Egregoriálně-matriční projevy

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. MichaelAssed 20.8.2017 o 9:58

  wh0cd809331 Metformin 500 Mg Tablets

  Odpověď
 2. MichaelAssed 20.8.2017 o 9:49

  wh0cd809331 cheapest amoxicillin

  Odpověď
 3. Minulou sobotu dostal někdo neodolatelnou chuť na sladké a ukradl kamión plný Nuttely a čokoládových vajec Kinder Surprise, celkem nedůležitá zpráva přesto se dostala do přehledu hlavních zpráv mnoha zahraničních zpravodajských serverů. https://www.novinky.cz/koktejl/446343-velka-cokoladova-loupez-zmizelo-20-tun-kinder-vajicek.html Kinder surprise je v podstatě nízkorozpočtová varianta Fabergého vejce, https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_(%D1%8F%D0%B9%D1%86%D0%BE_%D0%A4%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B5)#/media/File:Faberg%C3%A9_egg_Rome_08.JPG které se stalo symbolem vládnutí posledního ruského cara Nikolaje II., tedy spíše jeho neschopnosti vladnout. Momentální potěšení z filigránského luxusu mělo pro něj přednost před důkladným plánováním státnických rozhodnutí, která mají vždy dalekosáhlé následky. Fabergého vejce jsou obecně symbolem iluzorního světa, v němž jsou uvězněny mocensko ekonomické elity, ty jsou pak schopny s velkým nadšením řezat větev na níž sedí. Jako příklad mohou posloužit ruští oligarchové, kteří v roce 1998 organizovali dopravní blokády po celém Rusku s cílem dorazit Ruský stát. GP se tomu rozhodl zabránit, protože by tím došlo ke zhroucení globální ekonomiky. Do čela vlády byl jmenovan Sergej Kiryenko, který učinil nečekané rozhodnutí devalvovat rubl, tím v Rusku vyvolal finančni krizi, kvůli níž neměli oligarchové čas organizovat dopravní blokády, museli zachraňovat nakradený majetek, pro toto nečekané rozhodnutí si Kiryenko vysloužil přezdívku Kinder Surprise (Pjakin o tom mluvil minulý rok v listopadu). https://en.wikipedia.org/wiki/Sergey_Kiriyenko
  Podobné překvapení může GP připravit i pro americké elity, které mají do teď plné ruce práce s organizováním válek a majdanů po celém světě. Mimochodem Faberge zemřel 24. září 1920. https://cs.wikipedia.org/wiki/Carl_Faberg%C3%A9 O 51 let dříve 24. září 1869 došlo ke krachu na newyorské burze, který zavinili dva spekulanti, jenž chtěli ovládnout trh se zlatem, až do roku 1929 se tomuto krachu říkalo Black Friday. https://en.wikipedia.org/wiki/Black_Friday_(1869)
  A teď se dostáváme k tomu útoku v Barceloně. Znak města symbolizuje dvě křídla GP. https://cs.wikipedia.org/wiki/Barcelona#/media/File:Escut_de_Barcelona.svg Město bylo podle jedné legendy založeno kartaginským vojevůdcem jehož jméno je Hamilkar Barkas (nebo Barca), od něj mělo město získat i své jméno, hovorově se Barceloně říká Barca. https://en.wikipedia.org/wiki/Barcelona#Names Hamilkar byl otcem slavného vojevůdce Hannibala, který proslul svou smělou výpravou proti Římu, během které se usadil téměř na 15 let na Apeninském poloostrově a porážel jedno římské vojsko za druhým, Hannibalovo jméno strašilo Římany ještě dlouho po jeho smrti, rčení Hannibal ante portas – Hanibbal před branami symbolizuje bezprostřední ohrožení, Pax Romana – Pax American, je to tedy varování od GP pro americké elity, které mohou očekávat drtivý úder přímo v Americe.
  Dodávka najela do lidí na místě zvaném la Boqueria (druhý název pro toto místo je Pla de l’Os, tedy pláň kostí), což je název jak náměstí tak i tržnice, která je o trochu dále. Na tomto místě byl kdysi trh, který ovládali židovští řezníci, název místa Boqueria je odvozen z katalánského slova el boc – kozel. http://www.aerobusbcn.com/blog/en/only-happens-in-barcelona/boqueria-oldest-market-barcelona/ Kozel je symbolem davu, čili je to v přeneseném významu místo kde židé sdírají z kůže pracující, tedy Wall Street, proto můžeme očekávat útok na newyorskou burzu. Nejvýraznější stavbou na tomto místě je dům Casa Bruno Cuadros, na jehož rohu se nachází plastika čínského draka, to je odkaz na místo kam bude putovat kapitál z Wall Streetu. https://it.wikipedia.org/wiki/Casa_Bruno_Cuadros Na tomto místě je i turecká restaurace, v které se podle původních zpráv zabarikádovali teroristé, policie to později popřela. https://cz.sputniknews.com/svet/201708175817773-restaurace-barcelona-rukojmi/ Druhý den následoval útok nožem ve finském městě Turku, název města ale nemá nic společného s Tureckem, je odvozen od staroslovanského slova, které znamená trh (v přeneseném významu trh s akciemi). https://cs.wikipedia.org/wiki/Turku Pak následoval útok nožem v německém městě Wuppertal, město vzniklo spojením několika měst v roce 1929, tedy v roce velké hospodářské krize, https://en.wikipedia.org/wiki/Wuppertal původní název města byl Barmen-Elberfeld a pravě v městě Barmen se narodil Friedrich Engels, který je spoluautorem Kapitálu. https://cs.wikipedia.org/wiki/Friedrich_Engels Podle některých kritiků Engels vše co Marx napsal upravil podle sebe a Kapitál nemá s myšlenkami Marxe už nic společného, já bych šel ještě dál, podle mě to celé od počátku psal jenom Engels a Marx byl jen zástěrka, GP potřeboval získat sympatie Židů, kteří v té době neměli kladný vztah k socialsmu a právě Marx všechno změnil, od té doby tvořili Židé kádrový korpus každé socialistické revoluce, protože měli pocit, že je to jejich boj. Tento odkaz na Engelse také nevěstí nic dobrého pro vypasené burziány. Ve městě Barmen byla založena společnost IG Farben (dnes Bayer), jejíž nejznámější produkty jsou Aspirin a Zyklon B, že by varování pro přebytečné bankéře? https://en.wikipedia.org/wiki/Bayer
  Jméno města Wuppertal je složeno ze dvou slov, Wupper což je jméno řeky, jež protéká městem a slova tal, což je německy údolí. Existuje německé rčení „Über die Wupper gehen“ což doslova znamená jít přes Wupper, toto rčení má význám zemřít, být zničen nebo zkrachovat. https://en.wikipedia.org/wiki/Wupper V těch útocích je tedy mnoho symboliky, která odkazuje na krach newyorské burzy.

  Odpověď
  • Oracle 911 19.8.2017 o 23:31

   Nejaký čas počujem špekulácie/predpovede o tom, že dlhopisová alebo akciová burza na jeseň skrachuje.

   Odpověď
  • Putinovec 19.8.2017 o 23:55

   To je zajímavý sled informací.

   Odpověď
 4. Žena našla prsten po třinácti letech. Byl zarostlý v mrkvi

  Kanaďanka Mary Gramsová ztratila při plení záhonku na rodinné farmě v roce 2004 svůj zásnubní prsten, který přes padesát let nosila den co den na svém prsteníčku. Šperk se nyní nečekaně objevil po dlouhých třinácti letech. Při plení stejného záhonku si její snacha všimla podivně tvarované mrkve. Byl v ní zarostlý dávno ztracený prsten.

  https://www.novinky.cz/koktejl/446644-zena-nasla-prsten-po-trinacti-letech-byl-zarostly-v-mrkvi.html

  Odpověď
 5. V bitce s migranty zemřel Francouz

  V bitce se súdánskými migranty, která vypukla v sociální ubytovně v Divionu ležícím 70 km jihovýchodně od přístavu Calais, byl bodnut srdce dvaadvacetiletý Francouz. Zemřel. Další dvě osoby utrpěly zranění, informovala s odvoláním na policii stanice FranceInfo.

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/446739-v-bitce-s-migranty-zemrel-francouz.html

  Odpověď
 6. http://bydleni.idnes.cz/foto.aspx?r=dum_osobnosti&c=A170815_140857_dum_osobnosti_web&foto=WOJ6d0996_094031_3082724.jpg

  velmi symbolické foto z nedávného požáru dřevěného kostela v Třinci

  Odpověď
 7. http://voicesevas.ru/news/33526-v-odesskom-sizo-zaklyuchennyy-raschlenil-zhenschinu-inspektora.html
  V oděské věznici došlo k vraždě. Jeden vězeň tam zavraždil (rozsekal a nastrkal do koše na smetí) tamní pracovnici, která se jmenovala Porošenková a došlo k tomu ve vepříně, který si v areálu věznice nezákonně drží její vedení.

  Ani nevím, jestli to zařadit mezi egregoriálně-matriční projevy, ale asi ano, přestože je to podle mne celkem hodně průzračné poselství…

  Ani jsem neměla moc chuti na to upozorňovat, ale přece jen Oděsa-Porošenková-prasata-smrt-odpad… Je tam toho zkoncentrovaného hodně.

  Odpověď
  • Oracle 911 18.8.2017 o 14:03

   Video z filmu AJ o tom ako použiť prasatá na zbavenie tiel:
   https://www.youtube.com/watch?v=u3qy4Zv4snI

   Takže Porošenka či Porkyshenka nezožerú ani svine ale skončí skutočne ako odpad.

   Odpověď
 8. Zomrela herečka Fadwa Solimanová – symbol sýrskej revolúcie
  Sýrska herečka Fadwá Solimanová, ktorá sa na začiatku masových protestov proti režimu prezidenta Bašára Asada stala jednou z ich tvárí a líderkou demonštrantov v meste Homs, zomrela v Paríži vo veku iba 47 rokov na následky rakovinového ochorenia.
  http://www.teraz.sk/magazin/zomrela-herecka-fadwa-solimanova-jed/275903-clanok.html

  Odpověď
 9. Nasredin 16.8.2017 o 7:52

  Na Madeiře (*v portugalčine madeira=“drevo“*) spadl strom a zabil 12 věřících, z toho dvě děti a 50 zranil.
  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/na-madeire-spadl-na-procesi-strom-zemrelo-nejmene-deset-lidi/r~ddf3dbc481c311e7a7160025900fea04/

  12 věřících symbolizuje 12 apoštolů zakladatelů Církve. Strom symbolizuje Církev samotnou. Církev se zabije sama zevnitř. Padající kmen rozdrtí hierarchii Církve samotné.
  Podle proroctví svatého Malachiáše je současný papež František posledním papežem katolické Církve. Události v Církvi nasvědčují, že tomu tak opravdu bude.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Proroctv%C3%AD_svat%C3%A9ho_Malachi%C3%A1%C5%A1e
  ***
  Približne 200 rokov starý dub sa zrútil vo chvíli, keď sa pod ním zhromaždili ľudia, ktorí sa po bohoslužbe v rámci každoročných slávností pripravovali podniknúť tradičnú púť ku kostolu nachádzajúcemu sa na okraji mesta Funchal, metropoly ostrova Madeira.
  http://www.teraz.sk/zahranicie/portugalsko-pocet-mrtvych-po-pade-st/275483-clanok.html

  Odpověď
 10. Za 10 dní zemřel v Saúdské Arábii už 2. princ. To nevěští pro SA nic dobrého. https://cz.sputniknews.com/svet/201708175813655-Kralovsky-dvur-Saudska-Arabie-smrt-princ/

  Odpověď
  • Válka rodinných klanů, všichni vědí, že s wahábismem a se Saudií je konec jen se nemohou dohodnout jak z toho ven a tak se říše likviduje sama zevnitř

   Odpověď
 11. maros 15.8.2017 o 18:41
  Pred stanicou Woterloo v Londyne sa vykolajil vlak
  http://www.bbc.com/news/uk-england-london-40933704

  Správa je ozvenou nedávnej podobnej správy, s havarovaným autobusom v Londýne, ktorý mieril na stanicu Waterloo, a prerazil obchod s kuchynskými potrebami.
  http://www.vodaksb.eu/diskuse/egregorialne-matricni-projevy/comment-page-7/#comment-62603

  Bolo by dobré si spomenúť na manéver Waterloo, ktorý vysvetľoval Pjakin, ktorý Británia očividne ešte nedokončila, a zrejme ani nedokončí (hovoril o tom v súvislosti s Brexitom). Aspoň nie tak ako plánovala.

  Odpověď
  • Zaujímavé, že práve 15. som pri prepínaní TV programov našiel dokument (asi na History Channel) o bývalej (podľa britských fašistov brutálnej) tajnej službe Bulharska – v Londýne na moste Waterloo v Londýne vraj otrávili bulharského disidenta – Georgiho Markova.

   https://en.wikipedia.org/wiki/Georgi_Markov
   Agents of the Bulgarian secret police (Darzhavna Sigurnost; Bulgarian: Държавна сигурност, abbreviated ДС), assisted by the KGB, had previously made two failed attempts to kill Markov before a third attempt succeeded. On 7 September 1978 (the 67th birthday of Todor Zhivkov), Markov walked across Waterloo Bridge spanning the River Thames, and waited at a bus stop to take a bus to his job at the BBC. He felt a slight sharp pain, as a bug bite or sting, on the back of his right thigh. He looked behind him and saw a man picking up an umbrella off the ground. The man hurriedly crossed to the other side of the street and got in a taxi which then drove away. The event is recalled as the „Umbrella Murder“ with the assassin claimed to be Francesco Gullino, codenamed „Piccadilly“.“

   Odpověď
 12. Při potyčce v Praze zemřel muž

  Při potyčce v pražské Hostivaři zemřel v úterý v podvečer jeden muž. Druhý muž ho zřejmě při hádce bodl nožem. Podezřelého policisté zadrželi, řekl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

  Dnes 21:33 – Praha

  Policisté byli přivoláni k hádce dvou mužů v Rižské ulici kolem 18:30.
  „Jeden z nich podlehl bodnému zranění,“ uvedl Hulan.
  Druhého muže policisté na místě zadrželi. Bližší okolnosti zatím nechtěli zveřejnit, protože vyšetřování je teprve na začátku.

  https://www.novinky.cz/krimi/446393-pri-potycce-v-praze-zemrel-muz.html

  Něco se semele v Rize, v Lotyšsku?

  Odpověď
  • Oracle 911 15.8.2017 o 23:11

   Áno a asi to odnesú náckovia resp. ich pohrobkovia. :)

   Odpověď
   • Noc dlouhých nožů?

    Odpověď
    • Skutečně by tu souvislost mohla být.

     https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Noc_dlouh%C3%BDch_no%C5%BE%C5%AF

     Odpověď
 13. Americký veterán po 73 letech vrátil vlajku, kterou vzal mrtvému japonskému vojákovi

  Třiadevadesátiletý americký veterán Marvin Strombo v úterý po 73 letech vrátil rodině zabitého japonského vojáka Sadaa Jasueho vlajku, kterou našel u jeho mrtvého těla během bojů na tichomořském ostrově Saipan v červenci 1944. Příbuzní se tak poprvé dozvěděli více o tom, jak Sadao zahynul, informovala agentura AP.

  Vlajku, kterou původně Sadaovi věnovala rodina, přátelé a sousedé popsanou přáními, aby ho na bojišti věčně ochraňovala štěstěna, předal Strombo Sadaovu bratrovi Tacujovi. Ten do ní zabořil obličej a pak ji položil do klína své 93leté sestry Sajoko na vozíku. Zakryla si dlaněmi oči a plakala.

  „Byl jsem tak šťastný, že jsem tu vlajku vrátil. Vidím, jak moc pro ni znamená,“ řekl Strombo a přiznal, že měl také slzy na krajíčku.

  https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/446365-americky-veteran-po-73-letech-vratil-vlajku-kterou-vzal-mrtvemu-japonskemu-vojakovi.html

  Odpověď
 14. Tahle zpráva se mi zdá matriční. 27-letý irkutský alpinista Jevgenij Streljuk zachránil 35-letou polskou horolezkyni Bjanku, která chtěla pokořit Pik Lenina vysoký 7 134 m. Na vrchol se vydala sama aniž by někoho informovala. Podařilo se jí pokořit vrchol, přenocovala tam, ale na cestu zpátky jí nezbyly síly a mrzla. Jevgenij vyšel z třetího tábora, který se nacházel v nadmořské výšce 6100 m, jako poslední, ale brzy se dostal před všechny skupiny turistů a dostal se až na vrchol jako první. V nadmořské výšce 7100 m viděl opuštěný batoh, chodil ještě několik metrů a uviděl dívku jak sedí bez rukavic, ruce bílé, oči skleněné. Kontaktoval vysílačkou tábor, ale bylo mu řečeno: pokud ji nerozhýbeš a nepodaří se ti jí zvednout, tak бросай ( znamená hoď ale zde asi „ nech ji tam“ ? ) Ale on se rozhodl, že ji zkusí odtud vytáhnout. Oblékl na ní svou peřovou bundu, kalhoty a dal horký čaj. Když procházela kolem další skupina, tak jí jejich zkušený průvodce dal adrenalin. Skupina pokračovala dál v cestě s tím, že není šance ji dostat dolů. Jevgenij udělal ze svého batohu sáňky a začal sestup – po dobu 4 hodin ji táhl do nejbližšího tábora. Pak se objevili zahraniční turisté a ti mu ji pomohli táhnout dalších 10 kilometrů do tábora. https://www.irk.kp.ru/daily/26717.5/3743213/
  Podivné chování Polska , ale nakonec bude zachráněno Ruskem?

  Odpověď
  • Oracle 911 15.8.2017 o 17:21

   Zachránený a to napriek tomu, že Poliaci stratili vôľu prežiť.

   Odpověď
  • Putinovec 15.8.2017 o 17:49

   Zajímavá zpráva

   Odpověď
  • Tá správa je menami minimálne tak podivná, ako správa od zoji nižšie:
   http://www.vodaksb.eu/diskuse/egregorialne-matricni-projevy/comment-page-7/#comment-62603

   Okrem toho že je tam veľa sedmičiek, čo je číslo úzko späté s cirkvou a Poliaci majú stále akési monarchisticko-elitárske tendencie a chúťky (cirkev a monarchia = rodné sestry), tak aj v menách sa odráža monarchia: Streljuk (evokuje Strelkova-Girkina, známeho monarchistu); Bianka (po španielsky „biely“ = farba monarchistov)
   Celé to znie, že aktuálna poľská elita, ktorá v súčasnosti vyvádza ďalšie hlúposti a sníva o troch moriach, a je naladená antirusky (pokoriť Leninov čas-Pik) – pri svojom pokuse uskutočniť „svoj“ projekt, takmer zahynie… No napriek tomu ju zachránia, skúsenejší kolegovia… (Iné skúsenejšie elity)

   Odpověď
 15. Druhý největší přístav v Evropě je zablokován kvůli lodi, která uvízla na mělčině. Má to znamenat těžkosti pro Belgii nebo pro EU? https://cz.sputniknews.com/svet/201708145800467-pristav-evropa-lode-melcina/

  Odpověď
  • Oracle 911 15.8.2017 o 13:02

   Costa Concordia, tá matrica je rozpade EU a táto, že Belgicko ako centrum EU končí.

   Odpověď
 16. Pár dní stará zpráva, ale zajímavá souvislost…
  V České ZOO Borovany se narodilo 5 bílých lvů. Na světě je dle zprávy jen 13 jedinců tohoto druhu.
  https://cz.sputniknews.com/video/201708085768315-cesko-zoo-borovany-lvi/
  Zdroj uvedený ve videu je AP (na konci dole), datum zprávy 8.8.2017

  V Krymském safariparku se 10.8.2017, na celosvětový den lvů, narodili 4 bílí lvi.
  https://cz.sputniknews.com/foto/201708145798287-den-zivot-lvice-krym/

  Souvislost nebude jen tak vzhledem k okolnostem, ovšem výklad mne zatím nenapadá.

  Odpověď
  • PS: U druhé zprávy uvádějí že je na světě 300 jedinců tohoto druhu.

   Odpověď
  • Lev je jedním ze státních symbolů ČR – těchto 5 mladých bílých je zajímavý úkaz – pětka je v numerologii údajně šťastné číslo a bílá je barva očisty – nic jiného mne nenapadá.
   BOR.o.VANY:
   BORy byly posvátné slovanské háje(SvatoBOŘice)
   VANA – Vanové – Slo-Vanové, Slovani?
   A Krym
   Celosvětový den lvů – Lev je symbolem odvahy a síly – posílení, potvrzení, posvěcení Krymu(shora) jako součásti RF?
   Jen názor

   Odpověď
 17. Bože, kde ta země bere pořád tolik idiotů ? :D

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Exsef-CIA-Kdyz-Rusove-uvidi-ze-demokraticke-Ukrajine-je-dobre-budou-chtit-zmeny-i-v-Rusku-499911

  Odpověď
  • Však to není blbost, neb to platí i obráceně. Když zdemokratizovaní (po vzoru zdevastovaní) Ukrajinci uvidí, jak se žije v Rusku, budou chtít změny v jeho směru i na Ukrajině. :D

   Odpověď
  • He… tak ten pán je přímo „laureát“…
   Mezi tím – na UA už se oligarchové těší, jak budou ty zbraně z USA prodávat do Korei… :-)

   Odpověď
 18. Krym – nový ruský velkofilm

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/446217-rusove-natocili-velkolepy-trhak-o-anexi-krymu-v-kine-ho-neuvidite.html

  Odpověď
  • No podle posledního pana Pjakina, není prozatím zájem točit „pravdivou“ kinematografii. Tak teď nevím.

   Odpověď
 19. Ani Mohamed Farah, britský běžec na 5 a 10km somálského původu, se ve svém posledním závodě na MS, stejně jako Usain Bolt, nerozloučil vítězně.
  Farah skončil druhý se symbolickým časem 13:33:22.

  Narozdíl od končícího Bolta se Farah chce věnovat v budoucnu vrcholově maratonům.

  Odpověď
  • Bolt se zranil při štafetě na 4×100 metrů mužů a končí tak svoje první (2005) i poslední (2017) MS zraněním.
   1. Británie, 2. USA, 3. Japonsko

   Odpověď
   • Oracle 911 13.8.2017 o 15:03

    Žeby poradie podľa ktorého sa budú krajiny preformátované?

    Odpověď
    • To by i sedělo. Vzhledem k tomu že postup šíření Atlantického západu a jeho vlivu byl Británie -> USA -> Japonsko, tak stejný postup bude muset být i při rozebírání, ne?

     Odpověď
     • Oracle 911 13.8.2017 o 16:16

      Preto sa pýtam lebo je to logické.
      Podotýkam pred tým než Japonsko prebrali Američania bola pod britskou správou ale ich typické nepriame nástroje ovládania po 1. svetovej vojne stratili na účinnosti, kvôli japonskému duchu a démonizmu t.j. za 2 generácie od otvorenia. Preto GP cez Britov a Američanov nastavil podmienky tak (Briti na Japonsko uvalili embargo-hlavne na dovoz železného odpadu a ropy), aby Japonsko stúpilo do vojny na strane Nemecka

      Odpověď
      • Myslím, že by to tak mohlo být.
       Jakou roli ale hraje Jamajka, jejíž štafeta závod nedokončila?

       Pokud vím, jde o ostrov, kam byli naveženi otroci z Afriky, co se stalo s původním obyvatelstvem?
       Demonkratická genocida a asimilace křížením?

       Odpověď
       • Zranění Jamajky i při štafetě 4×400 metrů žen!

        1. USA, 2. Británie, 3. Polsko

        Odpověď
        • Oracle 911 14.8.2017 o 0:25

         To neveští pre Poliakov nič dobré.

         Odpověď
       • Co takhle připomenutí toho, že ve hře s cinknutými kartami si ten, kdo hraje poctivě, může tak akorát rozbít ústa?

        Odpověď
 20. Asi něco čeká na Polsko. 2 dívky mrtvé (13 a 14), 22 dětí zraněných, mrtvý 29letý muž a 56letá žena.

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/446150-vetrna-smrst-zasahla-i-polsko-usmrtila-pet-lidi.html

  Odpověď
  • Tak u nás to bralo staré střechy (HNR vzal staré střechy abychom mohli postavit nové, no to není špatné znamení). Pro Polsko to tedy vypadá hůře.

   Odpověď
 21. „Dvě jedenáctimetrové rakety země-vzduch S-200 se objevily ve sběrném dvoře ve městě Čita na jihu Sibiře. Jedna z nich navíc měla funkční nálož. Policie to zjistila poté, co ve sběrně došlo k silnému výbuchu, při němž zemřeli dva pracovníci, kteří právě rozřezávali konstrukce.“
  https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/446019-v-ruske-sberne-lezely-jedenactimetrove-rakety-zeme-vzduch-dva-pracovnici-vybuch-neprezili.html
  Zpráva ve více médiích zdůrazňuje 2 * 11 (m). Viděl bych zprávu jako rozebírání dvou projektů GP, tj. „agitační centra“ kapitalismu (USA) a socialismu (SSSR). Při rozebírání ve sběrně starého železa globální politiky však může dojít k výbuchu. (jedna funkční nálož=jaderné ozbrojení USA).

  Odpověď
  • To je vážné. Pořád mi běží hlavou otázka, jestli přeformátování USA proběhne poklidně. Asi dojde k výbuchu uvnitř.

   Odpověď
   • Oracle 911 14.8.2017 o 10:55

    Americké regionálne/štátne elity na tom usilovne pracujú a či tomu dokáže GP a Trump zabrániť je už otázne.

    Odpověď
    • Každopádně pro nás je to i to výhodné. Čím víc se budou státní elity a GP zabývat vnitropolitickým bojem, tím víc času nám dají. A očividně se tím bojem oslabují navzájem. Zatím to vypadá, že většinu energie musí obě strany vkládat do svého vnitropolitického boje. Události v americkém Charlottesville ukazují na snahu vyvolat občanskou válku stůj co stůj. Útočníkem byl člen Antify, který vjel do „vlastních“, aby rozpoutal válku. Dřív nebo později se to povede. Myslím, že ten výbuch bude reálný.

     Odpověď
 22. Větrná smršť na východě Čech ohýbala značky a rvala střechy, škody jdou do miliónů

  Větrná smršť, která se v pátek vpodvečer přehnala Bohuslavicemi na Náchodsku, poškodila na osm desítek domů. Podle starosty obce Jiřího Tojnara budou škody v řádech miliónů korun.

  Dnes 8:03
  (Aktualizováno: 9:25 )

  „Úplně bez střech je deset až 15 domů, asi tři domy jsou i bez krovů a další jsou poškozené částečně,“ řekl Tojnar. Podle něj vichřice trvala odhadem pět minut. O její síle vypovídá to, že dokázala například zlomit v polovině betonový sloup elektrického vedení nebo ohnout dopravní značky u země. „Byla to neskutečná síla,“ řekl Tojnar.

  https://www.novinky.cz/domaci/446124-vetrna-smrst-na-vychode-cech-ohybala-znacky-a-rvala-strechy-skody-jdou-do-milionu.html

  Odpověď
  • Proč jsi to sem dal?

   Odpověď
   • Zaujalo mě jméno Bohuslavice, taktéž datum uveřejnění a aktualizace – dává 11 a 7.

    Možná, že další zpráva, že zastřešení Biblickou koncepcí končí?

    Odpověď
    • Tak to příště napiš do příspěvku, proč ho sem dáváš. Jednak to nebude vypadat, jako „černá kronika“ a také ten příspěvek zaujme více lidí.
     Ještě název vesnice je k zamyšlení – Bohuslavice.
     Měj se :)

     Odpověď
     • Však ano – jméno vesnice Bohuslavice.
      A proč jsem svůj komentář ke zprávě nenapsal hned? Protože mě to vysvětlení hned nenapadlo. :) Nicméně zpráva mi přišla hodná pozornosti.

      Uvědomuji si, že by bylo dobré připojovat více analytických poznámek, ale někdy je lepší samotná zpráva, než aby událost zapadla, když nevím nebo nemám hned čas, ne?

      Co se týče černé kroniky – dobrá poznámka.
      Někdy zapomínám, že běžné vnímání těchto zpráv je mezi lidmi jiné.

      Odpověď
      • tak za mě to bylo v pohodě, hned mne napadlo že HNR strhal pár starých „střech“, takže spíš než černá kronika jsem to bral jako dobrou zprávu.

       Odpověď
    • ..k čemuž myslím výrazně svojí u-bohostí napomohl náš pan premiér Bohu-slav, řečený Hurvínek.
     Když jsme u toho, ví mi někdo vysvětlit, jak je to s tím slovem „u-bohost“? Hojně používáného ve smyslu negativním, leč svoji sklatbou napovídajícím o smyslu opačném..

     Děkuji

     Odpověď
  • Bernardýn 14.8.2017 o 21:31

   Dnes ráno jsem přes Bohuslavice jel autobusem. Přes zvenčí orosené okno autobusu jsem toho moc neviděl, nicméně bralo to zřejmě jak staré tak i celkem nové střechy. Zajímavé je, že ve vesnicích okolo (Rohenice, Černčice) se až na polámané větve zřejmě nic moc nestalo. Alespoň jsem tam žádnou svlečenou střechu nezahlédl.

   Odpověď
 23. https://cz.sputniknews.com/svet/201708115787827-izrael-muz-svet/
  Nejstarší muž na světě, Yisrael Kristal, zemřel v Izraeli. V mládí prožil hrůzy holocaustu a zemřel ve věku 113 let

  že by souvislost s příspěvkem viz http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-25/#comment-62853
  ?

  Odpověď
  • Oracle 911 11.8.2017 o 19:01

   Nebol by som prekvapený.

   Odpověď
 24. Železnice RF oznámili dokončenie stavebných a montážných prác na novom železničnom úseku, ktorý obchádza Ukrajinu na trati Moskva-Adler a do konca jesene plánujú otvoriť premávku vlakov na tejto trati. Až doteraz malá časť železničnej trate spájajúcej Moskvu a Adler, prechádzala cez územie Ukrajiny (v dĺžke 37 km).

  https://ria.ru/economy/20170811/1500185084.html

  Odpověď
 25. Jana z Arku 11.8.2017 o 10:20

  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/nehoda-autobusu-v-centralni-cine-si-vyzadala-nejmene-36-obeti-35551?seq-no=3&dop-ab-variant=&source=article-detail

  Autobus dnes v Číně narazil do zdi..vypadá to, že to je matriční událost, řízení jedné větve GP
  v Číně narazí a bude mít problémy s řízením Číny, ta se v něčem vymkne a bude si to dělat
  po svém…taková je moje interpretace…

  Odpověď
  • Oracle 911 11.8.2017 o 10:59

   Buď to čo píšeš alebo proces premeny Číny na hegemóna narazil na neprekonateľnú prekážku v polčase procesu či oboje.

   Odpověď
   • Zeď. Velká čínská zeď, historický symbol Číny. Narazí na historicky danou kulturní mentalitu Číňanů?

    Odpověď
    • Oracle 911 11.8.2017 o 11:39

     Skôr áno ako nie a teraz chcem upriamiť pozornosť na dávnejšiu analytiku Pjakina v ktorom tvrdil, že politika 1 dieťaťa slúžil na preformátovanie čínskej kultúry ale ako sa zdá ani to nesplnil účel.

     Odpověď
     • GP má tisíciletou mentalitu jež se těžko dá změnit jenže Čína také…
      Já od začátku tvrdím, že v Číně se jim to vymkne z ruky

      Odpověď
      • Oracle 911 14.8.2017 o 13:01

       Kosa narazí na kameň. :)

       Odpověď
    • Pokud se nemýlím, tak Velká čínská zeď je orientována tak, že naopak chrání před Čínou, respektive před útoky z území současné Číny.

     Odpověď
     • Také jsem to slyšel, ale zatím jsem nenašel odkaz, který by tuto překvapivou informaci potvrzoval.

      Odpověď
     • Je to nepravděpodobné. Čína byla ve starověku mocná a prosperující. Její bohatství přitahovalo loupeživé kočovníky ze severu.
      Kočovníci z mongolských stepí byli obávanými bojovníky. Díky svým koním se na stepích pohybovali velkou rychlostí. Zato horské oblasti opevněné velkou zdí pro ně představovaly problém.

      Odpověď
      • Mýtus, tzv. starobylá historie Číny byla sepsána v 17-18. století Jezuity, prostě GP se rozhodl že mu pro jeho projekty vyhovuje „starobylá čína“.
       V Číně neexistovaly kamenné budovy před 17-18. století, tzv. čínské starožitnosti a artefakty jsou podvrhy popřípadě nepatřily číně, ale jiné civilizace – Tartarii. „Čínská“ zeď má střílny orientované na jih, proti Číně, je to něco jako „zeď proti zombie“.

       Odpověď
       • ps. je o tom spousta dokumentů na youtube, kde se analyzují falešné čínské artefakty.

        Odpověď
       • Nemalá část čínské zdi byla také postavena až ve 20. století, ta, která se nejvíc ukazuje. Zbytek byl nejspíš postaven kolem 16. století, to stáří 1500 a více let je mýtus.

        Odpověď
       • Na severovýchodě Mongolska, v podstatě u ruských hranic, se táhne cca 300 km dlouhá tzv. „Čingischánova“ zeď, která pokračuje do Mandžuska. Jedná se o asi 3 až 4 m široký a cca 1 m vysoký, místy úplně ztrácející se travnatý val. Projel jsem podél valu asi 40 km a objevil dvě staré hradiště o velikosti necelé poloviny fotbalového hřiště. Obě hradiště jsou z jižní strany valu a od valu jsou vzdálené cca 100 m. Valy obou hradišť jsou o poznání vyšší, než val zdi. Celé to na mne dělalo dojem, že se jedná o stavbu několik tisíc a možná několik desítek tisíc let starou.
        Vzhledem k tomu, že hradiště jsou z jižní strany a pokud to byla obranná zeď a hradiště nebyly předsunuté, tak sloužila na obranu proti nájezdům ze severu.

        Odpověď
 26. Autobus ráno směřoval ke stanici Waterloo, když v rušné ulici Lavender Hill v jižní části města náhle projel skleněnou výlohou obchodu s kuchyňskými potřebami.
  Cestující z autobusu Amy Mullineuxová uvedla, že řidič jí po havárii řekl, že si vůbec neuvědomuje, co nehodu způsobilo. „Nepamatuje si, že by do něčeho narazil,“ řekla.
  http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/v-londyne-havaroval-doubledecker-projel-vylohou-obchodu_441565.html

  Odpověď
  • video
   https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/v-londyne-havaroval-prosluly-cerveny-patrovy-autobus-deset-l/r~e93067347dbb11e7bce3002590604f2e/

   Odpověď
   • Zajímavá matrice…
    V souvislosti s Brexitem, Pjakin mluvil o tom, že GP se snaží provést riskantní pro něj manévr Waterloo. Zdá se, že shůry ten manévr nebude mít podporu. :)

    Odpověď
    • Oracle 911 10.8.2017 o 14:26

     Brexit bude to Waterloo ale pre GP. :)

     Odpověď
  • obchod s kuchyňskými potřebami a paní se jmenuje Mullineuxová… to je asi vtip od HNR, ne? Jedna z nejznámějších značek kuchyňských pomocníků je Moulinex, a ulice Lavender Hill, Levandule je jeden z nejrozšířenějších motivů kuchyňské výzdoby (dózy, obrazy, zástěry a podobně).

   Jako by chtěl HNR říci, že havárie se týká kuchyně. Že by šlo o kuchyň GP kde vaří ty svoje chuťovky?

   Odpověď
   • Oracle 911 10.8.2017 o 21:08

    Asi teraz má GP hlavu v smútku. :)

    Odpověď
   • Možno Britom niečo uvarí Macron z provensálskej kuchyne :-)

    Mimo tému: trošku mi to pripomenulo film Kuriér, v hlavnej úlohe s Jasonom Stathamom (britský herec), keď za ním prišiel priateľ komisár z Francúzska, ktorý veľmi rád kuchtil, no vzhľadom na množstvo taktických úloh nezostalo na varenie čas. (scenár Luc Besson a R.M.Kemen, t.j. francúzko/americký)

    Odpověď
 27. Propagácia a presadzovanie LGBT do všetkých štruktúr štátnej moci, vedy, školstva, umenia, športu a oddychu je globálny internacistický projekt. Jeden z prostriedkov postupnej likvidácie národných kultúr a zjednotenia globálnej moci.

  Naša domovina Slovensko, ako jedna z mála krajín (ešte aj Slovinsko) má vo svojom názve svedectvo pôvodu našich predkov – Slovanov.
  - Je vôbec normálne, že najväčší slovenský futbalový aj hokejový klub Slovan Bratislava, má prezývku „belasý“… V našom jazyku to síce nič nehovorí, ale ruština občas slúži ako dešifrovací kľúč miery, a v RJ belasý („goluboj“) je tiež označenie pre teploša… U nás sú teploši ružoví, v Rusku belasí….
  T.j. belasý Slovan – má byť internacistická vakcína pre podvedomie, nielen vo vzťahu k športovému egregoru, ale aj Slovanstvu? (Pritom Slovanstvo má v povedomí ľudí ešte stále dosť pevné zastúpenie).

  - ďalšia mína. Prezident Slovenska. Prezident Slovenov: Andrej Kiska.
  Kiska v slovenskom jazyku neevokuje nič. No ak použijeme ruský kľúč, tak Kiska = Pussy = cica (označenie pre vag*nu).

  Slovensko má stále viac ako polovicu obyvateľov, ktorý na škole sa učili Ruštinu, pre naše vedomie a podvedomie to nie je cudzí jazyk.

  Jazyk je čarodej, bolo by dobré z mečov ukuť radšej pluh, a míny zmeniť na niečo osožnejšie pre spoločnosť. Hlúpe symboly nahradiť zmysluplnými.

  Odpověď
  • No dal som si do tranlatoru preložiťanglický výraz pussy a fakt to je po rusky киска :-)

   Odpověď
   • Veď možno práve preto (киска) je pre neho Rusko najväčšou hrozbou :-o)).

    Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>