier v Donbase.

   http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/418932-trump-s-porosenkom-sa-zhodli-na-nutnosti-primeria-v-donbase/

   Odpověď
  • https://cz.sputniknews.com/svet/201702044679878-stone-usa-ukrajinsky-konflikt-rusko-nato/

   Spojené státy mají „velkou odpovědnost“ za konflikt na východě Ukrajiny, oznámil režisér Oliver Stone a informuje o tom Belfast Telegraph.Stone také oznámil, že Amerika využila ukrajinský konflikt, aby očernila Rusko a zachovala NATO.

   Odpověď
 58. V Paríži niekto niekoho zase terorizoval (pekne na víkend, aby bolo o čom hovoriť). A koho to ešte zaujíma? Mňa nie.

  Na porovnanie osud 2 videí z YT kanála RT:
  „No eye contact: Erdogan, Merkel have heated exchange“
  https://www.youtube.com/watch?v=zwxhGI9thnc
  nahrané v Piatok, 03.02.2017 15:22 a 45408 zobrazení (video je na „trhu“ kratšie a má viac zobrazení)

  „Machete-wielding man attacks soldier at Louvre, terror motives suspected“
  https://www.youtube.com/watch?v=8CtJ55FmlE4 30452
  nahrané v Piatok, 03.02.2017 11:23 a 30452 zobrazení (video je na „trhu“ dlhšie a má menej zobrazení)

  Odpověď
  • V pondelok, po víkende, sa k tomu ešte vrátim.

   Odpověď
 59. Michal Sopor Záběry bezdomovců v Americe!

  https://www.youtube.com/watch?v=FRUx6vBifoY

  Zábery bezdomovcov (priemerných američanov – jeden by požartoval) v centre L.A. Stanové mestečko cca 5tis ľudí. Záberi, ktoré vám amerikanofilná ČT (STV, Nova, Markíza) N.I.K.D.Y. neukáže.

  Video na nedeľu.

  Odpověď
  • hmm zaujimave, predstavoval som si hocico ale toto je celkom mordor-original ghetto kde favela je mozno celkom bezpecne miesto oproti tomuto-najspodnejsia cast obyvatelstva-kriminalnici,narkomani,nasilnici
   raz som videl video ako motorkar isiel darovat do malickej dedinky uprostred lesa plnej karavanov,zrubov, nejake svoje veci a bol som prekvapeny kolko ich v tom lese byva-samozrejme to boli uplne iny ludia ako tito

   Odpověď
   • A to je nič. Vygugli si „trailer parks“.

    Keď spomínaš lesy, tak som si spomenul na tento post http://www.businessinsider.com/the-jungle-largest-homeless-camp-in-us-2013-8?op=1

    Nejaký Robo Jano (Robert Johnson) dal tomu nadpis:

    WELCOME TO ‚THE JUNGLE’: The Largest Homeless Camp In Mainland USA Is Right In The Heart Of Silicon Valley

    Vitajte v Džungli: Najväčší kemp bezdomovcov v USA je priamo v srdci Silicon Valley

    …no Robo Jano si nepozná vlastnú krajinu. Toto nie je „najväčší kemp bezdomovcov v USA“, sú aj väčšie.

    Odpověď
    • A oni si ešte vyvesia americkú vlajku na tie zbité chatrče!!!!

     Odpověď
     • A čuduješ sa im? Však v USA nevedia aké krajiny sú na svete ani tí vzdelanejší :)

      Oni sú skôr proti tejto vlajke: USA ako klaster nadnárodných korporácií https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/78/American_Corporate_Flag.svg

      Odpověď
    • Waka waka eh eh

     We are all Africa

     Odpověď
     • Však tak aj volám USA: Afrika. Spoločnosť je tak príjmovo diferencovaná (priepastný rozdieľ medzi bohatými a chudobnými) ako v najhoršej africkej diktatúre.

      Odpověď
  • tak ,že je to až take…uf

   Odpověď
   • Kto bol v USA sa tomu až tak nečuduje.

    Odpověď
  • Psychopat Bejr vs Michal Šopor – Lži o bezdomovcích v Americe
   https://www.youtube.com/watch?v=aksbweWwhC0

   Odpověď
   • A to je nič. Vygugli si „trailer parks“.

    Odpověď
    • Chyba, toto malo ísť pod http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-63/#comment-27983

     Odpověď
   • Video nejdem pozerať, zhrň ho trocha. Predpokladám, že tam bude dáky nejaký taký nepravdivý záver „že si za to môžu sami“.

    Čo nie je úplne pravda:

    To aký máš život závisí od teba, rodinného prostredia (kam si sa narodil), stavu okolia (školský systém – v USA mimoriadne zlý, stav „economic-i“).

    Viete prečo Eminem tak kričí vo svojich „pesničkách“? Lebo musí žiť v USA… :)

    Odpověď
   • no neviem chlapik tiezu trosku mota a zavadza,postavil to video trosku na fanatickom obhajovani ameriky…je pravdou ze to prve video vzniklo zrejme trosku narychlo a chlapec nemal nastudovany dostatok informacii ale obhajovat nieco neobhajitelne sa pozna na prvy pohlad…nechcem brat dobrocinnost charitativnym organizaciam co tam denne donasaju jedlo, urcite existuju taky ludia ale uzivit 10 plnych ulic je trosku hardcore ked si zoberieme ze ten downtown je sklad na sklade,a mensi obchodik jeden vedla druheho tak nemusim byt genius aby som pochopil ze tam funguju urcite dohody medzi majitelmi skladov a obyvatelmi stanov trebars kludne za to jedlo denne…ved mat vedla svojej firmy niekolko stovak individui sfetovanych hladnych asi nebude ziadna sranda a ak by ti mala firma jedneho dna zhoriet tak si rozmyslis ci ti to nestoji denne za dvacku aby ich aspon niekto z charity nakrmil…co sa tyka nemocnice neviem posudit ale ja ked som bol u nas na zubnej pohotovosti lebo od bolesti som si uz buchal hlavu o stenu/lieky nezaberali,a opiaty doma nemam/ tak prve ked som vosiel na pohotovost bolo: vylozte obciansky preukaz a kartu poistenca-akonahle to videla polozene na stole zacala si davat rukavice a bavit sa so mnou co mi vlastne je…takze urcite si viem predstavit ako zachranuju plnu ulicu priotravenych bezdomovcov z nejakej drogy z tejto slavnej stvrte ako milionarov co povedal ten druhy chlapik vo videu…
    vypovedna hodnota videa je aj o tom ze v celych statoch su stovky ci tisice bezdomoveckych stvrti ci dediniek,urcite nie az v takomto stave,vacsina chce normalne prezit ci uz su to karavanisti alebo zrubari ci domcekari

    Odpověď
    • ja ked som bol u nas na zubnej pohotovosti

     „U nás“ kde? Na Slovensku?

     [si ne]viem predstavit ako zachranuju plnu ulicu priotravenych bezdomovcov

     Presne tak, toto je veľmi slabá časť. Však aj chlapec to len tak strelil v štýle „dopočul som sa že“ (nemám to preverené… jedna teta povedala…).

     Prvé čo ma napadlo „a kto to celé uhradil“? Kto zaplatil? Lebo to je v americkom zdravotníctve najdôležitejšie.

     Zdravotné poistenie títo „priemerní Američania“ nemajú, takže ich z tej nemocnice poslali pekne do pč, respektíve to bola taká pomoc typu „prikladanie obkladov na čelo“.

     Odpověď
     • hej u nas na slovensku, tam sa ma nepytali ci mam peniaze ale ci mam doklady
      a inak raz jeden znamy rozpraval ako firma co ma podchytene sanitky ma urceny obnos penazi za jeden den-napriklad ze kyslikovu bombu moze minut 1x,ak minie dve tak je to problem lebo druha je cez rozpocet a tej firme je srdecne jedno ze ju niekto na ulici potrebuje-bud aj clovek co si plati poistenie normalne ako kazdy, ta druha flasa je proste minusova polozka a ktora firma na svete bude tolerovat minusove polozky a ujedat si zo zisku?
      a inak uz samotne pripustenie bezdomovcov musi byt pre fanatickych obhajitelov ameriky celkom frustrujuce, a to porovnavanie bezdomovcov na pocet obyvatelov sa trosku nepodarilo,lebo porovnavat hocico ekonomicko-socialneho charakteru statov ktory jeden je v HDP na 1 a na 50 mieste asi tiez nebude celkom koser

      Odpověď
      • Keby si ukázal to video, alebo ten článok z BI na Fakulte medzinárodných vzťahov v bratislavskej EUBA, bystrickej UMB alebo trenčianskej TNUNI, tak by si im zježili aj chlpy na riti. Tam sú taký fanatický „ľúbitelia“ USA. #USAultras

       V slovenskej nemocnici od teba chceli doklady, lebo tak si čeknú si máš zdravotnú poistku alebo nie :)

       Keď som minule prišiel dochriamaný bez dokladov (lebo ich nenosím vždy) do nemocnice, tak som sa najskôr musel podrobiť „krížovému výsluchu“ o pravdivosti môjho rodného čísla aby si ma vedela nájsť sestrička na nejakom serveri, než ma ošetrili (ale nakoniec ošetrili).

       Fajný je aj ukazovateľ o počte väzňov na 100tis obyvateľov. Suverénne „leaderujú“ tabuľku. #USAfirst

       http://www.apa.org/Images/2014-10-incarceration-chart2_tcm7-176264.jpg
       https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/54/US_incarceration_timeline-clean.svg/350px-US_incarceration_timeline-clean.svg.png

       ph > mir

       Odpověď
      • Inač sanitky má vo veľkom pod palcom nejaká SÚKROMNÁ (to zdôrazňujem) bezpečnostná (mafiánska) nadnárodná firma FALCK.

       http://www.falck.sk/spolocnosti-falck/falck-zachranna-as/

       Takže zo zdravotného poistenia sa prispieva mesačne aj na zisky tohto „podnikania“. Preprava pacientov záchrankami musí byť výhradne v štátnej réžii.

       Odpověď
       • Oracle 911 5.2.2017 o 18:43

        Otázka:
        Bude sa vešať Čurinda a Mikloš 25% spolu so Zajacom na najbližší kandeláber alebo čaká ich oveľa potupnejší a bolestnejší koniec (bez fyzickej likvidácie)?
        Ja hlasujem za to druhé.

        Odpověď
  • Inač prvé čo vídím, tam ma vždy napadne: Nevzdelaní ľudia ako dôsledok spoločenského systému. Skrývanie poznania.

   Odpověď
 60. Politbyro 5.2.2017 o 7:24

  Zdejsi komentare sleduju pozorne a zajima mne, co se deje.

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>