Mimo téma

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. Vyzerá to, že aj na Slovensku sa robia rovnaké podpásovky, aké robili v Rusku Putinovi tí, čo dúfali v jeho pád.
  Pred dvoma dňami som zaregistroval Matovičovcov a Sulíkovcov ako začali mávať faktúrami za energiu a hovoriť aký je Fico zlý, a ako sa snaží okradnúť občanov…
  O čo išlo?
  Elektrinu u nás zabezpečuje niekoľko spoločností, elektrárne sú jeden subjekt, rozvody a celková distribúcia elektriny sú ďalší subjekt, a nakoniec sú tu obchodníci, ktorí si ju objednávajú aj z elektrární aj od distribúcie a predávajú ju firmám, obciam a občanom. U nás sú to ZSE, SSE, VSE a iné, tuším patria pod EON, a v Čechách by mal byť najväčší takýto obchodník asi ČEZ.
  Potom je tu regulačný úrad, ktorý je akože nezávislý (čo znamená inými slovami „riadený inkognito“), podobne ako naše médiá, ktorý určuje maximálne ceny taríf a poplatkov. Šéfuje mu Mikolášik.
  Vyzerá to tak, že niekto dostal nápad ako po protestoch školstva a zdravotníctva zase oslabiť preferencie Fica (keďže s jedlom rastie chuť), a tak sa stalo, že Mikolášik a Distribúcia sa dohodli (dva týždne pred koncom roku!!!) na nových poplatkoch „za ističe“ a na základe toho pýtať zálohové mesačné predplatné… Akože, keď máte predimenzovaný istič (oproti bežnej spotrebe), tak sme vám povinný garantovať rovnako vysokú dodávku elektriny, a podľa toho bude vysoká aj výška vašich mesačných záloh. – čistá provokácia.
  Niektorým to spravilo taký rozdiel, že ak predtým mesačne platil 100eur, teraz mal platiť 2000eur. (bolo to 18.01.2016 v správach o 19h na RTVS)
  Vzhľadom na spotrebu by tie predplatky aj tak museli pri vyučtovaní vrátiť, ale na nasratie množstva ľudí to stačí. Tým skôr dva týždne oznámiť takúto vec pred tým, ako začne platiť.
  Malo sa to týkať hlavne väčších odberateľov, ako firmy, obce atď. hlavne na strednom slovensku.

  „Kto je na vine? Fico! Preč s ním!“. Trafená hus zagágala a ako prví sa ozvali Matovič a ľudia od SAS. Fico ešte v ten deň zmenil denný program a zavolal si Mikolášika na koberec. Oznámil, že ľudia majú takéto faktúry hodiť do koša. Musia byť urobené nové.
  Hoci opozícia vyhlasuje že Regulačný úrad je monopol „svätej trojice“ (Matovičov výraz) – Fica, Danka a Bugára, v správach nezabudli dodať, že regulačný úrad je nezávislý, a ak vláda zasiahne, bude to narušenie jeho nezávislosti. Čiže nastavená pasca. Každopádne, Fico zasiahol, nemal na výber.

  Sulík zdá sa bol dosť chytrý na to, aby sa osobne priamo neprezentoval ako ohovárač, tak tam poslal niekoho z ich strany, aby to objasnil pred médiami. Možno pochopil, že špinavá práca mu kazí imidž, že nato je lepšie využiť iných. Matovičovi to nevadí, on rád mukluje pre druhých.
  Druhá vec je, že týmto nahlodávaním SMERU, špeciálne na strednom Slovensku, tým čo sa nevyznajú v politickom kabarete, nedáva inú možnosť ako si voliť – spomedzi pravice SAS a ako alternatívu pravice ĽSNS. Kde si neviem predstaviť, ako tieto dve strany by mohli spolupracovať, ak by boli lídrami. U SAS je navyše špecifické to, že sa prezentujú ako liberáli, ale Richard Sulík sa ako typický liberál nespráva, nejde v neokonskej línii. Je taký kríženec, „všehochuť“, zatiaľ čo jeho kolegovia sú oveľa liberálnejší. Čo napokon svojho času aj spôsobilo rozkol, a časť pôvodnej strany odišla a založili SKOK. Preto Sulíka vnímam ako návnadu v pastičke pre občana, kde zvyšok okolo návnady je pasca.
  Žiadna spoločnosť, v ktorej občania sú názorovo protichodne rozdelení 50:50, to nemá ľahké, ak sa niečo také stane.

  Odpověď
  • To s tím jističem to proběhlo i u nás. Po protestech obyvatel museli od toho ustoupit…

   Odpověď
  • Keď o tých ističoch rozprávali v práci, pomyslela som si to isté. Majú nové nápady.
   No a Sulík, možno aj ľutuje, na čo sa to dal (pre koho maká), no vystúpiť z vlaku nie je možné. A to že nevie tak korektne liberálne rozprávať, využívajú na lapanie voličov.
   No a Matelko – obyčajný chudák, ľudská troska.

   Odpověď
  • Dobre si to popísal.
   Tu je tlačovka s Ficom, kde jasne povedal, že ak by regulačný úrad nepristúpil na nápravu tohto nezmyslu, tak vláda okamžite príjme proti tomu zákon. Všetko má byť účtované podľa kritérii roku 2016.
   http://www.vlada.gov.sk/42-rokovanie-vlady-tlacova-konferencia/

   Odpověď
 2. Opravdu zajímavý materiál, který znamená křížové nezávislé potvrzení informace o přítomnosti civilizace tzv. reptiliánů na naší planetě. Bohužel jeden (první) odkaz je v placeném webu …

  1. Čas od 07:16 do 07:39
  http://www.matrix-2001.cz/gaia/video/zakon-jednoty-a-tajne-kosmicke-programy-negativni-sily-539/prehrat/#player
  2. Tady je čas nastavený
  https://youtu.be/rSWBXiLBz70?t=6686

  Odpověď
  • V záložke „video“ je odkaz na rozhovor, z ktorého je viac ako zrejmé, prečo sa tematika zlých mimozemšťanov a reptiliánov podporuje a pestuje. V rozhodujúci moment, keď na ľudstvo spustia chaos v podobe plánovaného stretu civilizácií a čo ja viem ešte čoho (aspoň to plánujú – spojené s druhým príchodom Krista, či Antikrista), toto bude jedným z bodov programu, aby ľudí zblbli celkom a úplne, a aby si s nimi potom mohli robiť čo chcú. Napríklad urobiť z nich dokonalých zombi vyznávajúcich unisono jedno náboženstvo. Jefremov poskytuje úplne iný obraz mimozemských civilizácií, mne sa teda páči viac.

   Odpověď
   • –vytrhli ste to z kontextu-
    za l/ z Matrix-web. hovorí sa tu o Blue Avianoch to sú pozitívny mimozemštania, ktorí nás ochraňujú a sú z tej najvyššej dimenzie
    za 2/ hovorí o reptiliánoch – Draconoch – negatívny mimozem. napojení aj na vládnucu oligarchiu na zemi – finanč. a vojenský komplex
    Pozitívny mimozem. cez uvedeného informátora, pracoval aj v tajnom vesmírnom programe – Corea Gooda – nás informujú, že tu boli na Zemi viackrát /Egyt…/ ale vždy ľudia si z nich urobili bohov /t.j. vládnuca vrstva na svoj prospech aby si podrobili ľud/ viď. seriály Odhalený vesmír od Davida Wildkoocka – ide to na Matrixe aj na Slobodnom vysielači cz. – každý si musí urobiť názor sám ale po poriadku si to pozrite a nie vytrhnuté z kontextu.

    Odpověď
    • ..ešte k hore uvedenému:

     http://www.svobodny-vysilac.cz/?p=6756

     - zo Slobod.vysielača – k bytostiam Blue Avian – hovorí p.Chvátal na info konferencii

     Odpověď
    • Výplach mozku.

     Odpověď
 3. Takže máme tu novú info z/ohľadom kuchyne AE News:

  “ …došlo k rozhodnutí přesunout administrativní sídlo AE News do USA, pod ochranu 1. dodatku americké Ústavy. Od 1. ledna je tak provozovatelem AE News americká společnost se sídlem v New Yorku na opravdu prestižní adrese, kterou jsem dojednal za výhodných cenových podmínek během mojí dovolené s rodinou o Vánocích v New Yorku, a to ve spolupráci s kolegou a mým dobrým přítelem ze známého serveru americké alternativy, se kterým naše redakce spolupracovala už od léta minulého roku ve věci pokrývání zpravodajství z amerického předvolebního soupeření mezi Hillary Clinton a Donaldem Trumpem a taktéž se mnou spolupracoval ve věci podkladů pro článek „Syndikát“ [4]. Přesunutí provozovatele do USA s sebou nese výhodu ochrany slova v absolutní rovině pro autory i diskutující, což v Holandsku po Novém roce již nebylo možné, jak jsme byli dopředu upozorněni koncem minulého roku. Přesunuli jsme zatím jen sídlo provozovatele, server je zatím stále v Holandsku, v průběhu příštích měsíců přesuneme i server. “

  http://aeronet.cz/news/inaugurace-donalda-trumpa-jako-zacatek-nove-ery-deleni-svetove-moci-boj-globalistu-o-udrzeni-moci-nad-evropou-a-nutne-kroky-alternativy-k-ochrane-ctenaru-a-svobody-slova/

  Odpověď
 4. Julo: Na teba mam kratku otazku,na ktoru mozes odpovedat na „mimo tema“-ako vobec vznikla ta situacia s dvtr.eu?Vies,dlhsie som tu nebol a potom cumim,co za „rozkol“.

  Rozkol nastal 23.3.2015 s nevinnou odpovedou Pjakina o ceskoslovensku a podiel zodpovednosti nad sucasnou situaciou nesu obe strany rovnakym dielom.

  Odpověď
 5. Zelena Tara o Ivanovi Hroznom, druha cast, rusky.
  https://youtu.be/L0s1nmc1Mc0

  Odpověď
  • Na zakonvremeni je nejaky clanok o I. Hroznom. Necitala som.

   Odpověď
 6. Něco pro děti : Děti, fízlujte své rodiče!
  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/25280-policie-deti-fizlujte-sve-rodice-nepisou-nahodou-osklive-veci-na-facebooku-to-se-deje-ve-vyspele-a-demokraticke-evrope-co-nam-to-jen-pripomina-video-.aspx
  Hmm, kdy to dovezou „Norské fondy“ i k nám ?

  Odpověď
 7. Раскрыта тайна крушения Ту-154
  http://news-county.com/53799-raskryta-taina-krusheniya-tu-full.html

  Odpověď
 8. Dobry clanok sice ale davam to sem teraz koli fotke Lavrova :}
  http://www.hlavnespravy.sk/lavrov-americke-volby-ovplyvnovali-lidri-zapadnych-krajin-trumpa-zo-vsetkeho-najviac-obvinuju-ludia-ktori-stoja-za-zmenami-rezimov/886933

  Odpověď
  • ano, to aj mna uputalo… krasne :-)

   Odpověď
 9. Reper Ekcelent, vlastným menom Igor Kiška, patrí medzi umelcov, ktorí otvorene kritizujú zahraničnú politiku USA ale aj pomery na Slovensku. Jeho heslom je: „Rap je moja zbraň. Svet je moja inšpirácia“. Hudbe sa venuje preto, lebo verí, že práve pomocou hudby môže pozitívne ovplyvniť mladých a vytvoriť tak kriticky zmýšľajúcich, morálne založených a schopných jedincov, ktorí našu spoločnosť posunú zase o krok ďalej – tým správnym smerom.

  http://www.hlavnespravy.sk/reper-ekcelent-ludovit-stur-a-jeho-oddiely-bojovali-proti-ludom-ako-su-kiska-kascak-smatana-hvorecky-bencik/886791

  Verím,že takýchto mladých ľudí bude čím ďalej viac……

  Odpověď
  • https://www.youtube.com/watch?v=oaQj2OshgpM
   Georgijevská stužka

   Odpověď
 10. Východoslovenské město Košice je od Tater vzdálené vzdušnou čarou zhruba 80 kilometrů, ale fotograf Julius Szabo dokázal pořídit snímek, na kterém to vypadá, jako by Košice ležely téměř na úpatí těchto krásných velehor
  http://cestovani.idnes.cz/kosice-tatry-vyhlidka-bredlo-diw-/kolem-sveta.aspx?c=A170118_141509_kolem-sveta_hig

  Odpověď
 11. Pro zasmání:
  V titulku zprávy se píše o vojenském námořnictvu Ukrajiny, no ta fotka mne pobavila :-)
  jestli je tohle vojenské námořnictvo Ukrajiny, tak by se Rusové měli už probrat a začít se připravovat na rychlý přesun přimrzlé plachetnice vybavené harpunami!!!
  https://cz.sputniknews.com/svet/201701194558768-odesa-ukrajina-lod-led-past/

  Odpověď
  • Ano je, na těchto lodích probíhá vojenský výcvik námořníků, budoucích kapitánů.

   Odpověď
  • Je to námořní tradice, že budoucí kapitáni procházejí výcvikem na školních plachetnicích. Rusové mají Kruzenštern, Mir, Naděždu a Sedob, Poláci mají Dar Mládeže atd.

   Odpověď
   • Aha, tak to jsem byl mimo. Díky za vysvětlení oběma.

    Odpověď
 12. V Teheránu se v důsledku požáru zřítila nejstarší výšková budova ve městě… Přes 30 lidí se nachází pod troskami zřícené výškové budovy v hlavním městě Íránu
  https://cz.sputniknews.com/svet/201701194559508-teheran-dusledek-pozar/

  Odpověď
  • tak zaujímavé je číslo 17 – amerika. Inak budova je postavená v 60tych rokoch žid. podnikateľom, ktorý bol popravený po 1979 – po Islamskej revolúcii, pretože bol zaplatený do praktik Mossadu, ktorý trénoval tajnú políciu Šáha v praktikách mučenia. Inak budova bola postavená z „This building was mostly made of reinforced concrete that starts to lose strength at 100 C already and disintegrates from fire at 400 C. Concrete buildings collapse all the time.“ translátor to preložil ako vystužený betón, ktorý začína byť narušený už pri 100 stupňoch a pri 400 sa rozpadá.

   Odpověď
 13. … no toto je krása:

  “ Demokracie tváří v tvář Trumpovu vítěznému tažení předvedla striptýz, pak sebepoškozování a nakonec spáchala sebevraždu. A protože je nesmrtelná, dala si to celé znova. Demokracie je však to poslední, o co tady jde. “

  zdroj: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2913-trumpova-inaugurace-valka-v-ulicich-washingtonu-kavarna-v-akci-chaos-barikady-plyn-a-zapalovani-aut-putin-chteji-druhy-majdan-promena-klauna-v-uchyla-cia-prahne-po-pomste.htm

  Odpověď
 14. POZVANKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Seminár Psychoenergetická príprava Slovanov (SPAS) sa uskutoční dňa 17.2.2017, v čase od 16.00 do 19.00 v priestoroch Matice Slovenskej v Nitre. Seminár organizuje občianske združenie Slavica.
  Učastníci seminára si budú môcť vypočuť prednášku od Alexandra Viktoroviča Černikova, ukrajinského učiteľa, trénera a rodinného pokračovateľa rodovej školy. Tlmočiť bude tréner Ruského bojového umenia v Banskej Bystrici, Ivan Kissimon.
  Cieľom seminára v Nitre je ľudí oboznámiť s Ruským bojovým umením, teóriou umenia SPASU, dejinami kozáctva a SPASU a dať záujemcom priestor na diskusiu (otázky a odpovede). Súčasťou seminára budú aj praktické ukážky z umenia SPASU.
  http://www.biosferaklub.info/psychoenergeticka-priprava-slovanov-spas/

  Odpověď
  • Danilov, chazari.

   Odpověď
   • vidlak – prosím vysvetlenie – organizuje to Slavica. o.z.

    Odpověď
    • Cernikov bol ucitelom Danilova. Ze su Chazari povedal Danilov sam. Uz sme to kedysi preberali. To nie je vyčitka, ale upresnenie informacie o skoliteloch.

     Odpověď
     • V Sidorových knihách je tiež rozoberaná DNA kozákov – okrem iného všetci máme za tie storočia vo svojej krvi časť hybridnej predsa – je to o srdci a o tom, či niekto chce kráčať evolúciou alebo ísť involúciou

      Odpověď
      • Sam Danilov navrhoval povinny test DNA statnych uradnikov. Toto vadilo Zaznobinovi, nie kopne pravo.

       Odpověď
       • To by mělo vadit každému normálnímu člověku, nejen Zaznobinovi.
        Kopné právo jako takové bylo kdysi v pořádku, nikoliv dnes v té formě, jak to Danilov tlačil, tj. že právo rozhodovat budou mít jen „kopní mužové“, a kdo je „kopný muž“ a kdo ne, rozhodne Danilov.

        Odpověď
        • fuuuha, že by sa Ivan takýmto veciam prepožičal? Spytam sa ho, čo si o tom myslí. Celkom by ma zarazilo, ak by podporoval veci typu kopné právo, je to prežitok ktorý v minulosti mohol dávať zmysel, ale určite nebol ideálny keďže neprežil…Buďte zdraví

         Odpověď
 15. … z jednej diskusie, dobrý český humor:

  „Nedivte se Bindenovi. Být na jeho místě a každý den číst ve svodkách CIA jak Putin ze svého laptopu řídí svobodné volby ve všech demokratických státech světa a po každém Entěr se dábelsky usměje, také byste znervózněl a na čele by vám vyrazil studený pot.“

  :-D
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9646-biden-trump-putin-liberalni-demokracie

  Odpověď
 16. toto je zaujimave
  CIA zverejnila na internete približne 13 miliónov strán predtým utajovaných dokumentov, ktoré boli sprístupnené online po prvý raz, a to po dlhej kampani stúpencov slobodného prístupu k informáciám uzavretí žaloby podanej proti CIA….
  z obsahu sprav napr.: Niekdajšia Československá armáda údajne vlastnila a testovala poľné atómové delo (v r.1954)… zbran sa testovala v karpatskych priesmykoch
  http://www.infovojna.sk/article/paranormalne-sily-atomove-delo-v-kosiciach-lietajuce-taniere
  K menej zvyčajným patria dokumenty pochádzajúce z tzv. programu Stargate, ktorý sa zaoberal paranormálnymi silami a mimozmyslovým vnímaním. Inými zvláštnymi spismi je zbierka správ o lietajúcich tanieroch či recept na neviditeľný atrament, informovala dnes spravodajská stanica BBC.

  Odpověď
  • „CIA zverejnila na internete približne 13 miliónov strán predtým utajovaných dokumentov“

   správne ale má byť:

   „CIA zverejnila na internete približne 13 miliónov strán predtým utajovaných poloprávd a lží“

   Ako len môžu dospelí ľudia takému niečomu (nezmyslu) veriť.

   Odpověď
  • ešte stále to delo Česi majú na vojenskej akadémii v Brne. Nič nové pod slnkom, taktický delostrelecký granát na znemožnenie postupu pechoty v pohraničných oblastiach a ničenie živej sily a tankových vojsk….

   Odpověď
 17. Davnejsie sa tu spominalo zemetrasenie v Taliansku- davam odkaz , ked si kliknete na fotku tak sa možete pozriet na miesto pred a po zemetrasení
  http://www.boredpanda.com/italy-earthquake-before-after/?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=BPFacebook>

  Odpověď
 18. Tohle bych nazval asi „ukrajinizace mozku“:
  http://www.dvtr.eu/schvalil-putin-ksb/

  Odpověď
  • Ježíši, že by samozvaný VPSR, ve složení: Peter, Petrus, J., Kolodej, NN, Robo a spol.?
   Hmm…Hmm…, ještě nám vypracují ANTIkoncepcí. A hlavní její smysl bude tkvět v tom, aby bylo hodně slov, ale žádné plody.

   Odpověď
   • Oracle 911 18.1.2017 o 23:27

    Antikoncepcia a to myslíš niečo na spôsob anti-viagry, ktorá spôsobí impotenciu myslenia?! No to sa im určite podarí. ;)

    Odpověď
    • Tak, tak :)

     Odpověď
    • Oni, ti antikonceptuálové si ani nevšimli, že v v KOB Putina jsou zohledněny všichni priority řízení KOB.

     Odpověď
     • Oracle 911 19.1.2017 o 7:13

      Čo si myslíš prečo som hovoril o anti-viagre a impotencií myslenia. ;)

      Odpověď
     • antikoncepční stránky a antikoncepční skupina, to je dobré

      Odpověď
      • heh, výstižné … ani jazyk im nepraje

       Odpověď
       • To se fakt povedlo,takže neplodné stránky,neplodná skupina=neplodná diskuse. Tak at si to užijí.

        Odpověď
  • Oracle 911 18.1.2017 o 23:22

   Dúfam, že si nečakal nič iné od tej bandy psycho-trockistov?!

   Odpověď
  • Dnes je na hlavní stránce DVTR.eu zveřejněn další průlomový dokument „giganta mysli“ Petruse:
   Škodlivosť ideológií
   http://www.dvtr.eu/

   Petrus hlavně varuje před ideologií KSB, a ostatními, které nesou punc „vědeckosti“, ale nezmiňuje se o křesťanské, hlavně RPC, militantním zastáncem které vystupuje v diskuzích. Zřejmě mu připadá „nevědecká“ a tudíž jediná správná.

   Schizofrenií správce stránek podtrhují ještě pozůstatky jeho minulé činnosti. Konkrétně, rady o tom, proč a jak je třeba číst DVTR.

   Opět mě napadá známé ruské pořekadlo: Vy, pane, buď si sundejte kříž nebo navlékněte trenérky.
   (ze vtipu o tom, jak hlídka nachytala popa v bordelu)

   Odpověď
   • To by mne zajímalo kdy je dostihne nová antidezinformační garda našeho ministerstva vnitra.

    Odpověď
 19. Oracle 911 18.1.2017 o 22:09

  Našiel som jedno zaujímavé anglické video a pdf, v podstate potvrdzujú Zaznobinove slová o tom, že noosféra je pod našimi nohami a zistenie sovietskych vedcov, že kremenný piesok pod elektrickým výbojom dokáže vytvoriť život:
  https://www.youtube.com/watch?v=zHMNaFvYt4w
  http://www.microondes.files.wordpress.com/2011/01/becker_the_body_electric-full.pdf

  Odpověď
  • Voda + mineraly + elektrina, po tyzdni zacali vychadzat mnohhonozky a iny hmyz.
   Publikovane pred 100 rokmi v renomovanom vedeckom casopise.
   (Okrem hmyzu v ciste pirodnych podmienkach vraj „vznikaju“ aj ryby.)

   Odpověď
   • Máš k tomu detaily. Bolo vysvetléné ako konkrétne to vzniklo?

    Test DNA asi neprebehol že… :-)

    Odpověď
    • Nasredin 21.1.2017 o 9:47

     Tento pokus zmiňoval i Wilcox. Wilcox zmiňuje pokus vědců, kteří vzali plážový písek, zahříváli ho v hermeticky uzavřené nádobě po dobu 1 hodiny na teplotu okolo 1000 – 1200 stupňů celsia, takže musel být podle měřítek biologie naprosto sterilní, pak ho nechali v běžných podmínkých pří teplotě 25 stupňů a po týdnu zjistili, že tato nádoba je plná vesele žijících mikroorganismů. Známý odborník na halucinogeny Terence McKenna ve svých knihách tvrdí, že všechny zemské houby mají pravděpodobně mimozemský původ, protože jejich spóry jsou mimořádně odolné. Tvrdí, že chladný, nehostinný a nepřátelský vesmír je plný volně cestujících spór hub, které můžou vesmírem cestovat celé miliardy let než najdou příhodné podmínky pro růst. Je poměrně známý fakt, že skleněné průzory orbitálních stanic Saljut, Mir, Skylab a ISS jsou po čase z venkovní strany pokryty koloniemi živých mikroorganismů, které na těchto kosmických stanicích žijí. Živod je prostě ve vesmíru všude … :)

     Odpověď
     • Ještě tam hrála roli elektřina, bez ní život nevznikl. Co si pamatuju, Wilcock zmiňoval pokus, kde byl plážový písek sterilizován zahřátím na 1000 st. po dobu několik hodin, pak byl po ochlazení stimulován elektrickými impulsy. Život, včetně různých breberek velikosti < 1 mm, tam vznikl během několika hodin. Wilcock popisuje, jak ten vědec v mikroskopu pozoroval, jak se ze zrnka písku vysunula část, pak "sloupky", pak se ty "sloupky" oddělily od "mateřského" zrnka a "to" začalo vesele chodit a zkoumat okolí. Člověk se polekal a celý vzorek zlikvidoval. Tolik Wilcock, do jaké míry je to autentické, neumím posoudit, možná jsou odpovědi v těch dokumentech výše.

      Odpověď
 20. Během posledních dvou měsíců se prezident Ukrajiny Petro Porošenko přestal méně objevovat na veřejnosti, a prudce snížil počet mezinárodních kontaktů, uvedly noviny Vesti.
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ukrajinsky-tisk-porosenko-se-skryva-pred-ukrajinci/
  a k tomu info – nezletilá dcera Porošenka je těhotná s uprchlíkem ze Syrie.
  http://novayagazeta-ug.ru/news/u4949/2017/01/17/139341

  Odpověď
  • NicNezNula 18.1.2017 o 17:37

   Zalezl do piďvalu.

   Odpověď
  • No to je gól… Dcera Porošenka s uprchlíkem… Mohl by si výsknout : „A máme to zadarmo!“

   Odpověď
 21. https://www.youtube.com/watch?v=8GCAfcto2mo
  Tady je Krakonošovo-pro pobavení

  Odpověď
 22. Před chvílí mi vůbec nefungovala tato stránka, jako by vůbec neexistovala, stalo se to někomu z vás také?

  Zrovna jsem se chtěl podělit o nový pojem, který jsem vymyslel – DDoS lidé.

  Jsou to lidé, kteří svými nesmysly a negativitou neustále zahlcují „systém“ ostatních tak, že znemožňují jeho správné fungování, přičemž jim byl často tento program nahrán do jejich „počítače“ bez jejich vědomí, tudíž si ani nevšimnou, že by konali něco nesprávného.

  Odpověď
  • Mně to psalo, že byl odmítnou přístup na tento web…

   Odpověď
   • Nepřečetl jsem si přesně tu hlášku a snímek mě v tu chvíli udělat nenapadlo.

    No, nehoda není náhoda. :)

    Odpověď
  • aj mne sa navecer jedenkrat nepodarilo refreshnut a naskocila chybova hlaska, po zopakovani uz to islo v pohode

   Odpověď
   • ja som dnes poobede bola odstrihnuta tiez asi hodinu
    najskor chyba pripojenia, neskor odmietnuty pristup

    Odpověď
  • Já byl také odstřihnutý, cca půlhodinku ani ťuk. 500: Internal server error

   Odpověď
  • Aj mne hlásilo,stránka nefunguje

   Odpověď
  • Alebo je veľa prístupov od ľudí a server nestíha. Alebo je za tým útok DDoS. Čo je v podstate to isté ako som pred chvíľou popísal, ale je to cielený útok. Používajú sa na to zombi (diaľkovo riadené) počítače.

   Odpověď
 23. Chcela by som vás poprosiť kto má yandex, ako si nastavím jazyk na češtinu? Ďakujem

  Odpověď
  • Obávám se, že tam čeština není: https://yandex.ru/tune/lang?retpath=https%3A%2F%2Fwww.yandex.ru%2F%3Fdomredir%3D1

   Odpověď
  • kata
   Neviem, či máš správne nainštalovaný program yandex.ru, pretože ten má vyše 65 megabajtov. Po jeho nainštalovaní sa dá do prehliadača nastaviť aj čeština, napr. aj slovenčina, pričom jazyky ktoré nepoznáš sa automaticky prekladajú do ruštiny, poprípade si môžeš nainštalovať doplnok yandexu na preklady stránok a na ňom sa dá kedykoľvek nastaviť preklad do jazyka aký potrebuješ. Inak odkaz len na prekladač yandexu nepracuje tak kvalitne ako nainštalovanie programu yandex.exe ( zle sa hľadá ale spoznáš ho už ako som uviedol, že má vyše 65 mbajtov). S pozdravom. Slovienom, všetkým Slovanom a ich poznaniu zdar!

   Odpověď
   • vdaka za radu, aj ja to vyskusam

    Odpověď
    • A yandex online pro vás není zajímavý? Je tam jazyků na výběr mnoho včetně cz

     https://translate.yandex.com/?text=Nebyla%20pozorov%C3%A1na%20%C5%BE%C3%A1dn%C3%A1%20anom%C3%A1lie.&lang=cs-ru

     https://translate.yandex.com/

     Odpověď
     • ja ho chcem ako prehliadac namiesto google chrome …

      Odpověď
   • Neviem ci mam ten spravny, ma 85 MB, mam tam anglicky a rusky, no neviem sa dostat k tomu ako sa meni na iny. Hladala som v postupoch ako sa to robi,no nejd to. mozes mi dat prosim ta link na ten doplnok k yandexu? Dakujem.

    Odpověď
 24. momentalne na RTVS 2, V mene rasy a vedy. o pokusoch na ľuďoch.

  Odpověď
 25. Smajlíky které jsou nutné pro komunikaci v Rusku.

  Смайлики-жопы на все случаи жизни
  (_!_) – жопа обыкновенная
  (__!__) – жирная жопа
  (_._) – жопа плоская
  (!) – тощая жопа
  {_!_} – шикарная жопа
  (_*_) – геморройная жопа
  (_zzz_) – жопа усталая
  (_?_) – жопа безмозглая
  (_о_) – жопа пользованная
  (_0_) – много раз пользованная
  (_$_) – новорусская жопа
  (_x_) – поцелуй меня в жопу!
  (_Х_) – оставь мою жопу в покое!
  (_^_) – заносчивая жопа
  (ЖоЖ) – волосатая жопа
  (”|”) – волосатая жопа
  . – жопа, вид из космоса
  (_~_) – хитрая жопа
  (__) – очень хитрая жопа
  (_e=mc2_) – умная жопа
  (_Ъ_) – твердая жопа
  (_Ь_) – мягкая жопа
  (_GO_) – иди в жопу
  ->(_!_) – пошел в жопу
  (_!_)-> как из жопы
  (_SOS_) – жопа в беде
  (_#_) – жопа зека
  {——-O——-} – очень большая жопа

  Odpověď
  • Blbost. Někdo si to vymyslel, tak asi před 10 lety…, někdo z kreativní třídy ve snaze zaneřádit diskuze žopami. Neujalo se to. Navíc, tolik výrazů s žopami v běžné lidské mluvě se ani nepoužívá.

   Odpověď
 26. Kazajka na dnes rovno zo smetiska: Sherlockovi klesla sledovanosť. Za nízkymi číslami poslednej epizódy môžu byť Rusi.
  http://kultura.sme.sk/c/20435567/sherlockovi-klesla-sledovanost-keby-pohol-mozgom-zisti-aj-preco.html#ixzz4W1kk4h4a
  Matko! Oni nesranduju.

  Odpověď
  • Oracle 911 17.1.2017 o 15:33

   Nielen bývalým britským agentom z MI6 ale aj pracovníkom z BBC šibe.

   Odpověď
  • no, je fakt, ze ten posledny diel bol hodne uleteny a nech sa necuduju, ak boli divaci sklamani
   napriek tomu, dufam, ze sa vratia o rok ku klasickym pripadom a natocia nieco, co si opat rada pozriem

   ta bulvarne vymyslena suvislost s ruskymi hackermi snad ani nestoji za komentar, ludia si z toho uz robia taku srandu… skratka, odpisuju sa stale rychlejsie

   Odpověď
 27. popolvár 16.1.2017 o 22:56

  Kto som, a prečo som tu?
  KSB – koncepcia sociálnej, spoločnej, či spoločenskej bezpečnosti (o vhodnosti jedného či druhého prekladu sa viedli dlhé polemiky – ale v podstate všetci vieme, o čom je reč) so svojimi kľúčovými dielami Voda mŕtva a DVTR – dostatočne všeobecná teória riadenia. V podstate a predovšetkým sa jedná o materiály, umožňujúce na základe tisícročia utajovaných vedomostí každému, komu sa chce, vyskladať si fungujúcu mozaiku fungovania objektívnej reality. Je prevažne zameraná na fungovanie spoločnosti, jej riadenie a pod. Je nanajvýš potrebné sa s touto problematikou nielen oboznámiť, pochopiť ju, ale aj aktívne v zmysle svojich vedomostí, mravnosti a schopnosti do riadenia spoločnosti vstupovať. Keďže nikto z nás nežije v úplnej izolácii od ostatných, tak to, čo sa deje so spoločnosťou, komunitou, ktorej daný jedinec je členom – to sa v podstate aj deje s ním. Čiže platí tu známe: „To, že sa ty nezaujímaš o politiku, neznamená, že politika sa nezaujíma o teba!“ (a nemá na teba dopad…).
  Ale nie o tom som chcel, nie toto je témou môjho príspevku. Sústredím sa na najzákladnejší článok každej komunity, spoločnosti – na jedinca. V materiáloch KSB v súvislosti s rozoberanou problematikou riadenia spoločnosti a smerovania tejto civilizácie sa jednotlivec rozoberá, posudzuje v zmysle usporiadania jeho psychiky: Človek – démon – biorobot – zviera (plus už ani človeku nepodobné trosky ovládané drogami). Čo jednotlivé typy usporiadania psychiky znamenajú, bolo na stránkach levanetu nespočetne krát rozobraté, jak v preložených materiáloch, tak v rôznorodých príspevkoch a úvahách študentov KSB – znalcami nie sme, aj tí najzdatnejší z nás sú ešte stále študentmi – znalejšími, než mladšie ročníky, no stále ešte nie znalcami, aj keď mi občas doslova dych vyráža razantný posun úrovne vedomostí a chápania niektorých jedincov, pracujúcich s týmito materiálmi. Máme sa aj od nich čo učiť. …minimálne sebadisciplíne a zanietenosti s akou sa vzdelávajú.
  Ak ste si všimli, tak veľmi dôležité je byť Človekom a pochopiť a spolupodieľať sa na Božom Zámere, kde hlavným vektorom cieľov vo vzťahu k ľudstvu ako celku na Zemi je vytvorenie Božieho kráľovstva na Zemi. A tohto je schopný a ochotný skutočne len typ usporiadania psychiky Človek. V doteraz preložených materiáloch KSB niečo konkrétnejšie, podrobnejšie o Človeku až na základnú definíciu niet, alebo mi možno uniklo v záplave množstva informácií. V poslednom čase veľa úvah na túto tému plodí jardob a vyvoláva k diskusii. Je to pochopiteľné. Otázky typu: „Kto som, čo som, ako fungujem? Som Človek? Ak nie, ako sa ním stať? Ako sa podieľať na realizácii Božieho Zámeru, čím konkrétne ja, XY, viem prispieť?“…, sú základnými otázkami, ktorých zodpovedanie je zárukou zmysluplného naplnenia života každého jedinca. Myslím si, že väčšina z nás si ju už viackrát, minimálne raz v živote, na jeho križovatke položila. Ja, neraz… No ako je to s odpoveďami?
  Isto každý z nás pozná vo svojom okolí aspoň jedného šťastlivca, ktorému akokeby život šiel „po ruke“, vychádzal mu maximálne v ústrety, vždy je v pravý čas na pravom mieste. Je spokojný, jak so svojim osobným, tak pracovným životom. Už ako decko vedel, čím chce byť a celý život k tomu smeroval. Svoju prácu miluje, napĺňa ho, vždy chcel práve toto robiť, práca je preňho zároveň koníčkom, je v nej dobrý a je prínosom pre spoločnosť. Proste človek na svojom mieste. Správny prístup k rodine, napĺňa ho nielen práca, no aj osobný život. V duchu mu závidíme, nie nežičlivo, ale tak túžobne – aj my chceme žiť naplneným životom.
  Niekomu to vychádza od narodenia, niekto sa k tomu po mnohých omyloch časom prepracuje, niekto zíde zo života bez toho, aby vôbec žil, možno si v závere života položiac otázku: „Na čo som tu vôbec bol? O čom to bolo, toto celoživotné trápenie?“ No takáto otázka v závere života svedčí len o jeho nepochopení a hluchote i slepote k reči Života. Bo každý sa rodí, aby naplnil svoj potenciál a s každým sa ráta ako s nezameniteľnou a jedinečnou súčasťou Stavby Sveta a jeho úlohou v realizácii Božieho Zámeru.
  To jest, momentom svojho narodenia je súčasťou Božieho plánu, má v ňom svoje nezameniteľné miesto, svoju úlohu, svoju misiu. A keďže Boh je milosrdným a starostlivým Otcom, tak isto každého z nás vystrojil na jeho cestu životom adekvátne, primerane jeho úlohe, životnému poslaniu. Obdaril nás talentmi – ktoré len objaviť a rozvíjať. A samozrejme pre dobro veci aj využívať…
  Takže základné otázky by mali byť tri: „Aké talenty, schopnosti mi boli dané do vienka momentom narodenia? Na akú misiu som sa narodením do daného času a miesta podujal, čo je mojou hlavnou životnou úlohou?“ „Čo sa mám naučiť a zvládnuť a ako to využiť v prospech vyššieho záujmu, v prospech spoločnosti?“
  Tak ako slová majú svoje vibrácie, kvality a príslušné obrazy, tak to isté platí aj o číslach. A zvlášť číslach narodenia. Je mnoho učení, známejších aj vyslovene utajovaných, zaoberajúcich sa touto tématikou, tématikou vzťahu dátumu narodenia k predurčeniu kvalít života daného jedinca. Či sú to už jednoduché horoskopy na základe čísel alebo zložito vypočítavané horoskopy na základe postavenia planét a ich energií – všetky sa snažia viac, či menej úspešne predpovedať smerovanie života jedinca. Sú metódy, ktoré sú vyslovene šarlatánstvom, a sú metódy, ktoré vedia byť skutočne nápomocné, zakladajúce sa na poznatkoch objektívnych zákonitostí fungovania Ves-miru, ktorého neodeliteľnou súčasťou je aj každý z nás.
  Nebudem tu popisovať moju cestu hľadania seba samého a môjho miesta v živote. Je to môj príbeh a ja viem o čom bola táto cesta hľadania. Hľadania aj odpovedí na všetky vyššie uvedené otázky. K tejto ceste hľadania poviem len toľko: „Kto hľadá, ten nájde! Klopte a bude vám otvorené.“ – podľa miery poznania a mravnosti. A kritériom úspešnosti hľadania je zlepšovanie kvality života, nájdenie svojho miesta v ňom. Na prípadne odklony Život upozorní, a správne smerovanie odmení…
  Preto vám dávam do pozornosti dve knihy, ktoré vám veľmi uľahčia nájsť správne odpovede na uvedené otázky.
  Johanna Paungger a Thomas Poppe: „Tajomstvo čísel nášho dátumu narodenia“ – v knihe sú prvýkrát zverejnené poznatky, staré znalosti juhonemeckých starousadlých sedliakov, starostlivo chránených pred cirkvou a ústne odovzdávaných z pokolenia na pokolenie. Samotná autorka, Johanna Paungger, je potomkom takéhoto rodu, kde praktizovanie týchto znalostí bolo bežnou súčasťou každodenného života. Je takisto autorkou série kníh o praktickom využití lunárneho cyklu zvieratníka v každodennom živote, napr. „Záhradničíme s lunou“, „Život podľa luny“ a pod., ktoré mnoho čitateľov isto pozná. Informácie v knihe „Tajomstvo čísel nášho dátumu narodenia“ sú predovšetkým o talentoch a daroch, ktoré si daný jedinec prináša do života. Ale sú aj vhodnou príručkou pre firmy, ako a koho doplniť do kolektívu, aby kolektív bol plne sebestačný a funkčný v cykle: zrod nápadu – jeho posúdenie – jeho rozpracovanie – jeho finalizácia – jeho úspešné uvedenie na trh.
  K informáciam, podaným v knihe „Tajomstvo čísel nášho dátumu narodenia“ môžem sám za seba povedať: pasujú jak na mňa, tak aj na ľudí, ktorých osobne bližšie poznám a porovnal som si to, ako ich vnímam ja, ako ich poznám, s informáciami, viažúcimi sa k ich dátumu narodenia. V mnohých prípadoch sa dá povedať, že to „sedí jak riť na šerbeľ“.
  Dan Millman „Čísla života (Život, k němuž jste zrozeni)“. Poznatky v knihe čerpajú so starovekých poznatkov Pythagora a jeho školy, o ktorých bežný človek až na známu Pythagorovu vetu zhola nič nevie. (Tu ma napadá, že jeho smrť pri dobytí Syrakúz rukou rímskeho vojaka asi nebola náhodná). Keď sa mi táto kniha dostala do rúk a prečítal som si state týkajúce sa mojej osoby, mojich čísel života, tak mi doslova padla sánka nad presnosťou a konkrétnosťou informácií. V tejto knihe je pokope zhrnuté to, k čomu som dospel dlhodobým úsilím inými cestami a cez iné zdroje. Naviac mnohé doklaplo na svoje miesto, dotvorila sa mozaika. A na vybudovanie mojej cesty životom som namiesto fúrika lopaty a krompáča dostal buldozér… Rokmi sa mi vycibril pozorovací talent aj intuícia, niekedy sa cítim ako psychológ, schopný „dovidieť až na dno duše“ človeka . K tejto knihe som sa dostal iba pred mesiacom skrze priateľku, ktorá sa ma podozrievavo spýtala, či som už ju niekedy čítal. Lebo to, čo som u nej dávno predtým vypozoroval, na čo som ju upozorňoval, čo som v nej ako osobe videl a vnímal – tak toto všetko v tej knihe bolo presne k jej číslam života.
  Nebudem viac rozoberať a uvádzať podrobnosti, lebo tento web je o inej tématike. Nech každý, kto prejaví záujem, sa s nimi oboznámi sám. Za seba ich vrelo odporúčam, nielen k prečítaniu, ale k tomu, aby sa stali pevnou súčasťou knižnice každého jedinca, rodiny. Objednať sa dajú na www.martinus.sk.
  Len ten, kto úspešne vyrieši seba, môže úspešne riešiť spoločnosť, ktorej je súčasťou. Len dokonalá súčiastka zabezpečí dokonalosť stroja…, takže z tohto pohľadu, toto až tak od nosnej témy levanetu nebočí…
  popolvár

  Odpověď
  • Ahoj popolvare
   Fiha..hezky napsane..
   Jak sem zapada celkove Osho…?
   Za me osobne jiz mnoho let velmi prinosne..Horcicne seminko asi nejvice..
   Udelej ze dvou jedno..nikde jsem nenasel lepsi nahled..
   Jak to vidis ty?
   Mej se

   Odpověď
  • Dakujem popo objednam.
   Zaujimave je ze nejaku dobu sa zaoberam myslienkou troska sa pozriet po cislach a nevedel som sa rozhybat cakal som ani neviem na co. Vlastne ani to nie je zaujimave :-) ono to takto funguje ze vyslal som objednavku a ono to doslo same od Teba a na tychto strankach.

   Odpověď
   • https://www.ulozto.sk/!pzzA1z3k/tajomstvo-cisel-pdf
    tu si ju stiahnite

    Odpověď
  • Díky za zajímavý komentář. Život i zkušenosti vnímám dost podobně. A k těm číslům: datum (zatím posledního) narození = datum úmrtí (zatím posledního) a tak prý pořád dokola…

   Odpověď
  • V Syrakuzach bol Rimanmi zabity Archimedes,nie Pythagoras..co vsak v tvojej uvahe asi nie je podstatne:)
   A kratko k cislam-podla mna su cisla len vyjadrenim Miery a ako take nemaju priamy vplyv na cloveka.

   Odpověď
   • popolvár 17.1.2017 o 13:14

    Julo, správne si napísal: …čísla sú len vyjadrením Miery… a preto nieže nemajú priamy vplyv na človeka, ale sú dokonca priamo tým-ktorým človekom-jedincom…
    Julo, ďakujem ti, touto poslednou vetou si ma len utvrdil v tom jak je DVTR univerzálnou, interdisciplinárnou vedou, spájajúcou všetky skutočné vedy…

    Odpověď
    • popolvár,
     ďakujem tiež za zaujímavý príspevok a typ na zaujímavé knihy.
     K číslam a mieram skúsim doplniť svoj postreh:
     Nech skúmame ktorúkoľvek časť mikro- alebo makro-sveta, dokonca aj tie zdanlivo vyzerajúce ako chaos (veď hash kód, alebo kryptovaný súbor tiež vyzerá chaoticky, ale nesie konkrétnu a veľmi presnú informáciu) – tak vo všetkom nachádzame zákonitosti…
     Čo je to zákonitosť? Je to prejav Miery. Je to čosi, čo je teoreticky možné vyjadriť vzorcom, ako v matematike alebo fyzike, no v skutočnosti je miera aj v umení, v spoločenských javoch, v prírode.
     Ak si to zjednodušíme na matematiku, čo každému vzorcu chýba? Ani jeden nie je samoúčelný… Neexistuje len sám pre seba, iba aby bol. Má zmysel, keď cez neho prúdia Informácie. V matematike sú to čísla. V živote je to to, čomu hovoríme zjednodušene energia. Je to to, čo je vstupom do každej zákonitosti, v nej sa transformuje, a vystupuje z nej v inej podobe smerom k iným zákonitostiam.
     Hoci sa tie isté Zákonitosti (Miery) a „energie“ (informácie) odzrkadľujú vo všetkom, v rôznej miere Rozlíšenia (podobne ako pri fotografii s nízkym a vysokým rozlíšením), ich základ je objektívny. A tým najobjektívnejším zdrojom a v podstate aj „nosičom“ všetkých informácií a mier (zákonitostí prepojených v živote do jedného zmysluplného celku) je Boh-Tvorca.

     Odpověď
 28. Cico Ciciak 16.1.2017 o 14:49

  Koho by zaujímal koncept tzv. „ekonomickej demokracie“ (družstevné podnikanie, kooperatívy, zamestnanecké samosprávy, verejné banky… – v budúcnosti pravdepodobne bežný model/spôsob podnikania na západe), tak tu je naskenovaná rovnomenná kniha od amerického autora David(a) Schweickart(a) v slovenčine v PDF, od človeka, ktorého meno radšej neuvediem, nakoľko sa jedná v podstate o verejne pôsobiacu osobu a komerčnú knihu.

  Ekonomicka demokracia – David Schweickart – SK – PDF
  ————————–
  https://uloz.to/!03uVvoUrCzr8/ekonomicka-demokracia-1-zip

  Odpověď
 29. https://www.dailyreckoning.com.au/the-overthrow-of-the-us-dollar-as-global-reserve-currency/2017/01/13/

  Zvrhnutie amerického dolára ako svetovej rezervnej meny.

  Odpověď
 30. Túto správu som nikde inde nenašla:
  https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/11580/115259#1700

  Správy 15.1. v 28.20 min. Najslávnejší americký cirkus končí…..

  Odpověď
 31. Vidiet mnichov kosit, chovat vcely, ryby, dobytok, sliepky, robit syr, vozit kostol veriacim priamo na pole, Rusko je nevyspytatelne.
  Seria videi, монастыр Оптина пустынь:
  https://www.youtube.com/watch?v=m9A9ijXoTPI&list=PLFQDLJV5aBQmdBK4hAWkurUMA_0U55ih3

  Odpověď
 32. Elizabeth II je objavila druhýkrát na verejnosti po chorobe.

  Подробнее на ТАСС:
  http://tass.ru/obschestvo/3942610

  Odpověď
 33. http://www.nemesis.sk/najvykonnejsi-sektor-roku-2016-zlate-akcie-su-hore-80-dovod-preco-o-tom-bastardi-v-mediach-neinformuju/

  Najvýkonnejší sektor roku 2016, zlaté akcie sú hore 80%! Dôvod prečo o tom bastardi v médiách neinformujú
  Posted on 15. januára 2017 by Marek

  Odpověď
 34. Zemřel bývalý muslim a uznávaný německý bojovník proti islámu Udo Ulfkotte …

  http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/31139-zemrel-byvaly-muslim-a-uznavany-nemecky-bojovnik-proti-islamu-udo-ulfkotte-.aspx

  Odpověď
  • Tak to je dosť zaujímavá vec. Človek ktorý napísal veľa dosť vážných vecí. Bavili sme sa o ňom na levanete v 2014 roku, keď vidal knihu „Kúpení novinári“ o tom ako americké a nemecké tajné služby podplácali novinárov aby písali prozápadnú propagandu. Pracoval pre „Zeitung“ (nemecká verzia Times)

   http://leva-net.webnode.cz/kniha-navstev/discussioncbm_74408/31808/
   komentár „Proces diskreditacie sša prebieha“

   Tu je o ňom vo wiki
   https://en.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte

   Odpověď
 35. Proč jsem dvacet let vegetarián https://www.youtube.com/watch?v=7zAjCSjEBFY

  Odpověď
  • Od té doby, co jsem veganem mě takováto videa spíše naplňují odhodláním pokračovat a zdokonalovat se…strach podívat se pravdě o tom, co lidi jedí a co to vše obnáší, do očí zmizel.

   ZÁSADNÍ ROZDÍL: Nevegan vidí fotku prasete a pomyslí na slaninu.Vegan vidí fotku slaniny a pomyslí na prase. Gary Smith

   Naši vnuci se nás jednoho dne zeptají: Kde jsi byl při holocaustu zvířat? Co jsi udělal proti těmto strašným zločinům? Po druhé již nebudeme moci přijít se stejnou výmluvou, že jsme o tom nevěděli. Helmut Kaplan

   Odpověď
   • +1

    Odpověď
   • popolvár 16.1.2017 o 22:56

    k holocaustu zvierat iba jedno: uvedomte si, že hospodárske zvieratá sú viac menej umelým výtvorom človeka, resp. jeho zbastardením divoko žijúcich foriem, ktoré bez opatery človeka, ich strojcu, v prírode nemajú šancu prežiť. Čiže ich predurčením je hospodársky úžitok pre človeka a asi to aj má nejaký význam v kolobehu života, ak sa zvieracie duše rodia aj do týchto foriem života. Ja by som sa skôr zameral na wellnes ich života a humánnosť zabitia, vrátane poďakovania za to, že poslúžia ako potrava. Skôr by som odsúdil zabíjanie divokožijúcich zvierat pre potravu.
    Konzument aj mäsa, vegetarián, vegán, vitarián…. – každý podľa seba, komu čo vyhovuje. Aj tu sa to mení aj vratne.

    Odpověď
 36. slet debilů:
  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/goodbye-andrew-lide-zazpivali-pisen-pro-neviditelneho-velvyslance-12096

  Odpověď
  • NicNezNula 14.1.2017 o 19:22

   A trpaslík Pičinsky tam nemohl chybět.

   Odpověď
 37. Když jsem bráchovi řekla, že 13 je šťastné číslo, tak mi napsal tyto argumenty, že tomu tak není.

  Na Velký pátek byl ukřižován Ježíš Kristus a při Poslední večeři sedělo u stolu třináct lidí a ten třináctý z nich byl Jidáš, který Krista zradil.

  Židé považovali třináctku za nešťastnou, protože třináctým písmenem v hebrejské abecedě je písmeno M, což je první písmeno ve slově Mavet, které znamená „smrt“.[2]

  Zcela reálný základ má tato pověra v pátku 13. října 1307. Právě tento den začal francouzský král Filip IV. Sličný s pronásledováním a zatýkáním templářů, po kterém následovalo mučení a smrt mnoha z těchto rytířů a následný zánik řádu. Od tohoto dne následovníci templářů považovali pátek třináctého za ďábelský a nešťastný den.

  Přesto, že už nějakou dobu studuji KOB, neumím mu to sama vyvrátit a potřebovala bych poradit.

  Odpověď
  • sibirsky rosomak 14.1.2017 o 17:41

   neni treba nic vyvracet,kdo chce,at veri v cokoliv a tim si i v jiste mire predurcuje.jak bude probihat jeho zivotni pout..neni zadny duvod pokud jsem prislusnikem jineho naroda nebo viry verit ve viru ci symboly atd.naroda jineho,tyka se to i jine viry…cemu prikladam dulezitost,to posiluju,tak je to s cimkoliv..

   Odpověď
  • Právě jeho uvedeny příklady popírají jeho tvrzení. Když víme, kdo je autorem Bible, kdo vytvořil židy 40.letým putováním po poušti, víme, kdo vědomě číslo 13 zprofanoval. Někdo se v průběhu historie sakra snažil, aby lidi přesvědčil, že 13 je nešťastná. Ten, kdo vládne, ten rozhoduje, kdy se událost stane. Proto tragické a nešťastné události začínal, nebo ozvučoval ve spojení s číslem 13. Tak se sto krát opakovaná lež se stává pravdou…

   Odpověď
  • 1 = bůh
   3 = KOB

   Ježíš na kříži neumřel – odešel do lepšího života viz. korán a kniha Šalamounova.
   Filip Sličný – tomu budeme stavět pomníky, zabrzdil rozpínání lichvářské doktríny prezentované Templáři.

   Odpověď
   • Putinovec 14.1.2017 o 19:57

    Já nevím,mě na tomhle příběhu o templářích a králi pořád něco nesedí.Zajímalo by mne,zda Filip nebyl něčí loutkou.Motiv chamtivosti může být jen připraveným zastíracím manévrem.

    Odpověď
   • A vycházíte z čeho ohledně pana „Sličného“?
    A opravdu myslíte, že Templáři vymysleli lichvu?
    A co když Templáři byli jedinou proti silou po několik set let oproti tzv. GP? Co když oni právě překazili další téměř úspěšný pokus o konsilidaci světa pod nadvládou temných?

    Odpověď
    • templáři:
     http://leva-net.webnode.cz/products/vyneseno-z-diskuse-globalni-konceptuani-moc-templari/
     ale zmiňoval se o tom i někde Pjakin.

     Odpověď
   • Díky. Těší mě, že jsem se ve vlastních úvahách dopracovala ke stejnému závěru, jako jsou ty Vaše. Jen nedokážu rychle argumentovat a tak jsem mu to v klidu všechno sepsala i s odkazy na články tady na Levanetu. Zatím neodpověděl. Doufám, že jsem zasela alespoň malého červíčka do jeho myšlenek :-).

    Odpověď
 38. tri bodky 14.1.2017 o 10:13

  zaujímavé videjko.hlavne tá časť o dvojičkách, ktoré sa nikdy nevideli a viedli rovnaký život.
  https://www.youtube.com/watch?v=tyyClIi1_Cc

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>