Egregoriálně-matriční projevy

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. Smrtelna autonehoda v Moskve-centrum- Kutusov-Prospekt nedaleko stanice Metra „Slawjanski Boulevard“
  2 auta se srazila pri velke rychlosti frontalne, 1 clovek usmrcen
  Pritom bylo jedno auto BMW uplne rozdrceno. Ridic vyletel z auta. U obou aut se utrhly vsechny pneumatiky.
  https://de.sputniknews.com/panorama/20180616321187684-moskau-verkehrsunfall-video/

  Odpověď
 2. Na Havai padaji z nebe vzacne kameny
  Erupce sopky Kilauea ma vedlejsi efekt. Ulice a plaze jsou posety malymi zelenymi kaminky jmenem Olivin, take znamy jako Peridot. Jsou soucasti vulkanicke horniny a jsou uvolnovany erupci.
  Cena tohoto cenneho kamene dosahuje az 450 USD za karat.
  https://de.sputniknews.com/panorama/20180615321172442-vulkan-hawaii-edelstein/
  https://deutsch.rt.com/newsticker/71487-lavastrome-schwarzer-rauch-und-schmuck/

  Odpověď
 3. Storočia nezverejnené pravé perly Márie Antoinetty idú do dražby
  0
  Ženeva 13. júna 2018 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Sotheby’s Geneva)

  Dve storočia nezverejnená kolekcia pravých perál, ktorú kedysi vlastnila známa – či nenávidená – francúzska kráľovná Mária Antoinetta, ide vo Švajčiarsku do dražby. Informovala o tom agentúra AP, ktorá sa odvoláva na vyhlásenie aukčnej spoločnosti Sotheby’s.
  https://www.hlavnespravy.sk/storocia-nezverejnene-prave-perly-marie-antoinetty-idu-drazby/1433340

  Odpověď
  • Oracle 911 13.6.2018 o 21:55

   Ide sa predávať Francúzsko…

   Odpověď
   • Bude dopad i na Rakousko? ( Marie Antoinetta – dcera Marie Terezie )

    Odpověď
    • Oracle 911 13.6.2018 o 23:27

     Áno ale pred tým, než Maria Antoinetta sa vydala za Ľudovíta XVI., tak sa musela vzdať všetkého rakúskeho vrátane bielizne a šperkov…

     Odpověď
 4. USA, Mexiko a Kanada budou poradat v roce 2026 Mistrovstvi sveta ve fotbalu
  Pro tento trispolek hlasovalo 134 Fifa clenskych spolku, pro Maroko pouze 65.
  http://www.sueddeutsche.de/sport/fussball-usa-mexiko-und-kanada-richten-wm-aus-1.4013708

  Odpověď
  • Uz to zde je, ale povazuji tuto zalezitost za matricni, tak snad to muze byt dvakrat.

   Odpověď
  • Spojení Kanady a Mexika s USA…
   varianta přeformátování kde části USA spadnou pod jurisdikci Mexika a Kanady…

   Odpověď
 5. Není to tak dávno, co jsme tady probírali matrici o pádu herce Třísky alias Široka do Vltavy před natáčením filmu Na střeše. Pak následovala smrt ekonoma Tomáše Ježka (77) jednoho z otců kuponové privatizace. Tato zpráva o smrti Ježka byla zveřejněna 29.11.2017 (dvakrát jedenáctka). Cituji z novin toho dne: Ježek je společně s Václavem Klausem a Dušanem Třískou (!) považován za otce kuponové privatizace a iniciátora polistopadového transformačního procesu. Zdálo by se, že se nad tajemstvím tohoto procesu „zavřela voda“. V květnu 28. tohoto roku jsem si v deníku Právo přečetl tuto zprávu, kterou tady přesně odcituji: Titulek: Vysvobodili ježka z klece. Text: Takřka úkol z Foglarových Stínadel čekal v neděli časně ráno na hasiče v obci Světlice nedaleko Prahy. Hasičskou jednotku přivolali k vysvobození ježka z klece. „Ježek uvázl v kleci, která se po vyplnění kameny využívá například pro výstavbu opěrných zdí“, uvedl mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík. Hasiči štípacími kleštěmi nezraněného ježka opatrně z pasti vysvobodili a pustili do volné přírody. „Celá záchranná akce trvala od ohlášení dvanáct minut“, dodal Holomčík.

  Odpověď
 6. 11. júna sa na Volge zrazil katamaran s člnom – 11 mŕtvych
  https://russian.rt.com/russia/news/522143-pogibshie-volga-mchs

  Odpověď
  • Oracle 911 12.6.2018 o 9:38

   Zlé znamenie pre GP…

   Odpověď
   • Všichni na palubě byli Rusové, takže pro GP asi ne.

    Odpověď
    • Oracle 911 12.6.2018 o 15:24

     Stalo sa to na ruskom území, tak španieli ťažko mohli byť ale v Rusku sú prítomní aj slobodomurári, a tí dostali varovania cca pred 2 mesiacmi…

     Odpověď
     • Na výletní lodi mohli být klidně i ti Španělé. Myslím, že se tentokrát mýlíš.

      Odpověď
      • Oracle 911 12.6.2018 o 20:52

       A čo by tam robili Španieli?!

       Odpověď
       • …turisti?….biznismani na obhliadkovej trase???

        Odpověď
        • Oracle 911 13.6.2018 o 12:51

         Turisti asi ťažko a biznismeni po 22 nechodia na obhliadku (iba ak nie sú to „biznismeni“)…

         Odpověď
     • …co mas na mysli?

      Odpověď
      • Oracle 911 13.6.2018 o 12:50

       Utopená 33 ročná žena, je tu článok o tom. V skratke po zrážke 2 lodí (jeden bol tiež katamarán), 29 ročná žena sa zachránila 33 ročná už nie…

       Odpověď
  • Tragédie se odehrála na vodě a voda jsou informace… Kamarán = GP (dva rovnoběžné trupy) narazil do člunu = Rusko (oběti jsou z člunu).
   Podle mě je to vzkaz pro Rusko. Egregor fotbalu je ještě hodně silný a letošní MS jej ještě posilují. Je nejvyšší čas dostat se zpod kurately GP. Je to jasný vzkaz, pokud Rusko nadále zůstane pod biblickou koncepcí (GP) a nevymaní se z ní, tak je to jeho smrt…

   Odpověď
   • Že je to vzkaz (varování) pro Rusko (hlavně Putina) si myslím taky. Jen význam toho vzkazu nechápu. Mé chápání jen nízké a taky tato matrice není určena nám.

    Odpověď
   • Přítel z FB (dle mého solidní Konceptuál) k tomu řekl, že se jedná o varování pro Putina, že Rusko – Putin nemá moc tlačit na pilu a má přibrzdit.

    Odpověď
    • Spíše to vidím na interpretaci Aksal. Rusko na pilu netlačí, jde určitým tempem. Zpomalit znamená nedostat se z GP moci

     Odpověď
     • No… vidím to tak, že ani jedno, ani druhé. Ten katamarán totiž řídil bývalý šéf Kalačevského okresu, souzený v minulosti za znásilnění a kruté týrání ženy. Takže – kdo mohl být na katamaránu? Smetánka… a rozhodně ne vlastenecká. Co dělalo tkaové plavidlo na Volze takhle pozdě večer a ještě na trase, kudy plují těžké přepravní čluny? Nějaký zvláštní večírek, když „přehlédli“ blížící se velikou loď?
      Ke střetu došlo 11.6. a to cca ve 22 hodin a to v části Volgogradu, což je bývalý Stalingrad.
      Katamarán je zvláštní plavidlo, které ty dva trupy mít nemusí. Základem jeho funkce je rovnováha – ať s jedním nebo s více trupy. Plavidlo, fungující na „vyvažování“.
      Takže – pokud to je vůbec nějaká matriční zpráva, tak pro ruskou kolaborantskou „elitu“.

      Odpověď
      • Ano, mrtví jsou z katamaránu. Nehodu zavinila posádka katamaránu tím, že nedodržela pravidla řízení člunu. A byli to příslušníci ruské „elity“. A tím, že jich je jedenáct, je to zároveň i vzkaz pro GP. Že použití ruských „elit“ nedodržujících pravidla řízení proti Rusku povede ke zničení jednoho z křídel GP.

       Odpověď
       • Koloděj 13.6.2018 o 9:57

        Katamaran byl bez registrace a neměl (typově) vozit tolik lidí. Ano , byl tam večírek, pluli bez pozičních světel a osvětlení ( že by grupáček? ) …

        No tohle nebude zpráva pro Putina, ale pro pindose. „Žijte podle pravidel, nebo vůbec “

        http://www.interfax.ru/russia/616636?utm_source=mst_rd

        Odpověď
      • odkaz pre elitu

       Odpověď
      • Děkuji Lin. Doplněna vašimi informacemi věc dostává úplně jiný rozměr. A myslím (nebo spíš silně tuším), že ten rozměr ještě výrazně naroste.

       Odpověď
   • Aksal, ten konec se nechá vyložit obráceně. Začátek souhlas: katamarán = jedno křídlo GP, které narazilo do velkého tažného člunu = Rusko.
    Jestli jsem dobře vyčetl, veškeré oběti jsou z katamaránu a srážku zavinil opilý kapitán katamaránu.

    Tedy podle mne, ne vzkaz pro Rusko, ale vzkaz od HNR jednomu křídlu GP (asi atlantickému). Jedno křídlo GP dostane při srážce s Ruskem (s KSB?) pěkně na frak.
    Tomu, že v tom má prsty HNR, by mohlo napovídat krátké video, natočené jedním z účastníků krátce před naloděním na katamarán. https://life.ru/t/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/1125506/ty_nas_ubila_poghibshiie_na_volghie_zapisali_prorochieskoie_vidieo_pieried_traghiediiei

    Odpověď
    • bez ohledu na matriční rozluštění,zaplatili Ti,co srážku zapříčinili.Teď mohou zažalovat ožralého kapitána tam nahoře…pokud se tam dostali. Přízemní hodnocení „civila“.

     Odpověď
 7. Fotka Prahy z obezne drahy.
  Nejde mi o krtecka, ale o to, ze Vltava zobrazuje, dle meho, OMEGU. Omega zakoncuje.
  https://relax.lidovky.cz/astronaut-andrew-feustel-vyfotil-prahu-z-obezne-drahy-p1a-/veda.aspx?c=A180606_184208_ln_veda_ele&ref=strossle

  Odpověď
 8. V rozích u kalendária za ležícími postavami byla objevena zazděná kamenná zvířata a další motivy. Do prostor není dobře vidět, proto nebylo zatím určeno, co všechny sochy znázorňují. Je však mezi nimi pes, který sedí k divákovi zády, dravec se svěšenou hlavou a nad ním stojící sova. Aby restaurátoři zjistili, z jaké doby pocházejí, odebrali vzorky. Předpokládají však, že by sochy mohly být ze začátku 15. století, o čemž svědčí i jejich umístění za výzdobu z konce 15. století, které je překrývá.

  http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/pri-oprave-orloje-objevili-sochy-a-dopis-tajnou-mistnost-nenasli/1631154

  Odpověď
  • Tajné schránky za kalendáriem mi také zaujali. Avízovali čtyři schránky, které v té době ještě nebyly zcela odhalené. Viděla jsem to ve zprávách a tam ukazovali hrdličku (ne dravce) a nad ní sovu, v další schránce dravce a v další šelmu, která v tu chvíli nešla identifikovat (zřejmě ve vašem zdroji zmiňovaný pes).

   Odpověď
 9. „matka“ uvarila 2,5 ročnú dcéru v aute. Okrem toho, že je to neskutočná tragédia a nad počínaním „matky“ sa rozum zastavuje, mohla by to byť aj matrica?

  https://www.hlavnespravy.sk/v-rozhorucenom-aute-pred-trstenskou-nemocnicou-umrelo-male-dieta/1430558

  Odpověď
  • Vladimír 11.6.2018 o 19:40

   je to výsledok zdegenerovaného národa,kde matka,žena je len rodidlo,muž,otec len nositeľ spermii a biorobot ale výchova nového pokolenia je na bedrách štatu,škola,církev,ulica a jeho degenerácia pokračuje v zrýchlenom tempe.Ináč si to neviem vysvetliť,pretože mám vážne pochybnosti,že dotyčná osoba v sebe má ešte kúsok človeka a mám pochybnosť,že jej psychika je aspoň zvieracia.Neexistuje žiadne racionalne vysvetlenie .Nie je to prvý prípad.

   Odpověď
   • Leopardus 11.6.2018 o 20:23

    Ale to není žádná vyjímka. Stačí se projít po obchodních domech, například nebo kdekoli, kde je větší počet lidí. V podstatě to jsou samé zombie, nemyslící bytosti. A jistě by se našly i jiné příklady. Např. české silnice, přesněji čeští (nejen) řidiči, ale i jiní účastníci silničního provozu. Jak si třeba vysvětlit, že maminka nejprve vystrčí kočárek s dítětem do vozovky, a pak se teprve rozhlíží (pokud vůbec). A nebo, a to mají ve zvyku převážně ženy, vstoupí na přechod pro chodce se sklopeným zrakem evidentně si myslíc, že nic nevidím, tedy se mi nemůže stát .. Atp.

    Odpověď
    • Národ konzumních ovcí jako na západě, úspěch projektu minimálně z 50%.

     Odpověď
     • Oracle 911 13.6.2018 o 11:25

      Nie sme až tak otupený ako Západniari…

      Odpověď
  • …celá situácia je veľmi, veľmi smutná.
   Myslím, že každý je z toho čo sa stalo zhrozený.

   Odpověď
   • Demonstrace proti Ficovi nebudou ? RIP, neviňátko …

    Odpověď
 10. Hadka o prevoznickou uprchlickou lod Aquarius (Vodnar)
  11.06.2018 10:58
  Italie a Malta se ostre hadaji o prislusnost prevzeti. Italie rika nyni zasadni „Ne“ a Malta obvinuje Italii, ze uprchliky prevzala v libyjskych vodach, italsky ministr vnitra Salvini obvinuje NGo organizace. Zadna z techto zemi nedovoluje 629 uprchlikum se vylodit, poslali na lod lekare a pomocniky. Na lodi se nachazi 123 nezletilych bez doprovodu, 11 deti a 7 tehotnych zen.
  Lod je 35 nmi od italskeho pobrezi a 27 nmi od Malty. 1 namorni mile =1 852 km.
  https://www.krone.at/1721302
  Ze by konecne STOP?

  Odpověď
  • Yori, 1nmi = 1852m nie km

   Odpověď
   • Ano, diky za opravu. Preklep v zapalu boje a cervenam se, protoze jsem jachtarka, i kdyz uz jen svatecni. :)

    Odpověď
    • to bola len oprava preklepu ;) nemáš sa za čo hanbiť :)

     Odpověď
  • No, nevím jestli STOP, určité logistické problémy to asi způsobí. Přinejmenším sama ta loď se už zase měla mezi tím podle jízdního řádu tak 2x otočit.
   Otázkou ale zůstává, zda období navážení „živé síly“ už neskončilo podle plánu a organizátoři teď víc nepotřebují vyrábět a distribuovat mezi tu stávající historky o krutém osudu „uprchlíků“. Něco jako „mrtvý student Šmíd“.

   Odpověď
  • končí věk Ryb a máme vstoupit do věku Vodnáře /Aquarius/.Matričně zdatní,zkuste zanalyzovat.
   Já jsem v tom chabrus.

   Odpověď
   • …akoze sa vola ta lod co prepravuje migrantov a co sa o nej tolko teraz hovori???

    Odpověď
    • Aquarius – meno tej lode

     Odpověď
     • Aquarius-Vod-nář. Voda jsou informace. Loď veze imigranty fyzicky. Na vyšší úrovni nese informace.

      Odpověď
      • Oracle 911 13.6.2018 o 14:14

       Inými slovami niektoré informácie Taliansko už neprijíma ale Brusel a Španielsko áno, to zaváňa nepríjemnosťami pre Španielsko a Brusel/EU…

       Odpověď
       • … ta lod patri Gibraltaru, tak pluje pod anglickou vlajkou …

        Odpověď
        • Oracle 911 13.6.2018 o 14:30

         Inými slovami agenti Anglosasov budú mať problémy…

         Odpověď
 11. https://cz.sputniknews.com/svet/201806117521549-nemluvne-holcicka-zeme/

  Novorozená holčička strávila 8 hodin pod zemí a zůstala naživu (VIDEO)

  zázrak

  Odpověď
  • Vladimír 11.6.2018 o 23:08

   na sputniku sú v poslednom čase aj uletenejšie články a bludy. to nebol zázrak,skôr štastie.

   Odpověď
 12. Orol je dole. Pri Okinawe sa dnes zrútila stíhačka F15-Eagle, pilot sa katapultoval, zlomil si nohu. Máme 11-teho v mesiaci.
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/472806-pri-japonskom-ostrove-okinawa-sa-zrutila-americka-stihacka-pilot-sa-katapultoval/

  Odpověď
  • Oracle 911 11.6.2018 o 9:31

   „Orol pristál“ to hlásili Američania pri fingovaná pristátia na Mesiaci…

   Odpověď
  • Vypadá to na pokyn od GP, aby se uSSáci odstěhovali.

   Odpověď
 13. V Polsku – Rzesow-Jasionka – havarovalo pri pristani lehke motorove letadlo. Na jeho palube se nachazel ukrajinsky parlamentni poslanec Radikalni strany Oleha Ljaschka, Juri Tschischmar. Celkem 3 zranene osoby se nachazi v nemocnici.
  https://de.sputniknews.com/panorama/20180610321102590-kleinflugzeug-absturz-polen-ukraine/

  Odpověď
  • Ori, co maji porad s tim cislem 3. To uz je treti zprava, kde se jedna o cislo 3 vcetne Trumpova dortu, ktery dostal v nedeli o 3 dny drive, nez ma narozeniny. Nejak mi to nevoni.

   Odpověď
   • … a jeste na doplneni:
    Trump slavi 14.06. 2018 72. narozeniny a na dortu byla 1 svicka.
    Psal na Twiteru – „Trochu brzo.“ Vrchona schuzka s Kimem zacne v utery dopoledne v 9 h mistniho casu (Singapur); 3 h stredovropskeho letniho casu.

    Odpověď
    • Oracle 911 11.6.2018 o 14:09

     Singapur by som sem neťahal, veci majú skôr súvislosti s troj-jedinosťou stvoreného…
     A tortu Trumpovi mu poslala miestna periféria GP.

     Odpověď
 14. Německo vyšetřuje tři exnacisty kvůli masakru u Kyjeva, je jim téměř sto let

  http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/226673-nemecko-vysetruje-tri-exnacisty-kvuli-masakru-u-kyjeva-je-jim-temer-sto-let/

  Odpověď
  • Oracle 911 10.6.2018 o 7:28

   Signál pre odpis súčasnej bandy, ktorá šéfuje v Kyjeve…

   Odpověď
   • Trochu mě zmátlo to, že jde o německá jména, žádná ukrajinská.

    Také mi přišlo, že finální holokaust v plánu není. Což jsem si však myslel celou dobu.

    Odpověď
    • Oracle 911 10.6.2018 o 10:26

     Však SS bol pôvodne čisto nemecký útvar…

     Odpověď
 15. V přímé lince na prezidenta měli dvě hlavní asistentky šaty v barvách Ukrajiny. Rozklíčoval to už někdo?

  Odpověď
  • *měly

   Odpověď
  • Oracle 911 10.6.2018 o 7:31

   Zlatá/žltá a modrá sú farby tak EU ako aj mentálnej zaostalosti (či ako sa to oficiálne nazýva)…

   Odpověď
 16. Jedna dobrá na víkend:
  https://www.national-geographic.cz/clanky/video-medvedice-chrani-sve-mlade-pred-utokem-liteho-tygra-20180712.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  Odpověď
 17. Dnes se v rozhovorech Soukupa s prezidentem pan prezident přeřekl, že má s jmenováním premiérů velké zkušenosti, prý už jmenoval 2x Babiše a 1x místo Sobotky řekl Soukupa. Na to se ho Soukup s potutelným úsměvem zeptal, jestli mu tím chce něco naznačit. K tomu řekl, že do státní správy chodit nehodlá, že je spokojený jako ředitel televize. Načež mu prezident odpověděl, že je zvědavý jestli to bude říkat i za pár let….. Soukup premiérem?

  Odpověď
  • Ne, ne, já dnes viděla článek, Soukup novým prezidentem :)

   Odpověď
   • Mě právě taky napadl ten prezident, už se tady o tom i psalo. Proto jsem se divila tomu premiérovi :-)

    Odpověď
  • Mně to přeřeknutí přišlo opravdu nechtěné.
   O Soukupovi jako o prezidentovi mluvil Paroubek, ale spíš hanlivě : „Někdo Soukupovi nakukal, že může být do budoucna prezident republiky, a vede permanentní volební kampaň. Je sám sobě komentátorem, sám sobě šéfem, je to trapné.“
   Paroubek na adresu Zemana, kterého prý po jeho znovuzvolení nepoznává a působí na něj jako úplně jiný člověk. „Zemana jsem volil, ale bylo by dobré, kdyby v některých věcech ubral“.
   Paroubek byl teď v Událostech, kandiduje na senátora, někdo ho silně tlačí.
   https://www.expres.cz/jiri-paroubek-senator-jaromir-soukup-prezident-ceska-republika-p81-/zpravy.aspx?c=A180607_134952_dx-zpravy_neos#utm_source=parlamentnilisty&utm_medium=article-referral&utm_campaign=expres-pl

   Odpověď
   • Paroubek je nepřijatelný, podporuje homolobby, homoadopce.

    Odpověď
    • Putinovec 9.6.2018 o 7:04

     Právě proto je to pro některé kruhy všehoschopný kádr.A on by se jistě rád vrátil na výsluní,lhostejno na hřbetě jaké herky.Tu propagaci zvrácenosti ještě nikdo nestopnul,je to jeden z protlačovaných programů globalistů.

     Odpověď
     • Ano. Jemu jde hlavně o návrat ke korytu. 2 rozvody vybílí i slušné konto.

      Odpověď
  • To považuji opravdu jen za bonmot. I když vyloučit se asi nedá nic.

   Dobrý premiér je potřeba stejně jako dobrý mediální propagátor. Kde by vzali náhradu za Soukupa?

   Odpověď
   • PS: A že bych toužil po prezidentovi nebo premiérovi který uráží neočkující rodiče nebo doktora co zkoumá toxoplazmózu, to říct nemohu.

    Odpověď
 18. Záznam přímé linky prezidenta na sputniku CZ.
  11:11
  Putina se zeptali, jakou barvu má dnešní život v Rusku – černou, bílou nebo šedou?

  Míříme k bílé barvě, ale zcela bílá barva v přírodě neexistuje, řekl Putin.

  Odpověď
 19. Pre prívalový dážď vykonali hasiči za posledné hodiny takmer 300 výjazdov
  V Bratislave skolabovala doprava

  Z dôvodu mohutného prívalového dažďa bola situácia najkritickejšia v hlavnom meste. Situácia si vyžiadala takmer 180 výjazdov k zatopeným cestám a priestorom v Bratislave.

  Pre zaplavené cesty nepremávajú niektoré linky MHD, iné premávajú nepravidelne a s meškaním do 60 min, informovala Zelená vlna na svojom twitteri.

  Podľa správ Stellacentra bol zaplavený podjazd pod Bajkalskou ulicou. Vysoká hladina vody je i na Bajkalskej, v podjazde pod Prievozskou ulicou.
  ZJAZDNOSŤ: V Bratislave je zaplavená Nevädzova ulica od križovatky s Ďatelinovou smerom k Retru
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/472347-z-dovodu-silnych-privalovych-dazdov-zasahuju-hasici-najma-v-trnavskom-kraji/?utm_source=pravda&utm_medium=box-sidebar-links&utm_campaign=mostread

  Odpověď
  • Toho dažďa je v tomto roku akosi príliš a vždy je prívalový. Napríklad v Nitre sme mali takúto búrku, ktorá všetko spláchla pomaly už 4 krát za posledných cca 10 dní.

   Uvažujem, že čo sa nám tým voda snaží povedať. Alebo zmyť, alebo prebudiť, keď sa už v okolí začala strácať tá podzemná (ľuďom v okolí padli hladiny vody v studniach, hovorí sa, že kvôli fabrike Jaguar Land Rover)

   Odpověď
   • Snažím sa tomu porozumieť. Fajn, bol to trošku silnejší dážď, ale podľa mojich kritérii to zasa nebolo z meteo-hľadiska nič extra – z domu vidím celú Bratislavu ako na dlani – ak by to bol stĺpový príval, viditeľnosť sa blíži k nule, toto také nebolo, ani náhodou. Napadlo mi, že ak príde v zime kalamita – ako tá poperestrojková v 86. – tak potom čo? budeme musieť povolať cudzie armády na pomoc…
    Podľa mňa sa nám voda asi snaží naznačiť, že je systém už koncepčne „zanesený“ a v prípade väčšieho výkyvu už nedokáže dostatočne pružne reagovať…asi sme už oboma nohami v bačorine éry post-západu, kedy jedna koncepcia končí, druhá ešte nenastúpila v plnej sile – inak povedané, žijeme v stredoveku

    Odpověď
    • Intuitivne to tiez chapem ako ocistujuci dazd. Stlpove to v Nitre bolo, vsade potoky a znizena viditelnost, viackrat som v tom siel autom

     Odpověď
    • míroslav 9.6.2018 o 20:18

     už před sto lety o tomto psal rakouský lesník Viktor Schauberger….doporučuji dohledat info na netu anebo z jeho knih….je to dlouhodobý problém a při současné tendenci bude jen hůř…jde o to, že v podstatě úplně vymizel celý koloběh vody v přírodě z důvodu ohromného mýcení lesů a špatného hospodaření s vodními toky….půda se přehřívá a není schopna vodu přijmout a ta se ihned vypařuje, aby v zápětí o kus dál opět doslova spadla na zem a tak dokola….tedy jenom poloviční koloběh vody v přírodě

     Odpověď
   • netreba zabudnúť na dúhu na konci každej prietrže = ра дуга

    Odpověď
 20. Na západnom Slovensku v Nitrianskom kraji (Nitrianske kniežatstvo =SVK) vypadol zo 6. poschodia, 6 ročný Dávid. Prepadol cez sieťku na hmyz do kríku, pri prevoze zomrel.
  Dnes je 6. mesiac.
  Pre rodinu je to pochopiteľne tragédia. A myslím, že aj národ vyvolený, by mal nad tým popremýšľať.
  https://www.cas.sk/clanok/702385/tragedia-na-zapadnom-slovensku-z-okna-bytu-na-siestom-poschodi-vypadol-maly-david-6/

  Odpověď
 21. Vladimír Vladimírovič Putin

  Pôvod mena Vladimír
  Vladimír je staré slovanské mužské krstné meno. Meno sa skladá zo slovanského владь (vladĭ) “moc”, slovo ktoré má pôvod v proto-indo-európskom slove wal (“byť silný”) a slova мѣръ (měrŭ), “veľký”, ktorého etymológia sa neskôr zmenila na миръ (mirŭ) – “mier”.
  Jeho význam je teda „veľký vládca“ resp. „vládca mieru“, „nositeľ pokoja“.

  Nomen omen
  Nomen omen (doslovně jméno znamení) je latinské rčení, které se používá v případě, kdy jméno osoby nebo název místa vyjadřuje charakteristickou vlastnost svého nositele.

  Odpověď
  • Člověk 7.6.2018 o 9:12

   Nemůže to být taky Vládce světa? Mir je v ruštině svět, ne?

   Odpověď
   • Ano, „mir“ je rusky svět.

    Odpověď
 22. Cico Ciciak 2.6.2018 o 2:16

  Zaujímavé:

  V Düsseldorfe zomrelo 11 pacientov (včera, 22:11)
  ————–
  Na Univerzitných klinikách v Düsseldorfe v nemeckej spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko sa infikovalo v ostatnom čase multirezistentnými zárodkami ochorení 22 pacientov. Jedenásť z nich podľa oficiálnych informácií nemocničných zdrojov zomrelo, zatiaľ však nie je jasné, či práve infekty boli príčinou ich úmrtí.

  Odpověď
  • Oracle 911 2.6.2018 o 6:49

   Ďalšie zlé znamenie pre GP…

   Odpověď
   • Pohár božího dopuštění přetekl, přinejmenším pro jedno z křídel…

    Odpověď
 23. čtenář 1.6.2018 o 18:29

  Nemohu se nezeptat – jak analyzujete prohru našich reprezentačních fotbalistů s Austrálií 4:0, navíc jeden vlastní gól…

  Odpověď
  • Oracle 911 1.6.2018 o 19:27

   Tak, že treba to brať v kontextu s remízou Slovensko-Holandsko…

   Odpověď
  • Bohumil 2.6.2018 o 8:23

   Vzkaz Shora, řekl bych: Není to vaše hra, neúčastněte se té, cizí konceptuální mocí vnucené imitace, kdy v „boji“ o Svět (míč) 11 + 11 lidí, kteří by měli být bratry a pracovat na společném díle stojí uměle proti sobě a je ochotno si třeba zlámat hnáty.

   Třeba i to, že naše budoucnost vůbec není ve „světě 11+11″. Jsem moc velký optimista ?

   Odpověď
   • Oracle 911 2.6.2018 o 9:36

    Skôr realista.

    Odpověď
 24. V Nitře hořela policejní auta, dva dny po poškození 22 autobusů MHD.

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/473544-v-nitre-horela-policejni-auta-dva-dny-po-poskozeni-22-autobusu-mhd.html

  Odpověď
 25. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/havarie-dolnoplosniku-historicky-stroj-mel-uctit-padle-americke-vojaky-48093

  Při přehlídce v USA ke dni oslav konce 2. světové války dvoumotorový dolnoplošník Cessna (letadlo z druhé světové války) nezvládl přistání a zřítil se. Pilot i pasažérka mají lehké zranění.
  Můj výklad – USA padá a lidu by moc ublížit nemuselo. Uvidíme.

  Odpověď
  • Oracle 911 30.5.2018 o 10:08

   Dobrá interpretácia lebo z iných zdrojov tiež prichádzajú takéto informácie.

   Odpověď
 26. Analýza poškození obrazu Ivan Hrozný… od Budkova…velice zajímavé. Je tam popis i co vedlo Repina k namalování obrazu…
  https://politikus.ru/video/107968-sergey-budkov-razbor-razveddannyh-260518.html

  Odpověď
  • Ještě několik mystických faktů k obrazu Repina „Ivan Grozný a jeho syn Ivan“:

   - obraz neměl být nikdy vystavován, protože se nelíbil imperátorovi Alexandrovi III. a mecenáš Tretjakov, podle jehož jména je pojmenována slavná galerie v Moskvě, tento zákaz dokázal obejit a obraz vystavil. Energetika obrazu divně působila na lidí: padali na zem, cepeněli, plakali,
   - po dokončení obrazu Repinovi začala usychat pravá ruka,
   - Malíř Mjasojedov, který pózoval pro obraz cara, v hněvě málem zabil vlastního syna, který se shodou okolnosti také jmenoval, jako cesarevič Ivan,
   -spisovatel Vsevolod Garšin, který pózoval pro obraz cesareviče Ivana, dostal těžkou depresi a skočil ze 3. poschodí. Na následky zranění za 5 dní zemřel,
   - v roce 1913 obraz byl poškozen vandalem Balašovem, který ho pořezal nožem.
   - druhý útok na obraz se stál nedávno.
   http://vm.ru/news/2013/08/04/5-misticheskih-poloten-ili-repina-207989.html

   Podle řeči životních okolností, kterým promlouvá NHR je jasné, že tento obraz nikdy neměl spatřit světlo světa, protože je nepravdivý.

   Odpověď
 27. Vyzvednutí 380kilogramového skla do 47. patra rezidenčního komplexu Well House na jihozápadě Moskvy skončilo neúspěchem. Zbývalo jen pár centimetrů do cíle, když masivní objekt padl dolů. Zázračným způsobem nikdo nebyl zraněn. Okamžik pádu montéři „horolezci“ stihli natočit. VIDEO
  3+8+0=11 a 4+7=11
  Co by tohle mohlo znamenat? https://cz.sputniknews.com/svet/201805277421056-video-47-patro-sklo-sok/

  Odpověď
  • Oracle 911 27.5.2018 o 11:35

   Neviem koľkáte varovanie je to pre GP ohľadom toho, že vládnuť v Rusku nebude s tým, že slobodomurári to odskáču.

   Odpověď
 28. Masarykova „střecha“, zajímavé.
  U domku kde žil v dětství Masaryk se propadla střecha. Dům je v Templářské ulici.
  https://www.novinky.cz/domaci/473164-u-domku-kde-zil-jako-dite-masaryk-se-propadla-strecha.html
  Výklad je víceméně jasný. Masarykova střecha jako symbol koncepce biblického projektu v Československu.

  Odpověď
  • Případně zednářství v naší zemi.

   Odpověď
   • Oracle 911 26.5.2018 o 10:25

    GP a slobodomurári môžu za to sami…

    Odpověď
 29. Nejkrutější sériový vrah Slovenska: po 25 letech ve vězení by chtěl jít na svobodu
  Rigo *Narození: 17. 12. 1955*je ve vězení od roku 1993. vraždy spáchal v troch európskych štátoch, konkrétne v Holandsku, Nemecku a na Slovensku
  Byl odsouzen za obzvlášť brutální vraždy osmi žen a jednoho chlapce. Umlátil je totiž k smrti ranami do hlavy. V hledáčku měl vždy přízemní byty, k osamělým obětem se vplížil přes okna v noci nebo brzy ráno a útočil na ně během spánku. Mimochodem, Najmladšia Rigova obeť mala 22let a nejstarší oběti bylo 88 let.
  Zatknúť ho prišli do hotela Carlton.
  Navzdory důkazům a testům DNA se k četným vraždám nikdy nepřiznal. Přitom ještě před spácháním první byl již 11krát soudně trestán.
  Inaugurace Václava Havla (1993)
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/201805257414267-Slovensko-vrah-svoboda/
  https://refresher.cz/33850-Ondrej-Rigo-Na-svedomi-ma-9-zivotov-a-vysluzil-si-titul-najbrutalnejsi-seriovy-vrah-Slovenska?gdpr-accept=1

  Odpověď
  • Ta poznámka o Havlovi je dobrá. Že bychom se začali uvolňovat z takové té “ havloviny“. Lepší název mě nenapadá. Bylo by to jenom dobře.

   Odpověď
 30. Pozvání k posílení slovanského egregoru a nasměrování informační matrice budoucnosti na sobotu 26.5.2018 v 22:00 – ke kolektivní meditaci na „Harmonizaci časoprostoru Česka a Slovenska“.
  Po dlouhém přemýšlení o vhodné rubrice myslím, že toto pozvání věcně patří sem.
  Kdo se chce zúčastnit, všechny podrobnosti najde na stránce http://www.miroslav-zelenka.cz/cz/a/kolektivni-meditace.
  Protože se opět jedná o řízenou meditaci, tak ji autor dopředu uveřejnil, aby si ji každý mohl i dopředu stáhnout – to kdyby to někomu stálo za to akci sabotovat vyvoláním výpadků na internetu. Zároveň doporučuji si nahrávku dopředu poslechnout, zda je tam vše tak, že s tím účastník meditace bude vnitřně souhlasit.

  Zároveň Miroslav Zelenka upřesnil ve svém pořadu na Svobodném vysílači ze dne 22.5.2018 následující údaj:
  Střed České a Slovenské republiky je stanoven na vojenský újezd Březina (nad Vyškovem). Při meditaci je třeba být přibližně čelem k tomuto bodu (platí hlavně pro Moraváky), aby při posílání energie při meditaci došlo k synchronizaci energií. Jinak vše stejné.

  Odpověď
  • Neviem, ale ja sa na tieto riadené meditácie pozeram s podozrenim.

   Odpověď
   • Oprávněně. Během meditace se otevíráte a je možnost do vás „zasít“ nebo „vzít si“. Mnozí zúčastnění takových hromadných akcí bohužel nejsou prosti postranních úmyslů. Je to v mnohém otázka ochran a i tak nikdy nevíte, proti čemu stojíte a co jste „nakoupili“. To se pak najednou nestačíte divit a pravá legrace teprve začíná. A to nemluvím vůbec o tom, kam všichni ti naivní meditující dobráci svou energií přispějí a kdo sklízí.

    Odpověď
   • Putinovec 28.5.2018 o 14:42

    Nikdy nevíte co ve skutečnosti podporujete.

    Odpověď
    • Když neumíš, či nedokážeš dokázat prospěšnost něčeho, skus to podle metodologie „důkazu sporem“. Pokus se prokázat neprospěšnost toho. A pak ty dva různé výsledky porovnej. Poté se můžeš rozhodnout. Ale dávno již neplatí kdysi užívané rčení, „… kdo nic nedělá, nic nepokazí, a proto bude odměněn.“
     Připomínám jiné rčení: „… zlu postačí, když lidé pouze mlčí.“ A mlčet mohou i proto, že se něčeho obávají, anebo i jen a pouze „neví“. Svého srdce se ptej, komu a čemu máš věřit.

     Událost byla v sobotu večer. A pak se v astrálu něco dělo, něco se měnilo … http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-28/#comment-138848
     Podle mých znalostí, astrální síly jen tak samy o sobě nemohou zasahovat do chodu našich událostí, jen když jsou požádány, když dostanou příslušný impuls. A přerovnání energeticko-informačního časoprostoru není jednoduché. Doporučuji nahlédnout na stránku https://www.druidi.cz/srdce-vysehradu-po-80-letech/

     Nejen že Stalin byl pro svou dráhu připraven zasvěcenci (nositeli dávného vědění), ale byl jimi na dálku také podporován a chráněn. Proto se mu jeho dílo mohlo tak dařit. Se současným gosudarem je to obdobné, i on má podporu z nejvyšších míst. A podobní nositelé vědění jsou i v této zemi. Ne jen KSB a DVTR je pro život potřebné znát, ale i mnohem více znalostí také z dalších oblastí/oborů. Ta mozaika existence lidstva na planetě je vícevrstvá. Mozaikové vidění života jen z jednoho úhlu pohledu je pouze na půl cestě mezi kaleidoskopem a mozaikou.

     Odpověď
     • Jana z Arku 30.5.2018 o 14:43

      Já myslím, že se každý může rozhodnout sám, jestli se zúčastní a pokud si lidé udělají ochranu, ochranné vajíčko a s láskou myslí na naši zemi, posílají energii lásky, tak si tuto energii těžko převezme někdo
      “ temný “ a ani si neumím představit, jak by šlo toho zneužít. Já myslím, že to je dobrý nápad .

      Odpověď
      • :)

       Odpověď
      • Jani, naprosto s Vámi souhlasím. Byli jsme na meditaci ve Sluneční zátoce celá rodina. Udělali jsme si všichni, co jsme tam byli, ochranné vajíčko a posílali jsme energii lásky. Bylo to nádherné a silné. Pokud bychom se měli bát posílat energii lásky, tak co už bychom potom mohli dělat? Energie lásky je čistá a nádherná a já si také nedovedu představit, že by někdo temný mohl energii lásky zneužít.

       Odpověď
       • DušanBe 1.6.2018 o 22:57

        Popisujete, že to bylo nádherné a silné. Asi tuším, o jakých stavech píšete, protože velmi podobné niterní události prožívá většina lidí v těchto okamžicích. Obzvláště pokud se jim plně oddá. Velmi dobře si to pamatuji. Taky jsem takové stavy prožíval…
        Docela mne mile překvapilo, že o těchto stavech je popsáno i Základech sociologie 1. Asi Vás bude zajímat, a to i ostatní, copak tam píšou. Nuže, v rámci lepšího pochopení kontextu níže napsaného, je lepší si v klidu přečíst a pochopit celou Hlavu 5. a 4. A konkrétně v „5.9. Nejdokonalejší emocionálně-významové naladění“ se píše následující:
        (Začátek citace)
        Protikladem těžkomyslnosti je „stav euforie“. Stavy, ve kterých emoce, které se zdají být „kladnými“, dosahují závratných výšek a jedinec je opilý svými vášněmi, takže je nelze považovat za normální, neboť pokud se vrátíme k analogii, že „emoce jsou v psychice takovou funkční kontrolkou na řídícím pultu“ (kapitola 4.5), tak musí být podobné situace vnímány jako selhání energetiky biopole: energie je více, než je nezbytné pro uvědomělou činnost v rámci Záměru. Kromě toho ve stavu „emočního přepětí“ („stavu blaženosti“, „euforie“, „orgasmu“) aktivita mozku klesá na minimum svého výkonu v bdělém stavu. Je třeba také chápat, že energetické toky biopole jsou vždy modulované nějakým smyslem, a pokud není plně ovládán a tím spíše ve stavu „euforie“ („emocionálního přepětí“) ve chvíli, kdy aktivita mozku i funkčnost intelektu klesá na minimum, není vůbec jisté, že smysl doprovázející emocionálně-energetický zdvih leží v rámci Záměru, přestože energie ho přinášející vyvolává příjemné opojení. V podstatě uvedené znamená, že jedinec je při lidském typu struktury psychiky emocionálně-kladně soběstačný, tj. jeho emoce „se nepoddávají přednastavenému tvaru“ danému okolnostmi. To však neznamená, že je bez emocí, a že soustředěně nesleduje okolní dění.
        (Konec citace).
        Takže v rámci této informace se osobně spíše přikláním k tvrzení KL, ju7 a Putinovce.
        ju71 navíc velmi správně upozorňuje na to, že „nikdy nevíte, proti čemu stojíte“. Já osobně bych to doplnil, že nikdy nevíte, do čeho vstupujete, protože tato činnost je nezbytně nutně svázána s napojením na daný egregor. A pokud si uvědomíte toto, tak od tohoto okamžiku to začne být opravdu velmi zajímavé, protože musíte být dostatečně dobře vnímavý na to, abyste byli schopni rozpoznat, jak je daný egregor, na který se v meditaci napojujete, naprogramován. Máte takové schopnosti a dokážete vnímat přírodní pole? (řečnická otázka, na nikoho konkrétně není mířena) Já ne. Tak proto takové aktivity nebudu podporovat. Takže pak opravdu nevíte, co pak nakoupíte, když se účastníte meditace. O egregorech a tom v jaké pozici jste vůči němu, viz tatáž kniha ale Kapitola 4.8. A pokud víte (možná máte pocit), jak daný egregor v dané meditaci funguje, tak v tom případě vaše pozice bude pravděpodobně vůči němu pozicí programátora, jinak by vám takové informace nebyly zprostředkovány. A to by mě moc zajímalo, jak se pak takový egregor programuje. A pokud nejste v této pozici, tak jak píše Putinovec – nikdy nevíte co ve skutečnosti podporujete.
        badatel píše o nějakých jeho znalostech o astrálních silách. Za sebe píši, škoda, že se nedá spolehlivě, uceleně, a hlavně nerozporuplně dozvědět o těchto silách více. Zkoušel jsem to 10 let a asi jsem neměl štěstí nebo jsem četl špatné knihy. Nevím. Zase bych se opakoval, ale v knize Základy sociologie se zcela zřetelně píše o záměrné nefunkčnosti esoteriky a exoteriky vytvářející kaleidoskop. Tím chci napsat, že je fajn, že badateli máte tyto schopnosti, ale za sebe říkám škoda, že se nedají formalizovat.
        A co se týče „důkazu sporem, když neumíš, či nedokážeš dokázat prospěšnost něčeho“. Takže pokud to chápu dobře, takže například tvrzení, že „Pití vody, je prospěšné“ a provedu důkaz sporem, tzn., že budu nadměrně pít vodu, třeba 20 litrů za den, abych zjistil, zda je to prospěšné anebo nebudu pít vodu vůbec, tak asi všichni víme, jak takový experiment dopadne. Tak tady bych badateli asi použil jinou metodologii poznávání. Taky Vám velmi určitě známou – Praxe je kritériem pravdivosti.
        Musím ještě badateli reagovat na Vaše slova:“ Mozaikové vidění života jen z jednoho úhlu pohledu je pouze na půl cestě mezi kaleidoskopem a mozaikou.“ Zde nesouhlasím s Vašim tvrzením. Něco tu chybí, a protože jste to neuvedl, ptám se, jestli jste to měl na mysli toto: Tedy pokud je mozaikové vnímání správně metodologicky založeno, tak i když budeme oba dva mít různé znalostí také z dalších oblastí/oborů, tzn. že bude více jak jeden úhel pohledu, tak v principu se musíme shodnout a nemůže nastat ta varianta, že tyto pohledy na život (můj a Váš) je pouze na půl cestě mezi kaleidoskopem a mozaikou. Tak to prostě není. Nemůže být. Takže Vaše předchozí tvrzení „Ta mozaika existence lidstva na planetě je vícevrstvá.“ je nepravdivé. A to konkrétně zde: Vaše tvrzení „mozaika existence lidstva“ = „důvod existence lidstva“ (tak jsem to z kontextu pochopil, protože co jiného by to mělo být, když odstraníte z věty slovo mozaika?). Takže, podle Vás důvod existence lidstva na planetě je vícevrstevný. Já si to nemyslím. Myslím si, že důvod existence lidstva má pouze jednu vrstvu = jeden důvod. Pochopil jsem Vaši větu správně?

        Odpověď
        • DušanBe: +1

         Skvěle napsáno.

         Na nebezpečí těchto meditací jsem upozorňoval už mnohokrát, nu, jelikož se vždy někdo nachytá, badatel je sem vkládá opakovaně už dlouho.

         Odpověď
 31. Nehoda v Bratislave.

  http://www.teraz.sk/regiony/foto-v-bratislave-havaroval-autobus-mhd/327030-clanok.html

  V článku:
  Došlo ku kolízii linky číslo 74 s osobným vozidlom. Evidujeme sedem zranených cestujúcich, náš vodič bol ošetrený na mieste…
  Na mieste je 11 hasičov…

  Odpověď
 32. http://www.vodaksb.eu/diskuse/mimo-tema/comment-page-49/#comment-138352

  Dám to tu, je to vhodnejšie, ako v mimo téma.

  - Nehoda 23.5. – 8, cyklus sociálneho času dobehol GP. GP dohnala (Dohňanský) zmena okolností (prostredia), čo zasiali, to zožali.
  - Dohňanský 65 rokov – 11 krídlo GP. Predstaviteľ súdnej moci ( http://leva-net.webnode.cz/galerie/photogallerycbm_731945/16/#kob-007-druhy-moci-02-jpg1 ).
  - Vodič 43 rokov – 7 biblická koncepcia. Miloval futbal (egregoriálne matričné riadenie http://leva-net.webnode.cz/products/m-v-velicko-egregorialno-matricne-riadenie/ ). V podstate GP (11) narazil do vektora biblickej koncepcie (7).
  - Pracovný nástroj (družstevné vozidlo) – Prestavuje pracujúcu triedu. Vodič (11) chcel predbehnúť (prekabátiť?) pracujúcich. Vodičovi družstevného vozidla sa nič nestalo.
  - PZ v Leviciach začal vyšetrovanie – Lévi, GP vyšetruje, prehodnocuje…

  Odpověď
  • Čítam dva články naraz a v hlave sa mi vynoruje všetko možné, tak som sa pomýlil v číslach.
   Oprava: Dátum nehody je 24.5. (11) – Ďen GP, nešťastný deň (zmena parametrov prostredia).

   Odpověď
   • Nakoniec nehoda bola v stredu 23.5.
    Musím viac zosúladiť myšlienky s prstami :)

    Odpověď
 33. I když pro videa je určena jiná rubrika, ale myslím že to téma patří sem.
  Baudy a pomoc prostoru slovanského jazyka .. https://www.youtube.com/watch?v=doC9dVnuwsA

  Odpověď
 34. 22 máj 2018
  Silný vietor poškodil pyramídu v Astane:
  https://uk.reuters.com/article/us-kazakhstan-weather/gales-damage-peace-pyramid-in-kazakh-capital-idUKKCN1IN1P3
  A spadol aj žeriav:
  https://www.instagram.com/p/BjFho6BhPV2/?taken-by=v_astane
  Vyzerá to, že GP má veľké problémy.

  Odpověď
 35. V rakuskom Lidl-i sa daju objednat listky 4.7.2018 bude v Prahe Rolling Stone myslite si ze 11 a 11nebude nahoda?

  Odpověď
 36. A to byla jen puma živočišná.Co by napáchala jaderná..
  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/472540-puma-zabila-na-zapade-usa-cyklistu-druheho-potrhala.html?sznhp=rss

  Odpověď
 37. Slavný Diego Maradona se stal předsedou fotbalového klubu Dinamo Brest.
  Klub sídlí ve městě, kde byl v roce 1918 podepsán Brestlitevský mír.

  Co má tohle znamenat?

  https://fotbal.idnes.cz/diego-maradona-brest-dinamo-predseda-marcel-licka-fbg-/fot_zahranici.aspx?c=A180516_215438_fot_zahranici_ten

  Odpověď
 38. Prehrata baterie – u smrtelne nehody v aute Tesla
  Ridic, Nemec, „uhorel“ ve vraku
  Nehoda se stala ve Svycarsku – Tessin – pred vjezdem do severniho vjezdu Monte-Centeri-tunelu. Z neznamych duvodu narazil ridic do svodidel, pote se auto prevratilo a vzplalo.
  Hasici nemohli ridice zachranit.
  Velmi silny naraz mozna spustil u Lithium-Ionen-Akku v el. vozu fenomen „thermal runaway“ Pri nem dojde k nahlemu a nezastavitelnemu vzestupu teploty v baterii. Tesla nyni zkouma tento incident.
  http://www.krone.at/1708142

  Odpověď
  • Oracle 911 16.5.2018 o 13:09

   V poslednú dobu sa množia takéto nehody..

   Odpověď
 39. Ohledně vítěze Eurovize 2018. Dal jsem komentář pod příspěvek v hlavní dizkusi, ale patří to sem. Tož to tady dám taky.
  Ve velkém finále měl Izrael pořadové číslo 22. Vítězka Netta Barzilai. Její píseň Toy byla představena v neděli 11. března 2018 poté, co předchozí den unikla část skladby.
  Text refrénu:
  I’m not your toy (Not your toy)
  You stupid boy (Stupid boy)
  I’ll take you down now, make you watch
  We’re dancing with my dolls on the motha-bucka beat

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Eurovision_Song_Contest_2018

  Odpověď
  • Ještě datum narození Netty Barzilai. 22.1.1993! Tedy dvakrát 22. Rok 1+9+9+3=22.

   Odpověď
   • Vypadá to, že byl proces finálního holokaustu odstartován dříve, než se původně plánovalo. Vycházím z komentáře Trumpa při příležitosti přesunu jejich ambasády ( „Dnes pokračujeme v tomto uznávání a otevíráme své velvyslanectví na historické a posvátné půdě Jeruzaléma, a otevíráme ji s předstihem mnoha, mnoha let,“).

    Odpověď
    • Napadlo mě to samé, když jsem to četl.

     Odpověď
   • … asi ano… baba bola vybrata, nechce sa mi verit ze to co predviedla niekto moze nazvat spevom…., takze jedine je nejake zdelenie… aby sa to netykalo na rozdiel od jej blizkych Europy….?!

    Odpověď
 40. velkoPolská chvástavost a její dopady.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201805157348854-fanousek-fotbal-choreo-ohen/

  Odpověď
  • Ha-ha-ha :)
   I chytračili Poláci, i chytračil Bůh. Ale Bůh je největším z chytráků.

   Opičí pracka, jako vyšitá. A řeč životních okolnosti bez prodlení. Poláci by se měli zamyslet…

   Odpověď
   • Oracle 911 15.5.2018 o 12:16

    V minulosti som povedal, že Poliaci dostanú cez hubu za svoje správanie, ako sa zdá nielen od GP ale aj od HNR.

    Odpověď
 41. áno, už vidím, že som to zle zadala :(

  Odpověď
  • idem spať, už neviem ani odpovedať ;)

   Odpověď
 42. Prosím Vás, viem, že teraz sa spýtam úplne od veci, ale čo majú znamenať tie stredové zvodidlá z betónových blokov? Inšpiroval ma odkaz od Yori http://www.krone.at/1707495. Vidím, že to nemáme len na Slovensku. Tie bloky sa dajú za pár hodín rozmontovať a spraviť sa tak dá z diaľnice provizórne letisko v prípade krízových situácií. Máte niekto nejaké rozumné vysvetlenie k tomu?

  Odpověď
  • určitě je dotaz ve špatné sekci, ale:
   - provizorní letiště, ale opravdu provizorní, z toho nic moc neodstartuje pokud vím, nicméně pokud to tak může opravdu fungovat, je to nezbytná součást infrastruktury pro případ velkých potíží
   - je to potřeba kvůli opravám dálnic, to je to místo kterým se svede provoz do protisměru, bez toho by nešlo opravovat dálnice

   Odpověď
   • eM nie som v mimo téma? kde to prosím ťa vidím?

    Odpověď
    • v adresním řádku, jsi v E/M projevech.
     Jinak ty svodidla sice rozmontuješ, ale zbude ti pruh trávy přes který se nedá jezdit.

     Odpověď
     • … ale kridlam urcitych typov lietadiel by to nevadilo… ked dokazu litadla startovat zo zatravnenych ploch, preco nie z dialnice?

      Odpověď
    • K nalezeni zde ve starsich komentarich ze dneska. Vodni buvoli …

     Odpověď
   • na opravu diaľnice je jednoduchšie rozmontovať to pôvodne zvodidlo, čo tam roky stálo, nie? Ak som v zlej sekcii, prosím admina o presunutie, prípadne o zmazanie. ďakujem

    Odpověď
  • To davaji, kdyz opravuji dalnice. Ohranicuji (urcuji) tim sirku jizdni plochy. Jeden smer uzavrou a z toho druheho udelaji dvousmerku. To je bezna praxe.

   Odpověď
  • U nás v současné době na D5 to využili tak, že betonové bloky odstranili, směr na Rozvadov, který uzavřeli se opravuje a přes část s odstraněnými bloky se najíždí do protisměru, kde teď fungují pruhy v obou směrech…

   Odpověď
  • Část dálnice se vždy projektuje jako záložní vzletově přistávací dráha. My jsme sice malá země s hustou sítí letišť, ale i tak se s dánicí vždy počítalo (letištní úsek dálnice D1 Měřín byl záložní pro 20.sbolp Náměšť n/O, letištní úsek silnice R46 Vyškov pro 6.sbolp Přerov nebo 8.slp Brno) a nejspíše i nadále počítá.
   https://www.youtube.com/watch?v=VXINd078oeg
   Cca od 01:50, pak se tam hovoří i o těch svodidlech.
   A tady jedna exhibice pro papaláše a lampasáky. První polovina je v ruštině, druhá česky.
   Není to sice přímo dálnice, ale třiadvacítky tam startují ze zatravněné plochy vedle VPD.
   https://www.youtube.com/watch?v=yFxhDfJnlyg

   P.S:Na Slovensku je to na dálnici D 61 cca Horná Lúka – Nové Město n. V.

   Odpověď
   • Ju71pri Novom Meste n/Váhom je aj táto časť diaľnice https://www.aktuality.sk/clanok/343317/tajomstvo-dialnice-pri-hradku-moze-sluzit-armade/

    Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>