Diskuse

První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další už hned.

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste.

 Obnoviť

 1. Mart’as 18.6.2019 o 12:22

  Trump si mysli, ze vi kdo stoji za 11. zarim 2001
  https://www.rt.com/usa/462094-trump-knows-who-did-911/

  Pri rozhovoru s ABC o vikendu Trump uvedl, ze to nebyl Irak, ale ze za tim stal nekdo jiny, a ze si mysli ze vi kdo. „A Vy to mozna vite take“ dodal Trump pri pohledu na reportera ABC.
  Nikoho primo ale nejmenoval.

  Odpověď
 2. Facebook představil vlastní měnu, bude se jmenovat libra

  https://www.novinky.cz/ekonomika/508002-facebook-predstavil-vlastni-menu-bude-se-jmenovat-libra.html

  Odpověď
 3. Duma schválila zákon o pozastavení
  smlouvy o likvidaci raket středního a kratšího doletu
  https://www.gazeta.ru/politics/news/2019/06/18/n_13105933.shtml

  Odpověď
 4. Putinovec 18.6.2019 o 10:53

  Salvini dává najevo ukončení směřování společně se sebevražednou EU.Vidle vhozené do rozhoupané bárky nefungujícího konglomerátu.https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Matteo-Salvini-v-USA-V-EU-budou-mnozi-zurit-Padly-silne-vety-585811

  Odpověď
 5. Michel Platini bol zatknuty francuzskou policiou.

  https://www.dailymail.co.uk/sport/sportsnews/article-7153059/Former-UEFA-President-Michel-Platini-arrested-awarding-2022-Qatar-World-Cup.html

  Zacistovanie od neokonov pokracuje.

  Odpověď
 6. Americká spoločnosť Boeing v prvý deň Le Bourget Air Show vo Francúzsku neoznámila žiadne nové objednávky na svoje lietadlá. Zároveň jej hlavný konkurent, Airbus, oznámil objednávky a možnosti pre 123 lietadiel: najmä dohoda podpísaná so spoločnosťou Air Lease Corporation pre 100 lietadiel A321 a A220 (v hodnote 11 miliárd USD).
  V tejto súvislosti šéf spoločnosti Boeing Dennis Muhlenburg v rozhovore s novinárom na CNBC uviedol, že americká spoločnosť na súčasnej leteckej výstave si nekladie za úlohu získať čo najviac objednávok, ale predovšetkým očakáva, že zákazníkom a dodávateľom bude ukázať pokrok v otázke návratu k využívaniu dopravného lietadla 737 MAX.
  https://rusvesna.su/news/1560839594

  Odpověď
  • Ďalšia rana pre Boeing. Problém s motormi pre pripravované lietadlo

   Americký výrobca leteckej techniky Boeing hneď prvý deň aerosalóne pri Paríži zaznamenal ďalší neúspech.
   Jeho americký dodávateľ motorov GE Aviation totiž informoval o problémoch, ktoré budú mať dopad na nové lietadlá Boeing 777X. Európsky konkurent Airbus predstavil novú verziu svojho stroja A321neo s dlhým doletom.
   Spoločnosť GE Aviation zistila nečakané opotrebenie súčiastky pre motor GE9X, ktorý vyrába práve pre lietadlá Boeing 777X. Tento model je najväčším dvojmotorovým lietadlom na svete. Závada spôsobí oneskorenie pri výrobe lietadla o niekoľko mesiacov, keďže bude potrebné urobiť konštrukčné zmeny a nové testovanie.
   https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/516165-dalsia-rana-pre-boeing-problem-s-motormi-pre-pripravovane-lietadlo/

   Odpověď
  • Jedna z dlouho připravovaných operací odpisu USA z úrovně globální konceptuální moci.

   Odpověď
   • trochu hnidopišská otázka, USA měly konceptuální moc? :-)

    Odpověď
  • Putinovec 18.6.2019 o 11:07

   Taková nečekaná náhoda,jak na objednávku,kdy se ve světle reflektorů ukáže neschopnost řízení.

   Odpověď
   • …to ale nebrani Trumpovi s Pompeom aPencom napomahat rozbijaniu EU…vid navsteva Salviniho v USA vyssie…EU treba revitalizovat nie rozbijat!

    Odpověď
    • Putinovec 18.6.2019 o 12:04

     Já už na záchranu EU jako celku nevěřím.Ten konglomerát není životaschopný.Reálnější vidím rozdělení EU.

     Odpověď
     • s tou neživotaschopností to vidím podobně. Zásadní otázka je jakým způsobem proběhne rozpad/přeformátování. Skokový rozpad by byla katastrofa vzhledem k suverenitě jednotlivých částí, byly by rozebrány na globálním tržišti.

      Čili dokud nebude V4 schopna osvojit si potřebnou suverenitu a nabídnout ji pozůstatkům EU, není rozpad vhodný.

      Samozřejmě GP by kompetence daným státům rád nabídl ze svého zdroje, ale momentálně má na výběr mezi Ruskem, a mezi formující se V4 kterou nesmí přetížit. Moje prognóza: Rusko bere vše.

      Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>