1. https://www.sport.cz/ostatni/biatlon/clanek/979495-drsna-zpoved-koukalove-anorexie-bulimie-zvracela-i-osmkrat-denne.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#rss

  Nevím, zda jde přímo o JŽO, možná jen o známé: „Maur udělal dobrou práci, Maur může jít ..“. Každopádně poučné. Před časem jsme o tom mluvili.

  Odpověď
  • Přikláním se k verzi č.2. Trochu se opakuje kauza „Neumanová“.Mouřenínovi dají zobání /Neumanová šéfovala kriminální mistrovství v Liberci,Koukalová propagovala paštiku Hamé/ a po splnění zadání zmizí.V případě Koukalové s pohádkou pro malé. Profesionální sport je líheň mouřenínů.

   Odpověď
   • Tak, tak. Dumala som rovnako, keď som to čítala. Nuž,.. vybrali ju schválne pre jej typ psychiky a potom si vybrala už sama.

    Odpověď
 2. Myslím,že sdělení k žádosti Německa o předložení důkazů ke kause Novičok a souvislosti s teroristickým útokem.
  Němci svými hlasy, …./něco/….zelení/s malým z /…..něco….prosadí cokoli.

  Odpověď
 3. Včera jsem se probírala v myšlenkách všemi těmi událostmi a prohlášeními posledních dnú,říkala jsem si,že přeci ti angláni nemohou být tak hloupí.Vždyť oni předávají Rusku trumfy.Leda že by to tam bylo už tak špatné,že se rozdělili na dva tábory.Stejně jako v USA,kdy Trumpova karta je jednou lícem a podruhé rubem navrch.
  Vedla jsem rozhovor se svým vnitřním hlasem/říkám mu Posel Bohů,ale až tak úplně to nebude.Když se ho ptám,říká,že ví jenom to co já-a kousek navíc.A že jsou věci,které vědět nemusím a i věci které vědět nemám.Tak to tak beru-když to nejde,tak to nejde/Včera mi slíbil,že se ,,někde zeptá“
  Přišel tento sen.
  Obraz jako rozhovor,jako na diskuzi tady.Nahoře na stránce konec nějakého textu.
  Pod tí odpovéď od Taura /o určitě kvůli těm morčatúm a kočičce,Tauri/
  Je to text,ale jakoby se díval nahoru a mluvil : Tak jestli jsem tě správně pochopil,tak…..a asi dvacet řádek textu,které jsem sice slyšela,ale nezapamatovala si je.Nebylo to pro mě podstatně to vědět,ale pro vás,aby jste to rozebrali. Pak jedno jméno – Pelikán-a pak zase text a na konci slova : Kolo dějin se začalo otáčet jiným směrem.
  Seděla jsem ve tři v noci na terase a chtělo se mi štěstím brečet.Takový byl pocit z toho snu.
  A v představách obraz.Jedna malá kapka pádla na hladinu.A ty kruhy se rozbíhají a už nejdou zastavit. Bude doře ,

  Odpověď
  • že by toto?
   https://domaci.ihned.cz/c1-66103080-ministr-spravedlnosti-pelikan-konci-v-politice-duvodem-je-kauza-nikulin-i-nazorove-neshody-s-ostatnimi-cleny-ano?utm_source=mediafed&utm_medium=rss&utm_campaign=mediafed
   jsi jasnovidka?

   Odpověď
   • Nevím co odpovědět,Věruš.
    První sen,který mě zasáhl tak silně,že jsem se v něm patlala tři týdny a měla jsem pocit,že je životně důležitý,přišel v roce 2OO4.Byla jsem v něm hlavní postavou.Symboly spojené s pocity.Zasekla jsem se hned na začátku.Sbírala jsem nějaké hnusné šedivé cáry a dávala je na hromadu.Nechtěla jsem to dělat.Když jsem to luštila,pořád jsem se ptala : proč ? Proč to dělám,je to tak hnusný,nechci to ! Byla jsem jak v tranzu. ,,To je jako bych to měla za úkol !
    A jak padlo to slovo úkol,rozsvítilo se mi v hlavě žlutobílé světlo a sjelo dolů k srdci.Do toho zvuk jako když sviští dráty vysokého napětí ve větru a ubrus,visící dolů ze stolu,se vlnil.Jak jednoduché – úkol.Myslím si,že tenkrát jsem se někde na něco napojila,nebo uvnitř něco spojila.
    Věřit,že sen není jako ,,jen sen “
    Roky jsem přemýšlela o svých snech.CO znamenají ,co mi říkají,co jsem zase zkazila,sebe-kritika velká až moc.
    V roce 2OO8 se mi zdálo,že přišla má dcera se svým přítelem.Vystoupili z tmavé chodby a ona mi řekla ,,Maminko,prosímtě,nelekni se – Martínek je mrtvej“ Asi po třech měsících se ten sen opakoval.A na Mikuláše se to tak stalo.Myslela jsem si,že se mi to jen zdá -,,ale vždyť to nevíte,vždyť to nevíte“. Nejhorší je ta bezmoc-nic nemůžeš udělat.
    A ani předtím. Hlas mi pravil : Předtuchy máme proto,aby pak,až se to stane,nás to….

    Odpověď
    • Baruelo,
     já žádné schopnosti tohoto druhu nemám,ale od prvního slova,cos napsala,se mi zježily chlupy na rukách a mrazilo mě-a to jsem nevěděla,co píšeš dál.Ať je těch špatných předtuch co nejméně.Jinak k věcem mezi nebem a zemí mám veliký respekt.

     Odpověď
  • Áno, bude dobre. :)
   Pred časom, keď boli v Česku voľby, som čítala (neviem, či tu) nejakú víziu, že tieto voľby nedopadnú dobre, ale tie ďalšie už áno. Možno sa vám tam zvolebnieva a vyhrajú tí správni.

   Odpověď
   • Zkusím být ještě větší optimista.Jestli ten velbloud Babiš projde tím uchem jehly,mohll by prospět.Je schopný řídit stát,podle toho co slibuje,tak z nás chce udělat svoji výkladní skříň Evropy.Včera,když se mu to sesypalo,vypadal dost nechápavě a bezradně.Změnil názor – půjde za panem prezidentem ,,On té politice líp rozumí“ řekl.
    On se přidal jen na stranu,o které si myslel,že vyhraje.
    Ptala jsem se jak dopadne první volba prezidenta.Bylo to jasné – hejno malých ptáčků u krmítka odehnalo dravce,který usedl vedle na drátěném plotě.
    V prvním kole těchto voleb jsem viděla shora obraz : Velké šero,dole na trávníku kulatý nafukovací bazén a v něm sedí několik mužů.Jeden stojí.Bazén ? Topolánek to nebude.Ale že by to mohl být Drahoš,to by mě ani ve snu nenapadlo.
    Na otázku jak to dopadne ve druhém kole,odpověď zněla : ,,Až co Babiš “
    Nevím,jak to teď vypadá,ale jestli se Babiš podvolí,tak se teprve teď stane Zeman prezidentem,který ho může korigovat.
    Udělat to podle staré moudrosti : Z pytláka udělat hajného.

    Odpověď
 4. Purim
  http://ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D1%87%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D1%8B-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D0%BD%D1%83%D0%B5%D0%BC-23-%D1%84%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8F-%D0%B8-8-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0/

  Odpověď
  • Теракт в ТЦ Кемерово
   http://xn—-ctbsbazhbctieai.ru-an.info

   Odpověď
   • Pustit Juliusa na sviatky bol genialny tah, poklona.

    Odpověď
 5. Dovolte mi podělit se o (dle mého názoru) vzkaz, jenž jsem dnes dostal. Může se jednat o můj subjektivní pocit, že šlo o vzkaz, ale v minulosti jsem už různé vzkazy v různých situacích dostal, tak si stojím za tím, že je to vzkaz :) Jen netuším, zda-li je to záblesk Rozlišení, nebo v Základech sociologie popsané tzv. „parodování“ osvícení Rozlišením. Pochopení rozdílu mezi skutečným a parodovaným zábleskem Rozlišení mi zatím uniká. Možná bych ten rozdíl dokázal pochopit, pokud bych byl „osvícen“ nápadem, který by se nelíbil mému svědomí a tím pádem bych tušil, že jsem byl osvícen jakýmsi egregorem (tedy falešně). Teď ke konkrétní situaci:

  Pracuju na projektu, který by měl pomoci přírodě a tím pádem i lidem. Jde o obchodní projekt, který jsem se rozhodl zrealizovat, přestože jsem na začátku měl jen mlhavé představy o tom, jak to celé uchopit a zrealizovat. Jsem stále ve fázi plánování a občas mě přepadnou pochyby, zda-li stihnu vše „rozjet“, než mi definitivně dojdou finance. Sám věřím, že je tento projekt v souladu se Záměrem a že se i přes všechny těžkosti teď na začátku, podaří uskutečnit. Někdy jsem tak přesvědčen o jeho úspěchu, že si nedělám žádné starosti a jedu podle plánu. Jindy se ke mně dostane zvenčí určitá informace a já začnu pochybovat. To se taky stalo včera večer. V noci se mi zdálo o produktech, které do ČR budu dovážet. Dnes ráno jsem jel autem něco zařídit a čekajíc v každodenní zácpě jsem si před sebou všiml nápisu na kamionu, jenž byl o dvě místa přede mnou. Bylo tam: Ecologistics. Tak jsem se zasmál, že už tu ekologii (můj projekt má přírodě pomoci, takže je tam spousta eko termínů) vidím všude. Pak jsem si všimnul, že na autě, které bylo mezi mnou a tím kamionem, je na zadním skle vlaječka a název státu, ze kterého chci ty produkty do ČR dovážet. Ten stát není velký, ani nijak hospodářsky významný, takže vidět jeho vlaječku na autě je celkem zvláštnost. Okamžitě jsem si spojil ten kamion s eko nápisem a vlaječku země výrobce eko produktů se vzkazem pro mě, že mám pokračovat, nepochybovat a nevzdávat to :)

  Možná je to „náhoda“, možná má subjektivní spekulace. Nicméně výsledek této malé události je ten, že se mé včerejší večerní pochybování změnilo o 180° na víru, že vše dopadne dobře a tak, jak má :) Hezký den všem!

  Odpověď
  • Člověče, byly to signály, že se ubíráte správnou cestou a že jste na svou „věc“ dobře připraven. Mám to s těmito symbolickými vzkazy podobně. Přeju klid na práci a pevné zdraví.
   Srdečně B.

   Odpověď
   • Díky Beo, mé nejbližší okolí je skeptické, tak tomu občas taky propadám :) Ale chce to trpělivost a výdrž.

    Odpověď
 6. Dnešní sen
  Muž v domě zavraždil ženu.Vychází ven,je noc.Hustá mlha,prozářená světly veřejného osvětlení.
  K tomu slova : myslí si,že se v té mlze schová,ale neschová.
  To bylo vše.Tak mě napadá,že ta mlha je ,,novinářská“ .

  Odpověď
 7. http://twr.cz/index.php/audioarchiv/nedavno-odvysilane?jedenporad=CETBA_2018_01_29_12_15

  http://twr.cz/index.php/component/sl_simpledownload/?task=download.processDownload&file_id=/audio/CETBA_2018_01_29_1215%20-%20radio7.cz%20-%20Strezene%20mesto_11%20-%20P018125.mp3

  http://twr.cz/index.php/program/vysilane-porady/30-cteni-na-pokracovani/622-strezene-mesto

  Odpověď
  • Hox, to je dobry napad zalozit takuto sekciu… pochopila som co si tym myslel, az ked som si tu jednu kapitolu vypocula…
   velmi mile a poucne rozpravanie zo zivota, ktore prakticky vysvetluje, co znamena „jazyk zivotnych okolnosti“ – hlavne ta cast, ked mu chybali peniaze na kupu domku a „nahoda“ to cele zorganizovala :-)

   Odpověď
   • Taky jak je důležitá víra Bohu a upřímná prosba od srdce – modlitba. Taky díky za zajímavou sekci :)

    Odpověď
   • Ty pořady jsem nevyslechla, ale jenom z toho, co je tady napsáno, můžu dát svůj příběh, také s koupí domu.
    Měla jsem našetřenou určitou (celkem malou částku) a přemýšlela, kde seženu zbytek… To jsem ještě nevěděla, jaká cena toho domu bude. Tak jsem poprosila HNR, že se dávám do jeho rukou a pokud mi ten dům je souzen, tak se mi s jeho pomocí povede jej koupit. Když jsem přijela na setkání s prodejcem byla mi oznámena kupní cena. Přiznám se, že jsem počítala s cenou 4x vyšší… Takže moje úspory stačily na koupi celého domu. Ukázalo se, že prodejce nechce na prodeji vytřískat co nejvyšší částku a spokojil se s minimální sumou… Myslím si, že tak mi HNR pomohl. Peníze mi sice neposlal, ale poslal mi člověka, majitele nemovitosti, který byl Člověkem… Zároveň mi NHR dal tímto znamení, že tem dům mi byl souzen… Kdyby mi souzen nebyl, neměla bych peníze na jeho koupi…
    Tak se řídím ve všem, nelámu nic přes koleno, jenom si řeknu, jestli mi je to souzeno, dostanu to, jestli to nedostanu, nebylo to souzeno pro mě, ale pro někoho jiného. Vezmu to s pokorou a jdu dál…

    Odpověď
    • Díky Aksal za Tvůj příběh. Já funguji víceméně obdobně a zatím se mi stále víra a spolupráce s HNR vyplácí ( divné slovo v této souvislosti). Někdy sice nad výsledkem zpocatku trochu “ kroutim hlavou“, ale za čas se ukáže, že to bylo nejspise to nejlepší řešení. Nějak takto bych take asi popsal svoji víru v Boha a spolupráci s ním na zajištění na do budoucna, jak se o tom zde diskutuje na jiném fóru. Takříkajíc, zadám požadavek, zkonzultuji jej s HNR a je-li li to v souladu s Bytím, tak mi život prohraje potřebného člověka, situaci, finance apod. Samozřejmě tam musí být moje snaha na začátku a práce na realizaci daného požadavku.

     Odpověď
  • Jabi Pun 8.2.2018 o 19:39

   skvely napad :)

   Odpověď
  • Jabi Pun 9.2.2018 o 9:21

   Akorat jsem nepobral spojitost mezi domem a nemocnou dcerou? Nebo to proste byly dva samostatne pribehy?

   Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>