KSB a DVTR

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. Někde jsem stáhla od Pjakina: Analýza obsahu pojmu Š T Á T a už nevím kde a podle data na konci knihy jde o analyzu z roku 2015, ale je v ní uváděno mnoho příkladů z let 2018 a 2019 a je psaná jinak než KSB a podobná díla VP. Pjakin říká, že je třeba studovat díla starší než myslím červen 2018. Četl někdo z vás tuhle analýzu?

  Odpověď
  • Putinovec 14.11.2019 o 18:07

   DoubleM to dával sem.
   http://www.vodaksb.eu/diskuse/otazka-odpoved-v-v-pjakina/comment-page-3/#comment-261737
   Ano četl jsem to.Pjakin mluví o materiálech, vydaných po smrti Zaznobina.To co myslíte sepsal Pjakin.Mimochodem, teď má vyjít Pjakinova kniha O světě křivých zrcadel.
   https://zakazanevzdelani.cz/

   Odpověď
   • Děkuji. Jo O světě křivých zrcadel vím, mám předobjednáno. Možná by to chtělo aby tam vepsal překladatel že jde o příklady přidané v době překladu analýzy například strana 11.

    Odpověď
 2. Vďaka za odpovede a videá.

  Odpověď
 3. Ďakujem za odpovede. Áno som rýpal a pochybovač nie len v rámci KSB ale je to pre mňa prostriedkom a nie cieľom.
  KSB čítam už tretíkrát a stále ma niečím prekvapí, prinúti zamyslieť, či občas nesúhlasiť. A čo sa týka ľudskosti tak budem citovať jedného zo svojich priateľov ktorý žije pod diktatúrou svedomia : “ Berú má ako odpad, slabocha a naivku.“ Pritom pracuje z relatívne mladými ľuďmi z „nižšej“ spoločenskej vrstvy kde väčšinu z nich asi tvoria bioroboti a zvierací typ stroja psychiky. Kto chce byť človekom musí mať odvahu.

  Odpověď
  • Putinovec 14.11.2019 o 13:24

   Je skutečně nutné každou odpověď psát jako nový odstavec?Při bližším pohledu je vidět, že lze diskutovat v jednom daném celku.
   Nebo je to moc složité?

   Odpověď
  • Marek, myslím, že si ťa pamätám. Písal si sem pred viacerými rokmi a určite ti niečo hovorí „trojitá špirála“ (ako trojitá DNA).

   Odpověď
   • Trojitá špirála DNA je informácia. Neviem Jardob čo si tým myslel.

    Odpověď
    • Myslel som, že si tento marek:
     http://www.vodaksb.eu/diskuse-archiv-3/comment-page-18/#comment-57820

     Odpověď
   • Písal som už dávnejšie.

    Odpověď
 4. Inak KSB je fakt zaujímavá alternatíva. Mám však obavu že pri masívnom rozšírení by pre mnohých mohla byť len ďalším ideologickým autobusom na ceste životom. Ak by došlo palivo, nabral iný smer ako je žiadané či došlo k poruche počkáme si na náhradný spoj, ako je v našich končinách zvykom. A skutoční konceptuáli utrú nos jak sa hovorí.

  Odpověď
  • Pokud máš obavy, tak se jejímu sledování a už vůbec ne studiu raději nevěnuj . Ta trocha sdělených dojmů postačuje k poznání, žes nastoupil do nesprávného „autobusu na ceste životom“ . Nebudeš první ani poslední popletený cestující, poměrně pravidelně se tu zjevují a ti, co vědí, že sedí v tom správně zvoleném autobusu životem, jim pomáhají vystoupit. Přeji Ti brzké nalezení osobně kompatibilního dopravního prostředku životem….

   Odpověď
 5. Príroda nie, len ľudia. Myslím že trocha tej kritiky KSB neuškodí.

  Odpověď
  • To cos napsal o pupeční šňůře a porodu je podle tebe kritika KSB? Pán to má v hlavě v pořádku?

   Odpověď
 6. Jasne. Ale aj prestrihnutie pupočnej šnúry a pôrod je pre dieťa bolestivé. Toto na človeka dopad nemá, aspoň podľa KSB ?

  Odpověď
  • Putinovec 13.11.2019 o 16:54

   To je podobná myšlenka jako zachovat panenství a hrdě vymřít.

   Odpověď
  • Máš pocit, že príroda sa mýli?

   Odpověď
  • Také proto někdo praktikuje to že nechá pupeční šňůru celou dokud nepřestane fungovat, potom je to jen odumírající tkáň a odstřižení je v podstatě přirozené. Ale nemyslím si že normální přerušení pupeční šňůry je jakkoli nepřirozené, viz zvířata.

   Odpověď
   • Skús si nezaujato pozrieť tieto dve videá k téme židovská obriezka metódou Metzitzah b’Peh – ktorá je tou pôvodnou, dodnes vykonávanou metódou. Obsahujú veľa zaujímavých (a čiastočne nových) informácií o účele a spôsobe židovskej obriezky, o jej rozšíreni, jej legalizácii v Nemecku… Prvá časť je niečo ako úvod do témy, druhá hovorí o dôsledkoch z (nielen) medicínskeho hľadiska. Je to v angličtine a titulky v slovenčine, ruštine, nemčine…
    1. časť: https://www.youtube.com/watch?v=4dy97qDoB5Q
    2. časť: https://www.youtube.com/watch?v=_XZQ-pMzKeg

    Odpověď
    • Dobre že som ešte neobedoval.

     Odpověď
  • > pôrod je pre dieťa bolestivé

   Co tedy navrhuješ, preventivní potrat aby dítě netrpělo?
   Ježkovy oči.

   Odpověď
  • - a bolest mamy ? inak pupočná šnúra nemá žiadne nervy

   To znamená, že prestrihnutie pupočnej šnúry nie je pre mamu ani pre dieťatko bolestivé.

   Odpověď
   • Tiež som mal ten dojem, ale nechcel som tresnúť hlúposť. Pretože aj keď bábätko zažíva pri pôrode veľký tlak na hlavičku (porodené bábätká majú šišatejšiu hlavičku, než tie po cisárskom reze), potom je mu odstrihnutá pupočná, tak zvyčajne v dôsledku toho sa ešte nerozplače, ale až neskôr, na umelý popud pôrodníka (čím sa naštartuje dýchanie pľúcami).

    Ale chápem, že Marek chcel podrýpnuť. Netrúfam si odhadnúť medicínsky a psychologický dosah obriezky na ôsmy deň. Aj keby sa v tom autori KSB mýlili, tak to nie je až tak podstatné. Mrzačenie to je určite. A ak akupunktúra má reálny účinok na zdravie človeka, tak prečo by nemohla mať aj obriezka na 8. deň, keď sa trvalo narušia nervové dráhy u dieťaťa v rannom vývine. Je X vecí, ktoré formujú psychiku človeka už v prenatálnom štádiu, nielen po pôrode.

    Keď dvaja robia to isté, nie je to vždy to isté. Dve podobné veci nemusia mať rovnaký účinok. Aj v bojových umeniach sú chvaty, po ktorých padneš na zem v bezvedomí. Niekto druhý sa ich môže snažiť napodobiť, ale keď neovláda techniku, tak sa mu nič nepodarí.
    Preto pozerať sa na procesy len z hľadiska podobnej bolesti je dosť povrchné.

    Odpověď
 7. Práve čítam v KSB o tom aké nepriaznivé následky má u židov obriezka na celkový vývoj človeka, narúša jeho osobnosť atď. Ale obriezku vykonávajú bežne aj moslimovia, teda sú podľa KSB na tom asi rovnako ako židia. Znamená to že dosiahnuť typ psychiky človeka môžu len neobrezaní ?

  Odpověď
  • Tam ide o to, že v detskom vývoji má všetko svoju presnú chronológiu. Ak sa táto chronológia naruší, tak daná vlastnosť sa už nemusí podariť rozvinúť, alebo len veľmi ťažko (napr. reč – ak sa dieťa nenaučí hovoriť v útlom veku, neskôr už to nepôjde. Príbeh o maugli je čistý výmysel a fikcia).
   Ortodoxní židia robia presne obriezku na 8. deň. Je to vyvolanie traumatickej udalosti v presne daný deň detského vývoja.
   Moslimovia to robia oveľa neskôr.

   Napriek tomu by som nerobil také kategorické výroky, že niekto s obriezkou sa nemôže stať Človekom. Bohu nie je nič nemožné. A aj medzi židmi, aj medzi moslimami vždy existovali aj čestní a spravodliví ľudia (čierne ovce Talmudu) .

   Odpověď
  • Putinovec 13.11.2019 o 16:49

   Stěžejní informace je ta, že židovská obřízka je provedena v době, kdy se začínají kalibrovat vyšší čakry.Je to deformace lidského energetického těla-biopole.V podstatě je to lobotomie energetických systémů.

   Odpověď
  • U muslimů se obřízka vykonává kolem 12 roku života.

   Odpověď
  • dosiahnut rezim psychiky Clovek rozumny mozu vsetci ti, ktori vlastnym usilim o to, a k tomu smeruju, pocuvajuc svoje svedomie a ducha svateho.

   Odpověď
 8. Honza Větrník 4.11.2019 o 19:43

  V knize Jiřího Šifrina, Bůh synergie jsem se v kapitole Tajemný řád Stalinových rytířů dočetl o „možných tajných spolcích“. Napadlo mě, jestli i odtud nepramení i KSB?
  Děkuji autorovi Jiřímu Šifrinovi za tuto knihu.

  Odpověď
  • Odkud pramení KSB? Mě se líbí tato odpověď:
   (začátek citace)
   Keď táto hanebná podstata «prestavby» začala byť na konci 1980-tych rokov citeľnou, tak niektorí ľudia, odmietajúci hlúpu a pokryteckú politiku režimu stvárneného M.S.Gorbačovom, sa rozhodli pustiť do politickej iniciatívy: na iných mravno-etických základoch vypracovať a uviesť do života alternatívny politický kurz, ktorý by vyjadroval životné ideály jak ich samotných, tak aj drvivej väčšiny ľudí žijúcich svojou prácou za mzdu, a viac či menej mravne pripravených žiť v spoločnosti, v ktorej nieto miesto pre parazitizmus. Práve výsledkom tejto iniciatívy sa objavila, rozvíja sa a šíri Koncepcia spoločenskej bezpečnosti.
   (konec citace) z knihy Vyriešenie problémov vzájomných národných vzťahov v duchu Koncepcie spoločenskej bezpečnosti
   Takže pro mne z toho vyplývá, že asi od „možných tajných spolků“ KSB nebude. navíc, takovéto spolky jsou založené na hermentismu a ezoterice, což je naprosto proti principům, které jsou deklearované v každé knize slovy:
   (začátek citace)
   Publikované materiály sú dedičstvom ruskej kultúry, a preto nikto vo vzťahu k nim nedisponuje osobnými a utorskými právami.
   (konec citace)

   Odpověď
   • Áno, jednou z úloh KSB je demystifikovať, dehermetizovať,
    avšak výraz Stalinoví, či Berioví rytieri, môže byť tiež chápaný rôzne.
    Oni predsa tiež do nemalej miery bojovali práve proti jevšiváckemu teroru
    nadnárodnej hermeneutiky trockizmu..

    Odpověď
 9. Tak v Nemecku pokročili a spustili stránku:
  Das ist die deutsche Seite des „Fonds Konzeptueller Technologien“!
  https://fktdeutsch.wordpress.com/

  Odpověď
  • Jen houšť a větší kapky … :-) Hlavně aby to Němci četli – aspoň ti z bývalé NDR.

   Odpověď
  • popolvár 4.11.2019 o 17:58

   aspoň, že začali… Zatiaľ žiadny preklad niektorej z „tlstých“ kníh

   Odpověď
  • Hned v první vlnce loga Zdeněk Burian.

   Odpověď
 10. Některé komentáře jsou vedeny v duchu české TV,zejména paní Irena s názorem na Čínu,která podle ní směřuje k fašismu jsou dost urážející,když si člověk uvědomí jak jsou Číňané a vůbec asiaté oproti zbytku světa cílevědomí a pracovití,když Evropané bojují sami se sebou s leností,(myslím zejména mladou generaci) ,která je na vše východní velmi kritická,ale sama v posledních letech projevuje různými demonstracemi a dehonestací všeho co slouží k životu většině obyvatel planety,kde se snaží zdroj své obživy získávat všemožně různými způsoby (zakládáním neziskovek,studovat humanitární vědy k dosažení vysokoškolského titulu pro otevření dvířek do světa manipulačních medií) tak skutečně Evropané musí přehodnotit svou existenci v konkurenci zbytku světa,kde se skutečně vytváří hodnoty pro rozvoj ekonomiky a nenechávat se vézt politickými zkrachovalci a závislými novináři.

  Odpověď
  • KSB má trochu inú (všeobecnejšiu) definíciu fašizmu. Pre pochopenie toho, čo je to fašizmus a kto je to Človek, je dobré si pozrieť toto krátke video:
   http://leva-net.webnode.cz/products/system-nenavidici-cloveka-m-v-velicko/

   A z tohto pohľadu možno fašizmus uvidieť v každej davo-“elitárnej“ spoločnosti, rozdiel je len v miere a tvrdosti jeho prejavov. O Číne je reč preto, že sa miesto Británie a USA stáva novým centrom koncentrácie riadenia, preto sa hodnotí jej vývoj a tendencie. A Čína z tohto uhlu pohľadu zatiaľ jednoznačne speje k biorobotizácii obyvateľstva a obmedzeniu ich rozvojového potenciálu.

   Odpověď
   • @ Jardob
    moc diky velmi poucne video…navic poslouchat p.Velicka je radost. Jeho krasna rustina prospikovana vtipnymi priklady z minulosti stoji vzdycky za poslech.
    Jiz jsem ho dlouho nesledoval a proto ten dik, ze jsi mne na neho opet navedl.

    Odpověď
  • Definice fašizmu je uvedena v kapitole 8.7 Základů sociologie (2) a do podrobna se tomuto sociálně-patologickému jevu věnuje v podstatě většina třetího dílu tohoto kurzu.

   Odpověď
  • @ Joska
   souhlas s vami pane,
   je to presne tak …Fashismus jako takovy muze fungovat pouze v davo-elitarni spolecnosti…
   ref.Sociologie 2/str.94…cili ne v Cine….

   Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>