Diskuse

První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další už hned.

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste.

 Obnoviť

 1. Na 26.3. v Rusku je připravován státní převrat. Příznivce KOB rozebírá markery, podle kterých takto soudí:
  - sakrální oběť Voroněnkov,
  - proti korupční marš Navalného (26.3),
  - „mírná stávka TIRáků“
  a jiné. Stojí za přečtení (rj.)
  Попытка государственного переворота в России: март 2017 года
  https://cont.ws/@wpaulk/565173

  Putin už varoval loutkovodiče, že o tom ví : V Malém divadle shlédl hru Ostrovského „Poslední oběť“.
  https://twitter.com/dimsmirnov175

  Jen pro ilustrací, jak v regionech svolávají lidí na mítinky a vytváří informační pole pro převrat – mimochodem, KPRF Zjuganova
  https://www.youtube.com/watch?v=gyQxHmje_Uk
  https://www.youtube.com/watch?v=iLwe1SG-xt4

  Odpověď
  • Informuje o tom dokonca TA3
   http://www.ta3.com/clanok/1102361/film-o-bohatstve-ruskeho-premiera-videli-miliony-ludi-chysta-sa-protest.html

   Odpověď
  • Možná, že to měl na mysli Putin když řekl : „Epidemická situace se pomalu uklidňuje, situace je však stále vážná. Dmitrije Anatoljeviče neuchránili,“

   Odpověď
   • Vypadá to tak. Poněvadž Dmitrij Anatoljevič ve všem hraje bezprostřední roli – film Navalného o něm jsem viděl. Víc otázek k „důkaznímu materiálu“ a způsobu natáčení. Třeba, jednu z, údajně, jeho dač natáčeli z dronu.
    Nicméně, jako návnada pro dav, film poslouží dobře.
    Putin asi měl na myslí „epidemií revolucí“ a Medvěděv nejspíše v tom jede s Navalným. Proto, tolik dementoval svoji „nemoc“. Což bylo prohlášení víc směrem k Putinovi a jeho týmu, než k obecenstvu. Něco ve smyslu: Ne-ne! Já s nimi v tom nejedu.
    Ta „poslední oběť“ nemá být náhodou Dimon?

    Odpověď
 2. Nemecká štátna rozvojová banka KfW v dôsledku technickej poruchy previedla 5,4 miliardy dolárov do štyroch iných úverových organizácií. „Chybu rýchlo identifikovali a eliminovali, všetky prostriedky sa úspešne vrátili. Je nám ľúto, čo sa stalo, mohlo dôjsť k nehode v dôsledku ľudskej chyby pri práci na nastavení systému“ – vyhlásenie banky podľa agentúry Bloomberg .
  Podobný prípad nastal v KfW v roku 2008 – 320 miliónov eur bolo mylne prevedených do banky Lehman Brothers, ktorá vyhlásila bankrot.
  https://russian.rt.com/business/news/371942-nemeckii-bank-oshibka-perevod
  Ide o výstrahu? Miliardy z Nemecka odídu, ani nebudú vedieť ako.

  Odpověď
 3. Spiegel: Komplex Iskander donútil predstaviteľov NATO hľadať stretnutie s Moskvou
  NATO je tak znepokojené umiestnením rakiet Iskander pod Kaliningradom, a rovnako aj nečakanými previerkami bojovej pripravenosti ruských vojsk, že potrebuje k týmto otázkam správu Moskvy. Vysokopostavený vedúci NATO už súhlasil s dátumom Kremľa pre budúce zasadnutie bilaterálnej rady. To sa bude konať v Bruseli v dňoch 30. marca – uvádza Der Spiegel.
  https://russian.rt.com/inotv/2017-03-24/Spiegel-kompleks-Iskander-zastavil-rukovodstvo

  Odpověď
 4. Obludný cynizmus: vrahovia v „bielych plášťoch a prilbách“ oživujú mŕtve sýrske deti
  Napriek mnohonásobnému demaskovaniu tzv. organizácie pre ľudské práva Biele prilby, táto funguje aj naďalej a vytvára stále novšie a obludnejšie falzifikáty, ktorých cieľom je zdiskreditovať legitímnu vládu Sýrie a podnecovať ďalšiu vojnu. Čílsky profesor Marcello Ferrada de Noli vykonal vlastné vyšetrovanie činnosti samozvancov. Tentoraz to nebude len o vytvorení falzifikátu, ale o cynickom výsmechu tiel mŕtvych detí.
  Video neslávne známej ľudskoprávnej organizácie Biele prilby, ktorá v skutočnosti spolupracuje s bojovnými oddielmi – islamistami, starostlivo preštudovali švédski lekári, špecialisti z rôznych odborov medicíny vrátane pediatrie. Z výsledkov štúdie vyplynulo, že liečebné procedúry znázornené na videu, sa vykonávajú buď nesprávne a s neznalosťou a stávajú sa ohrozením života alebo sú vo všeobecnosti simulované – vrátane resuscitačných techník používaných na už zosnulom dieťati.
  Útok na Sarmin, ktorý neexistoval
  Nedávno v médiách a sociálnych sieťach prebehla kampaň zameraná na podporu filmu, vyrobeného Bielymi prilbami, ktorý získal Oscara v kategórii Najlepší dokumentárny film. Prilby už získali „Alternatívnu Nobelovu cenu“, ktorú im v roku 2016 odovzdali vo Švédsku. Všetky tieto ceny sa rozdávali s cieľom, aby sa zabezpečila popularita videa „zachránenia detí“, ktoré už nejakú dobu aktívne šíria na sociálnych sieťach.
  Ako vyvrcholenie tejto piár-kampane a krátko pred oscarovou ceremóniou medzinárodná organizácia pre ľudské práva Human Rights Watch (HRW) 13. februára 2017 zverejnila „retrospektívnu“ správu, v ktorej išlo o nikým nepreukázané chemické útoky na Aleppo, nedávno oslobodené od teroristov. Preto HRW spracovala správy z apríla 2015 a dodala podrobnosti o údajnom plynovom útoku na Sarmin v provincii Idlib.
  Natáčanie dôsledkov tohto útoku neposkytol nikto iný ako Biele prilby, čo nás privádza k monštruóznemu videu nahraného na YouTube 15. marca 2015. – Kenneth Roth (narodený 1955), americký právnik, od roku 1993 pôsobil ako výkonný riaditeľ medzinárodnej organizácie pre ľudské práva Human Rights Watch – je posadnutý „odhaľovaním“ plynových útokov, ktoré údajne vykonávali sýrske vládne sily proti svojim vlastným obyvateľom, a viedol dlhú a aktívnu kampaň pre vojenskú intervenciu v Sýrii a zavedenie bezletovej zóny, ktorá sa rovná vyhláseniu vojny.
  Správa HRW, ktorá sa venuje tzv. útoku na Sarmin, uverejnená v apríli 2015, je sama o sebe pozoruhodnou ukážkou falzifikácie a manipulácie s dôkazmi. HRW sa zakladá na svedectve dvoch svedkov – prirodzene anonymných obyvateľoch Sarminu, ktorí tvrdia, že „počuli“ vrtuľníky tesne pred útokom. Počuli, ale nevideli. Obaja svedkovia povedali, že „zvuk explózie nepočuli.“
  V celej správe neexistuje žiadny dôkaz, že vrtuľníky skutočne leteli, ale to je základným stavebným kameňom všetkých obvinení zo strany Bielych prilieb, ktoré tak bezmyšlienkovite reprodukujú v HRW a nikdy sa na to v OSN nepýtali. Jeden z kľúčových svedkov, citovaných v správe HRW z apríla 2015, Leith Fares je tiež členom bielych prilieb. Leith Fares, záchranár sýrskej občianskej sebaobrany, povedal Human Rights Watch: „Vrtuľník vždy zhadzuje dva sudy. Viete, spočiatku sme mali radosť. Je vždy dobré, keď nepočujete zvuky výbuchov. “ Ale to, čo je najpozoruhodnejšie na videu tzv. útoku, urobeného bielymi prilbami, je, že je vyrobené bez jediného výstrelu na ulici, bez jediného snímku, ktorý by v skutočnosti zachytil útok. A to aj napriek tomu, že útok očakávali: koniec koncov, „počuli“ približujúce sa helikoptéry. A namiesto toho snímajú v uzatvorenej budove, podľa situácie v prostredí vnútri budovy v žiadnom prípade nemožno dôjsť k záveru, že sú v Sýrii, a vo všeobecnosti že ide o útok. Situácia na mieste snímky sa podobá dekorácii z oddelenia príjmu v nemocnici. „Záchranári“ z Bielych prilieb chodia dovnútra a von z miestnosti, pričom vnášajú dovnútra telá z troch detí. Detské telá sú nahé, ale nemajú žiadne viditeľné známky poranenia alebo rán. Okrem toho, deti nemajú žiadne známky života, keď „lekári“ robia všemožné druhy „resuscitácie“.
  „Monštrózna scéna“
  Aby bolo možné získať kvalifikované stanovisko, poslali toto video vynikajúcim švédskym lekárom. Osobitná pozornosť by sa mala venovať postupu s injekčnou ihlou (podľa vzhľadu pripomína vnútrosrdcovú injekciu), vykonávaného na jednom z detí:
  Dr. Leif Elinder, známy švédsky lekár, autor vedeckých prác v oblasti pediatrie, dal túto odpoveď:
  „Po starostlivom hodnotení videa môžem konštatovať, že postupy, ktoré boli použité na týchto deťoch, z ktorých niektoré už boli mŕtve, sú veľmi zvláštne, nemedicínske, nie sú zamerané na záchranu životov a dokonca kontraproduktívne v rámci komplexu resuscitačných opatrení.“
  Potom prišlo podrobné stanovisko Dr. Leny Oske, švédskej lekárky a terapeutky so širokým profilom. Vo svojom závere sa Dr. Lena Oske pristavila pri injekcii adrenalínu, ukázanej na videu bielych prilieb. Podľa jej názoru je procedúra znázornená na videu nekvalifikovaná a nesprávna. Okrem toho cituje názor svojich kolegov, ktorí sa pozerali na video, a uviedla: „Táto injekcia by dieťa zabila, keby v tej dobe nebolo mŕtve!“ Tu sú výňatky z vyhlásenia Dr. Oske pre organizáciu Švédsky lekári pre ľudské práva ( SWEDHR):
  „K intradermálnej injekcii adrenalínu sa môžete uchýliť, ak všetky ostatné resuscitačné opatrenia nepriniesli výsledky. Najmä v takom nebezpečnom prostredí, ako je stan poľnej nemocnice, kde bezpečnejšie spôsoby poskytovania zdravotnej starostlivosti môžu byť nedostupné alebo ťažko dostupné. V každom prípade, resuscitácia sa nemôže vykonávať spôsobmi uvedenými vo videu. “
  „Aby bolo možné dať takúto injekciu, musí sa vykonať srdcovo-pulmonálna resuscitácia, a potom okamžite aplikovať injekciu. Toto nebolo urobené zo strany ľudí vo videu. “ Lekárka tiež vysvetlila, ako bolo nutné konať v takomto prípade.
  Zväz Bielych prilieb s Frontou an-Nusrat a sýrskou Al-Kájdou
  Je tiež dôležité si uvedomiť, že biele prilby, ktoré si samé privlastnili názov síl sýrskej civilnej sebaobrany, len imitujú skutočnú civilnú sebaobranu, zorganizovanú v Sýrii v roku 1953 a uznanú Medzinárodnou organizáciou občianskej sebaobrany so sídlom v Ženeve. Skutočné sily civilnej sebaobrany Sýrie vykonávajú svoju činnosť len na území pod kontrolou legitímnej sýrskej vlády, čo znamená, že pracujú s 80 % civilného obyvateľstva krajiny. Kým podvodníci – na území obsadenom an-Nusrou a ISILom, a sú v kontakte s iba 20 % civilného obyvateľstva, ktoré zostalo na okupovaných územiach islamistov. Netreba zabúdať na početných bojovníkov, ktorí tam žijú, rovnako ako zahraničných žoldnierov. Účasť Bielych prilieb v rôznych teroristických skupinách bola opakovane zverejnená v tlači, existuje o tom veľa fotografií a video záznamov. Existuje tiež značné množstvo dôkazov, že jeden z vodcov prilieb Mustafa al-Hadj Youssef vyjadruje oddanosť ideálom a veci teroristickej organizácie Ahrar al-Sham, zodpovednej za mnoho prípadov etnických čistiek a masakrov v Sýrii. Youssef otvorene vyzval na ostreľovanie civilistov v Damasku počas volieb v roku 2014. Youssef nie je výnimkou, väčšina prilieb tiež opakovane preukázala oddanosť extrémistickým skupinám, operujúcim v Sýrii.
  Tanec smrti v OSN
  Finálna scéna tejto „drámy“ – to bolo uzatvorené zasadnutie Bezpečnostnej rady OSN, na ktorom bývalá americká veľvyslankyňa pri OSN Samantha Power dala do centra pozornosti vo svojom prejave video bielych prilieb. Šokujúce scény neživých detských tiel v spojení s divadelnými „liečebnými“ postupmi predvídateľne zaúčinkovali na účastníkov. Podľa Power: „Nikto z prítomných sa nemohol zdržať sĺz… “ Bohužiaľ, úradníci OSN boli tak pohltení monštruóznym divadlom, že ani nepožiadail prekladať všetko, čo sa hovorí vo videu, a to najmä pokyny, ktoré dávajú „medici“. Objasnenie kontextu bolo považované za zbytočné, avšak dôsledkom mohol byť konflikt Spojených štátov a Ruska na sýrskom území.
  Ale SWEDHR si dala námahu preložiť dialógy, ktoré znejú vo videu bielych prilieb. V 1:16 lekár v zelenom a šedo-čiernom džampere hovorí: „Na zábere matka má byť dole a dieťa hore, ej! Je presne matka zdola? “ Možno, že keby dodali k videu titulky, v OSN by boli položené niektoré otázky. Je celkom možné, že takéto režisérove poznámky by boli považované za divné uprostred toho, čo by malo vyzerať ako plynový útok. A ešte naviac – z úst jedného z „medikov“, ktorý sa údajne pokúsil zachrániť životy troch detí do Sýrie.
  Cieľ: bezletová zóna
  Zobrazenie videa bielych prilieb v BR OSN sa zhodovalo s výzvami NATO a krajín Perzského zálivu zaviesť bezletovú zónu nad Sýriou, veď práve tieto štáty sponzorovali „umiernených rebelov“ a teroristické skupiny. Táto medzinárodná kampaň za bezletovú zónu sa stala intenzívnejšou po ukázaní videa bielych prilieb a ronení sĺz v Bezpečnostnej rade o tzv. plynovom útoku na Sarmin.
  Samantha Power vo svojom vystúpení vo švédskej televíznej stanici Channel 4, kde tiež boli uvedené ukážky z videa, povedala: „Tento dokument bude niekedy použitý na súde, a páchatelia trestnej činnosti (tzv. plynového útoku) by si toho mali byť vedomí.“
  Okrem výzvy na zavedenie bezletovej zóny nad Sýriou, netreba zabudnúť na mediálne pokrytie toho, čo sa deje v Sýrii, vrátane použitia materiálov bielych prilieb, čím sa odôvodňovali sankcie USA proti Sýrii. Ako je uvedené v internej správe OSN, ktorá bola zverejnená v roku 2016, sankcie EÚ a USA proti Sýrii spôsobujú „veľké utrpenie obyčajných Sýrčanov“ a znemožňujú dodanie základných životných potrieb a humanitárnu pomoc.
  Závery
  V OSN boli dojatí k slzám divadlom, ktoré im ukázali biele prilby. „Dôstojná“ reakcia na čierne inscenácie bielych prilieb, ktorých herecký talent ich priviedol na červený koberec v Hollywoode. V normálnom svete by také zaobchádzanie s deťmi, používanie ich ako rekvizít na podnecovanie vojny, v ktorej nevyhnutne zomrú ďalšie deti, už dávno priviedlo biele prilby na lavicu obžalovaných a urobilo by to z nich postavy trestného stíhania a ich sponzorov – pred Európsky súd pre ľudské práva.
  Čo sa týka hrozieb jastraba Samanthy Power, ktoré poslušne opakovali bábkové organizácie pre ľudské práva riadené západnými elitami, treba podotknúť, že vojna v Sýrii sa začala, keď USA a NATO v bohaprázdnom zväze s tyraniami Perzského zálivu začali sponzorovať, cvičiť a vyzbrojovať „umiernených“ extrémistov, ktorí čoskoro napadli Sýriu a začali terorizovať sýrsky ľud, ktorý zostal verný zvolenej vláde a vzdoroval zmene režimu, ako sa dalo na pozadí propagandy a vojenskej invázie.
  „A na záver, keď medzinárodný trestný súd privedie k zodpovednosti vojnových štváčov pred súd za vojnové zločiny, budú súdení a uznaní vinnými zo zločinov proti ľudskosti všetkými rozumnými a slušnými ľuďmi na svete. “
  http://rusvesna.su/english/1490314773

  Odpověď
  • Díky za překlad!

   Odpověď
  • Děkuji za vyčerpávající informace a překlad. Zrovna tento týden mě zasáhlo video na YT, kde o celé té obludnosti mluví Maria Zacharova a nechtělo se mi věřit, co slyším a vidím. Bohužel je to ještě horší, než jsem si dokázal z videa přeložit.

   https://www.youtube.com/watch?v=KZM3VyqbGkA

   Odpověď
 5. Trump stáhl návrh na zrušení Obamovy zdravotní reformy. Všechna média tvrdí, že prohrál.
  Co se skutečně stalo? Jaká je situace? Co bude dál?

  Odpověď
  • Ako uvádza Associated Press, stúpencom zákona z republikánskej strany sa nepodarilo získať dostatok hlasov na predloženie zákona.
   https://ria.ru/world/20170324/1490786429.html

   Odpověď
  • Necha padnout Obamacare vlastni vahou a vina bude na republikanech, kteri stali proti Trumpovi

   Odpověď
   • Oracle 911 24.3.2017 o 22:55

    Ono sa zdiskredituje celá zbierka tých klaunov, nielen republikáni ale aj demokrati.

    Odpověď
 6. Na list Jána Čarnogurského s otázkou o budovaní americkej základne na Slovensku odpovedalo ministerstvo obrany SR
  Vážený pán Čarnogurský, vo Vašej žiadosti z 9. marca 2017 zaslanej na Úrad vlády SR ste uviedli nasledovné:

  „Vážený pán predseda vlády, v amerických médiách sa objavila informácia, že americká vláda ide vybudovať na Slovensku svoju základňu. Podľa § 3 ods. 1 zákona č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám Vás žiadam o informáciu, či vláda Slovenskej republiky rozhodla o povolení pre armádu USA vybudovať na Slovensku vojenskú základňu…“
  V nadväznosti na uvedenú žiadosť o informácie si Vás dovoľujem informovať, že Ministerstvo obrany SR nevedie ani neviedlo žiadne rokovania s predstaviteľmi USA o výstavbe vojenskej základne na území Slovenskej republiky.
  S pozdravom Oleg Havasi, politický riaditeľ MO SR“
  http://www.hlavnespravy.sk/na-list-jana-carnogurskeho-s-otazkou-o-budovani-americkej-zakladne-na-slovensku-odpovedalo-ministerstvo-obrany-sr/943268

  Odpověď
 7. Profláklo se to, co už se nějakou dobu tiše předpokládalo. Architektura Intel (AMD asi také) má integrovaný skrytý operační systém, který si komunikuje s vybranými síťovými adresami (na Internetu) jak potřebuje bez vědomí uživatele. Nepomůže žádné zebezpečení ani ochrana na takovémto stroji Vemte si, že pokud ruská armáda používá (skutečně je používá – viděl jsem je na velínech kosmické obrany i na lodích a ponorkách) notebooky architektury Intel (a nemusí mít přístup na internet) stačí jedna USB fleška s ničivým kódem která se připojí do PC aministrátora) a je po celé armádní síti. Snad to mají nějak okoučované, asi ano, ale stačí jeden zrádný hajzl s admin právy a je zatraceně zle.

  http://aeronet.cz/news/odins-eye-vime-jak-odposlouchavali-donalda-trumpa-procesory-intel-maji-na-urovni-hardwaru-backdoor-instalovany-primo-vyrobcem-ve-spolupraci-se-cia-firewally-i-antiviry-jsou-ze-hry-ven/

  Odpověď
  • Jo Intel…
   Nové procesory Intel nemají podporu jiného operačního systému od Microsoftu než Windows 10. Z toho je jasné, za koho Intel kope.

   Odpověď
  • https://s14.postimg.org/gecf3bg0x/intel.png
   ->
   http://www.mantripping.com/images/stories/intel-chromebook/chromebook-header.jpg

   :)

   Odpověď
  • Vlastně prd, jedná se o skrýtý hardwarový operační systém. U toho stačí, aby ve vhodný okamžik kdokoliv, třeba kuchař (ve skutečnosti agent) objednávající proviant na armádním PC stiskl třeba sekvenci kláves: „Levý alt+šipka vlevo +5456844″ a dal Enter a bezvýznamné kuchařovo PC s Linuxem by vydalo hardwarový příkaz všem intelským strojům, aby si do 15 minut (musí tam být prodleva, aby se ten příkaz v klidu lavinovitě rozšířil do celé armádní sítě) vymazaly disky a BIOS a všechno od síťových prvků řízených intelskou platformou Atom, telefonních ústředen, klimatizací štábních bunkrů až po servery s bojovými plány, mapami a družicovými snímky, celá tato infrastruktura by napovel lehla. Rusové v armádě používají svoji vlastní procesorovou platformu Elbrus (jsou to procesory založené na architektuře SPARC), ale nevím, nakolik je rozšířena. Určitě je použitá na důležitých a klíčových zbraních a systémech, ale zcela určitě není použitá jen a beze zbytku. Ten procesor se vyvíjí v Rusku, ale pro Rusko ho vyrábí jedna firma na Tajwanu.

   Odpověď
   • Nemám pochyb, že ruské armádní velení o těchto věcech ví celou dobu a mají připravena protiopatření. Jedním z nich by mohl být pravidelný nácvik v použití karandaše, bumažky a morseovky (viz film Den nezávislosti). Harwarový vir a jeho použití je zbraň pouze na jeden výstřel a lehce se může obrátit proti samotným USA. Rusko válku komputerů apočítačových sítí ustojí, USA ne. Tam už ti pitomci z paměti nespočítají vůbec nic. Pár let zpět jsem mluvil s kamarádem, který dělal recenzenta diplomové práce jednoho vysokoškolského studenta. Řekl mi: „Toto, co jsme my počítali ručně nanejvýš s pomocí kalkulačky tento kluk je dosadil do již hotového programu … !“ Zeptal jsem se ho: „Rozumněl ten tvůj diplomant aspoň fyzikální podstatě toho problému ?“ Kamarád mi odpověděl: „Ne, vůbec nevěděl, co a proč dosazuje … Pro něj to byly jen čísla“ Rusko na Krymu ukázalo, že narozdíl od USA umí udělat rozsáhlou vojenskou akci bez nutného doprovodného datového šumu.

    Odpověď
  • V podstate sa jedná o trpké potvrdenie Orwellovských vízii budúcnosti podľa slávneho „1983″. Vtedy zlo ako keby vychádzalo zvnútra Vecí. Je to vízia súčasného „Internetu vecí“, ktoré je zapriahnuté (neľudsky) do špiclovania v záujme ochrany a zachovania nadvlády nad/otroctva pre – gój-imov. Keď sa ovládanie strojov v 20.-21. storočí sústreďuje do podoby chipu, výrobca chipu a tvorca firmvéru pre ten chip to skoro vždy zneužije.

   A teraz pozitívum: Veľa zdravia všetkým.

   Odpověď
   • inak je to 1984, čo dáva číslo 22, aké prihodné…

    Odpověď
  • Kúpil som:

   A ttttto ještě pořád není vše, přátelé.. Pamatujete si na zmizení celé vývojářské divize Freescale? MH370.. Těm museli zavřít soprány, protože letěli do Číny zpívat, na co přišli při testování konkurence.

   Odpověď
  • Saddámova protiletecká obrana za první války v zálivu – koupená od Francouzů – vždy perfektně fungovala. Do té doby, než na ní zaútočili sami Frantíci …. to se najednou odmlčela.

   Před 2 lety zde bylo, že Rusové začali vyrábět svůj procesor. Všeci se tomu tlemili, že bude tak 4 roky zastaralý….. ale prý se montuje ve vojenství

   Takže je otázkou, jestli to stíhají měnit všude.

   Odpověď
  • O tom, že výrobci instalují různé zpětné vrátka do svých produktů a pomocí telemetrie shromažďují obrovská množství uživatelských dat není pochyb.

   V rámci součásného demonického kapitalismu je to zcela logická činnost z jejich strany.

   No přesto to není tak jednoduché, jak je často na pseudo-alternativních webech prezentováno.

   Odpověď
 8. „Žiadny dôvod pre studenú vojnu, obaja Rusko aj USA sú veľmoci …“ prehlásila Le Pen exklusívne pre RT. Povedala ďalej, že neexistuje žiadny dobrý dôvod pre Francúzsko, aby sa zapojilo do politiky proti Rusku v štýle studenej vojny, je veľmi dôležité, aby si Francúzsko vybudovalo vyvážené vzťahy s oboma týmito krajinami.
  https://on.rt.com/86wf

  Odpověď
  • Cico Ciciak 24.3.2017 o 20:37

   Dodám:

   Le Penová v Moskve: Francúzsko a Rusko musia spolupracovať
   ——————————-
   http://www.teraz.sk/zahranicie/le-penova-v-moskve-francuzsko-a-rusko/250768-clanok.html

   Odpověď
 9. Erdogan: Navrhol nazyvat europanov fasistami. Absolutny suhlas, velmi trefne. Zial, tato europa je definitivne vypatlana a sfasizovana. Dokazov je na mraky a prichadzaju denne.
  http://rusvesna.su/news/1490366162

  Odpověď
 10. Nórska polícia zverejnila dnes fotografiu muža s amnéziou, ktorý rozumie piatim jazykom, ale nepamätá si svoje vlastné meno.

  Muža našli v zlom stave v snehu v Osle ešte v decembri. Nemal žiadne doklady. Podľa polície ide o približne 20-ročného mladíka, ktorý hovorí dobre po anglicky s východoeurópskym prízvukom.

  Okrem toho muž rozumie po česky, slovensky, poľsky a rusky. Má 187 centimetrov, modré oči a tmavoplavé vlasy. Nórska polícia sa ho už pokúšala identifikovať cez Interpol, ale bezúspešne.

  Nájdený muž si teraz hovorí John Smith a súhlasil, aby sa polícia obrátila na verejnosť a požiadala ľudí o pomoc pri zisťovaní jeho totožnosti.

  https://www.cas.sk/clanok/278162/pomozte-mladikovi-ktoreho-nasli-v-norsku-nevie-kto-je-ale-hovori-po-slovensky/

  Odpověď
  • Pokračovanie
   http://zpravy.idnes.cz/muz-nalezeny-v-norsku-chce-videt-sve-rodice-fks-/zahranicni.aspx?c=A140411_105526_zahranicni_bva

   Odpověď
   • Tři roky starý příběh…

    Odpověď
 11. Ještě k vraždě Voroněnkova na Ukrajině… Jméno vraha je vypovídající, Pavel Paršov. Jeho příjmení Paršov znamená mizera, prašivec…
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/433117-uprchleho-ruskeho-poslance-zabil-ukrajinec-byvaly-gardista-pry-na-rozkaz-z-ruska.html

  Odpověď
  • Připomíná mi to Prašivku (Červíčka) z Harryho Pottera.

   Odpověď
   • Nezapomeň na Grímu Červivce z Pána prstenů. :-)

    Odpověď
 12. 20 Arabů v Olomouci napadlo stánek s peticí proti imigraci. Řvali na lidi, že do 15 let jsme jejich otroci. Policie ČR přijela ve 4 vozech a jen je oddělila od aktivistů, nic víc se podle svědků agresivním Allah boys nestalo. Takže česká policie už je proškolená a jedná jako v Reichu – nehne pro nás ani prstem.

  Odpověď
  • Boja sa lebo hned by ich obvinenili z rasizmu a neznášanlivosti +do všetkého by sa obuli médiá a mimovládky

   Odpověď
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Za-par-let-budete-nasi-otroci-kriceli-muslimove-v-Olomouci-Napadli-tam-stanek-s-petici-377377

   Odkaz k tomu

   Odpověď
  • NicNezNula 24.3.2017 o 17:10

   Poměrně dost lidí, kteří už mají nějaké zkušenosti se zbraní, si začínají pořizovat zbrojní průkazy, z toho důvodu, že mají oprávněný pocit, že vláda se na ně stejně vykašle a funkcionáři si myslí, že je uplatí penězi (co sedřou z nás).

   Odpověď
   • Dnes si zbrane porizuji i lide, kteri zkusenosti se zbranema nemaji ;-)
    (Po zruseni zakladni vojenske sluzby, je dost problematicke takove zkusenosti ziskat)
    Zoufali lide v zoufalych dobach delaji zoufale ciny … je lepsi byt pripraven nez prekvapen…

    Odpověď
 13. Další předvolební průzkum na objednávku:

  Volby by vyhrálo ANO, koalice lidovců a STAN by neuspěla

  Podle březnového volebního modelu CVVM by volby vyhrálo hnutí ANO se ziskem 32,5 procenta. ČSSD by dostala 22 procent, komunisté 12 a ODS 8,5 procenta hlasů. Samostatně kandidující lidovce by volilo 6,5, TOP 09 5,5 a SPD Tomia Okamury pět procent lidí, kteří by dorazili k urnám. Případná koalice KDU-ČSL a STAN by podle součtu hlasů získala 7,5 procenta, což by ke vstupu do Sněmovny nestačilo.

  https://www.novinky.cz/domaci/433111-volby-by-vyhralo-ano-koalice-lidovcu-a-stan-by-neuspela.html

  Odpověď
  • A nadějní Realisté se nějak vytratili do neznáma. :-)
   Nebo už si někde přepočítávají těch svých očekávaných 20% a uvažují, jestli jim to postačí?

   Odpověď
  • V Kišiněvě v Moldávii je obdobná strana s velmi podobným programem s názvem: DA. Jen tak pro zajímavost.

   Odpověď
 14. Že nepustíte hráče na olympiádu? Fasel přešel do protiútoku a vydírá NHL Čínou

  Poslední jednání o startu hokejistů ze zámořské ligy na olympiádě v Pchjongčchangu 2018 proběhlo v únoru, od té doby ani ťuk a situace uvázla na mrtvém bodě. Komisionář NHL Gary Bettman varoval fanoušky, ať berou jako fakt, že největší hokejová esa budou příští rok pod pěti kruhy chybět. Nyní ale přichází do ostrého protiútoku prezident Mezinárodní hokejové federace (IIHF) René Fasel.

  A pak je tu ještě jeden aspekt. Mimořádně důležitý. Zatímco olympiádu v příštím roce by NHL nejradši vynechala, o tu v Pekingu v roce 2022 má vzhledem k potenciálu čínského trhu obrovský zájem.

  Fasel však vyslal NHL jasné varování. „Pokud hráče do Korey nepustí, bude pak pro ně těžké přijet do Pekingu. MOV bude v úplně odlišné pozici a na stole bude ležet jiná dohoda. NHL může víc ztratit, než získat, když její hráči nebudou startovat v Pchjongčchangu. Fanoušci nebudou spokojení, hráči taky ne. Potom bude můj odkaz znít: ´Hodně štěstí při jednáních ohledně účasti v Číně´,“ uzavírá Fasel.

  https://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/867908-ze-nepustite-hrace-na-olympiadu-fasel-presel-do-protiutoku-a-vydira-nhl-cinou.html

  Odpověď
 15. Dodatek, před pár dny jsme tu dávali do souvislosti smrt kardinála Vlka s Vlkem který pár dní předtím byl sražen na dálnici D1.
  Dnes k tomu novinky přinesli další informaci, totiž že vlk byl až z Karpat.
  https://www.novinky.cz/domaci/433055-vlk-si-prisel-pro-smrt-na-d1-az-z-karpat-urazil-stovky-kilometru.html

  Odpověď
 16. Cico Ciciak 24.3.2017 o 13:26

  Terorista z Londýna strávil čtyři roky na Blízkém východě. Po návratu založil školu
  ————————-
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/433039-terorista-z-londyna-stravil-ctyri-roky-na-blizkem-vychode-po-navratu-zalozil-skolu.html

  „V hledáčku tajné služby MI5 se sice pachatel středečního útoku ocitl, zpravodajci ho ale z hlediska hrozby teroru neshledali nebezpečným.“

  Bla-bla-bla…
  Inými slovami, proste si ho piplali.

  Odpověď
  • Putinovec 24.3.2017 o 13:27

   Byl to jejich nadějný zaměstnanec.Blb na jedno použití.

   Odpověď
   • Cico Ciciak 24.3.2017 o 13:36

    Áno, preto sú takíto užitoční idioti v 99% prípadov zastrelení, aby nebolo priamych svedkov.

    Odpověď
    • Pořád mi nedochází jak to dělají, copak si ti pachatelé nepřečtou v novinách případy všech ostatních? Že nikdy žádného nechytili živého? A když ano, tak ho zastřelili v sebeobraně na služebně?

     Odpověď
     • Umírají s radostí pro větší slávu Alláha. Myslím, že je zbytečné snažit se pochopit myšlení muslima.

      Odpověď
      • A kde bereš jistotu, že tito lidé jsou muslimové a dělají to pro Alláha?
       Netvrdím že to tak ve většině případů není, ale zase mi přijde divné že by věřící muslim, vyznávající Alláha, spolupracoval s britskými tajnými službami.

       Odpověď
       • On ale neví pro koho pracuje, v tom je ten vtip… On dostane rozkaz od immána a jde na to…

        Odpověď
        • Aale mám vtíravý pocit,že mrtvoly vstaly a šly na pivo.. https://www.youtube.com/watch?v=A7r-onmztJA

         Odpověď
       • Jistotu samozřejmě nemám, ale souhlasila bych s vysvětlením Aksal.

        Navíc pořád nemůžu zapomenout na vyjádření (podle Novinek.cz) jednoho šestnáctiletého atenátníka z výcvikového tábora IS, který v dopise se omlouval rodičům za to, že se odpálí slovy: „Chtěl jsem, abyste mě oženili a vy jste to neudělali. U Alláha dostanu 72 panen“. 16-tiletý klik!!! Totálně přeprogramovaný.

        Odpověď
        • Slíbili mu víc, než ostatní mohli splnit.

         Odpověď
        • Asi máte pravdu. Hledám to moc na povrchu, a zapomínám jak hluboce jsou ti lidi vyzombírovaní, a jak sofistikovaný systém na manipulaci jimi existuje.

         Odpověď
      • Cico Ciciak 24.3.2017 o 19:31

       No tak pochybujem, že je takéhoto činu schopná väčšina (pseudo)moslimov.
       Takýto ako tento Masood sú dlhšie a vopred nepriamo spracovávaní/pripravovaní operatívcami tajných služieb (západu).

       Odpověď
    • A tento si ani nestihol pocestovať po Európe ako ten z vianočného trhu v Berlíne.Toho museli až Taliani zastreliť,Nemci ho nedokázali chytiť

     Odpověď
     • Cico Ciciak 24.3.2017 o 19:39

      Bohvie, ako to naozaj bolo v tom Berlíne, ten teroristický čin mohol zrealizovať buď nejaký operatívec z tajnej služby a následne to iba hodili na toho obetného baránka (možno ďalšieho vycvičeného teroristu), ktorého zastrelili v Taliansku.
      Vec vybavená, ovečky spokojné a môžme ísť ďalej.

      Odpověď
 17. Putinovec 24.3.2017 o 13:17

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Takto-premierka-Mayova-utikala-pred-teroristou-Britsky-bulvar-prinesl-VIDEO-480855 Tak si to shrneme.Údajný dvoumetrový asiat s vizáží afrookupanta si vesele jede po mostě,přejíždí lidi,následně opustí automobil,nožem zabije policistu před parlamentem a tam je teprve zneškodněn.Mezi posranci je vyvolána panika,mají zakázáno opustit prostory a v té samé chvíli je náhodou natočena mobilem Theresa May,kterak coby slepice hledá nejbližší skulinku k útěku.A následně to video bulvár pouští do světa,kde je náležitě ozvučeno.No není to všechno nádherná ukázka náhody?

  Odpověď
 18. Viete, kamaráti, som sa tu roztoto s týmito čurákmi.
  Bože, je mi zle z toho, ako NEVYSLOVITEĽNE sú tí frajeri tupí.
  0ni sú vyložene že NEPRÍČETNÍ.
  proste ľudia, s kt. niet NORMÁLNEJ REČI.
  Buďme KRESŤANIA a odpúšťajme si.
  Čarnogurský, TO PRE TEBA PLATÍ predovšetkým.

  Odpověď
  • Ako hovoril MÔJ SENSEJ – Theremin Lev Davydovich…
   Ja raz neviem, ako to klasifikovať.
   Zrejme by ma mali akože anglosaské rozviedky LIKVIDOVAŤ SAKUMÚMPRÁSK NA MIESTE…
   Ale NEZLIKVIDUJÚ MA, pokiaľ som nositeľom VYŠŠEJ MÚDROSTI, ktorú mi delegoval p. Termen.
   T E R M E N N E M R E T.
   Mal dar, vysvetľovať MATEMATIKU ako HUDBU.
   HUDBA – toť vlastne MATEMATIKA zvukov.

   Odpověď
   • Вот он, молодец!
    https://www.youtube.com/watch?v=FWTWf-H1vzE

    Odpověď
  • Cico Ciciak 24.3.2017 o 13:23

   Nabudúce to daj do „Mimo téma“.

   Odpověď
   • A bez hrubých výrazů.

    Odpověď
   • 27:50 z filmu… Neviem prečo, ale má to zrejme ten tajný DRUHOTNÝ ZMYSEL, o kt. hovorí Taurus.
    Fašist: Čto mogu predložiť?
    Danila: Voobšče-to u menja DED NA VOJNE POGIB.
    Fašist: Byvaet…

    Odpověď
   • Sľubujem Vám JEDNU VEC – ZNIČÍM TÝCH FAŠISTOV. Tuna na SVK, sa už o to postarám…
    Je to vec, nuž… RODINNEJ CTI.
    Musím to urobiť, kamaráti.
    Švagor môjho starého otca bol ORGANIZÁTOROM SNP.
    SLOVENSKÉ ZLATO, kt. sa im podarilo evakuovať do – hahaha – SUI,
    poslúžilo ZÁKLADOM PRE ČSR 1945-48.

    Odpověď
    • Oracle 911 24.3.2017 o 14:47

     OK, čo ťa tak vytočilo, nejaká reakcia na NWOO?

     Odpověď
     • Také si říkám, co to Nikitu popadlo, něco se určitě stalo, ale jsem z toho zmatený.

      Odpověď
 19. Putin sa stretol s Le Pen
  https://de.sputniknews.com/politik/20170324315022619-putin-le-pen-wahlkampf/

  Odpověď
 20. False Flag v Londýne.
  :http://www.bestgore.com/murder/322-false-flag-attack-london-uk/#comment-875134

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>