Diskuse

První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další už hned.

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste.

 Obnoviť

 1. Nemocní bjuzny_s_mani + šmejdi si vymysleli pro sebe živobytíčko:
  https://www.czechcrunch.cz/2018/10/bill-gates-a-eu-spousti-fond-na-boj-proti-klimatickym-zmenam-k-dispozici-ma-100-milionu-eur/

  Odpověď
 2. Docela neuveritelna videa z ZDF-Info, originalne od BBC…
  Bohuzel jen v nemcine…
  Pripada mi to, jako by se nekdo snazil vsechnu vinu, teroristicke akce a Extremismus/fundamentalismus „hodit“ jenom na Saudskou Arabii:
  https://www.zdf.de/dokumentation/zdfinfo-doku/geheimes-saudi-arabien-auf-den-spuren-des-terrors-102.html
  https://www.zdf.de/dokumentation/zdfinfo-doku/geheimes-saudi-arabien-auf-der-spur-des-geldes-102.html#autoplay=true

  Odpověď
 3. Co mě zaujalo na letošním Valdaji. (Samozřejmě kromě toho již probíraného výroku.) Putin tam řekl, že Rusko miluje čím dál tím víc, jak má možnost ho stále víc při své práci poznávat a že věří v moudrost jeho lidu. Znovu zopakoval, že Rusové jsou na rozdíl od jiných ochotni za svou vlast položit život a jasně dal najevo, že on si je rizika vědom a postupuje ho vědomě viz velice zajímavá diskuse o strachu. Jinak se mi zdálo, že už začíná být unaven z neustále se opakujících otázek, na které už stokrát odpověděl. Moderátor z mého hlediska absolutní debil, což je bohužel na Valdaji pravidlem. Zajímavý byl dotaz Číňana. Myslím, že jsem ještě neslyšela od nich takto položenou otázku, která by vůči USA vyznívala natolik ironicky a pohrdavě. Oni se podle mne totiž vždy vyjadřují nanejvýš korektně.
  Putin také mezi jiným řekl, že teroristé na levém břehu Eufratu, kde působí koalice vzali do zajetí 130 rodin, což je asi 700 lidí a vznesli ultimativní požadavky, které když nebudou splněny, tak postřílí denně deset lidí a předevčírem to už udělali – a ticho po pěšině od těch, co by s tím něco měli dělat…
  A když se ho ptal Raffarin, kterému se zdá, že za 40 let co sám působí v politice, ještě nebyl svět natolik nebezpečný jako dnes a co s tím pro Boha budeme dělat? Tak jsem měla chuť mu křičet do tváře: „Co takhle začít mluvit pravdu?“ To by byl dobrý začátek. Mluvit PRAVDU!

  https://www.youtube.com/watch?v=HQXSboXAlNU

  Odpověď
  • Áno, správa o zajatí 700 civilistov v Sýrii, na území kontrolovanom USA, zaznela niekoľkokrát aj v hlavných správach v SRo. Aj o požiadavkach a odkaze teroristov.

   Odpověď
  • Irenka, presne tak..pravda je základ všetkého…všimol som si,že VVP nepovie vždy všetko ale čo hovorí je vždy pravda…niekedy je skrytá alebo len proste ju povie po svojom ako odkaz a posolstvo ale vie,že cesta vedie len skrz pravdu….. a chcem sa opýtať…je to mamutie dielo ale budete robiť titulky prosím ?
   ďakujem.

   Odpověď
   • Bohužel ne, nejsou kapacity.

    Odpověď
    • Rozumiem, nič sa nedeje. Ďakujem za Pjakina zo soboty, písal som Vám za pyramídy na youtube.

     Odpověď
   • V eng. je to predabované a asi bude aj v ger.

    Odpověď
   • tu je časť preložená :
    https://www.facebook.com/ambasadarus/posts/989991197855542?__tn__=K-R

    Odpověď
 4. V Praze nejezdí metro A. Na Bořislavce , Praha 6, opět Praha 6 prosakuje voda.

  Odpověď
  • No nazdar, ještě i dopravní zprávy budeme zapisovat do hlavní rubriky.
   U nás je zavřená cesta E485 přes vesničku U nás doma, pokládka asfaltu.

   Odpověď
   • Oracle 911 21.10.2018 o 13:04

    Máš pravdu, patrí to do rubriky E-M prejavy…

    Odpověď
   • Tak není myšleno. Myšleno v souvislosti s nedávno vyteklým odpadem, zhlediska symboliky čištění Prahy 6 kde převládají české neokonské struktury. Nejdříve odpad, pak voda – informace, očista.

    Odpověď
    • čtenář 21.10.2018 o 13:24

     Jen je otazné, zda je Vaše myšlenka správná, nebo co Vy považujete za symboliku, zda jí opravdu je. Někde musí být hranice, co už je bulvár (nebo zbytečná zpráva) a co je důležité. Ale chápu, poznat to rozhraní je velice těžké a věci si člověk může vyložit na 100 způsobů (jak se mu to zrovna hodí)…

     Odpověď
     • ano, ovšem je třeba události posuzovat v souvislostech a přiřazovat je k určitým procesům. Problémy s kanalizací a vodou na Praze 6 přesahují běžnou statistiku takových událostí. Notabene když je datum 22.11 (21.10.2018)

      souhlasím že to patří do E/M projevů.

      Odpověď
      • čtenář 21.10.2018 o 15:01

       Dobře beru, třeba tomu rozumíte lépe..
       Ale ten součet už mi připadá trošku nahnutý dle potřeby ????
       Bral bych 2018 = 11, ale 22 (21.10.) je spíše 3+1, ne ?? 22 by bylo třeba 20.02. nebo 11.11. atd.. Prostě jste jeden den přičetl k měsíci, aby to vyšlo na ty požadované 22. Ale možné je všechno, numerologii nerozumím, to se přiznám.

       Odpověď
  • NicNezNula 21.10.2018 o 13:21

   Na vině jest obří vrták:

   https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-zpravy/572140/tubus-metra-poskodil-obri-vrtak-do-borislavky-prosakla-voda-doprava-byla-omezena.html

   Odpověď
   • Oracle 911 21.10.2018 o 13:35

    Začali tunelovať tunel?! :)

    Odpověď
  • http://www.vodaksb.eu/diskuse/egregorialne-matricni-projevy/comment-page-18/#comment-167672
   ……. 28. října i vojenská přehlídka v Praze. Vojáci projdou a jejich technika pojede po Evropské ulici, ústředím oslav bude Vítězné náměstí, hosté pak usednou na tribuny mezi Gymnasijní a Kanadskou ulicí. Podle armády mezi nimi bude i americký ministr obrany James Mattis.

   Odpověď
 5. Trump ide rozbehnúť nove kolo zbrojenia, čo definitívne zlomí krk uSSa?

  https://russian.rt.com/world/news/566037-tramp-rsmd-dogovor

  Odpověď
  • Předvolební body.Spíše si myslím , ža zahodí starou , aby mohli /obě strany/ slavnostně vyjednat novou. Ale už v nových podmínkách.
   A navíc : pro Spocené státy je každá dohoda vhodná /pokud je na měkkém papíře/jen jako hygienická pomůcka.

   Odpověď
   • A malobritánia sa okamžite pridala.

    Odpověď
   • … tiez si to myslim je to predvolebna retorika. priamo jeho som nepocula, ale media nie su jednotne… niektore hovoria mozno odstupi, niektore ze odstupi… vie niekto z Vas co presne povedal?

    Odpověď
  • Doník je obchodník, před nástupem do funkce nakoupil obrovské množství akcií zbrojních firem.

   Odpověď
   • Trump plní úkol perestrojky USA a odstranění USA od globální řízení, což je blahé dílo.

    Odpověď
   • noo, to by se dalo docela dobře vysvětlit:
    a) zvýšení vlivu na business neocons
    b) předstírací manévr účasti na jejich straně války

    Odpověď
 6. Pan VK – o Kiskovi , ktorý vraj povedal, že Slovensko je pre všetkých na rozdiel od prezidenta ČR Zemana, ktorý povedal že Česko nie je pre všetkých.
  Čo si to dovoľuje má na to mandát pozývať skade tade skade koho ? Ešte do konca jeho pôsobenia vyrobí toho asi viacej a viacej, pániček ho naháňa aby to stihol.

  https://mail.google.com/mail/u/0?ui=2&ik=7ef6eeade3&attid=0.1&permmsgid=msg-f:1614746678735009244&th=1668bb8c8c3df5dc&view=att&disp=safe

  Odpověď
  • Oracle 911 20.10.2018 o 21:38

   Nemáme prístup do tvojho mailu…

   Odpověď
 7. Budoucnost našeho státu nevypadá dobře, je rozkradený a rozprodaný. Bohatství se koncentruje u jednoho procenta lidí, v minulosti to končilo krvavými revolucemi. Jaroslav Bašta
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Budoucnost-naseho-statu-nevypada-dobre-je-rozkradeny-a-rozprodany-Bohatstvi-se-koncentruje-u-jednoho-procenta-lidi-v-minulosti-to-koncilo-krvavymi-revolucemi-Jaroslav-Basta-hovori-556037

  Odpověď
 8. “ Pozůstalí a místní obyvatelé si stěžují, že vlak ani nezahoukal, aby varoval dav, ani nezastavil.“ „„Každý rok sleduji dašahru odtud a nikdy dřív se nic takového nestalo. Železnice měly vlak zastavit či zpomalit,“ řekla agentuře Reuters Dípa Kumáríová, která oslavám přihlížela z terasy svého domu. „Všichni tady vědí, že kvůli ohňostroji se shromáždí velký dav,“ dodala.“

  https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/zeleznicni-nestesti-nehoda-indie-pandzab-amritsar-festival-hinduismus_1810201136_haf

  Vijayadashami neboli dasahara. Oslava vítězství dobra nad zlem symbolizované pálením démona.

  Před pár týdny indická vláda potvrdila nákup ruských PVO S-400 a vzkázala Američanům, ať jim do toho nekecají, že budou dělat vlastní politiku. Viděl jsem nějaká videa před časem s PVO v akci. Napadlo mě, že to vypadá jako ohňostroj.

  Odpověď
 9. Ladislav Větvička – Jak se žije na Ukrajině a v Rusku.
  http://svobodne-radio.cz/2018-10-18-studio-beta-ladislav-vetvicka-jak-se-zije-na-ukrajine-a-v-rusku/

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>