Egregoriálně-matriční projevy

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. Z matričného hľadiska zaujímavá udalosť : Východné pobrežie v Nemecku zaplavili kindervajíčka.
  http://svet.sme.sk/c/20426300/pobrezie-ostrova-v-nemecku-zaplavili-kindervajicka-a-lego-kocky.html
  „Hračky predstavujú veľkú záťaž pre životné prostredie“, povedal starosta. AP k tomu uviedli „..so zberom vajíčok pomáhajú deti a záplavu vítajú s nadšením..“
  To by asi mohlo znamenať, že mladí Východ. Nemci môžu byť ešte vďaka Rusku zachránení, ale starým štruktúram už niet pomoci, keď si pritom ešte uvedomíme že autor týchto hračiek nedávno zomrel.

  Odpověď
  • Dobrodej 6.1.2017 o 13:56

   „Plastové vajíčka obsahujú návod na zostavenie hračiek písaný azbukou…“

   Odpověď
 2. Procesy skutočne nie sú náhodné, ale prepojené, vidno to aj pri retrospektíve udalostí za posledný rok a viac…
  - Pápež František vydal 18. 06.2015, teda presne v deň na 200-té výročie bitky pri Waterloo svoju novú encykliku (s výzvami v globalistickom duchu)
  - 18.02.2016 Patriarcha Kiril navštívil stanicu Bellinghausen na Antarktíde, ostrov sa volá Waterloo.
  - 22.03.2016 Teroristické útoky v Bruseli (pár km od Waterloo)
  - 23.06.2016 sa koná referendum, ktorého výsledok je v prospech Brexitu. V následných videách Pjakin tento manéver (preskupenie EU) prirovnáva k manévru s Napoleónom, jeho návrat z Elby a 100 dňové cisárstvo končiace bitkou pri waterloo, 22.6. abdikáciou napoleóna I.
  Pjakin sám dal Brexitu pracovný názov „operácia Waterlo“.
  Zakaždým bola Europa, jej štáty, zoskupovaná za určitým účelom. Najprv ju zoskupoval Napoleón, neskôr Hitler, po vojne zasa víťazné mocnosti. Vždy keď operácia vyčerpala svoje možnosti, nastal zlom a došlo k určitému preskupeniu zostavy štátov na nových podmienkach. To sa v podstate deje aj teraz. Staré elity, ktoré nechápu sa odkopávajú, tie sú postupne odstraňované od riadenia, formujú sa nové pod nový projekt. Formuje sa nové informačné pole a k tomu množstvo ďalších procesov.

  Odpověď
  • DoubleM 4.1.2017 o 6:24

   Zničit ruskou civilizaci se snaží už tisíc let.

   Odpověď
 3. Zajímavé. To by mě zajímalo, koho bude Admirál Kuzněcov odkud zachraňovat…

  Ovečkinovi musel pomoct kamarád útočník Kuzněcov, aby se dostal přes plot.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201612304439812-oveckin-plot-utkani/

  Admirál Kuzněcov stráví nový rok ve Středozemním moři.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201612294435842-letadlova-lod-admiral-kuznecov-novy-rok/

  Odpověď
 4. Může mi někdo vysvětlit toto?

  Čtu Sad roste sám? Zrovna jsem u historie USA. Manželka se chystá spát, netuší co čtu, jen vidí, že mám v ruce nějakou knížku. Vždycky než jde spát, jdeme se společně podívat na spící syny, vždycky říká „Pojď na ty naše chlapečky“. Teď se žena připravuje v koupelně na spaní, já čtu text knihy:

  „Těla polí egregorů původního obyvatelstva však stále existují, i když přišly o větší část své lidské komponenty. Projevuje se to tak, že se určitý počet potomků přistěhovalců z jiných částí světa, kteří se napojí na tyto egregory, cítí být indiány nebo začínají být obeznámeni s jejich způsobem života nezávisle na informacích uvedených v historické literatuře. Takové případy jsou známy, i když nejde o masový jev.“ Str. 83, pozn. 114.

  V tom manželka zhasíná v koupelně a říká mi: „Pojď na ty naše ŠAMANY“… Nejdřív jsem myslel, že jsem se přeslech. Na můj dotaz, co to říkala, mi to s úsměvěm zopakovala. Na dotaz, jak na to přišla, mi odpověděla, že jí to jen tak prostě napadlo. Tak si říkám, jestli ta má četba o osudu původních severoamerických obyvatelích nepřitáhla jejich egregor až k nám :)

  Odpověď
  • Putinovec 29.12.2016 o 23:17

   Máte k sobě blízko.Přebíráte společné myšlenky.

   Odpověď
 5. Tak ako minulý rok, aj tentokrát by bolo dobré podporiť ruskú matricu, a prečítať si doma na posledný deň v roku Puškinovú „Metelicu“.
  Minulý rok Tomáš vyrobil takúto kompiláciu (mp4 video, zabalené do zip archívu), sú to obrázky s preloženým textom, do toho ruské rozprávanie a hudba sviridova.
  https://ulozto.cz/!9QWMSU4bD/metelice-zip

  Odpověď
  • Dík za info, rádi se přidáme a podpoříme ruskou matrici. Na poslední den roku to zkouknem celá rodina… :-)

   Odpověď
  • Putinovec 29.12.2016 o 15:51

   Tak tohle je moc pěkná věcička.Díky za info.

   Odpověď
 6. Belgická kráľovná si pri páde zlomila chrbticu:
  http://www.teraz.sk/zahranicie/belgicka-kralovna-si-pri-pade-zlomi/235643-clanok.html

  Belgicko je centrom EU. Chybný krok by mohol zlomiť chrbticu EU.
  PS: (s nadsázkou) EU má „chrbtovú kosť“, len o nej nevie :-)

  Odpověď
 7. Nevím, jestli to tu už nebylo, ale: 22.12.2016 zemřel v Moskvě ve svých 80 letech na ulici vnuk Josefa Visarionoviče Stalina Jevgenij Džugašvili. Byl vojenský inženýr v konstrukční kanceláři Sergeje Koroleva, kandidáta věd, a podílel se na vývoji a vypuštění vesmírné lodě z „Kosmodromu Bajkonur „, včetně kosmické lodě,s prvním kosmonautem Jurijem Gagarinem . Čest jeho památce. R.I.P.

  Odpověď
  • Oracle 911 26.12.2016 o 22:59

   Ešte raz, lebo je to trochu nezrozumiteľné, kto zomrel, kde a ako?

   Odpověď
   • Kdo: vnuk J.V.Stalina Jevgenij Džugašvili. Kde: v Moskvě
    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/424498-zemrel-stalinuv-vnuk.html

    Odpověď
    • Oracle 911 27.12.2016 o 0:17

     Vďaka,
     Buď ho niekto otrávil (na príkaz GP) alebo ho zmohla nejaká choroba. Vzhľadom na to, že za čo bojoval je isté, že niekto chce naznačiť, že boj o Stalinove dobré meno skončil.

     Odpověď
 8. Vesna Vulovičová jako jediná přežila pád letadla jugoslávských aerolinií, které se v roce 1972 zřítilo nad tehdejším Československem. Vysloužila si tím zápis do Guinessovy knihy rekordů. Hovořilo se tehdy o „zázraku“ u Srbské Kamenice. Ve svých 66 letech byla nyní nalezena mrtvá ve svém srbském bytě.
  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zemrela-srbska-letuska-ktera-prezila-pad-letadla-v-ceskoslov/r~1ce47012c9c011e6b035002590604f2e/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-1&redirected=1482577554
  havaria 72
  jeji vek 22
  zomrelo 27
  po uzraveni pracovala ješte 18
  informace od Tv B92
  ted umrti vek -66
  rok umrti 2016

  Odpověď
 9. Siel som sa rano prejst. Na jasne modrej oblohe bil do oci znak islamu. Mesiac mal v lone Pluto. Spolu s Marsom vytvarali obraz velkeho L. Pluto prestalo byt vidiet o 7:16. Ostal iba mesacny usmev. Idem natankovat mlieko do automatu, vobec nechcel zobrat 50 centove mince, ani jednu. Navyse na nasom kostole hodiny zastali o 12:50. Keby o 13:50, bol by to opak masonskeho 10:10. Pri spiatocnej ceste sa obloha zachmurila. Teraz, ked pisem tieto riadky Slnko zvedavo nazera spoza mrakov mne na klavesnicu. Pozdravujem, Mesiach naznacil usmev od rozku k rozku, Slniecko ludstvu snad stastia trosku. Psenica v miske mi zazracne rastie, zajtra dorastie na 20 cm, co vidlak zasial, zozne, idem zdriemnut.

  Odpověď
 10. Pomerne pozitívny výklad kariet z posledného The Economist „Planéta Trumpa“
  http://www.kp.ru/best/msk/world-2017/

  PS: Ak už si dávajú tú námahu programovať budúcnosť, prečo by sme im nepomohli, ale po svojom :-)

  Odpověď
 11. feri.ecte 21.12.2016 o 14:44

  Pridam par kociek do mozajky o nemcoch a nemecku, vela krat sa tu totiz spomina.
  Nemci, teda nazvem to inac, dav ktori zije na uzemi dnesneho nemecka, su ako obyvatelia stareho rima, podla hesla chlieb a hry,
  Preco pisem tento prispevok? Preto, lebo melodiu a text piesne ’1000 gute Gründe‘ mam ulozene niekde v hlave spolu s ‚Piste vsetci modrym perom‘ a to nie som ziadny hudobny fanusik, len obcasne pocuvam radio. Co potom narobi takato hudba s fanusikmi alebo s tymi co pocuvaju hudbu stale hadam nemusim rozpisovat?
  Jedna z najuspesnejsich pank-rokovych skupin Die toten Hosen (Pseudonym: Die Roten Rosen) https://sk.wikipedia.org/wiki/Die_Toten_Hosen, co sa doslovne prelozi ako ‚mrtve nohavice’, (Pseudonym: ‚cervene ruze’). Slovna hracka – prekrutenie / negacia vyznamu. Toten Hesen moze byt aj vo vyzname „tam uz nic nieje“ a cervene ruze zase znamenaju vernost, lasku a oddanost.
  V roku 1988 vydali album ‚Ein kleines bisschen Horrorschau‘ – Tak trosku hororu / hororoveho predstavenia, alebo hororovej prehliadky.
  Album zhudobnuje myslienky romanu A Clockwork Orange od Anthonyho Burgessa. https://cs.wikipedia.org/wiki/Mechanick%C3%BD_pomeran%C4%8D_(kniha) Kubrik to sfilmoval, zaujimave, doporucujem pozriet.
  Kedze v 88 tento album pocuvali nastrocny (16 – 25), tak v dnesnej dobe maju tak 44 – 53 rokov, to je teraz produktivna skupina obyvatelstva. A programovanie, ak ma byt uspesne treba zopakovat, tak album bol v roku 2007 remasterovany, ku 25 vyrociu zalozenia kapely – symbolika je dufam kazdemu jasna.
  K tomu hlavnemu, piesen cislo 2 pod nazvom ’1000 gute Gründe‘ ( Tisic dobrych dovodov) dlzka 3 Minuty 33 sekund!
  Rozbor:
  1.)
  V prvej casti sa pochvali vlast – domovina, po nemecky Vaterland, frazy ktore su pre kazdeho nemca samozrejme, umoznia spustit zavadzac, cize zaciatok programovania https://sk.wikipedia.org/wiki/Bootovanie

  Hohe Berge, weite Täler,
  klare Flüsse, blaue Seen,
  dazu ein paar Naturschutzgebiete,
  alles wunderschön.

  Wir lieben unser Land!
  ———————————————-
  Vysoke hory, siroke udolia,
  ciste rieky, modre jazera,
  k tomu par prirodnych chranenych parkov,
  vsetko prekrasne.

  Mame radi nas kraj!
  2.)
  Teraz jedna z hlavnych casti programu, vsetko podla hesla ‚Ordnung muss sein‘ – Poriadok musi byt.
  Budes pocuvat co sa ti v telke povie, a presne vsetko tak aj spravis.

  Totale Pflichterfüllung,
  Ordnung und Sauberkeit,
  alles läuft hier nach Fahrplan,
  der Zufall ist unser Feind.

  Wir lieben unser Land!
  Unser Fernsehprogramm, unsere Autobahn.
  Wir lieben unser Land!
  ———————————————-
  Absolutne plnenie povonnosti,
  poriadok a cistota,
  vsetko bezi podla cestovneho poriadku,
  nahoda je nas nepriatel.

  Mame radi nas kraj!
  Nas televizny program, nase dialnice.
  Mame radi nas kraj!

  3.)
  prichadza refren –

  Es gibt 1000 gute Gründe,
  auf dieses Land stolz zu sein.
  Warum fällt uns jetzt auf einmal
  kein einziger mehr ein?
  ———————————————-
  Je tisic dobrych dovodov,
  na nas kraj byt hrdy.
  Preco nas teraz zrazu
  uplne ziadny nenapada?

  4.)
  Dalej, budes pracovat „od svitu do mrku“, stale napredovat, kazdy a vsetko sa da kupit bez ohladu na cenu, vsetko pre korupciu a EU:

  Unser Lieblingswort heißt Leistung,
  wir sind auf Fortschritt eingestellt.
  Nicht ist hier unkäuflich,
  wir tun alles für gutes Geld.

  Wir lieben unser Land!
  All die Korruption, die Union!
  Wir lieben unser Land!
  ———————————————-
  Nase oblubene slovo je vykon,
  my sme na pokrok nastaveni.
  Nic tu nie je nekupitelne,
  my spravime vsetko pre dobre peniaze.

  Mame radi nas kraj!
  Vsetku korupciu, uniu!
  Mame radi nas kraj!

  5.)
  Refren sa znova opakuje:

  Es gibt 1000 gute Gründe,
  auf dieses Land stolz zu sein.
  Warum fällt uns jetzt auf einmal
  kein einziger mehr ein?
  ———————————————-
  Je tisic dobrych dovodov,
  na nas kraj byt hrdy.
  Preco nas teraz zrazu
  uplne ziadny nenapada?

  6.)
  Vsetci su pod kontolou, kazdeho profil pozname (v prvej zmyslovej rovine), alebo to iste prekrutenim vyznamu slova skomolenim, presse na pässe, tlac na pas, vo vyzname tlac sa neda zfalsovat, tu je pravda, a nikdo sa na neslobodu nestazuje, kto by to skusil, dostane gumovu gulku, alebo nie gumovu…

  Unsere Pässe sind fälschungssicher
  und unser Lebenslauf bekannt.
  Keiner scheint hier zu merken,
  dass man kaum noch atmen kann.

  Wir lieben unser Land!
  Für jeden Querkopf ein Gummigeschoss.
  Wir lieben unser Land!
  Wir lieben unser Land!
  ———————————————-
  Nase pasy(tlac) su nesfalsovatelne,
  a nas zivotopis je znamy.
  Nikto to akosi nespozoroval,
  ze sa tu neda dychat.

  Mame radi nas kraj!
  Pre kazdu spriecenu hlavu jeden gumovy projektil.
  Mame radi nas kraj!
  Mame radi nas kraj!

  7.)
  Dielo bud dokonane, zaverecna fraza, pamat je vymazana a nikto uz nerozmysla

  Wo sind all die ganzen Gründe,
  auf dieses Land stolz zu sein?
  So sehr wir auch nachdenken,
  uns fällt dazu nichts ein!

  All die ganzen Gründe…
  ———————————————-
  Kde su tie vsetky dovody
  na tento kraj byt hrdy?
  Tak velmi tiez premyslame,
  nic nas k tomu nenapada!

  Vsetky celkove dovody…

  Odpověď
  • Díky za preklad, nemecky neviem ani fň, aj za postreh.

   Odpověď
  • Vďaka, to je teda text. Pieseň nepoznám, našťastie.

   Odpověď
 12. https://cz.sputniknews.com/svet/201612204361334-pakistan-letecka-spolecnost-obet-kozel/
  V Pákistánu obětovali Kozla.

  Kozel, ve smyslu pet goat jakožto elita která vede stádo na porážku?

  Odpověď
  • teda ne ve smyslu pet goat, ale toho starého filmu o kozlovi…

   Odpověď
   • Ještě jedna:
    Britský soud odsoudil 101letého pedofila k 13 letům vězení

    Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612204363074-britsky-soud-odsouzeni-vezeni-sexualni-nasili/

    101 = 11, zřejmě elity budou obětovány.

    Odpověď
    • http://www.truck-forum.cz/forum/images/smiles/eusa_dance.gif

     D. Trump dosiahol dostatočný počet hlasov voliteľov.
     D. Trump bol zvolený prezidentom USA

     http://www.livetrucking.com/wp-content/uploads/2016/04/n5jk1-bk6-758×392.png

     Odpověď
    • Teď jsem to sem chtěl akorát hodit. Ano, opravdu to vypadá na tu dobrou zprávu, že pedofilní a jinak zvrhlé elity (kozlové, vedoucí dav na jatka) půjdou pod nůž. Bylo na čase.

     Odpověď
 13. feri.ecte 16.12.2016 o 17:35

  Dalsia matricna, sice starsia ale asi stale aktualna.
  http://www.zive.sk/clanok/121645/vedci-zastavili-a-zvratili-starnutie
  Nas gepe (dvadsatdva clenny americko-spanielsky tim), by chcel ist proti starnutiu – zakonu casu, veci sa asi stavaju nekontrolovatelne, tak, ze vyuzije aktivitu stvorice genov – MEST, plus/alebo ockovanie (Salkov ustav) – cim chce preprogramovat bunky – zmena matric pre dav. Na mysiach fungovalo – tak ze to uz niekde otestoval, asi v turecku (Belmonte je jedna z hlanych postav Mozartovej komickej opery „Unosu zo serailu“ (Serail je rezidencia tureckych vladcov)).
  Za desat rokov by to gepe ale chcel zacat testovat vo velkom, cize sa mame na co tesit.

  Odpověď
  • Oracle 911 16.12.2016 o 19:37

   To pre GP neskončí dobre, lebo masové prenastavenie matríc aj v normálnych podmienkach je nebezpečná vec, v podmienkach keď GP je degenrovaný (nech mi nikto nehovorí, že nie) je to koledovanie o opičiu pracku s tým, že dav z toho vyjde lepšie ako GP.

   Odpověď
 14. U japonských břehů spadl konvertoplán amerických námořních pěšáků
  Konvertoplán americké námořní pěchoty havaroval v úterý u břehů Japonska v oblasti prefektury Okinawa, stojí ve zprávě námořní pěchoty.

  „My můžeme potvrdit událost s MV-22 u pobřeží Okinawy v Japonsku… Všichni členové posádky havarovaného MV-22 byli přivezeni do nemocnice (základny na Okinawě) Camp Foster se zraněními,“ stojí ve zprávě na Twitteru. Podle informací televizní stanice Fox News bylo zraněno pět členů posádky. Příčiny havárie jsou vyšetřovány.

  Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201612134321742-japonske-brehy-konvertoplan-americti-pesaci/

  Odpověď
 15. Americkí držitelia licencií na písma „Times new roman“, „Arial“ a ďalšie odmietli podpísať zmluvu s RusBItech, ktorá je výrobcom nového ruského operačného systému Astra Linux, dôvod – sankcie.
  - ak to bude dôvodom pre vytvorenie alternatívnych fontov s vhodnejším matričným základom-názvom, tak to bude len plus a podporou novej koncepcie. Pretože „Dobu nových rimanov“, by malo vystriedať niečo lepšie. Rusi to vcelku vychytali, keď si svoje nové okrídlené rakety pomenovali Caliber (m.č. Calibri), písmo Calibri je tiež dosť používané, podporované miliónmi užívateľov. Ide síce o zbraň, ale snáď sa nájde podpora touto formou aj pre idey.

  https://cz.sputniknews.com/byznys/201612134306008-Rusky-OS-pismo-Times-New-Roman-sankce/

  Odpověď
  • náhrada za Timesy se má jmenovat Astra (Astra Sans Serif atp).

   Odpověď
   • Konec časů nového říma, jo? A jako náhrada bude Ruská alternativa?

    Odpověď
   • Ta Astra z obálky Economistu? :-)

    Odpověď
  • Můžete se, prosím, někdo Rusky mluvící podívat na jazykovou podporu toho systému? Pokud je tam alespoň english, začal bych ho hned používat, aby měli co nejvíce feedbacku od uživatelů.

   Koneckonců, mám i objektivně slušnou možnost ho šířit dále, takže něco Ruského co spadá do kategorie OS a má to podporu i pro náš jazyk by se mi rozhodně hodilo.

   Odpověď
   • pouzival jsem ho chvily, je tam tusim i cestina, minimalne anglictina, je to jen jina distribuce Linuxu …

    Odpověď
    • Díky. Ano, je to „jen“ nová distribuce Linuxu, přesně tak. Proto ji chci :-)
     Už jsem zkusil, v základu je toho docela halda česky, části systému anglicky. Super to mi stačí.

     Odpověď
 16. Sísí: Útok v koptskom chráme v Káhire spáchal 22-ročný samovražedný atentátnik
  Bombový útok, ku ktorému došlo v nedeľu v koptskom pravoslávnom chráme v egyptskej Káhire, spáchal samovražedný atentátnik. Na vojenskom obrade na pamiatku obetí tohto útoku to dnes vyhlásil egyptský prezident Abdal Fattáh Sísí.

  http://www.hlavnespravy.sk/sisi-utok-v-koptskom-chrame-v-kahire-spachal-22-rocny-samovrazedny-atentatnik/871662

  Odpověď
 17. Pred tyzdnom niekto spominal meteorit. Tu je trochu viac:
  В Хакасии предположительно упал метеорит
  http://paranormal-news.ru/news/v_khakasii_predpolozhitelno_upal_meteorit/2016-12-07-12916
  Zaujimave, ze Celjabinsky meteorit mieril do oblasti Majak, tento do oblasti Sajansko-Susenskej hydroelektrarne.

  Odpověď
 18. martinhej 9.12.2016 o 0:00

  Zdravim,

  rad by som sa opytal ohladne cisla 22. Bolo tu niekolko krat spominane tak ma to zaujalo.

  Prvy vyskyt tohto cisla v mojom okoli, ktory som si uvedomil, bol vek mojej zeny ked sa nam narodil syn. Tiez ona od detstva vedela ze bude mat dieta v tomto veku.

  Prilis casto som si cas 22:22 vsimol pocas ciest, kedy sme uz ako rodina cestovali z Bratislavy za rodicmi na vychod. Mali sme to ako taku srandu, kedze cas sme nejak nesledovali, ale 22:22 sme si skoro vzdy vsimli. Cestovat sme uz prestali, a sice tento casovy udaj si kedy tedy vsimnem a spomeniem si na nase cesty, nie je to uz take „carovne“.

  Lenze dnes som sa vracal domov z prechadzky kedy som sa potreboval vyvetrat a zrovnat myslienky, pozrem na mobil ze aky je cas, no a bolo 22:22. Dost ma to zarazilo a do teraz ma neopustil pocit ze to nieco znamena.

  Budem vdacny za vysvetlenie.

  Odpověď
  • No toto tu nie je veštiareň, človek si naviac všíma to na čo úpína myseľ…

   Vieš v akom význame sa tu vôbec pracuje s číslami a skratkami ako GP, VP SSR, HNR, KOB, DVTR, atď?

   Odpověď
   • martinhej 9.12.2016 o 7:02

    Vdaka za odpoved. Ano, tie skratky uz mi jasne su. Uz aj do mrtvej vody a obcasneho studia rustiny som sa pustil :)

    Presne, na co upina mysel. Na vestenie, numerologiu a podobne veci som vzdy nazeral s despektom. Az tieto stranky ma doviedli k tomu aby som pripustil ze na tom nieco moze byt. Pravdou vsak je ze tie cisla boli spominane vo vztahu ku globalnym procesom, nie ku konkretnym ludom. Skusim teda nejaku vestiaren :)

    Odpověď
    • pozri si všetko na hlavnej stránke ohľadom Globálny predíktor- sú tam videa a tam nájdeš odpoveď :-)

     Odpověď
 19. Niekto tu uvádzal dátum 15.12. že Podesta mal na ruke 15-ku – tak ma to napadlo pri čítaní článku Čo je vo hviezdách na www. Matrix-2001.cz , kde pani Kŕivohlávkova uvádza:

  15.12. VOC 22:50-16.12. 14:15. Velký kříž – síla emocí na vrcholu, uplatňují se transformační síly ale i jejich dehonestace, začíná kontrola správnosti informací a dat dosud považovaných za ta správná a pravdivá (ale i naopak, manipulace a „úpravy“ výsledků), výron týkající se kořenů a základů lidstva (ale i na rovině osobní či rodinné), nicméně něco se nezvládne dle původního očekávání, možná i záměrně, zneužití „davového člověka“, mediální manipulace

  Odpověď
  • Nie 15 ale 14 mal napisane, na druhej ruje rybu. Aj 14/11 aj 14/12 je spln Mesiaca.

   Odpověď
 20. feri.ecte 8.12.2016 o 15:07

  Znova Reuters: nejako sa to z matricnymi spravami roztrhlo vrece
  22-rocný Richard Lee z Nového Zélandu si prostredníctvom webovej stránky štátneho oddelenia vnútorných záležitostí chcel predlžit platnost svojho pasu.
  Ked však nahral do systému svoju fotografiu na kontrolu, zobrazila sa mu chybová hláška, že fotka je neakceptovatelná, pretože subjekt má zavreté oci, informovala agentúra Reuters.
  http://www.zive.sk/clanok/121428/pocitacovy-system-zamietol-azijcovi-fotku-kvoli-zavretym-ociam-pritom-ich-mal-otvorene#
  Znie to ako nas znamy GP(22-rocny), ktory ked prisiel z britane(Richard) do azie(Lee), sa mu nedari dalej riadit v automaickom rezime a je potrebny manualny zasah. On to aj chape ved sa sa mu nakoniec aj podarilo.
  Co znamena to fialove sako? Celkovo ta fotka toho Richarda, ak vobec tak vola, vyzera ako jeden nemenovany panovnik v egypte s privretymi ocami a mensimi usami.
  http://3.bp.blogspot.com/_TytUQtas7BY/TQVueP3Z9eI/AAAAAAAAAKY/1nrofpOq78A/s1600/king-tut-coffinette-tut_50-528×789.jpg

  Odpověď
  • Vyssiu frekvenciu, ultrafijalet.

   Odpověď
  • Oracle 911 8.12.2016 o 19:29

   Staršia ale zaujímavá správa (podobná preletela svet cca pred rokom) a týka sa to GP. Celkovo hovorí o tom, že prenos koncentrácie riadenia do Číny v automatickom režime zadrhne a vyžiada manuálny zásah ako si správne poznamenal, lenže neuviedol si dôvod. Podľa všetkého GP urobili chybu a prehliadol niečo zásadné napr. čínske resp. ázijské špecifikum vo vnímaní/videní sveta. A samozrejme vieme, že takéto manuálne zásahy do systémov sú nebezpečné z viacerých dôvodov. Takže prenos koncentrácie riadenia nebude optimálny…

   Odpověď
 21. Metelice dorazí i do Česka – konkrétně do Ostravy:
  http://www.sb.by/v-belarusi/article/belorusskiy-shtadler-postavit-v-chekhiyu-40-tramvaev-metelitsa.html

  Běloruský Stadler dodá 40 tramvají Metelice do Ostravy.

  Odpověď
 22. tak toto je vazne pecka z prostredia NHL v zapase Chicago-Winnipeg :-D
  čase 2:22 sa pobili dvaja hráči s číslom na drese 22. Jeden z nich je Jordin Tootoo, ktorého meno sa vyslovuje ako Two-Two. Aby toho nebolo málo Tootoo sa narodil 2.2.
  http://www.hetrik.sk/iluminati-uz-aj-v-hokeji-v-case-222-sa-pobili-dvaja-hraci-s-cislom-22-jeden-z-nich-je-jordin-tootoo-video/1-5352
  stalo sa to 4.12.2016 v 1.tretine zapasu 17:38 hracieho casu

  Odpověď
  • oprava – nie 17:38 hracieho casu, ale to bol cas ostavajuci do konca tretiny

   Odpověď
  • Jednym slovom – krasa

   Odpověď
 23. http://voicesevas.ru/news/russia/28003-v-sirii-pogib-polkovnik-rossiyskoy-armii.html

  Jmenoval se Ruslan!

  Odpověď
  • To nie je moc dobré. Aj keď v Puškinovom Ruslanovi a Ľudmile tiež zahynie mečom Farlafa, no vzkriesi ho mŕtva a potom živá voda. Neviem, či je táto udalosť ozvenou noosféry v súvislosti s touto matricou, alebo ma napadá ešte jedna možnosť- zomrelý je Ruslan z Halíča (Руслан Галицкий). S ohľadom na Halíč by to mohol rozviesť niekto, kto sa vyzná v histórii Halíča (zrejme ukrajinského). Stálo by za to, zhodnotiť možnosť, či sa nejedná o „falošného“ Ruslana – tá divná skupina na UA.

   Odpověď
   • Galickij … Galilea … Galia, atd., koniec falosneho Krista a biblickeho projektu. Ruslan, nastup ducha predkov. Povedal by som, jeho smrt vyprovokuje dve muchy jednou ranou. Rodine sustrast.

    Odpověď
    • KL, v sekcii KSB a DVTR je rozhovor so Spicynom. Na konci hovori o Halici. Ja len doplnim, ze to sa tyka vsetkych Galicii, Galilei, Galii, Holicov a Halicov. Ludia, ktori budu proti akejkolvek vlade a proti vsetkemu. Ti, ktori klacia popri cestach, ked ide pan, ktori sa opat a opat vratia k svojim otrokarom, opory vsetkych biblickych projektov. Neviem, ci psychologia pozna pojem Halican, Gal, Zahorak, atd., ale myslim si, ze pravo prvej noci, glorifikacia pana, pocit domoveho otroka geneticky vykonala svoje. Do tejto kategorie by som zaradil aj Siciliu, Korziku, spanielske kolonie aj islamsky svet. Krestanski mohamedani alebo mohamedanski krestania.

     Odpověď
     • Vďaka, to je to najnovšie video, alebo mám ísť dozadu?

      Odpověď
  • Daniela I. 17.12.2016 o 20:10

   Myslím, že som našla odpoveď v Infovojne u D. Tarana z 5.12.2017
   https://www.youtube.com/watch?v=r6aC-psWVeU&spfreload=5

   Obsah videjka- voľný preklad: Taran spomína, že novinári zažíhajú/zapaľujú oheň medzi Rossijanmi a Ukrajincami, aby sa zrealizovalo to, čo bolo medzi Indiou a Pakistanom po II. svetovej vojne, t.j. predstaviteľov jedného superetnosa – národa, je potrebné rozoštvať, znesváriť a zaliať ich krvou. (Podstatu vzťahov India -Pakistan vysvetlím neskôr). K tomu mali pôvodne prispieť i flashmoby, akože bleskové zábavné akcie najčastejšie na nádražných staniciach, kde sa náhodne ľudia rozhodnú zaspievať si. Pritom sú to akcie organizované, teraz nie je dôležité pozadie ani kto to organizuje, ale ich výsledok. Flashmoby sa uskutočňujú na UA v podmienkach okupácie na územiach kontrolovaných kyjevskou bandou a Západom. Dochádza tu k paradoxu, ľudia spievajú pesničky zo sovietskeho obdobia, a to nielen tí starší, ktorí si pamätajú sovietsku minulosť, ale i mladí, tak je totiž nastrojený ich duch. Dochádza k pozdvihnutiu Ruského ducha u všetkých obyvateľov žijúcich na Ukrajine, vytvára sa duchovný most vzťahov medzi Ukrajincami a Rossijanmi. Nie každému sa to páči. Zo strany rôznych známych, najmä ruských blogerov a novinárov dochádza k znevažovaniu a uponižovaniu flashmobov a ich porovnávaniu s gapončinou (pozn.: Kňaz Georgij Gapon narodený v Poltave v r. 1870 – vodca ruskej revolúcie v r. 1905. Viedol skupinu robotníkov na stretnutie s cárom Mikulášom II. Pochod skončil masakrom –Krvavá nedeľa). Kňaz Georgij Gapon:
   https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/40/Father_Georgiy_Gapon.jpg/225px-Father_Georgiy_Gapon.jpg
   Cieľom tejto skupiny novinárov je zničiť duchovný most vznikajúci medzi Ukrajincami a Rossijanmi, vyvolať nenávisť medzi UA a RF a realizovať projekt/scenár India-Pakistan.

   Pretože Taran bližšie nerozviedol podstatu o čo ide ohľadom Zabudnutej vojny India-Pakistan, vyhľadala som info cez wiki, čo je to Zabudnutá vojna India-Pakistan.
   V období po II. svetovej vojne bola v r. 1947 rozdelená Britská India na Indiu a moslimský Pakistan, ktorý vznikol spojením asi z 500 nezávislých malých kniežactiev, ktorým bolo umožnené osamostatniť sa. Neuralgickým bodom medzi Indiou a Pakistanom sa stal hinduistický Kašmír, ktorý bol samostatný. Pakistan napadol Kašmír, ktorý požiadal o pomoc Indiu – vypukla prvá indicko – pakistanská vojna, ktorá bola ukončená v r. 1949 stanovením línie prímeria, t.j. Kašmír bol rozdelený na indický Kašmír a tzv. slobodný Kašmír, ktorý bol v skutočnosti obsadený Pakistanom. Tento stav sa nezmenil ani po druhej indicko- pakistanskej vojne v r. 1965 a trvá dodnes a je trvalým zdrojom napätia vo vzájomných vzťahoch.
   Možno si spomeniete, Pjakin v jednom videjku hovoril o hrozbe jadrového konfliktu medzi Indiou a Pakistanom v r. 2002, ktorý sa podarilo urovnať Putinovi. V prípade vojnového konfliktu sa predpokladalo až 12 mil. mŕtvych. Západ bol vtedy bezradný. Po predchádzajúcich rokovaniach sa dňa 05.06.2002 stretli v Moskve indický premiér Vádžpeji a pakistanský prezident Mušaraf a za účasti prezidenta RF Putina rokovali o dohode o urovnaní konfliktu. Urovnaním konfliktu si Putin získal povesť mierového vyjednávača, upevnil si svoju pozíciu vo svete a získal si rešpekt u GP.
   Z toho mi vyplýva, že v súčasnosti vyvolávané nepokoje na Ukrajine (znevažovanie flashmobov, podnecovanie nenávisti a ja by som zaradila aj útok na Pjakina) smerujú k realizácii obdobného projektu, k rozdeleniu Ukrajiny. Stranami budúcich konfliktov by boli RF – Novorossia – zvyšok Ukrajiny, pričom Novorossia by bola tým neuralgickým bodom ako Kašmír v indicko-pakistanských vzťahoch. Galičina/Halič, reprezentant zvyšku Ukrajiny by zrejme, ako ukrajinský Pakistan, bola iniciátorom permanentných nepokojov v danom regióne. Podľa odkazu, ktorý dával vidlak, Haličania (západná Ukrajina-Ľvov) sú sorta ľudí, ktorá si potrebuje vytvárať nepriateľov, sú proti všetkým a všetkému. vidlak ich definoval presne: „ Ludia, ktori budu proti akejkolvek vlade a proti vsetkemu. Ti, ktori klacia popri cestach, ked ide pan, ktori sa opat a opat vratia k svojim otrokarom, opory vsetkych biblickych projektov.“

   Potom oznámenie o smrti Ruslana Haličského, ktorý zahynul v Aleppe, je jasná správa nielen pre Ukrajinu a západných plánovačov rozdelenia Ukrajiny, ale je to i matrica na elimináciu projektu „India-Pakistan“ na Ukrajine.

   Myslím, že do tohto okruhu spadá aj správa o Pakistane (silne pod vplyvom Pindosov-americkej štátnej elity) ktorý má od 03.11.016 napäté vzťahy s Indiou- diplomatická roztržka, ktorá viedla k odvolaniu diplomatov z Indie. Pakistan dostal pozdrav od GP – havária pakistanského lietadla dňa 07.12.2016 na severe Pakistanu (odkaz bol uvedený v diskusii). Spočiatku Reuters uviedol, že zahynulo 47 ľudí, čo by zodpovedalo číselnej koncovke r. 1947- Rozdelenie Britskej Indie + začiatok prvej indicko-pakistanskej vojny (2017-1947=70), neskôr sa počet obetí menil AFP – 37, AP – okolo 40.
   http://aktualne.atlas.sk/zahranicie/azia/letecke-nestastie-pakistane-dopravne-lietadlo-zmizlo-z-radarov.html
   Pindosi aj v tomto smere dúchajú do vojnovej pahreby, GP pacifikuje.

   Odpověď
   • Díky Daniela za pekné zhrnutie.

    Odpověď
 24. Venezuelčania protestujú na okraji Vatikánu v mene politických väzňov
  Odporcovia venezuelského prezidenta Nicolása Madura, vrátane manželky a matky uväzneného opozičného lídra Leopolda Lópeza, pokračujú v protestnej akcii pred Vatikánom a požadujú, aby vláda ich krajiny prepustila politických väzňov.
  Lópezov súdny prípad sa stal ostro sledovaným medzi podporovateľmi opozície, ktorí obviňujú Madura z pošliapavania ľudských práv. Vláda Spojených štátov, OSN a medzinárodné ľudskoprávne organizácie už tiež vyzvali na prepustenie Lópeza.
  Jeho manželka, matka a niekoľko venezuelských a talianskych podporovateľov začali protest v nedeľu 4. decembra na Námestí svätého Petra, keď sa omotali reťazami.

  Neskôr sa premiestnili o niekoľko metrov ďalej do krytého areálu na opačnej strane námestia, kde často prespávajú bezdomovci. Protestujúci vyhlásili, že tam budú neobmedzene dlhý čas.
  “Sme tu v mene 108 politických väzňov, ktorí sú vo Venezuele nespravodlivo zadržiavaní,” uviedla pre televíziu Reuters Lópezova manželka Lilian Tintoriová.
  V utorok neskoro večer sa protestujúci chúlili pod prikrývkami a jedli pizzu a cestoviny, ktoré im priniesli ich sympatizanti.
  “Žiadame Vatikán ako medzinárodného zástupcu, aby vyzval vládu Nicolása Madura na rešpektovanie medzinárodných dohôd a oslobodenie môjho manžela,” povedala Tintoriová.
  Zástupcovia Vatikánu vo Venezuele sa zapájali do rokovaní medzi tamojšou opozíciou a vládou, ale rozhovory sa zastavili.
  Lópeza odsúdili na 14 rokov väzenia za účasť na protivládnych protestoch pred dvoma rokmi. Stál na čele demonštrácií požadujúcich Madurovo odstúpenie. Počas protestov zahynulo 43 ľudí.
  López verejne vyzval na pokojný odpor proti Madurovej vláde, ale väčšinu času pri nepokojoch strávil za mrežami.
  Kritici tvrdia, že jeho súdny proces bol iba fraškou a Lópeza, ktorého Maduro označuje za nebezpečného zločinca, uväznili preto, aby udusili odpor.
  http://www.hlavnespravy.sk/venezuelcania-protestuju-na-okraji-vatikanu-v-mene-politickych-vaznov/869635

  Odpověď
  • pri akciach tohoto typu si vzdy spomeniem na plynovu julcu tymosenkovu
   a pri posudzovani takychto akcii je treba vediet aka neziskovka ten protest pokryva

   Odpověď
  • Prečo protestujú práve vo Vatikáne? Nechcú z toho vyrobiť kauzu na znemožnenie pápeža a presun ovečiek v Južnej Amerike pod pravoslávie? Už som zachytila správu z Argentíny, o zatknutí dvoch kňazov vo veku asi 72 a 55 za zneužívanie s dovetkom, že Vatikán to chcel ututlať. V poslednej dobe nám správy ohľadom pápeža a Kirila, príp. pravoslávia vyskakujú v správach ako huby po daždi.

   Odpověď
 25. Mikuláš zabával starenku, anjel zatiaľ kradol
  Navštívili aj 91-ročnú ženu, ktorú poznali. “Zazvonili pri dverách, ona ich aj v sprievode trojročného dieťaťa vpustila do bytu. Za vinše im dala päť eur. Muž prezlečený za Mikuláša požiadal pani o čaj pre malého vinšovníka. Obe ženy tak zostali v miestnosti bez dozoru a jedna z nich, 19-ročná dievčina v kostýme anjela, zobrala žene 45 eur v hotovosti a zlaté šperky za ďalších viac ako 380 eur,” informovala dnes trnavská krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.
  http://www.hlavnespravy.sk/mikulas-zabaval-starenku-anjel-zatial-kradol/869619

  Odpověď
  • Toto podla mna nie je matricna zprava…

   Odpověď
 26. Sumatru zasiahlo silné zemetrasenie, hlásia 54 obetí. Epicentrum zemetrasenia sa nachádzalo na severe Sumatry a jeho hypocentrum bolo v hĺbke 10 kilometrov.
  Jakarta 7. decembra (TASR) – Na najmenej 54 stúpol počet obetí zemetrasenia, ktoré dnes postihlo indonézsky ostrov Sumatra. Ťažké zranenia utrpelo ďalších 78 osôb. Údaje aktualizovali miestne bezpečnostné úrady.
  Prvé otrasy zeme s magnitúdou 6,5 zaznamenali v provincii Aceh o 05.03 h miestneho času (utorok 23.03 h SEČ), pričom epicentrum zemetrasenia sa nachádzalo 18 kilometrov severovýchodne od okresu Pidie Jaya na severe Sumatry a jeho hypocentrum bolo v hĺbke desať kilometrov. Varovanie pred cunami úrady nevydali.
  http://www.teraz.sk/zahranicie/sumatru-zasiahlo-silne-zemetrasenie-hl/232246-clanok.html

  Odpověď
  • Počet obětí už vyrostl na 92, zraněných jsou stovky.
   Bylo by zajímavé vysledovat počet obětí podle zemí světa, mohlo by to něco znamenat. Ve zprávách hlásili, že mezi Rusy oběti nejsou.
   Zná někdo etymologií slova Sumatra?

   Odpověď
   • Pokud vycházíme z toho, že je kolonizovali Portugalci, tak bychom mohli vycházet z Portugalského Suma – krátký, terra – země, takže Krátká země…

    Odpověď
   • Prvá písomná zmienka s názvom Sumatra je z roku 1017.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Sumatra#Etymology

    Odpověď
    • Aha, takže Zlatá země…

     Odpověď
     • Ako Zlatá zem sa prekladá pomenovanie Swarnabhūmi.
      Pomenovanie Sumatra z pôvodného Samudra znamená, že „zhromažďuje vodu“.
      Treba poriadne čítať :)

      Odpověď
      • Tak, teď když jsem si to pozorně přečetla :) , přišla jsem na to, že ten výklad „zhromažďuje vodu“ může být relativní a může se vykládat i podle mého původního tvrzení, jelikož v tabulce je jméno země uváděno jako Sumatera, což víc koresponduje se Sumatrou, než Samudra…

       Odpověď
 27. Google ma opat zaujimavu uvodnu stranku. Slnko, Zem, Jupiter, Io, akesi cudne zariadenie … dvere, zavazie, kyvadlo odpocitavajuce cas, je tam privela osi a dumajuci matematik-kabalist. Strnasteho bude opat spln, ten hulvat Podesta mal na ruke 14 a rybu. Napadne niekoho nieco? Idem zdriemnut.

  Odpověď
  • Člověk 7.12.2016 o 9:19

   Píšou u toho „340. výročí prvního odhadu rychlosti světla“

   Odpověď
   • So svetlom, cize fotonmi je to cele akesi divne. Foton vznikne za pol vlnovej dlzky. To je tak kratky cas, ze elektron nestihne preskocit z jednej energetickej hladiny na druhu.

    Odpověď
    • Člověk 7.12.2016 o 9:58

     Omlouvám se, ale nejsem na tomto poli nijak vzdělaný, nebo zkušený. Jediné co o světle vím, že se dá měřit. Tma je velmi malé množství (nedostatek) světla. Takže když se děti bojí tmy, tak jim říkám, že tma neexistuje, že je jen málo světla. A pak jsem někde četl, že rychlejší než světlo je myšlenka. Hezký den.

     Odpověď
 28. Objavili sa hákové kríže v Rige, na vianočných trhoch, maskované ako snehová vločka …

  https://www.rt.com/news/369307-latvia-nazi-swastika-market/

  Odpověď
  • http://www.priznakytransformace.cz/index.php/blog/8-sample-blog/277-naciste-ukradli-symbol-svastiky-slovanum

   Odpověď
   • pouzivalo ho vela vier a nabozenstiev, ale zaujimave som videl jedno video z nejakeho slavjanskeho festivalu kdesi v rusku, kde chlapec odety v dobovej klasickej kosielke, s cervynimi lemami so svastikami prednasal nejaku basnicku, najzaujimavejsi bol koniec-chlapec dorecitoval a povedal od srdca k slnku a urobil zname gesto z ktoreho by Ludia proti rasizmu asi zosaleli

    Odpověď
 29. Dlouho jsem váhala jestli to sem dát, ale nakonec mi to nedá.
  https://www.novinky.cz/domaci/422469-bobri-nedaleko-centra-chebu-pokaceli-jablon.html
  Bobři pokáceli jabloň v Chebu na ostrově v řece pod Americkým mostem.
  Bobr – symbol kolektivní mysli, mistrovství tvoření a budování, v tomto případě jde ještě o bobra evropského
  Jabloň-jablko-biblická koncepce

  Odpověď
  • lépe: bobři (kolektivní mysl) pokáceli (eliminovala) to, z čeho vyrostla biblická koncepce (jablko).

   Odpověď
  • Zaujímavé postrehy, prípojím svoj:
   Jabloň, strom(egregor(noosféra?)) poznania. Jablko=ovocie poznania. Bilbická konecepcia=nejesť zo stromu poznania, alebo jablko neúplné, z vnútra zhnité, červavé.
   Bobor(koštruktívne noosférické procesy) európsky – pozitívne procesy Európy (celej?)
   Americký most v blízkosti – spojenie medzi Európou a USA (na americký spôsob)

   Strom poznania(jabloň) pri Americkom moste, pravdepodobne týkajúci sa poznania o manipulácii USA s Európou. Strom zoťalo uvedomenie si tejto manipulácie dostatočnej časti ľudí v Európe a jeho padnutie na zem značí, masové odhalenie,tj. pochopenie, aj ostatnými.

   PS: Nemusí to byťnaviazané len na USA.

   Odpověď
  • Oracle 911 5.12.2016 o 20:59

   Matričná správa ako to napísali tí predo mnou a hovorí o konci biblického projektu v dôsledku prírodných síl/ živlov (bobry sa medzi ne rátajú), nie je to až taká dobrá správa len dúfam, že to nebude nič také čo zabije kopu ľudí.

   Odpověď
 30. feri.ecte 5.12.2016 o 14:53

  Britská duchodkyne po 63 letech vrátila vypujcenou knihu do školní knihovny.
  Podle agentury asi sedmdesátiletá žena behem úklidu našla knihu Roberta Louise Stevensona Putování s oslem, která byla vydána v roce 1929
  https://cz.sputniknews.com/svet/201612044249064-britanie-duchodkyne-kniha/
  Som sa musel pousmiat, aspon v tejto matricnej sprave nikto nezomrel :)

  Takze babka upratovala a nasla knihu ktora bola vytlacena v roku 1929.
  Isla je vratit do kniznice a ospravedlnila sa, ze to nemohla spravit skorej, ze lepsie neskor ako nikdy, ju citovala podla agentury Reuters knihovnicka Liz Sawyer.

  babka – to bude asi GP
  upratovala a nasla knihu – takze ked to bolo pred 63. rokmi, to mame 1953 (vsetci vieme, co sa vtedy udialo). upratuje sa ked je neporiadok, niektore deje asi nie su v poriadku, najst knihu znamena asi nejake riesenie, alebo navod na nieco.
  kniha je z roku 1929 – (19 11) mozno v roku 1929 sa nieco rozhodlo, bol napisany navod na nieco,
  knihovnicka – niekto kto sa stara o kniznicu, alebo chod veci, zeby znova GP
  Elizabeth Sawyer – bola odsudena ako carodejnica za vlády Jakuba I. v Anglicku. (Jakub I bol prvy z rodu Stuartovcov na anglickom trone. Nim zalozena personalna unia medzi vymenovanými krajinami nakoniec vyustila v roku 1707 do vzniku Spojeneho královstva) cize zakladatel Velkej Britanie
  Hovorila, ze demon v podobe psa menom Tom, sa objavil pred nou a zviedol ju do porucia Satana. Pribeh bol inspiraciou pre hru Thomasa Dekkera, carodejnice z Edmontonu. Toto sa da tiez este podrobnejsie porozoberat.

  A teraz k tej knihe, takze:
  Autor:
  Robert Louise Stevenson sa narodil 13.11.1850 v Edinburghu a zomrel 3.12.1894 (3.3.22) na ostrove Vailime, pri Apii, ostrovy Samoa ( Apia znamena latisky cesta. Samoa je stat v zapadnej casti Samojskych ostrovov v Polynesii (vo východnej casti suostrovia se nachaza Americka Samoa). Rozloha 2944 km² (2 9 22). Administrativne se clení na 11 distriktov.)
  Jeho otec Thomas Stevenson, dedko Robert Stevenson aj pradedko boli vyznamní stavitelia a provozovatelia majakov. (Majak je budova, ktora sluzi k navigaci lodi v zradnych oblastiach)
  V 11-tich ho rodice zapisali na Edinburskou akademiu a potom v 17-tich nastupil na Edinburskou univerzitu a zistil ze stavanie majakov nie je pre neho a zacal pisat.
  Celkovo ma zaujimavy zivotopis, to by chcelo priadny rozbor.
  Najvyznamnejsie diela: Ostrov pokladov alebo Podivny pripad Dr. Jekylla a pana Hyda.
  Kniha:
  Putovanie s oslicou po Cevennach (Travels with a Donkey in the Cévennes) z roku 1879 (9 7 9)
  Je cestopis ktory napisal pri putovani cez Francuzske stredohorie, pocas 12-tich dni:
  1. den: sobota 22.9.1878 mesta: Velay Le Monastier, Saint-Martin-de-Fugères, Goudet, Ussel, Costaros, Le Bouchet-Saint-Nicolas
  2. den: nedela 23.9.1878 mesta: Velay Landos, Pradelles, Langogne
  3. den: pondelok 24.9.1878 mesta: Gévaudan Sagnerousse, Fouzilhic, Fouzilhac a noc pod hviezdami
  4. den: utorok 25.9.1878 mesta: Gévaudan Cheylard-l’Évêque, Luc
  5. den: streda 26.9.1878 mesta: Gévaudan La Bastide-Puylaurent, Notre-Dame-des-Neiges
  6. den: stvrtok 27.9.1878 nesta: Gévaudan Chasseradès
  7. den: piatok 28.9.1878 mesta: Mont Lozère l’Estampe, Le Bleymard a noc pod hviezdami
  8. den: sobota 29.9.1878 mesta: Mont Lozère Le Pont-de-Montvert, La Vernède, Cocurès
  9. den: nedela 30.09.1878 mesta: Florac
  10. den: pondelok 1.10.1878 mesta: Cévennes Cassagnas
  11. den: utorok 2.10.1878 mesta: Cévennes Saint-Germain-de-Calberte, Saint-Étienne-Vallée-Française
  12. den: streda 3.10.1878 mesta: Cévennes Saint-Jean-du-Gard
  Cele to moze mat viacej vyznamovych rovin, pre kazdeho nieco. Kazdy den nejake ine miesto, s inym odkazom.
  Jedna z moznosti je napr. teraz pojdeme podla scenara ktory sa uz raz odohral, ta vec ma dvanast bodov alebo casovych intervalov a v konecnom dosledku sa niekam dostaneme, do ciela ktory sme si zadali na zaciatku. Dalej rozoberat sa mi to nechce, mozno niekto bude mat na to chut.

  Odpověď
  • Mně hned napadlo video z ostrova Atos, kde Putina také doprovázel osel…

   Odpověď
   • z ineho pohladu zas katolicka cirkev upalovala čarodejnice (slovanský vedúni , vési. bylinkárky atd.)

    Odpověď
   • Osel jako symbol hlouposti, je v současnosti nesprávně chápán a vykládán. Na počátku své domestikace byl považován za symbol bohatství a společenského postavení majitele. Byl velmi ceněný, protože je to všestranný pracovník, tahoun s laskavou, mírumilovnou povahou. Je inteligentní a rozhodný (tvrdohlavý – když se pro něco rozhodne; především když se rozhodne nedělat to, co považuje za nebezpečné či nevýhodné). U některých kultur se vztahuje i k důvěře v kreativní Sílu a především k ochotě nést břemena druhých.

    Odpověď
  • - Ak obdobie medzi 1953 – 2016 predstavuje neporiadok, nevysporiadanú vec, tak z pohľadu KSB je to určite nadviazanie na posolstvo Stalina. Čiže dobrá správa pre KSB a komunizmus v jeho pravom zmysle.

   - K tej „čarodejnici“ Liz Sawyer, ktorej sa kniha dostala do rúk, môže to evokovať aj posilnenie védizmu (čo aj pozorujeme posledné roky), keďže katolicizmus označoval vedúcich predstaviteľov jazyčníkov (šlo zrejme o symbiozu vedizmu s pôvodným kresťanstvom) za čarodejníkov a bosorky, a pálilo konkurenčné náboženstvo na hraniciach.
   - Z druhého pohľadu opis ELizabeth Sawyer, tak ako je uvedený hore (zviedol ju diabol v podobe psa), to je typický obraz bilbickej mágie (ovládnutie zraku a sluchu na diaľku, skrze niektorí biblický egregor), hoci je možné že na ňu bol tento výrok iba ušitý. Každopádne hebrejské meno Elizabeth (Elíšebah) znamená (boh je moja prísaha, t.j. bohu zasvätená), pritom židovské náboženstvo je postavené na viere v egregor JHW, nie skutočnému Bohu. Takže ani Elizabeth týmito slovami nebola zasvätená reálnemu Bohu, ale egregoru JHW, a jeho programátori mohli cez neho realizovať všelijakú mágiu. V tomto podaní to môže symbolizovať pokus o odovzdanie štafety nejakému novému nástroju biblickej koncepcie.
   - A z tretieho pohľadu, Stalina démonizovali, štafeta sa mohla vrátiť do rúk práve tohto démonizovaného, ktorého skutočná podstata bola iná a bude očistená.

   Sawyer=pilčík=kolektívny ježko spiluje biblickú jabloň pod americkým mostom :-)
   Inak slová Tom a Sawyer sa spájajú s postavou z kníh Marka Twaina, Dobrodružstvá Toma Sawyera a jeho kamaráta Fínskej čučoriedky.

   PS: na odľahčenie, Tomovi sa zjavil démon v podobe psa:
   http://content.internetvideoarchive.com/content/photos/7630/630395_002.jpg

   Odpověď
   • oprava: kolektívny bobor…

    Odpověď
 31. matriční události?

  http://www.topky.sk/cl/1000851/1593197/

  http://tech.sme.sk/c/20388280/bili-sa-dovtedy-kym-nezamrzli-v-rieke-losy-nasli-zaseknute-v-lade.html

  Odpověď
  • Cico Ciciak 5.12.2016 o 11:54

   Čo by to mohlo znamenať?

   Odpověď
 32. Phyllomedusa 4.12.2016 o 19:32

  3.12.2016
  Bratislavskí hasiči momentálne zasahujú na Staviteľskej ulici pri požiari opustenej budovy. Na mieste je 22 hasičov so siedmimi kusmi hasičskej techniky.

  https://www.aktuality.sk/clanok/395971/v-bratislave-hori-budova-zasahuje-22-hasicov/

  Odpověď
 33. Velmi zajímavá ozvěna, autonehoda na Sibiři, devět mrtvých dětí:
  „Podle předběžných údajů se stalo obětí velké autonehody v Hanty-mansijském autonomním okruhu jedenáct lidí, včetně devíti dětí. RIA Novosti to sdělil zdroj v mimořádných službách regionu.“

  https://cz.sputniknews.com/svet/201612044252078-dusledek-velka-autonehoda-sibir-zahynuti-deti/

  Odpověď
 34. V kalifornském Oaklandu při požáru v nelegálně obsazené budově skladu místními umělci (komunitní prostor) uhořelo min 9 lidí. počet obětí může vzrůst až na 40. Leták na party: http://www.brooklynvegan.com/files/2016/12/15036693_10209641915519148_1683925422975962250_n.jpg?w=300&h=200&zc=1&s=0&a=t&q=89
  Budova s adresou 1305 , Oakland, CA měla název Ghostship (loď duchů)
  https://i.guim.co.uk/img/media/fa80e5616f76a6d98ef489898754d20945b82d6d/0_117_3500_2100/master/3500.jpg?w=300&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=5aa2639ef4a903e6f17863c86487fc1c
  http://zpravy.idnes.cz/pozar-oakland-kalifornie-devet-mrtvych-fcc-/zahranicni.aspx?c=A161204_095523_zahranicni_fka

  Odpověď
 35. 12 rokov po víchrici v Tatrách dnes poválalo stromy na národnom cintoríne v Martine, pricom poskodilo aj hroby niekolkych osobností, napríklad Vajanského.

  https://www.aktuality.sk/clanok/395756/narodny-cintorin-v-martine-zasiahla-veterna-smrst/

  Odpověď
 36. Zemětřesení v Oklahomské Praze. Novinkou pro mne je, že v Oklahomě je městečko Praha, kterou tam založili přistěhovalci z Čech v 19. století.

  https://www.novinky.cz/veda-skoly/422424-muze-zemetreseni-probudit-clovek-v-oklahomske-praze-o-tom-vedi-sve.html

  Odpověď
  • V knize Poslední gambit je citace z magazínu Doba zvratů ze stránky obranného pikniku, kde je písnička v níž se zpívá: třese ze Praha, třese se Santiago…

   Odpověď
   • dobrý postřeh!

    Odpověď
   • Přesně na toto jsem se ptal zde i v diskuzi pod Posledním gambitem, ale bez odezvy, resp. bez dopátrání se nějakého závěru. Výňatek z obranného pikniku:

    Třesou se Syrakusy,
    Chvěje se Haag,
    I Pisa s Tolouse,
    I Praha s Santiago.

    Ptal jsem se pro objasnění, zda-li to „třesení“ Prahu již zasáhlo (např. schůzka MMF v roce 2000 a události kolem), nebo jí to ještě čeká. Že by se mohlo jednat o země-třesení a to v „jiné“ Praze, mě pochopitelně vůbec nenapadlo.

    Odpověď
    • Grecko, Holandsko, Taliansko s Francuzskom, ak vezmem oklahomsku Prahu, tak americky kontinent. Politicke zemetrasenie.

     Odpověď
     • No, a ta naše Praha se snad netřese? :-)

      Odpověď
     • To Santiago z pikniků je v Chile.

      Odpověď
    • Dneska v Santiagu ukládali Fidelovi ostatky.

     Odpověď
    • Daniela I. 4.12.2016 o 22:16

     Môže to byť aj Santiago de Compostela – pútnické mesto RKC. Myslím, že všetky mestá majú spoločný prvok náboženstvo.

     Odpověď
 37. Amazon u nás končí ;-) taková malinkatá matrice. Ve skladu Amazonu v Dobrovízi hořelo, evakuovali 2834 lidí, 3 byli ošetřeni.
  https://www.novinky.cz/krimi/422423-v-dobrovizskem-amazonu-zase-horelo-evakuovali-nekolik-stovek-lidi.html
  K tomu není co dodat :-) Amazon padá se 17kou díky dobré vizi, 3 (KSB) byli ošetřeni.

  Odpověď
 38. Moskva 1. decembra (TASR) – Ruská nepilotovaná nákladná kozmická loď Progress sa dnes počas letu k Medzinárodnej vesmírnej stanici (ISS) rozpadla v atmosfére v dôsledku bližšie nešpecifikovaného zlyhania, oznámila ruská kozmická agentúra Roskosmos.

  Podľa vyjadrenia Roskosmosu sa loď rozpadla vo výške 190 kilometrov nad odľahlou oblasťou Tuvianskej republiky Ruskej federácie. Väčšina lode zhorela pri vstupe do atmosféry a zvyšky dopadli na zem v neobývanej oblasti na juhu Sibíri, pri hraniciach s Mongolskom, informovala tlačová agentúra AP.

  Loď Progress MS-04 odštartovala podľa plánu o 20.51 h miestneho času (15.51 h SEČ) z ruského kozmodrómu Bajkonur v Kazachstane. Na ISS, kam mala doraziť v sobotu, mala dopraviť 2,5 tony paliva, vody, jedla a ďalších zásob.

  Podľa Roskosmosu všetko fungovalo normálne, kým 383 sekúnd (šesť minút a 23 sekúnd) po štarte stratilo riadiace stredisko s loďou spojenie.
  http://www.teraz.sk/zahranicie/rusko-nakladna-kozmicka-lod-progres/231356-clanok.html

  Odpověď
  • Pred niekoľkými mesiacmi som kdesi čítal článok, v ktorom sa písalo, že Rusi používajú dva typy rakiet a že padá iba ten, od ktorého majú dokumentáciu aj USA – získali ju v chaose počas likvidácie Sovietskeho zväzu. Nebol ten článok náhodou na leva-nete? Nespomínate si na to niekto?

   Odpověď
   • To je zajímavá myšlenka…

    Odpověď
    • Už tu dnes bola uverejnená, ako som práve zistil:

     http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-34/#comment-15242

     Odpověď
 39. Zaujal mne jen ten titulní obrázek. Taková hezká „střecha“ z jeřábů nad Kremlem.

  https://cz.sputniknews.com/byznys/201611234182467-velke-zapadni-spolecnosti-zpatky-rusko/

  Odpověď
 40. Poľsko zasiahlo silné zemetrasenie, zomreli traja baníci.
  http://www.webnoviny.sk/svet/clanok/1121766-polsko-zasiahlo-silne-zemetrasenie-zomreli-dvaja-banici/
  Vcera bolo 29/11=11/11.

  Odpověď
  • Zaujimave, vcera pisali o magnitude 4,4, dnes som opat pozrel clanok, je tam 3,4. Co sa stalo? Bol odvolany namestnik MZV. To je rychlost.

   Odpověď
 41. Těhotná řidička, která vzpříčila auto o strom, zemřela. Nepodařilo se zachránit ani dítě – včera 29.11.
  https://www.novinky.cz/krimi/422099-tehotna-ridicka-ktera-vzpricila-auto-o-strom-zemrela-nepodarilo-se-zachranit-ani-dite.html
  nemůže toto něco znamenat?

  Odpověď
 42. 22-ročný študent zo Singapuru zomrel v Tatrách, keď na jeho auto spadol strom. Tie znamenia týkajúce sa odstrihávania Slovenska od GP sú akosi časté.
  http://www.topky.sk/cl/10/1592087/Smrt-v-Tatrach–FOTO-Justina—22–zabil-strom–Slachetny-cin-rodicov–dar-zivota-na-Slovensku

  Odpověď
  • Oracle 911 29.11.2016 o 21:20

   Až príliš časté na môj vkus, lebo to znamená, že veľa vecí bud ísť v režime samoriadenia a to nie je vždy dobrá vec…

   Odpověď
  • S prihliadnutím na štatistiku návštevnosti https://fct-altai.ru/
   kde keď sčítame Česko a Slovensko:
   http://www.imagehosting.cz/images/screentnt.png

   tak sme na treťom mieste za Ruskom a Ukrajinou, čo je na počet obyvateľstva výborná hodnota.
   Tak by možno bolo možné tieto správy chápať aj ako podpora HNR.

   Hymna ožíva :)

   Odpověď
   • I bez toho sečtení je to skvělý výsledek. Překvapuje i sledovanost z Německa, zajímavé.

    Odpověď
    • To je pochopitelné. V Německu žije početná ruská menšina…

     Odpověď
     • A, na to bych zapoměl. Už jsem na chvíli myslel že Němci tak poctivě studují, docela by se jim to hodilo.

      Odpověď
  • Dnes k tomu vyšla tato zpráva
   http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/176228-singapursky-student-ktery-zemrel-na-slovensku-daroval-organy/

   Odpověď
 43. Mezi nimiž byli fotbalisté brazilského klubu Sapocoense havarovalo v Kolumbii, informovala televize Univision.Podle zprávy bylo na palubě 72 cestujících a 9 členů posádky. Fotbalisté letěli do kolumbijského města Medellin, aby se zúčastnili utkání Jihoamerického poháru. K havárii došlo v provincii Antiochia v okrese La Union.
  Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201611294215210-Kolumbiia-havarie-letadlo-brazilsti-fotbaliste/
  mesto zalozil -Quintus Cecilius Metellus Pius
  http://www.rozhlas.cz/zpravy/svet/_zprava/letadlo-s-brazilskym-fotbalovym-tymem-havarovalo-v-kolumbii-na-palube-bylo-zrejme-82-lidi–1674142

  Odpověď
 44. Daniela I. 28.11.2016 o 12:54

  K tarotovými kartám v The Economist na r. 2017
  Karta The Tower (veža) -myslím, že sa vzťahuje k Veľkej Británii (GB).
  https://deusnexus.files.wordpress.com/2016/11/the-tower.jpg?w=610

  Vychádzala som z týchto správ a reálií:
  1/ Čínske anime – promovideo k európskemu šampionátu vo futbale EURO 2012. Na pozadí futbalovej hry beží apokalyptický príbeh – zničené starobylé symboly Európy, okrem iného horí aj anglický Big Ben.
  http://leva-net.webnode.cz/products/analytika-vp-sssr-cinske-anime/

  2/ Illuminát Alex Romanov v r. 2012 verejne vyzval kráľovnu Alžbetu II., aby vrátila korunu Isis, ktorá ju chce späť ( staroegyptská bohyňa Isis/Eset) – čas vo videjku: 14:11
  http://www.znakovi-vremena.net/chodoin_daikaku.htm

  3/Oslabovanie pozícii GB vo svete – symbolické odovzdanie centra koncentrácie riadenia Číne
  https://1gr.cz/fotky/idnes/15/103/cl6/ABA5eb729_3ddb51f8de8740d6b7ec73c14f7d785d_0.jpg
  http://1gr.cz/fotky/idnes/15/103/org/ZAR5ebb8a_b69c6663d2c545d692860a11188a2d1b_0.jpg

  4/ Brexit – „nečakaný dar“ padnúci GB do vienka, promptná abdikácia Camerona a ustanovenie obetného baránka T. Mayovej do premiérskeho kresla. Konečné rozhodnutie o aktivácii čl. 50 Lisabonskej zmluvy o vystúpení ( kedy a ako z EÚ von) si vláda, najvyšší súd a parlament pohadzujú medzi sebou ako horúci zemiak. Neurčitosť riadenia, nerozhodnosť zvyšuje napätie v spoločnosti.
  http://www.hlavnespravy.sk/britsky-sud-rozhodol-ze-brexit-musi-musi-odobrit-parlament/853974
  https://euractiv.sk/clanky/buducnost-eu/britania-bude-na-brexit-potrebovat-suhlas-parlamentu/

  5/ Za starostu Londýna bol zvolený moslim Sadiq Khan.
  http://www.aktuality.sk/clanok/336379/londyncania-si-zvolili-za-starostu-moslima-sadiqa-khana/
  Myslím, ale neviem isto, či pri tejto príležitosť „omylom“ neuniklo do éteru kráľovnine vyjadrenie – Aj tak pre nás tu budú posledné Vianoce, alebo niečo v podobnom duchu.

  6/ Návšteva patriarcha Kirilla v Londýne – prijala ho sama Alžbeta II.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201610183981186-Prani-Alzbeta-II-setkani-patriarcha-Kirill/

  7/ V Deň vojnových veteránov ( tiež Deň červených makov), ktorý je venovaný pamiatke vojnových veteránov I. svet. vojny a ktorý sa celosvetovo pripomína dňa 11.11., bola celá kráľovská rodina odetá v čiernom. Žeby taký hlboký zármutok za padlými v I. svet. vojne?
  http://www.blesk.cz/galerie/celebrity-kralovske-rodiny/461158?foto=5
  http://www.blesk.cz/galerie/celebrity-kralovske-rodiny/461158?foto=4

  8/ Oznámenie o plánovanej rekonštrukcii Buckinghamského paláca ( rezidencia kráľovnej Alžbety II.) – dôvodom je znížiť riziko prípadného požiaru alebo zatopenia paláca (moja pozn. – prípadne dobré opevnená bašta chrániaca obyvateľov pred rozzúreným davom)
  http://www.webnoviny.sk/zaujimavosti/clanok/1119071-buckinghamsky-palac-dostane-novy-sat-renovacia-potrva-roky/

  Z týchto správ mi vychádza, že občianske nepokoje (dav s červenou vlajkou s kosákom a kladivom) a protimoslimské nepokoje (dav s krížom) vypuknú v GB –domnievam sa, že sa zrealizuje revolúcia podobného druhu ako v Ruskej Impérii v r. 1917. Požiar v Londýne – nemusí to byť zrovna Big Ben, môže to byť Bank of England, prípadne celá londýnska City ako finančné centrum (kostra, opora finančného systému), čo by bol signál zavŕšenia prechodu centra koncentrácie riadenia do Číny.

  Výsledkom nepokojov ( revolúcie) môže byť aj zánik Britskej monarchie, v podstate celého Commonwealthu . Kráľovská rodina bude evakuovaná – emigruje do USA. Pre túto domnienku existuje videjko natočené s kráľovnou k príležitosti LOH Londýn 2012 – „Dobrý večer pán Bond!“
  http://revue.idnes.cz/kralovna-alzbeta-ii-bondgirl-dgx-/zajimavosti.aspx?c=A130406_135121_zajimavosti_zar
  a tiež správa o 99 roč. starenke Americe, ktorá získala občianstvo USA. Totiž súčasná kráľovská dynastia nesie meno Windsor práve 99 rokov. V roku 2017 dynastia Windsor zavŕši stroročnicu – dňa 17.07.1917 kráľ Juraj V. prijal rozhodnutie o zmene mena panovníckeho rodu zo Saxe-Coburg-Gotha na Windsor. Žeby po 100 rokoch revolučné uzavretie Windsorskej matrice??? ako tomu bolo pred 100 rokmi (07.11.1917) v Ruskej Impérii s matricou dynastie Romanovcov???

  Karta Judgement (rozsudok, rozhodnutie) –domnievam sa, že súvisí s prvou kartou ( teraz neriešim úlohu Trumpa – americký Jeľcin, pri preformatovaní USA).
  http://cdns.yournewswire.com/wp-content/uploads/2016/11/judgement-195×300.jpg
  -Trump sediaci na severovýchodnej strane glóbusu na nejakom „tróne“ ovinutom americkou vlajkou s kráľovskými insígniami – jablkom a žezlom, avšak bez koruny ( korunu žiadala vrátiť Isis – predpokladám GP), čiže Trump nebude plnohodnotým vládcom krajiny, ale svojimi rozhodnutiami bude nejakým spôsobom riadiť a ovplyvňovať život, deje, správu v Commonwealthe. V tejto súvislosti je veľmi zaujímavé videjko, opäť s kráľovského domu „Invictus Games“ , v ktorom si princ Harry, za prítomnosti kráľovnej, telefonuje s Obamovcami – „Hail To The Chief“ …
  http://revue.idnes.cz/princ-harry-alzbeta-ii-barack-obama-invictus-games-fs0-/lidicky.aspx?c=A160429_221517_lidicky_zar
  Takže to je môj laický výklad. Správny? Nesprávny? Požijem,…. uvidíme …

  Odpověď
  • Pjakin k obálce Economistu říká, že si jen státní elity hrají na globalisty a že cílem je „revoluce“ v Rusku http://www.vodaksb.eu/diskuse/video/comment-page-4/#comment-13543

   Odpověď
   • Daniela I. 29.11.2016 o 12:44

    JanaK, vďaka za odkaz :-), toto videjko mi ňáko ušlo :-(
    Hm, hm…takže neokons dostali príležitosť zahrať sa s tarotom na prediktora. Táto možnosť ma vskutku nenapadla, tu bola základná chyba v mojich úvahách. Keď som pozerala na tarot, nešlo mi do hlavy, že by GP týmto odkazom podporoval a podnecoval nejaké nepokoje a revolučné nálady v RF, keď sám má v súčasnom období záujem na jej stabilite. Takže som vo svojich úvahách automaticky vylúčila, že by „Veža“ mala nejaký vzťah k RF.
    Nuž, veštica tarotu zo mňa nebude. Ešte že od mojich vízii nezávisí život druhého. Čiže, Šuster drž sa svojho kopyta. :-D

    Odpověď
    • Danielo, zatím byl vždy předpoklad, že Economist je práce GP. Dala sis s tím hodně práce. Tvoje příspěvky čtu ráda, nemělo by Tě to odradit od další „věštecké“ práce.

     Odpověď
     • Daniela I. 29.11.2016 o 16:19

      Vďaka za reakciu :-)

      Odpověď
      • Danielo, tvůj rozbor je dobrý. A sama si doteď nemyslím, že by ten „ekonomisttarot“ měl vztah jen k Rusku – a konkrétně karta věže se vztahovala pouze k pokusům vyvolat chaos v Rusku.
       A i kdyby si na Ekonomist „hráli“ jen neokoni – pak tím přece jen světu „něco“ sdělují – i kdyby šlo pouze o jejich zbožná přání. I tak je dobré vědět, co zamýšlejí nebo kam chtějí, aby se situace ubírala.
       Tvůj rozbor „věže“ se mi zdá hodně zajímavý – a ne tak zcela od věci. Však k tomu bylo už před lety více „zpráv“ a to nejen v tom čínském anime, ale také ve filmech nebo komiksech.
       Scény z tohoto filmu se mi hodně vryly, takže si (osobně) myslím, že „náhodně“ to nebylo…
       https://www.youtube.com/watch?v=oqDYDpJfRew
       PS: Díky za ten zajímavý rozbor.

       Odpověď
 45. niekto rozbor?
  http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/412131-pri-aucklande-stroskotala-lod-s-rybarmi-najmenej-sedem-mrtvych/

  Odpověď
 46. Včera, na ,,Čierny piatok“, o 17:30 hod. (11) bol v centre Londýna výpadok elektrického prúdu.
  Odpojenie od vedenia. Pre Britániu asi čierne časy.
  http://www.ta3.com/clanok/1095073/centrum-londyna-zahalila-tma-v-uliciach-zavladol-chaos.html

  Odpověď
  • Na najväčší sviatok konzumu, fuj, kedy sa zombíci masovo bijú o kúsky im podhodené. Áno, koniec konzumu a zomrie sa blíži, otázka je, prečo takto GP? alebo niekto zdvíha napätie v spoločnosti…

   Odpověď
   • Oracle 911 26.11.2016 o 10:19

    Aby banky a iné firmy mali výhovorku prečo preniesť svoje centrá inam.

    Odpověď
    • A včera pri dopravnej nehode vo Švajčiarsku zomrela vnučka ruského milionára Lebedeva, ktorého väznili s Chodorkovským. S 23 ročným priateľom (synovec jedného z funkcionárov ruskej vlády), vleteli o štyroch hodinách do jazera Lugano neďaleko obce Kastagnola v švajčiarskom kantóne Ticino. (Prečo to tak podrobne píšu? Je to odkaz?)
     http://www.aktuality.sk/clanok/393786/telo-vnucky-ruskeho-milionara-vylovili-zo-svajciarskeho-jazera/

     Odpověď
 47. Zelajte si nieco, dnes pada v Europe Skype for Business…

  Odpověď
 48. Ruský torpédoborec zachránil posádku ukrajinskej lode z Mariupole, ktorá vyslala signál o pomoc.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201611244186725-ruske-valecne-plavidlo-zachrana-posadka-ukrajinaska-lod-more/

  Odpověď
 49. Možná tu o tom byla řeč. Poslední cca týden-10 dní se odehrává souboj o mistra světa v šachu mezi Karjakinem (Rusko, narozen v Krymu) a Carlsenem (skandinávie).
  22.11. se hrál osmý zápas, ve kterém Karjakin po sedmi remízách poprvé vyhrál, navíc s černýma.

  http://www.nss.cz/v-boji-nervov-vitazi-karjakin

  Odpověď
  • https://russian.rt.com/sport/article/335209-karyakin-karlsen-nichya-devyataya-partiya

   Odpověď
  • Připomělo mi to zápas Spasský-Fischer, egregoriálně-matriční magii proti SSSR.

   Odpověď
   • Zrovna nedávno běžel v TV film Tah pěšcem. Film je o Fischerovi, ale značná část byla věnována tomuto mistrovství r. 1972. http://www.csfd.cz/film/275336-tah-pescem/diskuze/

    Odpověď
    • Film je třeba zde: https://prehrajto.cz/tah-pescem-2014-cz-dabing-drama/580be9a2986b9

     Odpověď
     • Aha, tam je to za poplatek, tak třeba zde: https://www.filman.cz/tah-pescem/

      Odpověď
   • Ohľadom Krymu:
    V starogréčtine slovo krimá (κρίμα) znamená: rozsudok, verdikt…

    Odpověď
    • je to v jazyku toho, pre koho je správa určená, kto má významu rozumieť. Helada bola kedysi jedným z centier západnej biblickej konceptuálnej moci, pochopia to… Nehovoriac o tom, že Krym je skutočne magickým miestom pokiaľ ide o egregoriálno-matričné javy.

     Odpověď
   • http://sport.sme.sk/c/20381735/na-pripravu-mal-milion-najmladsi-velmajster-vyzve-sampiona.html

    Odpověď
  • Carlsen uz vyrovnal.

   Odpověď
  • Předposlední partie skončila remízou. Dnes se hraje poslední – Двенадцатая партия матча за мировую шахматную корону между Магнусом Карлсеном и Сергеем Карякиным состоится в понедельник. Начало – в 22.00 по московскому времени.

   Odpověď
   • Priebezne to sledujem aj live,co som sa docital od sachistov tak nechapu preco Karjakinovi davaju take male sance na uspech,jeho sila spociva v brilantnej obrane a psychike ktoru ma o dost vyrovnanejsiu ako Carlsen,to ze rus vyhral s ciernymi bolo obrovske prekvapenie a aj ked Magnus o dve partie vyhral vsetko je stale otvorene,Karjakin od zaciatku ako vyzyvatel nema co stratit a ked bude vysledok co najdlhsie nerozhodny bude to z hladiska psychiky jeho velke plus lebo obhajit titul musi Carlsen,posledna partia zacina nor a ked bude remiza,pravidla umoznuju ten sach na dalsie partie zrychlit tusim dalsich 6,a ak sa nerozhodne nastupuje blitz sach kde maju hraci o dost menej casu na tahy a to uz je mozno loteria,videl som nora v blitzi a ten je rychly dokaze nakombinovat vela tahov a ci tam bude stacit rusova psychicka odolnost a def taktika je otazne, v kazdom pripade rus prekvapil takyto vyrovnany zapas sa nepredpokladal uz od zaciatku, tolko zo sachoveho okienka :D

    Odpověď
   • Dvanáctá partie skončila rychlou remízou. Při nerozhodném stavu 6:6 určí vítěze středeční tie-break.
    Zdroj: http://sport.lidovky.cz/spektakularni-bitva-o-sachovy-titul-bude-mit-pokracovani-rozhodne-tie-break-1vu-/ostatni-sporty.aspx?c=A161128_221559_ln-sport-ostatni_lar

    Odpověď
 50. Minulý pátek, 18.11., v 18 hod., byl ve svém domě, v německém Neu Ulmě zastřelen druhý světový šampion v kick boxingu Musa Musalajev (37 let), přezdívaný „Princ Tatarstánu“.
  Musa Musalajev byl v roce 2012 oficiálním velvyslancem Univerziády – 2013. V tomtéž roce se přestěhoval do Německa.
  https://ria.ru/sport/20161123/1481973102.html

  Před sedmi měsíci ve městě Baden-Württemberg byl zavražděn ex-šampion v kick boxingu Sergej N, rodák z Kazahstánu. Mimo jiné, byl členem Akademie bojových umění ve Stuttgartu.
  https://life.ru/t/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/935778/politsiia_ishchiet_sviaz_miezhdu_musoi_musalaievym_i_kikboksierom_ubitym_russkoi_mafiiei

  Před dvěma týdny bylo na jihozápadu Moskvy nalezeno tělo zastřeleného dvojnásobného mistra světa v kick-boxingu 29 letého rodáka ze severního Kavkazu Džabraila Džabrailova. Zpráva o tom byla zveřejněná 7.11.2016.
  http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201611071642-avjx.htm
  ¨
  Policie nevylučuje, že všichni boxeři byli zavraždění „ruskou mafií“. Já o tom mám silné pochybnosti, protože „ruská mafie“ je moc pohodlný faktor, na který se dá svést všechno.

  Takže, co máme: tři vraždy třech kick boxerů, všichni byli mistři světa, dva z nich muslimové, pocházející z Ruska a jeden pravděpodobně Rus (nezjistil jsem plné jméno), pocházející z muslimské země. Všichni byli zastřelení, dva v Německu, jeden v Moskvě.
  Ty vraždy mají příliš mnoho společných prvků na to, aby se to dalo sepsat na náhodu.
  Co vás k tomu napadá, proč někdo zabijí světové šampiony v kick boxu?

  Odpověď
  • Napadá mi len taká hlúpa podobnosť. Včera keď písali o tom ako sa rozbil USS Zumwalt, písali, že zakotvil v prístave Balboa (tak sa volal boxer Rocky Balboa)
   https://cz.sputniknews.com/svet/201611224175563-americky-supertorpedoborec-panamsky-pruplav/

   Dneska tak isto v rádiu húdli o Litvinenkovi, má 10 výročie smrti. Ja neviem či to niekto vyšetroval, ale hádzali vinu na tých ruských agentov, ako keby to bola pravda.

   Vraždy obyčajne v dave vyvolávajú hnev a pocit nespravodlivosti. Na koho má byť namierený hnev? Najmä teraz ak sa Rusko a bežný ľud cíti viac na koni s výhrou Trumpa? Na Nemecko, Britániu? Prečo? EU teraz rieši svoju ďalšiu stratégiu… Chce niekto zničiť zárodky možnej spolupráce pre prípad že by sa zmenili politický lídri na proruskejších?

   Odpověď
   • Ten Balboa mne taky zaujal, a zrovna teďka tři soboty běžely tři díly Rockyho.

    Odpověď
  • Oracle 911 23.11.2016 o 15:06

   Asi sa zamočili do niečoho nekalého a chceli sa z toho vycúvať.

   Odpověď
  • TauRus

   http://www.cas.sk/clanok/247409/majster-sveta-v-kickboxe-zomrel-pri-skuskach-do-jednotky-specnaz/

   29-ročný ( 11) šampión Alexej Kočkin zomrel v meste Ufa po štyroch povinných sparingoch s vojakmi špeciálnej jednotky Smerč Federálnej služby pre výkon trestu – obdoby slovenskej väzenskej stráže. Po poslednom boji športovec upadol do kómy. V nemocnici uňho zistili otras mozgu a zlomeninu lebečnej kosti.

   http://orava-liptov.sk/david-cerven.htm

   Slovenský kick-boxerista Dávid Červeň, bol zastrelený políciou na Novom Zélande
   Tento článok bol napísaný 3. augusta ( 11) 2015, večer.
   Polícia v meste Auckland, štát Nový Zéland, dnes zastrelila mladého muža pochádzajúceho zo Slovenska. Muž mal 21 rokov, a jeho meno je Dávid Červeň. Na Novom Zélande bol od 20.. marca 2015. Patril ku sto mladým ľuďom zo Slovenska ktorí na Novom Zélande pracujú v rámci programu pracovných dovoleniek.

   Odpověď
   • To už vypadá na nějakou epidemii v kick boxingu…

    Odpověď
 51. 22.11. výpadek cz/sk google služeb… zajímavé, dalo by se určitě nějak interpretovat.

  Odpověď
  • Oracle 911 22.11.2016 o 20:12

   Čo povieš na toto?
   http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-29/#comment-13288

   Odpověď
   • Vidím to podobně, souhlas.

    Odpověď
  • Což takto:
   https://www.novinky.cz/internet-a-pc/421417-google-postihl-velky-vypadek-nefunguje-youtube-ani-gmail.html

   …Výpadek se týká i zahraničí-
   Podle serveru downdetector.com, který detekuje výpadky jednotlivých serverů, se výpadek netýká pouze České republiky, ale také části Německa, Rakouska, Polska, Slovenska, Maďarska či Slovinska.

   No může to být jen problém v konkrétní jedné páteřní páteřní síti internetu, ale státy jsou rozhodně zajímavé. :-)

   P.S. Dodám co jsem viděl: Do energetického pole patří: ČeskoSlovensko, Zakarpatská Rus s menší částí Ukrajiny, Bavorsko, část Rakouska okolo Vídně, Maďarsko a poněkud neochotně i Polsko. Na Slovinsko nemám názor.

   Odpověď
  • Nepoložila by sa ohľadne tohto otázka aj Pjakinovy?

   http://prntscr.com/danalt
   http://prntscr.com/danb28

   Odpověď
  • Já bych přidal toto:
   https://www.root.cz/clanky/kdyz-vypadne-google-rozbije-se-internet/

   „Nevíme, co přesně se stalo, ale podle našich informací byl problém v routingu do české Google cache, která leží v Praze. Google směruje své uživatele pomocí DNS odpovědí a veškerý provoz z okolí je tedy stahován do jednoho centra. Pokud spojení končí kvůli chybě v routování v černé díře, nefunguje nikomu v blízkém okolí nic.“

   V podstatě je to obrovský provar, protože postižena byla i komunikace androidích smartphone a to nejen směrem na jiné (negooglovské) stránky. Co tím myslím, znamená to že google ve svých androidích zařízeních podsouvá vlastní DNSka, tedy kdykoli si google zamane pošle Vás na veškeré adresy přes svojí cache (mezipaměť), a tam logicky může odchytit absolutně veškerý provoz. Správně by člověk měl mít DNS od svého poskytovatele, i z hlediska logiky, protože proč by někdo (teoreticky, my víme proč) provozoval svoje DNS, když je za to odpovědný poskytovatel. Tím mají přístup absolutně k veškerým datům která tečou na internet od a do těchto zařízení. Samosebou, mohli by myslet cache pro uchovávání „jen“ záznamů o IP adresách, ale to jim trvalo nahodit 2 hodiny? DNSko? Nesmysl.

   Odpověď
 52. 61letá Valerie z Alabamy každý den hlídá svou vnučku Lolu, když jsou její rodiče v práci. 11měsíční holčička většinu času prospí.
  V 11. měsíci života začíná dítě prosazovat svá přání
  13 sekund nebylo dite videt
  Valerie je velmi nízká, měří pouhých 155 cm -tedy znamená „silná“ nebo také „něco platná“.
  Valérie svátek 18. dubna.- 1946 – Společnost národů ukončilo činnost.
  Lola-podle Aois-Louise – („Ludvíkův syn“) nebo Ludvík, to znamená „slavný bojovník“. Svátek v CR 16 září – Mezinárodní den ochrany ozónové vrstvy.
  Alabama jako 22. stát v pořadí v USA
  Valeriánské kapky, k řešení problémů s nespavostí, nervozitou, úzkostí i duševním napětím.
  http://sdilejte.to/post/3949,1,malou-holiku-hldala-jej-babika-co-zachytila-skryt-kamera-je-velmi-zajmav.html
  http://www.today.com/parents/grandma-overboard-woman-falls-crib-millions-laugh-t105098

  Odpověď
 53. Znova Malé Karpaty, pár km od Majdánu. Dobrovoľník opravoval zrúcaninu kláštora Katarínka a spadol. Upozoznenie od HNR? 17.11., 19-ročný o 19:00 hod., pád z 20 metrov
  http://www.ta3.com/clanok/1094612/z-klastora-v-malych-karpatoch-spadol-mladik-tazko-sa-zranil.html

  Odpověď
 54. Dnešek je plný znamení, pro chápavé.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/421004-hazarder-v-yellowstonskem-parku-sesel-umyslne-z-chodniku-uvaril-se-v-horkem-prameni.html

  Odpověď
  • Vzpoura UI proti lidem začala :-D

   Robot přepadl muže v čínském městě Shenzhen, člověk byl hospitalizován

   https://cz.sputniknews.com/svet/201611184152171-cina-robot-uceni-deti/

   Odpověď
 55. Burger King v Rusku přejmenoval svou kávu Americano (za 70 rublů) na Russiano (za 49 rublů).
  https://cz.sputniknews.com/svet/201611184145067-burger-kava-russiano/

  Odpověď
 56. Neznámí lidé stříleli během narozenin 2 leté dítěte ve státě Tennessee, matka dítěte zemřela,nejméně 7 lidí bylo zraněno, informuje televizní stanice WMCA.
  Incident -Dyersburg. Zranění,- šestileté dítě, byli hospitalizováni.
  vyřizování účtů mezi místními bandami.
  Podezřelí mohou být 3.
  Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/201611184148822-usa-strelba-deti-oslava/
  dyer – barvič (koniec farebnych revolucii)
  2 leté dite – Ukrajina – ostava bez matky – bábkovodiča
  matka ditěte zemřela – Nulandová už nedovezie koláčiky – teraz vážne, včera Soroš onemel užasom
  ostatní maju byt hospitalizovaní ( zakonzervovanie banderovcov) – nemocnici hlídá policie
  7 bolo zraneno- vystraha aby sa zmenili

  Odpověď
  • Oracle 911 18.11.2016 o 11:07

   Nemyslím si, že to 2 ročné dieťa je Ukrajina ale samotný majdan a hospitalizácia je skôr liečenie Ukrajincov než konzervovanie banderovského projektu (a bude sa to liečiť poriadkovými silami). Čo sa týka 7, banderizmus je projekt kurátorov biblického projektu, takže samotný biblický projekt bude na Ukrajine naštrbený.
   A 3 je počet vodcov ktorý majdan odrovnajú.

   A Tennessee je z indiánskeho (cherokee) Tanasi-miesto stretnutia (okrem iného), takže…

   Odpověď
   • Oracle 911-dakujem

    Odpověď
    • Oracle 911 18.11.2016 o 12:48

     Nemáš za čo. :)
     Aby som doplnil TauRus pred cca mesiacom priniesol správu o tom, čo sa dialo okolo oslavy výročia smrti toho chasidského rabína (prasknuté potrubie, splašky na ulici Puškina atď) a tvoja správa má súvislosť asi aj s týmto.

     Odpověď
     • k tomu 2 ročnému dietatu..tiež som myslela Majdan- je to 2 roky, ale ked nemám klud pri myšlienke, (telefony atd-potom píšem bud ako tatar či akoby som písala telegram :( ) Oracle napísal si to pekne, zrozumitelne. Dakujem

      Odpověď
      • Oracle 911 18.11.2016 o 13:23

       Vybudené emócie vedú k skratom alebo k blokom v konaní a/alebo v myslení, sám mám s tým skúsenosti a žiaľ napriek všetkému nepoznám žiadne relaxačné techniky.

       Odpověď
  • A k té zprávě ale patří ještě:
   https://cz.sputniknews.com/svet/201611184146759-usa-prodana-aukce-deska-desatero/

   Odpověď
 57. V rámci svého zaměstnání vidím každý den určitá čísla, souhrn objemu práce který nás ten den čeká.
  Ta čísla se promítají do práce cca 5000 zaměstnanců. Každý den na ně koukám a už dlouho v nich vidím matriční souvislosti, velice často se tam objevují výrazná čísla, a korespondují s tím co se ten den děje.
  Dneska: 11 – 1 – 11 – 3
  Prolínání matrice 11:11 s 13kou? Tedy, že matrice GP už jedou v matrici 13 (HNR>MIM)

  Odpověď
  • a zase, druhá dnešní sada – 109 – 22 – 22

   Odpověď
   • U nás to teď také sleduji, ze všech možných termínů na firemní vánoční večírek, nakonec vyšel 22.prosinec.

    Odpověď
 58. Paralela medzi dvomi supersplnmi a dvoma začiatkami novej éry:
  26. 1. 1948 – superspln
  – o necelý mesiac začali udalosti víťazného februára. Nástup socializmu v Československu.
  Horná krivka sinusoidy trvala 41 rokov. Dolná krivka (obrat do kapitalizmu) 27 rokov.
  14.11. 2016 – rovnaký superspln.
  - víťazstvo Trumpa spúšťa pozitívne zmeny už v Rusku, zatknutie Uljukajeva – liberálne finančné elity. Zmeny určité nastanú aj v CR a SR, pozitívne, predpokladám.

  Odpověď
  • Velice zajímavý poznatek. Jakoby ohraničení jednoho období v daném procesu, tedy jedna vlna sinusoidy.

   Odpověď
  • Ono toto bol celko zaujímavý spln, ja aj mama máme pri nich problémy zo spánkom, ale pri tomto to bolo super.
   Mne to príde i v osobnom živote, že r. 2017 bude výrazne transformačný, taký vrchol v hmote. A 2018 sa už začnú prejavovať prvé plody v živote každého z nás.

   Odpověď
 59. Zdá sa to nepodstatné, ale je to matrica. Najprv ma nahnevalo, že na Slovensku vyťali krásny zdravý strom kvôli Vianociam v Bruseli, no keď som čítala ďalej, pochopila som. Strom – druh jedle – je pôvodom z Ameriky a u nás nerastie.
  Milý, krásny americký strom, vidno, že sa ti u nás darilo, lebo si sa rozrástol do úctihodných rozmerov. No už ohrozuješ našich ľudí, a preto tu už nemôžeš žiť. Tak šup – šup do Bruselu, tam ťa ešte nejaký čas budú obdivovať! :)
  http://www.ta3.com/clanok/1094367/v-malych-karpatoch-vytali-22-metrovy-strom-skrasli-vianocny-brusel.html

  Odpověď
  • a má 22 metrov

   Odpověď
  • pekne :-)

   Odpověď
  • To je veľmi dobrá zpráva.

   „Je to náš pozdrav do Bruselu pri príležitosti nadchádzajúcich Vianoc,“ dodal Staník. :-D

   Odpověď
   • Oracle 911 15.11.2016 o 13:30

    Súhlas, skvelá správa z matričného hľadiska, lebo ak strom symbolizuje informačný systém, tak to znamená koniec informačného systému inštalovaný pindosmi na Slovensku t.j. najskôr o 2-3 mesiace najneskôr do konca budúceho roku všetko bude inak.

    Odpověď
   • pozitivne :)

    Odpověď
  • To sa im teda vydarilo. Výstižnejšie to už hádam ani nešlo. Všimla som si, že sa teraz často vyskytuje číslo 9. Neviem, či je to zmena, či koniec niečoho, a čo v mayskom kalendári to už vôbec.

   Odpověď
   • Ešte by sa dalo dodať, že majdan bude na vianoce.

    Odpověď
   • Zajímavé. Taky ho v poslední době vidím „všude“, a ještě 19,91,919

    Odpověď
 60. feri.ecte 14.11.2016 o 11:22

  Košický údržbár neprežil pád z lešenia.
  http://spravy.pravda.sk/cierna-kronika/clanok/410828-kosicky-udrzbar-neprezil-pad-z-lesenia/
  „Počas údržbárskych prác spadol z lešenia 34-ročný muž z okresu Košice-okolie. Ako informoval agentúru košický policajný hovorca Alexander Szabó, muž na mieste zomrel. Polícia okolnosti nešťastia vyšetruje.“
  34-ročný => 3+4=7, to je matricna sprava
  Co znamena údržbár, údržbárske práce a lešenie, policajný hovorca Alexander, pomoze mi niekto to spravne pochopit?

  Odpověď
  • koniec vplyvu USA na Slovensku

   údržbár = riadiace kádre, spravujú štát
   údržbárske práce = politická sféra
   lešenie = umelý dočasný systém od roku 1989
   policajný hovorca Alexander = pri jeho mene mi napadol ruský pôvod, policajný hovorca = hlásna trúba zákonodarnej moci

   po obvinení a odvolaní Uljukajeva v RF bolo oznámené, že sa na Slovensku môžu začať čistky
   informácia sa dnes šíri naozaj rýchlo

   Odpověď
   • Zachránce psa v Kostromě také Alexandr.

    Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>