Egregoriálně-matriční projevy

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. Kolem Plzně hoří lesy

  https://www.novinky.cz/krimi/503028-kolem-plzne-hori-lesy.html

  Odpověď
 2. Kölner Dom – Kolinsky chram
  jsou tam uschovany v truhle relikvije „udajne“ 3 kralu.
  Erzbisof Rainald von Dassel prinesl tyto relikvije z Milana do Kolina v roce 1164 a podle RKC uctivany jako pozustatky 3 kralu. To byl take duvod k vystavbe noveho Kolinskeho chramu.
  Kolinsky chram byl vystaven na Starem karolingskem chramu, nebo take na Hildeboldove chramu a vysvecenem v roce 873.
  https://de.wikipedia.org/wiki/K%C3%B6lner_Dom
  https://www.koelner-dom.de/rundgang/bedeutendewerke/dreikoenigenschrein/info/
  https://de.wikipedia.org/wiki/Dreik%C3%B6nigenschrein
  https://scilogs.spektrum.de/die-sankore-schriften/von-knochen-heiligen-drei-koenige/

  Odpověď
  • Omluva, patrilo pod QuoVadis

   Odpověď
 3. Zatim jsem zminene Video nenasel – ale nektera nemecka media se „vysmivaji“ New York Times, ktere ve videu na jejich webove strance zminujici se o pozaru Notre Dame ukazovaly obrazky chramu z Kolina and Rynem… Zajimavy „omyl“.
  https://www.swr3.de/aktuell/nachrichten/New-York-Times-verwechselt-Notre-Dame-mit-Koelner-Dom/-/id=47428/did=5072422/1if1bq2/index.html

  Odpověď
  • Aspoň víme, co mělo hořet jako další. Ale možná hořet nebude, když to popletové z NYT provařili.
   Zdá se, že nás čeká horké léto :-(

   Odpověď
 4. Dňa 19.4. 2019 došlo v Žiline – časť Brodno k uhryznutiu 29 ročnej ženy tigrom, pričom poškodenej bolo spôsobené zranenie pravého predlaktia vyžadujúce si chirurgický zákrok.
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/509616-autenticky-zaber-v-ziline-tiger-uhryzol-zenu/

  Odpověď
  • …riadne drsné, ešte si tú ruku tiger pridržal labami, aby mohol lepšie trhať

   …a najmä nezodpovednosť návštevníčky, keď ho chcela pohladiť len tak, ako keď sa hladká mačka domáca, opatrné správanie by malo byť namieste.

   Celkove som si všimla, že na internete je veľmi veľa videí, kde rodičia a najmä matky vystavujú svoje malé bábätká domácim psom a mačkám a prezentujú to ako veľmi milé, čo sa mne javí ako strata ochranného správania rodičov o úplne bezbranné dieťa. Natočia ako sa bábätko smejká a oni sa z toho smejú tiež. Ako sa však v skutočnosti cíti to malé dieťa nevie v skutočnosti nikto, pretože v týchto situáciách akoby dochádzalo ku zmene vnímania nebezpečenstva zo strany najmä matky a otca.
   Zaujímalo by ma, ako by sa asi cítili dospelí ľudia, pokiaľ by boli vystavení pôsobeniu psa alebo mačky v pomere veľkostí v akej býva vystavené to malé dieťa.

   Odpověď
 5. Nasredin 20.4.2019 o 9:56

  Náznak toho, že GP v Kazachstánu prohraje ?

  https://eurozpravy.cz/zahranicni/asie-a-australie/255468-dalsi-strasliva-nehoda-autobusu-pri-uhybnem-manevru-se-prevratil-11-mrtvych/

  Odpověď
  • Oracle 911 20.4.2019 o 13:01

   Otázne po tom je, že kto z toho vyjde víťazne, Rusi a Kazaši?

   Odpověď
 6. Středočeští hasiči v pátek odpoledne likvidují rozsáhlý požár porostu u Úholiček v okrese Praha-západ. Nad Vltavou ve skalách hoří porost, na místě zasahují desítky hasičů, kterým na pomoc přiletěl i vrtulník. Podle informací na stránkách Českých drah stojí vlaky na trati Praha-Děčín.

  „Zasahujeme převážně s vrtulníkem, požár je ve velmi těžko přístupném terénu,“ oznámil Novinkám mluvčí hasičů Petr Svoboda. Dodal, že zásah podle něj zabere několik hodin.
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201904199680641-nedaleko-prahy-hori-ve-skalach-v-akci-je-i-vrtulnik/

  Odpověď
 7. Traja profesionálni horolezci v Kanade pravdepodobne zahynuli pod lavínou
  Cieľom horolezcov bolo zdolať vrch Howse Peak v Národnom parku Banff ležiacom v kanadskej provincii Alberta. Po tom, ako sa v dohodnutom čase neohlásili, po nich spustili pátranie.

  Dvaja Rakúšania David Lama a Hansjörg Auer a Američan Jess Roskelley boli podľa spoločnosti predávajúcej športové oblečenie The North Face, ktorá ich výpravu sponzorovala, skúsenými horolezcami. Zamestnanci národného parku preleteli ponad oblasťou, kadiaľ sa šplhali, a videli stopy po „lavínach a sutiny s horolezeckým vybavením“.
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/509464-traja-profesionalni-horolezci-v-kanade-pravdepodobne-zahynuli-pod-lavinou/

  Odpověď
 8. Další událost naznačující osud křesťanství.

  https://eurozpravy.cz/zahranicni/afrika/255396-v-jar-se-pri-bohosluzbe-zritila-cast-kostela-nejmene-13-mrtvych/

  Odpověď
 9. V hlavním městě Slovenska dnes došlo k vážné dopravní nehodě. Ta se stala na křižovatce ulic Šancová a Karpatská.
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/201904189666449-vazna-nehoda-v-centru-bratislavy-srazil-se-tam-trolejbus-s-autobusem-jsou-raneni/

  Odpověď
  • Na prvej fotografii vidno časť novostavby s reklamou SKANSKA.
   Budova vľavo od novostavby je YMCA .

   Odpověď
   • YMCA, Village People. Skanska, viz stavební firma u které byla Notre Dame v dobrých rukou.
    Včera jsem to asi naklepl dobře. Toto je velká Igra Matriz, hra matric.

    Odpověď
    • Oracle 911 18.4.2019 o 11:36

     Vysvetli to prosím.

     Odpověď
     • nemohu sloužit, je toho tolik (souvislostí které se smyslově nápadně nabízejí) že v tom nemám větší pořádek než jsem zatím napsal.

      Jen jsem napsal první co mě napadlo na mysli.

      SKANSKA odkazuje na souvislost s Notre Dame, YMCA navazuje smyslově na včerejší nehodu autobusu Santa Cruz přes oslí můstek – americká kultura, FatBoy Slim a jeho skladba SantaCruz, Village People je podobně bláznivá (pokud vím homo) kapela a nejslavnější hit je YMCA který je obrazově plný informací.
      https://www.youtube.com/watch?v=Vc0gYbTNctU

      Odpověď
      • tedy směřuji k tomu že Notre Dame vyvolalo takové otřesy které vedly ke včerejší i dnešní nehodě autobusu, kde pro Německo to bylo velmi tragické, pro Slovensko tolik ne.
       Jen jako odpověď, teď jsem zprávu o nehodě na Slovensku načetl znovu, a nad tím svítí
       Breaking News: Následky požáru Notre Dame.
       Co víc k tomu říct.

       Odpověď
       • a doplňuji, že nehoda Německých turistů se stala v Portugalsku, zemi ve které je Lisabon. Pokus GP skrze Německo ovládat EU neprojde ale pokud se k tomu nechají Němci zneužívat, bude to pro ně mít nemilé následky.

        Odpověď
        • No a na Slovensku rozvod herca Kramára (kramár – obchodník) s Ruskou Tamarou. Svadbu mali v Lisabone. Boli spolu 20 rokov, rozviedli ich za 20 minút.

         Odpověď
         • Nikitinová je Nataša, no a neviem, má síce ruské meno ale nemyslím si, že ruskú dušu….

          Odpověď
          • Jej dedo bol Rus. (to meno som si pomýlila, ich dcéra sa volá Tamara)

           Odpověď
        • Budu Ti drobet konkurovat :
         -existuje projekt euroasijského kontinentu „od Lisabonu po Vladivostok“ , který je od samého počátku silně ovlivňován ruskou koncepce globalizace , ne-li že to je její transpozice do euroasijského teritoria.
         - v tomto projektu je klíčovým partnerem /samozřejmě za předpokladu ztotožnění se / nositele koncepce Ruska právě Německo.
         -určitě není v zájmu GP předat otěže řízení do tohoto tandemu . A v tom je zajedno i s neokony – viz Friedmanovo vyjádření hlavního úkolu oddělení od sebe německé schopnosti precizní práce a ruského zdrojového zázemí .
         - mohlo jít tedy i o výstrahu globalistů před přílišným vytěsněním jejich globální role. Oni mají konkurenční projekt propojení Evropy a Asie – Hedvábná stezka. A v ní svého čínského koně.
         - mohlo tedy i jít o krvavé upozornění Německu , že vodítko je sice volnější, ale stále tu je.

         Odpověď
         • Boletusi klidně konkuruj, i když spíš jsi oponoval což je mi milejší protože konkurenté nejsme z principu našich cílů (zde mezi řádky čitelných) :-)
          pokud by to mělo být upozornění Německu, tedy pokud tím míříš k tomu že autobus shodil ze silnice (nějakou technikou) GP, potom nesouhlasím protože vzkazy se posílají takovým způsobem aby byly pochopeny. Kolik lidí v Německu myslíš že by takový vzkaz pochopilo? Jo terakt s určitou symbolikou, to ano, ale autobus co sklouzl ze silnice na madeiře? Podle mne E/M projev jak vyšitý mnoha aspekty.

          Například tímto způsobem by bylo velmi obtížné vůbec zajistit že tam někdo umře, kolik, a tak dále. To co popisuješ by bylo pochopitelné třeba u pádu letadla s někým na palubě, teraktem na nějaké symbolicky významné místo pro Německou elitu, a tak dále. Nebo něco co startuje dav, jako upozornění co se může dít.

          Odpověď
          • Zkusil jsem to, ale technicko-organizačně nezvládl. Naštěstí jen to vysvětlení, Ale máš pravdu. S odstupem pár hodin se mi to jeví taky jinak.

           Odpověď
           • I nesprávnou tezi je někdy lepší vyřknout než nevyřknout. Třeba to leželo v hlavě vícero čtenářům a mohli jsme to díky tomu rozvést, a třeba se najde někdo kdo tvou úvahu rozvede dále.

            Odpověď
            • Jo. Ale k tomu pojmenování názoru „konkurenční“ a „oponující“ .
             Můj názor skutečně nebyl oponenturou /tedy vyvracením názoru jiného/, ale nabídkou alternativy k výběru /tak chápu „con- currency“ tedy výběr z hodnot/ . Proto jsem ho zcela vědomě použil. Mimochodem – snažím se o tento proto-dialektický postup v diskusích se svým nejbližším okolím a velmi tím většinu diskutérů otrávím. Diskuse se totiž mění ze střetu na hodnocení a výběr.

            • Budu nad tím přemýšlet :-)

            • jen doplňující dotaz. Konkurovat názorem který vyvrací původní, není také oponenturou?

            • Neumím se dostat na obvyklý formát „odpověď“ pod Tvůj doplňující dotaz , tak aspoň tady . Z mého pohledu / to zdůrazňuji/ buď vědomě oponuji anebo vědomě nabízím jiný názor . Tedy u stolní debaty obrazně řečeno – si sednu buď naproti Tebe anebo vedle Tebe. Představ si soudní síň a strany procesu.
             Z mé stále aktivní práce příklad . Dodávám na český specializovaný trh určitý obor výrobků . Ne jako prostředek vytěsnění výrobků mých kolegů , ale prostředek rozšiřující portfolio výrobků pro zájemce v našem oboru . Já je v hloubi duše beru jako kolegy a nikoliv konkurenty / tedy ekonomické protivníky /. Je to ono ?

    • Pripomenulo mi to nehodu v Brne – trolejbus a električka.

     Odpověď
     • určitě. I ta jména ulic, v obou případech velmi symbolická. Jednou Masná-Křenová, nyní Šancová-Karpatská. Rozhodně součást jednoho procesu, si myslím.

      Tamto bylo varování, tohle odpověď? To už spekuluji.

      Odpověď
      • ul.Šancová v ére socializmu bola pomenovaná ,
       ul.Malinovského .
       ul.Šancová/ Malinovského / sa pod Hlavnou stanicou napája na Prażskú .

       Odpověď
       • Doplním ďalšie dáta:

        - Ulica Šancová, z nemeckého schanze (zákop), vo Francúzku ul. chanzelize (lize-liga).

        - Karpatská je napojená na ul. Dobšinského, Pionierov, Palárikova, Beskydská (karpatský egregor)

        - Pri križovatke týchto dvoch ulíc je Randal Klub, kde dnes majú vystupovať týto „krásavci“ http://www.randalclub.eu/event/309-marduk-valkyrja-support
        Na stránke: Zlo budú šíriť spolu s Marduk ich krajania VALKYRJA s novým albumom „Throne Ablaze“ vydaným pod labelom WTC (ak si undeground objavil včera tak hádaš skratku world trade center) – World Terrro Committee.
        Throne Ablaze – Horiaci trón

        - Linka č. 63 (9), č. autobusu 2242(10) bol zrazený zo zadu (menej poškodený).

        Ako už eM uviedol, v procese Notre Dame došlo k matričnému vyjaveniu na Slovensku a to v Bratislave, kde je to s chápaním populácie dosť zlé. Miera krvavosti procesov je určená mierou chápania populácie. Vzhľadom na výsledok prezidentských volieb u nás, kde sa ukázalo, že mnohí sa neponaučili na príklade Kisku a volili to isté, keď niehoršie, došlo k nadmernému stretu protiľudských matríc s karmpatským(slovanským) egregorom.

        Odpověď
        • v procese Notre Dame došlo k matričnému vyjaveniu na Slovensku a to v Bratislave,
         kde je to s chápaním populácie dosť zlé .
         aj tu v diskusii bolo spomenuté ,že portál POLITICO označil Zuzanu Čaputovú za víťazku volieb na Ukraine .

         Odpověď
        • Dobré, celkem to napovídá o dalším vývoji. Rýsuje se to stále přesněji.

         Nechci to prezentovat jakkoli nadšeně protože to opravdu napovídá vyšší dramatičnosti vývoje, ale je to opravdu fascinující hra matric.

         Odpověď
  • na prvej foto je číslo busu 63, no na fotke zo stránky polície tam to číslo nie je. /foto nižšie/, nehoda sa stala pri prognostickom ústave SAV.

   Odpověď
   • https://www.cas.sk/clanok/828388/ranna-nehoda-v-bratislave-pri-zrazke-autobusu-a-trolejbusu-sa-zranilo-12-ludi/

    Odpověď
 10. 17.4.2019 -Nehoda turistického autobusu na Madeire si vyžiadala 29 mŕtvych
  Pri nehode turistického autobusu na portugalskom ostrove Madeira zahynulo v stredu večer 29 ľudí. Podľa portugalského prezidenta ide výhradne o nemeckých turistov. Nemecké ministerstvo zahraničných vecí to zatiaľ nepotvrdilo, aj keď pripustilo množstvo nemeckých obetí.
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/509341-nehoda-turistickeho-autobusu-na-madeire-si-vyziadala-28-mrtvych/

  Odpověď
  • Oracle 911 18.4.2019 o 7:16

   Prečo ma napadla myšlienka:
   Zjednotené Nemecko končí a bude sa deliť…

   Odpověď
   • Německé ministerstvo zahraničí to zatím nepotvrdilo, i když připustilo řadu německých obětí. Dalších 27 lidí bylo zraněno, z toho někteří vážně,
    Autobus havaroval okolo 18:30 místního času (19:30 SELČ) u obce Caniço.
    Řidič autobusu vezoucího 55 lidí tam v zatáčce zřejmě ztratil kontrolu nad vozidlem
    Medzi mŕtvymi je 18 žien a 11 mužov.
    Vodič a sprievodca, obaja Portugalci, sú medzi zranenými.
    1830 – celkom burlivy ok, plný zmien a revolucii , franuzsky král sa vzdal trunu ,
    Francuzsko začalo vojensky obsazovat Alžírsko, Na britský trůn nastoupil Vilém IV.
    V Polsku začalo Listopadové povstání proti rusku

    Odpověď
    • Německo bude opět hlavním nositelem přicházejících obětí perestrojky západní Evropy.Nejen lidských. A větší díl v konečném důsledku padne na německé ženy.

     Odpověď
    • canico – https://us.pricetravel.com/canico
     1830-Byla založena náboženská společnost Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů.
     - vše co bylo postaveno (ukradeno) se zbortí.

     Odpověď
    • Já bych jenom doplnil, že rok 1830 je rokem politického osamostatnění Belgie – 15 let od symbolické bitvy u Waterloo.

     Odpověď
    • Portugalsko potvrdilo, že všetkých 29 obetí havárie autobusu sú Nemci
     https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/509411-portugalsko-potvrdilo-ze-vsetkych-29-obeti-havarie-autobusu-su-nemci/

     Odpověď
 11. Santa Cruz – Svatý Kříž – Hra matric svatého kříže
  https://www.novinky.cz/zahranicni/502842-na-madeire-havaroval-autobus-s-turisty-28-mrtvych.html

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Santa_Cruz
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Santa_Cruz_(Madeira)

  nejvýznamnější památkou je kostel
  Igreja Matriz de Santa Cruz
  Také v tom vidíte tu znělost? Hra matric svatého kříže?

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Santa_Cruz_(Madeira)#/media/File:SCR1.png
  erb kde jsou dvě stejné strany kolem kříže, zároveň obě strany mají v jádru jakoby vrhací kostku z her, tedy jakousi symboliku náhody, která je v jádru dvou křídel erbu. Opravdu hříčka s matricemi.
  Ostrov leží západně od Gibraltaru, tedy jak se někdy ztotožňuje, na západ od Heraklových sloupů, neboli smyslově tam kde prý bývala Atlantida.

  Odpověď
  • k tomu dodám klip Santa Cruz od Fatboy Slim
   https://www.youtube.com/watch?v=D06ZivsDJmc

   Hubený tlusťoch, takové dichotomní jméno, klip je celý prapodivný a ukazuje na střídačku záběry vypadající jak ze SSSR (podle aut určitě) v kontrastu s potetovanými týpky z nějaké latinské ameriky. Začíná i končí nápisem „Další den v ráji“. Bez textu, beze slov.

   Odpověď
   • Když přemýšlím dál, potetovaní týpci ukazovaní v zemi plné křížů (a bezdomovců), přímo přeplněné, tedy lidé popsaní (potetovaní) defektní kulturou, v kontrastu k Ruskému světu plnému lidí celkem normálně vypadajících, žijících normální život. Ve světě potetovaných je plno prapodivných týpků, kteří nedělají nic užitečného, jeden ukáže parohy (véčko), jeden se modlí s cigaretou mezi dlaněmi, pak bezdomovci, a další, ve světě Ruském normální lidé, žijící normální životy, vypadající trochu ustaraně, natočení při běžném ruchu ulice. Ve světě potetovaných spousta vysmátých.

    Jeden svět, ustaraní lidé, tedy lidé co se starají jaký je svět, versus lidé ve světě křížů vysmátí, neřeší co je kolem. Klip měl samozřejmě ve své době asi ukazovat jaká je sranda ve světě křížů, žádné starosti, oproti světu nemoderních lidí plných starostí. No ironie z klipu v kontrastu dnešní doby čiší a celá matrice mi napovídá že obrazy světů v původním podání klipu se prohazují v reakci na tragický vývoj ve světě „Svatého Kříže“.

    Toto se stalo 18:30. Tentokráte na rozdíl od situace v Notre Dame známe opravdu přesný čas (díky za nasměrování), a tak půjdeme najisto po správném roku. Pogůglemež rok 1830 a ejhle, najděmež noviny „Rozličnosti Pražských novin“ z 15.4.1930
    http://kramerius.nkp.cz/kramerius/PShowIssue.do;jsessionid=9A2EE170FC96B2115AF462B87B02E255?it=&id=204184
    na poslední stránce dole je oznámení o „tahu na panství Čechowice“ což je nějaká loterie o nemalé peníze, kteréžto se bude konati 24. Dubna.

    Tak prosím, intuitivně jdu na druhé periodikum „Jindy a nyní“ (symbolicky jméno napovídající změny) z téhož roku, a protože tady nejsou datumy, odhadem beru číslo 13, periodikum se zřejmě nedochovalo celé a jsou tam jen některé strany některých čísel. Číslo 13 odpovídá zhruba období začátku Dubna, podle četnosti čísel za pololetí.
    http://kramerius.nkp.cz/kramerius/PShowIssue.do?it=&id=1120310
    Povšimněte si pravého sloupce strany 4 (strana 52 periodika). Článek o Černé kočce je vyloženě jak vytržený z reality. To jen jako návod kde hledat. Ten samý sloupec dole, nadpis Hádanka:
    Stéblo od kořene lišim,
    zpátkem čteno nemluvňátko tišim,
    pakli měký wýchod dostanu,
    nejstarší jsem jméno Slovanů.

    Suma sumárum, matriční hrátky globalistů by se jim mohly vrátit jak když je podsekne.

    Odpověď
    • Oracle 911 18.4.2019 o 7:11

     Mohli?!
     Žneš to, čo zaseješ…

     Odpověď
    • dobrý rozbor

     Odpověď
     • chybí jen závěr. Dopíšeme ho?
      Moje závěry co jsem si udělal:
      - 24. dubna se něco uděje, na co je třeba dát si dobrý pozor (z ruky GP)
      - Týká se to Čechů („tahu na panství Čechowice“ což je nějaká loterie o nemalé peníze, kteréžto se bude konati 24. Dubna.), loterie o nemalé peníze, tedy důležitost ovládnutí Česka jak naznačoval už Stalin
      - Hádanka z roku 1830 popisující Srby jako nejstarší Slovany, kolem Srbska a událostí Jugoslávie se toho teď děje dost
      - Jak to zapadá do Německa těžko říci, vzhledem ke klipu Santa Cruz by Oriho vysvětlení o dělení Německa na západní potetovaný a Ruský svět bylo odpovídající

      GP se snaží o něco výrazného, tipl bych si zmrazit nebo rozmrazit nějaký proces, a 24. dubna se rozhodne o výsledku? Možná.
      Ve spojení se vším výkladem a s německem hraje se o to jestli budeme patřit do sféry západního nebo východního světa., zda půjdeme cestou Německa (viz autobus turistů Německo ničené a rvané globalisty na kusy) nebo půjdeme cestou Srbska (bez Ruska to nezvládneme).

      Odpověď
      • eM – záver si urobil :)
       - dělění Německa
       - GP zamrazuje proces islamizace Europy
       - hrá sa o to do ktoréj sféry budeme patrit (východ-západ) a je to len na nás
       - katolizmus padá (návrat ku korenom krestanstva )
       - ruský svet – čelovečenstvo (je ľudský)
       -1830 Srby jako nejstarší Slovany – slovanské národy majú šancu sa opet zjednotit

       Odpověď
       • díky za doplnění.
        Jen s tím zamrazením, myslím si že jde o něco jiného, GP zkouší nějakou špinavost jak si utrhnout větší kus koláče pro sebe než na jaký má v dané situaci nárok, zkouší s tím vyčůrat. Podle mne chce vytáhnout něco o čem jsme se ještě nezmínili a přestřelil to. Ale píšu to se vší vážností, protože opičí pracka pro GP zní na první poslech pozitivně ale může u toho shořet notný kus světa, viz 29 obětí z Německa.
        Je potřeba přemýšlet, situace je velmi seriózní.

        Odpověď
        • - samozrejme , že zkuša :(
         - GP nikdy nebol lidumil , a vždy mu šlo len o svoje zaujmy
         . musí „trochu“ pomáhat RF len preto aby svet nepadol do jadernej vojny
         inak by on neprežil a nemá sa kam presunut(na inu planetu)
         Takže musí krotit sša neoconov , ktorí sa utrhli z retazu aby nezmačkli červeny knoflik. Lebo RF by sa branilo , či by bola odveta -černá ruka
         - GP ide len o jeho záchranu.
         - je tu realna možnost sa bývalému východnemu trhnut od západu
         - lenže GP plán može odložit na desiatky rokov- a potom pokračovat v plánoch možu aj jeho potomkovia

         Odpověď
         • Oracle 911 18.4.2019 o 18:30

          Ono činy v minulosti a súčasné prešľapy GP sa im vracajú ako bumerang kvôli rýchlosti cirkulácie informácií, a tomu nezabráni ani tvrdá cenzúra internetu…

          Odpověď
          • myslím že momentálně jde o to že Notre Dame překročilo dopuštění a došlo na korekci.

           Odpověď
           • Oracle 911 18.4.2019 o 23:06

            Myslíš oheň?

            Odpověď
            • Ano, vyjádřil jsem se dost neandrtálsky. Myslím samozřejmě operaci „podpálení Notre Dame“.

          • popolvár 19.4.2019 o 17:52

           GP sa tisícročia darilo vyhýbať sa zodpovednosti za vlastné prešľapy a konaniu proti Božiemu Zámeru – chytrým prenášaním zodpovednosti na iných – systém „padajúceho hovna“. Takto si oddiaľovali karmický dopad vlastných pršľapov. No po 2012, zdá sa, aj v tomto ohľade veľa zmenilo. Karmu už nemožno naďalej oddialiť, alebo vlastnú zodpovednosť preniesť na iného… Našlo to odozvu aj vo vzniku takého pojmu na internete ako „instantná karma“…

           Odpověď
      • Putinovec 18.4.2019 o 11:03

       Střípek predikce vývoje východní Evropy se projevuje i zde jako dílek mnohem většího celku.Procesy běží.https://cz.sputniknews.com/nazory/201904179661827-svedsko-migranti-sankce-lofven/

       Odpověď
       • jen to jméno redaktora a info-zdroje mě polekalo : V4 report a Bill Ravotti… Ale obsahově věcné a vystihující.

        Odpověď
      • Dobrá práce eM. Lehce mi z toho běhá mráz po zádech.

       Jinak k uvedenému datu 24.dubna bych ještě přidal tuto asociaci, či vhoz: slaví se sv.Jiří (aspoň v ČR, SR a Polsku, jinde 23.dubna) – georgijevská stuha – symbol vojenské cti a vítězství, který v Rusku jde možná až k Suvorovovi.

       Odhaduji, že s georgijevskou stuhou je spojen i ruský egregor vítezství.

       Odpověď
       • Potom je to také celkem zásadní díl skládačky, dobré doplnění.

        Odpověď
        • Kolegovia, vynikajúca analytika a obzvlášť eM – klobúk dole.

         Odpověď
       • popolvár 19.4.2019 o 17:53

        Sv. Juraj – drakobijca…

        Odpověď
        • to je přežitek válek s Čínou, podle mne, tohle přízvisko.

         Odpověď
    • popolvár 21.4.2019 o 19:16

     k tým krížom – tie obrázky sú z niektorej pobaltskej republiky – Estónsko, Litva, Lotyšsko – videl som o tom video. Nosným záberom na kríže je obraz ukrižovaného Ježiša. Tie zábery sú vždy predelom medzi obrazmi záhaľčivého sveta potetovaných a obrazmi života pracujúcej spoločnosti. Skús sa s tým ešte v týchto intenciách pohrať berúc do úvahy skutočné Ježišovo učenie a jeho odmietnutie skrze ukrižovanie…

     Odpověď
     • Hora křížů v Litvě
      https://www.national-geographic.cz/clanky/hora-krizu-misto-kde-citlivejsi-lide-citi-proudit-energii-v-tele.html

      Odpověď
   • Záběry v klipu Slima jsou pravděpodobně Polsko. Propojka v klipu skrz katolický Polsko ….možná

    Odpověď
 12. 16. apríla v tureckej provincii Antalia došlo k havárii ktorej účastnikom bol aj autobus s futbalovým tímom zo Stambula. Pri havárii 3 zomreli, 17 zranení
  Autobus sa skĺzol po mokrej ceste po daždi, vyletel z cesty prevrátil sa a narazil o skaly
  https://rusvesna.su/news/1555495347

  Odpověď
  • Oracle 911 17.4.2019 o 16:14

   GP a SŠA bude mať s Tureckom problémy…

   Odpověď
 13. Z trosiek po požiari Notre-Dame vytiahli kohúta, ochrancu Parížanov
  V troskách, ktoré po pondelkovom požiari katedrály Notre-Dame v Paríži dopadli na zem, sa dnes podarilo nájsť medeného kohúta, ktorý zdobil špičku štíhlej veže nad loďou chrámu. Vták, ktorého už mnohí považovali za nenávratne zničeného, ​​sa zachoval v relatívne dobrom stave. V jeho útrobách sú schované relikvie svätých, ktoré majú chrániť Paríž a jeho obyvateľov.
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/509163-zachranene-artefakty-nie-vsetko-z-notre-dame-pohltil-poziar/

  Odpověď
  • Francie – země galského kouta. Možná ty relikvie svatých nejsou až tak důležité. Třeba měděný kohout upozorňuje na dávnou historii, že Galové nebyli Římané. Původní Francouzi by se měli vrátit ke svým kořenům, a odpoutat se od anglosaského (římského) světa.

   Odpověď
  • Oracle 911 17.4.2019 o 8:08

   Matrica zakikiríkovala na prebudenie francúzskeho národného egregoru…

   Odpověď
 14. Svět v roce 2020: Blíží se změna – podle astrologie padnou mnozí politici a přeskupí se sféry vlivu:
  https://zoommagazin.iprima.cz/zajimavosti/svet-v-roce-2020-blizi-se-zmena-podle-astrologie-padnou-mnozi-politici-a-preskupi-se
  „Dá se tedy předpokládat, že nás v roce 2020 čeká radikální proměna politických struktur a politické garnitury, někteří politici odejdou, jiní budou „odejiti“. Postupem doby pravděpodobně vzniknou nové mocenské oblasti, některé státy a velmoci nabydou na významu a vlivu, některé ho ztratí.
  Vzhledem k tomu, že na konci roku 2020 se ke konjunkci Saturn–Pluto připojí ještě planeta Jupiter (filozofie, expanze), dá se očekávat nejen počátek nového světového uspořádání, ale i postupná změna paradigmatu neboli světového názoru“.

  Odpověď
  • DušanBe 17.4.2019 o 8:35

   Bezstrukturní řízení s cílem zasáhnout i „alternativu“, která jinak hlavní zpravodajství nečte aneb variace na téma máslo zítra podraží.

   Odpověď
   • Oracle 911 17.4.2019 o 9:17

    Nie nutne lebo je tu objektívna potreba aj zo strany GP/globálneho zákulisia preskupiť politické frakcie /sily…

    Odpověď
    • volně přeneseno „je potřeba zdražit máslo“ z objektivních důvodů a tak se šíří zpráva že máslo podražilo.

     Odpověď
     • Oracle 911 18.4.2019 o 7:01

      Pre nováčikov.
      Ide o to, že kvôli zásahom zhora (človek mieni, pán Boh mení) a riadiacej činnosti Putina GP musí meniť svoje plány za pochodu a teraz verejnosti dali na známosť, že doterajšie rozloženie figúriek im nevyhovuje a budú musieť popresúvať figúrky na šachovnici.

      Odpověď
    • Putinovec 18.4.2019 o 8:31

     A mají na to ještě sílu?

     Odpověď
  • Pozoruhodný súpis udalostí vzhľadom na pohľad astrologický.
   Ten Jupiter na konci roka 2020 je malým zlepšením zamotanej situácie, kedy do osudových planét S&P tzv. “škodcov” svitne trocha nádeje…
   V každom prípade ďakujem za za zaujímavý článok.

   Odpověď
 15. V Plzni byl nalezen funkční granát
  Podle osloveného znalce se jednalo o jugoslávský obranný granát M75.

  https://www.krimi-plzen.cz/a/v-plzni-byl-nalezen-funkcni-granat/

  Odpověď
  • Tak my tady zmiňujeme, že vydání Assangeho je ve skutečnosti odjištěný granát do rukou US státních elit, a hned se jeden objeví v popelnici v (jak jinak když jde u nás o odkaz na US) Plzni (naštěstí neodjištěný). :D A ještě k tomu jugoslávský obranný granát. :) Karma je zdarma. Nic do haldy smetí neschovají, vypluje vše na povrch a bude to řacha.

   Odpověď
 16. Aktuálně: Požár v Notre-Dame
  https://cz.sputniknews.com/svet/201904159644545–v-parizske-katedrale-notre-dame-vypukl-pozar/

  Odpověď
  • 15.4 v historii sveta
   73 – Římané po jednoročním obléhání dobyli pevnost Masada u Rudého moře, kam se ukryli poslední příslušníci židovských náboženských sekt po pádu Jeruzaléma.
   1450 – Stoletá válka: Francouzi porazili Angličany v bitvě u Formigny.
   1729 – (na Velký pátek) premiéra Matoušových pašijí Johanna Sebastiana Bacha v kostele sv. Tomáše v Lipsku.
   1774 – V Londýnských novinách The public Advertiser vyšel otevřený dopis Benjamina Franklina anglickému premiérovi Frederiku Northovi
   1783 – Americký Kongres ratifikuje mírovou smlouvu s Velkou Británií
   1817
   Thomas Hopkins Gallaudet otevřel v Hartfordu v Connecticut první veřejnou školu pro hluché
   Ve Velkém divadle v Moskvě má premiéru balet D. F. Obera Fenella
   1850 – Z náboženské misie, založené 29.června 1776 vzniklo americké město San Francisko pojmenované po sv. Františku z Assisi
   1861 – Prezident USA Abraham Lincoln povolal do zbraně 75 000 dobrovolníků. Tímto aktem oficiálně propukla Americká občanská válka, známá též jako válka Jihu proti Severu.
   1865 – Americký prezident Abraham Lincoln zemřel po včerejším atentátu ve Fordově divadle ve Washingtonu
   1874 – Francouzští malíři, odmítnutí Salonem, pořádají svou výstavu (Claude Monet, Auguste Renoir, Camille Pissarro, Edgar Degas a Paul Cézanne)
   1896 – Byly ukončeny první moderní letní olympijské hry v Athénách.
   1912 – Na své první plavbě se v severním Atlantiku kolem 2.20 potopil zaoceánský parník Titanic.
   1955 – V americkém Des Plines v Illinois otevřel čechoamerický podnikatel Ray Kroc první restauraci McDonald.
   1989 – Na Hillsborough Stadium v Sheffieldu zahynulo 96 fotbalových fanoušků
   2005-požiar gotického hradu Perlštein
   V pátek 15. dubna 2005 okolo šesté hodiny začalo v bývalé sýpce (dnešním depozitáři) hořet. Jako první na místo dorazili hasiči z Nedvědice, po nich profesionální hasiči z Bystřice nad Pernštejnem a další jednotky z okolí. Povolaní hasiči byli v obtížné situaci, neboť nebylo možné se s těžkou technikou dostat na třetí nádvoří. V depozitáři bylo umístěno asi 800 předmětů, převážně obrazy a nábytek z 18. a 19. století. Cenné předměty byly vystavené v prohlídkových trasách, aby je mohli spatřit návštěvníci, proto nebyly požárem zasaženy.
   2013 – Došlo ke 2 bombovým útokům u cíle Bostonského maratonu

   Odpověď
   • Boleslav Čech 16.4.2019 o 17:10

    1912 – narodil se Kim Ir-sen (v KLDR v ten den slaví „Den Slunce“)

    Odpověď
  • Před týdnem sundali sochy apoštolů…
   „Minulý čtvrtek během rekonstrukce dělníci sundali ze střechy katedrály sochy apoštolů, které budou rekonstruovány.“

   Odpověď
 17. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kvuli-modre-pilulce-riskuji-cesi-zdravi-v-asijskych-e-shopech-letos-bylo-odhaleno-uz-22-pripadu-69993?dop-ab-variant=3&seq-no=1&source=hp
  to je velmi vtipné

  Odpověď
 18. Príde mi to ako EMP, no netrúfam si to rozlúsknuť.
  V Nepále pod Mount Everestom malé lietadlo počas štartu vrazilo do vrtuľníka. Zahynuli traja ľudia a traja ďalší utrpeli zranenia. Zomreli 2 policajti a 2. pilot. Zranenia utrpeli pilot lietadla, pilot vrtuľníka a zamestnanec Manang Air. Štyria cestujúci na palube lietadla vyviazli bez zranení.
  Letisko Tenzinga a Hillaryho (Hillary Clinton?) je vo výške 2800 (11) metrov nad morom, Everest 8848m.
  https://www.ta3.com/clanok/1152770/lietadlo-pod-mount-everestom-vrazilo-do-vrtulnika-hlasia-mrtvych.html

  Odpověď
  • Putinovec 14.4.2019 o 15:27

   Jak se udělá z 2800 11?

   Odpověď
   • To tak počítam, keď som po nočnej a nejdem spať. :D

    Odpověď
    • radsej sa vyspi, padne ti to lepsie ako analyzovat havariu pod everestom.

     Odpověď
    • Putinovec 14.4.2019 o 20:30

     Já nechci rýpat,sám nejsem neomylný.Ale to různé počítání na určitý výsledek mi prostě nesedí.

     Odpověď
   • :-D to tu rozhodně není poprvé.

    Odpověď
  • https://cs.wikipedia.org/wiki/Edmund_Hillary
   Sir Edmund Percival Hillary (20. července 1919, Tuakau – 11. ledna 2008, Auckland) byl novozélandský horolezec a průzkumník, proslulý tím, že jako první vystoupil na horu Mount Everest. Vrcholku této hory vysoké 8848 metrů dosáhl 29. května 1953 se Šerpou Tenzingem Norgayem.

   Odpověď
  • Furt tady někdo počitá nesmysly, jste snad numerologové nebo ovládáte gematrii?! Všude 11 a 22 skrze nesmyslné výpočty!!

   Odpověď
   • Oracle 911 16.4.2019 o 16:03

    Prečítaj knihu Posledný Gambit z hlavnej stránky a pochopíš prečo.

    Odpověď
   • někomu často uniká smysl i prostších věcí.
    Nicméně uznávám že to někdy někdo přeháníme:)

    Odpověď
   • Nicméně přiznejme si, že v nezanedbatelném procentu případů bude mít i tristtan pravdu ;-) Ovšem tady nejde o nějaké předpovědi a tajné nauky ale o to učit se společně pracovat s metodikou dešifrování matričních událostí. Jako numerologická dogmata to tu doufám nikdo nebere.

    Odpověď
 19. V Polsku zabil americký voják polského při cvičení NATO
  https://www.narodninoviny.cz/vrazda-v-polsku-zabil-americky-vojak-polskeho-pri-cviceni-nato/

  Odpověď
  • Trestní stíhání polské i americké vojenské policie nepřineslo úspěch.
   Vzhledem k tomu, že desátník Thomas Wehking je zdravotnickou dokumentací charakterizován jako nevyvážený a agresivní a představuje zvláštní hrozbu pro občany celého regionu
   ——————————
   “ A TOT JE VOJAK USA a NATO Z POVOLANIA? PSYCHOPAT“

   Odpověď
  • - takže ludia v Polsku možno začnú aj Sša (sašovských) vojakov vyhánat zo svojej zeme…
   - ako sa aj stavajú ludia v Polsku proti americkým vojakom
   (lebo nemaju z toho peniaze,a ničia im okolie.prirodu) a chovaju sa ako sarančata pri stavaní základne USA v Polsku…
   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/chovaji-se-jako-sarancata-polaci-se-bouri-proti-americke-armade/
   - možno budu chciet vyplatit Poláci reparace od USA potom…

   Odpověď
   • Ved nukaju za zakladnu 2 mld. Usd a volia stranu, ktora je silne protiruska, tak cakat boj proti sa neda

    Odpověď
 20. K zatčení Assange. Jak jsem již psal, že zatčení Assange může být práce GP a hození granátu do rukou US státní elity… Tož zajímavá zpráva. Kočka je symbolem GP. Všimněte si té fotky, kde má ten kocour kravatu s bílými a červenými pruhy. Bílá je barvou „thébského“ křídla GP a červená barvou „memfidského“ křídla GP. GP sledují zatčení Assange a je to jejich práce.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201904149630257-objevilo-se-video-jak-se-assangeuv-kocour-diva-na-jeho-zatceni/

  Odpověď
  • Velmi pěkný postřeh, díky za něj . Jen bych tu brizanci vloženou do rukou clintonoidů oceňoval výše , než handgranát. Pokud to patřičně připravili / GP/, může to souviset s perestrojkou Russiagate na Ukrajinagate a pojistkou pro Trumpa pro volby v příštím roce.

   Odpověď
 21. Ohnivý muž. Jak evropský komisař Juncker málem spálil první dámu Rwandy (VIDEO)
  https://www.youtube.com/watch?v=WIVoH0RMzT8
  -skoro zasáhl prezidentovu ženu.
  https://cz.sputniknews.com/videoklub/201904129615680-ohnivy-muz-jak-evropsky-komisar-juncker-malem-spalil-prvni-damu-rwandy-video/

  Odpověď
 22. Britský milionář si ve Francii postavil ilegální panství za miliardu. Teď ho musí zbourat
  http://www.leparisien.fr/faits-divers/patrick-diter-et-son-reseau-de-belles-relations-locales-29-06-2017-7096617.php
  Developer Patrick Diter, který si na jihu Francie postavil panství v přepočtu za 1,5 miliardy korun,
  -má na demolici celého objektu 18 měsíců.
  Pokud termín nedodrží, bude muset zaplatit v přepočtu 11 tisíc korun za každý den,
  kdy stavba na pozemku stojí.
  Už teď přitom čelí pokutě ve výši 6 milionů korun, potvrdil televizi CNN zástupce soudu Pierre-Jean Gaury.
  Pozemek sice koupil legálně, stavbu už si ale schválit nenechal.
  Objekt má celkem 18 pokojů, bazén, fontány a dvě přistávací plošiny pro vrtulníky.
  Sousedi si navíc stěžovali, že majitel pořádá v panství hlučné večírky a místo tak připomínalo scény z filmu Velký Gatsby.
  https://magazin.aktualne.cz/postavil-si-panstvi-za-1-5-miliardy-ted-ho-musi-zbourat/r~487250445c4111e9819e0cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=default&utm_term=position-1&utm_campaign=Aktualne

  Odpověď
  • člověk úplně slyší praskání jak se malobritánie trhá.

   Odpověď
 23. Objav vraku starej obchodnej lode pri Frízskych ostrovoch môže súvisieť aj so Slovenskom

  https://mybystrica.sme.sk/c/22091773/objav-vraku-starej-obchodnej-lode-pri-frizskych-ostrovoch-moze-suvisiet-aj-so-slovenskom.html

  Odpověď
 24. Kancelar 8.4.2019 o 12:42

  https://sputniknews.com/asia/201904081073912945-fire-pakistan-pm-office/

  poziar v sidle pakistanskeho premiera. poziar bol na 6. poschodi, premier na 5. nic sa mu nestalo

  Odpověď
 25. V Nizozemsku stíhačka F-16 vystřelila a zasáhla sama sebe
  Stíhací letoun F-16 nizozemského letectva byl vážně poškozen během cvičení na letecké základně Leeuwarden. O události píší ruská média.

  Uvádí se, že manévry probíhaly od 21. ledna. Podle deníku Nederlandse Omroep Stichting zahájily dvě stíhačky F-16 palbu, přičemž jedna z nich byla zasažena a poškozena v důsledku vlastního výstřelu. Byl poškozen plášť letadla a část munice zasáhla motor.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201904069577409-v-nizozemsku-stihacka-f-16-vystrelila-a-zasahla-sama-sebe-/

  Odpověď
 26. V Praze na lince č. 26 byl přerušen provoz mezi zastávkami Lotyšská a nádražím Podbaba – tramvají upadlo kolo.
  Streetová tvorba různou podobu má,
  někde kolo chybí, jinde zas přebývá.
  Posléze zelená v růžovou se mění,
  o kousek dál černý mor po spravedlnosti leze.
  To projevem Lásky není,
  sedí-li Václav v pasáži na zdechlé kobyle.
  Lucerna jak maják směr ukazuje,
  vždyť v mnohých z nás Horymír se ukrývá,
  a pravda v Zemi zakopat se nedá.

  Odpověď
 27. V Nitre pod hradným kopcom voda najprv spôsobila zosun pôdy. Pri ňom sa našla odistená 50-kilová bomba ruskej výroby, pochádzajúca z bombadovania z 26. marca 1945. O nič menej zaujímavý je dátum nálezu – 27. marec 2019, teda deň po výročí daného bombardovania.

  Takže voda (informácia) odhalí informačnú bombu, ktorej pôvod bude z Ruska. Nie negatívnu, pretože nevybuchla ani nikomu neublížila. Nitru osobne považujem za srdce Slovenska, zrkadlový obraz Prahy, len s tým rozdielom, že v Prahe je väčšina pamiatok viditeľných, v Nitre je väčšina pod zemou alebo dobre schovaná. Plus mystické miesto pod vysielačom na Pyramíde.

  https://mynitra.sme.sk/c/22091059/pod-hradnym-svahom-ktory-sa-zosunul-nasli-nevybuchnutu-bombu.html

  Odpověď
  • Druhdy jsem si zjišťoval geometrický střed plochy Čech a Moravy – je to u Malešova u Kutné Hory. Zajímavé, že tam na tom místě byla kdysi jakási bitva: https://cs.wikipedia.org/wiki/Bitva_u_Male%C5%A1ova .

   Bitva u Malešova se odehrála 7. června 1424 v blíže neurčené lokalitě poblíž tvrze Malešov, vzdálené přibližně 6 kilometrů od Kutné Hory. Oddíly východočeského husitského svazu pod velením slepého hejtmana Jana Žižky z Trocnova zde porazily vojsko svatohavelské koalice, jehož přítomnými členy byli zejména příslušníci pražského svazu a vojáci katolického landfrýdu. Pro Žižku bylo vítězství vrcholem jeho vojevůdcovské kariéry, pražanům porážka vynesla další ztenčení jejich mocenské základny. Utrpěné ztráty na lidských životech řadí malešovské střetnutí k nejkrvavějším bitvám celých husitských válek.

   Lumír

   Odpověď
 28. https://www.youtube.com/watch?v=OJNl-_9igAA

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>