1. http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-03-12-2018/

  Odpověď
  • kolkobudešžiť 8.12.2018 o 19:42

   Ukrajinská provokácia plavidlami.
   Čo nemohol dopovedal p. Pjakin, o ZÁVAŽNOSTI akcie neoconov USA a šialencov a lá Porošenko
   (v skutočnosti Waltzmann, Wal- starosloviensky Vál znamená válec i tvar falusa, Vaal vil on, Válvilon-Bábylon, kde B sa správne číta V, Baal byl On mesto uctievačov falusa, obetníkov Vála-Baala, Marduka…)

   POPISUJE spravodajskými očami:

   mordechajkapusta.blogspot.com príspevok 28.11. „Rusko nedopustí 3. sv. vojnu“….
   „…remorkér doprevádzaný ukrajinskými vojnovými plavidlami viezol britský výbušný systém ADM s cieľom zničiť Kerčský most…“

   A záverom pripájam OSPRAVEDLNENIE múdrym ľuďom KOB od múdrych študentov VÉD za niektoré možno nevedomo nesprávne formované výroky s nedokonale použitými výrazovými prostriedkami na adresu KOB, či na p. Pjakina…. od p. Vladimíra Lauberta-“predstaviteľa véd-izmu“, ktorý sa dostáva možno nevedome do pozície „kozla“, ktorý zákonite nedosiahne efektivitu svojho možno úprimného snaženia a konverguje k zdiskreditácii svojej vlastnej činnosti minimálne pred inteligentnými človekmi a tým i nenaplní optimálnou silou a nerozvinie širšie k ľuďom myšlienky, ktoré šíri, keďže nepozná KOB… ani slovanskú „bibliu“ A. Horák „O Slovanech úplne jinak“…
   Bez KOB nie je možné odhaliť „kozlov“ vo Védickom hnutí a bez Védického poznania-poznania našich PREDKOV nenadobudne študent KOB duchovnú silu, zdravie, dlhovekosť a múdrosť predkov.
   KOB je ryba súčasného systému a Védy sú Voda v ktorej pláva. Bez KOB sa može stať Voda mŕtva, intelektuálne neplodná, netvorivá, nerozvíjajúca sa, skostnatená, rýchlo dosahujúca svoje „brehy poznania“ rovnako ako KOB bez Véd…, takto sa vedomo-nevedomo krištalizuje v poslednej dobe i p. Laubert, ktorému ale chvála za jeho skutočný prínos ako i chvála za skutočný prínos KOB k poznávaniu REÁLNOSTÍ. (CH-vála)
   Využívajme materiálnu podporu akýchkoľvek info „Kozlov“ selektujme informácie ako p. Pjakin do NAŠEJ správnej zaklapávajúcej mozaiky a mainstream ani kozly nás neprechytračia a my využijeme podporu ich chlebodárcov, ktorí okradli našich predkov a okrádajú i nás a za naše peniaze nám organizujú priamo na očiach genocídu! Nestrácajme čas na spory s provokatérmi, ukazujme ich nepravdivosť pravdou, šírme informácie – to je riadenie.

   Odpověď
 2. http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-26-11-2018/

  Odpověď
  • Nevím jestli jste také zaznamenali v posledních cca 2-3 letech nárůst schody cílů mezi GP a KSB?

   Ta shoda je cca od volby Trumpa prezidentem USA tak očividná, že Pjakin o ní mluví v téměř každém svém pořadu (nechat GP pracovat a využít toho k posílení vlastní suverenity). I když si rozebereme poslední události v ČR (kauza babišův syn), tak ta shoda našich cílů s cíly GP je také očividná. Přitom Babiš i Zeman nejsou „naši“ koně, ale jednoznačně koně GP. A přesto zde v diskusi převažuje mínka, že by jsme tyto dva (minimálně v jejich současných krocích) měli podpořit.

   Tohle byl bylo krásně vysvětlitelné, kdyby KOB a VP SSSR (či struktura FKT) měl přímé nástroje na řízení dění ve světě. Tak tomu však není:
   Trump nebyl připravován pomocí KOBu. VP SSSR až v lednu 2016 (dle svých vyjádření) přišel k závěru, že GP připravuje do role prezidenta USA právě Trumpa. Na tu roli prezidenta ho však připavovali 20-30 let.
   O Putinovi se ještě v roce 2008 vyjadřoval VP SSSR v práci „Sad roste sám?..“ s despektem. Težko se tedy mohlo stát, že v letech 1996-9 byl tento kádr připravován strukturami na bázi KOBu k funkci prezidenta Ruska. Přesto je evidentní, že i jemu musel do této pozice „někdo“ pomoci (i následně stát za ním v jeho krocích).
   http://www.vodaksb.eu/diskuse/mimo-tema/comment-page-1/ (dotaz eM ke knize „Sad roste sám?..“

   Moje otázka tedy směřuje k tomu, zda může existovat „někdo“, kdo (minimálně v poslední době) spravuje vektory cílů u GP směrem k harmonizaci s cíly KOBu.
   A k důsledkům: Má GP ve svém středu krtka (v terminologii studené války)? ……

   A samozřejmě verifikační otázka: Máte pro vysledovanou harmonizaci cílů GP a KSB jiné vysvětlení?

   Odpověď
   • Oracle 911 2.12.2018 o 18:06

    >Moje otázka tedy směřuje k tomu, zda může existovat „někdo“, kdo (minimálně v poslední době) spravuje vektory cílů u GP směrem k harmonizaci s cíly KOBu.
    A k důsledkům: Má GP ve svém středu krtka (v terminologii studené války)? ……

    A samozřejmě verifikační otázka: Máte pro vysledovanou harmonizaci cílů GP a KSB jiné vysvětlení?

    Žrecské štruktúry pred-kresťanského asi odišli do ilegality a žiť sa chce každému, takže sú tu aspoň 3 frakcie, ktoré sú situačnými spojencami, a hrá sa o to, že kto „preští“ toho druhého po odstavení anglosaských šialencov…

    Odpověď
    • Kratkodobe cile se muzou nekdy shodovat. Nicmene, GP ma uplne jine zakladni cile sveho rizeni, rekl bych uplne opacne, nez KSB. A to je svoboda kazdeho jedince, jeho moznost realizovat sama sebe, zivot ve spolecnosti na zaklade spoluprace atd.

     Odpověď
     • Někdy se opravdu můžou cíle shodovat. Dle mého názoru ta četnost shody jde nad rámec vyjádřený slovem někdy.

      Odpověď
      • Hlavne chce prezit, ale urcite to s nama nemysli dobre.

       Odpověď
    • „Žrecské štruktúry pred-kresťanského asi odišli do ilegality…“

     TauRus ohledně podpory činnosti Stalina (během boje s Trockým a později za 2WW) jednou mluvil také o blíže nespecifikovaném starém klanu ruských znacharů, který stojí dle některých náznaků aktuálně také za Putinem.
     Nicméně je známá teze, že GP nejprve Stalina podpořil, aby až zjistil, že jde proti jeho cílům s marxismem, ho r. 1953 odstranil. ……. tudíž je tu určité překrytí činnosti GP s tím klanem staroruských znacharů.

     Tohle „lavírování“ a „střídání postojů“ je možné vysvětlit např. tak, že došlo někde v minulosti k pokrevnímu sblížení rodů GP (původem z Egypta) s rody staroruských předkřesťanských žreců. (dovedu si představit situaci, že jeden rod/klan GP je fyzicky svou přítomností umístěn na teritoriu Ruska)

     A díky tandemovému řízení i uvnitř toho jednoho rodu/klanu jednou převáží jednou jedno řešení, jindy druhé. Vystřídání generací uvnitř těchto rodů může být spouštěčem některé z pozorovaných změn v chování.

     Odpověď
     • Nenašel jsem sice zdroj, ale myslím, že Jefimov v souvislosti se zvolením Trumpa řekl, že cílem KOB není GP porazit, ale začlenit ho do svého řízení…. a že dokonce je možné, že jedna část GP se na naší stranu staví už teď.

      Odpověď
     • Po globálnej katastrófe tých prediktorov mohlo ostať viacero, v rôznych kútoch sveta, a svojim spôsobom mohlo ísť medzi nimi o tvorivý konkurz (podobne ako aj národné kultúry sú tak rozdielne a pestré preto, aby bola kvalitnejšia konkurencia a bolo z čoho vyberať – zjednocujúce idey). Niektoré sa uzavreli v určitom regióne/kontinente (védické smery – slovanské, indické, čínske), iné sa rozhodli rýchlejšie expandovať (egyptský smer) a vliezli do kapusty ostatným. Z egyptského prediktora sa stal globálny. Preto mu Zhora bolo venovaných toľko korekčných zásahov.

      Odpověď
      • Mozna si ty vedomosti prevzali uz z Atlantidy. A taky je mozne, ze dostali tolik informaci shora, ze nekteri pochopili. Ale porad, tisice let byl jejich zamer proti cloveku, takze bych na to nespolehal

       Odpověď
       • Dle mého názoru z počátku při civilizační misi žreců po potopě to mysleli s lidstvem dobře viz. Graham Hancock. Ovšem postupně, pravděpodobně po útocích na své osoby, odešli do bezpečí anonymity a začali se starat jen o svůj rozvoj a postavení na špičce pyramidy společnosti, tím se z nich stali znachaři.

        Několikrát během dějin dostali upozornění, aby se navrátili k pravdověrné činnosti, jsou o tom i súry v Koránu:

        3:103: A uchráňte sami seba držaním sa povrazu Božieho a nerozdeľujte sa; a spomeňte si na dar Boží vám daný, keď ste boli nepriateľmi a On spojil vaše srdcia, a tak ste sa stali vďaka Jeho daru bratmi. A boli ste na okraji priepasti ohňa, ale On vás pred ňou zachránil. Takto vám Boh objasňuje svoje znamenia, azda správne usmernenie budete nasledovať.

        3:104: A nech je vo vašich radoch spoločenstvo, členovia ktorého vyzývajú k dobru a prikazujú chvályhodné veci a správanie a zakazujú odsúdeniahodné veci a správanie. To sú tí, ktorí prospeli.

        Leč padlí žreci nedbali připomenutí. Boží vedení je celé dějiny trpí jen jako nutné zlo při rozvoji člověka = potenciál zla na vyšší úrovni, které musí být Člověkem překonáno. V určité fázi i jako bezpečnostní pojistku proti finálnímu zhroucení biosféry viz. obraz opice (démon) s granátem.

        Současnou etapu vývoje chápu tak, že globální zákulisí bylo zahnáno svou vlastní politikou do kouta globální krize a Bůh nedovolil, aby dosáhlo technologií pro likvidaci pro ně nepotřebné biomasy, aniž by přišli k úhoně. Minimálně pár jedinců z nich to chápe a tak budou donuceni pomáhat lidem, stát se Člověkem, jinak nepřežijí spolu s námi. Postupně se tak rozplynou v davu, jak si lidstvo bude osvojovat vědomosti…

        Pokud tomu tak je, uvidíme na utlumování degradačních procesů lidstva. Na prioritách a představitelích zákulisí, které jsou nejviditelnější…

        Odpověď
        • Putinovec 3.12.2018 o 21:18

         Globální katastrofa proběhla proto,že znachaři pevně ustavili společnost otroků,která se generačně sebeobnovovala.Stejně jako kastovní fašismus v Indii.Po katastrofě přeživší znachaři pokračovali ve svojí oblíbené činnosti,parazitování.Nemá smysl si tuto entitu lakovat na růžovo.

         Odpověď
         • Nemohu souhlasit…
          v počátku po potopě nesli lidem doby kamené kulturu a civilizaci, přečtěte si toho Hancocka. Jistě věděli, že kataklyzma bylo vyvoláno jejich vedením fašistické-nelidské společnosti.

          Pokud mají základní pudy, musí se stát opět žreci pro rozvoj společnosti, jinak nepřežijí. V tom mají stejný evoluční cíl jako židovstvo, kterým „bylo dáno nésti Tóru a oni ji nenesli“. Protože židovstvo řeší nižší priority řízení na planetě Zemi, bude se ho to týkat dříve.

          Evoluce lidstva je proces objektivní a nikdo ani GP není schopen mu čelit, maximálně jej zbrzdit. Jak se říká: „Cílem zla není porazit dobro, ale oddálit jeho výhru.“

          Odpověď
          • Rozvinu trochu toto téma. Vzpomínám si na jedno ze starších videí s VVPj, kde vysvětluje princip špičky pyramidy, tedy věšteckou špičku společností a její úlohu a princip. A také, jak jedno takovéto seskupení ovládlo všechna ostatní společenství … likvidací konkurenčních „znacharů“ tak druhé společenství odřízlo od informačního zdroje nejvyšší kategorie – Boha, a sami sebe namontovali do této role prostředníků.
           A ostatní pak již bylo jen otázkou času.

           Není načase opět začít znovu budovat tuto dávnou základnu, podle mého názoru potřebnou? Nebo budeme čekat, až nám GP vnutí scientologii či jinou verzi svých nástrojů podobně, jako nám vnutil kdysi judaismus, ŘKC a další kulty?

           Odpověď
           • Moc dobře jsem nepochopil, co navrhuješ? Aby koncentrace znalosti se opět přesunula do špičky pyramidy nebo něco jiného?

            Odpověď
           • Putinovec 6.12.2018 o 13:50

            Smyslem KSB je ten,aby se každá lidská bytost stala Člověkem.Takže statisticky drtivá většina.Pokud bude každý konceptuálně schopný,k čemu nám budou uzavřené skupiny držící informace a moc?Taková skupina již zde je,GP.

            Odpověď
          • Putinovec 6.12.2018 o 13:46

           Znachaři z Atlantidy nebyli jediní,kteří se zachránili.Legendy o postavách přinášejících základy civilizace jdou napříč světem.V každém koutě světa byla budována jiná civilizace,takže jiná skupina snažící se vybudovat základy své koncepce.Věřit tomu že jsou to dobráci pomáhající stařenkám na přechodu je zcestné.Pracují jen pro svůj prospěch,bez ohledu na následky.

           Odpověď
           • Já si nemyslím, že by GP (jako jedna ze žreckých skupin, která však díky metodám vysvětleným Pjakinem ve výše zmiňovaném videu ovládla/pohltila ty ostatní skupiny) prvoplánově bylo zlo.
            Tak jak jsem pochopil práce VP SSSR, tak pochází ze skutečných žreců, kteří měli nějaké své cíle a práce na nich v uzavřené skupině žreců je mnoha tisíciletým vývojem dovedla k jistému zdegenerování, takže dnes je již VP SSSR nenazývá žreci, ale znachary.
            Tak jak VP SSSR popisuje vznik davo-“elitarismu“, tak když si ten proces promítnu na uzavřený klan žreců, tak výsledkem je jejich degenerace, kdy ti nejvíc namyšlení „elitáři“ mezi žreci vytvořili GP (a ostatní nezdegenerované zlikvidovali, či poslali do zapomnění).

            My neznáme genealogický strom žreckých pokrevních linií. Je např. známo, že některé schopnosti se projevují ob generaci(generace). Jejich potomků nezačleněných/nepodchycedných přímo do řízení GP tak může být velmi mnoho (samozřejmě takoví nemusí mít všechny „klíče“ k egregorům stvořeným GP, ale můžou znát principy)

            A kdyby se některý z nich rozpomněl na původní poslání žrecké kasty?
            A kdyby k tomu dostal přídavkem „pomoc shora“?
            Nemohl by pak být silnějším než celý GP?

            ———————————————-
            „Věřit tomu že jsou to dobráci pomáhající stařenkám na přechodu je zcestné.“
            Jak teda jinak vysvětlit, že Pjakin a další představitelé KOBu adorují až takovým způsobem lidi GP a jejich skutky? …… na „náhodnou shodu cílů“ a „někdy“ se mi nechce věřit.
            Zvlášť, když jsem předvědčen, že v jednom videu z doby výhry Trumpa ve volbách Jefimov řekl, něco cca ve smyslu. Je dokonce možné, že min část GP nás (tj. KOB) začne/začala podporovat (škoda, že to nemůžu najít).

            Odpověď
            • je tu aj možnosť infiltracie zo strany GP do vašho KSB ,ktorý už nie je pôvodný ,ktorý sa stále „prispôsobuje“ už len používanie iného názvu KOB. Tú možnosť si nik z vás ani nepripúšťa a ste úplne pod kontrolou Pjakina.Nik ho nespochybňuje to nie je postoj človeka,ale ovce. Tu nejde o to akú ma Pjakin úlohu ide o váš postoj . ste jeho ovce a to je kritika vás nie Pjakina.Pokial niekoho nasleduješ nie si človek.

            • Oracle 911 8.12.2018 o 19:15

             @Vladimír
             A tvoje ďalšie tvrdenie bude, že Zem je plochá pretože pôvodné verzie sa dajú volne stiahnuť a existujú v nespočetných kópiách t.j. akoby si chcel sfalšovať celý blockchain Bitcoinu.

             Takže tvoje tvrdenia sú úplne scestné domnienky…

   • „Moje otázka tedy směřuje k tomu, zda může existovat „někdo“, kdo (minimálně v poslední době) spravuje vektory cílů u GP směrem k harmonizaci s cíly KOBu.“
    - v posledných rokoch je to nesporne Putin, kto tieto ciele harmonizuje, a iba využíva Zákon času, ktorý hrá v prospech KSB.
    - To, že v hrubých knihách sa píše o Putinovi s dešpektom, ešte nemusí vôbec nič znamenať. Ako to robia kúzelníci, keď potrebujú skryť trik a presmerovať pozornosť na inú ruku? Pritom to nemusí znamenať, že tá kritika nemusí byť oprávnená, len je typu: „Mám okuliare nablízko a nevidím teraz do diaľky. Povedal som A, ale nepovedal aj B.“ Ale samozrejme je možné, že je to myslené kompletne, a nevideli, kam Putin reálne smeruje a čo robí. Ale tomu moc neverím, žeby pre pohľad do extrémnej diaľky nevideli pod nohy. Ak by to tak bolo, tak by Zaznobin nespolupracoval s Pjakinom a nepovzbudzoval by ho k tomu, aby pracoval na formáte videí Otázka-Odpoveď. VF a NF procesy nemožno od seba oddeľovať. KSB nemožno stavať výlučne na NF procesoch. Podľa mňa Zaznobin si to veľmi dobre uvedomoval. Reálnu pravdu o vzťahoch VP ZSSR + Putin nemusíme vôbec poznať, čo je úplne normálne v podmienkach informačnej vojny. V každej vojne sa pracuje s informáciou veľmi obozretne.

    Odpověď
    • Co si budeme…
     Dle vyjádření Putina, dle mě v po-Jelcinovské době opravdu nebyl na takové úrovni jako dnes, proto ta zjevná kritika od Vnitřního Prediktoru. V jednom z analytických pořadů zazněla informace, že Šojgu (původem z šamanské rodiny) má nejvyšší krytí ze všech představitelů Ruska. Myslím, že i on pomohl Putinovi vyrůst a je právě tou osobou, která mu zprostředkovává napojení na znacharské klany. Dovolené tráví často spolu v čisté přírodě mimo civilizaci…

     Odpověď
     • Díky za dílčí nápovědu, tohle je docela působivé (ve smyslu hledání těch klanů, které stojí v pozadí)
      https://zpravy.idnes.cz/sojgu-sergej-putinovi-muzi-rusko-ministr-obrany-fbq-/zahranicni.aspx?c=A150428_165136_zahranicni_aha

      Odpověď
 3. Pjakin dosť poukázal na Žvaněckého. Jedná sa o tohoto MICHAIL ŽVANĚCKIJ?
  http://tapolitika.cz/ze-sveta/ruska-mozaika/michail-zvaneckij-citaty/

  Odpověď
 4. Viete mi niekto povedať čo myslí Pjakin tými federalnými okruhmi? V skorších dieloch hovoril o Anatolskom fed. okruhu(Turecko), potom tuším o Francúzkom fed. okruhu a v poslednej časti o Japonskom fed. okruhu. Nie je to z jeho strany otváranie Overtonovho okna? Pretože celé sa mi to javí tak, že je to….“posun od nemysliteľného k reálnemu“.

  Odpověď
  • Není. Pan Pjakin opakovaně mluví o tom, že USA sloužily (v současné době probíhá rozpad) jako světový četník, tzn., že jim byly PRAKTICKY podřízeny všechny země, nad nimiž měly a mají vojenskou moc …, přez své dosazené lidi (politiky, ve veškerém st. aparátu a pod.)
   TO myslí Pjakin tými federalnými okruhmi.

   Jestliže chceme řešit stav, který se nám nelíbí (je jedno jaký, protože pravidlo platí obecně), musíme vědět (seznámit se) se současným stavem (bez příkras),
   zjistit, co je příčinou tohoto stavu
   a až na základě toho přemýšlet o nápravě (nápravu realizovat).
   Bez uvedeného postupu se „jen plácáme jako kapr na suchu“.
   Pojmenovat věci pravým jménem je nutnost (i když se nám to nemusí líbit, jinak si lžeme do kapsy a slutek utek).

   Odpověď
   • Oracle 911 23.11.2018 o 15:09

    Ďalšia vec je, že ak tieto štáty chcú prežiť, tak sa buď začlenia do Ruskej civilizácie a čiastočne do RF alebo ich zmetie nejaký objektívny faktor.

    Odpověď
    • Dalo by se říci, že to platí i pro nás

     Odpověď
     • Oracle 911 24.11.2018 o 13:51

      Opovážil by som tvrdiť opak? ;)

      Odpověď
     • Vidím to také tak. Chceme-li jako lidstvo postoupit na vyšší stupínek, pak se musí myšlenka, filozofie Lidství postupně rozšířit po celém světě. Názvy federální okruhy jsou dle mého primery. Neb to pak bude po celém světě vypadat v podstatě jako v Rusku. T.j. různé národy, či civilizační okruhy, v rámci jedne, celosvětové země (státu).

      Odpověď
      • Takže klíče, které jsme vytáhli 17. listopadu 1989 z kapes a s třesoucí se rukou je odevzdali klanově korporátním okultním grupám, aby nás zbavili ruského vlivu, budeme chtít vrátit zpět!

       Odpověď
    • …ano myslim, ze je to myslene tak ako vysvetluje Ori…

     Odpověď
     • Také si myslím, už nějakou dobu, že je rozhodnuto.

      Odpověď
 5. Jak mluvil Pjakin o tom, co vedlo k vzniku WW1, tak to planovali vice jak 100 let.
  Jak je mozne, ze to planovali pres nekolik generaci lidskeho zivota?Pro koho a proc.
  Pjakin ma pravu, ze tomuto se da celit pouze vlastni koncepci, proste od zakladu uplne necim jinym.Necim obsahlejsim a Bohu milejsim.

  Odpověď
  • Plánovať sa dá aj na 1000 rokov ak máš cieľ. Nie len čo budeš robiť na druhý deň. “ Pro koho“? pre seba(GP). „proc“? pretože im ide o zachovanie davo-elitárnej spoločnosti a vtedajší systém usporiadania sveta bol už nevyhovujúci.

   Odpověď
  • Ano, GP začal plánovat WW1 ihned poté, co Napoleon pochoval svou evropskou armádu v Rusku.

   Odpověď
   • V tom si ale odporuje. Jestliže chtěl GP získat Rusko a měl na to 100 let, tak mohl přece použít priority 1 – 5 a mohlo mu to vyjít. Jak může někdo 100 let plánovat útok na nejslabší prioritě.

    Odpověď
    • Myslíš , že GP pracuje s KSB ? V tom bude asi vysvětlení jeho metod a úspěšnosti řízení.

     Odpověď
     • Oracle 911 24.11.2018 o 8:59

      >Myslíš , že GP pracuje s KSB ?

      To asi nie, ale má riadiace/žrecské znalosti, ktoré do konca 2. svetovej vojny boli viac-menej dostačujúce, ale tie teraz kvôli ich degradácií a zrýchľovania soc. času teraz už nestačia a KSB/DVTR kvôli mravnosti nevedia naplno osvojiť…

      Odpověď
      • >Myslíš , že GP pracuje s KSB ?

       Ne, ale KSB opisuje od GP. Tyhle znalosti priorit řízení měli přece už egyptští žreci.

       Odpověď
       • Oracle 911 24.11.2018 o 11:16

        Asi to malo ísť pod Boletusov príspevok…

        Odpověď
       • Tak to je velká mýlka, že KSB opisuje od GP.

        Odpověď
        • „chybička“ se vloudila, ale už je červík na světě…, obě koncepcemají stejný základ, objektivní skušenost strůjců, tudíž nic nového pod sluncem, navyše jsou materialistické a člověk je bytost duchovní

         Odpověď
       • …to si nemyslim, ze KSB odpisuje od GP….V poslednom vydani OO VP hovori, ze pre GP je vojna sucastou dosahovania cielov, nestiti sa jej….kym KSB ju povazuje za krajne riesenie a uz to minimalne hovori o tom, ze to tak ako hovoris nie je…..

        Odpověď
      • Stejné prostředky řízení jsou buď posvěceny nebo neposvěceny podle mravnosti cíle řízení. V krajním případě mohou být použity i
       k likvidaci subjektu řízení tím, kdo tyto prostředky poskytuje.

       Odpověď
       • Oracle 911 24.11.2018 o 12:44

        Ak narážaš na to, že HNR/Boh nastrážil pascu, tak je to možné ale dôjde „len“ k likvidácií GP na informačnej úrovni…

        Odpověď
    • Putinovec 24.11.2018 o 10:19

     Na tuhle otázku je jednoduchá odpověd.Vyšší priority GP zkoušel už před tím a vždy se našel člověk,který tyto snahy obrátil do opaku.Viz Petr Veliký.Další věc je ,že v kurzu GP byl projektován kurz mraksizmus,který 1.sv. válku nutně potřeboval ,na likvidaci původních států a nastolení nové světové ideologie.GP to proti Rusku zkouší už nejméně 1000 let na úrovni všech priorit.A to těch 1000 let bude jen dílek z většího celku.

     Odpověď
     • Pteco ale GP nesnazil sa obsadit rusko z vnutra. Nebojovat proti nemu, ale urobit z neho centrum riadenia a vladnut mu. Prilezitosti mal dost, keby miesto mnohych vladcov nenicil rusko ale postavil na piedestal, rusko by s nim nebojovalo a kto iny by sa odvazil? Cina, USA?

      Odpověď
      • Oracle 911 24.11.2018 o 12:46

       Ruský ľud a celá civilizácia by proti tomu búrilo lebo ruská civilizácia má hlboké duchovné korene…

       Odpověď
      • Putinovec 24.11.2018 o 12:47

       Zopakujte si biblickou historii.Pokoušel se o to opakovaně,s pomocí vnitřních zrádců.Ale vždy zde zasáhla prozřetelnost a tuto snahu obrátila naruby.Důkazem tohoto tvrzení je Putin,před ním Stalin.Velice zajímavá kniha pro studium těchto informací je-
       http://leva-net.webnode.cz/products/medeny-jezdec-to-vam-neni-medeny-had-1-/

       Odpověď
       • Měl bych také dotaz – v posledním videu mluví pan Pjakin o vztahu GP k Rusku, cíl je rozčlenit na malé nesuverénní státy, které by dodávaly přírodní zdroje jiným „civilizacím“ – koho myslel těmi „civilizacemi“ – Čínu, Irán? Děkuji

        Odpověď
        • Ty proxy-nástroje, které si v historii vytvářel / Židé, Holanďani, Anglosasové a nyní vsadil na Činu a Írán/.
         V tomto směru není nijak inovativní a pracuje pořád stejným postupem.

         Odpověď
        • Putinovec 24.11.2018 o 16:17

         Viděl jste film Hladové hry?Tak to je plánovaná budoucnost.Civilizace snížená na minimum otroků rozdělených do krajů a držených ve strachu, zásobující svojí prací Kapitol-Atlantidu.

         Odpověď
         • Neviděl, podívám se na to. Děkuji za tip.

          Odpověď
       • Ale tam vzdy islo o ekonomicke podriadenie a nicenie. Keby nebol pred Putinom Jelcin, resp. Keby mal inych poradcov, ktori by z ruska urobili Nemecko, odolali by? Alebo je to vrodene a bozia prozretelnost ktors sposobuje ze rast arogancie v dosledku kvazi vitazstva je spojeny so slepotou? Amici to raz uz dokazali, ked si podriadili Nemcov, tych nevypitvali a nenechali v zufalstve cakat na to ci pride niekto, kto to zastavi

        Odpověď
      • Ano, takhle postupoval všude jinde a vlastně i v Rusku …. všude jinde se mu to více či méně daří, v Rusku nikoliv.

       Odpověď
    • Miky CZ,
     vôbec si neodporuje. Posledný Pjakin to vysvetľuje tu:
     https://youtu.be/Kv4TzrtKEgY?t=1243

     Ide o to, že GP má iné metódy práce. KSB sa snaží problémy riešiť, vytvárať systém nenapätých vzťahov v spoločnosti, snaží sa viesť spoločnosť k Ľudskosti. V tomto ohľade je 6.priorita najslabšia a najmenej efektívna. GP ale má iné ciele, a jeho štýl práce je vybíjať klin klinom. Preto môžu byť aj vojny pre neho efektívnym nástrojom na dosahovanie priebežných cieľov, vytvárajú v dušiach rany, krivdy a blokujú normálnu funkciu psychiky, teda aj vývoj k Ľudskosti. Je to svojho druhu pravidelná duchovná obriezka ľudstva.

     Odpověď
     • „Je to svojho druhu pravidelná duchovná obriezka ľudstva.“
      To můžeme obrazně popsat takto:
      Člověk má čakry a na ně návazná „nehmotná“ těla. Proto lotos, růže,
      kdy se zfunkčněním vyšší čakry aktivuje další „tělo“ (rozvíjí se květ v další vrstvě), jehož pomocí se člověku rozšiřuje vnímání (které není jen pomocí 5 smyslů).
      Válka je utrpení, stresy, čímž se „odseknou“ uzavřou člověku další schopnosti k jeho rozvoji (boj o život, pohlcení člověka jen pudem sebezáchovy – „za války mlčí můzy“) .
      V podstatě doslova a dopísmene zmrzačí celou populaci, kterou válka postihla. Nejsou to pouze škody hmotné a tělesné.
      I válka, která je vedena dnes u nás na vyšších prioritách má své raněné, mrtvé …
      a všichni, kdo toto vnímají, vědí, jak je těžké současnou válku ustát, bez šrámů na duši … (udržet si v sobě tichý kout, kde můžem v každé době snít a spočinout)

      (v tomto případě je až nemístné kritizovat pana Pjakina za emotivnost i z přihlédnutím k tomu, že „pan učitel bez emocí“ (kontrolovaných – nekontrolované jsou hysterie) není řádný učitel).

      Odpověď
    • protoze, jak rekl Pjakin, pro zapad je valka nastrojem, jehoz pouziti neznamena, v ocich davove elitarni spolecnosti, selhani na vyssich proritach.

     Odpověď
    • Záleží na tom, k jakému to má sloužit cíli. Podle mne je pro přestavbu, tedy přebudování států ta 6. priorita nejpohodlnější. A přitom se zbavíte i případných nepohodlných národů respektive vrstev společnosti, které se na vyšších prioritách buď nechtějí přizpůsobit, nebo se přizpůsobily, ale původní cíle se změnily, takže je nejsnazší prostě je částečně zlikvidovat a dezorientovaný zbytek nasměrovat žádoucím směrem.
     Navíc, pokud je necháte příliš dlouho v klidu, lidé mají tendenci začít přemýšlet o svém životě, a ptát se, proč se nezlepšuje, když elity neustále deklarují (to musí, aby se udržely), že jejich cílem je zlepšení stávajícího stavu a to, že se to neděje neustále obhajovat nějakými objektivními příčinami. A které objektivní příčiny jsou lepší, než taková pěkná válčička na 6. prioritě? Pjakin vám přece jasně řekl, že to GP používá jako standardní nástroj, že to nepovažuje za krach svého řízení. Za krach svého řízení to musí považovat pouze někdo, komu záleží na tom, aby se lidé vzájemně nezabíjeli, kdo má jiné cíle – lidství a skutečné zlepšení života. Pro něj to potom je krach řízení, že tomu nedokázal zabránit na vyšších prioritách.

     Odpověď
     • To byla reakce na Miky CZ.

      Odpověď
 6. V.V. Pjakin
  https://fct-altai.ru/qa/video/vopros-otvet-ot-12-noyabrya-2018-g
  Také o úřednickém „korpusu“, který jde proti občanům

  Odpověď
 7. Zajímalo by mě co by V.V. Pjakin řekl o situaci v ČR, žel bohu Rusky neumím:(

  Odpověď
  • no moc by jsi se nedozvěděl. :-)
   už jsem se smířil s tím že analytiku si musíme dělat sami, a to je dobře.

   Odpověď
   • Já vím, uvítal bych na české scéně někoho konceptuálně zdatného, kdo by vedl podobný pořad:-)

    Odpověď
    • No, když na to bude ten správný čas (vnitřní kvalita času pro to bude vhodná), a bude to potřeba, určitě se něco takového objeví.

     Já jsem na jedné straně rád že nikdo takový není, protože to nenahrává pouhé konzumaci analýz a vede to ke zvýšené potřebě kvalitní analytiky námi samotnými, a tudíž to mnohem lépe prospívá zvyšování úrovně chápání nás všech.

     Předpokládám že to je jeden z důvodů proč pan Pjakin nechává témata v našich zemích téměř netknuté, a i když mne to někdy taky chybí, není to ke škodě.
     Další věc je že dobře probíhající procesy není třeba komentovat. A kvalitní řízení není vidět (a není v každé situaci užitečné ho zviditelňovat).

     Odpověď
     • Souhlas.
      Myslím, že českého Pjakina nepotřebujeme.

      Odpověď
      • Putinovec 15.11.2018 o 19:55

       Kdoví,možná už se Český Pjakin rodí na těchto stránkách.

       Odpověď
       • Možná se mýlím, ale další Pjakin (navíc českej) by byla asi systémová chyba…….vlastně všichni jste totiž GoGo (V.V.P) v jeho různejch varietách……jako Hlinomaz v Čtyři vraždy stačí, drahoušku.

        Odpověď
        • To, čo funguje na týchto stránkach, je kolektívny Pjakin, ktorý sa navyše rozvíja…

         Odpověď
      • Tak rouhavě bych to nenapsal, spíš bych řekl že teď je to tak lepší vzhledem ke stimulu který to poskytuje :-)

       Odpověď
       • Rouhavě. :)
        Jen jsem navázal na tvoji myšlenku, myslel jsem tím pořad ve formátu Pjakinových Otázek-odpovědí.
        Lidi Pjakinových kvalit samozřejmě potřebujeme.

        Odpověď
        • souhlasím. I s Putinovcem :-)

         Odpověď
         • Souhlasím s tím, že absence tohoto člověka nás nutí v dobrém k vlastní práci. Nicméně jsem to myslel tak, že je třeba aby se koncepce dostala do povědomí širšiho spektra lidi v ČR a né každý má čas a schopnosti analyzovat. Proto formát Otázka odpověď v Českém podání by byl skvělý. Ale asi nereálný…

          Odpověď
          • Jelikož si myslim, že takový člověk by se mohl vystavit riziku, že po něm půjdou… Já s VK např. V mnohém nesouhlasím, ale rád si ho poslechnu jen proto abych si rozšířil info. Jak říkám jsem opatrný na to co VK tvrdí. A vím, že projekt Areonet je označován za dezinfo.

           Odpověď
          • Přesně. Problém je v tom že udělat něco takového dřív než je vhodné znamená vystavit se diskreditaci a celý rozvoj zbrzdit o roky.

           Cožpak dnes je možné u nás otevřeně mluvit o pozitivním obrazu Stalina? Otevřeně o Západní Biblické koncepci globalizace? O umělosti vzniku naší státnosti? O židovské otázce?

           Odpověď
           • Slovensko potrebuje vodcu,dobreho baču. Bohužial sme stado oviec. KOB je učivo pre buduceho vodcu ale samotne KOB nestačí.To si tu malokdo uvedomuje.Ovce sú plašené vlkmi už davno nedržia v jednom stáde.Aby sa stádo znovu zomklo bude potreba aj psov. Veľmi ostrých psov.Vlci sa len tak hostiny nepustia.

            Odpověď
            • Oracle 911 19.11.2018 o 13:36

             Ak to myslíš vážne a odmietaš sa stať Človekom, ktorý ako vyslanec Boha má zodpovednosť a z toho vyplývajúcu neodškriepiteľnú dôstojnosť, TAK VYPADNI A CHOĎ MEČAŤ NIEKDE INDE.

             Ospravedlňujem sa ostatným diskutujúcim za tento výbuch, ale kto seba a ostatných považuje za nevyliečiteľné ovce, ten nemá čo tu hľadať.

            • Zase nesprávně. KOB vůbec není učivo vyhrazené pro vůdce. A potřeba ostrých psů a ovcí nahnaných do stáda už s KOB nemá společného vůbec nic. Buď nevíš o čem mluvíš nebo šíříš desinformace.

            • A jak si to představuješ? „Malý dvorek a bič“?
             A ty bys chtěl být tím otrokem, co má své podřízené otroky?

            • „Otrok nechce být svobodný. Otrok chce mít svého vlastního otroka…“

             Otrok nebo Člověk – čím si vybereš být?

  • Ceska republika stoji v hiearchii globalnich procesu nizko, takze z analytickeho pohledu to neni az tak dulezite.

   Odpověď
   • nestojí tak nízko, jak si myslíš, v jistém směru máme postavení klíčové

    Odpověď
    • Tak jsme prece jenom ve stredu Evropy a Praha jako novy Jeruzalem bude asi zajimava pro kabalisty, jak jiz Pjakin nekolikrat naznacil, ale kuprikladu nezavislou zahranicni politiku nikdy nebudeme mit.Vzdy budeme budeme tak maximalne manevrovat mezi proudy z vyssich sver rizeni.

     Odpověď
    • Jak mluvil Pjakin o tom, co vedlo k vzniku WW1, tak to planovali vice jak 100 let.
     Jak je mozne, ze to planovali pres nekolik generaci lidskeho zivota?Pro koho a proc.
     Pjakin ma pravu, ze tomuto se da celit pouze vlastni koncepci, proste od zakladu uplne necim jinym.Necim obsahlejsim a Bohu milejsim.

     Odpověď
   • Pjakin nezasahuje do u nás běžících procesů, to je jeden z důvodů proč řekl že to co se děje u nás je „tráva na bojovém poli“.

    V některých aspektech logicky stojíme nízko, velikost a počet obyvatel některé věci determinují. Ovšem z hlediska globálních procesů nesouhlasím. Nikdy jsme nebyli „low level priority“ pro GP, a ani teď rozhodně nejsme.
    Další věc je že díky některým specifikům máme i velké možnosti ledacos ohlašovat, a pokud je využíváme, věř mi že poslouchá každý kdo ví jak to v globálu chodí.

    Odpověď
   • Já myslím, že např. hranici 10 mil, jako hranici možné suverenity státu/státnosti, stanovil Pjakin právě kvůli ČR/SR, resp. vytváření informačního prostředí ve smyslu ČR+SR (zatím neznámé formy).
    V poslední době vůbec jsem zaznamenal od něj ohledně naší možné role v globálním procesu několik nepřímých zmínek. Je to mnohdy řečeno tak, aby ti co to mají pochopit to dříve či později pochopili, a ti co to nemají pochopit, to nepochopili (neposlouchají ho jen příznivci KSB, ale i odpůrci).

    Odpověď
 8. popolvár 9.11.2018 o 20:13

  vojna z hlúposti. Hlupák Lukašenko môže byť spúšťačom horúcej vojny na 6. priorite.
  Stal sa „persona non grata“ – aj pre GP. Hlupák, ktorý si podpísal vlastný ortieľ.
  …a možno zároveň tým zachránil Bielorusko a spustil proces zjednotenia, alebo pripojenia Bieloruska k Rusku. Myslím si, že sa rozbehli zákulisné jednania, ako vojnu z hlúposti Lukašenka odvrátiť. A keďže v tomto regióne je jediná mocnosť, ktorá sa tejto úlohy dokáže zhostiť, tak Lukašenko svojou hlúposťou prihral Bielorusko Rusku na striebornom podnose. Som len zvedavý, ako bude Lukašenko uprataný a kedy sa tento proces reálne spustí.
  GP musí chladiť horúce hlavy v NATO – v tomto kontexte je aj „nehoda“ nórskej fregaty, a takisto aj zmedializovanie výkalovej aféry vojakov NATO, účastných na cvičení – všetko je to s odkazom: „Ste neschopní sráči, ani sa o to nepokúšajte, lebo dokážete tak akurát len všetko posrať!“
  No a poriadok v Rusku a Bielorusku – to GP bude musieť so škrípajúcimi zubami prenechať Putinovi.

  Odpověď
  • Co je ten GP vlastně zač? Vždyť jsou to s**či jeho s**čů,
   však si je takto vychoval.
   “ … a každý sklízí setbu svou.“
   Nedal jim dostatečné vzdělání, vychoval imbecilní chamtivé a zvrhlé loutky,
   prostě, „jaký pán takový krám“.
   Myslel snad, že když se pohybuje (řádí jak černá ruka) v tomto světě, že na něj zákony (univerzální) tohoto světa neplatí?
   Jedno je jisté, není bohem
   a Bohem už vůbec ne.

   Odpověď
   • popolvár 10.11.2018 o 11:05

    Vieš, Lenka, to je dôsledok hermetizovania znalostí a potláčania naplnenia genetického potenciálu človeka. Z GP sa stala (vlastne vždy bola) úzka riadiaca špička, odmietajúca sa podeliť o riadiace znalosti so širším počtom ľudí. No doba priniesla také zrýchlenie a množstvo problémov- úloh, že na to už proste nestačia. Je to presne tak, ako aj my individuálne pociťujeme, že je to už veľmi veľa nového okolo nás a že na všetko nestačíme, že je fakt potrebná deľba v spoločensky zjednotenej práci, zjednotenom úsilí zvládnuť túto dobu a jej úlohy. Inak sa tieto úlohy, výzvy stanú neriešiteľnými problémami.
    Je za tým silné ego a túžba po neobmedzenej moci. Ale jak pri bežnom človeku – egoistovi, konajúcom v duchu: Ja sám, ja sám, ja to viem a zvládnem najlepšie.“, tak aj pri GP je len otázkou času, kedy mu to všetko prerastie cez hlavu a v konečnom dôsledku ho to zničí, ba zabije. Momentálne sme svedkami práve tohto obdobia prerastania problémov cez hlavu.

    Odpověď
    • Je to až nepochopitelné (pro mne),
     vždy vše, co se uzavírá, se zapouzdří, stagnuje, nevyvíjí se, upadá.
     Rozvoj (rozvíjení se) je interakce (i rostliny kvetou „v komunikaci se sluncem“)
     a zrovna tak člověk, tvor společenský, který, jako „uzavřené ego“, já, jenom já,
     si tímto postojem „uzavírá cestu svého rozvoje“.
     Takto fungují i uzavřené (ezoterické) spolky,
     kdy prvotní výhoda (větších vědomostí) ustrnuje a zaniká (získání daru o který se nepodělili, nerozvinuli jej, jen jej čerpali ve svůj prospěch a vyčerpali – jako dědictví získané lenochem).
     K tomu patří i to, že žádný jedinec nemůže jakékoliv poznání získat sám o sobě, protože to je vždy produktem společnosti …
     a i ta společnost, která je držena na minimální míře vědomostí musí nějak fungovat.
     Tj. musí mít byť jen nějaké vědomosti a v takové míře, aby „elita“ udržela nevědomce v nastaveném systému a jeho směru.
     Obrazně by se dalo říci,
     že po noci lidem svítá
     a těm co jim doteď svítili bludičkou,
     tak ani jim jejich bludička nestačí, i když jí považovali za slunce.
     Moc mě potešil (tuším že loňský) projev pana Putina k Novému roku,
     ve kterém vyzdvihl to jediné a největší co máme:
     potenciál člověka a jeho rozvoj.
     Za předpokladu, že by lidé toto pochopili (dostatečně do hloubky),
     taková společnost by okamžitě „rozkvetla nevídaným způsobem“ s pozitivním následkem pro celé lidstvo.
     Že prý, Informace jsou světlo. Něco na tom bude, protože vlivem velkého toku informací se lidem začíná „rozsvěcet“ v hlavě, jako v kreslených filmech s bliknutím v hlavě.
     Jakoby spirála po které lidstvo jde, najednou přešla v placku v které je „všechno v jedné rovině“ přehlédnutelné, viditelné,
     kde paraziti už na „dostatečné vaření mlhy“ nestačí.

     Odpověď
     • Ještě doplním:
      Neměla jsem v úmyslu „prezentovat tu svůj svět v obrazech“, nebo tak,
      jen jsem se pokusila vysvětlit, proč mi to, co se nazývá GP připadá podivné a moc tomu nerozumím.
      Když vezmu do úvahy, že je to „nějaký“ parazit, tak budiž,
      ale co všechny ty spolky (lidí?), kteří se přidali a považují se za nadčlověky s představou elitních vědomostí?
      Pak by jim odpovídalo:
      „Měl radost, jak mu to jde, jak stpoupá po cestě vzhůru.
      Řítil se po ní totiž dolů.“
      Tady patí pravidlo, že za všechno se platí
      a za neoprávněné výhody (jejich zneužití) zvlášť hodně.

      Odpověď
      • Ty spolky lidí měl ten parazit možnost vytvářet a řídit ne poprvé a více jako 3000 let

       Odpověď
    • kde beriete istotu že viete definovať GP? To si nedovoli ani Pjakin :) Mimochodom svedomie asi nemá a kedže má velké znalosti bez svedomia možno ani nebude z ludskeho rodu. Je vlastne jedno či je to mimozemská,neludska entita,alebo skupina ludi s demonickým vedomím.Nie je to Človek a ani sa nim nestane.Celé veky ist proti svedomiu to nie je len tak. To pochopi len ten čo svedomie má. Taký Caprio možno ani netuší ,že je len jeho sluha s výhodami.Pod kontrolou GP sú všetci,ktorý idú proti svedomiu a je jedno kolko knih KOB prečítali.

     Odpověď
     • přečetl jsem tvůj příspěvek, a příspěvek na který reaguješ, a jediný kdo se tu pokouší definovat GP jsi podle mne ty.

      Odpověď
     • PS:
      „Pod kontrolou GP sú všetci,ktorý idú proti svedomiu a je jedno kolko knih KOB prečítali.“
      proč myslíš? To že někdo jde proti svědomí musí nutně znamenat že ho kontroluje GP? Jakým způsobem má GP podchycené všechny kdo jdou proti svědomí?

      Odpověď
     • Putinovec 15.11.2018 o 15:30

      To je hodně odvážné plácnout nesmysl o tom,že GP má celou skupinu jdoucí v dopuštění pod palcem.Pokud by to byla pravda,tak by při řízení nemusel nepřetržitě záplatovat.

      Odpověď
  • tiez by ma zaujimalo akym sposobom bude panacik upratany

   Odpověď
   • Myslíš panáčika Lukyho? Třeba až se Bělorusko stane nějakou těsnou či volnější součástí RF, tak možná bude zatčen, odsouzen k propadnutí majetku, a budou přesně pojmenovány jeho politické činy proti vlastnímu národu. Pak bude propuštěn. Speciálním dekretem mu bude přidělen dálnovýchodní hektar, a na něm, při očistné práci, si bude narovnávat svůj pokřivený hodnotový žebříček.

    Odpověď
 9. http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-29-10-2018/

  Odpověď
  • Naši hlídací psi demokracie již tradičně spí, pokud se jedná o problémy Megyn Kelly. Americkou politicko-korektní hantýrku se mi podařilo ( i s pomocí googlu ) pochopit jen částečně i oni se vyhýbají detailům. máte někdo odkaz na to, co se s ní stalo ? A co vlastně řekla ?

   Jak jsem pochopil, její pořad na NBC skončil teď jde o to, zda bude i nadále v NBC pracovat. důvodem má být jedna věta o Halloweenu, a tu jsem ne zcela pochopil :
   „What is racist?“ she questioned. „You do get in trouble if you are a white person who puts on blackface for Halloween, or a black person who puts on whiteface for Halloween. Back when I was a kid, that was OK just as long as you were dressing as a character.“

   https://www.etonline.com/megyn-kelly-today-canceled-a-look-back-at-her-past-scandals-112310
   Odkaz vede na článek, ve kterém vypočítavají ( myslím si ) všechny jeji „hříchy“. citace je odtud.

   Google „blackface“ nepřekládá ( korektnost ? ). Předpokládám -dle kontextu – že jde o „masku, znázoňující černocha“ .. podobně i „whiteface“ …

   Kelly měla ( dle článku) během onoho vysílání více kritických připomínek k realitě v USA, no nevím, jak jsou tam citliví na nekorektnost (kritiku) ..

   Ale možná jsem článek nepochopil správně.

   Mně ta aféra připadá přehnaná … ale nejsem američan. Nebo nahraná. Pravý důvod může být úplně jiný. A jestli tato populární moderátorka přejde na RT jako Larry King, tak potěš koště.

   Myslím, že nakonec skončí na adrese někde vedle Snowdena. Teda, přeju ji to.

   Odpověď
   • Ja som to voľne pochopil asi takto:
    „Čo je rasistické?“, pýta sa. „Dostanete sa do problémov ak ste biela osoba, ktorá si na Halloween natiahne čiernu masku, alebo čierna osoba, ktorá si na Halloween natiahne bielu masku… Dávnejšie, keď som bola dieťa, to bolo OK za predpokladu, že ste sa obliekali ako nejaká postava „

    Odpověď
   • Dostava 70 mil.usd ako odstupne, nakolko mala podpisany nevypovedatelny kontrakt, ale vraj podla vedenia sa nevrati ani za 100 rokov. Spekuluje sa aj o moznosti, ze chcela byt vyhodena aby dostala peniaze a zaroven nemusela znasat prostredie v tv

    Odpověď
 10. Rád bych slyšel definici slova „biogenní“, z toho, co říkají materiály KSB a Pjakin mi vyplývá, že například Křováci, Masayové, Pygmejové, Aboriginsi, nebo domorodci na Nové guynei sice žijí způsobem nedevastačním k přírodě, ale „biogenní“ nejsou. Chápu to dobře, že biogenní civilizace je taková, která tvoří např. složité stavby za využití nějakých psychotronických schopností určitých členů společnosti ? Z toho, co tady zbylo vyplývá, že při stavbách počítače neměli, ale dokázali využít mnohem víc z potenciálu mozku ke složitým výpočtům, čili vyprojektovali ty stavby jen tak z hlavy. A dále použili k opracování, přemístění a usazení, sílu vůle a to co je pro nás dnes pohádkou o kouzelnících, byla dříve běžná praxe.
  A otázka č. 2. Když Pjakin říká, že GP přišel o znalosti Mayů, když to tam Španělé komplet vyhubili, to znamená, že GP ty znalosti nemá? Měl jsem za to, že síla GP je v tom, že právě tyto znalosti si nese sebou a jihoamerické civilizace nechal vyhubit právě proto, aby mu zůstal monopol na znalosti a ne, aby je teprve získával.

  Odpověď
  • Ty znalosti se nesly v „zachráněných“ skupinách již od zániku Atlantidy. Jenže nebylo dosti kádrů, aby je všechny udržovaly „živé“. Proto z důvodu nutnosti přežití po kataklyzmatu se soustředili vždy jen na ty nejdůležitější „vědní“ obory. No leccos již později také nedokázali ze záznamů (učebnic) dešifrovat. Vždyť každá profese má svůj specifický slovník. A pokud nezůstane nikdo, kdo by oněm termínům rozuměl – co pak.

   Např. řada starých knih z klášterů se po obsazení Tibetu číňany dostalo do světa. Přestože je překladatelé dokázali přeložit, tak byly vyhlášeny za náboženské bludy. Neboť ani „odborníci“ jim nedokázali porozumět. Krátký úrivek z jednoho z lékařských traktátů: „… když král chvátá a královna pláče … pak vezmi …“ A když si uvědomili, že lékaři termínem „král“ mínili srdce a královnou byla játra, tak se jednalo o tachykardii srdce spojenou s hnisavým zánětem jater. A když se jim podařilo dešifrovat i některé názvy bylin, a pokusili se odhadnout i techniku přípravy mixtur, zjistili, že tak dobrý lék farmacie na daný problém ještě nemá.
   To bylo dávno, ještě v minulém století.
   Moc se toho nezveřejňovalo.

   Odpověď
   • „Ty znalosti se nesly v „zachráněných“ skupinách již od zániku Atlantidy. “

    Na toto téma odporúčam pozrieť anime „Princezná Arete“.

    Je tam o Atlatíde(nepriamo)

    Odpověď
  • biogenna civilizacia, zdroj energie. ludska sila zvierata atd, nemali motor naftu atd, ja ten pojem chapem tak

   Odpověď
   • To ano, ale kromě svalů také čáry.

    Odpověď
    • Čáry nejsou, je jen nechápání podstaty věci. Dogmata, hloupost, nevíra.

     Odpověď
 11. Pred nedávnom som si už ako človek znalejší a skúsenejší ohľadne reálnej a globálnej politiky a teória riadenia, prezrel a analyzoval niektoré staršie dieli OO s CZ titulkami v poradí od najstarších po najnovšie (presnejšie tie, ktoré som osobne nevidel, vzhľadom k tomu, že k OO som sa dostal až neskôr) a hodne mi to dalo.
  Tým, ktorí na to majú čas, tak im to vrelo odporúčam:

  https://www.youtube.com/channel/UC9MntcuFTrkLZNSxdcGBi2w/videos

  https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do7SGTGQ/videos

  Odpověď
 12. Pjakin – Taran z 26.10.2018
  https://www.youtube.com/watch?v=lk4GsdEUWZw
  - táto časť je informačne a ako výukový materiál naozaj veľmi dobrá. Stála by aj za preklad.

  Odpověď
 13. Diabol je inteligentnejší ako človek, ale má jednu, pre ľudí, podstatnú slabinu:môže len toľko, koľko mu Boh dovolí.Sila prežiť prekážky, svedomie, dobro a eliminovanie zla, čisté srdce každého človeka je odpoveď pre Božie kráľovstvo, Ján Pavol II. povedal, parafrázujem , že v každom srdci už Božie kráľovstvo je.
  Slobodná vôľa- naše slobodné rozhodnutie ukazuje do akej miery si ho tam chceme uchovať. Boj medzi Zlom a Dobrom beží na plné obrátky, a keď pán Pjakin verí Bohu,potom by mal veriť aj tomu,že Boh predsa nedovolí zničiť to čo v Svojej Prozreteľnosti sám stvoril, ak by to dovolil,potom by dovolil zvíťaziť diablovi, ktorému ide o zatratenie všetkých duší, všetky naše životné negatíva potvrdzujú, že boj sa odohráva nielen na zemi a plánovanou apokalypsou aj na nebi, ale aj každom našom živote, „fundamentalisti“ veria aj v slová Panny Márie :nakoniec moje Napoškvrnené srdce zvíťazí…… čaká nás boj,resp. už prebieha boj nie pozemskými silami,ale so silami pekla.

  Odpověď
  • “ …a keď pán Pjakin verí Bohu,potom by mal veriť aj tomu,že Boh predsa nedovolí zničiť to čo v Svojej Prozreteľnosti sám stvoril, …“
   Použití podmiňovacího způsobu (by mal veriť) znamená že tomu nevěří?
   To si nemyslím, je to spíš o tom, že jako jednotlivci jsme součástí lidstva
   a proto se snažíme „o co nejmenší škody“, ztráty sami na sobě.
   Podle mého názoru pan Pjakin má vědomosti prospěšné a použitelné pro všechny a proto apeluje na ostatní – vybízí k osvojování potřebných vědomostí,
   za účelem snížení ztrát v přechodném zlomovém období.
   To, že upozorňuje i na to, že už není kam ustupovat, je fakt,
   protože ústup je pomalejší sebevražda, zbabělá, ubohá,
   oproti zvednutí hlavy, narovnání hřbetu a hrdému boji za lidstvo (složené z Člověků).
   Navíc používáním nabízených vědomostí je možné se co nejvíce vyhnout „horké fázi boje“
   (6. priorita) …, protože situace se nemusí vyhrotit (podobně jako u dětí na pískovišti, kdy spor přeroste v hádku, až nastne boj lopatkou po hlavě).

   Odpověď
  • „diablovi, ktorému ide o zatratenie všetkých duší“ – to je dogma…
   ja si ‚diabl’a predstavujem ako abstraktnú bytosť, ktorá je akože za všetkým zlým, čo sa deje…
   no dobro aj zlo je relatívny pojem (podobne aj všetky prídavné mená, ako pekný/škaredý, ..) a jedno bez druhého neexistuje… to znamená, že aj tzv. zlo(‚diabol’) má svoj význam, úlohu a to priamo od Stvoriteľa – treba povedať, že si ju plní veľmi dobre :)
   cez osobné zlé skutky (naše priznané chyby) sa môžeme poučiť a stať sa lepšími…
   ak nejakú chybu budeme neustále opakovať (konať zlo sebe alebo niekomu inému), tak to ostane akoby nevyriešené a nikam sme sa neposunuli vo vývoji, či poznaní…
   môj názor, no môžem sa mýliť…

   Odpověď
   • - hraje se smrtelná hra o duše, které , zdálo by se, jsou věčné. Věčná je ale jejich podstata.
    - tak jako světlo nepotřebuje tmu, tak dobro nepotřebuje zlo. Materialismus ovšem okecá vše..
    - přes zlé skutky je ta nejpomalejší a nejhorší cesta k pochopení, nicméně cesta to je

    Odpověď
 14. … nevsimla som si ci tu uz bol odkaz na rozhovor Pjakina s Taranom pre TV Den, z 24. 10. mnohe z OO z 22. 10. vysvetluje a robi opimistickejsim: https://m.youtube.com/watch?v=lk4GsdEUWZw

  Odpověď
 15. Najnovsi Pjakin. Este nikdy nebol tak emotivny a to uz v jeho pripade asi musi mat svoj dovod. Napadla ma taka vec s celou situaciou vo svete a to, ze keby uz ozaj horelo a svet by prisiel k bodu, ze obaja prezidenti dostanu v predstihu echo o provokacii smerom na rusko a cez info kanal by na to bolo opacnu stranu upozornene, hral by sa logicky vabank ano? Pretoze na oboch stranach bude jasne, ze to nikto nemoze prezit. No a teraz moja uvaha a tie premenne alebo aspon jedna ktora mi z toho vypadla. Tak ako nad tym uvazujem ja/mi, urcite to napadlo aj oboch prezidentov SSA a Ruska (nehovoriac o hornych vrstvach piramidy kde si uvedomuju skazu ktory by to prinieslo aj im). Obaja predsa musia disponovat top info z oblasti, o ktorych mi ako ,,planetarna drobotina,, iba debatujeme a spekulujeme z toho co sme si poskladali. Nemoze sa stat okolnost, ze sa natvrdo vyrukuje s informaciami o UFO, vsetky utajene archeologicke nalezi za posledne starocia-tisicrocia o civilizaciach, ktore tu boli a zanikli atd atd atd ? Takymto šokom, by sa predsa doslova sama o sebe prepalilo informacne pole planetarneho vyznamu. Samo svojou podstatou by fundamentalne dopadla na uplne kazdeho jedinca, zijuceho na zemi a to by bol mozno najsilnejsi tah a posledna brzda, pred nuklearnym koncom. Je to len moja uvaha po pozreti si najnovsieho Pjakina. Ako inak by som predsa ako prezident dokazal odvratit sudny den, ak nie tymto, lebo mna osobne efektivnejsi sposob nenapadol vas?

  Odpověď
  • to by malo podobny nasledok ako ta nuklearna vojna, len by sa to natiahlo v case.

   Odpověď
 16. http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-22-10-2018/

  Odpověď
  • Omlouvám se všem za Team Building :-) Asi jsem měla zatmění.

   Odpověď
   • mám něco napsat přímo k článku, nějakou opravu?

    Odpověď
 17. Takze bez internetu by sme byli pekne v rici :).
  To Pjakinove, ze biogeni civilizace, pokud se dostane do slepe ulicky muze byt ukoncena pouze z urovne HNR se mi nejak nezda.Navic si i odporuje, protoze civilizace Mayu, Azteku a Inku byla znicena spanelskymi kolonizatory a ne Bohem samym.Sam to v minulem dile rikal.Predstave, ze se Buh na Nas podiva a rekne si, no nic, toto nikam nevede, jebne do zeme meteoritem, pritom znici temer vse zive na zemi a takhle to udela nekolikrat.Nevim, nevim soudruzi.
  Pokud s Bohem promlouvame skrze sve svedomi, znamena to, ze Buh je cista, neosobni (ne nekoho k necemu nebo k nekomu), vecna a dokonala Laska.Neco takoveho nedela zmetky ani nezpusobuje svetove kataklyzma.Zlo muze pochazet pouze z nevedomosti a Buh je vsevedouci.To my sme pitomci.

  Odpověď
  • Honza Větrník 24.10.2018 o 4:34

   To že hudební nástroj neladí, neznamená, že je zmetkový. Jsme ve fazi, kdy se ladíme. Důležité je, že už víme jak. ;-)

   Odpověď
  • Oracle 911 24.10.2018 o 6:52

   Pozri HNR má mnoho nástrojov a spôsobov, a jedným môže byť aj agresívny kolonizátor.

   Odpověď
   • aj On má zástupnú armádu. Nič divné, my sa predsa ničíme sami. K čomu meteorit?

    Odpověď
  • Mart’as 24.10.2018 o 15:30

   Joe,
   Mayove zanikli jeste pred prichodem Spanelu. To je historicky fakt. A pred Mayskou civilizaci, mistni uzemi obyvali Olmékové a Toltékové . Vsechny tri zminene skupiny byli biogeni civilizace.
   Zrovna tak pred Inky, ted si nevzpomenu na nazev, byli jine biogeni civilizace . Inkové a Aztékové byli jen pokracovatele predchozich biogenich civilizaci.
   Nejcasteji uvadeny duvod jejich zaniku je nezvladnuti klimatickych zmen – byl tohle zasah HNR ??

   Odpověď
   • Inkové navázali na Moche a Chimu kultury.

    Odpověď
    • Myslím,že né,Inkové navázali hlavně na tíwanackou (Tíwanaku a Puma Punku v Bolívii) kulturu.Navázání na tíwanackou kulturu je vidět jak v Pisacu, tak na Machu Picchu a také v Cuzcu a okolí (tj. precizně opracované kameny kladeny na sebe bez malty, kdežto v době inků jsou to hrubě opracované kameny).Na mochi a chimu kulturu navázali pravděpodobně indiáni ze střední Ameriky-Olmékové(mají podobné artefakty).

     Odpověď
     • Určitě. Nám v Peru říkali, že i na Moche a Chimu – nevěděl jsem, že na ně navázali i indiáni střední Ameriky.

      Odpověď
   • … a to nezvladli, lebo neboli dostatocne technogenni…

    Odpověď
  • kolonizátoři našli už jen zbytky civilizace … opuštěná polozbořená města města jako Tiohuanaco, zarostlé stupňovité pyramidy …. civilizace ameriky byly v době příchodu coquistadors v zániku nebo už po něm. Důvody zániku dodnes nejsou známy. Jen hypotézy.

   Odpověď
   • věděli co přijde a tak odešli kamsi i se svými znalostmi.
    Myslím že tyto kultury věděly dobře co jejich území čeká a kdy.

    Odpověď
 18. Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 15.10.2018
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-15-10-2018/
  K tejto vete:
  „Když Bůh nasměroval naši civilizaci technogenní cestou rozvoje, dal tím lidstvu na výběr:
  buď samo dosáhne lidské kvality a každý člověk si bude moci osvojit svůj geneticky založený potenciál,
  nebo se lidstvo samo zničí a intelekt bude předán jinému biologickému druhu,
  aby vyřešil ten úkol vytyčený z nejvyšší nadřazené řídící úrovně, Bohem.
  - A úkolem globálního prediktoru je, aby lidé svou lidskou kvalitu nezískali. – Čelit v tom Bohu.“

  Osobne s týmto s VVPj nesúhlasím, hoci navonok to tak vyzerá, že tá veta platí. Na jednej strane je dobré, keď ľudstvo berie svoju misiu vážne, akoby to bola jeho posledná šanca. Ale na druhej strane, z pohľadu objektívnej etiky, tak ako ju osobne vnímam. Najvyšší nie je ten, kto by tvoril nepodarky, ten, kto by tvoril koryto, ktoré by netieklo do cieľa, ale musel by ho prerábať.
  (V Koráne je tiež: „Zvíťazím Ja a moji poslovia“ – to tiež nevyzerá, že by lámal palicu nad svojim Zámerom a svojimi výtvormi)
  Neobstojí tu ani tvrdenie, že „Človek má slobodnú vôľu“ (Človek áno, no nie človek má ju slobodnú. Ten má iba slobodu voľby – to je rozdiel medzi stanovením cieľa a jeho uvedením do života). Ide o to, že tu nejde o záležitosť jedného človeka, ale o masu ľudí, ktorá vedie boj dobra so zlom. Nikdy všetci ľudia naraz dobrovoľne neodporujú Bohu, vždy existuje časť ľudí, ktorá buduje Božie Kráľovstvo, a nech by ich bolo menej či viac, tak „nalomenú trsť nedolomí, hasnúci knôtik nedohasí…“

  O akom bezpodmienečnom víťazstve Boha nad zlom (porážke satana) by bolo možné hovoriť, ak by Boh vytvoril druh, ktorý ani po opakovanom úsilí by nebol schopný vyplniť na neho zloženú misiu. Veď tu nejde len o pracovnú pozíciu ako v práci (zamestnanec ju nezvláda, tak ho vymením za iného), tu ide o boj dobra so zlom, svetla s tmou, kde zápasník bojujúci za stranu dobra musí jednoznačne vyhrať, hoci na začiatku je úplný amatér, no dôverujúc Bohu sa počas zápasu stáva profesionálom.
  Veď aj v tej časti z Koránu, kde sa Boh kázal anjelom pokloniť/uctiť človeka, tak sa Iblis búril, že je takový-makový, a keď im Boh povedal, že ho stanoví za námestníka na Zemi, tak vravelí: Jeho?! čo bude prelievať krv a páchať neprávosť?! Boh im na to: Ja viem, čo vy neviete…
  No a teraz by nakoniec tí šomroši mali mať pravdu, a Boh by bol za hlupáka?

  Odpověď
  • Pochopil by som, ak by bolo dopustené, aby technosféra zahubila väčšinu ľudstva ich vlastnou vinou, a nastal civilizačný reštart. No pravdepodobne sa tak nestane… To čo bolo dopustené v prípade biogénnej civilizácie, zrejme už pri technogénnej dopustené nebude. Znachari začali zabúdať predchádzajúce magické znalosti, preto museli pristúpiť na technogénny rozvoj, a technogénny rozvoj umožňuje presakovanie zásadných informácii medzi široké vrstvy, podporuje zákon času. Verím tomu, že mantinely matrice Predurčenia sú nastavené tak, že prívrženci Zámeru sa dostanú do ofenzívy v tejto civilizácii oproti jeho odporcom, a nakoniec vyhrajú. Zrejme už iná cesta ako biogénna a technogénna neexistujú.

   Odpověď
   • len zateoretizujem o tretej moznem civilizacii – takej, ktora by plne ovladala telepatiu, cize vymena informacii by bola zasadne ina ako pri biogennej ci technogennej…

    Odpověď
    • Telepatia je tiež biologickým prejavom. Patrí do rozvojového potenciálu človeka. Povedal by som, že tento jav GP používal aj v prvých civilizáciách, a používa ju aj dnes, najmä na nepriame ovládanie židovstva, so „zapnutou službou CLIR“.

     Odpověď
    • Dle toho, co jsem zatím stačil načíst to vypadá, že civilizace používající telepatii zde již minimálně jedna byla. Potíž byla v tom, že jí zřejmě používala pouze „elita“ ke svým cílům. Souhlasím s Jardobem, že tedy jde o biologický projev schopností člověka = o schopnosti části biogenní civilizace. Ta třetí možná „cesta“ je spojení telepatie s technologií, respektive využití technologie k telepatickému přenostu informací (a tím nemám na mysli implantaci technologií do biologie člověka, respektive výrobu nadlidí, kterou se nám pořád někdo snaží vnucovat viz. kyborgové, robocopové apod.).

     Odpověď
  • souhlasím, lidstvo se nezničí a nebude nahrazeno jiným druhem.

   Odpověď
  • Někteří lidé říkají, že se řídí pouze svým srdcem a konstatují že existují dva životní postoje:
   - jedním životním posláním je boj dobra se zlem
   - druhým životním posláním je láska
   Pokud výše napsané zakomponuji do této vize některých lidí pohybujících se po planetě Zemi, Bůh se pak vyskytuje pouze v 1. případě (jeho poslání v boji dobra se zlem) a ve druhém je pak Bůh opomenut.

   Zřejmě tito výše jmenovaní lidé, vytváří také v jistém úhlu pohledu 2. smyslovou rovinu, a tedy po stránce metrologické průkaznosti je proto nutné toto brát v potaz :)

   Odpověď
   • no, hodne ludi na nazor, ze Boh je Laska ;)

    Odpověď
   • Luboš,
    oba princípy sa z môjho pohľadu navzájom doplňujú, nemožno ich oddeľovať. Takzvaný „boj dobra a zla“ (väčšinou subjektívne chápaných (každým kto sa zapája do informačného procesu, t.j. riadenia) a prejavujúcich sa v tlaku prostredia. A v absolútnej forme ide o Lásku a neLásku) je hybnou silou vývoja živého sveta. A celý tento vývoj, okrem iného smeruje k poznaniu Dobra a Lásky v ich objektívnej podobe, napĺňajúcej Vesmír, t.j. k poznaniu Dobra a Lásky Stvoriteľa. On napriek tomu, že obsahuje v sebe Všetko (t.j. určitým spôsobom aj dobro a zlo), tak si vybral pre seba Dobro, a ako jediné prikázanie Lásku. V tomto sme na tom podobne aj my ľudia, máme v sebe aj latentné sklony k dobru i zlu, a môžme si vybrať, čo budeme rozvíjať.
    Problém pre ľudí ale je, že len málo kto z tých, kto vraví: „riadim sa iba láskou“, reálne do hĺbky rozumie tomuto pojmu. My vidíme „lásku“ (to čo nazývame láskou) príliš krátkozrako, len jej okamžité pozitívne prejavy, ale nedívame sa na vzdialenejšie a širšie dopady tých činov, ktoré v opojení emocii nazývame láskou. Neučíme sa predvídať dopad našich činov v kontexte širších udalostí. To ale treba, lebo láska nemôže byť krátkozraká, a mimo svoje zorné pole zároveň nevedomky škodiť.
    Sme v škole života, a pedagógom je ten, koho jediným prikázaním je Láska.

    Odpověď
    • Já také souhlasím se spojitostí a nedělitelností.
     I když někteří říkají: „jedni celý život věnovali, věnují a obětují se za boj dobra se zlem a druzí zase celý život věnují a žijí láskou – k bližnímu atd.“
     Pokud někteří tyto postoje oddělují, jeden, či druhý vyvyšují a jiný potlačují podle momentálních okolností. a ještě zastávají názor, že každý má přece na výběr „Buď anebo“, jestli bude jeho životním nábojem a smyslem jeho existence na Zemi pouze 1) Boj dobra se zlem ANEBO pouze 2) Láska, jedná se pak vždy o zlo, jelikož efekty činností uzamčené pouze v 1), nebo pouze ve 2) vykazují „Defekt = krátkodobý efekt“.
     Logickým předpokladem co nejefektivnějšího využití nedělitelného náStroje: Dobra s Láskou, je přesné zacílení a Rozlišení v co nejširším okruhu pojmů – osvojených GenEtických kódů.
     Pak dochází ke znásobení síly tlaku na proměnlivé zlo už v jeho zárodku a například zabrání, aby jinému, v nebezpečí se nalézající člověk, nesl důsledek momentálního chybového stavu.
     Uvedu příklad z dneška: Jdu po chodníku rozhlížím se na všechny strany a najednou přede mnou brzdí cyklista – musel až zastavit, stál jsem v jeho pruhu. S omluvou jsem mu uvolnil cestu. Vše proběhlo v klidu.
     Zcela opačný příklad: Ředitel bezpečnosti obchodního centra se 100 obchody nedokázal ochránit svého 7 letého syna před strachem na jeho pracovišti, když procházeli kolem plakátu s nadživotně velikými démony. Ptal jsem se jej co říkal jeho kluk na ty zakrvácené nestvůry. „No, bál se!“ Zde došlo zcela zřetelně ke znefunkčnění tandemického náStroje lásky s dobrem a zlo lokálně posílilo, strachem malého chlapce.
     Další z dnešního vyprávění:
     Starší paní trhá každoročně ořechy ze zídky mostu. Procházející kolem upozorňují na nebezpečí pádu na svah 10 metrů hlubokého příkopu. Výsledek je ten, že pár, který na nebezpečí upozorňoval, ani nepřešel na konec mostu, starší paní z mostu spadla a zlomila si obě ruce, obě nohy, dva obratle.
     Ať má každý rozlišení a zacílení, aby věděl, kam můžeme zajít v našem poslání využít náStroj dobra a lásky? V pohádkách se často objevuje: „Jen člověk s čistým srdcem dojde cíle….“

     Pokud v textu zaměníme „Boj dobra se zlem“ termínem „Využití náStroje dobra a lásky“, tak: 1) odpadne negativní termín „boj“,
     2) nedojde k oddělení – špatnému uchopení lásky jako takové a dobra, tedy krátkodobými defekty.
     Každý si pak označí, které pojmy GenEtické jsou důležitější k osvojení a nejdůležitější, aby nejen snadná orientace a rozlišení bylo, ale pojmy kde účinnost použití náStroje dobra s láskou je velmi vysoká, zda jde o pojmy souborně tělesné, duševní, nebo o duchu.

     Odpověď
     • Luboš,
      slovo boj (dobra a zla) môže niekoho iritovať, pôsobiť Hegelovsky, ale možno ho nazvať aj jednoduchým slovom zo života – „Úsilie“. To, že na nás prostredie tlačí, a my sa rozhodujeme podľa svojho svedomia a mravnosti (ktorú môžme upravovať a zdokonaľovať), tak na to, aby sme čokoľvek dosiahli, potrebujeme použiť úsilie, za ktorým sa skrýva sila vlastnej vôle (slobodnej, alebo zotročenej vnútornými démonmi-závislosťami). Cieľom toho všetkého je vlastne Láska, približovanie sa k nej (v tej hlbke a šírke poznania tohto pojmu, ako je to u Najvyššieho). To, čo človek zanecháva za sebou, ako produkt svojho úsilia na ceste k tejto Láske, by mal byť rozvoj. V tej matrici (koryte rieky osudu ľudí a ľudstva) sú aj prvky, ktoré sa snažia zmariť úspešnosť tohto ľudského rozvoja. (Aj keď by som vynechal mystickú stránku o zlom anjelovi, tak človek má v sebe objektívne latentne pasce, 13-te komnaty, ktoré keď otvára, tak sa stáva ich otrokom. To nazývam vnútornými démonmi, ktorých je lepšie nechať spať.) Aj keď ich cieľom je zmariť úspešnosť človeka, tak cieľom toho, Kto ich začlenil do matrice je, aby sa človek rozvíjal nielen ako rastlinka ktorá rýchlo rastie za slnkom, a jej stonka je tenká ako vlas, ale aby jeho poznanie a skúsenosti išli aj do šírky, do detailov, aby mal pevné korene a kmeň. Je to ako so stratégiou a taktikou, ak nemáš seriózneho súpera, stačí ti stratégia a ideš si priamočiaro za cieľom. Ak je súper zdatný, tak okrem stratégie je potrebné rozvíjať aj taktiku, čím sa tvoje znalosti prehlbujú, a viac prenikáš do podstaty toho, s čím máš do činenie a o čo sa sám usiluješ.
      A Lásku, ktorá chápe zmysel dobra nielen v prítomnom okamihu, ale predvída na stovky rokov dopredu, pozerá sa na veci z pohľadu večnosti, tú nemožno pochopiť bez toho, aby si mal do činenia s neLáskou, aby si prekonával jej nástrahy vonkajšie, i vnútorné v tebe samom.
      To, čo subjektívne vnímame ako zlo, nemusí byť nutne zlom, ak je to jediná cesta, ktorá vedie k dlhodobejšiemu dobru. Podobne aj na opak. Dôkazom toho je napríklad jav – opičia láska, ktorá škodí; alebo tvrdá výchova, ktorá v určitých extrémnych prípadoch lieči.

      Odpověď
      • Oracle 911 22.10.2018 o 13:29

       Ja si myslím, že vnútorných démonov treba integrovať, lebo jednak tak bude človek celý a jednak v harmónií s vesmírom…

       Odpověď
       • Pod tými vnútornými démonmi som myslel hlavne nasledovné veci, od ktorých sa človek stáva závislý (ak sa v nich vyžíva), a ktoré mu kradnú silu a slobodu vôle:
        pýcha, lakomstvo, závisť, (zlý) hnev, smilstvo, obžerstvo, lenivosť.

        Odpověď
        • Oracle 911 22.10.2018 o 20:02

         Ak si mal na mysli toto, tak súhlasím.

         Odpověď
         • Oracle 911: Co jsi měl na mysli ty?

          Odpověď
          • Oracle 911 23.10.2018 o 22:03

           Ja som mal na mysli tie súčasti osobnosti, ktoré sú tam, ale ich utláčame.

           Odpověď
       • Co myslíte pod pojmem „vnitřní démoni“?

        Odpověď
        • Omlouvám se, měl jsem vlákno otevřené v panelu prohlížeče už od včerejška.

         Odpověď
  • Ide o to, aká je široká rieka možností. Matrica. Pre biologický druh ktorý môže niesť slobodnú vôľu.
   Ten „nový“ druh by sa mohol líšiť od nás len pár percentami.

   Odpověď
   • Veď práve to, človek ako druh vôbec nemusí byť dokonalý, no dokonalá musí byť matrica, rieka po ktorej pláva ako celok (ľudstvo) k Cieľu. A práve o tejto matrici Predurčenia pre ľudstvo nepochybujem. Môžme si prejsť drillom, tvrdou školou a veľa krát si obúchať držku, byť na pokraji vyhynutia, ale misiu musíme splniť, už len z prestíže toho, kto nás touto misiou poveril, pre oslavu Dobra nad zlom. Načo robiť matrice nepodarky… V tom je aj odpoveď na otázku, prečo Boh vôbec Tvorí…

    Odpověď
  • Dá se souhlasit, ale … teď nevím, jestli ti dobře rozumím. Takže reaguju, jak jsem rozuměla:
   - Co myslíš tím „královstvím božím na zemi?“ Doufám, že ne cosi v jehovistickém stylu, kde jsou na obrázcích vedle sebe vlk a ovce a div se radostně neobjímají.
   Já jsem přesvědčená, že úkolem každého člověka zde je vývoj. Prostě – zdokonalování své duše, získávání zkušeností a tím i růst. Ty zkušenosti se pak předávají „do centra“, kde jsou využité „architekty“ ke zdokonalování tvoření a řízení. Blbě řečeno – ale nevím, jak to líp popsat.
   Naše tvůrčí práce tady na Zemi má svůj význam, protože vlastně používáme (měli bychom používat) všechno to, co je v „centru“ nashromážděné – a tím nejen prakticky prověřovat, ale hlavně – posouvat dále hranice. Nejde jen o „manuální“ oblast (opět – nevím, jak to říct), ale jde i o oblast psychickou, emoční, duševní a duchovní – prostě to, co tvoříme jako celek.
   Laicky řečeno – naším úkolem tady je vrátit se zpět v dokonalejším „stavu“, než jsme sem přišli.
   Mezi to „dokonalejší“ patří mj. i postup (vývoj) v oblasti řešení životních situací. Čím více jich je, tím lépe „centrum“ po konci „mise“ hodnotí náš přínos „do celku“.
   Potíž pro nás nastává, pokud po „misi“ nedochází k žádnému obohacení celku, ale „duše na misi“ opakují stále dokola ty samé chyby a chybná řešení – prostě – proces se stává „statickým“, není zde vidět žádný vývoj a „centrum“ po misi nemá co získat „pro celek“, protože všechny ty informace už má.
   Pak – dle mého – není „problém“ přesunout tento úkol na jiný druh (tím myslím – zde na Zemi, protože světů k „misím“ různého druhu a z různých oblastí je mnoho). Proč by mělo dojít k restartu? Není přece potřeba, když se lidstvo samo vyhubí – nebo také – degraduje na úroveň zvířete. Výjimečnost člověka přece není v jeho druhu, ale v tom, že má tvůrčí schopnosti a svobodnou vůli – tj. je uzpůsobený k plnění „mise“. I jiné druhy zde na planetě mají předpoklady k plnění takové „mise“ – a nezáleží na tom, že neumějí mluvit a chovat se jako lidi. Mají své emoce, svou psychiku i inteligenci… – a mnohdy lepší, než současný „homo sapiens“. Stačí tomu druhu, aby dostal bonus, jako má nyní Člověk. Všechno ostatní – včetně způsobu života, komunikace, atd… – to jsou jen nedůležité kulisy.
   A když se nad tím tak zamyslím, kolik lidí v dnešním světě si je svého bonusu vědomo a umí ho nejen používat, ale i rozvíjet? Kolik lidí má onu svobodnou vůli? Moc jich asi nenajdeme, že?
   Dál bych také připomenula, že nejen člověk je „výtvor boží“, takže Bůh nemusí nad ničím „lámat hůl“ a být „za hlupáka“.
   Dokonce si myslím, že už při stvoření našeho „polygonu“ jménem Země bylo s touto možností počítané a tak tu jsou různé druhy „obyvatel“ – s větší či menší schopností „použití“. No a půjdu ještě dál – já si dokonce myslím, že člověk není prvním „misionářem s božím bonusem“.
   Biosféra – tak, jak byla stvořena – je cosi jako „matčino lůno“ – tím myslím – má sloužit všem druhům k zajištění jejich existence. No a pokud by ji měl zrovna člověk zničit – pak by to odnesli vlastně úplně všichni = všechny boží výtvory. Což nejspíš člověku neprojde…
   On je možná „problém“ v tom, že my – lidé – máme tendenci dívat se na zvířata jako na něco nižšího, nedokonalého, co nám má sloužit (nejspíš lidská představa, pokroucená Biblí).
   Tak nevím… tohle je docela těžké téma… Ale – v tomto s Pjakinem souhlasím, že lidstvo může být bez větších obtíží nahrazeno.

   Odpověď
   • Kralovstvi Bozi – rekneme, ze je to stav spolecnosti, ktera si prosla „porodnimi bolestmi“, je zbavena davo-elitarniho zpusobu vlady, ve spolecnosti prevlada lidsky typ psychiky a s tim souvisi i moralne-eticka vyspelost spolecnosti a vsechno kolem. Tedy vyvoj spolecnosti v souladu se zdravym rozumem (tj. Zamerem). Objektivne k tomu smerujeme (zakon casu je na nasi strane) je jen otazka kdy a jestli to budou lide, jako geneticti nositele.

    Objimani kozy a vlka je samozrejme nesmysl.

    A vyvoj kazdeho jednotlivce, jak to popisujes, uzce souvisi s vyvojem cele spolecnosti. Nemyslim si totiz, ze bychom „kopali“ jenom za sebe, to by byla ponekud uskoprsa predstava.

    Odpověď
    • > Objimani kozy a vlka je samozrejme nesmysl.

     Jsou známé případy kočkovitých šelem, které odmala odmítají maso a živí se ovocem a zeleninou, přičemž to maso jim bylo nuceno jako mláďatům, ale odmítly. Takže, není to tak jednoznačné, s jistotou může podobné věci tvrdit jen Stvořitel, nikoliv člověk, člověk nemá nikdy stoprocentní jistotu.

     Odpověď
     • „s jistotou může podobné věci tvrdit jen Stvořitel, nikoliv člověk, člověk nemá nikdy stoprocentní jistotu.“
      tesat do kamene.

      Odpověď
     • Zajimave. Predpokladam, ze ty mladata byla vychovana v zajeti, bez matky?

      Ono neco podobneho jsem pozoroval u sveho soucasneho (pes A) i minuleho psa (pes B – necht je mu zem lehka… :-(. Pes B byl spolu s matkou vychovan na granulach a varenem masu, pes A na syrovem masu, tvarohu a dalsi domaci strave.

      Kdyz jsme meli zabijacku, tak jsme zkouseli psovi B davat kus syroveho masa, odmitl to. Ocichal a nechal byt. Pritom pes A to ji jako hloupy (je jeste stene), kilo syroveho masa (zbytku od reznika) dokaze sporadat behem 10 sekund. Psa A jsme na granule museli naucit, z pocatku je nejak moc nebastil, nebot jeho matka to nejedla…

      Takze ono je to asi i o chuti, vychove a dalsich faktorech. Kazdy clovek je jiny, stejne tak kazde zvire je jine. Kamarad vegetarian od narozeni nejedl maso (natlak rodicu), kdyz ho ve svych 18cti letech zkusil, tak mu to nechutnalo.

      Takze ano, mozna v prenesenem vyznamu uvidime vlka objimat kozu, ale budme realiste :-)…

      Odpověď
      • Jasně, pointa byla, že lev nebo tygr může zcela v pohodě existovat na ovoci a zelenině, a těšit se plnému zdraví.

       Odpověď
       • Hox: Zvláštní představa, ale myslím, že to možné je.
        Nicméně – jak probíhá volba takového zvířete – jakým způsobem si, běžně masožravé, zvíře zvolí, že bude jíst ovoce a zeleninu a nejen, že neumře hlady nebo podvýživou, ale těší se výbornému zdraví?

        Zajímalo by mě, jak takový proces probíhá…a jak moc se (ne)podobná člověku.

        Odpověď
   • Ahoj Lin,
    vďaka za odpoveď, aj keď z nej nemám celkom jasnú predstavu o tvojom pohľade na svet v tejto veci, museli by sme si to viac prebrať. Tak ako tie slová chápem, tak s niečim súhlasím, a s niečim nie.

    Kráľovstvo Božie na Zemi – jasne tu vidím iba to, že drvivá väčšina ľudí v spoločnosti musí byť nositeľmi Ľudského typu režimu psychiky, čo je základ pre ďalšie normálne budovanie spoločnosti bez vzájomného vykorisťovania a smerom k rozvíjaniu biogénneho potenciálu človeka. Samozrejmosťou je, že takáto spoločnosť má prioritu vo vytváraní relatívnej harmónie aj v rámci spoločnosti, aj v koexistencii s prírodou. A Žiadny väčší vývoj, dokonca ani dosiahnutie väčšiny Ľudských typov v spoločnosti nie je možné bez osobného priameho dialógu s Bohom, bez práce v tomto frekvenčnom rozsahu.

    Neviem ako by som ešte lepšie vyjadril to, čo som napísal na vrchole vlákna. Treba sa pokúsiť na vec pozrieť nie len pohľadom možnej ľudskej etiky, ale pokúsiť sa na to pozrieť aj pohľadom etiky Najvyššieho. Práve preto vravím, Boh nerobí nepodarky a neprotirečí si v slovách. Ak je ľudstvo ako druh plávajúcou loďkou na tečúcej rieke (presnejšie flotilou lodiek), tak Boh jej dal slobodu sa pohybovať po celej šírke rieky, s tým, že ideál je stred, a na plytčinách sú riziká, ale nedal jej slobodu meniť koryto rieky, umelo ju zatarasiť. Prečo najvyšším inštinktom každého druhu je „inštinkt zachovania druhu“, t.j. poistka, aby druh nevyhynul? Má to svoj význam.
    Možno sa anjel-zloduch usiluje o úplné vyhladenie ľudstva, ale to sa nikdy nepodarilo, vždy niekto prežil, kto mohol obnovovať populáciu a misiu odznovu. To, preto, že etika Boha to nedovolala. Je to ako problém s nechápaním toho, že Ježiš Kristus nemohol zomrieť na kríži, lebo Boh nezabíja svojich spravodlivých, tých, ktorí sú s Bohom a jeho vôľou v absolútnej jednote. Presne na základe rovnakej etiky, ktorá nedala Kristovi zahynúť potupnou smrťou na kríži, vravím, že Boh nenechá ÚPLNE zahubiť civilizáciu, v ktorej je určité percento ľudí s Ľudskou psychikou, ktorí kráčajú cestou jeho Zámeru – „hasnúci knôt nedohasí“.

    Možno to, Lin, vidíš inak, nevadí, máš na to právo.
    Mne sa moc nepáčia predstavy, že duša tu plní ciele, akoby sama za seba, akoby ľudstvo ako tím duší nemal svoje poslanie, nadradené individuálnemu. Supersystémy majú tendenciu vytvárať ešte zložitejšie supersystémy. Úplne všetko vo Vesmíre je o kooperácii, o tímových úlohách, a človek nie je výnimkou. Zmeniť seba na Človeka je málo oproti tímovej úlohe zmeniť spoločnosť ľudí na Ľudí. A kým sa budeme motkať výhradne len na svojej záhradke duše, tak tento level neopustíme. Tí čo sa inkarnujú na Zem, musia splniť úlohu tímovo, inak sa ich kolotoč inkarnácii na tejto planéte nezastaví. A nejedná sa o infernálny kruh, také Boh netvorí, ani nepodarky a neúspešné konce, ktoré by neboli oslavou Jeho Etiky a Zámeru a v rozpore so zákonom Lásky, ktorého plnosť a hĺbku chápe len On.

    Odpověď
    • S královstvím božím souhlas, doplnil bych, že to bude společnost spravedlivosti a vznikne jako důsledek toho, že se změní samotní lidé (pod Božím vedením), nikoliv tak, že ho někdo „ustaví“ a následně se změní lidé – spravedlivost nejde zavést násilím. Pokud by ho někdo chtěl zavést nyní, musel by ho před stávajícími lidmi ochránit.
     Jak konkrétně to bude v praxi vypadat, si dnešní člověk v praxi není schopen ani představit, protože si neumí představit, co vše je možné.

     Odpověď
     • Vďaka za doplnenie, tak som to aj myslel :-)

      Odpověď
     • Proč Kristus tvrdí následovné: „Pokud nebudete jako tyto maličké, nevkročíte do Království Božího!“… Vymýšlí si Ježíš nesmysly? Jaký je ten kritický rozdíl mezi právě narozenými dětmi a dospělými lidmi? Proč si my, dospělí, myslíme, že máme hledět do budoucnosti na domnělé dosahování „něco kvalitnějšího“ a „Bohu-libějšího“, když to máme každý hned a rovnou darem od Boha ve zrození se? Čím to, že svými představami vychováváme své děti tak, aby se co nevíce vzdálily od naděje na vkročení do Božího Království? Není snad, že ony „maličké“ neví vůbec nic o nějakém tom rozlišování na „Dobro a Zlo“, nebo „Spravedlivost a Nespravedlivost“, a že ony jen „vnímají bez posuzování a hodnocení“? Nenavrací se k Bohu pouze to, co Božího jest, zatímco veškery zmatky, omyly a naše spekulativní představy jsou házeny rovnou na smetiště? Možná, že ne… třeba se Bůh výborně baví pozorováním našich „mánií“, jakože kvůli tomu nám dává tzv. „svobodnou vůli“… Hmmm… být poněkud odhozen na smetiště pro posloužení „Boží Zábavě“ – na tom není nic smutného a depresivního, že ne?

      Odpověď
      • Taky mě to vrtalo hlavou, než… Jednou jsem přišel k přechodu pro chodce na velice rušné ulici, kde semafor byl v ten den nefunkční. Jedno auto v burácení míjelo druhé. Na kraji chodníku stál chlapec mně po pás s aktovkou na zádech. Jakmile jsem se k němu přiblížil, se strachem v očích se na mě obrátil s dotazem zdali bych mu nepomohl přejít ulici. Po mém ujištění, že ano, mě uchopil za ruku a aniž by se do leve či do prava ohlédl, společně se mnou a s radostí vlastní dětem vozovku v bezpečí přešel. Rozdílem mezi vírou a důvěrou se děti netrápí.

       Odpověď
    • Moc děkuju, Jardobe. A jak je vidět, máme každý trochu jinší představy, ale není se čemu divit, protože takové téma je vždy „někde nasosané“ (tím myslím – bez osobní zkušenosti, není možné si „na to sáhnout“).
     Asi jsem špatně napsala to o „zkušenostech duší“, protože ani já nevěřím tomu, že jsme tu každý sólo nebo jako „soubor individualit“. Samozřejmě – plníme si tu i své vlastní mise, ale je tu ještě „nadřazený plán“ – ve smyslu, jak píšeš.
     Jen zas nemyslím, že jsme tu s nějakým tím plánem jako lidstvo – celek. Naopak si myslím, že tím plánem je stát se celkem a umět spolu žít ve smyslu onoho „království božího“.
     Moje představa je, že jsme tu jako různé rasy z různých částí vesmíru, z nichž každá cosi postrádá a jedna od druhé se to má naučit. Tím ale rozhodně nemyslím „multikulti“ – to snad vysvětlovat nemusím.
     Jak bych to jen… Prostě – na Zemi jsou zástupci z různých ras a probíhá tu experiment na téma „jak žít Lidsky na jedné planetě, nezničit se vzájemně a nezničit planetu“. Do tohoto tématu zapadá Láska a Harmonie.
     Proto také zastávám názor, že tento experiment lze kdykoliv ukončit – pokud se bude řítit tam, kde být nikdy neměl.
     Dál už asi nemá smysl o tom mluvit…

     ad „zahubit civilizaci“ – mám jiný názor.
     Civilizací na Zemi bylo už mnoho a její kvalita záležela na rase, která jí „vdechla život“. Bohu nejde o civilizaci a dokonce ani o lidi jako takové. Laicky řečeno – jde o duše a jejich stupeň vývoje.
     ad „kolotoč inkarnací“ – dle mého nejde o „trest“, ale naopak o štěstí. Další vtělení je šancí na výuku a růst, šanci „něco dělat lépe“. Povinná vtělení sem jsou jen do určitého stupně, pak už si duše může vybrat – nebo je o to požádána Nejvyšším (viz Ježíš).
     ad „instinkt zachování druhu“ – platí pro lidi i pro zvířata. A některým těm zvířatům byl houby platný, když jsme je pozabíjeli nebo vzali prostor k žití. Navíc – tento instinkt je z nás i „vymýván“ současnými „vládci“. Nespoléhala bych na něj.

     No a tam výše píšeš o „magii, zapomenuté znachary“. No… spíš než „zapomněli“ bych řekla, že jim prostě nefunguje. Magie prostě v dnešních podmínkách nefunguje,její moc byla „pozastavena“ a naopak se obrací proti tomu, kdo ji používá. Řekla bych, že je to dneska i dost vidět na světovém dění = „zpětný náraz“ na toho, kdo se nějak pokusil magií ovlivnit chod událostí. Cosi jako opičí pracka.

     Je mi jasné, že v tomto směru je vše „na vodě“ – chtěla jsem jen objasnit, proč tentokrát s Pjakinem souhlasím. Je to složité téma a hodně těžko se to vysvětluje.

     Odpověď
     • Lin,
      skúsim postupne reagovať na veci v poradí, ako ich píšeš:-)

      „Jen zas nemyslím, že jsme tu s nějakým tím plánem jako lidstvo – celek. Naopak si myslím, že tím plánem je stát se celkem a umět spolu žít ve smyslu onoho „království božího“.“
      - veď dosiahnutie stabilného života ľudstva na spôsob „Božieho kráľovstva“ je predsa kolektívnym cieľom, či nie? Tým sa nemyslí, že Ľudský typ musí dosiahnuť úplne každý jeden bez výnimky (to je nereálne), ale prevažná väčšina, ako to vidieť v klasických zákonitostiach štatistiky. Ak tento cieľ dosiahne stabilitu, misia bude považovaná za splnenú. A čo bude nasledovať potom, neviem… Možno duše sa začnú rodiť v inom svete s inou úlohou.

      ad „kolotoč inkarnácii“, ani ja to nevnímam ako trest. Ako trest to môže považovať individualistická myseľ. Kolektívna, tímová myseľ to bude považovať za normálny proces.

      ad „niektorým zvieratám bol inštinkt zachovania druhu nanič“
      - Na scéne vždy existujú kulisy a herci. Na tejto planéte hlavnú rolu hrá človek, ostatné sú rekvizity. Kulisy a rekvizity pomáhajú človeku sa učiť, lebo je v nich vpísaná Božia múdrosť, ako aj v človeku samom (v tej časti, ktorú nezmenil svojvolne sám). Človek musí svoju rolu dohrať, rekvizity majú len pomocný sekundárny charakter. Ak je pravda, že zvieratá nemajú dušu (len telo a ducha-psychiku), tak možno aj človek, ak splní svoju misiu, a bude schopný odrážať Božiu múdrosť, s tým že v ňom ostane neskôr len telo a duch (a duša bude inkarnovaná už v iných svetoch), tak bude slúžiť s inými tvormi ako podobné rekvizity a kulisa pre nový živočíšny druh, ktorý bude hrať svoju hlavnú úlohu a plniť svoju rozvojovú misiu pred Bohom (spolu s vtelenou dušou). Možno táto misia bude ďaleko zložitejšia ako ľudská a bude prebiehať v mierne inom frekvenčnom rozsahu vnímania. (u človeka 24obr./sek)

      ad Mágia
      - ona funguje aj dnes, ale zďaleka nie v takom rozsahu ako kedysi. To som už zabudol dodať, že zrejme znachari prišli o veľkú časť týchto schopností následkom objektívnych skutočností, zrejme zapríčinených nimi samými.

      Ja tiež Lin, nikoho nepresviedčam, iba vysvetľujem svoje vlastné názory, tak ako ich chápem teraz na pozadí svojej vlastnej rozostavanej mozaiky.

      Odpověď
  • Otazka, ktoreho boha vlastne myslel. Su ich tisice. A podla roznych nabozenstiev je napr. rozdiel co je pre toho, ktoreho boha mravne a dobre. Pre niektoreho su napr. ludske obety ok, okradanie inoveriacich tiez ok a pod. Skor ma zaujima kedy Pjakin prizna, ze Zem je plocha stvorena bohom pre cloveka.

   Odpověď
 19. kolkobudešžiť 16.10.2018 o 1:53

  p. Pjakin -48:01min. Vyzdvihovanie bojových športov vo svete.
  najprv sa započúvajte do „priateľov“ z iného sveta
  1. https://www.youtube.com/watch?v=RcR0Got4sno 4min.
  A otázka – umožňujete svojim manželkám rozvoj, matkám svojich detí…. šatkové dámy, ste spokojné aké podmienky pre Váš rozvoj vytvára Vaša spoločnosť z videa 1.? Viete byť také šťastné v sebarealizácii ako hoci napríklad kozácke devy na tomto videu? …
  2. Ой, Дуся, ой, Маруся Отава Ё
  https://www.youtube.com/watch?v=YBbOSquQhic 3min.
  … v akejže „kultúre“ chcete radšej žiť? A principiálna vec priatelia – vobec nie je podstatné náboženstvo, ale jeho NOSITELIA. Prečo práve v isláme je množstvo takýchto ľudí ako na videu 1. a nie takých ako na videu 2. Žeby i náboženstvo menilo nielen duchovno duševný stav, ale i fyzické vlastnosti? Veď zvuky menia DNK! Как слова влияют на ДНК, здоровье, сознание, жизнь человека

  p. Pjakin 51:54 Peter I. a dávna vyspelosť Ruska…
  Priatelia, aby som šetril Váš čas, pripravil som Vám výber. Ak si mnohí myslia, že veľa vedia dozvedia sa ešte viac a tieto podnety verím, že rozvinú v prospech seba i tunajšej komunity. A zároveň i v inom svetle uvidia minulosť, súčasnosť, KOB, Védy, p. Pjakina… Pre neznajúcich ruštinu som niečo preložil z tohoto nádherne múdreho jazyka.

  1. A k Petrovi I. Áno bol to lži Petr I.
  2. Áno Rusko bolo VŽDY pred Západom, ktorý kopíroval, kradol myšlienky a v pravde ničil Rusko, aby mu nezostal na chvoste, čo robí dodnes – videá 2. ďalej.

  1. Кем был Петр Первый? Kto bol Peter I.? В. Чудинов 22min. https://www.youtube.com/watch?v=NUNhAvCtKAw
  Nemec Lefortov – nahováral Petra I. na návštevu Európy. Pravý Peter I. sa topil ako mladý a tak neznášal plavbu po mori. Tak šiel po súši do Európy. S ním šlo 200 rodín. Odišiel nakoniec na 2 roky. Malo ísť o dva týždne. Šiel pod menom Piotr Alexejevič Michailov. Keď bol za hranicou urobili mu portréty v Holandsku a Francúzsku ale boli črty jeho ako syna Alexeja.
  Privykli sme na portréty iné – inú tvár, sú vpísané nápisy portrétov cestujúceho už lži Petra I. nie je na obrazoch napísané ani Piotr, Alexander, Alexej, ale Anatolij z Ankary, s chrámu Anatólija. Všetkých ľudí, ktorí ho osobne poznali po návrate pozabíjal. Lži Peter I. bol špecialista na výrobu lodí. Veď pravý Peter sa bál vody… Po návrate hovoril lámanou ruštinou, ale cudzími jazykmi a bol o 15 cm vyšší. Mal zmenšenú tzv. ženskú nohu. Vraj „okno“ do Európy urobil, ale v skutočnosti zničil všetky znaky Rusov.
  Prikázal ostrihať brady. Ženy ruské boli skromné (pozn.: teda nevystavovali sa na obdiv ako „sexuálne“ objekty“ ako bolo bežné pre sexuálne podnikanie vo falusáckom prostredí na západe až do dnešných čias), no on priniesol tieto maniére európske do Ruska, aby žena bola centrom pozornosti, na to si ruské ženy ťažko privykali…
  Skutočného Petra I. vsadili do Bastili a dali mu masku. Napísané tam bolo Piotr Alexejev Michailov v r. 1703. V r. 1613 nastúpili Romanovi na trón a tak reálne po 90 rokoch rod oficiálne skončil – šiel po mužskej línii.
  Lži Peter si vzal nejakú primitívnu ženu, pribaltickú cudziu dámu ľahkých mravov. Nie ruskú kňažnú. Nízke činy, duchom nízkych ľudí. Ruskou cárovnou sa stala taká žena.
  Akadémie náuk boli len na západe. V rusku boli védické školy. Keď relígiu zmenili, zmenili školstvo. Védické znalosti umožňovali alumínium zlievať a my len nedávno. Chirurgické operácie boli na vysokej technickej úrovni. Keď prišlo kresťanstvo – boli to nevzdelaní ľudia, čo rozvrátili tieto vedecké poznatky. (pozn.: presne tak isto ako dnes migranti) Chrám Anatólia je stále v Ankare. Ankara 3. Rím. 1. Rím Vatikán. 2. Rím ustanovený Rurikom a 3. Rím Ankara, kde pripravovali záškodníkov, teroristov… (pozn.: aké rovnaké s dneškom) Ak by lži Peter I. bol Rus, tak by nepresadzoval cudziu vedu – v akadémii boli len 3 Rusy, ostatní „Nemci“ (pozn,: teda židoidi, nie skutoční povodní obyvatelia Nemecka) Rurika nikto nepozýval, prečo aj, veď ovládal tú zem. Vybral si Novgorod a iné, ktoré uznal za vhodné…
  Ak 1. krok bola zámena Petra I. tak 2. ťah urobil on, bol to začiatok cudzincov na ruskom tróne.
  Boli dvaja Petrovia jeden pravý druhý lživý v pravde Anatolij. Prečo to „historici“ dávajú stranou? Keď bola na tróne dynastia lžiromanovcov boli ticho, a v sovietskych časoch, všetko čo sa týkalo cárov bolo ubrané akoby neexistovalo… (pozn.: pretože trockisti zničili elektrifikáciu, mlynice, rozvoj v Rusku, ktorú znovu zavŕšili až o pol storočie neskorej, ale už pod kontrolou „energetickej lobby“ viď množstvo videí )

  2. Príklad technológií v Rusku do potopy a revolúcie.
  prv pre Dámi, naše krásne a inteligentné Slavjanky, akí odev nosili mnohí naši predkovia…
  допотопная мода-dopotopná moda https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BD%D0%B0%D1%8F+%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B0 18 min.
  …teraz nevieme nielen také oblečenie vyrobiť, ale ani zreštaurovať!… ženský a mužský kostým naraz šili, aby ladil… vyrábali na elektrine, nie uhlí… v r. 1838 kúpili fabriky z Ruska Angličania…
  (pozn,: stále nezabúdajme, že do 16. stor. bola ruština svetový jazyk, plačlivá reč švédskeho kráľa bola v staroruštine, písaná umelými latinskými písmenami…atď…slovenčina znela v Taliansku…)

  Электричество в России до 1917: Стиральные машины, фены и тд https://www.youtube.com/watch?v=cgycMMUOf58
  prezentácia starej odbornopopulárnej knihy o elektrotechnike zo začiatku storočia do 1917, elektrické osvetlenie lustrami, lampami, elektrické brúsiče parkiet- v SSSR boli dostať znovu kúpiť až v r. 1966, fény na vlasy tu už boli, ale „vraj“ až potom v r. 1925 boli fény „vynájdené“ v Amerike, … osvetlenie vianočných stromčekov,
  prechodky na zámenu kerasínových lámp na elektrické, reklamy elektricky osvetlené, fotka z archivu r. 1986 Moskva je už osvetlená, teda nie Iljič Lenin pravým menom Blank ju dal plánom GOERLO od r. 1920, ale už bola za cára Nikolaja I. korunovácia ktorého bola práve v 1896 roku.

  Промышленные выставки 19 века. Какие тайны они унесли с собой?
  priemyselné výstavy 19. storočia, aké tajomstvá prinášali? https://www.youtube.com/watch?v=MAD_U0TAaKo

  Зачем покрывали улицы железом? Я был в шоке! 7 min. https://www.youtube.com/watch?v=jC8xTmQhYas
  V Kronštate dali dole starý asfalt, a pod ním nehrdzavejúca pokládka presnej kováčskej železnej umeleckej mrežoviny. Prečo nie sú o týchto cestách informácie. Mnohé len roztopili iné pokryli asfaltom…
  Príklad stavby cesty „primitívnym spoločenstvom“ a dnes „rozvitá civilizácia“ a vidno, že je to naopak
  Prečo v starých chrámoch robili železné nehrdzavejúce podlahy. (védické chrámy zaberala cirkev)

  До 17-го года сталь делали вечной. 7min. https://www.youtube.com/watch?v=gKsnTdMrFug do roku 1917 robili oceľ „večnou“
  100 ročný nehrdzavejúca vojenská loď katamaran, najstaršia 102 ročná na svete v službe, loď volchvov „komúna“ vyrobená v Putilovskom závode, ako bolševicxi hovorili vyrobené v „zahnívajúcom cárskom režime“. Lenže práve dnes všetky lode hrdzavejú-zahnívajú. Dnes nevieme takú oceľ vyrobiť. Robot preskúmal trup lode. Záver špecialistov „žiadna korózia. Hrúbka oceľového plášťa pred 102 rokmi 10mm a dnes stále 10mm, pokrytá neznámou vrstvou hrubou 1-10 mikrónov… Dcéra cára Mária Nikolájevna ho vyprevádzala na more…

  Зачем уничтожили мельницы? Первая часть. Prečo zničili mlynice. https://www.youtube.com/watch?v=RmrhgYTVbFk
  …“rozmýšľate, alebo len čítate, čo paraziti píšu a menia každých 10 rokov?“… v „mlyniciach“ sa vyrábala všetka moderná potrebná priemyselná produkcia nezávisle, autonómne pre mestá, dediny… mlynice sa „samé“ nerozvaľovali, ale ich cielene NIČILI, aký bol cieľ tejto diverzie… musíme sa vrátiť ku kultúrnemu odkazu minulosti …

  только не пишите что это культурные слои https://www.youtube.com/watch?v=i3BEaI5lxC8 10 min. príklad zasypania miest po zničení Tartárie-Moskva, Paríž, Egypt, San Francisko- his-tory-iíáá – píše vraj rozšírili mesto San Francisko tým, že zasypali tisíce drahých lodí… odkazy na vídeá
  ——————————————————————————————————————-
  Zákon času v praxi:
  A aby sme zase pridali niečo veľmi, veľmi podstatné, „prekvapujúce“ pozrite si aké „technológie“ či „iný svet“ boli v Rusku-Moskve ešte ďaleko do revolúcie a do potopy-zničenia Tartárie. Ešte to nebola „drevenná“ napoleonovská Moskva. Ale ničenie naberalo obrátky. Čo si odnesieme z videa? Áno priatelia, MOSKVA, celá Zem, BOLA ANTICKÁ, MY SME ANTIKA, MY SLAVJANI nie prišelci so šušlavými akkadskými jazykmi, ktorí ovládli územie hoci Grécka,… Athénsku obec tvorilo 20000 otrokárov a 400000 otrokov-Slavjanov! Veď i Sokrates správnejšie Šókarat – škriatok- bol malý, bol SLAVJAN. Rovnako sa budú chvastať našimi výdobytkami migranti, ktorý nás populačne prečíslia… Nič sa nezmenilo za stáročia reptiloidi-serpentoidi používajú stále rovnaké metódy! Nezabúdajte, že „antické“ knihy boli zničené a vraj sa „zachránili“ len v akýchsi prepisoch v arabštine, odkiaľ nám ich preložili. Koľko desiatok rokov na území arábie „vzdelaní“ araby-semiti prepisovali dejiny? Kto sekal „etruské“ sochy-Slavjani skoro na každej sú naše runové znaky, ktoré vieme čítať!…

  найдена картина москва допотопная 10min.- nájdený obraz dopotopnej Moskvy https://www.youtube.com/watch?v=rHVD7vkQZBk
  A kohože to tam víťazi vraždia? Áno zase elitu-starcov starých i vyše 300 rokov vedúnov… Že výmysel? A prečo lžiPeter I. vydal i o stáročie príkaz „uvazniť všetkých ľudí starších 300 rokov“? Točia sa Vám oči? Aké majú farby vrahovia? Červenú, aj i víťazné zástavy už vyvesili a modrú farbu. Ako sa teda dostala k Ivanovi Hroznému červená zástava? A keďže sa dostal na trón 3. ročný, vládli za neho iní! A „absolutizmus“ zaviedol on, či chazarská mafia okolo neho? Ako Trockisti. Kto je okolo Putina? Ale predsa v Budhistickom pantheóne je najvyššie modrí reptiloid!
  Nižšie ďalšie video zo súčasných vykopávok v Rusku „korintské hlavice“ … a preklad bukvíc z náhrobných kameňov z.r. 1540 n.l. „bojovník rab boží…“ Teda už od narodenia Ivana Hrozného 1530, prebiehali vojny… Začal vládnuť na zničenom území…
  A najnižšie video „antika“ v Krymskej vojne…

  АРТЕФАКТЫ ЛАВРЫ. ЧТЕНИЕ ВЕДИЧЕСКИХ ПЛИТ! Artefakty Lary, čítanie náhrobných védických kameňov 25min.
  r. 7048 dátum na náhrobnej doske- solárne znaky boli na náhrobných kameňoch ešte do Ivana Hrozného. (pozn.: treba si uvedomiť, že na jeho dvore sa počas jeho neplnoletosti infiltrovala prevaha chazarských dvoranov…)
  5:30 „Rab Boží“-z Histórie,… títo bratia boli v Byzancii, prijali kresťanstvo…
  Úlomky-korintský štýl. 1906 urobená elektrostanica 6MW, pre trolejovú dopravu, ale v podzemí sú 3 poschodia a teda bola postavená na niečom predošlom….

  найдена картина москва допотопная 10min. – trošku prekladu, ak ani toto Vám nestačí, máte úplne dole video „Krymská vojna“, kde stoja menšie „Antické“ chrámy navlas ako „grécky“ Athéna chrám – proste prišelci len prevzali, čo bolo postavené a nasťahovali sa ako dnes migranti – „dobrý den, volám se Vtěrka a budu u Vás bydlet“
  … na obraze -Karl Antuan-“Pomsta víťazov“ je časť s „Boľšim Teátrom“. Fontána pri ňom je z jedného kusa a nemá stopy ručnej práce Ďalšie fontány staré „nekresťanské“…
  Pozn.: . Je tam presne stavba ako „Koloseum“. Moskva vyzerá v r. 1566 ako príkladné „antické“ mesto. Na obraze vojaci v červených uniformách – farbách-“Benátky“- „euroázijského GP“ a farbách modrých-reptiloidov, zabíjajú moskovských starcov, teda védických múdrych, odrezávajú hlavy obľubeným sposobom ISIS… vybíjajú inteligenciu ako poľskú v Katyni vybíjali Nemci s Rusmi. Teda neboli to praví, povodní Nemci a Rusi. Menachem Begin povedal – „v Katyni vraždili Rusi i Nemci. Teda presnejšie tí kmeňovo „istí“, ale odetí v roznych unifomách. Otázka – ktože to bol?…na obraze vidíme, že v 16 stor. boli služobníci teda „kárne batalióny“ červení a modrí …

  крымская война без ретуши https://www.youtube.com/watch?v=NMF3BO51HTA 5min.
  2:20min., 2:50min „antické“ chrámy… a iné „antické“ budovy, ktoré neboli zasypané po zničení Velikej Tartárie…, ale to sme už ďaleko za 16. storočím… rokom 1566 obrazu Moskvy…
  A nakoniec prosím si pozrite svet, ktorí rozširujú proti vesmírnemu KONU SLOBODY VOLE, lebo my nesúhlasíme a ani naši predkovia nesúhlasili, aby na našu zem prichádzali cudzie plemená hybridov, Ibridov, Iberov, Eberov, Evrejov…

  A zas si pozrite prosím:
  1. https://www.youtube.com/watch?v=RcR0Got4sno 4min. Tak ako sa cítite?
  Ak zle, znovu si pozrite 2. Ой, Дуся, ой, Маруся Отава Ё
  https://www.youtube.com/watch?v=YBbOSquQhic 3min. a keďže ste vytrvali až sem, tak s bonusom a s prianím šťastia:
  Отава Ё – Про Ивана Groove https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%9E%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0+%D0%81+-+%D0%9F%D1%80%D0%BE+%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B0+Groove

  Odpověď
 20. K probírané látce V.V. Pjakinem o zvrácených volnočasových aktivit západní civilizace, která je v zániku, bych jen připojil další:
  - povinnou filmotéku okultních korporací – aktuální stav (Živí mrtví, Haloween,
  - povinné herní programy okultních korporací s kde za 1 vteřinu cáká min. litr krve
  - povinné okultní umění – dětské tetování s pavouky, živý hnis, mozek, krev ze stříkačky, lebky, kostýmy se symboly smrti pro děti + na podobné programy provozované ve školním prostředí, žáky II. stupně použití na žáky I. stupně, jsem již upozorňoval.

  Kostlivci zase vylézají a natahují smradlavé pracky, blíží se jejich období, žádají finance od městských a krajských pokladen. Taková zábava něco stojí.

  Odpověď
 21. http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-08-10-2018/

  Odpověď
  • Študent KSB 16.10.2018 o 15:54

   Mám otázku ohľadom Pjakina a jeho vyjadrení o prenose intelektu na iný biologický druh

   Konkrétne:Otázkou ovšem zůstává, zda to bude lidská civilizace, nebo Nejvyšší předá intelektuální funkci rozvoje ekosystému na planetě Zemi nějakému jinému biologickému druhu. To už je otázka.

   Čo tým myslel alebo o akú zákonitosť ide?

   Dopredu ďakujem za odpoveď.

   Odpověď
   • Putinovec 16.10.2018 o 17:36

    To je jednoduché.Pokud se vývoj projektu člověk ukáže jako nemožný,tak dojde k vystřídání jiným druhem.Včely,mravenci,delfíni atd.

    Odpověď
   • A jiné druhy už nahrazeny takto byly. Myslím tím „naši předci“ lidoopi.

    Odpověď
    • Otazka je, kdo byli nasi predci. Jestli to byli lidoopi, a dalsi veci, to je historie, kterou nas uci, ale pravda to byt nemusi. A Atlantida byla zrejme velmi rozvinuta spolecnost, ti lidoopove do toho nepasuji.

     Odpověď
 22. Oracle 911 10.10.2018 o 13:33

  Pjakin spomína budúcu rolu Číny a ako GP nechal zameniť seba za pindusov.
  Podľa tohto videa, tak pindusi ako aj GP má problémy, lebo niektorým Američanom došlo na čo má slúžiť Čína:
  https://www.youtube.com/watch?v=CW2vFhQVMMc

  Odpověď
 23. Zaujali ma dva body
  1. Ked sa bavime o objaveni Ameriky a znicenie biogennej civilizacie nasou technogenou. Globalisti to asi nemali podchytene, ked dovolili konkvistadorom vyhlusit poslednu biogennu civilizaciu. Samozrejme „motivacia“ bola silna zlato. O objaveni Ameriky si mylim, ze to nahoda nebola. Globalisti vedeli, ze tam niekde je dalsi kontinent. Ved aj Kolombus bol Janovcan
  2. „Je potrebne pre globalistov zastavit vyvoj“, co si myslim, ze sa globalistom dari velmi dobre. Debilizacia spolocnosti v globale funguje perfektne. Ked sa rozpravam s niekym o pokroku tak ano, uznavam. „Potrebne“ gadžety, su naozaj super. Ale ked si porovname kolko vedvoc a zmien sa udialo napr. zaciatkom 20. storocia. Kolko vedcov a geniou zilo v rozmezi 50 rokov.
  A co dnes? Mame nejaky prevratny objav? Vedec ako napr. Tesla, Einstein?
  Ano, ti sa rodia kazdych 1000rokov…Preto si myslim, ze vyvoj je zastavovany a spomalovany. Urcite maju vyvoj o ktorom ani netusime, ale len pre seba.

  Odpověď
  • Spanielov co znicili Aztecku a Inksku risu bolo niekolko desiatok. Asi nedokazali managovat tak male skupinky, mozno neocakavali tak rychly uspech Spanielov. Kazdopadne nemyslim, ze tito Indiani mali nejaku biogennu civilizaciu, mozno dobre zoorganizovanu elitarsku, ale nie velmi odlisnu od nasho stredoveku kde mala elita mala bohatstvo a vedenie a masy nevolnikov nevedeli ani citat ci pisat a boli na urvoni otrokov.

   Odpověď
   • Aztécká i inkská říše byla elitářská, tzn. zorganizovaná na základě davo-elitární koncepce, takže se společenským uspořádáním nijak nelišila ani od našeho středověku, ani od naší současnosti. To se nijak nevylučuje s tím, že byla biogenní, tzn. používala živou sílu a případně jiné, nám neznámé způsoby komunikace, ovládání lidí a zdroje energie, které nespotřebovávaly přírodní zdroje a neničily životní prostředí, jako naše „vyspělé“ technologie.

    Odpověď
 24. Pjakin zmenil terminológiu:

  „Chce se jim přežít. Jinou planetu nemají, nemají kam uletět
  a na materiální nosiče, na želízko své vědomí ani duši přenést nedokážou.
  Dosud ten problém vyřešit nedokázali.“

  Kedysi bol (u Pjakina) potenciálnym nosičom kremíkový čip. Teraz to má byť železo. (Mimochodom železo je posledný produkt vyhorenej hviezdy. V tomto štádiu vznikne tzv. „železná opona“, „spaľovať“ železo je energeticky náročné – input musí byť väčší ako output. Fúzia jadier atómov vo hviezde železom končí)
  Zmenilo sa niečo? Asi ich niekto poriadne „oblbol“. V hmote, tak ako ju poznáme, fungujeme všetci vo vodných roztokoch. Teda akýsi čip s preneseným vedomím je fantasmagória pre magorov.
  Čo je teda nové resp. iné?

  Odpověď
  • Když Pjakin řekl „na železo“, měl na mysli to samé jako předtím, jen jiná volba slov. Člověk taky někde řekne, „musím si koupit nové železo“, a má na mysli počítač, který není ze železa, jak asi všichni rozumí.

   Odpověď
   • Pjakin je v symboloch mimoriadne presný. Opakovane rozprával o čipoch, kremíku. Stačí si to dohľadať. O „novom železe“ nie je nikde (ani teraz) ani zmienka.

    Odpověď
    • Oracle 911 9.10.2018 o 7:15

     Pjakin je neomylný a nikdy nepoužíva slovné ľudové slovné obraty ako „nové železo“ pre počítače, že áno?!

     Takže otázka znie budeš naďalej rýpať v podružných otázkach alebo zamyslíš sa nad zmyslom.

     Odpověď
     • Zmysel je samozrejme jasný. Pjakin nie je neomylný. Nikdy doteraz a ani teraz nepoužil daný slovný obrat („nové železo“). Diabol spočíva v detaile.
      Ale „novovo željozka“ tam net. (min 45:37).
      V psychiatrii sa tomu hovorí podvedomé prerieknutie.

      Odpověď
      • Oracle 911 9.10.2018 o 8:09

       Použil tento výraz, prečo je to podľa teba problém?

       Odpověď
      • Každý normální člověk chápe, že když Pjakin řekl přenést vědomí na železo, myslel tím přenést vědomí na hardware, podobné chytání za slovíčka při ignorování celkového smyslu svědčí o neadekvátním chápání, nebo zlém úmyslu.

       Odpověď
       • Neviem aký zlý úmysel by som mohol mať. Pjakin tento výraz doteraz nikdy nepoužil, je to neobvyklé. Tot vsjo…

        Odpověď
        • Tento výraz je zcela běžný sleng pro označení hardware, počítačů a procesorů, je to totéž jako říct přenést na křemík. Je to jako by tě někdo obvinil z freudovského přeřeknutí a nekalých úmyslů, proto že bys jednou řekl „odvezu to autem“ a podruhé „hodím to tam károu“.

         Odpověď
        • souhlas s Hoxem, „železo“ je sice z historického hlediska v tomto smyslu novotvar, to je ale dané tím že pojmy HW a SW existují relativně krátkou dobu, ale v dnešní době je to naprosto běžně používaný a rozšířený tvar označující pojem hardware, neboli fyzický nosič pro nějaké informace nebo software. Běžný ve smyslu že každý kdo chápe kontext přenášení nějakých informací někam, zná většinou i pojem železo.

         Odpověď
         • Nad těmito Pjakinovými vyjádřeními kroutím hlavou od začátku. Teď pominu slovíčkaření křemík – železo, nějak se mi nezdá, že by byl GP tak pitomý a naivní, aby se chtěl přenést na nosič, co je to potom za život, bez těla…, nemít tělo a jen si „užívat svého vědomí“ někde na oběžné dráze…

          Odpověď
          • Osobně tohle taky neberu, nesedí. Nicméně Pjakin neříká že to jde nebo že tomu věří, mluví o tom, že GP se o to snaží. Což může být i špatný odhad.

           Odpověď
           • A co kdyby na tom „železu“ :) byl jen nějaký „hlídací pes“? Aneb klacek, do kterého pes kousne, nikoliv ruka, která ho bije.

            Odpověď
            • Transhumanismem, čili přenesením lidského vědomí do počítače se zabývá film s Johnym Deppem „Transcendence“.

             https://www.csfd.cz/film/329244-transcendence/diskuze/

            • Dost divný film, i když z něho některé bizarní otázky k zamyšlení vyplývají.

            • Nasredin: Díky za tip, podívám se, až budu mít čas.

           • já to chápu táké tak, že se na ten křemík/železo chtějí přesunout jen dočasně. Dokud nepomine nějaká katastrofa, nenajdou jinou obyvatelnou planetu. Ve filmech o tom často sní. Robocop, Terminátor, ale i ten Matrix, kde si nahrávali vědomí tam i zpět.

            Chtějí zároveň obejít i zneužít tvůrce. To se jim ovšem nepodaří.

            Odpověď
            • ReneBacon 24.10.2018 o 16:24

             Westworld seriál, podle mě je i tady kód o přenášení vědomí na ´železo´ bacha, 1. serie je lascivní, druhá morbidní
             https://tv.idnes.cz/trailer-serial-westworld-ai-umela-inteligence-f46-/lifestyle.aspx?idvideo=V180207_162911_kultura_jaha

          • Já jsem si to vyložil tak že GP to chce na dobu určitou aby přežil kataklyzma na Zemi, do doby než bude znovu obyvatelno.

           Je možné že přenést vědomí z těla do těla možné (i když krajně zvrhlé) je, existují zmínky například o způsobech úmrtí v určitém pyramidálním zařízení a přenosu vědomí do těla novorozence, a tak je možné že GP uvažuje tuto možnost přes prostředníka, například technický „nosič“, nosič píšu v uvozovkách protože by to muselo splňovat o mnoho více než jen nosič dat.

           Další věc je že egregor pracuje sám o sobě a může zapojit do svojí hry „nové“ lidi přeživší kataklyzma nebo populaci obnovenou (jak?) po kataklyzmatu, jde jen o to jak si uchovat výpočetní kapacitu a vstup do fyzického prostoru Země pro nezbytné operace po dobu „přežívání kataklyzmatu“ a obnovení populace.

           Je to samozřejmě moje určitá představa, netvrdím že je to možné ani že je to dobrý nápad v jakémkoli případě.

           Odpověď
           • Jo, jo, pyramidy mi přijdou klíčové v mnohém…

            Odpověď
            • Tak klíčové, k ničemu je asi nezbytně nepotřebujeme, je to spíš klíčový důkaz o tom že nám dnes neznámé technologie dříve lidé znali.

           • Ono tu rastlinnú semenobanku v Nórsku GP nebudoval len tak. Otázka je, kde zašil ekvivalent Noemovej archy.

            Odpověď
          • jinak to železo je opravdu běžný termín, pravda že ne každý ho musí nutně znát, ale v technických kruzích je běžný. Dokonce výstižný, protože ten pojem označuje že jde JEN o ten hardware bez programu nebo algoritmů.

           Odpověď
          • všeobecne zachovanie vedomia pri zmene fyzického nosiča. To už je podľa mňa jedno či je to železo, kremík alebo uhlík. A keďže súčasná spoločnosť je silne technosférna tak je aj najvyšší predpoklad – čím sa aj vedci zaoberajú – prenesenia vedomia na nejakú formu počítača.

           Odpověď
           • co když jim pak někdo vypne elektriku? :-)

            Odpověď
            • Jedině snad usmažit obvody?
             Například pasivní RFID čipy nemají žádný interní zdroj elektrické energie, aktivují se, když jsou v dosahu vysílače.

          • GP vyjadřuje /nikoli ztělesňuje/ moc ,tedy v praxi realizované řízení. Fyzická stránka a s ní spojené hedonické „užívání“ moci je druhotné. Prvotní je přesvědčení o tom, že jsem řídil, řídím a budu řídit/ moc byla,je a bude / . Jeho praktické systémové uspořádání Světa to ilustruje – biblický projekt.
           Z tohoto úhlu nahlížení na důležitost „tělesnosti“ GP mi vyjadřování VVPj dobře sedí
           Je to jen můj osobní pohled. Potkal jsem v životě pár lidí , kteří považovali moc nad svým okolím za důležitější než své oblečení, dům a vůz.

           Odpověď
           • Nemocí považují moc nad okolím nadevše. GP je psychopat.

            Odpověď
  • Dobrodej 9.10.2018 o 7:17

   Pjakin pod pojmom „železo“ myslel „hardware“. Teda „nahrať svoje vedomie a dušu na hardware“.
   Pojem „železo“ je v IT brandži slang pre hardware.

   Odpověď
  • ..můj osobní názor..Pokud existuje „biologický“ proces jak pravděpodobně multidimenzionální „duši“ vložit a propojit v průběhu početí s tělem, tak by mělo být možné takový proces replikovat a třeba i upravit pro jiné konstanty. Jestli to bude železo, křemík a nebo třeba „flaška“ je podle mne šumák. „Duše“ ….aby mohla poznat sílu svého e-manatia se musí sama obklopit temnotou v absrtraktním významu slov . Tak to chápu já.

   Odpověď
   • Tady asi nejde o obsah té zduřelé žlázy v lebeční dutině, ale o něco sakra cennějšího

    Odpověď
    • Pan Pjakin hovoří o vědomí, nikoliv o duši.
     Podle máho názoru jsou to dva rozdílné pojmy.
     Vědomí mají třeba astrální larvy (myšlenkové útvary s omezenou životností, … až po egregory (složité myšlenkové útvary s dlouhou životností) …
     „Duše je božská jiskra“ (citace) oblečená do těla pro působení ve hmotě (veškerá hmota má vědomí, větší či menší, ale má také duši?, larvy a pod. ne).
     To byla teorie.
     Podle mého názoru
     by bylo teoreticky možné umístit určité „vědomí“ (dnes počítačové programy – střípeček střípku vědomí) na „železo“ … No, jo, ale třeba egregor a ten potřebuje „baterky“.
     Kdežto duše je mnohem, mnohem složitější obsahující v sobě Božský tvůrčí princip – Lásku. Duše se může „povyšovat“, (rozsvěcet) – „ponižovat“ (pohasínat) postupným konámím (prosazováním svobodné vůle).
     Nevím, jestli má GP duši, jen to vnímám tak,
     že parazit i kdyby duši měl, ničí ji tím, že jí nerozvíjí tvůrčí činností na základě Lásky (to je podmínka pro rozkvět duše) a v podstatě „upadá do hmoty a ta má tendenci zhušťovací“ … i proto se může snažit „dát vědomí do železa“, což mi přijde podivně pitomé, ale takových věcí je na tomto světě docela dost.

     Zapomněla jsem napsat, že právě tvorba Láskou vyživuje duši, narozdíl od vědomí, které může parazitovat bez vlastního tvoření a tím růst,
     když parazitujícímu vědomí utneme přísun živin, zajde.

     Odpověď
   • > Pokud existuje „biologický“ proces jak pravděpodobně multidimenzionální „duši“ vložit a propojit v průběhu početí s tělem

    Duše je Boží jiskra, duši do lidského těla vkládá Stvořitel. Jak si představuješ, že by se „vložila duše“ třeba do železa nebo „jiných konstant“? A hlavně, kým???

    Odpověď
    • No práve. Satan sa pokúša urobiť to, čo Boh. GP je riadený diablom alebo to sám diabol je.
     Ako sa hovorí, pýcha predchádza pád. To znamená, že Satan sa pokúsi(l) dokázať, že je rovný Bohu. Aspoň pred ľuďmi. A ľudia mu na to „skočia“. Získajú tak pocit, že sú nesmrteľní, lebo vedomie (dušu, jemnohmotné) premiestnia na nosiče. Obrazne povedané môžu so svojou dušou manipulovať tak ako si to prajú oni (a diabol).
     (Preto ma tak zarazilo to železo, lebo AI verí v zostrojenie „vedomia“ na čipoch, ktoré sú v podstate kremíkové, s prímesou iných polovodičov). No a tu je to: „Budete ako Boh“. Teda je to pýcha, ktoré im všetkým zatemnila mozog. Teraz nastalo tvrdé „prebudenie“ a tým aj pokračovanie snahy vytvoriť „zlatú miliardu“.

     Odpověď
     • Souhlas, jen scénáře zlaté miliardy, dvou miliard nebo půl, už jsou dávno pasé, už nemají možnost je realizovat.

      Odpověď
     • já jsem byl vždy na ty římskokatolický „povídačky“ o ďáblu a bohu, pekle a ráji alergickej. Nebe a peklo ve 3D jedno jsou. To je elemetární fyzika….pokud pohyb ustává vše jak hvězda (třeba) vyhoří na ten izotop železa 56…obrazně

      Odpověď
    • Napadá mě opět pak zase biologické jádro, třeba i velmi malé, takže nebude vidět, že se jedná o biotechnologii.

     Odpověď
     • Třeba i o velikosti zrníčka máku. Technologie, která by zajistila dlouhou trvanlivost, existovat může.

      Odpověď
     • Biologické „veci“ sú nesmierne chúlostivé a zraniteľné. Ničí ich všetko – chlad, teplo, žiarenia… Doplňte si sami. Naviac, ako som spomínal, je celá pozemská biológia závislá na vodných roztokoch. Všetko a všetci sme doslova rozpustení vo vode. Je to doslova (Boží) zázrak, že sme tu.

      Odpověď
      • Oracle 911 10.10.2018 o 8:38

       Niektoré baktérie a živočíchy prežijú tebou vymenované veci…

       Odpověď
       • Nozaj? Vesmírne vákuum, žiarenie gama, teploty do -273 st., ev. „len“ teplotu povrchu Slnka. Dosďte si ešte nejakých „dobrákov“ a uvidíte, čo prežije.

        Odpověď
        • https://www.aktuality.sk/clanok/186646/top-najzvlastnejsi-zivot-extremofilov/
         https://veda.instory.cz/vesmir/151-astronaute-objevili-ve-vesmiru-bakterie-ktere-nepochazeji-ze-zeme.html

         Odpověď
        • Oracle 911 10.10.2018 o 10:54

         Predstav si, na vonkajšej strane okien vesmírnej stanice žijú huby/plesne, niektoré druhy pomaliek (Tardigrada) prežijú vákuum, kvapalný dusík, tvrdé gama žiarenie a niekoľko hodín aj 150 °C. A to som nespomenul extrémofilné baktérie ktoré žijú aj chladiacich okruhoch jadrových elektrární alebo v kyslých a zásaditých horúcich prameňoch.

         Odpověď
         • Terenc McKenna ve své hnize o halucinogenních houbách vyslovuje domněku, že všechny pozemské houby mají mimozemský původ. Spóry hub můžou putovat nehostinným vesmírem miliardy let a po pádu do příhodného prostředí se aktivují a vyrostou.

          Odpověď
          • Oracle 911 10.10.2018 o 12:35

           Takže prvý eukaryotický organizmus na Zemi bola vlastne mimozemská huba?!

           Odpověď
           • Zároveň huby sú najväčšími organizmami na zemi, niektoré dosahujú veľkosť rádu km2.

            Odpověď
          • Terence to kapánek přehnal s drogami…

           Odpověď
           • Oracle 911 10.10.2018 o 14:19

            To síce nevylučujem, ale môže mať pravdu…

            Odpověď
          • To že mohou nijak nedokazuje že se nevyvinuly tady. I když jako úvaha je to zajímavé.

           Odpověď
     • Časopis “ Amatérske rádio “ ,niekedy na prelome 89r. -90r. ,
      bol krátky článok ,sovietsky vedci / nielen sovietsky vedci / sa zaoberali náhradou kremíka /gálium arzenidove technológie/- klasické polovodičové súčiastky, prvkami ako proteíny a bielkoviny?
      Napájanie / akože napájanie napätím , ak myslíme klasické kremíkové polovodiče /takýchto „proteinovych“ procesorov mohlo byť priamo z ľudského tela.využivanie teploty ,ktoré produkuje ľudské telo .bolo poukázané zatiaľ na nestabilnosť proteinovych “ súčiastok “ v reálnom prostredí.to bolo približne pred 30. rokmi.

      Ak by takéto procesory reálne fungovali ,čo všetko by v ľudskom tele mohlo byť uchované ,koľko informácii .koľko počítačov by mohlo “ pracovať “ v ľudskom tele ? či po odobratí proteínov z takéhoto jedinca by bolo možné tieto “ múdre proteíny ,bielkoviny “ uchovať na inom “ nosiči „?
      Takže Pjakin nemusel vravieť do vetra . Ohľadom vedomia .

      Odpověď
      • V poslednej casti novej relacie Experiment na RTVS bola tema umela inteligencia. Nasi popredni informatici Andrej Lúčny a prof. J. Kelemenom v nej povedali, ze vieme, co je mysel, ale nevieme, co je vedomie. Priamo povedali, ze dnesna veda nema ani tusenia, to je vedomie. Takze o jeho prenose inam nemoze byt ani reci.

       Podla mna sa vedomie da preniest, ale len v ramci mravnosti a bozich zamerov. Snaha spravit to cez technologiu mi pride ako snaha o skratku. Snaha odbat to.

       Odpověď
       • Vedomie si technológiami vyrába protézy, miesto zanedbaných nerozvinutých bionosičov s ktorými prišlo na tento svet. Ale ako ďaleko môže zájsť s protetikou? Ak samo seba nahradí protézou, tak už prestane existovať, bude existovať iba komplet protéza.

        Odpověď
    • Upřímně, nemám důvod o tom hlouběji dumat. Napsal jsem jen jak to vyjádření chápu já, a tak je to pro mne v tuto chvíli dostatečné. Jisté pokusy o nedobrovolné spoutání duší ve hmotě tu asi vždy byly. Procesy, kdy duše „uvízly“ v mezipzostoru nadřazených dimenzí, jejich příčiny a následky jsou v literatuře popsány minimálně dostatečně. My jsme svojí biosenzorikou bez speciální „průpravy“ ohraničeni vnímat jen 3D a projevy vyšších dimenzí jen jako určité interference. Tak veškere pokusy na takové úrovni budou jen nezodpovědným hackingem nám ne zcela známého kódu a výsledky mohou být katastrofální.

     Odpověď
     • Archal,
      to, čo sa v ezoterickej literatúre (aj náboženstve) označuje ako duša, je v terminológii KSB chápané ako duch. A to čo ezoterici označujú duchom, mi nazývame dušou. Preto môže dochádzať k nepochopeniu.
      Ty hovoríš len o jemnohmotnom tele – t.j. psychike sformovanej v biopoli (duch), ktorá je spojená s telom, ale dokáže existovať i bez tela. Mať dušu spojenú s duchom (vyjadrujúcim ľudskú identitu) a telom znamená, že nie si biorobotom v tom najpriamejšom zmysle (podobne ako umelá inteligencia), ale že naozaj vnímaš a teda si, a že to, čo vnímaš ide až za hranice stvoreného vesmíru. Duša je neobmedzená, to, čo robí, robí dobrovoľne a v súlade s Bohom.

      Niektoré náboženstvá hovoria o pekle, hoci v eticky prekrútenej podobe. Hovoria o duši, hoci sa myslí iba duch, t.j. jemnohmotné telo, psychika – ľudská identita. Tak ako telo je stvorené zo zeme, tak sa po dokončení svoje púte vracia do zeme, aby bolo rozložené na základné stavebné prvky. Podobne aj duch, ako je stvorený z „ohňa“ tak sa po dokončení púte aj do „ohňa“ vracia, aby bol rozložený na základné stavebné elementy. No v prípade ducha ide oba o „software“, kým v prípade tela o „hardware“, t.j. o veci neživé v pravom slova zmysle. Skutočnou nositeľkou vedomia je až duša. Rovnako ako hard a soft nie je živý, ale ten kto s ním pracuje a sleduje jeho prácu na monitore. Preto aj peklo je iba miesto kde sa recykluje to, čo nie je viac potrebné, neživé veci.
      Je možné, že veľké upratovanie nastane až keď ľudstvo splní svoju misiu. Zatiaľ sa to len hromadí v noosfére a egregoroch ako úroda + burina, a po žatve sa úroda ponechá a burina spáli. T.j. dôjde k vyčisteniu noosféry, ako k vyčisteniu staveniska keď je stavba hotová. To, čo ostane, môže slúžiť ako súčasť knihy života (t.j. stvoreného sveta, biosféry) na učenie sa, podobne ako súčasná biosféra, pre novú etapu evolúcie na ktorej sa budú účastniť duše v nejakých nových inkarnáciách na vyššej úrovni.

      Odpověď
      • Jardob díky za reakci. Ještě se k tomu vrátím. Jen v rychlosti, zmínil jsi KSB……. Právě práce kolektivu VPSSSR mě přivedly takovou oklikou, až do této diskuze. Před několika lety mi objektivní okolnosti připravily takovou reality-show, že jsem si naordinoval roční upgrade v oblasti s velmi nízkou hustotou osídlení na km/2. Vybaven základní kostrou děl tohoto kolektivu v podobě několika kil tisků postahovaných souborů, knihou Evžen Oněgin v česko-ruském vydání a s omezenou zdojovou stabilitou na jeden rok, bez síťové konektivity, začal loadovat rychlostí 5 stran/den zakladní kernel úplně nového OSka. Teď jsem ve fázy, kdy nemám potvrzenou plnou kompaktabilitu stávajícího SW, ale heuristická analýza po naloadování tvých dat mi říká, že některé zmíněné objektivní skutečnosti chápeme a nebo vidíme jinak……. Moje pravdivá pohádka o „Duchu“ a „Duši“

       Odpověď
       • pokračování..aby nedošlo k chybné interpretaci dat pojmu duch, tak si za stávající slovo dosaď binární kód a u duše OS. Tělo bude HW. OS Duše je napsána v binárním (nebo třeba fraktálně holografickým) kódu „DUCH. Všechny verze OS Duše pro různé platformy těl mají i soubor speciálních ovladačů. Některé speciální verze mají rozšíření o jakési holografické ukádání veškerých dat z předešlých instalací na různý kompatibilní HW (tělo). Takže Duch (kód , míra, merkur), potom Duše (OS, informace, síra) a na konec Tělo (materie, materie, sůl). jestli toto nesouhlasí, tak je někde asi chyba. U své pohádky výš jsem takto vysvětloval jak já chápu strukuru vědomí. OS je metodologie poznání a stávající SW je kultura vzdělání…..blalbla…….omluva za případné „písařské chyby“

        Odpověď
        • A ještě, noosferu chápu jako datová uložiště všech binárních kopií instalací co kdy byly na této planetě s různou kvalitou konektivity a širokou škálou administrátorských a uživatelských práv

         Odpověď
         • Teď jsem si to znova přečet….no editovat se to dodatečně nadá, tak se ještě jednou citlivějším jedincům, za ty pýýsařské chyby omlouvám. Význam sdělení to nemění. Slova ve větách vnímám jako obrazy a přepínání do azbuky (v poslední době) při čtení delších textů a zpět do latinky mě asi nakopává rozpoznávání jemných proporčních změn při rychlé kontrole psaného. Občas přehlídnu i sakra velký změny. Asi nějaká forma dyslexie…

          Odpověď
          • Archal,
           v terminológii KSB stojí duša nad duchom. Viď Veličkové „Rozhovory o živote 8″ alebo wikiKSB:
           http://leva-net.webnode.cz/products/m-v-velicko-rozmluvy-o-zivote-8/
           https://wiki-kob.ru/%D0%94%D1%83%D1%85
           https://wiki-kob.ru/%D0%94%D1%83%D1%88%D0%B0

           Odpověď
           • Dík, KOB wiki jsem nějak přehlídl. Furt si ale myslím, že moje chápání se výrazně nerozcházi ani s KOBáckou dehermetizací. Už dřív jsem vycházel z Paracelsa. V knize Azoth to píše jasně…“tělo je chrámem duše a duše je chrámem ducha“ napříč celou minerální, rostlinnou a živočišnou říší. Ale jen lidská duše umí „pracovat“ v plně autonomním režimu, jen se vstupním a výstupním monitoringem. A nebo je to jinak, a KOB a i Paracelsus akceptují duši pouze lidskou a vše ostatní je „ghost in the shell“ … asi ne co? To samé je obsaženo i v tom „přenosu na železo“ co chce kdo přenést, vědomí, duši, oboje a nebo úplně něco jinýho. To mne zajímá víc než na co. V případě přenosu jenom vědomé části bych to přirovnal k práci na odpojeném terminálu omezené kapacity…

            Odpověď
            • Pojmy (obrazy) sú rovnaké, rozdielne sú len názvy termínov.
             To s telom a chrámom podobne povedal aj Ježiš v známom apokryfe:
             „Chcete-li aby k vám proniklo živé boží Slovo a jeho moc, nešpiňte své tělo a ducha; neboť tělo je chrámem Ducha a Duch je chrám boží. Proto očistěte chrám, aby v něm mohl prodlévat jeho Pán a zaujmout místo, které je ho hodno. A před všemi pokušeními těla a ducha přicházejícími od Satana se vzdalte pod ochranu Nebes“
             http://leva-net.webnode.cz/products/dobra-zprava-svetu-od-jezise-krista-v-podani-ucednika-jana/

             To, či duša sa vzťahuje len k človeku, a ostatné je len formou biointeligencie (bez duše) (ako interaktívny prostriedok pre človeka by sa učil dobru a múdrosti) si netrúfam zatiaľ povedať. Z pohľadu Biblie aj Koránu by to tak malo byť. Každopádne, dobrý predmet filozofických úvah.

            • Mart’as 12.10.2018 o 20:45

             „To, či duša sa vzťahuje len k človeku, a ostatné je len formou biointeligencie (bez duše) (ako interaktívny prostriedok pre človeka by sa učil dobru a múdrosti) si netrúfam zatiaľ povedať. Z pohľadu Biblie aj Koránu by to tak malo byť. Každopádne, dobrý predmet filozofických úvah.“

             Mam pocit,ze v Bhagavadgite se pise : dusi maji vsechny zive bytosti,ale jen clovek ma svobodnou vuli. Kazdopadne je dokazano,ze nektere zvirata si uvedomuji sami sebe. Napr. byl zaznamenan pripad,kdy delfin drzeny v zajeti (bazen) se rozhodnul spachat sebezabiti tim,ze zustal na dne,dokud mu nedosel vzduch. Chovani slonu kdyz jsou svedky smrti sveho druha take hovori samo za sebe.
             A kdyz kolikrat koukam na sveho 11 leteho labradora,tak si rikam,ze to je jen inkarnovany clovek v psim tele :-)

            • Marťas,
             tam ale môže byť presne ten istý problém s hermetickou terminológiou, ako som už spomínal. Zrejme hovoria o duši, ako duchu. A o duchu, ako duši. T.j. biopole-individuálnu psychiku majú všetky zvieratá. No nad tým je ešte niečo vyššie, z čoho vychádza aj vôľa, ktorá dokáže meniť matrix. Ibaže ten stav je mravne podmienený ďalšími vecmi.

     • CO JE A CO NENÍ DUCHOVNO
      K diskusi o složení člověka přikládám jeden ze závěrů konference TRIÁDA 2018 nazvaný: Co je a co není duchovno viz: https://ceriasro.bitrix24.com/~Oks5a

      Cíle konference TRIÁDA 2018 najdete zde: https://ceriasro.bitrix24.com/~iDUIP.

      Odpověď
    • Do jisté míry, vzhledem k existenci svobodné vůle a možností daných Bohu (stvořeni k obrazu Božímu) předpokládám že vložit „nějakou“ nebo něčí duši někam nejde, ale rozhodnout se degradovat svůj dar a svoji duši přimět tvořit nadále jiný hardware ničemu kromě logiky neodporuje.

     Odpověď
     • abych byl přesný, nutit svoji duši k něčemu je nesmysl, Já je duše.

      Odpověď
  • Ňoňo,
   elektronické súčiastky – počítače budúcnosti. na báze proteínov a pravdepodobne bielkovín .napájané teplotou ľudského tela .

   Odpověď
   • oplatilo by sa pozrieť tento seriál Altered Carbon, prenos vedomia je tam bežný a zas z toho vychádzajú najlepšie tý bohatý, čiže teória: v Atlantíde zmákli ten prenos vedomia, prišla katastrofa tý majetný to prežili, boli bohatý ale neboli technicky zdatný a ostala im nejaká technológia čo zachránili, vedia robiť prenos vedomia a preto sú GP dlhoveký, ale sú to ľudia v ľudskom tele, ktoré neprežije jadrovú katastrofu ani iné žiarenia, počítač má väčšiu šancu až na výpadok pri EMP :)

    Odpověď
    • Já si zase vzpomenu na Orochimara z Naruta a na ty jeho pokusy…kolik těl už on vystřídal.

     „Ne vždycky umírám. A když umírám – tak neumírám.“

     http://static.quickmeme.com/img/d9/d9d542355035d44f1a7d23750d738a9d82f7a3857e995431451fc2944c826ad7.jpg

     Odpověď
 25. kolkobudešžiť 7.10.2018 o 1:01

  K tu uvádzaným „plánom GP“ po pozretí stále aktuálneho i keď staršieho 13 min. videa . https://youtu.be/LLtm-3jTJWE , budú študenti KOB asi rozumieť, prečo priamo a bez servítky informuje o „reálnych“ plánoch USA a či Georg Friedmann je zástupcom ¨“globálnej“ a či „štátnej“ elity USA a to už pred 3 rokmi! A okolo toho sa točí i časť „odhaľovania“ reality p. Pjakinom, odhaľovania toho, čo bolo už tu priamo povedané.
  A aby sme sa dostali vyššie na pyramídu rozhľadu, ktorá umožňuje lepšie pochopiť i uvedené vo vystúpeniach p. Pjakina i úlohy jeho samotného, dávam v 36 minútach pomoc na pochopenie tej podstatnej udalosti, zlomu, čo umožnilo vytvorenie pred 100 rokmi základ pre dnešnú Globalizáciu a silu GP a tým podnet i k vytvoreniu KOB ako reakcie a prečo sa boja pravdy a nazývajú ju RUSKÁ PROPAGANDA. Tá udalosť nezmenila svet tak globálne ako zničenie Veľkej Tartárie a genocída stá miliónov jej obyvateľov, ale bola 2. stupňom plánu v prechvate moci na zničenej Zemi.
  https://www.youtube.com/watch?v=adCXYfkkDJ8 20min.
  https://www.youtube.com/watch?v=gKsnTdMrFug 7min.
  https://www.youtube.com/watch?v=cgycMMUOf58 9 min.
  Z obsahu uvedených videí je jasné inteligentným ľuďom, a jednoznačne študentom KOB, že celá prvá svetová vojna bola JEDINE PRETO, aby boli zničené NEZÁVISLÉ technológie, pretože „bankári“ by nemohli predávať energie, ani PRODUKCIU, pretože v nezávislých výrobných jednotkách „mlyniciach“ sa produkovala VŠETKÁ potrebná výrobnotovarová produkcia autonómne nezávisle! A cirkev so svojou politikou „čím horšie pre ľudí, tým lepšie pre cirkev a bankárov“, by už dávno skončila svoju pomocnú ekonomickú činnost pre bankárov a rozpadla sa ako inštitúcia, alebo prerodila….
  NEBOLO BY MOŽNÉ dostať ľudí do závislosti bankárov a bankovej úžery a tým ku GLOBALIZÁCII a k súčasnému PROTIBOŽIEMU SATANSKÉMU MIEŠANIU RÁS.
  A celá „októbrová“ revolúcia, 2. sv. vojna, bola tiež len o tom – zabezpečiť prevedenie energetickej, tovarovej, obchodnej produkcie… pod KONTROLU CENTROM, ZNIČENÍM ROZVOJA V RUSKU! Všetko za pomoci CIRKVI! A snáď v tomto KONTEXTE bude lepšie vidieť činnosť i trokistov, ktorí túto genocídu rozvoja, vedy, inteligencie realizovali a dostali Rusko o 50 rokov do minulosti, keď znovuelektrifikácia Ruska bola dokončená po 50 rokov od zničenia prvej elektrifikácie, keď ani dnes nie je Kremeľ osvetlený ako bol pred vyše 100 rokmi! A lepšie sa pochopí z vyššieho rozhľadu tejto dejinnej pyramídy i činnosť „vodcov“ Stalina a jeho Kagana i dnešného podľa p. Pjakina „analógu“ Putina a jeho pozadia Rabinátu, do ktorého zaznievajú slová ďalšieho „vodcu“ Hitlera – “ židia ovládli Ruské suroviny, tým ovládnu svet a naša úloha je im v tom zabrániť!“. A tak sa znovu dostávame k odporúčaniu – “ bez Véd nepochopíte KOB, a Védy bez KOB!“ Úloha „kozlov“ – „uchmatiteľov“ tendencií, hnutí, myšlienkových prúdov, znalostí je stále aktuálna. Sú všade! A vy máte ZDRAVOMYSLIE, ktoré je skúškou i kvality Vašej DNK.

  Odpověď
  • Pridal by som zaujimavu uvahu:
   https://m.vk.com/wall345905192_2240
   Uz som sa niekedy pytal, kto urcil frekvenciu siete Goelro budovanej komsomolcami. Anglosasky svet ma urcenu frekvenciu Teslom, vobec cela metrika je v sustave 12 60. Ako vysvetloval Suchonos v sekcii historia, malo by ist o cykliku celej nasej metagalaktiky. Sustava 10 50 vychadza na stred metagalaktickej skaly, ale cas je podla 12 60. Cyklicka sustava13 20, podla ktorej sa riadila biogenna spolocnost zatial netusim, ale podla Efimova sa nou riadi komanda Putina, cize malo by ist o vedicku cykliku.

   Odpověď
   • kolkobudešžiť 7.10.2018 o 17:45

    Vďaka, len AD, RAJ, uvedené tam, či ADAM… má iný význam jako vo všetkom pomenenom „čiaromenstvom“ „čáro-dejom“. Čiara-písmeno. Črty, rezy…naše písma… Pol pravdy tam zostáva,
    Ak nastupuje čas Véd, mimikry musia prijať tento fakt a snažiť sa stále koncentrovať vládu vo svojich rukách, lebo strata vlády im prinesie zničenie.
    Keďže duchovno je nadriadené hmote, okultizmus určuje obrady mágie ako i v kostoloch… A okultizm s mágiou je nultým stupňom riadenia sociálnych supersystémov. A čo my možeme reálne robiť je – „využívať mágiu našeho jazyka“. A i po posledných štyroch vystúpeniach p. Pjakina je jasné, aká je vážna situácia a tak pripravím pomocku k týmto veciam pre tú malú časť, ktorá tomu rozumie a zaoberá sa tým. Ale vedzte, že potom Vaša činnost je účinnejšia ako stovky kostolov, mešít, budhistických společnosti… všetkých týchto temných zoskupení z prostého dovodu. Vy sa dostanete nad 256. rozmer Otrokára-Hospodina-Satana-Amona-Marduka…, či jako ho jeho sluhovia nazývajú, pokiaľ máte Slávjansku DNK, či aspoň časť a dobrú voľu.
    Zatiaľ, kto má silu urob tuto odporúčané, pretože zdravie je základ.
    https://www.youtube.com/watch?v=LyQ7c9Oj6hY
    na akom stupni riadenia pracoval týmito príkazmi už vtedy Peter I.?

    Odpověď
    • kolkobudešžiť 7.10.2018 o 17:54

     A ešte na doplnenie. Ak niekto nazýva MARU bohyňa smrti iný može povedať bohyňa života a je to zhodné podľa smeru pohľadu. Rozhoduje o živote a smrti. Múdry prvopočiatok svetla. Keď sa zjavil život vznikla i smrť.

     Odpověď
     • Mara je bohynou kozmosu, ma mnoho funkcii, ktore prenasa na nizsie zlozky. Ak pozeram na alternetivny vyskum, uctievalo sa v chramoch Jara a Mary. Chramy Mary riesili mimozemske otazky. Napriklad kozmonauti.

      Odpověď
    • No, za nulty stupen som bol svojho casu vysmiaty. Nepovedal by som, ze duchovno je nadriadene hmote, skor vyvinutejsie. Ako protivaha mohol vzniknut projekt technogennej civilizacie. Ta porazala tzv. duchovno, kym sa nedostala do slepej ulicky. Aky bude vyvoj uvidime. Magiu by som do toho netahal, mag je obycajny robotnik, pastier, ja mogu, nic viac.

     Odpověď
    • nestačí len mágia jazyka,hlavná je mágia srdca – súcit

     Odpověď
   • Soustava 13 20 je Tzolkin a zdaleka se tím neřídí jenom Putin, viz. např. rozhovor Jefimova zde https://www.youtube.com/watch?v=tTDqaGIAQV8, kde předkládá důkazy, že globální řízení bere ohled na Majský kalendář.

    Odpověď
    • Oracle 911 9.10.2018 o 8:10

     Otázka za miliardy:
     Prečo to robia?

     Odpověď
     • Upřímně – o mayském kalendáři mám jenom naprosto základní info. Předpokládám, že vystihuje některé kosmicko-biologické rytmy/vztahy a tak je možné ho použít na podporu matričních řídících kroků. Ale možná je to trochu primitivní představa.

      Odpověď
      • Oracle 911 9.10.2018 o 8:22

       Bola to rečnícka otázka a asi nie si ďaleko od pravdy, ale nemal som toto na mysli.

       Odpověď
      • Takové naťuknutí, stojí za to poslechnout všechny její vysílání.

       Helena Heclová Mayský kalendář – o co vlastně jde?

       https://www.youtube.com/watch?v=nglcdzBDUqo

       Odpověď
  • Dovolím si přidat to samé, co je v prvním videu, ale v textové formě
   http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/1065/george-friedman-sanitarni-kordon-a-nemecke-rozcesti

   Odpověď
 26. 9M729 Novator:

  Na Aeronetu jsem postřehl šílený komentář Říj 4, 2018 23:32 s názvem : Válka i Žně být musí. Nastal čas !! S odkazem na Frýdecké Komanče. Nezbývá nám než uzat, že jsme se stali zralými klasy, vhodnými ke sběru pro našeho Pána Lucifera. Jsme připraveni !! Šem ha-meforaš. Za vším hledej Lucifera říká moderní Komunista ze stránek OV KSČM Frýdek-Místek !!
  Nevím , co si tam na OV píchaj do žil, ale je to určitě lepší matroš , než co máme my tady v Ostravě… Viz Komentář :

  Válka i Žně být musí. Nastal čas !!

  Válka, to očišťující světlo, to nekonečné delirium smrštěné v záblescích agonie , šílenství živočišného strachu
  v před-smrtné křeči se nezadržitelně blíží, a přijde velmi brzy, jako blesk z čistého nebe. Půjdete spát do svých upocených postelí , a zítřek pro vás bude jiný, čistší, neposkvrněný v záři Jitřenky, která vaše duše nikdy nezradí .
  Naše Země patří od roku 1953 plně pod správu našeho Pána Lucifera, poslední pečeť byla rozlomena, zbývá jen otevřít Portál v diamantové KUPOLI nad našimi hlavami. Je čas ! Každých 300 a 550 let bývají na naši placaté Zemi Žně – Sklizeň. Pak přichází Mesiáš, a s ním veliký RESTART a naše FARMA se zaseje novým, čistým genofondem, který se právě vykrmuje na sedmém kontinentě, daleko za kruhem ledové bariéry Jižního pólu.

  Tisíce bílých dětí a vyvolených Jaloviček do 23 let bylo transportováno z poloostrova s názvem Austrálie , tunely pod starými, dopotopními městy s pomocí vojenských jednotek OSN do Nové Země, daleko za břehy Antarktidy přes velké moře na sedmý kontinent.
  Válka i Žně být musí. Nastal čas !!

  Věčný led – permafrost po 500 letech SKLIZNĚ taje a pod ním se začíná objevovat nová pevnina, 300 let od doby , kdy poslední veliká potopa zavalila většinu evropských měst pod mnoha metrové nánosy bahna také dávno uběhla. Nezbývá nám než uzat, že jsme se stali zralými klasy, vhodnými ke sběru pro našeho Pána Lucifera. Jsme připraveni !! Šem ha-meforaš. Staň se tvá vůle. Amen !!

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/

  Odpověď
  • dost odstrašující případ guláše v hlavě…

   Odpověď
   • Silně předávkovaný klient.

    Odpověď
   • Oracle 911 6.10.2018 o 20:36

    Guláš?!
    Skôr celý chod, tak polievka ako aj perkelt…

    Odpověď
 27. Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 01.10.2018

  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-01-10-2018/

  Odpověď
  • Tam, kde hovorí o robotoch, je reč o seriáli WestWorld. Už sme ho tu na vode rozoberali.
   Dáša to vystihla presne:
   http://www.vodaksb.eu/diskuse-archiv-4/comment-page-46/#comment-115468
   Rozbor filmu je tu:
   http://www.vodaksb.eu/diskuse-archiv-4/comment-page-13/
   a tu:
   http://www.vodaksb.eu/diskuse-archiv-4/comment-page-31/#comment-101427

   Odpověď
   • Dobre tam ta uzivatelka pise aj o cinanoch. Oni podla historie skutocne boli „namiesani“ tisicky rokov ich davali do laty invaziami, okupaciou a programovali k submisivite, poslusnosti a tvrdej praci, s vyssim IQ ale bez kreativity.

    Odpověď
   • Ten seriál právě dává trošku informaci o te technogenní společnosti,(že už te informace a znalostí už patří a i obyčejném lidem a ten zákon času je válcuje “elitu” ) ale budu se snažit vrátit to do biogenní společnosti, ale ponechat čast robotu(lidi) aby je mohla obsluhovat a samozřejmě byt nesmrtelný :-)

    Odpověď
  • vie mi niekto vysvetlit, co myslel tym benderom ze sa Putin nepreriekol, dakujem.

   Odpověď
 28. Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 24.09.2018_Titulky_CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=0vpn8qQ14fI

  Odpověď
  • Kolja, Olja a Archimédes https://www.youtube.com/watch?v=KPazb9f_wUo

   Odpověď
   • Archimedes, clovek z ludu, neuveritelne priklady logiky.
    https://m.youtube.com/watch?v=z5-EEkgnvAY

    Odpověď
    • NicNezNula 7.10.2018 o 15:33

     V diskusi je názor, že Archimedes studoval v Alexandrijské knihovně, ve které bylo tehdy 700000 dokumentů a že tedy zřejmě nezačínal od nuly, jen se svojí logikou.

     Odpověď
  • СлавЯн 1.10.2018 o 15:54

   Orlová, Syrakusy,… Poslední gambit?

   Odpověď
  • Co ten Irán, v čem to druhé centrum řízení GP, v čem mu to vázne? Komu dík? Nejsou lidi, Čína, Rusko, USA mu pochopitelně „nenahrávají“, Indie, Pakistán, Afghanistán by měly, ale nic? Jasné, zákon času, atd., ale co přesně, jak moc, by nebylo? Děkuji za případné odpovědi.

   Odpověď
 29. Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 17.09.2018
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-17-09-2018/

  Odpověď
  • V čase 23:18 VVP mluví o tom, že by lidé měli myslet ne situačně, ale v procesech. Sděluje, že jsou teoretické základy analytiky skvěle vyloženy v Základech sociologie (i jinde), obvzláště v hlavě 4. Zrovna jsem ponořen do prvního dílu Základů sociologie, ale hlava 4 se zaobírá strukturou osobnostní psychiky. Má tedy VVP na mysli jinou práci VP SSSR se stejným, nebo podobným názvem?

   Odpověď
   • Zřejmě myslel Základy sociologie 4. díl.

    Odpověď
   • Má asi na mysli kapitolu 4.6. – Procesně-obrazové a diskrétně-logické myšlení, potažmo celou 4. kapitolu knihy jedna, protože je to třeba chápat celkově.

    Odpověď
 30. V.V.Pjakin – Čo je to analytika. Pár slov k podstate.
  https://fct-altai.ru/files/%D0%90%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0/%D0%A7%D1%82%D0%BE_%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%8C_%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0._%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B0_%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2_%D0%BF%D0%BE_%D1%81%D1%83%D1%89%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D1%83.pdf

  Odpověď
 31. Nový Pjakin zo 17.9.

  https://youtu.be/eHeZQKVWwdY

  Odpověď
  • NicNezNula 18.9.2018 o 23:02

   Ačkoliv běžně se mi zdá, že rozumím tak na 75%, tak v daném případě to bylo sotva 30%. Hodně emotivní, věty byly takové rozevláté a nedokončené. Nedivím se mu. Nevím, zda jsem pochopil dobře, že se (již dříve samozřejmě) v dobrém rozešel s někým (Zaznobinem?), ale čaj spolu popíjeli i potom. O kom byla řeč, když zmiňoval „bolotáť o něčem“(?). To se asi týkalo současnosti. Zolotareva spíše pochválil (?). Co bylo s lybijskými elitami?

   Odpověď
   • Cico Ciciak 22.9.2018 o 20:37

    Rozišiel sa s gen. Petrovom – s tým, ktorý svojimi videami pomáhal v začiatkoch spropagovať KSB a DVTR medzi širšie masy.

    Pjakin v poslednom dieli relácie „OO“ nevysvetlil, prečo nedávno odporučil študovať iba materiály VP – ZSSR vydané do roku 2018.
    Pravdepodobne to ozrejmil v jeho pripomienkach k poslednej analytike VP – ZSSR.

    Odpověď
    • No práve, a toto všetko sa deje po smrti Zaznobina. Ten to tam ešte všetko držal metodologicky na uzde.

     Odpověď
    • S generálem Petrovem? To těžko, ten zemřel tuším v r. 2009.

     Odpověď
     • …Když vyšla analytická práce vnitřního prediktoru SSSR o negativních tendencích v KPE, tak jsme se s Konstantinem Pavlovičem Petrovem rozešli v názorech. Já jsem ve všem bezvýhradně tuto analytickou zprávu podpořil a vyjádřil názor, že zcela odpovídá skutečnosti.
      Konstantin Pavlovič na to měl jiný názor, a tak jsme se pracovně rozešli. Ale nikdy jsme se nerozešli jako lidé na osobní úrovni, vždy jsme se spolu normálně bavili, nikdy jsme spolu nepřestali mluvit.
      Proběhlo velmi mnoho pokusů zatáhnout mne do hádky a skandálu, aby probíhající rozklad KPE
      potom bylo možno hodit na mne:
      „Podívejte se, on odešel, ten rozkolník, a proto…“ Je možné najít spoustu materiálů, kdy mne vyzývali k takové diskusi,Bjako že se nechám vyprovokovat a řeknu svoje. Ale nenajdete ani jeden materiál, kde bych veřejně na něco takového odpověděl. Přitom jsme se s Konstantinem Pavlovičem navštěvovali, pili jsme spolu čaj a bavili se, i když jsme si oba stáli za svým.
      Já si toho člověka hluboce vážímna považuji ho za významnou osobnost v rozvoji konceptuálního hnutí…

      Odpověď
 32. Otázka – odpověď z 10.9.2018
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-10-09-2018/

  Odpověď
  • V čase 42:23 zmiňuje Pjakin někoho na vysoké úrovni, že se nechal zlanařit, a mluví o boji proti KSB „zevnitř“ (alespoň tak to chápu). Může jít o někoho z VP SSSR?
   Na konci doporučuje práce VP SSSR pouze do června 2018. Souvisí tyhle dvě části spolu? Nebo se ve VP jen jednorázově neshodli ohledně podpory Putinovi v jeho manévru s penzijní reformou?

   Odpověď
   • Myslím, že to by boli len zbytočné špekulácie z našej strany, lebo vierohodné informácie žiadne nemáme. Ak by aj, tak také veci sa môžu vyskytnúť v každej štruktúre, neznamená to však žiadny problém, ak má daná štruktúra autokorekčný mechanizmus (jej vnútorný imunitný systém a systém obnovy poškodených častí). Takto fungujú všetky zložitejšie systémy s vlastným súborným, alebo aspoň spätým intelektom.

    Odpověď
  • Všimli jste si, že všechna centra koncentrace řízení pracují v tandemu?
   Ta od GP tam jsou i jmenována, i s přesuny.
   Jen to druhé k Rusku v rámci KOBu nebylo jmenováno (ono totiž zatím žádné není).

   Odpověď
 33. Zajímavé video s Pjakinem
  https://www.youtube.com/watch?v=PAaqWcMWZj0

  Odpověď
  • Cico Ciciak 22.9.2018 o 20:38

   A o čom, ak smiem vedieť?

   Odpověď
 34. Pjakin uz druhykrat v oo naznacil uplne zmiznutie Rumunska zo sceny. Aky je dovod? co sa stalo v minulosti tejto zeme?

  Odpověď
  • Tak to by mě prosím také zajímalo. Neb Rumunsko, to jsou pro mne velmi osobní zájmy. Díky.

   Odpověď
  • Rumunsko je dítětem Osmanské říše…

   Odpověď
   • Má to spojitost s hrabětem Drákulou…

    Odpověď
    • Jana z Arku 12.9.2018 o 19:29

     Kdysi jsem četla, že princ Charles je potomkem Drákuly…ale odkaz nemám a ani nevím, jestli je to pravda

     Odpověď
     • Jana z Arku 12.9.2018 o 19:30

      Ale podoba je neuvěřitelná.. Drákula a princ Charles

      Odpověď
      • :-))))) …. a ja za koho mi pripomina…

       Odpověď
      • aj to vase parlamentne knize sa chvalilo ze je potomok drakulu

       Odpověď
   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Vlad_III._Dracula

    Odpověď
    • Jana z Arku 12.9.2018 o 19:43

     http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zajimavosti/princ-charles-pribuznym-draculy-ano-sam-to-priznal.html

     Našla jsem to, princ Charles je potomkem Drákuly, sám to přiznal.. to je fakt
     zajímavé. No podoba je taková, že tomu věřím

     Odpověď
     • Co ale naopak nikdo z členů královské rodiny nejí, je česnek. Proč? Mají ho totiž přísně zakázaný
      http://prask.nova.cz/clanek/novinky/vevodkyne-camilla-si-pustila-pusu-na-spacir-prozradila-jakou-ma-princ-charles-uchylku.html

      Odpověď
      • Ještě k upírům, četl jsem několik let zpátky různé pověsti o nemrtvých, kteří vstávali z hrobů a terorizovali okolí, údajně šlo o události, myslím, z 17. a 18. století, zajímalo by mě, kde je pravdy trochu na tom „šprochu“ a jak tyto pověsti vznikly…

       Odpověď
  • Rumunské území do roku 1860 se dělilo mezi Moldavské knížectví (asi Bukovina a Valašsko) a Sedmihradsko (Transylvánie), které naopak patřilo do Rakouska-Uherska. Otázkou je, kdo v této věci bude nástupcem Rakousko-Uherska. Napadá mne Maďarsko. Na staré mapě, kterou daroval kdysi Putin Dodonovi to bude jednoznačné-ani stopa po Rumunsku.

   Odpověď
   • Moze byt. Cierne more patrilo pod Janovsku sferu vplyvu. Nieco by naznacoval pad mosta. Vdaka.

    Odpověď
  • Kdysi tam vládli Dákové, nevím jestli to náhodou nebyl další zmizelý slovanský kmen jako možná Kelti-Cielti-Cieledi- lid čeledný, zabývající se chovem dobytka a pěstováním potravy. Byli to původní obyvatelé karpatského oblouku, blízce příbuzní Thráků a Ilyrů. Roku 106 n. l. dobyli říši Dáků Římané. Dákové se postupně pořímštili a zmizeli stejně důkladně jako Keltové z Čech.

   Odpověď
 35. Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 04.09.2018
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-04-09-2018/

  Odpověď
  • Díky, velmi silný díl. Zajímalo by mě, zda-li někdo z KSB komunity má zažité a do každodenního života zakomponované vnímání světa, jak o tom na konci mluví VVP. Já to takto mám pouze částečně a to ve smyslu vnímání určitého řízení dle šesti priorit zobecněných prostředků řízení a to ještě jen někdy.

   Odpověď
   • Také se na různé články, informace a situace dívám z pohledu priorit… Ale mám až strach, kam dokážu dohlédnout…

    Odpověď
    • V jakém smyslu „dohlédnout“?

     Nedávno jsem narazil na zprávu o alkoholu na Seznamu. Dal jsem to tady: http://www.vodaksb.eu/diskuse/zdravi/comment-page-12/#comment-155198

     Tak jsem si říkal, že to bude asi imitačně-provokační činnost na 5. prioritě, kdy se tímto článkem sleduje úplně opačný cíl. Nicméně v sobotu v noci při cestě autem slyším na nějkém hudebním rádiu tuto informaci z článku moderátora zopakovat a pak bez jakékoliv ironie lidem doporučil místo pití alkoholu zkusit jiné nápoje a to nejlépe vodu. Chvíli jsem přemýšlel, jak to celé pojmout. V sobotu večer na soukromém hudebním rádiu moderátor doporučuje lidem „nechlastat“? Znělo to naprosto neuvěřitelně. Myslím si, že někdo vypustil tuto zprávu s cílem diskreditovat boj proti alkoholu (ozvučil Seznam), ale někdo, kdo o škodlivosti alkoholu ví (moderátor), vzal tuto informaci za „svou“ a dal jí do éteru a ještě vylepšil svým doporučením.

     Líbí se mi, jak jsou někteří lidé ze zdejší komunity zdatní v tom smyslu, že sem dají nejen odkaz na nějakou zprávu, ale podrobně ji i rozeberou z pohledu KSB a to i v souvislostech, které nejsou na první pohled vidět.

     Odpověď
     • Jak dohlédnout? Například, zpráva o výstavbě sociálních bytů a já vím, že s těmi byty se nepočítá pro naše lidi…Včera mi to potvrdil článek o plánu připravenosti Brna na příjem tisíců migrantů…
      Nebo, zpráva o africkém moru prasat a já vím, že to byla diverze s cílem ověřit naši reakci na použití biologických zbraní a zároveň vybít prasata… 5.priorita genocida…
      Když se vžiji do pozice Pjakina, nebo Putina, kteří vidí mnohem dále, než já, jímá mě hrůza, co vidí…
      Mnohdy přemýšlím, jestli není lepší nevědět…

      Odpověď
      • Putinovec 10.9.2018 o 23:31

       Tyhle věci vědí i ostatní.Ale je to vždy jen jedna z mnoha možných matric.Ty se Aksal zabýváš vyhledáváním těch nejhorších z nejhorších.Dá se na to pohledět z druhé strany.Jsou matrice,které tyto plány potírají.

       Odpověď
       • Nu a taky to může být kombinace. Například pokud budu vědět že sedí na úřadě vítač, a nebude tam navěky, ponouknu ho aby stavěl byty pro migranty, nechám ho myslet si že staví byty pro migranty, nechám EU na to vycálovat dotaci, a pak z toho po jeho odchodu udělám startovací byty pro mladé.

        Odpověď
        • Putinovec 11.9.2018 o 0:10

         Ano,těch průběhů možností je v podstatě nekonečné množství.My bychom se měli snažit zviditelnit pro ostatní tu nej,popřípadě jakoukoliv jinou,která nás nepřivede do krize řízení.

         Odpověď
   • Člověk: Tak jak se zvyšuje míra chápání pojmů, zlehčuje se „usazování“ různých událostí do mozaiky. Součástí toho je trénink, protože s praxí je teorie použitelná vždy mnohem snáze.

    No a čím víc máš poskládanou mozaiku, konzistentně, tím více z té mozaiky samotné vystupují komplexnější nebo objemnější procesy a pochopení jak jsou vedeny a řízeny.

    Myslím, i když nechci mluvit za nikoho konkrétního ani za všechny, že dokonale to neumíme nikdo. Každý jsme v určitém stádiu osvojování si těchto znalostí a jejich praktické aplikaci. A to ani nejde nijak snadno hodnotit (například nějakou lineární stupnicí), někdo chápe víc pojmů a má poskládaný menší díl mozaiky kvůli chybějícím faktům, někdo má poskládaný větší díl mozaiky protože zná dost faktů, ale zase méně chápe vazby mezi jednotlivými fakty a zatím mu jde hůře identifikace procesů souvisejících s těmi fakty.

    Takže, více či méně máme toto vidění světa do života zakomponované tak jako ty :-)

    Odpověď
    • Člověk 11.9.2018 o 7:42

     Díky za odpověď. Já to ale tak právě nemám, pracuju na tom :)

     Odpověď
    • Trefil jsi to velmi pěkně. Já budu stručný. Levanet a diskuse na něm je studentský web. Každý studujeme individuálně a souběžně v diskusích i kolektivně. A zkouší nás HNR prostřednictvím Jazyka životních okolností. Tam nefunguje protekce.

     Odpověď
  • Vážení asi dva roky navštěvuji tyto stránky a zároveň stránky www.tartaria.sk , kde se o Putinovi a Pjakinovi moc lichotivě nepíše. Některé kroky Putina nechápu. Například přátelská setkávání se s Izearaelci, kteří druhý den podnikají nálety v Sirii….

   Odpověď
   • Ani vedenie izraela nieje jednoliate. Môže tam byť pár ľudí ktorý už vystúpili z matrice Sinajský pochod, môžu tam byť taký ktorý verí že v Washingtone vychádza slnko (pretože z Ameriky dostávajú dary)……

    Môžu tam byť čistokrvný démoni z rodu Levitov (alebo ich priami podriadený)

    Odpověď
   • Asi se shodneme, že V.V. Putin se snaží jednat ve zájmu své země a lidí v ní žijících. Dle mého, s Izraelem má Rusko částečně společný vektor cílů vzhledem k Íránu. Snaží se ho držet pod určitou kontrolou, zkrátka aby Írán Rusku nepřerostl přes hlavu a nezačal jednat v jeho neprospěch. Z Íránu se GP snaží udělat nové centrum řízení. Rusko naproti tomu usiluje o vlastní suverenitu. To jsou cíle jež jsou v přímém rozporu a Izrael v tomto vlastně za Rusko tahá horké kaštany z ohně. V Izraeli žije též nezanedbatelná Ruská diaspora.
    S Íránem naproti tomu Rusko úspěšně spolupracuje v Sýrii.
    Z osobní zkušennosti také jistě víte, že ve svém životě s někým spolupracujete v určité věci, jež je ve Vašem společném zájmu a s někým jiným zase v nějaké jiné. Je to naprosto normální a pochopitelné.

    Odpověď
   • a co by ste chceli vazeny Kupala? miesto diplomacie a riesenie svetovej krizy sa zacat bombardovat? Putinovi ide o Rusko a nepotrebuje sa stale hrabat v zidoch a kriziackych vypravach, kde zahynula velka cast nasich predkov… ale kam by sa dostal, keby ukoncil ekonomicku spolupracu zo zapadom ako by to najradsej spravili analfabeti s tartarie.sk..
    viem ze aj na tej stranke je vela hodnotnych clankov o dejinach a starej kulture, ale tazko verit nejakemu guru, ktori tvrdi ze to bolo tak a tak, ked si to sami ludia svojimi zmyslami nevedia overit a spisy a nalezy su falsovane a nicene. takze ked sa niekto zaobera magiou ci mystikou, neznamena to ze vie nieco o riadeni, vid priklad hitlera, alebo chobota… jediny autor, na ktoreho si spomeniem, ktory vie sklbit veci ohladom riadenia a politiky s mystikou a duchovnostou je Rudolf Steiner.

    Odpověď
    • konkretne ide o knihu- Poslani stredni evropy. pokial viete o nejakej dalsej takejto knihe budem vdacny za info.

     Odpověď
 36. Jenom bych ráda upozornila, protože ne všichni se možná podívají na všechno, že právě v této části
  Seminář v Horském Altaji 18-27.07.2018 – Ruská Arktida je podle mne dost závažný údaj. Asi si pamatujte, jak Pjakin neustále zdůrazňuje, že v roce 2014 mělo jít s tím sestřelením Boeingu o záminku k rozpoutání 3. světové války. A tady říká, že se po pádu toho letadla ve výrobním závodě na tanky zastavila výrobní linka dodaná z Francie, tedy že se zablokovaly stroje s řídícím programem, což se mi zdá, je-li to pravda, jako pádný důkaz potvrzující tuto skutečnost.

  Odpověď
  • Ano, to jsem také zaregistrovala, proto rusové teď cizí výrobní linky mění za své stroje, které takové „kurvítko“ nebudou obsahovat…

   Odpověď
  • Souhlas. A druhý důkaz potvrzující tu skutečnost, byly výtisky všech novin těsně po pádu. V době, kdy ještě nikdo nic nevěděl, vyšly všechny světové noviny s titulkem, že Putinova raketa sestřelila MH17.

   Odpověď
  • Přibližně tu dobu se „všichni smáli“, že Rusové ohlásili, že vyvinuli svůj vlastní procesor…. prý kdo to bude kupovat.
   K tomu se objevila informace, že koupili (myslím Intelem) starší vyřazenou linku.

   Do těchto technologií bude rychlost dostatečná a bude to jejich procesor bez kurvítka.

   Odpověď
   • http://www.techmagazin.cz/46502
    http://tehnoomsk.ru/node/3111
    niečo o ruských procesoroch

    info staršieho dáta
    https://www.czc.cz/intel-zakoupil-firmu-elbrus-proslavenou-vyvojem-cipu-s-kodovym-jmenem-itanium-killer-/clanek
    https://www.scienceworld.cz/technologie/elbrus-superprocesor-z-kavkazu-4542/?switch_theme=mobile

    Odpověď
   • Kdysi mne to docela zajímalo:
    Firma Sun Microsystems byla velice úspěšná a inovátorská firma. Měla velice kvalitní produkty – procesy SPARC a UltraSPARC, operační systém UNIX-Solaris, držela ochrannou ruku nad technologiemi Java. Pak bylo ale rozhodnuto, že zanikne, a vše její intelektuální vlastnictví převezme firma Oracle (pravděpodobně se nejedná o Oracle 911 :-) ). Šéf Sunu – Scott McNeally před převzetím udělal velkou věc – zveřejnil popis architektury procesoru SPARC, a zároveň to licenčně ošetřil. Myslím, že právě nad tímto procesorem začali Rusové vyvíjet jednu z linií svých procesorů ELBRUS. Zveřejnění architektury umožnilo její bezpečnostní analýzu.

    Odpověď
  • Vzpomněl jsem si na jedny O-O, kde VVPj hovořil o útoku Západu proti Saddámovi. Nálety na Irák probíhaly celkem hladce, protože irácké systémy PVO najednou přestaly fungovat. Kdo byl dodavatelem těchto systémů? Nebudete věřit – Francie.

   Odpověď
 37. Co je prosím myšleno slovním obratem „z hlediska obecného chodu věcí“?

  Odpověď
  • Z hlediska chodu vesmíru, obecných zákonů, reality.

   Odpověď
 38. Otázky 20.8.2018

  Toto som našiel ohľadne 1968 a konečného pripojenia Washinktonu k SŠA. K ostatným štátom Kalifornia Oregon, Alaska nič.

  https://www.sos.wa.gov/legacy/sixty-eight/

  A k lene goldfeld som našiel.
  https://scholarship.law.cornell.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=1582&context=clr

  a majú to aj na Cambričskej stránke
  https://www.cambridge.org/core/journals/international-and-comparative-law-quarterly/article/lena-goldfields-arbitration-the-historical-roots-of-three-ideas/65425B66DE0DD2C338804B08BEA35987

  Odpověď
 39. Oracle 911 26.8.2018 o 11:53

  Práve som dočítal prepis:
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-15-08-2018/
  A zaujalo ma toto:
  >Čínu globalisté nebudou riskovat za žádných okolností.
  A jestliže se tam Čínu někdo pokusí zatáhnout, tak se ona sama vzepře a bude se maximálně bránit tomu, aby šla do takového bojového střetu, který by mohl jakkoliv poškodit její reputaci. Takže se ta věc má zcela naopak, než jak bylo zformulováno v té otázce.

  A mňa napadla myšlienka: „A čo ak Čína sa zdiskredituje sama?“
  Priznávam sa, neviem ako by to bolo možné ale ako veci sú, to by som nevylučoval.

  Odpověď
 40. Honza Větrník 17.8.2018 o 21:23

  Chtĕl bych se zeptat na Pjakinův výrok o prodeji státních dluhopisů SSA a zisky z prodeje ropy.Pokud jsou tyto dolary nedotknutelné,tak z jakého důvodu?Zákonem?

  Odpověď
  • Umrtvenie zivych penazi? Mna zaujima preco Stalin i Putin kopia zlato, ved umrtvuju zivy kapital. U Putina to viem pochopit, ale preco Stalin?

   Odpověď
   • Zlato jako směnný ekvivalent nikdy nebylo Západem zpochybněno. Proto i Stalinův zlatem podložený rubl musel Západ brát jako nezpochybnitelnou sílu na 4.prioritě, nezávislou na západních valutách.

    Odpověď
   • Ak by prebytky svojej produkcie Rusko predavalo za dolare, nakupovalo by za svoje tovary obezivo, znehodnotene v pomere 1:17, cize by davalo svoje tovary za 6% ich hodnoty.
    Prezident nema uplny dosah na rozhodnutia proamerickych clenov ruskej oligarchie a ich zastupcov vo vlade RF. Nejaku cast zdrojov Ruska teda kontroluju proamericki ministri a drzia ich v dolaroch a RF na tom straca – zivi banky v USA.
    Sucasne bankovy kartel zapadu udajne umelo navysuje cenu zlata aby nebolo atraktivne pre davy na zapade.
    Ak je to tak a Putin cez svojich ludi zariadil aby za inu cast statnych zdrojov sa nakupovalo zlato, tak nakupuje komoditu, na ktorej stracaju naopak bankari USA. Je možné, že tým finančne skompenzuje na nulu celé odčerpávanie zdrojov Ruska rozhodnutiami proamerickej časti ruskej vlády.

    Odpověď
  • Kdysi jsem tady dávala zákon, který se týkal této otázky. Původně v něm bylo, že z částky, která překročí cenu ropy v rozpočtu musí 90% použít na nákup dluhopisů USA. Postupně se toto procento snižovalo, naposledy,kdy jsem se touto otázkou zabývala to bylo 65%…

   Odpověď
 41. Děkuji za zavedení rubriky. Další zpřehlednění diskuse.

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>