1. Vážení a milí kolegové,
  posílám Vám odkaz na seznam všech Otázek a odpovědí V.V. Pjakina od r. 2013. Může se někomu hodit.

  https://wiki-kob.ru/%D0%9F%D1%8F%D0%BA%D0%B8%D0%BD_%D0%92._%D0%92._%D0%92%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81-%D0%9E%D1%82%D0%B2%D0%B5%D1%82._%D0%A5%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B6

  Odpověď
  • dobrý :-) rozumí tu někdo Rusky? :-D ne to je samozřejmě vtip. Mohl by se někdo mrknout jestli by v rámci těchto stránek šlo přidat českou verzi s odkazy na Česká videa? Nemyslím aby to někdo udělal, ale jestli je to vůbec na tomto wiki-serveru možné.

   Odpověď
  • Děkuji, hodí se mi velice. Výborně udělané.

   Odpověď
 2. Pjakin z 11.2.2019 pro poslech v češtině:
  https://uloz.to/!ZBlrCDn52B71/pjakin-2019-02-11-cz-mp3

  Odpověď
 3. PJAKIN «Вопрос — Ответ» от 11 февраля 2019 г.
  https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-11-fevralya-2019-g

  Odpověď
 4. Ten zaver posledniho Pjakina by si mel kazdy vzit k srdci.Misto prazdnych tlachu o tom jak je Zeman kadr GP, jak co myslel a podobne, pilne studovat, rozsirovat svoji mozaiku a hlavne zmena chovani.Zmena z ja-centricke psychiky na Boho-centrickou.Vice myslet na druhe nez na sebe.Jit prikladem, ne nekomu neco nutit nebo poucovat.

  Odpověď
  • …by si mel kazdy vzit k srdci…
   …ne nekomu neco nutit nebo poucovat.
   A tento tvoj príspevok je čo? Mne sa to vidí ako poučovanie…

   Odpověď
  • Naprosto souhlasím, ostatně v diskuzích je krásně vidět nepřímá úměra, čím více příspěvků, tím menší jejich kvalita a kvalita příspěvků je dána kvantitou a kvalitou studia (čest výjimkám).
   Někteří diskutující zde se dokonce snaží dosáhnout kvalit Brouka Pytlíka.

   Odpověď
  • Trochu manipuluješ.
   Pjakin nic nemluví o tom, že nemáš informace vyhodnocovat.

   K čemu je ti potom znalost KSB, jestli nebudeš schopen vyhodnotit pozice hlavy státu a buď podpořit ho nebo naopak, nepodpořit? Máš se chovat ve smyslu: kam vítr, tam plášť? To je chování stáda.

   Jestli se ti, osobně, nelíbila diskuze o Zemanovi, ještě to neznamená, že nebyla k ničemu a neposunula chápání diskutujících o krok kupředu. To je také, mimochodem, o mozaice.
   Jedno nevylučuje druhé – zvyšování míry chápání a práce na sobě, jde ruka v ruku.

   Odpověď
  • To nie je o psychike ale o svetoponímaní. Slovania sme MY ROD nie JA. Slovania su silný spolu ked sú ROD. Takže ak nie je viera v ROD nie je jednota.Pjakinovi neverte riadte sa svedomím .Niekedy mal lepšie videa,kde to často prizvukoval aby ste mu neverili.Takže on nie je so svojim svedomim v konflikte. Ale ked budete stat pred svojim Rodom ,stvoritelom čo im poviete riadil som sa Pjakinom ? Ste človek z RODu? alebo KOB alebo Pjakinov dav ? Tu nejde o to či povedal pravdu alebo nie.

   Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>