Mimo téma

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. :-) Španielku stretla nečakaná sláva, podobá sa totiž Trumpovi
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/467539-spanielku-stretla-necakana-slava-podoba-sa-totiz-trumpovi/

  Odpověď
 2. Socializmus na tanieri: Ľudí sa zmocňuje nostalgia za potravinami spred roku 1989
  Čím viac sa spoločnosť vzďaľuje roku 1989, tým väčšia nostalgia sa zmocňuje ľudí, ktorí ho zažili na vlastnej koži, za potravinami oných čias.
  https://zurnal.pravda.sk/spolocnost/clanok/466786-socializmus-na-tanieri/

  Odpověď
 3. Čo za zvrátenosť? Kauzu chlapčeka ktorý umiera som nesledoval, len evidoval ale na toto už nemám slov. Čo za hovädá?
  https://www.hlavnespravy.sk/bude-barbarstvo-dokonane-alfie-musi-ostat-v-nemocnicnej-izbe-kym-neumrie-rozhodli-sudcovia-nesmie-mu-byt-poskytnuta-ziadna-pomoc/1385518

  Odpověď
  • Len pripomínam že Taliansko chlapcovi udelilo dokonca občianstvo aby ho dostalo zo spárov anglických súdov a mohol sa liečiť v Taliansku. Rozumie niekto tomu o čo ide?

   Odpověď
   • Oracle 911 26.4.2018 o 7:19

    Čakal si snáď niečo iné od elít Anglosasov?!
    Ostatne tento prípad veľmi dobre poslúži na ich odpis…

    Odpověď
  • Pjakin nedávno vysvětlil vztah Anglosasů k dětem

   Odpověď
 4. panenka skákavá, toto je zase čo??
  „Ruská státní televize lživě prezentovala zákulisní fotografie štábu z natáčení mého filmu z roku 2016 jako údajný důkaz toho, že videa lidí vystavených chemikáliím při útoku na syrské město Dúmá ve východní Ghútě zinscenovali povstalci. V rozhovoru pro agenturu AP to řekl syrský režisér Humám Husarí. Reportáž ruské televize označil za „zoufalý a trapný pokus popřít útok na Dúmu, který se očividně stal“.
  ahranicni.eurozpravy.cz/evropa/222080-moskva-zneuzila-zabery-z-nataceni-filmu-chtela-dokazat-ze-chemicky-utok-v-dume-zinscenovali-povstalci/

  Odpověď
 5. NicNezNula 25.4.2018 o 19:28

  Když jsem cestoval „prstem po mapě“, tak jsem zjistil, že do Barnaulu a zpět by se dalo patrně nejlevněji dostat přes zpáteční letenku do Novosibirsku cca za 8t + 3,5h cesta vlakem (sem a tam z Novosibirsku do Barnaulu za max. 1000 Kč, ale spíše méně), tedy zhruba 9t oproti zpáteční letence přímo do Barnaulu za 13,5t. Tak nevím, jestli byla moje úvaha přibližně správná. Samozřejmě taková cesta je pak náchylnější na nedodržení nějakých termínů a prodložení celkové doby atd.

  Odpověď
 6. pozvanie na koncert Praha Ruské stredisko 30.4. v 18 h
  *Дорогие друзья!*
  *Приглашаем 30 апреля в 18:00 на концерт Академического хора Нижегородского
  лингвистического университета им. Н.А. Добролюбова, который пройдет в
  Большом зале РЦНК в Праге в рамках европейского турне хора. *

  *Этот народный коллектив России существует уже 25 лет. За это время
  он неоднократно участвовал в международных конкурсах и фестивалях в
  Австрии, Германии, Франции, Испании, Венгрии, Польше, Словакии, неизменно
  завоевывая призовые места и гран-при. *
  http://rsvk.cz/blog/2018/04/24/kontsert-akademicheskogo-hora-nizhegorodskogo-lingvisticheskogo-universiteta-im-n-a-dobrolyubova/
  http://rsvk.cz/

  Odpověď
 7. Zdravím,
  chcela by som sa s Vami podeliť o jeden postreh z môjho výletu do Bratislavy.
  Keďže súčasťou výletu boli samozrejme nákupy, tak som si v jednom okamihu uvedomila, že počas návštev v obchodoch s oblečením je na figurínach niečo čudné a zrazu mi doplo, že vo veľmi veľa obchodoch rôznych značiek prevažovali čierne figuríny. Pre svoju vlastnú zvedavosť a potvrdenie/vyvrátenie som si začala všímať aké figuríny sú v iných obchodoch a zistila som, že vo viacerých obchodoch boli figuríny sivé alebo hnedé, len v jednom obchode boli figuríny čisto biele, v jednom, jemne do ružova a v jednom boli žlté.
  Pri rozhovore s inými účastníkmi výletu prevládal názor, že sa jedná len o dizajn obchodu, ja si však myslím, že ide o programovanie obyvateľov na podvedomej/nevedomej úrovni.

  Zážitok pre mňa síce nie veľmi príjemný, ale už to, že som si to vôbec všimla a uvedomila o čo sa jedná, je pre mňa určitým zadosťučinením, že má význam zaujímať sa aj o iné informácie ako len o tie, ktoré nám predkladajú médiá.

  Prajem všetkým pekný deň.

  Odpověď
  • Oracle 911 25.4.2018 o 12:07

   Dobrý postreh a teší ma, že chodíš otvorenými očami.

   Odpověď
   • …aj ja som rada, že som si to všimla, uvedomila a pochopila

    …ďakujem

    …myslím, že je to aj vzájomná spolupráca všetkých prispievajúcich na tieto stránky

    Odpověď
  • … zrejme to je ten istý zámer ako s letákmi Lidlu..

   Odpověď
 8. Babiš žaluje Nový čas za článok o spolupráci s ŠtB. Chce milión eur
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/467419-babis-zaluje-novy-cas-za-clanok-o-spolupraci-s-stb-citi-obrovsku-krivdu/

  Odpověď
 9. Často se tu řeší osoba Václava Klause, sám mám pořád problém s tím, kam ho zařadit. Teď bych se chtěl ale konkrétně vrátit k podpisu Lisabonské smlouvy. Stejně tak jako rozdělení Československa, privatizace, vstup do NATO, vstup do EU, tak i podpis Lisabonské smlouvy bylo něco, k čemu prostě muselo dojít. Klaus, stejně tak jako Zeman vždy patřili k politické špičce u nás, do stejné kategorie bych zařadil například i Dlouhého, který má teď dělat poradce Zemanovi, typický kádr globalistů. A na rozdíl od běžného českého politika měl Klaus vždy proto i schopnost predikce budoucího vývoje. Tím pádem v době před podpisem Lisabonské smlouvy moc dobře věděl, co bude podepisovat a k čemu daný dokument bude v budoucnosti využit. Stejně tak věřím tomu, že už v té době věděl o záměrech ohledně nastávající migrace. Nicméně tohle netušila většina politiků, o běžných občanech nemluvě. V té době popsat dnešní dění ve světě, tak dotyčného odvezou do blázince.
  Klaus tedy věděl, že musí podepsat, pokud ne, tak se mu také může stát nějaká „nehoda“, jako že třeba uklouzne na mýdlu v koupelně. Proč tedy tak zdržoval a dělal kolem toho takové komplikace ? Protože věděl moc dobře, že tento postoj může využít v budoucnu při svém návratu do politiky.
  Když zakončil funkci prezidenta vyhlášením své neblaze proslulé amnestie, díky které klesl u většiny populace na úplné politické dno, tak kdo by v té době řekl, že tento člověk se ještě někdy může vrátit do aktivní politiky ? A já věřím tomu, že on může být po Zemanovi opět prezidentem. Za několik let se situace ohledně migrace a obecně stavu EU může natolik vyhrotit, že nějaká jeho amnestie bude úplně zapomenuta. Ale kdo byl ten, kdo už tehdy odmítal podepsat Lisabonskou smlouvu, protože věděl … kdo vždy odmítal EU jako takovou ?
  Jaký na to máte názor ?

  Odpověď
  • Měl by na to, ale má hned ve své rodině vhodnějšího kádra na funkci budoucího prezidenta. … Václav Klaus ml.

   Nebude mu překážet svou kandidaturou.

   Odpověď
  • Oracle 911 25.4.2018 o 11:06

   Podobne je to aj s Ficom, na niektoré veci musí brať ohľad a niektoré kroky musí urobiť. Otázka preto je kedy, ako a čo, napr. kvôli tlaku amerických štátnych/regionálnych elít musel spolu s celou vládou odísť a takto prenechať ilúziu výhry vojny liberálom. Teraz ale liberáli pochopili, že víťazstvo slávili predčasne a Fico prešiel do protiútoku.

   Odpověď
  • Nesouhlasím.
   Nejvíce lidí, kteří ho volili, byli podnikatelé a živnostníci.
   Živnostníci vystřízlivěli, nejvíce ti, co šli do důchodu a jejich děti mají problémy s jejich zaopatřením (to byla největší skupina jeho voličů a ti říkají, „ani náhodou, už nejsem pravičák“).
   Z podnikatelů (jeho příznivců) mu zbyla jen maličká skupina „kluků co spolu mluví“
   a ti ostatní se potýkají s vydanými, nezaplacenými fakturami, ze kterých musí platit povinně DPH, i když z nich nedostali ani korunu. Pak je tu velká skupina lidí v „kapitalistické exekuci“, + „pracující chudina“. To by bylo na delší povídání, v mém okolí neznám nikoho, kdo by ho volil, největší úbytek jeho voličů bylo „pero“ a o amnestii ani nehovořím, zvláště pak po zkušenostech lidí, kteří pracovali u podnikatelů, kteří neměli na výplaty, ale na svá drahá auta a dovolené ano (takovéto osobní zkušenosti se nezapomínají). Ti lidé museli a musí „nějak přežít“ a není jich málo. Klaus jim nemá co nabídnout, ani mladší, a Dlouhého už vůbec nemusí, s jeho inportem zahranicních dělníků, kteří pak svým chováním obtěžují celé okolí …

   Odpověď
  • Myslím, že ti lidé, kteří mají na krku exekuci, tak ti ho asi volit nebudou. No a to je asi třetina obyvatel. Ti starší, co si pamatují jeho sviňárny, taky ne.
   https://www.novinky.cz/finance/468357-do-exekuci-pada-stale-vice-senioru-a-samozivitelek.html

   Odpověď
 10. Máme novú ministerku vnútra- Oriho článok
  https://oracle911blog.wordpress.com/2018/04/25/mame-novu-ministerku-vnutra/

  Odpověď
 11. Toto už nie je ani do správ tak len v rámci humorného okienka najnovšia perla z radov poslušného Slovenska:
  „Súhlasiť možno budeme, ak urobíte ministrom nášho človeka, naznačujú opoziční demonštranti“
  https://www.hlavnespravy.sk/suhlasit-mozno-budeme-ak-urobite-ministrom-nasho-cloveka-naznacuju-opozicni-demonstranti/1384268
  Oni to fakt myslia vážne …

  Odpověď
  • Oracle 911 25.4.2018 o 7:22

   Bože môj…

   Odpověď
 12. Jana z Arku 24.4.2018 o 23:26

  Teď jsem viděla snad poprvé chemtrails v noci. V minulých dnech práškovací přes den, hodně, ale že i v noci, to jsem v šoku. Čáry jsou krásně vidět, jak se bílé chuchvalce rozšiřují po celé obloze..a vidím i letadlo s dlouhým bílým chvostem… jedná se o plzeňský kraj… tak to je síla. Dost se i ochladilo.

  Odpověď
 13. ..de Mistura a Mogerini vedu tlacovku po skonceni stretnutia so sýrskymi obcanmi, tak to uviedol Sputnik….a zda sa ze potrebuju uchovat Ildib ako hniezdo….lebo nechcu aby dopadol tak ako Aleppo, alebo Ghuta…zrazu su ako aktivny…humanita a politika… (zrazu) … chcu a ak tomu rozumiem zrusit Asstanu a Soci, ktore nie su dost dobre….len OSN a Geneva da dobere vysledky, takze pokus o oj…. zo strany EU…

  Odpověď
  • Oracle 911 24.4.2018 o 14:38

   Podpindusnéci sa snažia…

   Odpověď
 14. Pachinger: Fruni mi sľúbil rozprávkovú odmenu
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/467276-pachinger-fruni-mi-slubil-rozpravkovu-odmenu/

  Odpověď
 15. Jak to, že Kate 7 hodin po porodu vypadá odpočatě? Byl to hypnoporod
  Bezmála 4kg chlapec, jehož jméno zatím Kensingtonský palác nezveřejnil, se narodil v 23.4. 2018 v 11:01v porodnici St. Mary’s v londýnské části Paddington. Proběhl pětihodinový porod bez komplikací a vévodkyně ho absolvovala zcela bez utišujících léků.
  7 hodin po porodu totiž Kate s dítětem v náručí a s Williamem po boku opustili nemocnici ..
  https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-kralovske-rodiny/538437/jak-to-ze-kate-7-hodin-po-porodu-vypada-odpocate-byl-to-hypnoporod.html

  Odpověď
  • Měl jsem debatu s polovičkou,proč se má český člověk /hlavně naše polovičky/ zabývat nějakou katkou z londýna v malé británii.Samozřejmě narazily emoce na chladný samčí rozum.Ale nakonec shoda.malá británie zoufale potřebuje „milou tvář“ po těch posledních blamážích a tak méédia vytahují pro ovčanstvo tuhle celevriť.Lidsky ji přeji jako nastávající mámě a robátku jen to nejlepší, ale : toť pro mne vše. Mámy a děti jsou všude stejně cenné!

   Odpověď
   • …vcelku potesujuce pomenovania, lebo ja som pouzila dnes v debate s kolegom cosi podobne v suvislosti s tymi s Buckinghamu…“stara Beta“….nuz ale maly je celkom chutny :-)

    Odpověď
    • oprava: z Buckinghamu ..

     Odpověď
  • Dneska na rádiu poudali, že jméno oznámí zítra. 25.4.2018 11-11.

   Odpověď
 16. Pri dopravnej nehode zahynul spisovateľ a režisér Peter Krištúfek (44)
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/467258-pri-dopravnej-nehode-zomrel-spisovatel-a-reziser-peter-kristufek/
  to bol brat Petry Krištúfkovej zo Sme rodina

  Odpověď
 17. popolvár 23.4.2018 o 16:43

  kto vie, pomôže.
  prosím o pomoc s prekladom slova обезразмеренной. Je to v súvislosti so systémom napr. vzorcov, kde sa pracuje s nominálmi peňazí a nie s konkrétnymi menami, t.j. s číslami, napr. 1500 nejakých peňažných jednotiek

  Odpověď
  • bezrozměrný, nedimenzovaný

   Odpověď
  • Parametrizace?

   Odpověď
   • Teda parametrizovany.

    Parametrizace to je oбезразмеривание. Anglicky snad nondimensialization. Metoda reseni soustavy diferenciálních rovnic.

    Odpověď
    • popolvár 24.4.2018 o 17:42

     nie snáď neparametrizovaný? Áno, je to v súvislosti s matematickými vzorcami, teóriou podobnosti.

     Odpověď
     • „Odrozmernený“, ale lepšie znie „zbavený rozmeru“, lebo práve o to, v danom kontexte ide = to, čo má rozmer, treba zbaviť rozmeru, urobiť z toho univerzálnu jednotku/jedničku.

      Odpověď
     • parametrizace – zbavení rovnic reálných (absolutních) veličin, a převedení na parametry, já myslim, že ten význam sedí – univerzální (abstraktní) jednotka == parametr

      Odpověď
 18. Kde leží potenciál ľudstva – Oriho článok
  https://oracle911blog.wordpress.com/2018/04/23/kde-lezi-potencial-ludstva/

  Odpověď
 19. NicNezNula 22.4.2018 o 0:08

  Dúma podzemní labyrint
  1.díl
  https://www.youtube.com/watch?v=i-S5V2dxLfg
  2.díl
  https://www.youtube.com/watch?v=Vt0f5VDewGw

  https://www.youtube.com/watch?v=L9is2XN2wZw

  Odpověď
  • Jaký je účel těchto tunelů?

   Odpověď
   • NicNezNula 22.4.2018 o 21:07

    Podzemní nemocnice atd.

    Zde je článek, který mě inspiroval k hledání na YT:
    http://www.zvedavec.org/komentare/2018/04/7567-exkluzivne-robert-fisk-navstivil-syrskou-kliniku-v-centru-globalni-krize.htm

    Ještě shrnutí z YT (je třeba si alespoň zapnout německé titulky)
    - chodby byly vybudovány s pomocí civilistů na rozkaz džihádistů v průběhu cca 2 měsíců
    (v podstatě pracovali za jídlo a bylo jim vyhrožováno, jestli jsem to dobře pochopil), ale
    patrně jsou napojeny na nějaký páteřní systém (?), který musel být budován určitě déle

    Odpověď
    • NicNezNula 22.4.2018 o 21:49

     Otázka je, kde vzali materiál – železné profily, které se patrně používají při stavbě takovýchto částečně improvizovaných krytů atd. Rozhodně to není jen materiál z nějakého rozebraného kebab stánku (chtěl jsem původně napsat buřt-stánku).

     Odpověď
     • Ano, obrovské množství materiálu…

      Napadlo mě, samozřejmě…
      https://www.imgup.cz/images/2018/04/22/images.png

      Ale netuším, jaké byly logistické možnosti.

      Odpověď
    • Zajímavý článek a je tam hlavně, z mého pohledu, zdůrazněn jeden háček, který mě, z mého morálního hlediska, prostě nenapadl – nicméně, přiznávám, že jsem se nezamyslel nad tím, co bych dělal, kdybych byl v kůži těchto islamistů.

     Zabírání civilních domů teroristy, kteří si tak zajišťovali bezpečí.

     Odpověď
     • Ne, že by tato strategie byla nějak nová, to samozřejmě nikoliv.

      Odpověď
    • pripomelo mi to tohle:
     http://www.nwoo.org/2016/11/22/neovereny-plan-na-zniceni-nemecka/

     Odpověď
 20. Pekný sobotný večer :)
  https://www.youtube.com/watch?v=IU5sR_TUGdg

  Odpověď
  • U mě je nepřekonatelná tato:
   https://www.youtube.com/watch?v=2PFPURIgIwg

   Odpověď
   • veľmi pekné a zvláštne

    Odpověď
 21. Nejak mi to uniklo… Asi uz je to zname. (2016?). Bratrske Duo Wachowski se rozhodlo jit cestou „transgenderu“. Na dnesni dobu nejsou jedinni. Zajimave je to z toho pohledu, ze jsou tvurci „Matrix“-Filmu. Chape to nekdo, jaka zamer, smysl?

  Odpověď
 22. Posledné video Pjakina nie je nahraté celé. Chýba viac ako pol hodiny.

  Preklad:
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-16-04-2018/
  Originál:
  https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-16-aprelya-2018-g

  Odpověď
 23. Dobrý směr v Indii…
  https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/469913-indie-zavadi-trest-smrti-za-zneuziti-deti-mladsich-dvanacti-let.html

  Odpověď
  • Návrh z diskuse s krácením oudu má taky něco do sebe, zajisté by mnohé odradil.
   No, třeba i tento trest přijde. :)

   Odpověď
 24. dnes si k robote pustam take hudobne spomienky na moju davnu pubertu :-)
  kedysi aj anglosasi robili pekne pesnicky… podelim sa s vami o tento mily vyber
  hity z rokov 50-60-70-tych
  https://www.youtube.com/watch?v=ugf_90U9qVI

  Odpověď
  • A začíná to jednou z mých nejoblíbenějších. Dobré, díky :-)

   Odpověď
  • njn, to byly časy, kdy jsme byli mladí a krásní ….
   teď už jsme jenom „a“ …. (tedy já, abych nikoho neurazil …)

   Odpověď
  • A ještě ROZINA ze RFE https://rutube.ru/video/d7d9a1ac994c966d9e09d5996d8881a7/?ref=search

   Odpověď
 25. MH17-zriceni nad Ukrajinou
  Doneck predal Holandsku casti pozustatku mrtvych.
  Predtim prohlasil Sergej Lavrov po jednanich s holandskym kolegou v uradu Stefem Blokem, ze ma Ukrajina k zodpovezeni vicero otazek k padu malayskeho Boeingu-777.
  Tak uz to snad konecne pojede.
  https://de.sputniknews.com/politik/20180420320418549-mh17-absturz-ukraine-niederlande-ueberreste-opfer/

  Odpověď
 26. NicNezNula 20.4.2018 o 23:25

  Situace v centru. Vsude plno pigmentu a rvou jak na lesy. Jeden chtel obohatit tramvaj kopem, ale byl darebnej. Skoda psat. To ta sezona zacina.

  Odpověď
 27. Spáči v akci,nebo dementi. Reportáž Nikity Michalkova o záchrané službě na dálném východě. Opravdu nevím jak tuhle situaci chtějí řešit. Je to od začátku asi 20 minut.
  https://youtu.be/K59KKnIbIaM

  Odpověď
 28. DJ Avicii byl nalezen mrtvý v Ománu. Bylo mu 28 let
  Světoznámý švédský DJ Tim Bergling, známý jako Avicii, byl nalezen mrtvý v Ománu. Bylo mu pouze 28 let.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201804207196731-dj-avicii/

  Odpověď
  • Spolupracoval s Madonnou, Robbie Williamsem, Chris Martinem (Coldplay) und Davidem Guetta

   Odpověď
  • Avici je jakási nízká úroveň pekla, či očistce, viz článek v aj.

   https://en.m.wikipedia.org/wiki/Av%C4%ABci

   Odpověď
 29. Účet v rubloch.
  Potrebujem súrne nájsť banku kde vedú účty v rubloch. Nejaký tip na banku? Okrem Fio banky – tá nedáva žiadny úrok.

  Odpověď
  • Prosím tě .. začíná nová epocha, „Království Boží na Zemi“, pokud nám bude přáno a zasloužíme si ho. A ty s „nějakejma šušněma“ tady .. Ale: Grefova Sberbank takové účty vede, jestli bez toho nemůžeš vydržet.

   Odpověď
   • Sberbank na Slovensku kúpila Prima Banka a tá nevedie rubľové účty., zrušila ich a vypovedala. Tiež som tam mal účet.

    Odpověď
  • popolvár 20.4.2018 o 23:23

   otvor si účet v Sberbank v Čechách alebo v Maďarsku…

   Odpověď
 30. USA používají v Sýrii mutanty. Už v roce 2016 pan Bashar Jafari, mimořádný a zplnomocněný velvyslanec Sýrie v OSN, učinil šokující prohlášení, že USA používají v Sýrii geneticky modifikované vojáky. Proč o tom Rusko v OSN mlčí? http://myslenkyocemkoli.blogspot.co.uk/2018/04/usa-pouzivaji-v-syrii-mutanty.html#more

  Odpověď
  • Jsou k tomu nějaké konkrétnější věrohodné informace?

   Odpověď
   • těžko budeš něco dohledávat k těmto věcem..
    Kolem roku 2010 jsem viděl video s funkčním dronem o velikosti většího komára, porovnej s tím co je oficiálně prezentováno veřejnosti, nebo s těmi monstry které jsou věřejnosti dostupné.

    Odpověď
 31. Informace se šíří…za poslední týden jsem narazil na tři lidi (náhodně jsem se s nimi dal do řeči při různých příležitostech a už je asi nikdy nepotkám) a zjistil jsem, že jeden zná a občas chodí na Leva-Net (do diskuze ne) a DVTŘ je pro něj obtížná, tak se jí nevěnuje. Druhý dokonce přečetl dvě knihy (Stalin a Ford a ta druhá o šíření křesťanství v Rusku) – potřeboval hledat nové zdroje/informace týkající se novodobých dějin. A třetí člověk, používal termíny kaleidoskop a mozaika ve správném kontextu, tak jsem se zeptal odkud ty termíny zná a pověděl, že z Leva-Netu.
  Tím chci říct, že mě to potěšilo, že jsem náhodně narazil na lidi, co slyšeli o Koncepci. Tak snad to potěší i nejen místní ale i lidi, co stojí za Leva-Netem.

  Odpověď
  • Mně si moc potěšil.Jandu asi ne.

   Odpověď
   • Oracle 911 20.4.2018 o 14:35

    Aj mňa to potešilo.

    Odpověď
 32. Ako je na tom naša nová vláda? – Oriho článok
  https://oracle911blog.wordpress.com/2018/04/20/ako-je-na-tom-nasa-nova-vlada

  Odpověď
 33. Cico Ciciak 19.4.2018 o 23:01

  Podľa mňa, pre Vesmír a Prírodu sú typické pomalé a ťahavé zvuky/melódie.
  Čo sa týka hudby, tak najbližšie k tomu by mohli mať zvuk a melódie fujary:

  https://www.youtube.com/watch?v=ZEDpyfZ0Fx0

  https://www.youtube.com/watch?v=f-yt7DWJ7iI

  https://www.youtube.com/watch?v=SuMxWlVYP2o

  https://www.youtube.com/watch?v=0sxqKUOKUVk

  Odpověď
  • Dobrý večer, Cicio, domnívám se, že hudbou sfér je kakofonie všech možných kombinací intervalů mezi tóny a jejich délek („od nuly k nekonečnu“), takže lidskému uchu, uzpůsobenému pro vnímání ve 3D světě, by to (pokud by mělo možnost „to“ v bdělém stavu vědomí uslyšet) znělo jako chaotický rachot. Pod jiným úhlem pohledu může znít výklad tak, že hudba přírody (potažmo Vesmíru) souvisí s jejím aktuálním energetickým stavem (příroda „se směje“, „pláče“,…).
   Co se týká jednotlivých nástrojů, jste s fujarou velmi blízko (opět se jen domnívám). Vycházím z toho, že u většiny současných nebo zaniklých kultur hrají dechové nástroje, založené na podobném principu jako fujary, významnou roli. V současnosti můžeme vidět a slyšet např. varhany a jejich vy(zne?)užívání v kostelech. Nejintenzivnějšího „napojení se na Vesmír“ jsou dle některých okultních autorů údajně schopny housle (ve smyslu „napojení se“ toho, kdo na housle hraje).
   Máte-li možnost, dovolím si navrhnout Vám experiment, který spočívá v poslechu různých druhů hudby uprostřed „hlučné“ přírody. K pokusu je nutná kvalitní zvuková aparatura a neobejde se bez zpěvu ptáků, bzukotu hmyzu (skvělé jsou u tohoto cikády), šumu stromů, prostě „hluku“ přírody. Reprodukovaná hudba nesmí znít příliš nahlas, musí „vplynout“ do okolních zvuků. Po relativně krátké chvíli (myslím, že doba bude záviset na stavu mysli experimentujícího člověka a její schopnosti „odpojit“ od bdělého vědomí běžně užívaný režim sluchu. Nevím, jak to popsat slovy, pomůžu si frází „může poslouchat a stejně nic neslyší“) začíná příroda na reprodukovanou hudbu reagovat. Může se ale samozřejmě jednat o individuální halucinaci mého rozumu.. :). Přeji Vám klidné dny..t.

   Odpověď
 34. Jaké honoráře mívají „umělci“, kteří jsou často politicky angažovaní ?
  Takový Tomáš Klus mívá honorář až 450 tis. Kč za VIP akci.
  PR manažer Pohoda Festivalu, jedné z největších hudebních produkcí na Slovensku, shrnul informace o honorářích českých umělců:
  „V našom regióne sa ceny za najväčšie mená (napr. prvých 10–20 umelcov v lineupe festivalov podobnej veľkosti ako Pohoda) môžu pohybovať rádovo v miliónoch českých korún.“
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Patrali-jsme-po-vysi-honorare-Tomase-Kluse-Kdyz-jsme-to-vypatrali-tak-nam-spadla-celist-532675

  Odpověď
 35. Austrálsky vynálezca Philip Nitschke a holandský dizajnér Alexander Bannink – nadšenci eutanázie (ktorá je v Holandsku legálna), začali vyrábať samovražedné búdky, ktoré záujemcov do 5 minút zabijú (na báze otravy dusíkom. Dezorientácia, bezvedomie, smrť).
  Vyzerá to tak, že Ivan Jefremov bol naozaj vizionár. Niečo podobné opísal vo svojom románe „Hodina býka“. A podobná vec bola zobrazená aj v prvej sérii animovaného scify – Futurama.
  A potom, že ľudstvo nedegraduje, ale vraj sa vyvíja…!
  http://www.reflex.cz/clanek/zajimavosti/85055/doktor-smrt-predstavuje-sacro-sebevrazedna-budka-vas-zabije-do-peti-minut.html
  https://www.otechnice.cz/australsky-vynalezce-predstavil-stroj-na-sebevrazdu/

  Odpověď
  • Jardob,to mi pripomína pojazdné plynové komory (z nákladných áut) z fašistického Nemecka.Len namiesto Cyklonu B sa použije dusík.Tomu sa povie pokrok!

   Odpověď
 36. Na Sicílii zatkli 22 spolupáchateľov vedúceho mafióza Denaro
  Špeciálne jednotky talianskych karabinierov a polície vo štvrtok uskutočnili rozsiahlu operáciu proti mafii v provincii Trapani v Sicílii, počas ktorej boli zatknutých 22 spolupáchateľov mocného šéfa „Cosa Nostra“ Matteo Messina Denaro, ktorý bol považovaný za jedného z najnebezpečnejších zločincov na svete.

  RIA Novosti https://ria.ru/world/20180419/1518956716.html
  ( tuším kampaň nášho rezidenta financovali taliani :-) nenašla by sa stopa?

  Odpověď
  • Oracle 911 19.4.2018 o 10:42

   Ak je, tak Pravda to uverejní.

   Odpověď
 37. rozklad NATO pomocí kvót na Ženy :-)
  https://cz.sputniknews.com/svet/201804187180090-Svedsko-vyzkum-obrana-zena-NATO-feminismus/

  absolutně nic proti holkám, ale víme k čemu vedou kvóty na cokoli.

  Odpověď
 38. dobre spravy z Kyjeva … kopirujem z FB stranky Alexander Ivanovic Mozajev:
  https://www.facebook.com/natoISterror/?hc_ref=ARRCSKVwMtyLbGt3eEyAp8C5RkI37tUH-RiP-IIHH-MIGBsIRwYt_ZzOj0OpPvrItDI&fref=nf

  V Kyjevě upozornili na to, že hlavní město je připraveno zvednout prapor Novoruska.
  Článek z 11.04.18. a také z 18.04.18.
  Více než polovina Kyjevanů je připravena se zbraní v ruce bojovat za sjednocení s Ruskem a postavit se pod vlajku Novoruska. V hlavním městě není méně příznivců Ruské vesny, než na Donbase nebo na Krymu.
  O této skutečnosti informoval v přímém vysílání Rádia Hayat dobrovolník ATO a bývalý účastník Majdanu, Jurij Kasjanov, a zcela vážně řekl, že obrovské množství Kyjevanů je připraveno přeběhnout pod „separatistický“ prapor a vystoupit ruku v ruce s opolčenci Donbasu.
  Host ve studiu zdůraznil, že bohužel hlavním problémem ukrajinského národa zůstává rozdělení společnosti a nedůvěra k mocenským orgánům. Vždyť Ukrajina neztratila jen území. Země ztratila lidi, na které Kyjev rychle a přednostně zapomněl. V souladu s ideologickým zaměřením nynější vlády zůstali obyvatelé Donbasu na území LDNR ze své vlastní vůle a jsou si za to sami vinni. Nikdo nebojuje za sjednocení národa a ono jednoduše mizí.
  Obyvatelé hlavního města vidí zradu na straně své vlády stejně jako ostatní Ukrajinci a čekají jen na vhodnou příležitost, aby vystoupili proti režimu. Navíc velmi mnoho z nich má proruské názory, nehledě na úsilí státní propagandy.
  Kasjanov si je jistý, že jestliže by nyní Kyjev obsadilo sto tisíc opolčenců Strelkova (jako kdysi do Slavjanska vstoupilo sto bojovníků), minimálně polovina Kyjevanů by podporovala uchvatitele a přivítala by je pod prapory Novoruska. Během několika dní by byl Kyjev obsazen. Kasjanov poukázal na to, že vláda nepodniká žádná opatření ohledně nápravy této situace , která s každým dnem sílí . Ukrajince jako národ ponižuje vlastní stát. Není proto divu, že tíhnou k Rusku a jsou připraveni nejen vzdát se dobrovolně do zajetí, ale i bojovat na straně opolčení. Majdanová vláda prakticky ztratila Kyjev. Ale dává přednost tomu, nevšímat si toho.
  zdroje:
  https://zen.yandex.ru/media/id/599a78204ffd132db9f80444/v-kieve-predupredili-chto-stolica-gotova-podniat-flag-novorossii–5acdad10168a91b1b5a4237a
  https://nahnews.org/1003065-gorkie-slezy-patriotov-ukrainy-zhiteli-kieva-gotovy-uzhe-segodnya-podnyat-flag-novorossii?from=push&utm_source=push

  Odpověď
  • Zato se plní slova Pjakina o roli Avakova. Ten představil plán na převzetí Doněcka, Luganska a Krymu…
   https://politikus.ru/articles/106584-plan-i-drugie-veschestva-ministra-avakova.html

   Odpověď
 39. V Spojených štátoch vo veku 93 rokov zomrela bývalá prvá dáma USA, manželka prezidenta Georgea Busha st.- Barbara Bushová.
  http://rusvesna.su/news/1524035526

  Odpověď
 40. Pravá bomba shozena: Významný šéfekonom Fannie Mae Doug Duncan předpovídá, že se do USA do roka vrátí recese (zhoršení krize). https://www.silverdoctors.com/headlines/world-news/truth-bomb-dropped-u-s-government-economist-sees-recession-in-within-a-year/

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>