Egregoriálně-matriční projevy

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. Tak tohle nevymyslíš:
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/470277-turecky-kamion-se-na-slovensku-prevratil-na-dum-v-nemz-spali-rodice-s-kojencem.html
  V obci Turček v okrese Turčianské Teplice sjel turecký kamión ze silnice a převrátil se na dům. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

  Copak chystá Turecko na Slovensku?

  Odpověď
  • …cca 10 rokov dozadu sa u nás, tiež ,,podarilo“ jednému tureckému kamiónu vyletieťzo zákruty priamo na kapličku svätého za obcou, ktorú zrovnal so zemou. Po čase sa obyvatelia poskladali a dali vybudovať novú o kúsok ďalej.

   P.s.: …a možno by sa to tomu kamiónu ani nepodarilo, keby neboli predtým vypílili tie dve obrovské lipy, ktoré pri kapličke stáli a rástli.

   Odpověď
  • Neprejdú. A to napriek tomu, že si tu chystajú zázemie.

   Odpověď
  • Oracle 911 25.4.2018 o 12:05

   Ja len dodám, že historicky vždy narazili keď vyrazili proti nám.

   Odpověď
  • jen ne turecké hospodářství!

   Odpověď
 2. Den po oznámení nové šéfky ministerstva vnitra na Slovensku…
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/470268-policejni-vuz-se-na-slovensku-celne-srazil-s-autobusem-jeden-mrtvy.html
  netvrdím že je tam souvislost, no…

  Odpověď
 3. Omylem zabit vzácný medvěd. Netroufnu si analyzovat.

  https://zpravy.idnes.cz/medved-apeninsky-smrt-ohrozeny-druh-italie-sedativa-pcd-/zahranicni.aspx?c=A180422_151934_zahranicni_amu

  Odpověď
 4. Fotbal – Velke pozdvizeni: Evropsky pohar- vitezna trofej – ukraden v Mexiku.
  Arsenal London, Atletico Madrid, Olympique Marseille a Red Bull Salzburg – tyto kluby jsou zastoupeny v Evropskem poharu. Ani ne ctyri tydny pred velkym finale v Lyonu (16. kvetna) panuje velky sok v UEFA. Vitezna trofej Evropskeho poharu byla ukradena pri reklamni ture v mexickem meste Leon (lev), hlasily mistni urady. Pohar byl vystaven na stadionu Nou Camp (katalansky- „nove herni pole“). Trofej byla ukradena z auta po UEFA predstaveni.
  Nastesti mohla policie pachatele rychle vypatrat a pohar neposkozeny vratit. Slavna trofej se predava od roku 1972 vitezi. Rakousky klub Red Bull Salzburg bojuje letos o Evropsky pohar.
  http://www.krone.at/1696828

  Odpověď
 5. V Štúrove našli 4ks 100kg nevybuchnuté ruské letecké bomby, obyvateľov museli evakuovať.
  https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/466822-v-sturove-nasli-povojnovu-municiu-zasada-krizovy-stab/

  Námatkou skúsim – to sú tie 4 svetové strany, o ktorých hovoril Pellegrini, že sa má Slovensko na ne orientovať?

  Odpověď
  • Oracle 911 20.4.2018 o 13:57

   Skôr tu buchne informačná bomba z 2. svetovej vojny, možno sa dozvieme, ťo sa v skutočnosti dialo v zákulisí počas 2. svetovej vojne.

   Odpověď
   • …což jakoby trochu nakousl Mečiar při vystoupení v ČR na půdě bývalého federálního shromáždění, kde hovořil stručně o dějinách Slovenského národa. Ale tam o tom hovořil jen v náznacích, že bylo všechno trochu jinak.

    Odpověď
   • Hm, to by aj sedelo, ak prihliadneme na to, čo sa tento týždeň riešilo okolo pamätníka na Dukle

    Odpověď
    • Oracle 911 20.4.2018 o 19:33

     Blíži sa 1. a 8. máj, takže…

     Odpověď
     • Môže to mať nejaký súvis s bombou, nájdenou v Berlíne?
      https://www.ta3.com/clanok/1126335/v-centre-berlina-zneskodnili-bombu-z-okolia-evakuovali-tisice-ludi.html

      Odpověď
 6. Kitěž
  https://cz.sputniknews.com/svet/201804207189086-babatel-bazina-hrad/

  Pro připomínku:
  http://leva-net.webnode.cz/products/globalni-transformace-rusky-projekt/

  http://karelfunk.bloger.cz/Moznosti-pro-budouci-vyvoj/LEGENDA-O-NEVIDITELNEM-MESTE-KITEZI-TAJEMNA-RUSKA-LEGENDA

  Odpověď
 7. Dnes jsem si odpolene zdřímnul, po probuzení jsem si řekl, že se musím se svým snem s Vámi podělit. Zdálo se mi, že jsem byl s někým v lese.
  Nevím už, zda to byl muž nebo to byla žena. Pamatuji si, že jsme přicházeli k lesní lávce, spíš lávce než mostíku a zezadu přišli dva, od pohledu pološílení NATOvští vojáci nebo nějací jejich „příbuzní“, zepředu, za lávkou, se objevila skupinka ruských vojáků. Bylo jich více, než 3-4, možná i více než 12, ale zase ne obří skupina.
  Zjistili jsme, že ruští vojáci si zde ustanovili základnu a budou zde dohlížet na bezpečí.
  Proběhl rozhovor, už přesně nevím o čem, ale přešli jsme lávku, pozváni na ruskou základnu.
  Na ruské základně nás nikdo nešacoval, byli jsme v nějaké místnosti s výhledem ven, kde pod a dokonce i na kaskádovitém, zatravněném svahu, trochu jako Zikkuratu chodili obyčejní lidé, Češi a procházeli se, někteří i se psem…trošku jako Vítkov v Praze, ale ne tak strmé, s volným přístupem a v lese. Vylezli jsme na terasu – balkón a volně jsme se dívali na les.
  Základna vypadala trochu jako moderní úsporný dům, obložený světlými kulatinami ze dřeva.
  Brzy se objevila jiná skupinka, též poměrně velká, více než 20 vojáků, byli to NATOvští Češi a říkali, že po lese se potulují dva nebezpeční vojáci a že bychom měli jít s nimi a bezpečně se vrátit.
  Na to jsem odvětil, že jsme je již potkali, že jsme pod ochranou ruských vojáků a nevidím důvod, proč bychom se měli někam vracet, načež skupinka odešla a já se probudil.

  Mluvčí, který na nás promluvil trochu připomínal generála Pavla, avšak nebyl konkrétní podobou nikoho, koho znám.

  Zajímavé je, že lávka, která mi připomíná jedno reálné místo, je směrem, kterým jsme přešli, z východu na západ – základna na západním břehu, nikoliv opačně.
  Na západním břehu se nacházela ruská základna.

  Odpověď
 8. V noci skonal ďalší cyklista, 25 ročný. Žeby pokus o programovanie? Meno Goeleven = Go11. https://sport.pravda.sk/cyklistika/clanok/466581-cyklisticky-svet-je-v-soku-zomrel-dalsi-belgican-pred-10-dnami-vyhral-casovku/

  Odpověď
  • užívajú látky na podporu výkonnosti, ktoré síce nie sú zakázané, teda nepatria do zoznamu zakázaných, ale k zdraviu neprospievajú ( zrýchľujú srdečnú činnosť, spôsobujú srdečnú arytmiu )

   Odpověď
 9. Oracle 911 17.4.2018 o 14:03

  Dnes som počul v rádiu, že francúzsky súd vo svojom rozsudku (asi zo včera) prinútil zmeniť meno chlapca z Jihad na Jahid.

  Odpověď
  • No to to moc nevytrhli:
   Jihad – arabske jmeno pro chlapce – znamena snazit se, namahat se, ale take znamena snazit se ve vire. Ve valecnem slovniku znamena „Svatou valku“ – valka ve jmenu Boha
   Jahid – arabske jmeno pro chlapce – vyznam jmena – „ten kdo bojuje“

   Odpověď
   • Oracle 911 17.4.2018 o 21:55

    Svätá vojna vs bojovník, otázka je za čo.

    Odpověď
    • Tak bych rekla, ze ty verici za viru a ty neverici za penize, ale zkombinovat se to da urcite. :)

     Odpověď
  • Zaznamenal jsem a hledal význam slova Jahid. Úředně přikrili Jihad a nahradili ho slovem, které nepobouří, ale má stejný význam. Pouze úředně schovají džihád pod korektnější termín a budou pokračovat dál. Jahid je významově stejný se slovem Jihad.

   Odpověď
 10. Mezi Skyllou a Charybdou… matriční zajímavost!
  Včera jsem se díval na díl seriálu Sběratelé kostí. Série 11, díl 11. Vysílali včera, premiéra v USA přesně dva roky před sobotním raketovým útokem, 14.4.2016.)

  Hodgins (vědátor, král laboratoře) je po úrazu na vozíku, má hematomem přerušenou míchu a ochrnuly mu nohy. Téma je jestli mu ta část míchy opět doroste nebo ne. Kolegové mají starost, nechtějí ho nechat pracovat protože by měl odpočívat, na druhou stranu ho nechtějí nechat doma protože bez práce nebude mít motivaci a víru v uzdravení.

  Doktorka Brennenová v jednu chvíli doslova říká:
  Teď ho musíme nechat proplout mezi Skyllou a Charybdou, obojí je risk.

  Díl končí scénou kde se Hodgins dozvídá že nervy odumírají a dolní končetiny už nikdy nebude ovládat, před ženou to zatají.

  Podle mne docela jasná matriční ozvěna toho jak dopadlo proplutí GP mezi Skyllou a Charybdou. Nohy, to na čem se stojí, tedy základní stabilita jakéhokoli řízení, zůstává pro Hodginse který proplouval mezi Skyllou a Charybdou neovladatelná navždy. Ztráta stability řízení GP jak vyšitá.

  Kdyby o tom nemluvil tolikrát Pjakin, a kdyby číslo série/dílu nebylo 11/11, souvislost bych nehledal, ale…

  Odpověď
  • Oracle, zajímá mě tvůj názor :-) pořád čekám… :-D

   Odpověď
   • Oracle 911 17.4.2018 o 17:29

    Podľa mňa korektná analýza.

    Odpověď
  • Velice zajimavé. Jen mi hapruje jedna věc. Proč by GP dával vzkaz o svém ochrnutí. Symbolika čísel atd. je jasná a je to matrice, ale není o GP.

   Odpověď
   • Mozno to nieje odkaz GP,ale pre GP.

    Odpověď
    • Od koho? Kdo ještě mluví jazykem amerického seriálu?

     Odpověď
     • Na vysvětlenou oběma, matriční ozvěna není jazykem nikoho konkrétního nižšího než HNR. Všechny události na světě mohou odrážet matrice podle egregorů kterým jsou dané procesy příslušné. Čili ve všem co je tak či onak napojeno na biblický egregor (a to americká kultura určitě je) se kdekoli může objevit matriční odraz částí nebo celku probíhajících procesů v rámci tohoto egregoru, které s tím souvisejí. Ať už se tam objeví „náhodou“, nebo proto že číselná míra a základní informace dané věci ladí s daným procesem který odrazí. V daném případě možná stačilo že série/díl je 11/11, možná některé další atributy, vedly k tomu že autor tam nevědomky opsal matrici/její stav v probíhajícím procesu.

      Čili nejde o ničí vzkaz nikomu, jde o odraz určitého procesu nevědomky vepsaný autorem seriálu, bez něčí kontroly, něčího řízeného zásahu.

      Chápu to jako určitý signální odraz v jakém stavu je určitý proces.

      Odpověď
     • PS: Čili jde o jazyk životních okolností v jedné z jeho podob. A ten probíhá ve všech jazycích, je mu jedno jestli v angličtině, uzbečtině, nebo v českém dabingu.

      Odpověď
      • Díky za vysvětlení.

       Odpověď
 11. V letadle společnosti S7, jež mělo letět z Domodeva do Španělska prorazily zlate cihly podlahu.

  Do zavazadlového prostoru letounu naložili zlaté cihly spolu se zavazadly cestujících, během nakládání cihly spadly a prorazily podlahu. Cestující, kteří již byli na palubě, byli požádáni, aby opustili letadlo a počkali na další.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201804167166915-zlato-cihla-podlaha-letadlo-letiste/

  Odpověď
  • oprava Domodedova

   Odpověď
  • Zajímalo by mě, komu ty cihly patřily…

   Odpověď
 12. V Británii do chodců najelo auto
  Osobní auto BMW najelo do šesti lidí v britském hrabství Essex, informuje portál EssexLive s odkazem na pořádkové orgány
  https://cz.sputniknews.com/svet/201804157159610-Britanie-auto-najezd/

  Odpověď
  • Oracle 911 15.4.2018 o 16:42

   1/7 zlikviduje zbytok…

   Odpověď
 13. Silný vítr poškodil jeden ze sedmi divů světa
  Tádž Mahal přišel o své ikonické minarety
  1 ctyrmetrovy , umelecky zdobeny, piskovcovy sloup na kralovske brane spadl pri silnem vetru ve stredu 12.4. a rozbil se.
  Druhy sloup strhnul silny vitr (130 km/h) z jizni brany v parku. Obe brany patri ke zdi z cerveneho piskovce, ktere ohranicuji okruh okolo mauzolea.
  Samotne mauzoleum a 4 minaretove veze zustaly neposkozeny.
  Vitr byl tak silny, ze odval staty Uttar Prades a Rajastan, ktere se nachazely na severu zeme.
  Velky mogul Shah Jahan nechal postavit Taj Mahal v 17. stoleti jako hrobku pro svoji zemrelou manzelku Mumtaz Mahal. Stavba z bileho mramoru patri od roku 1983 ke svetovym kulturnim pamatkam UNESCO.

  http://www.dw.com/de/sturm-zerst%C3%B6rt-s%C3%A4ulen-an-den-eingangstoren-zum-taj-mahal/a-43372504

  Odpověď
  • Oprava: Silny vitr o 130 km/h se prehnal pres staty Prades a Rajastan…. ne odval; omluva.

   Odpověď
   • Ale to „odvál státy“ také znělo zajímavě. Hned jsem zbystřel. :)

    Odpověď
    • Ameriku postihly silné sněhové bouře. Že by Putin? :D
     https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/469196-spojene-staty-zasahly-snehove-boure.html

     Odpověď
     • Ne, tentokrát na vině je Puškin a Metelice… :)

      Odpověď
    • No, vsak jsem se omluvila – stalo se v zapalu boje :). Spis by me zajimalo, co to ma znamenat, jestli by jsi mi to mohl vylozit, a to bez ohledu na to, ze za to muze urcite Putin. :)

     Odpověď
     • Když jsem šel dnes náhodou kolem televize v okamžiku informace o oné sněhové nadílce a také o ohromných požárech v Austrálii, měl jsem pocit: „Nejvyšší“ se zlobí a začíná dělat pořádek.
      Mimochodem, všiml si někdo také oblohy nad námi za posledních cca 1-2 týdny? Přestali práškovat – asi již došly peníze. Anebo to někdo zatrhnul.

      Odpověď
      • V sobotu něco málo sypali (severní Morava).

       Odpověď
      • U nas praskuju o 106, vcera k vceru som napocital 26 ciar a cele obloha bola zazavojovana. Do rana to zmizlo, ale cez den dnes opat tahali lajnu.

       Odpověď
      • Putinovec 21.4.2018 o 7:06

       Proč nepráškují v noci,kdy to není vidět.Potřebují snad nutně slunce?

       Odpověď
  • Pád sloupů nej symbolu Indie. Možné předznamení pádu kastovního systému

   Odpověď
   • Nej muslimsky chram s jeho bilymi sloupy ale zustal cely.
    Pripomnelo mi to Hagia Sofia (Chram bozi moudrosti) v Turecku
    http://turecko.vdetailech.cz/cs/katalog-objektu/pamatky-a-muzea/hagia-sofia-chram-bozi-moudrosti
    a
    novou Juma-Mesitu v Moskve
    https://www.tyden.cz/rubriky/relax/cestovani/nova-mesita-v-moskve-bude-patrit-k-nejvetsim-v-evrope_356377.html

    Odpověď
 14. Čtu tyto stránky s obdivem k vám všem, kteří zde publikujete. Pana Pjakina poslouchám už dlouho a už někdy i v ruštině, když jsem nedočkavá. Dnešek mě dostal, ale snažím se chápat, o co jde. Můj příspěvek:
  Dnešní bombardování Sýrie má datum 14.4.2018, co 14.4 = 9 a 2018 = 11. Z toho mi vychází 9/11 – je to vzkaz?

  Odpověď
 15. Na letisku v Mníchove zadržali staršiu ruskú ženu na invalidnom vozíku
  13.04.2018 – 19:21

  Nemecké úrady zadržali na mníchovskom letisku staršiu ruskú ženu na invalidnom vozíku .

  To bolo oznámené RIA Novosti jej príbuzným.

  Podľa nich 76-ročný Elmira Aslanyan bola zadržana v termináli 1 pri odchode z Mníchova

  „Teraz bola odvezená do cely , po zadržaní na letisku . Pohybuje sa na invalidnom vozíku. Povedali, že dôvodom je, že pred niekoľkými rokmi pri vstupe do Nemecka uviedla, že žije v jednom hoteli a nakoniec sa usadila v inom hoteli, „uviedol zdroj.

  Podrobnosti o incidente sa objasňujú.

  Odpověď
 16. 11.4.2018 Vrtulník mal nehodu a tvrdo pristál na ulici Антенная – Хирургическая в Хабаровске, ГУ МЧС, hlásené na webových stránkach krajského ГУ МЧС všetci na palube zahynuli.
  Incident sa stal v čase 11.30 miestneho času (4.30 moskovského času) v oblasti ulíc Антенная – Хирургическая . Vojenský vrtuľník Mi-8 z leteckej spoločnosti „Vostok- východ“ urobil ťažké pristátie v pustatine (anténne pole). Podľa predbežných informácií na palube bolo šesť ľudí. Budovy a stavby neutrpeli, „uviedla správa. V dôsledku nehody zahynulo všetkých šesť ľudí. V stredisku katastrof sa uvádza, že na mieste havárie vypukol oheň. „Všetko, čo môžeme povedať isté, je, že vrtuľník sa rozletel na časti“ povedal.
  https://ria.ru/incidents/20180411/1518352331.html?referrer_block=index_main_2

  Odpověď
 17. Vietor v Číne sfúkol obrovskú sochu prvého cisára https://www.aktuality.sk/clanok/579749/obrovsku-sochu-prveho-cinskeho-cisara-sfukol-silny-vietor/

  Odpověď
  • Oracle 911 10.4.2018 o 12:21

   Čína ako vládca (sveta) padne na hubu.

   Odpověď
   • ostáva Rusko resp. Slovania

    Odpověď
 18. Hm…tak nám tých požiarov nejak pribuda….https://www.turcania.sk/v-martine-hori-trznica-pondelok/

  Odpověď
  • predpokladáme poisťovací podvod, alebo nejaký iný, aby podchod prešiel z správy mesta do súkromných rúk (vraj požiar porušil statiku podchodu)

   Odpověď
 19. Zavření vleků je ve Švýcarsku něco naprosto neslýchaného. Švýcaři zuří: Vítek zničil sen o olympiádě, vyvlastněte ho. Je to lekce pro organizátory, že je třeba mít připraven záložní plán, pokud se spoléhají na stávající infrastrukturu v soukromých rukou“

  https://www.euro.cz/byznys/svycari-zuri-vitek-znicil-sen-o-olympiade-vyvlastnete-ho-1401223

  Odpověď
  • Ide o mesto Sion – ak si niektorí spomeniete pred rokom alebo dvomi sme tu riešili skok stáda zo skaly v blízkosti tohto mesta

   Odpověď
  • No sotva ju stiahli kvôli tomu vleku. Bol tam vyšší zámer. Kto má záujem, môže sa oboznámiť https://www.youtube.com/watch?v=YkEG8Uu2WME. Nebudem to rozpisovať, to by som si to musela pustiť znovu. Ide o 144 000 vyvolených. Príslušné state z písma. Neskôr Budkov spomínal, že svoju kandidatúru stiahli.

   Odpověď
 20. Nasredin 9.4.2018 o 11:23

  Včera byl na Prima Zoom podrobný životopisný dokument o Karlu Marxovi. Mimo jiné tam odeznělo, že jeho pohřbu se zúčastnilo 11 smutečních hostů …

  Odpověď
 21. Dobrodej 9.4.2018 o 7:35

  Tento víkend boli v Košiciach až tri požiare. Chcelo by to zhrnúť a analyzovať ako celok. Mohol by to niekto schopný urobiť?

  Odpověď
  • http://www.vodaksb.eu/diskuse/egregorialne-matricni-projevy/

   Odpověď
 22. Výbuch a požiar v košickej bytovke má jednu obeť
  V bytovom dome na Obchodnej ulici v košickej mestskej časti Západ došlo v nedeľu večer k výbuchu a následnému požiaru. Vyžiadal si jednu obeť.
  https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/465293-v-bytovom-dome-v-kosiciach-doslo-k-vybuchu-obyvatelov-evakuuju/

  Odpověď
  • Predbezne vybuch plynu,obet muž (88 alebo 92rokov) 4poschodie.

   Odpověď
   • Oracle 911 9.4.2018 o 6:56

    Niekto to sem už dal ale vďaka za doplnenie.
    To ten reverz pre Ukrajinu pre GP bude katastrofou. :)

    Odpověď
 23. Obyvatelia dánskeho mesta Vordingborg, ktoré sa nachádza na ostrove Sjælland (najväčší ostrov Dánska), zachytili nie veľmi vydarenú riadenú demoláciu 52 metrovej betónovej veže (staré silo) v miestnom prístave. Demolácia spočiatku začala dobre, ale zatiaľ z nezistených príčin v priebehu demolácie zmenila svoj smer a budova tak spadla priamo na vedľajšiu budovu. Celý incident sa odohral v piatok 6. apríla a veža sa zrútila na budovu knižnice. Na mieste sa nachádzali policajti a záchranári, podľa ktorých nedošlo počas demolácie k žiadnym zraneniam. Škody zatiaľ neboli vyčíslené. Taktiež sa začalo vyšetrovanie, prečo odpálenie budovy dopadlo tak, ako dopadlo.

  https://youtu.be/vCPRBwp1TLM

  Odpověď
 24. Pozar v sobotu v Trampove mrakodrapu v New Yorku
  200 zachranaru v nasazeni, pricemz 4 hasici byli zraneni.
  67. lety obyvatel v 50. patre podlehl tezkym zranenim v nemocnici. Jeho velky byt byl plny nabytku a prakticky cely vyhorel.
  Pricina je zatim neznama.
  https://de.sputniknews.com/panorama/20180408320235972-new-york-brand-trump-tower/

  Odpověď
 25. Do historické budovy na pobřeží Bosporského průlivu narazil v sobotu tanker, kterému se zaseklo řízení.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/468475-do-budovy-na-pobrezi-bosporskeho-prulivu-narazil-tanker.html

  Odpověď
  • https://www.youtube.com/watch?v=EcLGd_MIBT0&feature=youtu.be

   Odpověď
  • Oracle 911 7.4.2018 o 19:58

   GP v Turecku narazí…

   Odpověď
  • názov lode VITASPIRIT je tiež zaujímavý

   Odpověď
   • ešte link https://www.youtube.com/watch?v=e_kTNFUL51Y

    Odpověď
 26. V Münsteru na západě Německa najelo auto do chodců. Na místě jsou tři mrtví a desítky zraněných, informuje Spiegel Online.

  List Focus uvedl, že zemřeli tři lidé a asi 50 bylo zraněno. Policie vyšetřuje, zda šlo o teroristický útok. List Rheinische Post s odvoláním na své zdroje informuje, že jde o úmyslný čin.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201804077113078-auto-nemecko/

  Odpověď
  • http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-13/#comment-127574

   Odpověď
   • Prosim smazat, diky.

    Odpověď
 27. Vlak prevážajúci naftu sa zrazil s nákladným autom Tatra, na koľajach, ktoré vedú k U.S. Steel Košice. Vodič Tatry neprežil, jedna z troch lokomotív sa vykoľajila. Zastavíme americké riadenie na Slovensku, ale budeme musieť niečo obetovať.
  https://www.ta3.com/clanok/1125489/vlak-ktory-prevazal-naftu-sa-zrazil-s-nakladiakom-vodic-neprezil.html

  Odpověď
  • Oracle 911 7.4.2018 o 19:57

   Skúsim to rozlúštiť:
   -nafta je palivo;
   -šofér je riadenie;
   -lokomotív je oficiálny pilier štátnosti t.j. zákonodarná, súdna, exekutíva;
   -vykoľajil sa asi 1. lokomotív v ktorom sedí rušňovodič t.j. ideologická moc.

   Takže síce zneutralizuje sa ideologické riadenie SŠA/Anglosasov ale to bude mať neblahé následky pre štát lebo zákonodarnú a ideologickú moc vykoľají.
   Vzhľadom na to, že čo sa teraz u nás a vo svete deje, tak by som nečudoval, že ďalšia resp. súčasná politická kríza by skončila s narušením fungovania štátu lebo síce zlikviduje podpindusníkov v politike ale neexistencia adekvátnej náhrady, ktorá by bola politickou protiváhou Smeru je vážny problém. Inými slovami ani Mečiar a ani GP nestihnú včas prebudovať ĽSNS na konzervatívne-kresťanskú stranu.

   Odpověď
   • Daniela I. 8.4.2018 o 22:31

    @Ori, trošku doplním tvoj názor:
    - U.S. Steel Košice = hrozienko Pindosov vylúpnuté z bývalých VSŽ vďaka našim podpindosníkom = M. Dzurinda, I. Mikloš, (obaja SDKÚ-DÚ) B. Schmögnerová (bývalá SDĽ)
    - 3 lokomotívy = riadenie 3 ústavných činiteľov ( predseda NR SR, predseda vlády, prezident)
    - vodič Tatry = riadenie + odkaz na rodisko/bydlisko jedného z riadiacich (ústavných) činiteľov
    Chápem to tak, že Pindosom aj našim podpindosníkom končí slovenský klondajk; (p)rezident, inak boss Sorosovho Komanda SS ( organizácia za Slušnú Spoločnosť a Slušné Slovensko) dostal dôrazne varovanie, čo sa mu môže prihodiť, ak neprestane liezť do kompetencie iným štátnym orgánom ( vodič tatrovky vliezol na koľajište).

    Okrem toho sa mi táto správa spojila so správou o stretnutí prezidenta ČR M. Zemana s našim (p)rezidentom Kiskom v Tatrách. Stretnutie v Tatrách ( neďaleko Poprad, rodisko (p)rezidenta) si špeciálne vyžiadal prezident Zeman, čo na tlačovke obaja zhodne potvrdili a myslím si, že aj dátum stretnutia bol starostlivo vybraný. Čiže M. Zeman prišiel do Tatier s nejakým posolstvom. Pozrela som si videjko z ich TB:
    https://www.youtube.com/watch?v=7WinoRiJQ50

    Stretnutie a tlačovka sa uskutočnili 05.04.2018. Obaja vyzdvihovali dobré vzťahy medzi nami (republikami), informovali aj o ďalších stretnutiach a akciách v súvislosti s oslavami 100 – tého výročia vzniku ČSR. Prezident Zeman viackrát vo svojom príhovore spomenul Košice, čo podľa mňa nebola náhoda. Ako je všeobecne známe, v r. 1938-39 ČSR de facto zanikla, ale de jure existovala a po oslobodení Košíc Červenou armádou bol dňa 05.04.1945 vyhlásený Košický vládny program, dokument, ktorým sa nadviazala kontinuita na predvojnovú ČSR v jej pôvodných hraniciach. V súčasnosti mi to pripadá ako nadviazanie novej kvality vzťahov medzi ČR a SR, nejaké kontúry budúceho súštátia – zväzu?, t.j. toho spomínaného mosta medzi Východom a Západom.

    Inak to videjko stojí za pozornosť. Štátnik – prezident ČR M. Zeman udeľuje lekcie amatérovi (p)rezidentovi SR A. Kiskovi ohľadom kompetencií jednotlivých št. orgánov napr. na kauze Skripaľ. Náš (p)rezident, žiaľ, ňepoňal :-( Stále sa tvári, vyjadruje sa a koná ako prezident v prezidentskom štáte, diktuje, čo má urobiť nový minister vnútra ohľadom prezidenta PZ Gašpara a v súvislosti s kauzou Skripaľ, jednoducho musíme urobiť to, čo od nás očakávajú spojenci, aby boli spokojní. Vôbec mu nedošlo, na čo ho upozorňoval prezident Zeman, keď hovoril o nových skutočnosti v kauze Skripaľ. Tá vôdzka (kravata) na (p)rezidentovom krku musí byť poriadne pritiahnutá.

    Myslím si, že k týmto dvom správam môžeme priradiť aj tretiu – požiar v košickom činžiaku = odkaz pindosom a podpindosníkom: Sme bdelí, všetky zložky sú pripravené k okamžitému zásahu…. požiar sa podarí v zárodku udusiť :-)

    Odpověď
    • Oracle 911 9.4.2018 o 6:38

     >- 3 lokomotívy = riadenie 3 ústavných činiteľov ( predseda NR SR, predseda vlády, prezident)
     - vodič Tatry = riadenie + odkaz na rodisko/bydlisko jedného z riadiacich (ústavných) činiteľov

     Len s týmito 2 bodmi nesúhlasím lebo:
     -nie sú to ústavní činitelia, ktorý tento štát ťahajú oni len riadia na základe nejakej ideológie a svetonázoru tento štát;
     -pokiaľ ten chudák nebol rodený Popradčan, tak to asi nebola narážka na nášho rezidenta.

     Odpověď
 28. Opět krátká připomínka pro ty, kteří se chtějí zúčastnit.
  Je první pátek v měsíci a na svobodném vysílači https://www.svobodny-vysilac.cz/ bude dnes v 22:05 vysílána společná řízená meditace s tématem podpory egregoru slovanství. Je zván každý, kdo se chce připojit. Kdo používá jiné techniky (podle svého výcviku), může je použít, také je zván.

  Odpověď
 29. Sbohem státní útvare Lotyšsko.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201804067104946-medved-lotyssko-rusko-hranice/

  Odpověď
  • Oracle 911 6.4.2018 o 20:52

   Bude zas súčasťou ruského sveta a mňa zaujíma, kedy bude rad na nás (Česka a Slovenska).

   Odpověď
 30. Přemysl 6.4.2018 o 11:27

  Britský snowboardista v Alpách sjížděl za hustého sněžení svah mimo sjezdovku (mimo pravidla). Při pádu uvízl hlavou ve sněhu, hlavu nedokázal vyprostit a udusil se.
  http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/220041-v-alpach-se-udusil-britsky-snowboardista-hlavou-uvazl-ve-snehu/

  Odpověď
  • Člověk 6.4.2018 o 11:36

   NowHeChoked

   Odpověď
   • Přemysl 6.4.2018 o 12:36

    Ano. :) NowWeChoke má dva významy. Velmi rychle se ze stavu „teď dusíme“ dostali do stavu „teď se dusíme“.

    Odpověď
 31. Muž neúnavně prováděl veverce resuscitaci, zachránil jí život

  Svědky dojemného okamžiku byli obyvatelé kolumbijské Cartageny. Skupinka mladých mužů se tam ujala veverky, kterou zasáhl elektrický proud a pomocí resuscitace se ji snažila přivést zpět k životu. Jejich snažení se nakonec ukázalo jako úspěšné. O události informoval deník Daily Mail.

  https://www.novinky.cz/koktejl/468302-muz-neunavne-provadel-veverce-resuscitaci-zachranil-ji-zivot.html

  Zajímavé, co by to mohlo znamenat?
  Veverka si dělá zásoby, náznak oživení zdrojové stability?
  Veverka říká, že nikdo jiný nepomůže, pokud se člověk nezvedne a neudělá věci za sebe sám.
  Říká nám, že máme být aktivní a vzít svůj život do vlastních rukou.

  Odpověď
  • PS.: Když jsem článek navštívil, bylo v diskusi 17 příspěvků.

   Odpověď
   • Já 29. :)

    Odpověď
    • Jako amulet chrání před: zlých překvapení a proti strnulosti.
     Více zde: https://www.reiki-oasa.cz/products/silove-zvire-vevreka/

     Odpověď
     • Veverka – Squirrel – Podporuje člověka v nalezení dynamického spojení práce a hry. Zvyšuje uvědomění vlastního vnitřního dítěte plného života a učí přetížené lidi prožívat svou práci jako hru. Mění jakýkoliv úkol v příjemnou hru. Zlepšuje schopnost shromažďovat a uchovávat zdroje. Pomáhá plánovat a šetřit pro budoucnost.
      http://www.samanismus.estranky.cz/clanky/najdi-sve-silove-zvire.html

      Odpověď
 32. Na Černém Mostě v Praze se propadl strop protiatomového krytu.
  Zajímavé znamení…
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201804027078850-praha-cerny-most-strop-kryt-propad/

  Odpověď
  • Oracle 911 2.4.2018 o 13:32

   Ešte raz prečítajte tento eM-ov komentár.

   Odpověď
   • Pravdepodobne myslíš na prípadný veľký konflikt ,ktorý by rád kolektívny Západ rozpútal proti Rusku .lepšie povedané pri ruských hraniciach.
    nakoniec sa ukáže ,že naša/západná/ infraštruktúra -zapadne myslenie je v stave , ktorého stav nechcem radšej ani vedieť.

    Odpověď
  • To mi opět připomíná myšlenku,co chtěl autor říci touto písní?

   https://www.youtube.com/watch?v=Fm0qsXqwvlE

   Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>