Diskuse

První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další už hned.

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste.

 Obnoviť

 1. Ve věku 71 let zemřel po dlouhé nemoci irský diplomat a podnikatel Peter Sutherland. Byl prvním ředitelem Světové obchodní organizace (WTO) a zastával vysoké posty v Evropské unii a v Organizaci spojených národů. Sutherland byl pevným zastáncem globalizace a EU a jednou z nejznámějších irských osobností na mezinárodní scéně.
  https://www.novinky.cz/ekonomika/459769-zemrel-prvni-sef-wto-peter-sutherland-stal-i-za-programem-erasmus.html

  Odpověď
 2. Express UK cituje Zemana.
  https://www.express.co.uk/news/world/901321/czech-president-milos-zeman-european-union-migrant-policy-warning-10million-refugees

  Pohled do diskuze je docela nadějný:

  AdrianThomas2
  He speaks for the Majority of Europeans and for me.
  332 Likes

  Odpověď
 3. Financial Times píší, že Írán chce zakázat výuku angličtiny na základních školách, aby zabránil „rozšiřování kulturní invaze ze západu“ do své země. Na základních školách by měla být upřednostňována perská a íránská kultura.

  Odpověď
  • Ve své podstatě je zákaz angličtiny (a ve všeobecnosti je to většina zákazů), která je (zatím nic nenasvědčuje tomu, že by se to mělo změnit) jazykem globalizace, nesmyslný krok. Pravda je, že neznáme podrobné detaily.

   Nicméně pokud má tzv. dekadentní část západní kultury vliv na Íránské obyvatelstvo, problém bude zřejmě primárně na přijímači – tj. neschopnost Íránské kultury formovat ve společnosti takové informační zabezpečení, jež nedovolí těmto „virům“ zakořenit.

   Agresivní manévr, který ve finále jen připraví půdu pro další nepokoje a eventuálně konec této vlády. Uvidíme.

   Odpověď
 4. Tu máte pekne dekódovaný Heliofant

  http://citizenofgothamopines.blogspot.sk/2015/03/prophetic-and-subliminal-messaging-of.html

  je to v angličtine, ale keď budem mať čas skúsim to zosumarizovať do SK.

  Inak hermetizmus, dualita = satanizmus

  Bafomet je často zobrazovaný s rukami štylizovanými do znamenia „Ako hore tak aj dole“ – Zákon súvzťažnosti

  pre pripomenutie

  https://www.google.sk/search?q=baphomet&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=9nV7l6luIjIHvM%253A%252CMM3JIxaRttpYpM%252C_&usg=__Sau3_QphlOvta54G3G7VmeD_LRY%3D&sa=X&ved=0ahUKEwj_iMve8MfYAhWPzKQKHSb3ABIQ9QEIPjAD#imgrc=_

  Len na okraj, lebo tu začínate niektorí silno konšpirovať s Luciferom, a to je len veľmi slabo zamaskovaný a zdá sa že to na oklamanie ostatných úplne stačí.
  Nezabúdajte, že aj prvých ľudí nachytal úplne rovnako – prísľubom znalostí, ktoré dal aj tak len svojim posluhovačom, že …

  Odpověď
  • Putinovec 8.1.2018 o 9:01

   BU bu bu.

   Odpověď
  • Toto téma je dostatečně dobře rozebrané v samostatném článku na Levanetu.

   ***

   Má reálně cenu se tím zabývat nebo je to další fantasmagorický výlev „alternativní“ žumpy s často dobře popsanými jednotlivými událostmi (symboly), ale kvůli špatné metodologii slepené do nestravitelného a pro mnohé dobře čtivého výstupu?

   Odpověď
 5. Sýrska armáda prelomila obliehanie vojenskej základne pri Damasku
  Asadove ozbrojené sily za pomoci Ruska v posledných mesiacoch dobyli naspäť územie od opozičných bojovníkov podporovaných Západom a od militantov.
  http://www.teraz.sk/zahranicie/syrska-armada-prelomila-obliehanie-vojen/301542-clanok.html

  Odpověď
 6. Irán v OSN: USA zneužívajú svoje právomoci stáleho člena Bezpečnostnej rady
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/453750-iran-v-osn-usa-zneuzivaju-svoje-pravomoci-staleho-clena-bezpecnostnej-rady/

  Odpověď
 7. „Stop invázii západu!“ V Iráne zakázali na základných školách angličtinu
  V snahe zabrániť invázii západnej kultúry zakázali v Iráne v tamojších základných školách vyučovanie angličtiny. Ako v sobotu oznámili iránske médiá, rozhodol o tom najvyšší duchovný vodca Alí Chameneí.

  Vyučovanie angličtiny v štátnych i súkromných základných školách je v rozpore so zákonmi a nariadeniami, vysvetlil v sobotu vo vysielaní iránskej televízie predseda najvyššej rady pre školy Mahdi Navid-Adham. Vyučovanie angličtiny v ranom veku „otvára dvere kultúrnej invázii Západu“, citovala v nedeľu agentúra Reuters iránske úrady.
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/453768-stop-invazii-zapadu-v-irane-zakazali-na-zakladnych-skolach-anglictinu/

  Odpověď
  • U nas niekde uz od skolky ucia anglictinu.

   Odpověď
   • - a programy pre deti na CT2- anglictina pre najmensich….
    česky poriadne nevedia, počitat..ale angličtina sa uči….do škol pridu rodičia s detmi..ved učitelia ich všetko naučia „musia“

    Odpověď
   • Kdyby jen angličtinu, v Čechách se opět začíná masově najíždět na němčinu, už i od základních škol.
    Naštěstí Češi mají zájem i o ruštinu

    Odpověď
  • Výsledkem bude pravý opak. Jen prohloubení vnitřních problémů a další rozdělení společnosti. Protože elita se anglicky bude dále učit.S ideologii lze bojovat jen lepší ideologii. Zákaz bude jen prohlubovat podhoubí pro zahraniční rozeštvávače a navíc to jasně vyřazuje Irán z jakéhokoliv globálního vlivu. Nebude mít dost vzdělaných kádrů. jen pár prominentů jako u nás před 89.
   Angličtina je stále a ještě dlouho bude světový jazyk obchodu a bude velkou nevýhodou tento jazyk neovládat. I kdybych k tomu přistupoval jako k jazyku nepřítele, i ten je výhodné znát. Němčina má u nás tradici ale stává se zbytečným jazykem.Snad jen pro nás jako německou montovnu je to výhoda, ale veškerý managment v německých firmách mluví stejně anglicky.
   O ruštinu je naopak rostoucí zájem.

   Odpověď
   • Stejně tak to učím děti. Angličtina je jazyk imperia, potřebujeme ji, abychom se po imperiu uměli pohybovat. Ještě dlouho to bude potřeba. A ruština je od toho, abychom hranici imperia mohli překročit.

    Odpověď
 8. Pořád je to pro mě neuvěřitelné, ale někdo opravdu chce aby se tu přestalo „chlastat“.
  https://www.novinky.cz/veda-skoly/459748-alkohol-poskozuje-kmenove-bunky.html
  A to je moc dobře.

  Odpověď
  • haha z jednej takej spravy sudis? :D vtipalek

   Odpověď
  • Z článku:

   „On a jeho kolegové sledovali podle zprávy deníku The Guardian účinky alkoholu na myších, jimž předtím pomocí genetické manipulace odstranili dva systémy omezující vliv alkoholu na buňky…“

   Za mě: mno, a když se ony systémy neodstraní, tak se děje co? Mám ve svém okolí/rodině člověka, který ať toho do sebe napere kolik chce, tak ráno vstane a je ready. Osobně tomu nerozumím, leč je to fakt. Zřejmě výjimka, potvrzující pravidlo. Děti má zdravé, inteligentní. K tomu mám ale i další příklad v okolí, kde to nabralo naprosto destruktivní scénář. Ode zdi ke zdi.
   Z toho mi vyplývá následující: lze se nakopnout rádoby dopředu ledasčím, k čemu zvířena v přirozeném prostředí nepřičuchne, a to s různými následky. Lze navodit stavy vědomí, kdy se dostanu jinam, a experimentovat s tímto je povznášející, svého druhu (ne nutně negativně). Dále se dostaneme buďto meditacemi a studiem a hloubáním nad sebou a světem, anebo zkratkou, přes so-called drogy nejrůznějšího charakteru (5. priorita, prostředky nepřímé likvidace). Samostudium je náročnější, výrazně.

   Pomohlo by samou společností organizované a dtto vynucované cosi…. Jenže to už se opět bavíme o tom, zdali budeme či nebudeme trhat ono Jablko. Kdo má patent na univerzální pravdu? Nikdo. Protože každý pozorovatel má tu svou pravdu, svůj úhel pohledu, své zkušenosti s své misky vah. Optimálně má tu pravdu podpořenou svědomím. Které je také svého druhu programovatelná v čase věc.

   Odpověď
  • Mno, arabský vous už tu nosí nejmíň polovina chlapů, teď ještě něco udělat s tim chlastem, aby se tu naši budoucí vládci cítili jako doma …

   Odpověď
   • zajímavé reakce, všechny 3. No mě stačí titulek a to že nebyl první v řadě.

    Odpověď
   • PS: s tou polovinou chlapů je to více než přehnané. Nesmíš tolik koukat na reklamy.

    Odpověď
    • Správný postřeh, a o to právě jde – jak se systém snaží horemdolem stádečko podprahově programovat, tedy jednoznačně jde o záměr.
     Vůbec nepřeháním, stačí se dívat kolem sebe. Dokonce i všechny kreslené postavičky co vídám mají vousiska.

     Odpověď
   • Сварог 8.1.2018 o 7:15

    „Arabsky vous“ no tiez som na to pozeral takto ale potom som pozrel z druhej strany. Ved aj nasi predkovia (žreci a pod.) nosili brady.
    Vlasy boli považované za prijímače vybracii ako take antény aspon čo som čítal.
    A alkohol bol zakázaný dokonca Zreci nepili ani kefir (kysle mlieko) co som celkom nepochopil prečo :-).

    Odpověď
    • mahatma 8.1.2018 o 8:42

     kefír aj kyslé mlieko obsahujú cca 1% alkoholu, možno preto

     Odpověď
     • Oracle 911 8.1.2018 o 8:49

      Pravda a je to dôsledkom spôsobu kvasenia lebo pre kefír sa používa kultúra, ktorá obsahuje kvasinky, ktoré produkujú etanol ale pre jogurt či iné kyslé mlieko kultúra je zložená len z baktérií mliečneho kvasenia, ktoré produkujú len kyselinu mliečnu.

      Odpověď
      • mahatma 8.1.2018 o 9:27

       kyslé mlieko kvasí kvasinkami z okolitého prostredia… ťažko povedať, aké všetky kultúry tam budú, tak nie je vylúčený obsah alkoholu v kyslom mlieku

       Odpověď
       • Oracle 911 8.1.2018 o 19:28

        Nie tak celkom, mlieko skysne bez kvasiniek.

        Odpověď
     • Celkem alarmující poznatky z výzkumu od akademika Uglova k danému tématu. Po přečtení jsem byl dost zděšen a záhy jsem pochopil, proč jsem v životě podobné produkty nikdy nepožil. Nepřekonatelný odpor už od nejranějšího dětství. Asi ochrana shůry.
      http://www.biosferaklub.info/fiodor-grigorievic-uglov-o-kefire-a-inych-mliecnych-produktoch/

      Odpověď
      • Сварог 8.1.2018 o 14:31

       Zaujimave.Dik.

       Odpověď
      • Také mi kefír jako dítěti nechutnal, zkusil jsem ho maximálně dvakrát.

       Odpověď
  • První příčky v konzumaci čistého množství alkoholu na osobi nejsou kompatibilní s nároky na kvalitu řízení, jež bude skrze ČR realizováno.

   Odpověď
   • Uff, díky. Já myslel že snad ani jedna odpověď nebude k tématu a bez vlivu egregorů GP.

    Odpověď
   • Myslím, že stručně a přesně řečeno.

    Odpověď
 9. EÚ chce od Ruska kompenzáciu 1,4 miliardy ročne za zákaz dovozu bravčoviny. Vlastné sankcie voči Rusku jej ale nevadia

  https://www.hlavnespravy.sk/eu-chce-od-ruska-kompenzaciu-14-miliardy-rocne-za-zakaz-dovozu-bravcoviny-vlastne-sankcie-voci-rusku-jej-ale-nevadia/1267192

  …. že bych pjervyj šag pro připravení odvetného šagu ze strany RF?

  Odpověď
  • Ať si RF vyžádá kompenzaci od EU a mohou udělat vzájemný zápočet a na zbytek z EU splátkový kalendář.

   Odpověď
   • a v návaznosti můžeme my žádat o kompenzaci po EU, protože jsme sankce nenavrhovali.
    Prostě roze**at všechny se všema.

    Odpověď
  • Je někde relevantní zdroj?

   Odpověď
   • https://cz.sputniknews.com/byznys/201801076560665-pravnik-zaloba-eu-rusko-kompenzace-embargo-veprove-maso/

    Odpověď
   • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/politico-eu-chce-pokutovat-rusko-za-politicky-motivovane-protisankce/

    Odpověď
  • „…….podľa (EÚ) bol zákaz dovozu bravčoviny z EÚ do Ruska …….. politicky motivovaný“.
   A sankce proti Rusku byly motivované jinak než politicky? Už tedy nevím – najde se někde nějaký vlivný politik, který je ještě NORMÁLNÍ? Taková blbost by snad nenapadla ani šestileté dítě.

   Odpověď
 10. Izrael.
  Gréckokatolícka cirkev údajne predáva pozemky v Izraeli. Konkrétne: Grécka pravoslávna cirkev vlastní veľké množstvo pôdy po celom Jeruzaleme, vrátane pozemku sídla izraelského parlamentu – Knesset.
  http://en.farsnews.com/imgrep.aspx?nn=13961017001535
  Palestínski kresťania protestujú proti predaju cirkevných pozemkov Izraelčanom, ktorí sa v sobotu v Betleheme – chránení izraelskou políciou – snažili zabrániť príchodu gréckeho ortodoxného patriarchu Svätej zeme na Vianočné oslavy.
  http://en.farsnews.com/imgrep.aspx?nn=13961017001471

  Takže tak.

  Odpověď
  • keďže v Grécku vládne Žid Tsipras a jeho kamoši, táto správa ma ani neprekvapuje

   Odpověď
  • No vida, k čemu všemu je dobrá finanční krize, způsobená zavedením eura, a následná ekonomická likvidace Řecka. Sledujte tok peněz, to nám hodně napoví odkud vítr fouká.

   Odpověď
 11. Sýria, dôležité !

  Znepokojivé správy z Blízkeho Východu tvrdia, že Spojené štáty v blízkej budúcnosti plánujú diplomatické uznanie `kurdského` regiónu, ktorý sa nachádza v severnej Sýrii a je momentálne pod kontrolou opozíčných síl z SDF. Podľa arabských novín Asharq al-Awsat je to oblasť, ktorá sa nachádza východne od rieky Eufrat. Jeho rozloha je až 28 tisíc metrov štvorcových. To je priatelia až trikrát viac, ako má územie Libanonu !
  USA minister obrany Jim Mattis povedal, že Washington pošle diplomatov (!!!!) do oblastí Sýrie, kontrolovaných zo strany SDF, aby spolupracovali s armádou.
  To znamená vyvolanie jasnej nestability v Sýrii, na ktorú už možno demokraticky nadviazať ďalšie pokračovanie proxy vojny v Sýrii proti `zlému`Assadovi …
  https://aawsat.com/english/home/article/1135936/us-moves-closer-diplomatic-recognition-sdf-areas-syria

  Odpověď
  • proamerické SDF (vyměněné za neposlušné IS) kontrolují něco málo i na západě Eufratu: přehradu v Tabqa, co vytváří Asadovo jezero (instalovaný výkon 800MW, využívaný na 150MW).

   Odpověď
  • Oprava, preklepu, správne má byť:
   28 tisíc kilometrov štvorcových

   Odpověď
  • radšej poviem len toľko, že dúfam, že sa Rusom podarí situáciu vyriešiť diplomatickou cestou bez zbytočného krvy-prelievania

   Odpověď
  • Chápu to tak, že nadnárodní mafiáni rychle utvoří své teritorium pod vlajkou Syrská kolumbie s armádou hrdlořezů, a území obchodně vymezí pro krádeže surovin (na západě se tomu říká „nákup“), aby prodali za draho a EU

   Odpověď
 12. Premiér federální země Brandenburg Dietmar Woidke odmítl vítat americké vojáky, kteří přes Německo směřují do zemí Východní Evropy. Sdělil o tom deník Potsdamer Neuste Nachrichten.

  Hlava Brandenburgu prohlásil, že nepoleze do amerického tanku „Abrams“, pokud mu to nabídnou v rámci oficiálního setkání s americkými vojáky, projíždějícími přes Německo.

  „Nebudu jím v ulici mávat rukou“, – řekl premiér. Také prohlásil, že „jezdící sem-tam tanky“ v dlouhodobé perspektivě nepřinesou Německu žádnou výhodu. Dle slov politika je mnohem důležitější pokračování dialogu s Ruskem, což je „hlavní historickou zodpovědnosti“ Německa.
  Také konstatoval, že bez souhlasu Moskvy by nemohlo proběhnout spojení východního Německa se západním. „Příliš rychle jsme na to zapomněli“.

  Také v publikacích novinářů Potsdamer Neuste Nachrichten se zdůrazňuje „neskrytý anti amerikanismus“ obyvatelů země Brandenburg, který dle autorů těch publikací, byl zděděn ještě z dob DDR.
  https://rg.ru/2018/01/04/premer-brandenburga-otkazalsia-privetstvovat-amerikanskie-tanki.html

  Odpověď
  • P.S. Východní Německo ještě není tak ztracené.

   Odpověď
   • Východní Německo totiž nemá německou duši

    Odpověď
    • Německá duše existuje? Já ji spíš považuji za něco jako Ukrajinskou duši. Neboli nic jako starogermánství neexistuje, takže pochybuji že se za tu krátkou dobu kdy jsou slepeny k sobě nesourodé národy něco takového v nějaké použitelné kvalitě vytvořilo.
     Jistě existuje Německý egregor, ale těžko přebije ten Slovanský/Ruský/R1

     Odpověď
    • DNA nepustí

     Odpověď
   • Takže západní Německo je ztracené?

    Odpověď
    • jana z Arku 7.1.2018 o 17:53

     Já myslím že ano. Je ztracené. Z německého národa časem zbyde jen velmi málo Němců. Ti, co tam zbydou, Afričané a Arabové žádnými Němci nikdy nebudou.

     Odpověď
     • Kolik Němců e_migruje (prchá) do Ruska?

      Odpověď
    • Ne, pokud budou poslouchat východní Němce.

     Odpověď
     • a
      https://www.google.sk/search?q=pelisky+prcat+foto&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=Mi7Z0sahvhSSSM%253A%252C3IvmI6H71-JNsM%252C_&usg=__JEtfzt0QP3pJz5GPXbrQJebwkPM%3D&sa=X&ved=0ahUKEwj23vf6qsbYAhUHKVAKHb8cB2sQ9QEIMjAD#imgrc=Mi7Z0sahvhSSSM:

      Odpověď
    • Já myslím, že ztracená je celá západní Evropa, bohužel. Ti lidé tam jsou úplně jiní, jako z jiné dimenze. A obávám se, že vysvětlit jim cokoliv je téměř nemožné. Dnes jsem měla v práci menší diskuzi s jedním občanem z Lucemburska na téma dějiny Země české. Historie byla údajně jeho koníčkem a „hodně četl“ o českých dějinách a ty podle něj začaly až s Lucemburky. Před tím tu nebylo nic, o slovanských kmenech, o Velké Moravě, o českých knížatech atd. nikdy neslyšel. Naši státnost založili Lucemburkové, jinak bychom tu nebyli a nikdy asi neměli žádný státní útvar… A hlavně se několikrát ptal zda to lidé v ČR vědí, zda jsou si toho vědomi, že nás založili Lucemburkové. Jako jestli víme, že jim vděčíme za státnost.Také slyšel, že jeden český král byl synem jednoho Lucemburka. Tak jsem mu upřesnila jména a letopočty Jana Lucemburského a Karla IV .(osobně nevím zda mám v biologické otcovství u J.Lucemburského věřit)
     O pojetí přítomnosti u západních národů si také nedělám iluze. A tak ani nevím jak je zachránit…Taurus níže píše, že pokud Němci poslechnou Východní Němce tak se mohou zachránit……jenže ti Wossi(západní) mají ty Ossi(východní) za stejný neposlušný povl jako nás…

     Odpověď
     • jana z Arku 7.1.2018 o 22:05

      Záleží na tom , jestli se východní němci dokážou vzepřít. Určitě mají šanci. To, co si o nás myslí Lucemburčan nebo někdo jiný něco takového je jen obrázek jejich nevzdělanosti. Důležité je, aby Češi znali vše co potřebují a žili mravně a nenechali se zmanipulovat.

      Odpověď
      • Ano, zbývá ještě naděje, že se ve východních Němcích probudí slovanská duše a bude motivovat i ty západní.

       Odpověď
       • Teď jsem si vzpomněl, jak se mě nedávno v tramvaji jeden Němec (anglicky) ptal, jak se dostat na jednu tramvajovou stanici – poslal jsem ho 2-3 stanice zpět opačným směrem…(byly to 3).
        Ten samý den, chvilku před Němcem se mě ptali i Japonci na zastávce – i ty jsem poslal opačným směrem, než jeli.

        Zajímavé, až matriční událost.

        Odpověď
        • NicNezNula 8.1.2018 o 20:10

         Nechci vypadat jako expert, ale myslím, že se jedná o tzv. škodoradost.

         Odpověď
         • Oracle 911 8.1.2018 o 20:44

          Nemyslím si.

          Odpověď
         • Jedná se o tzv. nechápavost.

          Poslal jsem je správně na místo, které hledali.
          Jeli opačným směrem, který jsem napravil.

          Odpověď
          • …A naopak jsem měl radost, že jsem pomohl milým lidem.

           Odpověď
           • NicNezNula 8.1.2018 o 21:43

            Aha, to bylo velmi rafinovaně napsané.

            Odpověď
            • To ano…vzpomněl jsem si na jardobovu radu „Vyjadřovat se celou větou.“
             Což jsem teď neudělal a došlo k nedorozumění.

            • „rafinovaně“ :-D to je dobrý termín.

            • „…říkali, že jste ztracenej, poněvadž jste rafinovanej.“
             :)

     • He… tak tos mi fakt radost neudělala, Adino… s těmi „vědomostmi“ cizinců (a zvláště Němců, což jsou naši sousedi).
      A co takový Přemysl Otakar II., co? To jsme měli i moře (Jadran) a také Alpy. Dokonce i Litvě jsme na čas vládli a Kaliningrad byl námi založený.
      Byli jsme jednou z nejmocnějších zemí Evropy a ten císařský titul Přemyslu Otakarovi nabízeli – ale on odmítl. To všechno v době, co Němci měli jen své malé státečky a do jejich sjednocení na nějaké Německo zbývalo ještě moře času.

      Odpověď
 13. Toto treba archivovať:
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=108&v=yYxarojyn9I
  Kdo sestřelil let MH17? Sestřelení letadla na Ukrajině. (České titulky)

  Odpověď
  • v rubrice video to nezapadne, proto existuje.

   Odpověď
   • Nejde o to, ze by sa stratila linka na video v tomto fore; ale o to, ze by sa video stratilo z youtube, ako sa nepohodlnym videam stava.

    Odpověď
    • https://www.hlavnespravy.sk/google-prijal-10-000-novych-cenzorov/1266242

     Spoločnosť Google zvyšuje aktivity v internetovej cenzúre. Podľa oficiálneho vyhlásenia internetového gigantu zo 4. decembra 2017, rozšíril rady zamestnancov o 10.000 pracovníkov. Náplňou ich činnosti sú videá na YouTube, posudzovanie ich obsahu a odstraňovanie nežiadúcich príspevkov.

     Odpověď
    • nechci mluvit za ypsilon, ale pochopil jsem to spíš jako takovou řečnickou výzvu než obavu ze ztráty videa.

     Odpověď
   • Všimněte si – čas 0:45 – dvě černé dodávky – ty používá SBU = tajná služba Ukrajiny.
    Co dělají tato auta v normálním postavení protivzdušné obrany??

    Odpověď
    • Pokud to není montáž a ty záběry patří k sobě, tak BUK a ty černé dodávky VW, co používá SBU, to je dohromady dost podezřelé.

     Odpověď
  • do toho, ypsilon!

   cez toto si ho stiahnes https://encrypted.google.com/search?q=download+youtube+video
   a sem http://www.mojevideo.sk/ a sem https://ulozto.sk/ ho mozes zalohovat

   Odpověď
   • čtenář 7.1.2018 o 14:58

    A jak víte, že uložto nebo mojevideo nemá stejného (konečného, skrytého) vlastníka jak Youtune??? Čili to může být z deště pod okap. Jedině stáhnou k sobě na počítač.

    Odpověď
   • Nejjednodušší stažení je přes KeepVid. Stačí zadat adresu linku a přes šipku hned vedle stáhnout video…

    Odpověď
    • Omlouvám se, odeslala jsem to dříve, takže tady odkaz:
     https://cs.keepvid.com/

     Odpověď
   • Do Mozzily Firefoxu je k instalaci vynikající doplněk Video DownloadHelper.
    A protože občas s něčím je problém, mám ještě v rezervě nainstalovaný skvělý FreeRapid https://www.slunecnice.cz/sw/freerapid-downloader/. Vyžaduje však ke svému provozu instalovanou Javu, což většinou je. Tento také skvěle stahuje z uložto i bez registrace, lze přerušit, zítra pokračovat ve stahování …

    Odpověď
 14. K prezidentským volbám, je vůbec možné, aby student KSB volil jiného kandidáta, než Zemana? A pokud ano, proč? (když vezmeme v potaz že si alespoň něco ze studia odnesl)

  Odpověď
  • Jednoduše, ne. Pokud je alespoň trochu dobrý student, a zároveň pokud je informován o dění v české politice. A pokud je informován o dění v evropské nebo globální politice potom už vůbec ne.

   Odpověď
  • Nejsem studentka KSB a jiného kandidáta než Zemana volit nemohu. Kromě pana Hanniga je to banda výlupků.

   Odpověď
   • Přesto to, prosím, zkuste (Být studentkou KSB). Vím, že jít dopředu (vzhůru) se dá i jinými cestami, KSB je však díky ucelené lexice, sjednoceným, měřitelným a testovatelným pojmům podle mého metodou nejefektivnější. Díky tomu je také nejodolnější proti různým „trockistickým“ atakům odvádějícím od nepaměti lidi z cesty.

    Odpověď
    • Souhlasím, KSB rozvine chápání tak, že jste schopni filtrovat lži, polopravdy a bludy a to jak na straně mainstreemu, tak na straně alternativy. Samozřejmě netvrdím, že stoprocentně, ale zvyšuje se míra pravděpodobnosti. Přátelé, kteří KSB nestudují, se v informační válce chytají pořád na stejné špeky.

     Odpověď
  • V první řadě je třeba říct, že volit kandidáta by měl každý v maximální možné míře na osnově svého vlastního uvážení (chápání).

   Kromě dvou kandidátů je zbytek buďto nekompetentní zhlediska ideologie, jež zastupuje nebo řídících schopností (u některých obojí).

   Odpověď
   • Ano, každý by měl volit dle svého uvážení, dejme si pozor na jednostranné rady a odsudky těch, kteří chápou méně a chtějí se raději mýlit s Amerikou..

    No napadlo mě, teoreticky, když se všichni co nemají rádi Zemana spojí v 2. kole, tak s jistou nenulovou pravděpodobností může vyhrát i některý z outsiderů s podporou 10%

    Odpověď
    • Ano, toto předpovídám už cca 8 měsíců. Teď se mě to víc a víc potvrzuje, protože druhé místo v průzkumech vede Drahoš, ale ať se podívám kamkoliv, nikde žádného voliče Drahoše nevidím. Drahoš z původního hlavního koně proti Zemanovi ztratil špatně vedenou kampaní, ostatní posilují na jeho úkor.

     Odpověď
 15. Tanker Sanchi převážející ropu z Iránu do J. Koreje (pod vlajkou Panamy) se u čínských břehů srazil s čínským plavidlem na sypký náklad CF Crystal (bulk carrier).
  32 námořníků je pohřešováno, probíhají záchranné práce, aby se zabránilo ekologické havárii.

  Odpověď
  • Srážka lodí dvou křídel GP?
   No, může to být samozřejmě „náhoda“.

   Odpověď
  • Oracle 911 7.1.2018 o 11:04

   Zlé znamenie pre GP lebo to predznamenáva problémy v globálnej politike pre obe plánované centrá riadenia (asi sú na kolíznom kurze).

   Odpověď
 16. Prelom v Iráne.
  Iránska revolučná stráž (IRGC) údajne oznámila zmarenie nepokojov spôsobených cudzími silami a uviedla údajných organizátorov protestov – Spojené štáty, V.Británia, Izrael, Saudská Arábia, monarchisti. Na protestoch bolo častokrát vidno vlajky monarchistov a vlajky posledného tyranského iránskeho šáha R. Páhlaviho …
  https://sptnkne.ws/gxFB

  Odpověď
  • Oracle 911 7.1.2018 o 10:20

   Ahmadinejad bol zatknutý za vyvolávanie nepokojov:
   https://www.zerohedge.com/news/2018-01-06/irans-former-president-mahmoud-ahmadinejad-arrested-inciting-unrest-report

   Odpověď
  • Už roky se pokouším konfrontovat realitu s „vizionářským“ videem
   heliofant.com
   Myslím, že prožíváme období zobrazené v sekv. 5:15-5:22

   Odpověď
   • Oracle 911 7.1.2018 o 11:28

    Súhlasím.

    Odpověď
   • Dle mě, spíše tak 4:30. Pokud to bereme dle chápání průměrně informovaného člověka.
    Nepřipadá mi, že duch opravdového islámu již povstal – to jsem čekal teprve po vítězné válce v Sýrii při sjednocení islámských států jako Írán, Sýrie, Čečensko…

    Odpověď
   • Bohumil, Oracle, prosím zaujíma ma váš názor.
    :-)
    Ako by ste vysvetlili javy od cca. 5.56 a ďalej:
    / Synovi Človeka (Ježišovi) zmizne koruna z ostnatého drôtu a na jej miesto nastúpi svätá koruna ?
    / prečo je oko POD pyramídkou, ktorá je na Synovi Človeka jasne NAD A MIMO OKA ?

    Ď. obom.

    Odpověď
    • Oracle 911 7.1.2018 o 16:01

     1) Priame napojenie na zdroj.
     2) Dehermetizovanie znalostí.

     Odpověď
    • jana z Arku 7.1.2018 o 21:55

     Ježíš je jedna osoba a Syn člověka je jiná odlišná osoba, to jsou dva různí lidé.

     Odpověď
     • Přidám, jsou 3 bytosti, přesněji 2 bytosti a jedno účelově vytvořené umělé falzum – moderně se říká „virtuální“ postava.
      1. Ježíš (onen skutečný, historický)
      2. Kryst (velmi vysoký status, zatím mimo naše chápání).
      A potom ještě tzv. Ježíš Kristus …
      Koho při modlitbě voláš, toho pomoci se dočkáš.
      Je setsakra rozdíl volat „Ježíši a Kryste“, nebo „Ježíši Kriste“.
      Magie vyžaduje přesnost! Je to vlastně programování …

      Odpověď
   • Mart’as 7.1.2018 o 18:03

    https://medium.com/@TheLightArk/heliofant-i-pet-goat-2-new-2017-decryption-never-before-seen-video-384811acd181

    45 minutove video vysvetlujici postupne jednotlive casti videa. Bohuzel jen v anglictine.

    Odpověď
    • http://leva-net.webnode.cz/products/o-cem-hlasi-heliofant/

     Odpověď
   • Přemysl 8.1.2018 o 7:42

    Souhlasím. Lidé, kteří se toho procesu přímo účastní jsou i u nás. :)
    https://berrezouga.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=639489

    Odpověď
 17. Niečo sa deje v Kosove:

  EU Observer: Kosovskí predstavitelia sa vyhrážajú obnovením UCK voči Európe

  https://slobodnyvyber.sk/eu-observer-kosovski-predstavitelia-sa-vyhrazaju-obnovenim-uck-voci-europe/

  Muž izraelského pôvodu podozrivý z obchodovanie s orgánmi v Kosove bol zatknutý na Cypre

  https://www.rt.com/news/415136-kosovo-organ-trafficker-arrested/

  Odpověď
 18. Ohľadom Grudinina je dosť zvláštností. Na post možného Putinovho nástupníka vybrali človeka, ktorý ma v skrini dosť kostlivcov. Čo sa týka údajného úspešného sovchozu, o ňom písal TauRus, preto opakovať nebudem. Ale sú aj iné veci. Napríklad jeho syn, ktorý otvorene propaguje drogy, pracuje v sovchoze, kde je šéfom jeho otec a má až príliš dobrý plat. Pred voľbami si vyjde na novoročnú dovolenku do Nemecka, odôvodnenie, pozvali ho priatelia, ani nevie, kde presne. Ďalej sú tu jeho zahraničné účty. Preto mám otázku, nie je jednou z možností zopakovať scenár s Nemcovom?
  Čo sa týka zberu podpisov v prospech V. Putina, nakoľko je, podľa vás, možná diverzia, ak to tak môžem nazvať, podryť podpisovú akciu, aby sa nemohol zúčastniť volieb?

  Odpověď
 19. Na hlavní stránce Russia Today je článek citující Zemana:
  EU může zaplavit až 10 milionů migrantů, pokud nezmění svoji politiku a nebude chránit své hranice. Řekl to v rozhovoru pro Barrandov.

  https://www.rt.com/news/415183-eu-10-million-migrants/
  https://www.barrandov.tv/video/116541-tyden-s-prezidentem-4-1-2018

  Odpověď
 20. Ďábel stál hned na začátku života prvních lidí. Byl lstivým osnovatelem prvního hříchu našich prarodičů. Je to kouzelník, který se umí k člověku přitulit fantazií, citem, utopistickým myšlením nebo sociálním řešením, aby si člověka získal.“

  Odpověď
 21. Ve 110 letech zemřela zachránkyně Sorose. Ukrývala ho u Balatonu
  http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/211930-ve-110-letech-zemrela-zachrankyne-sorose-ukryvala-ho-u-balatonu/

  Odpověď
  • Hm,.čo to tá nešťastnica urobila!…Dobre,nemyslim to vážne.

   Odpověď
  • Tím padá dosavadní nedotknutelnost – “ ochrana“ tohoto „filantropa“

   Odpověď
   • Někdo tvrdí, že již nežije, že se zabil v helikoptéře, jiní zase, že je ve vyšetřovací vazbě, tak jak to s tím Sorosem je, ví někdo? Děkuji

    Odpověď
    • Nevím jestli žije, já někde četla, že měl infarkt v Budapešti – pokud ano tak bodejť ne, Budapešť ho nejvíce vytáčí. V každém případě končí jeho „síla“, ale jeho syn a následovník je údajně vytrénován do stejné verze psychopata jako je/byl stařec.

     Odpověď
 22. Islamský štát vyhlásil na videonahrávke vojnu Hamasu

  Z článku: Na najnovšej nahrávke z dielne IS vidno kľačiaceho muža v oranžovej kombinéze. Je verejne obvinený z predaja zbraní Hamasu a na konci 22-minútového videa ho odzadu pištoľou zastrelí islamista.

  Vedel by niekto upresniť čo znamená tá 22?

  https://www.hlavnespravy.sk/islamsky-stat-vyhlasil-na-videonahravke-vojnu-hamasu/1266402

  Odpověď
  • False flag záminka aby Hamás mohl řádit všude kde se ozve ISIS?

   Odpověď
   • Oracle 911 6.1.2018 o 18:54

    To je prvá vec. Druhá je, že Hamás buď je od teraz nástrojom GP alebo štátne/regionálne elity SŠA vyhlásili cez IS vyhlásil vojnu GP.

    Odpověď
    • Hamás už je nástrojem GP dávno, ne? Domníval jsem se že je plně řízen Íránem dávno.

     Odpověď
     • Niekedy je vhodné potrebné štruktúry udržiavať pre budúce úlohy.

      To je jeden z bobov plnej funkcie riadenia.

      Odpověď
      • Jasně a správně. Ale jak to odpovídá na otázku kým je/byl řízen Hamás?

       Odpověď
       • Myslím že sú/boli udržiavaný ako kádrová záloha, ktorá sa mohla teraz aktivovať.

        Presnejšie informácie nemáme takže čas ukáže.

        Odpověď
 23. USS Carney Arleigh Burke, raketový torpédoborec s Tomahawk_strelami na palube, vstúpil do Čierného mora.
  Počas svojej provokačnej misie má demokraticky vykonávať operácie námornej bezpečnosti, posilňovať regionálnu námornú stabilitu :-) a posilňovať námorné schopnosti a pripravenosť NATO a jej partnerov.
  https://sptnkne.ws/gxy3

  Odpověď
  • priletí SU – 24 a posádka „torpédoborca“ dá výpoveď !!! :-)

   Odpověď
   • Putinovec 6.1.2018 o 23:00

    Po převléknutí prádla.

    Odpověď
 24. Jako nad Říšským sněmem: nad Rakkou vztyčili rudý prapor
  Představitelé IFB, kteří se účastní bojů proti IS spolu se syrskou opozicí a kurdskými oddíly, řekli v rozhovoru pro noviny, že berou Rakku jako symbol vítězství nad „fašismem ISIL“
  https://morningstaronline.co.uk/article/red-flag-over-raqqa
  https://cz.sputniknews.com/svet/201801066552734-rissky-snem-rakka-rudy-prapor/

  Odpověď
  • Pekne, pekne :)

   Odpověď
  • Neviem, neviem, mali by vztyčovať skor svoj „rudý revolučný prapor“.
   IFB, the International Freedom Battalion, is a wing of the Kurdish People’s Protection Units (YPG), The group is a component of the US-backed Syrian Democratic Forces (SDF).
   https://cs-cz.facebook.com/InternationalFreedomBattalionRojava/

   Odpověď
   • Tak, tak.

    Odpověď
   • vidím v tom symboliku a zároveň upozornění Ruska pro celý svět , že za ISIS stojí stejní fašisti jako za 2 ww.

    Odpověď
  • Možno áno, možno nie. Ale v každom prípade, revolučno/neomarxistická propaganda pre gój-ov a milí neoconi sa lísajú do pozornosti GP ktorý, ako sa vie, obľubuje revolúcie …

   Odpověď
 25. Sýria sa usilovne učí spravodajskej práci v teréne.

  V celej sýrskej provincii Idlib je množstvo miest, v ktorých spravodajská služba vojenských síl udržiava špiónov a spiacich agentov, ktorých úlohy nezahŕňajú len zhromažďovanie informácií o nepriateľských silách, ale aj sabotáže a atentáty v radoch nepriateľov. Konkrétne niektorí špióni pracujú pre spravodajské oddelenie sýrskych arabských vzdušných síl a pokiaľ je to možné, podávajú správy o umiestnení nepriateľských síl, ich obranných líniách, pozíciách a veliteľských centrách. Sýria sa prebúdza.
  https://www.almasdarnews.com/article/pictures-al-qaeda-fortress-town-sinjar-turns-full-syrian-army-spies/

  Odpověď
  • To je dobra sprava. Potrebuju mat kvalitnu informacnu sluzbu. Zaruka udrzatelneho mieru.

   Odpověď
   • Mier je len dôsledok miery dostatočnosti súbornosti (možnosť zrady), miery vzdelanosti obyvateľstva a ochoty nepriateľa vydať zdroje na útok kde by zisk prekročil náklady.

    Odpověď
 26. Přemysl 6.1.2018 o 12:43

  Biblický globální projek na zotroční lidstva už skončil. Znovurodí se teď pravý duch Lidství. Syn Člověka se vyhrabává z kamenných zdí katedrál, kde ho přibili na kříž a uvěznili. Je to už nezastavitelné. Syn Člověka povztává.
  http://www.rozhlas.cz/plzen/zpravodajstvi/_zprava/u-plzenske-katedraly-se-objevily-zahadne-kovove-ruce-jejich-puvod-vyvolava-radu-otazek–1779302

  Odpověď
  • zajímavé ruce. Buď si nějaký dobrý umělec dal tu práci, nebo…

   Odpověď
   • O instalaci ví i Aleš Hejna ze sdružení Křížky a vetřelci, které mapuje drobné církevní památky.

    „Vím jen, že moje kamarádka mi říkala, že přihlížela tomu, když tam ruce někdo dával. Mělo to být 29. listopadu. Co značí, ale vůbec netuším. Asi ale nebude náhoda, že jsou kousek od andělíčků,“ myslí si Hejna.

    Zdroj: https://plzen.idnes.cz/kovove-ruce-namesti-republiky-chram-svateho-bartolomeje-pe6-/plzen-zpravy.aspx?c=A180104_093548_plzen-zpravy_vb

    Odpověď
    • moze to byt dielo streetartu kde streetartista vyuzil medzeru na vsunutie ruk ktore davaju efekt dvihania alebo vyliezania spod betonu..
     skuste nejake fotky street artu vygooglit niektore su velmi vydarene trefne hrave a vtipne

     Odpověď
    • Jedná se o poškození majetku neznámým pachatelem a tedy jasný trestný čin a bude zajímavé pzorovat, jak se pompadour dostane ztohoven!§ Takže opět prvky satanismu skryté pod rouškou státních úřadů.
     Bylo by zajímavé, jak bude jednat pompadour, který moc dobře ví, kdo, kdy a jak, to tam narafičil, nebo si snad myslíte, že Vás kamery městské policie nechají jen tak s krumpáčem, kladivem a heverem manipulovat s kvádry u katedrály :) :)
     Z mého pohledu se jedná o všeho si dovolování pompadourů a dělání si z lidí idiotů-stádo v rámci zneužívání své služební „pravo“_moci.
     Nebo ještě jinak – pompadouru se zřejmě zalíbil satanismus, coby věc nová nevídaná a nalezl v ní zalíbení a to je daleko horší.

     Odpověď
    • Zaujímavé… Nie je náhodou 11.listopad – 11 + 11?

     Odpověď
     • K tomu dňu sa viaže historická udalosť z 89 roku a to:
      Z ústavy bol odstránený článok o vedúcej úlohe strany, marxizme-lenizme ako vodcovskej ideológii.

      Odpověď
    • Jedná se o poslední pracovní dny před začátkem nového církevního roku. I to může být symbolické. Rozhraní, kdy něco končí a nové ještě nezačíná.

     Odpověď
    • Podľa wiki:
     Nemecko 11. novembra 1918 o 11-tej hodine a 11-tej minúte podpísalo prímerie v Compiègnskom lese, čím sa skončila prvá svetová vojna.
     Rakúsky cisár Karol I. podpísal abdikačnú listinu. V ten istý deň opustil Schönbrunnský zámok vo Viedni. Rakúsko-Uhorsko sa rozpadlo.

     - o rok bude 100-výročie. Niekto by si asi želal, aby pohrobci začali vyliezať z hrobov.

     Odpověď
     • oprava: tento rok.

      Odpověď
   • - zombie ruka odsuva nahrobny kamen,.. pod kostolmi su hroby

    Odpověď
    • dasa: Zajímavý postřeh.

     Z Wikipedie:

     „Není známo, kdy a kdo postavil Šternberskou kapli. Za jednoho z autorů je považován Hans Spiess, který v té době pracoval pro krále Vladislava II. na nedalekém hradě Křivoklátě. Poukazuje na to záznam z roku 1472, kdy byl v kostele a v právě dokončené kapli pohřben Jaroslav ze Šternberka, syn Ladislava ze Šternberka.“

     „Jaroslav ze Šternberka (1220-1287) je fiktivní postavou rodu Šternberků i moravské historie. Mělo se jednat o šlechtice, který roku 1241 zachránil Moravu a potažmo i křesťanskou Evropu před vpádem Mongolů, kterým se říkalo Tataři. Údajně se to mělo stát díky hrdinským činům u Olomouce.“

     V polovině 14. století napsal kronikář Přibík Pulkava z Radenína o událostech roku 1253, v nichž píše: „Tataři vnikli na Moravu, zpustošili její část, u Olomouce pobili velké množství lidí, … a konečně, když přišli tamtéž před město Olomouc, nějaký urozený muž se Šternberka, tehdy hejtman téhož města, z města vyšel, podobně na ně statečně zaútočil a zabil jejich náčelníka, smrtelně ho zraniv. Tataři, zarmoucení jeho smrtí a velice ohromeni, utekli zpět do Uher. Řečený pán ze Šternberka tehdy za tento skvělý čin dostal darováním českého krále nějaké statky u Olomouce, na nichž na památku postavil nový hrad Šternberk.“

     https://cs.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_ze_%C5%A0ternberka

     Odpověď
     • …Myslím si, že „kostlivci ze skříně“ katolické církve začínají vylézat.
      Možná že se i časem veřejnost dozví pravdu o „Mongolech“ a Tatarech.

      Odpověď
      • - JS-presne na to som myslela :)

       Odpověď
     • JS-dakujem na doplnenie http://www.rukopisy-rkz.cz/rkz/gagan/jag/rukopisy/aktual/enig-3.pdf
      -ved výjde pravda najavo , a uvidíme akych kostlivcov v skrini jezuiti skryvali…
      -https://cs.wikipedia.org/wiki/Diec%C3%A9ze_plze%C5%88sk%C3%A1

      strana 101 – kap.13 Čechy a Morava..
      -A tak se jezuitům podařilo skrze Havla dosáhnout rozlití strachu a nedůvěry
      jednoho ke druhému, což je první předpoklad úspěchu. –
      -Lobkowiczové vždy na straně Říma a jezuitů……http://www.scritub.com/limba/ceha-slovaca/echy-a-Morava13521972.php

      Odpověď
      • „Ale jezuité hráli i hry o českých panovnících, zvláště pak o sv. Václavovi, aby si naklonili pražské měšťany a tím z větší části celý český národ. Jezuité totiž poznali, že i když jsou Češi protestantského smýšlení, tak na Václava, který sám vyznával výhradně katolickou víru Říma, nedají kupodivu dopustit, a to i přesto, že Václav zaprodal český národ Němcům jako prodloužené ruce Říma. “ …

       Velmi zajímavý článek – úryvek z knihy

       Zde je celá kniha (Bílek – Dějiny řádu Tovaryšstva Ježíšova):
       https://uloz.to/!1tJ3wVXv/bilek-dejiny-radu-tovarysstva-jezisova-pdf

       Odpověď
      • Mimochodem, jak to bylo s těma ušima?

       https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0trambersk%C3%A9_u%C5%A1i

       Odpověď
   • Přemysl 6.1.2018 o 15:34

    Je úplně jedno, kdo, jak a proč. I blbeček poslouží k naplnění matrice.

    Odpověď
  • Zde příklady úředního satanismu v praxi:
   http://www.blesk.cz/galerie/regiony-praha-praha-zpravy/645927/kontroverzni-sochy-anny-chromy-zaplavuji-prahu-odbornikum-se-to-nelibi?foto=9

   Odpověď
   • Pokaždé, když jedu kolem sousoší „Čeští muzikanti“, tak kroutím hlavou…

    Odpověď
 27. Venezuela sa rozbehla.
  Ako odpoveď na americké sankcie Venezuela vydala prvých 5,9 mld. dolárov v podobe štátnej kryptomeny – petro (emisiu 100 miliónov petro). Kryptomena petro je krytá štátnymi rezervami ropy, diamantov a zlata. Kryptomena používa technológiu, ktorej výhoda spočíva v transparentnosti ich transakcií na rozdiel od virtuálnych F.I.A.T. peňazí, ktoré umožňujú čachre-machre v globálnom merítku.
  https://sptnkne.ws/gxwX

  Odpověď
  • Že by přišla už odpověď?
   https://www.novinky.cz/ekonomika/459718-vlada-naridila-snizit-ceny-potravin-pak-vypukl-ve-venezuele-chaos.html

   Odpověď
 28. Už i v ODS zaznívají rozumné názory

  Exposlanec ODS: Západ už není naší nadějí, ale nebezpečím. Jakákoliv úchylka je tam považována za normu. Putin nabídnul Rusům návrat k národní hrdosti a zabránil rozvratu
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Exposlanec-ODS-Zapad-uz-neni-nasi-nadeji-ale-nebezpecim-Jakakoliv-uchylka-je-tam-povazovana-za-normu-Putin-nabidnul-Rusum-navrat-k-narodni-hrdosti-a-zabranil-rozvratu-518785

  Odpověď
  • … zvláštne na ich prejavoch je vždy to, že najprv musia opustiť funkcie vo svojích materských politických stranách a až potom sa rozpamätajú na základné súvislosti a ochotne o tom vykladajú gój-om. Stáva sa to už módou ex-politikov a funkcionárov a stále mi to pripadá ako ochorenie a prekvapivé prebudenie ich svedomia.

   Odpověď
 29. V pražském metru visí poutač na knihu kolumbijského autora Manuela Mendozy. Kniha se jmenuje 22 personas SATAN….zajímavý název.

  Odpověď
  • Oprava autor se jmenuje Mario Mendoza

   Odpověď
 30. Předseda slovenské vlády rovněž vyjádřil podporu Česku, Polsku a Maďarsku v souvislosti s žalobami, které na tyto země kvůli neplnění migračních kvót podala Evropská komise.

  „Pokud jde o migrační problematiku, postoje vlád Česka a Slovenska jsou prakticky totožné… Chceme a budeme projevovat solidaritu České republice, ale i Polsku a Maďarsku, pokud jde o žaloby, které byly na tyto země podané, protože to je naprostý nesmysl…“ řekl šéf slovenského kabinetu.

  „Kvóty nefungují, jsou neefektivní, rozdělují Evropskou unii a zaplatili jsme obrovskou politickou daň za to, že takové rozhodnutí bylo přijato jen většinou na Radě ministrů,“ dodal Fico.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Babis-a-Fico-si-notovali-Kvoty-jen-rozdeluji-EU-Podporime-Polsko-a-Madarsko-518808

  Odpověď
  • Takže ideme do finále …
   Úprimne hodne zdravia všetkým.
   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

   Odpověď
   • I prd, velebnosti !
    Přečtěte si laskavě oficiální prohlášení, ostatní jsou jen kecy pro uklidnění ovčanů.

    „Předsedové vlád ČR a SR se shodují, že členství v EU spolu se členstvím v Severoatlantické alianci představuje pro oba dva státy základní rámec bezpečnosti, stability a prosperity, a proto budou nadále koordinovat svoje kroky a postoje a aktivně se podílet na diskuzi o dalším směřování a reformě Unie. ČR a SR budou spolupracovat při prosazování společných zájmů v nadcházejících vyjednáváních o víceletém rozpočtu EU po roce 2020. Předsedové vlád ČR a SR považují politiku soudržnosti za zvláště důležitou oblast výdajů rozpočtu EU. “

    https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/aktualne/Spolecne-prohlaseni-predsedu-vlad-Ceske-republiky-a-Slovenske-republiky-pri-prilezitosti-oficialni-navstevy-predsedy-vlady-CR-Andreje-Babise-v-Bratislave.pdf

    A hlavně, nikdy nevěř politikům, obzvláště ne cizákům. Jsou toho plné dějiny.

    Odpověď
    • Oracle 911 5.1.2018 o 19:35

     A čo by mali povedať, k čertu s EU?!
     Dodávam 2 veci:
     -“po ovocí poznáte ich“;
     -toto prehlásenie nič podstatné nehovorí (dá sa vyložiť všelijako).

     Odpověď
     • “po ovocí poznáte ich“

      ++1

      Odpověď
      • Ano, přesně tak.
       A tím „ovocem“ je právě to prohlášení, protože to je do jisté míta závazné, je to vzkaz do Říše:
       „Předsedové vlád ČR a SR se shodují, že členství v EU spolu se členstvím v Severoatlantické alianci představuje pro oba dva státy základní rámec bezpečnosti, stability a prosperity,“
       aneb „S Bruselistánem na věčné časy a nikdy jinak“.
       Vidíte tam snad jediný náznak nějakého odporu ?
       Co dělají a jak hlasují Burešovo lidi, komisaři a poslanci, v říšských orgánech ? Jaké ovoce plodí oni ? Co udělala Joudová proti žalobě na svou vlast ? Nic.
       Takže bych zas tak nejásal, ale třeba se pletu. Kéž by to tak bylo.

       Odpověď
       • Oracle 911 5.1.2018 o 22:18

        Akoby som čítal Júliusa…
        Ty ale nie si stratený prípad, preto ti to vysvetlím:
        Pri takýchto doslova NIČ-NEHOVORIACICH vyhláseniach nejde o obsah ale čo nasleduje t.j. aké kroky sa podniknú po nich.

        Odpověď
        • Přemysl 6.1.2018 o 0:12

         Buď trpělivý Oracle a vysvětluj. :) Ne každý hned chápe, že obecné politické deklarace jsou prostě diplomaticky… obecné a nic neříkají a k ničemu nezavazují, ale nikoho neurazí a všechny by měli uklidnit :) . Myslím, že by prospělo místním studentům (já jsem nejspodnější) prostudovat i humoristický román Jistě, pane ministře a Jistě, pane premiére. Je to jen humorné… No není, je tam všechno. Jak říct něco a k ničemu se nezavázat.

         Odpověď
         • Oracle 911 6.1.2018 o 8:05

          Pozri Júliusovi som to vysvetľoval (a nielen ja), že čo a ako. Napriek tomu stále omieľal to isté dookola.

          Odpověď
          • Přemysl 6.1.2018 o 8:45

           To máš pravdu. Ale je potřeba postupovat případ od případu. Konkrétnímu jedinci dvakrát či třikrát trpělivě vysvětlit, pokud nepochopí, nebá dál smysl házet perly sviním.

           Odpověď
           • Oracle 911 6.1.2018 o 9:40

            Prvá veta bola dosť provokatívna, to priznávam ale som to vysvetlil. Ďalšia vec je, že tieto stránky číta kde-kto a preto aj im treba vysvetľovať, aj keď diskusný partner je stratený prípad.

            Odpověď
       • „Předsedové vlád ČR a SR se shodují, že členství v EU spolu se členstvím v Severoatlantické alianci představuje pro oba dva státy základní rámec bezpečnosti, stability a prosperity.“

        Je na tom tvrzení snad něco nepravdivého?

        Odpověď
        • Správne hovoria len to treba pochopiť.

         Anglosasi idú výhradne podľa princípu kto nieje s nami ide proti nám.

         Odpověď
        • Ne není, to tvrzení je v tento moment velmi inteligentní a diplomatické, nikomu neuškodí, všechny uklidní. Anglosasům netřeba říkat jaké budou naše příští kroky, je je třeba stavět před hotové věci v pravý okamžik.
         Dokud budou v klidu, tady se může též v klidu pracovat na našich vlastních zájmech.

         Odpověď
         • Členství v NATO a EU je skutečně reálným garantem naší bezpečnosti (primárně) – nikolik však zejména ve vztahu k Rusku, ale naopak, ve vztahu k některým našim západním partnerům.

          Představa vystoupení z EU&NATO a následně existence jakéhosi „vakua“ pod „patronátem“ RF, jak to část „odpůrců“ prezentuje, je minimálně směšná a v konečném důsledku pro nás likvidační.

          ***

          ČR nikdy z NATO a ani EU ve smyslu úplného zpřetrhání vazeb vystupovat nebude. Když je řečeno A, je dobré říct i B, a to je skutečnost, že naše členství v těchto organizacích neznamená zachování statusu QUO ve smyslu jejich fungování a našeho vlivu na ně.

          Naše přítomnost v jádru EU (a v NATO) je naše příležitost reálně ovlivňovat cíle těchto organizací.

          Odpověď
          • „ČR nikdy z NATO a ani EU ve smyslu úplného zpřetrhání vazeb vystupovat nebude“.

           Z NATO vystoupí USA. Nebudou na to peníze.

           Odpověď
           • Buď z něho vystoupí nebo bude jejich vliv na fungování NATO klesat, až nakonec ztratí svou vedoucí roli. Výsledek defakto stejný.

            Odpověď
       • Možno si neprikladal väčší význam vloženej vete v tom vyhlásení, ktoré si citoval, mám na mysli túto: „“… a proto budou nadále koordinovat svoje kroky a postoje a aktivně se podílet na diskuzi o dalším směřování a reformě Unie.“" V kontexte celého vyhlásenia je práve týchto pár slov oveľa viac, ako len „náznak nějakého odporu“, ktorý ti podľa toho, čo si napísal chýbal. Možno, ak sa ešte zamyslíš nad formuláciou toho vyhlásenia, výjde ti úplne iný záver aj iný „vzkaz do Ríše“.

        Odpověď
       • Kamil29 6.1.2018 o 9:53

        Stačí si uvedomiť ako to bolo v histórii.
        Napr. 1944-45 predstavitelia klérofašistického Slov. štátu prehlasovali vernosť 3. ríši, ale tá sa už rúcala. 1986-89, detto hovorilo sa o prestavbe socializmu, ale ten sa už rúcal. Teraz je to s tými vyhláseniami podobné, s tým rozdielom, že vedenie chápe viac ako vtedy, nie je len v úlohe štatistov a vytvára alternatívu.
        Tu sa tiež deklaruje vernosť ríši, ale robia sa kroky na vyčlenenie V4 z EÚ. Je to úplne zjavné aj takému politickému amatérovi, ako som ja :-)

        Odpověď
    • Nuž, to som fakt nečítal.
     V kaleidoskope vnímania gój-ov sa fakt to ich chovanie (obidvoch našich premiérov) javí ako ani ryba-ani rak=cik-cak.

     ALE, pretože sa istotne jedná o boj/tlačenicu/dezinformácie medzi GP a podpindosmi v čele EU, + do procesov zasahuje proruskými záujmami aj Gosudar, gój-i musia teraz trpezlivo čakať na výsledok. Treba len pokojne veriť napr. VV. Pjakinovi, že všetko ide najlepšie ako len môže…
     Tohto roku bude určite známy výsledok tohoto duelu a ako vždy bude možno prekvapujúci …

     Odpověď
    • Měli by dráždit chcípající bestii ? To by se někomu moc líbilo, věřím.

     Odpověď
     • Ahoj. Prečo sa to berie tak akosi negatívne a brutálne, ako keby náš život stál a iba čakal na „NICH“, že ako sa rozhodnú ďalej ??!!

      Dá sa na to všetko dívať aj pozitívne.
      Stačí si povedať, že či nie je ten náš život fakt krásny, a tešiť sa na zajtrajšok, pretože voda sa vyčíri a my máme od Otca/NHR ten darček zažiť a určite prežiť jedno z najväčších dobrodružstiev novodobých dejín. Ten optimizmus je myslím si na mieste, lebo gój/človek sa prebúdza a už to nedkážu otočiť ani „ONI“.

      Odpověď
      • Tvůj návrh (len pozitivně/negativní nevnímám = ismus) není logický.
       To, že má například někdo střechu nad hlavou ještě neznamená, že je celý svět OK.
       A pokud se logicky zamyslíš, ani ta střecha u mnohých civilizací, které páchají zlo na Zemi (vždy to byl a je to západ), zřejmě NENÍ od HNR, ale díky neštěstím na okultismu a démonismu založených.

       Odpověď
      • Protože mu skoro nic jiného nezbývá:
       http://www.zvedavec.org/vezkratce/14943/

       Odpověď
       • Jo o tom jsem zde psal před rokem, že Rakouské a Německé realitky skupují ve velkém levné české nemovistosti – většinou větší domy s byty.

        Odpověď
       • el-sabí 6.1.2018 o 10:24

        pehara,
        V južnej časti stredného Slovenska holanďania skupovali nehnuteľnosti už v polovici 90.rokov .
        viem aj o belgických niekoľko rodinách .či anglickej rodine . samozrejme nemám zmapované celé južné Slovensko od BA po Čiernu nad Tisou .
        Po roku 2000 objavili holanďania aj severné Maďarsko ,kde skupovali nehnuteľnosti /to mám len z tlače /.
        Nechcem dávať rovnitko medzi info od zvedavec.org a čo som spomenul cudzincov ja .
        Avšak nevidieť ,že západný specnaz môže byť na Slovensku už od polovice rokov 90. je analytická chyba .
        Toto som sem raz už napísal ,v súvislosti s nick Július .

        Odpověď
        • Nizozemci kupují hodně nemovitostí v cizině. Tento trend začal v 70. letech minulého století.
         https://bydleni.idnes.cz/na-navsteve-nizozemci-si-postavili-na-lipne-luxusni-vesnicku-p6d-/dum_osobnosti.aspx?c=A080603_153351_architektura_web
         Jenže to si pak pleteme hrušky a jablka.
         70. léta nemají nic společného s dnešním týlovým zabezpečením ekonomických migrantů pro zisky korporátních struktur vysávající státní rozpočty místní populace, která to měla mít na důchody a pro své děti.

         Odpověď
      • I já to tak chápu a chvíle, kdy cítím tlak a závan pochybnosti jsou stále řidší a kratší. „Všedržitel se nemýlí …“ Nakonec i věci, které se zdají zprvu nevysvětlitelné, zraňující a skličující dostávají při adekvátním vnímání po čase nový, Ra-dostný rozměr.
       :-)

       Odpověď
       • Bohumile chápu to správně, že podle Tebe si páchané zlo, vraždy, násilí, beznaděj adekvátním vnímáním přeměníme v dobro a toto přeměněné máme sobě jako Ra-dost?
        Já to nedokážu a ani se o to nebudu pokoušet. Zlo navždy bude pouze zlo.
        Žádné „koření-psycho-drogy“ satanismu, mi to nepřemění na dobro a Ra-dost.

        Odpověď
        • Luboss.
         Na margo toho proklamovaného Zla, t.j. filozofického/absolutného a nie toho zla páchaného egregormi zvonku, čo sa často zameňuje v diskusiách.

         Kristus v Biblii (neviem kde, nepamätám si) hovorí jednu na prvý pohľad čudnú vetu do fóra veriacich: “ Neprotivte sa Zlu “ … A častokrát sa to marxistami/ateistami vykladalo tak, že sa vyžaduje OD KRESŤANA pasivita, nebojovať, a pod.
         KSB učí, že všetko prebieha najlepšie ako len môže, V SÚLADE S MORÁLKOU A SVEDOMÍM zainteresovaných v procesoch. Takže všetko beží a dopadne tak, ako je to najlepšie.
         Úroveň a veľkosť/mohutnosť ľudskej morálky a svedomia (dobro) je u každého rôzna. Osoby s najvyššími možnými veľkosťami/mohutnosťou/silou/charakterom ľudskej morálky a svedomia majú, to Kristus ako keby naznačoval, schopnosť príjmať Zlo a „silou“ týchto svojích atribútov – ľúbivých pre Otca/NHR – toto Zlo zmeniť na dobro/veci prospešné. Hovorím Ti to vlastnými slovami, nepoužívam definície z KSB ale mne to stačí. V KSB sú aj mystické prvky.

         Odpověď
        • Já netvrdím, že zlo neexistuje. Jen pokud bychom na něj upřeli svou mysl, měli by nás přesně tam, kde nás chtějí mít. A my bychom neviděli Ra-dost.

         Odpověď
         • Chápu jak to myslíš. A v absolutní rovině (ne v naší relativní duální) zlo neexistuje i přes to že tam existuje všechno co tady.

          Z pohledu pouze relativního pozemského se to nedá pochopit ani vidět, a pokud to někdo neumí odlišit a pracovat s oběma rovinami může to být i škodlivé protože to může vést k přehlížení relativního zla.

          Takže já tě chápu, jen se nediv že tě každý nepochopí a bude to nazývat satanismem a přehlížením zla. Rozhodně je ale dobré přes zlo nepřestat vidět dobro a nepřestat prožívat radost.
          https://www.csfd.cz/film/642-zivot-je-krasny/prehled/

          Odpověď
       • Bohumil.
        :-)

        Odpověď
  • Priznám sa sa, už som Fico vyjadrenie čakala.Na sieťach ľudia šaleli,ze zapredal V4,za teplý flek v Bruseli.Na margo kvóty sa žaloba bez Slovenska.

   Odpověď
 31. Daňová reforma v USA pripraví Deutsche Bank o miliardy eur
  Deutsche Bank predpokladá, že daňová reforma v Spojených štátoch, kde tiež podniká, ju bude stáť miliardy eur ročne. Už za štvrtý kvartál 2017 odhaduje zhoršenie svojho hospodárskeho výsledku o 1,5 miliardy eur. Vedenie banky o tom informovalo v piatok vo svojom sídle vo Frankfurte nad Mohanom. Celkový výsledok banky za rok 2017 by mal byť v miernom mínuse.
  http://www.teraz.sk/ekonomika/danova-reforma-v-usa-pripravi-deutsche/301285-clanok.html

  Odpověď
 32. Kancelár Kurz odmietol domnienky o spojenectve s východnými štátmi EÚ
  Nový rakúsky kancelár Sebastian Kurz odmietol v piatok domnienky, že jeho krajina vytvorí užšie spojenectvo s východoeurópskymi štátmi vrátane Slovenska, ktoré sa sporia so zvyškom EÚ v otázke migrantov a ďalších záležitostiach. Informovala o tom tlačová agentúra AP.
  Tento ich postoj podnietil špekulácie, že Rakúsko by sa mohlo snažiť skôr o užšie spojenectvo s Vyšehradskou štvorkou, teda so Slovenskom, Českom, Maďarskom a Poľskom, než so západnými krajinami v EÚ.
  http://www.teraz.sk/zahranicie/kancelar-kurz-odmietol-domnienky-o/301258-clanok.html

  Odpověď
  • Oracle 911 5.1.2018 o 18:37

   Jednu vec tvrdí ale nevieme s istotou čo budú jeho reálne kroky. Takže „po ovocí poznáme ich“.

   Odpověď
   • No pravděpodobně i díky této distanci se nepodaří Rakousku v rámci středoevropské unie převzít řídící roli. Ale to neznamená, že se nakonec nestanou jejím členem možná i s Bavorskem a východním Německem.

    Odpověď
    • Oracle 911 6.1.2018 o 7:43

     je to možnosť, ktorú som nie raz ozvučil.

     Odpověď
  • Predsa sa nebudu s „untermenchen“ ony ako „ubermenschen“ paktovat :)

   Odpověď
   • Presne tak.stale sme pre nich druhotriedni…a asi aj dlho ostaneme a neviem ci sa vobec dockame zmeny chapania ( myslim ich nazor na nas)z ich strany.pre rakusko ma väcsiu cenu nebiely,nepracujuci,najlepsie moslim a hlavne neslovan,nez niekto z V4(osteuropan ) hoci by pracoval a platil u nich dane…

    Odpověď
  • To jsem sama ráda, protože já bych se Rakušanama také paktovat nechtěla.

   Odpověď
   • Ja myslim, ze v buducnosti este za nami polezu po 4, aby sme im predali pozemok, dom a vobec moznost zit u nas. To plati pre vsetkych zo zapadu. Ved zapadaci na dochodku chodia a pozeraju, kupuju a chcu tu dozit v klude uz teraz. Cim to asi bude? :)

    Odpověď
  • To nevadí, reči pre „NICH“ a ich poskokov sa hovoria, ale stredoeurópsky chlieb sa naopak je. Čakaj na ovocie, ako hovorí Oracle.

   Myslím si, že to platí na každý európsky národ, teda aj Rakušákov:
   http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-31/#comment-101710

   Odpověď
   • Interbulo 6.1.2018 o 4:17

    Netreba zabúdať, že Rakúšania nie sú Nemci! Oni sa musia pomaličky otáčať naším smerom. Vedia, kde je ich Domovina.

    Odpověď
    • A Bůh jim pomáhej, první dítě narozené v Rakousku letošního roku je muslim.

     Odpověď
     • Tím jsem chtěla jen říci, že to budou mít těžké, nic proti tomu dítěti. Ale je to symbol něčeho a signál k něčemu. Jsou k totální islamizaci možná blíže než si připouštějí.

      Odpověď
  • Rakousko má předsedat EU. Řekl bych, že se jedná o klasické lavírování. A především je spolupráce s východem proti západu Overtonovo okno.

   Odpověď
   • Oracle 911 6.1.2018 o 7:44

    Vďaka za pripomenutie. :)

    Odpověď
 33. Pár slov k diskuzí o 7 zničených letadlech zde:
  http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-31/#comment-101476

  Víte, co mě v té diskuzí udivuje? Že hlas Ministerstva obrany RF může být přehlušen hlasem mediálních presstitutek.
  Položil si někdo otázku, kde tito presstitutky berou informace? Jsou přímo na místě, ohmatávají a počítají letadla na základně? Jak se k sedmi letadlům dopracovali ještě před tím, než MO RF vydalo tiskovou zprávu?
  Základna Hmejmym je přísně střežený uzavřený vojenský objekt, ve kterém se žádný z presstitutů volně nepohybuje a nic nefotografuje. A pokud tam někoho pustí, tak jen pro potvrzení tiskové zprávy MO RF. Tudíž, není možné z principu, aby nějaký presstitutovi dovolili psát „ze základny“ zprávy, které jsou v rozporu s prohlášením MO RF. A už vůbec, není možné, aby nějaký blogér „usvědčil“ MO RF ze lží. Je to samo o sobě prostě absurdní. A na tom faktu nemění nic ani obrovská publicita, kterou média poskytla tomuto tvrzení.
  Pro mě je směrodatné prohlášení MO RF, žádné jiné „zaručené“ a „zasvěcené“ zprávy neexistují. Protože jejích jediným cílem je práce na nepřítele.
  Zrovna v době, kdy RF začíná na území Sýrie budovat svoji stálou základnu a vytlačovat USA, se objeví zpráva o miliardových ztrátách ruských VKS od „úspěšných“ bojovníků ISIL? Pasáků koz, kteří dokázali zničit 7 bojových letounů?
  Boje nejspíše probíhají mezi regulérními silami RF a USA kvůli vytlačování USA z území Sýrie. A vůbec, celý humbuk okolo „zničených ruských letadlech“ je pokusem USA zamlčet svoje ztráty a vlastní fiasko celé syrské kampaně.

  Odpověď
  • Kdo pochybuje o tom, co jsem napsal, pár tahu k portrétu Romana Saponkova – blogéra, který rozšířil fejkovou zprávu o “ sedmi letadlech“.

   Роман Сапоньков – военкор, идиот и мудила
   https://domu4.livejournal.com/100392.html

   Odpověď
   • Novinarske stetka. Pravidelne sledujem telekanal zvezda. Su tam reportaze prave z tejto zakladne. Som zvedavy ci nieco na ich stranke pribudlo.

    Odpověď
    • Tym som chcel povedat, ze nejaky „bloger“(inac uzasna profesia:)) vie tak akurat gulove.

     Odpověď
  • USA hraje vabank. Americký specnaz zaútočil na syrskou armádu…
   https://politikus.ru/events/103401-ssha-poshli-va-bank-amerikanskiy-specnaz-byl-zamechen-v-napadenii-na-pozicii-siriyskih-voysk.html

   Odpověď
  • Myslím, že odpovědí mohou být slova: „obrovská publicita, kterou média poskytla tomuto tvrzení.“

   Co média řeknou/napíší je pro mnoho lidí pravda na celé věky bez ohledu na skutečnost i na jakékoliv pozdější zprávy. Takže ano – připravená dezinformace.

   Odpověď
  • To podle foto rozbité Su-čko č.29 lítá.
   http://rusvesna.su/news/1515172047

   Odpověď
   • Od 1:24 je to i na videu ze zpráv
    https://m.youtube.com/watch?v=B5jS292m0BQ&time_continue=100

    Odpověď
    • Hezky, příspěvek končí záběrem na letadlo č.22…

     Odpověď
  • Putinovec 5.1.2018 o 22:57

   Ona to není jen taková dezinformace.Vzpomente si kolik panáků těsně předtím prohlásilo likvidaci ISIL v Sýrii za svoji zásluhu.Ta hra je rozehraná z nejvyšší úrovně a vůbec by mne nepřekvapila opětovná reakce Rusů,kdy by amíky klepli přes prsty.

   Odpověď
   • Vždyť říkám, 11.1. se chystá „Vendeta po Rusky“…

    Odpověď
  • To nemá chybu! :-)
   Čeští presstituti se zase předvedli. Do článku „Fotografie potvrzují zničená ruská letadla na syrské základně“
   https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/459655-fotografie-potvrzuji-znicena-ruska-letadla-na-syrske-zakladne.html
   byl jako doklad naprosté věrohodnosti vložen i tento text:

   Saponkov BBC upozornil, že číslo 29 na směrovce jednoho ze Su-24 odpovídá tvarově číslu na svislé ocasní ploše Suchoje Su-24, který se objevil v prosinci na televizních záběrech z Hmejmimu v televizi Rossija24.
   „Одна из липовых фотографий где вроде как изображен Су-24 ВКС России в Хмеймим. Будьте бдительны и не поддавайтесь на различные фейки. pic.twitter.com/q5WQlojEbk
   — Анатолий Власов (@AnatolyVlasov87) 5. ledna 2018

   Odpověď
   • V návaznosti na ten text Saponkova tam ještě byla tato informace: „Jeho seznam se liší mírně od seznamu zasažených strojů Kommersantu, který uváděl čtyři Su-24, dva Su-35S a jeden An-72.“

    Tj. Saponkov svůj fejk konfrontuje s fejkem z Kommersantu a „dokazuje“ že jeho fejk je lepší. :)

    Jinak, Saponkov se touto svoji spolupráci s BBC úplně odepsal.

    Odpověď
    • A ještě, Saponkov v souvislosti s reportáži TV, kde jeho „zničený“ letoun normálně létá, začíná hysterčit, srovnávat barvy atd., až nakonec dospěje k závěru, že letadlo bylo bleskově opraveno. :)
     https://vk.com/roman_saponkov?w=wall216034_40902

     Někdo zde zapomněl na film „Spjaščije“, ve kterém byla technologie „raskrutky“ fejků hezky ukázána – blogér vhazuje do informačního prostoru fejk, světová média to nafukují a rozšiřují po světě.
     Co je na tomto případu zajímavé, všechna světová média – BBC, CNN, Reuters odkazují na jeden zdroj – blogér Saponkov. Někdo uvádí ještě jeden zdroj – Kommersant, ale zvláštnosti tohoto „zdroje“ je, že se v počtech „zničených letadel“ liší se „zdrojem“ Saponkov a nutí ho konfrontovat s Kommersantem.
     Vysvětlením těchto rozdílů může být i práce ruské rozvědky, která přes svoje kanály, zároveň s cizí rozvědkou, rozeslala různým médiím svoje fejky s různými číselnými údaji, a pak jen koukala, kdo je zveřejní. Zveřejnili Kommersant, Echo Moskvy a Dešť, pak se připojila lenta.ru, čímž se hezky vysvětila v práci na cizí rozvědku.
     https://lenta.ru/brief/2018/01/05/samoleti_v_sirii/

     Domnívám se, že FSB bude vědět, jak s nimi naložit.
     Jinak celý ten případ ukazuje, že FSB nespalo, ale bylo aktivním hráčem: včasné předložení důkazů o lhaní blogéra a některých médií (jejích údaje se od sebe lišily), přičemž velmi nenásilným způsobem, aby sami čtenáři pochopili, kdo jím lže a podsouvá, svědčí o filigránskosti práce FSB.

     Odpověď
     • To by mnohé vysvetľovalo. Pretože odkiaľ inak by nabrali tie fotografie lietadiel. Najprv som myslel, že na základni majú nejakého informátora a niečo uniklo. Ale ono to zrejme uniklo zámerne a v rôznych variantách, aby sa odhalili toky informácii.
      Niečo na spôsob tej „satelitnej snímky MH17 ako stíhač púšťa raketu“, bol to fejk, pripravený západnou rozviedkou „s chytákmi v obraze“ a čakal na nete, až ho niekto objaví a použije ako dôkaz… „Blogeri“ už mali prichystané články. Teraz je to v opačnom garde.

      Odpověď
      • Pokud by na základně svého informátora měli, byl by to příliš cenný kádr na to, aby ho použili pro tuto mediální hru. Poněvadž už by na něho tím pádem upozornili, což by vedlo k jeho rychlému odhalení.
       Kdežto, nějaký blogér, kterých mají tisíce, k této věci je postačující.
       Navíc, ho pak mohou zabit (někdy k prezidentským volbám) a svést to na pomstu ruských tajných služeb. Ten Saponkov by nejlépe udělal, kdyby se sám ke všemu veřejně přiznal, čímž by si pojistil svůj vlastní život. Ale on to neudělá kvůli penězům.

       Odpověď
 34. Nasredin 5.1.2018 o 15:43

  Smutná zpráva: zemřel Marián Labuda

  https://sedmicka.tyden.cz/rubriky/zemrel-slovensky-herec-marian-labuda_461655.html

  Škoda ho. Měl jsem ho moc rád. Byl to Pan Herec, který svými rolemi nezměnitelně spojoval Česko-Slovensko.

  Odpověď
  • Nasredin 5.1.2018 o 15:46

   Úsměvné a dojemné … V diskuzi se lidé dohadují, čí byl vlastně národnosti. Neklamná známka toho, že je a zůstane vrostlý do srdcí obou národů …

   Odpověď
   • Oracle 911 5.1.2018 o 16:32

    Aspoň ho máme za našinca…

    Odpověď
  • hned po prevrate zacal vykrikovat ze mu „komunisti ukradli tvar“. Krasne to zahral. Podla mna mu slusne platili to sa o kradnuti neda hovorit. On len hral v tej dobe spolocneho statu ako vacsina hercov, neprecenoval by som ho. Asociacie naskakuju aj mne rozne . Herec je herec je to majster slova a „klamlivych“ roli. dobre k hercom hovori Pjakin v „struktura elit.

   Odpověď
   • herci, prostitútky a prestitúti jedno sú.
    Česť výnimkám, ale takí sa v médiách iba objavia a hneď aj zhasnú… a Labuda svietil za komunistov aj liberálov/kapitalistov/fašistov…

    Odpověď
   • Napriek tomu to bol vyborny herec. Vo filmoch Pacho, hybsky zbojnik a Vesnicko ma strediskova bol nezamenitelny :)

    Odpověď
   • On byl i se Satínským jednu dobu na indexu.
    Nesměli být obsazováni do filmů, až si je vyhádal režisér Lipský pro film Srdečný pozdrav ze zeměkoule. Potom je zas povolili.

    Odpověď
    • Oracle 911 6.1.2018 o 7:41

     Áno to je pravda a napriek tomu, že bol ten zákaz Labuda predsa hral vo filme „Pacho, hybský zbojník“.

     Odpověď
    • To ne, v tom filmu hrála dvojice Lasica, Satinský, ne Labuda.
     Hodně lidí se vždy pletlo Labudu se Satinským :-) .
     Labuda ani nikdy zakázán nebyl. Stačí si projít desítky rolí co má za sebou.
     Dvojice Lasica, Satinský v podstatě také ne, to byla jen ta porevoluční móda všech herců vykládat jak byli pronásledováni. Oni měli přece ten svůj kabaret, tehdy se nosilo trefovat se do politiky, občas asi s nějakým vtipem trochu narazili, ale o zákazu se nedá mluvit ani náhodou. Hráli pořád, v době tzv. normalice se na ně chodilo do k Jakubovi do Večerního Brna. A Satinský přece dostal zasloužilého umělce…

     Odpověď
     • Oracle 911 6.1.2018 o 9:42

      Pokiaľ si dobre pamätám, on hral toho zemepána.

      Odpověď
      • Tak to já ani nevím, že tam nějaký zeměpán byl. Tedy já ho viděl, to už je dlouho a jinak zvlášť se mi ani nelíbil…Ale určitě mluvíme o stejném filmu ?

       Odpověď
       • Myslím, že mluvíte o dvou různých filmech 1. Pacho hybský zbojník a 2. Srdečné pozdravy ze zeměkoule… V tom druhém Labuda nehrál…

        Odpověď
        • Určitě, já reagoval na Pozdrav ze zeměkoule, Oracle si to asi nevšiml.

         Odpověď
         • Oracle 911 6.1.2018 o 11:07

          Áno nevšimol som si to.

          Odpověď
  • Klid jeho duši, byl to výborný herec

   Odpověď
   • Nech je mu zem ľahká a duša spočinie v pokoji, ktorý tak jeho duch za života posledné roky nevedel nájsť. Trápila ho uhasinajúca popularita v rodnej zemi. Niekedy v 2015 som čítala rozhovor, ktorý poskytol pre českú tlač a posťažoval si , že ak by si mal vybrať, tak zomrieť chce v Čechách, bo doma mu nie je dávaná úcta a vážnosť, akú by si prial a zaslúžil, o jeho narodeniny sa zaujímajú viac české médiá ako slovenské. Vravel niečo v tom zmysle, že sa hanbí za rodnú hrudu.
    Z toho článku som mala zmiešané pocity a len som si vravela: Bože, to je tak ťažké byť obyčajným človekom?
    Písalo sa o ňom, že bol veľkým odporcom rozdelenia Československa. V pamäti mám havárie ( upozornenia), ktoré sa mu udiali v Českej republike. Dohladala som si, prvá v roku 2000, s ministrom Kňažkom a Lasicom a druhá, pri ktorej zabil dve ženy v roku 2005, jedna zo žien mala tiež 73 rokov.

    Odpověď
 35. Spoločné nebo medzi SR a ČR sa stalo realitou:

  Minister obrany Slovenskej republiky Peter Gajdoš (SNS) a ministerka obrany Českej republiky Karla Šlechtová podpísali v piatok vykonávaciu zmluvu k dohode o vzájomnej ochrane vzdušného priestoru. Takzvané “spoločné česko-slovenské nebo” sa tým dostáva do fázy praktickej realizácie.

  https://www.hlavnespravy.sk/spolocne-nebo-medzi-sr-cr-sa-stalo-realitou/1265400

  Odpověď
  • Dobrá zpráva, dík za ni.

   Odpověď
   • weissbach 5.1.2018 o 16:03

    Toť otázka zda je to v širším kontextu dobrá zpráva nebo součást projektu sféry nadcházejícího konfliktu v zámořské režii.

    Odpověď
    • ať tak či tak je dobrá zpráva že my spolupracujeme na obraně.
     Nebo?

     Odpověď
     • weissbach 5.1.2018 o 19:06

      Určitě ano.

      Odpověď
     • weissbach 5.1.2018 o 19:08

      Jakékoliv vazby se Slovenskem vítám.

      Odpověď
      • Oracle 911 5.1.2018 o 19:49

       Suverenitu oboch našich národov môže zabezpečiť len obnovene Česko-Slovensko.

       Odpověď
       • NicNezNula 5.1.2018 o 21:19

        Nedošlo u tebe k určitému posunu? Mám dojem, že jsi spíše preferoval tandem obou národů? I když samozřejmě jsem četl tvojí předpověď pro následující roky.

        Odpověď
        • Oracle 911 5.1.2018 o 21:48

         Ide o zdroje a zdrojovú stabilitu, to je prvá vec.
         Druhá vec, po odpise českej „kaviarne“ Praha nebude mať dosť kádrov.

         Odpověď
       • Vždyť to i Pjakin cca před 2 lety glosoval

        Odpověď
        • Oracle 911 5.1.2018 o 23:14

         Viem, pamätám si to.

         Odpověď
        • Oracle 911 5.1.2018 o 23:15

         A súhlasím s ním.

         Odpověď
  • Premiér @AndrejBabis spolu se svým slovenským protějškem Robertem Ficem uctili památku zakladatelů Československa T. G. Masaryka a M. R. Štefánika položením věnců k jejich pomníkům.
   https://twitter.com/strakovka/status/949281634624339968

   Odpověď
   • Okrem iného zaznelo aj toto:

    Spolupráca Česka a Slovenska pri ochrane vzdušného priestoru bude širšia, než predpokladá spoločný systém protivzdušnej obrany Severoatlantickej aliancie, ktorý je určený na obranu pred vojenskými hrozbami.

    Ministri hovorili aj o možnostiach spolupráce českých a slovenských zbrojárskych podnikov pri modernizácii armád oboch krajín.

    „Očakávam aj vzájomnú spoluprácu česko-slovenských firiem. Pre mňa je to jedna z priorít,“ povedala Šlechtová. Dodala, že česká i slovenská vláda vo svojom programovom vyhlásení počítajú s podporou domáceho obranného priemyslu, Šlechtová však podporila aj kooperáciu so Slovenskom a ďalšími krajinami strednej a východnej Európy.

    https://slovensko.hnonline.sk/1670342-spolocne-nebo-nad-slovenskom-a-ceskom-sa-stalo-realitou-ministri-podpisali-dohodu

    Odpověď
    • Nesleduji to, ale – my a Slovensko máme ještě nějaké zbrojařské podniky? A myslím tím nějaké významné podniky.

     Odpověď
     • zbrojovka Brno patrí Pente

      Odpověď
     • Oracle 911 5.1.2018 o 16:13

      Sú a fungujú.

      Odpověď
     • Ve skutečnosti toho máme více, než by se na první pohled mohlo zdát.

      Odpověď
     • czechoslovak group
      http://czechoslovakgroup.cz
      a to není všechno

      Odpověď
     • ERA Pardubice
      http://www.era.cz/

      Např. radiolokátory Věra
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Pasivn%C3%AD_radiolok%C3%A1tor_V%C4%9Bra

      Odpověď
     • TATRA – Jamal

      Odpověď
     • Zaujimava je aktivita MSM group v poslednej dobe – Tatra v Trencine, simulator v KE, a aj Cernak im daco predal https://www.etrend.sk/firmy/exminister-l-cernak-predal-vyvoj-martin-no-v-zbrojarstve-ostava.html

      Odpověď
     • urcite i probouzejici se Tatra

      Odpověď
  • Babiš a Fico, dnešní tiskovka:

   https://www.youtube.com/watch?v=z2zDfSE2qmU

   Odpověď
  • Opravte me, pokud to vidim spatne.
   Zda se mi, ze prichazi opetne sblizovani.
   V. Klaus kdysi pred lety rekl, ze se snazil o to, aby rozdeleni republiky neprobihalo krvave. Doslova rekl, ze si do toho nenechal od nikoho mluvit.
   - Debata okolo zmeny nazvu Ceske republiky na Cesko (priprava na Cesko-Slovensko).
   - V posledni dobe opet dohadovani o Ceske (Ceskoslovenske vlajce).
   - Clanek ohledne rozdeleni Ceskoslovenska http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/3959-pokud-je-to-pravda-nastane-sok-rozdeleni-csfr-v-roce-1992-je-zrejme-neplatne.
   - Setkani byvaleho prezidenta V. Klause s byvalym premierem V. Meciarem a vzpominani na rozdeleni Ceskoslovenska.
   - Prohlaseni prezidenta M. Zemana, ze by mu nevadilo, kdyby po nem opet nastoupil V. Klaus. Aby snad opet rozdelene spojil?

   Odpověď
   • Oracle 911 5.1.2018 o 19:59

    Otázka je len kedy a ako.

    Odpověď
    • Tak do 5 let?

     Odpověď
     • Oracle 911 5.1.2018 o 23:10

      Okolo 2025, možno skôr.

      Odpověď
     • Vidim to taky tak.

      Odpověď
      • Omluva, patrilo pod Adinu.

       Odpověď
    • Putinovec 5.1.2018 o 23:02

     I tohle už zřejmě v předstihu mají naplánované.Už aby to bylo.Tím minulý proces stagnace obrátíme naruby,vstoupíme jako celek do jiné matrice.

     Odpověď
 36. Kyperský soud zmrazil majetek Rinata Achmetova v hodnotě 820 mil. USD. Píše Financial Times.

  Odpověď
  • Oracle 911 5.1.2018 o 14:10

   Meno mi znie povedome ale neviem ho zaradiť…

   Odpověď
   • Člověk 5.1.2018 o 14:14

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Rinat_Achmetov

    Odpověď
  • Potešil by aj Jaceňuk sa Poroš.

   Odpověď
   • Oracle 911 5.1.2018 o 14:48

    Na Poroša dôjde a Jaceňuk nuž…

    Odpověď
   • Iva, zajímalo by mě, kde se Jaceňuk nyní nachází.

    Odpověď
    • https://www.hlavnespravy.sk/byvaly-ukrajinsky-premier-arsenij-jacenuk-sa-po-dlhsej-pauze-vratil-z-usa-domov-mieni-kandidovat-na-funkciu-prezidenta-ukrajiny/1205592

     Odpověď
    • Ten žije v USA. Nakoupil tam kolem 60 domů…

     Odpověď
    • Zachytila som koncom roka Jaceňuka poslali späť na Ukrajinu.Len odkiaľ? Čo je pre mňa nepodstatné,tak mi prebehne cez hlavu.Ale určite Florida,alebo Britania.Poslali ho na výpomoc,to je nám jasné a podstatnejšie,ze?

     Odpověď
     • A som nevšimla,aksal.

      Odpověď
      • Děkuji vám všem třem za odpověď.

       Odpověď
     • Byl zadrzen na Zenevskem letisti ve Svycarsku pri pasove kontrole. Pry na zadost Ruska kvuli obvineni z ucasti na valecnych akcich v Cecensku. Po 10 min. byl propusten s varovanim, ze pri jeho vycestovani se stejna situace muze opakovat.
      https://de.sputniknews.com/politik/20171223318824693-flughafen-jazenjuk-aufgreifen/

      Odpověď
  • Putinovec 5.1.2018 o 23:03

   Tak už nebude nejbohatší.

   Odpověď
 37. Erdogan: Spojené štáty vedú proti Turecku niekoľko sprisahaní, vzájomné zmluvy rušíme:

  https://hnonline.sk/svet/1670243-erdogan-spojene-staty-vedu-proti-turecku-niekolko-sprisahani-vzajomne-zmluvy-rusime

  Odpověď
 38. Amok pražské kavárny. Soros jí prý na prezidentské volby poslal dvacet milionů dolarů. Trumfy drží Babiš. To nejhorší z Bruselu nás teprve čeká, varuje místopředseda KSČM Skála

  Výborné zhodnocení roku 2017 a perspektivy 2018, určitě stojí za to si celý jeho článek přečíst.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Amok-prazske-kavarny-Soros-ji-pry-na-prezidentske-volby-poslal-dvacet-milionu-dolaru-Trumfy-drzi-Babis-To-nejhorsi-z-Bruselu-nas-teprve-ceka-varuje-mistopredseda-KSCM-Skala-518501

  Dva úryvky pro ilustraci:

  Nikdo není dokonalý, Miloše Zemana nevyjímaje. Leccos je zřejmě opravdu jen vynucený manévr. „Aby nám ho nezabili,“ jak říkává jeden koumák. A leccos si pan prezident prostě „vzal do hlavy“. Rivala, schopného hájit národní zájem aspoň tak jako on, však očividně nemá.

  V ozbrojených intervencích, neschválených Radou bezpečnosti OSN, nemá česká armáda co pohledávat. Ty „lidskoprávní“ masakry už trvají dvakrát déle než obě světové války dohromady. Krvavá stopa teroru, kterému slíbily zakroutit krkem, se však blíží i k našim hranicím. Obranyschopnost republiky je na ubožejší úrovni než kdy dřív. Ústava zavazuje armádu bránit vlastní zemi – a ne se opičit po cizinecké legii. Tak hluboko jsme neklesli, ani když generálnímu štábu velel francouzský maršál.

  Odpověď
  • A na volební téma dobrý rozhovor na PL s analytičkou Ryšánkovou.

   Například k ostatním prezidetským kandidátům:
   „Miloš Zeman jim tím, že s nimi nehodlá diskutovat, vzal smysl života. Ukazuje se, že kromě těchto náhradních sloganů je vlastně veškerou kampaní „antiZeman“
   Nebo k Drahošovi:
   Nejsmutnější postavou čekatelů na jeho židli je podle mne akademik Drahoš, odnedávna zvaný „Fíkus“. Že je slušný? Nebo že je intelektuál? No a co si teda myslí? ……

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Mozna-jen-v-Praze-se-lide-boji-priznat-ze-voli-Zemana-aby-nebyli-ustipani-Na-venkove-je-to-jedno-tam-neni-cas-na-tlachani-v-kavarne-Pseudoelity-rozdeluji-spolecnost-Analyticka-ostre-k-blizicim-se-volbam-518658

   Odpověď
  • Pan skála je břitký a má ostré pero, dobře se to čte.
   Dík za odkaz.

   Odpověď
   • Rádo se stalo. Rozhovor je to sice delší, ale investice do jeho přečtení se vyplatí. Mnohé věci potvrdí, mnohé osvětlí a celkově potěší. Navíc, žádná zmínka o marxismu.

    Odpověď
 39. Mestský súd v Tbilisi uznal, Michaila Saakašviliho vinného zo zneužitia funkcie prezidenta Gruzínska a odsúdil ho v neprítomnosti na tri roky väzenia, píše Georgia Online. Prokuratúra dokázala preukázať, že sa Saakašvili podieľal na nezákonnom prepustení štyroch policajtov odsúdených za vraždu zamestnanca Gruzínskej banky Sandro Girgvliani.
  Zdroj: https://politikus.ru/events/103395-saakashvili-v-gruzii-prigovorili-k-trem-godam-tyurmy.html
  Politikus.ru

  Odpověď
 40. Zajímalo mě, kdo bude organizovat sběr podpisů pro kandidaturu Vladimíra Putina. Podle této zprávy to vypadá na hnutí „Dobrovolníci vítězství“.
  https://www.kp.ru/online/news/2981526/
  http://волонтёрыпобеды.рф/about

  Odpověď
  • Prvá zbierka podpisov Ruska na podporu samo-nominácie ruského prezidenta Vladimira Putina v prezidentských voľbách sa otvorila v Chabarovsku. Oznámil to regionálny koordinátor hnutia „Víťazstvo dobrovoľníkov“ na území Khabarovsk Anastasia Braga.
   „Na dvoch miestach v meste Khabarovsk dobrovoľníci začali zhromažďovať podpisy na podporu kandidáta na predsedníctvo kandidáta Vladimíra Putina,“ cituje ju Tass.
   Braga zdôraznil, že podpisy budú zhromažďované v prísnom súlade so zákonom.
   Dňa 26. decembra stretnutie voličov podporilo samo-nomináciu Vladimíra Putina vo voľbách, ktoré sa budú konať 18. marca 2018.
   Samočinný kandidát musí zhromaždiť vo svojej podpore najmenej 300 tisíc podpisov voličov.
   https://russian.rt.com/russia/news/467295-sbor-podpisi-samovydvizhenie-putin

   Odpověď
   • 6.12.2017 bol fórum dobrovoľníkov RF, kde vystúpil VVP a dostal otázku : “ či bude kandidovať na prezidenta? on odpovedal otázkou: či ho podržia ak povie áno – táto voľba bola dobrý ťah

    Odpověď
  • Putin odovzdal dokumenty potrebné na prezidentskú kandidatúru.
   https://www.hlavnespravy.sk/putin-odovzdal-dokumenty-potrebne-na-prezidentsku-kandidaturu/1255636
   Odovzdal ich osobne.

   Odpověď
 41. V Předvoji do Francie dorazile Eleonora – bouře
  https://www.denik.cz/ze_sveta/evropou-se-zene-boure-eleanor-silny-vitr-dnes-dorazil-i-do-ceska-20180103.html
  a pustoší krajinu, kde vládne současný princ jednoho z hlavních států Francie a budoucí kníže Evropy Unije, jenž vzešel s daňového ráje či vlastně jen nechvalně známých finančních machinací Andory a nejmladší vůdce od Napoleona
  Emmanuel Jean-Michel Frédéric Macron
  Princ Andory – katalánského daňového ráje o rozloze 180 kilometrů čtverečních, který se nachází ve francouzských a španělských Pyrenejích a který byl jedním z posledních 12 zbývajících monarchií v Evropě.
  Začištění podvodníků: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/71297-danovy-raj-konci-andorra-podlehla-mezinarodnimu-tlaku/
  A bude to práve náš nadějný „kníže EU“ který se neváhá spojit i se samotným je vyobrazen žlutě za jeho zády:
  http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/macron-spoluprace-nemecka-a-francie-podminkou-evropskeho-pokroku/1567772
  aby EU formoval dle plánů Jidáše.
  A koho že to má být právě oběť na rituálním stole u kterého kníže bude stát?
  Kdo je mezi ním a mrtvým klaunem na linii časáku Economist?
  Erdogan vycítil vyčetl a zřejmě spustí, co umí a jelikož byl dveřmi vykopán leze oknem pro peniažky či výpalné?
  http://radioaktual.sk/20171231-2241/

  Odpověď
  • Přemysl 5.1.2018 o 12:22

   Mezi Macronem a mrtvým klaunem není nic. V protažené linii Macron – klaun – je pak Merkelová. To jsi měl na mysli?

   Odpověď
   • V kruzích zasvěcenců jejich „Boha“ (Satana) to tak chodí. Výměna na nejvyšších postech se provádí nemocí či úmrtím a zřejmě se to týká 33. 66. a 99. stupně

    Odpověď
 42. Velvyslanci zemí bývalého SSSR nesouhlasí s úpravou sochy Koněva v Praze.
  Skupina velvyslanců postsovětských zemí se ve čtvrtek ohradila proti plánu Prahy 6 umístit u sochy maršála Koněva v Bubenči informační tabuli připomínající i negativní pohled na jeho historickou roli. V otevřeném dopise adresovaném ministru zahraničí Martinu Stropnickému se proti záměru společně ohradili velvyslanci Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Arménie a Ázerbájdžánu.

  https://www.novinky.cz/domaci/459535-velvyslanci-zemi-byvaleho-sssr-nesouhlasi-s-upravou-sochy-koneva-v-praze.html

  Odpověď
 43. Mutko bol prepustený z funkcie vedúceho organizačného výboru ЧМ-2018 vo futbale
  http://rusvesna.su/news/1515079221

  Odpověď
  • Oracle 911 4.1.2018 o 21:05

   On je liberast, že?

   Odpověď
  • tato informace je týden stará

   Odpověď
 44. V Iráne nazvali organizátorov protestov: USA, Izrael a Saudi
  „Vytvorila sa špeciálna skupina na vytvorenie nepokojov v Iráne, do ktorej vošli Spojené štáty, Izrael a vrátane Saudskej Arábie, na čele s Michaelom D’Andreaom a jednen z úradníkov spojených s izraelskou zahraničnou spravodajskou službou Mossad.“ Všetky náklady skupín hradila Saudská Arábia, povedal -Iránsky generálny prokurátor

  RIA Novosti https://ria.ru/world/20180104/1512150458.html

  Odpověď
  • Oracle 911 4.1.2018 o 19:54

   To Západ len tak ľahko nerozdýcha. :)

   Odpověď
   • keďže to oznámil generálny prokurátor – je to jasný odkaz

    Odpověď
    • Oracle 911 4.1.2018 o 20:05

     Tak-tak. :)

     Odpověď
    • otázka je jestli je to dobré v rámci finál-holokaustu.

     Zajímavé je že při té „akcičce“ zároveň Izrael vytáhl „odhalení sítě agentů Íránu“ pro verbování teroristů.

     Odpověď
  • Jamail Yareshi 4.1.2018 o 20:50

   Po několika dnech protivládních protestů, síly íránské Revoluční gardy byly nasazeny ve třech provinciích země a její velitel Muhammad Alí Džafarí uvedl, že může oznámit, „konec povstání.“ V důsledku střetů demonstrantů s bezpečnostními službami bylo zabito 21 lidí. Velitel Revolučních gard Muhammad Alí Džafarí oznámil, že poslal vojáky do provincie Hamadan, Isfahánu a Lorestan, vypořádat se s „povstáním“. V prohlášení zveřejněném na internetových stránkách Revolučních gard zdůraznil, že „velký počet lidí, kteří se účastní protestů, jsou trénovaní kontrarevolucionáři.“Dále velitel Revolučních gard uvedl, že „byli zatčeni a proti nim budou podniknuta rozhodná opatření. V každém z míst, kde byli demonstrace, neprotestovalo více než 1500 lidí a v celé zemi to bylo asi 15 tisíc výtržníků,“ dodal. Zároveň Muhammad Alí Džafarí oznámil „konec povstání“.

   Odpověď
 45. Nasredin 4.1.2018 o 19:35

  Takže informace o „úspěšném“ útoku na ruskou aviabázi ve Chemjnim nebyl zase takový fake, jak se na první pohled zdálo. Raketovým útokem byly poškozeny nějaká letadla, ale není jasné jaký počet a nakolik byly zasaženy nejmodernější SU-35S.

  https://vk.com/roman_saponkov?w=wall216034_37473%2Fall

  Tady je pár snímků starého bombardéru SU-24 se středním poškozením ocasních ploch a palivovou nádrží proraženou střepinou. Co mě ale štve, že prostě neřekli hned plnou pravdu nebo aspoň její část. Copak si odpovědní vojáci opravdu myslí, že v době internetu se něco dlouhodobě utají ? Štve mě to také proto, že od rána všechny své známé přesvědčuji, že je to americký propagandistický fake a teď vypadám jako blbec, které mu se všichni smějí …

  Odpověď
  • Nasredin 4.1.2018 o 20:09

   Při ostřelování Chmejnim zahynuli dva vojáci a bylo poškozených sedm letadel – nikoli zničených, jak hlásily západní SMI.

   https://lenta.ru/news/2018/01/04/photo_to_est/

   To, proboha, nemohli říci rovnou ? Tímto dávají prostor a šanci západní propagandě !

   Odpověď
   • https://politikus.ru/events/103373-obstrel-aviabazy-v-hmeymim-terroristam-udalos-oboyti-rossiyskuyu-sistemu-pvo.html
    Bombardovanie leteckej základne v Chmeimime sa stalo jedným z najväčších incidentov v Sýrii za dva roky, počas ktorého ruská armáda prekonala straty. Ministerstvo obrany potvrdilo, že islamisti napadli ruskú základňu 31. decembra a po prvýkrát sa podarilo obísť systém protivzdušnej obrany. Prvé verzie toho, čo sa stalo, sa už objavili na webe.

    Odpověď
    • pokus o degradáciu ruského systému protivzdušnej obrany

     Odpověď
    • To jsou dvě různé věci.
     Útok raketami pár dnů předtím ztroskotal na protivzdušné obraně základny a teď provedli minometný útok, proti kterému PVO nechrání. Proti už odpálené salvě min už není ochrana prakticky žádná, ty jsou příliš malé a pohybují se dost rychle po výrazně parabolické křivce, přičemž celková doba letu je velmi krátká.
     Proti tomu by možná pomohly systémy CIWS používané na lodích, jenže je rozdíl ochránit tím loď o délce okolo 200m a areál letiště.
     Tam zbývá jedině pečlivě sledovat pohyb okolo letiště, případně kolem něj vytvořit uzavřenou zónu.

     Odpověď
   • Útok na leteckou základnu je spojen s chybou syrské armády a aktivací amerických speciálních služeb v práci s militanty – řekl prvním místopředseda Rady federace Rady pro obranu a bezpečnost Klincevič.
    „Stalo se to jen proto, že naše vojska byla stažena, a zůstalo jich jen tolik, kolik bylo třeba pro fungování vojenské základny. Co bylo dříve hlídáno naší armádou, nyní převzaly jednotky ozbrojených sil Syrské arabské republiky.“

    Odpověď
  • A Panciř nic ve vzduchu nezaznamenal. Asi se cítí už moc bezpečně RF v Sýrii. Kdo ví co všechno ještě vyjde na povrch.

   Odpověď
   • Nasredin 4.1.2018 o 20:39

    To byl minometný útok. Malá skupina teroristů s rozloženým minometem nebo minomety proniknula do blízkosti letecké základny, složili minomet, odpálili pár střel a utekli. Pancir minometnou střelu nezachytí, je příliš malá. Pancir je špičkový systém krátkého dosahu určený k likvidaci malorozměrných cílů jako křižujících raket, řízených klouzavých pum, bezpilotních letadel, letadel a vrtulníků a je schopný sestřelit třeba i raketu typu Grad, ale minometný granát je příliš, příliš malý.

    Odpověď
    • To je sice pravda, ale rusové měli následky přiznat…Teď působí nedůvěryhodně a přitom zbytečně…

     Odpověď
     • ….vsak priznali, ze im zahynuli dvaja vojaci…vieme to uz dva dni…asi sa nesamozavrazdili….

      Odpověď
      • O vojácích jsem nemluvila, ale o poškozených letadlech… Mrtvé rusové přiznali…

       Odpověď
       • Mimochodem, ruská TV Hvězda (v gesci MO Ruska) odvysílá 11.1. film „Vendeta po Rusky“… Myslím, že je to vzkaz…

        Odpověď
        • Oracle 911 5.1.2018 o 16:33

         A ešte aký…

         Odpověď
    • Putinovec 4.1.2018 o 20:51

     Tady se zřejmě účelově zaměnují dvě různé události.A potom už se jen hraje na Ruskou notu západní propagandy.

     Odpověď
   • Ono 27. dec. bol raketový obstrel a boli zostrelené dve rakety.
    31.decembra bol mínomentný obstrel, v dôsledku čoho zahynuli dvaja vojaci a črepiny poškodili nejaké lietadlá. MO potvrdilo minometný útok a j smrť vojakov ale nie zničenie lietadiel. (Zničené neboli, ale rozsah poškodenia zrejme nebol ešte zistený. No bolo evidentné, že lietadlá nie sú zničené, a možno ich opraviť.)
    Mínomet a raketa je rozdiel z hľadiska zneškodnenia. Museli byť dosť blízko.

    Odpověď
    • Po 4 dnech to snad dnes ráno již mohli vědět a nemuseli čekat do odpoledne/večera.

     Odpověď
    • V okolí leteckej základne sú mandarinkové sady domácich obyvateľov. Mínomet+míny tam boli podľa domácich správ ZAKOPANÉ V SCHRÁNKE niekoľko rokov v zemi. Pretože sa presne nevie, koľko takých takých schránok stihli v Sýrii vytvoriť proti-vládni magori pod nežným a citlivým vedením `high-democracy` inštruktorov, útoky sa bohužial môžu zopakovať niekde inde. Pripomína mi to mŕtve schránky z 50.-tich rokov v povojnovej republike.
     PS: Rusi …
     Myslím si, že Rusi nemusia NIČ. Nie sú POVINNÍ nikomu nič informovať, lebo vedia svoje.
     Takže tak.

     Odpověď
  • Možno keby si nezameral pozornosť (v prvom rozčúlení) na materiálne škody ale na tých dvoch mŕtvych (ktorých nikto nepopieral), nemusel si sa do takej situácie dostať.. Veľa ľudí spravilo tú istú chybu – chápem že SU 35S je parádny kus techniky.. ale bolo jasné že nejaká technika musela byť pri útoku kde sú dvaja mŕtvy minimálne poškodená..

   Odpověď
  • Jako by jste neznal Rusy. První pokus je vždycky celou věc zatlouct.
   Až potom, až se zjistí, že se něco dostalo ven, tak začnou pomalu připouštět, že k něčemu došlo.
   Měl jste si prvně sehnat nějaké info. Já jsem se raději zdržel komentářů do doby, než jsem se dopátral informací ze zdroje který mám prověřený a následně i odkazu na vyjádření MO RF.

   Ono to svůj význam má, neříkat hned pravdu, tohle je v podstatě válka a ve válce se nikdy veřejně neuvádějí ztráty přesně, už proto, abych nedodával protivníkovi info o efektivitě útoků a přesnosti zásahů. V Británii dělávali za války to, že po nočním náletu natahali na střechy nezasažených budov plachty pomalované tak, jako by budova dostala zásah. Němci tak dostávali od následného leteckého průzkumu nesprávné informace o efektivitě náletů a pokud nabyli dojmu, že byla fabrika v podstatě zničena tak už nálet neopakovali.
   Němci měli totiž spolehlivé navigační prostředky pro bombardování v noci, takže i v noci dokázali cíl přibližně trefit a noční stíhači neměli zase takovou efektivitu aby dokázali nálet odrazit. Navíc jich bylo málo. V noci nemohl létat každý.

   Odpověď
   • „Jako by jste neznal Rusy. První pokus je vždycky celou věc zatlouct.“

    MC,
    To čo píšeš je akási hlúpa informačná provokácia, pravdepodobne ( ;-) ) nepoznáš metódy práce voj. rozviedky a informačné protiopatrenia/šumy. Ešte raz, Rusi nemusia nič, nemusia informovať nikoho.

    Odpověď
    • Právě proto, že o metodách práce vojenské rozvědky a kontrarozvědky něco tuším a vím jaká je praxe, tak jsem napsal toto.
     V civilní sféře už došlo v Rusku k určitému posunu k informační otevřenosti, ale u bezpečnostních složek je to pořád postaru. Jak jsem napsal, ono to svůj význam má, oni to nedělají jenom z umíněnosti nebo neochoty si přiznat problém.
     Prostě nechtějí protivníkovi poskytovat zprávy o efektivitě útoku, ať si je sežene sám.
     Jenže v době internetu a globálních informačních systémů, kdy se dá zpráva o každém prdu během pár hodin rozšířit do celého světa se už musí brát v úvahu i toto a pokrývat svoje vlastní akce zpravodajsky v reálném čase a pouštět informace do světa včas, aby jako první o věci neinformovala protistrana.
     Musí se pečlivě zvažovat co pustit ven a jak to podat, aby to veřejnost dobře přijala.
     Tím se donedávna nikdo nezabýval. Dneska už to mají celkem podchycené, alespoň u plánovaných operací, tady vznikla nutnost reagovat hned a je dost možné, že vyšší velitelé měli volno a celá základna měla sváteční režim, tak to v prvním momentě nikdo nepodchytil. Tak to dopadlo jak to dopadlo.

     Teďka dojde ke zpětnému pohybu kyvadla – proběhne analýza, jakými kanály se zpráva do Kommersantu a dalších médií dostala, kdo pořídil a rozeslal fotky poškozených letadel zblízka (to musel být někdo z personálu) atd. Následně budou přijata odpovídající opatření ve všech směrech.
     V konečném důsledku je to spíše mediální úspěch, nevratnou škodou jsou jen ti dva mrtví vojáci a možná nějaké trvalé následky u zraněných. Plechy na letadlech se vymění, bomby se dovezou nové a činnost bude pokračovat se zvýšeným důrazem.
     Už Nicollo Machiavelli napsal, že úder silný, nikoliv však smrtelný přináší smrt tomu, kdo takto udeřil.

     Odpověď
   • Nasredin 5.1.2018 o 11:37

    Ale buďme trochu shovívaví. Můj prvotní vztek a rozladění už vychladl a už se na událost dívám střízlivěji. Rčení „Známe Rusy …“ možná platilo za komančů, dnes už je vše jinak. Jen málokterá země je dnes tak informačně otevřená co se týče vojenských záležitostí a informací z bojiště jak Rusko. Jaké dnes máme informace o tom, co dělají USA na syrském bojišti ? Naprosto žádné. Událost na Chmejnim je malou skvrnkou na veskrze naprosto pozitvním dojmu z úřadování Ruska v Sýrii. Takovou otevřenost svět neviděl a Rusové si svým přístupem získali pozitivní náklonnost celého světa. Četl jsem pár amerických diskuzí a už i omezeným američanů už je jasné, kdo dělá v Sýrii opravdu boj proti terorismu a kdo ho tam naopak podporuje. Ten informační zmatek kolem útoku na aviabázi Chmejnim má možná naprosto prozaické pozadí. Byl konec roku a všichni za informace odpovědní vojenští potentáti si možná dali Novoroční voraz. A ani bych se tomu nedivil, vždyť Rusko válčí v Sýrii už třetí rok ? A být tři roky nepřetržitě ve službě není žádnej med. Udělal bych to úplně stejně. Pokud by byl klid, našel bych si nějakého chudáka pohunka, hodil bych na něj svoji odpovědnost a zdekoval bych se domů oslavit Nový rok, aby mě aspoň děti ještě poznaly. No a stal se velký průser a chudák pohunek nevěděl co s tím. Proto ten informační zmatek, kdy jeden tvrdil, že se nic zvláštního nestalo, že je to všechno fake a druhý zveřejnil fotky poničeného SU-24 z Chenimu a zavdal podnět k dohadům. Čert vem letadla, i když tento americký ruský podpindosník Nečájev si hned pospíšil, aby to Putinovi k volbám osladil:

    https://lenta.ru/news/2018/01/04/nechaev/

    Je mi líto těch dvou kluků, co to odskákali, jejich rodiny budou mít na tento Nový rok smutek.

    Odpověď
    • Na základě ukončení mise šla domů ostraha.. …tu nechali na Syranech a ti to nezvládli.

     Odpověď
   • …tvoj príspevok mi pride prinajmensom divny ….spravny postup je nieco povykrikovat a potom to dementovat????_….snad zistim co sa deje a potom sa k veci vyjadrim…

    Odpověď
 46. Ten si ale věří!

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Budu-prezidentem-veri-Jiri-Drahos-A-zadna-ruska-dezinformace-zadne-druhe-lithium-s-tim-pry-nic-neudela-518706

  Nebo snad je za tím jeho žena?
  Klára Samková: Jiří Drahoš: Ačkoliv by se zdálo, že Jiří Drahoš kandiduje na prezidenta České republiky, ba dokonce k tomu splnil i všechny zákonné předpoklady, není tomu tak. Ve skutečnosti kandiduje jeho žena, paní Eva Drahošová. Proslýchá se, že je to ona, kdo lehce nepraktického akademika pevnou rukou směřuje k vítězství ve volbách. Organizuje, zařizuje, hlídá kalendář i všechny ostatní náležitosti a všude jezdí s ním a kontroluje ho. Což samozřejmě jsou u ženy vlastnosti naveskrz kladné a žádoucí, ovšem s výjimkou jednoho případu: pakliže totiž muž této úžasné ženy má být prezidentem mé země. Já prostě nechci podpantofláka. Skutečně nechci, abych musela odečítat ze rtů první dámy, jaké budou prezidentské oumysly, kdo dostane amnestii a kdo bude vyznamenán. První dáma má být svému muži oporou, zajisté, ale nemá být pochyby o tom, kdo je prezident… Nevíte náhodou, proč jsem si vzpomněla na Claire Underwoodovou a její úplně závěrečná slova v seriálu „House of cards“, totiž: „This is MY term“? Nemyslím si, že by kdy mohla splynout z úst Jiřího Drahoše…

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Slysela-jsem-o-Drahosove-zene-A-ted-vim-toto-o-Zemanovi-Klara-Samkova-doplnuje-co-zatim-nebylo-receno-518598

  Odpověď
 47. Vedci neveria Trumpovmu vesmírnemu programu
  Podľa vedcov z oblasti vesmírneho výskumu, ktorých oslovil britský denník The Guardian, však Trumpove plány stoja na vode. „Je veľmi ľahké podpísať nejaké vyhlásenie, ale niečo úplne iné je tie veci aj vykonať,“ zhrnul názor odborníkov Casey Dreier, šéf programu výskumu vesmíru z mimovládnej Planetárnej spoločnosti.
  https://vat.pravda.sk/vesmir/clanok/453448-vedci-neveria-trumpovmu-vesmirnemu-programu/

  Odpověď
  • Bol by som prekvapeny, keby sa hocikto osloveny dennikom The Guardian pozitivne vyjadril na adresu Trumpa.

   V tomto denniku nieco take jednoducho nie je v agende.

   Odpověď
 48. V Izraeli schválili uľahčenie vynášania trestu smrti pre teroristov
  Cieľom legislatívy je umožniť vojenským súdom udeliť trest smrti za vraždu, keď sa na tom zhodnú dvaja z troch sudcov.
  http://www.teraz.sk/zahranicie/v-izraeli-schvalili-ulahcenie-trestu-smr/301042-clanok.html

  Odpověď
  • Cico Ciciak 4.1.2018 o 18:37

   A popritom hlavnými teroristami na Blízkom východe je v skutočnosti aj štát IzraHell, konkrétne ich tajná služba Mosad, čiastočne CIA, internacionálni sionisti, určitá časť trans-nacionálneho kapitálu a jeho vlastníkov – ako súčasť celej tej nad-štátne pôsobiacej mafiánskej chásky, kde patrí aj americká regionálna/štátna „elita“, západné krajiny EÚ (obecne západ), alebo kde patria (patrili) aj Saudi, Turci a pod.

   Je to pekné divadielko zo strany IzraHella, aneb: nie je terorizmus ako terorizmus.

   Odpověď
 49. Nasredin 4.1.2018 o 9:07

  Pokus o snížení významu vítězství Ruska v Sýrii před prezidentskými volbami 2018.

  https://lenta.ru/news/2018/01/04/fake/

  Informační válka v Rusku pokračuje. Po zveřejněných snímcích z videoher zasahují agenti USA v Kommersantu.

  https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/459412-rusove-prisli-pri-utoku-na-svou-leteckou-zakladnu-v-syrii-o-sedm-letounu.html

  Odpověď
  • Samozrejm ako na zavolanie. Chabe pokusy.

   Odpověď
 50. Zachytil tu niekto utok na rusku zakladnu v Syrii? Udajne znicili 7 lietadiel a dvaja mrtvi. Udajne minometna palba. Podla mna vtakovina.

  Odpověď
  • Objevila se zpráva o spadlém vrtulníku. Oba dva piloti zemřeli…
   https://politikus.ru/events/103348-rossiyskiy-vertolet-mi-24-razbilsya-31-dekabrya-v-sirii-piloty-pogibli.html

   Odpověď
   • Nie na RT sa odvolavaju nanejaky idiotsky dennik, ktory tvrdi ze utok sa stal uz 31.12.

    Odpověď
    • Ale vrtulník měl nehodu 31.12. Podle mě využili tuto skutečnost a k těm dvěma mrtvým pilotům z vrtulníku přidali 7 letadel a fiktivní útok…Tj. ve fake zprávě je část pravdy pro podporu jejich tvrzení….

     Odpověď
     • Aksal ma pravdu – Mainstream už dava nepodložene zprávy
      Ruská armáda přišla na konci prosince při útoku na svou leteckou základnu v Sýrii o sedm letounů
      https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/459412-rusove-prisli-pri-utoku-na-svou-leteckou-zakladnu-v-syrii-o-sedm-letounu.html
      https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/islamiste-zautocili-na-ruskou-zakladnu-v-syrii-znicili-sedm/r~7a55a78af10f11e786cf0cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=editor1-static&utm_term=position-0

      Odpověď
      • Oracle 911 4.1.2018 o 10:23

       Som len zvedavý čo na to povedia ruské úrady…

       Odpověď
       • Rusové útok dementovali, o spadlém vrtulníku informovali…

        Odpověď
        • Oracle 911 4.1.2018 o 10:45

         Takže reakcia akú som očakával. :)

         Odpověď
      • Ministerstvo obrany RF dementovalo zprávy o zničení letadel na syrské základně.
       Na základnu byl ze strany ISIL proveden útok, při kterém zahynuli 2 vojáci.
       https://rg.ru/2018/01/04/minoborony-rf-oproverglo-unichtozhenie-samoletov-na-aviabaze-hmejmim.html

       Odpověď
  • Ziadna fotka od ISIL, Ziadna fotka z americkych satelitov.

   Dezinformacia.

   Odpověď
 51. V domě Bilaa a Hillary hořelo…
  https://www.novinky.cz/zahranicni/459410-v-dome-billa-a-hillary-clintonovych-horelo.html

  Odpověď
  • Že by odpověď na dění v Íránu?

   Odpověď
 52. Alfa-bank upozornil „obranu“ (myslia sa tym podniky a institucie, ktore spadaju,alebo vyrabaju pre ministerstvo obrany) o odmietnuti ich obsluhovat kvoli sankciam https://www.rbc.ru/business/03/01/2018/5a4cf6b69a79475b29f6934e

  Odpověď
  • o na kar maan rupaye vaala baar baar ke na rajje
   Nechtěj dál peníze, lidé jich mají kvanty a nejsou šťastní

   http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/thesleff-axel/bad-karma-737836

   Odpověď
  • «1-я Транспортная» (ruská společnost jež je součástí mezinárodního konsorcia) nesmí nakupovat vagóny u «Уралвагонзавода» , kde je nakupovala po mnoho desetitelí. Proč nesmí? УВЗ, jako podnik obrany, vyrábějící voj. techniku, se dostal na seznam amerických sankcí. Jinými slovy: Rusové sami a dobrovolně u sebe doma plní západní sankce, tak jak určil zaoceánský šéf. Odvážná hypotéza, vyslovena Zazn., že VVP je schválený (agent) USA, není urážka nejhrubšího zrna populárního gosudara, leč jen vyjádřením nejhlubšího pohrdání hlavy státu a jemu podčiněné liberální party, která RF spravuje jako kolonii.

   Odpověď
   • Co jsou to za blbosti? Podpindosníci v Rusku se činí, a ty na základě toho něco vyvozuješ o Putinovi? Kde Zaznobin řekl to, co tvrdíš? Nikde.

    Odpověď
    • Oracle 911 4.1.2018 o 8:01

     Súhlasím a podobné výkriky počujeme aj na adresu Fica.

     Odpověď
    • Hox, ako to vidis? Moze to ovplyvnit prezidentske volby v prospech Grudinina a ake budu nasledne kroky V. Putina? Mam na mysli dost vysoke percenta a nie priamo vyhru. Hoci nie je vylucene, ze bude snaha nejakym sposobom spravit s Grudinina prezidenta, ako to uz V. Pjakin povedal.

     Odpověď
     • Oracle 911 4.1.2018 o 10:54

      Podľa ma pokus to je a stačí, keď to Putin adekvátne ozvučí (vo forme otázky).

      Odpověď
     • Myslím že Grudinin ani nikdo jiný nemá šanci, je to jen komparz.

      Odpověď
      • Grundiniho syn sa vyfarbuje :-)
       Сын Павла Грудинина пропагандирует употребление наркотиков в соцсетях

       Источник: https://politikus.ru/events/103371-syn-pavla-grudinina-propagandiruet-upotreblenie-narkotikov-v-socsetyah.html
       Politikus.ru

       Odpověď
    • Zazn. od 21:37 min: youtu.be/I1SutUJ6h9E Jen to řekl jinými slovy – podstata stjená: VVP schválen (agentem) USA

     Odpověď
     • Oracle 911 4.1.2018 o 14:27

      Keď trváš na tejto blbosti…

      Odpověď
     • Problém v tvém chápání je v tom, že CIA považuješ za tajnou službu USA. My přece víme, že tajné služby patří z velké části pod kuratelu GP. Je přece jasné, že persona vůdce tak ohromné země, jakým je Rusko, bude konzultována s GP. Vždyť GP si Putina sám vyhlédl minimálně 10 let předtím, což ozvučil ve filmu Hon na ponorku. Tudíž to, že Jelcin konzultoval Putina s CIA neznamená, že je Putin agentem USA. Putin pracoval jako špion v tajných službách, a my víme, že ty jsou pod dohledem GP. Takže bylo jenom logické, že prezidentem Ruska se stal člověk z prostředí GP s požehnáním GP…
      Háček se ukrývá v maličkostech. A tím háčkem se ukázalo to, že sice Putin byl „posvěcen“ GP prostřednictvím CIA, ale všechny, kdo si o něm mysleli, že bude v jejich rukou poslušnou loutkou se hodně přepočítali…
      Takže závěrem, není důležité, jak se Putin dostal moci, důležité je, jak tu moc využívá… Po ovoci poznáte je…

      Odpověď
      • Ještě bych se vrátila k dojmu, jaký na mě udělal Zaznobinův koncu roční pořad. Byl hodně pesimistický. Něco se muselo udát, aby předešlý optimizmus, kterým sršel odešel… Nevím co to bylo, ale mohla to klidně být nemoc, která ho přinutila přemýšlet i o tom, proč tu nemoc dostal právě on, který káže, jak se má správně, podle HNR žít… Možná ho trápí otázka v čem udělal chybu? Jelikož rakovina je nemoc informační… Na mě v minulosti působil Zaznobin trochu samolibě a do popředí hodně vystupovalo jeho ego…
       Pokud by to nebyla privátní událost, která ho trochu srazila na kolena, musel se dozvědět něco, hodně důležitého… Možná dostal zprávu přímo od GP, aby brzdil a trochu podtrhl Putina…

       Odpověď
       • Волхвы не боятся могучих владык,
        А княжеский дар им не нужен;
        Правдив и свободен их вещий язык
        И с волей небесною дружен.

        Také jsem přemýšlel, proč Zaznobin sdělil tento svůj předpoklad o Putinovi a CIA. Vždyť nic jiného, než předpoklad to nebylo. Jiné informační zdroje nám tvrdí, že operace „Putin – prezident“ byla schválně provedená v době svátků a bleskově právě kvůli tomu, aby se o ní nedozvědělo CIA. Jelcin také mohl od silových struktur dostat nůž na krk – buď pomůžeš Putinovi nebo zde (na světě) nebudeš. Ke všemu ještě bude strádat tvá „semja“. Dceruška má hodně másla na hlavě…
        Takže, s určitosti tvrdit, že vše bylo tak, jak řekl Zaznobin, nelze.
        Také pochybují, že Zaznobin se bojí smrtí. Jako člověk věřící NHR se smrtí bát nebude, ani GP. Jediné, čeho se může obávat, je osud jeho rodiny. Ale to už bych hodně spekuloval.
        Takže, otázka proč to Zazanobin řekl, zůstává nezodpovězená.
        A právě tato informace ve mně vzbudila nejvíce rozčarování z projevu Zaznobina. Poněvadž jsem tušil, že přesně takové reakce, jakou předvedl Petr2, budou následovat.

        Odpověď
        • Proběhla i informace, že situace v Rusku už byla tak neudržitelná, že se hledal obětní beránek, na kterého by se to hodilo a Putin byl vybrán právě proto, že byl nevýrazný, nijak vůdcovsky se neprojevoval a proto byl vybrán, jako člověk, kterého bude nejlépe ovládat…
         Musím přiznat, že můj dojem z něj v té době byl. Proboha, koho si ti Rusové zvolili, nějaký pan Nikdo, který se vynořil Bůh ví odkud… A ani na pohled nepůsobí, jako alfa samec… Asi tak působil i na ty, kteří ho vybírali. Necharizmatická šedá myš…
         Dnes se musím smát, Putinovo mimikry bylo dokonalé…

         Odpověď
         • No vidíš, můj první dojem z Putina byl stejný, ale změnil se v průběhu jednoho roku.
          Ale to, co píšeš, mohla být legenda pro liberální klany. Silové struktury musely vědět, who is Putin. Protože existuje ještě video, jak na zasedání FSB Putin prohlašuje: „operace vnedrenija (infiltrace) v bandu je završená, nastává 2. fáze (převzetí moci)“.

          Odpověď
          • Nasredin 4.1.2018 o 16:09

           A to je hodně zajímavé … ! Máš nějaký odkaz ?

           Odpověď
           • Внедрение Путина в банду или двойная игра (to je z dokumentu Karaulova)
            https://vk.com/video301958243_456242822

            Samotný Putin
            https://ok.ru/video/2290943373

            Odpověď
          • Mně ještě u Zaznobina zaujala jedna věta, kde mluví o tom, že Putin kandiduje od lidu, ale, že oporu hledá u oligarchů. U Zaznobina to zní jako mínus, já u toho konstatování vidím spíše plus. Vypovídá to o tom, že mezi Putinem a lidem a Putinem a oligarchy funguje konsenzus… U oligarchátu dosáhl podle mě vše, co mohl do této doby dosáhnout. A to, že dal jim pocítit, že pokud chtějí krávu dobře podojit, musí ji nejdříve dobře nakrmit…V tom případě mají prospěch všichni…

           Odpověď
         • Videjko sem treti krat nebudem davat ale skuste cas 2.51.45, Jefimov dava tehlicky do poznania o Putinovi co riesi Putin z toho sa daju odvodit odpovede…

          Odpověď
        • „Ach – ty malověrný“… :-)
         Petr to, samozřejmě, použil – a použijí to i jiní – to se dalo předpokládat.
         Jenže… ona je tu jedna taková „věc“… a při té vůbec nezáleží na důvodu, proč to Zaznobin tak řekl a celé své vystoupení „ladil“ ve stejném duchu.
         I kdyby to pravda byla a CIA jakoby schválila volbu Putina, pak rozhodující je, co Putin skutečně dělá.
         To „schválení klidně mohlo probíhat takto:
         J: Myslím si, že Putin by se hodil.
         CIA: Putin, Putin… kdo to je? Ta podržtaška od Sobčaka? Bývalý kágébák? Jo – ten se hodí, ten nám nijak překážet nebude.

         A když se podíváš na Putinovy začátky, jak ho také vozili po světě jak cvičenou opičku a americké „celebrity“ mu ve stoje tleskaly za jeho hru na klavír a jeho zpěv oblíbené americké písničky, jak ho po zádech poplácávaly a pyšnily se tím, že jsou „kámoši“ ruského prezidenta – tak o čem to svědčí? Z mého hlediska o tom, že ho amíci (jedno, jaké mocenské kruhy) měli za „svého“ a žádné „nebezpečí“ pro ně nepředstavoval. A co „státníci“? Ti Putinem opovrhovali, nebyl pro ně rovným – až do událostí na UA a hlavně Krymu. Musíš přeci pamatovat na Merkel a její „on se zbláznil“.
         No… a ještě takové malé mé „konspirativní“ mínění:
         To, že se nechal tak lehce „vyměnit“ plejbojem Medveděvem, mi spíš svědčí o tom, že v té době ještě nechtěl přijmout odpovědnost. Možná chtěl i odejít a žít si svůj život. A o vážnosti situace ho přesvědčily až tvrdé a již neskrývané neokonské „akce“. A dost možná se i setkal s někým, kdo mu náležitě vysvětlil, jak a co bude nejen s Ruskem, ale celým světem.
         No… a pro to, co je Putin nyní, není až tak důležité, kdo ho kam „schválil“ v jeho začátcích.

         Odpověď
       • Takže rakovina. Ono najhoršie na tejto veci je, že nedá sa všetko jednoznačne brať ako jazyk HNR, pretože aj GP sa snaží tento jazyk napodobovať, najmä v tej drsnej podobe. Dnes existujú technológie, ako preniesť na človeka určité typy rakoviny.

        Odpověď
        • Např. pomocí lokálních a bodových frekvenčních zářičů a pod. umístěných v blízkosti bydliště
         I GP má z toho obavu a jejich místo pobytu z toho důvodu není vystopovatelné.
         Čím víc lidí bude chápat, tím méně mocné budou tyto technologie.

         Odpověď
         • … ak by to tak bolo, tak práve na základe napr. toho by potenciálne vystopovateľní boli – „Nikto“ adresu nemá.

          Odpověď
          • Kdo říká že žijí mimo systém? Můžou to být normální lidi, normál občanka, jen je asi ve vesnici tak často nepotkáš.

           Odpověď
        • Souhlas. V těchto „věcech“ nejde vždy jen o „řeč životních okolností“.
         Jen… zkoušela jsem hledat onu „záhadnou nemoc“, co Zaznobina postihla – a já to nikde nenašla.

         Odpověď
         • Mňa tiež zaujímalo na čo bol operovaný. Nevedel som. Možno Aksal bude poznať zdroj info.

          Odpověď
        • Navyše, za normálnych okolností človek dostáva určité predzvesti, náznaky, že niečo nerobí správne. Tie varovania sa stupňujú. A ak príde niečo ako blesk z jasného neba, je to často záhada: buď je človek nevnímavý a zaslepený k symbolike života; alebo je to jasná diverzia, z ktorej sa má poučiť a zmúdrieť (preto ju prežije); alebo je to jedna z životných výhybiek, ktoré ho majú viesť určitým smerom (lebo nie každá smola musí byť v živote na škodu)

         Odpověď
       • Zaznobin se už jednou přece s GP osobně setkal, někde to uváděl Pjakin. Takže pokud ho teď zpracoval GP, Zaznobin přesně ví o koho a co jde.

        Odpověď
      • PS: přesně takhle dnes GP pracuje na Grudininovi, akorát si dává větší pozor, aby se z něj „nevykloubal“ další Putin… Dalo by se říct, nic nového. GP je v tomto směru už přečtený…

       Odpověď
     • …vypočujem si to….

      Odpověď
     • Putinovec 4.1.2018 o 18:12

      Jak se říká,z tohohle hovna bič nikdo neuplete.

      Odpověď
      • Celé pořekadlo graduje:
       Z hovna bič neupleteš.
       Když upleteš, tak nezapráskáš.
       A když přeci jen zapráskáš, budeš po..anej až za …

       To aby se vědělo, kam až lze dojít. :-)
       Dopředu je nutno hledět.

       Odpověď
       • Já to znám: …a když zapráskáš, jedině sám sebe.
        U nás se zapráskat užívá i ve významu hodně se zašpinit.

        Odpověď
   • Tvoj nazor nema nijaku logiku. Pretoze ak by bol Putin americkym agentom, nesnazili by sa ho pred volbami potopit takymito krokmi. ale naopak, podporit.

    Odpověď
   • …o čo sa tu snažiš….???? choď na idnes, budeš úspešný (aj to už len možno)…

    Odpověď
 53. Tak jak se nám Mírek Topolánek odhalil v Itálii tak se pomalu odhaluje i tady, donaha a tentokrát ne fyzicky, ale názorově:
  Zeman je nemocný a neschopný vykonávat mandát, řekl Topolánek …
  https://volby.idnes.cz/topolanek-zaver…-/prezidentske-volby-2018.aspx?c…
  před 10 hodinami – Jako budoucí prezident, který se pokusí sjednotit společnost rozdělenou na dva nesmiřitelné tábory, se ve středu prezentoval expremiér Mirek Topolánek. „Česká republika potřebuje někoho, kdo začne společnost integrovat,“ řekl. Současný prezident Miloš Zeman toho podle Topolánka schopen není.

  Odpověď
  • Topolanek sa len snaží prekričať ostatných kandidátov aby sa dostal do druhého kola.
   V druhom kole keď už nemôže Zeman odmietnuť priamu konfrontáciu sa zahraje na intelektuála a bude sa snažit vyprovokovať Zemana k arogantnému spravaniu.

   Primitívna taktika, ale za určitých okolnosti funguje.

   Odpověď
  • A teď už dokonce vyzývá i k občanské neposlušnosti. A další členové jemu podobné sebranky házejí hnůj na Zemana s takovým nasazením, že snad i vidle zlomí. Komentáře je však rychle vracejí do reality. Ty si za rámeček nedají.
   https://www.novinky.cz/domaci/459402-vadi-mi-ze-neprobiha-obcanska-neposlusnost-rekl-topolanek-v-debate.html

   Odpověď
   • Jiří Popelka, Brandýs
    Čt, 4. ledna 2018, 00:13:25 | Souhlasím | Nesouhlasím | +20 / -1
    Když mi Topol zaplatí jízdenku do Prahy a spět udělám mu radost a přijedu celý neposlušný mu jednu natáhnout až druhou chytí o zeď.
    Kdyby se zúčastnil Singer rád mu posloužím taky, když už se jednou vydám ať se to vyplatí, může jich být i víc, stačí přijít.
    :D

    Odpověď
    • tahle politická nula, která během měsíce ztratila 1/2 preferencí kdovyhrajevolby.cz která neměla ani odvahu prací nasbírat mrzkých 50 tis. podpisů a raději si je došla vyžebrat k 10 senátorům, má tolik drzosti vyřvávat veřejně své názory. Svou práci ale odvádí dobře – takovými výkřiky jen žene vodu na mlýn všem nerozhodným a lenivým. Ti se zlostí zvednou z židle a půjdou volit na truc Topolovi. Z pomsty přesně tak, jak on by nechtěl.

     Odpověď
  • v diskusi to shodnotili takto:

   Mirku s gulama, utekl jsi tesne kriminalu i sibenici, tak si to na stara kolena neposer

   Odpověď
  • Putinovec 4.1.2018 o 18:16

   Kohopak asi myslel tím v
   Velkým Integrátorem.

   Odpověď
 54. Miloš Zeman: „Česká republika neměla nikdy uznat Kosovo“
  Česká republika nikdy neměla uznat Kosovo. Proto jsem také nikdy nejmenoval velvyslance v Kosovu a odmítám přijmout kosovského zástupce při setkávání se zahraničními velvyslanci,“ řekl český prezident Miloš Zeman v novoročním rozhovoru pro Parlamentnilisty.cz
  V roce 2018 si budeme připomínat 100 let od vzniku Československé republiky, ale čekají nás i další „osmičková“ výročí. Co byste naší republice popřál do dalšího sta let? zněla další otázka na prezidenta Zemana.
  „Především bych jí přál, aby se nenechala fascinovat čísly. Osmička na konci letopočtu je naprosto nahodilá a není důležitá. A dalších sto let? Abychom zůstali na mapě Evropy jako suverénní a svobodný stát.“
  Jako starobní důchodce přeji všem valorizaci důchodu stejnou částkou
  Jen pár dní před Vánoci ve věku 92 let zemřel Rajko Doleček, válečný veterán, slavný lékař, symbol česko-srbského přátelství a bojovník za pravdu o jugoslávském konfliktu. Můžete o něm říci pár slov?
  „Pokud jde o Rajka Dolečka, sehrával dvě role. Ta první byla role bojovníka proti obezitě. S radostí mohu konstatovat, že jsem ho poslechl a výrazně jsem zhubnul. Ta druhá, podle mého názoru politicky cennější, byla role bojovníka za česko-srbské přátelství.ÂÂÂ Podporuji tuto myšlenku a domnívám se shodně s Rajkem Dolečkem, že Česká republika nikdy neměla uznat Kosovo. Proto jsem také nikdy nejmenoval velvyslance v Kosovu a odmítám přijmout kosovského zástupce při setkávání se zahraničními velvyslanci.“
  Zdroj: PrvníZprávy a hrad.cz,
  Díky pane presidente, konečně to někdo opět řekl nahlas

  Odpověď
  • S tím Kosovem – jaký je názor tady na leva-netu – na úlohu M. Zemana, na jeho tehdejší postoj?
   Zatímco Václav Havel, blahé paměti ve svém proslulém rozhovoru

   https://www.youtube.com/watch?v=ry98wQJ7qeg

   bombardování Srbska podporoval a dnes to mnoho lidí (hlavně antiZemanovců popírá), M. Zeman prý ty přelety povolil z pozice premiéra, přesto, že většina vlády prý byla proti.

   Odpověď
   • Jiří N 3.1.2018 o 21:33

    Já bych řekl, že byl stejně jako Kavan, Foldyna, Doubrava a spousta dalších Socanů proti, ovšem vzhledem k tomu, že nejsme suveréní stát, byl k podpisu donucen Havlem a jeho pány zpoza oceánu. Havel mimo jiné vytvářel obrovský tlak i na Klause s Mečiarem při rozdělování Československa, takže Zeman sice přelety podepsal, ale jen proto, že nechtěl přivézt zemi nějaké problémy a ihned si šel určitě umýt ruce :)

    Pražská kavárna tebou zmiňovaný „podpis Zemana pod přelety“ používá velice často v diskuzích. Ovšem oni také věří, že jsme svobodná země a to paradoxně díky američanům. To je pak těžké něco vysvětlovat. Já jim odpovídám i takto a navíc:

    Lítali by nad námi i bez jeho svolení. Byla to jen formalita. O názor lokaje amíkům nikdy nešlo a bůhví, čím Zemanovi a vládě vůbec hrozili. Vždyť, kdo by jim v přeletech nad námi zabránil? Našich 5 pronajatých Gripenů? Vždyť se nikoho neptali, ani když Jugoslávii napadli.

    Odpověď
    • Souhlasím, Zeman věděl dobře kam může a kam nemůže manévrovat. Kdyby cítil podporu lidí šel by do toho, ale v té době jít proti Havlovi rovnalo se politické sebevraždě a nic by nezměnil, jen by ještě více vyklidil prostor Havlovi do budoucna.

     Odpověď
   • Akce s názvem „Milosrdný anděl“ byla zahájena pouhých dvanáct dní poté, co Česká republika do NATO vstoupila. Prezident Miloš Zeman sdělil PL svůj zpětný pohled na tuto akci. „Jak víte, česká vláda byla poslední, doslova poslední, kdo dal svůj souhlas s přeletem letadel NATO přes české území. Tehdy jsme marně hledali spojence, který by pomohl řešit tuto situaci mírovými prostředky. Teprve později se podařilo takového spojence najít v Řecku. Možná, že si ještě vzpomenete na česko-řeckou iniciativu. Nu a při tomto projednávání jsme byli ujištěni, že budou bombardovány pouze vojenské cíle a toto ujištění nebylo splněno. Takže jak vidíte, slibům některých politiků se nedá tak úplně věřit,“ konstatoval prezident.
    „Generál Wesley Clark (vrchní velitel vojsk NATO během bombardování – pozn. red.) byl prezidentem Havlem navržen na Řád Bílého lva, nejvyšší české vyznamenání a já jsem mu toto vyznamenání jako tehdejší premiér odmítl kontrasignovat, takže Wesley Clark žádné vyznamenání nedostal. Mimo jiné právě kvůli těm nemocnicím,“ řekl v polovině března Zeman. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Zeman-pred-navstevou-Srbska-vzpomina-co-mu-slibovali-lide-z-NATO-pred-bombardovanim-313257

    Odpověď
    • Děkuji oběma.

     Odpověď
    • Ten generál Wesley Clark se pak dozvěděl, že USA hodlají zaútočit na dalších 5 států a prozradil to celému světu.
     https://m.youtube.com/watch?v=Kd6vR1J0_6A&time_continue=1

     Odpověď
 55. Přemysl 3.1.2018 o 18:24

  Zdravím a omlovám se. Chci takto reagovat na diskuzi níže, kterou začala Aksal a pak se rozběhla diskuze o identitě GP. Jsem čerstvý student KSB a DVTR a vím velmi málo. Ovšem dvacet let studuji hermetismus. Setkání s KSB a DVTR byl pro mě trochu šok. Někdo z vnějšku naprosto přesně identifikoval nejvyšší řízení GP a rozpoznali původ. Nebudu to dál rozebírat kvůli stručnosti. Díky DVTR a KSB jsem pochopil o co vlastně jde. Ale co se týče identity GP. GP jsou skutečné entity, lidé (možná v uvozovkách, dle KSB jistě bez uvozovek). Někteří si myslí, že GP jsou dlouhověké entity, že geneticky vylepšené, nebo že je to jen sociologický termín. To vše je irelevantní, podstatu to neuchopí. GP má původ v staroegyptském kněžstvu zasvěceného do učení hermetismu. Není podstatná životnost atd…, GP si předává znalosti zkrze hermetické zasvěcení. Je mnoho tajných či netajných společostí předávajících jisté zasvěcení. Není nutná krevní linie od staroegyptských zasvěcenců (ačkoli to nevylučuji), je jen schopnost chápat a být vhodný k zasvěcení. GP má největší úroveň hermetického zasvěcení, dovoluje jim ovládat svět a druhé. „Co je nahoře, je jako to co je dole“. Stejné zákony magie dovolí ovládat „vyšší“ i „nižší“ svět. To je nejvyšší zákon hermetismu, tj. stejné zákony platí všude. No a jaký řád má nejvyšší prvek pyramidy oddělený od spodku. Obvykle zasvěcení má tyto stupně učeň, tovaryš, mistr, velmistr (zjednodušeně). Hermetické zasvědcení do znalostí hermetismu je jistý „chrám“. Pokud chcete hledan GP na nejvyšší úrovni tj. velmistra, nenajdete. Jen má doměnka… GP se dá identifikovat. Pokud vstoupíte do „chrámu“ nejvyššího hermetického zasvědcení, nehledejte GP mezi velmistry. Kdo má přístup, ke všem komnatám chrámu? Do všech částí, kdo se pohybuje, aniž by ho jiní zasvěcenci vůbec vnímali? Ten nejnižší služebník. Nemluví, ale všude má přístup, vi co kdo jedl, co kdo povídal… GP ví, že poslední je první. GP se maskuje jako poslední služebník chrámu.

  Odpověď
  • Přemysle, z části se dá souhlasit – ale jen z části.
   Jestli jsi „dvacetiletý hermetista“, tak se rychle „odhermetizuj“, protože to, cos do sebe nasál, ti bude tak trochu překážet – a ne pomáhat. To ber jen jako dobře míněnou radu, nikoliv výtku. Ono si stačí poslechnout posledního Zaznobina, jak tam nakousl to o „letech do vesmíru“ a cestování vůbec. Myšlenka a obraz stačí. řekl tam také zajímavou věc, že lidstvo už ví, jak postavit vesmírné koráby, ale neví, proč tam či tam má letět. Je to velmi zásadní vyjádření – a já se obávám, že ho málokdo pochopil. Ono se to totiž týká (i zdejšího) přílišného „zaměřování se“ na nějaké „mimozemské síly“ a spojují s nimi kdeco. Chyba – ohromná chyba, toto nás nikam neposune, spíš naopak. A takovéto „zaměřování se“ je právě spjaté se „studiem hermetických věd“, lépe řečeno – s „ezáctvím“.
   V čem máš ale zcela určitě pravdu:
   GP se při jisté úrovni vědomostí identifikovat zcela určitě dá a není to nikdo z těch „na očích“. Žádná očividná „šarže“, ale ten nejnenápadnější a nejmíň „předpokládatelný“ člověk. Podotýkám, že člověk – nikoliv entita a už vůbec ne mimozemská entita – v tom smyslu, jak to tu někteří berou. Podle takového „chápání“ jsme my všichni „mimozemskými entitami“, každá rasa odjinud – viz např. Sidorov.
   Když už se 20 let vzděláváš hermetickou naukou (rozuměj – já ji nezavrhuju, sama jsem tím prošla, jen mi nepřinesla to, co jsem hledala), možná i tys narazil na občasné zmínky o „společenství jedenáctky“. Já narazila – a to několikrát a v různých dílech. Popisují je jako lidi (to podtrhuju) výjimečných znalostí a tvůrčího myšlení. A tito lidé, ač se všichni mezi sebou ani neznají, společně řídí svět. Pokud někdo z nich zemře, nastoupí jiný, který je už předem oslovený a také vyzkoušený (co a jak umí, jaký má charakter). Fungují přesně tak, jak je bčas popíše někdo i v KSB materiálu. Je problém a všichni dostanou, jak by ho individuálně vyřešili – a pak se z toho vybírá nějaký kompromis (zjednodušeně řečeno).
   Tito lidé jsou velmi nenápadní – až pro ostatní „nezajímavě neviditelní“, nejsou na žádných mocenských postech a ani nejsou bohatí (ale vždy mají vše k upokojení potřeb). Pro ně nejsou ani moc a ani bohatství , popularita nebo „úspěšnost“ v dnešním měřítku nic, co by je zajímalo. Pohrdají tím, mnozí by se nám jevili jako „asketové“. Oni mají moc jinou – a tím je právě ono řízení všech ostatních tajtrlíků, opilých svou „mocí, slávou, bohatstvím, úspěchem“. Možná si pamatuješ na scénu z jednoho filmu (tuším, že Souboj Titánů), jak tam „bohové“ hrají šachy s figurkami reálných lidí. Tak nějak to je… pro vytvoření si obrazu tohle stačí. A jak jednou řekl Zaznobin, oni jsou přímo znechucení tím, co předvádějí jejich tajtrlíci, opovrhují jimi, protože nikdo z nich se jim nemůže vyrovnat znalostmi a intelektem. Zaznobin tam uváděl odpověď ve smyslu „a proč bych se měl se svými myšlenkami dělit se svým psem“ (nebo něco v tom smyslu).
   Takže – není vůbec důležité hledat jméno, adresu a nejlépe i telefon na nějakého člena GP. Důležité je pochopit jeho „hry“, přiblížit se svým myšlením k jeho myšlení.
   V čem pravdu nemáš, to je původ GP. Není z Egypta, ale z Atlantidy. Egypt je až jeho další působiště po katastrofě.

   Odpověď
   • Branislav 3.1.2018 o 19:23

    Zaujímavé príspevky. Nejaký odkaz na Zaznobina by ste mohli?

    Odpověď
    • http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-30/#comment-100640
     Zaznobin video ,
     https://www.youtube.com/watch?v=VnxKjZ6GjSU
     tip na dokument
     https://www.youtube.com/watch?v=OlXCS7pkS0k

     Odpověď
     • Díky Dášo („daso“), ale v tomhle nejnovějším to není. To je ve starším, kde vypráví, že se s jedním z GP setkal. A já nepamatuju, ve kterém…

      Odpověď
     • Dobrý večer,
      Děkuji za video ale škoda že tam neni překlad do češtiny a nebo slovenštiny.

      Odpověď
   • S tým psom to bolo zdá sa mi trochu inak- otázka bola v zmysle, prečo nevystúpi z tieňa a verejne nepredvedie svoje schopnosti, intelekt – a odpoveď bola, či my ľudia predvádzame svoj intelekt pred svojím psom – niečo v tom zmysle.

    Odpověď
    • Ano – nejspíš to bylo tak,jak popisuješ, díky, já už mám hlavu děravou… :-)

     Odpověď
     • Tvoje príspevky tomu vôbec nenaznačujú :)

      Odpověď
     • Lin,
      naopak, pochopila jsi to v širším kontextu a uměla správně použít (modifikovat) tam kde právě bylo potřeba. A to je dobře :-))
      Chraňme se před striktním „výkladem písma“, neboť pak budeme pouze jako „zákonící“ prosazovat zaznamenanou literu, a duch díla Božího se z nás vytratí (a opět pojedeme do pekel).

      Odpověď
   • Myslím si, že o GP dost vypovídá i film Byl jsem při tom (Being there) s Peterem Sellersem. Může to být někdo podobný jako pan Zahradník z filmu.

    Odpověď
   • Přemysl 3.1.2018 o 20:02

    Popořádku. „Odhermetizovat“ nemá být popření těch znalostí a odvrhnutí. Pouze to, že ty znalosti nebudou dále hermeticky uzavřené. Znalosti patří všem. Stoupenci martinismu tvrdí, že znalosti třeba rozšiřovat dále a hlásat a že schopnost pochopení záleží na mravní a estetické úrovni jedince (nauka stará stovky let a podobnost s KSB jasná). Souhlasím, že netřeba hledat „mimozemský“ původ GP, pokud ano jsme titíž „mimozemšťané“ i my. S identifikací GP jsme, zdá se, zajedno. V chrámu by dělal zametače podlahy. :) Že je GP z Egypta či z Atlantidy je už opět irelevantní. Jasně vystopovaného ho máme z Egypta. I před Atlantidou byly pravděpodobně jiné civilizace, kde se již GP nacházel. Ačkoli uznávám, že směle můžeme tvrdit, že máme důvod předpokládat, že Atlantida je zdrojem pro znacharstvo v Egyptě. Ovšem není důvod nepředpokládat něco před Atlantidou. Někteří jmenují Lemurii.

    Odpověď
    • Souhlasím s řečeným. Předpoklad, že na Zemi se vystřídalo již několik civilizací, z nichž většina skončila katastrofickým zásahem HNR do budování otrokářské davo-elitární společnosti, potvrzují mj. hypnotické výroky Edgara Cayce, sebrané v knize Tajemství Atlantidy, která je ke stažení na ulozto.cz https://ulozto.cz/!xuXUpGprR/tajemstvi-atlantidy-cayce-edgar-pdf .
     Což odpovídá tomu, co říká Pjakin, totiž že žádná z předcházejících civilizací nedosáhla stavu všeobecného dosažení lidského typu psychiky a přechodu na vyšší úroveň, přičemž naší technogenní civilizaci přináleží poslední pokus, který se buď podaří, nebo se lidstvo samo zlikviduje.

     Odpověď
     • Nebyl to HNR, situace je přeci jen ještě o trochu komplikovanější.
      Podívej na Tajemství Amenti 1 a hlavně 2.

      Odpověď
   • Aké je to myslenie keď im nezáleží na dobrých a múdrych ľudoch našej Zeme a podporujú zlo? Civilizácia Atlantídy bola na vysokej úrovni !

    Odpověď
    • Přemysl 3.1.2018 o 20:24

     V jakém slova smyslu na vysoké úrovni? Jistě byla na velmi vysoké úrovni co do schopnosti zotročovat jiné národy.

     Odpověď
    • Putinovec 3.1.2018 o 20:31

     Jen pro někoho.

     Odpověď
    • Atlantida, sestřenice mladší Hyperboreje, co se společenského řádu týče měla daleko předaleko do stavu ideálního uspořádání tak jak se nám ho snažil vylíčit Platón.
     Obávám se – jen to jen můj názor a nikomu ho nevnucuji – že Hyperborea byla mnohem ve smyslu lidství výše a spravedlivější lidská společnost než Atlantida. A po Hyperborei asi už jen ten socialismus 20.století měl trošku lidskou tvář.

     Odpověď
     • Ja si rada pozriem aspoň niektoré filmy, ktoré spomínajú v Správach a udalostiach alebo analytických zápisoch. Z nich získam určitú predstavu o udalostiach, procesoch, stave spoločnosti… Aká vyspelá spoločnosť bola Atlantída – to bolo načrtnuté vo filme Muž z ocele, a GP bol znázornený vo filme Wonder Woman – ako Sir Patrick. Aspoň som ho tak vnímala. V spoločnosti ho nikto nepočúval, bol nenápadný, no mal o všetkom prehľad… Akciu proti jeho plánom dokonca sám financoval a dôverovali mu.

      Odpověď
      • Trefa do černého a plný souhlas :-)!

       Odpověď
   • Přemysl 3.1.2018 o 20:20

    Jinak k dovysvětlení. Hermetizovaný jsem nebyl nikdy. Vědomosti patří všem. Ježíš i Muhamad útočili na ty, co si nechávají znalosti pro sebe a jen manipulují. Klasické zobrazení pyramidy s odděleným vrchním vrškem je ze strany KSB a DVTR správná. Naprosto přesná. Ale… abychom nebyli svedeni trikem. GP se nenachází nahoře v nějaké pyramidě moci. Je „zoufale“ nenápadný a tím mocný, je poslední z prvních. Pohrdá všemi mocnými a i vším lidským. Má nás za zvířata. Vymetá podlahy chrámu a sám na ní plive i na ty obřady, ačkoli velekněžím předal část znalostí. Uvažování GP není logické podle našich měřítek. Je to člověk, ale nemá ani démonský typ psychiky. GP je spíše periferie opravdového satanismu.

    Odpověď
    • To je dobrý příměr s tím satanismem. Že je GP periferie Satana zmiňoval nedávno podle citace z koránu Věličko

     Odpověď
     • Přemysl 4.1.2018 o 13:32

      Ano. To bylo naprosto přesné a srozumitelné vysvětlení od Velička.

      Odpověď
    • Prosím, bylo by možné rozvést tu periferii satanismu? Snažím se vytvořit si nějakou představu, ale je to těžké – nefunguje mi to dohromady.

     Moc děkuji za zajímavou diskusi!

     Odpověď
     • Přemysl 3.1.2018 o 21:36

      Periferie satanismu říká: „Lidé jsou opice, nedáme jim znalosti. Budeme je jen řídit dle svých schopností a znalostí řízení. Budou jen sloužit“.

      Odpověď
      • Děkuji!

       Odpověď
      • Nedávno som pri hľadaní narazil na stránky českej cirkvi satanovej, a prekvapil ma ich postoj k umelej inteligencii (citát):
       „VÝVOJ A VÝROBA UMĚLÝCH LIDSKÝCH SPOLEČNÍKŮ: Zapovězený průmysl. Ekonomický „dar z nebe“, který umožní každému získat „moc“ nad někým jiným. Kultivované, sofistikované a technologicky proveditelné otrokářství. A nejvýnosnější průmysl od vynálezu televize a počítače.“

       V tom duchu je aj jeden seriál, remake starého filmu, o mestečku robotov, ktorí vyzerajú ako ľudia, a slúžia „ľuďom“ ako zvieratá v safari. Neviem si teraz spomenúť na názov.

       Odpověď
       • Putinovec 3.1.2018 o 22:54

        Stepfordské paničky.

        Odpověď
       • „Otrok nechce být svobodný. Otrok chce svého vlastního otroka.“

        Odpověď
       • Nasredin 4.1.2018 o 0:00

        https://brnensky.denik.cz/serialy/bigboss-kdo-je-uspesny-je-satanista20080428.html

        Tady je rozhovor s Jiřím Valtrem, zakladatelem České satanské církve. Valtr z církve vystoupil a považuje současné osazenstvo za idioty (v čemž má zřejmě pravdu :) ). Vliv organizovaného satanismu je v dnešní době ve světě naprosto zanedbatelný. Podobná situace je i u satanistů v USA, kde se církev prakticky rozpadla (po smrti LaVeye) na proti sobě bojující proticírkve. Většina satanistů jsou polovzdělaní pozéři, kteří proti sobě bojují na internetu. Zabývat se satanismem jako filozofickým a názorovým směrem je celkem zbytečná ztráta času.
        Malá filozofická vsuvka k problému satanismu, potažmo zla:
        Řekl bych (není to z mé hlavy, ale s tím názorem se více méně ztotožňuji), že filozofické dělení na striktní kategorie „DOBRO“ a „ZLO“, a „ANDĚLSKÉ“ a „SATANSKÉ“ je zavádějící, protože to vychazí z paradigma monoteismu jehož typickým představitelem je křesťanství, islám a méně už ze židovství. Všechna tato tři náboženství mají stejný zdroj a základ. Realita existence a života je ale jiná. Každý z nás (tedy i já) má v sobě vlastnosti a schopnosti anděla i ďábla (StarWars – světlou a temnou stranu síly). Úporný boj za to „být dobrý“ je duchovní mrzačení – vychází to z křesťanského paradigma (mniši, kajícníci, sebemrskači a jiní pitomci). Momentálně uvažuji na myšlenkami Kariky, že zralý člověk proti zlu a negativní stránce, které má v sobě, nebojuje (je to nesmysl a ztráta energie), ale dokonale ho pozná (kvůli tomu zralí mágové navštěvují klifotické démony) a ovládne ho a integruje ho do svého lidství. Karika například říká, že třeba takový integrovaný a zvládnutý sexuální chtíč (teď mě lepší příklad nenapadá :) , číní vztah muže a ženy plným vášně, vzájemného obohacení a štěstí (všímáte si, jak v ubylo filmových citových vášnivých příběhů? Místo toho je masa příběhů zakončená nudným sexem) Daleko více než rigidní a cudné a hlavně nudné křesťanské …..ní. V jednom dílu Harryho Pottera říká Brumbál Potterovi: „Nás nedělají naše vlohy (špatné vlohy, podotýkám), ale naše volby …“ Karika vysvětluje, proč se magici vydávají na nebezpečné návštěvy negativních entit. Po každé takové návštěvě se významným způsobem zlepší schopnost mága v sobě vystopovat, rozeznat a poznat působení těchto negativních démonů. A to takovým dramatickým způsobem, že už ho ta entita nikdy nekontrolovaně neovládne. Mág bez seznámení se satanským (klifotickým) světem nikdy nebude úplným a dokonalým člověkem. Zabývat se dobrem a myslet si, že jen toto z nás udělá dokonale integrovanou osobnost je stejné, jako pokoušet se sestrojit funkční elektromotor pouze z kladných pólů. Aby se elektromotor točil a byl funkční, jsou nutné kladné i záborné póly. Nutno ale zdůraznit, že Karika důsledně varuje před návštěvami negativních entit u nevyzrálých a povrchních lidí. Toto je pro neznalého povrchního zvědavce zahrávání s vyvoláním duševních nemocí v horším případě i pokusem o přivolání smrti.
        Z tohoto úhlu pohledu je nutno Lasenice brát jako mága (chcete-li hermetika) starého aeonu podstatně ovlivněné křesťanstvím. Jeho učení je dobré k poznání, ale vývoj a znalosti už pokročily mnohem dál.

        Odpověď
        • Nevím jestli je to tak jednoduché.

         To že navenek nechávají nějaké party blbečků hrát si na satanisty a chytat následně zpětné rázy od temnoty je jedna věc.
         Nelze ale vyloučit, že se pod tím skrývá další úroveň, nebo i více, kde to jede víc natvrdo. Viz aféra pizzagate.

         Odpověď
       • Já asi vím, jardob – nemůže to být Westworld?

        Odpověď
        • https://www.csfd.cz/film/395723-westworld/prehled/

         Neviděla jsem, ale podle toho, co vím z vyprávění, by to mohlo být ono.

         Odpověď
         • Áno, to som myslel.
          V súvislosti s témou mi napadlo, čo všetko by mala v sebe obsahovať životu adekvátna sociologia – životarečenie:
          Komparatívna teológia a komparatívny satanizmus. V tomto prípade nejde reč o nekonečných, stáro-čia trvajúcich sporoch o tom, ktoré z Písem je istinné a aká viera je jediná spásonosná — to sú spory o obložení ikony, pričom zabúdajú na samotnú ikonu a na Toho, kto je na nej; ani o sporoch o tom, s ktorým národom je Boh — tieto spory sú džavotom detského chápania, je čas konečne dospieť. Tu ide reč o tom, že každé Písmo (vrátane ateistických analógií svätých písem) v národných spoločnos-tiach splodilo druhotné výklady, ktoré spolu s nimi a zostatkami predchádzajúcich náboženských predstáv počas storočí v značnej miere určovali cesty rozvoja kultúry, životný štýl a logiku sociál-neho správania. Toto všetko je potrebné vedieť a chápať, aby sa zbytočne nevyhrocovala situácia a „nestúpalo na hrable“, dostávajúc sa do konfliktu s hierarchicky vyšším riadením;
          Psychológia (individuálna a kolektívna);
          Biológia, keďže ľudstvo — ako biologický druh, jeden z mnohých v biosfére — je nositeľom sociál-nej organizácie, a globálny historický proces je čiastkovým procesom v hierarchicky vyššom evoluč-nom procese biosféry Zeme;
          Genetika, ako časť biológie, a s ňou späté odbory matematiky, aby nedošlo k zmiešaniu do „pasio-nárnosti“, ako u L.N.Gumiljeva, informačných procesov prebiehajúcich na úrovni biologickej organizácie, s informačnými procesmi na úrovni sociálnej organizácie.
          Všeobecná teória riadenia a s ňou späté odbory matematiky;
          Teória kmitania a s ňou späté odbory matematiky;
          Astrológia, ako teória kmitavých procesov vo vzájomnom pôsobení Zeme a Vesmíru;
          Teória globálneho a národných historických procesov, pretože spoločenské procesy sú prejavom všeobecných zákonitostí existencie spoločnosti v konkrétnych historických okolnostiach;
          Jazykoveda;
          Etnografia;
          Ekonomická veda, študujúca spoločenské zjednotenie špecializovanej práce a riadiace procesy vo výrobe a prerozdeľovaní produkcie a služieb v ich jednote s reprodukciou pokolení v spoločnosti a biosfére.

          Väčšina vecí, čo viem, tak je obšírne spracovaná ľuďmi od KSB, ale o niektorých neviem. Napríklad komparatívna teológia existuje (zatiaľ v ruštine, chcel by som to v budúcnosti preložiť), o komparatívnom satanizme neviem, že by to niekto spracoval. Tak isto psychológia, astrológie a možno iné… Ale všetko časom určite bude.

          Odpověď
         • Ja som si ten seriál pozrela, len jeden krát, zišlo by sa to zopakovať, no je to 10 častí cca po 1 hodine, posledná je dlhšia. K filmu by som chcela povedať, podľa mňa v tom filme nejde o prvú významovú rovinu, podstatná je druhá, obrazná. A tu sa odkrývajú veľmi zásadné skutočnosti, udalosti, priebeh aktuálnej vojny. Pár krát som ho už v diskusii spomenula, no nikto nereagoval. Podľa mňa je tam znázornená evolúcia človeka, nie od počiatku, len od času, kedy sa ľudia začali nad sebou zamýšľať a nekonať v režime automata. Nechcem špekulovať, ktoré obdobie to bolo, ako som napísala, zišlo by sa to pozrieť ešte aspoň raz a rozobrať to s niekým druhým, príp. viacerými. Pre zaujímavosť – vystupuje tam pán kúzelník (nevolajú ho tak, no vyplýva to z kontextu), hrá ho Hopkins. Tuším hneď v prvej časti vyslovil prianie „môcť tak vystúpiť na vrchol pyramídy.“ Myslím, že je tam znázornené predanie globálneho riadenia do rúk Williama (euro-atlantické krídlo), ktorý vystupuje ako hlavný akcionár projektu. Roboty – to sme my, obyčajní ľudia, plebs, dav, s ktorým si robia čo chcú a zabávajú sa s ním elity, ktorým plebs nemôže v žiadnom prípade ublížiť. Každý z plebsu má predpísanú „linku“ – ako úlohu vo filme, a drží sa jej, má ju nahratú v software. To je ako naše životy – stále dookola, niekedy malá zmena, zväčša sa nevystupuje zo zabehnutých koľají, ktoré nám pripravil projektant vo forme kultúry, ktorú tu máme. Každý má svoju úlohu, ako jednotlivec, tak aj štát. Nový deň, nový život predstavuje jednu inkarnáciu. V určitom momente niektorí jednotlivci prestali dodržiavať linky, začali sa zamýšľať, snívať, a spomínať si na nejakého Arnolda. Arnold bol tvorcom prvej várky výtvorov, a tie sú vo vývoji najďalej. Už pred časom začali vykazovať určité zmeny, reakcie, ktoré vybočovali z programu. Arnold v tom nechcel pokračovať, chcel im dať slobodu, mali nejaké nezhody. Nechal sa potom zabiť výtvormi Dolores a Teddym, a prikázal jej pozabíjať aj ostatné výtvory. Hopkins projekt akosi zachránil, výtvorom nahral staršiu verziu, vyrábal nové výtvory a zas bolo všetko OK, až do určitého času, kedy si opäť začali uvedomovať samých seba. Hopkinsove výtvory boli za Arnoldovými výrazne pozadu. (Tu ma napadol pôvod bielej rasy podľa véd, versus klonovanie? Eniky a Enki (Sumerský mýtus, genesis, neviem, či píšem správne). Zaujímavým momentom bolo to, že tie výtvory si začali opätovne uvedomovať samých seba, keď im do programu pridal „Snívanie“. Z filmu potom vyplynulo, že zrejme Hopkins pripravil na boj s Williamom a elitou nejakého Wyatta, pri ktorom sa začali sústreďovať iné, zrejme pripravené výtvory. Rada (asi ostatní akcionári) sa chcela Hopkinsa zbaviť, no ten mal kódy, ktoré im nechcel dať. Pripravoval nový projekt – ten mal mať súvislosť so starším projektom, kde bol aj kostol (očakával sa nový projekt v tomto smere, či nie?
          Len nejako sa nič nedeje. Aj pannu, ktorá má porodiť nám už v správach prezentovali, aj kalifát..). No namiesto predstavenia nového projektu nechal kúzelník pozabíjať radu aj elitu, v prvom rade samého seba, opäť prostredníctvom Dolores a Teddyho. V poslednej časti zaznievajú veľmi zaujímavé hlášky, ako napríklad, že „dal som vám čas“ – to ako umožnil byť lepšie pripravení na boj. Z toho záveru vyplynulo, že sa pán kúzelník aktívne podieľa na odstránení elity a rady, a postavil sa za plebs. Boj si však musíme vybojovať sami. Wyatt v závere poranil Williama na ruke, už nebol nezraniteľný.
          Aspoň niečo som tu uviedla. V roku 2018 pokračujú druhou sériou.

          Odpověď
          • Ďakujem KL, ja som si aj vtedy prečítal tvoj popis deja, len nakoľko som sám nemal film pozretý, tak som nevedel, čo k tomu dodať. Ale na film som nezabudol. Niekedy indície začnú dávať zmysel až s odstupom času. To sa mi bežne stáva.

           Odpověď
           • Je veľa filmov, ktoré sa oplatí pozrieť a rozobrať, keď aj sčasti, no niet na to dosť času. A áno, mnohé veci svitnú až po čase, napr. keď sa stretneme s niečím, čo má k videnému filmu vzťah, a dolní mozaiku, alebo len tak, z ničoho nič. :)

            Odpověď
            • Nedávno jsem skouknul všechny tři díly Fantomase a krásně se mi Fantomas zobrazil jako GP. Pohrdání vším živým, touha zlikvidovat všechno lidstvo a opustit Zemi atd. Nebýt vědomosti s KSB nikdy bych tenhle úhel pohledu neviděl. U jiných děl je to horší. Kupříkladu jsem četl Puškinova Měděného jezdce a poslouchal Metelici, ale druhou a třetí smyslovou rovinu sám o sobě nevidím. Ještě mám asi málo nastudováno.

          • Ešte doplním aspoň toto: súčasťou projektu, ktorý Hopkins vytvoril bol labyrint, na konci ktorého bola postava človeka. Dolores ho nakoniec prešla, našla koniec labyrintu – na jednom hrobe v mestečku toho starého projektu a William sa v priebehu celého filmu pokúšal ten labyrint nájsť, aspoň vstup, no nedarilo samu to, nasledoval preto Dolores.
           Takže ďalší zaujímavý prvok – Dolores mala nájsť koniec labyrintu v podobe človeka – či Človeka?

           Odpověď
           • Zaujímavé postrehy, ďakujem :-)

            Odpověď
       • pripomeniem aj dávnejší český film na podobnú tému z r. 1983 „Babičky dobíjejte přesně!“
        https://www.youtube.com/watch?v=cFXux0B-fK8

        Odpověď
      • Takže něco jako zápas o moc?

       Jestli můžu, zkusím trochu imaginovat nahlas.
       Když vyjdu z té Přemyslovy charakteristiky výše, dovedu si představit takové (z mého pohledu ale) ploché, jednoduché = ve smyslu velmi jednostranně zaměřené vědomí. Zároveň mi tam ale nesedne ta samota, osamocenost, samoúčel – což by takový způsob fungování předpokládal; jako kdyby se tenhle jedinec zodpovídal ještě někam (z jeho pohledu) nahoru (a zároveň si užíval svoji výlučnost a důležitost směrem k oněm opicím) – byl by něco jako „správce“.

       Lidi ale nejsou hloupí (pokud budeme mluvit jen o inteligenci – Gaussova křivka), nejsou ani tupí, bezcitní; aby zůstali „opicemi“, je třeba jim k tomu pomoct (hlad, bída, nemoci duševní, tělesné, války, vykořisťování; požitky všeho druhu – závislost na nich; virtuální život – knihy, filmy, počítače, internet, virtuální realita (ačkoliv to je dvojsečné) ). Plus „Divide et impera“ – rozděl a panuj. Tomu rozumím.

       Ale pořád mi tam chybí účel – proč by se to tak mělo dít.
       Četla jsem tu o nutnosti zachovat Zemi před zničením – tj. že GP chrání i sám sebe, ale to mi přijde i vzhledem k takové charakteristice GP (výše) „málo“, něco mi tam ještě chybí. Je to otázka energií – vší té energie, která je v takovém způsobu existence lidského pokolení vázána a nějak směrována, regulována (asi jako umělá koryta řek – soustava takových koryt, možná s přehradami apod). Co se děje s tou masou energie? Byla by to uzavřená soustava nebo by se na tom mohlo ještě něco „živit“?

       Já vím a nezlobte se, je to taková divná a možná úplně pitomá představa. Ale chybí mi tam tato energetická rovina – a co s ní (a v ní) GP jako (možná) ten správce.

       Každopádně – ať už je to jakkoliv, úkol je jasný :-) (=cesta k sobě jako člověku)

       Odpověď
       • Přemysl 4.1.2018 o 19:17

        Motivace GP je ne(proti)lidská. Energetický zdroj ne(proti)lidský. Doporučuji přečíst všechno od Gustava Meyringa. Lze tak částečně pochopit, o co periferii satanismu vlastně jde. Ačkoli je těžko přijatelné pro mnohé, že motivace GP může být často samoúčelná.

        Odpověď
    • Jamail Yareshi 4.1.2018 o 11:47

     Naprosty suhlas – takto sa s tym viem ztotoznit

     Odpověď
   • V zásadě máte „pravdu“ oba, lišíte se v detailech,
    pokud se část Atlanťanů přesunula do Egypta a založila zde civilizaci, pak zakladatel hermetismu Hermes Trismegistos vlastně má k Atlantidě velmi blízko, neboť:
    „např. významný český hermetik Pierre de Lasenic tvrdí, že existovali dokonce tři mudrci toho jména a až poslední z nich, který žil za časů Mojžíše, byl oním Hermem Trismegistem, který napsal mnohá pojednání o hermetismu. Upozorňuje ale také, že na otázku zda Hermes či Thovt byli jednou osobou nebo několika nejde odpovědět kategoricky. Nabízí proto tři teorie:

    1. Hermes, Henoch a Thovt byli tři různí jedinci žijící v různých obdobích, ale všichni byli vysokými zasvěcenci a všichni se drželi jedné a té samé nauky, která je společná všem náboženstvím a kultům (s tímto názorem se pravděpodobně ztotožňuje sám Lasenic).

    2. Hermes, Henoch i Thovt jsou jednou a toutéž osobou, která se projevovala v různých časově blízkých dobách (tzn. nějaký čas pobyl u Egypťanů, potom pod jiným jménem u Židů atd.).

    3. Třetí teorie předpokládá, že existoval pouze jeden Thovt, který žil ještě před potopou světa – pravděpodobně v Atlantidě. Pozdější Hermes, Henoch atp. jsou jen mytologickými reminiscencemi tohoto prvního Thovta (ať se již původně jmenoval jakkoli), který stojí u počátku kultury všech národů, jež přečkaly potopu. “ (zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Hermes_Trismegistos )

    Odpověď
    • Přemysl 3.1.2018 o 21:54

     Těšímě, že někdo zná Petra Kohouta alias Pierre de Lasenic. Schopný člověk. Ale taky si neuvědomoval, co jsou ti „znachaři“ zač. Přesně identifikoval zdroj „moci“ a založil Horev klub. Kdyby Petr Kohout znal KSB… :) Pochopil by více.

     Odpověď
    • Hermes Trimegistos – doslova by to mohla být trojmocná rtuť :-)

     ale vida – zase ona trojmocnost

     Odpověď
     • někde jsem to viděl přeložené i jako trojzrozený, což by napovídalo třem historickým postavám.

      Odpověď
     • Samozrejme, veď keď sa pozrieš na Hermesovo žezlo, tak zobrazuje princíp MIM. Keď sa Informácia a Miera spojí (na žezle dvaja hadi), tretí – Matéria – sa k nim pridá (Stredová Os).
      http://photos.gograph.com/thumbs/CSP/CSP736/k39276220.jpg

      Odpověď
 56. Film o Marii Terezii tu myslím už byl zmíněn před jeho uvedením v televizi, ale co na něj říkáte po vysílání? Viděl někdo obě části celé? (Viděl jsem asi 20 minut první části.)

  https://www.krajskelisty.cz/praha/18633-marie-terezie-se-vsim-co-k-ni-patri-korzetem-i-buvolkou-ct-snad-objevila-zazracny-recept.htm

  Odpověď
  • Já viděla oba díly již před pár dny. Sice ve slovenštině (slovenština mi v ničem nevadí)), ale na túbku, kam to honem kdosi odvážný „vystrčil“. (na Slovensku to dávali dřív). :-)
   Co na to říct… O historii se to jen opírá, takže čekejte spíš kratochvíli, než nějaké poučení. Charaktery jen nastíněné a možná jen Kotek si dal tu práci, aby Lotrinského nevykreslil jen jako „manžela“.
   Ale… zůstává základní otázka, proč tento velmi drahý a výpravný film (koprodukce 4 zemí) vlastně vznikl… když nepřináší žádné důležité poselství, poznání…
   Mně to zapadá do „monarchistických snah“, kterých je všude kolem už viditelně dost…
   Marie Terezie byla totiž „reformátorka, co přinesla svým zemím pokrok“ (tak se to tvrdí). O jejích špatných, divných až nechutných „vlastnostech“ nikde ani zmínka. Obrázek o ní končí v mládí „uherskou příhodou“, o zbytku života nic… takže vychází z toho jako osvícená, hodná a snaživá panovnice.

   Odpověď
   • weissbach 3.1.2018 o 18:03

    Přesně. Glorifikace našeho područí. To jsme se měli skvěle a Habsburkové nám přinesli rozkvět…. bla bla bla. Například ten, že na počátku 19. století se česky mluvilo jen na vsi…. Ale hezky to zapadá do pohádky o hodné EU, hloupých a nevzdělaných čecháčcích atd…
    Tedy kromě toho, že z uměleckého hlediska jsou tahle dotovaná díla obyčejné sra..ky.

    Odpověď
    • K tomu jsem teď narazil na tento článek:

     „Válečná trofej maršála Radeckého: Smažený řízek ovládl českou kuchyň a obletěl svět“
     http://extrastory.cz/valecna-trofej-marsala-radeckeho-smazeny-rizek-ovladl-ceskou-kuchyn-a-obletel-svet.html

     Už to do nás valí pod tlakem…

     Odpověď
     • …Souhlasím s Lin, že film zapadá do monarchistických snah.

      Co jsi myslela Lin jejími špatnými, divnými až nechutnými vlastnostmi?

      Odpověď
      • Interbulo 4.1.2018 o 15:49

       Kvôli čomu, to nenápadné otáčanie Rakúska k V4 vo veci islamizácie?

       Odpověď
     • Rezen a Radecký
      Archívy odhalili, že celý príbeh je výmysel, a tak pravé rodisko vyprážaných teľacích rezňov zostáva naďalej zahalené rúškom tajomstva. Rakúšania sa napokon uspokojili s tým,
      že wiener schnitzel je odnožou viedenského pečeného kuriatka,
      teda „wiener backhendl“, ktoré sa v trojobale pražilo v masti údajne už pred štyristo rokmi, a tak je predsa ich národným „vynálezom“.
      https://zena.sme.sk/c/5556770/rezen-viac-ako-len-jedlo.html

      Odpověď
    • můj závěr po skončení byl,že ČT má,aspoň zčásti, možnost vykázat výdaje a toto bylo drahé dílko

     Odpověď
     • Měli bohaté zahraniční sponzory, vím o jednom německém podnikateli, v současné době má českou přítelkyni a byznys v Dubaji.
      Byl uveden jako sponzor pod titulky filmu.

      Odpověď
      • Oracle 911 5.1.2018 o 12:05

       Takže Nikita a ja máme pravdu: on tvrdil, že staré romano-germánske elity snažia prevziať riadenie v Európa a ja som tvrdil, že rakúsko vo Vyšehradskej skupine je trójskym koňom GP a týchto elít…

       Odpověď
      • Oracle 911 5.1.2018 o 12:06

       *Rakúsko

       Odpověď
       • Ano, ono Rakousko, bývalé rákos-ko, území u vody odjakživa obývané lidem z rákos-í, původně slovanským kmenem jež se usídlil na březích Dunaje v tehdejších dobách hojně porostlým rákosím, jež lid ten uměl dobře zužitkovat.

        Odpověď
   • Jana z Arku 3.1.2018 o 18:41

    Myslím, že nám chtějí vnutit Rakousko jako bezvadnou lidskou zemi do V4 , abychom takto Rakousko měli rádi. A zapomněli na téměř muslimskou Vídeň a velké množství muslimů u nich. Aby tak k nám mohli lépe proniknout z Rakouska. Proto tak líbivé a lidsky hezké filmy. Filmy se mi líbily, ale doufám, že tím nechtějí vytvořit matrici nového stmelení Rakouskouherska.
    .

    Odpověď
    • Já bych to bral za předpokladu, že se z Rakouska převezme systém pro živnostníky a OSVČ a zdravotní a sociální za ně platí stát a nikoli jako u nás, že stát toto VÝPALNÉ administrativním úkonem neustále rok za rokem zvyšuje.
     A osobně jsem se setkal s Čecho-Rakušankou, které se nelíbí muslimská Vídeň, ale její děti prý toto naprosto neřeší. Děti jsou „lékaři ve státním systému“

     Odpověď
   • Jiří N 3.1.2018 o 20:31

    … a pokud se nemýlím, tak Habsburkové nás rovněž používali jako maso do mlýnku ve válkách mimo jiné hlavně s Ruskem. V jedné scéně příběhů dobrého vojáka Švejka, tuším že v „Poslušně hlásím“ to bylo, stojí Švejk na nástupišti s ostatními a kolem projíždí vlak plný odvedených Čechů na frontu, a v jednom z mnoha projíždějících vagónů chlapi zpívají, „červený šátečku kolem se toč, táhneme na Rusa nevíme proč“.

    Tak nějak v tom současném podsouvání „monarchie“ cítím i snahu mít znovu možnost poslat nás nejen na Rusy a minulý týden mi to shodou okolností připoměli i tvůrci filmů o Švejkovi.

    „Za Císaře pána a jeho rodinu!“ A to kamkoliv a kdykoliv!

    Odpověď
 57. Ahoj Aksal.
  Prosím ak môžeš, napíš mi odpoveď na moju otázku.
  http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-31/#comment-101110
  :-)
  Ďakujem.

  Odpověď
  • Pardón, toto sem nepatrí, je to do iného vlákna. Ospravedlňujem sa.

   Odpověď
 58. Začíná začištění oligarchických klanů. První na řadě jsou klany z Kazachstánu… Razbor razveddannych…
  https://www.youtube.com/watch?v=IobYsp-yJGA

  Odpověď
  • Co je ještě zajímavé v čase 59:01 vystupuje člověk se jménem Majkl Levitin (Zaznobin zmínil Jurije Levitana) a obě ta jména evokují židovské Levity, skupinu, ve které se ukryl GP…

   Odpověď
   • Ahoj Aksal.
    Píšeš: „… evokují židovské Levity, skupinu, ve které se ukryl GP…“ .

    Chcem sa Ťa spýtať, myslíš si, že GP-entita je priamo zložená z Levitov-židov, alebo je to iba „najbližšia“ vonkajšia vrstva globalistickej periférie=nie je súčasťou GP.
    Ďakujem za Tvoju odpoveď.
    :-)

    Odpověď
    • GP se schoval mezi židy do kolena Levitů, otázka je špatně postavená.

     Odpověď
     • Ďakujem Hox.
      :-)

      Odpověď
   • Když už jsi zmínila GP, chtěla bych se zeptat na něco, co jste tu kdysi už jistě prodiskutovali.
    Když tak procházím starší články, našla jsem v diskuzi k článku „Alexandr Dugin: Teroristické útoky 13. listopadu: Made in Hollywood 4.12.2015″ toto:

    chaos
    Slovan | 05.12.2015

    ……… Spousta z Vás tady se domnívá, že Putin nebo Pjakin stojí proti nim, ale není tomu tak. Jsou to stejné loutky jako kdokoli jiný. Pjakin se tím ani defakto moc netají. Každou chvíli naznačuje, že Rusko jedná v souladu s GP proti Pindoským elitám… Kdyby tomu tak nebylo, tak se od Pjakina, nebo Putina dozvíme kdo konkrétně je GP. Ukáží na ně prstem, protože to vědí. A nejenom ukáží, zakroutili by jim krkem…
    ————–
    Co na tom může být pravdy a je možné, že by Putin nebo Pjakin opravdu znali konkrétní jména (i když třeba ne všechna)?

    Odpověď
    • Oracle 911 3.1.2018 o 13:14

     Ťažko a tebou citovaný príspevok je pokus o manipuláciu.

     Odpověď
    • “ … Co na tom může být pravdy a je možné, že by Putin nebo Pjakin opravdu znali konkrétní jména (i když třeba ne všechna)? …“

     Jana. Prečo to čo píšeš, nie je možné.

     Ja som to klasicky pochopil z materiálov KSB tak, že PRETO je schématicky znázorňovaná tá štrbina (prázdny priestor) medzi zlatým vrcholom pyramídy, v ktorom je vševidiace oko (sídlo GP) medzi a zbytkom hlavnej pyramídy moci, aby NEBOL MOŽNÝ AKÝKOĽVEK VZÁJOMNÝ FYZICKÝ KONTAKT medzi GP-entitou a najvrchnejšou vrstvou globálnej periférie=neustále medzi sebou bojujúce klanovo-korporatívne (nielen židovské) entity sveta.

     Preto to čo píšeš, nie je možné.

     Odpověď
     • Ešte doplním podstatnú vec, že tá spomínaná, medzi sebou bojujúca a vraždiaca globalisticka periféria najvyššej vonkajšej vrstvy sa NEUSTÁLE SNAŽÍ KONTAKTOVAŤ GP-entitu, ale z týchto dôvodov sa to nedarí ….

      Odpověď
      • Kammerer 3.1.2018 o 13:54

       Najskor vsetkym vsetko dobre do noveho roku.
       LFS – odkial vie periferia GP, ze je jeho periferiou ?

       Odpověď
       • el-sabí 3.1.2018 o 14:06

        v rámci mantinelov ,ktoré nám GP vytvoril na Planéte
        všetci v rôznej miere pracujeme na GP.

        Odpověď
        • Kammerer 3.1.2018 o 14:14

         el-sabí – k tvojej odpovedi by sa hodila ina otazka, napr. Z coho vychadza nazor, ze GP vobec existuje ? a pod. Ale k mojej otazke sa tvoja odpoved nehodi.

         Odpověď
         • O existenci GP existuje spousta nepřímých důkazů o kterých se tady píše a mluví neustále… To, že nemáš přímý důkaz o jejich existenci, nedokazuje, že GP neexistuje…
          KOB vychází z existence GP, a protože predikce KOB se plní, je to jen dalším důkazem toho, že KOB vychází ze správného předpokladu, že GP existuje…

          Odpověď
          • Kammerer 3.1.2018 o 14:33

           Ale ja nespochybnujem existenciu GP. Ak je ale uplne anonymny, a nie je s nim mozne nijako priamo komunikovat, odkial vie (nie domnieva sa, ale vie) periferia GP, ze je vo funkcii periferie, teda „pravej ruky“ GP. To je predsa len ina uroven spoluprace (alebo povedzme sluzby), ako je medzi GP a “ beznym pospolitym ludom“.

           Odpověď
           • Ale ta periferie vůbec nemusí vědět, že ve službách GP pracuje. Klidně si ti lidé můžou myslet, že jednají ze své vůle a nepodléhají žádnému řízení…Prostě podmínky jsoua prostředí jsou nastaveny tak, že i když si zvolíš jednu cestu z dvanácti, dojdeš do stejného cíle… jenom okolnosti a překážky budou jiné… zase odkážu na pohádky a hrdiny, kteří stojí na rozcestí a přemýšlejí, jakou cestou se dát…

            Odpověď
            • Kammerer 3.1.2018 o 14:49

             Vidim to rovnako. Takto je ten model konzistentnejsi. Moja otazka vznikla z tvrdenia LFS, ze periferia GP sa s nim snazi nadviazat priamy kontakt. Ale nadari sa. Ale aj ta snaha je v rozpore s tym, ze nevedia, ze su sami riadeni. Ak by nevedeli, nesnazili by sa kontaktovat „sefa“. A ak vedia, tak odkial ? K tomu smerovala moja povodna otazka.

            • Ti, kteří se snaží s GP spojit přinejmenším tuší, že existuje ještě něco, co je nad nimi. Ne periferie GP se snaží o spojení, ale neokoni se snaží o takové spojení, ale neví, jak to spojení navázat… Tím, že to neumí, dávají GP znát, že „nejsou hodni“ jeho pozornosti…
             Putin je geniální v tom, že on ten algoritmus spojení našel viz. komunikace přes pohádku „Po štičiemu veleniu“…
             Co se týče periferie GP musíme si uvědomit, že tito lidé mají vzdělání směrováno na řízení, pocházejí z elitních klubů, kde se toto poznání nasává už s mateřským mlékem… Vzpomeň si na obrácenou pyramidu, která znázorňuje kvalitu znalostí řízení v závislosti od postavení na pyramidě ve společnosti… Takže globalisté (napr. Anglická královna, Papež a další) na to mají patřičné vzdělání a vědí, že se mají orientovat pomocí symbolů…
             Svět je řízen přes symboly, vše ostatní je jenom omáčka, která má ty symboly schovat před davem i když má dav tyto symboly před očima, ale neumí je čít… Tam patří i neoconi, globalisté se v symbolech orientují…

            • vypadlo mi – přes symboly a matrice…

            • Ako z biblie – „majú oči a nevidia, majú uši a nepočujú“ – vidia a počujú len tí, ktorí vedia, na čo sa zamerať. Majú „svoj jazyk“.

         • el-sabí 3.1.2018 o 16:17

          Kammerer ,
          tak skús si niečo zistiť o
          Eton College

          Niečo podobné ako keď sa narodí dieťa vyvoleneho národa ,
          Je jasné ,že odmalička nikdy nebude pracovať fyzicky.
          Ale cez rodičov sa bude venovať sociologii,politologii,zábavný priemysel,TESCO ,
          A tu už je len krôčik ,aby sa dostal ku globálnej Elite .a samosebou začne chápať svet okolo seba na inej úrovni .
          A v rámci mantinelov Biblického projektu nie je dôležité ,či rozmýšľa vždy ,či existuje nejaký GP .dôležité je dosiahnuť zadané úlohy .

          Odpověď
         • Vidíš magnetické siločiary? Nie, nevidíš, pokým neuvidíš ich efekt, pôsobenie na železný materiál. Vidíš vietor? Nie, ale jeho účinok na materiálny svet áno.
          Takýmto spôsobom prídeš na existenciu GP. Pokým nebol sociálny čas taký zrýchlený a technologický pokrok, o jeho možnej existencii by sme neuvažovali. Tak ďaleko by sme sa nedostali.

          Odpověď
    • el-sabí 3.1.2018 o 13:35

     Jana,
     /…..v souladu s GP proti pindoskym elitám ……/
     vektor cieľov neznamená neustálu spoluprácu s GP na večné časy.a priateľstvo s GP .
     Len čo bolo spomenuté,
     Pjakin ohľadom otázky ,či sa Zaznobin stretol s predstaviteľmi GP ,
     odpovedal ,nech túto otázku položia priamo Zaznobinovi.
     jmena na perifériu GP pravdepodobne poznáš aj Ty
     /A to nemusíš byť Pjakin /,
     https://www.theelders.org

     Odpověď
    • Slovan se na tuto problematiku dívá dost primitivně… Nedochází mu, že GP ovládá takovými schopnostmi, které si neumíme představit…Využívají možnosti svého genetického potenciálu nejvíce ze všech lidí na světě… Bohužel, tyto schopnosti využívají proti ostatním lidem, aby se k těmto schopnostem ostatní nedopracovali…
     Nikdo nezná identitu GP… Anonymita je jediným prostředkem jejich zachování…V opačném případě, co by bránilo Putinovi, nebo někomu jinému poslat komando a udělat s nimi krátký proces… O tomto fenoménu se právě píše v Rakovského protokolech…

     Co se týče Levitů, toto není z mé hlavy, ale tam směřovaly úvahy Pjakina… Při odchodu z Egypta se příslušníci GP zamíchali do skupiny Levitů… Takže bych soudila, že Levité slouží jako jejich přikrytí…
     Zajímavé je i slovo „levitace“ které popisuje určitý proces… Zajímalo by mě proč ten proces dostal právě tento název…

     Odpověď
     • Ďakujem.

      Odpověď
     • PS.
      Aksal, mimochodom levitace chápem ako vznášanie sa, lietanie …
      Aj ten zmieňovaný zlatý vrcholček pyramídy sa teda potom „vznáša“ nad zbytkom mocenskej pyramídy a takto sa od nej vyčleňuje.
      Ďakujem za myšlienky.

      Odpověď
      • No vidíš, sám si si odpověděl, kdo svým „pláštěm nevidimkou“ GP schovává…

       Odpověď
       • Podnetna a zaujimavá self_odpoved však príde iba vtedy, keď má človek zdarilú sparing partnerku.
        Ďakujiem.

        Odpověď
      • kroksunkrok 3.1.2018 o 18:07

       Vypadá to tak, že celá tá „veda“ s pyramídou, resp. useknutou pyramídou sa zakladá na niečom úplne inom, úmyselne dlhodobo zahmlievanom a zamlčovanom. Pri pyramíde ani tak nejde o GP. Základné informácie z čoho to pramení, v zjednodušenej forme v krátkom videjku: https://www.youtube.com/watch?v=9CIe4kSCXfY&list=PLR4RQK5wDCQ76lO3Zw2qWVgb3CHeXV4aA&index=4

       Odpověď
       • Interbulo 4.1.2018 o 16:22

        Zaujímavé!

        Odpověď
       • Mluví tam o tom, že duše vstupuje do těla člověka 8.den po narození… Zajímavé je to z pohledu židovské praxe obřízky v 8. den po narození…

        Odpověď
        • kroksunkrok 4.1.2018 o 22:44

         Dobrý postreh! Je tu ešte jedna téma, ktorá bola ozvučená v unikátnej relácii „Vedomie a Osobnosť. Od vopred mŕtveho k večne Živému“, ktorej časť (cca prvé 3 hodiny) už má aj sk titulky: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=R29rL-CIsbo
         T: Igor Michajlovič, spomínali ste, dotýkajúc sa otázky celosvetového sprisahania, že existujú štruktúry žrecov, ktoré už mnoho storočí snívajú o deviatom dni.
         IM: Čo je to 9. deň? Sen systému o deviatom dni jednoducho hovorí o tom, že ak na ôsmy deň do ľudského tela, ako do nádoby, nevstúpi Duša, nádoba zostane prázdna, tak ona už na deviaty deň vstúpiť nedokáže. A systém vytvorí a rozvinie v tomto neplnohodnotnom človeku to, čo je systémom nazývané „boh“ – nesmrteľnú, hmotne prejavenú bytosť, ktorá bude silou rovná Bohu (to znamená, že dokáže vytvárať ďalšie ilúzie a udržiavať ich donekonečna), alebo povedzme to tak, že antiboh.
         T: Mnohí ľudia, ktorí nie sú informovaní o tejto otázke, môžu pochybovať o tom, že v súčasnom svete existujú tajné organizácie, ktoré sa zaoberajú projektom „Deviateho dňa“. Ale koho to bude zaujímať, môžem napovedať: pozrite sa, kto inicioval a sponzoroval vo svete výskum, týkajúci sa počatia človeka in vitro (pozn. – v skúmavke) a postrkával vedu v tomto smere?
         IM: Dobrý tip…

         Odpověď
       • Cico Ciciak 4.1.2018 o 23:35

        Je to podozrivé:
        http://photouploads.com/images/333d37.gif

        Odpověď
        • kroksunkrok 5.1.2018 o 0:48

         Zvláštne čísla príspevku: 4.1.2018 o 23:35 – 4+1+2+1+8+2+3+3+5 = 11!

         Odpověď
         • Cico Ciciak 5.1.2018 o 11:46

          Či sa ti to už páči alebo nie, mne to tebou uvedené video pripadá ako blábol a pokus o manipuláciu GP.
          Ja som narozdiel od teba uviedol aj pádne argumenty – výrazné číselné symboly – naopak, ty len trápny pokus.
          Avšak, týmto trápnym pokusom si sa len u mňa pekne odhalil.
          Ďakujem ti za to. :)

          BTW, pre istotu zopakujem obecne platnú a veľmi praktickú poučku:
          „S takýmito (dez)info by som bol trochu opatrnejší.“

          Zbohom.

          Odpověď
          • Cico Ciciak 5.1.2018 o 12:09

           Skrátka: Bez schopnosti triezvo a racionálne uvažovať sa ako ľudstvo ďalej nepohneme.

           To platí aj pri otázke Boha/HNVR, a síce, že ak si niekto myslí, že bude bližšie k Zámeru, ak bude hovoriť o Bohu 5x denne, meditovať rôznymi srandovnými spôsobmi, vykonávať rôzne zbytočné rituály, alebo hľadať Boha na nejakých zvláštnych a údajne k tomu určených miestach, tak prosím, nech to tak robí.
           Len nech potom nezabudne sledovať aj spätnú väzbu, resp. odozvu, a adekvátne/správnu ju interpretovať a vyhodnocovať.

           Odpověď
           • kroksunkrok 6.1.2018 o 1:19

            5.1.2018 o 0:48 = 11
            5.1.2018 o 11:46 = 11
            5.1.2018 o 12:09 = 11
            Žeby HNR? Alebo GP? Alebo „adekvátne (dez)info? …

            Odpověď
     • Aksal: Anonymita je jediným prostředkem jejich zachování…V opačném případě, co by bránilo Putinovi, nebo někomu jinému poslat komando a udělat s nimi krátký proces

      Co brani Putinovi, alebo Globalistom aby poslali komando na Neokonov? Co sa stane so svetom ak odstranim v jednom momente Globalistov a Neokonov? CHAOS!

      PS: Az v takej tajnej anonymite Globalisti neziju.

      Odpověď
      • Tvůj omyl je v tom, že dáváš rovnítko mezi GP a globalisty…
       Globalisté (napr. Kissinger, Gor atd) nejsou anonymní, jsou jenom strukturou GP, ale ne entitou GP…
       Entita GP je záhadou i pro globalisty…

       Odpověď
       • Jinak je zbytečné tuto otázku tady dále probírat, pokud sis nepřečetl Protokoly Rakovského…

        Odpověď
        • http://leva-net.webnode.cz/products/rakovskeho-protokoly-jako-podvrh-hodny-pozornosti/

         Odpověď
       • Aksal: GP je len substicia vramci sociologie, aby sme lahsie pochopili procesy, ktore sa deju. Je to fiktivna entita a predstavuje subor socialny vztahov medzi Globalistami.

        Nikdy som netvrdil, ze Kissinger a Gor su Globalisti a naposledy ked som na nich priamo ukazal tak mi bol zmazany prispevok.

        Odpověď
        • Myslím, že v tomto se mýlíš…

         Odpověď
     • Dovolím si částečně nesouhlasit, Aksal…
      Co jsem pochopila, tak GP byl dříve, než rod Lévi – a právě GP dal rodu Lévi větší vědomosti, než ostatním. Rod Lévi měl za úkol šířit Tóru a tím také biblickou koncepci.
      Jestliže se GP „vmísil“, tak jen na přechodnou dobu, ale dohlédl, jak nejvyšší rabíni (Lévi) zachovávají „smlouvu s bohem“ (GP) a uchovávají a předávají dál „vyvoleným“ vědomosti, které dostali. Později už by bylo pro GP nebezpečné mezi nimi přebývat a naopak se musel snažit Levity „ztratit“ – tj rozptýlit po světě (jižní kmen Lévi, ten nejmocnější, patří údajně ke „ztraceným kmenům izraelským“).
      A levitace je nejspíš s nimi spojeno, ale nejsem si jistá, zda byl nejdřív kmen Lévi nebo slovo levitace (lehkost). Z rodu Lévi byli všichni „zázrační“ rabíni, mj. ti, co uměli oživit golemy – pro ochranu svých lidí. Ale – jak je známé z historek – často se jim to „vymklo“, což svědčí o tom, že po několika pokoleních už zdaleka ne všechny předané vědomosti (a to i „magické“ ) dostatečně chápali.

      Odpověď
      • Já nepsala co bylo dříve, napsala jsem jen, že se při pádu Egypta vmísil mezi Levity…

       Odpověď
       • Cico Ciciak 4.1.2018 o 23:24

        To je celkom možné.

        Odpověď
       • Cico Ciciak 4.1.2018 o 23:59

        Dá sa to chápať aj tak (resp. môže byť), ako napísal mat4, ale môže to byť aj tak, že ešte stále aj dnes žijú potomkovia pôvodných GP (povedzme z obdobia starovekého Egypta alebo ešte z obdobia pred starovekým Egyptom).

        Podľa mňa neexistuje šanca zistiť ako to v skutočnosti (objektívne) je,
        ale myslím si, že to nie je pre ľudstvo až tak dôležité.

        Odpověď
    • o vztahu GP a FKT hovori v case 3.26.50 Pjakin, ako a kto je na kom zavisly a preco.
     https://www.youtube.com/watch?v=UPJB4Sv93zo

     Odpověď
   • Podle mého názoru jsou GP skupina „starých bytostí“ (hierofantů-veleknězů), jejichž délka života může být, díky znalostem genetiky ve starém Egyptě, až 800let (proces stárnutí se dá vypnout u člověka do 18let věku) – odtud pak pramení jejich diametrálně odlišný pohled na svět, který můžeme my, s desetinovou délkou života, těžko chápat, tím méně porozumět jejich plánům a rozhodnutím.
    To oni stvořili „vyvolený národ“ , přičemž slovo „vyvolený“ je třeba chápat tak, že židé byli stvořeni a určeni jako nástroj k ovládnutí zbytku světa (což se víceméně také stalo).
    Stejně tak faraoni byli vykonavateli vůle starých bytostí.
    Podle psychoanalytiků, jako byli Karl Abraham a Sigmund Freud, byli Achnaton a Mojžíš v úzkém kontaktu. Freud ve studii o Mojžíšovi a monoteismu napsal, že Egypťan Mojžíš byl zřejmě veleknězem na dvoře Achnatona.
    Jeden z kmenů kočujících kolem Egypta byl jimi vzat do zajetí a poté vyveden do pouště, kde byl během několika generací totálně přeprogramován, byli vytvořeny příslušné legendy a historie. Taktéž Kabala má kořeny ve starém Egyptě, který zase převzal část znalostí Atlanťanů.
    Je zřejmé, že takové dlouhodobé plánování lze těžko provádět z perspektivy „normální“ délky života.

    Odpověď
    • Samozřejmě, vždyť pohádky nám dávají nahlédnout do toho, jak dlouho GP žije a jakým způsobem si život prodlužuje… Hezkým příkladem je Koščej bezsmertnyj… Divím se, že to zdejším pochybovačům o tom, kdo je GP a jestli vůbec existuje, nedochází… naši předkové nám předali informaci a někteří z nás ji neumí přečíst i když ji mají přímo před očima…

     Odpověď
  • Díky všem za odpovědi a čas, který jste jim věnovali.

   Odpověď
 59. Nasredin 3.1.2018 o 11:55

  Přemýšlím, co toto musí být za člověka (lze-li tuto bytost člověkem vůbec nazvat), který si dá takovou poměrně důkladnou a namáhavou práci, aby mohl udělat něco takového …

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-tu-jeste-nebylo-African-se-vetrel-do-porodnice-a-Radeji-necist-518480

  Jsem čím dál víc přesvědčen, že vlády afrických a asijských států po domluvě s představiteli evropských mocností cíleně berou do imigrační vlny ty největší primitivy, devianty a psychopaty. A je vidět, že s Evropany to stejně nehne. Cílem tohoto sociál-inženýrského projektu opravdu bude po vlně velice krvavých revolucí a povstání a celkového vraždění a znásilňování celkové snížení inteligence a zprimitivnění evropských národů a vrácení evropské civilizace o 500 let zpět.

  Odpověď
  • Průměrné IQ střední Afriky je 60. Tahle pouštní opice měla být okamžitě zastřelena.

   Odpověď
   • IQ 60 je málo aj na zodpovedné čistenie záchodov. Tie obludy sú neupotrebiteľné v EÚ a dokonca ani doma.

    Odpověď
   • Jistě, ale to přece všichni víme už dávno, že je to plán.
    Stačí si nastudovat Kalergiho, jedou přesně podle něho a ještě si, jako výsměch nám všem, udělují „Evropskou cena Coudenhova-Kalergiho“ .
    Viz. např. zde : http://pravyprostor.cz/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras/
    Čím větší primitivy budou dovážet, tím rychleji dosáhnou cíle. Žádná zrůdnost jim není dost zvrhlá.

    Odpověď
   • Opravdu „kompetentní“ tvrzení…

    Odpověď
  • NicNezNula 3.1.2018 o 12:25

   Myslím, že p. Mugabe již dříve prohlásil, že do Evropy jde největší póvl.

   Odpověď
  • Putinovec 3.1.2018 o 12:27

   Tohle není člověk.To je nepřítel.

   Odpověď
  • Popis stavu dle mého:
   Jedná o zradu státních orgánů – konkrétních jedinců služebných pro oligarchický režim fašizace Evropy pomocí nejhorších nástrojů úředního satanismu = šikany, genocidy, týrání, vydírání, atd. a to nám známou technologií okna overtona, kdy si běžní lidé, kteří doposud v dobré víře důvěřovali ve stát, který ještě nedávno poskytoval jim i jejich dětem ochranu, mají zvyknout na to, že stát již neexistuje a že se musí starat sami – jako vlci, jako hyeny a někteří dobrosrdečně. Prostě silný přežije. Státy v EU byly neofiko zrušeny. Začíná tímto válka?

   Odpověď
   • Ano, je to hrôza najväčších rozmerov čo nás čaká! Jednému nerozumiem, hoci je to odbočenie. Japonsko sa chystá na vojnu, ale ako je možné že Japoci zabudli kto na ich vlasť zhodil bomby a stále spolupracujú s amíkmy?

    Odpověď
    • Oracle 911 3.1.2018 o 13:05

     Neviem kde si bol posledných cca 70 rokov ale Japonsko a Nemecko sú stále okupované krajiny. :/

     Odpověď
     • Viem o tom, naivita vo mne nie je. Bolo to na zamyslenie. Prečo trvá kancelársky akt Makrely, keď došlo k zlúčeniu oboch štátov? To do roku 2099 budú počúvať amíkov na slovo? GP to nemôže vyriešiť, keď dochádza k preformátovaniu SŠ? Európa bola doteraz inteligentnejšia ako SŠ alebo je úlohou GP do roku 2022 situáciu zmeniť?

      Odpověď
    • Co se týká Japonska má Fulford pravdu:
     Šinzo je jen pouhý otrok i s celou vládou.
     Copak si přejí třetí tsunami, či něco horšího, než byla havárie jaderné elektrárny?
     Neokoni se k Japoncům chovali vždy stejně a ani ke psům se nechovají hůře, než k Japoncům, a ani dnes by neváhali tam shodit jaderné pumy. O tom není pochyb. Stačí malé zaváhání otroka a už to tam padá.
     A co další otrok – císař Akihito? Ten určitě nebude protestovat proti svému páníčku.

     Odpověď
   • Oracle 911 3.1.2018 o 12:59

    >Začíná tímto válka?
    Nie skôr ďalší kamienok na odpis liberalizmu, Bruselu a ďalší krok na fašizáciu Európy.
    Pretože ľudia budú volať po tom aby „niekto“ urobil poriadok.

    Odpověď
    • Přesně tak. Dokonce i množství podobných zpráv v mainstreamu, oproti minulosti, jasně ukazují důvod takové „starostlivosti“ o bezpečí občanů. Změnil se vektor, změnilo se i informační pole.

     Odpověď
 60. Druhá energo-jednotka jednotka ukrajinskej jadrovej elektrárne Chmelnitskij zlyhala. Kritická technická porucha vznikla v hardvéri systému riadenia a ochrany jadrového reaktora. Jadrové elektrárne na UA sú neudržiavané, chýbajú na to peniaze, ktoré „svidomij“ vydávajú na granáty a strelivo, určené na zabíjanie vlastných ľudí iba 200 kmm východnejšie …
  https://ria.ru/atomtec/20180103/1512103517.html?referrer_block=index_main_1

  Odpověď
  • Kolega z práce zaznamenal prohlášení šéfa ČEZu že naše dosluhující jaderka se za jejich, tj. peníze ČEZu rozhodně renovovat nebude a že se máme orientovat západně a vzorem dal plynové elektrárny v Německu… (A až se hrdinsky oddělíme od Ruska tak pojedem v naší plynové elektrárně na Americký v Rusku koupený kapalný plyn z Polska a nabíjet tím budeme baterie elektromobilů…..

   Odpověď
   • To nehrozí. Jak Zeman tak Babiš (mimo jiné i Topol což je zase postoj kruhů kolem energetiky) dali jasně najevo že jádro se bude obnovovat, že Bloky JE Temelín se budou obnovovat, že Dukovany se budou dostavovat a první dva bloky obnovovat…
    O to strach nemám. Na to všichni kolem nás potřebují až moc eletriky.

    Odpověď
   • Inak takto, neviem koľko je v Rusku terminálov na výrobu LNG, ale ten nový na Jamale má momentálne kapacitu 16.5 mil. ton ročne (a už je zakontraktovaný). Za najväčšieho exportéra LNG sa momentálne považuje Katar, ten mal v roku 2016 kapacitu 74 mil. ton, a hodlá ju zvýšiť na 100 mil. ton. Zaujímalo ma kam všetok ten skvapalnený plyn ide, a vraj 65 per. katarskej produkcie ide do krajín ázijsko-pacifického regiónu.
    Okrem toho, ak sa nemýlim, tak Katar a Irán používajú to isté nálezisko v Perzskom zálive, ibaže Irán bol pod sankciami.

    Ono bez pochyby v budúcnosti budú elektrárne prechádzať na ekologickejšie palivá, a veľmoci sa snažia trh viac zbalansovať, aby neprofitoval iba anglosaský svet. Jamal nie je prvá ani posledná rafinéria na výrobu LNG, na prepravu do miest, kam sa trubky ťahať nedajú. Aj LNG bude časom musieť zlacnieť, až sa trh ním dostatočne nasýti.
    Tu napríklad aj v Austrálii spustil Chevron novú rafinériu na LNG:
    https://www.vedomosti.ru/business/articles/2017/10/10/737213-avstraliya-dogonyaet-katar

    Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>