Diskuse

První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další už hned.

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste.

 Obnoviť

 1. V Praze hoří hotel v Náplavní ulici v centru.

  https://zpravy.idnes.cz/pozar-hotel-praha-0z7-/krimi.aspx?c=A180120_183044_krimi_pas

  Odpověď
  • Minimálně jeden mrtvý.

   Odpověď
  • Náplavní ulice…, hotel Eurostars David

   Náplava – migranti.
   Eurostars David – David Eurostars – Davidovy evrohvězdy.

   Dost výstižné znamení…

   Odpověď
   • Vypadá to na varování evropským židovským elitám.
    40 zraněných – 40 let v poušti.

    Odpověď
    • Přesně Taure + David…Král David…

     Odpověď
    • Jana z Arku 20.1.2018 o 19:36

     Nemohla by to být zápalná oběť ? Úmyslná ? Tak mě to napadlo…

     Odpověď
     • Vzkaz do kavárny, aby si tu svou tyrkysovou revoluci rozmysleli po zvolení Zemana na Hrad.

      Odpověď
     • Mohla. Je to dost pravděpodobné. Může to být varování od GP.

      Odpověď
      • To bude nějakej slušnej matroš, to na čem frčíš, kámo. Teď jsem dokoukal ten novej Aronofskyho film Matka! a ten musí brát nějakej hodně podobnej model jako ty, protože to bylo stejný psycho jako tyhle tvoje vývody. :D
       GP zapálil hotel. :D Ne, tady jsem fakt špatně… :)

       Mimochodem, už jste tady někdy matričně rozebírali, proč v Harrym Potratovi celá ta rodinka Riddleových (Voldemort) měla na náhrobcích jako rok úmrtí 1943?

       Odpověď
       • Ano, prijel Hans ze svycarskych Alp a hotel zapalil.Je videt, ze tu jses kratce nulo a nic z materialu KSB jsi neprecetl.

        Odpověď
       • Jana z Arku 20.1.2018 o 20:51

        Nulo, nemusíš samozřejmě souhlasit. Slušní lidé se ale nevysmívají a ironie se tady nepěstuje. Rovněž pochybuji, že by někdo z přispívajících bral drogy. Ti se shromažďují jinde.

        Odpověď
        • Prosím neřešte trolla.

         Odpověď
         • Klerofašista Julius / Petrus, nebo kterej to Pyjus vlastně, co tady s váma taky diskutoval, si myslí, že jsi můj guru a ty mě přitom takhle zavrhuješ :( :)
          Už už jdu do (_,_) .

          Odpověď
          • nula,
           na svete sú aj desivejšie veci ako úmyselné sabotáže. Vecí, ktoré pôsobia na normálneho človeka ako psycho je v tomto davo-“elitárnom“ systéme pomerne dosť. Niektorí to cítia priamo na vlastnej koži, iní to sledujú cez televíziu, správy, internet. Chápem, že niekto môže mať pocit, že by to mal prestať riešiť, lebo sa z toho scvokne. Ale svet sa nezmení, keď pred ním zatvoríme oči.

           Odpověď
       • Já si naopak také myslím, že popsaná symbolika – Náplavní ulice (migrace, kým organizovaná?), hotel Eurostars David (snad netřeba vysvětlovat), 42 postižených (2+40) – 42 let „sinajské anabáze“ z knihy Exodus tak jak je sesumarizoval TauRus .. je opravdu příliš náhod najednou, než aby to byla jen náhoda.
        No a jestli jsi tu špatně nebo správně je opravdu výhradně na tvém vlastním posouzení. Záleží samozřejmě na tom, jaká máš očekávání a cíle.
        PS: Má nějakou logiku klást zdrogovanému, dle tvého názoru, otázku, kterou si sám, za jasné mysli nedokážeš zodpovědět ?

        Odpověď
        • Jiráskův most, Masarykovo nábřeží… a hoří v Náplavní ulici…
         Jirásek, Masaryk – dost toho pro národ udělali. „Náplava“ jen kazí reputaci Pražanům a dělá zle.
         Myslím si, že to je varování pro „pražskou náplavu“, že to její „Praha proti zbytku republiky“ prostě neprojde.
         A když to vezmeme ještě z té jiné strany, tak mezi „kavárníky“ je to skoro samý „David“. Tož tak… tak jsem si to „přeložila“ já.

         Odpověď
         • Ještě mě napadlo – španělský vlastník – jedna z hlavních odnoží židovstva – Sefardim – Španělé, přeloženo z Hebrejštiny.

          Odpověď
       • Putinovec 20.1.2018 o 21:05

        Tak se nám zase ten nátěr odprýsknul a vyhrnula se kavárnická stoka.

        Odpověď
   • Ta „náplava“ by nemuseli být přímo migranti. V pražském žargonu se náplavou označují všichni „přistěhovalci“ = kdo se v Praze nenarodili, přistěhovali se.
    No a mezi tu „náplavu“ patří i většina „kavárny“… Myslím, že jsme se o tom bavili nedávno tady (v souvislosti „házení Pražanů do jednoho pytle“).

    Odpověď
    • Jenže kavárna vůbec nechápe tuhle osudovou symboliku

     Odpověď
    • OK. beru, že náplava = kavárna

     Odpověď
     • Já myslím, že kavárna jako lokální náplava prosazuje imigraci jako internáplavu – to spolu souvisí.

      Odpověď
     • Navigoval s tím svým názorem. Pod „Davidovy eurohvězdy“ jsem si zařadila tu „naši uměleckou elitu“, která skoro celá (až na čestné výjimky) kalí vodu a rozeštvává zemi. Chudák Masaryk i Jirásek se v hrobě obracejí… přímo „rotují“ (Drahoš rád rotuje kolem své osy – a oni „rotují“ ze zoufalství, co se to v zemi děje a kdo se cpe na Hrad). Nedávno tu někdo k tomu videu rotujícího Drahoše dal takový komentář (v podobném smyslu).
      Prostě mě to napadlo… :-)

      Odpověď
      • Má být „navigoval jsi“…. vypadlo mi to.

       Odpověď
       • Náplava nemusí být ani za každou cenu lidská. Může být názorová náplava. Ovšem pokud to hodnotím ve vztahu GP->někdo, potom je to náplava do jeho řízení, tedy kavárna.

        Odpověď
    • Náplava – hocičo, čo priplávala odinakiaľ, cudzie.

     Odpověď
     • Zkrátka a dobře cizorodý prvek do původního prostředí

      Odpověď
   • TAURUS díky za vyádření k tomu požáru..

    Jinak mě zaujala zpráva – Havarijní stav mostů v Praze
    vyjádření náměstka primátorky pana Dolínka je cca 120 mostů v špatném technickém stavu.
    Je ohroženo spojení levého a pravého břehu Vltavy.
    Není to v symbolice vyjádřeno havarijní stav mezi levici a pravicí./ 120 a 78,??/
    Předtím ta symbolika zřícení lávky???

    https://1gr.cz/data/soubory/domaci/22A171202_HELL_004_USNESENi_RADY_HMP_.PDF
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-centru-prahy-hori-hotel-hasici-evakuuji-vetsi-
    ..dva mrtví….

    Odpověď
    • Neřekla bych, že „levice a pravice“, protože na toto už se ve světě moc nehraje…
     Spíš to vypadá na „levé a pravé křídlo“ – nebo také „východ a západ“…
     Praha – při tomto svém přístupu, který zrovna nyní předvádí při volbě prezidenta – ztrácí příležitost být mostem mezi „levým a pravým křídlem“ – nebo „východem a západem“.

     Odpověď
     • Jana z Arku 20.1.2018 o 22:15

      Lin, také výborný rozbor, díky. Já když jsem slyšela o tom požáru, tak jsem hned věděla , že je to velmi vážný signál k současné situaci. Ale neumím to takhle dobře zanalyzovat.

      Odpověď
    • Havarijní stav vůbec, celé země.
     Vltava – symbol země, existuje i skladba Vltava.
     Na levici a pravici bych to nerozděloval. Poněvadž ta naše údajná „pravice“ jsou neomarxisti, jako vyšití. Spíše je narušen vztah mezi vládnoucí elitou a národem. Elita zrazuje národní zájmy, bortí pilíře české státnosti.
     Dva mrtví – se vztahují k požáru hotelu a spíše ukazují na 2 křídla GP.

     Odpověď
     • Teď by to ty dva názory chtělo nějak šikovně propojit. :)
      Jinak si v zásadě neodporují.

      Odpověď
     • A není to náhodou upozornění na stav Východ – Západ? Mosty přeci spojují východní a západní břeh Prahy a mosty se bortí a je potřeba je spravit.

      Odpověď
      • Řekl bych že oba výklady dohromady. Destabilizace ČR, kterou provádí vládnoucí elita ohrožuje plány (více stran) na propojení celého kontinentu.

       Odpověď
     • Jana z Arku 20.1.2018 o 22:06

      Tedy Taure..geniální rozbor.Fakt. Díky.Já vím, že jsi tady jeden z nejlepších, ale zase jsi překvapil, jak jsi to vysvětlil, souhlasím s tím.

      Odpověď
   • Nejen tohle, na mapě je kousek od hotelu klub-bar s názvem „Kormidlo“ – čímž GP říká české kavárně česky „tady řídím já.“
    Názvem dalšího baru o kousek dál je Nightmare Horror – a) je to anglický název – GP ví, že jsou za tím tím Američané a varuje je v jejich jazyce b) Noční můra je to co je čeká jestli toho nenechají

    Odpověď
    • Dobrý postřeh. GP slibuje nepřizpůsobivým elitám hrůzu bez konce.

     Odpověď
     • Oba máte za 1, díky.
      Uvidíme, co se bude dít. Já se zatím jukla na PL (což je pro mě poslední dobou „indikátor vanutí větru“) – a ejhle, co jsem našla. Na Hradě budou mít těsně před 2. volbou návštěvu…
      https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pred-volbami-privita-Zeman-na-Hrade-navstevu-z-USA-Alexandr-Vondra-k-tomu-rika-520935

      Takže všechno nasvědčuje tomu, co jsme tu nyní rozebírali.

      Odpověď
      • Jj. akorát se mi nelíbí, to podání informace se spekulacemi o vlivu Kremlu.

       Odpověď
       • Jo… Odpověděl na to pod tvým jiným příspěvkem Dobroděj, že každý „neokůň“ si vyhodnotí člověka s jinými názory jako „prokremelského agenta“.
        Jak vyhodnotily takové lidi klanové „elity“ Clintonovců, Bushovců, Sorosovců …atd.? Úplně stejně = „Putinův agent, Kreml ovlivňuje volby…“ atd.
        Tak co se dá čekat od podržtašků těchto klanů? To samé… Dokonce i Sobotka nám o sobě dal jasně vědět, kdo je a za koho kope, abychom už netápali v pochybách o jeho „úloze“. A já si dokonce myslím, že Zeman to o něm věděl už dlouho…
        Ohledně Zemana a jeho návratu do politiky: Myslím si, že lidé od GP Zemana oslovili, když už s politickým působením vůbec nepočítal a jako důchodce si užíval Vysočiny. Dle mého je absurdní si myslet, že by ho přesvědčila skupina jeho domácích příznivců, aby se znovu ponořil do toho „českého politického bahna“. Musel k tomu mít jiný a daleko závažnější důvod – a tím byl zcela určitě Schwarzenberg, o jehož „politické orientaci“ pochyby nejsou.

        Pán, který má přijet na návštěvu na Hrad, rozhodně není žádné „ořezávátko“ a už vůbec ne „Putinův agent“ – ať je mediální rétorika jakákoliv. Zeman po celá léta pracoval na tom, aby Čechy již nebyly „domácím pískovištěm“ neokonů, kde si mohou dělat, co chtějí. Pro koho? Jen „národní zájmy“ za tím nebyly…

        Odpověď
      • Včera, když jsem se díval na „hovory v Lanech“ se Zemanem, přišel mi dost v pohodě, v porovnání s nervózním a křečovitým Drahošem. Už včera mě napadlo, že ví něco, co my nevíme. A to „Něco“ se musí týkat dalšího vývoje země.
       Přitom, pamatují si, jak neuměl skrýt rozladění, když soutěžil o funkcí prezidenta s Klausem.
       Mně ten rozhovor už včera dodal na optimismu, že Zeman určitě ví o nějaké významné podpoře. Teď už vidím, že o chystané návštěvě z USA věděl . Ta kongresmanka bude buď přímo od Trumpa nebo od Kissingera.

       Odpověď
       • Radši jsem to vyhledala, je to muž – Američani si se jmény fakt nelámou hlavu:

        https://en.wikipedia.org/wiki/Dana_Rohrabacher

        https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%B9%D0%BA%D0%B5%D1%80,_%D0%94%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%B0

        Odpověď
       • Kongresman. Možno je do toho zamotaný aj tento pán z BESA:
        https://www.linkedin.com/in/jivalenta
        Na deň presne pred rokom napísal tento článok: https://besacenter.org/perspectives-papers/trump-must-aid-czech-president-zeman-fighting-munich-attitude/

        Odpověď
        • Omluvam sa, článok vyšiel na stránach BESA 20. decembra 2017, nedávno.

         Odpověď
        • Ten článok má zaujímavý názov. „Trump by mohol pomocť Zemanovi poraziť postoj k Mníchovu/postoj ústupkov v Europe“. (Možno by sa dal názov preložiť aj lepšie, omluvam sa).
         Na svoj Facebook ho povesil aj Hynek Kmoníček:
         https://www.facebook.com/hynekkmonicek/
         Podpora velmi významných židovských komunit p. Zemanovi

         Odpověď
       • Souhlasím. Jednak vidí pozitivní vývoj už teď, a jednak vidí nějakou podporu na příští týden. Samo o sobě upozornění že ten člověk přivezl „kompro“ na Clintonovou (neocons) musí být silné varování a zároveň informace kam se to vyvine. Přivezl tedy kompro na kavárnu.

        A ano, byl úplně v pohodě :-)

        Odpověď
        • Oracle 911 21.1.2018 o 8:37

         Nielen na „kaviareň“ vrátane Drahoša ale aj na zahraničné subjekty…

         Odpověď
         • Trump volal VVP ohledně nebezpečí terataku, Trump vysílá k Zemanovi posla

          Odpověď
          • Oracle 911 21.1.2018 o 10:22

           Nemal som to na mysli len toto…

           Odpověď
       • Na Centrum.cz jak se Drahouš připravuje a snaží se zbavit pověsti „suchara“, zřejmě si myslí, že je to jeho největší slabina chudák malá. A sleduje „Volební speciál“ tak to mě pobavilo.

        Odpověď
        • A ještě tady doufá nebo sní…
         Třeba bude Zeman v televizních debatách v nevýhodě, říká Drahoš …
         www.parlamentnilisty.cz
         Třeba bude Zeman v televizních debatách v nevýhodě, říká Drahoš. 21.01.2018 7:00. Cesty do regionů zatím dopadly podle kandidáta na prezidenta Jiřího Drahoše nad očekávání, podle něj mají smysl. Televizní debaty Drahoš nepřeceňuje, řekl prezidentský kandidát novinářům na reprezentačním plese města Uherské …
         Když ty televizní debaty nepřeceňuje proč se jich tolik bojí? Proč si žádá o tématické okruhy předem?
         Zaujalo mne slovní spojení „bude v nevýhodě“ -proto chce být ČT1 poslední debatní stanicí, aby mohli podle průběhu všech před tím implantovat tu „nevýhodu“ ?

         Odpověď
    • Ještě dodatek na umocnění symboliky – přesná poloha hotelu je na rohu ulice Náplavní a ZáHOŘořovského (hoř-hořet)

     Odpověď
     • To je hezké, já přidám baladu Erbena „Záhořovo lože“…
      http://www.cesky-jazyk.cz/ctenarsky-denik/karel-jaromir-erben/zahorovo-loze-kytice.html#axzz54p32KLkZ

      Odpověď
      • Zaujímavé :-). Tu na wiki je to trochu podrobnejšie:
       https://cs.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1ho%C5%99ovo_lo%C5%BEe

       Príde mi, že je to trochu krajšia verzia gréckej povesti o Prokrustovi:
       http://www.rozhlas.cz/cesky/puvoduslovi/_zprava/prokrustovo-loze–1349929

       Inak od K.J.Erbena mám doma knižku, vydanú ešte v 19.storočí. Taká malá vzácnosť.

       Odpověď
  • Adriana Krnáčová: „Je to strašné neštěstí, Praha je v poslední době snad prokletá. Lávka, nehoda u Horoměřic. Každopádně chci poděkovat hasičům za skvělý zásah. Rodinám obětí vyjadřuji upřímnou soustrast,“
   Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/pozar-hotel-praha-0z7-/krimi.aspx?c=A180120_183044_krimi_pas

   Odpověď
   • Jsou mezi nimi inteligentnější lidé, než Krnáčová, kteří by mohli víc vidět do souvislosti toho „prokletí“? Nebo jen tak si zanaříkají a vesele pojedou dál? Nechápou, že se jích to prokletí přímo tyká?

    Odpověď
    • Krnáčová, jako uklízečka počmáraných kaváren a žižkovské kliniky se dobře ujala své funkce (Geniální přirovnání Lin – neoconi = uklízečky v nemocnici – konkrétně tehdy kliniky v Praze v případě Krnáčové). Uklízečka si posteskla, že má špatné koště a nepochopila nic, jen žije v tom, že je její „nemocnice“ prokletá a dál to stejně bude řešit doktor (Zeman). Takže vše je jak má být. Dokonalé.

     Odpověď
     • Krnáčová tím „prokletím Prahy“ vyslovila krutou pravdu aniž by o tom věděla. A oheň má čistící charakter, někdo tu Prahu chce ohněm od nich vyčistit.

      Odpověď
    • weissbach 20.1.2018 o 20:58

     Když už čtvrtý rok proklínají celou republiku, tak není divu

     Odpověď
    • Putinovec 20.1.2018 o 21:12

     Čekali jsme akci globalistů a zřejmě už se projevila.

     Odpověď
     • JJ. Také mě to napadlo.

      Odpověď
    • Podle mne jediní kdo tuhle symboliku chápou jsou špičky BIS a pár lidí ze starého židovského města Pražského.
     Magistrát a kavárna něpóňali ničevo jako vždy.

     Odpověď
  • Prý uzavřou jen oblast v blízkém perimetru hotelu.
   Co tím asi básník (velitel hasičů), chtěl říci…?

   Odpověď
   • …“Prostě potřebujeme dostat ty lidi ven a uhasit požár.“ dodal velitel hasičů na otázku, jak probíhala spolupráce s majitelem hotelu – uvedl, předtím, že spolupráce (nebo komunikace) probíhala v pořádku.

    Národní 13 – Eurostar Talia – hotel stejného majitele, kde se „ubytovaní“ mají hlásit. (Ohlásila nějaká žena, pravděpodobně starostka Prahy 2 – Jana Černochová)

    Odpověď
    • Ten majitel je též zajímavý:
     Ze zápisu v obchodním rejstříku:
     1 společník –
     HOTELES TURISTICOS UNIDOS S.A.
     Barcelona, C/Princesa 58, 08003, Španělské království
     https://rejstrik-firem.kurzy.cz/27870952/eurostars-david-sro/

     Španělské království – jedna z periferií GP
     Barcelona – pokus o referendum, ve skutečnosti o „barevnou revolucí“ a destabilizací Španělska.
     Prostě GP vysílá vzkaz, aby se mu „kavárna“ (židáci) nemontovala do řízení.

     Odpověď
     • GP vysílá vzkaz konkrétně Praze, aby se neoddělovala od zbytku ČR tak jako Barcelona od Španělska, tak je to vážení.

      Odpověď
      • Jana z Arku 20.1.2018 o 22:20

       No Adino, tak to je bomba.

       Odpověď
     • Jednatel je zajímavý – Amancio López Seijas:
      http://www.directivoscede.com/sites/default/files/document/actividades/28-01-2016/amancio_lopez_seijas_-_ingles.pdf

      Je chairmanem skupiny Hotusa Group:
      http://www.hotusagroup.com
      – největší síť hotelů na světě
      – 146 hotelů v 18 zemích
      – obrat přes 1,1 mld. EUR
      – přes 4000 zaměstnanců

      Je to jedna z velkých firem, která chtěla přesunout své sídlo z Barcelony do Madridu po vyhlášení nezávislosti Katalánska, stejně jako např. Volotea.

      Odpověď
      • Ještě jeden marker, že se jedná o akcí globalistů. Majitel dostane pojistku, žádnou škodu mít nebude. To by mě zajímalo, na kolik si ten hotel nechal pojistit?

       Odpověď
       • opr. o akcí globálních elit.

        Odpověď
  • Páni, před chvíli jsem přišla a nestačím se divit co se to děje…

   Odpověď
 2. Študentov siedmej triedy, v škole vo Fairfaxe vo Virgínii, USA, vyučujú „sexuálnej tvárnosti“ na hodinách o genderovej (rodovej) ideológii. Deti sa učia, že mýtus o „stálosti pohlavia“ údajne vynašli Rusi.
  Nová vzdelávacia politika v USA teraz oficiálne upravuje osnovy na školách, aby učili deti, že „pohlavie“ nie je niečo, čo sa dáva raz a navždy, ale údajne „niečo, čo možno vybrať a zmeniť“. Deťom sa vtĺka do hlavy lož, že je potrebné úplne zabudnúť na „pohlavie“ a namiesto toho je potrebné sústrediť sa výlučne na „slobodu výberu pohlavia“.
  Desné čítanie o Západe …
  http://ruskline.ru/news_rl/2018/01/16/v_shkolah_ssha_vospityvayut_radikalov_bez_pola/

  Odpověď
  • Nejspíše proto jdou jako společenský systém „do kytek“. Mějme s nimi soucit a zároveň udělejme vše proto, abychom touto „školou“ nepotřebovala projít i naše společnost.

   Odpověď
 3. Zatímco se u nás „řeší“ prezidentské volby, v USA vyhlásili novou „národní obrannou strategii“. Pokud se s ní aspoň zběžně seznámíme, můžeme nalézt i možný důvod hysterie kolem volby našeho prezidenta.

  Obranná doktrína USA se již nezabývá nějakým terorismem a nepokládá ho za hrozbu. Po patnácti letech se USA přestalo terorismu bát (asi proto, že nad ním „zvítězili“ v Sýrii).
  Hrozbou jsou – jak jinak – Rusko a Čína. Tou hlavní hrozbou. Ještě jsou i hrozby vedlejší a mezi ně USA řadí Írán a Severní Koreu.
  A teď pozor:
  Pročpak zrovna Rusko a Čína jsou ti největší zloduši, že překonali i Severní Koreu?
  Jednoduše proto, že se snaží vytvořit „světový pořádek“ podle pravidel, která vyhovují jim a ne USA.
  Bum… tak to pan „pentagonec“ Mattis nemohl být upřímnější…
  Dalším důvodem je, že Moskva a Peking jako hlavní vojenští protivníci „podrývají tradiční americkou dominanci ve světě“.
  Citace:
  - Po dlouhá desetiletí měly USA nespornou dominantní pozici v každé operační oblasti světa. Jako celek jsme mohli rozmisťovat vojska a tvořit koalice kdekoliv jsme chtěli a dělat to, co vyhovovalo nám. A dnes se setkáváme s konkurencí v každé oblasti. Na moři, ve vzduchu, na souši, ve vesmíru i v kyberprostoru. –

  A jak se v USA chtějí „bránit“? Jednoduše – zbrojením… Chtějí znovu obnovit a modernizovat svou „jadernou triádu“, chtějí modernější zbraně, chtějí supermoderní a supervýkonné zbraně – a k tomu ještě „internetovou armádu“ na boj v kyberprostoru, nejlépe na ovládnutí kyberprostoru.
  Dost divné je, že se stejné cíle dostaly do programu USAID, což v praxi znamená, že bude velmi těžké rozlišit, co je ještě humanitární mise a co už „humanitární“ intervence.

  Jak se to týká nás? Financování… I v USA jsou ještě rozumné hlavy, které vážně pochybují nejen nad „potřebností“ takové doktríny, ale také nad její uskutečnitelností. Pro ministra obrany USA to „není problém“, protože peníze musí dát „sojuzniki“ NATO – tedy i my. Naší země se týká i další bod, se kterým nová „obranná doktrína“ počítá – a tím je „požadavek bez ptaní“ na logistiku v Evropě. Takže „povolný prezident“ znamená splnění „všech požadavků“ pro americkou logistiku v naší zemi…
  USA do svých nových „obranných“ plánů zahrnuly i Indii. Tam se chtějí „usídlit“, založit mnoho základen, aby se mohly „bránit“ proti Číně…
  No a ta Evropa je jasná – „bránit se“ proti Rusku…

  Článek v ČJ (s neúplnými informacemi – jak jinak):
  http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/pentagon-nova-obranna-strategie-usa-se-soustredi-na-rusko-a-cinu/1575430
  Článek z RT – obsáhlý:
  https://russian.rt.com/world/article/472066-ssha-oboronnaya-strategiya-rossiya
  Videoreportáž se souhrnem (RJ):
  https://russian.rt.com/world/video/472362-novaya-oboronitelnaya-doktrina-pentagona

  Odpověď
 4. Bitcoin vytvorili americké spravodajské služby s cieľom financovať svoje operácie po celom svete, povedala spoluzakladateka „Kaspersky Lab“, a prezidentka skupiny spoločností InfoWatch Nataľja Kasperskaja.
  Podľa Kasperskej je bitcoin „dolár 2.0″ a jeho tvorca, známy pod pseudonymom Satoshi Nakamoto, je v skutočnosti skupina amerických vývojárov kryptosystémov.
  http://rusvesna.su/news/1516376845

  Odpověď
  • tá baba má recht! Len ciele nebudú iba finančné…

   Odpověď
 5. Puškov vo svojom Postskriptum venoval dosť času aj českým voľbám:
  https://www.youtube.com/watch?v=f8hB6pKEsW0

  Odpověď
  • Návštěva Putina v městečku Kolomna, které je věnován první příspěvek, je znaková. Váže se k dílu Puškina „Domik v Kolomně“… Zaznobin tuto matrici rozebírá v jednom ze svých pořadů…

   Odpověď
   • Tady video Zaznobina
    https://www.youtube.com/watch?v=if6BItpPNbM

    Odpověď
 6. Turci nastartovali letecky utok proti Kurdum v syrskem Afrinu.
  https://sputniknews.com/middleeast/201801201060919892-turkey-air-force-afrin-kurds-shelling/

  Odpověď
  • Rusové budou v OSN žádat zastevení této akce
   https://cz.sputniknews.com/svet/201801206628724-rusko-osn-zadost-zastaveni-turecka-operace-afrin/

   Odpověď
 7. Bojová loď amerického vojenského námořnictva uvízla v ledu během své první plavby
  https://cz.sputniknews.com/svet/201801206626594-bojova-lod-usa-vojenske-namornictvo-uviznout-led-prvni-plavba/

  Odpověď
  • Nuž, je to jasná degradácia ozbrojených síl USA a jej z najlepších zložiek – námorníctva.
   Lebo posrať sa do erárnych spodiek, keď je vyradená elektronika obranných systémov (Cook), alebo nebyť schopní splniť rozkaz na plavbu cez zmrznuté more je znakom slabosti …
   „Zboku“ toto všetko registruje Čína a už vie, že musí len čakať do konca a bez boja ….

   Odpověď
 8. Z ropy priamo chémia. Saudi a Američania spúšťajú prevratný projekt
  Saudskoarabská spoločnosť Saudi Aramco a firmy CB&I a Chevron Lummus z USA uzavreli dohodu o pilotnom využití technológie priamej premeny ropy na chemikálie.
  https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/455386-z-ropy-priamo-chemia-saudi-a-americania-spustaju-prevratny-projekt/

  Odpověď
 9. Drahoš podepsal lumpárnu

  http://radimvalencik.pise.cz/5381-drahos-podepsal-lumparnu-dobove-ohlasy.html

  Odpověď
 10. Článok starý ale o to aktuálnejší teraz pred voľbami…
  Podpindosník = blbec na večeru. (Patrí tam aj celý zoznam kandidátov, ktorí plnili úlohu AntiZeman. Najmä tie novšie tváre)
  http://www.zvedavec.org/komentare_3990.htm

  Odpověď
  • Ten článek se mi moc líbí a dle mého vystihuje onu „podstatu slouhy“.
   Chtěla bych k tomu dodat příklad, jak docházelo k tomu „vzdělávání slouhů“, kteří v normálním (a povětšinou ještě socialistickém) školství dosáhli tak max. na výuční list.
   Pamatujete před lety na „causu rychlokvašných titulů“ (např. plzeňské „právo“)? Dělo se to v celé vzdělávací soustavě, nejen u VŠ titulů, ale také těch „obyčejných středoškolských“.
   Proč se to dělalo? Protože na mocenských postech se usazovali „loajálníci“ a ti v naprosté většině neměli požadované vzdělání na to či ono místo. A když na to ti „ostatní“ začali poukazovat, že dané místo má také podmínku požadovaného vzdělání, tak je začali „dovzdělávat“. „Rychlokvašení“ se tenkrát odůvodňovalo, že jako nejsou „vzdělané kádry“. Byly… jen ne „jejich“ , ti správní a loajální slouhové.
   Příklad z mého okolí: Pán si do svých čtyřiceti let vystačil s titulem „absolvent základní školy“. Ani vyučení neměl, za socíku pracoval v továrně jako předseda místní organizace KSČ a byl velmi agilní. V listopadu 89 se z něj stal stejně agilní „revolucionář“. Na otázky o viditelném „střetu zájmů“ či o jeho schopnosti rychle převlékat kabáty odpovídal – „já musel, oni mě ti komouši donutili…“ (takováto zdůvodnění přeci známe od jiných a daleko výše postavených).
   Za svou „agilitu“ si vysloužil místo tajemníka na městském úřadu a během pěti let se z něj stal „Mgr“ (dva roky maturitní studium oboru mechanizátor zemědělské výroby, tři roky na VŠ báňská a hutnická).

   Odpověď
   • Na tyto otázky v podstatě odpověděl už před lety dr. Vladimír Čermák ve svých knihách: Operace Únor 1948 (Naše vojsko 2010),
    Operace Srpen 1968 (Naše vojsko 2011),
    Operace Listopad 1989 (Naše vojsko 2012).
    Teprve po přečtení jsem plně pochopil některé finesy učení KSB, když jsem si je přenesl do tohoto popisu konkretní situace v naší zemi.

    Hledejte je po knihovnách a dávejte vědět dál.

    Odpověď
 11. popolvár 20.1.2018 o 12:31

  V piatok ráno, 19.1. vo veku 75 rokov po krátkej ťažkej chorobe zomrela v Rakúsku najznámejšia pomáhačka migrantov Ute Bock. Organizovala obytné priestory, oblečenie a právnu a medicínsku pomoc pre migrantov. Už včera a aj dnes to patrične ozvučovali vo všetkých médiách, prezentujúc ju ako symbol pomáhania migrantov. Keď som domácej v rakúskej rodine v reakcii na krátku ťažkú chorobu povedal, že jej niekto na druhý svet pomohol – skoro ju vystrelo, že ako môžem žiť s takými názormi. manžel jej povedal – „Vidíš, že môže. Pozri naňho.“ Ona, že človek musí mať pozitívne myslenie a také veci, názory odmietať. Nechcel som jej povedať, že pozitívne myslenie, zakrývajúc si oči je len pre ovce, s ktorými sily, za tým stojace, nemajú žiadny súcit a na jej pozitívne myslenie zvysoka s.rú…
  Nebudem rozoberať, či je to v réžii HNR alebo GP – viac menej je v zámeroch oboch migráciu momentálne utlmiť. Ale vzhľadom na ozvučenie, jej k tej krátkej ťažkej chorobe výrazne niekto dopomohol.

  Odpověď
  • To mi připomíná komedii Rrrr…

   „Zemřela stářím. Tak mladá…“

   Odpověď
 12. V Turecku nabúral autobus do stromov zomrelo 11 ludí a 44 sa zranilo. Tie čísla… 11 a 44 (4×11). Žeby varovanie pre Turecko ?
  http://www.topky.sk/cl/11/1684303/PRAVE-TERAZ-Tragedia-v-Turecku–Autobus-s-turistami-nabural-do-stromov–11-mrtvych

  Odpověď
 13. Expert vysvetlil, prečo USA ponúkli preniesť rokovania o Ukrajine z Minsk do Astana.
  Dôvod ?
  Nedovoliť zmrazenie konfliktu na Donbasse.
  http://voenkor.info/content/20693

  Odpověď
 14. Zdá se, že opravdu jdeme do finále. …“a stovky tisíc úředníků zřejmě budou muset nastoupit na nucenou neplacenou dovolenou“ … píše se mimo jiné ve zprávě.

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tvrda-rana-pro-trumpa-vlada-nema-penize-na-platy-uredniku-41886?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

  A protože ti tak budou mít společně spoustu část na plnění mimopracovních povinností k páníčkovi a také víme, že ďábel úpisy nikdy nezahazuje .. .. a entity stojící za Trumpem to dobře vědí .., ….

  Myslím, že měl Pjakin zase pravdu.

  Odpověď
  • opr.: „spoustu času“

   Odpověď
  • Pokud vim, tak se v USA schodek povoleneho zadluzeni kazdy rok senatem USA zvedal, aby nemusel byt vyhlasen statni bankrot (skoly, nemocnice, urady, policie,..).

   Doposud to vzdy fungovalo. V cem je ted zmena, zahranicni veritele (predevsim Cina) uz nechteji slepe akzeptovat dluhy v dolarech a statni dluhopisy a zacinaji se od doldrums odklonovat.

   Asi to souvisi s odrezavanim moci a vlivu USA ve svete, ktere jsou na „Petrodolaru“ zalozeny.
   Pokud by toto „odrezani od vlivu a moci“ probehlo prilis rychle, melo by to urcite vazne nasledky nejen na USA, nybrz i na zbytek sveta, ktery na „svet s premenenymi USA“ jeste neni pripraven (Jak rika i Pjakin, presun teto moci z USA do Ciny se zatim nedari tak, jak by GP chtel).

   Odpověď
   • Oracle 911 20.1.2018 o 12:00

    Dodávam, že Trump je expert na bankroty, takže vyjedná pre všetkých prijateľné podmienky ale tá banda debilná t.j. americká národná/regionálna elita robí prieky lebo nechápe.

    Odpověď
    • Mart’as 20.1.2018 o 14:41

     Demokrate a republikani se meli dohodnout na novem rozpoctovem schodku,jenze demokrate meli podminku za kterou si stali – prodlouzeni programu DACA (program chranici pred deportaci imigranty,kteri sem prisli s rodici jako male deti). Jenze Trump ma okolo sebe zastance tvrde linie – deportovat vsechny.
     Takze jednim z hlavnich duvodu je i tato neshoda mezi republikany a demokraty.

     Odpověď
     • Oracle 911 20.1.2018 o 15:01

      To je výhovorka pre plebs, v skutočnosti chcú ukázať kto je tu šéf ale môžeš na to vsadiť majlant, že na to doplatia.

      Odpověď
 15. Přemysl 20.1.2018 o 9:32

  Na dotaz na FB Tomaše Haase, jestli Dublin IV bude nová mezinárodní smlouva a musí jí schválit premiéři a prezidenti jednotlivých členských zemí, či se bude jednat o revizi smlouvy a bude ji schvalovat výbor zástupců členských zemí, odpovídá Tomáš Břicháček takto: „Nebyla by to mezinárodní smlouva, ale nařízení EU. Původní pravidla příslušnosti pro azylové řízení byla v rámci EU upravena mezinárodní smlouvou (Dublinská úmluva), protože azylové právo v tu dobu ještě nebylo v pravomoci Unie. Už od Amsterodamské smlouvy to v pravomocích je, takže se to přijímá formou unijních předpisů. Už dnes máme nařízení Dublin III. Nové nařízení by jednoduše přijala Rada a Evropský parlament.“
  Je to ještě horší, než jsem si myslel. Je třeba zvýšit úsilí a být připraven. Zle matičko, zle. Braniboři zde.

  Odpověď
 16. Globalistické společností jdo do boje
  Vlna cenzúry pokračuje, pripája sa aj Instagram a Google Plus

  Podľa správy portálu EU Observer, k iniciatíve Európskej komisie na boj s „nenávistnými“ správami sa pripojili aj Google Plus a Instagram

  Inštitúcie Instagram a Google Plus vstupujú do radov s ďalšími IT firmami ako súčasť širšieho úsilia Európskej komisie odstrániť nenávistné prejavy na internete.

  Včera v Bruseli povedala komisárka EÚ pre spravodlivosť Věra Jourová, že obe spoločnosti sa teraz pripájajú k spoločnostiam Facebook, Twitter, YouTube a Microsoft. Súhlasia s iniciatívou, že budú odstraňovať urážlivý materiál.
  https://slobodnyvyber.sk/vlna-cenzury-pokracuje-pripaja-sa-aj-instagram-google-plus/

  Odpověď
  • „Včera v Bruseli povedala komisárka EÚ pre spravodlivosť Věra Jourová“- už jenom tato část věty se jmenovanou paní ( lze li ji tak nazvat), je brutální. Že je tento tvor komisařkou pro spravedlivost hovoří samo za celou partu v EU. Ta obrátila své „názory“ nejednou. Hlavně když do prty dobre placených lezla, tak její video že se nemusíme bát imigrace, protože k nám nikdo nepůjde. Z takových lidí je mi fyzycky zle

   Odpověď
 17. Putinovec 19.1.2018 o 21:36

  Co říkáte na tuto informaci.Je jasné že spolu cosi domluvili,chtělo by to probrat.Více hlav ,více rozumu.https://cz.sputniknews.com/svet/201801196621462-trump-navrhl-prenest-jednani-o-donbasu-z-minsku/

  Odpověď
  • Oracle 911 19.1.2018 o 21:46

   Že sa niečo také spomína nižšie.

   Odpověď
 18. USA sa podieľajú na vytváraní alternatívnych orgánov v Sýrii, čo je v rozpore so záväzkami Washingtonu, povedal na tlačovej konferencii ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov.

  Lavrov diplomaticky poznamenal, že z USA prichádzajú „protichodné posolstvá“. Predtým bolo zo strany USA oznámené vytvorenie takzvaných „hraničných bezpečnostných síl“ v Sýrii a neskôr došlo k vyvráteniu tohoto.
  „Ale skutočnosť, že USA sa vážne zaoberajú tvorbou alternatívnych orgánov na veľkej časti sýrskeho územia je fakt,“ povedal Lavrov.
  **************************************************************************
  Takže tak. Svedčí to o urputnom konflikte vo vnútri USA, ktorý vôbec nepoľavuje, skôr naopak. Ako hovorí VV. Pjakin, situácia sa nezlepší vo svete dovtedy, pokiaľ sa nevyrieši vnútropolitická situácia USA.
  A ešte jedna vec je alarmujúca.
  Od-ľudštenie vládnucích elít a klanovo-korporatívnych a finančných klanov dosiahlo taký stupeň, že pri „hrubiánskej anglosaskej rúvačke“ riskujú nejakú tú fluktuáciu procesov, preložené do ľudskej reči, sú ochotní v rámci výhod pre seba riskovať aj nejakú tú veľkú vojnu …

  Odpověď
  • https://riafan.ru/1017578-lavrov-ssha-vserez-formiruyut-alternativnye-organy-vlasti-v-sirii

   Odpověď
 19. Počet přívrženců německé krajně pravicové organizace Říšští občané se za poslední rok zdvojnásobil na více než 15 tisíc lidí. Podzemní organizace, která neuznává Spolkovou republiku Německo, navíc buduje vlastní armádu a připravuje se na pokus o převrat. S odkazem na německou kontrarozvědku BfV o tom informoval list Focus. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/460836-nemecke-neonacisticke-hnuti-rissti-obcane-buduje-armadu.html

  Odpověď
  • Tak to bych pedikovala, že Německo bouchne organizovaně, zatímco například Švédsko se zamovznítí….

   Odpověď
   • Omluva a oprava (dnes mi to nějak nejde) „predikovala“

    Odpověď
    • weissbach 20.1.2018 o 0:19

     Pomalu ale jistě probíhá mediální příprava na zavedení stanného práva skrz EU.

     Odpověď
 20. Parlamentní listy.cz
  Drahoš se chlubil před lidmi, jak setřel Zemanovy voliče. Pak čelil věcnému dotazu z historie a skončilo to nejistým usmíváním.
  Drahoš byl v Plzni a měl tam narvaný sál příznivců – proamerická Plzeň ho nezklamala.
  Po přečtení tohoto článku si troufám tvrdit, že osazenstvo sálu v Plzni bylo pečlivě vybíráno a hlavně mezi mladými

  Odpověď
  • Správný odkaz: Úvodní strana | ParlamentniListy.cz – politika ze všech stran
   https://www.parlamentnilisty.cz/
   Drahoš se chlubil před lidmi, jak setřel Zemanovy voliče. Pak čelil věcnému dotazu z historie a skončilo to nejistým usmíváním. REPORTÁŽ Za humanitární bombardování Srbska je zodpovědná bývalá vláda pod vedením Miloše Zemana.

   Odpověď
   • Správný odkaz je tento:
    https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Drahos-se-chlubil-pred-lidmi-jak-setrel-Zemanovy-volice-Pak-celil-vecnemu-dotazu-z-historie-a-skoncilo-to-nejistym-usmivanim-520739

    Jinak – za sebe říkám, že na PL nyní chodím velmi často. Jsou snad jediný web, který uveřejňuje názory všech stran – takže si člověk může udělat celkem dobrý obrázek „co se děje“.
    Ono stačí se jen podívat stranu posledních zpráv a přečíst si jejich titulky … :-)
    https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy
    (třeba to, že Drahošovi se nechce ani na Primu nebo že neumětel Hrušínský připisuje Zemnovi vinu i za agresivitu řidičů)

    Odpověď
    • Ok Lin, díky.
     A k tomuto článku jen názor : Administrátor z Aeronetu:
     Informace máme potvrzené již ze 4 zdrojů, Miroslav Kalousek bude Drahošem jmenován premiérem v průběhu dubna po sestavení “Koalice pro Evropu” ve Sněmovně. Všimněte si, že ANO už začalo připravovat půdu pro odchod Babiše, potopili navíc i napodruhé Radka Ondráčka z KSČM v hlasování o předsedu kontrolního výboru GIBS ve sněmovně před 2 dny, KSČM pohrozila odvetou. Všechno jede podle plánu, všechno je připravené. Čeká se jen na zvolení Drahoše, který ten proces zaštítí.
     Takže o to tady jde – bude se vytvářet „Koalice pro Evropu“ – je to scénář státního převratu v euroamerické režii

     Odpověď
     • Jana z Arku 19.1.2018 o 21:36

      Já jsem taky na chvíli podlehla strachu. Ale teď přemýšlím, když odstavují v Rusku
      proamerické neocony, tak by to měl GP dělat i u nás ne ? Tak jestli GP chce silnou
      střední Evropu, jak o tom tady pořád všichni píšou, tak by to přece nemohl nakonec
      dovolit, aby ten Drahouš, satanista, egoista a pitom…c byl president, protože by
      nás pak předal do správy Brusele, Německa.. a to přece není chtěno. Je chtěno
      nás tady nechat být.. ne ? Pak se tedy nemusíme bát, GP přece záleží na tom,
      aby centrum řízení bylo na Slovensku i tady…. tak přece toho podpindose , zrádce
      českého národa a blba Drahouše nemůže nechat vyhrát.

      Odpověď
      • Mám dojem i z reakce Pjakina, že GP tady moc zasahovat nebude… Rozhodne sila klanů… A tady si myslím, že neocons jsou u nás v převaze nad globalisty…I když si myslím, že Čína tady určité páky má, ale nestačí to….

       Odpověď
       • A jaké tu máme klany? Neokony, GP periferii a dál? Já to vážně nevím…kdo tu ještě bojuje

        Odpověď
        • Pár klanů tady máme… Orientované na Rusko a Čínu, tam by patřil Kellner a spol…Pak jsou tady neoconové se Schwarzenbergem a spol., pak tady máme klan, který stojí za Babišem…

         Odpověď
         • Díky, já měla za to, že jsou tu jen dva neokoni a GP a ti co ty jmenuješ spadají pod jednoho nebo druhého.

          Odpověď
        • Netreba podliehať pesimistickým náladám a vidieť indície aj tam kde nie sú… Pjakin predsa nie je GP-ho médium, z ktorého reči tela možno čítať GP-ho myšlienky…

         Situácia je predsa lepšia ako v minulých voľbách, kde Zeman mal iba okolo 23perc, a Švarco bol o 0,8 percent hneď za ním. Vôbec by som nehovoril že Švarco bol nevoliteľný, keďže mali približne rovnaký počet hlasov so Zemanom, čiže ho volilo dosť ľudí. V týchto voľbách Zeman s prehľadom vedie. A máme to šťastie, že mnoho ľudí je už oveľa gramotnejších a pokusy neokonov sú dosť priehľadné, lebo vzniká množstvo zaujímavých článkov na internete, ktoré osvetľujú, čo malo akože zostať skryté.

         Pjakin sa diplomaticky vyhol Jindrovým otázkam, a dal odpoveď na to podstatné, ohľadom Zemanovej kompetentnosti. Na CZ/SK je dosť silná KSB komunita, Pjakin to dobre vie.

         Poviem to tak, každý by mal vedieť, ako môže svojim dielom prispieť aby veci dopadli želateľným spôsobom. Treba si dať tú námahu, a trochu pocvičiť mozog.
         A všetkým čo sa vedome alebo podvedome vytešujú zo svojich predikcií: vždy je lepšie aktívne ničim zmysluplne prispieť do riadenia sledovanej situácie, aj keď sa o tom „hrdinstve“ nedozvie nikto z komunity, aby nás pochválil a pohladkal naše ego (bez ohľadu na to, ako dopadnú voľby), než nerobiť nič, len napísať nejakú predikciu (negatívny alebo pozitívnu), a po voľbách byť tíško (vedome alebo podvedome) pyšný, že sa splnila (či už bola zlá alebo dobrá).
         (reakcia na celé toto diskusné vlákno).

         Odpověď
         • Jana z Arku 20.1.2018 o 0:27

          Ano,.je to tak. Děkuji za pomoc a dobré zhodnocení.

          Odpověď
       • Aj „tyrkysový revolucionár“ sa už teší: Mluvili jste spolu o tom, že byste se stal v případě jeho (Drahošovi) výhry součástí hradního týmu?
        P. Fischer: Mám ve zvyku jednat o takových věcech až ve chvíli, kdy je jasno. Sám si musím rozmyslet, kam dál půjdu. Tady si dávám „bobříka mlčení“, protože zprávy, které mám od lidí z terénu, jsou tak konkrétní a povzbudivé, že bych už teď mohl začít plnit kalendář. (…). Zdroj: https://www.info.cz/volby/prezidentske-volby-2018/fischer-pro-info-cz-parlament-je-v-cesku-klicovy-v-nabidkach-ale-jeste-nemam-jasno-22684.html
        Napriek tomu, čo sa píše, snažím sa myslieť pozitívne a veriť, že to dopadne najlepšie ako može.

        Odpověď
        • A poslední odstavec přepisu rozhovoru – poslední věta:

         Jak odhadujete výsledek druhého kola prezidentských voleb?

         Já se s vámi o to nepodělím, přestože nějaké odhady mám. Rád bych, aby se neztratil potenciál dobré vůle, který jsem viděl. Česká republika nekončí se zvolením prezidenta. Zájem o věci veřejné je něco zásadního. Mám pocit, že se blýská na lepší časy.

         Odpověď
         • Jako by si byli setsakra jistí, že vyhrají…Na vlastní uši jsem slyšela Drahoše, jak říká, budu prezidentem…Že by měli informace o kterých nevíme???

          Odpověď
          • Forma psychického nátlaku.

           Odpověď
           • Súhlas, je to psychologická vojna. Rovnakú sebaistotu mala aj Clintonka, no nepomohla jej. Sebaistota je zbraň odzbrojujúca nepriateľa. Je to podobné, ako keď vojaci bežiaci do útoku kričia na plné hrdlo „Hurááá…“. Má to vyvolať psychologický efekt na nepriateľa.
            Druhá strana je, že Drahoš je v politickej oblasti iba „blbec na večeru“, ktorý sa na politika iba hrá, lebo mu to dovolili. Pracuje pre neoconov, a má zrejme vieru v ich neobmedzenú moc, ako kedysi „amerika ponadu vsjo“. To už síce naplatí, ale on to nevie, pre takých ako on slnko stále vychádza vo washingtone. No a neokoni zažívajú jedno rozčarovanie za druhým, bez ohľadu na ich sebaistotu.

            Odpověď
            • To mi připomnělo… kde že to vychází Slunce.
             Schválně se podívejte na znělku zpráv ČT:
             http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1178166846-zpravy/

             je to čas cca 0:05 – nad sevetním pólem se objeví Washington, pak se pod tím rozsvítí slovo Brusel a nakonec Praha a další města.

             No, není to přesné??

          • Drahoš má možná pocit, že ho chrání velký zvíře.

           Odpověď
           • Nebo měl – a teď neví kudy kam.

            Odpověď
            • Podle mne už pochopil do čeho spadl a on sám by do toho nikdy nešel kdyby mu nedrželi možná těmi STB spisy o pedofilii nůž na krku. Holt zadarmo v tom Reichu nestudoval, teď mu nařídili, že musí vyrovnat dluh vlastizradou.
             Pochopil to, ale vycouvat nemůže

            • Ano, probudili „spícího“…

          • to je kombinace egomaniakální psychiky s našeptávači kteří ho o tom přesvědčují. Nic čím bychom se měli orientovat, kromě jeho absolutní nevolitelnosti.

           Odpověď
    • Putinovec 19.1.2018 o 21:21

     Já tam chodím taky a jen proto,že je to drbárna.Otisknou tam doslova všechno,takže mám přehled o tom,jak se kdo vyjadřuje a smýšlí.Ti blekotové kteří za granty a na něčí pokyn tam sypají předepsaná moudra si pravděpodobně ani neuvědomují na co si zadělávají.Za všechny stačí tenhle uknouraný protěžovaný slinta.https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lidi-mluvi-sproste-jsou-agresivni-na-silnicich-A-muze-za-to-Zeman-ukazuje-herec-Jan-Hrusinsky-520762
     Není nad to vědět jak smýšlí nepřítel.

     Odpověď
     • Putinovec 19.1.2018 o 21:25

      Omylem jsem dal odkaz na stejnou bačkoru.Nebo to možná omyl z jiného pohledu není.

      Odpověď
  • Jana z Arku 19.1.2018 o 21:13

   No. Já jako Plzeňačka bych mu dala..
   Spíš ti mladí, ti jsou naivní a nechají se zblbnout.

   Odpověď
  • Můj dojem z celého článku – všechno bude skvělé, jen volme Drahoše, zachránce planety. Merkelová – co Merkelová – celá EU k němu bude vzhížet a děkovat mu za řešení, které oni už léta hledají a nenacházení, všichni migranti se nadšeně vrátí domů a jiní nepřijdou, neboť pan profesor jim zajistí mír a prosperitu. Atd………
   Fuj, že jsem to vůbec četla.

   Odpověď
 21. P. Žiga po schôdzke V4: Podporíme zmluvu o voľnom obchode s Austráliou
  Krajiny Vyšehradskej štvorky (V4) podporujú čo najskoršie začatie rokovaní o zmluve o voľnom obchode medzi Európskou úniou a Austráliou. Zhodli sa na tom v piatok v Budapešti ministri vonkajších ekonomických vzťahov a hospodárstva krajín V4.
  http://www.teraz.sk/ekonomika/ziga-po-schodzke-ministrov-v4-podpor/303858-clanok.html

  Odpověď
  • Doufám, že ta dohoda bude obsahovat třeba i dovoz potravin z Austrálie, mají mnohem kvalitnější potravinářské výrobky než USA, Kanada a Evropa.

   Odpověď
   • Magnus Maximus 19.1.2018 o 18:21

    Až z Austrálie ? To snad nemyslí vážně. Taková dálka. Kolik taková přeprava spotřebuje paliva ?! Kolik je to emisí ? Tady bojujete za zdravou planetu, ale tohle vám nevadí, převážet zboží z jednoho konce planety na druhý.

    Odpověď
    • souhlas, je to hovadina, pokud nejde o nějakou komoditu co jezdí ve velkém, nemá to cenu.
     Na druhou stranu, taková loď plná obilí, nebo vlak, tolik emisí neudělá a v globalizovaném světě v dnešním stavu není možné se tomu vyhnout. Chce to zdravou míru, a tam kde se bez toho dá obejít to nedělat.

     Odpověď
     • Magnus Maximus 19.1.2018 o 18:46

      Ne hovadina. Je to zrůdnost dnešní doby. Lodě jezdí na mazut, žádný filtr ani katalyzátor. Takových s….k, co se dostanou do vzduchu, jen aby si snobácký Evropan dal do žaludku cosi exotického. Kolem té přepravy je nabaleno tolik parazitů, kteří se na tom přiživují. Je třeba podporovat domácí produkci a domácí výrobce, tak jak to dělají v Rusku. Proč mám podporovat nákupem nějakého farmáře na druhém konci světa. Tohle patří do stejného hnízda, jako přijímání čmoudů. Existuje jen jedna výjimka, a to potravinová pomoc za situace kdy domácí produkce nestačí nasytit místní lidi. Nelze argumentovat globalizovaným světem. Přesně tohle dělají vítači, že v dnešním globalizovaném světě … se nelze bránit migraci .. bla, bla, bla. Stejný princip. Z hlediska zdravé výživy je třeba se držet zásady konzumace potravin, které mají původ u nás.

      Odpověď
      • Tie lode chodia na mazut. Kolega co pracoval pre ABB, mi vravel, ze ked su pri pobrezi idu na fajn disel, ale akonahle su daleko na sirom mori prechadzaju na mazut.

       Odpověď
      • Obávam sa že k ekologickej absurdite speje aj zásielkový servis cez kurierske služby, keď ľudia pohodlnejú a nechávajú si každú lacnú prkotinu voziť až domov.
       Rovnako ma udivuje ten urbanistický prístup k výstavbe obcí, keď hlavnú cestu stavajú priamo cez obec, miesto toho, aby hlavná cesta viedla okrajom obce (bezpečnejšie pre chodcov aj ekologickejšie), a do obce a z obce by viedli len vedľajšie (obecné) cesty. Existujú aj takéto obce, ale je ich veľmi málo.
       V mestách je to tiež zvyčajne tak, že až dodatočne si budujú obchvaty, aby odľahčili hustotu dopravy cez mesto.

       Odpověď
       • je lepsie ked si pojde preto kazdy sam autom, alebo to rozvozi jedna dodavka?

        Odpověď
       • pačilo sa mi ako v programe na Chalupe Nikodým propagoval včely
        https://www.youtube.com/watch?v=lxIMuvt1Erc
        -dcéra, ked to videla..tak prišla stým,že by sme mohli mat na zahrade včely..

        Odpověď
        • dasa,
         ano, pozeral som tu reláciu, bolo to zaujímavé.

         Odpověď
       • Problémem neni dovoz až domu. Počet najetých km se sníží. Problémem je, co se vozí a proč. Jak individualně, tak kumulovaně. Konzumní zbytečnosti. A to je ta nadměrná ekologická zátěž.

        Odpověď
        • Máš pravdu, bude to najskôr v tom.

         Odpověď
    • Presne tak.Všetky potraviny čo potrebujeme k životu máme vo svojom najbližšom okolí.Hádam nebudem jesť jablko z Austrálie,alebo Nového Zélandu,keď ho mám na strome priamo pod nosom.Minulý týždeň som nechápavo krútil hlavou nad paradoxom,že maslo dovezené z Hamburgu je lacnejšie ako maslo z Liptova(v Kauflande bola rovnaká hmotnosť za polovičnú cenu).Ale zámer je jasný,zničiť našu domácu výrobu,aby sme boli nesvojprávni a úplne závislí na cudzej moci.

     Odpověď
     • Souhlasím. A všem nadšencům protuto smlouvu říkám, po zkušenostech s TPP, TTIP, CETA, půjde opět o pěknou prasárnu. Potravinová soběstačnost je strategická důležitost č. 1. Protože, když kamiony a lodě se žrádlem někdo zastaví (není problém), tak nás donutí být hodně poslušní. A dále, z ekologického hlediska je to vrchol idiocie – vozit spotřební zboží a potraviny přes celou zeměkouli sem a tam.Je zajímavé, že oteplovačům tato ekologická zátěž nevadí. Banda pokrytců. A kdo myslíte, že má Austrálii pod kontrolou?

      Odpověď
  • Putinovec 19.1.2018 o 18:06

   A co GMO potraviny.Není to zadní ulička jak je dopravit na trh?

   Odpověď
  • Keby tak radšej podporili voľný obchod s Ruskou federáciou a EuroÁzijskym zväzom …

   Relevantný môže byť aj ten postreh s potravinami GMO/obilninami GMO/ a iným anglosaským fajnšmekrom .

   Odpověď
   • Magnus Maximus 19.1.2018 o 19:06

    No jistě. S Ruskem je to lepší, protože se produkce může naložit na vlak a je to mnohem blíž. V Rusku už taky proběhla elektrifikace železnic… Z ekologického jednoznačně lepší. A i kdyby lodě byly třeba na jádro, tak přepravovat z jednoho konce planety na druhý potraviny či něco jiného je kravina. To je takové plýtvání zdroji až je to neuvěřitelné.

    Odpověď
 22. Rakúsky minister vnútra z FPÖ nariadil vznik jednotky na ochranu hraníc, obáva sa návalu migrantov
  Novú policajnú „jednotku na ochranu hraníc“ sa chystá vytvoriť rakúsky minister vnútra Herbert Kickl, ktorý vo vláde kancelára Sebastiana Kurze reprezentuje protiimigračnú Slobodnú stranu Rakúska (FPÖ).
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/455299-rakusky-minister-vnutra-z-fpo-nariadil-vznik-jednotky-na-ochranu-hranic-obava-sa-navalu-migrantov/

  Odpověď
 23. Jana z Arku 19.1.2018 o 17:25

  https://www.email.cz/web-office/emVWX2ilysQQJ-6GG3kUAcPKJJ1w12srcButTz6hoaxp5ywMyqQ3C5xTZtWo33JhhWt-wdE/2018-01-14%20-%20%C3%9Atok%20ukrajinsk%C3%A9%20feministky%20na%20Milo%C5%A1e%20Zemana.docx

  děsivé čtení o útoku na našeho presidenta.. sdílejte…

  Odpověď
  • Tak to je sila. Fakt.
   Cit:
   „Žena podle těchto informací přišla v hloučku novinářů České televize, Seznamu.cz a Hospodářských novin, kteří ji provedli bezpečnostním ověřením do prostoru určeném pro akreditované novináře, konkrétně do tzv. DMZ (demilitarizované zóny), kde se smí nacházet jen prověřené osoby, obvykle z řad médii anebo rodinných příslušníků prezidenta. Útok na Miloše Zemana byl načasovaný způsobem, kdy celá jeho pravá strana po příchodu do místnosti nebyla chráněna ochrankou.
   Ukrajinskou aktivistku propašovali do zabezpečené zóny čeští novináři …“

   **********************************************************************************
   Šamanstvo/čarovanie na M. Zemana priamo od ukrajinskej entity.
   Opäť sa vraciam k tomu okamihu a videu, kde som si všimol nedobrý, vyľakaný výraz/strach v Zemanovej tvári. On sám to komentoval na TV Barrandov, že ho úplne ohromil ten desný jekot tej (ježi)baby.
   Takže,
   PREČO MU JAČALA PRIAMO DO TVÁRE?!

   Odpověď
   • Obávam sa, že potom hlavný dôvod toho útoku bolo adresovať mu priamo do tváre ten „arci“-čudný jekot tej čiernej entity ….

    Odpověď
    • Jana z Arku 19.1.2018 o 19:42

     Ano,.mohlo by to být i uřknutí, šamanismus…nebyl náhodou teď p. Zeman na operaci? Mohlo by to mít spojitost. Mohli.bychom se domluvit a společně popřát p.presidentovi dobré zdraví a ochranu před zlem.

     Odpověď
     • Byl na menším zákroku v ústech, ale Ovčáček to nějak prý nechtěl specifikovat.

      Odpověď
      • Jana z Arku 19.1.2018 o 21:09

       Možná mu tam ta čarodějnice (nebo jejich potomek) něco plivla do obličeje. Je to divné, že hned potom musel na zákrok. Nechci strašit nebo být nějaká středověká, ale tyto věci existují, i lidé, kteří to umí a provozují.

       Odpověď
       • Právě proto na něj poslali „snědou“ s africkou krví, ti se na to dají lépe vycvičit – kdo dělá woodoo- potomci černochů

        Odpověď
        • Nechtěl jsem plašit, ale hned při prvním pohledu na to video, mně mimoděk napadlo – magie. Celá ta maškaráda kolem, to je jen kulisa. Podívejte se pozorně na ten ksicht, je to to o čem píše Adina. Neříkám, že mám stopro pravdu, ale ten dojem byl hodně silný.

         Odpověď
        • A takto protestuje doma: https://femen.org/angelina-dias-came-to-the-police-station-dressed-as-a-cannibal/
         na Ukrajine je na falšované doklady, tak kto vie, či je to vobec Ukrajinka… Vyhotená bola až podozrivo rýchlo.

         Odpověď
   • Stojím za naším panem prezidentem Milošem Zemanem.
    A zajisté nejsem sám, že? :)

    Tyto útoky popraskají a vyšumí jak bublinky v kapalině. :)
    V naší Vodě.

    Odpověď
  • Jani, to není „děsivé čtení“, ale skutečnost…
   I když ten článek je z pera pana VK, je celkem dobře napsaný, protože obsahuje všechny závažné informace k tomu, aby se lidé mohli v dalším kole zodpovědně rozhodnout.
   1) Drahoše skutečně podporují jen „kavárníci“ – a to mluví za vše. Všichni ti „umělci“, ta samozvaná „intelektuální elita“, která tak moc pohrdá všemi ostatními lidmi – zvláště těmi, co mají jiný názor, než oni. A velká „sranda“ je, jak kritizují Zemana za „hulvátství“ a jako Drahošovo plus uvádějí „slušný člověk“, přitom když jim někdo řekne, že nemají pravdu, začnou tak sprostě nadávat, že se i hory studem rdí…
   2) Femen u Zemana ve volební místnosti – to skutečně dost připomíná situaci s ruským velvyslancem Karlovem. Karlova útočník, který se vydával za ochranku, skutečně zastřelil. Femen měla zcela určitě Zemana velmi vyděsit – a podle toho, co vychází na povrch nyní, bylo přáním „organizátorů“ vyděsit ho tak, aby ze šoku ani nebyl schopný odvolit, v horším případě – aby zkolaboval (ta šílená a škaredá ženská vyděsila i mě – u sledování videa). Však Zemana už dopředu pohřbívají, neustále mluví nejen o jeho „velmi chatrném zdraví“, ale dokonce i o jeho „blízké smrti“. A kdo je schopný přát si smrt jiného a ještě v tomto duchu „vtipkovat“? Satanisti. Vzpomeňte si na Clintonovou, jak se radovala ze smrti Kaddáfího, když nesatanický zbytek světa ztuhl hrůzou nad šílenými a drastickými záběry z jeho mučení a vraždy.
   3) Neustále tvrdí, že prý „Zeman rozděluje společnost“. Proboha – čím? Tu společnost naopak rozděluje „kavárna“, která se ostře vymezuje proti všem, kteří „myslí jinak“ = mají jiné názory, než oni.

   Tak… já si myslím, že je to dostatek informací k tomu, aby se skutečný člověk mohl odpovědně rozhodnout, koho chce na Hradě, v sídle našich králů, symbolu naší starodávné státnosti, za který jsme v minulosti až příliš často museli prolévat krev, abychom si ho uhájili…

   Odpověď
   • Jana z Arku 19.1.2018 o 21:42

    No já si myslím, že většina lidí ho bude volit, pana Zemana. Ale jde o to, že volby jsou
    často zmanipulovány. Tak aby to nebylo. Ale jak jsem před chvílí psala, důležité je,
    co na to GP, co on bude chtít. A jestli chce centrum řízení V4, Slovensko i Českou republiku,
    tak přece proamerický Drahouš nemůže vyhrát. Když všude americké podpindosy vyhání,
    přece by je tady nenechali zvítězit. I s Kalouskem.

    Odpověď
   • Lin,
    Ti „umelci“ nejsou samozvana, nybrz umele vytvorena nadnarodni „elita“.
    Dosah zvlaste hollywoodskych filmu a „hvezd“, manekynek a jinych celebrit je obrovsky, stejne jako jejich sledovanost a vliv.
    Co reknou, musi byt prece pravda :)

    Urcite jsi uz videla Video nebo cetla Pjakina, kde o umelcich jako zvlastni „sekte pyramidy“ mluvi:
    http://leva-net.webnode.cz/products/podstata-konceptualni-moci-gp-a-struktura-elit-v-pjakin-/

    Ne nadarmo zacalo za Trumpa (GP man) „odbouravani“ techto umelcu a celebrit – jako priklad reziser Weinstein – jako soucast omezovani postaveni a moci lokalni elity USA.
    Propleteni techto celebrit a minulych, ale jeste i soucasnych vlivnych politickych a prumyslovych kruhu (neoconi) je velke (googlovat treba „Lolita Express“, Jeffrey Epstein“).
    Jak se rika o tech „potrefenych husach“ – Temer cely Hollywood a modni branze neustale kritizuji a urazeji Trumpa, pritom jsou podporovany medii.
    Vyjimky (Oliver Stone, Steven Seagal, ..) potvrzuji pravidlo.

    Odpověď
 24. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Marketa-Sichtarova-se-vyslovila-k-prezidentskym-volbam-Uplne-jinak-nez-je-dnes-zvykem-520746

  Institut prezidenta se zkrátka těší velké důvěře společnosti. Faktem ovšem je, že z hlediska Ústavy ČR je opravdu role hlavy státu jen reprezentativní. V České republice drží moc v rukou Poslanecká sněmovna. Poslance si volí občané. Jeden z poslanců se v našem systému stává premiérem a ten drží v rukou nemalou moc. Vzhledem k tomu, že premiér je také volen do Sněmovny občany, má vlastně i on přímý mandát od voličů. Jako dnešní prezident. Proti přímé volbě prezidenta prý Šichtařová nic nemá, jen se domnívá, že se do našeho politického systému ani trochu nehodí.
  ————-
  Sice má asi pravdu, ale — co tak najednou????

  Odpověď
  • >Sice má asi pravdu

   Cože? V čem má pravdu?

   >prezident hraje v podstatě jen okrajovou roli … z hlediska Ústavy ČR je opravdu role hlavy státu jen reprezentativní

   Tak proč je kolem té volby tolik kvikotu?

   >Šichtařová volá po zrušení přímé volby prezidenta v České republice

   Samozřejmě, jak jinak. Na přímou volbu prezidenta nemáme vhodný politický systém, na přímé referendum nejsme dostatečně vyspělá demokratická společnost jako Švýcarsko, atd. Vždyť je to pořád dokola – co je dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi, že?

   Odpověď
   • Prezident má jednu důležitou pravomoc – vyhlašuje referendum! A o to tady jde.
    I kdyby všech 10 milionů obyvatel chtělo referendum o vystoupení z EU nebo NATO, stačil by jediný Drahoš, aby toto referendum zablokoval!!!

    Odpověď
    • Jana z Arku 19.1.2018 o 19:03

     tak to jsem ani nevěděla. No, záleží na GP, koho podrží a protlačí. Obávám se manipulace voleb, jako při volbách do sněmovny. Teď už je to bohužel na GP.
     Co říkáte všichni na ten článek na AE news o tom, jak se tady připravují na migranty,
     že bude Drahouš pederast president ? Chce se mi z toho zvracet z toho článku.

     Odpověď
     • Jsem z toho úplně vyřízená. Moje predikce se zřejmě naplní…

      Odpověď
      • Je tady naděje(nevím jak to přesněji nazvat – šance?), že až je tu zaškolí atd. a pustí je mezi lidi tak jich 80-90% stejně zdrhne do Reichu nebo prostě na západ i když jim tu dají dávky jako tam. Jak je tady udrží násilím?
       Ta šance tady je, protože naše slovanská energie je jiná jako ta západní a žádný elaborát vetřelce/ců tu s námi v dějinách dlouho nevydržel
       Jinak téma z tohto článku na Aeronetu výborná otázka pro pana Drahouše do tv debaty,. A nechala bych toho plže přísahat na život vlastních dětí

       Odpověď
       • Podle me taky hodne zalezi na tom, jestli tady boudou mesity. Pokud ne, tak verim, ze zdrhnou tam, kde je budou mit.

        Odpověď
        • Ale mešita to není jen budova s minaretem. Mešitou může klidně být i bývalý obchod, nebo tělocvična… Stačí, že bude tato budova prohlášena za mešitu. U nás na vesnici se v loňském roce nákladně opravil kostel, který byl už dobrých 15 let uzavřen… Rozsvítilo se mi výstražné světýlko. Jelikož praxí muslimů je, dělat mešity právě v „bývalých“ kostelích… A vzhledem k tomu, jak se chovají katoličtí církevní hodnostáři bych tipovala, že zdejší kostel je připraven… Nebudu připomínat, ale pro neznalé, jedna z největších mešit v Turecku, je umístěna právě v bývalém pravoslavném kostele Agia Sofia…

         Odpověď
         • Agia Sofia bude jednou opět křesťanská, VVP ji svojí politikou vrátí kam patří

          Odpověď
         • Presne tak, mesity v kostele, prikladu je spousta. V Nemecku uz to tak davno bezi. Tim je taky dost jasne videt, kdo invazi muslimu podporuje.

          https://zpravy.idnes.cz/nemecko-kostel-mesita-muslimove-doj-/zahranicni.aspx?c=A130218_133627_zahranicni_pul

          https://echo24.cz/a/iaZuu/berlinske-multikulti-vznika-kostel-mesita-a-synagoga-v-jednom

          Odpověď
         • Putinovec 19.1.2018 o 21:16

          Připravte si prasečí sádlo a jakmile začne cvrkot,tak ten pozemek i s budovou namažte.

          Odpověď
          • :-)
           Jenže – to sádlo není vidět a obávám se, že na čerstvém vzduchu ani cítit. Spíš bych se v tomto poučila od kamioňáků, kteří si auta „zabezpečovali“ pověšením prasečích nožiček. Navíc – těch mají v každém řeznictví dost a jsou rozhodně levnější, než sádlo. :-)

           Odpověď
           • Putinovec 19.1.2018 o 21:28

            Myslel jsem viditelně,to znamená nechat se chytit za ruku.Já osobně bych to sádlo smíchal i s prasečí krví.

            Odpověď
           • Už i proti tomu se už zasahuje. Dnes bylo oznámeno, že z důvodu šíření afrického moru prasat má být vybito 90% divokých prasat. Až je vybijí, řeknou, že to nestačilo a musí vybít i chovy prasat. Takže nožičky nebudou k dispozici… Pánové a dámy z EU zkrátka myslí na všechno…

            Odpověď
            • Prasiatka – Tož tak, zatial na Zlínsku: http://eagri.cz/public/web/mze/tiskovy-servis/tiskove-zpravy/x2018_svs-vyhlasi-nova-opatreni-kvuli-1.html

            • Nakoupit již teď do mrazáku

            • afričtí migranti pokousali divoké prasata a nákaza se šíří k těm, jenž si chovají prasátko pro svou spotřebu….takže žádný chov prasat doma nebude….agenda 2030….

            • Oracle 911 20.1.2018 o 12:13

             Eva, si optimista ak si myslíš, že africký imigranti pohrízli tie prasatá, skôr ich slušne povedané pomilovali. ;)

   • Šichtařová je asi víc hezká než chytrá. Její články jsou sice někdy tématicky trefné, ale občas jako tento jakési divné a občas ani nemají hloubku. Je sice pro bláznivinám EU, ale dodnes jsem nepochopila za koho vlastně kope.

    Odpověď
    • Oprava :“je sice proti bláznivinám EU..“

     Odpověď
    • Šichtařová se živí jako ekonomka finanční analýzou a prognózami, které její firma poskytuje širokému spektru ekonomických subjektů. V poslední době se na PL velmi politicky angažovala ve prospěch Zemana a proti imigraci. Už dlouho jsem přemýšlel nad tím, zda tato aktivita nepoškozuje její byznys. Spousta velkých firem jde totiž na ruku protizemanovským silám. Tipnul bych si, že ji tito velcí zákazníci klepnuli přes prsty a dali ji nůž na krk. Je to úplně stejný případ jako Kateřina Janouchová ve Švédsku, která díky svým jasným názorům dnes bojuje o přežití (přišla o téměř všechny velké zákazníky) a možná bojuje i o místo v kriminále. Smiřme se s faktem, že Evropa pozvolna padá do nové totality, která je mnohem horší a nelidštější než režim, který zde byl před rokem 1989. Tehdy člověka za vtip na Husáka zavřeli na dva roky (je to případ mého před 14 dny zemřelého kamaráda malíře a básníka – v politice jsme se neshodli, ale po menším názorovém konfliktu, když jsem mu k jeho překvapení koupil panáka, mě začal respektovat. Vždy, když mě potkal, zavolal „Aáááá náš mladý putinovec, jak se ti daří a co je nového … !? :) ), švédský parlament jedná o „demokratické“ sazbě až 8 let, za zveřejnění obecně známé informace, třeba o imigrantech. Zdroj o totalitním vývoji ve Švédsku je zde:

     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Emigrant-ktery-podepsal-Chartu-u-Petra-Uhla-Svedsko-je-rozvraceno-migraci-51-oblasti-s-problemy-Kdyz-o-tom-pisete-dopadnete-zle-516865

     Odpověď
   • Nulo,
    to „sice má pravdu“ se vztahovalo k vyjádření, že premiér a vláda má větší možnosti.
    Jinak je krajně podezřelé to volání, že zrovna TEĎ by se prezident měl volit těmi „chytřejšími“.

    Odpověď
  • >prezident hraje v podstatě jen okrajovou roli … z hlediska Ústavy ČR je opravdu role hlavy státu jen reprezentativní

   - Tak ešte raz… O tom, aké právomoci a možnosti má v ČR hlava štátu, a prečo je okolo Zemana v kaviarni taký veľký krik. Odporúčam prečítať si tento článok:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Nez-pujdete-k-2-kolu-Co-dostane-na-talir-novy-prezident-Hlavne-v-EU-Nutno-cist-520133

   Odpověď
 25. Zajímavý článek v The Washington Post, který se tyká i českých voleb, píše o stavu mainstreamu a alternativních médií v ČR.
  Název je dost vypovídající: „Ta Amerika, kterou potřebuje teď Evropa, už neexistuje“

  rj. Той Америки, в которой нуждается Европа, больше нет
  http://inosmi.ru/politic/20180114/241185896.html

  aj. The America Europe needs right now is missing
  https://www.washingtonpost.com/opinions/global-opinions/the-america-europe-needs-right-now-is-missing/2018/01/11/a77f83c6-f6f9-11e7-a9e3-ab18ce41436a_story.html?utm_term=.2ed5ac7f937b

  Závěr článku: „Bílý dům, který obviňuje v šíření fejků vlastní tiskový korpus, sotva tímto pomůže oslabenému a nezávislému tisku v Praze…
  Problém není v tom, že proameričtí Čechové nemohou spoléhat na podporu USA v podmínkách současné krize. Problém je v tom, že tento Bílý dům je může naprosto připravit o vítězství v jejích sporech“.

  Článek je datován 11.1.2018 (11-1-11)

  Odpověď
  • Zajimavy jeste je, ze autor je nase stara znama Anne Applebaum.

   Odpověď
   • Z institutu židovských manželek – manželka R. Sykorského, žijící v Polsku.

    Odpověď
    • Jo jo jo, vím o koho jde.

     Odpověď
  • Takže signál že globalisté v USA odřízli neocons od vlivu na naše média jak jen mohli? Nebo?

   Odpověď
  • Hezkej článek díky.

   V tom článku se píše i o zprávě senátu nazvané
   PUTIN’S ASYMMETRIC ASSAULT ON DEMOCRACY IN RUSSIA AND EUROPE: IMPLICATIONS FOR U.S. NATIONAL SECURITY 10.01.2018

   Tady sem jí našel pro ty kteří si jí chtějí přečíst ale je to 200 stránek takže je to na dlouho.

   https://www.foreign.senate.gov/imo/media/doc/FinalRR.pdf

   Jenom sem to prolítnul, ale třeba návrh řešení Ruského ovlivňování ze strany 160 písmeno e.

   Vyslat FBI vyšetřovatele na klíčové ambasády v ohrožených Evropských zemí.

   US ministerstvo spravedlnosti by mělo nasadit FBI vyšetřovatele do ohrožených zemí v Evropě s mandátem zaměřit se na pokusy Ruského státu i oligarchu ovlivnit (uplatit) ekonomiku, neziskový sektor a státní správu i představitele státu. Státy v regionu se potýkají s korupcí, ale některé US ambasády napříč regionem nemají dost kapacit plně asistovat a koordinovat tyto antikorupční snahy v diplomatické rovině. Tyto pozice by měly být na stejné úrovni s příkazy ministerstva obrany z Pentagonu a být jako takové upřednostněny .

   Odpověď
   • Jen ať to udělají jen ať se pletou dál do Evropy, on jim GP pak tu jejich perestrojku roztočí na plné obrátky

    Odpověď
   • Noo, ak to začnú tak ako som to tam zbežne čítal, tak začne nová studená vojna …

    Odpověď
   • Na konci té zprávy je dopis ( Appendix I),kterým Senator Cardin, oslovil velvyslance 40 evropských zemí ve Washingtonu.

    V dopise požaduje popsat způsoby jak Ruské síly ovlivňují politiku a veřejný život v jejich zemích.

    Odpovědi na tento požadavek byly podkladem k vypracování celé zprávy.

    Domnívám se že to je důvod proč se v té zprávě nepíše o České republice. (the washington post si na to výslovně postěžoval)

    Velvyslancem ve Washingtonu je Hynek Kmoníček a ten dopis byl napsán 13. června 2017.

    Vzhledem k tomu že ČR není vůbec ve zprávě zmíněna je možné že neodpověděl, nebo odpovědí byly pouze nic neříkající fráze.

    Ono odpovídat na takový požadavek Americkému senátoru není důvod protože se jedná o vnitřní záležitost každé země.

    Ale je to další kamínek do mozaiky oddělování ČR od USA vlivu a od Neocons vlivu a zřejmě i jeden z důvodů, proč neproběhla schůzka Zeman Trump.

    Odpověď
 26. Pjakin česky
  https://www.youtube.com/watch?v=T43b4bL2HNo

  Odpověď
 27. Twitter je semeniště Anti-Zemanovských a Anti-Národních fanatiků, až hrůza…

  Odpověď
  • Oracle 911 19.1.2018 o 13:20

   Americké regionálne/štátne elity napodobňujú ale nechápu. :)

   Odpověď
  • Asi jako Parlamentní Listy.

   https://twitter.com/SociologPetrHam
   https://twitter.com/PREZIDENTmluvci
   https://twitter.com/AndrejBabis
   https://twitter.com/SlechtovaKarla
   https://twitter.com/tomio_cz
   https://twitter.com/Protiproud

   Odpověď
  • V mojí Twitterové bublině to zase tak zlé není. Hodně lidí nemá Zemana rádo, ale půjdou ho volit, vidí co je Drahoš zač.

   Odpověď
 28. Svedsko zvazuje nasadit armadu proti kriminalnim bandam migrantu v zemi, ktere jsou mimo kontrolu uradu

  https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2018/01/18/schweden-erwaegt-einsatz-der-armee-im-inland/?ls=ap

  Odpověď
  • Co je to za zdroj? Chci to použít v diskuzi, ale nechci dávat odkaz na nějaký německý „proruský“ zdroj.

   Odpověď
   • tady je to i na reuters

    https://www.reuters.com/article/us-sweden-violence/swedish-pm-does-not-rule-out-use-of-army-to-end-gang-violence-idUSKBN1F629L

    Odpověď
    • závěr článku:
     Lidé jsou stříleni v pizzeriích, lidé jsou zabíjeni ručníma granátama, které nachází na ulici.
     Jimmie Akesson leader demokratů pronesl ve Švédském parlament tuto středu.
     Toto je to nové Švédsko, nový, vzrušující, dynamický, multikulturní ráj, který tolik lidí z vás… prosazovalo a vytvářelo několik posledních let – řekl sarkasticky

     “People are shot to death in pizza restaurants, people are killed by hand grenades they find on the street,” Sweden Democrat leader Jimmie Akesson said in parliament on Wednesday. “This is the new Sweden; the new, exciting dynamic, multicultural paradise that so many here in this assembly … have fought to create for so many years,” he said sarcastically.

     Odpověď
     • Jana z Arku 19.1.2018 o 13:27

      Já nevím, jestli mi má být jich líto… ale jo, je mi jich líto, jak Švédy použili v
      nějakém hokus pokusu. I když jak napadli Prahu, vydrancovali nám to tady
      a ukradli vše, co mohli, tak si myslím, že to je taky karma. Oni nám tady
      ukradli Rudolfovu sbírku, nejen to, nikdy nic nevrátili. Ale stejně to musí být
      hrozné tam teď žít.

      Odpověď
     • V 90 letech jsem tam cestoval. Už tehdy byli migranti problém, jen tehdy to bylo na úrovni drobné kriminality.

      Ale třeba u Iránců jsem byl i na návštěvě doma – laskaví pracovití lidi, kterým bylo smutno po domově.

      Tady je nedávná reportáž z KP – problém je, že nad komunitami přistěhovalců získají kontrolu wahhabí immámové ze Saudské Arábie. Za tím je šariátská policie a dál už to jede samospádem.
      https://nstarikov.ru/club/88744

      Odpověď
    • Reuters překvapil, že by změna zadání?

     Odpověď
    • Takže občanská válka ve Švédsku na obzoru?

     Odpověď
    • Občanská válka ve Švédsku je zřejmě na spadnutí, je mi jich líto, jsou to naši příbuzní Severijové ze Severije

     Odpověď
     • No nevím, jestli je litovat… Švédská vláda tento týden vydala propozice, co dělat v případě války s Ruskem…To je už na Chocholouška…
      https://cz.sputniknews.com/politika/201801176613311-svedsko-rozeslat-obcan-letak-pripravit-valka-rusko/

      Odpověď
      • Je mi líto obyčejných lidí, švédští politici, všichni sluníčkáři a multikulturní nadšenci údajně bydlí za vysokými zdmi a původní Švédy nechávají na pospas imigrantům.

       Odpověď
       • Jana z Arku 19.1.2018 o 19:01

        No to samé je všude. Všichni politici a boháči jsou chráněni, obyčejní lidé
        jsou hozeni napospas . Je to hrozné. Jasně že je mi líto těch obyčejných
        lidí, žen, dětí, všechn. Jako vždy je předhodili jako návnadu a oběť.

        Odpověď
        • No a potom sa to otočí proti tým za vysokými múrmi, čo si mysleli, že sa ich to netýka…… od toho, čo sa deje za vysokým múrom sa totiž izolovať nedá.

         Odpověď
     • Putinovec 19.1.2018 o 19:07

      Bohužel,někde ozdravení organizmu musí začít.Čím později tím hůře.Spoléhat se na zrůdné politiky kteří jsou v současnosti u kormidla nelze.

      Odpověď
 29. Rozhovory o Donbasu by se mohly stěhovat do Astany. A přestože to nepadlo na tvrdo, formát Astany znamená přímý dialog s DNR a LNR.

  http://anna-news.info/tramp-predlozhil-perenesti-iz-minska-peregovory-po-donbassu/

  Odpověď
  • Snaha GP o prechcanie/zbrzdenie Gosudara ?
   Ak áno, tak čakajte na brilantnú odpoveď Gosudara.

   Odpověď
   • Naopak, ne? Astana je pod vlivem Ruska. A určitě vyvede Ukrajinu zpod vlivu neocons.

    Odpověď
    • Viem čo myslíš. Ale cítim, že asi to nebude tak jednoduché, je tam veľa procesov vzájomne prekrytých a možno aj to vytvára obraz o Astane

     Odpověď
     • Myslím,že Pjakin to vidí ,net sovsem tak .
      Riešenie problému Okraina-Ukraina by mohlo byť efektívnejšie cez Astanu.
      /To bolo dávnejšie ,ak sa o Astane vyjadril Pjakin /

      Odpověď
      • Áno, ale celá iniciatíva vzišla na svet na území USA, kde bol Nazarbajev na návšteve. Neverím 100%-ne Anglosasom a ničomu, čo vzíde z tej pôdy.

       Odpověď
       • Oracle 911 19.1.2018 o 13:17

        Návrh Putina bol prijatý GP-m. Ale máš pravdu, treba byť na pozore.

        Odpověď
        • Myslím že Nazarbajev byl vyslán do procesu hlavně proto, že kvůli interním problémům a stabilitě Trumpa nemůže jednat příliš aktivně přímo s Putinem. Tedy jednání bude probíhat přes Nazarbajeva. Jednak to uklidňuje GP, protože může ve svých vlhkých snech doufat že Astanu jednou převezme opět on, a jednak tím vyšachuje neocons ze hry o Ukrajinu rychleji.

         Můj názor.

         Odpověď
       • Kyjevská banda/+Neokons alebo kolektívny Západ / pokiaľ bude môcť ,bude minske dohody torpedovať.Kyjevská banda potrebuje čo najskôr dostať pod kontrolu hranice s Ruskom v Lugansku a Donbase.
        Astana,
        bolo asi myslené ,že na Kyjevsku bandu bude tlačené cez iné články riadenia ako pri Minskych dohodách .
        Nazarbajev – jeden z „otcov “ vytvorenia Euro-azijskej Únie .politik s kontaktmi na globálne riadenie .
        Myslím ,že aj tu v diskusii bolo spomenuté ,že Nazarbajev mohol priniesť len tak bokom posolstvo-navrhy – informácie od VVP Trumpovi.

        Odpověď
      • Myslel jsem to přesně tak, formát Astany je přímý dialog a tudíž legitimizace DNR a LNR. A měl jsem i dojem, že by Nazarbajev mohl dělat prostředníka mezi Putinem a Trumpem.

       Ale může to být i past jak píše LFS, líp to posoudit nedovedu.

       Odpověď
   • Vyzerá to ako snaha o vyprovokovanie západu a Ukrajincov o torpédovanie minských dohôd a následné vojenské riešenie, lenže veľmi ľahko to môže byť aj opičia pracka pre Ukrajincov, západ, Lukašenka a štátnu elitu USA. Ak sa tento formát presunie do Astany, nezmení sa okrem názvu aj obsah a formát skupiny a dohôd? Ukrajinci to budú vidieť približne takto. Ak sa formát presunie do Astany Ukrajinci môžu vyhlásiť, že dohody padli a začať vojenský útok. A západ? Minské dohody mu nevoňajú a chcú sa z toho vyzuť, ale neviem či chcú vojnu v Európe, resp. pustiť tam amíkov s následnou destabilizáciou Európy. Môže to byť aj pasca a pokus nachytať na hruškách ukrajinských politikov, Lukašenka a štátnu elitu USA.

    Odpověď
  • Bieloruský minister zahraničných vecí Uladzimir Makej vo svojom vyhlásení ubezpečil, že Bielorusko „sa nenaháňa za vavrínmi mierotvorcu, na rozdiel od poniektorých iných“, čím mal na mysli návrh Kazachstanu ohľadom hľadania nového dejiska mierových rokovaní o Donbase.

   Minister však upozornil, že pokiaľ ide o Donbas, je to „konflikt v našej rodine, v našom regióne, a my sme životne zainteresovaní na jeho vyriešení“.

   https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/455289-bielorusko-zavrhlo-navrh-na-zmenu-dejiska-rokovani-o-sposoboch-urovnania-konfliktu-v-ukrajine/

   Odpověď
   • žeby pochopil, že sa jedná o pascu?

    Odpověď
    • Oracle 911 19.1.2018 o 13:16

     Pochybujem, skôr „baťka“ Lukašenko, ktorý chce sedieť na 2 stoličkách mu dáva rozumy.

     Odpověď
     • Putinovec 19.1.2018 o 13:59

      Batka by rád dělal arbitra.Dobrovolně by se nechal pasovat na vyjednavače.

      Odpověď
 30. Nasredin 19.1.2018 o 9:31

  Další symptom, indicie a potvrzení, že Česko má zůstat stranou od událostních turbulencí v Evropě ?

  https://www.novinky.cz/ekonomika/460912-nemovitosti-v-cesku-zdrazuji-nejrychleji-z-cele-evropske-unie.html

  Odpověď
  • Možno, ale vyzerá to na umelo nafúknuté trhové ceny, ale od koho?
   Ten kto pozná skladbu zákazníkov/záujemcov o české nemovitosti, ten pozná odpoveď … ja osobne to Čechom prajem, ešte keby sa aj zavádzali/preniesli sem švajčiarske reálie a zvyklosti napr. v oblasti čistoty životného prostredia.
   Na margo veci, myslím si že už začali naplno pracovať sily z Centra ….

   Odpověď
  • Kupoval jsem nemovitost právě v tom posledním čtvrtletí posledního roku a přijde mi ta zpráva naprosto mimo. Pravidla pro hypotéky byly natolik zpřísněny, že bych naopak očekával výrazný propad na trhu s nemovitostmi …. ale možná, že tohle je poslední vzepětí před pádem v příštím období.

   Odpověď
   • A myslíš, že nakupují jenom čeští občané?

    Odpověď
    • Dosti prý Italové, v jižních Čechách prý Holanďané a východní Němci prý si jezdí prohlížet okolí Liberce…

     Odpověď
     • Asi ich omrzelo multi-kulti prostredie, tak si možno hľadajú nový domov. Aj to by bolo signálom, že v ČR vidia stabilitu a bezpečie.

      Odpověď
      • Putinovec 19.1.2018 o 20:46

       Snaha o přežití.

       Odpověď
 31. Rusko: Ukrajinský zákon o Donbase možno považovať za prípravu na novú vojnu
  Zákon vôbec nie je o reintegrácii, práve naopak, jeho cieľom je rozdeliť Ukrajinu ešte viac a odcudziť občanov žijúcich v Donbase, konštatovalo ruské ministerstvo.
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/455223-rusko-ukrajinsky-zakon-o-donbase-mozno-povazovat-za-pripravu-na-novu-vojnu/

  Odpověď
 32. Dle serveru Centrum.cz orkán zabil v západní Evropě 11 lidí.

  Odpověď
  • Je to jasný – vzkaz GP!

   Odpověď
   • Oracle 911 18.1.2018 o 23:31

    Pre alebo od GP?

    Odpověď
    • Pro GP od HNR, to dá přece rozum, ne?

     Odpověď
     • orkán – Frederika – Meno Frederika je románskou podobou mena Fridrich, ktoré je nemeckého pôvodu a v preklade znamená „mierumilovný vládca“. Často má stálu výdrž svojho rastlinného totemu duba. :-)

      Odpověď
     • Oracle 911 19.1.2018 o 7:39

      Rozum dá ale nemyslí sa samo-sebou.

      Mimochodom aj v Bruseli sedí jedna Frederika…

      Odpověď
     • hmm a co když je to jasná zpráva od GP v míře dopuštění HNR pro elity EU?
      Doufam že jsem použil dost zkratek, jejichž aplikace jasně ukazuje na věrohodnost a hloubku mého matričního rozboru .
      Kromě toho, je tu kategorie egregorialně matriční rozbory a podobné věci patří tam.

      Odpověď
      • Oracle 911 19.1.2018 o 8:46

       „Trochu“ si to pomiešal ale máš pravdu, je na to rubrika.

       Odpověď
       • Chtěl jsem být trochu sarkastický nemyslel jsem to přece vážně.
        Podobné rozbory patří do jiné rubriky. A hlavně jsem naražel na to , že pokud skutečně nemají hloubku logiku a smysl, snižují uroveň všech informací co se zde předkládají.
        Skoro bych řekl ,že je lepší je nedělat. Je to totiž jedno.
        Orkany a vichřice byly vždycky, větší smysl by byl v tom zamyslet se na možností manipulcemi počasím. Velkými mrazy v americe, teplem v evropě. Nebo něco vtakového. Samozřejmě v tom nikomu nemohu bránit, je to pro každeho osopbně k zamyšlení jestli se domnívá že jeho rozbor je přínosem pro celkovou uroveň diskuze a jak ji vidí noví návštěvníci diskuze.Obzvlašť v době kdy se tu s výrazným usilím předkláda material na podporu prezidentského kandidáta.

        Odpověď
        • Oracle 911 19.1.2018 o 10:23

         Vďaka, že si to objasnil ale ak búrka je umelého pôvodu, tak správa od HNR znie:
         budú zmetení búrkou, ktorú vyvolali.

         Odpověď
   • Já to vidím jako vzkaz HNR pro GP a jeho jedno atlantické(11) křídlo a jemu poslušnou Evropu, je to varování. Semele je bouře, která přijde.
    Je to předobraz budoucnosti EU pokud se nevzpamatuje, je před ní jen zkáza.
    Atlantické křídlo je u konce s dechem a s tím druhým bych laicky řekla si
    HNR poradí prostřednictvím RF

    Odpověď
    • Rudolf Steiner: úryvek
     Naše Aryanská civilizace se zase skládá (tak jako Atlantská) ze sedmi menších epoch:

     4.5.1. staroindická
     4.5.2. perská
     4.5.3. babylónsko-egyptská
     4.5.4. řecko-římská
     4.5.5. germánsko-západoslovanská (to je TEĎ)
     4.5.6. slovanská (slovanská epocha, v nichž slované budou ústřední silou, teprve má přijít)
     4.5.7. filadelfská (východoslovanská).

     Odpověď
  • Těch 11tek kolem toho Orkánu je nějak moc. Myslím že to jsou spíš vzkazy od GP.

   Odpověď
   • ano, třeba tady to bylo zrovna ozvučeno ;) myslím tím počet obětí
    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/460982-boure-friderike-ma-nejmene-devet-obeti.html

    Odpověď
   • jo já zapoměl dát odkaz, dneska psali na novinkách že Orkán uděřil 11 let po orkánu Kyrill…
    https://www.novinky.cz/krimi/461007-hasici-zasahovali-kvuli-orkanu-friederike-u-stovek-udalosti-uderil-11-let-po-kyrillu.html

    Odpověď
   • Putinovec 19.1.2018 o 14:04

    I kdyby obětí bylo padesát,tak se ozvučí jen potřebné číslo.Takže ano,může to být způsob jak použít přírodní úkaz jako prvek řízení.A přitom si neuvědomovat,že tato událost může být skutečně spuštěna Všedržitelem.

    Odpověď
 33. Уверены что знаете Москву? ;-)

  https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26814597_1883210605054788_4361644590551220152_n.jpg?oh=db682fddaa89b8ac5811974c30b4c096&oe=5AD9F7E8

  Odpověď
  • Jak vidím tak něznáju. Ale někde už jsem na to narazila. Totéž Petěrburg, tam je v podzemí mnohem starší město a aby ho zakryli postavili to nové přesně nad tím starobylým. Jinak na místě, které strategicky nedává smysl. Jednou to zmiňoval Zaznobin.

   Odpověď
   • Putinovec 19.1.2018 o 8:09

    Veličko.

    Odpověď
    • Děkuji za opravu, tak se mi to plete, budu se muset polepšit

     Odpověď
     • Putinovec 19.1.2018 o 14:14

      Mám v tom taky zmatek.Materiálů je hodně,jsou nabyté informacemi a chvíli trvá než to člověk utřídí a vstřebá.Ale FUNGUJE TO.

      Odpověď
  • https://www.facebook.com/Official.Made.In.Russia/

   Odpověď
 34. Datacentra se staví ve stabilních zemích. Někdo v RF ví víc než my i oni.
  Rusové za stovky milionů rozjíždí stavbu jednoho z největších datacenter v Česku

  V šestiapůltisícovém jihočeském městě Veselí nad Lužnicí se rozjíždí projekt, který se ve svém oboru zařadí mezi největší v České republice. Původem ruská společnost Host-telecom zde letos začne stavět datové centrum s celkovou rozlohou 15 tisíc metrů čtverečních a 1200 serverovými skříněmi (racky). Investovat hodlá vyšší desítky milionů eur.

  https://www.lupa.cz/clanky/rusove-za-stovky-milionu-rozjizdi-stavbu-jednoho-z-nejvetsich-datacenter-v-cesku/?utm_medium=kolotoc&utm_source=root-cz&utm_campaign=rusove-za-stovky-milionu-rozjizdi-stavbu-jednoho-z-nejvetsich-datacenter-v-cesku

  Odpověď
  • to je pro nás dobrá zpráva.

   Odpověď
 35. Hérečka Daniel Kolářová je nyní také politicky korektně angažovaná – tvrdí, že buď budeme v křesťanské Evropě nebo spadneme opět pod vliv Ruska…jen jsem nepochopila, kde se ta křesťanská Evropa podle ní asi tak za 10 let bude nacházet
  VIDEO Herečka Daniela Kolářová: Buď budeme v … – MojeCelebrity.cz
  www.mojecelebrity.cz/…/video-herecka-daniela-kolarova-bud-budeme-v-krestanske-…
  VIDEO Herečka Daniela Kolářová: Buď budeme v křesťanské Evropě, nebo pod vlivem Ruska. Volte Drahoše · Logo parlamentnilisty. S podporou prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše v těchto dnech přispěchala herečka Daniela Kolářová. 18.01.2018 10:45 | …

  Odpověď
  • Aby se holka nedivila, v jaké, že Evropě bude. S EU ta křesťanská Evropa určitě nebude. Jestli pak nebude Putina vzývat na kolenou… Baba jedna vyschlá…

   Odpověď
   • U mně skončila, netušila jsem, že je to taková čarodějnice, za socialismu pomalu „nejlepší“ herečka a teď taková jedubába, kdo chce kam pomůže si tam

    Odpověď
    • Putinovec 18.1.2018 o 20:58

     Ten kdo hraje u Svěráka se jasně vymezuje.

     Odpověď
  • To je ta žena s nízkou sociální odpovědností, co hned po revoluci vykřikovala, jak se raduje, že už nebude muset hrát na divadle před těmi burany, co si z venkova jezdí do města nakoupit a její umění nedokážou ocenit. To byl pro mne jeden z impulzů, kvůli kterým jsem produkci po roce 89 prostě hodila za hlavu, protože je mi z těch šašků, co se tam producírujou zle. Ale starší filmy si od ní otrávit nenechám, dokonce ani ty, ve kterých hraje ona.

   Odpověď
   • Tím mě taky naštvala, a co jsem od ní po převratu slyšel, tak je jedna perla vedle druhé.
    Zdeňka Svěráka jsem měl rád a na starší filmy s ním se rád podívám, ale co se dal na politiku, tak ho moc nemusím.
    Asi se u něho projevilo pokročilé stádium genitální meliorace – únik paměťových (nebo možná obecně mozkových) buněk do pohlavních žláz.

    Odpověď
  • Kresťanská Európa,to je akože kde :-) ?Ja si myslím,že ani Vatikán nie je naozaj kresťanský.

   Odpověď
   • Kolářová tímto stupidním prohlášením dokázala, že nemá o ničem ani páru, vždyť on se chová jako by nám sem importovali křesťanství a ne islám. Ta jim to u myslící části obyvatelstva zase podělala. Jako ta komediantka Vašáryová – ta je tím prohlášení o tom, že Drahoš bere peníze od bohatých lidí také střelila ne do vlastní nohy, ta Drahoše střelila přímo mezi oči. Oni jsou tak debilní, že se odrovnávají sami, úspěšně střílí do vlastních řad a to tak, že dobře, přímo do černého

    Odpověď
 36. Zajímavý obrat Hynka…

  Vyzývat své voliče ihned po prvním kole, aby volili někoho jiného, je neúcta! Lidé nejsou ovce, udeřil Jiří Hynek na své prezidentské protikandidáty.
  „Považuji za neúctu vůči voličům, aby je ihned po skončení prvního kola voleb neúspěšný kandidát vyzýval k tomu, že mají podporovat někoho jiného,“ odpovídá Jiří Hynek, jeden z kandidátů 1. kola prezidentských voleb, na otázku ParlamentníchListů.cz, zda dále podpoří Miloše Zemana nebo Jiřího Drahoše. „Šlo kandidátům o prosazování svých myšlenek, nebo se jim názory scvrkly jen na ‚Zeman či Antizeman‘? Udělal bych to jedině v případě, že jeden z postupujících by mi byl velmi názorově blízko. Ale stávající prezident na naše společné debaty nechodil a pan Drahoš na nich nikdy nesdělil jasný názor,“ vysvětluje svůj postup manažer Hynek, který je i členem rady pro aplikovaný výzkum, vývoj a inovace na Ministerstvu obrany“.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vyzyvat-sve-volice-ihned-po-prvnim-kole-aby-volili-nekoho-jineho-je-neucta-Lide-nejsou-ovce-uderil-Jiri-Hynek-na-sve-prezidentske-protikandidaty-520409

  Odpověď
 37. Dôležité. Ruská federácia.

  Ruská diplomacia vyzvala USA na potrestanie konkrétnych predstaviteľov fungujúcich v štátnom aparáte (administratíve) USA !

  Ruské ministerstvo zahraničných vecí obvinilo Spojené štáty z tajného financovania opozičných skupín v RF, zameraných na destabilizáciu krajiny.

  “ Vyzývame USA, aby túto prax ukončili, vrátili sa k slušnému správaniu, obnovili zodpovednú a poriadnu medzištátnu komunikáciu,“ zdôraznila ruská diplomacia. „Požadujeme, aby orgány USA konečne začali uplatňovať svoje vlastné vnútroštátne právne predpisy a medzinárodné záväzky, okamžite zastavili ilegálne šírenie dôverných informácií, ktoré ovplyvňujú záujmy Ruskej federácie a očakávame, že postavia pred súd zodpovedné osoby vrátane tých, ktorí majú príslušné funkcie v samotnom štátnom aparáte USA. “
  https://sptnkne.ws/g5eJ

  Odpověď
  • Takže nám v USA vzrastá poriadny chaos.
   :-(

   Odpověď
   • Oracle 911 18.1.2018 o 19:07

    To je žiaľ pravda ale to, že sa to tak ozvučilo dáva Trumpovi/GP silnú páku.

    Odpověď
    • Áno, možno aj ten „dlho vyčkávaný“ zlomový časový úsek v perestrojke USA. Takto sa totiž chová a vystupuje iba suverénna krajina/štát. RF vidí ten spomínaný chaos v štátnych štruktúrach a budú reakcie aj iných štátov …

     Odpověď
     • Takto sa totiž chová a vystupuje iba suverénna krajina/štát.
      Myslené: Ruská federácia

      Odpověď
  • Takže nic nového, až na to že JE TO BOMBA a všechno je nového :-)
   USA dělají to co vždycky, ale fakt že RF to takto odkrytě a přímočaře vyžaduje je podle mne obrovský pokrok.

   Odpověď
 38. AC24.cz
  Na Evropu se řítí orkán. Nejhorší situace v Německu… k nám to teprve přijde. Buď HNR varuje a to je ta lepší varianta nebo si někdo zahrává s počasím na kontinentě. Počasí od začátku ledna není vůbec normální. Všiml si někdo divných barev oblohy?

  Odpověď
  • Oracle 911 18.1.2018 o 18:41

   U nás bola modrá a čo sa týka orkánu ani Holandsko nebude ušetrená.

   Odpověď
  • Právě dnes, když jsem jela domů, všímala jsem si oblohy. Z dětství si pamatuji zimu, jako jasnou, bílou, čistou s jasnou sluneční oblohou… V dnešní době to je tmavě modrá vrstevnatá deka, bez záblesku slunce… Hnus…

   Odpověď
   • Jo a ještě jsem si pomyslela. Hřeší na to, že lidé si nepamatuji, jak to vypadalo před léty… mají nás za blbce…

    Odpověď
    • Jana z Arku 18.1.2018 o 18:56

     http://orgo-net.blogspot.cz/2018/01/novy-meteorologicky-termin-bombogenese.html

     Něco o manipulaci s počasím… o tom, jak to dělají. Zajímavé články, myslím, že to je možné. Místo modré oblohy často jen šedivá, bílá nebo barevná. Je to následedk
     chemtrails, jak nás sprejují …

     Odpověď
  • Kolem Prahy fičák fičák fičák. Já myslím, že vítr fouká do kavárny :-)

   Odpověď
   • Dnes mě skoro odválo z dálnice, než jsem dojela domů, měla jsem toho plné zuby :)

    Odpověď
    • jj. Napadlo mne i to, že pokud je to výtvor řízení počasí, potom je to docela dobrá protimajdanovská taktika. V nečasu lidi na náměstí nechodí, tedy egregory nenabíjí.

     Odpověď
  • Putinovec 18.1.2018 o 20:43

   Zacátkem ledna byla odpoledne bouřka.Velice rychle se setmělo a hřmělo tak,až jsem si myslel že někde něco vybouchlo.Bouřku už v lednu jsem předtím nezažil.

   Odpověď
  • U nás v Bratislave bol včera taký nádherný západ slnka, krásne vrstvené modro oranžové oblaky, aké som ešte nikdy nevidel, škoda, že som nemal foťák so sebou…

   Odpověď
 39. Jamail Yareshi 18.1.2018 o 14:44

  https://www.hlavnespravy.sk/cina-spusta-petrojuan-nemecko-francuzsko-zacali-potichu-vymienat-usa-za-cinu/1280096

  Čína spúšťa petrojuan. Nemecko a Francúzsko začali potichu vymieňať USA za Čínu.
  Dve najväčšie európske ekonomiky, nemecká a francúzska, sa rozhodli svoje devízové rezervy držať aj v čínskej mene juan. A to na úkor amerického dolára, pretože tým dôjde k zníženiu podielu amerického dolára na devízových rezervách oboch štátov.
  No veľký globálny posun môže nastať už v blízkej budúcnosti, resp. po tom, keď si krajiny sveta naplno uvedomia, čo vlastne spustenie petrojuanu pre nich znamená. Tento krok nielenže pomôže viacerým krajinám obísť americké sankcie, ale aj postupne sa zbaviť amerických dolárov a tým pádom aj vplyvu a diktátu USA.
  Už najbližšie týždne a mesiace ukážu, aké dôsledky bude mať táto globálna megaudalosť pre americký dolár a postupne aj americkú ekonomiku… :-)

  Odpověď
  • jak toto prosím funguje? Vždyť Čína žádnou svou ropu nemá. Omlouvám se za hloupou otázku.

   Odpověď
   • Od konce 2.sv. války panuje dohoda, že ropa se obchoduje jenom v dolarech. To znamená, že dolar je nezbytný pro všechny a všichni ho i proti své vůli drží a používají. Bez dolaru prostě ropu nenakoupí. Proto mu také říkají petrodolar.
    Prostě dolar stojí a padá na obchodu s ropou. No a Američané na tom bohatli, protože poptávka po dolaru byla obrovská. Teď, i když Čína žádnou ropu nemá, dosáhla nejdříve toho, že ve WTO byl juan přijat za rezervní měnu. To znamená, že státy můžou dělat rezervy i v juanech, nejen v EUR, USD, a GBP…No a tím, že Čína posílila na největší ekonomiku světa mohla si dovolit vyhlásit, že bude svoji měnu používat na obchodování s ropou… USA nemá už takovou sílu, ani vojenskou, aby jim v tom překazila…
    V dohledné době nastane situace, že o dolar nebude takový zájem a postupem času začne ztrácet… Vidíme to i u nás. Za rok klesl o minimálně 20% z 25 Kč na 20,70 Kč a bude to dál pokračovat… A jelikož USA nemá žádnou jinou komoditu k obchodování (dolar je také zboží) čeká je pád do propadliště dějin…

    Odpověď
    • Putinovec 18.1.2018 o 20:46

     Níž,mnohem níž.

     Odpověď
    • To tedy znamená že musí najít někoho kdo jim tu ropu za juany prodá.

     Odpověď
    • To není od konce války ale až od roku 1971, kdy padlo zlaté krytí dolaru.
     Jinak souhlasím.

     Odpověď
   • Oracle 911 18.1.2018 o 18:38

    Ropný producenti budú môcť za svoju ropu kúpiť FYZICKÉ zlato (okrem potrebných vecí).

    Odpověď
 40. Dnes je tzv. výročie Blokády Leningradu…… česť, sláva a úcta patrí všetkým ktorí padli aj v tomto 900 dňovom boji.
  Dátum 8. september 1941 – 27. január 1944
  (2 roky, 4 mesiace, 2 týždne a 5 dní)

  https://sk.wikipedia.org/wiki/Blok%C3%A1da_Leningradu

  Odpověď
  • Pripájam sa v myšlienkach. A aj preto Rusi/ZSSR vyhrali 2. svetovú vojnu.

   Odpověď
   • Jamail Yareshi 18.1.2018 o 14:37

    ….ano, sovietski Rusi (ZSSR) nakoniec vojensky vyhrali a pokorili tu anglo-sionsku hydru v podobe hitlerovskej III.rise, chvala napredovani a mudremu vedeni sudruha J.V.Stalina, skveleho gosudara. Nech jemu a jeho uzasnemu ruskemu ludu a vojakom RA. je naveky nesmrtelna slava.

    Bohuzial , hlavu tej hydry vsak nezotnuli – a preto ju tato s pocitom skorej revanse opat a drzo dviha priam z jej Centra – SSA. Ved SSA su prave tymto Centrumom anglo-sionistov, ktore ochranilo a dalo domovinu aj existenciu najvacsimu poctu risskych nacistov ktori pod kuratelou svojich ochrancov dopracovali podobu fasismu v SSA do obludnych rozmerov – ak vzdy hovoril sudruh Stalin- fasismus je posledne najvysse stadium imperialismu – konecny boj (dedicstvo 2.WW) v tomto zmysle este bude vela krvavy, no vitazstvo aj tak pride.

    Odpověď
  • DNES OTVORILI NOVÉ MÚZEUM
   K 75. výročiu prelomu obliehania Leningradu sa otvára panoramatické múzeum „Prielom“

   Источник: https://politikus.ru/video/103840-k-75-letiyu-godovschiny-proryva-blokady-leningrada-otkryvaetsya-muzey-panorama-proryv.html
   Politikus.ru

   Odpověď
 41. K tomu ESETu..odinstalovat a nainstalovat iny soft.

  Odpověď
  • Pokud máte W10 doporučuji AV který je tam přímo zabudován. V předchozích verzích OS stál za nic, ale zde už je velice kvalitní. Případně pokud chcete za AV extra platit je tu Kasperski.

   Odpověď
   • Avast :-) kdysi stál za houby ale teď na tom není vůbec špatně, je zdarma a je český.
    Do budoucna dobrý krok, i kdyby teď nebyl nejlepší.

    Odpověď
    • Samozrejme. Awast home.edition. ESET nech sa ide bodnut. Obcas pracujem pre nadnarodnu firmu, poviem ze germansku :) a fct altai otvorim bez problemov.

     Odpověď
    • Avast uz neni cesky (asi jako skoda), koupili jsme kdysik nejakou multi licenci (jako jediny podporoval XP), no a cosik tam nefungovalo a firma zacla odpovidat teprve po te, co jsme chteli zpet penize.

     Odpověď
    • Také mám AV…

     Odpověď
    • Avast je další sběrna dat, jako jiné antiviry…

     Odpověď
     • všechny jsou, záleží pro koho sbírají.

      Odpověď
    • Teraz som mal s Avastom veľmi zlú skúsenosť, nemohol som ho známemu odinštalovať, skrátka ani natvrdo cez špeciálny odinštalačný softvér, dokonca ani po reinštalácii windowsu, kde bola možnosť odstániť nainštalovaný softvér. Po preinštalovaní sa objavil znova. Až po naformátovaní disku sme sa ho konečne zbavili. Oficálna odinštalácia sa dá spraviť pomocou ich softvéru, ktorý som stiahol z ich stránky, ale ten sa vždy zasekol a nestalo sa nič. Prišlo mi to veľmi divné, že takýmto spôsobom sa má odinštalovať, tak som si povedal, už nikdy viac. A áno, integrovaný antivírus vo windowse je celkom dobrý, už dlhé roky som nič „nechytil“. Hlavne netreba chodiť na pofidérne stránky. Kde sú tie časy, kedy vám vírus dokázal odpáliť pevný disk :)

     Odpověď
  • Já mám Eset docela rád, protože skoro nezatěžuje systém. AVG a Avast (dnes je to jedna firma patřící američanům) naopak systém zatěžuje docela dost a navíc podle zpráv uniklých z CIA a NSA prý je jedna z IT firem, která ve skutečnosti patří přes nastrčené a fiktivní vlastníky CIA .

   Odpověď
   • OK, ovšem CIA je nástroj GP, a GP nás odřezává od vlivu neocons. Čili je pravděpodobné, že pokud to tak je, potom budeme Avastem chráněni minimálně před únikem informací přisluhovačům kavárny a jejich útokům, stejně jako útokům firem které spadají pod neocons.

    To je jen teorie, každopádně rád podpořím růst české firmy.

    Že tam jsou backdoory jako ve všem samozřejmě nepochybuji.

    Odpověď
    • A jak muzes vyloucit, ze cast CIA nepracuje pro Neocony ?
     Mimochodem, na WikiLeaks byly zverejneny dokumenty o „hackerske cinnosti“ CIA:
     https://wikileaks.org/ciav7p1/
     (spousty dale vedoucich linku na dokumenty a jine stranky)

     Hackerska centrala CIA je podle Wikileaks v americkem konzulatu ve Frankfurtu nad Mohanem.
     Diplomaticky status zarucuje „zamestnancum“ bezproblemovy pohyb po vsech statech EU a Svycarsku

     Odpověď
     • Nemůžu to zaručit, nicméně v CIA probíhá čistka už dlouhou dobu. Samotné vyhlášení Putina kdy Trumpovi děkoval za odhalení teroristů a informace od CIA naznačují, že CIA je už z velké části pod kontrolou GP.

      Odpověď
    • Putinovec 18.1.2018 o 15:49

     Předpokládat že GP má nezpochybnitelně podchycené tajné služby je naivní.Všude ,kde je jakákoliv šance řízení se spolu přetahují.Tam kde jedna skupina vyvíjí činnost,tam ta druhá hází vidle.Něco jiného je nechat prosazovat mé zájmy hloupostí druhé skupiny,jenže na to se už hrubě nedostává času,vše je ve skluzu.A k problematice zajištění počítače.Už léta používám Avast a vyhovuje mi,ale jako antivirus.Přemýšlet o tom,zda nějaká služba sleduje moji aktivitu je ztrátou času.

     Odpověď
     • Tak to mas pravdu, kdyby na to clovek musel myslet a delat si hlavu z toho, kdo a co vse o nem chce vedet, tak by si nesmel poridit mobil, televizi, auto, nesmel by ani zapnout pocitac, o dnesnich „hrackach“ ani nemluvim :)

      A rozvoj Internetu sice napomohl vyzvidani a spehovani, ale na druhe strane taky umoznil pristup na alternativni zdroje informaci na srovnani.
      Tim si GP nepomohl a navic ocividne schazeji kadry, aby se pokrylo co nejvice statu a oblasti…

      Odpověď
    • Nebuď naivní. :)

     Odpověď
  • Ja mám starý Athlon X2 + XP SP3. Najskôr som mal Eset ale dosť mi spomalil systém. S AVG aj Avastom som mal problémy. Teraz už druhý rok mám Kaspersky a bez problémov.

   Odpověď
   • 1. kaspersky neni free… free sice existuje, ale jen pro emericany
    https://www.kaspersky.com/free-antivirus

    2. avg avast, lepsi nez dratem do oka, nicmene avast to je spolehlive nejhorsi placebo schopne i z i7 udelat sracku

    eset je z placenych nejlepsi antivir… bezkonkurencne

    Odpověď
    • ještě nedávno jsem se o avastu vyjadřoval stejně. Teď ho mám na relativně starém PC a výkonově mě nijak neomezil. Dost mě to překvapilo ale je to tak.

     Odpověď
     • Avast používam dlhé roky. V práci sme zase mali eset. Avast kedysi po štarte systému dosť žral procesorový výkon, ale to bolo kedysi, v nových verziách ten problém už nie je.
      Antivír nemožno označiť za bezproblémový len preto, že beží na pozadí, nespomaľuje počítať a nehlási žiadne problémy. O tom čo je spoľahlivé sa možno baviť až po tom, keď bojujete s infekciou alebo keď testujete, čo je ktorý antivír schopný odhaliť. Ono to môže byť premenlivé, ale vtedy keď som to testoval, tak mal eset určité bezpečnostné medzery voči avastu.
      Podobne som testoval rôzne antispywary a vybral som si podľa toho, ktorý toho odhalil najviac.
      Čistenie registrov je tiež háklivá vec, niektoré programy bez problémov rozladia počítač, tak som si spomedzi aplikácii vybral také, ktoré sa javili najbezpečnejšie.

      Odpověď
      • Souhlasím, jinak není na tom ani zdaleka špatně ve výsledcích bezpečnosti.
       https://www.av-comparatives.org

       Jinak nejspolehlivější vždycky bylo je a s windows vždycky bude, počítač jednou za půl roku minimálně přeinstalovat :-) potom je pořád relativně čistý :-)

       Odpověď
       • Najrýchlejšie to ide, keď si čerstvo nainštalovaný Win aj s programami zálohuješ ako „image“, a potom v prípade potreby ho zasa nahráš naspäť. Takto za cca 10 min dosiahneš rovnaký efekt, aký by si mal pri klasickej inštalácií win, a dodatočných nastavovaní a doinštalovávaní aplikácii za 2 hodiny.

        Odpověď
        • jojo, přesně tak jsem to léta dělal. Jen v poslední době na to trochu kašlu :-)
         takže díky za tip, mohu ostatním také jen vřele doporučit.

         Odpověď
    • Tu je link na stiahnutie Kaspersky free, je to trocha oklieštená verzia, ale zadara:

     https://www.kaspersky.com/downloads/thank-you/free-antivirus-download

     Odpověď
     • tri bodky 18.1.2018 o 15:41

      ja zase odporúčam bit defender.je zdarma a je veľmi nenáročný.hlavne neboli nikdy z ničoho podozrivý pokiaľ viem.čo sa esetu týka, tak ten mi ešte aj solitaire vymazal.mám pocit že pracuje na princípe žiadny súbor – žiadny vírus.

      Odpověď
    • A čo keď nie je free, platil som 21€ na rok pre dva PC. Podporovať sponzorov Pohody, LGBTI agendy a podobných zvráteností nemienim.

     Odpověď
     • Mne funguje free verzia bez problémov, skús stiahnuťa nainštalovať cez link hore.

      Odpověď
    • kaspersky je aj free

     Odpověď
   • Jamail Yareshi 18.1.2018 o 15:53

    Mam stary dobry – dedkovsky ( ako ja,hehehe ) XPsp3+ a uzivam ho doposial na AMD FX4300 / M5A78L a taktiez Eset – v neupgradovanej versii 3.0.695.0 – beha to ako celok perfektne bez akehokolvek zpomalovani systemu. Na Eset aj na XP nenecham dopustit ! :-(

    Odpověď
  • Antivir je fikce. Stejná jako tzv. ‚preventivní prohlídky‘ u lidských ‚lékařů’. Hlavní funkcí korporátních antivirů rozhodně není pomáhat před ‚viry.‘ Já cca od W8 funguju bez antiviru a s nechutí vzpomínám na ztracený čas nad mašinérií téhle báchorky.

   Odpověď
   • Nie tak celkom, vírusy existujú, a ľahko sa o tom presvedčíš ak budeš sťahovať programy z P2P (najmä cracknuté verzie), alebo sa vydáš na exkurziu na stránky s erotickým obsahom. To sú typické zavírené oblasti. Ale inak súhlas, pri štandardnom používaní PC je šanca naraziťna vírusy a červi minimálna, dokonca aj na spyware. Maximálne s čím sa najčastejšie stretneš sú tracking coocies.
    Inak ja mám tiež svoju teóriu na rôzne druhy antivírov, je dosť možné, že u najväčších firiem existuje podobná symbióza, ako vo farmaceutickej vakcínovej lobby a vírusovými laboratóriami, kde vznikajú stále nové a nové mutácie, čo rieši mnohonásobne viac ako len jeden problém, jedno zadanie. Ďalšia vec je, že aplikácia Antivírus, je určitým druhom zadných vrátok ku klientským počítačom.
    Nejde mi tu o konšpirácie, len zvažujem všetky reálne možnosti, vzhľadom na to, že zo štatistického hľadiska žijeme v nemravnej civilizácii, a nikde nie je záruka, že politik alebo veľká organizácia zaprie sám seba a bude nezištným stelesnením verejne-prospečného dobra. To je naivná predstava. Veď aj na samotných USA a ich spojencoch bolo veľakrát vidno, že tvária sa bezúhonne ale pritom sofistikovane podvádzajú. Nielen v oblasti HW a SW, ale aj v bežnej politike.

    Ja napríklad na všetkých svojich PC som vždy zásadne vypínal aktualizácie Windowsu. Ešte na XP som si kedysi všimol, že systém mal určitú veľkosť v GB, a všetky záplaty a aktualizácie nakoniec na disku zabrali niekoľkonásobne viac miesta ako pôvodný win. Ako možno nazvať záplatou čosi, čo je 2x väčšie ako to, čo má byť zaplátané?

    Odpověď
   • Dobrá debata, ale súhlasiť možem len s Lacom. Je úplne jedno, kto čo používa. Používam Apple (takmer 20 rokov) a nikdy som žiaden antivirus nepotreboval. Na druhej strane, neotváram blbosti, ľudia mi neposielajú vtipné videá ani emaily (stručne som im to vysvetlil už na začiatku), neinštalujem divné aplikácie, systém aktualizujem len v najnutnejších prípadoch a je po probléme. Treba však povedať, že Apple kolaboruje s vládou, takže si nerobím ilúzie o bezpečnosti a žijem s tým. V rámci svojich možností mám v ňom vypnuté všetky nezmysli a citlivé veci nekomunikujem cez počítač ani cez telefón. Keď ťa zlodej chce okradnúť, okradne ťa, to je jednoduchá poučka, ktorá platí aj tu.

    Pomáha na to iná poučka, mať vždy záložné riešenie (v armáde je to je absolútna prax). Disky sú dnes lacné, keď buchne počítač, tak dáta máš duplikované aj niekde inde (len preboha nie cloud, Dropbox a pod.) a pokiaľ ti v samotnej skrinke zrovna neodišiel HDD, potom ho stačí len vybrať, strčiť do inej skrine a ideš ďalej akoby sa nechumelilo. Za pár stoviek sa dá dnes kúpiť starší a stabilný stroj, takže ani to záložné riešenie už dnes nestojí fúru peňazí. Treba dávať bacha aj na to, že dnes robia niektoré stroje nerozoberateľné. Platí to o autách, domácich spotrebičoch, mobiloch aj Apple. Vyhorí zdroj a ani ho nemáš ako vymeniť. Aj preto preventívne nakupujem staršie mašiny, lebo sú servisovateľné. Čo sa týka tých aktualizácii systému je to tak, že všetci vás tlačia do toho, mať stále tú najnovšiu verziu, ale kopu krát sa stalo, že práve ona vytvorila bezpečnostnú dieru. Prečo asi korporácie neupdatujú a mnohé aj dnes ešte fungujú na starých XP? Mimochodom, na tomto OS pracujú bankomaty, z ktorých ste si možno včera vybrali hotovosť ;-)

    Inak, všimnite si, akým spôsobom fungujú ľudia, ktorí majú vysokú bezpečnostnú previerku. Mobil ako z treťohôr a žiaden email, prípadne sa na nich nakontaktujete cez prostredníka. Nehovorím o špiónoch, takúto previerku majú napríklad inšpektori jadrových elektrární, ktorí vykonávajú medzinárodný dozor.

    Odpověď
 42. Pakistan sa nikdy nevzdá svojich národných záujmov a je pripravený sa zaobísť bez pomoci Spojených štátov, povedal pakistanský minister zahraničia Khawaja Muhammad Asif.
  „USA by nemali obviňovať Pakistan z vlastných zlyhaní, Pakistan sa nikdy nevzdá svojich národných záujmov a je schopný žiť bez akejkoľvek pomoci.“ Pakistan sa usiluje o rovnováhu vo vzťahoch so Spojenými štátmi, „uviedol Asif citovaný miestnym denníkom Nation. Zároveň dodal, že obvinenia svojej krajiny z podpory teroristov nie sú ničím iným ako pokusom Washingtonu presunúť zodpovednosť za ich zlyhania v Afganistane“.
  Minulý týždeň minister obrany Pakistanu Khurram Dastgir Khan povedal, že jeho krajina pozastavila spoluprácu so Spojenými štátmi prostredníctvom vojenských a spravodajských služieb. Toto rozhodnutie bolo prijaté niekoľko dní po tom, ako Spojené štáty oznámili ukončenie materiálnej pomoci Pakistanu v oblasti bezpečnosti.
  https://ria.ru/world/20180118/1512851277.html

  Odpověď
 43. Sněmovní vyšetřovací komisi k OKD povede Pirát Černohorský (Piráti …
  www.ceskenoviny.cz/zpravy/snemovni-vysetrovaci-komisi-k-okd…/1574455
  před 21 hodinami – Praha – Sněmovní vyšetřovací komisi k privatizaci těžební firmy OKD povede Lukáš Černohorský (Piráti). Ve druhém kole tajné volby porazil kandidátku KDU-ČSL Pavlu Golasowskou. Výsledky oznámil předseda volební komise Martin Kolovratník (ANO). Zvolením předsedy může komise zahájit činnost.
  Tak to jsem moc zvědavá jak se zase tato “ nová politická kultura“ nový to politický výraz pana Sobotky po 1.kole presidentských voleb bude jemu samotnému zamlouvat. Piráty já zásadně NE, ale ráda budu sledovat jak se obzvláště tohoto případu ujmou

  Odpověď
 44. V USA došlo k masové vraždě včel z Ruska.
  Neznámí pachatelé převrátili v jednom z kalifornských měst přes sto úlů a zabili na dvě stě tisíc včel, informuje KSBWhttp://www.foxnews.com/us/2018/01/17/vandals-suspected-after-200000-honeybees-killed-100-hives-destroyed-in-california.html
  https://cz.sputniknews.com/videoklub/201801186616251-usa-vrazda-vcel-z-ruska/

  Odpověď
  • Oracle 911 18.1.2018 o 13:33

   Je to pre ruských podpindusníkov zlá matrica.

   Odpověď
   • Byli to dva mladí spratci, vandalové …

    http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/213102-policie-v-usa-dopadla-chlapce-kteri-zabili-pul-milionu-vcel/

    Odpověď
    • Oracle 911 18.1.2018 o 22:21

     No a?!
     Matrica, je matrica nech hocikto je jeho prvotným hýbateľom.

     Odpověď
   • Ori,
    píšu tam síce, že majiteľ doviezol špeciálne včely z Ruska a Talianska, ktoré nie sú agresívne (V USA v niektorých oblastiach majú problém z premnožením afrikanizovaných „zabijáckych včiel“), ale mne to skôr pripadá ako príznak degenerácie tamojšej spoločnosti, kde ľudia strácajú prirodzenosť, stávajú sa čoraz abnormálnejší, a rovnako príroda sa obracia proti nim.
    Veď kto si neváži včely, ten si neváži ani život ako taký, neváži si prírodu. Zabíjať včely vo veľkom považujem za zrúdnosť. Pripomína mi to situáciu, ako sa pár mojich spolužiakov zo základnej (v tých časoch) raz chválilo, ako utírali psa. O tom ako ho utlkli ostrým rýľom a potom položivého obesili za krk na strom na špagát. Myslel som, že sa mi asi sníva, keď o tom hovorili s úsmevom a zanietením, akoby šlo o nejakú dobrú historku. Vtedy som nevedel pochopiť, odkiaľ sa v nich vzal ten bezdôvodný sadizmus. Zrúdnosť.

    Odpověď
    • Oracle 911 18.1.2018 o 23:38

     A práve preto hovorím, že je to pre (ruských) podpindusníkov zlá matrica…

     Odpověď
    • Včely patří mezi nejdůležitější tvory na Zemi.
     Zásadní pokles množství včel by taky mohl způsobit nedostatek potravin, protože na opylování je postaveno kromě hub všechno.
     Už roky množství včel klesá kvůli nemocem a chemii a nikoho kromě včelařů to moc netrápí.
     Abychom se nedivili.
     Už před cca deseti lety byl o tom dost dlouhý článek, že v Rusku se stavy včel řešily až u Putina (tehdy premiéra) a padlo rozhodnutí to na centrální úrovni řešit, aby problém nezašel moc daleko, protože včely nejsou plastové hračky, nedají se rychle namnožit.

     Odpověď
 45. Chcem sa len spýtať, ten vznik nových nickov v podobe „AndRus“ a „PolySauRus“ mám chápať ako skrytý trolling, v snahe rozriediť TauRusové výstižné komentáre? Či sa mýlim?

  Nie som jasnovidec a nechcem sa niekoho dotknúť ale aký má zmysel nárast vyslovene bizardnych nickov s koncovkou Rus. AnglosaskoRuska kombinácia AndRus, alebo znejuca ako prehistoricky jašter, no aj s možným nemeckym prekladom „mnoho ruských svin“ „Poly Sau Rus“?

  Pride mi to ako podpasovka voči TauRusovi, ktorý tu odvadza skvelu pracu, a skryty výsmech…

  Odpověď
  • taky mne to překvapilo. No taky nechci nikoho automaticky obvinit, ale jsem rád že jsi se na to zeptal a upozornil.

   Odpověď
  • Najednou nedávno se tu prostě objevili….supervising se tomu myslím říká

   Odpověď
  • Také jsem koukal, kde se tu najednou vzalo tolik Rusů. Nenápadní jsou, jako sloni v novinovém stánku. :)
   Třeba nám vysvětli smysl svých nicků? „And Rus“ a „Poly Sau Rus“ znamená co?

   Odpověď
  • Souhlasím, vidím v tom nekalou činnost.

   Odpověď
  • Nic takového. Je to cizojazyčná verze mého křestního jména spojená s mým oblíbeným sportovcem z mládí (https://cs.wikipedia.org/wiki/Andrus_Veerpalu).

   Velké R jsem přidal spontánně od radosti z objevu stránek KSB (a článků TauRuse). Pokud to přítomným připadá nevhodné, můžu klidně změnit na Andrus, případně jinou přezdívku.

   PS: Asociace s „AnglosasoRusem“ mě nenapadla. To by muselo být spíše „AngRus“ nebo „EngRus“ (?).

   Odpověď
   • OK, vďaka za vysvetlenie. Andrus by bol asi viac fajn.

    Odpověď
 46. Federální vláda SSA má financování jen do pátku půlnoci. Co by se dělo, pokud by finncování nedostala:
  https://www.apnews.com/23fc72b295204f3cba9bf46df15237d5?utm_campaign=SocialFlow&utm_source=Twitter&utm_medium=AP_Politics

  Odpověď
  • Davam do souvislosti s dnesni udalosti na sanghajske ropne burze.

   Odpověď
   • To nevím, tady tu souvislost nevidím. K té šanghajské burze bych ale vázal zprávu, že Rusku dnes zahájilo dodávky S400 do Číny:
    https://www.rt.com/newsline/416254-russia-china-s400-delivery/

    Odpověď
  • Rusko pujcuje USA 106 miliard dolaru.
   https://de.sputniknews.com/wirtschaft/20180118319121883-russland-usa-notenbank-schuldscheine-schatzbriefe/

   Odpověď
   • Mohlo by tam byť kľudne Rusko dotuje SŠA.

    Všetko závisí na vzťahoch a spôsobe obehu dolára.

    Odpověď
    • Celý svět dotuje USA. Každý, kdo má uloženy dolary v rezervách, je jejich věřitelem, tudíž i my… USA jsou světovým dlužníkem číslo jedna… Žijí na dluh, který nikdy nehodlají splatit, proto potřebují velkou válku, která dluhy smaže a pojede se nanovo… Ups, zapomněli, že je tady Rusko a tak lehce to už nepůjde…

     Odpověď
 47. Možná jdu s křížkem po funuse ale teprve teď jsem najel na p.Pjakina a antivirus „Eset“ mně na ty str. nepustil musel jsem antivirus vypnout.Ale na YouTube jede v poho.
  ((( https://fct-altai.ru/ )))
  Валерий Пякин. Вопрос-Ответ от 15 января 2018 г.
  https://www.youtube.com/watch?v=IIloOKmUPBY

  Odpověď
  • Mne sa to iste stalo vcera…to nebude nahoda.

   Odpověď
  • Jakou máš verzi ?

   Odpověď
  • pratele a spojenci bojuji na vsech frontach

   otevrete si eset
   jdete do NASTAVENI
   pak WEB A MAIL
   pak nastaveni Ochrana pristupu na web – kliknout na ozubene kolo
   pak SPRAVA URL ADRES kliknout na zmenit
   kliknout / otevrit SEZNAM POVOLENYCH ADRES a pridat tam
   fct-altai.ru

   Odpověď
   • dík za info sice se mi to nezobrazí „klasicky“ ale přístup mám. Eset mám od začátku tak se mi nechce měnit.

    Odpověď
   • Děkuji,
    psal jsem jim na jejich oddělení totalitních režimů, že mi Altaj blokli pro závadné informace.
    Neodpověděli – žádost tam ale postupuje ..
    A tak jsem to opravil a napsal na oddělení podpory ESET, že už to jejich oddělení propagandy nemusí řešit a že touto akcí opět oživili diskuzi o LINUX, ale v novém formátu, že cesta od ESET k LINUX je zřejmě návodem, jak se zbavit vlivu dalšího totalitního režimu.

    Odpověď
  • Taky mi to Eset blokoval. Už jsem změnil nastavení.

   Odpověď
  • Keď používate na svojom PC operačný systém Linux – a nie operačný systém Windows – takéto problémy fakt už nemáte, neriešite, ste v pohode.
   Príklad zo života:
   Keď používate potraviny obsahujúce palmový olej/tuk, kokosový olej/tuk riskujete vznik nádoru.
   Keď vylúčite potraviny s obsahom horeuvedených chemických látok, ste v pohode, neriešite …

   Odpověď
   • linux je pro masochisty fajn, urcite je pro nej plno ceskych aplikaci jako ucetnictvi, autocad apod ze :-)

    a kdyz se to posere, tak se user proste rozbreci a jde shanet ve meste jesnoho z 5 ajtaku co vi co s tim kdyz to napise lilo a nic vic :-))))))))))))))))

    Odpověď
    • Oracle 911 18.1.2018 o 14:32

     Ako užívateľ Linuxu ti poviem len to, že ja za to, že TY si neschopný nemôžem. :)

     Odpověď
     • No tak jisty bych si nebyl:
      https://thehackernews.com/2017/06/cia-linux-hacking-tool-malware.html

      Odpověď
      • Oracle 911 18.1.2018 o 16:21

       To asi patrí pod príspevok od LFS.

       Odpověď
     • :-))) forest gump ze?

      Odpověď
 48. Jana z Arku 18.1.2018 o 10:16

  Do sekce Zdraví zahrada jsem dala odkaz na registr studánek podle okresů a měst,
  aby si dnes každý mohl najít tu svojí studánku podle toho kde bydlí a mohl
  si vzít vodu domů…

  Odpověď
  • Díky za to. Koukal jsem na studánky v okolí, bohužl jsou všechny vyschlé (aspoň podle informací z webu). Tak si udělám výlet jinam :)

   Odpověď
   • Jana z Arku 18.1.2018 o 19:22

    Tak šťastnou cestu za studánkou..hlavně opatrně, počasí je nepříjemné..

    Odpověď
 49. USA podľa Tillersona nezostavujú pohraničnú jednotku v Sýrii
  Spojené štáty nemajú v úmysle vytvoriť jednotku na stráženie sýrsko-tureckej hranice. Oznámil to americký minister zahraničia Rex Tillerson.
  Turecko a Irán, Sýria a Rusko sú proti tomu. Turecko pohrozilo ofenzívou proti sýrskemu pohraničnému mestu Afrín, pokiaľ budú USA vznik novej jednotky podporovať. Podľa Damašku ide o zasahovanie a podľa Ruska o začiatok územného rozpadu Sýrie.
  Tillerson prehlásil, že USA Turecko informovali, že majú v úmysle len pomôcť, aby „miestne jednotky zaistili bezpečnosť na oslobodených územiach“ v Sýrii.
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/455105-usa-podla-tillersona-nezostavuju-pohranicnu-jednotku-v-syrii/

  Odpověď
 50. Jamail Yareshi 18.1.2018 o 8:29

  http://www.eurasia24.cz/analyzy/item/2713-nova-krize-v-usa-korea-vyzrala-na-trumpa

  Šikovný novoroční trik vůdce KLDR Kim-Čong-Una může seriozně změnit světovou politiku. Pro RF a ČLR to bude znamenat zpomalení závodu ve zbrojení na tichomořských hranicích, pro USA další porážku jejich zahraniční politiky a ztrátu důvěryhodnosti mezi jeho spojenci.
  Drama Velkého Divadla pokračuje….

  Odpověď
 51. Maďaři jdou do boje.
  Maďaři chtějí „stopnout Sorose“ sadou zákonů o ilegální imigraci

  Maďarská vláda nastínila podobu připravovaného balíčku zákonů, které by uložily nové povinnosti skupinám údajně podporujícím nelegální imigranty. Sadě opatření dal vládní mluvčí Zoltán Kovács přezdívku „Stop Sorosovi“, protože Budapešť považuje amerického finančníka maďarského původu George Sorose za podněcovatele migrace, která podle ní podkopává stabilitu Evropy.
  https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/madari-chteji-stopnout-sorose-sadou-zakonu-o-ilegalni-imigraci_463433.html

  Odpověď
  • Tady se Maďarům nelze divit, protože když společenský systém v Evropě umožňuje soukromé osobě pomocí zavedených praktik mít stejnou moc (případně i větší – jak vidíme na barevných revolucích) jako vláda národního státu, tak je něco špatně.

   Odpověď
 52. Jakl jasně naznačil koho bude volit. ČT24
  Jakl: Nebudu volit někoho jenom proto, že toho druhého nemám rád!

  … Nyní k volbám ke druhému kolu půjdu a tam mám jak to vidím na vybranou mezi dvěma možnostmi, jet autem po hrbolaté, prašné cestě plné louží, která se mi ne úplně často líbí a druhá možnost je zavázat si oči a jet kamkoliv a nevím jestli tam je díra, propast, protože o té cestě nevím vůbec nic. Takže to radši pojedu po té hrbolaté cestě,“ vysvětlil Ladislav Jakl v rozhovoru. …

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jakl-nebudu-volit-nekoho-jenom-proto-ze-toho-druheho-nemam-rad/

  Odpověď
 53. Rád bych poukázal na obrazovou informaci z uSa.

  Prostě se to borti kde může a moderní technologie internetu se spikly proti zakladateli internetu. Přeformátování a odpis uSa jde opravdu v plném proudu.

  https://cz.sputniknews.com/videoklub/201801176611697-bezdomovec-kalifornie-zaber/

  Vše jde jak má.

  Odpověď
  • Hlavně se prolévají krokodýlí slzy nad těžkým údělem lidí v Africe a doma to mají na dosah a na dohled.

   Odpověď
  • Putinovec 18.1.2018 o 7:06

   Stačí se v létě projít některým pražským parkem.

   Odpověď
  • Zajímavé že je to blízko disneylandu.

   Bezdomovci, když už se o ně někde v USA starali, se jim vždy ztráceli. Pravděpodobně předpokládám na pokusy.

   Bývaly i historické okamžiky (v USA) kdy jim přes noc zmizela většina bezdomovců z nějakého města a už je nikdo nikdy neviděl.

   Odpověď
 54. Sputnik se ozval_
  4 jednoduché otázky, na které Sputniku neodpověděl Drahoš
  Minulý týden jeden z předních kandidátů na post českého prezidenta, bývalý ředitel Akademie věd Jiří Drahoš obvinil Rusko ze zasahování do českých parlamentních voleb. „Nemám žádný důvod pochybovat, že k ovlivňování voleb docházelo“, oznámil Drahoš během speciální tiskové konference v pátek 1. prosince.
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201712066384159-jednoduche-otazky-Sputnik-Drahos/

  Odpověď
  • Jamail Yareshi 18.1.2018 o 8:32

   Su to odpovedi oprogramovaneho primitiva presne v miere jeho babikovej roli – comu sa cudovat ? Jasne, nie?

   Odpověď
 55. PolySauRus 17.1.2018 o 22:16

  Ex-ředitel Národního bezpečnostního výboru pro kontrolu zbraní a nešíření zbraní USA John Woolfstal řekl ,že aby se zabránilo hypotetické agresi, je nutné vytvořit jadernou hlavici s tzv. nízkým výkonem“.Novými hlavicemi budou především vybaveny střely Trident D5 us-ponorkového loďstva. Hlavním cílem upravených raket bude odradit Rusko od použití jeho jaderných zbraní, pokud bude ve východní Evropě rozpoután válečný konflikt.
  The Guardian poznamenává, že takto USA hodlá rozšířit seznam podmínek, za kterých mohou být použity její jaderné zbraně. Takže chtějí změnit jadernou doktrínu tak, aby bylo možné ji aplikovat i při reakci na útok bez použití jaderných zbraní.
  A tož tak…

  Читайте больше на https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&langpair=auto%7Ccs&rurl=translate.google.com&sp=nmt4&u=http://www.politonline.ru/media/22892260.html&usg=ALkJrhh5FGQ1x8fLVSxxPknhfUa4OsQ4Ng

  Odpověď
 56. Měl jsem menší výměnu názorů s jedním svým katolickým kamarádem. Poslal mi jako jednomu z mnoha v rozsáhlém seznamu adresátů posměšný text, proč prý musíme zvolit za prezidenta Zemana. Pokud ho prý nezvolíme, šoupne ho jeho manželka do domova důchodců. A takový „zločin“ si prý na svědomí vzít nemůžeme. Odpověděl jsem mu, že dříve než bude mluvit o zločinu, měl by si přečíst tento rozhovor s křesťanským katolickým antikomunistou, židovským intelektuálem, který v roce 1964 odešel do Francie.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Cech-zijici-v-Parizi-Na-Zemana-muzeme-byt-hrdi-Ve-Francii-pocet-muslimu-narusta-a-schyluje-se-k-obcanske-valce-Ze-Zapadu-k-nam-prichazi-odraz-zbabelosti-a-zdegenerovanosti-520091

  Využil jsem toho, že jsem byl tou „zprávou“ obdarován jako jednoho z mnoha, takže klikem na odpovědět všem jsem zajistil to, že mojí odpověď dostali všichni adresovaní Tiše doufám, že si to aspoň několik lidí vezme k srdci.

  P.S.
  Mimochodem, mnou odkazovaný text je velmi zajímavý pohled inteligentního člověka, žíjícího ve Francii, který predikuje osud Francie, její přeměnu z více méně ateistické země na islámskou republiku přesně podle predikce Pjakinových analýz. Zpovídaný popisuje přesně technologii jakou ta přeměna proběhne. Francouzi prý bojovat až na vyjímky nebudou. Abych řekl, je mi z toho docela smutno, protože Francii a její jazyk, umění a kulturu mám velmi rád.

  Odpověď
  • Tohle je také výživné…
   https://cz.sputniknews.com/svet/201801176612911-francie-ochranka-veznice-moznost-dzihadista/

   Odpověď
 57. PolySauRus 17.1.2018 o 21:46

  Skupina amerických senátorů požádala ministerstvo spravedlnosti, aby vysvětlilo, jestli se budou čínská státní média registrovat jakožto zahraniční agenti, oznámil časopis Foreign Policy s odvoláním na dopis, který dostal k dispozici.A tož tak…

  Odpověď
 58. Dělo se v únoru 2008 něco významného?
  https://www.novinky.cz/krimi/133670-prazske-palladium-evakuovali-kvuli-pozaru.html

  Odpověď
 59. A opet novy V.V. Pjakin k ceskym volbam: „zalezi na tom, kdo za kym stoji“.
  https://aeronet.cz/news/dnes-definitivne-skoncila-nezavislost-ceske-televize-to-malo-co-z-ni-zbyvalo-generalni-reditel-ct-petr-dvorak-vstoupil-oficialne-do-politiky-podepsal-vyzvu-proti-andreji-babisovi/

  Odpověď
  • To je síla.

   Odpověď
   • No tak to jsme věděli .. ..
    Že dávají karty na stůl není jejich síla. Jsou v koncích, jen si pořád nasazují pyšné masky, ale pod nimi je jen zoufalství.
    Jak říkají mnozí: „Žijeme ve skvělé době ..“.

    Odpověď
  • Dvořák a jiní z ČT1už nemají žádnou šanci na vlastní záchranu. A odvahu na to vzepřít se také ne.
   Jediné co jim tedy logicky zbývá je cesta k vlastní záhubě.

   Odpověď
  • Ač tedy Aeronet co se týká KSB je mimo, kolem voleb odvádí slušnou práci, stejně tak Parlamentní listy.
   Za to jim patří dík.

   Odpověď
 60. Pan Veleba se vypořádal s vyšetřovatelem z 50-tých let Veselovským na DVTV.

  Na závěr řekl co si myslí o Veselovském a Bakalovi a pak odešel.

  Nevím, odpovídá Jan Veleba na otázku, odkud pocházejí peníze, které na kampaň vynaložil spolek Přátelé Miloše Zemana, jehož je sám členem. A stejně reaguje i na dotaz, zda na kampaň přispěla Strana práv občanů, které předsedá. Sám jsem nic nepodepisoval, netuším, říká Veleba. Z údajů o nepeněžitém bezúplatném plnění, které musí kandidáti zveřejnit před volbami, přitom vyplývá, že Strana práv občanů vydala více než milion korun na výrobu a instalaci reklamních bannerů pro Zemanovu kampaň.

  Senátor Veleba odešel Veselovskému ze studia. Nedokázal vysvětlit, kdo platí kampaň Zemanovi
  https://video.aktualne.cz/dvtv/senator-veleba-odesel-veselovskemu-ze-studia-nedokazal-vysve/r~be9928e0fb8711e7afac0cc47ab5f122/

  Odpověď
  • Jejda, nějak mně unikla kategorie. Omlouvám se. Já vím mělo by to být do ČR/SR politika

   Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>