Mimo téma

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. Malý príklad ako sa dá kriviť história. Na Dvojke som pozrel časť zo seriáliku HiStory (mohol by to niekto urobiť ako HisTory) k 1. augustu. A spojili olympiádu v Hitlerovom Nemecku z 1936, posledný zápis z 1.augusta 1944 Anny Frankovej do jej zápisníka a Varšavské povstanie z toho istého obdobia.
  Na záver nám Farkaš v patetickom odkaze povedal, že zlu sa treba postaviť.
  Len škoda, že aj on líže britskú riť ako najvyšší ideál „slobody a demokracie“, hoci to boli hlavne Briti, Francúzi a Američania, ktorí stvorili Hitlera a pod ich taktovkou umožnil MOV dokonca v tom roku 1936 dve olympiády v jednom roku a v jednej krajine – v Hitlerovom Nemecku. Totižto zimná olympiáda mala byť vo Francúzsku, no nakoniec sa konala v Nemecku.
  A potom ešte taká perlička v upútavke na Noc v archíve. Vraj na opravu auta v 70- tych rokoch bolo treba vysokú školu. No moja zlatá, skús vymeniť žiarovku v dnešnom novom aute…

  Odpověď
 2. https://tinyurl.com/y6s267og
  Trumpova pečeť prezidenta USA během vystoupení změněna na ruskou orlici, golfové hole. Prý nedopatřením.

  Odpověď
 3. https://tech.sme.sk/c/22175931/vesmirna-lod-elona-muska-prvykrat-vzlietla-aj-pristala.html#after-share

  To je groteska :D
  Tak loď sa vzniesla na 2m do luftu a potom pristála.
  Všetko zahalené v dymovej clone a pod rúškom noci :D

  Odpověď
  • Docela věřím, že i některá jejich další videa dokazující „úspěsná“ přistání jsou jen CGI jak naznačil pan Pjakin.

   Odpověď
 4. klimateror..Dnešní upozornění TV https://tn.nova.cz/clanek/do-ceska-se-zenou-bourky-prinesou-privalovy-dest-a-kroupy.html a situace na mapě https://en.sat24.com/en/de/infraPolair

  Odpověď
 5. Kdo je globální prediktor. Je veřejným tajemstvím, že některé klany amerických a evropských starých rodín černé šlechty /např.Rockefellerové/ mají odlišnou DNA od DNA pozemské populace a jejich krev neobsahuje červené krevní barvivo na bázi komplexu železa /hemoglobin/,ale modré barvivo obsahující komplexně vázanou měd. Nemohou se geneticky mísit s lidmi,protože potomcí,vzešlí z takového vztahu trpí mnoha vadami krevního oběhu a delší dobu nepřežívají. Proto se musí ženit a vdávat jen v rámci své komunity a to sebou nese stále prohlubující genetickou degeneraci. Pokud tomu opravdu je.jde o potomky prastaré modré rasy .která kdysi přišla na Zemi ze souhvězdí Lyry. Dalo by se tedy říci,že otěže řízení Země /finance,fosilní paliva prumysl,energetiku/ nemají v ruce pozemštané,ale potomci cizí rasy. /Gambit mahátmu str.271/ https://vk.com/video400813730_456240031

  Odpověď
  • ale no tak, stary Rockefeller mal 7x transplantovane srdce, od koho by to srdce dostal? mozem akceptovat, ze ti ludia v sebe nemali ludsku „dusu“, jadro, svedomie, ale ze by nemali hemoglobin v krvi ale med, to sa mi zda blbost. Cele tie generacie, bez porodov, bez transfuzii, bez operacii?

   Odpověď
   • Ale maju dusu, len ju udupali do uzadia.

    Odpověď
  • vraj, špic pyramídy tvoria Ptolem. rodiny s najvyššími právomocami a potomkovia Atlantídy. Majú vlastnú globálnu agentúru.Rockef. Rotchild. Morgan tí len plnia úlohy.

   Odpověď
  • Hloupost.

   Odpověď
   • Viděla jsem před léty ruský dokument, který byl staršího data. Tým ruského vědce jménem Karlos(Karlosov), bohužel příjmení si přesně nepamatuji. Tento tým, stejně jako mnoho jiných ve světě, zkoumali krev a působení na ni různých látek. Karlosův tým vytvořil látku, složení nebylo zmíněné, které se projevovala tak, že pokud byla přidána do vzorku krve Semitů a negroidních osob, dostala jemně našedlou barvu. U ostatních zkoumaných vzorků , počínaje Jižní Amerikou a Asii se nic podobného nepotvrdilo. Rovněž uvedli ve své práci informaci, že podobá reakce se projevuje u vzorku krve plazů. Tým byl odsunut z vědecké práce. Vzpomněla jsem si na staré legendy z oblasti Jihovýchodní Asie a Indie.

    Odpověď
 6. Nové slovenské zdravotníctvo, alebo návrat k štandardom spred 1989? – Oriho článok
  https://oracle911blog.wordpress.com/2019/07/26/nove-slovenske-zdravotnictvo-alebo-navrat-k-standardom-spred-1989/

  Odpověď
 7. Kto je zakladateľom / vlastníkov Hlavného denníka ? (https://www.hlavnydennik.sk/).

  Odpověď
 8. SNS a Smer-SD pripravujú návrh na sprísnenie potratov. Nenarodený plod v tele matky požíva právnu ochranu a musíme súčasný právny stav riešiť – uviedla to hovorkyňa SNS – zákonom chcú zabrániť aj svojvoľným interrupciám. Hovorca Smeru : detaily návrhu predstavia, keď bude známe jeho konkrétne znenie. Most-Híd je zásadne proti údajne účelovému nastoľovaniu takých tém, ktoré sú pre spoločnosť zvlášť citlivé. SaS je proti tomu, aby koaličné strany pred voľbami otvorili takýto zákon – táto otázka vyvoláva spoločenský konflikt, pripravované zmeny považujú za perfídny pokus strán Smer-SD a SNS odvrátiť pozornosť občanov od korupcie. Líder koalície Progresívne Slovensko/Spolu ruban je presvedčený, že toto je ukážka starej politiky, keď sa idú na takýto dôležitých a vážnych témach vytĺkať politické body a ide sa rozdeľovať spoločnosť. OĽaNO (konzervatívne aj liberálne ladení poslanci) sa k tejto téme vyjadrí, až keď budú vidieť konkrétne návrhy.
  https://www.hlavnespravy.sk/sns-smer-sd-pripravuju-navrh-sprisnenie-interrupcii/1832165

  Odpověď
  • Moja nepozornosť – patrí to do politiky ČR/SR

   Odpověď
   • Oracle 911 25.7.2019 o 16:53

    A teraz to nevadí lebo je to reakcia na odpis liberalizmu…

    Odpověď
  • Někdy kolem roku 1992 běžel na ČST dokument o potratu. Detailní záběry,jak se odsávačka dotýká plodu,který v pudu sebezáchovy uhýbá. Tohle byl jasný dukazný materiál,který by měl potraty přísně rozlišovar,z jakých duvodu je nutné ten zákrok provést.

   Odpověď
  • Berú vietor z plachiet konzervatívnej opozícii, a v určitom zmysle môžu zasiať rozkol (ohnisko sváru) medzi konzervatívcov a liberálov (špeciálne ak sa KDH zlepilo s liberálnym PS). To všetko tesne pred voľbami.

   Odpověď
 9. Hviezdna loď Ilona Muska – Starhopper – začala horieť počas testov na polygóne Boca Chica Beach. Plánovalo sa, že loď vzlietne 20 metrov a spustí sa späť. Vesmírna loď sa však vypla a neodlepila sa od zeme. Uvoľnila stĺp plameňa a dymu. Uvádza sa, že pri nehode Starhopper utrpel menšie škody. Loď je určená na kolonizáciu Marsu.
  https://rusvesna.su/news/1564049527

  Odpověď
 10. A zde je dalsi odkaz, neco o nasich,,krivonosych pratelich,,

  Sávitrí Déví – Židé a Věk temna

  Odpověď
 11. Otazka pro zkusenejsi, jak se divate na tuto stranku?

  https://radicalrevival.wordpress.com/2010/11/17/komunismus-zidovsky-vynalez/
  Predem dik

  Odpověď
  • Jenom jsem to proletěl, asi tak 5 minut. Píšu za sebe, pokud má někdo jiný úhel pohledu, nebudu se přít:
   Jak je známo, marxismus je dílo GP, jehož cílem bylo mít protiváhu proti všesžírajícímu kapitalismu. Takže začátek marxismu lze datovat do poloviny 19.stol. To, že GP do toho namočil opět židy, je prostě jeho strategie. Takže ten článek je jenom soupis židosvkých jmen, kteří se tak či nějak účastnili projektu marxismu v jeho různých fázích. Ve článku je PRAVDA a LEŽ. PRAVDA – židé se bezpochyby účastnili. Byli použity jako nástroj. LEŽ – která je skrytá a je řečena mezi řádky a kterou si má čtenář domyslet sám je ta, že je třeba ty mazané židy potrestat.
   Takže, článek nepřímo nabádá k finálnímu holokaustu, na který má zálusk GP a toto je jeden z jeho nestrukturních způsobů řízení, jak k tomu přispět. Druhak haní samotnou myšlenku komunismu (citace z článku: „Komunismus je ten nejkrvavější režim jaký tento svět spatřil. „) a uvádět Solženicyna jako zdroj ověřených informací o počtu obětí spadá do kategorie „durak ili vrag“.
   Závěrem: konec textu je směs blábolů
   Zbytek stránky jsem nestudoval, takže nevím, ale podle tohoto článku už kamínek zapadá do mozaiky. Za mě: NEBRAT. Raději poslouchat Petrova https://www.youtube.com/watch?v=JQekI_iuQRM&list=PL83w55tb_FRGEGgOsrtFyMJY5bREPQ1rD&index=1

   Odpověď
 12. Warner Bros na příští rok plánuje kreslený celovečerák podle komiksu Superman: Red Son, v němž slavný hrdina absolvuje alternativní cestu na Zemi, namísto v USA přistává v Sovětském svazu a stává se komunistou a hrdinou socialistické práce v kolchozu.

  https://www.cbr.com/warner-bros-animation-superman-red-son-adaptation/

  Odpověď
  • socializmus s neludskou tvarou programuju im uz priamo

   Odpověď
   • Ano, chtějí Amikum ukázat co by se mohlo stát, když budou chtít změnu systému, btw: Supermana a jiní hrdinové jsou výtvory židovských chlapců…

    Odpověď
 13. QuoVadis 24.7.2019 o 8:36

  Ivanka Trump gratulovala Borisi Johnsovi pres Twitter ke zvoleni premierem „United Kingston“ :)
  https://www.krone.at/1965259
  Automaticka korekce, neznalost nebo umysl ? :)

  Odpověď
  • QuoVadis 24.7.2019 o 8:37

   Borisi Johnsonovi, sorry

   Odpověď
  • QuoVadis 24.7.2019 o 8:39

   Kingston je mimo jine hlavni mesto ostrovniho statu Jamaica.
   Az tak bude „Malobritanie“ degradovana ?

   Odpověď
   • Z Jamajky přišlo tuším reagee / asi blbě napsáno ?/ . Takže to by k tomu zjevu Boříkovi docela sedělo . Na tak vysoké úrovni k omylům ve psaní podle mne nedochíází. Je to asi ještě horší , než jsme mysleli.

    Odpověď
    • QuoVadis 24.7.2019 o 8:59

     Mas pravdu, s Jamaicou se mi hned vybavi pohodovy Bob Marley, ktery se povazuje za spoluzakladatele stylu Reggae
     Tady treba jeho pisnicka No Women No Cry:
     https://www.youtube.com/watch?v=pHlSE9j5FGY

     Odpověď
     • Bacha, rastafari není žádná „pohoda klídek“

      https://duckduckgo.com/?q=rastafari&t=ipad&ia=about

      Odpověď
    • QuoVadis 24.7.2019 o 9:18

     Mozna by k Johnsonovi sedel jiny svetoznamy produkt z Jamajky – ne reggae, ale Jamaica Rum :)
     Mimochodem vzpomina ten clanek v Krone v souvislosti s timto „preklepem“ Ivanky, ze uz i jeji otec byl v minulosti ohledne Velke Britanie „vtipny“…. V nejakem jeho cervnovem prispevku na Twitteru oznacil price Charlese jako „Prince of Whales“ (Princ velryb) :) misto „Prince of Wales“.
     Tyto „preklepy“ nebudou asi nahodne….

     Odpověď
     • Oracle 911 24.7.2019 o 9:43

      Mne vybavuje aj fajčenie marišky a ostatné na to naviazané paraziticko-degradačné činnosti.

      Odpověď
   • Nebyla náhodou Jamajka v historii pirátskou základnou? Možná aby malobritánie v budoucnu přežila, bude muset loupit. Nějaké použitelné loďstvo snad ještě má.

    Odpověď
    • Oracle 911 24.7.2019 o 16:25

     Tam sa usadil pirát Morgan, ale pokiaľ viem pirátskou základnou nebol.

     Odpověď
     • NicNezNula 24.7.2019 o 17:02

      Ostrov také fungoval jako základna Simona Bolívara pro jeho republikánskou činnost a přípravu na akce ve Venezuele. Vydal zde známé Dopisy z Jamaiky a byl zde na něj spáchán pokus o atentát se španělským pozadím.

      Odpověď
 14. Teraz nás Rusi zachraňovať nebudú. – Oriho článok
  https://oracle911blog.wordpress.com/2019/07/23/teraz-nas-rusi-zachranovat-nebudu/

  Odpověď
  • - dobre si to napísal

   Odpověď
   • Oracle 911 24.7.2019 o 7:56

    Vďaka, a teraz môžeš prečítať aj dnešný článok…

    Odpověď
 15. Tata Tibor 24.7.2019 o 1:39

  Dopredu sa ospravedlňujem všetkým ktorí nečítajú po anglicky, ale verím že google prekladač to obstojne zvládne. Navyše článok je veľmi dlhý, zato krásne objasňuje ako US uplatňuje prostredníctvom dolárového štandardu ekonomický a politický terorizmus proti celému svetu. Súčasne podáva niektoré spôsoby ako túto hegemóniu zlikvidovať a ako sa proti tomu neokoni bránia.
  https://www.counterpunch.org/2019/07/22/u-s-economic-warfare-and-likely-foreign-defenses/
  Zaujímavá je tam jedna informácia ako chce Trump mäkkým spôsobom položiť dolár pretože kto sleduje trhy vie, že tento proces začína a Wall Street sa mu bráni zubami – nechtami. Princíp spočíva vo veľmi jednoduchej výzve Číne aby sa začali zbavovať štátnych dlhopisov a začali vracať doláre do obehu čo spôsobí mäkký kontrolovaný pád.

  Odpověď
 16. Velký úspěch české automobilky. Ruská policie objednala auta za 2,5 miliardy korun
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Velky-uspech-ceske-automobilky-Ruska-policie-objednala-auta-za-2-5-miliardy-korun-590009

  Odpověď
  • korendor 24.7.2019 o 1:09

   Je to jaksi povzbuzující informace,ale v takovém duchu,jakože Česká spořitelna má nejlepší urokové sazby,ačkoliv je dááávno prodaná do Rakouska,takže je to vlastně Rakouská spořitelna. České dráhy se budou honosit vraky Rakouských drah a Deutsche Bundesbahn,nebot ty vraky projdou kompletní rekonstrukcí a budou na lokálkách při rychlosti 30km za hodinu ještě luxusně sloužit..Dobro došli.

   Odpověď
  • Oracle 911 24.7.2019 o 7:28

   A asi aj kvôli tomuto môžu Česi cestovať do Kaliningradu bez víz:
   http://www.vodaksb.eu/diskuse/mimo-tema/comment-page-77/#comment-240552

   Odpověď
  • Jaká česká automobilka mi nějakou máme!? To je zase debilita!

   Odpověď
   • Generální ředitel Bernhard Maier. Čech jak poleno, až bude vlastnická struktura Česká, budu tomu říkat české auto, takhle je to jen Německej wagen co montují bioroboti v Česku pro Germány.

    Odpověď
    • Dívej se na to přes značky Laurin & Klement a Škoda. V evropském, a možná i světovém kontextu byly nepřehlédnutelné. Troufám si tvrdit, že posilovaly i národní egregor.

     Odpověď
     • Já ti rozumím, ale ta značka byla Čechům „ukradená“ jako většina značek ve výprodeji po sametové revoluci. Čechům defacto už nepatří nic.

      Odpověď
      • Škoda Auto je kapitola sama o sobě, kdyby se realizovali ty šuplíkové a zašlapané projekty z dob socialismu mohla Škoda zůstat v rukou Čechů, jenže ani Východ a posléze ani ten západ tuto konkurenci nesměl dopustit!

       Odpověď
      • O to větší práce před námi . Předkové to taky nedostali zadara a tvrdě vydupali ze země.

       Odpověď
 17. Všimli jste si, jak elegantně se Turecko vyvléklo ze smlouvy, podle které si mělo Turecko koupit od USA zcela bezcenný šrot F-35 II? Turecko nakoupilo ruské protiraketové systémy S-400. V reakci na to USA zrušily prodej letadel F-35 II Turecku. A to třeba Norsko si tato neovladatelná bojová letadla koupilo rovnou 52 za pěkných 8,3 miliardy dolarů. A to ještě Norsko zjišťuje, že ovládání tohoto letadla je tak složité (ne-li nemožné), že výcvik jednoho pilota přijde na dalších 7 milionů dolarů a provozní nálady jsou tak enormní, že tato letadla Norsko stejně asi nebude moci využívat a budou zavřená v hangárech
  http://www.protiproud.cz/politika/4550-je-zase-po-oslavnem-flamu-jeste-jedna-otazecka-k-apollu-proc-turek-neumi-letat-na-nadzvukovem-srotu-vlasticka-tamara-a-nezdolne-pandury-na-mesic-za-par-supu-jenze-kde-jsou-technologie.htm

  Odpověď
 18. Kaliningrad bez víz pre občanov ČR? A čo SR?
  Rusko jednostranně zrušilo vizovu povinnost – česka medjyalni scena se to snaži tajit?

  Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=721896

  Odpověď
  • Oracle 911 23.7.2019 o 21:19

   Ak pravda, tak „české“ médiá taja úspech Zemana a Babiša. A úvodzovky sú na mieste lebo sú tak protinárodné médiá, ako sú tie slovenské…

   Odpověď
 19. I v našem tisku proběhlo, že na západě hledají dárce pro černochy mezi černochy, protože jim evropská krev a kostní dřeň nevyhovuje. Zde je další zajímavá informace.
  Navíc etnický rozdíl bývá při pohledu na srdce nezanedbatelný. Afričané mají jiné EKG, jiné nálezy, jiné křivky.
  Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/reprezentace/pavel-malovic-rozhovor-lekar-kardiolog-srdce-potize.A190719_204818_fot_reprez_ten

  Odpověď
  • Z clanku:
   Když někdo přežene pití energetických nápojů, poznáte to při vyšetření?
   Ne, ale jsem z toho zděšený. Ty plechovky pijí děcka jako limonádu. Maličkým písmem na plechovce stojí: Není vhodné pro děti.
   Není vhodné? Je to mor! Šest kostek cukru plus třicet gramů kofeinu, což je čtyřikrát víc než v kávě, a navíc taurin. Nedávno za mnou poslali mladého fotbalistu, kterému příliš bušilo srdce a měl těžkosti s dýcháním. V klubu si s ním nevěděli rady. Zaklaply dveře ordinace, kouknu na něj a povídám: Měl jsi tlak 200 na 100? A dáváš si snus?
   Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/reprezentace/pavel-malovic-rozhovor-lekar-kardiolog-srdce-potize.A190719_204818_fot_reprez_ten
   Ten slavny, neskodny Red Bull ….

   Odpověď
  • Jj tiež som kedysi niekde čítal zo zahraničnych študii že napr. černošky alebo aziatky potrebujù cisársky rez oveľa častejšie pokiaľ majù rasovo zmiešané deti s belochmi, lebo každá rasa má inù velkost hlavy a šírku panvy čo robí neplechu pri pôrodoch.

   Odpověď
 20. Není to tak dávno co pan Pjakin hovořil o podsouvání lidem fascinace tělesnými postiženími a v důsledku toho snižování morálky. V Praze je k vidění takováto úchylná výstava.
  https://www.idnes.cz/praha/zpravy/vystava-nabrezi-jarose-nekdo-pomaloval-sprejem.A190723_104028_praha-zpravy_rsr

  Odpověď
 21. Juhokórejskú nákladnú loď prepadli neďaleko Singapurskej úžiny piráti
  https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/519903-juhokorejsku-nakladnu-lod-prepadli-nedaleko-singapurskej-uziny-pirati/

  Odpověď
  • Oracle 911 22.7.2019 o 7:59

   To miesto je plné pirátov, takže čo s tým chceli oznámiť?

   Odpověď
 22. Pro pobavení – ukrajinská „kulturní elita“ na festivalu v Oděse zkouší napodobovat Hollywood.
  https://cont.ws/@sonikX/1393812

  Odpověď
  • Cha, cha, chtělo by se říct – takové „rajdy“.

   Odpověď
   • Tolik nevkusů pohromadě jsem už dlouho neviděla.

    Odpověď
    • Oracle 911 21.7.2019 o 11:43

     Ty si na to dokázala pozerať?!

     Odpověď
     • Mně to připomíná jednak fotky Jana Saudka a také slavný Satyrikon Frederika Fellini , natočený podle klasika Petronia „Hostina u Trimalchiona “ . Surrealizmus v Oděse. / je to oděsné../

      Odpověď
    • Zarazajuci nevkus. Olašaci vs blši trh. Jetila Ukrajiny.

     Odpověď
  • Na tej hávedi vidieť čo si predstavujú pod tými drístami o slobode, demokracii, európskych hodnotách. Väčšina Ukrajincov živorí na rozdiel od čias ZSSR, doslova sa za 30 rokov prepadli do bahna, namiesto tých lepších čias, ale „umelecká elita“ si vďaka parazitovaniu žije štýlom všetkosidovoľovania.

   Odpověď
   • „Vždyť k pravé kráse také cit a rozum patří“, že e.

    Odpověď
  • pobavilo :)))

   Odpověď
  • To je ansámbl… chybí tam už jen liliput a vousatá žena.

   Odpověď
  • Víte kdy je patos ruskýho kýče fakt smrtelnej? Když se snaží bez hlubších znalostí napodobit to v čem je západní kultura nejlepší…. Patos dekadence

   Odpověď
 23. Koho by zaujímalo, tak presne včera uplynula 50 ročná lehota pre ľudstvo, tak ako o nej informoval Chico Xavier. Pred 50 rokmi bola zhora daná pre ľudstvo podmienka, ak dokáže počas tejto lehoty nevyvolať globálny jadrový konflikt, tak dostane podporu zhora vo svojom vývoji. (v 2014-tom sme mali na mále).
  Viac o tom v jeho dokumente: https://uloz.to/!0lFqEGUBPvHt/vymereny-cas-lidstva-podle-chico-xaviera-data-limite-segundo-chico-xavier-2014-rar

  Odpověď
  • To som si vydýchol :-)

   Odpověď
  • Oracle 911 21.7.2019 o 11:03

   To je niečo cez 2 generácie resp. 42 rokov…

   Odpověď
  • korendor 22.7.2019 o 9:35

   Chico Xavier měl svého kontaktéra ze 4D. O něm je natočený veleznámý film. https://www.youtube.com/watch?v=gV0kF9KmeMo

   Odpověď
   • 4D, to je tam co jsou uvězněni padlí andělé a démoni, mistři klamu?

    Odpověď
   • Podľa mňa tam nešlo o 4.úroveň (ľudia podľa tohto konceptu žijú na 3.úrovni), ale o vnútornú vrstvu tretej úrovne (medzisvet). Konkrétne v tomto filme „Náš domov“ sa nachádzal vôkol Zeme (akoby „na nebesiach“), a bola tam aj vrstva, ktorá pripomínala očistec (alebo v inej terminológii bardo). Z tohto medzisveta (na „nebesiach“) sa neskôr znova inkarnovali na Zem, alebo do vyšších úrovní. Takto je to prezentované v danom filme.

    Odpověď
   • Film definují pro sebe jako „fraktální zacyklenost“ (kaleidoskop) a souhlasím s Hoxem, že ve 4D budou vegetovat tak akorát pekelníci a podobná havěť. Vždy když budu chtít přenést třeba vrcholy krychle do třeba 4D musím ten prostor nejdřív stvořit podle pravidla, že by měl být třeba na ten předešlý kolmý a pak můžu přenášet třeba až do Alelujá. To bude asi past, to s multidimesionalitou nerandí….

    Odpověď
 24. pyramida 21.7.2019 o 0:21

  Nazaruk Vjačeslav Michajlovič – obrazy

  http://web-kapiche.ru/503-vyacheslav-nazaruk.html

  Odpověď
  • Překrásné, čarokrásné, berou za srdce.

   Odpověď
 25. Ak niekto ešte nečítal knihu od Starikova – Kto prinútil Hitlera prepadnúť Stalina, tu je malá ukážka z knihy

  http://www.novarepublika.cz/2019/07/ivo-krieshofer-kdo-vypestoval-hitlera.html

  Odpověď
  • Zaujímavé, práve som ju začala čítať.

   Odpověď
   • Putinovec 20.7.2019 o 23:19

    Taky,zajímavé postřehy.

    Odpověď
  • Už ju mám doma, vyzerá zaujímavo (zatiaľ som ju len prelistovala).

   Odpověď
   • popolvár 21.7.2019 o 10:33

    Mne už tiež došla, beriem si ju na dovolenku do Poľska k Baltickému moru… Zaujímavé načasovanie a umiestnenie, že?

    Odpověď
 26. Posledné náboženstvo Islam.
  https://www.youtube.com/watch?v=QUKBceazRMY

  Odpověď
  • Dezinformace.

   Odpověď
   • Hox, tým si nie som istá. Možno si pozrieš toto tam sú aj dôkazy a je to podľa mňa Pravda. https://www.youtube.com/watch?v=ojSUWtu1WRE – experiment, pyramída unikátny vplyv na krv.

    Odpověď
    • z toho člověka běhá mráz po zádech.

     Odpověď
     • Jsou to ptákoviny.

      Odpověď
      • To každopádně. Já na to ani nemohl koukat abych to zhodnotil, nemůžu ho ani poslouchat jak je divný. Už jen ty jeho hadry, vůdce sekty jak z filmu.

       Odpověď
    • Jsou ti známy tyto informace?

     http://leva-net.webnode.cz/products/nekolik-postrehu-k-projektu-allatra/

     Odpověď
     • Hox, áno čítala som to dávnejšie bohužiaľ autor článku neprečítal knihy, a preto sa zhodne s tými názormi, ktoré dávajú aj média hlavného prúdu na Ukrajine. Minule som dala Pjakina a jeden priateľ mi napísal: Grétka prosím ťa napíš mi ale dvoma troma vetami čo ten mudrc hovorí. Pozrieť si stránky a videa nestačí. Prečítala som obidve Anastázie a dostala som odpovede na Všetky otázky aj čo sa týka aj globálnej politiky. Aby som nezabudla k článku kde je prekvapený, že sa duchovné centrum vytvorilo práve na Ukrajine a v čase majdanu len knihy dajú odpoveď.

      Odpověď
      • Knihy od Novych jsem četl a můj názor je, že je to Lež a dezinformační projekt.

       Odpověď
       • Hox, ktoré si čítal len Allatru?

        Odpověď
       • Hox, ospravedlňujem sa prehliadla som Knihy preto som písala čo som písala. Mám tam dilemu keď sa Sensei bavil so Satanom prečo mal aj Satan odpor k démonovi Kraciovi to som asi nepochopila.

        Odpověď
      • Oracle 911 21.7.2019 o 8:47

       Duchovné centrum na Ukrajine, kde vládnu banditi a bezprávie?
       Také duchovno môže niesť len jedovaté ovocie a nie náhodou od nich dištancoval autor pôvodných kníh, Megre…

       Odpověď
       • Oracle 911 hm hlavná vec, že jeho Anastázia povedala, že Kristus je jej brat a ten žmolok alebo tú gulu, ktorú používa na ochranu by ako nazval? Konkrétne vtedy ako ju chceli uniesť ako všetkých táto gula „odrovnala“, že nechceli ani peniaze za únos lebo Pochopili.

        Odpověď
        • Oracle 911 21.7.2019 o 9:47

         Povedala, že v akom zmysle je Ježiš jej brat?
         A prečo taký útočný tón, lebo som ti siahol na Allatru?

         Odpověď
         • Ježiš Kristus je môj brat keď sa o ňom bavili. To ma zarazilo a hlavne tie hm zázraky čo dokázala robiť aj tá gula, ktorá ju chráni veď rovnaké robil aj Sensei.

          Odpověď
          • Oracle 911 21.7.2019 o 11:00

           Zázrak ako zázrak…

           Odpověď
         • Oracle 911 nie na teba ale na Magreho lebo to určite nečítal ak by čítal videl by podobnosť ak nie viac. Ak si mal ten pocit prepáč.

          Odpověď
     • popolvár 21.7.2019 o 10:47

      ten analytický článok od Taurusa mi ušiel. Vďaka, že si ho pripomenul.
      Z tejto optiky je potom jasné, prečo bolo natočené to video s pokusom o liečení krvi v pyramíde https://www.youtube.com/watch?v=ojSUWtu1WRE (kto asi vymyslel a zafinancoval tú technológiu?). Je len lákadlom pre dôverčivých, aby sa zúčastnili experimentu s podstúpením vplyvu tejto pyramídy aj na diaľku, viď. https://www.youtube.com/watch?v=85E8ImweLWk, ktoré je priamym pokračovaním toho vyššie uvedeného videa. Prosím, pozrieť z tohto pokusu len prvých necelých 6 minút do momentu zapnutia pyramídy. Potom kvôli vlastnej bezpečnosti video vypnúť – možné podprahové ovplyvňovanie a programovanie psychiky diváka.
      Či je to skutočne tak, budem vedieťpo odkonzultovaní s človekom, ktorý to vie zamerať.
      Ak by tam nebol skrytý vplyv na psychiku, tak by to bol zaujímavý liečebný postup na ozdravenie krvi.

      Odpověď
      • Popolvár, myslím si, že je to dobré pre zdravie človeka. Ešte toto robí, a to bez operácie. https://www.youtube.com/watch?v=ArKDVGm-AoE … Na jar tam bola moja známa dnes tam už nie je stále ale keď pacient pošle snímok, CD oni ho objednajú presne na deň.

       Odpověď
    • Podstata problému netkví v tom, že by všechna/většina tvrzení v tom videu byla lživá. Problém je v tom, že z hlediska světonázoru jsou deriváty biblického projektu.

     Odpověď
 27. Jeden z mála pozitivních článků o VVP.
  http://www.autoforum.cz/zajimavosti/vladimir-putin-zakazal-skryte-mereni-rychlosti-argumentuje-veskrze-logicky/

  Odpověď
 28. Měl bych prosbu s otázkou, jak je to s vlajkami. Pjakin o vlajkách mluvil vícekrát, např. že ruská trikolora není jim vlastní, ale vnucená nepřáteli. Původní je prý rudá vlajka.
  No a já bych se moc rád dozvěděl,jak je to s naší vlajkou. Určitě také nebude „nase“. Loni jsem byl na výstavě české státnosti na pražském hradě 1918-2018. Byly tam vystavené návrhy vlajek. Škoda, že jsem tohle tenkrát nevěděl. Jestli si dobře vzpomínám, všechny byly kombinací modré, červené a bílé. Pak jsem dlouho a neúspěšně hledal jakou že to vlajku jsme měli předtím. Ví to někdo? Nebo má tip na literaturu, kde se to popisuje např s s novými souvislostmi?
  Díky Vašek

  Odpověď
  • *S dobovými souvislostmi.
   (Automatické opravy)

   Odpověď
   • Vlajka je v novodobé historii jedním ze znaků/symbolů/ státnosti a státu. I ta je relativně mladým geografickým a společenským uspořádáním /myslím tím národní stát/. Vznikalo po zanikání feudálních nenárodních říří, impérií . Dříve měly vlajky i psudostátnosti – města nebo městské “ státy “ , tak jako dnes mají tyto malé i velké komunity svoji heraldiku
    Z tohoto pohledu hledat několik staletí dozadu “ českou “ , nebo „slovenskou“ vlajku nedává smysl. Barvy nám prostě byly nadiktovány podle globální příslušnosti k Atlantistům in-situ ČSR . V případě Ruska je to jiné , jeho státnost trvala reálně existovala a jinak se promítala do vlajky během éry Rurikovců a jinak po uchopení moci Romanovci / ruskou větví evropské zejména anglické šlechty/ a tedy příslušnosti rovněž k Atlantistům.

    Odpověď
    • Honza Větrník 22.7.2019 o 2:30

     Je zjevné, že barvy a její kombinace nám byly nadiktovány, ale jak je to s hymnou? „Kde domov můj“?

     Odpověď
     • Honza Větrník 22.7.2019 o 2:34

      Ruský text hymny působí velice kladně, kdežto třeba francouzský text je samá krev no… viz odkaz:
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Francouzsk%C3%A1_hymna

      Odpověď
    • otazka je ci mozme brat stahovanie narodov za pravdive, lebo ak nie tak sme boli sucastou byvalej Rusi, ci uz sa volala Rasenia, Tartaria alebo inak… tak vraveli ucenci este 200 rokov dozadu- Slovensky(Cesky)a Rusky jazyk jedno jest. ku vlajke Velkej Moravy sa neviem dopatrat ale Nitrianske kniezactvo malo cerveno bielu, co ukazuje na spojitost s Rusou. bielo cervena je aj farbou globalistov, ale silna statnost v strednej europe bola proti ich vybojom na vychod.

     Odpověď
  • No co som postrehol, tak modra je farba atlantanov a cervena eurozaie. Ked vznikalo novodobe rusko, slovensko cesko, tak tie krajiny boli tak pod vplyvom zapadu ako aj vychodu. Preto sa vo vlajkach nachadza aj modra aj cervena aj biela (predpokladam ze biela symbolizuje trosku suverenity). Si pozri cina aku ma vlajku a aku maju spojene staty … Ale ta biela modra cervena vela nenapovie o CR skor ten lev ktoreho ma cr v znaku. Si treba pozriet kolko okolitych krajin ma leva v znaku. Co som trochu studoval, tak to je znak sektarov, bud jezuitov alebo slobodomurarov alebo inej zberby, ktori sa podielali na rozdelovani uzemia na male statiky.

   Odpověď
   • Chyba. Bílá, modrá, červená patří atlantistům ostatní barvy euroásijcům.

    Odpověď
    • To taky neodpovídá realitě, tam jde o kombinace. Červená sama o sobě je například také ruský projekt, už staletí je to ruská vlajka. Jinak Pjakin myslím v nějakém díle vyjmenovával, jaké kombinace barev patří komu.

     Kombinace bílá + červená značí tuším společný projekt, protože to jsou barvy obou křídel. Modrá jsou atlantisté, my to tedy máme s „klínem“ od atlantistů, taková diverze.

     Odpověď
     • Dal jsem jen základní rozdělení. Samozřejmě, že je to složitější, ale základní gamma bílá, modrá červená patří atlantistům. Jiná příměs např. žlutá, zelená, černá euroásijcům.
      Ale ten, kdo se o tyto otázky zajímá, by si měl prohlédnout videa Pjakina z let 2012, 2013, kde tuto problematiku zevrubně probírá. Tady na to není prostor. Prostě mě irutuje, že se tady tyto základní otázky pořád řeší, bez toho, aby si kolegové nejdříve o tom něco nastudovali.

      Odpověď
      • oprava – irituje

       Odpověď
      • Například tady:
       https://www.youtube.com/watch?v=VlkvBbRB4og

       nebo tady:
       https://www.youtube.com/watch?v=P0yyh-MA3Zk

       Odpověď
      • Ano, kombinace bílá modrá červená atlantistům patří, ale nikoliv samotné barvy.

       Odpověď
      • Lépe tedy možná specifikovat to přesně, nikoliv jen přibližně-základně.

       Odpověď
       • Bielu; modru, cervenu maju aj Holandania a Frantici. Ide aj o orientaciu pruhov. Vodorovne su „evolucne“ krajiny a zvislo su krajiny „revolucne“(Francuzko)

        Odpověď
       • Dal jsem odkazy, kde se o tom dozvědí víc. Co se týče dávání odkazů na Pjakina na konkrétní témata je podle mě smysluplnější, než tady mlátit prázdnou slámu a mluvit o dohadech.
        Dávám zdroj, a kdo chce ať se podívá a udělá si vlastní názor. Pokud bych tady tyto myšlenky vydával za své, byla by z toho tady nekonečná diskuse, viz tvé 3 příspěvky na můj jeden a k ničemu kloudnému to nevedlo, jenom jsou vytrhávaná fakta z kontextu. Proto je lepší zdroj a nech si každý v klidu probere, jaká jsou fakta.

        Odpověď
        • Putinovec 20.7.2019 o 10:32

         Nemáte občas pocit ,že Váš způsob komunikace s ostatními má dost blízko k aroganci?Je to úmysl k vyhrocení konfliktu na stránkách,nebo povahový rys?

         Odpověď
        • Má to (minimálně) tři „ale“:
         1/ Neustálé odkazovaní na jakoukoliv autoritu degraduje diskusi lidí (není třeba mluvit, vždyť stačí poslouchat, lidé se sami vpisují do role příslušníků sekty – i na venek.
         2/ Autorita se může mýlit.
         3/Vytváří to kult osobnosti – a ten zpravidla vytvářejí právě nepřátelé té osobnosti s cílem jejího faktického pošpinění a degradace jejích skutečných kvalit a třeba i v určitém smyslu nezastupitelné role a také zamlžení jejích skutečných myšlenek a přínosu.
         PS: Nechápu, jak můžeš tak podceňovat sám sebe když říkáš, že tvou (jedinou?) alternativou k odkazům na Pjakina je „mlácení prázdné slámy a mluvení o dohadech“.

         Odpověď
     • Díky za vysvětlivku . Žil jsem v bludu, že právě kombinace BMČ jako celek = Atlantisté .
      Ï když mi to , po pravdě, nedávalo va vazbě na starý Egypt dostatečné vysvětlení .

      Odpověď
     • Honza Větrník 20.7.2019 o 12:47

      A já jsem tu modrou považoval za židovskou diasporu v řízení státu.

      Odpověď
  • Původní Česká vlajka byla Červeno-Bílá, viz:
   http://www.cestipanovnici.estranky.cz/clanky/statni-symboly-ceske-republiky/navrhy-ceskoslovenske-vlajky.html

   Ale stejně jako v Rusku, o tom se moc nemluví v mainstreamu, ještě by to někdo mohl chtít.
   Ještě nedávno vyskakoval na youtube při hledání Landovy písničky „bývali čechové“ klip, který měl po celé trvání přes celou obrazovku tuto vlajku, dnes už ho nenajdeš.
   Místo toho se tu raději zpívaj bláboly jako že každá česká vlajka má slovenskej klín.
   https://www.youtube.com/watch?v=ekFC8IeFK60

   Odpověď
  • Údajne v dohľadnom čase by mala vyjsť tretia kniha Timan Marshalla : Pre vlajku aj zomrieť. Má to byť zaujímavá a pútavá lekcia o svetovej politike a dejinách v súvislosti s vlajkami, lebo ako je napísané v upútavke : Lebo už tisícky rokov zosobňujú vlajky naše nádeje a sny. Jeho predchádzajúce dve knihy, V zajatí geografie a Rozdelený svet sa naozaj oplatí prečítať.

   Odpověď
 29. Ukrajina mala 1000 dovodov
  https://www.hlavnespravy.sk/rusi-sa-maju-priznat/1823294

  Odpověď
 30. Rus obviněný z podílu na znečištění ropovodu Družba požádal o azyl v Litvě
  Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rus-litva-ropovod-druzba-znecisteni-ropa-azyl.A190719_140526_zahranicni_zaz

  Odpověď
  • Oracle 911 19.7.2019 o 18:22

   Ten chlap je toxický a rádioaktívny, ak niekto mu predsa poskytne azyl, tak dokáže, že je klinický debil…

   Odpověď
  • Ten chlap poslouží ještě jednou. Jeho právníci by mu měli říct, kdy mu plánují pohřeb. Až mu tam dají čichnout Novičoku, tak se to hodí na Putina, že mu ho namazal na chleba a páníček nebude muset zaplatit 30 stříbrných.

   Odpověď
 31. Jsme 7. nevyspělejší stát světa. Česká republika se poprvé v historii probojovala do první desítky nevyspělejších zemí. Vyplývá to ze Zprávy o udržitelném rozvoji za rok 2019, kterou pro OSN vypracovala nadace Bertelsmann. Češi se posunuli o 6 míst výše na 7. pozici a zanechali za sebou i tradiční lídry žebříčku typu Japonsko, Island, Belgii, Norsko, Kanada či Švýcarsko.
  Akorát mě tato zpráva nejde dohromady s lonským vyhlášením, že jsme se propadli mezi rozvojové země.
  Zdroj: https://www.denik.cz/ekonomika/cesko-zazarilo-v-zebricku-udrzitelneho-rozvoje-preskocilo-norsko-i-svycarsko-20190717.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu https://www.denik.cz/ekonomika/cesko-zazarilo-v-zebricku-udrzitelneho-rozvoje-preskocilo-norsko-i-svycarsko-20190717.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  Odpověď
  • Pokud vidím v žebříčku pýchy Francii, Švédsko,Německo,Nizozemí a Belgií , pak půjde asi o mýlku . Je to výčet zemí s neudržitelným udržením snesitelného stavu. Komický výsledek šetření
   zdegenerované instituce OSN. Ale vypíchnutí Česka může být účelové v rámci tvorby nového evropského uspořádání .

   Odpověď
   • Oracle 911 19.7.2019 o 16:04

    Žiadne „môže“ v takýchto prípadoch platí skôr „je“.

    Odpověď
 32. A vy Putin??
  https://russian.rt.com/russia/video/651268-malchik-tulun-poprosil-putin
  “ А вы Путин?»: мальчик из Тулуна попросил президента ещё раз приехать в Иркутскую область

  Odpověď
 33. Zrod nového finančného systému – Oriho článok
  https://oracle911blog.wordpress.com/2019/07/19/zrod-noveho-financneho-systemu/

  Odpověď
  • 15 západo-afrických států zavede novou společnou měnu od roku 2020. Její název by měl být ECO. Má z části nahradit současný CFA frank. Důvodem zavedení nové měny je, že africké země chtějí snížit náklady na transakce, ale podle mě jde o to, že CFA frank je vázán na EURO a podle toho jak jde EURO nahoru dolů, tak i lítá CFA frank (v Africe mají dražší chleba, protože se euru nedaří). Finanční odborníci říkají, že to (pochopitelně) není dobrý nápad.
   Zdroj: https://www.bbc.com/news/world-africa-48882030
   Zprávu jsem zaslechl před pár dny na v rádiu, ale v už jsem ji nedohledal na českém internetu, proto anglická verze zprávy.

   Odpověď
 34. Nic nového pro účastníky diskuzí na tomto webu, ale mohlo by se hodit pro „osvětu“ těch co se o události zajímají méně.
  https://prima.iprima.cz/komentare/komentar-jana-vitka-zijeme-v-cinknutem-svete-bankovniho-socialismu

  Odpověď
 35. https://www.idnes.cz/mobil/tech-trendy/faceapp-aplikace-bezpecnostni-problem.A190718_095746_mob_tech_oma proč si opět nekopnout do M.Zemana – Prezidenta. To už je v ČR takový folklór ne? Použít hned na titulku jeho fotku. Proč tam nepoužili Kalouska nebo Bartoše?Němcovou, ne tak nic :-)

  Odpověď
  • Každý nevědomý si dělá zářez do své karmické pažby. Musí přijít nějaký posun shury na adaptaci DNA a mozku,nebot je to nuda k uzoufání,jak se to opakuje.

   Odpověď
   • Každá hloupá myšlenka, když se stane populární, se musí vyžít. Chceš se jí zbavit? Postav se jí do čela a přežeň ji. Chce to jen čas.

    Odpověď
 36. Vojská USA sa budú môcť voľne pohybovať po území Maďarska: Vyhlásenie podpísal premiér Orbán

  https://www.topky.sk/cl/11/1810075/Vojska-USA-sa-budu-moct-volne-pohybovat-po-uzemi-Madarska–Vyhlasenie-podpisal-premier-Orban

  Odpověď
 37. Peter Staněk 4. díl: Lidé jsou nepoučitelní: Řešením velkých krizí byla vždy válka, protože v ní všechno zničíte a pak jsou lidé vděční, že přežili a že mají hrneček s puntíky

  https://www.kupredudominulosti.cz/stanek-peter-4d-lide-jsou-nepoucitelni-resenim-velkych-krizi-byla-vzdy-valka-protoze-v-ni-vsechno-znicite-a-pak-jsou-lide-vdecni-ze-prezili-a-ze-maji-hrnecek-s-puntiky/

  Odpověď
  • Keď sme pri Stanekovi tak zrovna dnes pozerám a je to teda bomba ako trafil klinec s tým faktorom času a ako sa dopracuje až k virtuálnej realite:
   https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=uXZgZHApEmc

   Odpověď
  • Změna pravidel hry je možná buď v rámci revoluce (která je demonstrací neschopnosti elity přijmout rozhodnutí), nebo v rámci mandátu od elity, ale až poté, co elita konsensem přijala rozhodnutí, že krizi nelze vyřešit beze změny pravidel. A specifikum dnešní situace spočívá v tom, že my, coby experti, chápeme, že taková změna pravidel je nevyhnutelná, ovšem světová elita na to ještě není připravena. A z toho důvodu není zatím jasné, zda se v tom dokáže vyznat včas, nebo jestli to dotáhne až k revoluci.

   http://outsidermedia.cz/retro-uvahy-o-elitach/

   Odpověď
   • Pripravená takisto nie je ani majoritná časť spoločnosti, ktorá sa nedá rýchlo presmerovať nejakým gombíkom ako stroj.
    Globálna „elita“ by už dávno prijala rozhodnutie „vyriešiť“ svoje a globálne problémy (ktoré sami nasekali) pomocou svetovej vojny, lenže v dnešnej pretechnizovanej dobe majú až príliš veľký strach o svoje zadky vzhľadom k tomu, že by ten masaker najskôr tiež neprežili.

    Odpověď
 38. Čo vedie niekoho ako Kmotrík, aby si na súkromné účely kúpil Boeing 737 za 100 miliónov €???
  Už keď mal Emraera za 15 miliónov, tak s ním lietal hlavne k svojej jachte na francúzskej riviére…
  Chcel by som vidieť výplatné pásky jeho bežných zamestnancov…
  https://plus7dni.pluska.sk/ludia/oligarcha-ivan-kmotrik-vymenil-svoj-biznis-jet-robustny-boeing?utm_source=hp-centrum&utm_medium=box-spravy-p7d&utm_campaign=hp990&utm_content=14

  Odpověď
  • Možná to dostal rozkazem.

   Odpověď
   • Dokonce s vysokou pravděpodobností, řekl bych – členské příspěvky.
    Je pošetilé a projevem nechápání řízení se domnívat, že oligarchové mohou jednat a jednají autonomně, sami za sebe. Ale dost možná to má i druhou stranu – je to použito někým jiným pro odpis současných liberálních „elit“ – formou srozumitelnou i současné společnosti.

    Odpověď
    • To je od Tebe velmi užitečná poznámka .Naprostá většina populace / a občas se to objeví i tady / dává výši konta do přímé úměry s autonomií jednání držitele konta. Kdyby tak tušili… Velmi často je míra svobody v nepřímé úměrnosti vůči majetnosti individua.

     Odpověď
   • Hm…na to som nepomyslel. Aj na slovenské pomery nie je extra kaliber a v porovnaní s Kellnerom, ktorý používa podobný stroj, či arabskými šejkami, alebo inými globálne niečo znamenajúcimi persónami je nula, ktorá by si vystačila s bežnou biznis triedou, poprípade prenájmom.
    Zarazilo ma tých 100 miliónov za predmet dlhodobej spotreby, hoci nechcel platiť výstavbu Národného štadiónu a museli sme mu prispieť naň 27 miliónov.

    Odpověď
 39. Profesionální hasič Miloslav Vašák se stal v Itálii hrdinou. Ani na dovolené neotálel a zachránil život pětiletého chlapce, který se málem utopil v bazénu. Případu si okamžitě všimla italská média.

  Další případ se udál nedávno a opět v Itálii. V pizzerii obědval starší muž a při odchodu zaplatil také oběd rodinám s invalidními dětmi, kteří tam rovněž obědvali a odešel. Personál rodinám objasnil, že šlo o ruského hosta. Většina italských médii o tomto muži informovala.

  Odpověď
  • Oracle 911 17.7.2019 o 11:31

   Matrice a budovanie pozitívneho obrazu Slovanov v Taliansku a to z toho dôvodu, čo som písal v dnešnom článku.

   Odpověď
   • :) Je to taký nezvyk, keď sa o nás (Slovanoch) dozvedáš zo západu aj pozitívne veci, pozitívne ohlasy. Je to taký nezvyk, že nám to príde tak čudné, keď nás pochvália, že si to tu nazdieľame,… :)

    Odpověď
  • K tomu plávaniu Talianov. Áno dieťa malo 5 rokov.
   V Taliansku je paradox, že je to krajina obklopená morom a veľmi veľa ľudí nevie plávať. Môj brat chodí do Talianska každý rok na dovolenku a neter má 6 rokov, v škôlke prešla plaveckým, tak ako tak vie plávať.
   Keďže ju nechávajú samotnú občas pri bazéne, Taliani sú v šoku, že „máme“ deti čo vedia plávať.
   Narážam na to, že u nás sme prechádzali plaveckým výcvikom cez ZŠ a väčšina ľudí v ČR aj SR vie plávať.
   V Taliansku je to problém.

   Odpověď
   • Tak to také cítím.

    Odpověď
   • Aj Španělé neumím plavat. Mám od kolegy, co tam byl několik let a chodil plavat každý den na bazény.

    Odpověď
 40. Bude sa to diať v tichosti – Oriho článok
  https://oracle911blog.wordpress.com/2019/07/17/bude-sa-to-diat-v-tichosti/

  Odpověď
  • Dve poznámky na záver sú mimoriadne dôležité v tomto článku:
   1. Časť zodpovednosti leží aj na Rusku, lebo ich politika bude voči projektu Intermaris a ich členom určí, či to bude protiruský projekt, lebo ak dokážu presvedčiť 99% členov, že nie sú nepriatelia (čo pôjde pomerne ľahko), a že nenásytné čínske klany sú oveľa väčším nebezpečenstvom, tak môžu získať partnera na vybudovanie jednotného spoločného priestoru od Vladivostoku/Tokia až po Lisabon.
   2. Ak dopustíme svojou nečinnosťou, aby Viedeň/Budapešť zaviedli poriadky ako za „cisárapána“ resp. Rakúsko-Uhorska, tak si v plnej miere zaslúžime hocijaké nešťastie, ktoré nás postihne.

   Odpověď
   • Bod 2/ beze zbytku podepisuji ,jen bych doplnil k té nečinnosti také politickou slepotu až neschopnost.
    Bod1/ jen zčásti kvůli zodpovědnosti Ruska . Určitě se projeví, protože ruský model globálního Světa je na ní postaven . Ale pro malověrné a defétisty : Už neplatí heslo „Jeden za všechny a všichni za jednoho „. Je tu nové a mělo by v tomto modelu platit stále “ Všichni za všechny“ .
    Pak totiž zmizí ta proklatá iluze minulosti, že nás „slabé“ to ruské dubisko jako dříve ochrání . I ono potřebuje , aby vyrostly další doubky a duby.

    Odpověď
    • Oracle 911 17.7.2019 o 10:37

     Doplním:
     Prečo by nás mali neustále zachraňovať po tom, čo sme im v minulosti vždy odvďačili do chrbta vrazenou dýkou?

     Odpověď
    • Oracle 911 17.7.2019 o 10:44

     Mimochodom, je tam napísané, že časť zodpovednosti leží na Rusku a nie to, že má riešiť všetko za nás (čo by bola urážka nielen ich ale aj seba samých).

     Odpověď
     • Malověrní a defétisté si pod pojmem „zodpovědnost“ vždy představují totéž -záchranu zvenčí. Proto jsem to vypíchl pro tyhle bojovné duše. Jinak,rozpor žádný.

      Odpověď
      • Svoj boj „miestneho významu“ si musí vybojovať každý. Mňa zaujalo aj Oracleho videnie „nenásytných čínskych klanov. Tiež vetrím určité problémy z tohto smeru.

       Odpověď
       • Oracle 911 18.7.2019 o 15:12

        Budú nás chcieť kúpiť na kilo za naše akože dlhy…

        Odpověď
    • popolvár 17.7.2019 o 11:35

     lebo „…každý do Kráľovstva Božieho vlastným úsilím vchádza“, a netreba sa nádejať, že nás tam Rusko na vlastnom chrbte odnesie…

     Odpověď
   • popolvár 17.7.2019 o 12:05

    vzhľadom na to, ako sa Čaputová správa, oblieka a čo hovorí na návštevach krajín V4 (o jej oblečení v Budapešti už bolo písané, v Poľsku vystúpila ako nevesta/kapitulantka), tak podporu v jej osobe a úradu na zachovanie SR očakávať nemožno, skôr naopak…
    Cez jej vyjadrenia a kroky sa pripravuje odpis liberálnej scény, zároveň však aj oblečením dáva najavo, kam po jej odpise bude smerovať osud SR – „druhé husle“ v R-U II

    Odpověď
 41. korendor 17.7.2019 o 5:40

  Atomový utok na SSSR v roce 1980. Překlad audio listu dr Betera a originál. https://tadesco.cz/rusky-obranny-system-typu-hvezdne-valky/ http://drpeterbeter.blogspot.com/2014/10/dr-peter-beter-audio-letter-53.html

  Odpověď
  • Je zajímavé, jak se v poslední době projevuje řada článků a knih, které jsme považovali za pouhé blouznění a náhle v nich rozpoznáváme reálná fakta. Když ve zmíněné práci (a celém seriálu dr. Betera) zaměníme pojem američtí bolševici za nyní užívaný pojem neotrockisti, vše dostane jiný odstín, stejně jako když v knize Ivo Wiesnera „Do ráje projdeš peklem“ nahradíme slova Bůh, andělé, ďábel slovy mimozemšťané. Tato zrnečka poznání jsou důkladně zašifrována naší nepozorností a neznalostí. Kdo z nás však dokáže vidět o několik pater výše jako Pjakin a zahlédnout hlavní rysy celé hry? Jak muselo být Jonášovi a Jeremiášovi? Jak musel být smutný Ježíš nad Jeruzalémem? Jack London ve svém románu Železná pata? Ilja Erenbur v Trust D-E? Jak dokážeme prohlédnout celou tu hru a ubránit lidský, tedy LIDSKÝ ROD?

   Odpověď
  • Podle dr. Betera mají rusi kosmosféry. By mě zajímalo, jestli je to pravda nebo výmysl.

   Odpověď
  • Tadesco = mužu doporučit s tím neztrácet čas, člověk si jen udělá guláš v hlavě. U Betera možná nějaké střípky sedí, ale jako celek je to také dezinformační produkt.

   Odpověď
 42. Práve prebieha zatmenie mesiaca.

  Odpověď
 43. Psychológovia z Nemecka a Dánska vypracovali „teóriu temnej osobnosti“. Vraj podobne ako možno merať úroveň inteligencie človeka, tak možno merať aj úroveň jeho zlomyseľnosti, jeho temného jadra osobnosti.
  https://silavedomia.sk/teoria-temnej-osobnosti-odhaluje-a-vysvetluje-devat-povahovych-crt-ktore-su-priznacne-pre-zlych-ludi/

  Odpověď
 44. Tv Nova oprášila takový seriálek,zvaný Hospoda. Nic zvláštního,kromě toho, že jsem tehdy ztuhl,když jsem v jedné roli zahlédl Jiřího Menzela..Ten Jiří Menzel,který si zakládal na jakési kvalitě své režie i volby filmu.A tehdy neprozřetelně řekl typicky komediantský duvod své role..Neměl jsem peníze na vymalování bytu.A to byl v podstatě pád filmové pakultury,která dnes představuje hluboký propad do nekvality.Kdo se překoná a chce sledovat české filmy,nutno sledovat rok výroby.Od roku 2012 výše je to na vlastní nebezpečí.

  Odpověď
 45. NicNezNula 16.7.2019 o 19:13

  Letos 02.07.2019 zemřel Lee Iacocca
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Lee_Iacocca

  Nesporně zajímavá postava amerického automobilového průmyslu. Četl jsem od něj životopis (vydal Institut řízení po r. 1990). Od Forda (syna) neodešel zrovna v dobrém a začal působit v Chrysleru. Zajímavá benefita zaměstnanců Chrysleru a údajně i jejich rodinných příslušníků byla bezplatná zdravotní péče také odchod do důchodu po 30 letech odpracovaných ve firmě. Obě tyto věci Iacocca kritizoval, protože v 50 mu odcházeli těžko nahraditelní experti (např. elektroinženýři), kteří si pak k důchodu přivydělávali jako taxikáři a naopak z 18 letých taxikářů si firma musela vychovat experty. Tak nějak to parafrázoval. Zcela bezplatná zdravotní péče bez jakékoliv spoluúčasti se mu moc nelíbila a navíc smluvní lékaři zřejmě dost zneužívali svého postavení exkluzivních dodavatelů pro koncern, což údajně znamenalo, že až 800 dolarů z každého prodaného vozu činily tyto lékařské náklady. Jinak zřejmě byl asi dobrým manažerem a firmu dostal z nesnází v těžkém období pomocí ne zcela jednoduše vyjednané vládní půjčky (nejednalo se o dotaci), kterou však koncern ještě předčasně splatil. Dobře/špatně, nehodnotím, jen spíše jako odkaz na zajímavou osobnost, která se určitě zapsala do dějin několika zajímavými obchodními úspěchy (podrobnosti viz. wikipedia).

  Odpověď
 46. Není tu náhodou nějaký znalec bible? Narazil jsem v bibli kralické na jednu, řekněme, poměrně podivnou pasáž :-)

  https://www.bibleserver.com/text/BKR/J%C3%B3b21

  verš 24

  Odpověď
  • Možná to bude v novém překladu o něco srozumitelnější:
   https://www.bible21.cz/online#job_21

   Odpověď
   • Toho jsem si všiml, spíš mi jde o to, jak se něco takového mohlo vůbec do bible dostat. Díval jsem se i na Bibli krále Jakuba z roku 1611, což je nejautoritativnější anglický text bible který se prodává dodnes, a je to tam také, s tím mlékem.

    Odpověď
    • Ľudia, o ktorých hovorí, nie sú iba muži.

     Odpověď
    • Keď si pozrieš tu porovnanie toho verša v rôznych prekladoch, tak v každom je to trochu inak:
     http://www.biblia.sk/porovnanie/seb/job/21/24
     Podľa mňa to svedčí o tom, že pôvodný hebrejský verš bol možno náročný na preklad (aj ruština má napríklad slová, ktoré v našom jazyku nemajú ekvivalent. V hebrejčine budú určite podobné javy, tým skôr, že písmo nepoužíva samohlásky)

     Odpověď
    • Preklad prof. Jozefa Roháčka z pôvodných jazykov : „ jeho žochtáre sú plné mlieka, a špik jeho kostí je zvlažovaný, “ Job 21,24. Význam slova žochtár =šechtár/šochtár – drevená alebo kovová nádoba s jedným držadlom používaná pri dojení mlieka, ináč aj hrotok – nádoba na dojenie mlieka, alebo množstvo niečoho, ktoré sa zmestí do tejto nádoby, hlavne mlieka. Takže tu ide o hojnosť a bohatstvo človeka.

     Odpověď
     • Díky, tím by se to vysvětlovalo.

      Odpověď
  • popolvár 16.7.2019 o 21:04

   v slovenčine existuje také prirovnanie, používané predovšetkým v súvislosti s peknou žensky vyzerajúcou zdravou dievčinou: „Krv a mlieko!“ – to znamená, že je urastená a zdravá. V podstate sa to vzťahuje na každého človeka – mlieko je pokrm, ale zároveň prenesene aj telesné tkanivo, predovšetkým svalstvo. „Mozk kostí“ je kostná dreň, a to, že je „zvlažován“, v podstate znamená, že aj krvotvorba je v poriadku. Takže tento verš 24 je analógom slovenského „krv a mlieko“. Z kontextu celého textu vyplýva, že takémuto človeku, o ktorom Jób rozpráva, sa nielen všetko darí, prosperuje, karma ho obchádza, ale ešte aj prekypuje zdravím a životom.

   Odpověď
   • Tata Tibor 16.7.2019 o 22:56

    Pri narodeninách sa stále želá „veľa zdravia, šťastia“. Šťastie tu v prenesenom význame znamená dostatok všetkého – bohatstvo.

    Odpověď
 47. ČEZ, kterou ze 70% vlastní stát, prozkoumá možnosti těžby lithia u Cínovce v Krušných horách. Australské firmě European Metals Holdings (EMH), která má na těžbu přednostní právo, poskytne půjčku dva miliony eur (51,2 milionu Kč). ČEZ se do konce roku rozhodne, jestli do EMH kapitálově vstoupí, nebo si nechá půjčku vrátit. ČEZ uvažuje i o většinovém podílu v EMH. https://www.novinky.cz/ekonomika/510557-cez-se-chce-angazovat-v-tezbe-lithia-na-cinovci.html

  Odpověď
  • To je zajímavý postup . Nemá asi cenu hodnotit dílčí etapy, ale předpokládaný celý proces . Mně to vycházi na soft-verzi znárodňování prostřednictvím ČEZu jako nástroje státu . A je to v souladu s odřezáváním „atlantistů“ od zdrojů . Kéž by nebylo litium první a poslední.
   První náznak tohohle modelu se objevil v nedávném šalamounském řešení k oběma JE . Rozhodnutí se přehrálo jakoby na ČEZ , ale řídící páky má v rukách státní exekutiva přes svoji majoritu. Tedy zmizelo nebezpečí /spíše zesláblo/ řešení ala Nečasova vláda.

   Odpověď
 48. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-koupaliste-ostraha-bezpecnost-migranti-ochrana.A190715_111201_zahranicni_vlc Další z článků jež nám říkají jak je to s tou multikulturní společnosti báječné. Ten pan Kašuba to musí být ale hlava.

  Odpověď
  • Ještě mu nedošlo, že na takovou smířlivost vždycky doplatí ten „moudřejší, který ustoupí“. Proto už těch moudrých jaksi valem ubývá.

   Odpověď
 49. Máte niekto skúsenosti s takouto hláškou na facebooku?
  https://i.imgur.com/54vjyqX.jpg
  Ešte pred touto hláškou mi facebook zahlásil, že na mojom účte bola zaznamenaná nejaká bližšie nešpecifikovaná (ako inak) „podozrivá“ aktivita.
  Vypadá to, že sa jedná o regulárne zablokovanie účtu s divadielkom navyše.
  Pretože, aj keby som im odoslal svoju fotku tváre, tak neviem, ako by zistili, či sa naozaj jedná o mňa, vzhľadom k tomu, že na facebooku neskladujem žiadne svoje fotky.
  Ešte, že som prešiel na VKontakte a odporúčam to každému, čo má účet na facebooku.
  Aj Blahovi, kde som včera uviedol zopár komentov, a evidentne sa niekomu nepáčili.

  Odpověď
  • Oracle 911 15.7.2019 o 8:02

   Dobre robíš, a dáš odkazy na svoje príspevky?

   Odpověď
   • Tu ma aktuálne nájdete:
    https://vk.com/idevpas
    https://pastebin.com/u/idevpas
    https://www.youtube.com/channel/UC0pw1kxq_9pwvS2wE0OnL9w

    Odpověď
  • tak to je síla, vidím prvně.

   Odpověď
  • Asi by som si z nich urobil srandu. Mordechaj Kapusta má perfektnú profilovú fotku: https://1.bp.blogspot.com/-3McOsSkJAXg/Up4lHQKfmuI/AAAAAAAAEMM/HtKdjYf4DrA/s320/Sn%C3%ADmka.PNG

   Ale zrejme si ju skompiloval sám, nevyzerá byť stiahnutá s internetu. Chcelo by to aj tu skompilovať niečo originálne.

   Odpověď
   • Dalo by sa niečo vyskúšať v Gimpe.

    Odpověď
  • Mně se to stalo také. Už jsem se tam znovu nepřihlásil.

   Odpověď
   • O špiclování na internetu. Je to dlouhé, ale za přečtení to určitě stojí.

    http://www.zvedavec.org/komentare/2019/07/7963-huawei-putin-a-iracke-zbrane-hromadneho-niceni.htm

    Odpověď
 50. Otázky a odpovede č. 41 – Oriho článok
  https://oracle911blog.wordpress.com/2019/07/15/otazky-a-odpovede-c-41/

  Odpověď
 51. Ruskí žiaci vybojovali 4 zlaté a jednu striebornú medailu na Medzinárodnej olympiáde fyziky
  https://politikus.ru/events/120955-rossiyskie-shkolniki-zavoevali-4-zolotye-medali-na-mezhdunarodnoy-fizicheskoy-olimpiade.html
  Na 50. Medzinárodnej fyzickej olympiáde sa zúčastnilo 384 študentov zo 78 krajín sveta. Súťaž sa skladala z dvoch kôl – teoretického a experimentálneho. Práce účastníkov hodnotila medzinárodná komisia zložená zo zástupcov zúčastnených krajín.
  V roku 2018 získal ruský národný tím päť medailí na 49. Medzinárodnej fyzickej olympiáde pre žiakov, ktorá sa konala v Lisabone (Portugalsko). Ruskí školáci tiež získali štyri zlaté a jedno strieborné ocenenie.

  Odpověď
 52. Uspech ceskych junioru ve Wimbledonu.
  Juniori Jonas Forejtek a Jiri Lehecka porazili ve finale ctyrhry chlapcu akanadsko-americky par Traxl-Nanda 7:5 6:4
  V semifale porazili Forejtek s Leheckou „americky par“ Damm-Kodat. Americky v uvozovkach, Protze otcove obou hracu se narodili v Ceskoslovensku.

  Odpověď
 53. Futbalových chuligánov odsúdili na polročné väzenie
  Štyria Holanďania a traja Poliaci, ktorí v stredu (10. 7.) vyvolali na Ventúrskej ulici hromadnú bitku, boli odsúdení za prečin výtržníctva na nepodmienečný trest odňatia slobody v dĺžke šiestich mesiacov a na tri roky trestu vyhostenia z územia Slovenskej republiky. Voči trestnému rozkazu Okresného súdu Bratislava I nepodali sťažnosť. Rozhodnutie je právoplatné.
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/519112-zacalo-sa-pojednavanie-v-pripade-holandskych-a-polskych-futbalovych-fanusikov/

  Odpověď
  • O tak už môžme odsudzovať aj holandanov….

   Odpověď
 54. Viac ako 600 000 ľudí na Facebooku uviedlo, že sa plánuje zúčastniť na útoku na americkú vojenskú základňu „Zóna 51“ v Nevade – cieľom účastníkov podujatia je uvidieť mimozemšťanov údajne ukrytých vo vnútri. Vojenská základňa „Zóna 51″ v americkom štáte Nevada je už dlho spojená vo verejnom vedomí s konšpiračnými teóriami o mimozemských formách života. Vo filme „Deň nezávislosti“ z roku 1996 sa základňa ukazuje ako laboratórium na vykonávanie experimentov s mimozemšťanmi, ale jej súčasný účel nie je známy. Americké úrady uznali existenciu základne až v roku 2013, doteraz ostáva dobre chráneným objektom. „Všetci sa stretneme v turistickej lokalite Alien Center Zóny 51 a skoordinujeme náš vstup,“ píšu organizátori. V súčasnosti vyhlásilo viac ako 600 tisíc ľudí, že sa zúčastnia podujatia, o ktoré prejavilo záujem ďalších 592 tisíc ľudí. Akcia je naplánovaná na 20. septembra.
  https://rusvesna.su/news/1563027657

  Odpověď
 55. tak toto je zaujímavá správa, lebo služby siemens a hlavne technológie sa využívajú v rôznych odvetviach riadenia vo svete.
  https://www.hlavnespravy.sk/nemeckemu-koncernu-siemens-dochadza-trpezlivost-s-americkymi-sankciami-zvazuje-lokalizaciu-svojich-technologii-v-rusku/1818661

  Odpověď
 56. Na Slovácku stále žijí potomci Velkomoravanů, žasne archeolog Galuška

  https://www.idnes.cz/zlin/zpravy/ludek-galuska-archeolog-velka-morava-potomci-vyzkum.A190712_204730_zlin-zpravy_ras

  Odpověď
 57. https://youtu.be/GL8VGFfQCWs
  FinancelTimes

  Rezistencia na atb. narasta. 700 tis. umrti rocne. Narast o tretinu oproti roku 2013. Sposobuje ju aj protenin, ktory zaznamenali v Indii. Cestovanim sa vsak siri.
  Pripady z Talianska.

  Odpověď
 58. Německo nechce repatriovat židy, jejichž předkové utekli před nacisty
  Německá vláda odmítla udělit občanství více než stovce Britů, jejichž židovští předci museli odejít ze své vlasti kvůli nástupu Adolfa Hitlera k moci a následné perzekuci. Ačkoli jim německá ústava garantuje právo na repatriaci, kvůli některým výjimkám v zákoně jim vláda nechce dát za pravdu. Židé proto zvažují, že budou Německo žalovat.

  Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-velka-britanie-zide-zid-druha-svetova-valka-nemecko-nacismus-perzekuce-obcanstvi-vyhosteni.A190712_114722_zahranicni_dtt

  Odpověď
 59. Východ Slovenska zasiahlo slabé zemetrasenie
  Na viacerých miestach východného Slovenska sa v sobotu v popoludňajších hodinách triasla zem. Krátko po 14:00 hod. mohli obyvatelia vo viacerých východoslovenských obciach a mestách cítiť otrasy, ktoré podľa Európskeho stredomorského seizmologického centra mohli dosiahnuť magnitúdu o sile 3,2. Epicentrum zemetrasenia bolo zrejme pri obci Kamienka, neďaleko mesta Stará Ľubovňa.
  https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/519064-vychod-slovenska-zasiahlo-slabe-zemetrasenie/

  Odpověď
  • Oracle 911 13.7.2019 o 23:28

   To vyzerá zaujímavo, budú sa diať veci…

   Odpověď
 60. Ve Vatikánu otevřeli kvůli zmizelé dívce dvě hrobky, byly úplně prázdné

  Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/vatikan-katolicka-cirkev-otevreni-hrobka-zmizeni-emanuela-orlandi.A190711_135124_zahranicni_dtt

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>