1. V dnešních Otázkách agresivního narcise (V. Moravce) si Babiš namazal na chleba jak jeho, tak Bartoše, celkem stojí za pozornost. Také vypluly na povrch zajímavé informace, Vymývač se snažil seč mohl, ale na nic se ve výsledku nezmohl.

  Odpověď
  • Jj. dnešní díl byl hustý https://www.ceskatelevize.cz/porady/1126672097-otazky-vaclava-moravce/218411030501021/
   V 2.části Zaorálek a Kobza. Kobza mi přišel slabý. Zaorálka už ani nehodnotím https://www.ceskatelevize.cz/porady/1126672097-otazky-vaclava-moravce/218411030511021-otazky-vaclava-moravce-2-cast/

   Odpověď
   • krásně jde vidět, kdo kope za koloniální administrativu a je podpindosník srdcem i duší, a kdo realizuje globální politiku s krytím z úrovně GP. Je už nyní myslím křišťálově jasné, jaký úkol Babiš v politice dostal a celkem úspěšně plní.

    Odpověď
    • Oracle 911 21.10.2018 o 17:46

     Inými slovami Babiš síce nie je žiadna výhra, ALE je stále lepšia ako alternatíva. Podobne je to aj s Ficom, tiež nie je výhrou, ale je stále najlepšia možnosť.

     Odpověď
     • Babiš není nutné zlo, ale momentálně ten správný člověk na správném místě, pro daný úkol. Z toho co řekl vícekrát jednoznačně vyplývá, že v politice není ze svého rozhodnutí a nic z toho nemá, což odpovídá. Babiš je kádr, nasazený na konkrétní úkol, čistky podpindosníků a mafií napojených na státní elitu USA (pravdoláskaři… proto Moravec tak kvičí a je tak zoufale agresivní, má od aministrativy USA nůž na krku).
      Babiš je obdoba toho, jak byl nasazený v Rusku předchozí ministr obrany, Serdjukov – čistka armády od mafií napojených na penězovody. Přišel, splnil, odešel.

      Odpověď
      • Oracle 911 21.10.2018 o 19:21

       Nemám ho za nutné zlo, ale za to čo ty t.j. za nástroj na čistky. Toto ale neznamená, že je výhrou…

       Odpověď
 2. RichardCZ 21.10.2018 o 14:10

  To by mne zajímalo co měla znamenat páně Zemanova hláška, že by nejraději viděl v čele Senátu Jaroslava Kuberu.. Víme o jeho konceptuální gramotnosti..

  1) Polibek smrti politikovi, co se v Teplicích paktuje s muslimskou komunitou, tedy, Jaroslav Kubera dostal stopku do vysoké politiky

  2) Diskreditace Senátu včetně Drahoše a Hilšera kteří určitě budou znovu kandidovat na prezidenta..

  3) Vabank kdo s koho se sluníčkáři – pak má zvolení Jaroslava Kubery předem zajištěné – chce, aby se do politiky vrátily silné osobnosti namísto partajních podržtašků – tedy to, co na férovku řekl..

  Odpověď
  • Tak Zeman tam nepotřebuje silného člověka. A jestli Zeman řekne že tam chce vidět Kuberu, celá kavárna se spojí aby ho pohřbila.

   Odpověď
   • Oracle 911 21.10.2018 o 17:02

    Inými slovami Zemanova podpásovka…

    Odpověď
    • Ano. Neměl si Kubera začínat :-)

     Odpověď
 3. Suboj Fico-Sulik zacal. RTVS.

  Odpověď
  • Sulik dostane nalozene.

   Odpověď
   • Oracle 911 21.10.2018 o 12:43

    A pritom natáral toho dosť na to, aby ho Smer vyfarbil v najbližších parlamentných voľbách ako nepriateľa ľudu a pracujúcich…

    Podľa môjho názoru Sulík môže byť rád, že dostane 10% hlasov.

    Odpověď
    • Ten Sulik je tazky idiot.

     Odpověď
     • Oracle 911 21.10.2018 o 13:05

      A ešte k tomu sám poskytol o tom dôkaz… :)

      Odpověď
      • Na telo na markize celkom dobre naklada Erik Tomas Matovicovi. Moderator prekvapuje.

       Odpověď
       • Oracle 911 21.10.2018 o 13:31

        Časť som toho zachytil…

        Odpověď
        • Som voci Matovicovi zaujaty..ale myslim ze ho ET rozbil. 6hodin ste hovoril s Kocnerom..o com? Pekne.

         Odpověď
         • Detto u Fica: Sulik jednal s Kocnerom o yavaznzch veciach. LOL a tito opozicni klauni maju tu drzost obvinovat Fica so vztahov s Kocnerom. Toto musel narod vidiet to neni mozne ze by takato uboha kampan opozicii vysla.
          Este sa pristavim k Sulikovi ked dostal otazku preco nerezignoval na funkciu precedu parlamentu po prevaleni sa rozhovoru s Kocnerom. On za dostatocnu sebareflexiu povazoval ze sa ospravedlnil. Uplne bez hanby toto podal ako argument. Fico musel odstupit takmer za nic, on sa ospravedlnil. Lepsi dokaz o moralke opozicie uz nemohol bzt podany ako v dnesnom extempore Sulika.

          Odpověď
          • Oracle 911 21.10.2018 o 17:10

           Keby som mal vybrať cez koho by sa malo diskreditovať liberalizmus na Slovensku, tak by som vybral Matoviča a Sulíka lebo sú dostatočne špinavý, morálne krivý a hlúpy. V tesnom závese je Kollár a zbytok OĽaNO-NOVA lebo SaS je v podstate one-man-show.

           Odpověď
 4. RichardCZ 20.10.2018 o 16:56

  Víte někdo, kdo je za www.zastavmezlodeje.com? Neumím nalézt, komu ta doména patří.

  Udivilo mne, že doména www.zastavmezlodeje.cz je volná.. Ani na jejich webu není žádný člověk, který by tu doménu provozoval. Možná že dělají záslužnou práci, možná že až tak moc ne..

  Odpověď
  • Domena byla registrovana v srpnu na jeden rok..nekam z Toronta v Kanade:
   https://www.whois.com/whois/zastavmezlodeje.com

   Odpověď
   • Nekym

    Odpověď
   • Uvedena-kontaktni adresa Data-protected.net (domena) neexistuje, dataprotected.net (dohromady napsane) pry pride brzy (coming soon)
    dataprotected.net bylo registrovano taky v Toronto v Kanade Firmou contact privacy inc. Proste nekdo, kdo chce zustat anonymni..

    Odpověď
    • RichardCZ 21.10.2018 o 9:48

     Díky.. Takže nám zůstává to staré „.. po ovoci poznáte je..“

     Odpověď
 5. Co říkáte na „činnost „nového ministra petřika??? první zahraniční cesta do německa a ujišťování že V4 nic moc… prostě olizovani bot panickum… ale možná to jen špatně chápu… nemám bruselské univers..

  Odpověď
  • Babiš má lidi na to, aby zjistili, co chtějí lidé lsyšet a pak to říká
   a taky má Petříčky ( a spol.).
   Pak může říkat: „Já ne, to oni.“ Asi tak.

   Odpověď
   • Díky, to zní logicky, babisovi to odpovídá..

    Odpověď
  • Na Parlamentních listech.cz glosuje řešení imigrační otázky evropskou cestou, protože národní prý „nefungují“.

   Odpověď
 6. Zdravím… co je to za debila ten ředitel teplického gymnázia??? házet obrazy prezidenta do hnoje??? prý neúspěšný kandidát do senátu.. No k drahosovi by se hodil… :-(

  Odpověď
  • Lidská společnost, aby fungovala, musí mít pravidla. Jinak dochází k rozkadu, anarchii, rozpadu …
   Úlohou učitele je učit (mimo vědomostí) i těmto společenským pravidlům (i příkladem vlastním, svým chováním, vyjadřováním). Učitel, lékař jsou poslání, ne povolání, výkon práce.
   Je to hlupák, který si koleduje o to, že ho mohou jeho žáci hodit do hnoje (však je to naučil).

   Odpověď
   • Díky lenko ;-)hezký večer

    Odpověď
  • V Teplicích je uměle vytvořený nedostatek pronárodních kádrů, vše je podřízeno muslimskému osazenstvu lázní a města. Aeronet.cz uveřejnil nedávno fotografii Kubery kráčícího ulicemi města za mávání muslimských žen, nadšeně zdravily kolaboranta. Když vjížděli do Prahy Němci po Mnichovu také se jim tak mávalo, kolaboranti ještě žijí.

   Odpověď
  • Prostě – debil. Už před třemi lety měl „problém“ s některými rodiči a to kvůli muslimce, která chodí na výuku v šátku a k tomu ještě verbuje spolužáky na islám.
   http://tn.nova.cz/clanek/reditel-skoly-se-zastal-muslimky-tohle-vzkazuje-islamofobum.html
   Článek sice vyznívá kladně pro ředitele, který jakoby čelí obyčejné „české xenofobii“ a islamofobii – ale kdo zná Teplice, ten ví, jaké tam jsou s muslimy obrovské problémy. Teplice patří mezi města s nejpočetnější muslimskou komunitou.

   Další zajímavostí je, že tento pán chtěl do senátu – a nějak neuspěl. Takže si nyní „demokraticky“ vylil zlost na portrétu prezidenta.
   Jelikož sám říká, že svěsil Zemanovy portréty před 4 lety a až nyní je poručil „hodit na hnůj“, jde o jeho osobní píár. Prostě – chce být za „statečného demokrata“ – a vyznívá přitom jako úplný a samolibý trotl, který se chce takto zapsat do povědomí „veřejnosti“. Školský zákon nikomu neporoučí, aby vyvěšoval v učebnách prezidentské portréty, takže…
   Zde je k tomu celkem dobrá debata:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Hrdina-Fales-Debil-Husaka-by-nesundal-Reditel-skoly-ktery-nechal-sundat-a-zlikvidovat-obrazy-Milose-Zemana-celi-kritice-verejnosti-556094

   Odpověď
   • Fakt, že neuspěl do senátu svědčí o tom, že tepličtí se probudili. Ta muslimská komunita tam je nesnesitelná i pro české Araby. Bývalá kolegyně po matce Češka po otci Iráčanka tam dělala tlumočnici a vzdala to, doslova utekla.

    Odpověď
  • Bergman dlouhodobě na gymnáziu vytváří situaci vhodnou pro činnost kavárny. Všemožně podporuje muslimské žáky, do školy chodí v šátku několik dívek, ne jen mediálně známá Eman. Muslimské dívky se vyhýbají tělocviku, nejezdí na lyžák ani na delší školní výlety. Škola jim toleruje i absence více než jiným žákům. Bergman omezuje výuku přírodovědných předmětů a posiluje výuku ZSV-což je obdoba dřívější občanské výchovy. Mají ji i 3 hodiny týdně. Ve škole je i hodně učitelů aktivních v prosazování multikulti, jeli se studenty podpořit pražskou Kliniku. Bergman do školy pravidelně zve neziskovky a vymývá mozky projekty EU např. https://www.gymtce.cz/cs/projekty/mundani

   Odpověď
   • Ještě jsem zapomněla, že před volbami nabádali studenty nevolit M. Zemana a v senátních volit „správného “ kandidáta tj. Bergmana.

    Odpověď
    • Děkuji všem za rozvedení tématu teplice a bergman, budu si to určitě pamatovat!!! A šířit…

     Odpověď
 7. Je přípustná diskuze o tom, zda účastník dopravní nehody může, nebo nemusí pomáhat těm, kteří utrpěli úraz? Diskuze není přípustná a všichni, kdo mohou, musí dle své možnosti, svědomí a umu pomoci raněným.
  Postup těžebních many+faktur umělých systém_ismů, coby zvláštních umělých organismů, může nabýt dalších aktivit hlavně při rituálu těžby ismu-kapitálu, jež se jeví hlavním vektorem činnosti vedle jiných nečinností.
  https://www.novinky.cz/domaci/486709-po-operaci-mandli-je-osmilety-chlapec-pres-rok-v-komatu.html

  Odpověď
 8. Vynikající krok jak tam nepustit kocába a jemu podobné. Dobrý nápad.
  https://www.novinky.cz/koktejl/486712-gott-kubisova-a-bila-zazpivaji-na-staromestskem-namesti-hity-stoleti.html

  Odpověď
  • Nejlepší je vzít rozUm do hrsti + nástroj a začít sami u sebe, s dětmi, pěkně v kruhu Rodinném a tedy jinými slovy zvysoka vy_kašlat se na fasci_Imus nastrčených tváří s démonickým pozadím.
   Upevníme zdraví svoje a ochráníte zdraví i těch otroků v okultním područí jednoho oka.

   Odpověď
  • Ale Kubišová zaspieva Ať mír dál zústavá s touto krajinou…a tak svetroví revolucionári z 1989 budú vo vytržení.

   Odpověď
  • Kocáb sice ne, ale Kubišová ho zastoupí, havloidka

   Odpověď
   • S několikrát lecenou kapavkou… a úplně blbá… i když koukat na kocába je o duševní zdraví..

    Odpověď
   • Přidej i Kluse. To je taky takový „zemanobijec“ a sluníčkář, který dosud nepochopil, která bije.

    Odpověď
   • Ač havloidka, tentokrát Kubišová vykročila proti svému stádečku a podpořila udělení vyznamenání M. Davidovi. Sluníčkáři mohou tak akorát skřípat zoubky. Aspoň něco.

    Odpověď
 9. Někdejší šéfka Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková udělala ředitelkou svého soukromého institutu Nelu Liskovou, konzulku „samozvaného“ doněckého konzulátu v Ostravě, který na návrh ministerstva zahraničí nedávno zrušil soud.
  Diskuze po tím je hrozná.
  https://zpravy.idnes.cz/alena-vitaskova-nela-liskova-donecky-konzulat-fq2-/domaci.aspx?c=A181019_170313_domaci_lva

  Odpověď
  • Je to diskuze ne-vědomých

   Odpověď
   • RichardCZ 20.10.2018 o 17:05

    Spíše diskuse trolů placených solárními barony.

    Odpověď
 10. Zaujímavý článok na https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/488664-v-ziari-nad-hronom-nasli-telo-zastreleneho-policajta/

  Plukovnik.

  Odpověď
  • Oracle 911 19.10.2018 o 18:38

   Čo asi vedel…

   Odpověď
   • žeby niečo o podpolianských mafianoch ako nam pisal pan Branik ?

    Odpověď
    • Oracle 911 19.10.2018 o 19:03

     Asi.

     Odpověď
    • tri bodky 20.10.2018 o 9:42

     a kde sa stratil Bránik?už je to mesiac od posledného článku.

     Odpověď
  • 54r .Vedľa neho ležala zbraň.
   „Ľudia hovoria, že mal problémy a to rozličného druhu.
   https://www.cas.sk/clanok/755454/za-ziarom-nad-hronom-nasli-telo-nezvestneho-muza-mrtvy-policajny-plukovnik/

   Odpověď
   • Žiar nad Hromom – mesto bánk a herní. Ideš sa prejsť námestím, tak je tam 12 pobočiek bánk a samá herňa.

    Odpověď
 11. Rajtár o novej kauze: Do podvodov bolo zapojených 160 firiem a bolo vyvezených takmer päť ton zlata do Turecka
  opozičný poslanec SaS Jozef Rajtár upozornil na možné nové fiktívne podvody s investičným zlatom, ktoré podľa neho mohol KÚFS prehliadať.
  https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Rajtar-o-novej-kauze-Do-podvodov-bolo-zapojenych-160-firiem-a-bolo-vyvezenych-takmer-pat-ton-zlata-do-Turecka-305845
  Minister financií Peter Kažimír (Smer-SD) očakáva, že finančná správa preverí podozrenia týkajúce sa možných podvodov s investičným zlatom na Slovensku. Upozornil na ne v piatok poslanec SaS Jozef Rajtár spolu s bývalým námestníkom generálneho riaditeľstva Colnej správy Petrom Cvikom.
  https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Kazimir-Financna-sprava-by-mala-na-podozrenia-Rajtara-reagovat-305855

  Odpověď
  • Oracle 911 19.10.2018 o 17:28

   Vôbec by som nebol prekvapený keby sme zistili, že vlastníci zmienených firiem sú kamoši Sulíka…

   Odpověď
   • opozicia proste všetkými sposobmi broji proti koalicii a aj to dnešne Rajtarove obvinenie nie je nič ine…. beriem to ako odplatu za obvinennie Rajtara v kauze Tatra Banka vynašania info z učtu Kalinaka…. hladala som niečo o tom Cvikovi,ten už v 2016tom spolupracoval so SaS na upozornovani na nekalosti vo finančnej sprave… proste si nasli koňa na ktorom si teraz budu behať… a ukazovať na všetkých okolo…

    Odpověď
  • investičné zlato je oslobodené od DPH, takže pán len múti vodu.
   http://www.investicnezlato.sk/articles/view/co-hovori-zakon-sr

   Odpověď
   • https://www.hlavnespravy.sk/predstavitelia-sas-udajnych-podvodoch-pri-vyvoze-zlata-podla-financnej-spravy-klamali/1555748?fbclid=IwAR2FLM8kJacTdOLVA54-4aDC1T_OGGFbXQVCL8GkD9pu55MXzAIvCGOG05U

    „Finančná správa je síce viazaná daňovým tajomstvom, disponuje však dôkazmi, ktoré jednoznačne potvrdzujú, že ide o klamstvo,“ uviedla v reakcii hovorkyňa finančnej správy Ivana Skokanová
    „Vyzývame účastníkov tlačovej besedy, aby si pred tým, ako začnú šíriť účelovo nepravdivé informácie, naštudovali príslušnú daňovú aj kompetenčnú legislatívu a dôrazne žiadame o vynechanie finančnej správy z účelových fabulácií. Prezentované informácie vnímame ako osobný, ničím nepodložený útok na osobu riaditeľa Kriminálneho úradu finančnej správy,“ uvádza sa v reakcii finančnej správy.

    Odpověď
 12. „Dnes sa každý tvári, že Kočnera pomaly nepozná, pritom veľká časť parlamentu si s ním tyká a myslím tým najmä poslancov vládnej koalície. Doteraz si pamätám, ako nás pred rokom s kolegom Kubinom ako právnikov pozvali na rokovanie poslaneckého grémia, keď sa rokovalo o zrušení Mečiarových amnestií. SNS mala požiadavku, že musí byť zrušená aj milosť Michala Kováča mladšieho v kauze starého Technopolu. Povedali sme dobre, ale potom nech sa zruší aj milosť, ktorá bola udelená všetkým štyrom alebo piatim obvineným v kauze Technopolu – vrátane Kočneram,“ povedal pre Denník N Daniel Lipšic.

  Ten zároveň ukázal prstom na podpredsedu parlamentu Martina Glváča. „Prvý, ktorý vyskočil a skoro prerazil strop rokovacej miestnosti, bol pán Glváč, že to nie je možné tak urobiť, veď ani nevieme, či to bol ten istý skutok. Ja som mal rozhodnutia o milosti a samozrejme, že išlo o ten istý skutok. Michal Kováč mladší nebol ani ten, ktorý niesol najvyšší diel viny. Pre Smer to bolo úplne neprijateľné,“ dodal bývalý exminister vnútra s tým, že to chápe tak, že Smer potreboval Kočnera chrániť.
  Martin Glváč však slová Lipšica odmieta. „Pán Lipšic by si mal osviežiť pamäť a neprispôsobovať si realitu podľa vlastných potrieb a bežiacich mediálno-diskreditačných hier.
  https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Tak-takato-hadka-tu-pre-Kocnera-este-nebola-Glvac-klame-Dnes-si-ako-Pilat-umyva-ruky-spustil-Matovic-Advokat-diabla-reaguje-smerak-305847

  Odpověď
  • Oracle 911 19.10.2018 o 17:23

   Chudák Kočner bude zodpovedný aj za krivosť krivej veže a za krádež Mona Lisy a Britských korunovačných šperkov…

   Odpověď
  • o čo ide pri Kočnerovi, aspoň to čo vídím ja.

   Kočner je náš „zmrd“. Skrz tie zmenky čo má od P. Ruska likviduje TV Narkóza, ktorú ovláda americká štátna jelita. Za to ONI, a ich slovenský podpindosi, tak na neȟo vyšliapli, že mu za chvíľu pripíšu aj vraždu Ježiša Krista. Je to monsterproces na objednávku Washingtonu, niečo ako Milada Horáková v 50tych.

   Odpověď
   • Oracle 911 20.10.2018 o 13:28

    Poznámka, mal by to byť „náš zmrd“ lebo nech pozerám z ktorejkoľvek strany nie je náš.

    Odpověď
 13. Dankovi nacisto preplo v bedni? Musel sa zblaznit kapitan. Alebo pri poslednej navsteve dostal izraelsky pas a stal sa cestnym obcanom Jeruzelema, inak si to neviem vysvetlit.
  https://www.hlavnespravy.sk/vyzenie-dankovo-uznesenie-k-antisemitizmu-knazov-z-kostolov-zakaze-bibliu-sokujuca-stat-o-tom-kto-nemal-zabit-jezisa/1555646

  Odpověď
  • mna tam zaujala formulacia toho bodu:

   používanie symbolov alebo obrazov spájaných s klasickým antisemitizmom (napr. tvrdenia, že Židia zabili Ježiša alebo že robia rituálne popravy) na charakterizovanie Izraela alebo Izraelčanov.

   Mne to znie, ze o Zidoch mozes tvrdit, ze zabili Jezisa ci robia ritualne popravy, ale nesmies to spajat s Izraelom. Kvazi oddelenie Zidov od Izraelcanov.

   Odpověď
  • Ešte väčší debil ako sme si mysleli

   Odpověď
 14. Bývalý velvyslanec USA v Česku Andrew Schapiro pracuje pro Zdeňka Bakalu. Schapiro patří do týmu Bakalových právníků, kteří jej zastupují ve věci žaloby na podnikatele Pavla Krúpu za vydírání u amerického federálního soudu. https://www.novinky.cz/ekonomika/486628-byvaly-americky-velvyslanec-schapiro-pracuje-pro-bakalu-s-radosti-rekl.html

  Odpověď
  • masky padají

   Odpověď
   • Oracle 911 19.10.2018 o 12:59

    To pre Bakalu dopadne zle…

    Odpověď
    • taky mě to napadlo. Schappiro je vůbec taková figura…
     odpis Bakaly a jeho chobotnice (která není vůbec malá a sahá vysoko a daleko) zřejmě nejde tak jak má a tak se k dílu přidávají další ruce.

     Odpověď
     • Oracle 911 19.10.2018 o 13:21

      Stále si myslím, že GP v tomto konflikte s pindusmi zvíťazí ale bude to Pyrrhovo víťazstvo…

      Odpověď
      • ..a zároveň Kabala nebol vybraný do danej pozície bez toho,
       aby na neho niečo v prípade potreby nebolo.
       Bol vybratý to pozície podľa toho, čo nechápe.

       Ostatne podobne, ako vśetci ostatní,
       čo pod mechaniku vnútrojelitného kohnCenzu spadajú.

       Tak idú aj v prípade potreby,
       ako najvypasenejśie prasiatka,

       Ono absolúta korupcia s nám,
       už podobne, ako na Západe,
       pomaly takmer výlučne,
       v najvyšších vrstvách,
       pyramídy obrátenej koncentruje.
       V dementálnom koncentráku.
       čo najväčší oheň, dym vyčačká,
       prví na oltár v roli Izáka, na paškál.

       Odpověď
  • To je mi, ale povedená dvojice. Přímo na červenou kartu, ne-li rovnou na trenýrky.

   Dovedete si představit toho kavárenského povyku, kdyby např. pro pana Soukupa pracoval někdo z bývalých diplomatů Ruské Federace?

   Odpověď
  • Poslouží k odpisu Bakaly

   Odpověď
 15. Obnova státních hranic má zelenou.
  Nadšencům se podařilo zachránit unikátní exponát – obrovský státní znak ze sídla velitelství hraničářského pluku z roku 1938.
  https://www.armyweb.cz/clanek/nadsencum-se-podarilo-zachranit-unikatni-exponat-obrovsky-statni-znak-ze-sidla-velitelstvi-hranicarskeho-pluku-z-roku-1938?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  Odpověď
  • dufam,ze nie! a ten statny znak je koho? cesky levik s ohnikom na hrudi,si moze opekat buřty :)

   Odpověď
   • :-) Taky bych tam raději viděl slovenský symbol státnosti. Navzdory zdejším vegetariánům – lepší buřty v hrsti, než státnost bez státu, než stát bez hranic.

    Odpověď
  • Blbost. Štátny znak prvej republiky nemal žiadny ohník, ale dvojramenný kríz. Ohnik bol zavedený až v obdobi CSSR. Takze toto v žiadnom prípade nie je znak z roku 1938

   Odpověď
   • Když čteš článek z názorotvorného média, tak posuzuješ zdali:
    1. je článek pravdivý?
    2. se ti snaží sdělit informaci?

    Odpověď
 16. Blog Pravda to vie opäť na isto…takže Kočnerova mafia : )
  Takže predsa len to bola mafia, ktorá odstránila Kuciaka
  18. októbra 2018 11:12, Prečítané 28 536x, kormidlo, Nezaradené, Slovensku vládne oligarchia a mafia!
  Bola to Kočnerová mafia, ktorá pripravila o život Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Stále hovorím o tom: Kto konkrétne novinára zabil a kto to financoval?? Nepochybujem však o tom, že v tom majú prsty aj najvyšší politicky funkcionári.
  http://kormidlo.blog.pravda.sk/2018/10/18/takze-predsa-len-to-bola-mafia-ktora-odstranila-kuciaka/

  Odpověď
 17. Muž z identikitu k vražde Kuciaka údajne spáchal samovraždu

  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/488568-muz-z-identikitu-k-vrazde-kuciaka-udajne-spachal-samovrazdu/

  Odpověď
  • To asi preto, lebo vedel veľa na Fica :-)

   Odpověď
   • Včasné sebevraždy „stoprocentních“ pachatelů jsou osvědčená metoda krátkého vyšetřování.
    Nejlépe hned po činu. Mrtvý nekecá .

    Odpověď
    • Udajne sa matka mrtveho poznala s obvineným vrahom Kuciaka.

     Odpověď
     • https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Jeden-zo-zadrzanych-v-pripade-vrazdy-Jana-Kuciaka-spachal-samovrazdu-305834

      Odpověď
   • graul netrep, Fico by nepotreboval takýto škandál a také články ako písal Kuciak tu píšu iný, to by tu mordovali novinárov každý mesiac, zober si to tak že mainstreamový novinár píše o tom čo mu zadá alebo povolí jeho šéf, chalana využili a teraz to chcú hodiť na smer, nevravím že Fico je nevinný má iné za ušami, ale určite tý čo chcú tak veľmi položiť vládu budú lepší, skôr môže Slovensko zaniknúť tak ako to bolo naplánované.

    Odpověď
    • Oracle 911 19.10.2018 o 10:11

     Cez písmo sarkazmus a irónia ťažko prechádza…

     Odpověď
    • Oracle to pochopil. Presne tak som to myslel, lebo Bárdy a spol nič iné nepíšu, len silou mocou sa snažia vytvoriť atmosféru, že Kočner so sebou stiahne aj Róberta Fica. Ja som presvedčený, že stiahne niekoho iného. Tej pravicovej špinavej tlupe asi riadne prihára.

     Odpověď
   • …dufam, ze toto myslis len ako vtip, preto si dal nakoniec smaijlika….

    Odpověď
  • Bola to naozaj samovražda, alebo už niekto upratuje? Matka Ronalda Riga, muža z identikitu, pochybuje. Práve si vybielil dom a tešil sa z novej práce
   Regionálny internetový portál Bumm.sk z Komárna priniesol autentické svedectvo nešťastnej matky Ronalda Riga, záhadného mladíka spájaného v súvislosti so zverejnením policajného identikitu v prípade vrážd Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej
   https://www.hlavnespravy.sk/bola-naozaj-samovrazda-alebo-uz-niekto-upratuje-matka-ronalda-riga-muza-z-identikytu-pochybuje-prave-si-vybielil-dom-tesil-sa-z-novej-prace/1555798

   Odpověď
 18. vcera Boris Kollar na facebooku zdielal post jednej dievciny ako ju zmlatili a policia sa vicemene len prizerala. Som sa patricne nasral.
  https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fedus.varadyova.3%2Fposts%2F1579623778850514
  Rano pozeram parlamentnilisty.cz a takmer rovnaky clanok, ale z Ciech. Viem, ze bitky sa deju, tiez sa mi stalo 2x ked som bol este pubertiak, ze som dostal nalozene, ale nahody neexistuju ze?

  Myslim, ze obe baby to zdielali vicemene v rovnaky den.

  Odpověď
  • som zabudol na link https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Odtahni-si-ji-nebo-vas-zabijeme-divku-meli-brutalne-napadnout-v-baru-v-prazske-lepsi-ctvrti-Vec-setri-policie-555924

   Odpověď
   • …to je len dalsi utok na policiu a cez nu na ministerstvo vnutra….potrebuju dosiahnut rozklad tohto rezortu….

    Odpověď
   • Stači mi kouknout na její FB a mám celkem jasno, odkud vitr vane…

    Odpověď
    • Kateřina Dudová její ctěné jméno

     Odpověď
 19. Dennik N-enávisti
  Najlepšou šancou na prežitie vašich detí je masívne postrekovanie Zeme z vojenských lietadiel.
  Chemtrails neexistujú, ale možno budú. Po poslednej súhrnnej správe OSN vieme takmer naisto, že milióny, skôr desiatky miliónov, ale najpravdepodobnejšie stovky miliónov ľudí čaká už v tomto storočí utrpenie, sťahovanie, hlad a smäd v dôsledku otepľovania atmosféry a stúpajúcich oceánov.

  Každý ďalší rok a mesiac budeme teraz bližšie k priznaniu si nevyhnutného: náš nepriaznivý vplyv na klímu sa nedá zastaviť inak, ako inými drastickými a neprirodzenými zásahmi do zemskej klímy, píše Gizmodo.

  Slovo, ktoré budete počuť stále častejšie, je geoinžinierstvo. Jeho najdiskutovanejšou podobou je nápad zatieniť Slnko vypustením chemických látok do atmosféry (vystreľovaním projektilov z diel alebo pravdepodobnejšie postrekovaním z prerobených armádnych leteckých tankerov), čím by sa Zem ochladila.
  https://dennikn.sk/1260964/tldr-najlepsou-sancou-na-prezitie-vasich-deti-je-masivne-postrekovanie-zeme-z-vojenskych-lietadiel/

  Odpověď
  • Priprava ludi prijat to co uz minimalne desat rokov robia.

   Odpověď
  • k tomu stačí odpáliť žltýkameň a je po probléme s teplom. Určite aj druhá mucha by sa tým poriešila.

   Odpověď
 20. Peter Marček
  „Krajniak a Pčolinský sa infiltrovali do Sme rodina na príkaz Daniela Lipšica a Vladimíra Palka, ktorí v čase ich moci v policajných zložkách zabezpečili, aby Boris nebol trestne stíhaný. To všetko som sa dozvedel až potom, ako ma vylúčil zo Sme rodina, a to na priamy príkaz spomínaných pánov.“
  https://zemavek.sk/poslanec-marcek-fico-patri-jt-sulik-sorosovi-kotleba-sponzorom-z-usa/

  Odpověď
  • Doteraz som tohto loveka prehlidal aj ked bol na Kryme, ale zda sa ze ak uplnr nekeca nebude to len radovy politik. Ze by dokonca daky perspektivny kader s ktory sa rata do buducnosti? To co tvrdi je dost sila, miestami dokonca hodne prekvapve a iste je, ze z prsta si to nevycucal. Budem si ho viac vsimat.

   Odpověď
   • Takže ako hodnotí Marček Kollára: konal aj čestne, aj vyviedol nejakú tú neplechu, ale tak to majú šikovní, úspešní a ctižiadostiví ľudia vždy…tak ako robil v minulosti koňa pre podsvetie v záležitostiach, o ktorých som nevedel ( :-) ), tak teraz robí koňa pre iných mafiánov.Politických.
    Marčekovi vôbec nevadilo, že Kollár je mafián (nečlovečí typ psychiky) do chvíle, kým s ním „nevypiekol“. Ani sa nečudujem jeho pohľadu na veci, lebo prezradil o sebe, že ako bývalý aktívný športovec sa stal prezidentom- Slovenského zväzu zápasníkov. No a preto ho mrzí, že média zneužili nepravdivé informácie o ďalšom super chalanovi, „pánovi“ Svobodovi. No a to bol tiež „poctivec“a „dobrák“ od kosti. Fakt má úžasné kontakty ten Marček.
    Za pozornosť stojí aj poznámka, že jeho otec pripravoval ekonomickú reformu za Dubčeka. Netreba hádam rozvádzať kam by „reforma“ viedla. Po 89 sme zistili a zisťujeme dodnes.
    Takže všetci sú niekoho ľudia, len Marček je lietadlo. Róbert Fico ako „človek“ J&T (Ja a Tato) mu môže len ticho závidieť jeho „schopnosti“. Prezradil o sebe dosť, presne to, čo som ja potreboval pre orientáciu vedieť.Káder budúcnosti? Verím, že nie, to by sme dopadli.

    Odpověď
    • Aj mne je podozrivy, nesedel mi tam tem Meciar ani to, ze vsetci okrem neho su necisti. Takisto mi neni jasne preco vsetko na vsetkych vytaral jednym dychom v jednom clanku .. Tym kadrom som myslel ze podla mna len tak pre srandu s tymito info nevysiel a teda na niekoho pracuje. Na koho, uvidime skoro .. Suhlasim ze sme dostali vskutku cenne informacie. Uvidime, kam sa bude profilovat smerom k volbam …

     Odpověď
     • dosť často ho vidavať v spoločnosti Petra Sochu..občiansky aktivista…myslim ,že býva v Ke a podnika .Vie niekto o ňom niečo viac,tiež sa chváli ako sa s otcom zučastnoval na roznych akciach v minulosti. Aj nedavno sa stretli na pochode pred prezid. palacom proti NATO a na dialnici v Ba pred Sitinou myslim a držali transparenty proti prechadzajucim Vojskam NATO…. nesedi mi tam ten Krym…čo tam teda v skutočnosti robil?…a je možné ,aby sa človek mohol stat dobrým a mravným,kedže v minulosti ako vyplynulo z článku bol pekný kvietok….som z neho zmätená….Kolko proslovenských osôb sa vynorilo po vražde Kuciaka a časom zistujeme ,že nie všetci su takímorálne čisty ako by sa na prvy pohlad zdalo…

      Odpověď
      • On v podstate nepovedal ze bol s Kollarov velky kamarat a to ze sa poznali moze byt zradna informacie lebo nevieme ako dobre a co je za tym. Poznat sa v vrahom este nemusi znamenat ze som vrah ci spolupachatel. Z clanku tazko jednoznacne vyvodit ze by bol s Kollarom dlhodoby kamarat a ci sa nejak specialne stykali.

       Odpověď
   • Oracle 911 18.10.2018 o 19:00

    Asi je človekom GP…

    Odpověď
    • Na konferencii bezpecnosti ktoru organizoval Meciar bol aj Peter Socha ktoreho spomina Zuzka. Sochu som evidoval z youtube ako narodniara na urovni mensich radikalnych stran, priaznivca Donbasu (to by sedelo na Marceka/. Rozhodne tu mame do cinennia s narodne orientovanym politokom. Hmmmm.

     Odpověď
     • Ze by palil po Kotlebovych volicoch a volicoch ostatnych narodnych stran … to ma logiku. Navyse je tam zjavna proruska stopa. To by nakoniec ani nemuselo byt zle pre Slovensko …

      Odpověď
      • ano niečo som zachytila ,zautočil na Kotlebu,že „nepotrebujeme take strany čo budu v rukách cudzích mocnosti“…. no nemyslim si ,že kotlebovci a jeho voliči by prešli na jeho stranu…Kotlebovci su diagnoza…tí ludia podla mna stratili zdravy usudok-tvaria sa a reaguju ako fanatici,bez argumentov zosmiešnuju….vymyte mozgy

       Odpověď
     • Spolu s nezaradeným poslancom išli na Krym aj bývalý riaditeľ rozviedky SIS Igor Cibula či kontroverzný podnikateľ Roman Bušo.
      https://www.aktuality.sk/clanok/611710/na-krym-cestovali-s-marcekom-byvaly-sis-kar-i-kontroverzny-podnikatel/

      Odpověď
      • No, to je ovsem zaujimava informacia. Pan Cibula totiz pekne potopil Meciara a okrem ineho povedal o nom ze je klamar. Chcel tiez zrusit amnestie. Hmmm. Sa to trochu zamotalo.

       Odpověď
       • a preto sa mi zda pan Marček ako blcha v kožuchu….. som z neho rozčarovana a cesta na Krym bola aj za inym učelom ako uviedol a bolo zdokumentovane….

        Odpověď
      • zda sa ze spravodajske hry na nasom malom slovenskom pieskovisku su uz v plnom prude

       Odpověď
      • Šéf rozviedky SIS Cibula (1993-1995)…No ale potom je to jasné! Prečo Vladimír Mečiar dosadil za riaditeľa SIS Ivana Lexu? Lebo potreboval v tak dôležitej, jemu nepriateľsky naklonenej tajnej službe človeka, ktorému mohol veriť. Veď Ivan Lexa mal vtedy 35 rokov. Cibula a Svěchota robili všetko, aby Vladimíra Mečiara potopili. Viď únos mladého Kováča. To si niekto myslí, že Mečiar s Lexom by na to vybrali ľudí, ktorí sa na druhý deň po únose pôjdu udať na políciu??? Takže pre mňa je Marček taký proslovenský ako je slovenské maslo od RAJO, alebo VW Bratislava. Podľa mňa Marček pôsobí v duchu naviazať na seba ozajstných, čestných patriotov a znemožniť ich snahy vymaniť Slovensko spod západnej kolonizácie. Keď som počul o tej jeho návšteve Krymu a hlavne snahe vytvoriť slovensko- krymskú obchodnú komoru…som sa inak smial. Vyzerá a hovorí ako sedlák z hornej- dolnej a obchodná komora. Zápasník sa nezaprie.
       Zuzka, vďaka za info. Dúfam, že zamestnávateľ vás nevymákne pri prispievaní :-)

       Odpověď
       • : )))

        Odpověď
       • Oracle 911 19.10.2018 o 6:59

        Takže Mareček je fakt človekom GP, ale ich snahy nevyjdú lebo doba je taká…

        Odpověď
       • graul, ak mal (a ako naznačuje nižšie kulich, asi stále má) Mečiar nejakú obrovskú slabinu, tak to bola kádrova politika – to mu vyčítali mnohí …
        A len na okraj k pánovi Svěchotovi. Ak by si sa bližšie pozrel na jeho profil (pokiaľ mám spoľahlivé info, ako posledný u nás chytil nejakého špióna), tak to bol v republike v tom čase asi jediný človek, ktorý tej neriadenej strele mečiarovi mohol ako-tak schopnosťami zvnútra čeliť (a ako raz spomínal Chazin, pre dosiahnutie úspechu disponoval schopnou „grupirovkou“, ktorú si vraj veľmi dobre pestoval)… nuž, ale aj tak prd platné, keď mu v rozhodujúcej chvíli prestal funguvať taký malý aparát, akoby náhodou zodpovedný za činnosť jeho srdca..také náhodičky
        … o Marčekovi sme sa tu už bavili dávnejšie. Oligarch, primitív a podľa všetkého pederast. A v tom článku tak trošku zabudol povedať, že aj závislý gambler, ktorý nosatému kollárovi pustil zadĺženú stranu.. no hotový „káder“ toto..

        Odpověď
     • zaujmavy je aj tento pan tiež z novej pronarodnej strany Hnutia narodnej obrody.tiež sa zučastnil konferencie o bezpečnosti , Róbert Švec ,ktorý kandiduje na prezdidenta…….. https://www.etrend.sk/ekonomika/na-post-prezidenta-chce-kandidovat-aj-robert-svec.html

      Odpověď
      • zuzka,
       Robert Švec ,tu na diskusii už bol rozoberaný.
       Myslím ,že nick Nikita Šveca spomenul .

       Odpověď
       • dik za info,no nestiham všetko sledovať.Tuto diskusiu som vôbec nezachytila.ak ju najdeš kludne hod link.

        Odpověď
       • Švec je nitriansky bulo a za takého ho majú aj normálni ľudia tohoto mesta vrátanie polície. Mimoriadne som sa čudoval, keď som ho videl na tej konferencii s Mečiarom a dodnes to nechápem.

        Švecovci sú obyčajní provokatéri, v podstate ako kotlebovci, len sa akože lepšie obliekajú. To je jediný rozdiel, ktorý tam vidím.

        Mimochodom, nemeckí rapperi už v roku 2001 hovorili o tom, že náckovia začnú študovať ekonómiu a právo aby presadili čo chcú. To ešte behali hnedí v bomberách a kanadách.

        Odpověď
 21. ….nuz idu mi na jazyk len mrzke slova …. https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/488480-pomoze-bill-gates-aj-baniam-na-slovensku/

  Odpověď
  • Mne lopata…
   http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-66/#comment-168135

   Odpověď
 22. Ako chcú zlomiť Kočnera? Prehovorili psychológovia, vyšetrovatelia aj právnici

  Psychologička Sylvia Dančiaková vysvetľuje, že v podobných prípadoch ide takmer vždy o určitú taktiku. „Môže to byť správa pre okolie, môže to byť správa pre neho konkrétne. Je tam veľa faktorov, ktoré sú v hre. Nevieme, či ho tam priviezli a chceli, aby vedel, že nejakým spôsobom postupujú, alebo to bola správa pre verejnosť, že sa niečo deje. Alebo to bol odkaz pre niekoho úplne iného,“ približuje psychologička.
  https://www.cas.sk/clanok/754717/ako-chcu-zlomit-kocnera-prehovorili-psychologovia-vysetrovatelia-aj-pravnici/

  Odpověď
  • Kto by tak chcel aj zistiť ,aký kompromat má Kočner na rôzne korporatno-klanové skupiny ?

   Odpověď
  • Oracle 911 18.10.2018 o 13:52

   Naznačujú, že Kočner je síce namočený do niečoho, ale vražda toho novinára nie je+polícia hľadá kompromitujúce materiály…

   Odpověď
   • Vid jeho interview pre ParlamentneListy z roku 2016, ktore tu tusim vcera niekto linkoval. Tam povedal jasne hodne vela veci.

    Odpověď
    • článok z 8.4 2016 ,zaujmave čitanie
     Kočner vytiahol ďalšie detaily. Aj o vražde. Na Kollára sa to sype

     ROZHOVOR Podnikateľ Marián Kočner hovorí, že vie dokázať všetky svoje tvrdenia, ktoré o Borisovi Kollárovi povedal na nedávnej tlačovej konferencii. Čaká ale na trestné oznámenie, ktoré voči nemu už avizoval Boris Kollár. V rozsiahlom rozhovore pre ParlamentnéListy.sk však o svojich obvineniach na adresu Kollára povedal viac. Prezradil taktiež, či už niekto reagoval na jeho odmenu za informáciu na Borisa Kollára a Daniela Lipšica, a vyjadril sa k obvineniam, že používa mafiánske praktiky. Vyzval zároveň na pátranie po Michalovi Hajtmanovi, bývalom spoločníkovi Borisa Kollára, o ktorom sa podľa Kočnera hovorí, že bol vylákaný do zahraničia a zabitý.
     https://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Kocner-vytiahol-dalsie-detaily-Aj-o-vrazde-Na-Kollara-sa-to-sype-266120

     Odpověď
     • Oracle 911 18.10.2018 o 15:27

      Takže Kočner uzavrel obchod resp, chce uzavrieť…

      Odpověď
      • dohodu o vine a treste?…ja si myslim ,že hladaju kompro na niekoho ineho… toto čo sa teraz deje podla mna nema nič s Kuciakom ,ale so zmenkami

       Odpověď
       • Oracle 911 18.10.2018 o 16:21

        No veď, dodá materiáli na ktorom zgustne prokuratúra, a on odkráča ako slobodný a bezúhonný človek…

        Odpověď
        • mysliš si ,že Rusko je ten ktorý by mal byť v base miesto neho?… v tých domoch mohli nájsť naozaj zaujmave informácie ,práve preto si myslim ,že ho zavreli už skôr,aby svojim youtuberským NA PRANIERI nekompromitoval verejne,ale aby to podchytila policia a riešila bez rozruchu….myslim ,že lepiť budem dosť ludom a je to aj zaujmave načasovanie pred volbami….november ,april…dovtedy sa ešte udeju veci

         Odpověď
         • Oracle 911 18.10.2018 o 18:18

          Rusko má informácie na politické špičky ako Dzurinda, a to znamená, že aby si chránil svoju kožu a vyšiel z toho minimálnym trestom, tak spieva a niečo podobné robí aj Kočner…

          Odpověď
 23. Český premiér Andrej Babiš se ve čtvrtek v Bruselu sešel s americkým miliardářem Billem Gatesem, který jedná s řadou evropských lídrů především o možnostem pomoci Africe. Spoluzakladatel firmy Microsoft se s předsedou české vlády bavil o humanitárních projektech či výdajích na chod evropských institucí. Babiš ho pozval na návštěvu Prahy na květen příštího roku, kdy v Česku pořádá konferenci mezinárodní organizace Rotary International sdružující podnikatele s dobročinnými aktivitami, jejíž je americký filantrop členem ( zednáři si říkají filantropové ). https://www.novinky.cz/domaci/486489-babis-se-sesel-s-miliardarem-billem-gatesem-a-pozval-ho-do-prahy.html

  Odpověď
  • Babiš jen plní úkoly od „bratří “ odpovídající výši jeho zasvěcení v lóži.

   Odpověď
  • xindl. To dobře víme jak Billy pomáhá v Africe. Co nejdál od něho.
   No pokud zacáluje naše projekty tak prosím…

   Odpověď
  • Stále sa kecá o pomoci Afrike. Čo sú tam nesvojprávni ľudia? My sme povinní sa o nich starať? Ako o zvieratká v ZOO? Keď svojim spôsobom života prežili doteraz a úspešne im populácia narastá, treba im ich spôsob života ponechať a nemiešať sa do nich.
   Štáty, na ktorých územiach je púšť, sú na tom ekonomicky lepšie, než tie, kde nie je. Ja viem, že tí majú ropu, ale južnejšie zasa nemajú problém s bývaním a obliekaním, stačia jednoduché domčeky, šortky, tričko, lebo nemusia kúriť, problém majú len s tým, čo budú jesť. Pri troche snahy by mohli mať sebestačné poľnohospodárstvo.

   Odpověď
   • Nedávno písali, že Francia má stále 14 kolónií z ktorých má príjmy … dávnejšie som čítal že je to okolo 5 mld evry ročne. To je proste neuveriteľné čo sa deje.

    Odpověď
    • Já zase kdesi četla, že mají z kolonií ročně 500 miliard eur, které tvoří nezanedbatelnou část ročního rozpočtu Francie.

     Odpověď
   • Jistě je v tom kus pravdy.
    No po spravedlnosti, celá Evropa se podílela nebo minimálně přihlížela jak Afriku drancujeme, tzn. spravedlnost mi velí že bychom se neměli žinírovat pomoci jim tak kde ONI potřebují. Problém projektů s účastí Billa Gatese je ten, že on rozhoduje kde oni potřebují pomoci.

    Jen abych to podtrhl, nejsme povinní jim pomoct, ale minimálně jsme spoluzodpovědní za stav jaký tam je. Přihlíželi jsme zlu nečinně až příliš dlouho. A nacpat se do všech takových úlysných plánů znamená mít minimálně nějaký vliv na to jak budou probíhat, a tedy mít možnost usměrňovat je dobrým směrem.

    Odpověď
    • Chces povedat,ze sme mali podiel z koristi z kolonii? Alebo,ze sa teraz priamo podielame na ich ekonomickom otroctve? Dohladaj si clanok tip od duj68.

     Odpověď
     • Ne nic takového jsem neřekl. Ale žijeme v globalizovaném světě a vidíme co se kde děje. No přihlížet zlu a nic nedělat je zlo. V tom je náš podíl.
      Jugoslávii jsme také nebombardovali my, ale kdybychom tomu mlčky nepřihlíželi…

      ne, jistě že bychom tomu nezabránili, ale principielně je v tom kus odpovědnosti každého.

      Odpověď
      • pro eM
       https://www.email.cz/download/k/YPPBhetx1mzr7gA2rUByKtmY0aeXTJZ2l3oMmB83No99yTKiIaHPt4b1yP-SgdSLrw3gF4I/42733592_324361811477896_6653997771458084864_n%20%282%29.mp4

       Odpověď
       • nemám přístup do tvého emailu…

        Odpověď
        • Italská novinářka se pustila do moralisty a pokrytce Macrona, který káže – buďte pohostinní, afričané jsou chudobní, nemají nic, vezměme je do Evropy. Např. Nigerie je bohatá v těžbě uranu, jedna francouzská multinacionálka Oramo, kontrolovaná z 80 % fr.státem těží 30 % uranu pro francz.jaderné elektrárny, zaměstnává i afr.děti. Přičečmžž 90% Nigerijců žije bez el.energie. Takže řešení problému není v přestěhování Afričanů do Evropy, ale umožnit jim, aby si své nerostné bohatství spravovali sami. Což Francie neudělá, že.

         Odpověď
         • „Což Francie neudělá, že.“ souhlas.
          Potřebují si tam udělat pořádek. A v tom jsem jim rád pomůžu, tam kde je to potřeba, a kde budou chtít.

          Odpověď
       • Ani ja nie.

        Odpověď
      • Oracle 911 18.10.2018 o 14:20

       Len tak, ČSR po 1948 pomáhal v oslobodzovaní a suverenizácií mnohých afrických krajín…

       Odpověď
       • A v dobách socialismu jsme pomáhali, jinak než západ. Necítím se vinen osudem Afriky, tehdy byly GP síly jinak rozloženy, soc. tábor dělal jen co mohl.

        Odpověď
        • Oracle 911 18.10.2018 o 19:02

         Dodávali sme im techniku a vychovávali kádre.

         Odpověď
      • Nasiel som to.
       http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/africke-zeme-odvadeji-francii-400-bilionu-eur-rocne

       Odpověď
   • Afrika je bohatý kontinent. Jsou tam obrovská naleziště různých surovin, včetně přírodních zdrojů, které jsou západním společenstvím neskutečně drancovány. „Pomoc“ Africe je zástěrkou, za kterou se skrývají možnosti dalších výdělků, třeba takových, jako testování léků na lidech, mimo jiné i s úmyslem jejich likvidace (lidi) a tahání peněz pro různé nadace. Pro obyvatele západních států i jakési alibi, ve smyslu: Vidíte kolik tam cpeme prostředků, jak se o ně staráme a vše je na nic. Nejjednodušší je omezit jejich porodnost, protože plodí jen bídu. Přitom nikdo neříká, že pokles porodnosti přímo souvisí se vzděláním, zaměstnanosti a růstem životní úrovně.
    Dnes, do Afriky expanduje Čína, která ji také hodlá využívat, jako zdroj své stability. Ale expanze Číny je mnohem měkčí, než západní, protože nedrancuje tolik, jako Západ a dává možnost africkým státům růst.
    To se samozřejmě Západu nelíbí, proto takoví lide, jako Gates opět otevírají otázku pomoci Africe. Jednak, chtějí podojit západní státy a také omezit vliv Číny, ale i Ruska, které se také v Africe začalo dost angažovat (sever).

    Odpověď
    • přesně. Soudit podle vysoké porodnosti (a u toho přehlížet vysokou úmrtnost) že si žijí dobře je hodnocení naruby.

     A taky souhlasím s tím hodnocením proč tam kdo jde. Jde to hezky rozdělit: Gates kvůli genocidě, Babiš kvůli surovinám.

     Odpověď
    • TauRus. Vysoka porodnost je priamo umerna zivotnej urovni. U kazdeho etnika. Zjednodusene povedane, prezijeme ak nas bude viac. Postarame sa o seba.Druha vec je, ze to nie su pracovite narody. Az budem na pc skusim dohladat sokujuci clanok o ekonomickom otroctve sucasnej Afriky.

     Odpověď
     • Pracovité národy to nejsou. Ale na druhou stranu, dokud tam nepřišel bílý člověk, pracovat nemuseli. Nehodnotím, jestli je to dobře nebo špatně. Z jejich pohledu asi lepší, protože bílý člověk jim nenabídl tvůrčí práci, ale otroctví a současně vydrancoval jejich zdroje tak, že život, na který si zvyklí během evolučního procesu, už není možný. Z objektivnějšího pohledu, možná pro ně to bude cesta, jak se dostat z úrovně živočicha na úroveň člověka, i když moc drastická. Ale kdo to v tomto světě má lehké?

      Odpověď
      • Suhlasim az na to otroctvo. Mali ho tam davno pred vstupom bieleho cloveka. Kmenove vojny Hutuov a Tutsiov su zname. Napriklad zo Severnych indianov nikdy neboli otroci. Oni radsej zomreli v boji alebo od zialu ked boli uvezneny. Afrika je nestastny kontinent a len pod spravou bielich sa rozvijala.

       Odpověď
   • Nepomáhajte Afrike, škodíte jej. Článok od p. Hindrákovej, ktorá 11 rokov života som strávila pomocou Afrike. https://kenaocimaspisovatelky.webnode.cz/l/proc-nepomahat-africe/

    Odpověď
   • Putinovec 18.10.2018 o 14:44

    Dlouhodobý plán,započatý už nejméně před 150 lety.Heslovitě-ovládnutí,zotročení kolonií,zničení kořenů tamních kmenů a jejich soběstačnosti,pravidelné vysávání na doraz,rozdělení na nefunkční celky,hospodářská pomoc vedoucí ke skokovému nárůstu populace,migrační přesun lidožroutů do Evropy,jeden z dílčích plánů na vyvolání třetí sv. války pomocí negro-žoldnéřů.Je to jako řetěz,stačí jít jen článek po článku do minulosti.

    Odpověď
    • Putinovec 18.10.2018 o 14:54

     Omlouvám se,první příspěvek po odeslání hlásil chybu a zmizel.

     Odpověď
   • Putinovec 18.10.2018 o 14:52

    Součást plánů vykonávaná už nejméně 150 let a to počítám jen rozběhnuté události.Heslovitě-ovládnutí kolonií,vykořenění zvyků tamějších kmenů,rozdělení na nekompatibilní části,ekonomické vysávání na doraz,likvidace fungujících biotopů,potravinová pomoc vedoucí ke skokovému nárůstu obyvatel,následovaná přesunem lidožroutů do Evropy,jeden z dílčích plánů na vyvolání válečného konfliktu pomocí negro-žoldáků.Jde to do minulosti jako řetěz,stačí sledovat jednotlivé články.A ve všem má prsty ta stará dobrá Anglie.

    Odpověď
 24. Jakub Ianda, ikona európskych hodnôt pristihnutý pri šírení dezinformácií:
  https://www.hlavnespravy.sk/bojovnik-proti-dezinformaciam-sef-spolku-europske-hodnoty-pristihnuty-ako-siri-dezinformacie-postavi-sa-k-tomu-nejako-jakub-janda/1554178
  No, jedno je isté. Nejako sa k tomu postaví :)

  Odpověď
  • To vypadá na plošný odpis zprofanovaného a už nefunkčního proxy-nástroje. Ta jména vyvolávají duševní kopřivku , a to znamená , že jsou už k ničemu/Janda,Halík, Pánek/. Je čas na výměnu koní…

   Odpověď
   • Oracle 911 18.10.2018 o 12:44

    Otázka je, že či bude kam tie nové kone zapriahnuť… :)

    Odpověď
 25. Jak české umělecké „elity“ zametají svoji vlastní špínu:
  http://www.ctidoma.cz/kultura/2018-10-17-michal-viewegh-se-rozvedl-s-kamaradem-je-na-antidepresivech-co-se-kolem?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  Odpověď
  • Wiewegh je stejná krevní skupina jako Hřebejk,Svěrák jun. etc. Takže obrácené přísloví “ po včelách med a po wiweghu h…o „

   Odpověď
   • A Svěrák st., Kateřina Tučková, Marek Najbrt, Václav Marhoul, Ondřej Trojan atd atd. Nebo taky: „Zůstane po nich jen smrad.“

    Odpověď
 26. Toto by som nazval dobre uchopena nahravka na smec. Dankov nepriatel je Danko sam.
  https://www.hlavnespravy.sk/chyti-sa-predseda-slovenskej-narodnej-strany-svojej-vlastnej-pasce/1553306?fbclid=IwAR3MWXuRkVNMRaae70Qqqsu7sKOGa6d89qdXrR1wTy_X8ndITiEF5eR6nXA

  Odpověď
  • Rony, ak dovolis, opat ta poznamka k URL. Skus prosim davat prec to co zacina otaznikom v danej adrese. Nemusime zivit FB.

   Odpověď
 27. Putinovec 17.10.2018 o 17:28

  Co říkáte na tuto aktivitu.Má sloužit na návrat Naší státnosti?https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Senator-Valenta-chce-vratit-do-Ceska-puvodni-goticke-korunovacni-klenoty-Psal-kvuli-tomu-Zemanovi-555753

  Odpověď
  • http://www.vodaksb.eu/diskuse/historie-dejiny/comment-page-10/#comment-167892

   Odpověď
 28. popolvár 17.10.2018 o 17:15

  Ozaj sa stretli, alebo si to len Denník N v hone na Danka vycucal z prsta?
  https://www.aktuality.sk/clanok/633326/danko-sa-tajne-stretol-s-ruskym-ministrom-diskutovali-o-zbrojnom-priemysle/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2

  Odpověď
 29. článok z 8.4 2016 ,zaujmave čitanie
  Kočner vytiahol ďalšie detaily. Aj o vražde. Na Kollára sa to sype

  ROZHOVOR Podnikateľ Marián Kočner hovorí, že vie dokázať všetky svoje tvrdenia, ktoré o Borisovi Kollárovi povedal na nedávnej tlačovej konferencii. Čaká ale na trestné oznámenie, ktoré voči nemu už avizoval Boris Kollár. V rozsiahlom rozhovore pre ParlamentnéListy.sk však o svojich obvineniach na adresu Kollára povedal viac. Prezradil taktiež, či už niekto reagoval na jeho odmenu za informáciu na Borisa Kollára a Daniela Lipšica, a vyjadril sa k obvineniam, že používa mafiánske praktiky. Vyzval zároveň na pátranie po Michalovi Hajtmanovi, bývalom spoločníkovi Borisa Kollára, o ktorom sa podľa Kočnera hovorí, že bol vylákaný do zahraničia a zabitý.
  https://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Kocner-vytiahol-dalsie-detaily-Aj-o-vrazde-Na-Kollara-sa-to-sype-266120

  Odpověď
 30. Rigoróznu prácu s názvom Verejná správa a jej charakteristické črty, obhájenú v roku 1999, vedenie Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave vo svojom archíve nenašlo.
  https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Rigoroznu-pracu-s-rovnakym-nazvom-ako-je-ta-od-Danka-univerzita-stratila-305775

  Odpověď
 31. Rezort diplomacie sa stal terčom kybernetického útoku
  Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR sa stalo terčom kybernetického útoku.
  Po rokovaní Bezpečnostnej rady SR to novinárom oznámil premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) s tým, že zatiaľ nie je možné špecifikovať, kto za útokom stojí.
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/488306-rezort-diplomacie-sa-stal-tercom-kybernetickeho-utoku/

  Odpověď
  • Oracle 911 17.10.2018 o 11:07

   Hodia to na RF alebo na Putina?

   Odpověď
   • podľa toho aký rozkaz dostane poslušný pes Lajčák

    Odpověď
    • Ale oznamil to Pellegrini, nie Lajcak, takze aj podla toho vidno, v koho gescii to vypustenie info je.

     Odpověď
     • …ano a ten je spolu s tym co je na neho priamyodkaz popularny na tomto mediu: http://newsnow.tasr.sk/video/world-here-and-now-future-of-v4/

      Odpověď
   • pravdepodobne Ruska Federacia povedal Lajčak na markíze

    Odpověď
  • Ktovie, k akým informáciám sa dostali…? Mohli by to zverejniť. Veď oni jednajú o smerovaní Slovenska, mali by sme vedieť čo robia, nesmú jednať o nás (Slovákoch), bez nás.

   Odpověď
  • Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR sa stalo terčom rozsiahleho kybernetického útoku. Po rokovaní Bezpečnostnej rady SR to novinárom oznámil premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) s tým, že zatiaľ nemožno špecifikovať, kto za útokom stojí.
   „Tento útok odhalilo Vojenské spravodajstvo (VS) v dôsledku neštandardného správania sa počítačov. Po ich hĺbkovej analýze potvrdili, že nejde o bežnú infekciu, ale o sofistikovaný škodlivý kód, ktorý umožňuje útočníkom filtráciu dát zvnútra organizácie na útočníkove servery v zahraničí,“ povedal Pellegrini.
   https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/488306-rezort-diplomacie-sa-stal-tercom-kybernetickeho-utoku/

   Odpověď
   • Citlive pocitace by a priori nemali byt ani len pripojene na akukolvek siet, toboz nie internet.

    Odpověď
    • Oracle 911 17.10.2018 o 14:36

     A nemali by používať Windows, keď tak…

     Odpověď
     • Na starych Win XP bezia napriklad bankomaty…

      Odpověď
      • Oracle 911 17.10.2018 o 15:40

       Viem…

       Odpověď
      • Nastastie v bankomatoch toho samotny operacny system moc nespravi, maximalne zobrazuje obrazky.

       Napriklad tu cast klavesnice, ktora zadava pin, vobec nevidi, ta je pripojena k samostatnemu HSM (hardware security module), ktory obhospodaruje komunikaciu medzi kartou, vydajom penazi a bankou.

       Odpověď
     • Tak to urcite „potesi“ projekt „Digitálne pracovné prostredie zamestnanca Ministerstva vnútra Slovenskej republiky“, financovany, ako inak, z Eurofondov.

      Odpověď
 32. Doporučuji ze studijních důvodů shlédnout tohle „prapodivné“ interview.
  https://video.aktualne.cz/dvtv/trestne-stihany-v-podmince-s-vystrcenym-zadkem-a-stejne-me-z/r~3e371cead07d11e8b295ac1f6b220ee8/

  Odpověď
  • Ukážka, ako hlboko Pražskí ľudia klesli. Len prečo to ukázal spol.a Veselovský si rada prečítam

   Odpověď
  • Rozumím tomu tak, že si „Velká Kádrovka“ dosadila (tím, že mu dala do kampaně jedno Téma, srozumitelné pro tamější dav) někoho dobře řiditelného a proto, aby dobře řiditelným zůstal i v budoucnu, ukázali ho hned od začátku všem jako debila (klinického, samozřejmě) a obestoupili ho Piráty a Zelenými. Standardní aplikovaná technologie (proveditelná jen v Praze, zatím), nic víc v tom nevidím.

   Odpověď
   • Vše směřuje dlouhodobě k tomu , že ODS i TOP 09 zatím separé, ale posléze spojené, budou
    „pražské“ strany. Je to součást dlouhodobé /vnější/ strategie rozdělit ČR na Prahu a zbytek.
    Dobře je to vidět u většiny voleb.
    Z Prahy se bude stávat „laboratoř“ k modelování „Pražského člověka“, propagujícího „Pražský“ pohled na svět. Záměrně tu nerozebírám konotaci vedoucí k finálnímu měkkému holokaustu.
    V tom by Praha hrála veledůležitou roli.

    Odpověď
    • Laboratoř vyplaví všechnu špínu najednou

     Odpověď
     • Myslíš koncentrace všech podpindos na jeden dvorek a následná diskreditace?

      Odpověď
 33. Francúzsky prezident Emmanuel Macron pricestuje na budúci týždeň, v piatok 26. októbra na pracovnú návštevu Slovenska. Pre TASR to potvrdila Kancelária prezidenta SR.

  Francúzskeho prezidenta prijme prezident SR Andrej Kiska v Prezidentskom paláci v Bratislave. Stretnúť by sa mal aj s premiérom Petrom Pellegrinim (Smer-SD).
  https://slovensko.hnonline.sk/1826027-francuzsky-prezident-macron-pride-na-slovensko?fbclid=IwAR1A8YPe1ay59XfB4tidbSILuH1fQYuB99lsPwv4oPiRMxhTLfNqAQums9w

  Odpověď
 34. opäť nesklamal,opať mastil mozgy….
  Prezident SR Andrej Kiska sa pred študentmi Právnickej fakulty Univerzity Komenského vyjadril, čo si myslí o súčasných prezidentských kandidátoch. Skritizoval pritom Štefana Harabina.
  „Máme niekoľko exotov, ktorí tvrdia, že Únia je zlá, a niekoľko výborných kandidátov. Mám troch favoritov. Dúfam, že sa pred prvým kolom dohodnú a podporia toho, kto bude mať najväčšiu šancu dostať sa do druhého kola, aby sme nemuseli voliť menšie zlo,“ povedal v diskusii Kiska.

  Prezident zároveň kritizoval aj sudcu Najvyššieho súdu SR a prezidentského kandidáta Štefana Harabina, podľa neho už síce nestojí na čele súdnictva, ale ešte to bude ťažké a, nanešťastie, ešte budeme počuť jeho hlas.
  https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Tri-mena-Kiska-navrhol-ako-vybrat-svojho-nastupcu-Dnes-to-nema-ziadny-zmysel-reaguje-Miklosko-305745?fbclid=IwAR2X36ohZ-iTdpOYAWtWMTkG0uHkPMreRlNzgBwwPjdNc_TOBjrSwYxFB6I

  Odpověď
  • Boja sa Harabina ako čerti kríža. Asi vedia prečo.

   Odpověď
  • Chce to zvlastny dar hluposti kritizovat niekoho, kto si za zivotnu cestu zvolil nekompromisne dodrziavanie zakona ak sam porusuje zakon. Nesiaha Harabinovi ani po clenky.

   Odpověď
  • Nečítal som ešte článok, ale tým exotom myslel Mikloška? :-)

   Odpověď
   • V tomto by som výnimočne aj dal Popradčanovi za pravdu. Pre mňa je Ferinko Mikloško bývalým parlamentným šašom.

    Odpověď
 35. No pozrime sa s kým chodí na večeru za Atantik pán Ďateľ Peter Toth:

  http://www.datel.sk/clanok/george-friedman-nemecko-je-ekonomicky-zranitena-lokalna-mocnost?fbclid=IwAR1ILfS66qaX_pBVcZL9ZlQVGs_MZQC26-Vr793xYLMjSMiaTfBHj9w1E_Q

  Odpověď
  • : )))

   Odpověď
  • George Friedman… to je ten čo sa vyjadril jasne a polopate, že USA viedli prvú, druhú svetovú aj studenú vojnu kvôli vzťahom Nemecka a Ruska. Pretože ich jednota je pre USA jedinou hrozbou a musia sa uistiť, že k takému spojeniu nedôjde!

   Odpověď
   • Ano ,dobře jsi to připomenul. Jeho známý projev z Chicaga . Zkusím najít na trubce ,je to i dnes velmi poučné.

    Odpověď
    • https://youtu.be/ablI1v9PXpI

     Odpověď
    • Tu je to aj s českými titulkami. Priznám sa, že som oči otváral nad tým čo rozprával. Ako keby to mali vidieť len vyvolený. Bez obalu, polopate, politicky „nekorektne“, na rozdiel od tých drístov od najdemokratickejších euroatlantistov.
     https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE&feature=youtu.be

     Odpověď
  • http://www.vodaksb.eu/diskuse/globalni-politika/comment-page-7/#comment-167740

   Odpověď
 36. Putinovec 16.10.2018 o 17:15

  Nemůžu si pomoct,je to snůška keců.https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mnichov-1938-meli-jsme-se-branit-Zapad-pry-mohl-pomoci-Benes-jako-politicky-ucetni-analytik-predklada-novy-pohled-na-udalosti-ktere-zlomily-Ceskoslovensko-555276

  Odpověď
 37. ,,Vedúca Odboru rozhlasového spravodajstva a aktuálnej publicistiky RTVS Petra Stano Maťašovská rezignovala zo svojej funkcie. „Generálny riaditeľ Jaroslav Rezník jej rezignáciu prijal,“ informovala hovorkyňa telerozhlasu Erika Rusnáková.“
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/488113-petra-stano-matasovska-rezignovala/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box-najcitanejsie&utm_campaign=shp_rightbox
  Skutočne nerozumiem, prečo P.S.Maťašovská vyrobila takýto dokument. V súčasnosti, keď je informačná vojna taká nebezpečná, jej muselo byť jasné, aké následky bude mať zverejnenie daného dokumentu. Redaktorom to mohla povedať slovne. A keď už chcela písomne, tak to nemala sformulovať tak blbo, ako to sformulovala.
  Hlúpa asi nebude, keď si ju vybral Rezník, ktorý sa javí zatiaľ ako veľmi kvalitný káder.
  Niečo na tom určite bude. Možno to má aj súvis s tým, že celý incident vznikol iba dva dni potom, ako odišiel z RTVS jeden z lídrov protiruskej úderky Dobšinský za svoj alkoholický exces

  Odpověď
  • Mnoho ľudí sa nevie prispôsobiť novej dobe a informačnej vojne. Možno sú to odborníci v danom fachu, ale v otázkach riadenia a sociálnych zručností asi menej. A úplne všetko Rezník zasa nezaúkoluje, ani nemôže.

   Mimochodom, presne tieto isté veci jej vytýka aj Chmelár, ktorý tvrdí, že to nebol záväzný dokument, ale návrh na ďalšiu diskusiu. Odvoláva sa pri tom na priame zdroje medzi redaktormi.

   Odpověď
   • A ešte – pre opozíciu je to z dažda pod odkvap, pretože odstúpenú Maťašovskú dočasne nahradí Vahram Chuguryan.
    Naozaj by si mali dávať bacha na to, čo si želajú ;-)

    Odpověď
 38. Kukláči prehľadávajú nehnuteľnosti, ktoré majú patriť Kočnerovi
  Policajné komando od skorých ranných hodín vykonáva domové prehliadky v nehnuteľnostiach, ktoré majú patriť podnikateľovi Mariánovi Kočnerovi. Polícia koná pravdepodne v súvislosti s prípadom vraždy Jána Kuciaka.
  Kukláči vykonávajú prehliadky v súvislosti s násilnou trestnou činnosťou. Že má ísť o prehliadky objektov patriacich Mariánovi Kočnerovi tvrdí denník N aj portál aktuality.sk.

  V ranných hodinách polícia začala s prehliadkou prvého Kočnerovho objektu v Bernolákove. Podľa informácií denníka N by prehliadky mali trvať celý utorok a polícia v rámci razie preverí až 20 rôznych nehnuteľností.

  „Dnes prebiehajú domové prehliadky viacerých priestorov u konkrétnej osoby v súvislosti s násilnou trestnou činnosťou. Viac informácií nie je možné poskytnúť,“ informovali policajti na svojej stránke.
  https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Prave-sa-deje-Kuklaci-prehladavaju-nehnutelnosti-ktore-maju-patrit-Kocnerovi-305726?fbclid=IwAR1V0Xjm1tCg76yOPXowc3OKARJ5GikmbVDsDa683l3Xd5WWfWT-9aoOXGY
  Bývalý šéf vyšetrovateľov Ivor: Alena Zsuzsová mala kontakty na mnohých politikov. Cesta preverovania bude z toho dôvodu ešte veľmi náročná
  https://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Byvaly-sef-vysetrovatelov-Ivor-Alena-Zsuzsova-mala-kontakty-na-mnohych-politikov-Cesta-preverovania-bude-z-toho-dovodu-este-velmi-narocna-305713

  Odpověď
  • Hľadá sa kompro, ktoré Kočner má na politruckú špičku?

   Odpověď
   • V kazdom pripade to ma poistene minimalne trojmo. O tom nech nikto nepochybuje. Takyto citlivy a cenny material sa navyse ani neschovava doma v supliku.

    Odpověď
 39. Toto čítajte pozorne a dobre sa okolo seba obzerajte, tu máte návod, ako spoznať fašistku!
  https://dennikn.sk/blog/1261100/preco-je-livia-fasistka/
  Dámy, ak by ste sa tam našli, nevadí, stačí ísť do nejakého pochodu na Ukrajinu, síce jeden ste práve zmeškali, ale isto budú ďalšie, a bude Vám odpustené.

  Odpověď
  • Hrozny text toho blogu, a moze byt nebezpecny, lebo aj ked je to gulas uplnych hluposti, je pisany zlozito a tvari sa ako hlbkova analyza.

   Zaujimave ale je, ze je tam debata, co na N nebyva casto a plus 90 % debatujucich s autorom prudko nesuhlasi. (v case, ked som to cital.). Tak predsa asi ani komplikovany jazyk nepomohol zakryt hlupost obsahu.

   Odpověď
   • veď to, namiesto toho aby „boli“ , sa „tvária“ a toto ľuďom so slniečkárskymi sklonmi imponuje

    Odpověď
  • výborná diskusia tam je..

   V článku prakticky ten dement Molnár prichádza k záveru, že každá matka milujúca svoje deti je „fšitka“. Denník N na seba viaže riadnu chamraď.

   Odpověď
  • To sa neda čitať.tvari sa to ako akasi poučka…na moj vkus priliš veľa krat sa tam objavuje slovo fašistka , človek čaka ,že už dočita,no text pokračuje neuveriteľne dokola o tom isto a o ničom….ten pan čo to pisal je pekne mimo : ) chuďa dievča.byť jej rodičom..pidavam na sračkomet trestne oznamenie

   Odpověď
  • Článok sa nedá čítať… čistá strata času. Zato diskusia autorovi odporúča napísaťčlánok o debilite, čo je jeho parketa a s tým sa stotožňujem.

   Odpověď
 40. Prečo bol dnes Kiska v Snine bez novinarskej kliky?…udajne novinari mali vstup zakazaný.Pri natačani Kisku pri prechadzani hovorca Krpelan Daňovi pokladal neustale otazky,aby tak znemožnil opytat sa čokolvek A .Kisku…. https://www.facebook.com/martin.dano.1976/photos/a.279665755410115/1948052695238071/?type=3&theater
  tu video : https://www.youtube.com/watch?v=bNffq7BbcsQ
  Peter Nízky – je mega podnikateľ z východu, s ktorým sa dnes v jeho luxusnom sídle – Hotel na Sninských rybníkoch – stretol Andrej Kiska. Stretnutie malo byť utajené. Peter Nízky prikázal Martina Daňa nepustiť a z hotela ho nechal vyviest…. Magnát s agrodotaciami bol iba pred mesiacom odsúdený za krivoprísažnictvo okresným súdom Bardejov. Rozhodnutie ešte nie je právoplatné. https://youtu.be/BPUltAWHX-A

  Odpověď
 41. Bugár opäť ťal do živého…on nemá pud sebazachovy??
  Mali by sme zakročiť a niektorých ruských diplomatov poslať domov, hovorí Bugár
  BRATISLAVA – Postoj v zahraničnej politike súčasnej vládnej koalície je nemenný a jednotný. Povedal to v relácii televízie TA3 V politike predseda strany Most-Híd Béla Bugár. Podľa jeho slov sú vládou schválené strategické dokumenty, ktoré jasne určujú zahranično-politické smerovanie Slovenska.

  Bugár zároveň uviedol, že nikto z koaličných partnerov zatiaľ z týchto dokumentov nevybočuje. Ako doplnil, aj ekonomické sankcie voči Ruskej federácii zo strany Európskej únie majú opodstatnenie. Bezpečnostná stratégia a tiež obranná stratégia však doteraz neboli schválené Národnou radou SR.

  „Máme schválené dokumenty, podľa ktorých sa vláda na Slovensku riadi. Nikto z týchto plánov a stanov z koaličných partnerov nevybočuje. To, že majú jednotlivci iný názor na tieto témy, je úplne bežná vec, členovia koalície majú predsa právo na odlišné pohľady. Už sme na túto tému reagovali tým, že nie je dobré vyhlasovať, že sankcie by mali byť zrušené, ani hovoriť o tom, že pán Volodin príde k nám. No nepríde, kým nepominú dôvody, ktoré viedli k týmto opatreniam,“ uviedol Bugár.

  Podľa jeho názoru by malo Slovensko ráznejšie prikročiť aj k téme otravy bývalého ruského agenta Sergeja Skripaľa vo Veľkej Británii. „Už sú nové závažné informácie o tom, ako bol tento útok vykonaný. Myslím si, že by sme mali zakročiť a niektorých ruských diplomatov poslať domov. Sú to naozaj vážne informácie a aj dokázané,“ uzavrel Bugár.
  https://www.topky.sk/cl/100535/1744751/Mali-by-sme-zakrocit-a-niektorych-ruskych-diplomatov-poslat-domov–hovori-Bugar?fbclid=IwAR3qUAVThA7CZXd4EPhC_6nab0YV-LU-b0lnsaCm7xgbQKCzMfYhRIX6IsY

  Odpověď
  • Ani pud sebezáchovy, ani rozum

   Odpověď
   • Bugár hrá o všetko. Môže sa to skončiť zle, hovorí prezident Gašparovič. Čo si myslí o Kiskovi, Chmelárovi či Mistríkovi?
    z rozhovoru:
    Niektorí si myslia, že Andrej Kiska na čele novej strany môže byť pre Slovensko riešením súčasnej zložitej politickej situácie a dokonca akýmsi „mesiášom“. Má podľa vás takýto potenciál?

    Poviem len toľko, že na Slovensku sú tak rozložené politické sily, že predstavitelia jednej filozofie dokážu založiť aj štyri strany s inými predstavami o riešeniach ich spoločných problémov. To znamená, že by bolo veľmi ťažké stať sa takýmto, ako hovoríte, spasiteľom. Ani tí, ktorí sú dnes okolo pána prezidenta a predkladajú mu svoje návrhy, nie sú jednotní. Takže si myslím, že Slovensku už nové politické strany s mnohými vnútornými frakciami nepomôžu. Už súčasné zloženie strán, keď si ho rozanalyzujeme, je také, že vo voľbách môže byť pre občanov ťažké sa rozhodnúť.

    Podpisy už vyzbieral aj Béla Bugár a so slovami ´Slovensko je pripravené na prezidenta Maďara´ sa naplno pustil do kampane. Stotožňujete sa s jeho názorom?

    S pánom Bugárom sa poznám naozaj dlho. No jeho názor, že Slovensko už prekonalo to trenie medzi Slovákmi a Maďarmi… Ja by som to na jeho mieste nepodceňoval. Je skúsený politik a mohol by byť prezidentom. No nie je celkom pravda, aj keď by som bol rád, keby bola, že ten problém tu už nie je, ako si to myslí pán Bugár. Príkladom je znemožnenie výučby v slovenskom jazyku, s ktorým sa museli potýkať deti v obciach na juhu Slovenska, takéto veci spôsobujú aj dnes napätie. A že ide kandidovať? Nakoniec sám povedal, že to robí preto, aby zachránil svoju stranu. Držím mu palce, aby to tak bolo. Ale musí si uvedomiť, že tento krok môže mať v prípade jeho neúspechu presne opačný efekt. Ide do ťažkého boja. Urobil odvážny krok. Ale treba povedať, že pre maďarskú menšinu urobil najviac.

    https://www.parlamentnelisty.sk/arena/rozhovory/Bugar-hra-o-vsetko-Moze-sa-to-skoncit-zle-hovori-prezident-Gasparovic-Co-si-mysli-o-Kiskovi-Chmelarovi-ci-Mistrikovi-305341

    Odpověď
   • Oracle 911 15.10.2018 o 21:54

    Len ego tak, ako liberáli z presvedčenia.

    Odpověď
   • ako som už skôr napísal, tuna vidíme v priamom prenose kajúceho sa podpindosníka, ktorý čaká, že ho zoberie na milosť liberálna opozícia. Bugár definitívne stavil na štátnu elitu SŠA.

    Odpověď
    • Bugár je velmi bezcharakterní politický had. Spíše než že on vsadil na neokony bych viděl silný kompromateriál, který mu ukázali a nabídli mu obojek na přiměřeně dlouhém vodítku.

     Odpověď
  • Bugára som videl v diskusii s Mistríkom. Tak si hrkútali na jednej note. Nevidel som žiadny zásadný rozdiel v názoroch, ak boli slovné prestrelky, tak samozrejme povinná jazda voči protikandidátovi. Bugár zároveň nijako extra vládu nebránil .. Odkopal sa dokonale.

   Odpověď
 42. inda Nishita ktorý minulý rok pobodal dvoch našincov dnes sud v Ba oslobodil a pustil!tak to je shit

  Odpověď
  • Link na spravu poprosim.

   Odpověď
   • čítal som o tom asi na topkách. Na základe dôkazov vyhodnotili, že to bola obrana a prvý kto zaútočil boli poškodení a obeť. Súd akurát odmietol rasistický motív útoku. Tento rozsudok je prelomový a má ďalekosiahle dopady. Sudca to jasne odôvodnil aj v rozsudku.

    Odpověď
   • https://www.hlavnespravy.sk/inda-nishita-t-oslobodili-spod-obzaloby/1551542

    Odpověď
 43. Zeman připomněl moderátorovi minulou sprostotu a začal v rozhlase zase mluvit vulgárně

  Prezident Zeman už podruhé použil ve veřejnoprávním médiu velmi vulgární slovo. Zatímco před čtyřmi lety řekl do éteru „ku*da sem, ku*da tam“ v souvislosti s ruskými aktivistkami Pussy Riot, v pondělních Dvaceti minutách Radiožurnálu označil lidi typu Viktora Koženého označil za „ekonomické zm*dy“.

  Zeman v této souvislosti poprvé odtajnil, že hodlá 28. října vyznamenat Alenu Vitáskovou za boj proti solárním baronům, investičního magnáta Pavola Krúpu za tažení proti Zdeňku Bakalovi, a bývalou novinářku a exposlankyni za ANO Janu Lorencovou, která se proslavila investigativními reportážemi o lehkých topných olejích.

  https://www.novinky.cz/domaci/486208-zeman-pripomnel-moderatorovi-minulou-sprostotu-a-zacal-v-rozhlase-zase-mluvit-vulgarne.html

  Odpověď
  • Záznam rozhovoru pro Radiožurnál https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/prezident-milos-zeman-20-minut-radiozurnalu-cesky-rozhlas-lany-jan-pokorny_1810151705_haf
   Také řekl: …..“vzpomínám na klasika, který říká: „Ti, kdo páchají největší zločiny, mluví spisovnou češtinou.“

   Odpověď
   • : )

    Odpověď
   • Opět použil termín „posranecká sněmovna“.

    Odpověď
   • „Obklopí vás trpaslíci a začnou vás kopat do kotníků. A Stanislaw Jerzy Lec (čti: jerži lec) má krásný epigram: „Nezlobte se na trpaslíky, že vám okopávají kotníky, oni výš nedosáhnou.“"

    Miloš Zeman se v první části vyjádřil o svých názorech o zrušení senátu.
    Dále pak mluvil o nízkém zájmu občanů o volby do senátu.
    Řekl, že předsedou senátu by měla být úspěšná osobnost, nikoliv někdo neznámý.

    Odpověď
    • Dále vzpomínky na listopad 1989.

     Poté mluvil o tom, jak byl nucen přečíst si Masarykova díla a ta se mu vryla do paměti.
     Pobavilo mě Zemanovo přirovnání některých internetových diskusí k „Onanii v parku“.
     Nejvíce Zemana u Masaryka oslovila věta „Rozčílení není program.“

     Vypsal jsem jen několik věcí. Dobrý rozhovor, Zeman, jako obvykle, nezklamal.

     Snad jedna otázka, zajímalo by mě, proč myslíte, že bude oceněn člověk, který byl pro to, aby Československý rozhlas vysílal proti sovětské, jak Zeman řekl, „okupaci“?

     Odpověď
  • Pokoru, ani další odvozeniny, nehledejme v žumpě.
   Protistátní kriminální živly znervózněly, tlačí je čas a začínají dělat chyby.
   Slyšel jsem kousek výslechu v autě a připomnělo mi to gestapácké časy.

   Odpověď
 44. Smer navrhuje penzijný strop pre ženy podľa počtu detí
  https://tv.pravda.sk/relacie/spravodajstvo/epizoda/174-smer-navrhuje-penzijny-strop-pre-zeny-podla-poctu-deti

  Odpověď
  • Oracle 911 15.10.2018 o 17:49

   A ten kto to z fleku odmietne je nepriateľ pracujúcich a ľudu.

   Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>