Egregoriálně-matriční projevy

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. 13.5.2019
  Na D1 pred Bratislavou sa prevrátil kamión, vytvorila sa 11 kilometrová kolóna
  Na D1 pred Bratislavou smerom zo Senca sa v pondelok doobeda prevrátil kamión. Na ceste sa tvoria kolóny, vodiči musia v tomto úseku rátať so zdržaním. Informuje o tom Zelená vlna RTVS.
  Podľa informácií Zelenej vlny je blokovaný stredný a ľavý jazdný pruh. Kolóna má 11 kilometrov a začína sa už pri Blatnom, vodiči sa zdržia zhruba dve hodiny.
  https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/511824-premavka-v-bratislave-a-na-prijazdovych-komunikaciach-je-spomalena/

  Odpověď
  • To aký znak má na kapote?

   Odpověď
   • Aha, je to logo SCANIA, česko má na MS podobné s levom: https://www.autozive.cz/okopiroval-cesky-hokej-logo-scania-ma-ve-znaku-uplne-jine-zvire/

    Odpověď
   • Dobrý postřeh.

    Odpověď
 2. Nádherná a symbolická udalosť sa udiala 9. mája v Nikolajeve (Ukrajina):
  V blízkosti pamätníka Hrdinom-Olšancom v čase kladenia kvetov a prevedenia piesne „Žeriavy“ sa na oblohe objavili dva kliny žeriavov, a potom vtáky krúžili nad námestím. Ľudia začali kričať: „Pozrite sa, pozrite sa!“, a ukazovali na oblohu. Mnohí nemohli zadržať slzy. A zatiaľ čo nesmrteľné verše Rasula Gamzatova plávali nad okupovaným mestom, vysoko krúžili žeriavy nad námestím, kde sa zhromaždili potomkovia víťazov, ktorí nezabúdajú. Pod videom o tejto udalosti, uverejneným na webe, zanechali komentáre účastníci :
  „…Symbolické v maximálnej miere! Ženy kričali. Mravčenie na koži… “ „Samotní Olšania, ktorí mesto oslobodili v roku 1944, leteli nad ním!“ „Bolo to ako zázrak! Keď zaznela pieseň, objavil sa klin žeriavov a odletel, keď tá pieseň skončila, “povedal ďalší svedok udalosti.
  https://rusvesna.su/news/1557553034
  Žeriavy:
  Na vojakov, z krvavých tých polí,
  myslím v duchu, nevyrieknem slov.
  Nezomreli smrťou, ktorá bolí,
  menia sa na bielych žeriavov.

  Až doteraz z tých minulých časov,
  vždy keď letia, počuť tiché hlasy.
  Napĺňa mi srdce trpkou krásou
  sledovať ich pravidelné trasy.

  Letí, letí oblohou klin stály
  letí v šere končiaceho dňa.
  Nechám šík ich, teraz letieť v diali
  raz tam bude, miesto aj pre mňa.

  Nastane deň a v žeriavom kŕdle
  budem letieť v modro-šedej hmle.
  Ako vták vám z nebies slová múdre
  skríknem, že na Zemi nie je zle.

  Na vojakov z krvavých tích polí,
  myslím v duchu, ticho a bez slov.
  Nezomreli smrťou, ktorá bolí,
  menia sa na bielych žeriavov.
  https://www.youtube.com/watch?v=XZZHISSfHv4
  Nikolajevsk je súčasťou Ukrajiny a obyvatelia sa cítia sa byť okupovaní chuntou. Prikladám niektoré správy :
  http://www.srspol.sk/clanek-nikolajevski-povstalci-sa-pripravuju-na-boj-s-kyjevskou-chuntou-video-10763.html
  Aj predstavitelia Nikolajevskej oblasti sa prihlásili k vytvoreniu Maloruska
  https://www.topky.sk/cl/1000745/1643435/PRAVE-TERAZ-Proruski-separatisti-na-vychode-Ukrajiny-sa-spojili–Vyhlasili-novy-stat-
  Dokonca v Nikolajeve bol zrejme zavraždený riaditeľ miestneho letiska, o ktorom je možné predpokladať, že mal nejakú účasť/vedomosť ako pilot na zostrelení malajzijského civilného lietadla (linka MH-17) 17. júla 2014. V tento deň vzlietol na Su-25 vyzbrojenej raketami vzduch-vzduch R-60 a po návrate na základňu bol zjavne vydesený a tvrdil, že „nejaké lietadlo bolo v nesprávnom čase na nesprávnom mieste“…
  https://www.hlavnespravy.sk/pilot-ukrajinskej-stihacky-su-25-podozrievany-zo-zostrelenia-malajzijskeho-boeingu-spachal-samovrazdu/1344384
  Aj v tomto meste sa pokúšajú ukrajinskí fašisti vychovávať budúcich banderovcov, aby potlačili historické korene obyvateľov.
  https://www.noveslovo.sk/c/Vysmazany_separatista

  Odpověď
  • Naozaj nádherná a symbolická udalosť tie žeriavy.

   Odpověď
 3. Nasredin 12.5.2019 o 9:54

  Byl Izrael odkázán do patřičných mezí ?

  Izraelský sen se rozplynul. Robotická sonda nezvládla přistání na Měsíci

  Robotická sonda Berešit izraelské neziskové organizace SpaceIL nezvládla čtvrteční přistání na lunárním povrchu. Letové středisko ztratilo se sondou kontakt a následně oznámilo, že pokus o měkké přistání byl neúspěšný. Berešit byl prvním izraelským a zároveň prvním soukromě financovaným aparátem, který se o měkké dosednutí na Měsíci pokusil. Dosud dokázaly sondy na povrch Měsíce úspěšně dopravit jen Rusko, USA a Čína.

  Během přistání se Berešit potýkal s řadou problémů, mimo jiné s motory. Ještě před tím, než se sondou letové středisko ztratilo kontakt, odeslal přístroj z výšky 22 kilometrů nad Měsícem fotografii.

  https://echo24.cz/a/ShZLF/izraelsky-sen-se-rozplynul-roboticka-sonda-nezvladla-pristani-na-mesici

  Odpověď
 4. Pri meste Příbram núdzovo pristáva lietadlo, na letisku zasahujú hasiči.
  https://www.idnes.cz/praha/zpravy/nehoda-letiste-dlouha-lhota.A190511_112658_praha-zpravy_jumi

  Odpověď
 5. Oracle 911 11.5.2019 o 10:36

  Nejaký čas mi vŕta hlavou táto vzkazka:
  http://leva-net.webnode.cz/products/proroctvi-soucasne-etapy-niceni-detskych-dusi-vedy-a-skazky/
  Konkrétne časť o spálení žabej koži, ktorá je asi o zničení US$ lebo žaba sa asociuje so zelenou farbou a US$ má prezývku „greenback“ t.j. zelený chrbát a o roku 2013.
  Na verejnosť sa dostali kuloárne informácie o tom, že v roku 2013 bola podpísaná dohoda s účasťou SŠA o medzinárodnej menovej reforme, ktorá mala nadobudnúť platnosť v roku 2014 ale vtedy naplno prepukol majdan.
  Ak to je pravda, tak Putin previedol geniálny riadiaci manéver, lebo ako protiťah mohol byť pretlačenie tak, ako to chceli niektorí patrioti (zámerne sem nedávam úvodzovky). Dôvod prečo to tvrdím je to, že GP by Putina podporil v tejto snahe a účet za všetko (vrátane Ukrajiny) by musel zaplatiť Rusko, Ruský národ a v konečnom dôsledku aj my.
  Teraz ale samotné GP musí robiť poriadok s pindusmi, ich poskokmi a US$.
  To ale znamená aj to, že oslobodenie a obroda národov bude mať iný spád.

  Odpověď
  • Ale prečo samotný Ivan nevedomky, ale v dobrej viere spálil tu kožu a tým ešte “pridal”? Keby to nespravil, kliatba mohla byť prekonaná.
   Ale asi to netreba brat doslova.

   Odpověď
   • Oracle 911 11.5.2019 o 16:01

    >Ale asi to netreba brat doslova.
    Je to z časti predpoveď a z časti varovanie pre súčasnosť lebo niektorí patrioti sú dosť netrpezlivý t.j. chcú všetko a hneď. Inými slovami ak „spálite US$, tak zaplatíte cenua veci potrvajú dlhšie“ a neviem či Putin pozná tento výklad vzkazky ale pascu odhalil.

    Odpověď
    • Áno, tiež som to tak pochopil. Záchranca Ruska(slovanstva) spáli kožu(likviduje US$) v dobrej viere, že je to cesta víťazstva nad Západom a tým sa to skomplikuje.
     Inak veľmi pekná rozprávka, veľmi pekný vzkaz

     Odpověď
    • Teda pochopil som to až potom ako si označil žabiu kožu za US$ samozrejme

     Odpověď
     • Oracle 911 11.5.2019 o 22:16

      Áno a preto som povedal, že je to geniálny ťah.

      Odpověď
      • Skvělá povídka z pohledu KSB a symboliky.

       Je tam jeden detail z pohledu vývoje info-zabezpečení Ivana:

       „Otec Careviči dal svůj bulatový meč…“
       Co si pamatuji, tak v gruzínském jazyce džuga-švili znamená bulatová ocel. Tedy první etapou bylo předání Ivanovi pochopení konceptuální moci a práce Stalina.

       „Jaga darovala Careviči meč kladenec, samotným vládcem nebes ukovaný. Sedmého draka může zabít jen meč kladenec. Ostatní zbraně proti němu nic nezmohou.“
       To je další etapa konceptuální moci poté, co Ivan dosáhne etiky vyšší úrovně – KOB.

       Odpověď
 6. Dnes 9.5.2019 zomrel hlavný redaktor stanice „Говорит Москва“ Сергей Доренко v Moskve. Narodil sa v roku 1959
  https://ria.ru/20190509/1553393255.html?fbclid=IwAR2DzRANnHud08WQbhY1wVGb9KYRBO6YG5oPFUEseXD0I9DDXgW5-gnY1pE

  Odpověď
  • mal 59 rokov

   Odpověď
   • tu je k tomu viac
    https://ruposters.ru/news/09-05-2019/sergej-dorenko-pogib?fbclid=IwAR3ruAms1LNmHZRnAMudvsMk2fTSTtiN5c77GhWpH6BA0Ej45JW5BzW7XAI

    Odpověď
    • Zomrel prominentný prokremeľský novinár Sergej Dorenko
     Vo veku 59 rokov zomrel vo štvrtok po páde z motocykla ruský rozhlasový a televízny novinár Sergej Dorenko. Informovala o tom agentúra TASS.
     Šéfredaktor rozhlasovej stanice Echo Moskvy Aleksej Venediktov citujúc dopravnú políciu uviedol, že k nehode došlo o 18.20 h miestneho času (16.20 h SELČ) v blízkosti Dorenkovho bydliska na ulici Zemljanov val.
     https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/511559-zomrel-prominentny-prokremelsky-novinar-sergej-dorenko/

     Odpověď
     • Prokremelský??? Přečtěte si prosím diskuzi na https://politikus.ru/v-rossii/119055-sergey-dorenko-umer-razbilsya-na-motocikle.html

      Odpověď
      • Dorenko? prokremelsky? , Dorenko sa vyjadril ze treba Putina do klietky posadit a tahat po Kijeve- Dorenko otvorene porporoval nacisticky rezim na Ukrajine -otvorene podporoval obidva majdany na Ukrajine

       Odpověď
 7. https://tass.ru/obschestvo/6411443?utm_source=facebook.com&utm_medium=social&utm_campaign=smm_social_share&fbclid=IwAR3_qSRAdkfGflqyQ0frI-VdjIIC0rKuUmNgkvn1HHZ1dnWmBtkrZ8EmAQI
  /prekladač/
  Vo Francúzsku škola „zapísala“ 15 oviec a oviec kvôli nedostatku študentov.
  Škola, ktorá sa nachádza v horskom meste s viac ako 3,3 tisíckou populáciou, dostala oznámenie, že so začiatkom nového školského roka by musela namiesto súčasných 11 tried vytočiť 10 kvôli zníženiu počtu študentov z 266 na 261. Rodičia však Proti tomuto kroku sa vyjadrilo, že s poklesom počtu tried sa zvýši priemerný počet študentov v každom z nich, čo ovplyvní kvalitu vzdelávania.

  Okolo 08:00 (09:00 moskovského času) v utorok viedol miestny pastier školu stáda 65 oviec a oviec. Pred vstupom sa stretli s žiakmi a ich rodičmi s plagátmi „Nie sme ovce“, „Riadenie školy nie je stádo.“ „Sú tu deti v ťažkej situácii, ale národný vzdelávací systém nie je narušený argumentmi na mieste, len číslami,“ povedal jeden z iniciátorov akcie a člen celoeurópskej organizácie rodičov školákov Gael Laval.

  Odpověď
 8. Suchoj Superjet nežádoucí konkurent Boeingu a Airbusu.

  Elektronika v Superjetu se kazila již od roku 2012. První katastrofa letadla Suchoj Superjet se stala v Indonésii díky selhání elektroniky 9. Května 2012 a nyní to samé 5. Května 2019. Navíc při této havárii elektroniky chvíli po startu byl problém ještě v tom, že letadla nejsou konstruována tak, aby hned po startu mohla přistát, nikdo s tím v konstrukci letadla nepočítal a nepočítá, letadlo bylo velmi těžké a nepřízposobivé k okamžitému přistání. Proto přistání jak proběhlo, nebyla žádná chyba pilota, pilot neměl jinou možnost než přistát natvrdo, několikrát se odrazit a několikrát dosedat, než se mu podařilo konečné dosednutí natvrdo. Navíc když mu nefungovala elektronika nemohl kroužit tři hodiny ve vzduchu, aby spotřeboval veškeré palivo a pak mohl bezpečně přistát bez nebezpečí možného vzplanutí letadla. Elektronika všeobecně a zvláště u letadel je jen velmi těžko zkotrolovatelná a vždy tam existují zadní vrátka jak je možno ji ovlivnit…. https://www.youtube.com/watch?v=ZdNnEAizLvE

  Odpověď
  • Co v té konstrukci by to mělo být, že letadla nemohou hned po startu přistát?

   Dříve byl problém kvůli maximální přistávací hmotnosti (maximum landing weight), která byla menší než maximální vzletová hmotnost (z toho důvodu bylo třeba vylétat palivo).

   Ale podle vyjádření v tomto článku
   https://www.idnes.cz/technet/technika/flight-su-1492-aeroflot.A190506_120012_tec_technika_kuz

   součástí certifikace letounu už nyní je, aby dokázal přistát i na maximální vzletovou hmotnost.

   Odpověď
   • Kancelar 9.5.2019 o 20:12

    poslednou spravou je, ze Aeroflot dnes zrusil cca 10 letov, ktore mali byt operovane SSJ 100

    Odpověď
 9. Rakousko – Neusiedlersee – v Mörbisch shorely na popel 4 vyletni lode.
  Pozar byl hlasen v 13:40, 6.5.2019, bylo tezke ho uhasit kvuli velmi silnemu vetru.
  V nasazeni bylo 110 zachranaru z 9 pozarnich oddilu.
  Pricina pozaru se vysetruje.
  https://www.krone.at/1916943

  Mörbisch am See
  lezi primo na statni hranici s Madarskem. Je znamym letoviskem s jachtarskym pristavem, prevozy, hristi pro letni sporty a je znamy plovoucim podiem, na kterem se konaji slavnostni hry.
  Mörbisch am See byl uz 5000 pred Kristem osidlen. Take Rimane zde meli sva sidla.
  Mörbisch, jako cely Burgenland patril az do roku 1921 Madarsku, konkretne k okresu Sopron. Po konci 1. svetove valky po dlouhych jednanich Nemecko-Zapadni Madarsko byl prircen smlouvami z St. Germain 1919 a Trianon 1920 Rakousku.
  https://de.wikipedia.org/wiki/M%C3%B6rbisch_am_See

  Odpověď
  • … v tejto oblasti okolo Neusiedlersee su slovanske nazvy niektorych obci… teda boli, neviem ci este su…

   Odpověď
 10. Britský vojak -22 ročný Мэттью Тэлбот bol zabitý slonom počas operácie proti pytliactvu v Malawi.
  https://russian.rt.com/world/news/628808-smi-britanskogo-voennogo-ubil-slon

  Odpověď
 11. V souvislostí s včerejší tragédií ruského letadla se vytvořila zajímavá matrice.
  Hox tady dával odkaz na seriál „Tajemství paní Kirsanové“ a jednou z obětí je také Kirsanova Marie Vasilievna. Na ruské TV také v té době běžel film „Galina“, kde hlavním hrdinou byl Kuzněcov. Sergej Kuzněcov je jeden ze zraněných.

  Jinak mezi zachráněnými jsou i Kiseljov, Savčenko a Tichonova.

  Odpověď
 12. Feri Ecte 6.5.2019 o 10:30

  PEKLO na moskevském letišti! Přistálo hořící letadlo, mnoho mrtvých!
  Vyšetřovací výbor už krátce před tím potvrdil, že nehodu letadla společnosti Aeroflot na pravidelné lince do Murmansku přežilo jen 37 ze 78 lidí na palubě. Z toho bylo pět členů posádky.
  Při nedělní nehodě ruského letadla v Moskvě zahynulo 41 lidí, včetně jednoho člena posádky. Bilanci obětí sdělila novinářům členka Moskevského meziregionálního vedení vyšetřovacího výboru v dopravě Jelena Markovská. „Zahynulo 41 lidí,“ citovala její prohlášení pro novináře agentura Interfax.
  https://stars24.cz/zpravy/ze-sveta/9404-peklo-na-moskevskem-letisti-pristalo-horici-letadlo-mnoho-mrtvych

  Hmm blesk zasiahol lietadlo – to vyzerá na HNR, i keď blesky sa už dajú vyrobiť na požiadanie.
  Na prvý pohľad sa mi to zdalo ako matričná správa, no nejako čísla mi nedávajú zatiaľ zmysel.

  Odpověď
  • Feri Ecte 6.5.2019 o 11:08

   Neskoro, už sa to prejednávalo, v hlavnej diskusii.

   Odpověď
 13. Boeing sjel na Floridě z dráhy a skončil v řece. 21 lidí bylo zraněných
  Dopravní letoun Boeing 737 společnosti společnosti Miami Air International sjel v noci na sobotu na vojenském letišti poblíž floridského města Jacksonville po přistání z přistávací dráhy a skončil v blízké řece. Nehoda si podle policejního velitele vyžádala 21 zraněných, ale jejich život není ohrožen.

  Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/letadlo-usa-reka-nehoda-boeing-737.A190504_074713_zahranicni_evam

  Odpověď
 14. Malobritánie odmítá znovuzrození
  https://stars24.cz/other/celebrity/svetove-celebrity/9387-vevodkyne-meghan-ma-velke-problemy-s-porodem-dite-nemuze-ven

  Odpověď
 15. Heidelberg Do zoologické zahrady v německém Heidelbergu se nedávno dobrovolně nastěhoval samec mývala severního. Život v zajetí mu podle ošetřovatelů zatím vyhovuje.

  „Na dobrý život v zoo si zvykl,“ říká o mývalovi, který dostal jméno Fred, Sandra Reichlerová, kurátorka chovu savců. Prý mu vyhovuje „plná penze“, které se mu dostává, nemusí si tak jako ve volné přírodě obstarávat potravu sám.

  Zdroj: https://www.lidovky.cz/relax/domaci-mazlicci/do-nemecke-zoo-se-sam-nastehoval-myval-v-blahobytu-uz-zustane-ze-zajeti-ho-nepusti.A190504_104614_domaci-mazlicci_ele

  Zdroj: https://www.lidovky.cz/relax/domaci-mazlicci/do-nemecke-zoo-se-sam-nastehoval-myval-v-blahobytu-uz-zustane-ze-zajeti-ho-nepusti.A190504_104614_domaci-mazlicci_ele

  Odpověď
  • Feri Ecte 6.5.2019 o 10:42

   Tá posledná veta článku je veľmi zaujímavá:
   Mývalové se nesmějí po EU přepravovat, oficiálně se nesmějí ani chovat. „Pro nás jako zoo je to problém,“ říká Reichlerová. Všichni mývalové v jejím zařízení, tedy včetně Freda, musejí být vykastrováni.
   Čiže definitívne zmrazenie plánu na európsky islamský chalifát.
   Ďaľšia zaujímavý odstavec:
   Fred je nyní doživotně odsouzen k pohodlí zoologické zahrady. Mývala severního před několika lety Evropská komise zařadila na seznam invazivních druhů, které mohou představovat problém pro původní evropské rostliny a zvířata. Kromě mývala severního jde například o nutrii říční.
   Tak čierne na bielom, invazívne druhý predstavujú problém pre pôvodne entity. Ešte musím porozmýšľať, koho predstavuje nutria riečna.

   Odpověď
 16. https://www.hlavnespravy.sk/donald-trump-prijal-v-bielom-dome-premiera-pellegriniho/1745504

  Slovensko od Trumpa dostalo partitúru, teda noty vojenských piesní. Premiér informoval, že sa pokúsi urobiť kópiu z tejto partitúry a verí, že si aspoň nejakú pieseň naša vojenská hudba nacvičí.

  Odpověď
  • K tomu se snad ani nedá nic dodat, to je myslím událost hovořící jasnou řečí. A nevěstí asi nic dobrého.

   Odpověď
   • Dostal partituru a chce z ní udělat „kopii“ – frašku, Pelle je chytrý, tak zlé jak píšete to není

    Odpověď
    • Oracle 911 5.5.2019 o 7:45

     Ale mám pre takých ľudí určité pochopenie. Stačísi spomenúť ako na tom bola prvá a druhá Ficova vláda…

     Odpověď
     • Jistě, je to asi i hra o čas

      Odpověď
 17. Hada s tromi očami a zdeformovanou lebkou, ktorého nazvali „Monty Python“,
  našli v riedko osídlenej časti mesta Humpty Doo.
  Nezvyčajné mláďa pytóna čierno-žltého, dlhé približne 40 centimetrov,
  našli strážcovia národných parkov koncom marca.

  https://vat.pravda.sk/zem/clanok/510809-v-meste-humpty-doo-nasli-hada-s-tromi-ocami/

  Odpověď
  • nic zaujimave obycajna chromozomova geneticka porucha

   Odpověď
   • Fyzicke prejavy sú vždy printerom
    príslušnej matrice infopoľa.

    Z prísne vedeckého pohľadu náhody proste neexistujú.
    Absolútna stochastika sa v prírode nenachádza.
    Aspoň teda zatiaľ nie je známy žiadny
    absolútne náhodný sociálny a ani naturálny dej, proces.

    Samozrejme je moźné, že ten had neexistuje,
    tak ako mnohé iné podobné správy
    a ide len o cirkulačné metódy nepriameho bezštruktúrneho,
    resp. tzv. dištančného riadenia infopoľa.

    Dal som to sem z oboch dôvodov
    a hlavne, aby sa na tom záujemcovia,
    študenti DVTR pocvičili z čisto odborného hľadiska.

    Odpověď
   • Ok, ešte inak povedané,
    Svet je jeden a má viacero zloźiek.
    Tzv. fyzika vźdy nevyhnutne ovplyvňuje tzv. psychiku
    a tak aj naopak. Sú to spojené nádoby.

    T.j., svet daným jedincom(a/alebo skupinou) dostatoćne „videný“(vnímaný)
    a svet ZATIAĽ ním/nimi nedostatoćne vnímaný.

    Ich pomer si predstavte ako pieskové hodiny.
    Zároveň ide o vstup do stroja času,
    ak to vnímate na nejakom intervale pomeru dvoch
    frekvencii, z ktorých si jednu zvolíte ako etalón.
    Ok, tu asi zatiaľ zastavíme, aby sa ostatní nestratili.
    Alebo rozumiete a môźeme ísť ďalej?

    Odpověď
    • 40 – obdobi obratu a noveho zacatku?

     Odpověď
     • Severni Teritorium Australie – Uluru – svata hora prapuvodniho obyvatelstva Aborigini (prevazna vetsina obyvatelstva Sev. ter.) – stari hory Uluru se odhaduje na 550 mil. let a jeji vznik se prirazuje k obdobi „obratu“, z neoproterozoikum (vznik vicebunecnych zivocichu) do kambria (vznik temer vsech dnesnich zvirecich kmenu)

      Odpověď
    • Putinovec 5.5.2019 o 21:22

     Vše souvisí se vším,za mě můžeme pokračovat.

     Odpověď
    • Feri Ecte 6.5.2019 o 11:05

     Ja to vidím ako správu, kde hraje veľkú rolu symbolika. Tak ako Ľudo píše, nehrá rolu či sa to stalo, či nie. Je to len čisté projektovanie/programovanie budúcich procesov.
     Tri oči, odhliadnuc od série Game od trones – trojoká vrana. Našiel som na internete – (symbol tretieho oka sa objavuje už v starých kultúrach, poznali ho Egypťania (Hórove oko), takisto hinduisti (oko boha Šivu).
     Tretie oko sa nazýva aj čelová čakra (je to šiesta čakra v tradičnom vnímaní siedmych čakier) a je umiestnené približne v priestore medzi našimi fyzickými očami, kúsok nad koreňom nosa. V tejto oblasti v mozgu sa nachádza aj orgán nazývaný epifýza, ktorá sa okrem iného zaoberá aj tvorbou spánkového hormónu melatonínu.)
     Tak isto symbol hada má v rôznych kultúrach, či náboženstvách svoje miesto.
     „Had mal podľa hovorcu podľa hovorcu úradu pre správu národných parkov v austrálskom Severnom teritóriu problémy s prijímaním potravy a minulý týždeň uhynul.“ – ak by ho niekto chcel vidieť má smolu, už nežije.

     Odpověď
     • Ano, viz tohle vlakno:
      http://www.vodaksb.eu/diskuse/mimo-tema/comment-page-72/#comment-225037

      Odpověď
  • Češi jsou nejvtipnějším národem světa, myslí si Michael Palin z legendární skupiny Monty Python
   Pokud jde o vtipkování, neznají Češi hranic.
   Herec, spisovatel a vystudovaný historik odpovídal na otázku novinářky, kdo je na světě nejvtipnější. Za opravdu veselého považuje tibetského duchovního vůdce dalajlámu, který „se nemohl přestat smát. A pokud jde o národ, vypadá to na Čechy. „Mají pocit, že smát se dá všemu“, rekl Palin, a tvrdi, ze u jiných národů existují určité meze pro to, čemu se lidé mohou smát. Neplatí to ale „tady (v Británii) a z nějakého důvodu v České republice“.

   „Češi! Zde je obrovský kompliment vašemu národu,“ napsal na twitteru velvyslanec Nick Archer. Interview s téměř neustále se usmívajícím Palinem vzniklo po obřadu, při němž byl Palin povýšen do šlechtického stavu.

   Skupina natočila také několik filmů, jako Monty Python a Svatý Grál nebo Monty Python: Život Briana

   https://www.lidovky.cz/kultura/cesi-jsou-nejvtipnejsim-narodem-sveta-mysli-si-michael-palin-z-monty-python.A190621_112807_ln_kultura_jto

   Mam pocit, ze je tu souvislost s vyse uvedenou matrici, ale nejak si to zatim nemohu dat dohromady.

   Odpověď
 18. Ďakujem adm. za rýchlu
  reakciu. Otázku sformulujem inak. Môže byť E-M prejavom udalosť, ktorá sa neobjaví na nijakom informačnom plátku?
  Nikto mŕtvy ani zranený, len materiálne škody…?
  Jedná sa o výbuch a môže sa to vzťahovať na udalosti na regionálnej úrovni.

  Odpověď
  • Oracle 911 3.5.2019 o 16:34

   Podľa všetkého áno.

   Odpověď
 19. Bylo to někde včera, ale patří to sem.

  Na Pražském okruhu shořel po srážce s kamionem převážejícím tanky autobus Vězeňské služby. Při nehodě zemřel jeden z jejích příslušníků. Zranilo se celkem čtrnáct lidí.

  V autobuse cestovalo devět odsouzených a deset příslušníků Vězeňské služby ČR.
  Při nehodě částečně shořel americký M-36 Jackson, který se měl účastnit oslav osvobození Plzně. Za ním naložený Stuart by neměl být tolik poškozený

  Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/pozar-autobusu-prazsky-okruh-nehoda-kamion-tank-vezenska-sluzba.A190502_133024_praha-zpravy_niv

  Odpověď
  • A zemřel při tom další fotbalista (je to na Novinkách ve sportu, odkaz neumím dát), v poslední době už třetí!

   Odpověď
   • https://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clanek/1099743-pri-dopravni-nehode-v-praze-zemrel-kladensky-fotbalista.html#hp-sez

    Odpověď
 20. Zvládl by někdo rozbor z hlediska matrice? Rád bych viděl příklad, jak takovou informaci rozklíčovat.

  Děkuji

  Odpověď
  • Oracle 911 2.5.2019 o 7:16

   Ak myslíš horenia trafa v atómovej elektrárne, tak to je „len“ prejav matrice o rozklade štátu.
   A matrica sa začala vtedy, keď v 2014 začali ničiť sochy Lenina, zakladateľa Ukrajiny.

   Odpověď
   • Ano, to mě též napadlo, ale myslel jsem spíš, jestli by nešlo spíš něco vydedukovat ze symboliky čísel. Možná jsem se prve špatně vyjádřil. Jde mi o to, že některé zásadní události jsou např. spojeny s čísly 11., 22….např. data. počty atp…takže jsem to myslel spíš takto.

    Obecně mým cílem je udělat si pořádek v tom, v čem lze symboliku vidět a co už je honění bludu. Často tady vídám analýzy různých událostí od diskutujících, na základě ,,řeči čísel a další symboliky“ a říkám si, odkud dotyční, vědí, že zrovna tohodle čísla je potřeba si všimnout a jiného ne…

    Viz. např. toto: (s dovolením paní diskutující :)

    dasa 29.4.2019 o 14:05

    - v tej Bratislave v posldnej dobe , často horí :( ….
    -ryba (katolicky znak)
    13 , 6 , 7 – odpis katolickej cirkve
    HaZ -hyperalgetická zóna (oblast se zvýšenou bolestivostí a bolestivou reakcí na běžnou stimulaci kůže,)
    ———————————————————-
    Rybu rozumím, ale proč 13,6,7 znamená odpis katolické církve?

    Nezpochybňuji to, snažím se porozumět. Lekce zkušenějšího kolegy by mi tedy přišla velmi vhod.

    Odpověď
    • Oracle 911 2.5.2019 o 9:41

     Ide o to, že by to malo byť v článku alebo v nadpise…

     Odpověď
    • Oracle 911 2.5.2019 o 9:42

     Dodávam, že tu ide o symboliku čísiel.

     Odpověď
 21. Požár na jaderné elektrárně Rivne na ukrajině….prý jen trafo…Podoba s Chernobylem jistě čistě náhodná…

  https://politikus.ru/events/118810-na-u … ozhar.html
  https://ekonomika.sme.sk/c/22110790/uro … z5mbUOw6pJ

  Nic moc dalšího jsem o tom nenašel

  Odpověď
 22. V Brezovici zahynul chlapec pri stavaní mája
  Iba 17-ročný chlapec zahynul pri stavaní prvého mája.
  https://spravy.pravda.sk/cierna-kronika/clanok/510670-v-brezovici-zahynul-chlapec-pri-stavani-maja/

  Odpověď
  • Po internete sa trúsia slniečkárske komenty na “zbytočné (…) tradície”

   Odpověď
 23. Mladík se vracel na elektrokole z pálení čarodějnic, zemřel při pádu ze srázu

  Náhodný svědek našel ve středu ráno v centru obce Březí nedaleko Říčan u Prahy mrtvého mladíka. Ten se podle všeho vracel v noci z pálení čarodějnic a sjel s elektrokolem ze srázu. Případem se zabývají kriminalisté.

  „Ráno jsem šel ke svému rybníku krmit ryby, cestou jsem ve srázu našel mladíka z vedlejší vesnice, na kterém leželo elektrokolo. Zavolal jsem policii a záchranáře a zkoušel mu pomoci, ale už bylo pozdě,” popsal Novinkám nález mladíka muž, který bydlí nedaleko místa nehody.

  Přivolaní policisté silnici obousměrně uzavřeli. S vytažením mladíkova těla pomohli hasiči.

  „Dvaadvacetiletý cyklista najel na nezpevněnou krajnici a spadl z přibližně pětimetrového srázu. Při nehodě utrpěl zranění neslučitelná se životem. Případem se nyní zabývají kriminalisté, kteří nařídili pitvu.

  https://www.novinky.cz/krimi/503751-mladik-se-vracel-na-elektrokole-z-paleni-carodejnic-zemrel-pri-padu-ze-srazu.html

  Odpověď
  • Bůh dej klid jeho duši.
   Bylo mu 22let, sjel ze srázu tj.prudce dolů na elektrokole/další vynález přebujelé cykloturistické mánie, po pálení čarodějnic/koho takto RKC likvidovala.
   Nevidím v tom nic dobrého pro GP plány/programování davu u nás.

   Odpověď
 24. ZRÁŽKA 11 ÁUT: Diaľnicu D1 z Prahy do Brna museli uzavrieť
  https://www.teraz.sk/zahranicie/zrazka-11-aut-dialnicu-d1-z-prahy-d/392704-clanok.html

  Odpověď
 25. V centre Bratislavy na Rybnom námestí horí hotel
  V centre Bratislavy na Rybnom námestí horí hotel. Požiar bol nahlásený krátko po 13.00 h. Na mieste zasahuje 24 hasičov so siedmimi kusmi techniky. Potvrdilo to Operačné stredisko Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Bratislave.
  https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/510434-v-centre-bratislavy-na-rybnom-namesti-hori-hotel/

  Odpověď
  • - v tej Bratislave v posldnej dobe , často horí :( ….
   -ryba (katolicky znak)
   13 , 6 , 7 – odpis katolickej cirkve
   HaZ -hyperalgetická zóna (oblast se zvýšenou bolestivostí a bolestivou reakcí na běžnou stimulaci kůže,)

   Odpověď
   • Mohlo by to stým súvisieť.
    https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/510339-v-slovenskych-jazerach-hynu-ryby-ohrozeny-je-najma-kapor/
    „Väčší úhyn rýb zaznamenali aj na jazere Kuchajda v Bratislave. Problém sa však netýka iba Kuchajdy, ale aj iných vodných plôch v hlavnom meste.“

    Odpověď
   • 24 hasičov, 7ks techniky, Rybné námestie…. Silne mi to pripomína výraz 24 hodín 7dní v týždni. Aspoň, že nie sú žiadni zranení.

    Odpověď
 26. Dělník se na stavbě v Praze 6 zřítil do kanalizace, hledají ho potápěči.

  https://www.idnes.cz/praha/zpravy/must-spadl-vypust-praha-6-zachrana-hasici-potapeci.A190429_115647_praha-zpravy_rsr

  Odpověď
  • Událost se stala okolo 11. hodiny dopoledne.
   „Ve spolupráci s pracovníky Vodovodů a kanalizací provádíme systematický průzkum kanalizace. Na případ jsou nasazeny 3 jednotky hasičů včetně potápěčů,“ sdělil mluvčí hasičů na Twitteru.
   - Podle policie dělník spadl do šest metrů hluboké kanalizační stoky při opravách kanalizace v blízkosti hotelu Pyramida.
   Mluvčí záchranářů Petra Poštová uvedla, že původně do výpusti spadli dva dělníci, jednomu se však podařilo vylézt.

   Odpověď
 27. https://www.novinky.cz/koktejl/503510-american-zapomnel-zavrit-branku-na-zahrade-vbehly-mu-na-ni-stovky-ovci.html
  Američan Scott RUSso zapomněl zavřít branku a nahrnulo se mu do zahrady stádo ovcí, které z důvodu nedostatku potravy (!) vyhnaly „úřady“ na „volnou pastvu“, píše list Lad Bible. („Lad“ – ošetřovatel stáda (křesťanského, židovského?)).
  Ovce byly, zmatené, ven se jim od pana RUSsoa příliš nechtělo, podařilo se je vyhnat až zvukem tamburíny.
  Vysvětlení, myslím netřeba, až na tu tamburínu. Pomůže někdo ?

  Odpověď
  • Oracle 911 29.4.2019 o 12:36

   Tamburína je prastarý nástroj, pozri wiki…

   Odpověď
   • to znaci ze mu to s tou tzamburinou pravdepodobne niekto poradil ,ze ovecky na nu reagovali

    Odpověď
  • sa mi paci ze branku ,branka to urcite nebola lebo ovce urcite nesli cez ,malickuicku branku disciplinovane dnu po jednej,

   Odpověď
   • aha tak nie bola to branka tu je video https://youtu.be/KmQwDob8SjE

    Odpověď
   • ovce jdou všechny jako dav za tou první, viz pokus kdy první ovce přeskočí překážku, překážku odstraníš a další ovce přeskakují stejné místo i bez překážky.

    Odpověď
   • Viděl jsem párkrát ovečky v podobné situaci . Velmi disciplinovaný tvor . Stejně se chovají, když jdou na dojení, stříhání i popravu. Jako někteří z homo sapiens.

    Odpověď
    • Však také byly za tímto účelem vyšlechtěny, brutální selekcí, stejně tak jako homo sapiens…

     Odpověď
 28. Vyderacska banda vyhrozuje potravinovym koncernum vysoce ucinnym jedem z oleandru
  Chteji otravit zbozi v regalech v ruznych evropskych zemich.
  „Nejsme zadni teroriste, ani psychicky nemocni. Co chceme? To same, co vy – penize. Chceme 300 000 Euro. “ Lhuta vyprsi 20. kvetna.
  Rozeslali tucty vyhruznych dopisu stejneho zneni na potravinove koncerny do poloviny Evropy.
  Penize maji byt prevedeny prostrednictvim internetove meny na prislusny Bitcoinovy ucet.
  Pokud se tak nestane, bude to mit fatalni dusledky: „Jak vite, je velmi jednoduche produkty v regalech supermarketu otravit trochou prasku nebo tekutiny. Umite si predstavit nedozirne nasledky v pohledu na vase podniky, kdyz budou vasi zakaznici otraveni?“
  Vyderaci dali do obalek take vzorky jedu v prasku, aby umocnili svoji temnou vyhruzku. Vsechny analyzy jedu mely stejny vysledek, jedna se o nanejvys nebezpecny jed oleandru.
  Bezpecnostni slozky vi, ze se to tyka velkeho mnozstvi potravinovych koncernu. Ohrozeny jsou take sladkosti, kava, mrazene produkty v cele Evrope.
  Jak se zjistilo, tyka se to take jednoho videnskeho koncernu, a proto budou nyni vyslani rakousti kriminaliste do evropskeho policejniho uradu Europol v Haagu, aby se stali soucasti vznikajiciho mezinarodniho vysetrovaciho tymu.
  Jed glykosid oleandrin ma vnejsi i vnitrni nasledky. Symptomy po poziti jsou: bolesti hlavy, nevolnost, krece – az do poruchy srdecniho rytmu nebo zastavy srdce. Jiz 1 g suseneho glykosidu oleandrin staci zabit 45ti kg ovci.
  https://www.krone.at/1912019

  Domnivam se, ze jde o EMP, pokud ne, tak me opravte.

  - snizeni spotreby
  - poukazani na nerovnost v prijmech
  - vznik nove slozky v Haagu

  Pozdrav od GP.
  https://www.krone.at/1912019

  Odpověď
  • To mi pride ako cielene obmedzenie pohybu potravin v europe, co je v konecnom dosledku aj dobre. Ked si vsimate je dost velky trend proti globalizacii v kazdom smere. Keby neboli take velke koncerny, ani tato hrozba by nebola, lebo s lokanym dodavatelom si vie dana krajina poradit dost rychlo.

   Odpověď
 29. Nasredin 28.4.2019 o 9:21

  Při stavbě budovy Google se zřítil jeřáb, čtyři mrtví

  https://eurozpravy.cz/zahranicni/amerika/256259-pri-stavbe-budovy-google-se-zritil-jerab-ctyri-mrtvi/

  Blíží se pád monopolu Google ?

  Odpověď
  • Spíš řízení skrze něho realizované, Google to může ustát.

   Odpověď
  • Vzhledem k tomu, že Google je globalistická forma, tak by mohl pád jeřábu signalizovat i pád řízení gp.

   Odpověď
  • Čtyřka je symbolem smrti.

   Odpověď
   • Jen na okraj .Číňané čtyřku nenávidí, myslím, že to bylo v Kanadě kde žádali vládu, aby z číslování ulic odstranila čtyřky.

    Odpověď
 30. https://www.lidovky.cz/byznys/firmy-a-trhy/plat-ktery-by-si-nezaslouzil-ani-jezis-vnucka-spoluzakladatele-se-kritizuje-miliardovou-odmenu-p.A190427_162302_firmy-trhy_ele

  Časť americkej „elity“ sa pozitívne prebúdza z inferna vlastného egocentrizmu:
  Za plat riadiaceho pracovníka vo výške max. 5x násobok platu bežného zamestnanca.
  („Viac by si ani Jeźiš nezaslúžil“)
  Proti 1000-násobným platom mannažerov (oproti platu bežných zamestnancov)

  Odpověď
  • Asi četli nějaké Bolševické ekonomické poučky. Dobrá práce.
   I když spíš by to patřilo do sekce „nástup socialismu v USA“.

   Odpověď
   • Podobné vyjadrenia a kroky slúžia stabilizácii situácie v USA i globálne.
    Tí, čo propagujú zákonom definovaný maximálny možný príjem na cca.4-5 násobok bežného platu, majú úplnú pravdu.
    Tak fungujú do veĺkej miery aj dlhodobo úspešné Ázijské ekonomiky.

    Uvedený princíp je tam dávno v hrubých črtách realizovaný.
    + podmienenie každého bizniss-úveru technolgickou optimalizáciou
    namiesto personálnej. T.j., aby nepridávali práce ľuďom, ale strojom
    (zjednodušene povedané), inak nedostanú investičný úver.
    Ide o odstránenie jedného z hlavných nádorov ekonomiky.

    Tie 100- a 1000-násobky bežného platu
    všetko ničia a vyslovene demotivujú spoločnosť.
    Sú extrémne kontraproduktivne.

    Sprosté krátkozraké západné jelitá (včítane časti našich – vlatizradcov,
    genocídnych kriminálnikov) sa podobným konštruktínym ekonomickým opatrniam
    fanaticky bránia. Radšej furt jaćia o nutnosti „uťahovania opaskov“ pre biely negrov,
    pre všetkých, okrem nich, okrem samovyvolených zrúd, ćo nepomáhajú, neriadia v prospech spoloČnosti, ale prakticky iba parazitujú.

    Preto treba zrušiť ich monopol osvetou.
    Všetci sú nahraditeĺní a hotovo.
    (Kto si osvojí KSB/DVTR to dokáže urobiť lepšie ako oni,
    hoc by bol predtým i bezdomáč s neukončenou ZŠ)
    Kto z jelít sa nad tým nezamyslí,
    zhynie v prachu dejin i so svojim okolím,
    ako tom bolo vždy..

    Viď pravidlá bezpečnostných modulov sociologickej mechaniky
    evolučne definované objektívne Vis Maior

    Odpověď
    • Ano, rozdíl v platech maximálně 5x, a také, když si majitel chce vybrat ze společnosti dividendy, tak by se měl asi podělit se zaměstnanci.

     Odpověď
     • presne.
      V opačnom prípade ide o závažný trestný čin

      Odpověď
     • Paragrafov je na to už teraz dosť.
      Stačí ich koncepčne použiť

      Odpověď
      • - ja som teraz stretla taku mladú slniečkarku , užasná bola .
       Vravela , že bezdomovci si to zaslužia byt na ulici…
       - naša spoločnost je príliš benevoletná (v socialnej sfere)
       - že . materská je velmi dlhá , ona už po roku sa šla vratit do prace lebo sa hryzla nudou…aby byla medzi lidmi
       - každý má plat jaky si zasluži….
       - jej kamaradka z Kanady by mohla rozprávat aky oni tam su vyspelý

       Odpověď
       • cize zmyslom jej zivota je makat, ako blazon a rodina…deti su iba
        doplnok znackoveho zariadenia v byte.
        Poznam tiez takých niekolko.
        Do prace hned a zaraz a kariera musi byt.
        Zabuda vsak, ze o dieta ked je chore sa staraju ich maminky, zeny zo sociku.
        co sli na dôchodok v celkom dobrom veku a pomerne zachovale a este plne sil.

        Odpověď
       • jistě, a když se zeptáš na mana-žera co bere miliony a nedělá pro nikoho nic tak odpoví že si to tak šikovně zařídil tak si to zaslouží.

        Odpověď
 31. Ľudia, choďte na to to do divadla:
  https://kultura.pravda.sk/divadlo/clanok/510188-aj-stastny-koniec-si-treba-zasluzit/

  Čisto slovenská divadelná inscenácia pre deti.. ale hlavne pre dospelých,
  t.j. tých, čo naozaj chcú na ľudí dospieť, na Čeloveka.

  Vrele odporúčam :)
  kľudne i viac krát, bo je to extrémne inFormačne nahustené.
  Budete mať o čom premýšľať

  Odpověď
  • Přečetl jsem si krátkou upoutávku a rád bych to nabídl vnučkám tady v Čechách . Nemáš ponětí, zda SND provádí i výjezdní představení. Já jsem ještě v mladších letech velmi rád chodil v Praze na Týdny slovenského divadla , ale netuším, zda to dnes běží. Jinak čin hodný velké pochvaly.

   Odpověď
   • Zatiaľ, pokiaľ viem, žiaľ nie.
    Do 25.6. majú 7 predstavení v Starej budove SND
    na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.
    Skoro všetko už je dopredu vypredané,
    ale je ešte tu a tam zopár miest voľných.
    Čo bude potom, či pôjdu prípadne aj do iných miest na Slovensku,
    prípadne v Čechách, v akom obsadení,
    riešenie špecifických kulís, orchestra apod, to neviem.
    Skúsim ale zistiť.
    Ak sa mi podarí, dám vedieť.

    Odpověď
  • popolvár 27.4.2019 o 20:04

   ak dodržia slovo, že s podobnými titulmi a projektami chcú pokračovať každý rok, tak sa nám črtá zaujímavý výchovno-vzdelávací projekt vychovať z ľudí Človekov.

   Odpověď
   • Áno, je tam špeciálny program pre školy,
    len rodičia to musia oveĺa viac aktívne žiadať
    a naopak – dôrazne sa vyhradzovať proti tej nekonečnej agresívnej,
    kampani buzifašistov na školách.

    Proste sa prestať tých grázlov báť.
    To svinstvo si nesmú dovolovať.
    Zo vśadiaľ ich vykopať a systematicky
    gramotne prenasledovať.
    Ako memento pre vlastné deti, vnukov.

    Rodičia, občania sú tu doma
    a nie dáke vyfúkané lgbt-študentky a študenti,
    kúpení asociálno-inžinierskymi nadnárodnými
    nadáciami s neobmedzenými rozpočtami
    a jasnými genocídnymi cieĺmi.

    Treba ale hlavne konštruktívne tvoriť,
    obrazy budúCnosti sTrojiť.

    Tie pozitíva tohto divadelného diela ďaleko prevyšujú
    niektoré potenciálne .. dajme tomu nedorozumenia

    Odpověď
 32. činske anime
  http://leva-net.webnode.cz/products/analytika-vp-sssr-cinske-anime/
  - ešte k horiacej katedrále Notre-Dame
  spomenula som si na toto video….

  Odpověď
 33. Kolem Plzně hoří lesy

  https://www.novinky.cz/krimi/503028-kolem-plzne-hori-lesy.html

  Odpověď
 34. Kölner Dom – Kolinsky chram
  jsou tam uschovany v truhle relikvije „udajne“ 3 kralu.
  Erzbisof Rainald von Dassel prinesl tyto relikvije z Milana do Kolina v roce 1164 a podle RKC uctivany jako pozustatky 3 kralu. To byl take duvod k vystavbe noveho Kolinskeho chramu.
  Kolinsky chram byl vystaven na Starem karolingskem chramu, nebo take na Hildeboldove chramu a vysvecenem v roce 873.
  https://de.wikipedia.org/wiki/K%C3%B6lner_Dom
  https://www.koelner-dom.de/rundgang/bedeutendewerke/dreikoenigenschrein/info/
  https://de.wikipedia.org/wiki/Dreik%C3%B6nigenschrein
  https://scilogs.spektrum.de/die-sankore-schriften/von-knochen-heiligen-drei-koenige/

  Odpověď
  • Omluva, patrilo pod QuoVadis

   Odpověď
 35. Zatim jsem zminene Video nenasel – ale nektera nemecka media se „vysmivaji“ New York Times, ktere ve videu na jejich webove strance zminujici se o pozaru Notre Dame ukazovaly obrazky chramu z Kolina and Rynem… Zajimavy „omyl“.
  https://www.swr3.de/aktuell/nachrichten/New-York-Times-verwechselt-Notre-Dame-mit-Koelner-Dom/-/id=47428/did=5072422/1if1bq2/index.html

  Odpověď
  • Aspoň víme, co mělo hořet jako další. Ale možná hořet nebude, když to popletové z NYT provařili.
   Zdá se, že nás čeká horké léto :-(

   Odpověď
 36. Dňa 19.4. 2019 došlo v Žiline – časť Brodno k uhryznutiu 29 ročnej ženy tigrom, pričom poškodenej bolo spôsobené zranenie pravého predlaktia vyžadujúce si chirurgický zákrok.
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/509616-autenticky-zaber-v-ziline-tiger-uhryzol-zenu/

  Odpověď
  • …riadne drsné, ešte si tú ruku tiger pridržal labami, aby mohol lepšie trhať

   …a najmä nezodpovednosť návštevníčky, keď ho chcela pohladiť len tak, ako keď sa hladká mačka domáca, opatrné správanie by malo byť namieste.

   Celkove som si všimla, že na internete je veľmi veľa videí, kde rodičia a najmä matky vystavujú svoje malé bábätká domácim psom a mačkám a prezentujú to ako veľmi milé, čo sa mne javí ako strata ochranného správania rodičov o úplne bezbranné dieťa. Natočia ako sa bábätko smejká a oni sa z toho smejú tiež. Ako sa však v skutočnosti cíti to malé dieťa nevie v skutočnosti nikto, pretože v týchto situáciách akoby dochádzalo ku zmene vnímania nebezpečenstva zo strany najmä matky a otca.
   Zaujímalo by ma, ako by sa asi cítili dospelí ľudia, pokiaľ by boli vystavení pôsobeniu psa alebo mačky v pomere veľkostí v akej býva vystavené to malé dieťa.

   Odpověď
 37. Nasredin 20.4.2019 o 9:56

  Náznak toho, že GP v Kazachstánu prohraje ?

  https://eurozpravy.cz/zahranicni/asie-a-australie/255468-dalsi-strasliva-nehoda-autobusu-pri-uhybnem-manevru-se-prevratil-11-mrtvych/

  Odpověď
  • Oracle 911 20.4.2019 o 13:01

   Otázne po tom je, že kto z toho vyjde víťazne, Rusi a Kazaši?

   Odpověď
 38. Středočeští hasiči v pátek odpoledne likvidují rozsáhlý požár porostu u Úholiček v okrese Praha-západ. Nad Vltavou ve skalách hoří porost, na místě zasahují desítky hasičů, kterým na pomoc přiletěl i vrtulník. Podle informací na stránkách Českých drah stojí vlaky na trati Praha-Děčín.

  „Zasahujeme převážně s vrtulníkem, požár je ve velmi těžko přístupném terénu,“ oznámil Novinkám mluvčí hasičů Petr Svoboda. Dodal, že zásah podle něj zabere několik hodin.
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201904199680641-nedaleko-prahy-hori-ve-skalach-v-akci-je-i-vrtulnik/

  Odpověď
 39. Traja profesionálni horolezci v Kanade pravdepodobne zahynuli pod lavínou
  Cieľom horolezcov bolo zdolať vrch Howse Peak v Národnom parku Banff ležiacom v kanadskej provincii Alberta. Po tom, ako sa v dohodnutom čase neohlásili, po nich spustili pátranie.

  Dvaja Rakúšania David Lama a Hansjörg Auer a Američan Jess Roskelley boli podľa spoločnosti predávajúcej športové oblečenie The North Face, ktorá ich výpravu sponzorovala, skúsenými horolezcami. Zamestnanci národného parku preleteli ponad oblasťou, kadiaľ sa šplhali, a videli stopy po „lavínach a sutiny s horolezeckým vybavením“.
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/509464-traja-profesionalni-horolezci-v-kanade-pravdepodobne-zahynuli-pod-lavinou/

  Odpověď
 40. Další událost naznačující osud křesťanství.

  https://eurozpravy.cz/zahranicni/afrika/255396-v-jar-se-pri-bohosluzbe-zritila-cast-kostela-nejmene-13-mrtvych/

  Odpověď
 41. V hlavním městě Slovenska dnes došlo k vážné dopravní nehodě. Ta se stala na křižovatce ulic Šancová a Karpatská.
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/201904189666449-vazna-nehoda-v-centru-bratislavy-srazil-se-tam-trolejbus-s-autobusem-jsou-raneni/

  Odpověď
  • Na prvej fotografii vidno časť novostavby s reklamou SKANSKA.
   Budova vľavo od novostavby je YMCA .

   Odpověď
   • YMCA, Village People. Skanska, viz stavební firma u které byla Notre Dame v dobrých rukou.
    Včera jsem to asi naklepl dobře. Toto je velká Igra Matriz, hra matric.

    Odpověď
    • Oracle 911 18.4.2019 o 11:36

     Vysvetli to prosím.

     Odpověď
     • nemohu sloužit, je toho tolik (souvislostí které se smyslově nápadně nabízejí) že v tom nemám větší pořádek než jsem zatím napsal.

      Jen jsem napsal první co mě napadlo na mysli.

      SKANSKA odkazuje na souvislost s Notre Dame, YMCA navazuje smyslově na včerejší nehodu autobusu Santa Cruz přes oslí můstek – americká kultura, FatBoy Slim a jeho skladba SantaCruz, Village People je podobně bláznivá (pokud vím homo) kapela a nejslavnější hit je YMCA který je obrazově plný informací.
      https://www.youtube.com/watch?v=Vc0gYbTNctU

      Odpověď
      • tedy směřuji k tomu že Notre Dame vyvolalo takové otřesy které vedly ke včerejší i dnešní nehodě autobusu, kde pro Německo to bylo velmi tragické, pro Slovensko tolik ne.
       Jen jako odpověď, teď jsem zprávu o nehodě na Slovensku načetl znovu, a nad tím svítí
       Breaking News: Následky požáru Notre Dame.
       Co víc k tomu říct.

       Odpověď
       • a doplňuji, že nehoda Německých turistů se stala v Portugalsku, zemi ve které je Lisabon. Pokus GP skrze Německo ovládat EU neprojde ale pokud se k tomu nechají Němci zneužívat, bude to pro ně mít nemilé následky.

        Odpověď
        • No a na Slovensku rozvod herca Kramára (kramár – obchodník) s Ruskou Tamarou. Svadbu mali v Lisabone. Boli spolu 20 rokov, rozviedli ich za 20 minút.

         Odpověď
         • Nikitinová je Nataša, no a neviem, má síce ruské meno ale nemyslím si, že ruskú dušu….

          Odpověď
          • Jej dedo bol Rus. (to meno som si pomýlila, ich dcéra sa volá Tamara)

           Odpověď
        • Budu Ti drobet konkurovat :
         -existuje projekt euroasijského kontinentu „od Lisabonu po Vladivostok“ , který je od samého počátku silně ovlivňován ruskou koncepce globalizace , ne-li že to je její transpozice do euroasijského teritoria.
         - v tomto projektu je klíčovým partnerem /samozřejmě za předpokladu ztotožnění se / nositele koncepce Ruska právě Německo.
         -určitě není v zájmu GP předat otěže řízení do tohoto tandemu . A v tom je zajedno i s neokony – viz Friedmanovo vyjádření hlavního úkolu oddělení od sebe německé schopnosti precizní práce a ruského zdrojového zázemí .
         - mohlo jít tedy i o výstrahu globalistů před přílišným vytěsněním jejich globální role. Oni mají konkurenční projekt propojení Evropy a Asie – Hedvábná stezka. A v ní svého čínského koně.
         - mohlo tedy i jít o krvavé upozornění Německu , že vodítko je sice volnější, ale stále tu je.

         Odpověď
         • Boletusi klidně konkuruj, i když spíš jsi oponoval což je mi milejší protože konkurenté nejsme z principu našich cílů (zde mezi řádky čitelných) :-)
          pokud by to mělo být upozornění Německu, tedy pokud tím míříš k tomu že autobus shodil ze silnice (nějakou technikou) GP, potom nesouhlasím protože vzkazy se posílají takovým způsobem aby byly pochopeny. Kolik lidí v Německu myslíš že by takový vzkaz pochopilo? Jo terakt s určitou symbolikou, to ano, ale autobus co sklouzl ze silnice na madeiře? Podle mne E/M projev jak vyšitý mnoha aspekty.

          Například tímto způsobem by bylo velmi obtížné vůbec zajistit že tam někdo umře, kolik, a tak dále. To co popisuješ by bylo pochopitelné třeba u pádu letadla s někým na palubě, teraktem na nějaké symbolicky významné místo pro Německou elitu, a tak dále. Nebo něco co startuje dav, jako upozornění co se může dít.

          Odpověď
          • Zkusil jsem to, ale technicko-organizačně nezvládl. Naštěstí jen to vysvětlení, Ale máš pravdu. S odstupem pár hodin se mi to jeví taky jinak.

           Odpověď
           • I nesprávnou tezi je někdy lepší vyřknout než nevyřknout. Třeba to leželo v hlavě vícero čtenářům a mohli jsme to díky tomu rozvést, a třeba se najde někdo kdo tvou úvahu rozvede dále.

            Odpověď
            • Jo. Ale k tomu pojmenování názoru „konkurenční“ a „oponující“ .
             Můj názor skutečně nebyl oponenturou /tedy vyvracením názoru jiného/, ale nabídkou alternativy k výběru /tak chápu „con- currency“ tedy výběr z hodnot/ . Proto jsem ho zcela vědomě použil. Mimochodem – snažím se o tento proto-dialektický postup v diskusích se svým nejbližším okolím a velmi tím většinu diskutérů otrávím. Diskuse se totiž mění ze střetu na hodnocení a výběr.

            • Budu nad tím přemýšlet :-)

            • jen doplňující dotaz. Konkurovat názorem který vyvrací původní, není také oponenturou?

            • Neumím se dostat na obvyklý formát „odpověď“ pod Tvůj doplňující dotaz , tak aspoň tady . Z mého pohledu / to zdůrazňuji/ buď vědomě oponuji anebo vědomě nabízím jiný názor . Tedy u stolní debaty obrazně řečeno – si sednu buď naproti Tebe anebo vedle Tebe. Představ si soudní síň a strany procesu.
             Z mé stále aktivní práce příklad . Dodávám na český specializovaný trh určitý obor výrobků . Ne jako prostředek vytěsnění výrobků mých kolegů , ale prostředek rozšiřující portfolio výrobků pro zájemce v našem oboru . Já je v hloubi duše beru jako kolegy a nikoliv konkurenty / tedy ekonomické protivníky /. Je to ono ?

    • Pripomenulo mi to nehodu v Brne – trolejbus a električka.

     Odpověď
     • určitě. I ta jména ulic, v obou případech velmi symbolická. Jednou Masná-Křenová, nyní Šancová-Karpatská. Rozhodně součást jednoho procesu, si myslím.

      Tamto bylo varování, tohle odpověď? To už spekuluji.

      Odpověď
      • ul.Šancová v ére socializmu bola pomenovaná ,
       ul.Malinovského .
       ul.Šancová/ Malinovského / sa pod Hlavnou stanicou napája na Prażskú .

       Odpověď
       • Doplním ďalšie dáta:

        - Ulica Šancová, z nemeckého schanze (zákop), vo Francúzku ul. chanzelize (lize-liga).

        - Karpatská je napojená na ul. Dobšinského, Pionierov, Palárikova, Beskydská (karpatský egregor)

        - Pri križovatke týchto dvoch ulíc je Randal Klub, kde dnes majú vystupovať týto „krásavci“ http://www.randalclub.eu/event/309-marduk-valkyrja-support
        Na stránke: Zlo budú šíriť spolu s Marduk ich krajania VALKYRJA s novým albumom „Throne Ablaze“ vydaným pod labelom WTC (ak si undeground objavil včera tak hádaš skratku world trade center) – World Terrro Committee.
        Throne Ablaze – Horiaci trón

        - Linka č. 63 (9), č. autobusu 2242(10) bol zrazený zo zadu (menej poškodený).

        Ako už eM uviedol, v procese Notre Dame došlo k matričnému vyjaveniu na Slovensku a to v Bratislave, kde je to s chápaním populácie dosť zlé. Miera krvavosti procesov je určená mierou chápania populácie. Vzhľadom na výsledok prezidentských volieb u nás, kde sa ukázalo, že mnohí sa neponaučili na príklade Kisku a volili to isté, keď niehoršie, došlo k nadmernému stretu protiľudských matríc s karmpatským(slovanským) egregorom.

        Odpověď
        • v procese Notre Dame došlo k matričnému vyjaveniu na Slovensku a to v Bratislave,
         kde je to s chápaním populácie dosť zlé .
         aj tu v diskusii bolo spomenuté ,že portál POLITICO označil Zuzanu Čaputovú za víťazku volieb na Ukraine .

         Odpověď
        • Dobré, celkem to napovídá o dalším vývoji. Rýsuje se to stále přesněji.

         Nechci to prezentovat jakkoli nadšeně protože to opravdu napovídá vyšší dramatičnosti vývoje, ale je to opravdu fascinující hra matric.

         Odpověď
  • na prvej foto je číslo busu 63, no na fotke zo stránky polície tam to číslo nie je. /foto nižšie/, nehoda sa stala pri prognostickom ústave SAV.

   Odpověď
   • https://www.cas.sk/clanok/828388/ranna-nehoda-v-bratislave-pri-zrazke-autobusu-a-trolejbusu-sa-zranilo-12-ludi/

    Odpověď
 42. 17.4.2019 -Nehoda turistického autobusu na Madeire si vyžiadala 29 mŕtvych
  Pri nehode turistického autobusu na portugalskom ostrove Madeira zahynulo v stredu večer 29 ľudí. Podľa portugalského prezidenta ide výhradne o nemeckých turistov. Nemecké ministerstvo zahraničných vecí to zatiaľ nepotvrdilo, aj keď pripustilo množstvo nemeckých obetí.
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/509341-nehoda-turistickeho-autobusu-na-madeire-si-vyziadala-28-mrtvych/

  Odpověď
  • Oracle 911 18.4.2019 o 7:16

   Prečo ma napadla myšlienka:
   Zjednotené Nemecko končí a bude sa deliť…

   Odpověď
   • Německé ministerstvo zahraničí to zatím nepotvrdilo, i když připustilo řadu německých obětí. Dalších 27 lidí bylo zraněno, z toho někteří vážně,
    Autobus havaroval okolo 18:30 místního času (19:30 SELČ) u obce Caniço.
    Řidič autobusu vezoucího 55 lidí tam v zatáčce zřejmě ztratil kontrolu nad vozidlem
    Medzi mŕtvymi je 18 žien a 11 mužov.
    Vodič a sprievodca, obaja Portugalci, sú medzi zranenými.
    1830 – celkom burlivy ok, plný zmien a revolucii , franuzsky král sa vzdal trunu ,
    Francuzsko začalo vojensky obsazovat Alžírsko, Na britský trůn nastoupil Vilém IV.
    V Polsku začalo Listopadové povstání proti rusku

    Odpověď
    • Německo bude opět hlavním nositelem přicházejících obětí perestrojky západní Evropy.Nejen lidských. A větší díl v konečném důsledku padne na německé ženy.

     Odpověď
    • canico – https://us.pricetravel.com/canico
     1830-Byla založena náboženská společnost Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů.
     - vše co bylo postaveno (ukradeno) se zbortí.

     Odpověď
    • Já bych jenom doplnil, že rok 1830 je rokem politického osamostatnění Belgie – 15 let od symbolické bitvy u Waterloo.

     Odpověď
    • Portugalsko potvrdilo, že všetkých 29 obetí havárie autobusu sú Nemci
     https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/509411-portugalsko-potvrdilo-ze-vsetkych-29-obeti-havarie-autobusu-su-nemci/

     Odpověď
 43. Santa Cruz – Svatý Kříž – Hra matric svatého kříže
  https://www.novinky.cz/zahranicni/502842-na-madeire-havaroval-autobus-s-turisty-28-mrtvych.html

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Santa_Cruz
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Santa_Cruz_(Madeira)

  nejvýznamnější památkou je kostel
  Igreja Matriz de Santa Cruz
  Také v tom vidíte tu znělost? Hra matric svatého kříže?

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Santa_Cruz_(Madeira)#/media/File:SCR1.png
  erb kde jsou dvě stejné strany kolem kříže, zároveň obě strany mají v jádru jakoby vrhací kostku z her, tedy jakousi symboliku náhody, která je v jádru dvou křídel erbu. Opravdu hříčka s matricemi.
  Ostrov leží západně od Gibraltaru, tedy jak se někdy ztotožňuje, na západ od Heraklových sloupů, neboli smyslově tam kde prý bývala Atlantida.

  Odpověď
  • k tomu dodám klip Santa Cruz od Fatboy Slim
   https://www.youtube.com/watch?v=D06ZivsDJmc

   Hubený tlusťoch, takové dichotomní jméno, klip je celý prapodivný a ukazuje na střídačku záběry vypadající jak ze SSSR (podle aut určitě) v kontrastu s potetovanými týpky z nějaké latinské ameriky. Začíná i končí nápisem „Další den v ráji“. Bez textu, beze slov.

   Odpověď
   • Když přemýšlím dál, potetovaní týpci ukazovaní v zemi plné křížů (a bezdomovců), přímo přeplněné, tedy lidé popsaní (potetovaní) defektní kulturou, v kontrastu k Ruskému světu plnému lidí celkem normálně vypadajících, žijících normální život. Ve světě potetovaných je plno prapodivných týpků, kteří nedělají nic užitečného, jeden ukáže parohy (véčko), jeden se modlí s cigaretou mezi dlaněmi, pak bezdomovci, a další, ve světě Ruském normální lidé, žijící normální životy, vypadající trochu ustaraně, natočení při běžném ruchu ulice. Ve světě potetovaných spousta vysmátých.

    Jeden svět, ustaraní lidé, tedy lidé co se starají jaký je svět, versus lidé ve světě křížů vysmátí, neřeší co je kolem. Klip měl samozřejmě ve své době asi ukazovat jaká je sranda ve světě křížů, žádné starosti, oproti světu nemoderních lidí plných starostí. No ironie z klipu v kontrastu dnešní doby čiší a celá matrice mi napovídá že obrazy světů v původním podání klipu se prohazují v reakci na tragický vývoj ve světě „Svatého Kříže“.

    Toto se stalo 18:30. Tentokráte na rozdíl od situace v Notre Dame známe opravdu přesný čas (díky za nasměrování), a tak půjdeme najisto po správném roku. Pogůglemež rok 1830 a ejhle, najděmež noviny „Rozličnosti Pražských novin“ z 15.4.1930
    http://kramerius.nkp.cz/kramerius/PShowIssue.do;jsessionid=9A2EE170FC96B2115AF462B87B02E255?it=&id=204184
    na poslední stránce dole je oznámení o „tahu na panství Čechowice“ což je nějaká loterie o nemalé peníze, kteréžto se bude konati 24. Dubna.

    Tak prosím, intuitivně jdu na druhé periodikum „Jindy a nyní“ (symbolicky jméno napovídající změny) z téhož roku, a protože tady nejsou datumy, odhadem beru číslo 13, periodikum se zřejmě nedochovalo celé a jsou tam jen některé strany některých čísel. Číslo 13 odpovídá zhruba období začátku Dubna, podle četnosti čísel za pololetí.
    http://kramerius.nkp.cz/kramerius/PShowIssue.do?it=&id=1120310
    Povšimněte si pravého sloupce strany 4 (strana 52 periodika). Článek o Černé kočce je vyloženě jak vytržený z reality. To jen jako návod kde hledat. Ten samý sloupec dole, nadpis Hádanka:
    Stéblo od kořene lišim,
    zpátkem čteno nemluvňátko tišim,
    pakli měký wýchod dostanu,
    nejstarší jsem jméno Slovanů.

    Suma sumárum, matriční hrátky globalistů by se jim mohly vrátit jak když je podsekne.

    Odpověď
    • Oracle 911 18.4.2019 o 7:11

     Mohli?!
     Žneš to, čo zaseješ…

     Odpověď
    • dobrý rozbor

     Odpověď
     • chybí jen závěr. Dopíšeme ho?
      Moje závěry co jsem si udělal:
      - 24. dubna se něco uděje, na co je třeba dát si dobrý pozor (z ruky GP)
      - Týká se to Čechů („tahu na panství Čechowice“ což je nějaká loterie o nemalé peníze, kteréžto se bude konati 24. Dubna.), loterie o nemalé peníze, tedy důležitost ovládnutí Česka jak naznačoval už Stalin
      - Hádanka z roku 1830 popisující Srby jako nejstarší Slovany, kolem Srbska a událostí Jugoslávie se toho teď děje dost
      - Jak to zapadá do Německa těžko říci, vzhledem ke klipu Santa Cruz by Oriho vysvětlení o dělení Německa na západní potetovaný a Ruský svět bylo odpovídající

      GP se snaží o něco výrazného, tipl bych si zmrazit nebo rozmrazit nějaký proces, a 24. dubna se rozhodne o výsledku? Možná.
      Ve spojení se vším výkladem a s německem hraje se o to jestli budeme patřit do sféry západního nebo východního světa., zda půjdeme cestou Německa (viz autobus turistů Německo ničené a rvané globalisty na kusy) nebo půjdeme cestou Srbska (bez Ruska to nezvládneme).

      Odpověď
      • eM – záver si urobil :)
       - dělění Německa
       - GP zamrazuje proces islamizace Europy
       - hrá sa o to do ktoréj sféry budeme patrit (východ-západ) a je to len na nás
       - katolizmus padá (návrat ku korenom krestanstva )
       - ruský svet – čelovečenstvo (je ľudský)
       -1830 Srby jako nejstarší Slovany – slovanské národy majú šancu sa opet zjednotit

       Odpověď
       • díky za doplnění.
        Jen s tím zamrazením, myslím si že jde o něco jiného, GP zkouší nějakou špinavost jak si utrhnout větší kus koláče pro sebe než na jaký má v dané situaci nárok, zkouší s tím vyčůrat. Podle mne chce vytáhnout něco o čem jsme se ještě nezmínili a přestřelil to. Ale píšu to se vší vážností, protože opičí pracka pro GP zní na první poslech pozitivně ale může u toho shořet notný kus světa, viz 29 obětí z Německa.
        Je potřeba přemýšlet, situace je velmi seriózní.

        Odpověď
        • - samozrejme , že zkuša :(
         - GP nikdy nebol lidumil , a vždy mu šlo len o svoje zaujmy
         . musí „trochu“ pomáhat RF len preto aby svet nepadol do jadernej vojny
         inak by on neprežil a nemá sa kam presunut(na inu planetu)
         Takže musí krotit sša neoconov , ktorí sa utrhli z retazu aby nezmačkli červeny knoflik. Lebo RF by sa branilo , či by bola odveta -černá ruka
         - GP ide len o jeho záchranu.
         - je tu realna možnost sa bývalému východnemu trhnut od západu
         - lenže GP plán može odložit na desiatky rokov- a potom pokračovat v plánoch možu aj jeho potomkovia

         Odpověď
         • Oracle 911 18.4.2019 o 18:30

          Ono činy v minulosti a súčasné prešľapy GP sa im vracajú ako bumerang kvôli rýchlosti cirkulácie informácií, a tomu nezabráni ani tvrdá cenzúra internetu…

          Odpověď
          • myslím že momentálně jde o to že Notre Dame překročilo dopuštění a došlo na korekci.

           Odpověď
           • Oracle 911 18.4.2019 o 23:06

            Myslíš oheň?

            Odpověď
            • Ano, vyjádřil jsem se dost neandrtálsky. Myslím samozřejmě operaci „podpálení Notre Dame“.

          • popolvár 19.4.2019 o 17:52

           GP sa tisícročia darilo vyhýbať sa zodpovednosti za vlastné prešľapy a konaniu proti Božiemu Zámeru – chytrým prenášaním zodpovednosti na iných – systém „padajúceho hovna“. Takto si oddiaľovali karmický dopad vlastných pršľapov. No po 2012, zdá sa, aj v tomto ohľade veľa zmenilo. Karmu už nemožno naďalej oddialiť, alebo vlastnú zodpovednosť preniesť na iného… Našlo to odozvu aj vo vzniku takého pojmu na internete ako „instantná karma“…

           Odpověď
      • Putinovec 18.4.2019 o 11:03

       Střípek predikce vývoje východní Evropy se projevuje i zde jako dílek mnohem většího celku.Procesy běží.https://cz.sputniknews.com/nazory/201904179661827-svedsko-migranti-sankce-lofven/

       Odpověď
       • jen to jméno redaktora a info-zdroje mě polekalo : V4 report a Bill Ravotti… Ale obsahově věcné a vystihující.

        Odpověď
      • Dobrá práce eM. Lehce mi z toho běhá mráz po zádech.

       Jinak k uvedenému datu 24.dubna bych ještě přidal tuto asociaci, či vhoz: slaví se sv.Jiří (aspoň v ČR, SR a Polsku, jinde 23.dubna) – georgijevská stuha – symbol vojenské cti a vítězství, který v Rusku jde možná až k Suvorovovi.

       Odhaduji, že s georgijevskou stuhou je spojen i ruský egregor vítezství.

       Odpověď
       • Potom je to také celkem zásadní díl skládačky, dobré doplnění.

        Odpověď
        • Kolegovia, vynikajúca analytika a obzvlášť eM – klobúk dole.

         Odpověď
       • popolvár 19.4.2019 o 17:53

        Sv. Juraj – drakobijca…

        Odpověď
        • to je přežitek válek s Čínou, podle mne, tohle přízvisko.

         Odpověď
    • popolvár 21.4.2019 o 19:16

     k tým krížom – tie obrázky sú z niektorej pobaltskej republiky – Estónsko, Litva, Lotyšsko – videl som o tom video. Nosným záberom na kríže je obraz ukrižovaného Ježiša. Tie zábery sú vždy predelom medzi obrazmi záhaľčivého sveta potetovaných a obrazmi života pracujúcej spoločnosti. Skús sa s tým ešte v týchto intenciách pohrať berúc do úvahy skutočné Ježišovo učenie a jeho odmietnutie skrze ukrižovanie…

     Odpověď
     • Hora křížů v Litvě
      https://www.national-geographic.cz/clanky/hora-krizu-misto-kde-citlivejsi-lide-citi-proudit-energii-v-tele.html

      Odpověď
   • Záběry v klipu Slima jsou pravděpodobně Polsko. Propojka v klipu skrz katolický Polsko ….možná

    Odpověď
 44. 16. apríla v tureckej provincii Antalia došlo k havárii ktorej účastnikom bol aj autobus s futbalovým tímom zo Stambula. Pri havárii 3 zomreli, 17 zranení
  Autobus sa skĺzol po mokrej ceste po daždi, vyletel z cesty prevrátil sa a narazil o skaly
  https://rusvesna.su/news/1555495347

  Odpověď
  • Oracle 911 17.4.2019 o 16:14

   GP a SŠA bude mať s Tureckom problémy…

   Odpověď
 45. Z trosiek po požiari Notre-Dame vytiahli kohúta, ochrancu Parížanov
  V troskách, ktoré po pondelkovom požiari katedrály Notre-Dame v Paríži dopadli na zem, sa dnes podarilo nájsť medeného kohúta, ktorý zdobil špičku štíhlej veže nad loďou chrámu. Vták, ktorého už mnohí považovali za nenávratne zničeného, ​​sa zachoval v relatívne dobrom stave. V jeho útrobách sú schované relikvie svätých, ktoré majú chrániť Paríž a jeho obyvateľov.
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/509163-zachranene-artefakty-nie-vsetko-z-notre-dame-pohltil-poziar/

  Odpověď
  • Francie – země galského kouta. Možná ty relikvie svatých nejsou až tak důležité. Třeba měděný kohout upozorňuje na dávnou historii, že Galové nebyli Římané. Původní Francouzi by se měli vrátit ke svým kořenům, a odpoutat se od anglosaského (římského) světa.

   Odpověď
  • Oracle 911 17.4.2019 o 8:08

   Matrica zakikiríkovala na prebudenie francúzskeho národného egregoru…

   Odpověď
 46. Svět v roce 2020: Blíží se změna – podle astrologie padnou mnozí politici a přeskupí se sféry vlivu:
  https://zoommagazin.iprima.cz/zajimavosti/svet-v-roce-2020-blizi-se-zmena-podle-astrologie-padnou-mnozi-politici-a-preskupi-se
  „Dá se tedy předpokládat, že nás v roce 2020 čeká radikální proměna politických struktur a politické garnitury, někteří politici odejdou, jiní budou „odejiti“. Postupem doby pravděpodobně vzniknou nové mocenské oblasti, některé státy a velmoci nabydou na významu a vlivu, některé ho ztratí.
  Vzhledem k tomu, že na konci roku 2020 se ke konjunkci Saturn–Pluto připojí ještě planeta Jupiter (filozofie, expanze), dá se očekávat nejen počátek nového světového uspořádání, ale i postupná změna paradigmatu neboli světového názoru“.

  Odpověď
  • DušanBe 17.4.2019 o 8:35

   Bezstrukturní řízení s cílem zasáhnout i „alternativu“, která jinak hlavní zpravodajství nečte aneb variace na téma máslo zítra podraží.

   Odpověď
   • Oracle 911 17.4.2019 o 9:17

    Nie nutne lebo je tu objektívna potreba aj zo strany GP/globálneho zákulisia preskupiť politické frakcie /sily…

    Odpověď
    • volně přeneseno „je potřeba zdražit máslo“ z objektivních důvodů a tak se šíří zpráva že máslo podražilo.

     Odpověď
     • Oracle 911 18.4.2019 o 7:01

      Pre nováčikov.
      Ide o to, že kvôli zásahom zhora (človek mieni, pán Boh mení) a riadiacej činnosti Putina GP musí meniť svoje plány za pochodu a teraz verejnosti dali na známosť, že doterajšie rozloženie figúriek im nevyhovuje a budú musieť popresúvať figúrky na šachovnici.

      Odpověď
    • Putinovec 18.4.2019 o 8:31

     A mají na to ještě sílu?

     Odpověď
  • Pozoruhodný súpis udalostí vzhľadom na pohľad astrologický.
   Ten Jupiter na konci roka 2020 je malým zlepšením zamotanej situácie, kedy do osudových planét S&P tzv. “škodcov” svitne trocha nádeje…
   V každom prípade ďakujem za za zaujímavý článok.

   Odpověď
 47. V Plzni byl nalezen funkční granát
  Podle osloveného znalce se jednalo o jugoslávský obranný granát M75.

  https://www.krimi-plzen.cz/a/v-plzni-byl-nalezen-funkcni-granat/

  Odpověď
  • Tak my tady zmiňujeme, že vydání Assangeho je ve skutečnosti odjištěný granát do rukou US státních elit, a hned se jeden objeví v popelnici v (jak jinak když jde u nás o odkaz na US) Plzni (naštěstí neodjištěný). :D A ještě k tomu jugoslávský obranný granát. :) Karma je zdarma. Nic do haldy smetí neschovají, vypluje vše na povrch a bude to řacha.

   Odpověď
 48. Aktuálně: Požár v Notre-Dame
  https://cz.sputniknews.com/svet/201904159644545–v-parizske-katedrale-notre-dame-vypukl-pozar/

  Odpověď
  • 15.4 v historii sveta
   73 – Římané po jednoročním obléhání dobyli pevnost Masada u Rudého moře, kam se ukryli poslední příslušníci židovských náboženských sekt po pádu Jeruzaléma.
   1450 – Stoletá válka: Francouzi porazili Angličany v bitvě u Formigny.
   1729 – (na Velký pátek) premiéra Matoušových pašijí Johanna Sebastiana Bacha v kostele sv. Tomáše v Lipsku.
   1774 – V Londýnských novinách The public Advertiser vyšel otevřený dopis Benjamina Franklina anglickému premiérovi Frederiku Northovi
   1783 – Americký Kongres ratifikuje mírovou smlouvu s Velkou Británií
   1817
   Thomas Hopkins Gallaudet otevřel v Hartfordu v Connecticut první veřejnou školu pro hluché
   Ve Velkém divadle v Moskvě má premiéru balet D. F. Obera Fenella
   1850 – Z náboženské misie, založené 29.června 1776 vzniklo americké město San Francisko pojmenované po sv. Františku z Assisi
   1861 – Prezident USA Abraham Lincoln povolal do zbraně 75 000 dobrovolníků. Tímto aktem oficiálně propukla Americká občanská válka, známá též jako válka Jihu proti Severu.
   1865 – Americký prezident Abraham Lincoln zemřel po včerejším atentátu ve Fordově divadle ve Washingtonu
   1874 – Francouzští malíři, odmítnutí Salonem, pořádají svou výstavu (Claude Monet, Auguste Renoir, Camille Pissarro, Edgar Degas a Paul Cézanne)
   1896 – Byly ukončeny první moderní letní olympijské hry v Athénách.
   1912 – Na své první plavbě se v severním Atlantiku kolem 2.20 potopil zaoceánský parník Titanic.
   1955 – V americkém Des Plines v Illinois otevřel čechoamerický podnikatel Ray Kroc první restauraci McDonald.
   1989 – Na Hillsborough Stadium v Sheffieldu zahynulo 96 fotbalových fanoušků
   2005-požiar gotického hradu Perlštein
   V pátek 15. dubna 2005 okolo šesté hodiny začalo v bývalé sýpce (dnešním depozitáři) hořet. Jako první na místo dorazili hasiči z Nedvědice, po nich profesionální hasiči z Bystřice nad Pernštejnem a další jednotky z okolí. Povolaní hasiči byli v obtížné situaci, neboť nebylo možné se s těžkou technikou dostat na třetí nádvoří. V depozitáři bylo umístěno asi 800 předmětů, převážně obrazy a nábytek z 18. a 19. století. Cenné předměty byly vystavené v prohlídkových trasách, aby je mohli spatřit návštěvníci, proto nebyly požárem zasaženy.
   2013 – Došlo ke 2 bombovým útokům u cíle Bostonského maratonu

   Odpověď
   • Boleslav Čech 16.4.2019 o 17:10

    1912 – narodil se Kim Ir-sen (v KLDR v ten den slaví „Den Slunce“)

    Odpověď
  • Před týdnem sundali sochy apoštolů…
   „Minulý čtvrtek během rekonstrukce dělníci sundali ze střechy katedrály sochy apoštolů, které budou rekonstruovány.“

   Odpověď
 49. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kvuli-modre-pilulce-riskuji-cesi-zdravi-v-asijskych-e-shopech-letos-bylo-odhaleno-uz-22-pripadu-69993?dop-ab-variant=3&seq-no=1&source=hp
  to je velmi vtipné

  Odpověď
 50. Príde mi to ako EMP, no netrúfam si to rozlúsknuť.
  V Nepále pod Mount Everestom malé lietadlo počas štartu vrazilo do vrtuľníka. Zahynuli traja ľudia a traja ďalší utrpeli zranenia. Zomreli 2 policajti a 2. pilot. Zranenia utrpeli pilot lietadla, pilot vrtuľníka a zamestnanec Manang Air. Štyria cestujúci na palube lietadla vyviazli bez zranení.
  Letisko Tenzinga a Hillaryho (Hillary Clinton?) je vo výške 2800 (11) metrov nad morom, Everest 8848m.
  https://www.ta3.com/clanok/1152770/lietadlo-pod-mount-everestom-vrazilo-do-vrtulnika-hlasia-mrtvych.html

  Odpověď
  • Putinovec 14.4.2019 o 15:27

   Jak se udělá z 2800 11?

   Odpověď
   • To tak počítam, keď som po nočnej a nejdem spať. :D

    Odpověď
    • radsej sa vyspi, padne ti to lepsie ako analyzovat havariu pod everestom.

     Odpověď
    • Putinovec 14.4.2019 o 20:30

     Já nechci rýpat,sám nejsem neomylný.Ale to různé počítání na určitý výsledek mi prostě nesedí.

     Odpověď
   • :-D to tu rozhodně není poprvé.

    Odpověď
  • https://cs.wikipedia.org/wiki/Edmund_Hillary
   Sir Edmund Percival Hillary (20. července 1919, Tuakau – 11. ledna 2008, Auckland) byl novozélandský horolezec a průzkumník, proslulý tím, že jako první vystoupil na horu Mount Everest. Vrcholku této hory vysoké 8848 metrů dosáhl 29. května 1953 se Šerpou Tenzingem Norgayem.

   Odpověď
  • Furt tady někdo počitá nesmysly, jste snad numerologové nebo ovládáte gematrii?! Všude 11 a 22 skrze nesmyslné výpočty!!

   Odpověď
   • Oracle 911 16.4.2019 o 16:03

    Prečítaj knihu Posledný Gambit z hlavnej stránky a pochopíš prečo.

    Odpověď
   • někomu často uniká smysl i prostších věcí.
    Nicméně uznávám že to někdy někdo přeháníme:)

    Odpověď
   • Nicméně přiznejme si, že v nezanedbatelném procentu případů bude mít i tristtan pravdu ;-) Ovšem tady nejde o nějaké předpovědi a tajné nauky ale o to učit se společně pracovat s metodikou dešifrování matričních událostí. Jako numerologická dogmata to tu doufám nikdo nebere.

    Odpověď
 51. V Polsku zabil americký voják polského při cvičení NATO
  https://www.narodninoviny.cz/vrazda-v-polsku-zabil-americky-vojak-polskeho-pri-cviceni-nato/

  Odpověď
  • Trestní stíhání polské i americké vojenské policie nepřineslo úspěch.
   Vzhledem k tomu, že desátník Thomas Wehking je zdravotnickou dokumentací charakterizován jako nevyvážený a agresivní a představuje zvláštní hrozbu pro občany celého regionu
   ——————————
   “ A TOT JE VOJAK USA a NATO Z POVOLANIA? PSYCHOPAT“

   Odpověď
  • - takže ludia v Polsku možno začnú aj Sša (sašovských) vojakov vyhánat zo svojej zeme…
   - ako sa aj stavajú ludia v Polsku proti americkým vojakom
   (lebo nemaju z toho peniaze,a ničia im okolie.prirodu) a chovaju sa ako sarančata pri stavaní základne USA v Polsku…
   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/chovaji-se-jako-sarancata-polaci-se-bouri-proti-americke-armade/
   - možno budu chciet vyplatit Poláci reparace od USA potom…

   Odpověď
   • Ved nukaju za zakladnu 2 mld. Usd a volia stranu, ktora je silne protiruska, tak cakat boj proti sa neda

    Odpověď
 52. K zatčení Assange. Jak jsem již psal, že zatčení Assange může být práce GP a hození granátu do rukou US státní elity… Tož zajímavá zpráva. Kočka je symbolem GP. Všimněte si té fotky, kde má ten kocour kravatu s bílými a červenými pruhy. Bílá je barvou „thébského“ křídla GP a červená barvou „memfidského“ křídla GP. GP sledují zatčení Assange a je to jejich práce.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201904149630257-objevilo-se-video-jak-se-assangeuv-kocour-diva-na-jeho-zatceni/

  Odpověď
  • Velmi pěkný postřeh, díky za něj . Jen bych tu brizanci vloženou do rukou clintonoidů oceňoval výše , než handgranát. Pokud to patřičně připravili / GP/, může to souviset s perestrojkou Russiagate na Ukrajinagate a pojistkou pro Trumpa pro volby v příštím roce.

   Odpověď
 53. Ohnivý muž. Jak evropský komisař Juncker málem spálil první dámu Rwandy (VIDEO)
  https://www.youtube.com/watch?v=WIVoH0RMzT8
  -skoro zasáhl prezidentovu ženu.
  https://cz.sputniknews.com/videoklub/201904129615680-ohnivy-muz-jak-evropsky-komisar-juncker-malem-spalil-prvni-damu-rwandy-video/

  Odpověď
 54. Britský milionář si ve Francii postavil ilegální panství za miliardu. Teď ho musí zbourat
  http://www.leparisien.fr/faits-divers/patrick-diter-et-son-reseau-de-belles-relations-locales-29-06-2017-7096617.php
  Developer Patrick Diter, který si na jihu Francie postavil panství v přepočtu za 1,5 miliardy korun,
  -má na demolici celého objektu 18 měsíců.
  Pokud termín nedodrží, bude muset zaplatit v přepočtu 11 tisíc korun za každý den,
  kdy stavba na pozemku stojí.
  Už teď přitom čelí pokutě ve výši 6 milionů korun, potvrdil televizi CNN zástupce soudu Pierre-Jean Gaury.
  Pozemek sice koupil legálně, stavbu už si ale schválit nenechal.
  Objekt má celkem 18 pokojů, bazén, fontány a dvě přistávací plošiny pro vrtulníky.
  Sousedi si navíc stěžovali, že majitel pořádá v panství hlučné večírky a místo tak připomínalo scény z filmu Velký Gatsby.
  https://magazin.aktualne.cz/postavil-si-panstvi-za-1-5-miliardy-ted-ho-musi-zbourat/r~487250445c4111e9819e0cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=default&utm_term=position-1&utm_campaign=Aktualne

  Odpověď
  • člověk úplně slyší praskání jak se malobritánie trhá.

   Odpověď
 55. Objav vraku starej obchodnej lode pri Frízskych ostrovoch môže súvisieť aj so Slovenskom

  https://mybystrica.sme.sk/c/22091773/objav-vraku-starej-obchodnej-lode-pri-frizskych-ostrovoch-moze-suvisiet-aj-so-slovenskom.html

  Odpověď
 56. Kancelar 8.4.2019 o 12:42

  https://sputniknews.com/asia/201904081073912945-fire-pakistan-pm-office/

  poziar v sidle pakistanskeho premiera. poziar bol na 6. poschodi, premier na 5. nic sa mu nestalo

  Odpověď
 57. V Nizozemsku stíhačka F-16 vystřelila a zasáhla sama sebe
  Stíhací letoun F-16 nizozemského letectva byl vážně poškozen během cvičení na letecké základně Leeuwarden. O události píší ruská média.

  Uvádí se, že manévry probíhaly od 21. ledna. Podle deníku Nederlandse Omroep Stichting zahájily dvě stíhačky F-16 palbu, přičemž jedna z nich byla zasažena a poškozena v důsledku vlastního výstřelu. Byl poškozen plášť letadla a část munice zasáhla motor.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201904069577409-v-nizozemsku-stihacka-f-16-vystrelila-a-zasahla-sama-sebe-/

  Odpověď
 58. V Praze na lince č. 26 byl přerušen provoz mezi zastávkami Lotyšská a nádražím Podbaba – tramvají upadlo kolo.
  Streetová tvorba různou podobu má,
  někde kolo chybí, jinde zas přebývá.
  Posléze zelená v růžovou se mění,
  o kousek dál černý mor po spravedlnosti leze.
  To projevem Lásky není,
  sedí-li Václav v pasáži na zdechlé kobyle.
  Lucerna jak maják směr ukazuje,
  vždyť v mnohých z nás Horymír se ukrývá,
  a pravda v Zemi zakopat se nedá.

  Odpověď
 59. V Nitre pod hradným kopcom voda najprv spôsobila zosun pôdy. Pri ňom sa našla odistená 50-kilová bomba ruskej výroby, pochádzajúca z bombadovania z 26. marca 1945. O nič menej zaujímavý je dátum nálezu – 27. marec 2019, teda deň po výročí daného bombardovania.

  Takže voda (informácia) odhalí informačnú bombu, ktorej pôvod bude z Ruska. Nie negatívnu, pretože nevybuchla ani nikomu neublížila. Nitru osobne považujem za srdce Slovenska, zrkadlový obraz Prahy, len s tým rozdielom, že v Prahe je väčšina pamiatok viditeľných, v Nitre je väčšina pod zemou alebo dobre schovaná. Plus mystické miesto pod vysielačom na Pyramíde.

  https://mynitra.sme.sk/c/22091059/pod-hradnym-svahom-ktory-sa-zosunul-nasli-nevybuchnutu-bombu.html

  Odpověď
  • Druhdy jsem si zjišťoval geometrický střed plochy Čech a Moravy – je to u Malešova u Kutné Hory. Zajímavé, že tam na tom místě byla kdysi jakási bitva: https://cs.wikipedia.org/wiki/Bitva_u_Male%C5%A1ova .

   Bitva u Malešova se odehrála 7. června 1424 v blíže neurčené lokalitě poblíž tvrze Malešov, vzdálené přibližně 6 kilometrů od Kutné Hory. Oddíly východočeského husitského svazu pod velením slepého hejtmana Jana Žižky z Trocnova zde porazily vojsko svatohavelské koalice, jehož přítomnými členy byli zejména příslušníci pražského svazu a vojáci katolického landfrýdu. Pro Žižku bylo vítězství vrcholem jeho vojevůdcovské kariéry, pražanům porážka vynesla další ztenčení jejich mocenské základny. Utrpěné ztráty na lidských životech řadí malešovské střetnutí k nejkrvavějším bitvám celých husitských válek.

   Lumír

   Odpověď
 60. https://www.youtube.com/watch?v=OJNl-_9igAA

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>