1. Strela do vlastniho kolena
  USA couvaji ze sankci proti Rusku
  Vlada Spojenych statu zjistila, ze sankce proti ruskemu vyrobci hliniku Rusal skodi predevsim zapadnim spojencum.
  Americky ministr financi Mnuchin vydal prohlaseni:
  „Rusal pocitil ucinek sankci, ktere na nej byly uvrzeny kvuli jeho propojeni s Olegem Deripaskou. US vlada ale necili na tvrde pracujici lidi, kteri jsou zavisli na Rusalu a jeho dcerinych spolecnostech. Rusal prisel s pozadavkem, aby byl vyskrtnut ze sankcni listiny. Vzhledem k dusledkum sankci na nase partnery a spojence jsme se rozhodli tento pripad prezkoumat.
  Akcie Rusalu totiz stouply o 15%.
  Mnuchin rekl, ze pokud Kremlu blizky Oleg Deripaska proda svuj podil na Rusalu, ktery je druhy nejvetsi vyrobce aluminia na svete, mohou USA sankce zmirnit nebo zrusit. Od doby (6.duben), kdy USA zavedly sankce na tuto firmu, stouply ceny aluminia o 30%.
  Tak tomu rikam 2 mouchy jednou ranou.
  https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2018/04/23/schuss-ins-knie-usa-rudern-bei-russland-sanktionen-zurueck/

  Odpověď
  • Oracle 911 24.4.2018 o 19:12

   Nielen to, odpis aj celej G7, stačí si pozrieť aké vyhlásenia robili po zasadaní.

   Odpověď
  • to je dôsledok toho, že rýchlejšie konajú ako myslia. Celý ten humbuk začal po vyhlásení ruských poslancov, že v Dume začnú prejednávať zákon o odvetných sankciách a výslovne tam spomenul zákaz predaja raketových motorov a hliníka resp. kovov pre letecký priemysel. Až po tomto im došlo čo sa deje. USA boli pripravené odpáliť európsky letecký a automobilový priemysel, ale svoj si chránili. Avšak keď sa to dotklo priamo ich, tak už nemali na výber a začali cúvať.

   Odpověď
 2. lgbt učebnice
  na Ukrajinských školách .

  https://politikus.ru/events/106801-knizhka-pro-eto.html

  Odpověď
  • - Duka “ Potřebujeme výchovu k rodině a ne sexuálním výstřelkům “
   https://www.eurabia.cz/Articles/32215-projev-kardinala-duky-ktery-media-ignoruji-potrebujeme-vychovu-k-rodine-a-ne-sexualnim-vystrelkum.aspx
   -Především ovšem musím stejně jako moji předchůdci sv. Vojtěch, kardinálové Beran a Tomášek znovu prohlásit: „Církev je na straně národa!“ To je všech občanů České republiky, kteří v ní žijí a pracují pro její rozvoj a také ji chrání. Pevně věřím, že tato slova a výzva jsou vlastně slovy Ježíšova zlatého pravidla a dovolím si na závěr odcitovat poslední věty z odkazu kardinála Berana:

   „I když mé srdce v římském velechrámu v prach rozpadne se v chladné zemi cizí, má láska k vlasti nikdy nevymizí, za národ svůj se modlit nepřestanu.“
   - církev by mohla príst o „ovečky“ preto maju vždy v zastupení knazov aj na lavej strane aj na pravej…

   Odpověď
 3. Finsko odpískalo zaručený příjem…
  https://www.novinky.cz/ekonomika/470082-zaruceny-prijem-pro-vsechny-finsko-projekt-odpiskalo.html

  Odpověď
 4. Sorosova nadace se stehuje z Madarska do Berlina.
  Sorosova Univerzita ma byt ve Vidni. Najemni smlouvu uzavreli na 99 let. Budova by pro ni mela byt hotova v roce 2022/2023.
  http://www.krone.at/1696235

  Odpověď
  • Martin Rubáš 23.4.2018 o 8:57

   Paráda. Soros ustupuje. Soros je zlo. jeho síť má prsty všude. Neziskovky, EU, USA – demorkatická strana, dokonce i katiolická cirkvev. Dávejme si na něj pozor.
   http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

   Odpověď
  • Martin Rubáš 25.4.2018 o 7:43

   Gratulace Maďarsku. Už se pakuje pryč. Za Merkelovou, tam mu bude lépe. Soros je zlo. jeho síť má prsty všude. Neziskovky, EU, USA – demorkatická strana, dokonce i katiolická cirkvev. Dávejme si na něj pozor.
   http://www.epshark.cz/clanek/219/sorosuv-globalni-vliv

   Odpověď
 5. Ruský prezident Vladimir Putin je ochotný stretnúť sa so svojím americkým partnerom Donaldom Trumpom. Uviedol to v piatok šéf ruskej diplomacie Sergej Lavrov,

  „Prezident Putin je na takéto stretnutie pripravený,“ povedal Lavrov v rozhovore, ktorý zverejnila ruská štátna agentúra RIA Novosti.

  Ruský minister v tejto v súvislosti pripomenul, že Trump telefonicky pozval Putina na rokovania do Bieleho domu a zároveň vyjadril ochotu podniknúť recipročnú návštevu Ruska. Americký prezident tiež podľa Lavrova opakovane vyjadruje želanie mať dobré vzťahy a riešiť problémy vo vzťahoch s Ruskom.

  „Takýto prístup je lepší, ako nemať dobré vzťahy. Len idiot by zmýšľal ináč,“ citovala Lavrovove slová agentúra DPA.

  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/466807-trump-podla-moskvy-pozyval-opakovane-putina-do-bieleho-domu/

  Odpověď
  • Oracle 911 20.4.2018 o 13:16

   Lavrov vie kam kopnúť…

   Odpověď
  • Noční můra entity GP, slovanské Rusko a uzdravené USA na společné lodi budoucnosti

   Odpověď
 6. Rakousko chce byt mostem mezi Ruskem a Evropou
  Rakouska ministryne zahranici Karin Kneissl a rusky zahranicni ministr Lavrov se stretavaji dnes v Moskve. Ministryne Kneissl se take snazi o roli prostrednika Vidne v syrskem konfliktu.

  Syrsky prezident Baschar al-Assad vratil francouzskym uradum Rad cestne legie vzhledem k bombardovani Syrie Francii.

  Turecko stahuje 222 tun zlata z USA a VB.

  https://de.sputniknews.com/

  Odpověď
  • Oracle 911 20.4.2018 o 13:05

   Rakúšania to chcieť môžu ale na to nemajú.

   Odpověď
 7. Německo hodlá požádat USA o uvolnění ze sankcí proti Rusku, a to ne firmy jednotlive, ale generelne.
  Cimz se prakticky verejne priznava, ze neni svobodne.

  https://cz.sputniknews.com/svet/201804197182058-WSJ-Nemecko-zadost-USA-uvolneni-sankce-Rusko/
  http://kaliningrad-domizil.ru/portal/information/wirtschaft-and-finanzen/deutschland-bittet-die-usa-um-gnade/

  Odpověď
 8. Vypadá to, že se v USA začínají dávat věci do pohybu:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Clintonova-do-vezeni-Veci-v-USA-se-hybou-532661

  Odpověď
 9. „Chceme informovať celý svet, že budeme vyrábať alebo nakupovať akékoľvek druhy zbraní, ktoré budeme potrebovať, a nečakáme a nebudeme čakať na schválenie zo strany cudzích štátov,“ povedal iránsky prezident.

  Rúhání v prejave dodal, že Irán „zavádza politiku dobrých susedských vzťahov s krajinami regiónu a od nich očakáva to isté.“
  http://www.teraz.sk/zahranicie/ruhani-vojenska-sila-iranu-nie-je/320106-clanok.html

  Odpověď
 10. Pokus o dehonestaci Assada a Ruska se dle diskuze moc nepovedl :)

  https://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A180417_104639_zahranicni_aha

  Odpověď
  • Martin Rubáš 18.4.2018 o 8:12

   Assad neměl žádnou motivaci k útoku plynem. Naopak teroristé, saudové, vojensko-prlmyslový komplex USA a Izrael ano, takže můžeme přepodkládat kdo je za tím útokem.

   http://www.epshark.cz/clanek/610/ron-paul-tvrzeni-ze-prezident-basar-al-assad-zabiji-vlastni-lidi-plynem-je-totalni-nesmysl

   Odpověď
   • Oracle 911 18.4.2018 o 8:49

    Poslednú dobu ani oni nie lebo majú dosť problémov na svojich hraniciach…

    Odpověď
 11. Miloslav Dědek 16.4.2018 o 21:11

  SOUČASNOST

  1/6 lidstva neumí číst a psát, má hlad a značná část těchto lidí umírá neléčenými nemocemi nebo v nesmyslně vedených válkách. Velká většina těchto lidí nemá ani představu o tom, že to není spravedlivé, že kvalita jejich života by se měla zvýšit. Svět patří se vším všudy všem lidem rovným dílem. To by určitě mělo být napsáno v základní listině lidských práv a svobod. Názor, že kvalitu státu určuje míra zdraví a vzdělání jeho občanů a všechny další ukazatele jeho kvality jsou druhotné, by měl mít platnost pro celý svět. Existence Islámského státu a všech dalších teroristických organizací je naléhavou výzvou k sjednocení všech států světa v boji proti všem formám terorismu.
  1/1000 lidstva (drtivá většina z nich patří ke globální finanční elitě, což jsou tzv. „lidé velkých peněz“) vládne světu pomocí zákonů, které se zdokonalují jejich vlivem tak, aby se poměry v podstatě zachovaly. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny, vojensko-průmyslové komplexy atd. jsou v podstatě hračky lidí velkých peněz. Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot.
  Stávající mocensko-politické uspořádání světa je překonané. Dnes už je zcela zřejmé, že je třeba ho pokud možno co nejdříve změnit. Osobní spotřeba produktů, které všichni lidé světa vytvoří, nemá u drtivé většiny lidí z této 1/1000 meze. O tom, jak tito lidé organizují z důvodu svých bezmezných potřeb drancování surovinových zdrojů, ničení přírody a tím přirozeného prostředí nezbytného pro zdraví všeho živého, se nemá cenu rozepisovat, jsou to pořád dokola omílané informace.
  Tato 1/1000 vládne světu v organizaci, která má podobu velmi ostré, cca 4 – 6ti stupňové pyramidy, stát od státu se to odlišuje, ale to je nepodstatné.
  Nejvyšší vrstva jsou lidé velkých peněz. Podstata jejich práce je zdánlivě velmi náročná, složitá, většina lidí jí moc nerozumí. S nepříliš velkou mírou nadsázky se v podstatě dá říci, že patří mezi řádné občany, kteří dodržují všechny zákony, ale peníze si vydělávají uboze, v podstatě lichvou podle zákona. Peněz mají tolik, že se jim zatím nikde neodvážili přistřihnout křídla nějakým zákonem, nepamatuji se, že by se někde něco v tomto směru realizovalo. O jejich práci se nejčastěji taktně mlčí, ale jsou to lidé soutěživí a sportovního ducha mají, zákonným způsobem se i mezi sebou okrádají, co na tom, když přitom přijde sem tam nějaká ta krize, pro ně je to jako překážka podobná překážkám v dostihovém závodu koní a jezdectví je přece sport ušlechtilý. Doufám jen, že tomu ekonomovi, kterému se konečně podaří odhalit veškeré zákonitosti trhu a podstaty vzniku těchto krizí, Nobelovu cenu neudělí, ale asi doufám marně, lidé velkých peněz mají těch peněz opravdu hodně.
  Druhá vrstva už není tak čistokrevná jako vrstva první a směrem k veřejnosti pronikají z této vrstvy poměrně často zajímavé informace. Jádrem této vrstvy jsou lidé velkého obchodu. Nejsou o moc lepší než ti z vrstvy první a část z nich vydělává peníze celkem přijatelným způsobem, za který by se člověk nemusel stydět. Bohužel tato část těchto lidí nebývá moc úspěšná ve svém podnikání. Rozepisovat se o této vrstvě by bylo zbytečnou ztrátou času autora i čtenáře. Poznamenat je možné jenom to, že řešit otázku etiky velkoobchodu se zbraněmi je problematické a např. v tomto obchodu dochází k prolínání s vrstvou politické scény.
  Pořadí třetí a čtvrté vrstvy bývá různé. Častěji bývají ve třetí vrstvě lidé organizující na nejvyšších pozicích velkovýrobu všeho, co lidi potřebují k životu ve vyspělých státech světa.
  Vrstva politické scény je asi vrstvou nejzajímavější, hodně lidí vývoj a změny této vrstvy sleduje. Popisovat, jak si vydělávají peníze politici, by bylo nošením dříví do lesa.
  Poznamenat je nutné to, že je dobré důkladně zvažovat, kdy je správné dbát na dodržování tradic, kdy je to na nic a kdy je to hloupost. Uvedu příklad: Vydáváte vědecký časopis v normální papírové podobě 2x ročně 50 let. Doba se mění, náklady rostou, technika letí dopředu, přejdete na elektronickou podobu časopisu a zachováte 50tiletou tradici půlročního vydávání při možnosti zařazovat nové odborné články Vaší vědy do časopisu denně. Dodržíte tradici za cenu toho, že zpomalíte předávání informací o Vaší vědě v průměru o ¼ roku.
  Organizace mocenské struktury správy současného světa je popsaná dost povrchně, ale pro popis potřebného směru její změny je to dostatečné.
  K uvedenému je třeba dodat, že nejvyšší vrstva už mnoho let působí organizovaně v rámci jednotných pravidel. (95% globalizace) = ohromná síla zájmové skupiny spojené vztahy protkanými tradicemi, druhá vrstva (cca 70%,) třetí (cca 30%).
  Dál to nemá cenu odhadovat. Připomenout je možné lidi vědy (cca 90%). (Uváděná procenta jsou vyjádřením odhadu míry globalizace příslušné specializace.)

  BUDOUCNOST

  Mocenskou organizaci spravující svět, ve tvaru ostré pyramidy, je třeba změnit tak, aby měla podobu zaoblené ploché hromádky písku, přičemž bude nutné trochu změnit pořadí, v jakém budou nad sebou jednotlivé vrstvy organizace správy světa.
  Budoucnost je popsána stručně, ale snad správně. Připomenout je možné, že se čas od času stane, že i neúmyslně náhodně odhozená sněhová koule s sebou velkou lavinu strhne.

  OKOLNOSTI PŘÍZNIVÉ ZMĚNĚ MOCENSKÉ ORGANIZACE SPRAVUJÍCÍ SVĚT

  1. Asi 1/3 lidí na světě má možnost spolu prakticky kdykoliv komunikovat s velkou mírou spolehlivosti a přesnosti přenášených informací.

  2. Migrace obyvatelstva rok od roku narůstá. Narodit se v jedné zemi, ve druhé studovat, do třetí se přestěhovat za prací a do čtvrté za účelem dožití v důchodu, je už normální.

  3. Především mladí lidé v rámci internetových sociálních sítí začínají hromadně mezinárodně komunikovat.

  4. Na mezinárodní jazykovou gramotnost se klade skoro všude stále větší důraz.

  5. V současnosti se umí cca 5 % lidí bezprostředně domluvit v rámci cca 2/3 světa.

  6. Kvalita automatického překladu psaného i mluveného slova se soustavně zdokonaluje.

  7. Možnost cestovat se usnadňuje.

  8. Množství, kvalita a rozmanitost celosvětově používaných komunikačních prostředků roste.

  9. Úroveň vzdělání, vědy, výzkumu i vývoje se zvyšuje stále větším tempem v technicky vyspělé části světa.

  10. Stejným tempem, kterým se vyvíjí úroveň výroby a spotřeby vyspělé časti světa, se zvětšuje rozdíl v kvalitě života lidí v jeho vyspělé a zaostalé části.

  OKOLNOSTI NEPŘÍZNIVÉ ZMĚNĚ MOCENSKÉ ORGANIZACE SPRAVUJÍCÍ SVĚT

  1. Schopnosti z globálního hlediska lokálních politiků používat velmi dovedně demagogii pro realizaci jejich zájmů mají mimořádně vysokou úroveň.

  2. Vyžaduje mnohem větší práci a úsilí něco spojit, složit, sestavit nebo vytvořit, než něco rozbít, zničit nebo rozložit.

  3. Setrvačnost stereotypů jednání, postupů a postojů.

  4. Tradice jsou jednoznačně nepříznivou položkou. Jeden příklad už je výše uvedený. Zůstávat u tradičně zaběhnutých schémat důsledně není možné v žádné době, v současnosti je to ve většině případů postoj, který může být označen slovem „zhoubný“.

  5. Největšími mínusy jsou ty nejvyšší vrstvy uvedené mocenské pyramidy. Tyto mínusy předčí všechny již uvedené, i ty mínusy, které by měly následovat a které už uvádět nebudu, protože ty poslední jsou tak velké v porovnání s předcházejícími, že se mi zdá rozumnější odhady jejich vzájemných poměrů neuvádět.

  NÁVRH ŘEŠENÍ PROBLÉMU NASTOLENÍ NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU

  Podstata řešení problému potřebné změny mocenské organizace spravující svět může být
  jednoduchá.
  K nastolení Nového světového řádu, který umožní řešit mírovou cestou všechny globální problémy lidstva, je možné využít např. osvědčenou formu politického spojení států, kterým je federace. Uskutečnit spojení všech států světa v jedné globální federaci s jednou globální vládou nebude snadné, ale určitě bude stát za námahu s tím spojenou. Nastolení trvalého míru na celé planetě bude určitě stát za to. Nastolení Globální federace lze realizovat například tak, že si všechny pokrokové politické strany ve všech státech světa přidají do svých politických programů záměr popsaný v tomto otevřeném dopisu, načež všechny tyto strany ve vzájemné spolupráci globálně zrealizují své politické programy.

  GLOBÁLNÍ ORGANIZACE NAŠÍ CIVILIZACE JE NEZBYTNÁ PŘEDEVŠÍM Z NÁSLEDUJÍCÍCH DŮVODŮ

  Lidstvo není oficiálně centrálně globálně řízeno, a proto jeho existenci ohrožuje stále větší množství různých krizí, přičemž intenzita i četnost těchto rozmanitých krizí narůstá v přímé úměrnosti s rozvojem vědy a techniky. Faktem je, že materiálně-technická základna lidstva se zdokonaluje nevídaným tempem. Pokrok ve vědě a technice kráčí mílovými kroky. Naproti tom zcela stagnuje vývoj mocensko-politického uspořádání světa. Uvedený rozpor začíná být nebezpečný. Lidstvo to nemusí přežít. Je nejvyšší čas urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání světa.
  Sortiment všeho, co lidi ve vyspělých státech světa potřebují k uspokojování svých potřeb, roste stále se zrychlujícím tempem, přičemž téměř stagnuje pokrok v mocensko-politickém uspořádání světa.. Jinak řečeno: „Bouřlivý rozvoj vědy a techniky se dostává do stále většího rozporu s tradicemi svázaným prováděním praktické politiky, především mezinárodní.“ Nadneseně řečeno: Lidstvo na politické scéně řídí dav vrcholových politiků jednotlivých států, ve kterém se čas od času větší nebo menší část davu dohodne na vykřikování víceméně nejasného hesla, kterým se potom tato část davu více či méně řídí, což má ve svém důsledku zhoubný vliv na současnost i budoucnost. S malou mírou nadsázky je možné označit stávající způsob správy světa jako téměř dokonalý chaos v prožívání současnosti i v očekávané budoucnosti naší civilizace.
  Naše civilizace dosud nemá jednoznačnou globální centrálu, tj. zodpovědného představitele, tj. instituci nebo občana, které by mohla jiná civilizace oslovit, a to přes to, že velké množství indicií již mnoho let nasvědčuje přítomnosti jiné civilizace na naší planetě. Navázat kontakt s některou lokální vládou by bylo od mimozemšťanů nerozumné. Stávající chaotický a nekoordinovaný vývoj lidstva by to mohlo ovlivnit velmi nepříznivě.

  PŘÍKLADY GLOBÁLNÍCH ZÁKONŮ

  ZÁKON O ZÁKAZU BANKOVNÍHO, OBCHODNÍHO A NĚKTERÝCH DALŠÍCH TAJEMSTVÍ

  Živnou půdou pro organizátory korupce a podvodů je utajování toků peněz ve všech oblastech národního i mezinárodního hospodářství. Míra podvodů a korupce je přímo úměrná míře utajení toho, kdo, kdy, od koho a kolik peněz a za co dává nebo bere. Skutečná cena, tj. hodnota veškerého zboží apod., které si obchodníci a další lidé pomocí peněz směňují, je určována v tržním hospodářství tržními mechanismy s tím větší chybou, čím více se tolerují podvody a korupce ve všech oblastech života společnosti.

  PODSTATA ZNĚNÍ ZÁKONA:
  Veškeré informace o tom, kdo, kdy, od koho, kolik peněz a za co dostává nebo dává, tj. jaké jsou finanční toky peněz ve všech finančních, obchodních i výrobních organizacích státních i soukromých, budou zveřejňovány na příslušných internetových stránkách, které budou mít povinnost všechny uvedené organizace soustavně aktualizovat, přičemž zveřejňování všech peněžních transakcí (toků peněz-penězovodů) bude povinné pro každou z uvedených organizací, jejíž roční obrat překročí zákonem stanovený minimální limit. Porušování tohoto zákona bude přísně trestáno.

  ZÁKON O NAHRAZENÍ VŠECH JEDINEČNÝCH MĚN JEDNOTLIVÝCH STÁTŮ JEDNOTNOU SVĚTOVOU MĚNOU

  Podstata uvedeného zákona je zřejmá z jeho názvu. Rozmanitost měn na celém světě usnadňuje organizátorům podvodů a korupce beztrestně páchat jejich odsouzeníhodnou činnost. Dovedete si představit, kolik zbytečné práce odpadne ve všech peněžních ústavech až přestanou existovat všechny směnárny atd., když na celém světě budou mít všichni lidé v peněženkách stejné barevné papírky? Dovedete si představit, jak se usnadní a zmenší objem práce všech spekulantů na burzách, všech ekonomů, plánovačů, statistiků, prognostiků a lidí pracujících v podobných profesích? Představte si, jak výhodné bude platit na celém světě stejnými penězi a jak na celém světě stoupne nezaměstnanost a bude nutné současně vypracovat projednat a schválit např. následující zákon:

  ZÁKON O PRACOVNÍ DOBĚ

  Pracovní týden bude mít 4 po sobě následující pracovní dny, pondělí, úterý, středa a čtvrtek, po kterých budou následovat 3 dny volna, pátek, sobota, neděle.

  Příklady uvedených a vytyčených globálních zákonů jsou vybrány s ohledem na to, že už v naší současnosti i někteří hodně bohatí rozumní lidé přestávají spatřovat smysl života v hromadění majetku a užívání hmotných statků a ojedinělí ekonomové už přestávají respektovat kult růstu ukazatele HDP (hrubého domácího produktu), který by měl být docílen pokud možno v co největší míře, aby se příslušné ekonomiky jednotlivých států konsolidovaly směrem do neustále rostoucího blahobytu, který je zatím většinově považován za úspěch v životě jednotlivců i celých lidských společenství.

  Odpověď
 12. Hle, kdopak se nám to ztratil:

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/468760-nemecky-magnat-zmizel-v-alpach-na-domluvenou-schuzku-nedorazil.html

  K jaké tlupě asi patřil tento německý, respektive evropský elitář?

  Odpověď
  • Podporovatel A. Merkelove.

   Odpověď
 13. Ministri zahraničia 120 členských štátov Hnutia nezúčastnených krajín ( NAM) vo svojom vyhlásení odsúdili nelegálnu politiky sionistického režimu a jeho akcie proti palestínskemu ľudu.
  Vo vyhlásení sa uvádza, že rovnako odsúdili okupačný režim Izraela za svoje akcie proti palestínskym ľudom, ako je rozšíreniu nelegálnych osád, demolácie domov a majetku Palestínčanov, trestu a uväznenie tisícok nevinných palestínskych civilistov.
  Asi 800 zástupcov zo 120 členských štátov, 17 pozorovateľských krajín a 10 medzinárodných organizácií sa zúčastnili konferencie Hnutia nezúčastnených krajín ministrov zahraničných vecí, ktorá sa konala v hlavnom meste Azerbajdžanu na 5-6 apríla.
  Účastníci tiež odsúdili sionistický režim porušujúci normálny život palestínskeho ľudu prostredníctvom vytvorenia bezpečnostného plotu a nezákonné obliehania Gazy.
  Štáty, ktoré nie sú členmi hnutia, vyjadrili ľútosť nad zabitím a zranením stoviek Palestínčanov okupujúcim režimom v posledných dňoch.
  Ministri zahraničia členských krajín NAM zdôraznili svoj záväzok k úsiliu k odzbrojeniu od všetkých zbraní hromadného ničenia, najmä jadrových zbraní na celom svete, aby sa svet bol bez týchto zbraní.
  Tiež vyjadrili podporu pre právo všetkých krajín používať jadrovú energiu na mierové účely na ich hospodársky rozvoj.
  http://новости-мира.ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/120-%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2-%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BB%D1%8F/

  Odpověď
 14. Viděli jste jakou paschu dnes připravili představitelé pravoslavné církve v Rusku pro věřící? Není důležitá ani tak její váha (1250kg) ale její tvar. Byla to pyramida s useknutou špičkou…

  Odpověď
 15. Miloslav Dědek 8.4.2018 o 14:16

  V současnosti už dosáhl vývoj lidstva takovou úroveň, která umožňuje budoucnost lidstva plánovitě realizovat. Proč už není budoucnost lidstva plánovitě realizovaná? Protože světu vládnou miliardáři, tzv. „lidé velkých peněz“. Tito lidé jsou také často označováni jako globální finanční elita. Prvořadým zájmem těchto lidí je zachovat si privilegované postavení, které jim umožňuje využívat v neomezené míře všechno co svět poskytuje.
  Nastolení nového mocensko-politického uspořádání světa bude vyžadovat realizaci řady kroků, přičemž prvním krokem bude náprava nespravedlivého globálního finančního systému. Více viz článek: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM – http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html Jak napravit nespravedlivý globální finanční systém je uvedeno v článku: BUDOUCNOST GLOBÁLNÍHO FINANČNÍHO SYSTÉMU – http://miloslav7.blogspot.cz/2018/01/budoucnost-globalniho-financniho-systemu.html
  Jak by se mněl změnit svět je uvedeno v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – http://miloslav7.blogspot.cz/2017/12/soucasnost-budoucnost-lidstva.html

  Odpověď
  • Oracle 911 8.4.2018 o 16:33

   Nový finančný systém?!
   Pokiaľ v jeho základoch bude úrok (politicky korektný termín pre úžeru), tak to nebude nový ale premaľovaný starý. A tým pádom je to jedno či je formálne postavený na zlate, striebre alebo obilia či soli.

   Odpověď
 16. Člověk 4.4.2018 o 9:43

  Všim jsem si, že webové stránky RT dost často zveřejňují články s Grudininem, přičemž pak dost dlouho zůstávají na hlavní straně v rubrice Russian politics (Ruská politika). Tento je tam už dva dny, což je, při rychlosti zveřejňování článků na RT, velice dlouhá doba: https://www.rt.com/politics/422941-communist-declares-farm-magnate/

  Celkem jsem objevil 8 článků o Grudininovi v AJ na webu RT. Dále jsem si všiml, že pod těmito články jsou mazány komentáře negativní ke Grudininovi. Nejdřív jsem si říkal, že to bude náhoda, nebo ztracenej příspěvek, ale včera jsem se utvrdil v tom, že se komentáře mažou, i když neobsahují kromě kritiky nic „závadného“. Z toho mi vyplývá, že RT dělá „píárko“ Grudininovi a jakékoliv komentáře, jenž se nehodí do krámu, prostě mažou.

  A ještě k jednomu článku o Grudininovi, respektive k fotce, která je u článku: https://www.rt.com/politics/415622-communists-ratings-grudinin-election/

  Nějak jsem si říkal, že jsem podobnou fotku už někde viděl. Tak jsem hledal, až jsem našel. Fotka na straně 88 (z pdf) v Posledním Gambitu. Zkusil jsem ty dvě fotky dát vedle sebe a nahrát na net, tady jsou (omlouvám se za ty nechutný reklamy kolem, nevim, jak se jich zbavit): https://www.imgup.cz/image/LvH1

  V této souvislosti mě napadlo, jestli se nejedná o matrici Gorbačov-Grudinin ve smyslu realizovaného rozpadu SSSR a plánovaného rozpadu Ruské federace. Zapadlo by to Pjakinových slov z posledních pořadů Otázka-Odpověď.

  Odpověď
  • Oracle 911 4.4.2018 o 12:36

   Síce tá istá matrica ale mne sa zdá, že sa používa na odpis pre Rusko škodlivých elementov.

   Odpověď
   • Pokud je mazání tak nápadné, je to dost pravděpodobné.
    Možná to dělají i hloupí podpindosové sami v rámci přípravy na pokus patriastský majdan v Rusku.

    Odpověď
    • Oracle 911 6.4.2018 o 20:50

     Jedna nevylučuje druhú.

     Odpověď
     • Člověk 8.4.2018 o 15:40

      Taky jsem si všim, že RT ozvučuje Romanovce, otázkou je proč to dělají:
      https://www.rt.com/news/423510-romanovs100-launches-for-100-days/

      Odpověď
 17. čistenie začína…
  https://hnonline.sk/svet/1721073-v-rusku-zatkli-oligarchov-z-medvedevovho-okruhu-ma-ist-o-predzvest-premierovho-padu

  Odpověď
 18. Na RT reakce Peskova ohledně potenciálního uzavření ruské obchodní mise viz. https://russian.rt.com/world/news/499053-zakrytie-torgpredstvo-london-otvet

  „Moskva co nejpečlivěji analyzuje každý nepřátelský krok, který se užívá proti Ruské Federaci. Na každý tento nepřátelský krok se následně najde odpověď“

  Již dříve The Telegraph uvedl, že orgány spojeného Království mohou uzavřít ruské obchodní zastoupení kvůli otravy Skripalových.

  Moje poznámka: že by další krok v posunu Velká Británie->Ne moc velká Británie->Malá Británie ?

  Odpověď
  • Přesný odhad a rychlost procesu je zarážející . Nemáš ještě další etapu za malou británií?

   Odpověď
   • Netušil jsem, že jsem schopen až tak přesné predikce :-) Jinak za tou MB určitě ještě něco bude …

    Odpověď
   • Oracle 911 2.4.2018 o 13:31

    Londonistan?

    Odpověď
   • Mikrobritánie? Do konce roku 2020 má proběhnout nový Scotexit, takže Británie se asi bude půlit. Minulý Scotexit byl zfalšovaný.

    Odpověď
    • Nekotví v některém skotském přístavu britská flotila jaderných ponorek? Možná v roce 2020 půjdou do šrotu, a tak by to dělení Angličany nemuselo tolik bolet.

     A bude vůbec ještě v roce 2020 existovat Commonwealth?

     Odpověď
    • Zostane AVALON?

     Odpověď
  • Napred aby se z UK stala GB. V Severnim Irsku je ale zatim ticho.

   Odpověď
 19. Přátelé, buďme vlídní i k trolům. Je toho teď hodně. Události a procesy nabírají světelnou rychlost, matrice se pumpují jedna za druhou. Tlačí to na psychiku moc těm, kteří se snaží orientovat a chápat. Buďme odolní a trpěliví a soustřeďme se jen na jedno. Zvyšovat míru svého chápání a svou lidskost.

  Odpověď
  • Putinovec 2.4.2018 o 16:16

   Působí to na mne stejně,jako návrh o nastavení druhé tváře.Možná že druhou tvář nastavím,ale to už budu v ruce držet cosi pádného.

   Odpověď
   • Přemysl 3.4.2018 o 9:15

    :) Na tom něco je.

    Odpověď
 20. Čína vydala seznam amerického zboží, na které zavede clo
  https://cz.sputniknews.com/svet/201803237013050-Cina-seznam-USA-zbozi-clo/

  Odpověď
 21. Hox navrhujem anketu.
  Ak sa nazbiera 10 ľudí ktorí budú za to aby z tadeto vypadol Július, vyhodíš ho?

  Odpověď
  • Oracle 911 29.3.2018 o 13:08

   Našiel by si takých aj viac…
   A síce Július znemožňuje normálnu ľudskú diskusiu a legionár nie je za ním v tomto ohľade ďaleko ale hovorím, že nechajme ich teraz pôsobiť aby každý videl čo sú v skutočnosti zač.

   Odpověď
  • Správne, súhlasím, až nie sú argumenty je to dobré riešenie na zabezpečenie hygieny názorového prúdu…
   Ale zníž kvórum aj 5 stačí, aby to bola tutovka…

   PS : Obdivujem tvoj boj za právo slobody slova, ktorý si nedávno prezentoval…

   :-)

   Odpověď
   • Nie, nesúhlasím s tým. Sú hranice, to áno, ale nemôžeme to zneužívať. Sloboda slova pre každého, tým sa zásadne líšime od súčasných liberálov. Ak na toto pristúpime, tak sme rovnakí ako liberáli. Ich slová musíme vyvracať argumentmi. O tom, že sa mýlia ich musíme presvedčiť a nie ich zakazovať. Ak ich zakážeme, tým sa dostaneme na roveň súčasným liberálom a budeme ako oni presadzovať a uskutočňovať to proti čomu sa bojuje. A to je nastolenie diktatúry. Ako povedal Voltaire – Nesúhlasím s tým čo hovoríte, ale budem do smrti brániť Vaše právo to hovoriť.

    Odpověď
    • Nesnaž sa, ja som si robil srandu s tou hygienou prúdu.Mne na tom už moc nezáleží, čo urobí Hox tu na tejto diskusii.

     Prajem ti však, aby si dobre rozmýšlal, čo tu čítaš a mal otvorené oči..Mne tiež nejaký čas trvalo, kým som prezrel.

     Odpověď
     • Július,
      ešte k Merkel.
      Chceš mi nahovoriť ,že s islamizaciou Nemecka sa začalo v roku 2015? že len všetko hodime na Merkel ? Islamské kádre v Nemecku boli už v obdobi ,ak cely Východný blok štrngal kľúčami a chcel západný systém .najmä s islamizaciou západnej Európy sa systematicky začalo po II.svetovej vojne .
      Nechápem prečo sa stále točíš okolo Merkel .
      Ak sú názory leva-net pomýlené a tento web je marginálny ,tak potom prečo sem chodíš pravidelne umravňovat diskutujúcich ?veď myšlienky z leva-net potom nemôžu ohroziť biblický kreditný projekt .v ktorý Ty veríš .

      Odpověď
      • Oracle 911 29.3.2018 o 14:53

       Presnejšie, začalo sa to v 70. rokoch, keď Francúzi začali importovať lacnú prac. silu zo svojich býv. kolónií a k tomu v 80. rokoch pridal aj Nemecko keď začal dovážať pracantov z Turecka.

       Odpověď
       • Ďalším markantom bol útlm jadra u žabožrútov a prušákov bez reálnej náhrady energetických potrieb. Holt už vtedy bolo jasné, že sa atómoví fyzici navážať nebudú a dať týmto teroristom do rúk i len odpad by bolo devastačné pre celé ľudstvo.

        Odpověď
    • Mal som namysli demokratické hlasovanie.
     Keď sa ti návšteva vykadí uprostred obývačky, čo urobíš?
     Vyhodíš ho!
     Keď sa nám tu niekto systematicky snaží zahltiť a znehodnotiť diskusiu prázdnymi rečami a prorokovaním, čo urobíme?! Budeme sa na to len prizerať?
     Navrhujem demokraticky hlasovať!
     Kto je ZA, aby bol Július vylúčený?

     Odpověď
     • DOBRODEJ si ako „naši novinári “ Ktorí hlasovali proti novinárovi Daňovi – aby ho nepúšťali do parlamentu, 50 hlasovalo za !!!!

      Alebo ako „naší Slušní“ keď im na fasebuku nedržíš basu a dáš iné noty ako chcú , tak ťa tiež zablokujú -

      Odpověď
     • Jestli mohu doporučit, a sám to tak dělám; a sice že čtu selektivně. Vidím známé jméno, čtu. Vidím tu nechvalně známé jméno, přeskakuju. Vidím tu nové jméno, zkoumám co píše, dělám si obrázek.

      Starého psa novým kouskům nenaučíš a když tedy mají potřebu tapetovat, tak my přece dokážeme rozeznat informaci od blablabla, nebo? :)

      Odpověď
   • Július to bolo pre Dobrodeja, ale nájdeš sa tam aj sám. A toto by malo platiť pre každého.

    Odpověď
   • doplním v ešte jednu vec, ak argumentácia nezaberie ostáva už len ignorancia

    Odpověď
    • Ondrej,13.34, suhlasim s tym co pises. Jedna vec je ked ma niekto odlisny nazor- to patri k veci, to je OK. Moze to rozvinut plodnu debatu. Ale na druhu stranu je na zvazenie ked niekto nieco napise a inde sa chvali ako ich napaluje, ako dobre sa mu to dari. A medzi svojimi sa z toho rehocu. Sloboda prejavu snad ma suvisiet s nejakou etikou, svedomim. Su ludia kt. takato intuicia nehovori nic. Bezbrehu slobodu najviac presadzuju prave taki co ju aj zneuzivaju. Co vidime okolo seba. Napr. premlcany danovy podvodnik si obhajuje pravo byt poslancom a pod. Intuitivne nevyciti ze je to zle atd. Takze v terajsej suvislosti- Julius je az, az az Juliuspetrus, legionar legionarom, dalsi nieco napise a hned pyta ban. Co s tym? Neviem. Co vidim- ludia sa ucia rozlisovat a ich masa sa zvacsuje.

     Odpověď
  • Dobrodej
   staci nereagovat a netreba nikoho vyhadzovat.

   Odpověď
  • Cico Ciciak 31.3.2018 o 9:34

   Ja navrhujem, aby bol Júliusovi – tomu namyslencovi, patologickému nekonštruktívnemu kritikovi, ad-hominem dehonestátorovi ostatných diskutérov a ich názorov; a navrhovateľovi primitívnych a nereálnych kvázi riešení pridelený obmedzený počet príspevkov a počet slov v nich, ktoré sem môže za vložiť za 24 hodín.
   Tým sa celkom obmedzí zasieranie diskusií z jeho strany furt tými istými nepresvedčivými a už mnohokrát vyvrátenými zvratkami z jeho strany, ale zase sa mu úplne nezoberie možnosť napísať jeho názor (dokonca niečo, čo má hlavu a pätu – kto vie).

   Odpověď
 22. Zvláštne je, že ste tu ako konceptuáli vobec nerozoberali, aké mal dovody Fico, že dobrovoĺne podal demisiu a odišiel z funkcie, pričom vo vládnej koalícií mali vačšinu a v prípade odchodu Most-u by mohol dovládnúť aj s tichou podporou ĽSNS…Pričom odchod MosT-u nebol istý, len pár poslancov od nich bolo proti tomu ,aby Fico zostal, takže možno ani podpora ĽSNS by nebola potrebná.
  ĽSNS chcela len odchod Žitňanskej i keď to bol len návrh, nie požiadavka a požadovala schváliť zákon o mimovládkach, aby sa ukázalo, ako to myslí v skutočnosti Fico v boji proti sorosovcom.

  Celý boj Fica však spočíval v tom, že označil Sorosa za strojca majdanu a možného prevratu v SR, čo je iste pravda, ale tým jeho boj skončil a on odišiel.
  Pokiaľ by dokázal uhrať,že súčasná vláda nebude schvaľovať genocídnu globálnu agendu, ako Istanbulský dohovor, Dublin4, imigráciu moslimov, budúci globálny kompakt OSN o migrácií, tak by jeho odchod mal zmysel z hĺadiska upokojenia situácie a ochrany Slovenska. Až to tak nebude a feťák Pellegrini začne niečo z tohoto v SR spolu s vládou a parlamentným stranami schvaľovať, tak Ficov odchod SR vobec nepomohol, ale Fico nechal SR na tácke bez boja sorosovcom a umyl si ruky ako Pilát, aby on nebol v očiach SR ako hlavný vinník za to svinstvo, ktoré sem s tým príde.

  Odpověď
  • ty si sa z retaze utrhol na dvore v Pezinku

   Odpověď
   • Nie, Hox oznámil pod článkom z levanetu, že ma údajne dal out z ručného schvaľovania príspevkov, tak som to tu vyskúšal a som zvedavý, ako dlho to potrvá, kým má tam dá znova…
    :-)
    I keď to tu, ako má zvykom, ani neoznámi…

    Odpověď
    • Asi se učí od vás. Ale svoje pappenheimské nekritizuješ…

     Odpověď
     • Až myslíš stav v RKC v súčasnosti, aj to som kritizoval…

      Odpověď
      • Ne, mám na myslí způsoby vašeho admina.

       Odpověď
    • Dúfam, že to dlho nepotrvá, kým ťa znovu dá na ručné schvaľovanie. Tie tvoje bludy sa nedajú čítať.

     Odpověď
  • Iste, všetci umrieme…

   Ale dobre, každý nech nabíja matrice podľa svojho vlastného uváženia a výberu, brániť v tom nikomu netreba.

   Odpověď
  • Cico Ciciak 28.3.2018 o 19:27

   Konceptuálne-negramotná ĽSNS a jej členovia (čo určite neplatí o ich globalistických „poradcoch“) podporovali rovnako ako liberálni kolaboranti predčasné voľby na SR = nestabilitu – Kotleba to sám potvrdil v TV debate na STV.
   Takže tak.

   Odpověď
   • Ale kdeže, nevidíš do toho do hĺbky. ĽSNS chcela predčasné voĺby v prípade, že padne vláda a Kiska tu zavedie úradnícku vládu, čo by bola ešte vačšia pohroma, ako riziko predčasných volieb…A úradníckej vláde sa ĽSNS chcela vyhnúť..
    A či padne vláda, o tom ĽSNS nerozhodovala.
    ĽSNS ako jediná z opozičných strán nevyzývala ĺudí na majdan proti Ficovi a nepodporovala ho. A ani nevyzývala na pád súčasnej vlády, hoci tá vláda perzekuuje Mazureka za to, že povedal pravdu.
    Avšak, či je výhra táto súčasná vláda Pellegriniho, sa zakrátko ukáže, keď príde tlak na schvaľovanie genocídnej globálnej agendy…

    Odpověď
    • Cico Ciciak 28.3.2018 o 19:51

     Ale prd.
     ĽSNS jasne cez „Magiána“ deklarovala, že chce predčasné voľby a nejaké tvoje alebo ich výhovorky ma nezaujímajú, tečka.

     Odpověď
     • Nechceš vidieť pravdu a fakta, lebo ti nevyhovujú. Tečka.

      Odpověď
      • Cico Ciciak 28.3.2018 o 20:40

       O nejakých „faktoch“ tu hovoríš len ty, ja tu hovorím o výhovorkách a pre mňa nepodstatných kravinách.

       Odpověď
      • Oracle 911 28.3.2018 o 20:49

       Kotleba to fakt povedal. Takže ty nechceš vidieť pravdu a fakty.

       Odpověď
       • Nauč sa čítať.

        Odpověď
  • Si absolútne mimo?

   Odpověď
   • Každý, kto tu nemá názor v prúde ako tvrdé jadro „konceptuálov“ býva často takto nálepkovaný…
    Inak ,kvalitný argument od teba…:-)

    Odpověď
    • Cico Ciciak 28.3.2018 o 20:37

     Tvoje pseudo-argumenty stoja na hlinených nohách.
     Kopneš do nich a rozpadnú sa.
     Tvoje skutočné ciele sú úplne iné, než zmysluplná diskusia, agentko.

     Odpověď
     • Doteraz si nedokázal nič vyvrátiť, tragéd.. :-)

      Odpověď
      • Oracle 911 29.3.2018 o 6:13

       Vieš náboženské kázanie sa nedá vyvrátiť.

       Odpověď
       • Úbohá výhovorka , ktorá poukazuje ,že nemáš skutočné argumenty.

        Odpověď
        • Oracle 911 29.3.2018 o 7:22

         Vieš ty nediskutuješ ale robíš náboženské kázanie s prakticky recyklovaným obsahom, ktoré sa dá zhrnúť:
         -fuj Fico;
         -hurá kotleba;
         -Eucharistia nie je kanibalizmus;
         -cirkev nezradila Ježiša, keď ho prehlásili za bohočloveka;
         -cirkev zradou Ježiša nekoná satanizmus;
         -cirkev/kresťania nepáchali genocídu a nepodporovali otrokárstvo;
         -križiaci boli ľudomilovia;
         -VP ZSSR propaguje islam;
         -my propagujeme islam;
         -prečítal s KSB a DVTR a pochopil si to (hoci tvoj prejav a nielen tunajšia činnosť tomu odporuje).

         Dúfam, že som nevynechal nič. Dodávam, že argumenty na podporu našich názorov padli ale ty neustále opakuješ prakticky to isté dookola.

         Odpověď
         • Skor ide o to, že ja, až nie som práve na ručnom schvaľovaní Hoxa reagujem hlavne na tvoje a aj iných názory, ktoré pokladám za lživé a manipulatívne :

          -Fico je neskutočný superkryptovlastenec, káder GP, najlepší konceptuál, ktorý nemá páru, dokáže vyhrať a presadiť patriotické záujmy Slovenska aj keď je obklopený soros agentami, donúti ich pracovať pre Slovensko, Fico buchne pasťou na stole pri jadrovej besede s Francúzskom, Nemeckom a presadí si svoje, merklebaba ,keď ho vidí padne na tlstú riť a okamžite sa podvolí jeho charizme a argumentácií, až tak je dobrý…
          Akákoĺvek Ficova agenda i keď je proti Slovensku je v poriadku, lebo US ambasáda, lebo manévruje,atď…
          -Kotleba je fašista, ktorý tu chce plynové komory ,v ktorých vyvraždí nielen cigánov, ale všetkých odporcov, stačí, že si uctí Tisa, a to okamžite znamená, že tu zavedie 1 Slovenský štát, ktorý pošle celú armádu na Rusko, nie EÚ a SMER niečo také neurobí, urobí to Kotleba ako fašista, Kotleba ma rád peniaze, pričom oddlžil BB kraj a nekradol tam, ako SMER-áci,Kotleba je hnusný nácek, ktorý nevie riadiť, pričom počak krízy sa zachoval najracionálnejšie.
          -Eucharistia je kanibalizmus, lebo Oracle, ktorý nepozná ani učenie RKC to vie lepšie,
          -Oracle vie, ako to bol s Ježišom, Ježiš predsa nikdy nepovedal,že je Boh a to, že kresťanstvo sa zásadne odlišovalo od judaizmu v tom, že verilo, že Ježiš je Boh a preto ho Synagóga dala v roku 100 n.l do kliatby za toto rúhanie, preto v prvých 3 storočiach za túto vieru v Ježiša ako Boha umierali v Ríme kresťania, to je všetko výmysel, hoci je na to spústa dokazov. Ježiša nikto nemal za Boha, až kým to ten koncil nerozhodol, tak to predsa je,všetky písomne dokazy pred koncilom, rovnako aj iné dokazy ignorovať, pretože KSB starci o tom píšu takto..
          Oracle vie, že Ježiš nie je Boh, je to tutovka, takže tí,čo sú proti, tak sú satanisti…
          Nikdy som netvrdil,že RKC nepáchala aj zločiny, akurát,že sú zveličované a mnohokrát prekrútené.
          Nepísal som, že križiaci bolo ľudomilovia, Oracle má klasické halucinácie.
          VP ZSSR propaguje islam, na to je dostatok dokazov a tvrdí to aj samotný kobista vidlák, že vymenili Ježiša za Mohameda,symbol islamu a vzor pre moslimov.
          Ano, propagujete islam,
          Až človek prečíta KSB, neznamená to, že so všetkým, čo tam píšu, súhlasí, ale na pochopenie tohto faktu treba trocha vyššie IQ, Oracle,

          Prakticky stále dokola opakuješ svoje pseudoargumety,častokrát lži a manipulácie…

          Takže sa nečuduj,že som to nenechal tak, aby si kvoli tomu ohlupoval ľudí.

          Dúfam.,že som nič nevynechal…:-)

          Odpověď
          • Dobrodej 29.3.2018 o 8:06

           Július ty naša rosnička, indikátor dobrých správ. Dnes Rusi oznámia to avizované prekvapenie a podľa tvojej aktivity usudzujem že to bude informačná bomba :)
           Ďakujem ti Július, a teraz by si mohol tam odkiaľ si prišiel.

           Odpověď
           • Som tu len preto,že Hox ma uvoĺnil „dočasne“ z ručného schvaľovania, takže asi tak.
            Posielať ma možeš, kde chceš, ale nie si admin, nerozhoduješ o tom…

            Ďakujem ti za „skvelé“ argumenty k téme…

            Odpověď
            • Jak víš že dočasně? Plánuješ se chovat tak, abys ho dostal?

             Zajímalo by mě, jestli jsi takový zastánce svobody projevu jak tvrdíš, nevadí ti, že admin těch stránek, kam ses přesunul, vyblokoval členy zdejší komunity až na úrovni ip adresy, aby si nemohli tu vaši diskusi ani číst? Pro jistotu. Historicky reálně každý, kdo na vaší diskusi projeví vlastní názor a nepřidá se k vaší „minutě nenávisti“ vůči KSB, je pohaněn, vyblokován, zabanován. A ty tady pak příjdeš kázat o svobodě projevu. Souhlasíš s kroky tamního admina? V každém případě, nevšiml jsem si že bys protestoval proti tomu, když vyblokovává diskutující za odlišné názory.

            • Ještě mi příjde zajímavé, že tady si hraješ na mirka dušína a korektní přístup, ale u sebe doma klidně tytéž nicky, se kterými se tady bavíš, shazuješ pomlouváš a podobně, například, posledně jardoba. Takže, do očí jedno, za zády druhé. To mi příjde zajímavé, tobě ne? Takový mr Jekyll a mr Hyde. Mám tady vykopírovat příklady?

            • Ještě, zareaguješ na moje argumenty zde:

             http://leva-net.webnode.cz/products/garantovana-cesta-ke-zmene-situace-k-lepsimu/

             ?
             Psal jsem reakce na tvoje příspěvky, reakce od tebe zatím nenásledovala.

            • Hox, nehraj sa zasa na neviniatko, viackrát si mal dal na ručné schvaľovanie, a to v prípadoch, kde som sa často hlavne bránil, keď mi nadával Oracle do klinických debilov a podobne, lebo už nevedel ako má argumentovať, lebo som len obhajoval svoje názory a nesúhlasi s jeho. Vždy si mal v takých prípadoch moje názory za osobnú rovinu, útoky, podjebávanie, pričom si rovnaký meter nepoužíval na svojich obľúbencov, ako je Oracle, Cico a ďalší.Mne nešlo o to, aby som tu dokazoval, že mám vždy pravdu, ale vyrábali ste tu zo mńa debila, nevedomca, čo nič nechápe a to preto,že som sa stal kritik KSB a názorov tu píšúceho jadra.To bol dovod toho, ako si sa tu ku mne správal, pretože keby si mal rovnaký prístup ku každému, keby si mal jednotný meter, tak by tu také kontroverzie nevznikali. Snažil som sa poukazovať na očividné blbosti, niektorých tu píšúcich nickov.
             Bol som zvyknutý na to, že keď nesúhlasím s názorom takého Oracleho, vznikne dlhá výmena názorov, ktorá tradične skončila tým, že si ma dal na ručné schvaľovanie, moje reakcie si potom nepustil, Oracle však žiadny postih nedostal, ten mohol v kĺude na mňa nabrýzgať.
             Takže neplač teraz nad tým, ako sa k tebe chová admin na diskusii, kde píšem. Ty sám máš maslo na hlave. Až chceš spravodlivosť, tak začni od seba. Okrem toho ja nie som admin a ani neplatím za ten web, takže je vecou admina, čo tam robí…
             A neviem o tom, že by všetci diskutújúci stadiaľto tam boli vyblokovaní, niektorí tam kĺudne píšu.Napríklad Rubáš.
             Čo sa týka tvojho plaču, že diskutujúci stadiaľto nemožu čítať, tak je to tak trocha pokrytecké od teba, pretože ty a rovnako aj ostatní, až majú záujem, tak technicky čítať tú diskusiu nie je vobec zložité a ty, ako človek s určitými znalosťami IT to dobre vieš…Vedia to aj laici, čo majú základné vzdelanie, až majú záujem čítať..Takže, kto chce si tam čítať može…

             Čo sa týka ohovárania nickov. To je tvoj pohĺad, moj nie, je to moj názor na nich, nikomu však nevnucujem, že mám pravdu, nakoniec aj ty si ma už rozne označkoval a to dosť aj vulgárne, čo ti nebráni, aby si reagoval, až píšem na levanete a dožadoval sa odpovede,ako aj teraz…A to si ma žiadal, aby som na levanet už nepísal.
             A tvoje príklady, ako si ma označkoval, také najmenšie je, že som skrytý satanista, bezmozog, atď nie je problém sem dať..
             Zaujímavé, že sa sťažuješ, ako nemožete čítať diskusiu na dvtr, ale ty nemáš problém tam čítať, kopírovať, čo sa tam napísalo a dávať sem. hm.hm.. :-)
             Inak si ma čiastočne prekvapil, nemyslel som si, že mi dovolíš, aby som sem napísal názor na Oracleho a poukázal tu na jeho bludy…
             Až chceš a máš potrebu, daj si ma na ručné schvaľovanie. Ale vobec nemám tu, na tejto diskusie, každodenne prispievať, ako kedysi, takže možeš byť kĺudný a nemaj „obavy“, že tu „poškodím“ dlhodobejšie vaše „infopole“ a „racionálnu“ diskusiu…

             A buď bez obav, odpovedí na levanete sa dočkáš…

            • Oracle 911 29.3.2018 o 11:09

             Július, psi štekajú a karavána ide ďalej.

            • Takový román? :) Potrefená husa se ozvala a reaguje podle principu, nejlepší obrana je útok.
             Ptal jsem se tě nicméně, jestli schvaluješ chování admina na vaší diskusi, kdy konkrétně:
             - na úrovni IP adresy zablokoval přístup k celému serveru taurusovi a mě, to jsou minimálně lidé, o kterých vím, kolik je dalších o kterých nevím, je ve hvězdách.

             Když otevřu danou adresu, hádej co uvidím?

             https://postimg.org/image/urll1d0vr/

             Přivádí to k otázce, čeho se tamní admin bojí, že dělá podobné kroky.

             Schvaluješ jednání vašeho admina? To je myslím jednoduchá otázka.

             Také ses nevyjádřil k tomu, že u sebe mezi svými drsně špiníš a pomlouváš, a pak si tady hraješ na slušňáka a diskutuješ. Myslíš, že si toho lidé nevšímají?

            • Už som sa ku všetkému vyjadril. Až ti to nestačí, to nie je moj problém…
             Zosmiešňovanie toho, čo som napísal, skor svedčí hodne o tebe.

            • Oracle 911 29.3.2018 o 12:20

             Július
             Hox sa ťa pýtal na jednoduchú otázky a ty na to nielen odmietaš priamo odpovedať ale rovno sa vykrúcaš a prechádzaš do útoku.
             Inými slovami veľmi dobre vieš, že tamojší admin má dvojité štandardy ale odmietaš priznať farbu a to ťa ÚPLNE diskvalifikuje aby si tu robil kázanie o morálke. Toľko o tvojich morálnych výšinách. :)

          • Oracle 911 29.3.2018 o 8:27

           Jedna lož, blud a urážka za druhou.

           Odpověď
           • https://uploads.disquscdn.com/images/eb46c2346cf9990e6c19f751693c21d5babe9b447424608b71d5d1b03a2b3a86.jpg

            Odpověď
           • Teba pred poukázaním na tvoje blbosti može zachrániť len Hox, až ma znova odreže.
            Čakám, kedy ho začneš prosíkať, aby s tým už niečo urobil.

            Ale nemaj obavy, nemám záujem ti tu dlhodobo a každodenne vypisovať a reagovať na tvoje hlúposti. Možno raz to tak budú vidieť aj ďalší, čo tu diskutujú.

            Takže si tu kraľuj, uži so svoj piesoček…

            :-)

            Odpověď
            • legionar 29.3.2018 o 8:43

             No co dodat na ESA Oracle a Ciciak ako by ich jedna mater mala

            • Oracle 911 29.3.2018 o 8:56

             Vieš urážať každého kto s tebou nesúhlasí vypovedá o útočníkovi viac než o názoroch s ktorým nesúhlasí.

             Čo sa týka mojej záchrany Hoxom, vôbec ma nemusí zachraňovať ale musí sa starať o diskusiu a to hnojisko čo si vyprodukoval tu a pod týmto článkom (odkaz nižšie), tak to je vysvedčenie o tvojej úbohosti. A vôbec by som sa nečudoval, že by ťa Hox dal natrvalo na ručné schvaľovanie.
             http://leva-net.webnode.cz/products/garantovana-cesta-ke-zmene-situace-k-lepsimu/

            • Nemožem za to, že ťa uráža, keď niekto pripomenie tvoje prognózy a názory a konfrontuje ich s realitou…
             To je už problém tvojej osobnosti, nie moj…

            • Oracle 911 29.3.2018 o 9:14

             Július vyzval som ťa ešte včera aby si dal zoznam mojich omylov (pod tým článkom na leva-nete v jednej reakcií). Neurobil si to, len tu vykrikuješ ako nejaký Matovič, ktorému keď povedia, že sa správa ako hulvát, tak prejde do útoku (a tvoj kamoš, legionár nie je výnimka).

            • Oracle, až napíšem zoznam tvojich bludov, omylov, chybných prognóz, tak budeš mať značnú hanbu u každého, kto je racionálny uvažujúci človek. A bude to hodne dlhé, až tam dám aj vysvetlenie. Na levanet to nenapíšem, ale tam, kde sa to tak ĺahko nezmaže.
             Naozaj o to stojíš, aby som to urobil, vrátane bludov z tvojho blogu ?
             Až máš skutočne záujem, tak si časom dám s tým prácu a urobím to. Možno po prečítaní tvojich omylov a hlúpostí zmúdrieš, to už záleží na tebe..

            • tarzanislav 29.3.2018 o 11:27

             Júliusovi:
             Dokážete odpovedať na úplne jednoduchú a zásadnú otázku, ktorú Vám položil Hox?:
             „Ptal jsem se tě nicméně, jestli schvaluješ chování admina na vaší diskusi, kdy konkrétně:
             - na úrovni IP adresy zablokoval přístup k celému serveru taurusovi a mě, to jsou minimálně lidé, o kterých vím, kolik je dalších o kterých nevím, je ve hvězdách.“

             Ak na to neodpoviete, tak praktikujete pokrytectvo najhrubšieho zrna a minimálne dvojité štandardy – ja môžem všetko, môj kritik nič! A najhumornejšie na tom je, že z tohto obviňujete druhého. Krása.

            • tarzanislav :

             Hoxovi som odpovedal, na čo sa pýtal, až nedostal odpoveď, ktorá mu vyhovuje a nepochopil ju, to nie je moj problém.

             „Ak na to neodpoviete, tak praktikujete pokrytectvo najhrubšieho zrna a minimálne dvojité štandardy – ja môžem všetko, môj kritik nič! A najhumornejšie na tom je, že z tohto obviňujete druhého. Krása.“

             To je zasa tvoj výplod, konštrukcia, do ktorej sa ma snažíš vmanévrovať, aby si ma mohol obviniť.
             Podmieňuješ moje právo na kritiku Hoxa tým, aký mám názor na správanie admina na dvtr.
             Je to podobné, ako keby človek vyhodený z práce nemal právo kritizovať šéfa, čo ho vyhodil a nemal ani právo uviesť, aké vidí dovody takého konania,pretože odmieta kritizovať šéfa, pod ktorým teraz pracuje a ktorý tebe nepripadá ako férový…
             A až nerobí, čo chceš, tak je pokrytec…

             Ale tak to nie je. To by tu musel byť aj admin dvtr, ktorý by sa vyjadril k dovodom svojho konania a nie ja, pretože ja do všetkých jeho dovodov nevidím a neoznámil mi ich.
             Na posúdenie jeho konania totiž treba poznať veci komplexnejšie a ja ich nepoznám.A ani nie som hovorca admina na dvtr.

            • Oracle 911 29.3.2018 o 12:14

             Július
             Bacha čo napíšeš lebo môžeš tým vyplniť vlastné vysvedčenie úbohosti a riskuješ, že budeš chodiť po kanáloch. Hlavne keď uverejním na to moju reakciu. :)

            • tarzanislav 29.3.2018 o 12:22

             Júliusovi:
             Načo toľko veľa slov? Také množstvo slov slúži na zahmlievanie.
             K veci:
             1. Ja Vám vykám a nenavrhol som v tomto žiadnu zmenu.
             2. Celé roky tu rozprávate, ako je Vaše právo na slobodný názor na tomto serveri porušované, to znamená, že na slobode slova Vám veľmi záleží a to je dobre. Ale aj napriek tomu tu môžete svoj slobodný názor napísať, a tak to je dobre.
             3. Hoxovo slovo na slobodné vyjadrenie názoru na stránke, kde pôsobíte aj Vy, JE PORUŠOVANÉ!!!! A Vy na to potrebujete, citujem: „poznať veci komplexnejšie“? Tu netreba poznať veci komplexnejšie, ale obhájiť aj právo druhého človeka na slobodu slova, nemám pravdu? Všetko ostatné je len zahmlievanie a výhovorka. Každý má právo na slobodné vyjadrenie svojho názoru – aj Vy, aj Hox, aj Ja a aj Dedo Mráz, ak existuje.

             Prajem Vám, aby ste mali tú silu obhajovať aj právo iného človeka na
             slobodné vyjadrenie jeho názoru.

            • Budem chodiť po kanáloch asi rovnako, ako si tvrdil o merkelbabe v roku 2015, že ju zakrátko Nemecko vygrcia alebo povesí na kandelábre.Máme rok 2018 a nič, ale zakrátko je u teba možno 10 rokov a viac, pravda ?

             Oracle,už sa nesnaž, si trapný, nie si taký doležitý, aby niekomu záležalo na tom, či si za hlupáka alebo mudrca a ani na tom, kto to napíše. Pochop, konečne, že atlantická vetva GP ťa nečíta….:-) A ani tvoj blog.
             Na také hlúposti nemá čas…

            • Július,
             tu si prečítaj článok o Merkel/ak si narážal , Merkel v 2015 roku ,a názor Oracle/
             https://www.hlavnespravy.sk/vysoka-cena-za-popieranie-reality/1355698
             Záver článku ,
             Situácia je už tak zlá a problémy sú už tak viditeľné, že ich dokonca už ani denník The New York Times a Mutti Merkel nemôžu ignorovať. Ak tomu tak je, musíme si určite položiť ďalšiu otázku: Predstavte si, čo by už mohlo byť vyriešené, keby k popieraniu reality nikdy nedošlo?”
             Takže Merkel ešte stále má šancu skončiť ako sa vyjadril Oracle.ja to Merkel neprajem .
             Myslíš ,že v Rakúsku je všetko s migrantmi v poriadku?ak si chválil postup skrytého liberála Kurza ?

            • tarzanislav :

             Prispievať som ešte na diskusiu na povodnom levanete začal omnoho skor, ako ty. Tu sa zvykne tykať, až ti to prekáža, tak sa obráť na admina a až ten povie, že všetci si majú tykať a budú to robiť, tak to akceptujem.
             Tu nefiguruješ pod svojí skutočným menom , ale len ako nick v diskusii.

             Čo sa týka porušovania Hoxových práv na dvtr:

             Ja nepíšem adminovi na dvtr, aby chodil písať na Hoxovu diskusiu, že sa mi tu porušujú práva a nežiadam, aby ma niekto zastupoval.
             Zastupujem sa sám a píšem sem, keď to Hox umožní.
             Až má potrebu Hox riešiť svoje obmedzené práva, nech ich nerieši cez mńa ako prostredníka, nie som povinný za neho lobbovať a zastupovať ho, nech sa zastupuje sám.
             Až nie je pripustený na dvtr, to je problém, medzi ním a adminom.
             Ja som tu tiež bol dlho blokovaný a moje príspveky, na ručnom schvaľovaní boli závislé od rozhodnutia Hoxa a jeho vole. Mnoho mi tu aj vymazal a nedovolil reakciu ani na osobné útoky na moju osobu.
             Nikoho tu z diskutujúcich, hádam okrem legionára nezaujímalo, že moje práva na slobodu vyjadrovania sa boli tiež porušované.
             Bolo mi povedané,že toto je obývačka Hoxa, kde on určuje, kto bude alebo nie na návšteve.A on sa podĺa toho aj správa.

             „Tu netreba poznať veci komplexnejšie, ale obhájiť aj právo druhého človeka na slobodu slova, nemám pravdu?“

             Takže nech sa páči, začni od seba. Začni lobbovať,aby Hox odstránil všetkých na blackliste a dal im právo sa slobodne vyjadrovať, tiež tých na ručnom schvaľovaní , aby sa omluvil aj tým, ktorí odišli kvoli jeho praktikám z tejto diskusie a pozval ich naspať.
             Až začneš takto riešiť právo na slobodu slova tu, na tejto diskusii, tak potom ja začnem uvažovať, že budem lobbovať za obmedzené práva Hoxa na dvtr sa vyjadriť, až súčasne uvedie,že tam chce diskutovať, čo nie je také isté.

             OK, stačí ti to takto ? Nemám pravdu, že až niečo žiadaš odo mńa, začneš od seba dobrým príkladom ?

            • Oracle nemienim sa vyjadrovat o tebe a ciciakovi donekonecna moj nazor na teba a ciciaka sa nikdy nezmeni na tomto webe, ty ESO co povies je to urazka ci osobna rovina ?

            • Oracle 911 29.3.2018 o 12:58

             Július
             Neviem na ktorej planéte žiješ ale Makrela už nešéfuje vlastnej strane (celé vedenie bolo vymenené), ju na pozíciu kancelára rovno dosadili pindusi a podpindusníci=je to len otázka času kedy ju vykopnú t.j. sekol som v časovaní.

             A zbytok sú len jedovatí šteky.

             Čo sa týka tvojho údajného blokovania:
             -síce povedať môžeš hocičo ale za to hocičo nesieš aj zodpovednosť;
             -je to síce verejná diskusia ale platforma je súkromná t.j. záleží to od admina koho sem púšťa a necháva pôsobiť;
             -každý aj nepravidelný návštevník môže vidieť na vlastné oči, že si zač (a aj moji čitatelia môžu vidieť čo som zač) a podľa môjho odhadu, väčšina z nich myslí, že to ruční schvaľovanie bolo na mieste.

            • el,

             v prvom rade nie je rok 2015, ale 2018. 3 roky je dlhá doba, takže neplatí, že Nemecko merkelbabu vygrcia zakrátko, ako písal Oracle.
             Písal, že národné priemyselné elity Nemecka a Európy nedovolia, aby imigrácia v Nemecku takto pokračovala a nebol v tom sám, ja som bol proti a bol som preto za klinického debila. Čas ukázal, že mám pravdu.
             Vtedy aj Pjakin tvrdil, že GP utlmí imigráciu. Nebola to pravda.

             Je jasné, že aj nejaká kritika tej baby bude, Lenže imigrácia sa vobec nezastavila, výdavky Nemecka na migrantov rastú každým rokom a až to neprestane, tak Nemecko časom iste aj zbankrotuje, čo už niekto aj vyrátal. Chcú nám cez Dublin 4 dodať migrantov aj sem. Aby si odĺahčili, to je ich riešenie. Rovnako kritika merkelbaby neznamená, že jej klan neomarxistov, čo chce imigráciu nemá v Nemecku a ani EÚ moc, rovnako kritika neznamená, že ju povesia na kandelábre…
             Islamizácia nie je len cieľom neocons a neskončí ani pádom USA, rovnako ju chcú globalisti i keď ja neverím na boj neocons s globalistami, ako prezentuje Pjakin.Program EUROMED nie je od neocons…
             V Nemecku je vyše 6 miliónov moslimov, dochádza tam k saturácií moslimov a ktovie,či Nemecko už neprekročilo Rubikon a zmeny budú nevratné…
             Pozri, až si myslíš, že má oracle pravdu a keď za niekoĺko rokov bude občianska vojna v Nemecku kvoli migrantom a merklebaba zdrhne do Izraela alebo USA alebo iného centra sionizmu, tak ja to neberiem,že oracle mal pravdu. Bude už neskoro.Už teraz je neskoro.
             Ty si mysli, čo chceš…
             Zakrátko odstrániť merkelbabu u mńa neznamená, že to bude za dlhé roky a ešte k tomu,že urobí nevratné škody v Nemecku a možno aj v celej Európe, až im prejde Dublin 4 a Globálny kompakt o imigrácií od OSN pripravovaný tento rok, kde ešte uvidíme aj aktivity patriota sorosovca Lajčáka..

            • Oracle 911 29.3.2018 o 13:03

             legionár
             Nuž ani ty nie si o nič lepší ako Július.

            • Oracle,

             odrazu si sa sekol v časovaní. Ale pred 3 rokmi som bol za tento svoj názor za klinického debila, trolla pravda ? A to je OK, však ?Odrazu tvrdíš, že je otázka času, kedy ju vykopnú…
             Vykopnú ju tak,že ju povesia na kandelábre ? Znamená, že keď je kancelárka Nemecka, že nemá podporu vedenia EÚ ? Že nemá moc v Nemecku ? Až odíde, znamená to, že sa imigrácia do Nemecka zastaví, alebo že neurobila nevratné škody v Európe ?
             Myslíš si, že sem prídu ruské vojská a obetujú svoju pechotu, ktorú potrebujú, aby vyháńali z EÚ moslimov a zachránili nás ? Lebo aj to si písal. Alebo aj to,že možno použijú genetickú zbraň…:-)
             A to v čase, keď ich chce Západ napadnúť a potrebujú každého profi vojaka.
             Tvoj problém Oracle je, že máš problém, keď niekto protirečí tvojim názorom, roky to tu máš tolerované, aby ti všetko prešlo, maximálne jemné napomenutie od Hoxa, to je celá tvoja sankcia..kopec ľudí si takto odstránil, vrátane mňa. Ale ja som tomu už teraz rád. Vlastne som bol hlúpy, keď som tu dlho diskutoval a o niečo som sa snažil. Teraz tu píšem toto všetko už len na vysvetlenie.
             Ale fakt už nemám záujem s tebou diskutovať.
             Je to zbytočné. Nemáš na to,aby si ma chápal..Najlepšie bude,až už na mńa reagovať nebudeš a ja na teba a dnes tu možem skončiť..

            • Oracle 911 29.3.2018 o 14:13

             K tvojim výčitkám:
             -Čoskoro je pojem relatívny, je to kategória ceduľky s nápisom „hneď prídem“.
             -Že Makrelu povesia na kandelábre je síce možnosť ale túto formuláciu som použil v podmieňovacom spôsobe.
             -Rusi prídu len vtedy ak ich Západné vlády pozvú a to len vtedy ak im to bude vyhovovať ale to je scenár pre najhoršie prípady (ak som to vtedy nepovedal, tak to vyplýva z kontextu, ktorú tak rád ignoruješ).

             Mne nevadí ak niekto so mnou nesúhlasí, mne vadí ak niekto o sebe prehlasuje, že nielen má patent na pravdu ale aj to, že pozná pravdu poslednej inštancie a preto je neomylný. Pri tom, keď niekto podloží svoj názor faktami, tak som schopný svoje názory prehodnotiť, tunajšia diskusia je plná takýchto príkladov.
             A keď niekto prečíta nielen terajšiu diskusiu ale aj iné, tak nielen dôjde k názoru, že ty nielen nie si schopný diskusie a sa snažíš prevziať názorovú nadvládu nad touto diskusiou ale aj k tomu, že robíš presne to, z čoho ostatných obviňuješ t.j. si pokrytec, bludár a klamár najhrubšieho zrna.

             PS: Na to aby si mal ako takú morálnu autoritu vyčítať Hoxovi, že niekoho umlčuje, tak si mal ihneď odsúdiť chovanie admina DVTR (asi sa vola J.) ale to si neurobil a tým pádom si pokrytec.

            • A keď niekto prečíta nielen terajšiu diskusiu ale aj iné, tak nielen dôjde k názoru, že ty nielen nie si schopný diskusie a sa snažíš prevziať názorovú nadvládu nad touto diskusiou ale aj k tomu, že robíš presne to, z čoho ostatných obviňuješ t.j. si pokrytec, bludár a klamár najhrubšieho zrna.

             Takže toto platí na teba Oracle, trafená hus klasicky zagágala a tebou na dnes končím…

             Bodka.

            • Oracle 911 29.3.2018 o 14:39

             Július
             Ježiš povedal:

             „Prečo vidíš smietku v oku svojho brata, a vo vlastnom oku brvno nezbadáš? “

             A ja viem, že nie som ani neomylný a ani bez chyby.

           • Já ho teda nečtu,ale proč ta hyperaktivita tohoto jedince?.Že by fakt viselo něco ve vzduchu a je třeba trochu zkaleidoskopizovat diskusi? Poslední dny tu vládla velmi kvalitní a logická výměna názorů , tak si ji nenechme narušit.Jedna neodpověď a je po provokaci.

            Odpověď
           • Oracle o co si lepsi ty ako hocikto iny na tejto diskusii

            Odpověď
            • Oracle 911 29.3.2018 o 13:44

             Ak myslíš priemer, tak o nič ale ak máš na mysli seba, tak schopnosťou vecne sa vyjadriť k veci. ;)

            • debile pod dame stretko vyber miesto kde len chces

            • Oracle 911 29.3.2018 o 14:21

             Inými slovami došli ti argumenty a začal si urážať a vyhrážať fyzickým násilím.

             Toto nie je krčma 4. cenovej ale diskusné fórum.

             A toľko k tvojim a Júliusovým morálnym výšinám a dobrým spôsobom. :D

             PS: A zamyslel si nad tým, že môžem cvičiť nejaké bojové umenie? ;)

            • na posledy slovo Debil tu pouzivas vacsinou ty ked ho pouzije niekto iny tak uz uraza podla teba ano?
             Kde som napisal ty Tupce ze sa chcem s tebou natahovat na stretnuti ci podla teba kazde stretnutie s niekym je o pouziti nasilia ?

            • Ved cvic co len chces co mam s tym ja spolocne

            • Oracle 911 29.3.2018 o 14:50

             Legionár
             Ty hlavička jedna, ja dávam pred to prídavné meno „klinický“ a to je diagnóza a nie urážka.

             Na DVTR si povedal (nepresne citujem):
             Som zvedavý dokedy budeš zastávať svoje názory, keď sa stretneme zoči voči.
             A teraz si napísal, že:
             „debile pod dame stretko vyber miesto kde len chces“

             Takže mne z toho vychádza, že nielen si ochotný obhájiť svoje názory aj s päsťami ale aj doslova vymlátiť dušu z toho, kto s tebou nesúhlasí.

             Toľko o tvojej úrovni. :)

            • Dementny TUPCE viac uz k tebe nemam co povedat

            • ubohy chudaaak :-D :-D :-D

            • Oracle 911 29.3.2018 o 16:17

             Dámy a páni prave ste sa mohli na vlastné oči presvedčiť o skutočnej morálke a argumentačnych schopnostiach legionára a Júliusa.

    • Oracle 911 28.3.2018 o 20:56

     Nebol to argument ale otázka šokovaného človeka. A jeho šok dokážem pochopiť.

     Odpověď
 23. Presun centra globalizacie do Číny. Londýnske city stavia nové mesto Xiongan 100km pod Pekingom

  http://www.scmp.com/news/china/economy/article/2139122/city-london-set-green-finance-centre-help-build-xis-dream-city

  Odpověď
 24. V Číně budují digitální fašismus.

  Buď hodný občan, nebo ti strhneme body! Centrální hodnocení lidí začíná. Čína se chystá trestat a omezovat osoby s nevhodnými názory a vkusem
  https://www.casopis-sifra.cz/bud-hodny-obcan-nebo-ti-strhneme-body-centralni-hodnoceni-obcanu-zacina-cina-se-chysta-trestat-a-omezovat-lidi-s-nevhodnymi-nazory-a-vkusem/

  Ve své podstatě NWO, akorát z jiné strany.

  Odpověď
  • asi odkukali od ČR a bodoch za vodičák.

   Odpověď
  • Predvčerom to rozoberal Budkov. Hovoril, že to zasiahne aj chudobu. Nebudú mať body, nebudú môcť cestovať vlakom, lietadlom, ísť za hranice – to by ešte nebol taký problém, no ich deti nebudú môcť navštevovať školy, obmedzia sa iné štátne služby, internet dostanú len pomalý a pod. Je možné legálne vylúčenie zo spoločnosti státisícov ľudí. Takto GP krásne dokáže vrátiť čas. Väčšinu dovedie k chudobe a nevzdelanosti a nejaká „elita“ bude mať tú česť starať sa o systém a komfort GP. https://www.youtube.com/watch?v=b2_6OWr5ffA&feature=youtu.be Big data fašizmus.

   Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>