1. Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 17.09.2018
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-17-09-2018/

  Odpověď
  • V čase 23:18 VVP mluví o tom, že by lidé měli myslet ne situačně, ale v procesech. Sděluje, že jsou teoretické základy analytiky skvěle vyloženy v Základech sociologie (i jinde), obvzláště v hlavě 4. Zrovna jsem ponořen do prvního dílu Základů sociologie, ale hlava 4 se zaobírá strukturou osobnostní psychiky. Má tedy VVP na mysli jinou práci VP SSSR se stejným, nebo podobným názvem?

   Odpověď
 2. V.V.Pjakin – Čo je to analytika. Pár slov k podstate.
  https://fct-altai.ru/files/%D0%90%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/%D0%A7%D1%82%D0%BE_%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%8C_%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0._%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B0_%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2_%D0%BF%D0%BE_%D1%81%D1%83%D1%89%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D1%83.pdf

  Odpověď
 3. Nový Pjakin zo 17.9.

  https://youtu.be/eHeZQKVWwdY

  Odpověď
  • NicNezNula 18.9.2018 o 23:02

   Ačkoliv běžně se mi zdá, že rozumím tak na 75%, tak v daném případě to bylo sotva 30%. Hodně emotivní, věty byly takové rozevláté a nedokončené. Nedivím se mu. Nevím, zda jsem pochopil dobře, že se (již dříve samozřejmě) v dobrém rozešel s někým (Zaznobinem?), ale čaj spolu popíjeli i potom. O kom byla řeč, když zmiňoval „bolotáť o něčem“(?). To se asi týkalo současnosti. Zolotareva spíše pochválil (?). Co bylo s lybijskými elitami?

   Odpověď
   • Cico Ciciak 22.9.2018 o 20:37

    Rozišiel sa s gen. Petrovom – s tým, ktorý svojimi videami pomáhal v začiatkoch spropagovať KSB a DVTR medzi širšie masy.

    Pjakin v poslednom dieli relácie „OO“ nevysvetlil, prečo nedávno odporučil študovať iba materiály VP – ZSSR vydané do roku 2018.
    Pravdepodobne to ozrejmil v jeho pripomienkach k poslednej analytike VP – ZSSR.

    Odpověď
 4. Otázka – odpověď z 10.9.2018
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-10-09-2018/

  Odpověď
  • V čase 42:23 zmiňuje Pjakin někoho na vysoké úrovni, že se nechal zlanařit, a mluví o boji proti KSB „zevnitř“ (alespoň tak to chápu). Může jít o někoho z VP SSSR?
   Na konci doporučuje práce VP SSSR pouze do června 2018. Souvisí tyhle dvě části spolu? Nebo se ve VP jen jednorázově neshodli ohledně podpory Putinovi v jeho manévru s penzijní reformou?

   Odpověď
   • Myslím, že to by boli len zbytočné špekulácie z našej strany, lebo vierohodné informácie žiadne nemáme. Ak by aj, tak také veci sa môžu vyskytnúť v každej štruktúre, neznamená to však žiadny problém, ak má daná štruktúra autokorekčný mechanizmus (jej vnútorný imunitný systém a systém obnovy poškodených častí). Takto fungujú všetky zložitejšie systémy s vlastným súborným, alebo aspoň spätým intelektom.

    Odpověď
  • Všimli jste si, že všechna centra koncentrace řízení pracují v tandemu?
   Ta od GP tam jsou i jmenována, i s přesuny.
   Jen to druhé k Rusku v rámci KOBu nebylo jmenováno (ono totiž zatím žádné není).

   Odpověď
 5. Zajímavé video s Pjakinem
  https://www.youtube.com/watch?v=PAaqWcMWZj0

  Odpověď
  • Cico Ciciak 22.9.2018 o 20:38

   A o čom, ak smiem vedieť?

   Odpověď
 6. Pjakin uz druhykrat v oo naznacil uplne zmiznutie Rumunska zo sceny. Aky je dovod? co sa stalo v minulosti tejto zeme?

  Odpověď
  • Tak to by mě prosím také zajímalo. Neb Rumunsko, to jsou pro mne velmi osobní zájmy. Díky.

   Odpověď
  • Rumunsko je dítětem Osmanské říše…

   Odpověď
   • Má to spojitost s hrabětem Drákulou…

    Odpověď
    • Jana z Arku 12.9.2018 o 19:29

     Kdysi jsem četla, že princ Charles je potomkem Drákuly…ale odkaz nemám a ani nevím, jestli je to pravda

     Odpověď
     • Jana z Arku 12.9.2018 o 19:30

      Ale podoba je neuvěřitelná.. Drákula a princ Charles

      Odpověď
      • :-))))) …. a ja za koho mi pripomina…

       Odpověď
      • aj to vase parlamentne knize sa chvalilo ze je potomok drakulu

       Odpověď
   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Vlad_III._Dracula

    Odpověď
    • Jana z Arku 12.9.2018 o 19:43

     http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zajimavosti/princ-charles-pribuznym-draculy-ano-sam-to-priznal.html

     Našla jsem to, princ Charles je potomkem Drákuly, sám to přiznal.. to je fakt
     zajímavé. No podoba je taková, že tomu věřím

     Odpověď
     • Co ale naopak nikdo z členů královské rodiny nejí, je česnek. Proč? Mají ho totiž přísně zakázaný
      http://prask.nova.cz/clanek/novinky/vevodkyne-camilla-si-pustila-pusu-na-spacir-prozradila-jakou-ma-princ-charles-uchylku.html

      Odpověď
      • Ještě k upírům, četl jsem několik let zpátky různé pověsti o nemrtvých, kteří vstávali z hrobů a terorizovali okolí, údajně šlo o události, myslím, z 17. a 18. století, zajímalo by mě, kde je pravdy trochu na tom „šprochu“ a jak tyto pověsti vznikly…

       Odpověď
  • Rumunské území do roku 1860 se dělilo mezi Moldavské knížectví (asi Bukovina a Valašsko) a Sedmihradsko (Transylvánie), které naopak patřilo do Rakouska-Uherska. Otázkou je, kdo v této věci bude nástupcem Rakousko-Uherska. Napadá mne Maďarsko. Na staré mapě, kterou daroval kdysi Putin Dodonovi to bude jednoznačné-ani stopa po Rumunsku.

   Odpověď
   • Moze byt. Cierne more patrilo pod Janovsku sferu vplyvu. Nieco by naznacoval pad mosta. Vdaka.

    Odpověď
 7. Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 04.09.2018
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-04-09-2018/

  Odpověď
  • Díky, velmi silný díl. Zajímalo by mě, zda-li někdo z KSB komunity má zažité a do každodenního života zakomponované vnímání světa, jak o tom na konci mluví VVP. Já to takto mám pouze částečně a to ve smyslu vnímání určitého řízení dle šesti priorit zobecněných prostředků řízení a to ještě jen někdy.

   Odpověď
   • Také se na různé články, informace a situace dívám z pohledu priorit… Ale mám až strach, kam dokážu dohlédnout…

    Odpověď
    • V jakém smyslu „dohlédnout“?

     Nedávno jsem narazil na zprávu o alkoholu na Seznamu. Dal jsem to tady: http://www.vodaksb.eu/diskuse/zdravi/comment-page-12/#comment-155198

     Tak jsem si říkal, že to bude asi imitačně-provokační činnost na 5. prioritě, kdy se tímto článkem sleduje úplně opačný cíl. Nicméně v sobotu v noci při cestě autem slyším na nějkém hudebním rádiu tuto informaci z článku moderátora zopakovat a pak bez jakékoliv ironie lidem doporučil místo pití alkoholu zkusit jiné nápoje a to nejlépe vodu. Chvíli jsem přemýšlel, jak to celé pojmout. V sobotu večer na soukromém hudebním rádiu moderátor doporučuje lidem „nechlastat“? Znělo to naprosto neuvěřitelně. Myslím si, že někdo vypustil tuto zprávu s cílem diskreditovat boj proti alkoholu (ozvučil Seznam), ale někdo, kdo o škodlivosti alkoholu ví (moderátor), vzal tuto informaci za „svou“ a dal jí do éteru a ještě vylepšil svým doporučením.

     Líbí se mi, jak jsou někteří lidé ze zdejší komunity zdatní v tom smyslu, že sem dají nejen odkaz na nějakou zprávu, ale podrobně ji i rozeberou z pohledu KSB a to i v souvislostech, které nejsou na první pohled vidět.

     Odpověď
     • Jak dohlédnout? Například, zpráva o výstavbě sociálních bytů a já vím, že s těmi byty se nepočítá pro naše lidi…Včera mi to potvrdil článek o plánu připravenosti Brna na příjem tisíců migrantů…
      Nebo, zpráva o africkém moru prasat a já vím, že to byla diverze s cílem ověřit naši reakci na použití biologických zbraní a zároveň vybít prasata… 5.priorita genocida…
      Když se vžiji do pozice Pjakina, nebo Putina, kteří vidí mnohem dále, než já, jímá mě hrůza, co vidí…
      Mnohdy přemýšlím, jestli není lepší nevědět…

      Odpověď
      • Putinovec 10.9.2018 o 23:31

       Tyhle věci vědí i ostatní.Ale je to vždy jen jedna z mnoha možných matric.Ty se Aksal zabýváš vyhledáváním těch nejhorších z nejhorších.Dá se na to pohledět z druhé strany.Jsou matrice,které tyto plány potírají.

       Odpověď
       • Nu a taky to může být kombinace. Například pokud budu vědět že sedí na úřadě vítač, a nebude tam navěky, ponouknu ho aby stavěl byty pro migranty, nechám ho myslet si že staví byty pro migranty, nechám EU na to vycálovat dotaci, a pak z toho po jeho odchodu udělám startovací byty pro mladé.

        Odpověď
        • Putinovec 11.9.2018 o 0:10

         Ano,těch průběhů možností je v podstatě nekonečné množství.My bychom se měli snažit zviditelnit pro ostatní tu nej,popřípadě jakoukoliv jinou,která nás nepřivede do krize řízení.

         Odpověď
   • Člověk: Tak jak se zvyšuje míra chápání pojmů, zlehčuje se „usazování“ různých událostí do mozaiky. Součástí toho je trénink, protože s praxí je teorie použitelná vždy mnohem snáze.

    No a čím víc máš poskládanou mozaiku, konzistentně, tím více z té mozaiky samotné vystupují komplexnější nebo objemnější procesy a pochopení jak jsou vedeny a řízeny.

    Myslím, i když nechci mluvit za nikoho konkrétního ani za všechny, že dokonale to neumíme nikdo. Každý jsme v určitém stádiu osvojování si těchto znalostí a jejich praktické aplikaci. A to ani nejde nijak snadno hodnotit (například nějakou lineární stupnicí), někdo chápe víc pojmů a má poskládaný menší díl mozaiky kvůli chybějícím faktům, někdo má poskládaný větší díl mozaiky protože zná dost faktů, ale zase méně chápe vazby mezi jednotlivými fakty a zatím mu jde hůře identifikace procesů souvisejících s těmi fakty.

    Takže, více či méně máme toto vidění světa do života zakomponované tak jako ty :-)

    Odpověď
    • Člověk 11.9.2018 o 7:42

     Díky za odpověď. Já to ale tak právě nemám, pracuju na tom :)

     Odpověď
    • Trefil jsi to velmi pěkně. Já budu stručný. Levanet a diskuse na něm je studentský web. Každý studujeme individuálně a souběžně v diskusích i kolektivně. A zkouší nás HNR prostřednictvím Jazyka životních okolností. Tam nefunguje protekce.

     Odpověď
  • Vážení asi dva roky navštěvuji tyto stránky a zároveň stránky www.tartaria.sk , kde se o Putinovi a Pjakinovi moc lichotivě nepíše. Některé kroky Putina nechápu. Například přátelská setkávání se s Izearaelci, kteří druhý den podnikají nálety v Sirii….

   Odpověď
   • Ani vedenie izraela nieje jednoliate. Môže tam byť pár ľudí ktorý už vystúpili z matrice Sinajský pochod, môžu tam byť taký ktorý verí že v Washingtone vychádza slnko (pretože z Ameriky dostávajú dary)……

    Môžu tam byť čistokrvný démoni z rodu Levitov (alebo ich priami podriadený)

    Odpověď
   • Asi se shodneme, že V.V. Putin se snaží jednat ve zájmu své země a lidí v ní žijících. Dle mého, s Izraelem má Rusko částečně společný vektor cílů vzhledem k Íránu. Snaží se ho držet pod určitou kontrolou, zkrátka aby Írán Rusku nepřerostl přes hlavu a nezačal jednat v jeho neprospěch. Z Íránu se GP snaží udělat nové centrum řízení. Rusko naproti tomu usiluje o vlastní suverenitu. To jsou cíle jež jsou v přímém rozporu a Izrael v tomto vlastně za Rusko tahá horké kaštany z ohně. V Izraeli žije též nezanedbatelná Ruská diaspora.
    S Íránem naproti tomu Rusko úspěšně spolupracuje v Sýrii.
    Z osobní zkušennosti také jistě víte, že ve svém životě s někým spolupracujete v určité věci, jež je ve Vašem společném zájmu a s někým jiným zase v nějaké jiné. Je to naprosto normální a pochopitelné.

    Odpověď
   • a co by ste chceli vazeny Kupala? miesto diplomacie a riesenie svetovej krizy sa zacat bombardovat? Putinovi ide o Rusko a nepotrebuje sa stale hrabat v zidoch a kriziackych vypravach, kde zahynula velka cast nasich predkov… ale kam by sa dostal, keby ukoncil ekonomicku spolupracu zo zapadom ako by to najradsej spravili analfabeti s tartarie.sk..
    viem ze aj na tej stranke je vela hodnotnych clankov o dejinach a starej kulture, ale tazko verit nejakemu guru, ktori tvrdi ze to bolo tak a tak, ked si to sami ludia svojimi zmyslami nevedia overit a spisy a nalezy su falsovane a nicene. takze ked sa niekto zaobera magiou ci mystikou, neznamena to ze vie nieco o riadeni, vid priklad hitlera, alebo chobota… jediny autor, na ktoreho si spomeniem, ktory vie sklbit veci ohladom riadenia a politiky s mystikou a duchovnostou je Rudolf Steiner.

    Odpověď
    • konkretne ide o knihu- Poslani stredni evropy. pokial viete o nejakej dalsej takejto knihe budem vdacny za info.

     Odpověď
 8. Jenom bych ráda upozornila, protože ne všichni se možná podívají na všechno, že právě v této části
  Seminář v Horském Altaji 18-27.07.2018 – Ruská Arktida je podle mne dost závažný údaj. Asi si pamatujte, jak Pjakin neustále zdůrazňuje, že v roce 2014 mělo jít s tím sestřelením Boeingu o záminku k rozpoutání 3. světové války. A tady říká, že se po pádu toho letadla ve výrobním závodě na tanky zastavila výrobní linka dodaná z Francie, tedy že se zablokovaly stroje s řídícím programem, což se mi zdá, je-li to pravda, jako pádný důkaz potvrzující tuto skutečnost.

  Odpověď
  • Ano, to jsem také zaregistrovala, proto rusové teď cizí výrobní linky mění za své stroje, které takové „kurvítko“ nebudou obsahovat…

   Odpověď
  • Souhlas. A druhý důkaz potvrzující tu skutečnost, byly výtisky všech novin těsně po pádu. V době, kdy ještě nikdo nic nevěděl, vyšly všechny světové noviny s titulkem, že Putinova raketa sestřelila MH17.

   Odpověď
  • Přibližně tu dobu se „všichni smáli“, že Rusové ohlásili, že vyvinuli svůj vlastní procesor…. prý kdo to bude kupovat.
   K tomu se objevila informace, že koupili (myslím Intelem) starší vyřazenou linku.

   Do těchto technologií bude rychlost dostatečná a bude to jejich procesor bez kurvítka.

   Odpověď
   • http://www.techmagazin.cz/46502
    http://tehnoomsk.ru/node/3111
    niečo o ruských procesoroch

    info staršieho dáta
    https://www.czc.cz/intel-zakoupil-firmu-elbrus-proslavenou-vyvojem-cipu-s-kodovym-jmenem-itanium-killer-/clanek
    https://www.scienceworld.cz/technologie/elbrus-superprocesor-z-kavkazu-4542/?switch_theme=mobile

    Odpověď
   • Kdysi mne to docela zajímalo:
    Firma Sun Microsystems byla velice úspěšná a inovátorská firma. Měla velice kvalitní produkty – procesy SPARC a UltraSPARC, operační systém UNIX-Solaris, držela ochrannou ruku nad technologiemi Java. Pak bylo ale rozhodnuto, že zanikne, a vše její intelektuální vlastnictví převezme firma Oracle (pravděpodobně se nejedná o Oracle 911 :-) ). Šéf Sunu – Scott McNeally před převzetím udělal velkou věc – zveřejnil popis architektury procesoru SPARC, a zároveň to licenčně ošetřil. Myslím, že právě nad tímto procesorem začali Rusové vyvíjet jednu z linií svých procesorů ELBRUS. Zveřejnění architektury umožnilo její bezpečnostní analýzu.

    Odpověď
  • Vzpomněl jsem si na jedny O-O, kde VVPj hovořil o útoku Západu proti Saddámovi. Nálety na Irák probíhaly celkem hladce, protože irácké systémy PVO najednou přestaly fungovat. Kdo byl dodavatelem těchto systémů? Nebudete věřit – Francie.

   Odpověď
 9. Co je prosím myšleno slovním obratem „z hlediska obecného chodu věcí“?

  Odpověď
  • Z hlediska chodu vesmíru, obecných zákonů, reality.

   Odpověď
 10. Otázky 20.8.2018

  Toto som našiel ohľadne 1968 a konečného pripojenia Washinktonu k SŠA. K ostatným štátom Kalifornia Oregon, Alaska nič.

  https://www.sos.wa.gov/legacy/sixty-eight/

  A k lene goldfeld som našiel.
  https://scholarship.law.cornell.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=1582&context=clr

  a majú to aj na Cambričskej stránke
  https://www.cambridge.org/core/journals/international-and-comparative-law-quarterly/article/lena-goldfields-arbitration-the-historical-roots-of-three-ideas/65425B66DE0DD2C338804B08BEA35987

  Odpověď
 11. Oracle 911 26.8.2018 o 11:53

  Práve som dočítal prepis:
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-15-08-2018/
  A zaujalo ma toto:
  >Čínu globalisté nebudou riskovat za žádných okolností.
  A jestliže se tam Čínu někdo pokusí zatáhnout, tak se ona sama vzepře a bude se maximálně bránit tomu, aby šla do takového bojového střetu, který by mohl jakkoliv poškodit její reputaci. Takže se ta věc má zcela naopak, než jak bylo zformulováno v té otázce.

  A mňa napadla myšlienka: „A čo ak Čína sa zdiskredituje sama?“
  Priznávam sa, neviem ako by to bolo možné ale ako veci sú, to by som nevylučoval.

  Odpověď
 12. Honza Větrník 17.8.2018 o 21:23

  Chtĕl bych se zeptat na Pjakinův výrok o prodeji státních dluhopisů SSA a zisky z prodeje ropy.Pokud jsou tyto dolary nedotknutelné,tak z jakého důvodu?Zákonem?

  Odpověď
  • Umrtvenie zivych penazi? Mna zaujima preco Stalin i Putin kopia zlato, ved umrtvuju zivy kapital. U Putina to viem pochopit, ale preco Stalin?

   Odpověď
   • Zlato jako směnný ekvivalent nikdy nebylo Západem zpochybněno. Proto i Stalinův zlatem podložený rubl musel Západ brát jako nezpochybnitelnou sílu na 4.prioritě, nezávislou na západních valutách.

    Odpověď
  • Kdysi jsem tady dávala zákon, který se týkal této otázky. Původně v něm bylo, že z částky, která překročí cenu ropy v rozpočtu musí 90% použít na nákup dluhopisů USA. Postupně se toto procento snižovalo, naposledy,kdy jsem se touto otázkou zabývala to bylo 65%…

   Odpověď
 13. Děkuji za zavedení rubriky. Další zpřehlednění diskuse.

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>