Mimo téma

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. Případová studie incidentu namířeného proti prezidentovi ČR během voleb

  http://www.exanpro.cz/udalosti-a-jevy-ve-svete/382-pripadova-studie-incidentu-namireneho-proti-prezidentovi-cr-behem-voleb

  Odpověď
 2. Nevíte někdo adresu těch pochybných stránek, co „vyvracejí dezinformace o Drahošovi“? Mělo to v názvu něco s pravdou.

  Odpověď
  • Jednou na mě reagovala tato stránka.
   https://www.facebook.com/pg/instantfavorite/about/?ref=page_internal

   Odpověď
  • Je to tady: https://www.popravde.cz/

   a ještě tu: https://www.facebook.com/cemper.jan/posts/1863846033639287?hc_location=ufi

   Odpověď
   • díky

    Odpověď
   • Klikol som na stránku popravde.cz, lebo som chcel nájsť jednu konkrétnu vec. A ani tu som ju nenašiel. Ide o to, že zástancovia Drahoša uvádzajú, že ako vedec má na svojom konte veľa objavov a patentov. Jeho kritici tvrdia, že na všetkých patentoch je len spoluautorom, že vecne sú vcelku „o ničom“, a dokonca že bol pripisovaný do autorských kolektívov násilím. (Násilím voči tým kolektívom, nie voči nemu.)
    Na to býva ako reakcia uvádzané, že je to ohováranie a nie je to tak, on je špičkovým výskumníkom. Čakal by som, že jeho obhajcovia uvedú ako jednoznačný argument aspoň jeden konkrétny patent, alebo objav, ktorý spĺňa kritériá, ktoré mu sami pripisujú. Nehovorí sa, že by robil napr, tajný výskum pre armádu, tak by to nemal byť problém. Nikdy zatiaľ som ale taký argument nevidel. Ani stránka popravde sa k tejto téme nevyjadruje.
    Z toho mám ako pozorovateľ dojem, že asi naozaj nie je čo uviesť.

    Odpověď
 3. Dobrodružství diplomacie
  Satanovský s Kornějevským si do svého pravidelného rozhlasového pořadu „Od dvou do pěti“ pozvali Marii Chodyňskou – vedoucí politického referátu stálého zastoupení RF při OSN v Ženevě – a bylo co poslouchat.
  https://poznamkypanabavora.wordpress.com/2018/01/19/dobrodruzstvi-diplomacie/

  Odpověď
 4. Ti co připravovali Drahošovi čisté lustrační osvědčení byli příliš aktivní a vymazali i to co neměli.
  http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/5947-martin-rulf-chybicka-se-vloudila-pane-profesore-ze-ano-pane-drahosi

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>