1. Hodím do placu další ruský sci-fi…Sputnik. Film je zasazenej do období srostlýho vobočí soudruha Brežněva. Dva kosmonauti byli vysláni do kosmu a vrátili se ale 3. Taková poměrně povedená šablona Alien na ruskej způsob……symbiotický parazitismus. Vše by bylo v normálu, kdyby ne covid a ruská vakcína pod skoro totožným názvem Sputnik V a všechno to v roce 2020. Co na to místní borci? Já jsem tedy mírně znervózněl, ale nic tak zase závažnýho. Jinak film stojí za shlédnutí.
  Ke stažení standardně na rutrackeru.
  https://www.youtube.com/watch?v=3hcIRMlEGEM

  Odpověď
  • Pokud jde o ukázanou budoucí matrici, ta je ve filmu pozitivní, virus se nerozšíří (ve filmu se tomu zabrání => Sputnik tomu zabrání), což dále potvrzují komentáře na csfd.cz., odkud jsem čerpal info o filmu aniž jsem ho zhlédl. Matrice nabíjí egregor zastavení případné skutečné epidemie již v zárodku.

   z příspěvku na csfd.cz
   … jestliže Sputnik v podstatě začíná tam, kde Život skončil, byl zde podle mě velký prostor rozpoutat naprosté peklo na zemi … ( to se tedy ve filmu nestalo a i ve skutečnosti nestane, dle mého čtení ohlašování matric obecně )

   Odpověď
 2. Zdravím,

  Když si jdu v noci lehnout, jsem v polospánku..a probudí mě pouhé cinknutí, světlo z mobilu (ne můj) nebo příchod přítele do ložnice, rozsvícení světla..v ten moment jsem jak vyměněná, mám zrychlený tep, cítím jak mi rychle buší srdce, vstupuje do mě adrenalin, projede mnou teplá vlna po celém těle několikrát, trochu se potím, mé oči a mysl jsou, tak bystré, jsem někdy hodně agresivní a naštvaná, protože ten pocit nemám ráda…protože v ten moment bych nejradši vyběhla z bytu bosa a běžela až bych někam doběhla…nebo i byla schopná se prát…někdy se uklidním hlubokým a vnímavým dýcháním…
  Tento pocit nemám každou noc, ale stává se to párkrát do měsíce…zajímá mě, jestli nejsem jediná a proč se to děje…mám něčeho nedostatek nebo to je něco psychického?

  Odpověď
  • Přesně tohle se mi také stalo, také po cizím vyrušení, obtížně jsem se uklidňoval a nelíbilo se mi to. Považuji to za přirozený pradávný pud sebezáchovy být okamžitě připravený k obraně i v okamžiku, kdy je tělo v tom nejhlubším spánku, tedy spíše v jeho první polovině. Váš přítel by měl být ohleduplnější.

   Odpověď
   • Ano, vnitřně cítím, že bych i zabila v obraně, někdy se vidím jako bojovnici…Tak, aspoň nejsem jediná. Jo přítel se snaží :D.

    Odpověď
    • Co jste to tady „uhnětali“?

     Odpověď
     • „Uhnětali“ ? Nechápu Vaše vyjádření.

      Odpověď
  • Jsou to přirozené instinkty, zděděné po biologických předcích.
   Uvedu jiný příklad: Žena se vzbudí po každém zakňourání potomka (instinkt matky), ale muž ne. Instinktivně ví, že žena vstane a podívá se, co potomkovi schází, proto spí dál.
   Naopak muž se vzbudí, když uslyší prasknout i slabounkou větvičku, ale matka to ani nezaslechne. Není na to „naladěna“. Instinkt lovce a obránce.
   Tvůj stav souvisí buď se zděděnými instikty (ze zvláštních situací – např boj o přežití) nebo se zapomenutým negativnímzážitkem z ranného dětství (přepadení, překvapení v intimní činnosti, nespravedlivý trest, atd.) Možná by pomohla psychoanalýza, ale byl bych velmi opatrný, svět je plný manipulátorů a podvodníků.
   Spíš bych se zaměřil na „autopsychoanalýzu“ – při každém takovém stavu se intenzivně pokusit si vzpomenout, kdy, kde a za jakých okolností jsem to už zažil(a).
   Je to podobné jako hledání ztracených klíčů – postupně se v myšlenkách vracím na místa a v čase, kde jsem byl, vzpomínám, co jsem tam dělal (třeba 100x) a většinou ty klíče nakonec najdu…
   Jen je potřeba tak činit ve správkou chvíli, kdy je organismus „správně“ naladěn a vybuzen. K tomu je třeba umět dobře naslouchat svému tělu a své duši a když ten okamžik nastane, věnovat tomu veškerou energii. Je to věc praxe a zkušenosti…

   Odpověď
   • Dovětek:
    Příklad z vlastního života:
    Automaticky se vzbudím,když zaštěká pes. Pokud štěká víc, jdu se podívat z okna, případně ven, i když vím, že na 99% jen někdo prošel kolem domu.
    Když přide kocour za mnou do postele, budím se s nechutí a rozmrzelý, protože vím, že se chce jen pomazlit, případně chce vyměnit vodu v misce… nezapadá to do mých instinktů, které velí vzbuď se a bojuj…

    Odpověď
  • svet medzi snom a skutočnosťou – ešte spíš, ale už vieš, že niečo prichádza – menia sa hladiny vlnových dĺžok pri práci mozgu

   Odpověď
 3. Konferencie slovenských učiteľov s hebrejským mesianskym zborom
  https://www.konferencie.mpks.sk/videa

  Odpověď
 4. Můj dnešní příběh z plavání :)
  Šupsnul jsem sebou do vody a plavu si sem a plavu zase tam = hlavně se nedotýkat nohama a co nejdéle se držet na vodě. Jsem si říkal. Po cca hodině cik, cak plavání, jsem si všiml, že jsem dost blízko protilehlému břehu, ale zase dost daleko od svého břehu! A co tam vlastně poplavu? A nač vlastně? Na tom místě jsem byl přece nedávno. Takže jsem se zase pomalu blížil ke svému a koukal, jak je daleko ten druhý břeh a říkám si: ještě že jsem měl tolik rozumu, že jsem tam neplaval. Beztak jsem už možná z té vody ztuhlý. A pokračoval jsem v plavání bez dotknutí se nohou, opět cik cak a jak se dívám, opět je ten protilehlý břeh tak blízko. Nedá se nic dělat, jdu na to plavu k němu! Celkem poklidně jsem se blížil k břehu a přitom jsem uvažoval, jestli po té hodině a něco plavání, by bylo dobré si i vyjít a protáhnout se na břeh. Rozhodně jsem ale toto dilema nedotáhl já sám, ale včelka, která ležela na zádech na vodě, cca 20 metrů od toho břehu a nemohla se odlepit od hladiny vody. Takže zaujatý záchranou včelky, kterou jsem vzal na mokrý studený hřbet ruky, jsem tam doplaval a vylezl na břeh, zahřál ji dechem a vypustil. No nechápal jsem, co se to děje. Určitě jsem snad slyšel její volání :) A určitě to nebylo ani tak, aby se právě tam válely včelky v jednom kuse.
  Když promítnu zpětně své pocity, před záchranou včelky, byl jsem tak na cca 75% rozhodnut z vody na břeh nejít. Zpáteční plavání bylo cca 150 metrů po cca 1,5 hodině na hladině. Takže já včelku a včelka mě. :)

  Odpověď
 5. Gladiátora finanční příjem v míru a pokoji nezajímá
  Hrstka rýže a Covid = každého osobní test kontrol.
  Dnes máme KONcurrency a je na to i zákon§ si konkurovat!§
  Takže kohouti jsou dáni na kolbiště= pracovní trh, aby se prali o měďáky podle KONu. Když se na ně díváte z vysoka, vyjde Vám, že to jsou vlastně chudáci, kteří si škrábou oči pro nic, prostě jsou nevychovaní = jsou to gladiátoři.
  Údajně, kdyby si gladiátor nemohl vydělat konkurencí-bojem, byl by zostuzen = už není gladiátor a je bez sebevědomí! (a jak ten Covid sportovci-gladiátoři prožívali!), když nemohli po(d)rážet. On, gladiátor, musí přece porazit, dokud dýchá a nepřestane a nepřestane, bojovat o měďáky, aby všem ukázal a aby všem dokázal (domýšlivost, cti-žádost, EGO ismus, JÁ-centrismus)
  Gladiátora finanční příjem v míru a pokoji nezajímá = je pro slečinky!
  Dnes v Etéru znělo, že jsme NEVYCHOVANÍ a co horšího, jsme jeden vůči druhému BEZOHLEDNÍ!§ Proto se bude Covid utahovat a opatření zpřísňovat, dokud lid sprostý se nebude chovat slušně!§
  Ale to se tedy podívejme! Společenství schízy se obnažilo!
  Všichni jednohlasně voláme: „chceme KON-currency, bez kterého se ty měďáky tak rychle nesypou = já zvítězím, mám tedy právo a všechny po(d)razím = (účel světí prostředky) = peníze=moje přežití a druzí ať spí pod mostem a v houštinách u měst (mimochodem doufám, že sledujete také, co jich přibývá …, protože můj účel světí moje prostředky =
  „Beru dost peněz na to, abych se s ledasčím dokázal vyrovnat!“) a na druhou stranu se musíme chovat jeden k druhému ohleduplně, zdvořile až s láskou, jelikož jsme přece v ohrožení a jsme přece na jedné lodi S Covidem a tedy prostředky světí účel!
  Tak co s těmi v lese a pod mostem?
  https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/v-nemecku-budou-testovat-zakladni-nepodmineny-prijem-40333984

  Odpověď
  • Soutěživost je kořen já-centrismu. Spolupráce je kořen boha-centrismu.

   Odpověď
 6. Časostroj 20.8.2020 o 23:56

  Taká zvláštnosť, ale asi to sem patrí. Isto sa väčšine dostalo do uší tragická. nehoda, ktorá sa udiala na Liptove, pri ktorej zahynuli 4 deti a jeden dospelý. Boli rôzne špekulácie, že ti zosnulí neboli pripútaní, čo spôsobilo ich úmrtie, tak som pátral až som narazil na FB účet pána, ktorý tiež zahynul. Daval fotografie z výletu, akejsi pánskej jazdy a lá „S tebou mě baví svět“, z ktorých bolo viacmenej zrejmé, že minimálne deti pripútané boli. Problém bol asi skôr v bočnom náraze bieleho mikrobusu do nemeckého mikrobusu. Všetci z druhého a tretieho radu sedadiel až na dieťa v autosedačke, utrpeli pri nehode smrtelné zranenia. Teda pri nočnom naraze trojbodové pásy nijako pasažierov nechránia.
  Čo ma však najviac zarazilo, ten pán zhruba pred rokom jediný krát zdieľal informáciu z HAKA, kde sa hľadal biely VW Transporter na nemeckých značkách! To auto smrti bol biely Transporter staršieho ročníka.

  Odpověď
 7. Polícia v Revúcej vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v nedeľu (12. 7. 2020) po 17:00 na ceste medzi Revúcou a Muránskou Dlhou Lúkou. Išlo o čelnú zrážku, kedy auto značky Škoda Octavia, v ktorej sedela skupina Rómov, predbiehalo vo vysokej rýchlosti cyklistov a dve autá. Octavia čelne vrazila do oveľa menšieho auta značky Citroen, v ktorom sedel jeden muž Rudolf Steigauf, ktorý po nehode zomrel. Bol odsúdený nepodmienečne na 40 mesiacov za status na FB, urážanie rómskej menšiny aj status kde navrhoval zákaz činnosti maďarských politických strán. Určitý čas bol člen ĽSNS. https://sobotnik.sk/2020/07/revuca-nehoda-osobne-vozidla-zraneni/?fbclid=IwAR0YMuDjsLlOM9f1iITNOBzkc_ejQAXrXJD_3KnZ3V7uNlwaiqsrjzKsawE

  Odpověď
  • Oracle 911 13.7.2020 o 16:09

   To je skôr matrica než JŽO…

   Odpověď
  • Božie Dopustenie, to je keď je umožnené, aby jedni nespravodliví potláčali iných nespravodlivých. Keď jedni lotri sa stávajú obeťami iných lotrov.

   Odpověď
   • A ako to súvisí s daným prípadom?

    Odpověď
    • A čomu nie je rozumieť? Angažovaná aktívna nenávisť voči menšinám je jedna forma zla, a bezohľadné predbiehanie dotyčných (ktorí boli členmi spomínaných menšín) je druhá forma zla. Zrejme ten pán, čo zomrel, už prečerpal v niečom mieru, možno bol hluchý k JŽO a nepoučiteľný (zákaz činnosti maďarských politických strán – 10 percentnej menšiny na Slovensku naznačuje, že pánovi chýbal rozum, zato bol plný emócii). Tak ho zničilo to „zlo, proti ktorému bojoval“ (ktoré sa stelesnilo práve v bezohľadnom vodičovi z rómskeho etnika – každé etnikum má svojich hrdinov aj kreténov)
     Je to len môj typ a odhad z toho, čo bolo napísané v komentári. Možno mám pravdu a možno sa mýlim.

     Odpověď
 8. Pobavilo :)

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-To-je-ta-krava-co-se-soudi-s-Babisem-Aktivistka-z-Milionu-chvilek-zavira-obchod-na-venkove-Pry-ji-tam-schvalne-nechodili-mistni-629501

  léčba blbosti životními okolnostmi :)

  Odpověď
  • Ano, pobavilo. A ta diskuse :-).

   Odpověď
  • Putinovec 5.7.2020 o 8:29

   Mám takový pocit, že zde bude léčba marná. Ta bude na hrábě dál skákat s rozběhem. Ale jako příklad polní trávy, je to doslova ze života.

   Odpověď
  • V podstatě tím přiznala že její koloniál fungoval jen díky reklamě kterou si udělala jako aktivistka, z čehož lze mimochodem opatrně vyvodit že se aktivistkou stala aby si udělala reklamu.

   Nuž, vsadila na špatný marketingový plán :-) nejdřív si měla zjistit jaké je názorové složení její spádové oblasti. Dělat si reklamu na bití do Andreje v obci kde dostal 40% hlasů, to je mazaný plán :-D
   https://www.info.cz/volby-2017/vysledky-voleb/obec-kolovec/?kraj=4&okres=CZ0321&obec=553816

   Odpověď
   • :-D . To spíš vypadá na „namazaný“ plán :-).

    Odpověď
 9. Zradilo ho zdravie! Bývalý premiér Robert Fico (55) mal v pondelok ráno vyhľadať lekársku pomoc. Ozval sa totiž zdravotný problém s ktorým má už mnohé nepríjemné skúsenosti…Ide o najčastejšiu srdcovú arytmiu, no pre ľudí so slabším srdcom môže mať až smrteľné následky. Pri tomto ochorení pracuje srdce nepravidelne, čo môže spôsobiť vznik krvnej zrazeniny v srdci. Tá môže putovať až do mozgu, čo môže viesť až k mozgovej porážke. https://www.mimoriadnespravy.sk/robert-fico-v-nemocnici-doslova-bojoval-o-zivot-jeho-zdravotny-stav-je-vazny/

  Odpověď
  • to je od HNR celkom jasna „ponuka“ aby uz oblek zavesil na klinec a isiel do dochodku. svoju ulohu splnil a vychoval pri sebe dobre kadre, schopne kracat v jeho Smere. avsak pre vacsinu Davu je pospineny a viac rozdeluje ako spaja, a ocista bude trvat zrejme ako pri Meciarovi tak 15-20 rokov, kym si vacsina uvedomi jeho zasluhy. v tomto mu bohuzial „narodny“ egregor nepomaha.

   Odpověď
   • Spíš si myslím že má za sebou pokusy o záměrné poškození zdraví, no jeho režim tomu moc nepomáhá ale ta časová shoda je dost divná. Najednou, v takový den, a nemůže komentovat vznik nové strany.

    Přeji mu brzké uzdravení a silný kořínek.

    Odpověď
   • Neponáhľal by som sa s takýmto posolstvom. Netreba zabúdať, že aj druhá strana sa snaží napodobovať JŽO (to treba brať do úvahy vždy, najmä ak slová JŽO nedávajú zmysel). GP imituje v tomto Boha. Je dosť možné, že aj tie problémy, ktoré ho priviedli k bajpasu, mali magické pozadie.

    Zlé veci sa dajú robiť priamo, tak že z nich môžeš človeka usvedčiť. Ale dajú sa robiť aj tak, že vyzerajú ako prirodzený beh vecí, ako náhoda. A v tom druhom je Západ majster. Robí všetky tie špinavosti, ktoré vyčíta svojim nepriateľom, ale robí to tak, aby to vyzeralo ako náhoda a nikto ho nemohol usvedčiť bez toho, aby schytal nálepku „konšpirátor“.

    Odpověď
    • to ze maju vlady ako aj GP svojich senzorikov a psychotronikov je jasne.(dlhu zivotnost zrejme nemaju) ak to je tak ci onak, pokial sa tomu nevie branit tak zbytocne zostane na bojovom poli, len na ukor seba a svojej rodiny. Stalin podla vsetkeho mal kontakty vo vyhnanstve na starovercov, ktori ho naucili „mystike a magii“, Putin vramci tajnych sluzieb mohol tiez pricuchnut k niecomu… ale ak ta uz ani HNR nechrani, tak to je znamenie jednak pre osobu a druhak pre narod ktory reprezentuje – nedozrely a nezasluzi si ho, tak ho strati aby na sebe mohol viac pracovat a vychoval ludi ktory tu podporu budu mat. ak toto narod nedokaze, tak aspekt osobnosti je nepodstatny.

     Odpověď
     • Oracle 911 2.7.2020 o 8:15

      A prečo si myslíš, že Fica HNR nechráni? Totiž včas vyhľadal lekársku pomoc a nezložila ho ani infarkt a ani mŕtvica, a pravdepodobne jeho súčasný stav je výsledkom dosť brutálneho mystického/energetického útoku.

      Odpověď
      • Celovek 2.7.2020 o 9:58

       ak by ho nechranil tak uz nezije, ale v takomto stave sa moc kvalitne pracovat neda…

       Odpověď
       • Oracle 911 2.7.2020 o 11:35

        Pravda, a preto sa sťahuje z frontovej línie.

        Odpověď
        • musim povedat po dnesnej tlacovke ze som ho podcenil, lebo svoju slabost(ci uz je realna alebo nie ale podla vyrazu v tvare by som to skor oznacil za divadlo)krasne vyuziva ako imitacno-provokacnu cinnost a cislom 17 vyjadril zrejme viac ako len zacistenie struktur Smeru…

         Odpověď
       • Nesouhlasím, dobrý voják dokáže pozdržet nebo blokovat nebo zasáhnout nepřítele i při těžkém zranění. Morálka těch, kteří jsou v první linii se posuzuje naopak (ne že po prvním škrábnutí běží za maminkou). Čím vím vydrží tím je lepší, vyléčí se až situace nebude kritická až to převezmou jiní a on bude moci jít nabrat sílu do týla.

        Morálka se zde hodnotí jinak než při běžném životě, kde je udržení zdravého života prioritou a splnění dílčích úkolů druhotné (kariéra), v bojové linii je splnění úkolu prioritou a zdraví až na druhém místě.

        @Oracle uvedl, že se stahuje z frontové linie, ale jak znám Fica stáhne se úplně na čas k plnému uzdravení až bude fronta zajištěná a stabilizovaná.

        Odpověď
        • Fico si na hrdinu nemusí hrát , on jím je. Velmi dobře ví, a už to několikrát prokázal,na kterém řídícím postu je ve které situaci nejužitečnější . Týlová práce nemusí být odpočinková . Protivníci asi pochopili, co za hru se na proslovenské straně politické předvolební mapy hraje a snaží se proces uspíšit, aby do voleb nestačil pronárodní blok stabilizovat řady.
         Vypadá to, že Fico stahuje pozornost na sebe, aby umožnil práci jiným /SNS,Pelle/. Pracuje ale velmi dobře koncepčně, rozpohybovává kádrové výtahy a dává příklad , jak očistit stranu.

         Odpověď
        • Oracle 911 2.7.2020 o 19:06

         @Atom
         Lenže teraz ak existuje frontová línia, tak sa to neťahá na verejnosti, ale v zákulisí a Fico tam aj zostane. To je prvá vec.
         Druhá vec je, že tie žabo-myšie vojny posledných 12 rokov už vybrali svoju daň aj na jeho zdraví, takže je už na čase zvoľniť si tempo a nechať rásť nových ľudí.

         Odpověď
        • Pro @Boletus, @Oracle. Nehodnotil jsem přímo jeho současné manévry, ale morální aspekt toho, že když není úplně zdravý neznamená to nutně chyby, ale spíš maximální využití potenciálu k dosažení cíle s vědomou obětí zdraví a to že to může i s touto obětí dotáhnou do žádoucího cíle bez ztráty kvality řízení (Žižka slepý vedl vojsko, Smetana hluchý skládal hudbu …).

         Rozporoval jsem hlavně toto:
         … ale v takomto stave sa moc kvalitne pracovat neda …
         Podle mne:
         s čistým svědomím a s podporou HNR dá (ne neustále, ale když to okolnosti vyžadují)

         Ono totiž dost často platí, že když někdo umírá na rakovinu nebo na infarkt je v něm málo lásky (k Bohu a stvořenému) a když třeba někdo takový dostane Nobelovu cenu míru hned vím, že je to asi podvod. Zde toto hledisko úplně neplatí, pevnost vůle se prokazuje schopností oběti, to riziko bylo nutné podstoupit, aby se nějakého výsledku dosáhlo (boj beze ztrát situace často neumožňuje).

         Odpověď
    • @ Jardob
     ta druha cast je moc dobre napsana.Ziji zde jiz pres 30roku a mohu to plne potvrdit at jiz se jedna o frantiky ci anglany .
     Takove to ‚ceske lizprdelkovani tady moc neplati, …tady musis byt holt lepsi, pracovitejsi, vytrvalejsi a umet si uhajit svoje pozice… potom te uznavaji a nemusis mit ani modre oci….

     Odpověď
  • doprejte mu jednu myslienku s posolstvom zdravia, on nie je spinavy ako Kiska ale je pravda ze kryl spinavosti inych. Hovoril o tom aj Harabin raz v IV. Arytmie suvisia s napatim v tele je to ako keby pretlak ktory sa nema kam vyntilovat. Ono to ze beha sa mu ulavi len na par dni potom je to spat. To ze vydrzi fyzicku zataz pri behu a otuzovani v Dunaji, znamena ze srdce by mal mat silne. Samozrejme je to indikacia ze nie je na spravnej ceste, mal by zacat veci robit inak.

   Odpověď
   • popolvár 1.7.2020 o 15:05

    áno je to jedno z možných vysvetlení, pokiaľ neideš v „rytme Života“… No treba brať do úvahy aj vonkajšie, magické vplyvy, aj nezámerné – každá nadávka, verbálny, či myšlienkový útok na tvoju adresu, a o to viac riadne emocionálne okorenený, je ako dýka bodnutá do tvojho tela.
    Putin má aj v tomto smere silné ochrany, tak silné, že cudzia čo i len snaha/pokus sa nejako jemnohmotne napojiť, či „mrknúť“ na Putina, nerešpektujúc jasnú „stopku“, vyvoláva okamžitú dosť nepríjemnú energetickú odozvu pre narušiteľa, ktorá ho nadlho odradí sa o to znova pokúsiť.
    Fico v minulosti hľadal pomoc aj na tejto úrovni, bolo aj stretnutie, ale či momentálne má takúto „ochranku“, a či vôbec v niečo také verí – neviem.

    Odpověď
    • Přesně. Jeden čas toto bylo vidět i na Zemanovi. Pamatujete před volbami druhého mandátu? Vypadal jako by ho doslova vysáli energetičtí upíři. Tolik dokáže štvavá hnusná kampaň a energie nevědomého zlopřejícího davu.

     Přejme mu jen to nejlepší.

     Odpověď
   • Oracle 911 1.7.2020 o 15:50

    @rony
    Zdravie je jedným z dôvodom prečo ide do pozadia a mení svoje správanie.

    Odpověď
 10. Сварог 1.7.2020 o 9:48

  Čo to je?
  Napíšem jeden priklad čo sa mi deje v poslednej dobe.
  Počas dňa sa pri kave rozprávam o uzdravovacej schopnosti *vody. V aute pozriem film aby som zabil cas do 0.00 kedy mam fajront. Z mnohych filmov si vyberiem (vk.com filmy pozeram v rustine) Rusku fantastiku od *Bondarčuka. ВT0PЖEHUЕ (2020) НОВИНКА КАЧЕСТВО .
  Hlavnu hrdinku vylieci plna vaňa vody a strelne zranenie sa zahoji.
  *VODA
  Po 0.00 hod dojdem domov zapnem telku chvilku pozeram viasat history potom prepinam a narazim na
  na prave zacinajuci film a v momente prepnutia tam svieti rezisjor ФЙОДОР БОНДАРЧУК. Do vcera som nevedel o ziadnom Bondarcukovi.

  Casto velmi casto sa mi deju tieto situacie . Dam este priklad.
  Montovali (zvarali)sme kovove špice na plot po 3 tyzdnoch si vsimnem ze tieto spice su skoro na vsetkych plotoch.
  Vecer pustim TV kde v nejakom dokumente rozoberaju nejaky plotot .

  Este jeden …zena mi zakriči z vedľajšej izby nieje podstatne co ide o to ze v ten moment je jedno ci pozeram rozpravku dokument alebo pesnicky v ten moment ta fraza odzneje v tom co pozeram.
  Tych pribehov mam kvantum este jeden dam . …v rozhovore zo znamou spomeniem jej sefa mojho kamarata ktoreho dam pozdravit lebo som ho dlho nevidel. cca za 30 minut zastavi vedla mňa auto v nom sedi ten kamarat a hovori ahoj „teraz sme ta spominali so ženou ze sme ta dlho nevideli“ hovorim mu ja som ta spominal pred tvojou zamestnankyňou nechal som ta pozdravit.
  Dufam že som to napisal zrozumiteľne a chapete čo mam na mysli
  Ps: film od Bondarčuka bol veľmi zaujimavi.

  Odpověď
  • Dobrodej 1.7.2020 o 12:34

   Žeby Mandela efekt?

   Odpověď
   • Сварог 1.7.2020 o 12:46

    Nemyslim mandela efekt je o niecom inom.
    Pocas dna rano nieco prezijem nieco si vsimnem niekoho stretnem a za kratku dobu zazijem situaciu v ktorej sa objavi vtacik ktoreho som rano sledoval z auta alebo osoba s ktorou som sa rano bavil.opravuje zaoceanske lode a vecer pustim telku a rozoberaju zaoceansku lod napr. Niekedy si uz robim vlastnepokusy tipu teraz vyjde spoza rohu cervene auto a vysiel cerveny autobus napr.

    Mne to pride ako keby mi vesmir daval.stale dôkazy aby som prestal mat najmensie pochybnosti ze ralitu tvorim sam.

    Odpověď
    • Michaela 2.7.2020 o 12:37

     Pro Svaroga: Podle Junga jde o synchronicity.
     https://cs.wikipedia.org/wiki/Synchronicita
     Mám identickou zkušenost z několika (jinak velmi těžkých) životních období.
     Asi před 10 lety mě přemýšlení o smyslu těch událostí také přivedlo k představě tvorby vlastní reality, a dokonce různých paralelních realit v závislosti na výsledku vlastních rozhodnutí v situacích vyžadujících volbu. A právě když jsem při jízdě v autě přemýšlela o stavbě těchto paralelních realit, udeřil mě do očí obrovský bilboard s nápisem: Architektura vašich realit. Byla to jakási nabídka realitní kanceláře…

     Odpověď
     • Сварог 2.7.2020 o 12:53

      Pre michalu:
      Ano presne niečo v tom zmysle že myšlienkové pochody sa menia na realitu.
      Zaujímavé je že sa to začína diať častejšie a čas medzi myšlienkou a realitou sa skracuje.
      Dakujem za reakcie

      Odpověď
   • Oracle 911 1.7.2020 o 14:47

    Nie, nemá problémy s pamäťou.

    Odpověď
 11. JZO. Kiska srdce a chrbtica. Dvihanie kutikov akoze usmev a zovialny falosny smiech + filantropia anjel atd. Ked nie si na spravnej ceste dostihne Ta to. Limity narazaju na hranicu.

  Odpověď
 12. @vsem
  Kteri jste pomohli Josefovi v jeho težké situaci
  Dekuji za slova útěchy … Jste krasne lide

  Odpověď
  • pro jozefa – Po každé bouři začnou zpívat ptáci.

   Odpověď
 13. AK mozem aj s hrubkami. Začal jsem si všímat svůj život v rokoch 80 tych . Babička mi umřeli 6.8 1985 den po mojich narozeninách 17.11.89 umřel brat 16 ročny . 2012 v Auguste som přišel o fyrmu. 2016 oktobri mi zomrela maminka 9.12.2016 som dostal infarkt a try bajpasi.15.9.2018 mi tragicky umřel syn 21 roků. Co se to prosím okolo mne děje. Vie mi někdo poradit?

  Odpověď
  • Možno je dobré sa zastaviť úplne, na niekoľko týždňov a vypočuť si vnútorný hlas.

   Odpověď
  • Co je potřeba udělat:
   1. Zastavit se a upokojit se.
   2. Uvědomit si, co máš. To znamená, zjistit vektor současného stavu, co se s tebou děje. Můžeš si to někam napsat, seřadit.
   3. Vzpomenout si na celkem dlouhé období, jak se tento vektor měnil v čase. To ti ukáže příčinno následné vazby v celkovém obrazu. To, je, jak se stalo, že si se dostal do této situace, co se dělo. Proč to bylo tak, a stalo se jinak. Přitom bys měl prozkoumat, jaké procesy běžely kolem tebe, včetně rodiny, známých, stát, politika atd. Např, velká vytíženost v práci, málo času na rodinu atd.
   4. Identifikovat celkové vnější řízení a pokusit se identifikovat hierarchicky nejvyšší řízení. Tj. řízení ze strany Boha (HNR). HNR s tebou mluvil a to dost v tvrdým jazykem, ale tys mu nerozuměl a neposlouchal. Ten infarkt byla otázka Boha. „co to vlastně děláš, ty si neuvědomuješ jaké následky to pro tebe má? kam jdeš?“ Měl by sis na ty Boží náznaky vzpomenout, při jakých příležitostech k nim docházelo.
   5. Když budeš mít vyřešen bod 4, obrátit se k Bohu, pomodlit se a říct Bože pomoz mi v tom a v tom. Stačí svými slovy, tak jak to budeš upřímně pociťovat. Po tom ti určitě přídě od Boha odpověď s několika varianty řešení situace. Ty si vybereš ten variant, který bude pro tebe nejnutnější.
   6. Dál už budou dvě možnosti. Buďto smíříš se situací tak, jak jde, nebo přijmeš odpovědnost a do procesů zasáhneš ve směru nově zformovaného vektoru cílů. Hlavně, aby ten cíl nebyl v antagonizmu s Bohem.
   7. Je potřebné být trpělivý. Čím větší problém, tím delší řešení. Vše procesy mají svoji inerci. To znamená, pro změnu situace je potřeba začít proces v jiném směru. Je potřeba zatnout zuby, a snažit se procesy roztočit v potřebném směru.

   Přeji ti, aby se ti to povedlo.

   Ještě bych dodal, že náznaky od Boha mohou přijít v různé formě, např. píseň, článek, nečekaná otázka od cizího člověka, nebo se ti může zdát sen.

   Odpověď
  • Jak řekl jeden můj známý:
   „jsou období, kdy se nám doslova všechno sype na halvu a katastrofy neberou konce a pak zase přijde období, kdy se daří …“
   Život je kmitavý proces a proto když Slunce zapadne, tak je tma … , ale opět vychází a Slunce opět svítí. Není tedy jen tma. V průběhu let se střídají každému radosti a starosti, někteří odchází a jiní noví přichází a to, co způsobuje tlak na psychiku, jsou hlavně starosti, což znamená, že je Zahájen proces řízení, a u koho se projeví tento tlak na psychiku, má podle mého názoru, nalézt poNaUčení = Je k tomu vyzván.

   Odpověď
   • Děkuji všem. Pomohlo

    Odpověď
  • Josef: Je mi to opravdu líto co se kolem Tebe děje. Také jsem přišel o dost lidí kolem sebe, ale jsou tu se mnou.
   Jestli si jsem něčím jist, tak je to fakt, že život je nekonečný. Jeden čas jsem si připadal jako hyena, že tolik netruchlím za nejbližší, ale pak mi to došlo. Není nic jako smrt, je jen nekonečný život, protože Bůh je nekonečný a je to náš stvořitel, od toho se odvozuje vše. Byly časy, kdy jsem měl pocit, že smrt není špatná, napadalo mě, že je dobrá, něco jiného…něco, co duši posune dál…vše je relativní, nebudu to rozebírat. Kdysi jsem investoval hodně peněz do burzy, hodně peněz vydělával na tomto kolotoči…bylo to o trojjedinosti…Matérie-Informace-Míra = Jednota..já to tenkrát převedl na čas. Čas jsem vzal jako Minulost-Přítomnost-Budoucnost = Jedno jest.
   Tento stav jsem si držel do té doby, než by z toho začalo hrabat. Mým cílem bylo dosáhnout co největšího možného zisku a snad znát výherní čísla Sazky.
   Zpět k věci: těm lidem okolo Tebe je dobře (i když tu s Tebou momentálně nejsou – vím, zní to drsně), ale Ty si ten svět vytvoř podle sebe co nejlepší, dokud můžeš, protože my tu nejsme od pozorování, ale od tvoření.
   Kdyby Stalin jen pozoroval, co se kolem něj děje a netvořil…Rusko by tu nebylo. My jsme zde na tomto světě, abychom tvořili sami sebe.

   Odpověď
  • Jozef,
   na toto nie je ľahké dať odpoveď. Sú to veci, ktoré treba dlhodobo riešiť v súkromnom dialógu s Bohom a všímať si, aké drobné odpovede ti prichádzajú v živote. Život nemusí byť ľahký, ale človek by spätne mal vidieť kam ho život smeruje a či po tejto ceste kráča, alebo sa jej vyhýba. V mojom prípade mi pri pohľade dozadu všetky etapy môjho života, aj tie neľahké, dávajú perfektný zmysel, a pochopil som, že ma to malo doviesť do života, ktorý vediem teraz.

   Druhá vec je, že sú možné aj iné príčiny takýchto tragédií v rodine. Niekedy sú ľudia schopní veľkej nenávisti, a touto energiou môžu na dlhé roky zaťažiť rodinu, ktorú nenávidia. Ale v takých prípadoch človek asi má predstavu, že takáto zlá osoba v jeho okolí existuje. Sám som bol raz objektom nenávisti takejto osoby, a hoci som neochorel, diali sa veľmi čudné veci.

   Odpověď
  • Jozef, každá obloha, i tá najzamračenejšia, sa raz vyjasní. Úplné zastavenie – kedysi námorníci pre samú hmlu zastavili plavidlo (aby nenanehli napr. na útes). Po zmiznutí hmly už vedeli kam.

   Odpověď
  • Ahoj Jozef, tak ako sa darí.

   Odpověď
   • Už lepsie našel som novu práci . Jazdenie do RF skončilo šéf neplatil lising. Mrzí má to bolo mi v Rusku dobře. A aspoň viem ake sa tam změny. Trochu se usmievam aj nad našimi politikmi ale aj nad některými diskutujícími. A hlavně stahujeme sa prec do takej malej krásnej vesnici na Valašsko. Takže začneme znova noví život.

    Odpověď
    • Zamračená obloha sa rozjasnieva. Prajem dobré zdravie, šťastie a to ostatné nech vychádza podľa vlastných želaní.

     Odpověď
 14. Jana Černíková 3.6.2020 o 12:48

  Kousek afrického ráje – aneb co nosíme v sobě, to vyrůstá i kolem nás.
  https://www.facebook.com/udo.landow/videos/10222862425487790/UzpfSTE2NjA4MDI1NTc6MTAyMTk3ODkyNzMxNTY1NDc/

  Odpověď
 15. Sú rôzne piesne. ktoré sú akoby život sám, avšak jedna je naozaj výnimočná.

  V súčasnosti, v karanténe, ju Moskovský kozacký zbor prespieval a natočil izolovane, speváci sú každý vo svojom priestore – a ja som mal konečne možnosť rozlíšiť jednotlivé hlasy spevákov a celkovú súhru melódie. – https://www.youtube.com/watch?v=z6QGqOagtJY

  Odpověď
  • Z komentářů po videem:

   „По-моему, эта песня – есть альтернативный гимн России. Точнее, официальный гимн – государственный, а эта песня – духовный…“

   Asi není co dodat.

   Odpověď
  • Nádhera. Byl jsem celé dětství „postižen“ sborovým zpěvem a takovéto kousky mne dobíhají, zasahují napřímo.

   Odpověď
   • Ještě k tomu musím přidat, po čase, malé doplnění. Řekl bych, že píseň vyjadřuje podstatu ruského, souborného světa. Na jednoduché melodii, kterou začíná jeden člověk sám za sebe – jde s koněm v noci sám – a přesto necítí smutek z osamění – se postupně vystaví polyfonie (snad osmihlasá), každý hlas se připojí přirozeně ke společnému dílu, tvoří jeden celek – a přitom zjevně každý zůstává v té harmonii sám sebou, nesnaží se nikoho překřičet, jen prožívá tu jedinečnou, světlou emoci vycházející z toho, kdy nachází bratra-Člověka na cestě, kterého předem třeba ani neznal. Poznávají svůj společný základ.

    Byl bych rád, kdyby posluchači dokázali odfiltrovat stigma vycházející z názvu souboru , které v očích Rusů vystavila zrada části kozáctva. Ta píseň si to zaslouží.

    Odpověď
  • Opravdu krása, já si to pouštím snad každý den…

   Odpověď
 16. Dnes som videla pekné znamenie. Bola modrá obloha, biele mraky. Vo väčšom priestore medzi mrakmi som uvidela dosť veľkú svastiku. Ako s maliarskou štetkou napísanú O chvíľu sa rozplynula a tým miestom preletela biela holubica. ( Bola to holubica, lebo za ňou letel čierno-biely holub. Holub lieta za holubicou.) Mala som pocit, že to bolo dobré znamenie pre Slovensko.

  Odpověď
  • Oracle 911 1.5.2020 o 0:17

   Dajme tomu asi 3-6 mesiacov a veci sa vyriešia našim pričinením…

   Odpověď
 17. Maximilián Takajetotu 18.4.2020 o 22:49

  Dnes sa mi stala taká vec.
  Pripravil som si do vrecka nohavíc dvojeurovku na lístky MHD. Kúpil si lístok a automat mi vydal drobné. Tie som strčil do vrecka. Pri návrate v ďalšom automate kupujem nový lístok. Pozerám na drobné a tam Slovenská koruna. Ukazujem ju manželke a skonštatovali sme, že mi ju musel vydať ten prvý automat. Fajn nechám si ju pre šťastie…
  Po návrate domov spomenúc si na to vyberám ju z vrecka a… bola fuč.
  Jediné vysvetlenie bolo, že bola súčasťou platby v Alze, kde sme sa zastavili cestou domov.
  Pravdepodobne „funguje“ ako 20centovka.
  No a čo nám z toho vyplýva?
  Slovenská koruna ako obeživo. :)

  Odpověď
  • Maximilián Takajetotu 18.4.2020 o 22:55

   Ani som si neuvedomil, že tam mám už aj konverzný kurz.

   Odpověď
   • Oracle 911 19.4.2020 o 0:37

    1€=5 korún? To je poriadny pád pre € alebo posilnenie koruny…

    Odpověď
    • Maximilián Takajetotu 19.4.2020 o 0:49

     No nekúp to! :)

     Odpověď
 18. V poslední době se mi nápadně častokrát podařilo při „náhodném“ pohledu na hodinky/displej uvidět den+datum vlastního narození. Uměl byste to někdo rozšifrovat?

  Odpověď
  • tak toto by ma tiež zajímalo…

   Odpověď
  • Niekedy si takto ľudia všímajú určité čísla, napríklad 22, 11 (symboly globálnej politiky). Napadá mi, že to môže byť buď tým, o čo sa človek intenzívne zaujíma, alebo o čo by sa mal viac zaujímať, ak tak nerobí. To je, ako keď sú dvaja ľudia zaľúbení, tak sú naladení na jednej vlne: stáva sa, že si volajú navzájom v rovnakej minúte, alebo myslia na tie isté veci v rovnakom okamihu. Toto môže byť prejav podobnej naladenosti na jednu a tú istú vlnu.
   Mne sa táto vec s číslami nestáva, ale stáva sa mi to s jedným konkrétnym symbolom, ktorý mi občas sám od seba padne do oka. Nie nakreslený človekom, ale vytvorený prírodou. To vždy poteší.

   Odpověď
   • Dnes jsem seděl u vody a jak koukám na kachny,
    - možnost č.1:
    říkám si, že je právě čas mláďat a možná už někde jsou vylíhnutý z vajíček a ukrývají se v rákosí. No a za 15 vteřin vyjela skupinka asi 5 malých kachňátek a hned se zase schovala v rákosí opodál. Tak říkám: „Děkuji za informaci“ :)
    Jenže to není tak jednoduché, pač mě napadá i toto:
    - možnost č.2:
    Ty kachničky mohly plavat krátce před rákosím několikrát, než jsem je zaregistroval, takže podvědomé smysly je registrovaly hned, co jsem sedl k vodě a cca 20 minut moje podvědomí o nich vědělo tím, že u toho dělaly „rámus“ vibrace, anebo že jsem je mohl registrovat bočním viděním, nebo jiným smyslem, než mi to „seplo“,
    Takže teď jsem zmatený, kdo byl vlastně vysílač a kdo přijímač?
    Vzdálenost mezi nimi a mnou byla cca 60 metrů, takže kdykoli vyjeli ven z rákosí, byly na můj dohled, pokud bych se díval jejich směrem.
    - možnost č. 3:
    Předchozí dva body jsou nedůležité, jelikož zpráva pro mě byla – vidět a vnímat ty mladé a abych tu informaci průkazně převzal.
    Jiná situace:
    Byl jsem na návštěvě, kde mají zahrádku na okraji pozemku menší potůček a povídám, kde mají nutrie, když tam mají tak pěkný potůček?
    Povídali, že nutrie nikdy neviděli.
    Druhý den mi volají, že jsem je musel přivolat, že přišli i s mláďaty na jejich zahradu okusovat trávu.
    Takto fantasticky funguje příroda! :)

    Odpověď
    • Pekný príklad. Ako presne funguje intuícia, aký je mechanizmus vysielača a prijímača podľa mňa v tomto prípade nie je až tak dôležitý. Javí sa mi to tak, že tie veci si uvedomuješ preto, aby si sa naučil vnímať život, ktorý sa k tebe prihovára, a aby sa z toho stala norma.

     Odpověď
  • Mozno, aby si sa zameral na dovod svojho narodenia. Najst svoj osud a pochopit jeho zmysel. Ako sa hovori: Naplnit svoj osud.

   Aj ked ludstvo ma svoj spolocny osud, ale kazdy ma svoj jedinecny. Aj ked osud cloveka nema pevnu cestu, ma svoju optimalnu variantu bytia a tym zitia a z toho plynuci sposob dosahovania cielov, ktore vedu k naplnovaniu spolocneho osudu ludstva.

   Proste nie sme tu z nejakej bozej nudy, ale sme tu s Bozim zamerom.

   Odpověď
 19. Dnes jsem nerozhodně před regálem s mléčným zbožím vybýral ten spráný produkt a několik jsem jich uchopi do ruky a zase vrátil.V rámci nerozhodnosti kterou jsem měl. Napadl mě můž v roužsce,že to snad dělam schválně a na vše šahám. Nevěřícně jsem se na něj podívl a řeklo něco,at mě přestane vychovávát a nestrá se. On že se bude strarat,že chce být zdravy a chodí do práce.A už se začal podrážděně přibližovat,že mi dá do držky.

  Vývod té situce,byl u mě kolaps vzdoru a já v tu chvíli,když mu říkal,že chce zůstat zdraví a snad i neumřít a já zamrzl a nebyl schopen slova. Přesto cítím,že krom toho vyděšeného(o zdraví) a občanský uvědomělého pána, měl pravdu. Na slova když někdo vyhlasuje že chce být zdravý i díky tvé odpovědnosti,,,,se na to nic moc nedalo řítct a byl jsme v tu chvíli v bez Božném .stavu,neschopen slova odešel. Co mi tím bylo skrze pána řečeno?Naznačeno?

  Odpověď
  • Verím, že odpoveď na túto otázku si dokážeš dať aj sám.

   Odpověď
  • nevím….ptoto se ptám o poméc….bylou chbou nrezhodne vybárat a dotýkat se tech profuktuů´…nebyl jsem spoluzofpdpovědný vůči někomu zdraví..

   Odpověď
   • Na Slovensku každý kto vstupuje do obchodu, si musí (pod dohľadom) vydezinfikovať ruky, alebo si dať jednorazové rukavice. Ak je to aj u vás, nerobil si nič proti predpisom, a ten pán sa nemal rozčuľovať.

    Odpověď
    • Niekde je to trochu nedomyslené. Napríklad pred supermarketom vznikajú rady. Tí ľudia si idú pre vozík a čakajú v rade aj s vozíkom. Rukami poobchytkávajú držadlo vozíka a potom idú dnu, kde si dezinfikujú ruky alebo dajú rukavice. V prípade tých rukavíc ostanú bacily na obchytkanom držadle vozíka, ktoré potom bude obchytkávať ďalší čakajúci pred supermarketom.

     Ono aj keď tu nebol vírus, tak sa mi sprotivilo kupovať ovocie, ktoré nie je balené, keď som videl, ako v chrípkovej sezóne ho niektorí ľudia obchytkávali (vezmu jedno, obrzú, položia, vezmú ďalšie, obzrú, položia… tretie, štvrté…), ako keby boli porotcovia v súťaži o najkrajší strapec hrozna. Tá staršia pani, ktorú som to videl robiť, bola skrátka „prasa“.

     Odpověď
   • Mám ve výsledku v něčem podobný problém, zareaguji rychle instinktivně, ale vzápětí mne napadne jak to udělat lépe a že to bylo zbrklé. Vědomě usiluji vytvořit si návyk nejdříve se rozhodnou v mysli a až když to mám srovnané jednat a to i v drobných činnostech. Je na to krásné přísloví:
    „Dvakrát měř, jednou řež!“

    Vnitřní nerozhodnost není problém sama o sobě, protože se rodíme do neznáma a není snadné se zorientovat. Problém je neuvědomit si, že musí zůstat uvnitř a že puštěná ven může způsobit škody, hlídat si to.

    Za mně jsi vyšel dobře – morálka a etika vyhrála a Bůh na to reagoval a potvrdil, že správné řešení vede cíli. A ještě upozornění, že je potřeba zohlednit stav objektu (davu) a přizpůsobit tomu svoje chování – na což jsi byl upozorněň. To divadlo je potřeba hrát, ale zase nepřehánět.

    Odpověď
  • Ty vies, ako to mas so svojou nerozhodnostou v zivote aj v inych situaciach. Mozno to bolo take preberacie postuchnutie: Rob daco s tou svojou nerozhodnostou! (ved Ja ti pomozem…)

   Odpověď
 20. Keď niečo hľadám a snažím sa niečo pochopiť, počúvam rôzne piesne. Hľadám určité egregoriálne body, prepojenia a podobne. Keď ma nejaké piesne zaujmú, tak ich počúvam s chuťou dookola dennodene. Už niekoľko dní fičím na tejto krásnej speváčke.

  (jej staršie piesne, napr.)
  https://www.youtube.com/watch?v=OrBjkXziXnw
  https://www.youtube.com/watch?v=0pbYp4oBZGI
  https://www.youtube.com/watch?v=7dhJEviaLBA

  PS: Dnes som mal zaujímavý sen. Čo si pamätám, tak som cestoval do Anglicka na nejakú asi vysokú školu, lebo tam boli už všetci starší, na odbor skok do diaľky. Prišiel som do školy, na recepcii ma privítala nejaká slečna, ktorá bola slovenska. Som sa jej spýtal, či mám začať slovensky, alebo anglicky. Povedala, že anglicky. Tak som začal, predstavil som sa a rozprával. Po chvíli sme sa už priateľsky rozprávali po slovensky.
  Potom si už len pamätám, že som sa s ostatnými rozcvičoval na skok.

  Odpověď
  • Dobré! Tak to si pustím před spaním :)

   Odpověď
  • Také se mi to moc líbí, díky.

   Odpověď
 21. Ahoj :) už od dětství se mi často zdá jeden sen a často přemýšlím nad tím, co to znamená. Spočívá to v tom, že vždycky padám z útesu, padám a padám, ale nikdy nedopadnu, před dopadem se probudím. Nevěděl by někdo, co by to mohla znamenat? Děkuji

  Odpověď
  • Světloslav 1.4.2020 o 16:56

   Jukni na literaturu o astrálním cestování ..

   Odpověď
 22. https://www.youtube.com/watch?v=xonjZSKa994&feature=youtu.be&t=748

  Odpověď
  • přibližně úsek 12:28 – 16:10

   Odpověď
   • Oracle 911 1.3.2020 o 23:03

    Je to dobrá ilustrácia…

    Odpověď
   • Hej, v mnohom sa s ním dá súhlasiť.
    S kresťanmi celkovo, až na zopár mín, no i s neoliberálmi tu a tam..
    Treba dôsledne rozlišovať a skutky, nie ľudí odsudzovať.
    Účel svätIA prostriedky :)
    Hodnoťme, no nesúďme!

    Odpověď
    • S kresťanmi celkovo, až na zopár mín.. ..zopár..?!
     Soudit, posoudit, usoudit, posuzovat, usuzovat.. proč ne?!
     Tohle nepsal můj Ľudo!

     Odpověď
     • Prečo tá zášť?
      Mín nie je veľa, akurát sú na kľúčových miestach.
      Po odmínovaní je kresťanstvo celkom dobre použiteľné.
      Ale aj dovtedy je možné.. a nutné s kresťanmi spolupracovať,
      i s liberálmi, či dokonca s ultraneoliberálmi..
      s kýmkoľvek na tom, na ćom sa zhodneme.
      Sme predsa na spoločnej lodi, či? :)

      Odpověď
  • Velmi dobrý popis a příklad nezištnosti a jak příznivě na ní HNR reaguje, pokud je opravdová a upřímná. Nezištnost, pokud se ji pokusím začlenit do terminologie KSB, mi vychází jako jeden z atributů jenž charakterizuje lidský typ psychiky.

   A ještě jedna informace je tam velmi cenná a pro mně nová, „pýcha je kořenem každého hříchu“ (špatný cíl vede k chybám – řeším svoji prestiž (pýcha) místo situace to nemůže být správně – je to ale trochu relativní, protože prestiž je nutná k řešení některých úkolů). Ten výrok je citátně-dogmatický a proto je potřeba pochopit podstatu a ne aplikovat vždy bez ohledu na okolnosti.

   Odpověď
  • popolvár 18.3.2020 o 20:35

   oplatí sa celé popočúvať, ale vybral si tú čerešničku.
   Podobný kňaz – kaplán bo v 80-tych rokoch u františkánov v Nitre – veľmi rád a pozorne som ho počúval. A mal vynikajúce detské omše

   Odpověď
   • Mě tedy M.Kuffa ohromně zvednul náladu a odvedlji trochu bokem zu toho koronového stereotypu.

    Odpověď
 23. Vláda britského premiéra Borise Johnsona plánuje radikální změnu. Chce zrušit koncesionářské poplatky a místo nich zavést předplatitelský poplatek. Vypadá to jako kosmetická změna názvu? Chyba lávky. Mainstream se třese. Změna by měla na stanici BBC obrovský dopad.

  Koncesionářský poplatek ve Velké Británii činí 154,5 libry (asi 4 610 korun) ročně. Pokud by byl zrušen, přišla by BBC o 75 procent svých příjmů. Předplatné by totiž na rozdíl od poplatku bylo nepovinné.

  Veřejnoprávní televizní i rozhlasová stanice by tak musela značně osekat počet svých kanálů a pořadů. Počet zaměstnanců by se razantně zredukoval a s ním i celkový dosah obsahu. „Musí se zavést předplatitelský model. Mají stovky rozhlasových stanic a obří web. Celé to potřebuje masivně osekat,“ prohlásil nejmenovaný vládní zdroj britskému tisku. https://cz.sputniknews.com/nazory/2020021811518002-strach-na-ct-britska-zmena-poplatku-by-mohla-fungovat-i-v-cr/?utm_source=push&utm_medium=browser_notification&utm_campaign=sputnik_cz

  Odpověď
  • Oracle 911 18.2.2020 o 22:48

   Končí sa éra britskej propagandy.

   Odpověď
  • popolvár 18.3.2020 o 17:43

   Trumpovi nadávajú do šaškov a komikov, Johnson tiež pôsobí podobným dojmom – no toto je krok ako osekať a dať do laty médiá – zobrať im ich vplyv na spoločensko-politické dianie. Žeby ten Johnsom nebol až taký šašek?

   Odpověď
   • Je to dobrý způsob mimikrizace. Už Josef Švejk to zvládal na výbornou.

    Odpověď
    • To mě už kdysi napadlo taky, když se mu, ještě jako starostovi, ve Victoria parku zasekla kladka na laně a on visel několik minut v úvazu…….“za koule“. Chvíli jsem to považoval i za záměr….co kdyby a ono jo.

     http://www.flagshipconsulting.co.uk/wp-content/uploads/2012/08/Boris-on-a-zipwire.jpg

     Odpověď
     • Celé video s Borisom:

      https://youtu.be/3hRwnXmdRCo

      Odpověď
 24. Kamion na D3 prorazil svodidla a narazil do auta ČT. Nebyla tam Nora Fridrichová?
  https://www.novinky.cz/krimi/clanek/kamion-na-d3-prorazil-svodidla-a-v-protismeru-se-srazil-a-autem-stabu-ct-40309009?dop-ab-variant=0&seq-no=4&source=hp&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

  Odpověď
  • Jestli to spíše než JŽO není varování. A Honzo prosím neber to jako další kritiku tvého příspěvku v této sekci :-) první co mě napadlo že není tak těžké to se správným magorem za volantem naplánovat. No dnes je 6.1.2020 = 11, nebo taky 7/22.

   JŽO je samozřejmě také možnost, a E/M projev ještě další.

   Odpověď
   • …tak jako tak to znamená že ČT jede proti značné přesile.

    Odpověď
   • všimněte si fotky kamionu… je na něm symbol „otoč“, na dveřích kabiny i na plachtě. Nic víc. Vzkaz prostý a jasný.

    Odpověď
   • Varování je jedním z prvků JŽO.

    Odpověď
 25. A je to tady..Otázka pár měsícu –20 UNOR 2020– https://www.youtube.com/watch?v=8tYJfahkG5g

  Odpověď
  • Ono je ještě datum 02.02.2020 (zrcadlový obraz).

   Odpověď
 26. Na Expu v Dubaji má v našem pavilónu stát socha s názvem Kaleidoskop. Po plánech postavit v Praze budovu Titanik, je to druhá věc proti našim zájmům. Jak loď pojmenuješ, tak popluje.
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Havlicek-Socha-Kaleidoskop-by-mohla-byt-na-Expu-v-Dubaji-606046

  Odpověď
  • Hračka /kaleidoskopo/ je mrtvá věc. V rukou uživatele ožívá a může plnit svoji funkci . Já bych se té hračky nebál , pokud nebude zneužita . Při správném poučení dítěte ze strany vychovávajícího může být tato pro jeho další vývoj smerem k mozaikovému postupu zpracování informací naopak názorná a užitečná.
   Je to jako s vytěsňováním symboliky škodlivých jevů z informačního prostoru . Dítě potřebuje propojit obraz /symbol/ s konkrétním obsahem , který tento symbol používá . Mnohdy nejenom dítě .

   Odpověď
   • Moc dobře si pamatuji, jak jsem dostal hračku kaleidosop ve 3 letech věku. Po jednom vyzkoušení jsem ji odložil s pocitem, že je to líbivé ale na prd.
    L

    Odpověď
 27. Snáď nebudem za zahlcovača bulvárom, ale toto si myslím stojí za zamyslenie.
  Tento titulok, článok som nečítal : Zdrvený Robo Roth: Po smrti manželky Potokárovej (†27) POPREL všetky špekulácie o ich kríze!
  Takže jedna z tvári protestov za poSlušné Slovensko sa po rozvode s prvou manželkou ožení s novou láskou (predpokladám, že na celý život) a po pol roku intenzívneho manželstva (umelci sú „elita“, takže preto intenzívne) si jeho manželka siahne na život, ale oni nemali žiadnu krízu…kde bol ten umelec, keď nevedel? , že tragédia je predo dvermi? V deň jej smrti hral úlohu posla smrti a minulý rok vyšla 0€ bankovka – Banka lásky, na ktorej je Robo Roth s Táňou Pauhoufovou ako Marína a Sládkovič…
  https://www.eurosouvenir.sk/bankovky/images/0-euro-souvenir-banka-lasky.jpg
  Je život iba náhoda…?

  Odpověď
 28. Ahoj vsichni, minule jsem vam v odkazu Mimo Tema dal klipy na ,,skrytou kameru,, ale nevzbudilo to zadne reakce,,,,? takze dnes v teto rubrice vam posilam https://www.youtube.com/watchtime_continue=17&v=Wv7ie_kfTUM

  video ktere mi orosilo oci… posudte sami :

  Odpověď
  • 404 Not Found

   Odpověď
  • Je to o historii hymny a nadherne ukazky hry na kytaru..ja to jenom zkopiroval : COPY LINK a predal???
   a ukazujete to error 404?? proc? nemuzete nekdo postrcit?
   predem dik

   Odpověď
  • ahoj a omluva, …nevim proc ta ,,copy nefunguje …ale staci si do prohlizece zadat :
   prof.Stepan Rak o HYMNE
   a melo by to naskocit…..prijemny poslech

   Odpověď
  • ahoj a omluva, …nevim proc ta ,,copy nefunguje …ale staci si do prohlizece zadat :
   prof.Stepan Rak o HYMNE
   ..prijemny poslech

   Odpověď
   • https://youtu.be/vwydeA8Jdwg

    Odpověď
    • Tak tohle video mě chytlo za duši, nejen krásnou hudbou a popřemýšlením o textu naší československé hymny, ale i upřímným, hrdým a pokorným vlastenectvím pana profesora. Hymna v tomto podání a nádherném povídání by měla být vyučována ve školách.
     U mě to má ještě tu rovinu, že když jsem jako malý chodil do ZUŠ na kytaru, velmi často jsem hrával skladby prof. Š. Raka. I pak po letech jsem si je s radostí hrával. Byly plné radosti, svěžesti, nápaditosti. Je příjemné takto ho po letech i vidět. Vše tak dostalo po letech tvář i hlas :) Vlastně jsem si ho i takto nějak představoval.

     Odpověď
 29. Sedmý důkaz HNR. O člověku, kterému zahynuli žena a dvě děti v letadle chybou Švýcarského dispečera, kterého po tom, co nebyl odsouzen, zavraždil. Celý příběh.
  https://www.youtube.com/watch?v=PSKhRVJpwsQ

  Odpověď
 30. Určitě si vzpomenete na herce, který ztvárnil hlavní postavu (Rodionov) v seriálu Spjaščije.
  Málo se ví, že ve 14.letech se ocitl ve vězení pro podíl na smrti jednoho člověka. Jak se mu po této zkušenosti změnil život vypráví v pořadu Osud člověka. Dávám to sem proto, že na jeho příběhu je přímo učebnicově ukázán princip rozmluvy s HNR prostřednictvím jazyka životních okolností. Neuvěřitelné.

  https://www.youtube.com/watch?v=3apvbK2qUIY

  Odpověď
 31. Ahoj všichni,

  už dlouho přemýšlím, jestli sem napíši svůj dotaz. No, on to ani tak dotaz není, spíš zkušenost / příběh / brouk v mé hlavě. Nejen můj, ale tak trochu i mé ženy. Ani pořádně nevím, co čekat od odpovědí, dostanu-li nějaké. Nemyslím, že mi někdo dokáže plně odpovědět, spíš asi doufám, že mě někdo postrčí, nasměruje či třeba nastíní ještě další pohled, nad kterým jsem nepřemýšlel nebo svou úvahou mi někdo z Vás přidá kousek do skládačky a mě se „rozsvítí“. Nevím, doufám.

  Zkrátka: ke KSB jsem se dostal tak, že mi Prozřetelnost strčila před oči článek Petra Nováka na FB, je tomu zhruba rok a půl. Tyto články – nejspíš je všichni nebo téměř všichni znáte – mě zaujaly natolik, že jsem si pročetl Petrovu zeď asi půl roku nazpět. Co mě tenkrát přímo praštilo do očí, bylo vysvětlení číslic 11 a 22 a co znamenají nebo mohou znamenat. Praštilo mě to do očí proto, že už v té době jsem tyto dvě číslice na hodinách často vídal a všímal jsem si toho, ačkoliv jsem tomu nějakou velkou váhu nepřikládal. Tak nějak automaticky – kouknu na hodiny a vidím, že je 11:11 nebo třeba 22:11. Protože jsem hlava otevřená, a protože Petr píše, jak píše, začal jsem si o KSB číst víc a víc. Samozřejmě nešlo tenkrát jen o ta dvě čísla, ale uvědomuji si, že to byl pro mne takový malý „aha moment“ při prvním seznamováním se s tématem.

  O čem tedy vlastně píšu? S postupujícím časem si všímám čím dál častěji, že mě hodiny (čas) „pronásledují“, ale opravdu hodně často. Nechci říct, že úplně každý den, ale rozhodně několikrát za týden a X-krát se mi stává, že dvakrát nebo i třikrát za den! Sedím v práci, pracuji, automaticky kouknu na hodiny a buď je 11:11 nebo 11:22. Večer doma projdu kuchyní, kde (v polotmě) na mě svítí hodiny z trouby a je 22:11. O víkendu dopoledne za mnou přijde potomek s otázkou „tati kdy bude oběd“, já se podívám a kolik je? No 11:11. Nebo si večer čtu, přijde moje žena mi říct: „dobrou a neponocuj, ráno vstáváš“, já sjedu očima z knížky na hodiny, ale úplně zbytečně. Vím přeci, kolik je, je 22:22, čekal jsem snad něco jiného?“ Poslední dobou se ta častost nepříjemně zvyšuje. Tím, že si o KSB čtu v podstatě denně, se vkrádá myšlenka, že si to nějakým způsobem přivolávám sám, ale to zase nesedí s druhým odstavcem, tedy že se mi to stávalo už předtím, než se mi do ruky dostalo první čtení od Petra.

  Má žena na druhou stranu 11 a 22 na hodinách vídá také, i když ne tak často. Ona vídá také jiné kombinace a tvrdí mi, že se jí také častost zvyšuje, a že to má v podstatě denně, často i vícekrát. Vídá kombinace dvou stejných (dvouciferných) číslic. Například 16:16, 20:20, 12:12 a podobně. Nelze odhadnout, jak dlouho to už trvá, ale víceméně se dá říct, že jde o podobně dlouhý příběh. Tedy něco jako zhruba dva roky, což je doba, kdy si to uvědomujeme, ale možná, že to trvá déle.

  Nenapadá mě lepší místo na zeptání „co se nám to děje?“ než přímo tady v rubrice Jazyk životních okolností.
  Budu rád za každou myšlenku
  Přeji pěkný den všem

  toldis

  Odpověď
  • https://lecitelstvi.webnode.cz/news/vyznam-cisel-hodin-ktere-se-opakuji/

   Odpověď
  • Světloslav 21.10.2019 o 15:50

   Toldis,
   mrkni na stránky „Wahlgrenis – čas který není“ ..

   Odpověď
  • Je to jazyk životních okolností a děje se mi to taky (jiná kombinace čísel), ale nehledal bych žádné vysvětlení někde venku, jako například na tom odkazu výše – bude téměř jistě zavádějící a špatné. Člověk to může brát třeba tak, že Bůh má smysl pro humor.

   Odpověď
  • Přidávám se k Hoxovu „Bůh má smysl pro humor“.
   Původně jsem si myslel že je to něco co se týká jen mě a je to jakési osobní sdělení (což jistě také je) ale když vím kolika lidem se to děje, připadá mi to jako vtipný a zároveň velmi mocný způsob jak ukázat lidem že je tu něco víc než co nás učí ve škole, prostě nutí to lidi přemýšlet a dává možnost zahlédnout střípek reality jiné, než jak nám ji světovládci vykreslují.

   Zároveň je to způsob který Bohu nemůže nikdo vzít, nikdo narušit, to by musel zakázat domácí hodiny.

   Odpověď
   • Děje se mi to taky.

    Odpověď
    • aj mne

     Odpověď
     • Cca rok nazpět jsem si to vyložil tak, že obrazce mají energii, na kterou mohu být citlivý a nutí mě to se za „tím“ otáčet jako střelka v kompase.

      Odpověď
      • Aha. Mě to také stává a vždy mě to hodně uklidňuje, mám to rád, ať jdu třeba pozdě. „Bůh má smysl pro humor“. Nádhera! Takže hurá do dalšího osvojování KSB. Děkuji.

       Odpověď
   • Znám to taky. Výhradně z auta, a zpravidla na delší trase. Zcela bezdůvodně mi sjedou oči na „budíky“ – a je to tam. Přiznám se, že jsem z toho sem tam už byl nervózní. Hoxovo vysvětlení se mi líbí. Zároveň je svým způsobem i uklidňující :-)

    Odpověď
    • ale su to cisla, ktore parazit zneuzil na svoje ciele. vesmirne cykly sa casto opakuju v 11 alebo 22 rocnych obmenach. este za pozornost stoji aj cislo 19. niekde som cital(neoveroval), ze na 19,5 zemepisnej dlzky-sirky su energeticke body planety – na Zemi najvyssia sopka Manua Kea, na Marse najvyssi vrch Mont Olympus, na Jupiteri najvacsia burka, ktora trva uz min. 300 rokov.

     Odpověď
  • Tento příspěvek čtu při venkovní teplotě 3,3°C a venkovní vlhkosti vzduchu 55%.
   A i vnitřní vlhkost vzduchu je při psaní tohoto příspěvku 55%.

   Opravdu.

   Odpověď
 32. Ke Slunci míří návštěvník od jiné hvězdy. Nově objevená kometa nepochází z naší sluneční soustavy https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/2923127-ke-slunci-miri-navstevnik-od-jine-hvezdy-nove-objevena-kometa-nepochazi-z-nasi-slunecni Kometu bude možné zkoumat nejméně do poloviny prosince, ale možná ještě mnohem déle. „Je to první vysoce aktivní objekt, který vidíme, jenž přichází od něčeho, co se zformovalo u jiné hvězdy,“ říká astronomka Michele Bannister z Australské národní univerzity. Dodává, že zatím se kometa příliš sledovat nedá, brání tomu její pozice vůči Slunci. Lepší situace se podle ní objeví od poloviny října.

  Zde je animace https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=vqMJo3DHOfg dráhy „tulácké komety“ C / 2019 Q4 (Borisov).

  Odpověď
 33. Afrika v nás.

  https://deliandiver.org/2019/08/branislav-michalka-afrika-v-nas.html

  Dobrá úvaha.

  Odpověď
  • Díky za tuto úvahu. Nový, dle mého neotřelý, pohled na afrikanizaci Evropy. Nikdy mne nenapadlo se na danou problematiku dívat z tohoto úhlu. Opravdu díky.
   Mi rakouští kolegové byli zaskočeni, že v autě poslouchám Johanna Strausse. Ještě více je dostalo, když jsem jim řekl, že je to jejich skladatel a zeptal se na jeho jméno. Musel jsem jim napovědět….

   Odpověď
  • Já bych si dovolil mírně nesouhlasit -článek je zajímavý, ale myslím si, že „Afrika v nás“ se týká doposud, díky Bohu, stále ještě hlavně západoevropanů. My jsme do té pasti taženi, stojíme na pokraji propasti s nohama zaseknutýma v zemi a nechceme tam spadnout.
   Autor dle mého nechápe, že ta „Afrika v nás“ je projekt neviditelného loutkovodiče.

   Odpověď
   • Článek je zajímavý,ale týká se hlavně západoevropanů. Chápu autorovi obavy z afrikanizace, mentální primitivity a téměř naprostou absenci spirituality.
    Autor to sice myslí dobře, ale má to jeden velký háček …

    Existuje řada lidí, jenž mylně považuje za prvotní evropskou spiritialitu křesťanství a to ještě v silně cenzurované a zdeformované podobě, které je následně stavěno proti islámu, budhismu i hinduismu (ale ani o nich si není třeba dělat iluze). Autor článku k nim zcela zapadá. Ve skutečnosti tím článkem nevědomky napomáhá disktereditaci křesťanství jako náboženství, ale přitom se míjí účinkem.

    Odpověď
 34. Reagujem na MIKY-ho CZ 13.8.2019 7:50, kde napísal: Ale máš nějaký důkaz o tom, že Bůh je dobrý? Já ho nikde nevidím.
  Začnem príbehom ktorý sa mi stal, pred rokom. Jedného pekného rána som išla do svoje záhrady, kde veľmi rada chodím pretože si tam nabijem energiu a odreagujem sa. Ako tak okopávam zeleninu, zrazu zo zadnej záhrady beží ku mne zúrivý ( s brechotom ) nemecký ovčiak. Čo v tej chvíli, ani utekať, pretože moja záhrada nie je ohradená, tak som tam stála nehybne a čakala som čo bude. Pes pribehol a zastal asi 5 krokov odo mňa. A len na mňa brechal a brechal. Čo v tej chvíli, pozrela som do neba a pýtala som sa boha , prečo poslal na mňa tohto psa, čím som sa previnil alebo som urobila niečo zlé. A pes len brechal a ani sa nepohol. Medzi tým už majiteľ na neho volal a pes privolaním , bežal k pánovi.
  Trošku som sa zatriasla a okopávla som zeleninu ďalej. Po 5minútach, prišiem majiteľ a podaroval mi jablko, a nech prepáčim za psa. Začal mi vysvetľovať, že susedovi chlapci huckali jeho psa, až kým sa pes neodtrhol, ale chlapci stihli ujsť.Rozprával, že teraz chová zajačiky a to robí veľmi rád. Je chorý má nádor na hlave, že keď bol mladý robil v Nemecku od rána do večera, že číta teraz dalajlámu, a iné knihy, a berie svoj život úplne ináč, teraz si to užíva. Rozprávali sme sa ešte veľmi dlho a na záver mi povedal, že pozajtra ide na vyšetrenie a veľmi sa bolí. Hovorila som mu, že človek nevidí a nepočuje, až keď je zle ( či už choroba, a začne vidieťaž keď je k tomu prinútený ), keď odišiel ešte dlho som rozmýšlala nad stretnutím tohto pána, a aj nad psom, neviem čo ma prinútilo, ale začala som sa modliť aby sa jeho stav nezhoršoval. Môžem Vám povedať že pán sa má dobre. Daroval mi jablko, poznanie, náhoda čo mi chcel boh tým povedať, ja viem a preto verím bohu ako verím matke a otcovi, a každý deň si premietnem deň, aby som ten nasledujúci prežila ešte lepšie. A možno zas ďalší príbeh …..

  Odpověď
  • Vďaka, AZ, za podelenie sa o príbeh.
   Podľa mňa vôbec nie je podstatné, že na teba poslal zlého psa. Podstatné je v tomto prípade to, že zariadil, že ti ten pes vôbec neublížil. A ešte dôležitejšie bolo, čo sa stalo po tom. O to najskôr šlo :-)
   (Tiež sa mi dvakrát v živote stalo, že po mne náhle vybehol veľký rozzúrený pes, ale našťastie mi v prvom ani druhom prípade neublížili. V prvom prípade ho ešte za behu odvolal naspäť vartáš. A v druhom prípade pes vybehol z dvora, ostal som nehybne stáť v kľude, pes sa zastavil asi meter odo mňa a nebol si istý či má zaútočiť alebo nie. Akoby ma nevedel odhadnúť, len zúrivo štekal a ježil srsť na chrbte. Zakrátko vyšiel majiteľ, odviedol si ho a ospravedlnil sa).

   Odpověď
  • Krásné. Někdy i ten nejhorší zážitek přinese ty nejchutnější plody, řečeno trochu obrazně.
   Mě by ještě zajímalo co se ti dělo předtím, nebo na co jsi se ptala v poslední době, protože tohle se nestává jen tak (podle mne) aniž by člověk něco nezpytoval. Ale to je jen moje zvědavost, odpovídat rozhodně nemusíš :-)

   Odpověď
  • Hezký příběh.
   Já jen, že v příběhu je zuřivý pes, pán s rakovinou… To by mě mělo jako přesvědčit, že Bůh je dobrý?

   Odpověď
 35. Dnes dopoledne jsme diskutovali, jaké „kapky“ (pokuty) dostávají ti zemědělci, kteří nepostřikují. Pěstitelé – sadaři, musí splnit alespoň minimum cca 12 postřiků, než např. jablko uzraje. Jablka jsou pak podle komise krásná, jedno jako druhé a nenahryzané hmyzem, lesklá (zřejmě namáčená v synteťáku WD 0-30 (hmyz kaput přesně podle pokynů)
  No a běžná praxe je cca 24 postřiků tedy po každém dešti, pač voda toxické jedy smyje do půdy a toxickou ochranu by plody ztratily, dále se megatuny toxicjedu dávkují při každém vykuklení čehokoli ať už motýlů, či komárů, nebo vosic, much, podle tabulek. Hnus.
  A jak tak jdu pozdě odpoledne po chodníku, za mnou si to šine ten chemický traktor s jedy pač včera pršelo a hned jsem přidal do kroku a byl rád, že to neschytám vítr od něj šel opačně přesně k rodinným domkům na okraji polí, kde si hrály děti.
  Další hrůzu jsem zažil cca po 50 metrech, kde ještě včera byla krásně zarostlá zavlažovací strouha, kde rostly divoce zelené byliny a močálovité trávy a kde se schovávalo mladé vodní ptactvo, přesně dle obrázku https://pixabay.com/cs/photos/lyska-mlad%C3%A9-lysky-ml%C3%A1%C4%8Fata-jaro-3476861/
  a plná motýlů, žab. Jak utíkám od toxic jedů jsem doběhl k strouze vybagrované, bez života, zeleň poházena po břehu bagrem a voda v kanále rovném dle úředních směrnic.
  Kam se hrabe jakýkoli filmový horor! Tohle je skutečný, který sami sobě schválně, díky své osobní pomstychtivosti provádíme!

  Odpověď
  • Prosím o zdroj k informácii o sadoch a postrekoch, vďaka.

   Odpověď
   • Aniž bych byl sadař, jako laik namátkou jsem „šáhl“ a našel toto:
    https://www.agromanual.cz/cz/clanky/ochrana-rostlin-a-pestovani/ochrana-obecne/aktualni-prehled-ochrany-zahrad-sadu-a-vinic-leden-a-unor-2019

    Při neustílém nekonečném růstu pokut a sankcí za šíření chorob, larev a pod. (poslední info o Bolševníku od souseda snad až na 100 000 Kč pro fyzickou osobu) takže takový sadař prokáže dobrou vůli prokazatelnou spotřebou toxických jedů v tunách za rok.

    V textu se hovoří o jakési kritičnosti a množení a nepřípustnosti a požadavek řešení.
    No zřejmě se bude jednat o algorytmus úředně byrokratický (macešský=nenávistný) režim rozkazů standardizace činností a fašizace za neplnění a zavádění odborů vymáhání (gestapáctví) výkonu moci = dnešní stav.

    Odpověď
    • Ďakujem, zaujímajú ma skor tie povinnosti postrekov a vymahateĺnosť pod pokutami, a ktorá inštitúcia je príslušná…

     Odpověď
    • NicNezNula 3.7.2019 o 9:42

     algoritmus = i, protože slovo je odvozeno z Abū ‘Abd Allāh Muhammad ibn Mūsā al-Khwārizmī

     Odpověď
     • Isto, ale matrične správne má byť asi naozaj Rytmus, Algorytmus.
      Ostatne tá historka s tým al-kwarizmim je tak-ci tak podozrivá
      a bolo by dobré sa jej nielen kvôli tomu na zúbky pozrieť.
      Zrejme dlho hľadali.. že by reAlitu zakryli.

      Odpověď
 36. Dám článek do této rubriky a bez komentáře
  https://video.aktualne.cz/z-domova/vladimir-spidla-jako-dedecek-pecujici-o-autistickeho-vnuka-k/r~b8f5b7d8975711e9b5e8ac1f6b220ee8

  Odpověď
  • Ten náš milý Špidla má těžký karmický ranec,až má z toho trencle do zvonu. Namátkou jsem zjistil,že spoustu nakradených prachu proinvestoval do zdravotní péče své ženy.

   Odpověď
 37. Odjinud ( http://moje.auto.cz/DvdM/lacko11.html )

  „… Aby som to celé zhrnul. Auto mám 2 roky, spravil som na ňom necelých 40 tis. km, nikdy nás nikde nenechalo, zatiaľ nijak nezaváhalo, prepravilo spoľahlivo celú osádku a občas vyčarilo poriadny úsmev na perách. Manželka sa na ňom stále učí jazdiť, vysvetliť žene, ako narábať s pákou aby to išlo prosto nemá význam „Veď ono to tak strašne ričí“. Jeden Ukrajinec sa mi vyškieral – „máš pekné auto ale bez turba“. Nedávna japonská škola, dnes už časy minulé. Nemáš turbo, akoby si neexistoval, ale nebudem tu vyplakávať, že občas dá roboty obehnúť litrovú fábiu, či rapid.. Už už som rozmýšľal, že Lacka predám (viď odstavec spotreba a kufor), keď mi odskočený kamienok spôsobil prasklinu na čelnom skle pekne z kraja. Čiže výmena. Pri parkovaní pred servisom som rozbil zadné svetlo. Takže Lackovi sa ešte preč nechce, tieto znamenia by človek mal brať vážne. …“

  Odpověď
  • Taky ho mám, Lancera, už 10 let. Prodat ho by bylo hloupé. Je pro mě důkaz, že věci jdou udělat tak, aby fungovaly a člověk je jen používal a nemusel opravovat vůbec nic.

   Odpověď
 38. Dovolím si umiestniť do tejto rubriky menší blog-šifru. Je to vlastne reakcia na „jazyk životných okolností“, nevyhnutnosť, motivovaná osobnými dôvodmi. A áno, adresátom blogu nie je nik zo slovenskej politickej obce. Keďže mi to nechcú uverejniť na Pravda.sk, dám to sem.

  „NOLLI ME TANGERE!“ alebo prečo Judit nezachráni Izrael…

  Mysteriózny fejtón

  „Восстань, пророк! И виждь и внемли!
  Исполнись ВОЛЕЮ МОЕЙ!
  И обходя моря и земли,
  Глаголом жги сердца людей.“

  Et contra Legionem Vinces!

  KNIHA PROROKA IZAIÁŠA, 6. kapitola. Videnie Pána a serafínov. Poslanie proroka
  „…Roku, ktorého zomrel kráľ Uziáš, videl som Pána sedieť na vysokom tróne a povznesenom, a podolok jeho rúcha naplňoval chrám. 2 Serafíni stáli nad ním. Každý mal šesť krýdel; dvoma zakrýval svoju tvár, dvoma zakrýval svoje nohy a dvoma lietal. 3 A volali jeden druhému a hovorili: Svätý, svätý, svätý Hospodin Zástupov (Savaof – pozn.), celá zem je plná jeho slávy. 4 A pohly sa základy prahov od hlasu volajceho, a dom sa naplnil dymom. 5 Vtedy som povedal: Beda mne, lebo zahyniem, pretože som človek nečistých rtov a bývam prostred ľudu nečistých rtov; beda mne, lebo moje oči videli Kráľa Hospodina Zástupov! 6 Tu priletel ku mne jeden zo serafínov majúc v ruke žeravý uhoľ, ktorý vzal kliešťami z oltára. 7 A dotknul sa mojich úst a riekol: Hľa, tento uhoľ sa dotknul tvojich rtov, a tak odišla tvoja neprávosť, a tvoj hriech je prikrytý.

  8 Potom som počul hlas Hospodina, ktorý hovoril: KOHO POŠLEM, a KTO pôjde ZA NÁS? Vtedy som povedal: Hľa, TU SOM, pošli MŇA.

  9 A riekol: Iď a povieš tomuto ľudu: Počuť počujte, ale neporozumejte, i hľadieť hľaďte, ale nepoznajte! 10 Pretože stučnelo srdce tohto ľudu, a ušami s ťažkosťami počujú, a oči svoje privreli, aby skrze nich nevideli, a nepočuli a neporozumeli srdcom a neobrátili sa, aby boli uzdravení! 11 A keď som povedal: Až dokedy, Pane? Odpovedal: Až dokiaľ nespustnú mestá na toľko, že nebude obyvateľa, a domy, že nebude v nich človeka, a dokiaľ zem celkom nespustne…“

  Veru, Miša Lajtman má v niečom pravdu, svet skutočne už nie je, čo býval. Dialektika je silná zbraň, a v svojich blogoch na Pravde ju tento kabalista, pracujúci na vyšších prioritách v mene hesla „Adveniat Regnum Kalergi 2nd Edition“, aj majstrovsky využíva. Akurát pritom akosi zabúda spomenúť, že „veľká európska civilizácia“ sa do terajšej krízy dostala z veľkej časti aj v dôsledku rozkladného pôsobenia jeho globálno-elitárskej frakcie na politické procesy v Európe.
  Nepodarilo sa Vám to s tým degradujúcim českým brlohom, ktorému nedávno odzvonila rozlúčková rapsódia, a tak to chcete skúsiť s Habšov bačom Ďurom, čo? Miša, pozorne som sledoval „Tlmočníka“. Viem presne, o čo ide. Ja sám tlmočím do Fj, Aj, Nj a Rj, škoda, že hebrejčina mi, neobrezancovi, nejde. To by som potom totiž mohol sprevádzať „Boha-Ježiša“ na jeho ceste do „Svätej Zeme“. Viem aj, prečo tam bol. Čítal si knihu Judit, Miša? Veľmi zaujímavé a poučné čítanie. A navyše veľmi aktuálne.
  Nedávno došlo k chabému pokusu o „rekonštrukciu“ obliehania Bethulie (BTL) v blízkom okolí Lietavy-Litvy (LTV). Assýrski dezinformátori odvšadiaľ dobiedzajú, chápeš, no neporazí Ťa? Treba na ich mnohohlavé vojsko poslať STRACH pred Vašim „Bohom“. Lebo v skutočnosti ste to Vy, kto je posratý. Ale tentokrát Judit nezachráni Izrael…
  Dnes sú totiž iné podmienky, ako v XVI. stor.n.l. Bethuliu neoblieha mnohohlavé vojsko, ale len 1 jediný Assýrčan. Váš zazobaný a primitívny miestodržiteľ si Bethuliou vládne bez rozdielu, so svojimi trablemi i radosťami, s pozemkovou mafiou, uplatňujúc svoju moc vydieraním, zastrašovaním a kaličením ľudí. Vaši žreci sú súčasťou významných sinedriónov Assýrie, ste silní v Moábe, v Ammone, nehovoriac o Negeve, krajine Ezau-a, ako aj o Chazárii, ovšem bez Gazy, Sinaja a Kaffy. Máte svoje útočiská za Jordánom, v Galilei pohanov. Nehovoriac o Dekapolise a Heptapolise. Avšak spupnosť a lakomosť zamlžili ostrosť Vašich očí, triezvosť a striedmosť Vášho úsudku, o neverní Izraelovi!
  Preto počúvaj, veľkňaz, čo vraví Hospodin zástupov skrz proroka Madiáncov: „Beda Ti, Sione, ak prekročíš a pošliapeš hranice Háranu, Médie a Akkadu, ak budeš znevažovať svätyne tohto ľudu, ktorý som si vybral, aby viedol synov človeka k životu večnému! Beda Ti, dcéro Sionu, ak na oltár svojej chamtivosti prinášaš bitnú obeť mladých dcér a synov Šeby, Dedanu a Chavily, keď ich zhadzuješ z piedestálu ich hrdosti, zo symbolu slobody a odporu na brehy Jordánu poniže moábskeho Dibonu, pred jeho rozliatím pri Samárii. Môžeš pohostíniť v tejto krásnej Zemi (ako už toľkokrát v minulosti), o ktorej si myslíš, že je vo Vašom večnom vlastníctve (škoda, že si nebol, Miša, na Staromestských slávnostiach – pozn.), ale NESMEJ siahať na obyčaje, životy a majetok Moába a Madiana (ako už toľkokrát v minulosti). Pamätaj, že Tvoja bezpečnosť a život je zaručený len potiaľ, dokiaľ je garantovaný život a bezpečnosť synom Chaldejov a Mágov. Neprekračuj mieru Božieho dopustenia a nehaň prorokov tohto ľudu, inak riskuješ hnev Hospodinov, ktorý už raz bol zjavil svojmu ľudu v Sodome a Gomore na Balatone. Nechoď do cudzieho kláštora so svojim artikulom! „Vzdialení“, ako Assýrčania volali obyvateľov Paddan-Aramu, sú tu od nepamäti a nebudú viac, ako tí Pavlovi Galaťania, neposlušní pravde, keď im bol sám Kristus pred očami zjavený ako medzi nimi ukrižovaný? (https://www.ta3.com/clanok/1149902/som-jezis-krical-opity-slovak-v-rakuskom-kostole-zadrzali-ho.html; https://www.hlavnespravy.sk/v-somodskej-zupe-zaznamenali-slabsie-zemetrasenie/1691565)
  To, čo vykonali Tvoji nehodní sluhovia v ber-šebskom učilišti Selinanu, má len 2 vysvetlenia. Zlé a ešte horšie. Každopádne, treba chytiť dílera, ak sú v tom drogy. Ak nie, ide o to horšie vysvetlenie.
  Selinan začal horieť, veľkňaz. S hašišákmi je to holt tak, rovnako aj s divadelníkmi a tými novými Synmi Góga. Vedia len ničiť, provokovať a činiť podpaľačstvo.
  Aké to poníženie pred Históriou, že Vládu Tvoju, ó Svätý Izraelov, upevňuje a uplatňuje v Thebaide taká naslovovzatá morálna a intelektuálna infuzória!
  A teraz ma dobre počúvaj, veľkňaz. Za týždeň, čo som strávil v krajine Ogrov, ste v mojej krajine stihli narobiť riadny bordel, ako predminulý týždeň v mojom meste. Ty, veľkňaz a Tvoji babylonskí mudrci, ste farizeji, satanisti, nepriatelia Boha-SLOVO a ľudského rodu. Pre svoju klamlivú veľkosť a spupnosť si uzurpujete právomoci, ktoré Vám nikdy neprináležali, a neváhate zabíjať neplnoletých synov a dcéry Šinaru, neľutujete ani len tie deti. Navyše si predstav, že na spiatočnej ceste z krajiny Ogrov mal náš autobus defekt. Jazdil som autobusom x-krát, nikdy nebol žiaden.
  STAČILO!!!
  …et dixi usque huc venies et non procedes amplius et hic confringes tumentes fluctus tuos!
  Prisahám Ti, veľkňaz, že tak ako tu teraz stojím pred Veľkým Stvoriteľom a jeho Synom, ktorého som spoznal ako „homo sovieticus“ bez Vašich farizejských modloslužobníckych zaklínaní v zmysle „Veriť V BOHA“ namiesto „Veriť BOH-u“, že ak ešte raz ruka Tvojej chamtivosti, bič Tvojho pohoniča čo i len náznakom ohrozí životy mojich blížnych, resp. im skriví čo i len chlp na tele –
  Alors je n’irai pas me procurer des généraux:
  Ne suis-je qu’une araignée chez soi dans son réseau?

  EGO SUM VOX POPULI ET GLADIO DEI!
  Arma Romanorum in Waga operandi!
  Ego sum III Roma Victor in Aegyptus!

  En outre, j’irai bientôt assister au splendide spectacle de rasage des moutons, dont je comprends tres bien le sens inné caché. Je ferais aussi d’autres chemins avec mes touristes. Ne me troublez pas par l’Éthiopie, j’ai mon FUCKING DROIT DE VIVRE, entendu? Mon grand pere me l’a donné, me l’a transmis de parmi les souffrances de la guerre, il a payé mon droit de vivre par son propre sang, et ce n’est pas á Vous de me l’ôter. Vous ne me tueriez pas par derriere. Voilá mes humbles conditions. Laissez-moi vivre et ne Vous melez pas dans ma famille. Dans ce monde de sodomie que Vous avez créé débutant par la lancée simultanée des misenscenes de “Cyrano de Bergerac” et du premier striptease á Moulin Rouge (aucun hasard lá) – j’y suis d’accord avec Delon – je préfere batir mon propre destin comme souverain. Je veux protéger mon pays. Je veux me battre, tandis que c’est possible et au fur et á mesure de ce qui est légal avec les ennemis de notre liberté. Souffrez que je le fasse. Ou que j’irai, je reviendrai sain et sauf, afin de poursuivre ma vie d’hônnete homme. Vous contrôlez tout le monde, aussi suis-je bien conscient que Vous avez approché mon cousin. Il n’a rien á avoir avec mes études, mais je l’aime et Vous le laissez tranquille lui aussi, est-ce entendu, Edmond? Je me fous de ce qu’il fait, pourvu qu’il soit sans troubles. Bref, Laissez-moi mon droit de suivre mon chemin d’honneur. En dépit de tous! Je ne suis pas quelqu’un qui nierait ses ancetres, ou blasphémiserait sa Patrie. Je Vous ferai témoins d’un tel spectacle, qui va aisément surpasser la Bérézina. N’oubliez pas que je suis fils de SAGESSE et VICTOIRE. Et, meme en vous retirant, battus, de notre petit champ de bataille, Vous allez me respecter et regretter de n’avoir jamais rencontré un adversaire pareil, de voir le spectacle de votre défaite terminée. Soros – ce n’est pas un adversaire pour moi, c’est un infame auquel je ne tendrerais jamais la main. Je sais bien ce qu’il a fait pendant que mon grand pere a versé son sang sur le front.
  JE SUIS LAS DE POURFENDRE LES NAINS!
  A bientôt et dites a votre connard gras et idiot sur place de se restraindre d’action violente quelconque, qui puisse etre ciblée a terroriser mes concitoyens et ma ville. Ou vous allez regretter, parole d’honneur! Priez donc, si vous le pouvez encore, que je prefere travailler l’histoire plutôt que la politique. Car je sais bien que vos buts son MOINDRES des miennes, et demandent relativement peu de temps. Je veux vivre un grand destin, servir mon Dieu et voir mes deux patries prospérer, vivre, croire et espérer. Gare a celui qui essayera de m’y empecher.
  Bien entendu, je REQUIERS la meme chose et la meme sécurité pour le Dieu-Jésus! Et pour celui qui aime le bonheur, chose évidente.
  Et ce qui n’est acceptable du tout, ce sont des menaces pareilles – https://www.hlavnespravy.sk/ondrejcsak-ucasti-slovenskych-vojakov-misiach-azii-zaklade-poziadavky-miestnych-vlad-i-moste-vychodom-zapadom-smrtelna-veta/1764796
  Faites qqch avec ces clowns gonflés de grasse, de vanité, de stupidité et d’importance fictive.
  Je comprends bien que ne ne puis vous demander a pousser la publication de mes oeuvres, c’est pour cela que je Vous demande la petite faveur de me laisser vivre.
  Merci.

  Odpověď
  • V prednej linii Nikita si…

   Odpověď
  • Pozorne som si prečítal blog. K citáciam zo starého zákona je doré pripomenúť si – http://leva-net.webnode.cz/products/ako-a-preco-sa-pisma-robia-svatymi/ . Ďalej, ak si ľudia uvedomia hierarchie intelektu (napr. http://leva-net.webnode.cz/products/hierarchie-intelektu/ ) a typy psychiky človeka (padlý, biorobot, démonický, ľudský), tak veľa vecí bude zrozumiteľných.

   Odpověď
 39. Člověk 5.6.2019 o 20:27

  Nejsem v matematice příliš zběhlý, pokusím se později na internetu najít pravděpodobostní výpočty této situace: Hraje se karetní hra prší ve dvou, přičemž vždy míchá a rozdává jeden z té dvojice, přičemž hru začíná vždy druhý z dvojice. První karta platí. Hraje se šest her za sebou. Úkol 1: Jaká je pravděpodobnost, že bude ve všech šesti hrách první karta eso (ta která se při zahájení otočí)? Úkol 2: Jaká je pravděpobnost, že v druhé až šesté hře bude eso jedné barvy?

  Pokud to nepatří do JŽO tak se omlouvám, ale přesně toto se mi přihodilo a náhoda to zřejmě nebude. Ta vypočtená pravděpodobnost bude asi velmi malá, otázkou je, co toto v JŽO znamená. Asi abych hrál s dětmi jiné hry (eso je v prší stopka) :)

  Odpověď
  • Zaujímavá náhoda :-) Možno to nie je správny vzorec, neručím, ale bude to približne 1/(počet kariet/4 esá) na šiestu. To je mizivá pravdepodobnosť.

   Odpověď
  • Zajímavé. Nemusí se to nutně vztahovat k té hře samotné, to záleží na co se nahoře ptáš nebo o čem dumáš… ale to je jen myšlenka. Pravda, když jsem s dcerou hrával prší, taky jsem přemýšlel jestli je to dobrá hra pro děti.

   Jinak v kartách to poslední co by platilo je pravděpodobnost :-) to je moje zkušenost.

   Odpověď
  • NicNezNula 5.6.2019 o 21:20

   1) P1 = (4/počet_karet) na 6
   2) P2 = (4/počet_karet) * (1/počet_karet) na 5

   Odpověď
   • NicNezNula 5.6.2019 o 21:22

    oprava
    2) (3/počet_karet) * (1/počet_karet) na 5

    Odpověď
    • NicNezNula 5.6.2019 o 23:30

     1) 1 / (2 na 18)
     2) (3 /32) * 1 / (2 na 25) )

     reflektují ty čísla něco známého?

     Odpověď
    • P2 = (4/počet_karet) * 3 * (1/počet_karet) ^ 5

     Odpověď
   • P1 = (4/počet_karet) na 6 = 0,00000381…

    Odpověď
  • Člověk 6.6.2019 o 10:24

   Díky všem za vstupy. U prvního příkladu mi to vyšlo stejně jako Jardobovi a Hoxovi, u druhého příkladu je to číslo krát deset na mínus třináctou (možná ještě menší), což mi žádná kalkulačka nechce spočítat :)

   Snažil jsem se tuto okolnost rozklíčovat. Už delší dob cítím, že sám sebe informačně zahlcuji a to někdy dost zbytečně, tzn. že skenováním informací na internetu ztrácím čas, který bych mohl využít efektivněji. Ta včerejší karetní hra mi nedala spát a klíč k rozluštění jsem hledal takto (jelikož to píši jako text, bude to kostrbatější):

   Co? Hra (zábava, internet)
   Jaká? Prší (voda, informace)
   Zvláštnost? 6 x první karta eso (nejvyšší karta, stopka, zastavení)
   Zvláštnost zvláštnosti? 5 posledních es bylo žaludových (problémy, nesprávná cesta)

   Význam pro mě: Příliš se věnuji „zábavě“, což je vyhledávání informací na internetu a stávám se (nebo již jsem) na internetu závislým. Proto jsem dostal od nejvyšší(ho) (skrze) karty upozornění, že bych měl tuto svou činnost zastavit (stopnout). Jinak mě čekají problémy a neštěstí, jelikož toto není pro mě osobně ta správná cesta.

   Shrnutí: Výše uvedený význam JŽO jsem vydedukoval asi z šesti možných, které jsem si napsal. Tento „křičí“ ze všech nejvíce. Pro mě osobně to znamená, že musím provést změnu životních okolností v souladu s upozorněním, jenž jsem dostal Shora. Více se budu věnovat rodině, studiu KSB, práci a životu jako takovému, místo honění se po internetu ve snaze interpretovat veškeré dění kolem nás. Ještě včera večer jsem se snažil odpovědět Jardobovi na jeho komentář k tomuto vláknu, ale ani po deseti pokusech se mi to nepodařilo odeslat. Pro mě je to jen potvrzení mé interpretace této životní události.

   Teprve nyní mi dochází občasné rýpnutí Luda, ohledně hýčkání si ega při diskuzích zde, ale i jinde na webu. Všechno má svou míru. Také chápu občas velmi příkré reakce Hoxe, který z této diskuze nechce mít ezo web, nebo cirkus pouze točící se kolem KSB a nepřinášející jakoukoliv přidanou hodnotu.

   Od té doby, co jsem začal studovat KSB, materiály na Leva-Netu, číst a zapojovat se do diskuzí zde, jsem se dost změnil. Věřím, že k lepšímu. A za to jsem autorům zmíněných stránek, i diskutujícím zde, velmi vděčný. Zlepšil se mi život a vím, že jsem na dobré cestě. Nyní je ale čas jít dál a vnímat jazyk mých životních okolností tak, abych se mohl dál rozvíjet na své cestě k Člověčenství a mohl plnit úkoly v souladu se Záměrem. Věřím MU a tak HO také musím poslechnout, když ke mně promlouvá. Neznamená to, že bych se zde již neobjevil, na to jsem na těchto stránkách asi příliš závislý :) Ale stejně tak, jako Jox kdysi, pokusím se věnovat svůj čas a úsilí něčem prospěšnějšímu, než diskuzím a brouzdání na internetu. Ještě jednou Vám všem úpřímně a ze srdce děkuji. V případě, že bych někomu chyběl (což pochybuji :) ), Hox má na mě e-mailovou adresu (pokud jí nesmazal). Ať se Vám všem dobře daří na Vašich cestách k Člověčenství, ať jste zdraví a pod Jeho ochranou.
   Člověk

   Odpověď
 40. Ariadnina nit. Doporučuji poslech prvních 11 min, Koroni mluví o sklárni na Slovensku obec Katarínska Huta a majiteli Janovi Riečicovi. Je to až k neuvěření. Sklo budu kupovat jedině z této sklárně.
  https://www.youtube.com/watch?v=rqmzrQ04IgI

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>