1. Myslím, že už neplatí Utvorte koridor, ale po novom je to Utvorte rojnicu.

  Dnes ju spravili poľnohospodári na traktoroch spolu s učiteľmi https://www.aktuality.sk/clanok/599640/protest-ucitelov-ministerstvo-skolstva-je-ministerstvom-natahovania-casu/ Kto bude tretí do party? ;-)

  Koordinácia jak vyšitá, furt pri tom musím myslieť na Spjaščie…

  Odpověď
  • …nech idu do Bruselu tupci!

   Odpověď
  • chcú postavenie a aj platy? Tak potom sú potrebné aj výsledky.

   Avšak čo sa týka poľnohospodárov, tam by som bol opatrný. To, že Matečná kope hrob pre seba a aj pre SNS je jasné, nemusí ich nasledovať aj SMER. Toto je chúlostivá situácia a pokiaľ vyjde najavo, že polícia celý protest znemožnila, alebo sa ho snažila rôznymi spôsobmi zastaviť alebo obmedziť, môže to mať veľmi vážne dôsledky nie pre políciu ale pre Smer. Vláda je v situácii, keď ten protest nie že musí umožniť, ale dokonca musí robiť všetko preto aby ten protest prebehol čo najhladšie. A Matečná? Tá asi nepočula vzkaz od generálneho prokurátora a robí všetko opačne.

   Odpověď
 2. Čo vy na to? Ak je to pravda, toto je koniec „slušnej“ spoločnosti. Je čas?
  Matovičová žena a jej kšefty s J&T a 18 miliónov na účte:
  http://www.idemvolit.sk/363-kauza/matovicova-zena-a-jej-ksefty-s-j-t-a-18-milionov-na-ucte

  Odpověď
  • Ktovie, či tie kšefty robí Matovičova žena, alebo ,,sa“ robia pod jej menom, keďže poslanci nemôžu podnikať…

   Odpověď
  • Oracle 911 18.6.2018 o 13:15

   Ak dobre vidím článok je ešte z 2016…

   Odpověď
   • lenže kto to vytiahol? Dostal som to dnes mailom …

    Odpověď
    • Oracle 911 18.6.2018 o 13:27

     To už stavia veci do iného svetla. A preto prvotný dojem bol správny.

     Odpověď
  • ako je tu už uvedené, informácia je stará, avšak podľa všetkého nastal ten správny čas kedy ju treba náležite ozvučiť a hneď k tomu položiť aj správne otázky.

   Inak, podľa mňa, koniec „slušnej spoločnosti“ nastal dňom podania trestného oznámenia na Fica. A to, že nastal koniec uviedli aj samotní predstavitelia v odôvodnení prečo podali to trestné oznámenie.

   Odpověď
 3. Včera bol deň otcov, a meniny mal Adolf. Najprv som si myslel, že to je vtip: spojiť deň otcov s menom najznámejšieho nacistu, ktorého meno takmer nikto nenosí.
  Potom som zistil, že deň otcov vznikol v USA a je to vlastne pohyblivý sviatok (každá tretia júnová nedeľa). Takto sa sviatok pohybuje vždy medzi 15. a 21. júnom a meniny majú: Vít, Blanka, Adolf, Vratislav, Alfréd, Valéria, Alojz.
  Tento rok to padlo na Adolfa.

  Zrovna tak isto, ako nemecký národný deň smútku padol tento rok na deň prelomenia leningradskej blokády.

  Odpověď
  • Oprava: nemecký národný deň smútku (pamätný deň) sa koná vždy predposlednú novembrovú nedeľu. Minulý rok (2017) to vyšlo na 19. novembra, čo sa zároveň križovalo so dňom začiatku operácie Urán (začiatok oslobodzovania Stalingradu). Rozprávali sme o tom v súvislosti s prípadom Kolju z Urengoja.

   Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>