Mimo téma

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. Dávam do pozornosti materiál, ktorý slúži pre vzdelávací projekt, ohlásený Budkovom. Je tu http://kob-crimea.org/library/prozrenie. Postupne sú k tomu publikované videá, vytvorené rôznymi tímami – detský, dospelý a jedným autorom – Rusakovom. Pre záujemcov – detský je naozaj veľmi podarený, Rusakova sa oplatí vypočuť už aj preto, lebo upozorní na momenty, na ktoré od roku 2013, kedy materiál vydali, pozmenili pohľad.
  Materiál by mal umožniť poskladať si mozaiku o svete, v ktorom žijeme, naše miesto v ňom….
  Postupuje sa od všeobecného – obšírnejšieho k detailnejšiemu.
  Určite prispeje k pochopeniu, prečo sa Pjakin alebo niekto iný na určitú tému vyjadril práve tak, ako sa vyjadril.

  Odpověď
  • Zabudla som link na videá https://www.youtube.com/channel/UCKXEl9ZLV0kEJmJosnafXmw Zoznam videí: Культурно развивающий проект Ноосфера

   Odpověď
 2. Na uvoľnenie:
  „V električke sa vezú dvaja ľudia. Piati vystúpia, traja nastúpia, a v električke nikto nie je“ :-)

  Odpověď
 3. Amerika má vodnú krízu, o ktorej nikto nehovorí
  http://pravdaovode.cz/novinky/amerika-ma-vodnu-krizu/
  članek z Červen 7, 2017

  Odpověď
  • Mart’as 21.10.2018 o 13:47

   Clanek je hodne zkreslenej a plny nesmyslu. Jako prvni nesmysl uvedu :

   „Štvorčlenná rodina v Atlante zarába priemerne 32 000 dolárov, a jej ročný účet za vodu je 3912 dolárov, čo je viac ako 12% ich príjm“

   Rodina ,ktera by mela skutecne takto nizky prijem, coz neverim,protoze to je tak prijem jednoho cloveka,by musela utratit mesicne $330 mesicne. Totalni nesmysl. Za 20 let jsem nejvic platil za vodu $120 a to protoze nam praskla trubka. Zalevam zahradu (ne travu,ale ovocne stromy a zeleninu),obcas dopustim bazen , a jsme s manzelkou 2 – ucet prumer $75. Znam 5 clenou rodinu z ČR zvyklou si napostet vanu a nimdy neplatily vic jak $160. Takze ta veta je nesmysl.
   Jinak pochybuju,ze by odpojovali tisice rodin od zakladni lidske potreby jako je voda. Oproti ČR zde maji s neplatci velkou trpelivost. Nekolik mesicu posilaji nejdrive upominku a pak kdyz uz opravdu neni jina moznost,tak daji vetsinou 10 dni dopredu vedet,ze prijdou odpojit vodu nebo elektrinu.Vzdy se s kazdym snazi domluvit na splatkach (bez jakychkoli penale oproti ČR).

   Ale je pravda,ze jsou mista,kde je problem s vodou kvuli kvalite. To je pripad Flintu v Michigenu. Hlavne zpusobeny spatnou a nekvalitni infrastrukturou. Takovych mist bude vice, jak roky plynou a jednotlive staty neinvestuji do oprav infrastruktury, ten problem bude narustat.

   Problem s vodou sleduju pozorne i tady na Floride. Bavim se casto s farmari a rančery a ti si stezuji na postupnej pokles spodnich vod, diky velmi rychle rostoucimu stavebnimu developingu,ktery nejen ze ukrajuje posledni zbytky prirody,ale ohrozuje i zasoby vod.

   Nejvetsi problem s vodu, dle meho nazoru, maji v Kalifornii.Naprosto spatna distribuce. Reka Colorado,ktera kdysi bohate zasobila vodou farmare az v Mexiku,dnes ma velikost potoku. Nekdrive zacali vyuzivat tuto vodu farmari v Kalifornia Valey,ktera zasobuje potravinami vetsi cast USA. Pak zaclo stahovat vodu rostouci Las Vegas a do toho se snizuji srazky,ktere tuto reku doplnuji. Takze nejvetsi problem bude mit paradoxne nejbohatsi stat Kalifornie.

   A jeste jedna vec. Mnoho lidi jsou debilove. Videl jsem zde za tu dobu uz mnoho lidi,kteri meli fin. problemy,ale sli si vzit na splatky novy iphone. Takovy blbci jsou i u nas v CR. Ale tady, diky te zazite kulture mit vse na splatky, je to mnohem rozsirenejsi. Tady bych zaradil velkou cast z tech v clanku zminenejch,kteri nebudou mit na to platit za vodu,protoze jako uplni kreteni si nejsou schopni uvedomit,jake jsou lidske priority. Priklad, mnoho černochu (to je skutecne jejich specifikum) bydlej v polorozpadlem byto/dome ,berou podporu ,maji dluhy, ale jezdi v nablizkanem cadilaku s alespon 26 palcovymi koly.
   Myslim ,ze podobne to je s Romy v CR a naSlovensku ?

   Odpověď
   • Oracle 911 21.10.2018 o 17:14

    >Myslim ,ze podobne to je s Romy v CR a na Slovensku ?
    Nie, u nich to zväčša ide to na chlast a cigarety, sú ale aj výnimky…

    Odpověď
 4. Pro eM : plním slib a pokračuji v krátké debatě, která se původně týkala doc.Skály / ne toho od Apolináře , ale toho z KSČM /. Kdo se chce mrknout , o čem byla řeč, tak tady
  http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-66/#comment-168497
  Vtipná poznámka , že když mám zrýt záhon a nemám rýč , ale „jen“ dynamit , tak ho přeci nepoužiji jako nástroje rytí.
  Ocenil jsem příměr, ale napadlo mne odejít od personifikovaného problému k triviální a skvělé modelové situaci a zkusit se pobavit ,jaké jsou možnosti jejího zvládnutí.
  Jsem zahradník a chci zrýt záhon . Důvod – mám v úmyslu na něm vypěstovat konkrétní plodinu. Veškeré mé dosavadní znalosti zahradníka mi tvrdí, že bez zrytého záhonu to nepůjde. Ale – nemám rýč jako nástroj rytí. Jak mohu postupovat ?
  Zkusme si za každou variantou postupu představit místo rýče člověka a místo konkrétní plodiny
  cílovou variantu společnosti.
  Hodnocení variant by mohlo mít fazonu SWOT analýzy
  Pokud máte pocit že je to pitomost, hoďte to za hlavu. Ale zkusil jsem to s manželkou a jen jsem zíral

  Odpověď
  • Boletus,
   ja osobne by som skúsil vyšľachtiť si na záhone špeciálnu burinu, ktorá má korene aspoň 20cm, a dobre sa trhá (pevná stonka a nie príliš ťažká zem). Korene buriny tú zem sami načnú, a po vytrhnutí aj skypria. Zbytok rastliny môžeš použiť aj ako mulč a zelené hnojenie. Nie je to môj vlastný nápad, videl som to dávnejšie v jednej relácii :-)
   Ale sú burinky aj u mňa v záhrade, ktoré mám rád, a používam ich ako ochranu zeme pred zbytočným vysušovaním, tak kde burina je nízkeho vzrastu a zelenina vysokého.

   Odpověď
   • Fúha, teraz som si všimol, že tam máš variantu, predstaviť si na miesto rýľa človeka a miesto plodiny spoločnosť…
    S tou burinou to je ako terajšia spoločnosť, keď „burina“ rastie neriadene, a v tom chaose dusí spoločnosť. Cieľom je teda začať riadiť výskyt a reprodukciu „buriny“, jej selekciu a využívanie na rôznych záhonoch len určité druhy „burín“.

    Rastlina-burina, rozhodne nie je neužitočná, ale pre ciele človeka je často prekážkou. Je veľmi vytrvalá, dobre sa množí, ľahko sa uchytí do zeme, ľahko sa šíri. To platí aj na súčasných „činovnikov“, ktorých to tam ťahá zo zištných cieľov. Ak je to ponechané len na ich svojvôľne samoriadenie, tak vzniká z toho chaos a útlak spoločnosti. Ak sa bude ich výskyt a účelnosť riadiť, môžu byť pre spoločnosť užitoční… (Tak to robí aj Putin, hoci to prechodné obdobie z chaosu do stability je dlhé, ide to len po malých krokoch).

    Odpověď
 5. zaujimavy prsten ma mladá peskova
  https://graziamagazine.ru/news/pustota-vnutri-liza-peskova-otkrovenno-o-problemah-zolotoy-molodezhi/
  -prišlo mi až luto ským to musí Putin pracovat..
  https://goodiez.ru/actually/internet-i-blogi/elizaveta-peskova-ya-doch-glavnogo-vora-strany/
  -už aby celá VERCHUŠKA utiekla do Pariža (či Sša, VB ) a tam aj ostala

  Odpověď
  • ten prsten – Horovo oko, vstupenka. je společným symbolem všech satanistických a okultních tajných společností. víc: https://marioolah.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=403840

   Odpověď
   • Oracle 911 20.10.2018 o 17:36

    Ale pôvodne symbolizoval božie svetlo, ktoré osvetľuje cestu, a článok je plná poloprávd a nezmyslov…

    Odpověď
    • oko v trojuhelníku je oko Boží t.j. pozorovatel/uvědomovatel; kam Boží/lidské oko pohlédne to oživuje a prosvětluje/ i když se kouká na zlo, snad proto vyšli nyní ďáblíci ze všech koutů/, článek odpovídá určitému směru vývoje lidstva.

     Odpověď
    • klasické zneužitie symbolu (ako aj symbol dúhy, svastiky atď.)

     Odpověď
   • Celý článek o symbolice je bezvýznamný, když ji nebudeme dávat váhu, kterou si nezaslouží tj. symboliku „krmit“.
    Už jsem se musel smát u té tzv. „krychle“, tedy jak z obrazce dvou trojůhelníků dostanu obrazec krychle. Jenže tyto krychle jsou na včelích plástvích a i jinde.
    Lidi si přivlastňují rádi to, co už dávno v přírodě funguje i bez fantas-geometrií. A včelí plástve jsou rozhodopádný důkaz, že k oblbnutí „mystikou a symboly“ dochází hlavně u jedinců neznalých přírody.
    Bohužel okultisti i satanisti to mají spočítané a nepomůžou jim žádné rituály a ani ty, které se provádějí v ČR povinně ve školách a školkách ze zákona!!§§§

    Odpověď
    • „Realita je pouhá iluze, ačkoliv velice přesvědčivá“ – Albert Einstein… podobně jako mnohé Orientální Nauky. Jestli tedy tzv. „Symbolika“, nebo i Formy a Esence – všechny jsou ve stylu veselých hrátek s čertem… ale marno a zbytečno něco říkat malostmi poblouzněným zabedněncům…

     Odpověď
     • To je sice hezké, ALE:
      Realita je iluze, jenomže tělo je hmotné (podřízené celému hmotnému prostředí ve kterém jsme se narodili – navlékli jsme se do hmoty, která má ve svém „stupni rozvoje“ daná pravidla), takže ať se nám to líbí nebo ne, musíme existovat právě v těchto daných pravidlech – přírodných zákonech, daných pro naší hmotnou realitu
      (jejichž poznáním, chápáním, orientací v nich rosteme – „jak se kalila ocel“ dalo-by se říci).
      Ezoterika (tajné nauky) jsou učením o přírodních zákonech – magie není nic jiného než jejich využívání (příp. zneužívání ve prospěch toho, kdo zná více),
      je to nástroj (jako nůž, kterým je možné ukrojit chleba, nebo zabít).

      Není to z mé strany propagace ezoteriky, magie, protože, citace: „poznání, pochopení je přímo závislé na morálce jedince“ (zda je jeho psyché v souladu se zákony Stvoření), jinak se jedná o vloupání, zločin a následuje trest.

      Dnes se můžeme podívat na východní nauky (země, prostředí v nich), které uznávají hlavně duchovno a hmota je maya (klam) – to se nejeví jako „nejlepší“.

      Poroti tomu máme „západní“ materializnus (země, prostředí v nich), které uznávají především hmotu – to se nejeví jako „nejlepší“.

      V obou případec chybí MÍRA,
      kterou znázorňuje ruská trojka:
      kde prostřední kůň udává směr cesty spřežení, kdy jeden kůň je obrácen na duchovno a druhý na hmotu … moje já je řidič, určuje míru, vyvažuje, volí nejlepší cestu na základě dosaženého chápání …

      Ruská trojka je výmluvná poučná a krásná.

      Odpověď
      • To je moc hezké shrnutí, z mého pohledu mu není co vytknout.

       Odpověď
       • Opravdu je to tak jednoduché, jak to chápe „zdravý selský rozum“ Západně vychovaného člověka současnosti? Že vše (- např. Příroda, Vesmír, Realita) se přeci musí řídit tzv. „zákony“ (- a vymezovací „škatulky“), do kterých se lidé snaží vše napěchovat – dle svých smyslových odpozorování, rozumových kalkulací a spekulací, svých představ, ba i nálad a pocitů? Zajímalo by mne, kam zařadit např. „sny nočního spánku“ – pod jaké Zákony spadá snad čtvrtina času našich skutečných prožitků (- nad kterými nemáme téměř nijakou „vládu“, což musí být k naštvání). Nehodí se to ani do našeho modelu Materialismu, ani Duchovna, ani do střední řídící role našeho Já – a přesto jsou sny skutečnější, než nějaké zmíněné teorie. A jestli právě pro svoji podstatnou „skutečnost“, člověk bez možnosti „snít“ ve spánku nezačíná umírat do dvou, tří týdnů? Stavy „bdění a snění“ jsou životně podmínečné – lidské koncepty, názory, představy podmínečné nejsou. A možno jmenovat ještě i jiné možné stavy lidského vědomí, podvědomí, nadvědomí, bezvědomí a psyché, které jsou v rozporu s tím, na co jsme zvyklí a jak jsme byli vychováni. Neradil bych proto tvrdit něco „konkrétního“ (- tedy „uspokojivě omezeného“), a spíše pohleděl na mnoha-úrovňovou Realitu jaksi „holisticky“…

        Odpověď
        • Myslím že tady dochází k nedorozumění.
         Předpokládám, že Lenka nehovořila o fyzikálních zákonech ale o univerzálních zákonech které definují jakým způsobem se projevuje energie, jakým způsobem vzniká hmota, jak je uspořádán svět a za jakých podmínek se co objektivně děje.

         A takovým zákonům se sny nikterak nevymykají.

         Univerzální zákony jsou jen ty, které platí všude a za všech podmínek. Čili jestli ty zákony chápeš tak že sny je porušují, potom máš podle mne neadekvátní představu o těch zákonech. Se západním člověkem ty zákony nemají nic společného. Naopak si myslím že takové zákony západní kulturou vychovaný člověk většinou ani nevidí, ani neslyší.

         Odpověď
         • Ano, souhlasím, psala jsem o univerzálních zákonech.

          Odpověď
         • Zajímala by mne třeba tahle věc – jakého toho „Univerzálního Zákona“ se týká (- promiňte, že se k němu ještě vracím) výrok Einsteina, který volně přeloženo říká: „Když se v noci podívám na Měsíc, pěkně na mne svítí… ale mám rostoucí podezření, že když odvrátím svůj zrak, tak už tam ten Měsíc jaksi není“..? Přestože Einstein sám usiloval o jiný náhled na Realitu, dnešní Kvantová Fyzika se k tomuto stále více přiklání – a takový třeba Zen Buddhismus přímo říká „Bravo!“ Kdo z nás dovede domyslet, co vše se skrývá v závojích a mlhách nepochopení? Ale je jistě dobře, že názory, dojmy, poznatky lidí se různí – svět je proto báječně „pestrý a bohatý“… a „Tvořitel všeho“, který je tebou i mnou, se usmívá…

          Odpověď
          • Člověk je tam, kde je jeho mysl. (podle mého názoru)

           Odpověď
           • Býval jsem rovněž podobného názoru (- před necelými 30 lety), i když zarytý Materialista, či poslušný Žido-Křesťan, s tímhle z principu nemohou souhlasit. Dobře jsi, Lenko, zmínila „Třetí a Střední Cestu“, ale co si pod touto představujeme? Pouze uplatnění „míry“ a kompromisu? A co si představujeme pod pojmem „Člověk“? Žije a existuje na sedmero úrovních? Co víme o své „Mysli“? Proč se jeví být zrovna taková, jaká se zdá být, a ne třeba úplně jiná (- jakou ji neznáme)? Dobrou lekci ve všem tomhle dokáží nabídnout např. mnozí klasičtí mistři Zen-Buddhismu… postupně člověka zbaví navrstvených nánosů směšných představ (- ve kterých nás začali vychovávat snad od prvých dnů našeho pozemského žití, jakože i my takto pleteme své maličké), až mu nakonec nezbydou, než přímé podněty svých smyslů již dále neposuzované, nehodnocené a neomezované (- snahou o překlad do „slovních a pojmových klícek“)… Není tohle jako báječná očista svého Já? A ono „své“ Já vlastně není ani „svoje“, i když se to tak může jevit… Zůstává pouze Já v univerzálním a holistickém smyslu – neoddělené a nerozlišitelné od čehokoli a všeho, co kdy a kde jest. Studovat a vžívat se do tajů např. Holografie, Topologie, Kvantové Mechaniky a Fyziky, ve spojení Zenu, Buddhismu, Hinduismu a Taoismu, napomůže v porozumění toho, co „zdravý selský rozum“ protě nebere.

            Odpověď
            • Pracovat na sobě je jistě záslužné:
             „Ne cos získal, co jsi dal,
             to tě chválí, nebo haní.“
             I o tom je, co je člověk. Prací na sobě získává a získané dary užívá (nějakým způsobem – „po ovoci poznáte je“).
             Není to o „zdravém selském rozumu“ … (přijde mi to jako nepatřičný výraz)
             Z nějakého důvodu jsme zasazeni v tomto světě (každý máme své místo, svou práci), v tento čas
             a dnes stejně jako před třiceti lety
             souhlasím se Zdislavou, která napsala: „My víme, proč jsme sem přišli“.

          • Ten mesiac „tam“ iste stále bude, pretože z tých miriád očí sa vedome naň stále niekto díva, aj keď ja odvrátim zrak :-)

           Odpověď
           • To sice ano, ale ten Měsíc svítí a je tam pouze pro ty, kdo se na něj zrovna dívají a jsou navyklí onen vjem světla chápat, jako odraz Slunečního záření od povrchu měsíce. Samotné světlo potřebuje na něco dopadnout a něco ozářit – bez toho se jedné pouze o neviditelné proudy „kvant“ (- což již dobře vysvětluje dnešní Kvanková Fyzika). A zda vlastně veškeré Atomy a jejich Elementární Částice nemají „kvantovou povahu“? V názorném a populárním příkladě z lidské praxe: Když Španělští „Conquistadores“ připluli a zakotvili nedaleko břehů Jižní Ameriky a pomocí člunů se dostali na pláž, přivítali je domorodci, kteří kroutili hlavami, jak se v tak malých člunech mohli Španělé plavit oceánem. Nedokázali zrakem rozpoznat a uvidět veliké zakotvené Evropské lodě, které tam prostě pro ně „nebyly“… až po dlouhé době snahy a protírání si očí, těmto se začaly zjevovat mlhavé a stále jasnější obysy nedalekých plavidel. Na co jsme zvyklí – to vidíme. Je hladina vody Oceánu „živá“? Nesmysl, že? Pár-měsíční pobyt v tradiční komunitě Austalských domoroců i mnohému Evropanovi pomůže uvidět a pochopit, že voda Oceánu živá je. Co vlastně není živé? Mnohem účinnější, než posuzování pomocí Rozumu, nebo Víry, je bezprostřední zkušenost, nezatížená představami, názory a pověrami. Stejně, jako pro Jiho-Americké domorodce neexitovaly veliké a nepředstavitelné lodě, tak ani pro Evropany neexistuje živá voda kolem Austrálie… protože „zvyk je železná košile“ a současně i „svěrací kazajka“. Jsme zvyklí vidět Měsíc na noční obloze? Nemůže tomu vlastně být zcela jinak? Co nevidíme, tomu nevěříme. A co vidíme, tomu věříme. Co si myslet o tom, že ve vědeckém světě je stále více akceptováno, že Vesmír a Svět jsou vlastně gigantickým „Hologramem“? Nechceme se tímto a podobným, my „pohodlně malí“, zabývat?

            Odpověď
          • Myslím že je třeba se držet toho co je, a ne toho co není.
           A proto je třeba pátrat jaká ta objektivní pravidla jsou, a jaká jsou jen iluzorní, nebo platná jen v rámci nějakého podsystému objektivní reality.

           Jistě že měsíc by zmizel když by zmizely odevšud informace o něm, to je MIM. Ale to se nestane jen tak. Kvantová fyzika je zajímavá a v mnohém poodhalila kus reality, ale nehledal bych v ní popis nebo metodiku popisu všeho.

           Odpověď
        • No, jo „fantazii se meze nekladou“, je důležitá potřebná …
         Sny mohou být reakcí našeho podvědomí, mohou být prorocké, upozorňovat na to, co jsme přehlédli … určitým stupňěm vývoje i cvičením se dají řídit …
         Jenomže, ještě se neumím živit pránou, neovládám teleportaci, cestování v čase,… „možná jen proto, že si myslím, že to všechno neovládám“,
         ale „Ještě jsem neviděl filozofa, který by trpělivě snášel bolesti zubů.“ (autora si nepamatuji).
         A to všecho nesvedčí proti tomu, že je svět jako matrjošky – neustále probíhající procesy vložené do sebe a sebe vzájemně ovlivňující.
         Ten ukopnutý palec sakra bolí, mohla bych, eventuelně, možná, přenést vědomí (jako tulák po hvězdách)
         nevrátit se, vrátit se
         a mezitím palec třeba uhnije … umím zvolit kam „po hvězdách“ a proč?
         Z mého pohledu jsou to nepraktické spekulace a raději postupuji od „zvládání základních počtů ke složitějším s porozuměním algoritmů úloh“ …
         tj. od toho, co jsem schopná pobrat, strávit do morku kostí tak, aby se to stalo mou součástí
         a tak pokračovat.
         Jsem realista a k čemu mi jsou informace, které jsou v praxi nevyužitelné?
         Jistě, jsou to dejme tomu možnosti o kterých můžu vědět, ale bez „prokousání základními počty“ je neumím využít v praxi …,
         tak beru krok, za krokem (lopotné práce) s tím, čeho je mi s Boží milosti dovoleno pochopit i v praxi použít.
         Mantra „za pět korun“ prostě nefunugje.

         Odpověď
     • Hoci Ilúzia je vlastne skreslená alebo neúplná predstava o Realite, tak aj Ilúzia je druhom Reality. Takže každopádne žijeme v Realite, navyše v mnohom zdieľanej mnohými „očami“, len sa ešte máme o nej veľa čo učiť. Mimochodom, kvôli tomu tu aj je, aby sa Pozorovateľ od Reality učil, a myslím že vďaka tomu spoznával Stvoriteľa ako aj seba.

      Odpověď
  • Samozřejmě, že to, co píše Pěskova, se nedá brát vážně. Ruským slovem se to nazývá „стёб“ (ironické přehánění, vedoucí až k absurditě).
   Otázka, kdo na ní má větší vliv, jestli rozvedený a nežijící s ní otec nebo její matka, se kterou dcerka žije ve Francii.
   Každopádně, útok na blízké okolí Putina je útokem na něho samotného.

   Odpověď
   • Presne v duchu-Útok na kráľovho vojaka je útokom na samotného kráľa.
    Aby nedošlo k nedorozumeniu. Nepokladám Putina za kráľa či cára, len tá veta mi utkvela v pamäti z filmu Statočné srdce.

    Odpověď
 6. Dobre im to… (a tentoraz doslova)
  Vraj polyamorná feministka. Kto ešte nemá nejakú čudnú nálepku, nech sa prihlási.
  https://www.aktuality.sk/clanok/633920/mat-10-partnerov-je-normalne-a-svet-bez-viery-by-bol-ovela-lepsim/

  Títo stendapisti sú evidentne mor.

  Odpověď
  • Oracle 911 19.10.2018 o 14:16

   >Dobre im to… (a tentoraz doslova)

   Iste, žiaľ na účet pracujúcej väčšiny…

   Odpověď
  • Ale je to aj ukazka toho, ako sa nam rozvija jazyk. Ze „polyamorna feministka“. To ma zvuk a odbornost. A volakedy by sme povedali, ze ku..va.

   Ale teraz vazne. Maju to tito ludia rozni poly… a trans… tazke. Viem o com hovorim. Sam som transfinancial. To znamena, ze vo vnutri mam osobnost miliardara, ale narodil som v tele obycajneho priemerneho cloveka. Nielen ze tym trpim, ale som aj diskriminovany. Zdravotna poistovna mi nechce preplacat naklady na milionarsky zivotny styl. A to ani neziadam ziadnu drahu operaciu. Asi sa obratim do Strassburgu. :-)

   Odpověď
   • Davno som sa tak dobre nezasmial, sto bodov mas Kammerer!

    Odpověď
    • Přidávám se. Nejlepší a jedině možné zhodnocení. Degenerace společnosti v přímém přenosu.

     Odpověď
   • :-D

    Odpověď
  • Kulich, najskôr som to ani nečítal. Ale plne súhlasím s charakteristikou, že dobre im to ….(a tentoraz doslova)
   Potom som to zbežne prebehol… ten Kovačič je riadny hnoj. Len je ten hnoj v oblečený v drahom obleku.
   Podsúvať videnie sveta v štýle ona nič nemá proti veriacim a monogamným, len by bolo lepšie žiť v štýle páriť sa ako králiky, nič nerobiť a parazitovať. A nič nemá a „toleruje ich“ lebo jej videnie sveta ešte neprešlo do ďalšej fázy Overtonovho okna. Potom skončí „tolerancia“ a slušní ľudia budú ničení otvorene.

   Odpověď
 7. Fiškálna apokalypsa- Oriho článok
  https://oracle911blog.wordpress.com/2018/10/19/fiskalna-apokalypsa/

  Odpověď
  • Stručné, úderné – až mám z toho mrazení v zádech …

   Odpověď
   • Oracle 911 19.10.2018 o 9:41

    Ďakujem za pochvalu. :)

    Odpověď
    • Ori-dobrý članok , Len 1prípomienka-Nie 16ročný ale ten mladík mal 18r. a prvé zmienky písali , že 22r.
     inak nemám žiadne výhrady :) ale chvála len
     http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-66/#comment-168006
     https://russian.rt.com/russia/article/564821-vzryv-kerch-kolledzh

     Odpověď
  • Ori, ak by si chcel presný Putinov citát, môžeš použiť niečo z tohto:

   …мы не можем быть инициаторами этой катастрофы, потому что у нас „…нет превентивного удара. Да, в этой ситуации мы как бы ждем, что в отношении нас кто-то применит ядерное оружие, сами ничего не делаем. Ну да. Но тогда агрессор все равно должен знать, что возмездие неизбежно, что он будет уничтожен. А мы – жертвы агрессии, и мы как мученики попадем в рай, а они просто сдохнут, потому что даже раскаяться не успеют“.

   „…my nemôžme byť iniciátormi tejto katastrofy, pretože nemáme (*v doktríne*) preventívny jadrový úder. Áno, v tejto situácii akoby čakáme, že voči nám niekto použije jadrové zbrane, sami nič nerobíme. No dobre. Potom ale aj agresor musí vedieť, že odplata je nevyhnutná, že bude zničený. A my, obete agresie, my ako mučeníci prídeme do raja, a oni skrátka zdochnú, pretože nestihnú ani ľútosť“.

   Odpověď
   • oprava: malo byť „nemôžeme“ (nie nemôžme)

    Odpověď
   • Oracle 911 19.10.2018 o 22:11

    Vďaka.

    Odpověď
   • A ja som si všimol, že na tejto vete sa publikum trochu smialo, ale Vladimír Putin sa nezasmial.

    Odpověď
 8. Pod videem na Seznam zprávy je hlasování: Bojíte se, že Istanbulská úmluva, o které kázal u sv. Víta Petr Piťha, ohrožuje rodinu?
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/provokativni-kazani-v-katedrale-sv-vita-hrozi-rozvrat-tradicni-rodiny-58572?seq-no=14&dop-ab-variant=&source=clanky-home&autoplay=1

  Odpověď
 9. Zighartice 18.10.2018 o 9:54

  Omlouvám se za včerejší zveřejnění mé predikce do platformy diskuse, jež se bude týkat nové virové mutace chřipky A (H1N1), (H1N5) a která byla následně odstraněna.

  Odpověď
 10. Roky se Amerika přesvědčovala, že si nepřeje nic jiného, až se ukázalo, že si to přeje jen levicová část její intelektuální elity. Nekorektní pravda o politické korektnosti je venku: Američané si myslí, že představuje zásadní potíž. A nechtějí ji.
  https://zpravy.idnes.cz/usa-studie-harvard-politicka-korektnost-ffu-/zahranicni.aspx?c=A181017_123958_zahranicni_mesz#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zahranicni&utm_content=main

  Odpověď
  • Oracle 911 17.10.2018 o 23:15

   Ja vidím to isté, takže závery sú správne.

   Odpověď
  • Myslím , že na to , co zřejmě v tvrdé variantě bude představovat emerická „perestrojka“ prostě politická korektnost nebude mít šanci. Že by příprava ?

   Odpověď
   • Oracle 911 18.10.2018 o 11:03

    To tých postihnutých zomelie, otázka je len koho ešte.

    Odpověď
 11. 28. 10. 2018, 14.00 – 15.00 hodin
  Evropská třída, Praha 6
  http://prehlidka2018.army.cz/
  https://www.youtube.com/watch?v=2Rc6u-ixyLY
  - opet budu policajti na kolech a aj hasičský zbor doplnovat počet ludi aj techniky
  v „páradnej“ vojenskej prehliadke …
  -je to stále vojenská prehliadka ?
  např. hasiči, policisté a záchranáři, či příslušníci Celní správy

  Odpověď
  • Doufám, že bude alespoň na slušné úrovni.

   Odpověď
 12. Viem, aké dezinfo poskytuje Full_Ford, naposledy vypustil niečo takéto:

  „dostali sme naliehavú správu zo zdrojov FSB o pokuse o prevrat tento [uplynulý] víkend proti prezidentovi Vladimírovi Putinovi. Podľa zdrojov, veľký krok proti ukrajinskej autonómnej oblasti Donbas „Rothschildovými jednotkami“ by viedol k „obrovskému sporu vnútri ruského generálneho štábu s ministrom obrany Sergejom Šojguom, podporujúcim bývalého šéfa [Ruskej tajnej služby] FSB a tajomníka Bezpečnostnej rady Ruska, Nikolaja Patruševa ako nového vodcu Ruska“, uvádzajú zdroje. Putin však bol evakuovaný z Moskvy, za podpory „troch vlasteneckých generálov“ a prevrat bol odvrátený s pomocou ruských špeciálnych jednotiek, hovoria zdroje.

  Táto predbežná spravodajská správa môže byť spojená s nasledujúcou správou CIA, ktorá tvrdí, že „viacerí svetoví vodcovia boli povolaní do Ruska na stretnutie s Putinom, zo SŠA však nikto neprišiel. Nebolo im dovolené zúčastniť sa. Čo plánuje Putin so zvyšnými svetovými lídrami?“

  Ohlásený pokus o prevrat je v zhode s náhlym nárastom bojov na východnej Ukrajine, ako to uvádzajú viaceré príspevky regionálnych správ (odkaz1, odkaz2).

  Odpověď
  • A ďalej?

   Odpověď
   • Čo ďalej? Ak máš záujem, prečítaj si jeho celý článok.

    Odpověď
 13. Chcela som sa len spýtať, v pondelok má začať 3 séria Spjaščich, teraz neviem, bude to niekde na nete, v telke, alebo len v kinách? Vďaka

  Odpověď
 14. více-premér Krymu bol zadržaný v Moskve – pre podozrenie z korupcie a machinácie z rozpočtom pri projektoch výstavby a rekonštrukcie ciest
  https://russian.rt.com/russia/news/564819-vice-premer-kryma-zaderzhan

  Odpověď
 15. Pytam sa potomka prvaka, ci ten chlapcek, ktory ho dnes zdravil s nim sedi v lavici. Povedal mi, ze ano, ale ze uz spolu nesedia. Ja ze preco? A on ze ich striedaju kazdy tyzden. Teraz sedi s nejakym dievcatom.

  Pretrhnut vsetky vazby, kolko sa len da, bola moja prva reakcia. Samozrejme pod ruskom boja proti sikane. No hlavna vec, ked sa sikana deje hlavne mimo skolu, nie v nej.
  Som zvedavy, ci to presadzanie robia aj vo vyssich rocnikoch.

  Ake su vase skusenosti?

  Odpověď
  • ano, každý týden mohou sedet s nekým jiným, i na stredni skole

   Odpověď
  • My na střední seděli, kde zrovna bylo místo, ale logicky skoro vždy s těmi samými kamarády.
   - Což není aaaaž tak dávno.

   Jinak až do 9. třídy jsem vždy seděl s někým dlouhodobě.
   - Což už je trošku déle.

   Odpověď
  • Shodou okolností o tom byl nedávno článek na internetu, podle titulku mi hned nedošlo, o co se jedná. Když jsem uviděla „přesazovat či nepřesazovat“, naskočila mi z nějakého důvodu střídavá péče (a to je taky pěkná obludnost…)

   https://www.rodicevitani.cz/rodina-a-skola/prava-a-povinnosti/presazovat-deti-ci-nepresazovat-otazka-ktera-rodicum-zveda-krevni-tlak-hlavolam-ma-vice-reseni/

   Odpověď
   • Vdaka vsetkym za criepky do mozajky. Dieta to zatial vnima pozitivne, ale dufam, ze mu to nezabrani najst si dlhodobejsie priatelstva. Budem to pozorovat.

    Odpověď
    • Presadzovanie možno rieši čiastočne problém šikany, na 2 strane ide proti prirodzenosti. Tá hovorí o tom, že každý si k sebe aj v rámci kolektívu vyberá seberovného. proste podobné sa priťahuje. Keď som bol ja v škole, proste sa to v krátkej dobe utriaslo, my sme sa popresádzali a 8 rokov sme sedeli na tých istých miestach – vedľa seba sme mali najlepších kamarátov. Na 2 strane, nikdy sme nemali ani som nezažil v škole násilnú šikanu. Bolo to u nás niečo nemysliteľné a absurdné. Akurát boli niektorí s ktorými sme sa moc nebavili ani sme ich nebrali moc „do partie“ Ale aj oni sa popárili a teda nebol problém.

     Odpověď
     • Putinovec 18.10.2018 o 8:45

      U Nás to fungovalo tak,že se celek postavil za jedince.V případě potřeby i tak,že agresor z jiné třídy dostal na budku.Když byla nějaká nespravedlnost,projevila se svornost.

      Odpověď
    • Trochu to smrdí sociálním inženýringem vštěpovaným od mala. „My“ určujeme Tvé sociální vazby. Součást ovládacího algoritmu. Doufejme, že děti jsou dostatečně imunní k této potenciální zvrácenosti.

     Odpověď
   • Presadzovanie možno rieši čiastočne problém šikany, na 2 strane ide proti prirodzenosti. Tá hovorí o tom, že každý si k sebe aj v rámci kolektívu vyberá seberovného. proste podobné sa priťahuje. Keď som bol ja v škole, proste sa to v krátkej dobe utriaslo, my sme sa popresádzali a 8 rokov sme sedeli na tých istých miestach – vedľa seba sme mali najlepších kamarátov. Na 2 strane, nikdy sme nemali ani som nezažil v škole násilnú šikanu. Bolo to u nás niečo nemysliteľné a absurdné. Akurát boli niektorí s ktorými sme sa moc nebavili ani sme ich nebrali moc „do partie“ Ale aj oni sa popárili a teda nebol problém.

    Odpověď
  • u syna v škole napr. na prestavku nesmu deti vychadzať von z tried a ked som sa opytala ako si to predstavuju ,že deti tam sedem hodin musia byt zavrete…odpoved bola …vraj sa „zgrubuju“ (siedmaci) a aj z tychto skupín môže vystat šikana iných ,dovodov bolo viac,ked som sa ohradila ,že nech daju na chodbu dve učiteľky ako dozor a nie jednu ,ktorá nestiha prejst chodbu a kontrolovať ,tak sa na mna oborila jedna matka ,že ako si to predstavujem ,učiteľka ma pravo na oddych a deti ked su vychovane slušne ,tak nemaju tendencie robiť zle veci….nemala som šancu reagovať späť,lebo učiteľka si to začala odvovodnovat ,čo chapem ,maju nejake predpisy a ona aj keby chcela ,tak to nezmeni… a blabla…takže tema išla do stratena-na tento podnet reagujem každy rok….bezvysledne….

   Odpověď
 16. 10 ľudí zomrelo pri výbuchu plynu na polytechnickej vysokej škole v Kerči
  https://russian.rt.com/russia/article/564821-vzryv-kerch-kolledzh

  Odpověď
  • ďalších 50 ľudí je zranených – o tom informovalo Krymské medicínske centrum

   Odpověď
 17. Veľmi by ma zaujímalo, čo sleduje Nikolsonka svojimi krokmi a zároveň, prečo jej je dovolené toľko.
  … podáva trestné oznámenie na Danka, kvôli rigorózke https://www.hlavnespravy.sk/nicholsonova-podala-trestne-oznamenie-pre-rigoroznu-pracu-andreja-danka/1552620
  … žiadala okamžitý odchod šéfky spravodajstva Petry Stano-Maťašovskej, čo sa jej aj podarilo atď.

  Odpověď
  • Andrea, Nicholsonka nema mozog, iba antenu, takze treba patrat po dialkovom ovladaci.a tom, kto ho drzi a preco. Cize sledovat proces, a ten sa vola odvsivavenie RTVS, ktory zacal a logicky sa cudzopasnik brani. Henta maturantka je toko prejavom.

   Odpověď
 18. Predražená kampaň vlády za štátne peniaze? -Oriho článok
  https://oracle911blog.wordpress.com/2018/10/17/predrazena-kampan-vlady-za-statne-peniaze/

  Odpověď
  • Len by som upresnil, že nie je celkom pravda:
   „Štát žije prevažne z daní firiem a živnostníkov (príjmy štátnych podnikov nespomínam).“

   Keď berieme dane z príjmov, ako príjem do štátneho rozpočtu, tak daň zo závislej činnosti (ktorú platia zamestnanci) je cca 50:50 s objemom dane z príjmov právnických osôb.
   Ale hlavným príjmom ŠR je DPH a tú platia „koneční spotrebitelia“, teda zasa hlavne „obyčajní ľudia“.
   https://www.financnasprava.sk/sk/infoservis/statistiky/plnenie-statneho-rozpoctu

   Odpověď
   • Oracle 911 17.10.2018 o 8:51

    DPH platia aj firmy, ktoré neplatia DPH, takže je to skôr 45:55 pre FO:PO.

    Odpověď
 19. V Nemecku sa toho posledné dni deje až-až, toto je len malý výcuc z HS:

  9.10. Došlo k zadržaniu podozrivého z prípadu vraždy bulharskej novinárky Marinovej, Bulhara v nemeckom meste Stade západne od Hamburgu na základe európskeho zatykača. Prokuratúra uviedla, že bude vydaný do Bulharska v priebehu nasledujúcich desiatich dní.

  11.10. Vláda Nemecka nemieni ani v budúcnosti šetriť na podpore imigrantov. Ďalšie miliardy potečú na ich opateru, ich vzdelávanie a ich vreckové. Nazýva sa to “integrácia utečencov” a ako oznámilo ministerstvo financií, v najbližších rokoch je na to v zákone naplánovaných 6,85 miliardy eur. Plánované je to na minutie v rokoch 2019 až 2022. Ministerstvo financií Nemecka popri tom popiera informácie, ktoré sa zjavili v určitých novinách, že vládna veľká koalícia chce v danom období minúť na imigrantov oveľa viac, a to až 15 miliárd eur. Taká suma bola pravdepodobne pôvodne plánovaná, teraz je v zákone “len” polovica a druhá sa zrejme bude prelievať inými kanálmi. Lebo peniaze do Afričanov liať treba.

  11.10. Po náraze tankeru do mostu vedúceho cez kanál Rýn-Herne v meste Castrop-Rauxeli v nemeckej spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko prišiel vo štvrtok o život kapitán plavidla, 50-ročný občan Nemecka.

  11.10. Nemecký prezident Frank-Walter Steinmeier, ktorý je na návšteve Grécka, sa vo štvrtok v Aténach ospravedlnil občanom tejto krajiny za hrôzy 2. svetovej vojny, ktoré napáchali nemeckí nacisti. Atény nedávno signalizovali, že chcú opätovne požiadať Nemecko o vyplatenie ďalších vojnových reparácií. O tejto otázke by mal rokovať grécky parlament koncom tohto roka. Parlamentná komisia poverená úlohou preskúmať možnosť vojnových reparácií v roku 2016 dospela k zisteniu, že Nemecko by malo Grécku vyplatiť ešte 270 miliárd eur. Nemecko to odmieta a argumentuje, že otázka vojnových reparácií už bola uzatvorená.

  12.10. horí luxusný nový vlak – ICE rýchlovlak na trase Frankfurt-Kolín – dôležitá vlaková trasa je zablokovaná a dočasne bola zablokovaná aj diaľnica A3 vedľa trate.

  14.10. nemecký autobus narazil do kovovej dopravnej značky na hlavnej ceste v južnom Švajčiarsku. Autobus v čase nehody pri obci Sigirino, na hlavnej ceste A2 neďaleko Lugano, smeroval na juh. Cesta A2 je súčasťou hlavnej trasy zo severnej Európy do Talianska cez Alpy. Cesta uzavretá.

  14.10. Zahynuli traja ľudia po tom, ako ich zasiahlo malé lietadlo Cessna, ktoré sa pokúšalo znovu vzlietnuť, keď mu nevyšiel pristávací manéver. Nenabralo však dostatočnú výšku, prerazilo bariéru a zasiahlo spomínanú trojicu. Krajina Hesensko, malé letisko na hore Wasserkuppe pri meste Fulda.

  14.10. Merkelová rokuje s bývalým ukrajinským premiérom Arsenijom Jaceňukom, čo znepokojiilo súčasné vedenie Ukrajiny a hlavne Porošenka. Formálne pre médiá sa uvádzalo, že témou debaty bola finančná podpora Ukrajiny zo strany Západu a stav nemeckého kapitálu na Ukrajine.

  15.10. V Berlíne zomrel 8-ročný chlapec čečenského pôvodu, po tom, čo ho do hlavy zasiahol kus dreva vyhodený z bytového domu. Chlapec sa bicykloval v priestranstve pod budovou. Dieťa, ktoré s ním bolo tiež na bicykli utrpelo len zranenie ruky.

  15.10. Hamburg – Nemecko pripravuje deportáciu Maročana odsúdeného za pomoc trom samovražedným atentátnikom počas teroristických útokov z 11.
  septembra 2001 v USA.

  15.10. V Kolíne nad Rýnom uzatvorili v dôsledku rukojemníckej drámy niekoľko častí hlavnej železničnej stanice. Muži zákona takisto uzatvorili aj námestie Breslauer Platz v okolí stanice. Bola obmedzená aj prevádzka stanice. Policajná akcia na stanici, ktorá je jedným z najvýznamnejších železničných uzlov v Porýní, prakticky takmer úplne ochromila železničnú dopravu v okolí mesta, ale aj mestskú hromadnú dopravu v lokalite a vynútila si odklonenie mnohých súprav. Cez stanicu prechádza denne okolo 1300 vlakov, ktoré môžu prepravovať celkove až 280.000 cestujúcich. Kölner Stadt-Anzeiger s odvolaním sa na bezpečnostné kruhy priniesol podvečer informáciu, že páchateľ hovoril po arabsky a zmieňoval sa o teroristickej organizácii Islamský štát (Podozrivého zatiaľ oficiálne neidentifikovali. Polícia v pondelok večer oznámila, že našli doklady 55-ročného Sýrčana, ktoré “s veľkou pravdepodobnosťou” patria útočníkovi. Medzi dokladmi bolo aj povolenie na pobyt v Kolíne do polovice roku 2021.) Zo stanice previezli do nemocnice ďalšie zranené dievča, potvrdili medzičasom policajné zdroje. Zrejme ide o 14-ročnú tínedžerku, ktorú podľa spravodajskej televízie n-tv polial útočník v prevádzke siete rýchleho občerstvenia neďaleko staničnej lekárne horľavinou a následne ju podpálil. Súvislosť medzi oboma akciami muža je predmetom vyšetrovania.

  16.10. Najmenej 13 ľudí utrpelo v utorok zranenia v dôsledku úniku jedovatej kvapaliny na juhozápade Nemecka. K úniku nebezpečnej látky došlo vo firemnom areáli v obci Sternenfels v spolkovej krajine Bádensko-Württembersko.

  Odpověď
  • Válečné reparace, požadované některými „soudruhy“ v EÚ po Německu , se jeví jako nesmyslný požadavek. Ale v určité chvíli,pokud se nadnárodní řízení rozhodne, mohou vytvořit drtivý svěrák pro tuto zemi. A ta bude poslouchat. Je na velení zvenčí už zvyklá.

   Odpověď
 20. Můžete mi někdo vysvětlit proč ten p. ZEMAN neustále dáva munici svým odpůrcům? Nějak to nechápu. Přece musi vidět jak ho to oslabuje. Já ho volil, ale znovu už to neudělam přestal pro mě být akceptovatelný a měl by jasně označit svého nástupce (stínový) ať nám příště nesedí na hradě někdo z Havlerky!! Už mě fakt lidsky štve bohužel.

  Odpověď
  • Putinovec 16.10.2018 o 14:33

   Pokud budete s chladnou hlavou analyzovat situaci po výroku,tak zjistíte že je to jen šimrátko proti bahnu ,které se nese od těch skutečných obyvatel kavárny.Kdo to porovná, ten si může udělat obrázek.

   Odpověď
   • To ano, ale mohl by své názory prezentovat důrazně a energicky bez zbytečných vulgarit, jako chápu, že prakticky nazývá věci pravými jméný a jsou to defacto Zm*di, také si to myslim, ale v jeho úřadě je volit slova na místě, zbytečně si komplikuje již tak komplikované vztahy s voliči a nevoliči. Bohužel je mnoho lidi co neuráži Prezidentovy názory, ale forma jejich prezentace. Myslim si, že se zbytečně vystavuje útokům. No vím, že to má na háku jelikož je to jeho posledni období. Ale čekal bych že vice obnaži před lidmi ty Konkrétní zm*rdy a ukáže na ně prstem a iniciuje např. Stiháni apod. Ale to on neudělal zatim. Takže jaká je jeho role? Má být rozbuškou nebo čim nějak přestávám chápat jeho strategii… Diky

    Odpověď
    • Obnažení před lidmi, on to dělá tak, že se obnažují sami

     Odpověď
    • Putinovec 16.10.2018 o 17:31

     Funguje na principu Pavlovova reflexu.Vydá ton a smečka slintá.Je na ostatních lidech,co si z toho vyvodí za obrázek.A proč by jim Zeman měl něco zakazovat,nebo je trestně stíhat?Pokud nepřítel činí chybu,tak mu v žádném případě nebudu překážet.

     Odpověď
     • Myslím si, že tratí na popularitě a svými výroky posiluje jeho odpůrce a dává jim náboje. Lidi pak volí ODS a jim podobné, ale ano účast 15% ve volbách by mělo automaticky znamenat nezplatnění voleb. Je jasné že většinou volí lidé, kteří jsou disciplinovaní voliči, což je ANO, ODS apod. A za to zhnusení lidí politikou, mohou i částečně výroky p. Prezidenta a neustále reakce jeho odpůrců. Jako já si myslím, že se věci vůbec nelepší, naopak to čím dál více směřuje k „ukrajině“ a to jen proto, že nemáme žádné kádry a lidi volí, piráty podobné… A vůbec k čemu máme nějaký senát? Už dávno tento zbytečný institut měli zrušit… Jsem vážně znechucený situací v ČR, ale řešení nevidím bohužel. Krom radikální změny socio-ekonomického systému. RESTART…

      Odpověď
      • Putinovec 16.10.2018 o 19:05

       Radikální?Radikální řešení může rozhoupat lodku natolik,že se potopí.Podobně houpají lodkou na Ukrajině.Chceme tady mít Ukrajinu?

       Odpověď
       • Samozřejmě, že nechceme. Já si přeji žít v klidu a míru.

        Odpověď
  • Pomohu si slovy Švejka polnímu kuratu Katzovi: „Cítil jsem, že vaše kázání potřebuje alespoň jednoho polepšeneho hříšníka“.

   Odpověď
 21. Oracle 911 15.10.2018 o 23:39

  Slniečkári hlavne z tí z demokratickej strany sú fakt na hlavu. Istá senátorka o sebe tvrdila, že je Indiánka, nakoniec vysvitlo, že Indiákou je z 1/1024 t.j. jej indiánsky predok žil pred 10 generáciami, a to znamená, že má v sebe menej indiánskej/farebnej krvi ako priemerný Američan:
  https://www.zerohedge.com/news/2018-10-15/elizabeth-warren-scalps-herself-dna-gambit-backfires
  https://www.zerohedge.com/news/2018-10-15/elizabeth-warren-releases-dna-results-proving-she-part-native-american

  Odpověď
 22. Školák šířil mezi dětmi intimní video přítelkyně, před vězením ho spasila hloupost

  Nemá tolik rozumu, aby si uvědomil škodlivost svého činu. Tento závěr soudních znalců zachránil od trestu 16letého mladíka z Klatovska, kterého policie vyšetřovala za zveřejnění choulostivého videa své o dva roky mladší přítelkyně. Ta se natočila při masturbaci a on záběry, které mu poslala, rozeslal dětem ve škole, kam oba chodí.

  https://www.novinky.cz/krimi/486114-skolak-siril-mezi-detmi-intimni-video-pritelkyne-pred-vezenim-ho-spasila-hloupost.html

  Nechci ani tak rozebírat samotný zločin, jakožto spíše nebezpečný precedens, který by zde mohl vzniknout tím, že 100% vinný se z trestu vyvlékl tím, že byl označen za mentálně zaostalého.
  Zde se otevírají nebezpečná dvířka, která je třeba rázně zabouchnout.

  Odpověď
  • Souhlas. Volební právo by jim v16 dali, ale za vědomě spáchaný přečin nevinu.

   Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>