Egregoriálně-matriční projevy

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. Saxana u ľudí mohla byť 44 hodín. Darebák Rousek bol obblečeny do tych iatych farieb ako Bart simpson a usekol hlavu napoleonovi, bart neskor zakladatelovi sprinkfildu..

  Dlhy, siroky a bistrozraky -> cierneho kniežaťa mohli porazit len tak, že mu sňali tri obruče (bačovsky opasok) ktorý chránil energiu života (живот-brucho-dan tien)
  A to v deň, keď rozmyšľam ako ďalej c živote

  Odpověď
  • Kdo je darebák Rousek?

   Trochu se v tom ztrácím.

   Odpověď
   • mlady muž, hybaj na uloz.to stiahnuť Divka na koštěti, nasledne POVINNE pozrieť a som zvedavý, či nájdeš v čarodejnom svete dva symboly GP…

    Odpověď
    • Již stahuji, hned po přečtení. :)

     Odpověď
 2. Bola som minulý týždeň v Prahe a ako som sa viezla metrom všimla som si reklamu – nalepenú na vozni pri mojom sedadle kde boli vyobrazení mladí ľudia – teda dievča a chlapec a text cestuj, užívaj si …. a pod obrázkom – napísané , že do Popradu cena od 326,-Kč a do Bratislavy od 362,-Kč ma to zarazilo, že sú to rovnaké čísla a spolu je to 11 . ???

  Odpověď
 3. Ahoj, co říkáte na letošní soutěž eurovision? Nejde mi ani tak o klasickou propagaci „buzerantismu“ (viz minulé díly a Conchita Wurst) ale spíš o názvy jednotlivých písní ve vztahu k zemím původu :
  https://www.thesun.co.uk/living/3106104/eurovision-song-contest-2017-winner-salvador-sobral-portugal/

  např. Francie, Švédsko, to je docela výstižné :P
  A název výherní písně „Amar Pelos Dois“ je také poněkud zvláštní, zvlášť když se v posledním slově prohodí samohlásky..

  Odpověď
 4. Taký malý súkromný príklad reči životných udalostí. Jox sa rozhodol z lekárničky vyjsť znova do školských lavíc. Organizujem si skúšky individuálne. No a jedna z nich toť cudzí jazyk. Tak som včera nažhavil linky optiku a podal som žiadosť na katedru jazykov. Dve dekády praxe Business angličtiny, slovom a písmom 5 jazykov, veď to bude hračka. Sprcha po 6tom emaile s katedrou jazykov, musíte sa pripravovať jeden cely semester, urobiť si prípravu a powerpointovú prezentáciu…. Moja argumentácia, že chodievam prednášať hodinové sekcie na medzinárodne konferencie nezabrala. Že len potrebujem termín a že hovorovo sa odlišujem od p. Jahnátka….nie, znelo z každého slova. Proste vás nevyskúšame.
  Doma v lekárničke som podumal, že fajn tak to nejako budem musieť oné, obsedieť, čo sa nezhoduje s individuálnym štúdiom popri zamestnaní.
  No a dnes som bol zhodou okolností u prorektora, riešili sme nesúvisiacu vec a prorektor si zavolal sekretárku a hovorí jej, prosím a osobne choďte na katedru jazykov a dohodnite sa s docentkou (mojou) na ďalšom postupe, pretože tú prácu musí začať písať odznova. Včera poobede jej zhorel počítač a dáta sa nedajú obnoviť…
  Čučal som ako Soroš na maďarský parlament, že budem pani docentku musieť navštíviť osobne a trocha jej otvoriť oči, čo sa týka reči udalostí… Lebo takéto niečo je silná káva…
  Buďte zdraví a blaho želám

  Odpověď
  • Oracle 911 19.5.2017 o 22:33

   TO. MA. PODRŽ. To človek nevymyslí.

   Odpověď
  • Jox, dovolím si sem napísať sem svoj nedávny zážitok – i keď má odlišný charakter. Spolu s mojou dcérou sme v týchto dňoch zažili príhodu, ktorá je pre nás veľmi zvláštna. Podvečer na vychádzke s našimi psíkmi sme stretli pani, ktorá volala na svojho psíka rovnakým menom, ako má naša jazvečíčka. Tak sme sa prirodzene dali do rozhovoru, keďže sme volali na dvoch spolu sa hrajúcich psíkov rovnakým menom, a z toho vyplynulo, že jej predchádzajúci psík zahynul po „liečení“ jedným bratislavským veterinárom. Keď nám povedala meno psíka a meno veterinára a čas úmrtia – zostali sme zaskočené, pretože ten istý veterinár nenávratne poškodil „svojou liečbou“ zdravie aj našej predchádzajúcej jazvečíčke (testoval na nej neznáme a zbytočné lieky, ako sme neskôr zistili), ktorá mala rovnaké meno, ako ten jej predchádzajúci psík a obe psie dievčatá zomreli v obdobnom čase. Príbeh toho veterinára je asi symptomatický : na začiatku šikovný a úspešný študent začne svoju veterinárnu prax a postupom času sa z neho stane stroj na peniaze – bez súcitu, odbornosť a etika sú nežiadúce.

   Odpověď
   • A ešte jena okolnosť – v súčasnosti navštevuje a chváli rovnakého veterinára, ku ktorému chodíme aj my.

    Odpověď
    • Atevi to hovorí o jednom. Jeden z mojich učiteľov nám jeden z večerov hovoril prihodu, tiež s menami. Podobnu Tvojej. Jedna už teraz jeho žiačka mala krásne pôvodné nemecké meno, veľmi jemná a citlivá mladá žena a mimoriadne uspešná podnikateľka. No na niekoľko dni za mesiac sa premenila doslova na tvrdú bezcitnú amazonku, ktorá dokázala zniciť obchodného partnera za chybu a zamestnanca, priateľa, predavačku v obchode za najmenšiu chybu dlhé minúty deptať.
     Dôvodom bolo, že jej rodičia dali aj druhé meno, po germánskej bohyni vojny, ktorá raz za obdobie prevzala vládu.
     Preto vyber mena suvisí s tým, aky osud na seba človek či Človek ťahá.
     Preto aj Tvoja psia slečna pravdepodobne natiahla na seba ten istý alebo veľmi podobný osud, ako iná psia slečna toho istého mena.
     Buď zdravá a všetko najlepšie a nech Ti psia slecna robí radosť.

     Odpověď
     • Jox, keď sme šteniatku vyberali meno, tak na nás pôsobilo veľmi pozitívne : Cherry – z názvu ovocia – taká malá čerešnička s červenou srsťou.

      Odpověď
    • Pravděpodobně máte společný egregor a možná máte více společného než jen veterináře a nebo, v budoucnu se vaše cesty ještě střetnou.

     Odpověď
     • Nad takýmto niečím som uvažovala tiež

      Odpověď
 5. Torge Tareg 18.5.2017 o 14:53

  kanec je kultovní zvíře v našem kulturním okruhu.
  kdo by neznal pověsti Bivojovi. Brno – eburodunon , eber -kanec, dunon bažina, řeka
  Jmeno Karel, Karl, Kerl je o z označení kance, neboli dobrého chlapáka.

  https://www.novinky.cz/koktejl/438047-britsky-velvyslanec-v-rakousku-potkal-v-parku-divocaka-zvire-ho-prohnalo.html

  Odpověď
  • To jsem to té svini ukázal!‘“ uzavřel Brit
   Každý má doma sviňu a někdo áj dvě.
   https://www.youtube.com/watch?v=nOYLJyEjTOA

   Odpověď
 6. Zajímavost s číslama:

  Hotelový pokoj v cizí zemi, zajímavé číslo 222. Jaká je pravděpodobnost, že cestou taxikem do kancelářské budovy kouknete z okna na dům, jehož číslo popisné je 222 ? :)

  Letenka z ČR do ciziny, město A. Zpátky z ciziny do ČR musim letět přes jiné město, jinou společností, jiný den, jinou hodinu. Jaká je pravděpodobnost, že na oba lety dostanu místo ve stejné řadě a na stejném sedadle? :)

  Nedávno mi jedna bosorka sdělila, že to ne vždy musí znamenat komunikaci HNR směrem „dolů“, prý to může být vhled intuice do budoucna (ne že bych tomu rozuměl a věděl, co ta hra s číslama znamenají). Hezký den všem.

  Odpověď
  • Zdravím, číslo 222 je asi zajímavý, sháněl jsem nebytový prostor, něco spadlo,ale bylo to špatný, cena-výkon…atd, najednou se objevila možnost, jiné místo atd,atd….šel jsem do toho. Bylo to nutné, nějak z toho vyjít, nepřemýšlel jsem o tom, naskytla se možnost, adresa je : Panský kopec 222, jako děcko jsem bydlel v č. 22, potom v č.220, pořád tam bydlí moje máma…je to náš rodný dům….rodný ne , ale náš. O čem je číslo 222? děkuji za informaci. Pavel

   Odpověď
 7. Na maďarskú diaľnicu preniklo stádo koní. https://www.novinky.cz/koktejl/437861-na-madarskou-dalnici-proniklo-stado-koni.html
  Řidiči na maďarské dálnici M6 u města Paks se v pondělí nestačili divit, když proti nim v protisměru běželo stádo koní, které uteklo z nedaleké ohrady.Mluvčí policie Gábor Huszti agentuře MTI řekl, že z ohrady uteklo třináct koní a zvířata se následně dostala na dálnici na 117. kilometru.K žádném nehodě a zranění naštěstí nedošlo. Zaujímavé čísla. 13 KOB, 17 usa..

  Odpověď
  • Oracle 911 15.5.2017 o 22:35

   Riadenie SŠA a možno aj GP v Maďarsku končí (pod vplyvom živlov) a nekrvavým spôsobom (nedošlo k zraneniu).

   Odpověď
  • Oracle 911 15.5.2017 o 22:36

   Mimochodom Paks založili Rimania.

   Odpověď
 8. Fašistickú zbraň na genocídu Slovanov vraciame Nemecku aj s úrokmi.
  Poslednú fľašu z exkluzívnej limitovanej edície „7 divov Slovenska“ získal v aukcii Slovák žijúci v Nemecku a sám ju tam odnesie. Ide o jedinečnú fľašu s objemom 1,75 litra, na ktorej je 22 karátovou platinou dekorovaných sedem nových divov Slovenska. Tejto limitovanej edície bolo vyrobených len 77 fliaš. Edícia sa predávala exkluzívne na web stránke 77dovodov.sk a po 3 hodinách sa vypredala. Až na poslednú fľašu, s označením č. 77/77 Dražba na eBay bola nastavená na symbolických 7 dní. Išlo o poslednú fľašu edície s označením 77/77. A sedmička sa objavila aj vo vyvolávacej cene, ktorá bola určená na 77 USD.
  Myslím dobre?
  http://www.topky.sk/cl/1000991/1628369/O-slovensku-vodku-sa-v-aukcii–pobili–kontinenty

  Odpověď
  • vydražil ju za 460 dolárov. (10)

   Odpověď
 9. Člověk 12.5.2017 o 0:23

  Dá se považovat za matriční projev toto:

  „Velká západní korporace testuje dva nové počítačové systémy pro svůj byznys. Test jednoho systému probíhá v zemi a městě A, druhý se testuje v zemi a městě B. Shodou okolností má vedení společnosti schůzku v městě B. Testování má probíhat 2 týdny, ne vše je připravené jak má, panují obavy, že kvůli časové tísni nejsou systémy dobře připravené a zkoordinované, takže jejich implementace může mít negativní vliv na obchod a operativu celého jednoho regionu. V jeden testovací den se v městě A v místě testování rozezní požární alarm a začne cvičná evakuace budovy, testování se přeruší a zaměstnanci jsou v šoku, protože simulace požáru probíhá i včetně kouře, což nikdo ze zaměstnanců netuší, takže žijí v domění skutečného požáru. Po skončení evakuace se všichni vrací zpět a testování systému pokračuje. Ten samý den má vedení společnosti ve městě B večeři, při které se v restauraci rozezní požární alarm vyzívající hosty k evakuaci. Kupodivu se k evakuaci nikdo, ani zaměstnanci restaurace, nemá. Alarm po nějaké době přestane zvonit a dále se nic neděje.“

  Jak byste ze svého pohledu tyto náhodné události interpretovali? Za odpovědi předem děkuji.

  Odpověď
 10. Krvavá svadba: Počas búrky sa na hostí zrútil múr, zahynulo 22 ľudí
  Naí Dillí 11. apríla (TASR) – Najmenej 22 ľudí zahynulo a ďalšie desiatky osôb utrpeli zranenia v západoindickom štáte Radžastan, kde sa na svadobných hostí počas búrky zrútil múr. Informovala o tom agentúra DPA s odvolaním sa na miestnu políciu.
  K nešťastiu došlo v meste Bharatpur v priebehu svadobnej hostiny, keď oblasť, kde sa obrad konal, zasiahla búrka sprevádzaná intenzívnym dažďom, pred ktorým sa svadobčania rozhodli ukryť pod prístreškom pripevneným k približne 30 metrov dlhému a takmer štyri metre vysokému múru. Ten sa však z neznámych príčin zrútil.
  Medzi mŕtvymi je 11 mužov, sedem žien a štyri deti, pričom stav niektorých zranených je vážny a podľa miestnej polície nie je vylúčené, že počet obetí na životoch ešte nie je konečný.
  http://www.teraz.sk/zahranicie/krvava-svadba-v-indii-sa-na-hosti-zr/259061-clanok.html

  Odpověď
  • správa zverejnená TASR, dnes 6:48

   Odpověď
   • odkaz Perúna pre GP

    Odpověď
  • V dôsledku nedôsledného dodržiavania relatívne laxných bezpečnostných predpisov, ktoré investorom umožňujú používať nekvalitné stavebné materiály a bez povolenia zvyšovať budovy o ďalšie poschodia.
   To mi připomíná dnešní stav v ČR, kdy migranti získávají možnosti rozšiřovat, zvelebovat, provádět nástavby a když se jich zeptáte na povolení, jen se smějí a že je to zařízené, výkresy, statické výpočty žádné.
   Provádění, bezpečnost, křičí na kilometry daleko a raději jdete obloukem…
   Holt je nová doba.

   Odpověď
 11. Padanie vrtuľníkov u nás ešte zdá sa neskončilo. Dnes policajný v rámci cvičenia, zomrel pri ňom jeden hasič. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/429048-v-presove-spadol-policajny-vrtulnik/

  Odpověď
  • vždy, ked je boj o kvóty k migrantom, nám spadne vrtulník- toto už asi 4 – ako keby jeden algoritmus na nás mali

   Odpověď
 12. Jak matrice okamžitě reagovala na zvolení Macrona: ¨

  Lev ve francouzském cirkuse napadl krotitele
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/437213-lev-ve-francouzskem-cirkuse-napadl-krotitele.html

  Lavina ve Francii zabila nejméně tři lidi, po dalších záchranáři pátrají
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/437289-lavina-ve-francii-zabila-nejmene-tri-lidi-po-dalsich-zachranari-patraji.html

  A v Moskvě včera byla doslova „metelice“…

  Odpověď
  • K tomu podle mě patří i tato zpráva: americký křižník se u Koreje srazil s rybářskou lodí, která neměla vysílačku. https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/437388-americky-kriznik-se-u-koreje-srazil-s-rybarskou-lodi.html Křižník se jmenuje USS Lake Champlain, podle jezera mezi USA a Kanadou no a to jezero se jmenuje podle Samuela de Champlaina, což byl podle wikipedie francouzský geograf, kartograf, diplomat a cestovatel, který prozkoumal přilehlé oblasti Severní Ameriky. Založil město Québec a byl jeho starostou až do konce svého života. Je nazýván Otcem Nové Francie, jejímž prvním guvernérem byl od roku 1627 do roku 1635. https://cs.wikipedia.org/wiki/Samuel_de_Champlain Otec Nové Francie, symbolizuje vizi nové Francie, která nebude ovládána zvenčí a ani nebude sloužit hrstce vyvolených. Rybářská loď (biblický projekt) bez vysílačky(bezstrukturní řízení) to je jasný odkaz na GP, čili došlo ke srážce vize Nové Francie s GP, který protlačil Macrona do prezidentského křesla proti vůli obyčejných Francouzů, ti si to nenechají jen tak líbit, prostě už nemají kam ustupovat . K tomu patří i ta zpráva z Kanárských ostrovů, které mají mimochodem zajímavý znak – 7 pyramid. https://cs.wikipedia.org/wiki/Kan%C3%A1rsk%C3%A9_ostrovy#/media/File:Canary_Islands_CoA.svg Trajekt Volcán de Tamasite narazil do přístavní zdi a poškodil ropovod, který v ní byl ukryt. http://www.grancanariaforum.cz/clanky/aktuality-ze-zivota-gran-canaria/trajekt-volcan-de-tamasite-havaroval-v-pristavu-v-las-palmas–jsou-zraneni.html Tamasite je hora pod, kterou došlo v 18. století k bitvě s piráty. http://gregormoldavit.blog.cz/1208/cesta-na-fuerteventuru-5-chleb-vezdejsi-a-slavna-bitva V té době už byly Kanárské ostrovy kolonizovány Španělskem, a aby toho nebylo málo ještě je terorizovali angličtí piráti, ti se jednou večer nepozorovaně vylodili a pochodovali směrem na hlavní město ostrova, malý pasáček je předběhl upozornil obyvatele města, ti si na piráty počkali a dostali je do obklíčení, jediný problém byl v tom, že domorodci – Guančové neměli víc než 3 pušky,na druhé straně měl pušku každy muž a těch bylo 53. Guančové to vyřešili tak, že před sebou hnali velbloudy, Angličané na velbloudy vystřelili a než znovu nabili pušky už je Guančové bili holemi. Pro obyvatele Kanárských ostrovů je to slavná bitva, v podstatě zvítězili díky velbloudímu taranu, ten náraz trajektu do zdi také připomíná taran. Na zdi jsou čísla, trajekt udeřil do čísla 23, 2:3=0,666 tedy 666 což je číslo oblíbené globalisty. Možná, že tak jako byli Guančové ochotni obětovat své velbloudy v zájmu vítězství, jsou i Francouzi ochotni obětovat své parazitické ekonomické struktury, což muže symbolizovat ten poškozený ropovod, aby tak získali nezávislost.

   Odpověď
   • Odkaz na tu srážku lodě se zdí nefunguje, takže ještě tady : http://leva-net.webnode.cz/news/matrice-armas/ https://www.novinky.cz/zahranicni/435837-nebrzdici-trajekt-ve-spanelsku-rozboural-zed-a-vytvoril-ropnou-skvrnu.html http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/464394/neovladatelny-trajekt-se-140-cestujicimi-narazil-do-zdi-zdemoloval-i-dve-auta.html

    Odpověď
   • Oracle 911 11.5.2017 o 9:50

    Nebola to GP, ktoré pretlačilo Macrona ale GP vybral scenár v ktorom Macron zavedie veci do extrému a rozbije EU, bez toho aby to tu vybuchlo. A ako som už napísal, víťazstvo GP bude Pyrrhovo víťazstvo. A jedno z týchto dopadov bude nové Francúzsko.

    Odpověď
 13. Dnes jsem na stránce https://slovniky.lingea.cz/rusko-cesky našel „Tip dne“ вью́га – vánice, chumelenice, metelice

  Zajímavé.

  Odpověď
  • вью́га ж(-и)
   vánice, chumelenice, metelice

   bouře sněhová bouře мете́ль, вью́га
   vánice Zvedla se vánice. Подняла́сь вью́га.

   Odpověď
 14. Tak myslím že ve světle dění posledního týdne lze bez problémů říct, že indikátor „útoky trolů x významná událost“ zase jednou nezklamal :)

  Odpověď
  • Putinovec 4.5.2017 o 22:28

   Jejich činnost funguje jako minohledačka.Zbystřuje smysly.

   Odpověď
  • Oracle 911 4.5.2017 o 22:41

   A teraz by bolo dobré zosumarizovať, čo sa udialo.

   Odpověď
 15. Citam Taurusov clanok na levanete Armas o havarii lietadiel na Kanarskych ostrovoch v 1977. Ak pominiem, ze sa zrazil americky stroj s holandskym (francuzski ilumunati vs kridlo GP), udrke do oci napadna podobnost s havariou TU-54 v Soci. Holandske lietadlo plne natankovalo a pri plnom vykone pri starte sa zdvihol predok a zadok drel o drahu. To iste v Soci. Plne natankovane lietadlo videl ocity svedok s predkom hore. Zadok zadrel o hladinu mora, navyse zaseknuta klapka.

  Odpověď
 16. Snad dávám do správné rubriky (pokud ne, moc se omlouvám) – také vás překvapila tato zpráva?

  http://zpravy.idnes.cz/romy-schneiderova-sissi-alzbeta-bavorska-fgd-/zahranicni.aspx?c=A170501_190004_zahranicni_amu

  Jak byste si tuto zprávu, prosím, zařadili? Otevírat hrob symbolu Rakousko-Uherska (respektive představitelky tohoto symbolu) – evokovat Rakousko-Uhersko? Sama Romy Schneiderová byla rakouská herečka + měla německé a francouzské občanství.

  I francouzský tisk její roli císařovny Sissi zmiňuje:
  http://www.lemonde.fr/societe/article/2017/05/01/la-tombe-de-romy-schneider-profanee-dans-les-yvelines_5120591_3224.html?xtmc=romy_schneider&xtcr=1

  V anglicky psaném tisku – kromě The Quebec Telegram – se mi tuto zprávu jinak vyhledat nepodařilo, v italském a španělském ano, v ruském též – netuším ale, jak moc významný tento zdroj je; v maďarštině (vyhledávání pomocí klíčových slov přes google translate) jsem nic nenašla; v Rakousku a Německu se o události psalo:

  http://www.corriere.it/spettacoli/17_maggio_01/profanata-francia-tomba-dell-attrice-romy-schneider-sissi-94e93e2c-2e91-11e7-8176-4e0249fd95d5.shtml

  http://elpais.com/elpais/2017/05/01/gente/1493651569_041498.html

  https://nova.bg/news/view/2017/05/01/180994/%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%85%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%BD-%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B8-%D1%88%D0%BD%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B5%D1%80-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8/

  http://www.heute.at/welt/news/story/Unbekannte-oeffneten-Grab-von-Romy-Schneider-40451895

  http://www.berliner-zeitung.de/panorama/-sissi–schauspielerin-grab-von-romy-schneider-bei-paris-geschaendet-26823330

  Odpověď
  • Oracle 911 2.5.2017 o 9:38

   Toto je zlé znamenie, lebo je to analógia k oživeniu niečoho čo už nemá funkciu.

   Odpověď
   • Děkuji, Oracle – leží mi to v hlavě už druhý den, je to taková divná „divná“ zpráva, něčím mě znepokojuje a pořád nejsem schopná přijít na to, proč.

    Zárověň ale Romy Schneider byla herečka, nikoliv Sissi samotná – mohlo by se jednat o něco, co je jen jako, jen na oko? Nebo zde ta důležitost není?

    Odpověď
   • Ori praca s hrobom je velmi nebezpecna temna vec. Znesvätenie hrobu ešte viac. Hrobu samovraha, este este viac. Nevieme, čo sa tu stalo, s kym a s cim tam pracovali.

    No nie som presvedceny, ze toto je na znovazrodenie R-U. Ludia take nieco neprijmu, tu moze byt uplne ine pozadie.

    Odpověď
    • A co třeba pohřbívání vojáků, jejichž ostatky jsou dodnes rozesety po bitevních polích?

     Na jednu stranu je tam dost silný negativní náboj, na stranu druhou, pokud je práce šetrná a uctivá, myslím si, že takový voják je určitě velmi vděčný.

     Odpověď
    • Oracle 911 2.5.2017 o 12:17

     Zmienená herečka (zomrela na infarkt ale pokúšala sa o samovraždu) sa stala symbolom R-U a otvárajú jej hrob t.j. niekto sa hrabe v niečom, čoho čas už dávno vypršal. To znamená, že niekto sa snaží obnoviť riadenie na našom území z tých čias ale tento čin prinajmenšom skončí fiaskom (kde skončia jej ostatky?) a maximálne ktovie akými vedľajšími škodami.

     Odpověď
     • Niekto jej uvolnil cestu a dal jej slobodu, uz nic neviaze jej ducha k Zemi.

      Odpověď
 17. https://www.rt.com/viral/386670-swiss-machine-falls-death-everest/
  V blízkosti Everestu sa zabil najslávnejší horolezec, ktorého volali „Swiss machine – Švajčiarsky stroj“. Zverejnené na RT 30 Apr, 2017 16:12 (3+4=7 a + 10 =17). Spadol počas prípravy a aklimatizácie na výstup na najvyššiu horu sveta bez použitia kyslíka. Ueli Steck, 40 ročný, spadol z výšky 1,000 metrov (3,280 stôp =13) na úpätie Mount Nuptse, čo je po nepálsky a znamená to „west-peak (západný vrchol)“.

  Odpověď
  • Ve Švýcarsku je přece CERN. Také švýcarský stroj ne? :))

   Odpověď
   • to s tým sotva súvisí… s Uelim definitívne zahynul predovšetkým západný extrémny individualizmus, a obávam sa, že aj so všetkými zvyškami férovosti a zdravej súťaživosti (nikomu nič zlé neprajem, ale bol to celkom iný človek, ako napríklad Messner…)

    Odpověď
  • „Za čo bojovali, na to aj doplatili“, alebo „mečom bojovali, mečom zahynuli“. Znie to ako predzvesť odpisu GP. Švajčiarsky stroj – GP, sa rozbil o „západný vrchol“ (Západná civilizácia dosiahla svoje maximum, a o jej štít sa rozbíja jej tvorca)

   Odpověď
   • áno, viac sa už asi ani nedá: https://www.youtube.com/watch?v=Btb8QuL6vuo
    (inak, bol to skvelý človek … a rozhodne nepochádzal z tejto planéty, heh)

    Odpověď
 18. Egregoriálně matriční projev:
  http://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AR-170429708.jpg

  Odpověď
  • Oracle 911 27.4.2017 o 13:09

   Daj sem článok z ktorého si čerpal, lebo server neumožňuje hotlink obrázku.

   Odpověď
   • Ja som to stihla vidieť.
    V Čechách obrí ružový králik požierajúci dieťa, http://www.katkas.cz/kontroverzni-umeni-socha-masozraveho-kralika/
    Na Slovensku ružový králik nad priepasťou, https://www.tvkosice.sk/video/58ee5d9f4526ca6fc123a977
    … a už skapal.

    Odpověď
    • Oracle 911 27.4.2017 o 13:59

     Vďaka, takže išlo o to.

     Odpověď
   • Omlouvám se, je to na AEnews

    Odpověď
    • http://aeronet.cz/news/video-globalisticke-porno-ivanka-trump-na-sjezdu-globalistek-v-berline-na-zidlickach-vedle-ni-sedely-angela-merkel-nebo-sefka-imf-christine-lagarde-proc-chce-berlin-v-bilem-dome-obejit-kushnera/

     Odpověď
 19. United Airlines mají další problém. Let nepřežil obří králík
  http://echo24.cz/a/it9Gh/united-airlines-maji-dalsi-problem-let-neprezil-obri-kralik

  Odpověď
 20. V.V.Putinovi ukázali snímky z projektu Výzkum podvodního světa ruských arktických vod, kde měkkýš Mořský anděl požírá měkkýše nazývajícího se Mořský čert. Prezidenta to zaujalo a zeptal se: „Mořský anděl, který žere čertíka, ano?“ Když mu na to přitakali, Putin to komentoval: „To je přesně to, co já dělám. Neustále musím dávat pozor, aby nás nikdo nesežral a rozhlížet se na všechny strany.“ Dále poznamenal, že vědět, co se děje v přírodě „je velice užitečné“.

  Tedy např. Západ, který si neustále hraje na anděla, se snaží sežrat Rusko, ze kterého se neustále snaží vykreslit čerta.

  Подробнее на РБК:
  http://www.rbc.ru/rbcfreenews/58fe29259a7947ea0fe57618

  Anděl požírající čerta
  https://www.google.cz/search?q=%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D1%8E%D1%81%D0%BE%D0%BA+%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjS8LCI273TAhWFrRoKHeOMDJ0Q_AUIBigB&biw=1536&bih=760#imgrc=lSGJ-tjV5LchuM:

  A samotný anděl, který kupodivu sám vypadá, že má rohy
  https://www.google.cz/search?q=%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D1%8E%D1%81%D0%BE%D0%BA+%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjS8LCI273TAhWFrRoKHeOMDJ0Q_AUIBigB&biw=1536&bih=760#imgrc=dUWERslaSqpz8M:

  Odpověď
  • Veru, „anjel“ s rohmi, hustým obočím a dlhou čiernou bradou…
   https://elementy.ru/images/kartinka_dnya/picture_of_the_day_clione_limacina_1.jpg

   Odpověď
 21. Manželka prezidenta Zemana: „Žena by měla podporovat a následovat svého muže“
  Tak to je na medaili!
  Taková prohlášení bojují proti gender-agentě, chtějíc převrátit zákony přírody naruby.
  Rozdělování čloVĚKa by každý z nás měl bránit a být aktivní a svými činy podpořit prohlášení první dámy.

  Odpověď
  • S jeho prohlášením se ztotožňuji…

   Odpověď
   • Cico Ciciak 29.4.2017 o 22:22

    Myslíš s JEJ prehlásením: „Žena by měla podporovat a následovat svého muže.“?
    A neodporúča Korán niečo podobné?
    Zrovnaj si to.

    Odpověď
    • Toto by mělo platit i bez koránu a dalších knih… Na to abych věděla, co se svým mužem nepotřebuji návody od nikoho… Když je mezi dvěma láska jde vše jak má…Protože je láska je Bůh…Pokud ty potřebuješ rady a návody z Koránu, prosím řiď se podle nich, když svůj život řídit sám neumíš…..

     Odpověď
     • Cico Ciciak 29.4.2017 o 23:16

      „Toto by mělo platit i bez koránu a dalších knih…“

      A čo sa tak rovno vykašlať na práce VP-ZSSR?
      Však to, čo sa v nich píše, sú známe veci, ktoré by mali platiť samosebou, nie?
      :)
      Jediné, na čo som narážal bolo to, že ani Korán nie je na zahodenie, a inšpirácia sa dá nájsť hocikde, keď je človek otvorený k rôznym zdrojom, a udržuje si nadhľad.

      Odpověď
      • Je rozdíl, mezi koncepcí a ideologií… KSB je koncepce, Islám je ideologie… Přičemž KSB stojí na spravedlnosti a tezi „Žij a nech žít“, zatím co Islám patří pod biblickou otrockou koncepci, která stojí na tezi „Rozděluj a panuj“… takže rovnítko mezi KSB a islámem není správné…
       A nakonec. Nechápu proč by člověk měl brát inspiraci k životu z Koránu, který považuje ženu za něco méněcenného a podobně. Tato ideologie je jen pro slabé muže, kteří nedovedou se ženami jednat jinak, než přes represi a agresivitu.
       Vše co potřebujeme pro život je naše svědomí, víra a láska. A s tím se přece již rodíme… Už mě unavuje pořád opakovat, ať už fundamentalistickým křesťanům, kteří se neobejdou bez citace Bible, nebo naopak přívržencům Koránu, že já ani jednu z těchto knih NEPOTŘEBUJI, jelikož s HNR mluvím PŘÍMO, bez různých prostředníků… Copak je to tak těžké pochopit? Je ale pravda, že moje životní směřování nejvíce vystihuje KSB, proto mě také zajímá, nic víc a nic méně…

       Odpověď
       • Určitě se nebudete hádat, že ne? :)

        Odpověď
 22. https://rg.ru/2017/04/22/reg-cfo/v-moskve-pobit-36-letnij-rekord-atmosfernogo-davleniia.html

  Odpověď
  • Padl 36 let starý rekord tlaku atmosféry?

   Odpověď
   • Mne tam ani tak nešlo o počasie, zazdalo sa mi tam čosi iné…

    Odpověď
    • Nelouskal jsem celý článek, v čem tkví hlavní háček?

     Odpověď
     • Len mi prišlo, akoby v TASS hovorili dvojzmyselne, teda nie o počasí. Teda že práve 22. apríla bol nie prekonaný, ale „rozbity“ (побит) denný rekord „nízkeho tlaku“ vzduchu spred 36 rokov (36 rozbitých tomahawkov).
      Dnes sa má situácia začať zlepšovať.
      Zdroj tass:
      http://tass.ru/obschestvo/4204175

      Odpověď
      • Mě to připadá, že 2×11 dostává vzkaz, že Rus umí víc a jeho organismus je v nebývalém klidu a oproti řívě ve větší kondici. Je tak? :))

       Odpověď
      • Co se ten den před 36 lety stalo?

       Odpověď
       • NicNezNula 23.4.2017 o 20:18

        Polsko (asi)

        Odpověď
        • Reganova knihovna:

         Proklamace Dne připomenutí obětí holokaustu.

         https://www.reaganlibrary.archives.gov/archives/speeches/1981/42281c.htm

         Našel jsem také MS v ledním hokeji v Goteborgu, ve Švédsku:

         Kanada – SSSR 4:4 (2:1, 1:3, 1:0)

         22. dubna 1981 (20:00) – Göteborg (Scandinavium)
         Branky: 6:08 Maruk, 7:24 Ogrodnick (Robinson), 35:37 Robinson, 49:49 Gartner (Maruk) – 0:55 Fetisov (Petrov), 23:54 Krutov (Petrov), 26:14 V. Golikov (Malcev), 29:07 Petrov.
         Rozhodčí: Dag Olsson – Dick Wallström, Jan Wiking (SWE)
         Vyloučení: 7:4 (1:1)
         Diváků: 5 336

         Odpověď
       • R.Reagan dal v ten deň vyhlásenie ohľadne pamiatky Holokaustu, a uznal aj genocídu Arménov.
        https://erevanlive.wordpress.com/reygan060113-2/
        http://www.presidency.ucsb.edu/ws/index.php?pid=43727

        Odpověď
      • O 18:00 hod. tlak 729,7. 18=9, 729=9 kontra 7. Riadenie kozmicke koriguje pozemske biblicke, matrica 3,6,9. Podla ruskych ved era pomocnice Mokos … Mary. Tomu napoveda aj odtajnenie casti dejin Putinom a aprilovy den kozmonautiky. Inac, 22.4.sa narodil Jefremov, clovek kozmu.

       Odpověď
 23. U jednoho z Kanárských ostrovů narazil do přístavu trajekt, který plul na trase Gran-Canaria – Tenerife.
  Když loď vyplouvala z přístavu Las-Palmas, náhle selhalo elektrické vedení, kvůli čemu bylo nemožné nastartovat motory. Proud odnesl trajekt k přístavu, kde se stala nehoda.
  Při srážce na lodí bylo 140 lidí, 34 z nich byli zranění. Video v odkazu.
  https://ria.ru/world/20170422/1492847316.html

  Trajekt patří společnosti Naviera Armas, která nabízí pravidelné námořní spojení mezi Španělskem a Marokem, Španělskem a Kanárskými ostrovy a mnoho plaveb i mezi samotnými ostrovy.

  Společnost Naviera Armas provozuje trajektovou přepravu již od roku 1940 a stala se jedním z nejvytíženějších přepravců na Kanárských ostrovech.

  Naviera Armas v současnosti disponuje jednou z největších a nejmodernějších flotil v Evropě, a to díky plánu z roku 2003 o renovaci jedne lodi ročně.
  http://www.directferries.cz/naviera_armas.htm

  Zpráva z roku 2007:
  Lesník se přiznal k založení rozsáhlého požáru porostů, který od pátku na kanárském ostrově Gran Canaria zničil v horské oblasti přes 3 500 hektarů většinou borovicového lesa. Potvrdily to v neděli tamní úřady. Muž se k žhářství odhodlal, protože měl strach ze ztráty zaměstnání.
  Požár nahlásil 37letý Juan Navarro Armas. Policisté však v jeho výpovědi shledali některé nejasnosti a nakonec Armase v sobotu donutili k přiznání, že to byl on, kdo oheň úmyslně založil.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/119785-bal-se-ze-ztrati-praci-tak-zapalil-les.html

  Název lodní společnosti Naviera Armas a jméno žháře lesů na Kanárech Navarro Armase se nápadně shodují.
  Armas v překladu ze španělštiny a portugalštiny znamená „zbraně“. Dokonce v hymně Portugalie je refrén se slovem „armas“:
  Ref.: Às armas, às armas!
  Sobre a terra sobre o mar,
  Às armas, às armas!
  Pela Pátria lutar
  Contra os canhões marchar, marchar!

  Ref.: Do zbraně, do zbraně!
  Na zemi, na moři!
  Do zbraně, do zbraně!
  Bojovat za naši vlast!
  Proti dělům jít, pochodovat!
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Portugalsk%C3%A1_hymna

  Celé to vypadá tak, že někdo před 10 lety na Kanárech založil oheň (čeho?), o který si zlomí zuby španělská státnost (loď ztratila řízení). Všechny události mají společný marker „armas“ – zbraně. Nějaký ozbrojený konflikt?

  Ještě k událostem posledních let na Kanárech:

  Pohodová dovolená se změnila v drama. V jednom z hotelů ve městě Mogan na hlavním ostrově Gran Canaria vybuchl plyn. Nejméně pět lidí bylo zraněno, 1000 turistů muselo být evakuováno.
  http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/163529/vybuch-hotelu-na-kanarech-5-zranenych-1000-evakuovanych.html

  V oblíbeném letovisku Los Cristianos se zničehonic zřítila čtyřpatrová budova. V troskách zahynuli dva lidé, tři osoby se podařilo zraněné vyprostit. Dalších patnáct je stále nezvěstných.
  http://www.expres.cz/kanarske-ostrovy-tenerife-pad-budovy-dw8-/zpravy.aspx?c=A160414_163124_dx-zpravy_pali

  V roce 1977 se na Kanárech stala jedna z největších leteckých katastrof, o které pojednává tento článek:
  Co jste nevěděli o nejděsivější letecké srážce Boeingů 747? Tenerife březen 1977
  Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/182457-co-jste-nevedeli-o-nejdesivejsi-letecke-srazce-boeingu-747-tenerife-brezen-1977/

  Článek je zajímavý tím, že vypráví o souvislostech tragedie, z něhož vybírám:
  „Kanárské ostrovy jsou autonomní oblastí Španělska a kdo zná komplikovanou národnostní situaci v této zemi, toho nepřekvapí, že i v ostrovní oblasti neustále panuje boj o nezávislost. Různé skupiny neváhají používat rozličných metod, jak si nejen vynutit pozornost, ale vyvinout tlak na vládní orgány. Tak se stalo i 27. března 1977. Panovala neděle a na třetím největším ostrově Gran Canaria, v hlavním městě Las Palmas panoval běžný, tedy hodně čilý ruch. Krátce před polednem dostalo řízení leteckého provozu zprávu, že se v prostoru odbavovací haly letiště El Gando se nacházejí dvě bomby. Do deseti minut měly vybuchnout (což se také stalo), takže následovala značně překotná evakuace. Sice nedošlo ke ztrátám na životech, byla zraněna jen jedna osoba, ale na zemi i ve vzduchu nastal chaos. Nebylo jisté, zda v areálu letiště není ještě nějaká další výbušnina, proto bylo letiště dočasně uzavřeno. To způsobilo značné potíže zejména přilétajícím strojům, které najisto počítaly s přistáním – teď musela valná část zamířit na náhradní letiště, ponejvíce na záložní Los Rodeos, kam je posílala obsluha na letištní věži El Gando. Zásadní problém byl v tom, že ono rezervní letiště sice bylo uzpůsobeno k přijímání i velkých strojů, ale bylo špatně vybaveno, nebyl na něm radar, v neděli tu byla pouze dvoučlenná posádka a navíc jeho okolí bylo známo značnou proměnlivostí počasí.“

  Tj. letecké katastrofě, která letos má své 40. výročí, někdo hodně pomohl.

  Opět se vrátím k názvu ARMAS. Překvapilo mě, že si někdo do názvu společností dá slovo „zbraně“. Mimochodem, existuje síť hotelů ARMAS v Turecku, HOTEL PLAZA DE ARMAS v Puerto Ricu…, opravdu, „nejvhodnější“ název pro hotel.
  Nebo název Plaza de Armas ( Náměstí zbraní nebo přeneseně cvičiště) se hojně vyskytuje ve všech španělsky mluvicích státech – na Kubě, v USA, Mexice, Peru atd.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Plaza_de_Armas

  Sledujeme kód ARMAS, něco se bude dít.

  Odpověď
  • Určitě je tu i spojitost s tím, jak Trump „poslal“ k Severokorejským břehům „Armadu“ USA.

   Odpověď
 24. Do ruské dumy vnesen projekt zákona o pochování těla Lenina:
  http://politikus.ru/v-rossii/93548-v-gosdume-razrabotali-zakonoproekt-o-pogrebenii-lenina.html

  Leninovo mauzoleum = pyramida, symbol nadvlády davově-“elitární“ biblické koncepce na Ruskem, egregoriální „kotva“ pro příslušný egregor.

  Odpověď
  • Poslanci od Jednotného Ruska odvolali svoje podpisy z návrhu zákona.
   http://www.rbc.ru/politics/20/04/2017/58f8e7069a79473c64eb7151?from=main

   Byla to jejích samostatná akce (provokace) s LDPR Žirinovského.
   Podle mě, tento návrh zákona byl předložen Dumě, aby před nadcházejícími svátky co nejvíce rozdělili společnost.
   Lenin (faraón) sice nemá na Rudém náměstí co dělat, ale v tuto dobu a vůbec do voleb prezidenta toto téma otvírat nelze. Až odstřelí Zjuganova a jeho klan, potom to bude možné provést bez velkých otřesu pro společnost.

   Odpověď
  • Bohužel (no, i když tato egregoriálně matriční zpráva byla zajímavá) jsem byl v místnosti, kde běžela Ordinace v Růžové zahradě a byla tam scéna, kde při hádce rozbili bustu Lenina. Šlo o nějaký sjezd příznivců Lenina a Revoluce a o to, že se tam jeden z nich přivlekl někoho jiného na vozíku a ten pak zavolal ženu, feministku, která onoho Lenina shodila ze schodů.

   Dávali to před chvilkou.

   Odpověď
  • Stavbu Mauzolea zadalo Politbyro známému ruskému architektu Alexeji Ščusevovi, který před revolucí stavěl pravoslavné chrámy (kromě nich postavil i budovu známé Lubjanky). V jedné studii od nějakého Grigorije Marčenka (asi pravoslavný křesťan) jsem četl teorii, že údajně předlohou pro Mauzoleum byl Ščusevovi Pergamonský oltář boha Asklepia (viz Zjevení Svatého Jana) uložený v Berlínském muzeu a že kvůli tomu Ščusev odletěl do Berlína, aby si ho tam prostudoval. Lenin sám si prý přál, aby byl naprosto normálně pochován. Politbyro ale jeho přání nevyslyšelo a jeho munifikované tělo bylo uloženo jako tělo faraona v Mauzoleu.

   https://cz.sputniknews.com/czech.ruvr.ru/2015_01_10/Ctyri-malo-znama-fakta-o-Leninove-mauzoleu-1012/
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Alexej_%C5%A0%C4%8Dusev
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Lubjanka

   Odpověď
 25. Včera som si pozrel z archívu pondelňajší film „Podfukári 2″ (Now you see me 2, 2016) (prvý diel bol 2013), a bol som prekvapený koľko zaujímavej symboliky v ňom bolo, až to budilo dojem, akoby tým filmom sa niekto snažil ohlásiť „Odhalenie“.
  Na jednej strane ten film pôsobil typicky Hollywoodsky „veľkoamericky“, ako sfilmovaný komiks, no na druhej strane mal svoju viacvrstvovú hĺbku.

  Skupina Iluzionistov, vedená neznámym „okom“ robí špeciálne operácie v závere ktorých je obrovské verejné odhalenie podvodov nejakých korporácii a ich znemožnenie. Skupina iluzionistov sa nazýva „jazdci“. Majú aj svojho manažera-ochrancu.

  Oko, sú tí, čo sú za oponou, ktorých verejnosť nikdy nevidí, ktorí ale sú na vrchole riadiacej pyramídy… Ich symbolom je oko, podobné tomu vševidiacemu (či už v každom katolíckom kostole), alebo tomu nad vrcholom pyramídy. Niekedy je zobrazené ako špiralovitá štruktúra zlatého rezu – pohľad zdola na točité schodisko.

  Jazdci – evokujú štyroch jazdcov apokalypsy z biblie (zj. jana 6.kap). Vo filme sú jazdci tiež štyria. Jeden (ich manažer) verejný, no nevie sa o ňom, a oko. Celkovo 6 subjektov. Pritom Apokalypsou sa nemyslí koniec sveta (to je len plašenie a oblbovanie davu), to slovo pochádza z gréčtiny a znamená Odhalenie (sňatie závoja) – to čo bolo skryté, sa bude hlásať zo striech… Ak oni budú mlčať, budú kričať kamene (a kamene sa už učia rozprávať. Technika nie je živá, ale aj vďaka internetu je už veľmi ukecaná). Mimochodom vo filme je načrtnutý v jednej rovine aj boj „mágie a vedy/kúziel a techniky“.

  Magici, iluzionisti, mentalisti versus obecenstvo – krásny príklad porovnania elít, žrecov, zákulisia versus dav. Každý kto videl väčšie triky D. Copperfielda alebo Crissa Angela (mimochodom mená oboch dosť evokujú biblické javy), sa iste divil ako to len vymysleli. Tam, kde obecenstvo vidí všedné veci, iluzionista vidí kopu možností a variant. Sú symbolom posúvania hraníc možného, čo je typické pre človeka ako druh (a pre svetové zákulisie je to bežná vec, no nepredvádzajú sa, čo im umožňuje nerušene riadiť celé storočia). Je až neskutočné, vidieť, že sa niečo dá, keď iný sú presvedčení, že sa to nedá – a rozdiel, je len v tom, že Iluzionista používa viac rozum/intelekt než väčšina (a tiež vôľu a sebadisciplínu), a vedomosti iných iluzionistov. Veľmi veľa vecí sa dá, len sa netreba samoprogramovať že sa to nedá, a väzniť sa v sebou nastavených hraniciach možného. Druhá vec je, mať zmysluplné a pravdoverné ciele.

  Ten film má viacero vrstiev, čo je zrejmé najmä ku koncu. Sú tam aj nejaké číselné kódy. Zaujímavé je, že je tam naznačená spolupráca USA (jazdci), Číny (oko), a odhalenie v tomto diely sa udialo etapovo v Londýne.

  Každopádne, veľké odhalenia sa dejú (nemyslím len politické), a sme toho svedkami, žijeme práve ten čas.

  Odpověď
  • Link prosím.

   Odpověď
   • K filmu?
    http://www.csfd.cz/film/350120-podfukari-2/prehled/
    Dá sa stiahnuť tu:
    https://www.ulozto.sk/hledej?q=podfukari+2

    Odpověď
   • Hraje tam Morgan Freeman. Podle mne v mnoha rolích představuje zájmy globální elity…

    Odpověď
 26. Stojí za pozornost:
  http://cestovani.idnes.cz/jan-ullrich-lingvista-indiani-siouxove-lakotstina-f8t-/kolem-sveta.aspx?c=A170412_143807_kolem-sveta_hig

  úryvek:

  Lakotština se používá při obřadech a rituálech, při slavnostech, v písních, v modlitbách. Takže k nám často chodí lidé, kteří chtějí porozumět jejich významům. Ale spousta lidí už si dnes uvědomuje, že revitalizace jazyka může být úspěšná jen tehdy, když se bude používat pro každodenní komunikaci. Počet mladých, kteří se chtějí učit, narůstá. Každý rok za mnou přijde někdo, kdo říká: Nevím, co jste s mým dítětem udělali, ale najednou se úplně změnilo, má zájem o všechno okolo, našlo smysl života.

  Odpověď
  • Jakožto příslušník mladší generace, jsem něco podobného zažil na kurzu bukvice. Tehdy jsem pocítil návrat ke kořenům, pravé hodnoty. Mimojiné od té doby přisuzuji dnešní úpadek krom jiného taky tomu, že již není ve škole povinná ruština.

   Odpověď
  • stačí začať hovoriti nárečím prrdkov Vašich, za humnami sa Vám odkryje ceľý ľes spomienok, ktoré budete vstrebávati a ičiti sa ich znova spoznávať. Aj Marína bola napísaná v tieni stromov lesa hôr, v sadoch ao zeľenými kvetmi a bzučaním včiel, prinesuvších svoje zrnko na plást. A tu med sladký vznikol, poznáte reč svoju, porozumietr bzukotu včiel, ochutnáte sladkú chuť a vôňu medu.

   Odpověď
  • Raz dávnejšie som porovnával americké indiánske jazyky a snažil sa nájsť najľubozvučnejší. Šlo o to, aby sa vyslovoval ľahko, akoby sám od seba, bez krkolomných útvarov. Viem že tuším jazyk Navajo sa mi zdal príšerne krkolomný (niečo ako Islandčina), a jazyk Lakota znel príjemne. Ono je to aj vyváženosťou počtu samohlások a spoluhlások v slovách, a ich striedaním. V reči, kde prevažujú zoskupenia spoluhlások po sebe, je výslovnosť horšia. V reči kde sa samohlásky striedajú so spoluhláskami, alebo dokonca prevažujú samohlásky, je výslovnosť príjemná a ľubozvučná. Pritom sa mi vtedy podarilo naraziť na stránku, kde bol zoznam rôznych severoamerických indiánskych dialektov, a bol ich tam obrovský počet, až sa mi zdalo nepochopiteľné, ako na jednom kontinente môžu existovať stovky dialektov, čo tí ľudia robia, že sa tak delia od seba? Ukážky, ako jazyky znejú sa dajú nájsť na YT.

   Odpověď
   • Zajímavý dotaz – co ti lidé dělají, že se tak od sebe oddělují.

    Situace s obrovským množstvím jazyků a dialektů je například i v Indii,ale nejen tam, samozřejmě třeba i v Africe atd.
    Aby každá vzdálenější vesnice nebo určitá malá oblast měla svůj vlastní jazyk mi přijde značně absurdní – jak se pak chtějí domluvit? Možná, že třeba nějaký člen kmene alespoň trochu zná jazyk sousední vesnice, ale i tak je to žalostné. Z nedávné doby a mě alespoň trochu známého prostředí mohu připomenout Srbochorvatštinu, která se jakoby mávnutím kouzelného proutku proměnila na několik samostatných jazyků a probíhá usilovná práce na prohlubování rozdílů a vzájemném neporozumění.

    Odpověď
 27. Přibývá znamení konce židovské moci, začalo to minulý rok na židovský svátek Roš ha-šana (židovský nový rok – 5777) v ukrajinském městě Umaň (jak o tom psal Taurus), do kterého se každý rok sjíždějí desetitisíce Židů z celého světa aby uctili památku slavného rabína, jenž je zde pohřben ve velké hrobce. Během tohoto svátku došlo k prasknutí kanalizace následkem čehož tekly splašky po Puškinově třídě kolem rabínovi hrobky, čili to co je doposud většině lidí skryto již brzy vyplave na povrch, a to bude pro Židy veliký problém. Pro větší dramatičnost ještě připomenu událost z Jeruzaléma, kdy se dva dny před tímto svátkem objevil na obloze kruh, ze kterého se ozýval hlas polnic. https://www.youtube.com/watch?v=WcqOKZjL-d8 Světová meteorologická organizace nedávno přijala novou kategorii oblaků, a to právě proto, že se množí podobné události. https://cz.sputniknews.com/svet/201703254985252-vedci-existence-oblaky-soudny-den/ Další událostí je zhroucení střechy školní tělocvičny v České Třebové. http://zpravy.idnes.cz/ceska-trebova-propadla-strecha-sportovni-hala-florbalovy-turnaj-ph6-/domaci.aspx?c=A170114_215535_domaci_ekl Přestože byla střecha úplně nová, tak se zhroutila pod váhou slabé vrsty sněhu. Zajímavý je už samotný znak města Česká Třebová, kterým je černý kohout s hlavou Žida v červeném poli(rozpoznávacím znamením Židů v zemích pod německým vlivem byly ve středověku žluté špičaté klobouky). http://www.ceska-trebova.cz/mestsky%2Dznak/d-2790/p1=20164 Letos je podle čínského kalendáře rok ohnivého kohouta. Ve spojení s tím budí pozornost původ jména Třebová, ten je buď od slova tříbiti tedy mýtit nebo čistit, druhá verze je od slova třeba což znamená buď oběť nebo ohňové obětiště. http://www.ceska-trebova.cz/o%2Dvzniku%2Djmena%2Dceska%2Dtrebova/d-2840/p1=20164 Čili v roce ohnivého kohouta vzplanou Židé v obětním ohni. Střecha tělocvičny se pravděpodobně zhroutila kvůli vadnému dřevěnému vazníku, který dodala firma s italským názvem Cecholegno. http://pardubice.idnes.cz/zricena-hala-ceska-trebova-profistav-dsi-/pardubice-zpravy.aspx?c=A170123_152200_pardubice-zpravy_jah Pár dní po zhroucení střechy pod náporem sněhu v České Třebové, došlo v Italii ve Farindole k zavalení hotelu lavinou. http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/po-padu-laviny-na-italsky-hotel-se-stale-pohresuji-desitky-lidi/1439722 Hotel Rigopiano se nacházel pod horou Grand Sasso, česky překlad názvu hory je velká skála. https://cs.wikipedia.org/wiki/Gran_Sasso Škola, které patří tělocvična sídlí na ulici s názvem Na skalce. http://www.denik.cz/z_domova/strechu-haly-nadzvedne-jerab-20170124.html Další spojitost může být v tom, že se díky invazi imigrantů do Evropy proměnily školní tělocvičny na ubytovny, tedy hotely i tělocvičny dnes slouží k ubytování lidí. Název hotelu Farindola bude pravděpodobně odvozen od tance farandola, který byl dříve rozšířen po celém středomoří a dnes je spojován jenom s Francií. Původ jména tohoto tance je v německém výrazu fahrende leute, což byl výraz pro tuláky, kočovné herce a jim podobné, v přeneseném významu to mohou být i Židé, kteří také nemají žádný domov. https://fr.wikipedia.org/wiki/Farandole https://de.wikipedia.org/wiki/Fahrendes_Volk Název hotelu Riogopiano, se skládá ze dvou italských slov rigo – linka, čára,řádek písma https://slovnik.seznam.cz/it-cz/?q=rigo a piano, jedním z význámů tohoto slova je plán nebo návrh. https://slovnik.seznam.cz/it-cz/?q=piano Čili rigopiano můžeme volně interpretovat jako matrici, a to matrici na likvidaci Židů. Další událostí je výbuch munice v továrně v Poličce, Polička je kousek od České Třebové. http://www.lidovky.cz/u-policky-vybuchla-trhavina-tnt-19-zranenych-lide-v-oblasti-arealu-se-evakuuji-184-/zpravy-domov.aspx?c=A170223_122535_ln_domov_ele Obě města jsou v Pardubickém kraji, ten má ve svém znaku znak Pardubic, který byl převzat z erbu rytíře, jenž jej získal při obléhání města Milána, možná to spojuje Pardubický kraj s Itálií. https://cs.wikipedia.org/wiki/P%C3%A1ni_z_Pardubic#Erb Navíc je ve znaku kraje otevřená brána, uvnitř které je zlatý globus, to má symbolizovat otevřenost světu, jenže to taky může symbolizovat to, že kraj je branou do světa. https://cs.wikipedia.org/wiki/Symboly_Pardubick%C3%A9ho_kraje Když jsem se zamyslel co by potom výbuchu mohlo následovat v Itálii, okamžitě mě napadla erupce Etny, a za pár dní k ní skutečně došlo, dva dny před popeleční středou. http://zpravy.idnes.cz/etna-sopka-erupce-lava-video-d14-/zahranicni.aspx?c=A170301_094259_zahranicni_ane Podle antické mytologie je pod Etnou uvězněn Titán Týfón, který je synem Tartara. https://en.wikipedia.org/wiki/Typhon Čili vždy když se probudí Etna tak se vzmáhá k odporu syn Tartaru, v přeneseném významu Slované se pokoušejí ze sebe svrhnout židovské břímě. Nedávno se Putin setkal s patriarchou církve staroobřadců (RPSC), kterým je mitropolita Kornilij. Vše nasvědčuje tomu, že se katolická a pravoslavná církev pod vedením mitropolity Kornilije vrátí k nevinnosti, jak je tomu v tom videu I, Pet Goat II( v čase 4:49) https://www.youtube.com/watch?v=6n_xCI-peq0, což pro Židy znamená výrazné omezení vlivu v Evropě. Ani v Americe nebudou mít Židé na růžích ustláno. Židé v tyto dny slaví pesach (11.až18.duben), který se tématický váže k začátku sinajského pochodu. Čtyřicetileté putování pouští bylo ukončeno v zemi Moab, kde Hospodin s Israelity obnovil smlouvu, no a právě ve čtvrtek Američané poprvé použili svou nejsilnější nejadernou bombu nazvanou MOAB, kterou svrhli na jeskyní komplex Tóra Bóra v Afganistánu. https://cz.sputniknews.com/svet/201704145113528-amerika-vojaci-video-bomba-gbu-43-matka-vsech-bomb/ https://cz.sputniknews.com/svet/201704145113602-Snowden-skutecnost-Americane-Afghanistan/ Tóra Bóra zní jako zbořená Tóra, čili GP zničil smlouvu, kterou s Israelity uzavřel v zemi Moab. Tím také naznačil způsob jakým se s Židy vypořádá, jeskyní komplex Tóra Bóra připomíná židovské struktury, kterými je protkán celý svět, tak jako Američané zničili komplex jedním úderem tak GP zlikviduje Židy rychle a nemilosrdně. Mene tekel

  Odpověď
  • Moc zajímavé…

   Odpověď
  • Hmm… velmi zajímavé. Díky za shrnutí.

   Odpověď
   • Teda, teď po přečtení tvé analýzy, jsem přepnul na ruské TV, náhodný kanál. A vidím, židovská zpěvačka Alla Pugačova, která za období posledních 20 let dokázala zcela rozvrátit ruskou scénu populární hudby, zpívá píseň „Opjať mětělj“ – opět metelice. Tj. židovka, aniž by to tušila, zpívá o ruské matrici „metelice“. To je tento klip:
    https://www.youtube.com/watch?v=Pjaouijkwus

    Koukl jsem na text písně, je tam neustále se opakující refrén:
    Опять метель,
    И мается былое в темноте.
    Опять метель,
    Две вечности сошлись
    В один короткий день,
    Короткий день…

    Opět je metelice, a minulost nenachází místo ve tmě. Dvě věčnosti se sešly v jednom krátkém dní, krátkém dní…
    http://www.karaoke.ru/artists/pugacheva-alla/text/opyat-metel/

    Asi znamení…

    Jinak, tvoje analýza je opravdu špičková. :)

    Odpověď
  • Jantar, čo znamená mene tekel prosím . inak vďaka za skvelú analýzu. bud zdravý a všetko dobré. blaho želám

   Odpověď
   • Mene mene tekel ú-parsín https://cs.wikipedia.org/wiki/Mene_tekel Pochází to z Tóry a je to varování před bížícím se koncem.

    Odpověď
    • vďaka, budem si to pamätať.

     Kto je ľahký, je neuviazaný ku koreňom, ku energii zeme, teda nemožné je, aby takýto človek sa zharmonizoval a následne bol kráľom, teda dostával zvrchu odpovedé a používal jemné energie.

     Odpověď
   • Znamená to „byl jsi zvážen a byl jsi shledán lehkým“.

    Odpověď
  • Putinovec 15.4.2017 o 22:39

   Pěkně vyložená mozaika.

   Odpověď
  • Ještě, myslím si, že se to ke tvé mozaice hodí:
   Zemřela nejstarší obyvatelka Země.
   Emma Morana (Morena) zemřela ve věku 117 (11+7) let a 137 (11) dní.

   Emma Martina Luigia Morano nar. 29. (11 +11) listopadu 1899 (2×9+99=9999 nebo 6666), Civiasco, Itálie – 15. dubna 2017 byla po smrti Američanky Susannah Mushatt 4. května 2016 nejstarším a zároveň jedním z posledních tří známých lidí, kteří se narodili v devatenáctém století.

   Myslím si, že brzy bude odepsán celý biblický projekt…

   Odpověď
  • skvele, dakujem.

   Odpověď
  • Hezký, vážně, mohu někde najít více těchto konstrukcí od tebe a podobných, Jantare?

   Odpověď
 28. Silvio_Manuel_13 10.4.2017 o 10:22

  Všetky náboženstvá v ohni, ktorý bude treba hasiť? A jedna obeť?https://cz.sputniknews.com/svet/201704105081881-Kazan-pozar-Chram-vsech-nabozenstvi/

  Odpověď
 29. Včera běžel v televizi film Karlík a továrna na čokoládu. (Nebo tak nějak se to jmenuje.)
  Zahlédl jsem jen útržky, ale každopádně je to film prošpikovaný skrytými významy a sděleními.

  Co na tento film říkáte? Určitě je hodný rozebrání.

  Odpověď
  • To rozhodně ano, a již dávno se tomu na slovo vzatí odborníci z oblasti hlubinné psychologie a psychoanalýzy věnovali:
   https://legacy.blisty.cz/art/50693.html
   možná to tedy opravdu souvisí s tou Puškinovo třídou :P

   Odpověď
 30. Symbolické…
  ,,…herec ( Chris Evans) v rozhovore pre USA Today priznal, že bude ťažké vidieť v obleku Kapitána Ameriku niekoho iného. „Klamal by som, keby som povedal, že to pre mňa nebude ťažké. No prišiel čas odovzdať štafetu. …“
  http://telkac.zoznam.sk/telkac-magazin/cl/176/3334/sok-pre-fanusikov-avengers-chris-evans-ako-kapitan-amerika-konci

  Odpověď
 31. Kiska nielenže dolietal, ale na prvej ceste sa mu pokazilo auto. Najprv to opravili, až sa im nakoniec neopraviteľne pokazilo druhý krát pri Ivachnovej. https://www.etrend.sk/ekonomika/kiska-presadol-z-vladnej-letky-prezidentske-auto-sa-mu-cestou-pokazilo.html

  Odpověď
  • Silvio_Manuel_13 7.4.2017 o 11:59

   On má celkovo nejaké problémy s tými autami, v USA búrali s policajtmi, potom sa zasekli vo výťahu. No neviem, mal by skúsiť bicykel alebo kolobežku.

   Odpověď
 32. Lenin returned from his Swiss exile, to the Finland Station, on April 3, 1917.

  Exactly 100 years later we have a young Wahhabi-ized Kyrgyz-born Russian citizen terrorizing the St. Petersburg metro.

  Whoever came up with this enjoys playing with History.

  Odpověď
 33. https://cz.sputniknews.com/svet/201704035039431-nepal-letiste-cinnost-leopard-startovaci-draha/

  http://www.spirit-animals.com/leopard/

  Ak vám leopard skrizi cestu:

  Leopard pripomina ze je tu obdobie znovuzrodenia po obdobi utrpenia a smrti na urcitej urovni. Tato velka macka je liecitel hlbokych ran a priniesie riesenie starych problemov cez regeneriaciu sil, ktore boli stratene pocas doby poranienia. Pripomina, ze mate vela zdrojov, skusenosti, schopnosti a vnutornej sily, ktore vam pomozu v ulohach podla lubovole. Tieto zdroje mozu byt fyzicke, mentalne, emocionalne a duchovne.

  Odpověď
 34. Stanice metra Сенная площадь se do roku 1992 jmenovala Площадь Мира. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D1%89%D0%B0%D0%B4%D1%8C_(%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE)
  Takže je to Technologický institut, náměstí povstání a Площадь Мира. Dohromady je to institut světových revolucí. 3.4.1922 byl Stalin zvolen do čela komunistické strany a zablokoval tak možnost světové revoluce, možná proto Trockisti útočili v tento den aby symbolicky navázali tam kde světová revoluce skončila. Mimochodem den před tím byl v Ekvadoru zvolen prezidentem Lenin Moreno(už zde o tom byla řeč), Moreno zní jako Morena, tedy slovanská bohyně smrti, GP tím chtěl asi Trockistům naznačit, že Lenin je v zajetí bohyně smrti a nikdo ho nevysvobodí. Jinými slovy GP tím dává najevo, že bude blokovat pokusy o rozpoutání státního převratu v Rusku

  Odpověď
  • Teď jsem si to po sobě přečetl, a je to spíše institut světové revoluce, než světových revolucí.

   Odpověď
  • Chcete tim naznacit ze mezi GP a i mezi planovaci utoku jsou take nejaci Rusove, protoze nikdo jiny nemuze tem souvislostem rozumnet, jenom Slovane. Na slovo morena reaguji dost silne.

   Odpověď
   • Já myslím, že člověk nemusí být Rus aby rozuměl odkazům na ruskou kulturu nebo historii. K tomu stačí průkazka do knihovny nebo internet. Navíc Rusko je pro ně největší soupeř, proto si o něm nastudují co nejvíc mohou, za tím účelem mají unikátní archivy.

    Odpověď
 35. V Atlante – veľký požiar pod diaľnicou ju celkom znefunkčnil, dokonca spôsobil kolaps prúdov smerujúcich na sever. Jedná sa o diaľnicu I85.
  Zaujímavý komentár, tá prvá časť: Stay away from 85 and Piedmont, Atlanta friends! Huge fire. 85S – all lanes blocked. 85N – driving through pitch black smoke. Vyhnite sa 85 (spolu 13) a Piedmontu (predhorie, úpätie), pratelia Atlanty! Veľký požiar. 85S (juh) všetky pruhy blokované, 85N (sever) idete cez čierny dechtový dym.
  Objavuje sa tam tiež názov Holy Moley, čo znamená aj prekvapenie.

  Odpověď
  • Takže preformátovanie SŠA začalo.Najskôr hrádza, do ktorej nariadil Trump okamžité opravy, potom povedal, že do rozpočtu je potrebné dať peniaze na opravy infraštruktúry a teraz (Boh či gp?) zrúti na západe nešťastnú 13ku 1 Boh v trojjedinosti Myšlienka InFormácia Miera, to nie je náhoda. Už som čítal články, že oheň vypukol v časti, ktorá bola „restricted“ a bez skladu horľavín, tak uvidíme, ako to dopadne.
   Je možné, že je to finál obrátenia pozornosti SŠA dovnútra. A len dúfam, že nezačnú padať ďalšie mosty, lámať sa priehrady, nadjazdy, podmáčavať sa budovy…. Tí ľudia musia dostať inFORMÁciu zhora o prekročení miery, no nevinní musia trpieť čo najmenej. Buďte zdraví a blaho želám

   Odpověď
 36. Od aprila sa spusti nova vlakova linka Praha – Nitra. Bude premavat denne a cez Olomouc a Trencin.
  Treba dodat, ze Nitra ma komplikovane zeleznicne spojenie, kamkolvek chce clovek ist, musi prestupit v Luziankach, Zamkoch alebo Leopoldove.
  Plus treba priratat k sprave co symbolizuje Praha a Nitra.

  Odpověď
  • Cico Ciciak 30.3.2017 o 19:26

   Čo?
   Však nebuď skúpy na slovo.
   Vďaka

   Odpověď
   • Nitra sídlo kniežat- najstaršie mesto na Slovensku , je to srdcový meridián Slovenska- energeticky stred lásky ( Nitria, Nitrava – Zoborská listina)
    https://sk.wikipedia.org/wiki/Zoborsk%C3%A1_listina

    http://www.sozo.sk/wp/pressf/nitra/#.WN1FFWceGUk

    Odpověď
    • https://cs.wikipedia.org/wiki/Pribina

     knieža Pribina

     Odpověď
    • Cico Ciciak 31.3.2017 o 5:41

     No ale čo to znamená v spojení s Prahou (= centrum sionizmu strednej Európy)?
     Opätovné spojenie Česko-Slovenska?

     Odpověď
     • Oracle 911 31.3.2017 o 8:18

      Opätovné spojenie, to je pravdepodobné ale to, že sa v rámci Slovenska treba prestupovať znamená, že sa niektoré tendencie z Prahy (výsledky činnosti kaviarne a inej zberby) budú na Slovensku úspešne filtrované. :)

      Odpověď
    • Skor by som dal do porovnania nieco ine. Praha a Nitra su antagonisti. Kym Praha doslova dycha historiou v kazdej ulicke, Nitra ma celu historiu zakopanu v zemi (doslovne aj symbolicky) a navonok toho vytrca len maloco.

     Odpověď
  • Ani ten Olomouc nie je bezvýznamný. Moravičanský ho postavil na úroveň Nitry, význam Prahy naopak znižoval.

   Odpověď
 37. Bazén je zavřený, je v něm žralok, hlásala cedule v Austrálii

  Kuriózní situaci řešili tento týden v Palm Beach u australského Sydney. Do bazénu nacházejícího se hned u moře se totiž dostal žralok. Jednalo se ale o nedospělého jedince, který plavce neohrozil.

  https://www.novinky.cz/koktejl/433588-bazen-je-zavreny-je-v-nem-zralok-hlasala-cedule-v-australii.html

  Co přesně tato zpráva znamená, to nevím, ale nicméně je zajímavé chování těchto zvířat.
  V angličtině slovo shark znamená nejenom žralok, ale také podvodník, spekulant, podrazák a – finanční žralok nebo sexuální predátor.

  Něco o žralocích…

  „Při páření žraloků se něžnosti nekonají. Samec si vyhlídne samici, kterou pronásleduje a zakusuje se jí do ploutve s jasným záměrem a cílem – pevně si ji svými ostrými zuby přidržet ve vhodné poloze pro spáření. Občas teče i krev.“

  „Pokud se v těle matky nevyvine placenta a zárodek čerpá živiny pouze ze svého žloutkového vaku, který má připevněný k tělu, s matkou tedy není nijak spojen, potom mluvíme o druhu ovoviviparním (vejcoživorodém), například žralok písečný, tygří, bílý, žralok mako, vouskatý, kytarovci, liškouni, ale i žralok velrybí nebo manty, siby a trnuchy. U několika druhů vejcoživorodých žraloků nastává dosti dramatická situace, dochází k nitroděložnímu kanibalismu. Jde o druhy z řádu obrounů, například žralok mako, nosatý, bílý, žralok písečný, liškouni, ale třeba i manta nebo hladkoun psí. Zárodky nejprve spotřebují svůj žloutkový vak a potom získávají potřebné živiny požíráním neoplozených vajec, která matka neustále produkuje. U žraloka písečného dokonce nejsilnější jedinec požírá ostatní už vyvinutá embrya a v těle matky nakonec zůstanou jen dva nejsilnější jedinci, v každé děloze jeden. “

  http://www.czech-press.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=8478:rozmnozovani-zraloku&catid=1896&Itemid=244

  „Žralok velrybář (Carcharhinus obscurus) je žralok z čeledi modrounovitých žijící v oblastech tropického a subtropického pásu po celém světě.

  Tento živorodý druh má tříletý reprodukční cyklus; samicím se rodí 3–14 mladých po 22–24 měsíční březosti, po které následuje roční odpočinek, než se cyklus opakuje. Samice jsou schopné dlouho dobu uchovávat spermie, mezitím, co se setkávají s vhodnými samci, kterých je pomálu kvůli jejich kočovnému způsobu života a jejich celkového nízkého množství. Žraloci velrybáři jsou jedni z nejpomaleji rostoucích a nejpozději dospívajících žraloků a dospívají až dosažením 20. roku života.“

  https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDralok_velryb%C3%A1%C5%99

  Odpověď
  • Nebude to mať niečo spoločné s Trumpom, ktorého má navštíviť čínsky prezident práve v Palm Beach, len na Floride? Ak áno potom je to odraz v noosfére alebo vyprodukované upozornenie pre neho?

   Odpověď
  • No neviem, skor mi to pripada, ze cokolvek MSM napisu o Australii, vzdy tam figuruje bud zralok alebo krokodil. Pritom tamojsi to beru ako bezny folklor (zil som tam). Skor to berem ako pasenie po senzaciach, ako nieco vazne a egregorialne.

   Odpověď
 38. Zajímavý signál Lavrova. Znak SSSR na fasádě MZV se prý rekonstruuje.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201703305009815-mzv-rf-sovetsky-znak-fasada-budova/

  Odpověď
 39. Před dvěma týdny našli archeologové v Kahiře sochu faraona Ramese II., čtvrť v které ji našli se jmenuje Mataria( El Matareya), název pochází z latinského slova mater, což znamená matka. Matka jako matrice, právě Ramese II. spustil proces globalizace. Tak mě napadá jestli odhalení sochy Ramese II. v Matarii nemůže být předzvěstí odhalení matrice globalizace Ramese II. ?
  https://cz.sputniknews.com/svet/201703134918665-archeologove-nalez-druha-polovina-socha-ramesse-kahir/
  https://en.wikipedia.org/wiki/El_Matareya,_Cairo

  Odpověď
  • Už rozebráno
   http://www.vodaksb.eu/diskuse/egregorialne-matricni-projevy/

   Odpověď
   • sorry, mělo to jít jinam.

    Odpověď
 40. Umí někdo rozluštit tuhle zprávu?
  Proběhla ruským tiskem, byla na Sputniku a už je i na Novinkách

  Krajta v Indonésii pozřela plantážníka, v jejích útrobách našli celé tělo
  https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/433554-krajta-v-indonesii-pozrela-plantaznika-v-jejich-utrobach-nasli-cele-telo.html

  Zde ještě podrobnosti:
  https://cz.sputniknews.com/svet/201703295006419-indonesan-telo-krajta/

  Celé to oznámil Daily Mail

  Odpověď
  • Řekl bych, že správci, nástroje řízení, ti, co dělají za vyšší pány špinavou práci budou sežráni svými páníčky. Plantážník je něco jako otrokář, že?
   Nejspíš proto, že chtěli až moc, a tak nebudou mít nic.

   Ale i hada rozřezali, to není dobrá zpráva ani pro „páníčky“ – i oni si vezmou příliš velké sousto.

   Odpověď
   • Salubri- Upírz temna https://www.google.cz/search?q=Salubri&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiLnqr8qPzSAhUDQJoKHRaZD4oQ_AUIBigB&biw=1920&bih=923
    Akbar-https://cs.wikipedia.org/wiki/Akbar_Velik%C3%BD
    byl sám muslim, podporoval hinduismus a zasadil se o překlad hinduistických knih do perštiny. Velmi se zajímal také o křesťanství a pozval do Indie jezuity.
    Indonezia-štát s najväčším počtom obyvateľov hlásiacich sa k islamu
    Had- V okultismu je had symbolom astrálu

    Odpověď
  • Stalo se to na ostrově Sulawesi, což je 11. největší ostrov na světě. Podle mě to souvisí s dlouhodobou antikoránickou strategii GP, protože ten nešťasník byl podle jména muslim. Ten 7 metrů dlouhý had symbolizuje globalisty, kteří si vzali příliš velké sousto a sami se tak stali kořistí. Co se týče etymologického původu jmena ostrova, jeden z výkladů znamená železný hrot, to může být třeba i rožeň. Další věc byla tam zmíněna plantáž na palmový olej, který se používá v potravinářství. Čili je tam odkaz na vaření, jinými slovy co si globalisti navařili to si taky snědí.
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Sulawesi

   Odpověď
  • Stisk hada mi najviac pripomína – úrokové zdieranie. Úžera požiera svoje obete.
   Tu je sarkastický animák z čias ZSSR (zajace predstavujú dav, a veľhad úžerníka, vlci podkulačnikov, a jeden zo zajacov „domového negra“ ktorý vábi vo svojej naivite ostatných zajacov na kšeft veľhadovy):
   https://www.youtube.com/watch?v=hQ4GXiTXVQI

   Pri rozvrstvení ekonomickej pyramídy, bankári sú hore, potom sú ďalšie biznis vrstvy ako predaj, reklama, veľkosklady, výroba výsledného produktu, výroba polotovarov a celkom dole sú tí čo zberajú suroviny – tí najchudobnejší. Na tých berú najmenší ohľad, a pri ekonomických krízach to títo znášajú najtragickejšie.

   Meno obete bolo Akbar Salubir. „Akbar“ z arabčiny znamená „Veľký“. Salubir neviem, ale podobné slovo v indonézčine „Salib“ znamená „kríž“. „Salibi“ – „Krížové výpravy“. Dotyčný bol zrejme moslim. Ono aj v minulosti krížové výpravy celkom určite neriešili len náboženský problém s moslimami, ale celkom iste aj iné úlohy.

   V tomto prípade pyton úžerník tiež nedopadol dobre, trúfol si na sústo, ktoré sa mu stalo osudným.

   Odpověď
   • Všem mockrát děkují za vysvětlení. :)

    Odpověď
  • Palmovy olej, svinstvo. Had chranil ludstvo. Skor si myslim, ze ide o odkaz ochrancom ludstva od biblickeho projektu. Indonezia je navyse krajina s najvacsim mnozstvom zlata.

   Odpověď
 41. V Brně už mají dva vztyčené penisy …, alebo príprava okna Overtona ???

  http://aeronet.cz/news/narodni-divadlo-v-brne-propaguje-satanismus-ruzova-socha-bafometa-se-ztoporenym-penisem-laka-na-novou-multikulti-propagandistickou-inscenaci-rodice-detem-zakazuji-vstup-do-divadel/

  Odpověď
  • chcela som ist do divadla s detmi..a nenasla som nič kde by nebol sexualny podtext…či klasiku bez modernizacie
   takze radsej na prechadzku…

   Odpověď
   • Když jsem na střední nechtěl chodit na různá pražská divadelní představení, tak jsem byl nekulturní.
    Byl jsem jednou a stačilo mi to. Nic kromě nízké morálky tam k vidění nebylo.

    Odpověď
   • Tak tak, prechádzka je určite zdravšia …
    Veľa zdravia všetkým!

    Odpověď
  • Putinovec 29.3.2017 o 11:33

   Brno bylo zřejmě vybráno jako zkušební polygon v Čechách.Židé tam trénují reakce obyvatel.Stačí se jen podívat co propaguje Žít Brno-Žid Brno.

   Odpověď
  • Ten stoporený obelisk na námestí v Brne, by sa dal krásne premaľovať na matriošku. Nejaký pouličný airbrusher by to iste vedel skrášliť :-)
   http://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/50961526.jpg
   http://handmade.sk/pic/Matrioska-ruzova-1135751791_.jpg

   Odpověď
   • https://cdn.meme.am/cache/instances/folder277/500x/61473277.jpg

    Odpověď
 42. https://www.novinky.cz/krimi/433442-v-byvalem-vojenskem-prostoru-v-brdech-hori-hasici-povolali-vrtulnik.html
  Hasiči dnes řeší požád v bývalém výcvikovém vojenském prostoru v Brdech. Hoří u dopadové plochy Jordán.

  Odpověď
  • Takže oheň u Jordánu

   Odpověď
 43. Austrálii zasáhl silný cyklón Debbie

  „Podle agentury AP byl zatím jeden člověk vážně zraněn.

  Podle místní se jednalo o muže ve městě Proserpine, na něhož spadla zeď. Byl převezen do nemocnice, o jeho stavu zatím nejsou další informace. “

  https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/433381-australii-zasahl-silny-cyklon-debbie.html

  Nejdřív jsem si vzpomněl na zednáře, pak mě také napadlo, že na ty, co se snaží rozdělit společnost, jejich vlastní dílo brzy tvrdě dopadne.

  Odpověď
 44. Dnes nám dal dátum súčet 22 a máme tu nevšedné úmrtie https://www.cas.sk/clanok/528385/tragedia-v-podbrezovej-strasna-smrt-jana-44-v-horucom-zeleze/
  Ján, mal 44 rokov, nehoda sa stala po 7 hodine ráno. Ján meral teplotu horúceho železa. Jeho kolega mal do neho naraziť pracovným strojom tak nešťastne, že Ján cez šachtu spadol do horúceho železa. Spolupracovníkom sa podarilo z horúceho železa vytiahnuť len časť jeho tela.

  Odpověď
 45. Kriminalizácia vlastnej štátnosti alebo pumpovanie matrice?

  - náš súčasný prezident Andrej Kiska nazval obdobie 90-tych rokov, „obdobím politického zla“. (na margo filmu Unos a obdobia Mečiarismu). Je to však aj obdobie, keď sa znovuzrodila štátnosť SR.

  - ozval sa bývalý prezident Rudolf Šuster, ktorý sa k doterajšej štátnosti vyjadril takto:
  „Žijeme v politickom systéme, v ktorom sa z každého predsedu strany, ktorý je zároveň aj premiérom, nevyhnutne postupne stáva „demokratický“ diktátor. A to len preto, že do svojich rúk sústredí obrovskú moc, na základe ktorej neobmedzene vládne, panuje a postupne získava pocit neomylnosti a nenahraditeľnosti. Tak tomu bolo za Mečiara, Dzurindu a tak je tomu aj za Fica.“
  http://www.teraz.sk/slovensko/rschusterz-kazdeho-nasho-premiera/250970-clanok.html

  - k tomu cez študentov na 18.4. chystajú protikorupčný pochod, ktorý je jasne zameraný proti súčasnej vláde (a v hlbke aj proti štátnosti) a keď sa pozrieme na dátum, tak vidno, že pochod je naplánovaný na 70. výročie popravy Jozefa Tisa, ktorého takto tiež pripájajú do zoznamu nevydarených štátnikov SR: Tiso, Mečiar, Dzurinda, Fico…
  K tomu pokus o zrušenie amnestii, Kiskovo odmietnutie vymenovať ústavných sudcov, a vytvára sa dojem, že Slováci si nevedia vládnuť, že sú to politický diletanti.
  Po odstránení Tisa sa zmenila štátnosť republiky (hlasovanie o poprave Tisa k rozporom, a rozpory k februarovému prevratu 48), tam to zrejme speje aj dnes… Až na to že nejde o náhodu, ale o cieľavedomý proces a kampaň.
  https://www.facebook.com/events/1817968681789363/
  http://velkyprotikorupcnypochod.sk/
  https://sk.wikipedia.org/wiki/Jozef_Tiso

  Odpověď
  • Navyše matrica podporená aj sakrálnou obeťou (podobne ako na UA Voronenkov, v Rusku tiež chystajú protikorupčný pochod) – František Gaulieder.

   Z FB (Dávid Straka):
   „Dnes zrazil vlak svedka únosu a kritika korupcie a Mečiara Františka Gauliedera. Už nejakú tú chvíľu sa sťažoval, že má veľa vyhrážok. Všetko zatiaľ nasvedčuje tomu, že bol „odprataný“ mafiou…“

   Odpověď
 46. https://cz.sputniknews.com/svet/201703244982733-poplsko-retez-muzeum-ovsvetim/

  V Polsku nazí muži podřezali ovci a připoutali se řetězy u muzea v Osvětimi
  Jak je uvedeno na portálu Faktyoswiecim, zatím není jasné, co vedlo muže k takové akci.

  Odpověď
 47. Na tenisový zápas na turnaji v americkém Miami mezi Jiřím Veselým a Němcem Tommy Haasem se přišel podívat neobvyký divák – leguán.

  „K neobvyklé vsuvce došlo ve třetím setu za stavu 3-3. Leguán se v klidu usadil na výsledkové tabuli za podávajícím českým tenistou a zřejmě měl v plánu souboj sledovat. Za jeho přítomnosti se ale nepokračovalo.

  „Nemohu se soustředit,“ konstatoval Veselý a sedl si na lavičku. „Je velký, ale pokud bude v klidu, budeme hrát. Není to nebezpečné zvíře,“ snažil se ho přesvědčit umpireový rozhodčí. Marně.

  Přibližně deset minut se tak čekalo, než se pořadatelům podaří ještěra dostat mimo kurt. Leguán se nejprve přesunul přes kurt na druhou stranu a znovu si vylezl na výsledkovou tabuli. Tam už ho ale jeden z pořadatelů odchytil a z kurtu vyvedl jako ‚neplatícího diváka’.“

  http://www.tenisportal.cz/zpravy/haasova-zapasova-selfie-s-leguanem-prisel-se-rozloucit-vtipkoval-nemecky-veteran-20310/

  Veselý nakonec vyhrál 6:7, 6:3, 7:5.

  Odpověď
  • Cico Ciciak 26.3.2017 o 16:08

   A čo z toho podľa teba vyplýva?
   Vďaka

   Odpověď
   • Číslo 33 (stav 3:3), ještěr se dívá, jak se my a Němci mezi sebou pereme…
    První dějství Čech přitom prohrál.

    Čechovi ještěr vadí a nechce dál pokračovat. Němec se s ještěrem ještě rád vyfotí – ještěr je mu blízký, jako by byl zvyklý na jeho přítomnost.

    Nakonec je ještěr vykázán a běh věcí se navrátí do normálu.

    Nakonec Čech vyhrává.

    Jo…a stalo se to v USA.

    Takže jsem vyloženě neřekl, co z toho vyplývá, protože nevím, jaký si z toho udělat závěr, ale jen jsem odkázal na některé věci, které mi přišly zajímavé. Třeba někdo bude schopný doplnit více.

    Odpověď
 48. K dřívější zprávě o Thajské želvě polykající mince a háčky, želva uhynula.
  https://www.novinky.cz/koktejl/432734-zelva-ktera-spolykala-pres-900-minci-uhynula.html

  Odpověď
 49. 2+9 ve Phoenixu…
  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/432799-zena-ve-phoenixu-davala-dvouletemu-synovi-na-hrani-pistoli-zastrelil-devitileteho-bratra.html

  Odpověď
  • Oracle 911 22.3.2017 o 12:06

   SŠA končí v rámci bratovražednej vojny. Preto žiaľ predpovede z tejto anglickej interview sa stanú skutočnosťou (pád amerického domáceho finančného systému, spôsobená prasknutím akciovej a dlhopisovej bubliny odštartuje občiansku vojnu):
   http://usawatchdog.com/financial-collapse-will-trigger-civil-war-doug-casey/

   Odpověď
 50. Děti se budou chránit, a basta!
  https://www.novinky.cz/krimi/432819-za-brutalni-napadeni-batolat-dostala-chuva-11-let.html

  Odpověď
  • Oracle 911 22.3.2017 o 12:09

   Fakt matričná správa, buď GP ochraňuje ČR pred excesmi Číňanov alebo ČR v polčase oslobodzovania sa od čínskej nadvlády (viem jej meno znie vietnamsky ALE je z podobnej kultúry).

   Odpověď
  • Cico Ciciak 22.3.2017 o 12:50

   Smutný príbeh (čiernej kronike sa vyhýbam, ak môžem).
   Ako hlboko musí klesnúť taká spoločnosť, v ktorej si rodičia nechávajú opatrovať svoje vlastné deti (navyše takto malé) cudzími ľuďmi?

   Odpověď
 51. Pavel Svítil 21.3.2017 o 22:27

  Je smutná situace s pořezanou lípou v Nitře, tohle je tak jak to je https://www.novinky.cz/domaci/432741-ceska-lipa-slavi-uspech-v-celoevropske-soutezi-stromu.html , Tak aspoň tak, Pavel

  Odpověď
 52. https://www.novinky.cz/krimi/432766-bmw-s-diplomatickou-znackou-srazilo-v-praze-dite-za-volantem-sedel-opily-muz.html

  Že by odveta slovanům za včerejší sabotáž ve výkladní skříni Německa?

  Odpověď
 53. podle mne dobrá zpráva:
  https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/432706-letadlo-po-tvrdem-pristani-shorelo-vsem-pasazerum-se-vsak-stastne-podarilo-utect.html

  Letadlo v Jižním Sůdáno, po nehodě opustilo 49 lidí, všichni nehodu přežili. Jde o letadlo Antonov An-26. 44 pasažérů a 5 členů posádky stroj opustilo po nehodě způsobené zřejmě špatnou viditelností.

  Odpověď
  • Oracle 911 21.3.2017 o 15:09

   49 je 7×7, takže ozývajú sa 2 matrice:
   -krach biblického projektu, hlavne v Ruskom svete a Afrike;
   -konceptuálna suverenizácia a prežitie Ruska.
   A časové obdobie neviem.

   Odpověď
   • 7×7, a taky 13. A taky to znamená že kdo „poletí v Ruském letadle“, má šanci na přežití?

    Odpověď
    • Oracle 911 21.3.2017 o 16:23

     Je v tom aj táto interpretácia.

     Odpověď
 54. Pre záujemcov prikladám adresu webstránky, ktorá funguje ako svojský „hub“ kvalitných analytických materiálov. Nie je tam síce KSB, ale aj tak dobrý zdroj info a analytiky. Sú tam napr. A. Fursov, M. Chazin, M. Deľjagin, V. Katasonov, R. Iščenko a iní.

  Odpověď
  • Pardon, zabudol som priložiť odkaz: http://glavmedia.net/

   Odpověď
 55. Co by mohlo znamenat tohle?

  „Pes se v zoo stará o tři tygří mláďataPes se v zoo stará o tři tygří mláďata

  Když se počátkem února narodila v zoo v americkém Cincinnati tři tygří mláďata, jejich matka si jich nevšímala. Postarat se o ně museli chovatelé a také jeden čtyřnohý pomocník – australský ovčák Blakely. Ten zastoupil mámu tygřici v roli rodiče, ale i společníka, se kterým mohou malé šelmy dovádět.

  Když se počátkem února narodila v zoo v americkém Cincinnati tři tygří mláďata, jejich matka si jich nevšímala. Postarat se o ně museli chovatelé a také jeden čtyřnohý pomocník – australský ovčák Blakely. Ten zastoupil mámu tygřici v roli rodiče, ale i společníka, se kterým mohou malé šelmy dovádět.“

  https://www.novinky.cz/koktejl/432521-pes-se-v-zoo-stara-o-tri-tygri-mladata.html

  Odpověď
 56. Ještě k tomu Vlkovi, v pondělí se objevila zpráva, že u dálnice D1 na Vysočině našli mrtvého vlka, kterého někdo přejel. Vlk prý pravděpodobně pochází z populace, která má centrum v Německu a západním Polsku(z toho směru se k nám šířilo křesťanství), že by to byla nějaká předzvěst smrti kardinala Vlka? http://jihlava.idnes.cz/auto-na-dalnici-d1-u-vetrneho-jenikova-usmrtilo-vlka-fh5-/jihlava-zpravy.aspx?c=A170313_135843_jihlava-zpravy_mv

  Odpověď
  • O tomto přejetém vlkovi jsem také četl, přišlo mi to nějak důležité…ale neuměl jsem si to vyložit, proč je to důležité, tak jsem nakonec tu zprávu sem nedal.

   Mimochodem – nálezce Václav Pinkas – Restaurace U Pinkasů se nachází v Praze na Novém Městě, na jižní straně východní části Jungmannova náměstí, v bloku domů splývajícím s františkánským klášterem kolem kostela Panny Marie Sněžné, nedaleko paty Václavského náměstí. Jako na prvním místě v Praze se zde začal čepovat plzeňský Prazdroj, a to již v roce 1843.

   Odpověď
  • Kdo byl Beňo?
   https://www.aktuality.sk/clanok/425270/zomrel-byvaly-moderator-a-expolitik-robo-beno/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-article&utm_content=box-aktuality-article&utm_campaign=cross

   Odpověď
   • Pôvodne bol redaktor TV Markíza, ale vždy inklinoval k politike, hoci nepôsobil nejako veľmi výrazne. Uvádzal politickú reláciu Sito, a humoristickú Sedem s.r.o. ktorá sa niesla počas Dzurindovej vlády v liberálnom humoristickom duchu (glosátori stálice – Leško a Lasica). V minuloročných parlamentných voľbách 2016 sa snažil dostať do politiky cez stranu Priama demokracia, ktorá neuspela (bol jej druhým predsedom). Čakala ho tento rok operácia srdca, už sa jej ale nedožil. Pomerne mladý človek 54 rokov.
    https://sk.wikipedia.org/wiki/PRIAMA_DEMOKRACIA

    Odpověď
    • mal som ho celkom rad, nazory celkom OK, ale bol ako politik nevyrazny – nebol osobnost.

     Odpověď
    • díky

     Odpověď
    • Uvažoval jsem, jestli to není ze stejné kategorie jako smrt Vlka, vidím že nikoliv.

     Odpověď
     • http://m.topky.sk/cl/1000863/1527909/Robo-Beno-pred-volbami-prekvapuje–Kazdemu-dame-mesacne-350-eur–od-narodenia-po-smrt

      https://www.aktuality.sk/clanok/304107/robo-beno-siri-na-socialnej-sieti-podivnu-osvetu/

      http://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Be%F2o&MENO=R%F3bert&SID=0&T=f0&R=1
      (tri firmy, všetky v problémoch)

      http://m.bratislavskenoviny.sk/najnovsie-spravy-z-bratislavy/samosprava/robert-beno-most-hid.html?page_id=138049
      priama demokracia bola jeho 4tá strana (zelení (gp), nádej, most-hid, priama demokracia)

      v kocke môj pohľad mozaikovým videním, jeho smrť bola predčasná, zbytočná no vysoko predvídateľná.

      - stres v podnikaní a neúspech jeho firiem
      - stres v politike a biekoľko neúspešných kandidatúr
      - mladá rodina, ktorej bolo potrebné sa venovať plnohodnotne…

      Telo je batéria a nie perpetum mobile. Stres = zvýšenie práce nadobličiek a vypnutie správnej metabolizácie sacharidov, tukov a bielkovín, ergo nedostatok živín, ergo arteroskleróza ergo zbytočná smrť mladého človeka.
      Dúfam aspoň, že mal životnú poistku a že jeho rodina bude zabezpečená. Buďte zdraví a uvedomte si, že rovnováha je základ dlhodobého života v zdraví. Všetko dobré a blaho želám

      Odpověď
   • Začínal v slovenskom rozhlase, neskôr v spravodajstve VTV, ktorá mala premieru 22.4.1995 ,vysielanie započala americkým filmom Ťah jazdcom ….( len som si spomenula, že nedávno v mojom príspevku o Ficovi som písala že v tento deň minulý rok bol premiér operovaný)….Pracoval ako redaktor v Markize , dva roky bol riaditeľom vydavateľstva Národná obroda i hovorcom ministra hospodárstva Jirka Malchárka. Skôr než bol poslancom za Most – Híd, bol v strane zelených, od 7.2008, v tom čase zelený vystúpili proti dostavaniu JA v Mochovciach a šli do sporu so svojím spojencom stranou SMER , za ktorú Fico argumentoval , že dostavba musí prebehnúť čo najskôr, lebo treba maximalizovať našu energetickú sebestačnosť. Vedy sa Beňo v rozhovore pre médiá VYJADRIL: Ak sa postoj Smeru nezmení, končíme s ním,Fico nerobí nič pre zníženie závislosti na Rusku….Chcel by som byť osobnosťou, ktorá Zeleným udá smer a víziu
    Rok na to už kandidoval za MOST -HÍD
    V súkromí mal dosť hektický život…..3 deti od troch žien , za neplatenie alimentov bol odsúdený podmienečne na 8 mesiacov

    Odpověď
 57. zaujimave predikcie z roku 2011 a zrejme zaujimavy chlapik nevie o nom niekto viac? bod 5 v 2011?
  https://www.cas.sk/clanok/358728/bezdomovec-sa-stal-vestcom-svet-i-slovakov-cakaju-zle-casy/

  Odpověď
  • Oracle 911 17.3.2017 o 22:18

   Bože prosím ťa, umožni mi to aby som sa s ním tento mesiac porozprával.

   Odpověď
 58. Pohroma v Downing Street. Premiérský kocour selhal při lovu myší

  Premiérka Spojeného království Theresa Mayová má dost starostí s brexitem a teď jí v nadsázce zavařil i vládní kocour Larry, který s ní sdílí sídlo v londýnské Downing Street. O Larrym se sice vědělo, že je lenoch, teď ale jeho laxnost ukázaly fotografie zachycující jeho fiasko při lovu myší.

  https://www.novinky.cz/koktejl/432415-pohroma-v-downing-street-premiersky-kocour-selhal-pri-lovu-mysi.html

  Odpověď
  • „Fotografové zachytili Larryho, jak malou myš sice ulovil, ale po chvíli si jí nechal trapně utéct. Tím si jistě nezíská moc respektu u ostatních vládních koček, které žijí nedaleko.“

   Odpověď
 59. „Bylo to jako probudit Šípkovou Růženku zpátky k životu,“

  Zajímavá zpráva, na výklad si netroufám, ale zaujalo mne pár věcí.

  Jednak jméno majitele původních houslí, Totenberg. Nápadně to připomíná Stoltenberga (Jense, generálního tajemníka NATO). Původní majitel houslí se jich nedočkal, zemřel ve věku 101 let, v roce 2012. Housle se letos vrátily jeho dcerám, a tu čest si na ně zahrát měla jeho bývalá žačka, Mira Wangová, emigrantka z číny.
  Zajímavý je poslední kus článku:
  „Čest zahrát na housle svého zesnulého učitele měla Mira Wangová letos v březnu v soukromé koncertní síni na newyorském Manhattanu.

  „Bylo to jako probudit Šípkovou Růženku zpátky k životu,“ řekla po koncertu Wangová, která s několika dalšími houslisty zahrála skladby Felixe Mendelssohna a Antonína Dvořáka.“
  https://www.novinky.cz/koktejl/432049-ukradenych-stradivarek-se-virtuos-nedockal-zahrala-na-ne-az-jeho-hvezdna-zacka.html

  Dobře, pokus o intuitivní výklad:
  Housle jsou někdy synonymem něčeho ve smyslu posle úsloví „hrát druhé housle“. NATO už dávno přišlo o „hraní prvních houslí“ v bezpečnosti světa, tedy ztratilo housle, tyto housle se vrátily do rukou Číny. NATO přišlo definitivně o možnost hrát první housle v roce 2012 rukami GP (101 let), a tyto housle měla převzít Čína (Wangová, to je v Číně něco jako Nováková). Čína však na tyto housle zahrála tak, že probudila (urychlila probuzení) Šípkovou Růženku (spící krásku, matrici probuzení Ruské civilizace).

  Odpověď
  • toľko internetových pletok, dokonca s linkami na bulvár, už som dávno nečítal. Škoda dalšieho času. Plodných užitočných informáciií som napočítal iba 4. Tiež symbolické číslo 2+2….

   Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>