1. EuroRusTomas 8.8.2019 o 23:30

  Ahoj. O5 sa vrátim k ĽsNS.

  Cieľom je pritiahnuť toto „spektrum“ k sociálnej demokracii. Ako na to?
  Osobne mám skúsenosť s komunikáciou s rôznymi typmi voličov tejto strany. Ide skôr o mladšiie spektrum nižšieho a stredného vzdelania ale nájdu sa tam aj vysokoškoláci no u nich sa skôr stretám s „progresivitou“ a „sociopatickými názormy.
  Podľa mojích info má silnú podporu medzi policajtmi či vojakmi.
  Ide o ľudí s národným cítením ale bez znalostí o riadení.
  Voličov ĽsNS charakterizuje dobyt po disciplíne, pevnom vedení resp potreba silnej Autority ktorá má veci pevne v rukách. Ide o ľudí ktorím je potreba veľa vysvetľovať a čo je v tomto dôležité, je možné s nimi viesť diskusiu. Dá sa im vysvetlit a vedia pochopiť a prijať argumenty. Po troške ustupujú zo svojích neuvážených názorov. Vidíme to aj na politike strany ako ustupujú zo svojích doterajších pozícii napr ohľadom EÚ.
  „sme za vystúpenie z takejto Eú ale najprv ju skúsime reformovať a ak to nepôjde tak exit“.
  Voliči ĽsNS sú síce národne cítiaci ale stále je to dav ktorí má nejaké naprogramované smerovanie a to nejde zmeniť len tak zo dňa na deň a môžeme vidiet ako na tom vedenie strany ĽsNS pracuje. Najprv ich museli nejak osloviť. Získať si ich. Potom riadene vypúšťali ich paru a teraz ich pomaly presmerovávajú.
  ĽsNS pôsobí na ľudí s pocitom zodpovednosti (nie však uvedomele zodpovedných) ktorí boli vo večšej miere bičovaný negatívnymi spoločenskými javmy pričom ich negatívna energia z toho všetkého bola smerovaná proti vláde, konkrétne proti SmeruSD. Sydróm „lebo Fico“ je tam silný a tak sa niet čo diviť že Kotleba „podporil“ Kisku. Ale bolo to naozaj proti SmeruSD? V tej situácii možno nie. Nakoniec Kiska je dnes kameň na krku liberálov.
  Voliči niečo čakali a ak by to nedostali … . A tak Kotleba musel dostáť vtedajšie názory.
  Posledne už ale Kotleba nepodporil Čaputovú a naznačil, že by uprednostnil Šefčoviča. Otvorená podpora bola však nereálna. Voliči ĽsNS dodnes niesú pripravený na spoluprácu s inými. Aj keď sa už otvárajú nejakým takým možnostiam.
  Lenže otvorená spolupráca s ĽsNS je nateraz nerálna. Dôvodov je viac. Hlavne je problém v slniečkovom (v zmysle porchnom) charaktere väčšiny ich voličov ktorí pozerajú na to kto ako hlasuje ale už nie na to prečo, za akých podmienok, okolností to bolo. Sú hluchý k výrokom ako: „musíme hlasovať za aby sme prejavili jednotu“
  „Sankcie nepomáhajú“ „škodia nám“ …
  Nechápu to lebo nerozumejú globálnej politike.
  Tak sú proti ale hlasujú za?
  Zjavne aj borci z IV majú v tomto problém a tak hovoria o faloši kde vraj Smeráci navonok hovoria tak, ale v praxi spravia inak. Je to povrchný pohľad na vec nezohľadňujúc objektívnu realitu a relativitu.
  Vidia v tom rozpor ktorí tam nieje.
  Politické, diplomatické, ekonomické, …, následky moc nezvažujú.
  Dlhodobé cieľe, plány nemajú a nepoznajú stratégiu a taktiky protivníka a preto nechápu ako niekto môže byt za dobré vzťahy s Ruskom (v ich ponímaní proRuský) ale zároveň podporiť sankcie. „Prečo takého potom príjmu v Rusku na takej úrovni?“
  Nechápu. Nevidia že my sme hlas Ruska v Európe ktorí je počuť. Orbán je agent Kremľa, Salviny či Kotleba tiež.
  Ale povedzte o silne proEurópskom SmereSD. Nieje ProEurópsky ako ProEurópsky.

  Výsledkom protiEurópskej + proRuskej rétoriky ĽsNS je nahrávanie liberálom na konšpirácie o agentoch Kremľa rozvracajúcich EÚ. Preto Beňová pracuje správne vzhľadom na politiku SmeruSD a jej vyjadrenia k ĽsNS sú preto správne. Keď som ju už spomenul, musím povedať že podľa mňa pracuje dobre, v záujme strany SmerSD a Slovenska. Nenašiel som nič jednoznačné proti nej. Buď je majstriňa klamu alebo platí predošlé konstatovanie.

  Pozrime sa na to, ako nejeden mainstreemovývčlánok spájal ĽsNS s Ruskom. Hľadali finančné prepojenia a podobne aby mali niečo na podporu svojích hlúpostí o Rusku. Je to vzduchoprázdná absurdita ktorú potrebovali nejak podporiť. Aj im to celkom išlo až kým sa MZV RF nevyjadrilo k ĽsNS.
  A to stanovisko je vážny problém ak chceme budovat vzťahy s Ruskom, rozvíjať ekonomickú spoluprácu a tak oslabiť západ. Ak to chceme realizovať za otvorenej účasti ĽsNS, tak je to vážny problém nielen preto, pričom bez ich účasti to je nereálne. Preto je aktuálna forma podpory z opozície nateraz ideálna ale do kedy to tak môže fungovat?
  vzhľadom na názorové postoje voličov ĽsNS sa niečomu proste nedalo vyhnúť a tak je otázka, čo s voličským potenciálom ktorí pôsobí okrem prospechu aj zjavnú deštrukciu v radoch národovcov?

  Potrebujeme pracovať jednak na vzdelaní tíchto ľudí ale aj na akejsi očiste resp transformácii ĽsNS.
  Potrebujem ĽsNS ktorá bude menej ĽsNS.
  Aj ľudia si to zjavne žiadajú. Uhríkové zvolenie do EP je jasný signál o potrebe zmien v strane. Kotleba už svoju úlohu naplnil a vyčerpal svoj potenciál. Pánom človeka by mal byť on sám. Niekto sa rád háda či bol Ježiš Boh alebo Človek. Ja tvrdím že ak bol Boh na zemi medzi ľuďmi, tak bol človek. Ak je človek božie dieťa, potom bol Boh. Boh je predsa otcom ľudí a tak sme všetci Bohovia a nepotrebujeme autoritu ktorá nás bude riadiť. Potrebujem hierarchiu s vodcom v čele. Ale pán a vodca musí byť každý sám, aby nemohol mať iných pánov okrem seba ktorím by sa klaňal, aby ctil svojho otca (Boha) i matku (zem) a konal uvedomele v prospech seba i svojej rodiny. Preto je potrebná zmena aj v ĽsNS. Kotleba s aurou silnéjho vodcu bol prospešný len po určitú dobu. Dával ľuďom silu v case ich slabosti. Teraz sa však staviame na nohy a potrebujeme niekoho, koho osobnosť nebude tak dominantná, kto bude ľudí viesť k samostatnosti a nielen slepému následovaniu ale k uvedomelej činnosti a Uhrík je taká osobnosť.
  Ľudia v tejto fáze potrebujú inú energiu ktorú cítia z Uhríka a tak ho poslali z konca na špičku kandidátky.
  Práve tu je možnosť nejak transformovať ĽsNS.
  Možno časom príde zmena vo vedení strany. S posunom vo vedomí sympatizantov ĽsNS vzniká potreba posunúť stranu a možnože by sa Kotleba mal stiahnuť v záujme strany i záujme svojho mena. Myslím si že tento potenciál ktorí vytvoril, tak či onak bude využitý v prospech Slovenska a stane sa súcasťou soc demokracie. Otázka je, ako to bude?

  Odpověď
  • Pokiaľ bude mať v agende Tisa a protiSNP agendu, nech zabudnú že sa stanú normálnou pronárodnou stranou. Nepochodia ani doma, ani v zahraničí – ani v Bruseli, ani v Rusku. Zostanú v izolácii. Proste ak aj majú v niečom pravdu, národ na to nie je pripravení a potrvá to desiatky rokov na zmenu infopoľa od momentu, kedy vôbec začne v mainstreame nejaká aspoň odborná diskusia … čo ani nezačalo a ani nehrozí. Ak vôbec niekedy. Takže buď LSNS od základov zmení prístup, alebo zostanú tam kde sú, izolovaní so svojim limitovaným voličským potenciálom. S Kotlebom na špici či bez.

   Odpověď
   • No mňa najviac desí to prepojenie cirkvy :) ale fakt je ze potenciál tu je a popritom je tu aj ta hlúposť! Časi sa menia, jednoduché akú cestu si zvolís, horší je dopad :) ahoj a budme silní a zdraví.

    Odpověď
   • Ja by som možno skôr povedal,
    že naopak – v Tisovi je velký politicko-národný potenciál podobne, ako aj v SNP.
    To by sa mali postupne aj Rusi od nás učiť, namiesto paušalizácie, keď je kontraproduktívna..

    Treba jednoDucho rozobrať, čo urobil Tiso dobre, kde boli chyby,
    prečo, či by sme to v jeho v podstate nemožnej situácii
    a s jeho informáciami dokázali celé zvládnuť, urobiť, uriadiť lepšie ako on,
    atď. a pod. (Viď aj aktuálne posledná časť KSB.)

    Podobne prehodnotiť znova aj SNP,
    ako sa dostávame stále k ďalším a ďalším,
    kedysi interným informaciám ohľadom jeho priebehu.
    Ostatne to isté sa týka Husáka, Dubčeka atď..

    Ale začať sa Proces kľudne môže Tisom.
    Pre ĽSNS je to veĺká príležitosť
    aj voči vlastným voličom,
    i vytĺcť z danej témy obrovský politický, i koaličný potenciál
    v objektívne pozitívnom zmysle.
    Pri snahe o objektivitu.
    Podstatou je to taak jednoduché.. pri dostatoćnom chápaní procesov,
    alebo i len zdravom sedliackom rozume
    (kedy, čo a ako zasadiť, že by to vtedy vyrástlo, keď má a nie v zime..)

    Vytrú proste naživo liberonacistom oči v priamom prenose.
    Tak by mohol aj Kotleba zostať vo vedení
    a spolu s Uhríkom (ako Fico s Pelegrínim)
    trebárs aj ako tandem, alebo proste vytvoriť poradný zbor
    s predsedom a hovorcom..

    Možností efektívneho a celkovo konštruktívneho
    riešenia situácie je pri dostatoćnom chápaní veĺa.
    Stačí si vybrať.
    Podrobnosti rozhodovania uź majú oni.
    Len nepanikáriť, zbytočne neprovokovať a nenechať sa vyprovokovať..
    hlavne na tie ich známe „klukoviny“ (kamasztempó) :)

    Odpověď
    • Očistiť Tisa a prehodnotiť SNP – pamäť zostáva. Aj pozícia Ruska bude vždy v tomto jednoznačná – vďaka za to. Fico a ani nikto zo Smeru nikdy nebudú spolupracovať s politikmi, ktorí budú v tieni vojnového Slovenského štátu, to treba pochopiť.

     Odpověď
     • popolvár 9.8.2019 o 19:59

      To je taká argumentácia, ako Putin a jeho ľudia nikdy nebudú spolupracovať s politikmi v tieni pooktóbrových tzv. Stalinských čistiek vzniknuvšieho ZSSR…
      Tak, ako treba kroky a činy i ich absenciu Stalina posudzovať v kontexte doby a jeho možností, to isté je treba aj u Tisa.
      Rusi a ich historici aj analytici by tiež mali prehodnotiť svoje paušálne vyjadrenia a posudzovanie na adresu Slovenského štátu a posudzovať to v kontexte doby a reálnej suverenity toho-ktorého štátu.
      „Hoď prvý kameňom, kto si bez viny!“ – zabudli už na vpád vojsk Varšavskej zmluvy do ČSSR v 1968-om?

      Odpověď
      • Tisa môžu analyzovať historici, to je ich úloha, ale obhajoba Tisa a Slovenského štátu politickou stranou – a o to tu išlo – dnes je neprijateľná, vždy bude takáto strana izolovaná. Súčasne takáto strana nahráva tým, ktorí marginalizujú Slovensko ako štát a národné cítenie. Dávať do rovnítka vojnový slovenský štát a 1968 a „stalinské“ čistky – to je zvláštne z hľadiska vedomostí, ktoré už máme. Rusi nebudú určite nič prehodnocovať – na cintorínoch je ich tu pochovaných dosť. A vnímam aj to, že povinnosť prehodnocovať svoje názory majú tí, ktorí majú určité výhrady k tomu obdobiu.

       Odpověď
       • > Tisa môžu analyzovať historici, to je ich úloha, ale obhajoba Tisa a Slovenského štátu politickou stranou – a o to tu išlo – dnes je neprijateľná

        Myslím si, že ide o správny argument.
        Veda v normálnej spoločnosti by mala analyzovať a skúmať bez predsudkov všetko, kľudne aj mágiu.
        A až následne by sa mali zistené veci objavovať aj v politike.

        Odpověď
    • Ľudo, prehodnotiť SNP? Čo tým myslíš? Hlavná myšlienka a zmysel SNP je predsa jasná…

     Odpověď
     • Zmysel bol pre našu malú krajinu rovnaký ako aj zmysel pôsobenia Tisa – prežitie krajiny pri vlnách valiacich sa najprv zo západu a po otočení z východu. To, že tu dnes sme je dôkazom, že oba manévre sme zvládli, hoci v stabilizovanej situácii si budeme môcť dovoliť aj nuansovanejšie pohľady na oba tieto momenty.

      Odpověď
      • Tým skôr nevidím dôvod, prečo by sa malo na SNP niečo prehodnocovať. Tiso urobil najväčšiu chybu v tom, že si zachoval svoj postoj až do konca. To potom evokuje myšlienku, že to nerobil len pre prežitie Slovákov (nemanévroval medzi mocnosťami), ale Hitlerovi zrejme veril. Opačným príkladom bol Mannerheim.

       Odpověď
       • Ťažko povedať.
        Možno nemal dosť odvahy, možno bol viac pod vplyvom určitej ideológie, možno nechcel viac zvyšovať napätie, možno mal na veci nulový vplyv a preto sa radšej o nič nepokúšal.
        Myslím si, že už nikto nikdy nezistí, čo sa mu presne honilo hlavou.
        Na základe hodnotenia pomocou metodológie KSB a DVTR, vieme len to, že Tiso bol sluhom biblického projektu globalizácie a odporcom boľševizmu, ktorému zrejme nechápal.
        Lenže kto tomu mal rozumieť, keď to zvonku vypadalo tak strašidelne, ako aj následne národný socializmus?
        Preto v súvislosti s tým obdobím a Tisom pozor na rôzne „okná“ Overtona, ktoré sa tu istotne niekto snaží, alebo bude snažiť v bližšej budúcnosti otvárať.
        A pozor aj na rôznych agentov a užitočných aktívnych idiotov (ktorí tu pozorne sledujú situáciu a v danom momente vstupujú do info-poľa a riadenia procesov), ktorých sa vždy nájde dosť, ako aj tých, ktorí im naivne a bez kritického uvažovania uveria a otvoria dvere.
        Mimochodom, beží tu proces legalizácie ĽSNS (k čomu potrebujú do určitej miery zlegalizovať aj obdobie 1. SR), o čom som tu už písal dávnejšie v súvislosti s tým „hraným“ súdom s ĽSNS o jej rozpustení, vďaka ktorému dostali slušný argument do ruky v zmysle – tak vidíte, my nie sme fašisti.
        Lenže, čo je to v skutočnosti fašizmus, tak to sa na tom súde z pochopiteľných dôvodov nerozoberalo, pretože by sa potom prišlo na to, že vlastne všetky súčasné politické strany v západnej civilizácii Biblie, sú prakticky viac či menej fašistické, ako aj celá táto (pseudo) občianska demokracia.

        Odpověď
       • také vidím v rozpoutané diskusi okolo /osoby/ Tisa vstupní etapu k historické revizi
        SNP /procesu/, který velmi kazí určitým řídícím kruhům obrázek válečné historie Slovenska. Podle hesla „kdo ovládá minulost…“ SNP je velmi silný historický svorník vazby na SSSR resp. dnešní RF. Tak jako se útočí na české straně na roli Rudé armády při osvobození protektorátu od nacistů / stejně silný historický svorník/, totéž v jiné gardu běží na Slovensku . Hlavní cíl v obou případech – polistopadová generace.

        Odpověď
       • Tiso si možno naivne myslel, že cez Hitlera sa bude dať kresťanstvo oslobodiť od nadvlády judaistov, ktorých zrejme nemal moc v láske ako katolík (sion náckov nemôže mať rád žiaden normálny človek, to je pravda – lenže to nestačí a je nutné túto otázku viac chápať do hĺbky, a tiež v nej viac rozlišovať).
        Lenže najskôr už nechápal (ale existuje aj opačný variant), že kresťanstvo sa nedá skutočne oslobodiť bez konkrétneho pomenovania cirkevných bludov a lží spísaných v Biblii, na ktorých stojí súčasné pseudo-kresťanstvo.

        Odpověď
   • EuroRusTomas 10.8.2019 o 17:23

    To o SNP som mal v príspevku čo mi zmazali na HS.
    Hlavne ten názov by som …. .
    Bez ohľadu na to že Majo viedol svoj ľud dobre, nechcem byť Kotlebovec.
    Kotlebove Meno patrí do učebníc Dejepisu, len neviem či je to vhodné v názve Strany. Ak to niekedy v minulosti bolo na niečo vhodné, tak dnes to už neplatí.
    Okrem toho sú s ním spojené rôzne diskutabilné záležitosti a témy ktoré si zjavne vyžadujú diskusiu a prípadné prehodnotenie minulosti, ale dovtedy je potrebné hrať podľa pravidiel. No a Tisa sme si Obesili, tak sa teraz nečudujme. Keby bol trest smrti i Mečiar by vysel. A Fico prežil len tak tak…

    Z jednej strany ma Ruské MZV naštvalo že Tisa možno mohli vynechať. Ale z druhej chápem okolnosti.

    Ak ide o Tisa, tu by som neustupoval ale zatiaľ by som toho z pozície ĽsNS moc nerýpal pretožo i keby to na Ruskom MZV povedzme zámerne prehnali aby poškodili naše vzťahy s Ruskom, tak by sme si iba nabehli. Presne ako si nabehli Kotlebovci.
    Skôr by som na ich mieste ustúpil ohľadom SNP a na Tisa príde reč časom. Zatial je potrebné rešpektovať pravidlá hry a v rámci nich vešáme vlastencov. Preto ak má ĽsNS využiť svoj potenciál budú musieť spraviť nejaké ústupky.
    Čo sa tíka EÚ, tam to ide dobre.

    Treba zabrať a preto bez ohľadu na to, aké máme argumenty pre svoj názor na SNP, v politike platia nejaké pravidlá a tie nám umožňujú využívať pozitíva SNP bez toho, aby sa vyoutovali.

    A čo je zaujímavé je to, že pár dní po tom čo som začal rozvíjať myšlienky ohľadom ĽsNS a pustil som von prvé rozbory a možnosti ako by ĽsNS mohla vymenévrovať…
    „upratať“ Kotlebu tak aby na seba stiahol negatívne bremeno strany pričom by takto mohol ďalej držať jasný a pevný názor za ktorím si treba stáť. V tomto kontexte by mohol vysvetľovať že v politike to niekedy znamená hlasovať za sakcie aj keď ste proti, aby popri ekonomicko-sociálnom tlaku o vás nemohli hovoriť že ste Ruský agent a takto rozbíjate jednotu EÚ lebo by to poškodilo nie vaše preferencie ale celé Slovensko.
    a preto som prevzal zodpovednosť za politické chyby ktorím sme sa pri budovaní národnej strany nedalo vyhnúť pretože by nás ľudia nepodporili. Ak by sme nemali podporu neboli by sme tam a tam a nepričinili by sme sa o to to… Preto som z vedenia strany odišiel aby … atď..

    Moc som neveril, nie tomu že by to nefungovalo ale tomu že by bol záujem keby len niečo z toho realizovať. Ale o pár dní som teraz nedávno zachytil info o tom, ako sa Uhrík ospravedlňoval za svoje vyjadrenia z minulosti.

    „Milan Uhrík sa ospravedlnil listom, ktorý šéf Múzea Slovenského národného povstania (SNP) Stanislav Mičev zverejnil na sociálnej sieti Facebook.“

    Hmmm….

    Odpověď
    • Témy Tiso a 1. SR sú integrálnou súčasťou ĽSNS, pretože tým, ktorí túto stranu zo zákulisia vytvorili a riadia, to tak vyhovuje, ale dnes sa snažia tejto strane trochu obrúsiť tie jej kontroverzné hrany (ktoré sami na začiatku vytvorili), aby bola pre verejnosť viac stráviteľnejšia.
     Potom aby aj SMER mal ľahšie vysvetľovanie pred svojimi voličmi v prípade, že bude musieť pribrať ĽSNS do vládnej koalície.
     Zákulisie nás zase nekompromisne tlačí aj so svojou, v skutočnosti proti-ľudskou agendou tam, kam presne potrebuje, pričom nám moc nedáva na výber, pretože bez určitej legalizácie ĽSNS to asi fakt v dnešných mizerných politických podmienkach a pri dnešnom stave obyvateľstva SR nepôjde.
     Zdá sa, že oni zase plus-mínus dosiahnú to svoje, tak ako vždycky.
     To znamená, že „zabúdaš“ na najdôležitejší fakt, a síce, že ĽSNS aj Kotleba sú zákulisné projekty, na ktorých sa dlhšie systematicky pracovalo, čím sa tvoja snaha pre mňa stáva značne neúprimná.
     Až keď sa človek pozrie na tieto veci v tomto kontexte, tak mu hneď všetko začne do seba zapadať (bez toho, aby si musel veci vykladať na ružovo).
     Aj prečo ĽSNS a Kotleba urobili v minulosti, alebo robia dnes to a to, a práve tak a tak, a nie iné veci a iným spôsobom (napr. prečo Kotleba v minulosti nepodporil pred prezidentskými voľbami na Slovensku Fica ale práve Kisku – lebo ten mal byť jedným z katov liberálov a liberalizmu na Slovensku a navyše, zdá sa, že i obetným baránkom – či to Kotleba spravil na niečiu radu, alebo preto, že si naozaj myslel, že Kiska bude lepším p-rezidentom než „zlosyn“ Fico, to neviem).
     Kotlebovi dlhšiu dobu systematicky vytvárali obraz mučeníka „Ficovho“ režimu (podobne ako Harabinovi), ale bystrejší si uvedomujú, z akého „košiara“ v skutočnosti pochádza.
     Čo sa týka ĽSNS, tak tá si najprv musela svojou systematickou nekonštruktívnou až fanatickou kritikou tradičných politických strán, predovšetkým SMERU a Fica, získať podporu ľudí, ktorí fičia na idei „lebo SMER a Fico“, lenže teraz budú musieť pre dobro Slovenska nejakým nenápadným spôsobom svojim stúpencom postupne vysvetľovať, že prečo sú SMER a Fico lepšími než napr. Truban, Kiska alebo Sulík (podobné závery ide vypozorovať aj pri sledovaní postupného vývoja napr. Daňa).
     Čo je síce dobre a to platí i v opačnom garde, a síce, že je treba u sympatizantov SMERu trochu zlegalizovať aj ĽSNS, avšak pozor na nebezpečné „okná Overtona“.
     Téma Tiso a 1. SR je jednak „udička“ pre tú časť elektorátu, ktorá na to dobre počúva; potom sa cez ňu dá nenápadne pretláčať a fixovať biblický davo-“elitarizmus“ na Slovensku (ďalej, šíriť proti-boľševický a proti-židovský názor s ohľadom na pravdepodobnú oficiálnu revíziu a rehabilitáciu boľševizmu a Stalina v Rusku, a s ohľadom na možný scenár finálneho holokaustu vo svete – podobné nálady sa v našom obyvateľstve kultivovali aj v období 1. SR); vďaka tejto téme ĽSNS vypadá extrémisticky, čo jej umožňuje ohlasovať rôzne „kacírske“ témy, ktoré si nemôžu dovoliť na plné ústa ozvučiť štandardné politické strany; a je to do istej miery aj taká poistka vlastníkov ĽSNS, aby tá neoplývala až prílišnou čistotou.
     Ale som za to, aby sa touto historickou otázkou (resp. súčasťou našich dejín) seriózne, bez predsudkov a ideologického skresľovania zaoberali naši historici (ale nie „hysterici“).
     Na ĽSNS sa dá síce nazerať aj z pozitívneho/pozitívnejšieho hľadiska, ale ja vychádzam zo skutočnosti, že doposiaľ žijeme v davo-“elitárnej“ spoločnosti (ktorá pozostáva z davu a „elity“), v ktorej prakticky žiadna politická strana nevzniká náhodne, ani sa neriadi sama; ani nevzniká preto, aby skutočne pracovala pre blaho ľudí, ale aby primárne, či už priamo alebo nepriamo slúžila „elite“ na zachovaní kontinuity jej moci.

     Odpověď
     • Do tohto procesu „opracovania hrán“ ĽSNS môže patriť aj určité stiahnutie Kotlebu z čela ĽSNS.

      Odpověď
    • Inak, nejako som nepochopil, že čo tu presne po ľuďoch chceš.
     Aby pomáhali zmeniť ĽSNS?
     A ako presne?
     A nerobia tu (a predpokladám, že aj na iných weboch, ako to robím už roky napr. aj ja) tak už dávno, hoci nepriamo?
     Čo ešte viac môžu pre to spraviť?
     Určite poznáš to porekadlo o koňovi a vode, ktoré konštatuje, že keď kôň nie je smädný, tak ho ani štyridsať chlapov nedonúti napiť sa (zo „studnice pravdy“).
     Takže, čo keby sa najprv ĽSNS zmenila sama a tým zmenila aj svojich stúpencov?
     Vedia verejní predstavitelia ĽSNS o existencii KSB, DVTR a o tomto diskusnom webe.
     Ja si myslím, že niektorí veľmi dobre vedia.
     Skôr mám dojem, že sa tu buď snažíš nenápadne propagovať ĽSNS, alebo dopredu ohlásiť hrubý scenár, že čo niekto s ĽSNS chystá v najbližšej dobe previesť, alebo oboje.
     Takže vďaka za info.
     Podľa mňa už je načase, aby ĽSNS prešla od „lebo Fico“ fanatizmu, ktorým sa snažila v prvej fáze loviť svojich stúpencov, k druhej fáze – k reálnej politike.

     Odpověď
     • každá politická strana by měla velmi přesně vědět , co s těmi – v případě LSNS 10-12% – hlasy po volbách provede . Bohužel , a není to jen případ LSNS , většina u těch procent končí / procenta = peníze do kasy a kapes smetánky strany /. Nechápou získaná procenta jako nutný předpoklad realizace práce pro voliče, tedy začátek, ale jako dosažený cíl a zabezpečení žrádla na celé volební období. A potvrzují tim, jak spolehlivě plní pro své tvůrce a pastýře roli nástroje na 3.prioritě. Čest výjimkám, a doufejme že u nadcházejících voleb četným….

      Odpověď
     • EuroRusTomas 11.8.2019 o 17:29

      V podstate si to všetko vystihol.

      Ide o to, že ak porozumieme prebiehajúcim procesom a čím hlbšie prenikneme do ich podstaty, tým efektívnejšie môžeme vstupovať do ich riadenia v záume seba i ostatných.
      Síce nemôžeme prinútiť koňa piť, no môžeme ho priviesť k napájadlu a nechať ho aby sa sám napil. Dať mu možnosť. I psa vždy nechám aby sa najprv priplížil on ku mne, neprekračujem úctivú vzdialenosť a o čo je človek viac?

      Ak som správne pochopil tak ĽsNS sa tu pestovala pre pôvodný scenár GP na prestavbu Európy. Lenže ten sa zmenil a Európu treba stabilizovať a preto okrem iného treba vyriešiť čo ďalej s ĽsNS.
      A to že teraz musia riešiť o tento problém viac keď už ani na realizáciu pôvodného plánu nemá GP kádre a tie ktoré má nieže sú po dátume spotreby ale sú na hrane životnosti, to znamená že GP prichádza o svoje riadenie a rovnako tak sa hrá o riadenie ĽsNS a GP už zjevne praceju na procese „obrúsenia hrán“. Uhríka predsa nedokopali k tomu ospravedlneniu šéfovi múzea SNP iba tak. Ten proces zjavne beží a niekto ho riadi.
      Ale zasuhujú do toho aj iné sily.

      Takže tá otázka je aktuálna.
      Čím lepšie, hlpšie, rôznoredejšie rozbory prebiehajúcich procesov budú k dispozícii, tým efektívnejšia bude naša činnosť. A keď to budú vidieť aj … , keď budú mať možnosť, napijú sa ak budú chcieť.
      Ak nie, no čo už…

      Odpověď
  • mňa len prekvapuje to prepojenie IV, ake tam museli byť dohody o podpore LSNS a predvolebnej masáži poslucháčov IV. Cca mesiac pred voľbami zacal Hudo kopať hlavne do Kollarovcov(každú reláciu). Mne to bolo veľmi divne, ale potom mi to zaklapalo…

   Odpověď
   • Tieto relácie sú pre „biorobotov“ od IV cez SV po Takže Tak. Ale však kazdy/i si nájde tu svoju cestu. A je to dosť dobrý podklad pre ďalšie budovanie, ak sa človek nezacikli, má potenciál budovať na sebe. Zem a Vek som dlho „nekontroloval“ napríklad ja som sa tu dostal cez afinabul. A teraz bloger stráca návštevnosť, prečo? Lebo ľudia by sa nemali zaciklovat! Potrebujú ísť. Preto teraz prispievam k diskusii tam kde mi odpovedia možno a možno nie na moje otázky. VM je minimum k pochopeniu, horšie je to s človekom :)

    Odpověď
    • afinabul 6.9.2019 o 10:05

     AD: „A teraz bloger stráca návštevnosť, prečo? Lebo ľudia by sa nemali zaciklovat!“
     Zrejme si stratil súdnosť, pretože celkovo to bola rubrika huMOR, návštevnosť klesla, pretože vzniklo množstvo tzv „Ruské hoaxové stránky“. Že mám aj občas voľno za to treba dať vďaku aj ľuďom čo sa zobudili. blog afinabul vznikol roku 2008, keď bola vojna 888 a zvedavca vypli. O pánovi Stworvi bude raz aj zmienka v CR a SR republikovej wiki. To čo je dnes tu kedys nebolo. Viac očí viac vidí a jedno môže spinkať.

     Odpověď
  • Inak dodobrý príspevok ToMáš :)

   Odpověď
 2. Časostroj 8.8.2019 o 23:18

  A libtardi pília a pília ten konár, do volieb hádam švacnú na zem.
  https://www.infovojna.sk/article/ciganikova-zo-sas-poburila-rodicov-deti-ktore-zomreli-vinou-lekarov-na-socialnej-sieti-zverejnila-necitlivy-status

  Odpověď
 3. Má to byť bomba. Dnes bude na Slobodnom vysielači v mimoriadnej relácii P. Toth, hlavný svedok v prípade Kočner.
  ,,…lebo som na dnes vybavil exkluzívneho hosťa. Petra Totha… ktorý je hlavným svedkom v kauze Kocber. Ukrýva sa na utajenom mieste lebo mu ide o život. Svedčí proti Kocnerovi. No a chce hovoriť. Cez naše rádio práve dnes. …“ O 20:30 hod.

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2019/08/08/specialni-upozorneni-pro-slovenske-ctenare-kosy-ale-vlastne-i-pro-ceske/

  Odpověď
  • Dávam link na dnešnú reláciu. Zdravím včetkých.https://slobodnyvysielac.sk/relacia/inforovnovaha-15/

   Odpověď
   • Preklep … všetkých.

    Odpověď
  • minulý týždeň bol na Info vojne Dobré ráno z Adrianom
   v piatok 2.8.2019

   Odpověď
  • Ten Peter Tóth, ktorý bol v 1995 „novinárom“ v Novom Čase a bol s takými ako Hryc + celá vtedajšia opozíCIA hlavným Mečiarobijcom, ktorý mal vraj „uniesť“spolu s Lexom mladého Kováča (obyčajný gauner a podvodník spolu s Kočnerom, len ten je na rozdiel od Kočnera vďaka Kukanovi, bývalému „komunistovi“, pekne uprataný v diplomatických službách, nie v base). Ten Peter Tóth, ktorý bol v tých rokoch, keď bol Vladimír Mečiar premiérom, členom paralelnej!!! SIS-ky pod vedením Pittnera. Toho Pittnera, ktorý bol povýšený na generála za to, že ako minister vnútra nič neurobil, keď vyšetrovateľ „omylom“!!! skartoval spis o podvode Technopol (Kočner s Kováčom na hulváta skasírovali cca 40 miliónov korún od PZO Technopol za dodanie textilu, ktorý samozrejme nedodali. Hovorilo sa tomu fakturanti, fungovalo tak mafiánske podsvetie v začiatkoch). Tá paralelná tajná služba bola vraj zložená z „nadšencov a dobrovoľníkov“, ktorí zadarmo!!! chceli brániť Slovensko proti Mečiarovi( toto sú verejné priznania samotného Tótha). Vážení, viete si predstaviť, že čo to znaméná, keď popri riadnej tajnej službe je v štáte ešte aj paralelná??? Kto jej skutočne šéfoval, komu slúžili zozbierané informácie???
   Ten Peter Tóth teraz skučí a chce ochranu štátu!!!, ktorý všetkými silami pomáhal rozvracať v úplných začiatkoch a základoch…to je fakt „exkluzívny“ hosť, priam zbožštená čistota…

   Odpověď
   • Počuvala som ho u Adriana v dopoludni a neverim mu ani slovo.Suhlasim s tebou….vsetko je to o tom,aby sme nadobudli dojem,ze on je ten co je teraz pranierovany.Už len to protimečiarovske naladenie hovori za všetko…

    Odpověď
    • Tóth podľa mna kontraverzuje cely príbeh, co výmyslom dáva punc dvôveryhodnosti

     Odpověď
   • el-sabí 9.8.2019 o 10:16

    graul ,
    absolútne s Tebou súhlasím.
    Čo priezvisko ,to gauner / možno si položiť maximálne otázku ,ktorý z týchto gaunerov poslúži dobrej veci v dnešnej dobe /
    v 90. rokoch proamerická opozícia rada vykrikovala ,Lexova SIS .takže aká tu bola ešte “ iná “ SIS ?
    Z filmu Tri dni kondora ,
    čo ak je v CIA ešte iná CIA ….
    By som poprosil diskutujúcich ,aby citlivejšie pristupovali k rôznym “ bombám “ na rôznych vysielačoch .aj k tým dvom hulvátom ,ktorý idú akože po PENTE ,na nejakom vysielači sú pečení,varení .
    aby neboli vyrábaní z bývalých gaunerov dnešní “ hrdinovia “ . Nie sme v diskusii na sme.sk ,alebo pravda .sk či podobných dezinformačných portáloch .

    Odpověď
    • Tak, tak. A niektorí fakt frčia s otvorenou pusou nad výplodmi Lichtner & Huďo + Daňo (ten, keď hovorí o daňových podvodoch, tak to je už fakt „do nebe volajíci“)
     Forischa som nikdy nepočul, stačilo mi prečítať ten status plný kulantných výrazov na Rostasa a spísaný paškvil pod honosným označením trestné oznámenie na Pentu a mal som dosť. SV a IV je jasný projekt pod záštitou zas len kruhov spoza hraníc (určite to nie je z Kremľa, preto to tí pacienti stále omieľajú, že ich mejnstrím označuje za Putinových agentov, nech sa úspešne potopí skutočne alternatívna koncepcia voči tomuto ne-ľudskému systému, ktorý by sa v budúcnosti ukázal), hoci sa prefíkane maskuje akože je financovaný dobrovoľníkmi. Ty vole, ak tomuto niekto verí, tak zas moja obľúbená replika : „Ak vám váš manžel, pastier dobytka, povie, že ide na nočnú a vy mu uveríte, zaraďte sa do stáda.“

     Odpověď
     • Ja som to včera tiež počúvala a mám z toho zmiešané pocity. Aj keď verím, že človek môže po rokoch zmeniť svoj názor ale pri Thótovi mi to nepripadá možné. Neviem, či robil v Novom čase ale z určitosťou viem, že pracoval v Slovenskom denníku – noviny KDH – a dokonca veľmi úzko pracoval aj s Čarnogurským. Bolo to v čase, keď absolutne nenávistne napádali p.Mečiara a ľudí okolo neho.
      Však existuje aj video s A. Seleckým, kde on sám hovorí o zahraničných agentoch.
      https://www.youtube.com/watch?v=vVK1sKiCVd4
      Nemôžem si pomôcť, ale týmto ľuďom neverím. Preto aj Čarnogurského beriem s veľkou, veľkou rezervou čo sa týka jeho veľkej “rusofílii”. Netvrdím, že nemá rád ruský národ a jeho gosudara ale nezdá sa mi to celkom úprimné a od srdca. On to bol, ktorý využíval havarku Remiáša na okydávanie Mečiara, tak ako teraz využívajú Kušnírovú pre politické ciele. A ja som tá skôr narodená ale našťastie pamäť mi ešte slúži.
      A Lichtner & Huďo – už ich ani ja nepočúvam. Huďo akokeby chcel nastoliť “fašismus s ľudskou tvárou” – on je naklonený viac západu – nie je tak duchovne vyspelý aby pochopil, že existujú tri civilizácie: Západná, Východná a Ruská a nevie o týchto názoroch vecne bez predpojatosti uvažovať. On má fotografickú pamäť, preto vie tak promptne rozprávať aj odpovedať. Je to rozumový typ bez duchovných (srdcových) danností. Žiaľ. Je to však iba môj názor po rôznych životných skúsenostiach. Prajem krásny deň.

      Odpověď
 4. Zanedbaná hygiena, kontaminované potraviny, chyby v ich označovaní. Katastrofálne zistenia, štát kontroloval potraviny
  V prvom polroku 2019 tzv. potravinová kobra uskutočnila 30.001 kontrol potravín od prvovýroby až po pulty obchodov. Nedostatky sa zistili u 6,4 % kontrol. Uviedla to na štvrtkovej tlačovej konferencii ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR Gabriela Matečná (SNS) za účasti ústredného riaditeľa Štátnej veterinárnej a potravinovej správy (ŠVPS) SR Jozefa Bíreša a generálneho riaditeľa sekcie potravinárstva a obchodu MPRV SR Milana Lapšanského.
  https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Zanedbana-hygiena-kontaminovane-potraviny-chyby-v-ich-oznacovani-Katastrofalne-zistenia-stat-kontroloval-potraviny-315948

  Odpověď
  • pred pár rokmi keď J&T začalo skupovávať Jednotu potom kúpilo Terno reťazec sa šuškalo, že to kupujú pre reťazec Sparr. Teraz keď sa tu pohrávame s myšlienkou pokutovať Billu – tak ma prvá myšlienka napadla, či sa pre J&T nejde čistiť priestor

   Odpověď
   • Oracle 911 8.8.2019 o 20:56

    Hm, a teraz si spomenúť na slová Matečnej o tom, že reťazce nerešpektujú zákony a nechcú platiť pokuty, a spomenúť na moje slová o exekútorskej mafie.

    Odpověď
 5. Truban prehovoril o svojich skúsenostiach s drogami
  Líder Progresívneho Slovenska Michal Truban vo štvrtok zverejnil na sociálnej sieti facebook video, v ktorom priznal, že užil marihuanu viackrát a pred 12 rokmi vyskúšal aj LSD.
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/521904-truban-vo-videu-hovori-o-svojich-skusenostiach-s-drogami/

  Odpověď
  • Mamľas

   Odpověď
   • No určite inteligent nieje :)

    Odpověď
  • Nové , slušné slovensko: aj Poliačik to má za sebou
   https://domov.sme.sk/c/6511505/martin-poliacik-skusil-som-heroin-aj-pervitin.html
   No a tu ešte reakcia šéfa kresťanov: Hlina: Možno teraz Slovensko v osobe pána Trubana získalo veľkého bojovníka proti drogám. Čo sa dá na toto povedať.

   Odpověď
   • ROFL

    Odpověď
   • No príliš sa to komentovať nedá, jedine s nejakým vulgarizmom. Len či si Hlinovo vyjadrenie všimnú drahí veriaci, ktorí volia KDH naslepo?

    Odpověď
 6. Zuzka sa nám pekne sama zhadzuje. Vraj o tom nevedela, ona toho nevie viacej….
  https://www.topky.sk/cl/100535/1815035/Dalsi-preslap-prezidentky–FOTO-Caputova-v-reklame-na-kavu–Fotku-pouzili-bez-mojho-vedomia

  Odpověď
  • Stává se z ní toxická figurka . K volbám to bude gradovat.

   Odpověď
  • je mi podozrivé že to uverejnili „topky“,či tu nejde skôr o to ju vykresliťv očiach „davu“ ako „nevinnú osôbku“

   Odpověď
   • - ked mohol Gorbačov robit reklamu na pizzu :)
    https://www.youtube.com/watch?v=iKkoRd8uRsQ – hlavne, že máme pizzu
    (a ako to potom dopadlo s krajinou , kde prezident robi raklamu)

    Odpověď
   • Oracle 911 8.8.2019 o 15:02

    To sa dá urobiť len keď sa „náhodou“ neobjaví písomný súhlas s jej podpisom alebo s podpisom jej poverenca…

    Odpověď
    • Aspoň vidieť kam chodí po rady. Do kaviarne.

     Odpověď
    • Se souhlasem nebo bez souhlasu – úplně jedno . Je to sestup do 3.ligy až krajského přeboru v očích myslícího občana SR . Už chybí jen reklama na dámské hygienické potřeby a tím bude řečeno, že je v …

     Odpověď
  • Ono aj Kiska na zaciatku urobil ten istý faux pas. A teraz sa nedotiahne nad 5% by tam musel mať ešte dve Remisove. Dúfam že nebude mať ani 3%

   Odpověď
  • Pockajme si na vyjadrenie Coffeshop company. Asi bude sranda.

   Odpověď
 7. Kokainové večierky strany SaS má dôkazy len ich nesmie ešte uverejniť až keď príde vhodný čas. Video Daňa. https://www.youtube.com/watch?v=x_WoeGi8yhA&feature=push-lsb&attr_tag=jQsjrVS8cDHn09HE%3A6

  Odpověď
  • A?

   Odpověď
   • Oracle 911 9.8.2019 o 10:11

    Sulík opúšťa potápajúcu sa loď práve včas…

    Odpověď
    • Ori, mňa len udivuje, keď ten tĺk dáva akože za bombu, že liberáli šňupú kokaín. Veď každý vie čo je ich agenda, čo za vypatlanca je Poliačik…
     Ja si nedám ani nealko pivo.

     Odpověď
     • Oracle 911 9.8.2019 o 11:45

      Bomba je to len pre nemysliace stádo, ktoré počúva alternatívu a nie pre toho, kto používa hlavu…

      Odpověď
      • Bola som zvedavá na tú ,,bombu“, no bola to nuda. A aj smiešne, napr. keď sa zastával Nicholsona a robil z neho naivné neviniatko.

       Odpověď
      • Alternatívu treba občas počúvať, alebo čítať preto, aby si bol v obraze. Ako by si mohol tvrdiť, že niekto píše hlúposti, keby si to sám nečítal? Informácia z druhej ruky? Tá druhá ruka by to musela čítať, ale mohla by popridávať, takže by to nebolo dôveryhodné. Takže treba čítať, počúvať, ale používať rozum, overovať, triediť, učiť sa.

       Odpověď
       • Oracle 911 9.8.2019 o 14:41

        Prečo máš dojem, že som myslel teba? Teba nepovažujem za ovcu…

        Odpověď
        • Oracle 911
         Včera som dala odkaz na avizovanú bombu P.Totha (vyššie), neuvedomila som si, že ,,tvoja bomba“ je už o niečom inom. Omlúvam sa .

         Odpověď
         • Oracle 911 9.8.2019 o 16:56

          Ťažkú hlavu si z toho nerob…

          Odpověď
 8. Prolomení Benešových dekretů, ospravedlnění „vendety“ a legalizace nelegální migrace. České soudy jedou bomby
  https://prima.iprima.cz/komentare/komentar-tomase-vyorala-prolomeni-benesovych-dekretu-ospravedlneni-vendety-a-legalizace

  Odpověď
  • Oracle 911 8.8.2019 o 10:17

   Inými slovami to je tá hlúposť od „kaviarne“, ktorú som predpovedal a ktorú som opísal tak, že to GP nielen nedokáže operatívne riešiť, ale vôbec to nedokáže riešiť a spôsobí to, že ČR sa pripojí k Slovensku a vytvorí novú ČSR.

   Ja len dodávam, že vitajte naspäť bratia…

   Odpověď
   • Neviem, či nuansám tohto vyjadrenia dostatočne dobre rozumiem:
    „ČR sa pripojí k SR ?? “ :)

    Odpověď
    • a bude SLOVENSKOčESKá REPUBLIKA .

     Odpověď
    • Oracle 911 8.8.2019 o 23:03

     Rozumieš tomu dobre, a dôvod môjho tvrdenia je nižšie…

     Odpověď
  • my sme zasa experti na rušenie amnestií…

   Odpověď
   • Oracle 911 8.8.2019 o 12:28

    My sme narušili vlastný právny rád, bratia Česi, nariadenie, ktoré má základy v medzinárodných dohovoroch…

    Odpověď
  • Plzeňáci si myslia o sebe, že sú Nemci. Pár podobných som už stretol :-)

   Odpověď
  • Další důsledek krize řízení GP, podobně jako Petříček na postě MZV.

   Odpověď
 9. V Rusku měl zpronevěřit miliardu. Česko bankéře nevydá
  „Ve věci Bugajevskij paní ministryně dne 11. června 2019 rozhodla o nepovolení vydání jmenovaného k trestnímu stíhání do Ruska, o čemž byla následně vyrozuměna ruská strana. Věc je tak skončena,“ sdělil mluvčí resortu spravedlnosti Vladimír Řepka.
  Později byl ještě obviněn z krádeže cenných papírů v hodnotě téměř osm miliard rublů.
  Hrozí mu až desetiletý trest vězení.
  Časopis Forbes zařadil loni Bugajevského s odhadovaným majetkem 1,4 miliardy rublů
  na 53. místo mezi ruskými oligarchy.
  V Rusku mu podle Kommersantu soud zabavil byty, pozemky a 100 milionů rublů na bankovních účtech.
  https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/v-rusku-mel-zproneverit-miliardu-cesko-bankere-nevyda_529186.html

  Odpověď
  • Oracle 911 7.8.2019 o 19:35

   V Česku na žobráckej palici…

   Odpověď
 10. Slovensko se zajímá o dobré vztahy s Čínou, a proto po setkání s čínským velvyslancem Lin Linem pozval předseda Národní rady SR Andrej Danko na návštěvu šéfa čínského parlamentu Li Čan-šu.
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019080610489818-nesmime-zmeskat-vlak-andrej-danko-pozval-predsedu-cinskeho-parlamentu-na-slovensko/

  Odpověď
  • Oracle 911 7.8.2019 o 19:33

   Ak čínsky veľvyslanec robí svoju prácu dobre, tak podá detailné a pravdivé informácie šéfovi čínskeho parlamentu a bude ignorovať tak Čaputovú ako jej vyhlásenia…

   Odpověď
 11. Blaha na margo Trubanovho vyjadrenia na adresu robotníkov:
  Ak ste si po 1989 náhodou mysleli, že triedny boj medzi robotníkmi a biznismenmi je vecou minulosti, tak zabudnite na to.
  A nie sú to marxisti ani leninisti, kto ho vracia do hry. Sú to liberáli.
  TRUBAN ĎALEJ HEJTUJE ROBOTNÍKOV
  Prečítajte si, čo o robotníkoch hovorí Michal Truban, líder Progresívneho Slovenska a arogantný podnikateľ, ktorý pracujúcimi ľuďmi opovrhuje ako málokto – citujem:
  „Roboši, teda robotníci, to je úplne špeciálna sekta ľudí. Akože ja ich mám “strašne rád”, lebo keď sa dohodneme, že idú k tebe niečo robiť o ôsmej, tak príde o jedenástej a díva sa na teba, že čo, čo kde si. Jak s tými robošmi. Dáš mu robiť kachličky a on ťa oj*be. Prvú vec, kde ťa vidí, hej že tri si zoberie so sebou.”

  PROGRESÍVNE SLOVENSKO NENÁVIDÍ PRACUJÚCICH ĽUDÍ
  Toto je vlastne definícia Progresívneho Slovenska. Liberáli opovrhujú robotníkmi, považujú ich za zlodejov a lenivcov.

  Truban by im zobral aj hlasovacie práva. Ako sa vyjadril, demokracia je s nimi „na p*ču“, voliť by mali len pracháči. Ako on. A chlapci z Esetu. A ďalší milionári. A možno aj kávičkári z bratislavských stredných tried. Inak nikto. Hlavne nie táto „úplne špeciálna sekta“.
  TRUBANOVI SA ZACNELO PO TRIEDNOM BOJI
  To viete, kedysi sa tomu hovorilo „TRIEDA“ – tých, čo nevlastnia pôdu, továrne či kapitál. Trieda robotníkov. Pracujúcich.
  Dnes im liberáli hovoria „robotnícka sekta“. A vymedzujú sa proti nej rovnako, ako sa v 19.storočí boháči vymedzovali proti robotníckej triede – boli pre nich len odpad, ktorý si nezaslúži žiadne práva. Žiadne sociálne istoty, žiadne volebné právo. Ťažké vykorisťovanie. Tzv. manchesterský kapitalizmus.
  Trubanovi sa zjavne zacnelo. Nenávidí pracujúcich ľudí a kope do nich ako do úplnej čvargy. On, veľký podnikateľ. Veľký liberál. Veľký pracháč. Pchá, on je predsa viac než pracujúca „sekta“. On je veľký buržuj.
  ROBOTNÍKOM NESIAHAŠ ANI PO ČLENKY, MIŠKO
  Milý Michal, máš pravdu. Robotníci sú iná trieda ako ty. A áno, ty si dôkazom, že triedny boj podnikateľov proti robotníkom ďalej existuje – ľudia ako ty robotníkov nenávidia a chcú ich zbaviť sociálnych práv.
  Ale s tými zlodejmi a lenivcami je to presne naopak.
  NEKRADNÚ ROBOTNÍCI, ALE BIZNISMENI AKO TY
  Nie sú to robotníci, kto kradne. Sú to biznismeni ako ty, Kiska či Matovič. Kradnete na daniach, na pozemkoch, na províziach. Ošklbávate svojich zamestnancov a štát. Možno nejaký robotník zoberie dve kachličky, no ty si urveš milióny. Tak kto je tu zlodej…
  Pracujúci dre od rána do večera za almužnú, čo mu takí ako ty dávajú, Michal, kým ty kávičkuješ s kumpánmi, prednášaš deckám o tom, aké skvelé je sa sfetovať a válaš si šunky. Tak kto je lenivec…

  LIBERÁLNI ZBOHATLÍCI, PRACTE SA!
  Ak chceš vrátiť do slovenskej spoločnosti triedny boj, milý Michal, tento boj nikdy nevyhráš. Vždy z toho vyjdeš ako nemorálny zlodej a výžirka práve ty a tebe podobní.
  Boh ochraňuj Slovensko, aby sa takéto nabubralé zbohatlícke liberálne monštrá dostali k moci. Boh ochraňuj pracujúcich ľudí.

  Progresívne Slovensko je zlo. Číre zlo. Neoliberálne zlo. Mr. Truban to dokazuje prakticky denne.

  Vzdaj to, človeče. Si relikvia z 19.storočia. Si omyl. Liberálny omyl.

  Odpověď
  • Trubanovo vyjadrenie
   https://www.hlavnespravy.sk/truban-hanlivo-o-pracujucich-ludoch-robosi-su-uplne-specialna-sekta-ludi-das-robosovi-robit-kachlicky-ta-ojbe/1844363?fbclid=IwAR2UOKUUKwVAffVM3_gyc2i6n5_rsacJ35sHqGm2KQ8XLFgVCSBO5_ujL9Y

   Odpověď
   • Tiež mám zlú osobnú skúsenosť s jedným murárom, ktorý sa chcel na nás napakovať, keď si písal viac hodín, než v skutočnosti odrobil.
    Medzi týmito živnostníkmi sú aj jedinci, ktorí sedia na ÚP, ale do toho chodia na fušky, kde slušne zarobia, pričom neplatia žiadne dane.
    Hlavne, že bežní ľudia budú nadávať iba na politikov, ale sami títo poniektorí ľudia si pomáhajú, ako vedia.

    Odpověď
    • To je ten bludný kruh. Tí tzv. roboši vidia ako kradnú podnikatelia (podvody s DPH, predaj bez blokov, vyplácanie zamestnancov v minimálnej mzde a zvyšok načierno, pritom pán majiteľ sa vyváža na drahom aute, býva v drahom baráku obohnanom vysokým plotom, samozrejme drahé dovolenky a sem tam popri manželke mladá „dvíhačka sebavedomia“) a politici vo veľkom, tak začnú aj oni „čarovať“ ako vedia (v malom). Tebe naúčtoval veľa hodín, druhému drahší materiál než bol v skutočnosti, zamestnanci vynášajú z firiem čo sa dá (PHM, materiál…) a potom podnikatelia kruh uzatvoria ako vyjadrenia Trubana (to je doslova kus niečoho v drahom obleku a nie predstaviteľ slušnosti).
     …si pomáhajú, ako vedia.
     Presne, hlavne že kričia Fico s Kaliňákom sú najväčší zlodeji a drukujú SS-ákom, že šmahom prútika zmetú korupciu a rozkrádanie a zavládne raj. A možno sa na demonštráciu doviezol s naftou, ktorú grajfol z firemného bágra, poprípade si mädlí ruky ako vybehol so „štátom“, keď stavia barák bez papierov, tým pádom bez DPH.

     Odpověď
    • neviem či mate niekto skúsenosť s Truban podnikaním vo Websupporte. To bol čistý židoodrb.

     Odpověď
     • idevpas 8.8.2019 o 3:09

      Ja nie, ale ono tak často býva, že zlodej kričí, chyťte zlodeja.

      Odpověď
  • Bohužiaľ, nikto z nich nenavrhuje, ako spraviť z tej „chátry“ skutočných Ľudí, aby tá demokracia nebola na pi…, ako hovorí Turban; ale aby naopak naozaj fungovala tak, ako má.
   Marxista chce dať „chátre“ väčšie sociálne istoty, aby nešomrala a bola tak lepšie riaditeľná; a (neo)liberálny kapitalista chce naopak „chátre“ zobrať jej volebné hlasovacie právo.
   To znamená, že obe strany slúžia tej istej proti-Ľudskej podstate.
   Typický biblický a masonský čierno-biely princíp riadenia davu v rámci západnej civilizácie.
   Bohužiaľ, ľudia sú ešte ďaleko od toho, aby tomu rozumeli.

   Odpověď
   • Ale ak si mám z nich vybrať, tak Blahu, lebo odtiaľ sa je možné odraziť.

    Odpověď
 12. Fico: Kiska je typický Bašternák
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/521791-fico-kiska-je-typicky-basternak/

  Odpověď
 13. https://domov.sme.sk/c/22184416/rozhovor-richard-sulik-o-sas-ci-trubanovi.html

  Mentálni sa hryzú :-)

  Odpověď
  • „Progresívne“ Slovensko (PS) je len ad-hoc strana pod kontrolou rozumnejšej časti americkej štátnej/regionálnej „elity“ a globalistov (ide o spoločný projekt), ktorá má urýchliť odpis liberalizmu a liberálov na Slovensku, a tým zabezpečiť pre zahraničné sily kontinuitu moci v SR v určitej forme, samozrejme s ohľadom na budúce globálne zmeny.
   Klasika.
   Nikto ani omylom tých bláznov z PS, ktorí boli pre tento účel špeciálne povyberaní, nepustí k válovu.
   Taká hlúpa nie je ani americká štátna/regionálna „elita“, ktorá vie, že má aj pri dnešnej slovenskej politickej konštelácii, Slovensko do veľkej miery pod palcom.
   Tak načo ľuďom nasilu tlačiť do gágora niečo tak odporné, ako je PS?
   Veď to by nedávalo žiaden zmysel.
   Ak by americká štátna/regionálna „elita“ predsa len chcela skutočne destabilizovať SR, tak by na to istotne využila už osvedčené metódy a know-how (napr. cigánsku alebo maďarskú kartu).
   Čiže, PS je niečo podobné ako ĽSNS, iba s tým rozdielom, že ide v podstate o jej antagonistického bračeka, ktorý má plniť opačné úlohy, ako plnila v minulosti, alebo plní dnes ĽSNS, o čom sa tu už v minulosti viackrát písalo.
   ĽSNS v skratke pretláča určité „kacírske“ témy, o ktorých zatiaľ tradičné politické strany nemôžu na verejnosti rozprávať s otvorenými ústami, navyše týmto stranám ĽSNS preberá aj časť ich frustrovaného elektorátu, čím núti štandardné politické subjekty zaraďovať tieto „kacírske“ témy ozvučované ĽSNS do ich politických programov, avšak v eufemistickejšej podobe a realizovať ich na profesionálnejšej úrovni, než je toho schopná práve spomínaná ĽSNS.
   A ako pre zmenu vplýva PS na tradičné politické strany, okrem toho, že u bežných ľudí diskredituje liberalizmus?
   V určitom kontraste, ktorý PS svojimi extrémnymi liberálnymi myšlienkami vytvára, musia tieto etablované politické subjekty objaviť svoj „stratený“ konzervatizmus a pretláčať tak v spoločnosti konzervatívnejšie myšlienky a názory.
   V podstate ide o divadlo pre dav.
   Tak ako vždy.

   Odpověď
   • no, plus vagne hovori o lavicovych temach, preto ich cast ludi berie ako naozaj progresivnych. Minule som sa hadala s bratom o tom, ja som mu hovorila, ze nikto neinvestuje take peniaze do volieb len tak, lebo chce pomoct krajine, on stale toci, ze ved v ziadnom programe nie je nic o privatizacii a vsetko lebo Fico. Takze mnohym ludom staci, co sa nepovie, nie co sa povie.

    Odpověď
 14. Pri Bratislave zadržali 11 nelegálnych migrantov.

  Odpověď
  • Oracle 911 7.8.2019 o 15:45

   Signál, že tu pindusi žiadneho ilegála nenavozia…

   Odpověď
 15. O „nádejnom premiérovi“ a „novom politikovi“ (súputníkovi Čaputovej) Trubanovi na pokračovanie – tentoraz nie o propagovaní drog, ale o jeho názoroch na pracujúcich:
  Roboši sú podľa neho “špeciálna sekta ľudí”, ktorá len pozerá ako koho ošklbať. … Demokracia je na pi*u. Ja politiku neznášam a považujem ju za jednu z najhorších vecí, aká chodí po tejto planéte… Hlavný problém je to, že voliť môžu všetci…
  https://www.hlavnespravy.sk/truban-hanlivo-o-pracujucich-ludoch-robosi-su-uplne-specialna-sekta-ludi-das-robosovi-robit-kachlicky-ta-ojbe/1844363

  Odpověď
  • hmmm…nacistické praktiky, alebo kastačné sa mu zachcelo :-)
   diktátor Truban…skôr dementný dement.

   Odpověď
  • Dobrodej 7.8.2019 o 14:32

   Psycho-trockistický narko-liberálny radikál.
   https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019080710494028-truban-o-delnicich-to-je-zcela-specialni-sekta-lidi-poveris-mu-delat-kachlicky-a-on-te-oj–be/

   Odpověď
   • Osobne nechápem, na čo by robotníkovi doma boli dve alebo štyri dlaždice. Z toho nič nespraví… (Doma určite rovnaký vzor nemá, lebo trendy sa stále menia). Dláždenie je ťažká práca, celé dni byť zhrbený a na kolenách, klobúk dole pred tým, kto si to vyvolil za profesiu. Nedávno som si doma dláždil dve miestnosti, a mal som toho až až, profesionálne by som to robiť nechcel.

    Čo sa týka kradnutia všeobecne, je to vždy o osobnej mravnosti, či už ide o robotníka alebo boháča. Treba meniť nielen systém, ale aj kultúru.
    Tak ako sú robotníci, ktorí si kazia povesť nečestným jednaním, tak sú aj zámožní ľudia, ktorí s robotníkom vyjednávajú čo najnižšiu cenu (pomaly na hranici rentability) ale pritom mrhajú peniazmi na drahé veci a neprimerané trinkgeldy v nóbl reštauráciách.
    Pritom dobrosrdečný majetný človek ak chce, dokáže skryť charitu do dôstojnej formy, ak človeku štedro zaplatí jeho prácu bez zrážania ceny čo najviac nadol. Nepotrebuje sa tým chváliť, a byť na zozname darcov, to je o niečom inom…

    Odpověď
 16. https://hearthis.at/slobodnyvysielac/konspiracny-byt-95-2019-07-25/
  myslím, že to tu už bolo, ale ušetrím poniektorým čas: vypočujte si to od 1:36:18 – Murín vlastne (ne)priamo obvinil z vraždy Kuciaka Nicholsona (ja som napríklad nezachytil, že Kuciak ten inkriminovaný článok ani sám nenapísal)
  ps, Murín dostal otázku, či pozná Pjakina, vykrútil sa, vraj nie…

  Odpověď
 17. Harabin chce do čela Nejvyššího soudu. Vedou ho zločinci, prohlásil
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019080610491917-harabin-chce-do-cela-nejvyssiho-soudu-vedou-ho-zlocinci-prohlasil/

  Odpověď
  • Hovorkyňa zabudla poznamenať,že Švecova všetky disciplinárky prehrala.Obe tieto zrúdy musia odtial proste preč…

   Odpověď
   • Oracle 911 7.8.2019 o 9:56

    Však hovorím politiku necháva na Mečiara…

    Odpověď
    • S tým smerom to vyzerá stále rovnako nezmieriteľne.

     Odpověď
     • Oracle 911 7.8.2019 o 10:23

      Všetko ide od 5 k 0 „lebo Fico“, že áno?!

      Odpověď
      • A čo vari som si to ja vymyslel? Počúvaš čo hovorí Harabin? Však to je čisté nepriateľstvo.

       Odpověď
       • Oracle 911 7.8.2019 o 13:22

        Pardon, myslel som, že mu pritakávaš.

        Odpověď
     • Mozno bude/je ako „riadena opozicia“, zakulisne pritakavanie. Alebo je vybrany ako ladoborec, ale z toho jeho prejavu a celku neviem…mam z neho pocit Fillon 2.

      Odpověď
      • Úvaha-analýza:
       No, mňa teraz na pohnutej politickej scéne zaujíma najviac v podstate jedno – ako sa rozotne a utrase tento gordický 3-uzol: Mečiar – Fico – Harabin
       Čo zatiaľ vieme:
       1/ spolupráca a dohoda tejto trojky absolútne nevyhnutná ak má vyhrať „Slovensko“
       2/ Mečiar zjavne Fica moc nemusí a mnohé mu vyčíta
       3/ Harabin sa ustanovil ako baranidlo – s nijakou stranou dohoda
       4/ spolupráca Harabina s Mečiarom v princípe možná, forma otázna
       5/ spolupráca Harabina s Ficom skôr z kategórie sci-fi, dlhodobo prezentuje nepriateľké postoje voči Ficovi – nakladá mu kde môže a koľko môže
       4/ Fico je ticho – sa nevyjadruje ani k Harabinovi ani k Mečiarovi (múdro)

       Ak to zhrniem a zúžim tak ešte takto: V podstate nevidím reálne možné otvorené a verejne prezentované partnerstvo ani dvojky Mečiar + Harabin a už vôbec nie trojky Fico+Mečiar +Harabin. Ani jednu formáciu by najskôr nepredýchala voličská základňa ani jednej zo strána mainstream by si zgustol.
       Otázka je či a ako ešte do situácie môže zasiahnuť iná strana. LSNS vnímam ako sólo Boho-projekt v štýle „proti všem“. SNS …. netuším. Kuffa …. no ak tak minimálne, potenciál tu nejaký je.

       Záver:
       Som si istý že vo vyriešení tohto rébusu a vzťahu zmienenej trojky leží úspech či neúspech v nasledovných voľbách. Ono, je to vlastne aj dobre že sú a BUDÚ prinútení vzájomne jednať lebo inak by sa už nestretli a to by bola škoda lebo každý má svoj potenciál a nie malý. Dohromady je to sila ktorá je schopná prevalcovať a pochovať ambície liberálnej scény. Len AKO ich dať dokopy. Otázka za miliardu. Čo vy na to?

       Odpověď
       • Většinou to podstatné nevidíme a neslyšíme . Může to být nezbytné divadlo, čím dramatičtější, tím může být záverečné „zbratření“ účinnější pro voliče. Je ještě dost času na závěry , protože proces hádání a smiřování nesmí být ukončen příliš brzy.
        Pokud se v pravou chvíli ozvučí vznik pronárodního bloku se 2-3 stručnými a proveditelnými společnými cíly , může být volební účast i přes 60% a výsledek velmi dobrý. Nesmíš zapomínat, že vnější situace se nebude uklidňovat , ale naopak dramatizovat. A to každý průměrně vystrašený volič dá raději „malou domů“ než „rovnost-volnost-bratrství – LGBT vpřed -atd…z dílny progresivců.

        Odpověď
       • A opozícia už kuje plány ako čo najviac ovplyvniť verejnú mienku.
        napr. DD v tom má jasno: Kroky Fica sa môžu mnohým zdať ako šialené. V skutočnosti však koná veľmi racionálne: ako človek, ktorému hrozí gilotína.
        https://www.aktuality.sk/clanok/714409/komentar-daga-danisa-fico-sa-odtrhol-z-retaze/

        Odpověď
       • A opozícia už kuje plány ako čo najviac ovplyvniť verejnú mienku. Stále majú ľudí za debilov a nenechajú ich posúdiť situáciu vlastným rozumom.
        napr. DD servíruje: Kroky Fica sa môžu mnohým zdať ako šialené. V skutočnosti však koná veľmi racionálne: ako človek, ktorému hrozí gilotína.
        https://www.aktuality.sk/clanok/714409/komentar-daga-danisa-fico-sa-odtrhol-z-retaze/

        Odpověď
       • dujky, vypočuj si Mečiara: Hovory M 06 – 2019-08-07 (ešte som to nedopočúval)
        https://slobodnyvysielac.sk/hovory-m/
        minimálne to oblaží pamäť…

        Odpověď
 18. zaujmavá správa T. Gašpara….Juhás bol už nie raz spomínaný aj vo videach M. Daňa…dokonca bol medzi prvými ktorý ako prvý volal M .Daňovi ,ked uverejnil video z dediny kde odchytili svedka ktorý mal stretnut zrejme vrahov a ukazoval im cestu….na dalši den mu Juhás volal ,aby Daňo poskytol info na toho pána….
  Bývalý policajný prezident Tibor Gašpar nielenže koketuje s myšlienkou vstupu do politiky, ale svoj voľný čas si vypĺňa aj podávaním trestných oznámení. Ako uviedol na sociálnej sieti, jedno z nich sa týka vyšetrovateľa Kuciakovej vraždy Petra Juhása. Podľa Gašpara je podozrivý zo zneužitia právomocí verejného činiteľa, za: „nevyužívanie zákonnej možnosti odmietnuť nahliadnutie do vyšetrovacieho spisu oprávneným osobám (napr. Lipšicovi, Kvasnicovi).“

  Gašpar tak naznačuje, že Juhás nemal právnym zástupcom pozostalým dovoliť nahliadať do spisov. „V tomto konaní dochádza veľmi závažným spôsobom k mareniu priebehu vyšetrovania práve zo strany splnomocnencov poškodených, ktorí verejne deklarovali, že budú informácie zo spisu poskytovať vybraným médiám,“ myslí si Gašpar.
  https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/policajny-exprezident-gaspar-sokuje-podal-trestne-oznamenie-vysetrovatela-vrazdy-kuciaka

  Odpověď
  • Od väčšej časti novinárskej obce som dostal veľa korektných otázok a snažil som sa aj korektne odpovedať.
   Samozrejme, že sa ozvali, a to až hystericky, aj „akože strážcovia demokracie“ na čele s Todovou z Denníku N, či Bardym z Aktualít. Za krátky čas dokázali zjazviť žurnalistiku ďalšími zaručene overenými informáciami a pravdami, ktorých cieľom mala byť snaha o umlčanie ďalšieho z ich oponentov, za ktorého sa ja rozhodne považujem.

   To, že títo novinári informujú verejnosť o „zaručených pravdách“ a používajú pri tom slová ako: „pravdepodobne“, „možno“, „že vraj“, „údajne“, je len dôkazom toho, že ich články sú na úrovni amerického bulváru a argumentácia na základe faktov im nič nehovorí. Sú hanbou pre svojich kolegov a presadzujú politické záujmy namiesto hľadania skutočnej pravdy.
   Jedným z hlavných princípov mojej komunikácie s Vami, je argumentácia na základe faktov. Mali ste sa o tom možnosť presvedčiť aj v mojom poslednom statuse, kde som Vám ukázal ako sa jeden samozvaný „expert“ na bezpečnosť s pomocou Bardyho Aktualít snažil oklamať verejnosť.
   Preto by som im rád odkázal, že ja ešte len začínam a faktov o ich klamstvách bude pribúdať.

   https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2262904370466028&id=2114747078615092

   Odpověď
   • Gašpar sa javí ako dobrá figura v rozohratej partii… Šliapať po prestitutoch tak nebude už len Daňo….takáto podpora bola veľmi potrebná…. začína sa mi ten tlak zo vsetkych stran páčiť

    Odpověď
    • Zaujímavé, že keď Kočner začal šliapať po pressTitútoch, tak ho prakticky hneď nato zabásli.
     Mali by ho už konečne pustiť na slobodu, myslím si, že by si tiež rád na nich pochutnal.

     Odpověď
     • Oracle 911 7.8.2019 o 18:25

      Na to sa pripravuje pôda…

      Odpověď
      • Predpokladám, že sa dostane von až niekedy po voľbách.

       Odpověď
       • Oracle 911 7.8.2019 o 20:51

        Skôr koncom tohto roka…

        Odpověď
       • Jozo Fero, rád čítam tvoje komentáre, lebo je v nich vidieť triezvy úsudok, rozhľad a koncepčnosť. Ale Kočner je tam, kde patrí a mal byť už dávno spolu s podobnými parazitmi a verím, že tam ostane ešte pekne dlho. Žasnem pri niektorých komentároch na tomto fóre, kedy diskutujúci majú toho zmrda pomaly za hrdinu statočne bojujúceho za právo, spravodlivosť a svetlejšie zajtrajšky.
        Nie som na vkontakte, ale môžem sledovať tie príspevky. Tu si predviedol perfektnú edukačnú činnosť v diskusii, snáď sa dotyčnému a všetkým, ktorí si to prečítajú rozsvieti:
        https://www.mojevideo.sk/video/301eb/dvaja_machri_medzi_nebom_a_zemou.html

        Odpověď
        • Oracle 911 9.8.2019 o 10:28

         Za hrdinu alebo za pomerne užitočný nástroj?

         Odpověď
        • ale nie, ja nevnimam zeby pospolitost tu vnimala Kocnera ako hrdinu. Dokonca ani tych, inde spomenutych Totha, SV, IV, Dano aspol. Je pravda, ze treba vnimat, aby nas to neposunulo do sfer manipulovanim, brat ich ako ze aj na nich prislo a teraz su obetami tych, co im pomahali, ale skor to vnimame teraz ako taku malu pomoc pri odkryvani toho, co este nie tak davno, bolo v majstrime brane ako konspiracne teorie. Proste clovek, ktory zabija mecom, sam zhynie mecom. A pri tom vyjde najavo vselico ine:-) a o to „ine“ teraz najviac ide…aspon pre nas

         Odpověď
   • https://domov.sme.sk/c/22184293/sef-specialneho-vysetrovacieho-timu-musel-skoncit-nasli-ho-v-komunikacii-kocnera.html

    Odpověď
 19. Kdysi se tradovalo o rozdělení rajonů pro aplikaci svůdných neřestí – drog, noční Ókultovně-démonické rituály alkoholické muziky. Ale tady za bíleho dne:
  O zlatých dolech poukázal jeden lísteček na jednom stole:
  Trutnov 1600 Kč 56 km/h
  Říčany 2 400 Kč 57 km/h
  Kutná Hora 900 Kč 61 km/h
  Říčany 2500 Kč 58 km!h
  Říčany 2 200 Kč 57 km/h
  Trutnov 1900 Kč 59 km/h
  Provinilý povídá: „A myslíš, že je někde cedulka o měření rychlosti a že to nebyla chyba v toleranci tachometru? Než se soudit, raději každý nakonec rád zaplatí.“
  Osobně jsem musel jet novějším se šesti kvalty (obvykle novinkami pohrdám) a řeknu Vám, že na trojku to byly zbytečné otáčky a také i zvuk (čili nepříjemná kulisa) a na čtyřku příjemná ( také hned 59 km/h i bez nohy na plynu).
  Ale možná je to jen podezření nikoli spiknutí :)

  Odpověď
 20. Kdysi se tradovalo o rozdělení rajonů pro aplikaci svůdných neřestí – drog, noční Ókultovně-démonické rituály alkoholické muziky. Ale tady za bíleho dne:
  O zlatých dolech poukázal jeden lísteček na jednom stole:
  Trutnov 1600 Kč 56 km/h
  Říčany 2 400 Kč 57 km/h
  Kutná Hora 900 Kč 61 km/h
  Říčany 2500 Kč 58 km!h
  Říčany 2 200 Kč 57 km/h
  Trutnov 1900 Kč 59 km/h
  Provinilý povídá: „A myslíš, že je někde cedulka o měření rychlosti a že to nebyla chyba v toleranci tachometru? Než se soudit, raději každý nakonec rád zaplatí.“
  Osobně jsem musel jet novějším se šesti kvalty (obvykle novinkami pohrdám) a řeknu Vám, že na trojku to byly zbytečné otáčky a také i zvuk (čili nepříjemná kulisa) a na čtyřku příjemná ( také hned 59 km/h i bez nohy na plynu).
  Ale možná je to jen podezření nikoli spiknutí :)

  Odpověď
 21. Sulík sa obáva, že Truban neskúšal len marihuanu
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/521682-sulik-sa-obava-ze-truban-neskusal-len-marihuanu/
  dvaja feťáci

  Odpověď
  • Oracle 911 6.8.2019 o 19:53

   A že feťak feťákovi nevykľuje oči. ;)

   Odpověď
   • Richard Sulík (SaS) sa rozhodol odstúpiť z funkcie predsedu strany. Urobí tak na mimoriadnom kongrese, ktorý zvolal na začiatok septembra. Kandidovať na pozíciu lídra však bude opäť.
    https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/mimoriadny-kongres-sas-sulik-chce-odstupit-funkcie-toto-je-jeho-plan
    Vypada to skôr ,že chce túto stranu pochovať … s Galkom na čele….

    Odpověď
    • Oracle 911 7.8.2019 o 9:30

     Odíde z politiky a vráti sa ku kšeftom…

     Odpověď
     • V članku tvrdi ,ze bude opäť kandidovať na post,chce si tak utvrdiť podporu….to je aká blbosť : )))

      Odpověď
     • Kdesi som zachytila, neviem už kde, že aj Sulík má čo-to do činenia s Kuciakovou vraždou. Tak, či sa nechce len tíško vytratiť…

      Odpověď
      • Oracle 911 7.8.2019 o 9:58

       Ak pravda, tak to robí chytro a ešte si namastil vrecká…

       Odpověď
    • O něco lépe informovaný potkan .

     Odpověď
     • Oracle 911 7.8.2019 o 10:26

      To často stačí aby dielo bolo dokonané…

      Odpověď
 22. vtipný okamžik z tiskovky 31.7. Babiš + Staněk. Blbost novinářů je opravdu nekonečná :)

  https://video.aktualne.cz/dvtv/zemana-nejsem-schopny-znasilnit-jste-jeste-moc-mladej-zautoc/r~ea0ca322b36d11e9b6a9ac1f6b220ee8/

  Odpověď
  • Oprava, blbost některých novinářů, jsou naštěstí výjimky.

   Odpověď
 23. neviem, ci to dat sem alebo do sekcie globalna politika, ale snad to tu nezapadne
  prave som dopocuvala a znovu pocuvam este raz dnesne dopoludnie na Infovojne, rozhovor s pani Michalikovou, dlhorocnou pracovnickou slovenskeho MZV (momentalne uz odtial odisla) o tom, co sa tam deje a pravdu povediac, krivak sa mi vo vacku otvara a som neskutocne vytocena z tych informacii, necakala som, ze je to az take zle
  aj ked predpokladat sa to dalo, popis reality z prvej ruky ma predsa len zaskocil …
  len par tez z vyse dvoj-hodinoveho rozhovoru:
  ministerstvo je uz takmer celkom ovladnute tzv. „progresivnym kinder-manazmentom“, stare kvalitne kadre su odsunute do inej budovy a su odstrihavane od dolezitych informacii,vladne tam sikana a permanentne sledovanie, horuckovite sa pracuje na podkladoch agendy 2030, originalna verzia tejto agendy zmizla aj z webu OSN, slovenska aj ceska verzia sa diametralne od originalu odlisuju a su podavane v tzv. soft-verzii, takze asi ani vlada nepracuje s originalom a netusi co tam v skutocnosti je… podla originalneho znenia ide o celkom neskryte nastolenie svetovej globalnej vlady do r.2030 s opatreniami, ktore su donebavolajuce a neprijatelne
  na hlavnej stranke MZV je aj napr. marakessky global kompakt, ako sucast hlavnych platnych materialov, ktore su urcujuce, napriek tomu, ze sme ho odmietli, atd. atd.
  … toto je len zlomok z toho, o com ta pani rozprava a myslim, ze je dolezite si to cele vypocut, lebo, aspon podla mna, sa tak deje ako cez kopirak aj na ostatnych MZV vychodnych kolonii (ak nie uplne vsade)

  poobede by to cele malo byt pristupne v archive infovojny aj na YT, potom pridam aj link
  zatial davam link na archiv infovojny
  https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-682019

  Odpověď
  • rozhovor zacina od cca 0:24:00

   Odpověď
  • tu je link na YT https://www.youtube.com/watch?v=KBYMLnNktnM

   Odpověď
  • Veď si len pozri, aké mená pracujú na ministerstve vnútra a min. zahraničných vecí – Naď, Ondrejčák, hokejista Valábik (člen hokejového kindermanažmentu školeného CIA na ovládnutie asi jedinej veci, ktorá držala Slovákov pohromade – slovenskej hokejovej reprezentácie)… Všetko spolupracujúci vedome so CIA. STV, či vlastne RTVS to isté (Rezníka tam poslali, aby urobil poriadok a zvrátil to šialenstvo, ale bol stopnutý a pro-atlantická pakáž si tam naďalej robí, čo chce). Na Slovensku Mečiar a Fico odstúpili, v Maďarsko Orbán povolal svojich priaznivcov do ulíc na demonštrácie. Výsledok? Vidíme. Druhá vec je, že čo je dovolené anti-slovanskému Maďarsku, nie je dovolené Slovensku = ak by sa Mečiar alebo Fico postavili na odpor, mali by sme tu majdan ako v Kyjeve…

   Odpověď
   • idevpas 7.8.2019 o 0:48

    > Veď si len pozri, aké mená pracujú na ministerstve vnútra a min. zahraničných vecí – Naď, Ondrejčák, hokejista Valábik

    Na tom predsa nie je nič zvláštne, lebo tieto mená vyplývajú zo súčasnej globalizácie „Pax Americana“, ktorej éra sa pomaly uzaviera – otázka je, že čo potom presne Európu a Slovensko čaká.
    Tie mená začnú postupne a v podstate prirodzene miznúť (mnohí klasicky prevlečú kabát a s radosťou vymenia svojho pána ako oportunisti – bude celkom sranda sledovať tie názorové „kotrmelce“ typu Matovič) z takýchto štruktúr až potom, keď bude americká štátna/regionálna „elita“ a jej zahraničná politika globalistami úspešne „okyptená“ do takej miery, aby nemohla výrazne zasahovať do globálnej politiky.
    To bude mať za následok, že Američania sa potom stiahnu zo svetového diania, uzavrú sa viac do seba, a začnú si doma riešiť svoje vlastné problémy, ktorých tam majú vyše hlavy – namiesto šírenia „demokracie“ na krídlach bombardérov (na čom sa podieľali aj globalisti, aby tým vo svete diskreditovali povesť USA a riešili aj nejaké svoje ostatné veci), pomocou amerických liberálnych mééédií (u nás typu SME, N, Markíza a pod.) a neZiskoviek.
    Potom, keď vyschnú finančné toky tečúce z USA pre „našich“ liberálnych kolaborantov, tak veci u nás (podobne aj napr. v Rusku a v ostatných krajinách) naberú rýchlejší spád a mnohí z týchto liberálnych tajtrlíkov si dajú povedať pod vplyvom budúcich okolností (niektorí možno že aj nájdu v sebe stratený „konzervatizmus“, ktorý tam vraj vždy mali, len akosi naň v liberálnom svete pozabudli a bla-bla-bla… – niečo ako „počestná kresťanka“ Strapáková a pod.).
    Čo sa týka tej najtupšej liberálnej proti-národnej chamrade typu Durišovej a spol., tak tá si išla do Bruselu zarobiť svoje posledné veľké prachy, lebo potom už o jej služby nebude záujem ani vedľa cesty.
    A niektorí ako Matovič, s radosťou po tých rokoch šialenstva vypadnú z politiky.
    Kedy sa tak stane?
    Predpokladám, že nie skôr než po úspešnom dokončení druhého prezidentského obdobia Trumpa, keď sa v USA stane prezidentom niekto, kto bude môcť ohlásiť ešte viac pro-národnejšiu politiku, než môže dnes Trump.
    Aby medzinárodný kredit USA spadol výrazne dole a mohli byť tak vyriešené niektoré závažné veci v rámci lokálnych politík sveta, tak by mala byť odhalená aj tá ich akože mesačná avantúra zo 69.

    Odpověď
   • Základná chyba a budem to opakovať donekonečna – Fico nedostal pod kontrolu RTVS a všetky médiá ovládli liberáli. neviem či nevie alebo zabudol že prvá vec vo vojne či revolúcii je že vzbúrenci či agresori OBSADIA hlavné médiá aby okamžite začali s vysielaním. Vedia prečo. Vyhádzať liberálnu bandu s RTVS predsa nemôže byť problém. Ak je, sme dávno v ri*i.

    Odpověď
    • Oracle 911 7.8.2019 o 9:50

     Otázka: prečo robíš z Fica všemohúceho poloboha?
     Čo sa týka liberálov, tí majú stále podporu ambasády, otázka je len dokedy…

     Odpověď
     • Polohoh-nepoloboh, médiá sú základ, z toho vychádzam. A idú voľby. Nemám pocit že sa na tom čo i len pracuje v pozadí. Žiadne výsledky nevidno. Ak je to taký problém poriešiť, potom ako chceme vyhrať?

      Odpověď
      • Oracle 911 7.8.2019 o 10:20

       Tvoje neustále krákanie mi lezie na nervy, buď si konceptuál, ktorý vie, že veľa procesov beží na pozadí a často mimo dohľad verejnosti a výsledok sa často prejaví pre dav nečakane alebo člen davu, ktorý trpí kaleidoskopickým idiotizmom.

       A taká drobnosť pre médiá v slovenskom jazyku je uhorková sezóna, takže o zásadných veciach vo vnútri Smeru-SD pokiaľ to nie je vyhadzov Fica nebudú hlásiť nič.

       Odpověď
       • Len hovorím že nevidím žiadnu zmenu kurzu. Liberáli naberajú na sile a najnovšie už majú prezidentku. Mne je jedno čo sa deje na pozadí. Lebo už nemal dovládnuť ani Kiska a nemala vyhrať žiadna Čaputová. A zrazu je všetko inak. Ani mňa to už nebaví pozerať ako to stále ide dolu vodou .. Chcem konečne vidieť konečne obrat k lepšiemu. Viditeľne. Človek ho občas potrebuje aby mohol ďalej veriť …. Ja si počkám a spravím čo sa dá, ale liberálne médiá sa pripravujú a je mi jasné že príde mediálna bomba s cieľom odrovnania Smeru. Tak to necháme na osud …

        Odpověď
        • V tvojej mysli si vyhodil šachovú figúrku ale zabudol si, že táto figúrka môže zahrať víťaznú hru!!!

         Odpověď
        • Oracle 911 7.8.2019 o 12:54

         Nevidíš? Tak si podľa všetkého slepí…

         Odpověď
      • no, ono to ma jeden problem…uz od socializmu platilo, ze ak boli statne media provladne, tak sa to bralo ako propaganda. Pamatas si, ako vnimali ludia za Meciara Kapustu? ako brali tusim Narodnu obrodu ci Pravdu? Pravica vitazila, pretoze mala media a tie sa tvarili voci nej neutralne. Ak by nedaj boh, zajtra vyhrala pravica, tak Sme ani Dennik N nenapisu o ich zlodejinach ani n, resp. minimum, ktore nejde utajit a tak ludia si myslia, ze menej kradnu. Sice mnoho z nich sa ma horsie, ale menej kradnu, vonkajsia situacia sa zhorsila, oni za to nemozu. Tak ako som pocuvala po prvych volbach, kde vyhral Smer, ze preto, ze verejnost je citlivejsia voci zlodejinam pravice a aj za menej tresta. A aj to je jeden z hriechov Sulika, ktory nevedia odpustit, ze sa dostal Smer k moci a uz ho nevedia od nej odstavit. Lebo staci, ze sa nebudu nejake veci pisat a je to ok. Ved to vidno aj na politike v zahranici. Kazdy den na idnes.cz je aspon jeden clanok o Rusoch, aki su nemozni. Raz su poziare, raz povodne, raz manifestacie a ked nic ine, tak hocijaka blbost. Len nech sa ludom v hlavach utvrdzuje, ze Rusi=idioti, prepiti, nedodrziavajuci slovo, chcu stale dalsiu zem apod.
       Lenze kto by financoval lavicove medium ktore nie je napojene na vladu? Jedine Pravda (aj to len relativne) a alternativa. A mas tam kopu aj trolov aj idiotov, ktori si myslia, ze staci zostrelit vladu a bude dobre. Je jedno, kto pride miesto nej, len nie Fico

       Odpověď
    • …ta poslední věta jest pravda, a že Jste si to všiml až dnes, je moc smutné…tak 5-6 let běží „nyní/teď“

     Odpověď
    • Duj: toto je podobný argument, ako keď vyčítajú Ficovi, že živí mimovládky. To je zásadný omyl. Síce ich živí, ale možno nevieš, čo všetko musí mimovládka dokladovať, ak chce dostať dotáciu. A následne ministerstvo môže poslať kontrolu čerpania. To všetko sú informácie, ktorými si pekne zložia mozajku a následne sa bude môcť zakročiť. Ale nie skôr.

     Odpověď
    • duj68,
     včera som mal možnosť byť s dvomi ľuďmi z Kultúrnej fronty /vzdelávajú budúcich aj grafikov či kádre všeobecne pre reklamu ,televíziu ,film , v jednej nemenovanej škole ,niečo ako voľakedy ŠUP /
     O politike som s nimi nehovoril.avšak jeden z nich mal odznak “ all for jan “ na batohu.ešte v tomto období !!
     Takže situácia je dosť vážna s týmito ľuďmi -kádrami .to by si musel zrušiť celé odvetvie podobnej Kultúrnej fronty.

     Odpověď
  • Kto vie, či je to tam až tak zlé, jak sa popisuje (môže ísť iba o zámer nafúknuť to), ale je dobré, že sa o tom hovorí.

   Odpověď
   • O tej agende 20-30 hovoríl Lajčák na medzinárodnej konferencií a fakt v prejave povedal ,že sa im to nedarí tak ako chceli .
    Keď podal Lajčák demisiu pre ten Marakešský protokol tak mal v tv rozhovor a povedal niečo ako ,že oni SLOVENSKO zjedia ako malinu v podstate sa vyhrážal Slovensku ,a potom ho prosili všetci aby zostal.

    Odpověď
 24. Dědicové někdejšího advokáta ČSSD Zdeňka Altnera mají problém. Podle rozsudku Nejvyššího soudu musí dokázat, jak advokát při sporu o nemovitost v centru Prahy sociální demokracii pomohl.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kauza-Altner-Dolozte-co-vas-tata-vykonal-pro-CSSD-vyzval-rodinu-soud-591370

  Odpověď
  • vypadá to na udělený time-out pro ČSSD . Cíl – dostat z vedení podpindosy za Hamáčkem a potom stranu mimosoudním vyrovnáním „zachránit“ s novým pro-Zemanovským vedením a návratem části elektorátu . Dědicové Altnerovi jako nástroj / vědomý, nevědomý?/

   Odpověď
   • Zároveň začnú čistku v súdnictve
    od nekooperujúcej časti starej mafie.
    Inak nemožno stabilizovať situáciu.

    + zopár ďalších „sprievodných“ operácii, manévrov.

    Odpověď
    • Oracle 911 5.8.2019 o 23:06

     Aká je šanca, že to nedopadne tak, ako to plánovali a eventuálne padnú na hubu?

     Odpověď
     • Ako vždy, závisí od nich.
      Od ich 1. morálky, 2. miery chápania a 3.vôle konania.
      Samozrejme pri zachovaní tohto poradia.

      Alebo ak niekto poskytne a začne realizovať
      objektívne celkovo lepšiu, funkčnejšiu alternatívu.

      Vtedy sa ale tiež môžu pridať.
      (Ak budú rozumní)
      Alebo poskytnú ešte lepšie riešenie.

      T.j., konkurencia koncepcii
      riešenia identifikovaného problému (faktoru)
      = výzvy = príležitosti.
      Tá zasa evokuje Zhora želanú evolúciu
      kultúry myslenia, atď..
      Ako pri každej podobnej situácii v živote.
      A hlavne, keď ide o život.
      „Byť, či nebyť“
      Ultimatívna motivácia konečne myslieť,
      daná ZHora. Jej alternatíva je potom..

      Odpověď
      • Oracle 911 6.8.2019 o 9:40

       Takže veľká. ;)

       Odpověď
 25. EuroRusTomas 4.8.2019 o 22:45

  Ahoj. Posúdil by si jednu analýzu admin? Ide o to ze po prvých pozitívnych ohlasoch ju pseudoalternatvci zmazali.

  Je to „O úlohe Kotlebu-ĽsNS pri záchrane mladej generácie v kontexte Šefčovičovej výzvy ohľadom potreby hľadania spôsobu ako pritiahnúť „extrémistov“ k nám, k sociálnej demokracii.“

  Ide o výsledok prác priamo medzi voličmi Kotleba ĽsNS na rôznych podujatiach na ktorích sa schádzali prevažne archetypy sympatizujúce s týmto projektom.

  Odpověď
  • EuroRusTomas 4.8.2019 o 23:01

   Napriek všetkej kritike ĽsNS za ktorou si stojím. Musím povedať že Kotleba zachránil mladú generáciu. „Zohral úlohu ktorú si možno ani tak neuvedomoval.“
   Mne to došlo v čera na Rockfeste. Vedel som ze nebudem koli randálu spať a tak som vzal psy a išiel som využiť rušivé prostredie k výcviku resp terapie v prípade jednej sučky. Je to skvélá možnosť tréningu v nárocných podmienkach. Samozrejme psy pritiahli mnoho mladých čo mi umožnilo trochu snoriť občas niečo politické nejak hodiť čo sa dozviem feťáci nevolia Trubana ale Kotlebu.
   Trochu som využil opitosť a iné + potrebu mladých dostať nejak von to dusenie. Trochu som sa im otvoril pri niektorích témach. Keďže mám z minulosti skúsenosť s 5 prioritov a potreboval som si získať dôveru tak som si dal s nimi práska. A v podstate som si po všetkých debatách uvedomil spojitosti. Zopakujme si.
   Čo je u nich hlavná príčina fetovania, húlenia? Rozbitá disharmonická rodina a vzdelavací systém potláčajúca ducha zvedavosti a slobodnú vôľu vnucovaním odpovedí na nepoložené otázky čím deti pripravil o to najdôlezitejšie. Samostatné poznávanie sveta, kladenie si otázok a hladanie. Potlačil ich vôľu a vymazal rozdiel medzi človekom a opicov. Schopnosť klásť otázkyca hľadať odpovede. Miesto toho si hľadajú autoritu ktorá im povie odpoveď. Ktorá im dá smer. Práve preto si Kotleba získava tíchto mladých. Predstavuje pre nich akýsi otcovský vzor. Autoritu. Dáva im pevnú ruku v čase keď to potrebujú. Dáva im disciplínu (len mohol zvoliť nejaké menej toxické uniformy).
   Záchranil pocit vlastenectva v mladej generácii ktorá sa jednoducho nemala kde naučiť byť vodcom sám sebe pretoze ich vôľa a psychyka bola zdecimovaná. Drogy v takej situácii „pomáhajú“ zmierniť duševné muky.
   Ale oni sa tam nedostali lebo chceli. Jednoducho národ neochránil tieto svohe deti. Takmer všetci sa na ne vykašlali. SmerSD samozrejme robil opatrenia aj s cieľom zlepšiť sytuáciu mladým ale niečo im dať mohol. Ale dal im to Kotleba. To že nevolia Trubana ktorí propaguje Drogy ako super mňamku ale Kotlebu hovorí že mladá generácia nieje stratená. Radšej volia pocit vlastenectva, hrdosti, sily, disciplínu. Nechcú fetovať. Robia to preto aby otupili zmysli a nevnímali nezmyselnosť života a Kotleba im dal zmysel. Pevnú ruku, oporu v čase keď ledva stoja na nohách a vyrovnávajú sa so životom. Má to ťažké lebo mladý sú zmagorený, frustrácia atď… Tie ich pocity zamerali na lebo Fico, lebo Mečiar.
   Takže ĽsNS i keď sa dostala do ťažkej pozície…
   bolo vôbec možné zachrániť mladú generáciu pred Trubanom bez toho všetkého toxického?
   Ako ĽsNS očistiť. To je treba vyriešiť.

   Samozrejme aspoň nejaký návrh ako na to pseudoalternatíva zmazala. Keď tak ho dám ak môžem.

   Odpověď
   • Šak daj :)

    Aj ja som s nimi pár krát hovoril.
    Rozhodne je to jednoduchšie, ako so sliniečkármi,
    konšpirátormi a možno dokonca aj s hurápatriotmi.

    ĽSNS rozhodne majú potenciál.
    Škoda že napr. taký Uhrík ide do Bruselu.
    možno by sme ho viac tu potrebovali.
    Aj KDH by mohlo inak konečne dostať aspoń trocha rozum.
    Hlinu preč a vlastné tikve.

    Scéna proste musí potichu viac kooperovať.
    I Dankovci, Harabín, Mečiar, Gašpar, niektorí triezvejúci slniečkári,
    SMER tak- či tak atď.
    Proste to asi celé rýchlejšie integrovať, či?

    Odpověď
   • Oracle 911 5.8.2019 o 7:55

    Jedna vec je nemať rád Kotlebu, druhá vec je tvrdiť, že jeho súčasná politika nemá čo robiť v slovenskej politike lebo z dlhodobého hľadiska je toxická a tretia vec je uznať jeho zásluhy…

    Odpověď
    • Boletus 5.8.2019 o 8:20

     Vždy je pro dosažení společného cíle kooperujících subjektů výhodné hledání společných vektorů a ne hledání rozdílných vektorů . To první vede ke tvorbě pronárodního BLOKU subjektů, to druhé, ale jen v tom lepším případě , ke tvorbě KONGLOMERÁTU se snahou každého ze subjektů získat preferenční nebo přímo vůdčí pozici . To jsou ty slepované koalice s nízkou dlouhodobou stabilitou. „Půjdu s Tebou do party , pokud mi splníš toto přání..“ Samozřejmě , po splnění prvního přichází druhé,třetí..n-té. Tento mechanizmus je implicitně podsouván všem politickým stranám /nástrojům 3.priority/ přes instalaci dostatečně sebestředného Já -vůdce vnějším řízením, modifikujícím 3.prioritu řízení.
     Pokud ale vsadí na špatného koně a ten se mu „splaší“ , může namísto kýženého KONGLOMERÁTU ovládaného zvenčí vznikat BLOK , konceptuálně řízený „splašeným“ koněm . Dobrý příklad je Fico a našlápnuto má i Danko . Ostatní se musí projevit, zda je jim bližších pár volebních procent, než jejich skutečná role v řízení státu. Čas k vystřízlivění a přechodu z politické puberty do politické dospělosti tu je.

     Odpověď
     • Oracle 911 5.8.2019 o 9:12

      Súhlasím, buď politické strany na Slovensku sa budú spolupracovať na základe ideí alebo „posledný môže zhasnúť svetlo“…

      Odpověď
      • Marek5501 5.8.2019 o 15:19

       Ešte je veľká šanca pre Slovensko a dostatok času do volieb. Len správne stanoviť tie idey do jednej zmyslu plnej a to bude najväčší problém…budúce voľby budú podobné ako voľby 98″ v duchu buď alebo…A po voľbách pekne začať z de-amerikanizaciou..

       Odpověď
       • Oracle 911 5.8.2019 o 15:56

        Základ by mal byť dlhodobé prežitie národa a jeho prosperita, zbytok už je len „vata“.

        Odpověď
        • Zatiaľ je základom prežitie a rozvoj ľudstva na tejto planéte.
         (Z objemnejšieho náväzného pohľadu – o 1 úroveň chápania vyššie)

         Podľa Miery toho, čo Slovensko (Čechy,V4+)
         preto urobí, bude garantovaný aj jeho prežitie a bezpečný rozvoj.

         T.j., budúCnosť Slovenska musíme riešiť paralelne s budúCnosťou sveta.
         Žiadne sebaobetovanie a žiaden egocentrizmus.
         To je operačný rámec.

         Tak, ako:
         „Človek musí i o seba dbať, aby druhým mohol pomáhať.“
         ..bo je na nich závislý.
         Nezávislosti niet.

         Odpověď
         • Oracle 911 5.8.2019 o 22:58

          Pre nás sa to myslí samo-sebou…

          Odpověď
    • Asi tak. Proste Kotleba nedokáže spolupracovať. A to je veľký hendikep na ktoý Slovensko môže doplatiť. Mal by zliezť zo stromu a začať inak … Hlavne by si mal dať zámku na hubu lebo to čo mnohokrát potí je amatérske aj trestuhodné. V opačnom prípade zožne svojich 12% a tým to aj skončí. Toto ale Slovenko teraz naozaj nepotrebuje.

     Odpověď
     • To je žiaľ pravda.
      Bolo by i pre neho dobre,
      keby sa spolu so zopár ďalśími
      svojimi ego-kamošmi,
      nestal brzdou rozvoja ĽSNS.
      Kým je čas.

      Bo i tieto dvere sa stále rýchlejšie zatvárajú..
      A iné, ktoré sa otvoria, on,
      pri svojej miere chápania,
      postrehnúť nemusí.
      Škoda by ho bola,
      bo riadiaceho personálu u nás málo,
      i ako človeka..

      Odpověď
   • idevpas 5.8.2019 o 9:18

    Vypadá to, že si si okrem tých „džointov“ prásknul aj niečoho inšieho. :D
    Mimochodom, hovorí vám niečo meno Gottlieb?
    Proste furt tá istá sorta oblbovačov (dnes majú rozhodené siete kade-tade), furt tá istá písnička len iný taneček, a Slovák je furt dutý ani rúra.

    Odpověď
    • ĽSNS nie je one man show.
     Ak by sa o to pokúsili, zahynú.

     V tomto majú iba jednu možnosť
     a čím skôr by to mali dať do poriadku,
     aby v tom bolo jasno.

     Odpověď
   • Získavaš si dôveru psa tak, že sa dáš na štyri, začneš brechať a značkovať si územie?

    Odpověď
 26. Blaha:
  Komunisti Karol Ondriáš a Ivan Hopta napísali, že Američania plánovali zhodiť dve atómové bomby na Humenné.
  KEĎ SA LIBERÁLNI TROLLOVIA VYSMIEVAJÚ KOMUNISTOM
  Prebrali to všetky liberálne psychopatické stránky a niekoľko dní z toho išli puknúť od rehotu, že čo za konšpiračnú teóriu to vymysleli slovenskí komunisti.
  Salvy smiechu, tisíce lajkov, premúdrelé komentáre o úžasnej Amerike a dezorientovaných komunistoch. A tak.
  KEĎ LIBERÁLOM DOCVAKNE
  A potom bum, odrazu jeden z nich došiel na to, že Ondriáš a Hopta, prepánajána, majú úplnú pravdu. A napísal o tom v Denníku N, v samom jadre liberálnej propagandy.
  V 50.rokoch Američania skutočne mali vo svojej jadrovej stratégii, že vybombardujú atómovými zbraňami Humenné a desiatky ďalších miest v Československu. Stratégiu zverejnili v roku 2015 na Univerzite Georga Washingtona.
  TEN POCIT, KEĎ SI NAJMÚDREJŠÍ LIBERÁL A DAJÚ TI KNOCKOUT SÚDRUHOVIA Z KSS
  Ja len, že liberálne jednobunkovce na sociálnych sieťach zo seba urobili takých strašných idiotov, že sa neviem prestať smiať. Fakt neviem. Perfektné!
  A chcel som spríjemniť nedeľu aj pre vás, priatelia, nech sa aj vy schuti zasmejete. Takto to dopadne vždy, keď sa slniečka chcú hrať na múdrych a vysmievajú sa iným.
  Ten pocit, keď slovenskí komunisti dajú kráľovskú lekciu slovenským slniečkarom… A urobia z nich ako vždy úbohučkých nevzdelaných hlupáčikov. Na nezaplatenie
  Krásnu nedeľu, priatelia!

  Odpověď
 27. Douglas s manželkou navštívili Bratislavu, privítal ich Lajčák
  Mierový veľvyslanec Organizácie Spojených národov (OSN) Michael Douglas navštívil v nedeľu spolu s manželkou Catherine Zeta-Jonesovou Bratislavu. Privítal ich šéf rezortu diplomacie Miroslav Lajčák (nominant Smeru), informoval tlačový odbor Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVaEZ) SR.
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/521432-douglas-s-manzelkou-navstivili-bratislavu-privital-ich-lajcak/

  Odpověď
 28. Akcia Truban pokračuje. Propagoval drogy pred mládežou? Objavilo sa ďalšie Trubanovo video, za ktoré by mohol ísť sedieť.
  Pár myšlienok „nádejného premiéra“: Svoju cestu k úspechu vysvetľuje mládeži “Vždy to vysvetľujem ľuďom na princípe drog. To ako fungujú drogy, chľast a takáto študentská zábava, to isté viete aplikovať na úspech na prácu.” Následne vymenoval niekoľko bodov ako sa stať úspešným: “Prvý bod je dať si prvú malú dávku pri drogách.”
  https://www.hlavnespravy.sk/propagoval-drogy-pred-mladezou-objavilo-sa-dalsie-trubanovo-video-za-ktore-mohol-ist-sediet-psycholog-nad-jeho-vyrokmi-kruti-hlavou/1841608

  Odpověď
 29. To se „zasmějete“…

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rektor-UK-Zima-promluvil-o-sve-kandidature-na-prezidenta-591251

  Odpověď
  • Putinovec 4.8.2019 o 1:06

   On to myslí vážně.Jeden z těch,který má svíravý pocit dokonalosti a předurčené vy-vole-nosti.

   Odpověď
   • Oracle 911 4.8.2019 o 7:26

    On si naozaj myslí toto, ale v jeho prípade je to ty-vole-nosť. ;)

    Odpověď
    • Boletus 4.8.2019 o 9:11

     Jak podobná typologie kandidátů do nabídky . Nuly s hypertrofickým egem v zrcadlové síni .
     A ty zrcadla samozřejmě zvětšující /vypouklá/.

     Odpověď
     • Oracle 911 4.8.2019 o 10:38

      Nula s hypertrofovaným egom, takých je aj v slovenskej politike dosť…

      Odpověď
  • Našiel som tam článok s perlami Sommerovej. To čo je zač???
   „Premiér Babiš je zločinec. Prezident Zeman je nemocný a zdraví jeho mandát ukončí možná ještě letos. Volby jsou zmanipulované. Čím víc lidí k nim přijde, tím je to horší, protože většina není vzdělaná a své činy nedomýšlí. Demokracie je problém…“
   Ty vole, ešteže máte tak „vysokovzdelané“ osoby, to sa vám potom budujú svetlé zajtrajšky…

   Odpověď
   • Putinovec 4.8.2019 o 13:14

    Je to hodně podobný materiál jako Vašáryová.Celoživotní parazitka s naprogramovaným pohledem, viz přirovnání Boletuse výše.Když prší, tak má plný rypák vody.

    Odpověď
  • V čem je problém?

   Odpověď
 30. Celá ta aféra s Karlovým mostem dostává další rozměr.
  Miloslav Černý, který se proslavil jako čistič graffiti na Karlově mostě, se v rozhovoru před kamerou iDNES.cz rozhodl přiznat. V roce 2000 dostal výjimečný trest 20 let za dvojnásobnou vraždu své manželky a jejího milence. Ve vězení nakonec strávil jedenáct a půl roku.
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/miloslav-cerny-karluv-most-cistic-dvojnasobna-vrazda-vyjimecny-trest.A190802_191839_domaci_kot?

  Odpověď
  • Když to člověk hypoteticky propojí, potom je jasné jak se bude čistit sepse.

   Odpověď
   • Viktor čistič – „nikoliv hrozný konec, ale hrůza bez konce“

    Odpověď
    • Jirka17 3.8.2019 o 6:59

     Oponuji, Viktor čistič znamená hrozný konec nikoli hrůzu bez konce. A doufám tedy, že by kauza graffiti na Karlově mostě mohla otevřít otázku byrokratického nafukování jednoduchých zakázek do astronomických rozměrů. Uvidíme zda se ozve zdravý rozum.

     Odpověď
     • Oracle 911 3.8.2019 o 8:18

      Pre niekoho to bude hrozný koniec a pre niekoho zas hrôza bez konca…

      Odpověď
   • Boletus 3.8.2019 o 8:09

    To propojení bylo podle mne součástí celé „náhodné“ akce . Dokonalý Absurdistán a vytvoření
    megaguláše v hlavě většiny ovcí . Ale někdo má zájem, aby kauza jen tak rychle nevychladla a stala se tou „hrůzou bez konce“ . Bude mít samozřejmě i kladné výstupy / klepnutí přes prsty restaurátorské a obecně vzato “ tvůrčí“ polistopadové elitě /. V souvislosti s bojem o vedení zdánlivě bezvýznamného ministerstva kultury to dává rozhodně prostor k zamyšlení . A projev ministra Staňka v PS nabývá poněkud větší význam. Může jít o šachovou partii blížící se koncovce . Bílé figury měla kavárna , ale koncovku přebírají černí s využitím Černého….

    Odpověď
    • Bestův dnešní komentář s odkazem na článek Hosp.novin z 11.7.
     „Co týden dal? Staněk skončil. Koudelka a Navrátil odejiti. Ambasáda presunuta do Jeruzaléma. Síť pro 5G postaví Huawei. Temelín a Dukovany dostaví Rosatom. Sankce zrušeny. Czexit na spadnutí.
     Prozápadní orientace země definitivně pryč.
     https://www.facebook.com/erik.best.prague/posts/10157664084042577
     https://archiv.ihned.cz/c1-66606360-babis-bude-se-zemanem-resit-vladni-krizi-nabidnout-muze-jeruzalem-nebo-dukovany

     Odpověď
   • Az sa tento sposob cistenia dostane do parlamentu. Bude to hroza nez konca.

    Odpověď
 31. Myslím, že dobrý komentár L. Blahu k snahe namočiť Smer do Kočnerovej kaluže – tam si plávajú iní
  https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2366978920207340

  Odpověď
  • Perfektná práca p. Blahu !!! Ja pevne verím, že ten liberálny hnoj porazíme !!!

   Odpověď
  • ja FB blokujem, nie je nejaký reupload?

   Odpověď
   • celý Bláhov príspevok .

    Je úchvatné, ako sa liberálne média snažia spojiť Smer s Kočnerom – s tým Kočnerom, ktorý za vlády pravice dojednával so Sulíkom voľbu generálneho prokurátora a ktorý za vlády Smeru skončil v lochu. Výborne, to fakt dáva zmysel. Asi ako guľatá kocka.

    Hovoria o oligarchoch, ale jediní oligarchovia, ktorí lejú ťažké prachy do médií, mimovládok a politikov, sú z ESET-u. Z toho ich sladkého liberálneho ESET-u.

    Hovoria o korupcii, ale najväčšia korupčná aféra v dejinách Slovenska vypukla za ich vlády. Volala sa Gorila, týkala sa Beblavého bývalej strany SDKÚ (hej, hej, mám na mysli toho „nového“ Beblavého) a hlavnú úlohu v nej zohrala Penta, ktorá vlastní SME. Hej, hej, to SME.

    Mimochodom, to je takisto úchvatné, že sa Smer niektorí pošahanci snažia spojiť dokonca s Pentou. S tou Pentou, ktorá vlastní neoliberálne SME a vláda Smeru ju obrala o zisky zo zdravotného poistenia.

    Ale jasné, Smer Pentu proste miluje – a zo samej lásky ju oberá o milióny a ona zo samej lásky financuje hlavný pedofilný, pardon, opozičný denník. Dáva to perfektný zmysel. Ako všetko.

    Liberálne média tiež hovoria o Kuciakovi, ale jediné, čo na jeho vražde ostáva podozrivé, je, kto potreboval pád vlády a kto preto zneužil aj vraždu mladého novinára. Ja len, že po jeho vražde sa velice začalo dariť americkým pudlíkom, či už Kiskovi alebo eseťáckym projektom PS/Spolu… Ale tým samozrejme nič nenaznačujem, zabil ho proste nejaký pako z Kollárova.

    Hovoria o vrahoch, ale jediný politik, ktorý zabíjal, je Lipšic – ten Lipšic, ktorý sa dnes hrá na hrdinu v súdnom procese proti Ruskovi, s ktorými kedysi sedel vo vláde ako najlepší kamarát. Waw, to je už je len hrdina, vám poviem.

    Hovoria o sfalšovaných diplomoch, ale jediný, kto sa dostal k profesúre bez toho, že by vyprodukoval nejakú významnejšiu vedeckú monografiu, je teta Radičová z pofidérnej Paneurópskej vysokej školy.

    Hovoria o podvodníkoch a stykoch s mafiou, ale jediný, kto podvádzal s pozemkami a mal prepojenia s popradskou mafiou, je Kiska. Vlastne nie. Nie jediný. Podvody páchal aj Matovič. Daňové. S mamičkou.

    Hovoria o Kaliňákovi, že si kúpil byt od Bašternáka. A vraj za podozrivú cenu. Ale keď poviete, že za podozrivú sumu sa predala firma Trubana či Mistríka, tak mávnu rukou, že chacha, konšpirácia.

    Mimochodom, Bašternák je takisto v lochu, ale jasné, Smer ho ľúbi a on sa do basy dostal len vďaka trápne Tódovej – aké uveriteľné.

    Keď sme už pri tej Tódovej, tak ak niekto napísal fakt mizernú diplomovku a nikdy nemal dostať titul, je práve Nepríčetná Monča z N. Ale kto by to riešil, za všetko zlo predsa môže Fico a Danko. A Blaha.

    Hovoria o policajných prešľapoch, ale jediný, kto vynášal z trestných spisov, je vraj Lipšic a Tódová. A ak je fakt pravda, že baba ohrozila bezpečnosť utajovaného svedka, tak ako je možné, že ešte nestojí pred súdom?

    Hovoria o ruských agentoch, ale jediný, kto dostal prachy zo zahraničia, je Čaputová, ktorá dostala 157 tisíc z americkej mimovládky, plus prachy na brožúrky pre Sorosa.

    Hovoria o hybridnej vojne, ale ich finančné skupiny vlastnia drvivú väčšinu médií a Smer je v médiách plonkový.

    Hovoria o nenávisti Fica či Blahu, ale pritom propagujú stránku Zomri, ktorá šíri ten najvulgárnejší hejt.

    Hovoria o tom, že Fico je extrémista a pritom Slovensko zažíva ekonomický boom, sociálnu stabilitu a rastie v každej oblasti.

    Hovoria, že za pravice bude lepšie, ale jediné, čo ponúkajú, sú hádky, fet a frázy. A samozrejme – Ameriku, vojny, rusofóbiu a liberálny trh.

    Hovoria, že my šírime nenávisť, ale oni polovicu Slovenska, čo má iný názor, odstrkujú do extrému a robia z nich podradných ľudí.

    Hovoria, že si nevážime mladých ľudí, ale hejtujú nás za vlaky zadarmo pre mládež, za radikálne zvýšenie rodičovskej pre mladé rodiny, za to, že sme zachránili bezplatné školstvo. Ach, akí sme na tých mladých ale zlí.

    Hovoria, že hazardujeme s bezpečnostným postavením Slovenska, ale sme to my, čo sme odmietli vojnu v Iraku, vrátili odtiaľ našich vojakov, kritizovali útok na Líbyu a udržali dobré vzťahy s Ruskou federáciou napriek psychopatickému tlaku z USA.

    Mohol by som dlho pokračovať. Pointa je, že oni len klamú, klamú a klamú. Liberálne média, liberálni politici, liberálne mimovládky, liberálna kaviareň. Šíria lži. Nič iné než lži.

    Biznismeni a veľmoci v pozadí chcú prevziať moc a tak investovaali kopec prachov do propagandy.

    A my sa vzpierame.

    Nenávidia nás. A šíria nové a nové lži.

    Kto okrem kompletných idiotov im ešte verí?

    Odpověď
 32. Bolo by dobré poznať štruktúru toho zisku a ktoré závody v rámci koncernu USS sa na ňom podieľali a koľko. Až potom je možné čokoľvek konštatovať v súvislosti s VSŽ.

  Odpověď
 33. Materská U. S. Steel je v zisku, košický závod v strate
  United States Steel Corporation zaznamenala za 2. štvrťrok 2019 čistý zisk vo výške 68 miliónov USD, ktorý po úprave predstavoval 78 miliónov USD. V 2. štvrťroku 2018 bol čistý zisk na úrovni 214 miliónov USD, ktorý po úprave dosiahol 262 miliónov USD. Upravený zisk pred úrokmi, zdanením, odpismi a amortizáciou (EBITDA) za 2. štvrťrok 2019 predstavoval 278 miliónov USD. Informovala o tom košická spoločnosť U. S. Steel.
  https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/521279-materska-u-s-steel-je-v-zisku-kosicky-zavod-v-strate/

  Odpověď
  • Oracle 911 2.8.2019 o 18:29

   Takže, koho to majú za idiota?!

   Odpověď
   • toho, kto sa nebráni?

    Odpověď
    • Oracle 911 4.8.2019 o 20:46

     Nie si ďaleko od pravdy…

     Odpověď
 34. Zomrel Boris Latta vo veku 66 rokov – redaktor denníka Pravda – myslím, že jediný, ktorý písal pravdivé informácie o Rusku v tomto denníku – a v ostatnom slovenskom mainstreame neviem, či je obdobný.
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/521148-zomrel-boris-latta-dotlklo-srdce-oddane-pravde/

  Odpověď
  • od rana je mi z toho smutno… skvely novinar, skvely clovek
   poznala som ho osobne

   Odpověď
  • Na majnstrím už dávno nepíšem, ale tak 4 a viac rokov dozadu som občas písal do diskusií na jeho články. Za seba môžem povedať, že to bol najšikovnejší manipulátor a taktik v denníku pravda.

   Odpověď
 35. Ze Staroměstské radnice zmizela „deska Osvobození“.
  Deska Osvobození zmizela během rekonstrukce radnice 11. dubna 2017. Dělníci tehdy sundali všechny pamětní desky, ale vrátili – na pokyn vrchnosti – po rekonstrukci radnice jen některé. Tedy – všechny až na jednu. Deska Osvobození visela na Staroměstské radnici takřka 71 let – od 8. května 1946 – tedy tři generace. Její obsah: „Prahu osvobodila Rudá armáda“.
  https://www.hoppner.cz/lezela-pod-ohorelym-krizem-zahadne-zmizeni-desky-osvobozeni-prahy-ze-staromestske-radnice-23-milionu-padlych-a-s-ostudou-do-propadliste-dejin-iii-svetova-valka-vypukla-je-to-ta-o-pamet/

  Odpověď
 36. Putinovec 2.8.2019 o 13:50

  Nitky zákulisí vedou do Anglie.Odepisování zviditelňováním řízení pokračuje.Osobně jsem přesvědčen,že pokud tato pomatená skvadra někde zkusí blokovat lidí,tak budou policii vděční za ochranu.https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Penize-ktere-mohou-zablokovat-Prahu-Podivejte-se-kdo-muze-stat-za-financovanim-klimatickych-aktivistu-591091

  Odpověď
  • koloděj 3.8.2019 o 6:40

   V článku je „drobná“ chyba. Píše se v něm o „akceschopných nadšencích“. To je ale eufemismus na „dobře placení všehoschopní žoldáci“. Protože když nebudou prachy, nebudou nadšenci ..

   Odpověď
 37. Kancelar 2.8.2019 o 12:36

  Meciar zaklada stranu.
  Neviem dat link, je to na fcbk TA3.
  Oracle: kudos

  Odpověď
  • https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/vieme-prvi-je-to-definitivne-vladimir-meciar-vracia-politiky-zaklada-novu-stranu?itm_site=pluska&itm_template=hp&itm_area=hp&itm_modul=topbox&itm_image=1&itm_position=1

   Odpověď
   • Mečiar dodal, že nejde zakladať úplne nový politický subjekt ale prevziať a zmeniť už existujúcu stranu. „Tá strana existuje. Do týždňa zmení stanovy a názov,“ priznal.
    https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/521221-expremier-vladimir-meciar-zaklada-politicku-stranu/

    Odpověď
    • Silný solitér Mečiar a pohyb na hraně . Jen doufám, že účastníci mají alespoň nějakou zákulisní kartelovou dohodu , která nebude jen přeskupovat hlasy ,ale natahovat ty „nechodiče“k volbám . Opoziční prostor se teď velmi destabilizoval, tak je kde lovit.

     Odpověď
     • Oracle 911 2.8.2019 o 15:27

      Vôbec to nie je na hrane, ba čo viac je to očakávaná reakcia na Ficovu výzvu spred niekoľkých dní.

      Odpověď
      • Želal by som si tandem Mečiar-Fico. Ich zmierenie by navyše bolo veľmi prospešné. Fico by to ešte vedel potiahnuť, Mečiar obávam sa moc nie.

       Odpověď
       • Oracle 911 2.8.2019 o 16:50

        Mečiar je vedomý svojho veku, ale Slovensko sa dostalo do situácie „buď-alebo“…

        Odpověď
       • ‚Želal by som si tandem Mečiar-Fico. Ich zmierenie by navyše bolo veľmi prospešné.‘

        Tam boli nejaké problémy?

        Odpověď
        • Oracle 911 2.8.2019 o 16:54

         „2 kohúti na jednom smetisku.“

         Odpověď
        • Bolo ich viac. Meciar s o Ficovi vyjadruje dosť nevyberavo a zabila to Ficova podpora zrušenia amnestií. Takže ano, sú tu problémy.

         Odpověď
      • Tou „hranou“ míním implicitně Mečiara . Ne politicky, ale osobně , přesněji svým projevem v politice . Pro vytvoření silného pronárodního BLOKU stran je potřebná nejen
       výrazná programová profilace , ale také její optimální poskládání do celku /mozaiky/ Ideální je, když si kohouti to smetisko rozparcelují. To je ta mnou zmíněná kartelová dohoda.
       Mečiarův politický projev byl vždy přímočarý až agresivní na styčných plochách s programy konkurentů . Může být pro pronárodní blok velmi přínosný , pokud bude schopen nadřadit společný cíl cíli individuálnímu /t.j. vlastní strany/ . V tomto směru je jednoznačně ve výhodě Fico , který už svojí „rošádou“ prokázal , že chápe hierarchii cílů podobně jako jí používá DVTŘ . Tedy , tvořit politický BLOK a ne politický KONGLOMERÁT . Ten zjevně klíčí na opoziční scéně.

       Odpověď
       • Oracle 911 2.8.2019 o 18:31

        Dúfajme, že zvládol svoje ego…

        Odpověď
  • Citácia Vladimíra Mečiara:
   „…chýba strana, ktorá by vedela povedať, že Slovensko je pre ňu na prvom mieste. Samozrejme, že na tom, aby takáto strana vznikla sa pracuje veľmi dlho.“

   Odpověď
  • Včera som dal koment na HS ohľadom odobratia hlasov lsns, keď Harabin a Mečiar prídu spolu do politiky :) ale nikdy sa nevie. Keď založia stranu v ktorej nebude mať potrebu byť niekto z nich alfa samec, tak by sa mal mat na pozore aj Fico

   Odpověď
   • V ĽSNS boli nasadení ako poradcovia Ján Cuper a Eva Zelenayová na kandidátku v 2016. Vladimír Mečiar ich tam neposlal len tak (môj predpoklad, keďže tie dve mená ho nikdy nezradili)

    Odpověď
    • Kancelar 2.8.2019 o 14:42

     LSNS stale beriem za kontrolovanu opoziciu, resp. za pracu SIS. Neverim im nic. Pride mi to uplne priehladne.

     Odpověď
    • Kotleba Cupera odmietol (podľa všetkého z hlúposti)

     Odpověď
     • Oracle 911 3.8.2019 o 21:45

      Tak mu treba, lebo teraz s nástupom Mečiara stratil cca polovicu až 3/4 svojho elektorátu.

      Odpověď
   • Harabin už reagoval že s politikmi nejedná. Teda, údajne.

    Odpověď
    • Oracle 911 2.8.2019 o 16:52

     Takže všetko nechá na Mečiara…

     Odpověď
    • dujky, mas nejaky link?
     lebo ja som citala, ze nejedna so ziadnou stranou… ale, ktovie ako to novinari interpretovali, ak nemame originalnu nahravku rozhovoru

     Odpověď
     • Hej, to ma nenapadlo … :) Možno Harabin predsa nie je taký blázon aby celkom odignoroval realitu. Ak by sa spojili všetky sily, mohlo by to byť zaujímavé. Ovšem jeden predpoklad nebude splnený – pronárodným bude veľmi chýbať nezávislá RTVS. Toto mali dotiahnuť – nech to stojí čo to stojí. Mohli len získať.

      Odpověď
  • To trvalo…

   Odpověď
 38. Agrorezort: Štát bude obchodné reťazce neplatiace pokuty exekvovať
  Reťazce, ktoré odmietajú zaplatiť pokutu za opakované ohrozovanie zdravia spotrebiteľa v tej istej prevádzke, porušujú zákon a budú čeliť exekúcii. Agrorezort upozorňuje, že pravidlá, ktoré im vyplývajú zo schváleného a platného zákona o potravinách, nie je možné ignorovať. Nepravdivé a nepodložené argumenty, že ide o protiústavný zákon, neobstoja. Informoval o tom hovorca Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR Vladimír Machalík.

  „Je neakceptovateľné, aby rakúska firma nemeckého koncernu podnikajúca na Slovensku nerešpektovala platné zákony Slovenska. V Rakúsku či v Nemecku by si také niečo nikdy nedovolili. Slovensko je zvrchovaný samostatný štát, na území ktorého platia zákony. Proti reťazcu, ktorý protiprávne odmieta zaplatiť pokutu za opakované porušovanie zákona na ochranu zdravia slovenských spotrebiteľov, bude tvrdo zakročené a v prípade neplnenia si zákonných povinností bude jeho majetok exekuovaný,“ povedala Gabriela Matečná (SNS), vicepremiérka a ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka.
  https://www.teraz.sk/ekonomika/brief-mprv-stat-bude-obchodne-reta/410592-clanok.html

  Odpověď
  • Oracle 911 2.8.2019 o 11:52

   A všetci poznáme exekútorskú mafiu…

   Odpověď
   • Len tá mafia cicia hlavne bežných ľudí. Je otázne, kto ju má pod palcom. Ak sú to tí s euroatlantickými hodnotami, tak nemecký koncern bude nedotknuteľný.

    Odpověď
    • Oracle 911 2.8.2019 o 15:17

     Otázka je teraz, že kto na mafiu zatlačí účinnejšie a silnejšie…

     Odpověď
  • „Kontrolórom podľa portálu „pretiekol pohár trpezlivosti“, keď v jednej z bratislavských prevádzok našli piškóty a lieskové orechy po dátume minimálnej trvanlivosti.“

   To jsem se srdečně zasmál. „Kontrolorům“ v ČR „nepřeteče pohár trpělivosti“ ani v když v českých obchodech najdou plesnivé maso, shnilou zeleninu a ovoce, nafouknuté masové konzervy, apod.
   Příště už tam nejdou…

   Odpověď
 39. Pellegrini vyzval policajtov a sudcov, aby svoju prácu konali čestne
  Predseda vlády Peter Pellegrini (Smer-SD) vyzval všetkých policajtov, prokurátorov a sudcov, aby si svoju prácu naďalej konali čestne. Vo videu na sociálnej sieti uviedol, že majú voľné ruky a plnú podporu, aby sa pri vyšetrovaní riadili len zákonmi a predpismi platnými v Slovenskej republike, svojimi morálnymi zásadami a hodnotami spravodlivosti.

  Zároveň zdôraznil, že v tomto im vláda SR poskytne maximálnu súčinnosť a podporu.
  https://www.teraz.sk/slovensko/pellegrini-vyzval-policajtov-a-sudcov-a/410525-clanok.html

  Odpověď
  • Je to varovanie pre liberálnu svoloč, skrývajúcu sa v štátnej správe.

   Odpověď
  • To by Andreje Babiše zřejmě nenapadlo, ten je čestnosti českých policistů státních zástupců a soudců zcela určitě „přesvědčen“…

   Odpověď
 40. T. Gašpar:
  Za obdobie posledného roka som podal viaceré trestné oznámenia, ktoré by som Vám chcel v krátkej sérii statusov predstaviť. Dozviete sa informácie o tom, ako pri ich preverovaní postupovala polícia a prokuratúra, s akým výsledkom boli ukončené, či aký bol rozdiel vo vyjadreniach dotknutých osôb v médiách a pred samotnými orgánmi činnými v trestnom konaní. Vyberám pre Vás prehľad tých najzaujímavejších, ktoré Vám priblížim už čoskoro

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2254838534605945&id=2114747078615092

  Odpověď
  • Dobre robi Gaspar.

   Odpověď
  • Prvé TO na „experta“ strany SPOLU, Branislava Ďiďáka. Je to pre verejnosť zatiaľ neznáma osoba, ktorú sa snažia zviditeľniť portály ako Aktuality.sk, SME, či Denník N. Ide o bývalého policajta, ktorý po neúspešnej kariére komunálneho politika a policajta, skúša kariéru vo veľkej politike.
   V utorok 30.07.2019 som v zmysle zákona nazrel ako oznamovateľ do vyšetrovacieho spisu a vyžiadal si výsluch pána Ďiďáka. Musím sa priznať, že po jeho prečítaní som nebol vôbec prekvapený. Zistil som totiž, že pán Ďiďák po zákonnom poučení, a pod hrozbou spáchania trestného činu krivej výpovede, respektíve krivého obvinenia, nemohol klamať a do zápisnice uviedol že nemá žiadne poznatky o trestnej činnosti v polícií o ktorej hovoril v médiách. Zjednodušene povedané, polícii povedal, že on o ničom nevie a, že to čo v článku prezentoval ako svoje zistenia, respektíve zistenia svojho tímu, má len z iných článkov, ktoré ani nevedel identifikovať.

   Pre možnosť porovnania si jeho tvrdení uvádzam nasledovné citácie: …

   https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2255259667897165&id=2114747078615092

   Odpověď
   • Blazon.
    Jednoznacne na neho podat zalobu za ohovaranie, osocovanie POLICIE.
    Najhorise na tom je, ze ti mantaci, tie denniky by z toho vysli beztrestne.
    A ich primitivni citatelia na to zabudnu. Ich pamat je obmedzena ako u akvarijnej rybicky.

    Odpověď
 41. Michal Truban teoria postavena na principe drog
  https://www.youtube.com/watch?v=BOFhsgHezxY

  Odpověď
  • je to typická figurka zvolená a vybavená k poutání mladého nastupujícího voličského elektorátu. Je vybaven instrumentáriem, usnadňujícím vstup do post-adolescentního myšlení polistopadové
   cool- generace . Odpovídá tomu všechno, včetně potetovaného zevnějšku a podbízivého „osobního příběhu“ . Mladí příští pedagogové dostávají jeden z potenciálních vzorů pro svůj příští profesní a lidský život . Rodiče těchto příštích pedagogů mají co dělat, aby to v následných lekcích zvrátili.
   Typologie politiků,vystrkovaných na scénu pro nejbližší období z nadnárodního zákulisí , je pozoruhodně podobná . Stačí si porovnat Trubana a Čaputovou. To je dobré ,že se tento jev tak rychle zviditelnil . Je čas najít účinný alternativní vzor politika ještě před volbami.

   Odpověď
  • 3:05. Úžas.

   Odpověď
 42. Tak tento trefný komentár z HS som sem jednoducho musel dať. Pre mňa nominácia na trefu roka:
  Kiska rád hovorí že je treba vrátiť Slovensko späť ľuďom. A tu je komentár ktorý nemá chybu :)
  „Všetci, ktorí sú presvedčení o tom, že je potrebné Slovensko vrátiť ľuďom … neviem, či tým myslel aj seba, keď len horko ťažko vrátil kúštik Slovenskej zeme zubárovi.“

  Odpověď
  • :-)
   Kiska je cvok.

   Odpověď
   • Dokonca je tam uvedené pod tým jeho ksichtom, že vrátiť Slovensko všetkým ľuďom, takže ozaj nechcel tú pôdu vrátiť ani jednému, keď mu ju neprávom zobral tzn. ak bolo zobraté niečo všetkým ľudom v SR tak to bolo v privatizácii a to treba vrátiť. Pochybujem že autori toho nápisu to mali na mysli – skôr tú súčasnú naliehavú potrebu Bruselu riešiť migrantov

    Odpověď
  • oddaný sl. podnikateľ, všetko transparentne pre slovensko: v slovenskej firme jeden konateľ maďar, druhý nejaký severan :-), teraz požičiava aj cez sl. poštu, jasná taktika – požičiam vám všetkým, úroky ľudové všeobecné frázy, nič konkrétne, žiadny program

   Odpověď
 43. Rozhovor s Ovčáčkem – možná jako varování pro Babiše. „Pan premiér je silný právě ve spojenectví s panem prezidentem a všechny tyto komentáře míří k jedné jediné věci. Snaží se pana premiéra donutit k tomu, aby vyhlásil válku panu prezidentovi. Já vám prozradím jednu věc, o které jsem skálopevně přesvědčen. Kdyby Andrej Babiš vyhlásil válku panu prezidentovi, tak hnutí ANO klesne pod 20 procent.“
  Dal vzkaz Hamáčkovi i Babišovi: Ovčáček dodal, že Miloš Zeman dává ČSSD čas k rozvažování, neboť členové strany stále rozvažují, zda zůstat ve vládě, nebo z ní odejít. Tento oddechový čas bude trvat až do 15. srpna. „Do té doby mají všichni oddechový čas, mohou jet na dovolenou. Já si myslím, že je to velmi záhodno, aby jak pan premiér, tak pan předseda Hamáček odjeli na dovolenou, nevěnovali se velké politice a odpočinuli si.
  U pana předsedy Hamáčka vidím, že to má velmi složité v té vlastní straně, a bylo by možná dobře si od té strany odpočinout a přemýšlet o tom, co dál.“
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ovcacek-odpalil-bombu-Jestli-bude-Babis-valcit-se-Zemanem-zle-skonci-A-Hamacek-by-si-mel-odpocinout-591025

  Odpověď
 44. SMER – SD
  39 min ·
  „AKO PREKRYŤ TRUBANOVU DROGOVÚ KAUZU?“
  Médiá sa dnes pokúšajú prekryť škandál lídra PS M. Trubana, ktorý deťom na škole rozprával o svojich drogových excesoch. Keďže ide o obrovský problém, mocní v pozadí slovenskej opozície a médií sa rozhodli vytvoriť pseudokauzu o vplyve M. Kočnera na políciu.
  Fakty hovoria jasne o opaku. M. Kočner bol prvýkrát obvinený už v lete roku 2017, teda ešte pred vraždou. Dnes sedí vo väzbe a verím, že za vlády strany SMER-SD bude vynesený spravodlivý rozsudok.
  https://www.facebook.com/smersd/videos/403651947163329/

  Odpověď
  • Ficov úškrn, skoro prechod do smiechu hovorí za všetko. Niečo mi hovorí, že v hlave mu šla mišlienka „nechajme hlupákov pokračovať v ich stupidnych pokusoch o získanie moci.“ A dopadne to ako vždy. Odpíšu sa pekne pred veľbami.

   Odpověď
  • “Veľmi chabý pokus nešťastnej redakcie prekryť drogové skúsenosti šéfa PS”, komentuje Fico zverejnenie Kočnerových správ. Kaliňák uvažuje podobne a podľa Jarjabka sa chystá mediálna bomba
   https://www.hlavnespravy.sk/kalinak-odmieta-prepojenia-mariana-kocnera-so-smerom-sd-aj-vplyv-policiu/1839619

   Odpověď
   • Komentare pod člankom su zaujmave…99%stoji za Ficom…to len par ubožiakov platenych za hejt sa marne snaží….

    Odpověď
    • Hlavné správy sú opozičné médium, preto nemá zmysel hovoriť o takej či onakej podpire v diskusii.

     Odpověď
     • Oracle 911 2.8.2019 o 15:43

      Skôr je to projekt GP, a majiteľ o tom ani nevie a práve kvôli tomu to treba čítať…

      Odpověď
      • Potvrdzujem. GP prevzal kontrolu nad médiom ešte roku 2016.

       Odpověď
       • Oracle 911 3.8.2019 o 12:57

        Pred alebo po voľbách?

        Odpověď
  • pozerala som tlačovku Kolára ,ten bol pred infarktom ,pozrite si to ,niečoho sa strašne zľakol ,preto sa pokúša kamuflovať a hodiť všetko ako vždy na Fica .

   https://www.ta3.com/clanok/1161109/tb-predsedu-hnutia-sme-rodina-o-komunikacii-medzi-kocnerom-a-bodorom.html

   Odpověď
   • Kollár bol u Kočnera pečený varený – spolu kšeftovali aj na Donovaloch

    Odpověď
  • Ak je pravdou, že sa dotyčná diskusia odohrala na škole, potom mám otázku, ako si to Truban, napriek školskému zákonu mohol dovoliť?

   Odpověď
 45. Je zábavné sledovať Grendelové blúznenie o tom kde Gašpar skončí a či to nie je v rozpore Fico -Pellegrini…tieto ich konšpirácie : ) je vidiet ,že su v koncoch…hlavna vec ,že dav má jasno kto bude nový premier : )
  Hrotí Fico konflikt s Pellegrinim? Bývalý policajný prezident Gašpar môže byť na kandidátke Smeru
  https://www.aktuality.sk/clanok/712583/hroti-robert-fico-konflikt-s-peter-pellegrini-dovodom-moze-byt-tibor-gaspar-na-kandidatke-smeru-policajny-prezident/

  Odpověď
  • Tyto novinari nevedia o DVTR, alebo ju ignoruju?

   Odpověď
   • Oracle 911 1.8.2019 o 22:04

    Asi je to sorta ľudí, ktorá povedala, že je to blbosť a nebude sa s tým zaoberať. Však majú školu, sú vyškolený tými správnymi školiteľmi a majú peniaze, načo im to. Že to jedného dňa môže skončiť a bude sa od nich vyžadovať skutočná práca a samostatné myslenie to ich ani nenapadá hoci varovné signály sú všade naokolo.

    Odpověď
 46. ,,Kočner si so svojimi kumpánmi písal o špeciálnom papieri aj o dohode s Milanom“: https://www.aktuality.sk/clanok/712808/o-com-si-pisal-kocner-so-svojimi-kumpanmi-o-specialnom-papieri-aj-o-dohode-s-milanom/
  Kiska tiež už stihol k tomu napísať status na FB, kde si opäť kopol do Fica: https://www.facebook.com/AndrejKiska/posts/2316594588461306
  Po tom, čo včera vyšla na povrch skutočnosť, že Truban je obyčajný narkoman, sa ,,naši“ podpindusi poponáhľali s protiútokom a to celkom silným.

  Odpověď
  • Sú toho Trubana plne noviny….dnes v PNSke…Truban na každej titulke…Kisku nekomentujem…výkrik do tmy a Kočner…sú to špekulácie…Šanta zjavne dobre pracuje…tie jeho nezmysly ničim nepodložene ledabolo strečene na pislednu chvilu do spisov

   Odpověď
  • Skôr ako začalo súdne pojednávanie médiá masírovali verejnosť a pokúšali sa verejnosti vtlačiť do podvedomia rozprávku o nepriestrelnej obžalobe vypracovanej prokurátorom JUDr. Šantom. Možno by obžaloba aj nepriestrelná bola, pokiaľ by Šanta nezamlčal dôkazy a nepostupoval doposiaľ v rozpore s trestným poriadkom.

   Šanta je dlhoročný prokurátor. Na profesionálnej úrovni ovláda trestný zákon a trestný poriadok. Vie aj to, že po podaní obžaloby nemôže navrhovať dôkazy. Vie aj to, že dôkazy ktoré sa pokúša predložiť nemôže súd akceptovať, nakoľko súd rozhoduje o písomne podanej obžalobe.

   Pokiaľ by bol mal prokurátor Šanta záujem, aby tzv. dôkazy boli predmetom súdneho konania a súd ich bral do úvahy, bol by tzv. prepisy zažurnalizoval do spisu pred podaním obžaloby.

   Zvrátený právny názor Šantu a mlčanie rady prokurátorov

   Čo sleduje Šanta procesnými chybami, ktoré môžu pokojne viesť k zastaveniu trestnému konania z dôvodu nezákonnosti?

   Prečo mlčí rada prokurátorov, vari neovládajú základy trestného práva?

   Prečo generálny prokurátor po jeho verejných excesoch nenavrhol Šantovi disciplinárne konanie?

   Nebodaj čakajú na riešenie podnetu podaným obhajobou a podnet na Šantu vybavia odstúpením na disciplinárne konanie, ktoré zastavia s odôvodnením, že si pán Šanta nesprávne vyložil názor?

   Predovšetkým by sme si mali položiť otázku, koľko stojí reputácia sudcu, prípadne kým a za čo je vydieraný, pretože aj najhlúpejší prokurátor na prokuratúre ovláda základy trestného práva.

   Médiá údajne čakajú na rozhodnutie o pripustení navrhovaných dôkazov

   Fraška ako hrom. Očakávať, že vo verejnom procese, ktorý sleduje celé Slovensko a množstvo mediálnych agentúr zo zahraničia si senát ŠTS dovolí porušiť obžalovaciu zásadu, ktorá patrí k základom trestného práva a tým právom mariť práva obvineného je fikcia. Traja dlhoroční sudcovia, predsa neporušia obžalovaciu zásadu a zdehonestujú svoju profesionálnu reputáciu na úroveň právneho dementa.

   Mafiánske praktiky, ktoré sa pokúšajú do konania vniesť JUDr. Lipšic a JUDr. Šanta, patria do minulosti a nemajú v slovenskom právnom systéme miesto.

   https://www.hlavnydennik.sk/2019/07/31/jana-teleki-santova-iluzia-o-nepriestrelnej-zalobe-sa-rozpadla-ako-domcek-z-kariet/

   Odpověď
   • Obhajca Mariana K. uviedol, že je vyslovene znechutený trvajúcimi únikmi z vyšetrovacieho spisu poškodených Jána K. a Martiny K.
    http://www.teraz.sk/slovensko/mpara-nie-je-uplne-preukazana-upln/410415-clanok.html
    a tu M.Daňo hovorí tiež o daňovom podvode a o tom ako prebieha sud so Šantom a čo sa deje v pojednav. miestnosti…ako sa sprava Šanta – Live:Čo priniesla kauza Markíza? Doteraz neodhalený daňový podvod?! #11.190
    https://www.youtube.com/watch?v=pylXOgwntwI

    Odpověď
    • Zdá se , že kauza Kočner s návaznými konsekvencemi už dávno překročila hranice SR a hranice běžného trestněprávního případu , byť okořeněného mrtvolami . Není od věci vysledovat spojené nádoby s českou soft-kauzou David Rath . Na důležitém bitevním poli
     soudní moci v obou zemích běží nyní už veřejný a ilustrativní střet obou soupeřících sil /elit/. Ta silnější /GP řízená GP/ likviduje jednak vlastní vnitřní opozici v soudní moci a současně likviduje periferii podpindosů v celém spektru veřejného prostoru. Je to analogie
     likvidačních procesů škodné i v RF a totéž započíná i v USA.
     jen to nebrat jako přátelskou výpomoc zvenčí . Vše je přesně zkalkulováno, tito pomocníci nepracují v kategoriích dobro a zlo, ale jen v kategoriích užitečné a neužitečné.

     Odpověď
 47. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019080110460025-zeman-miri-na-dovolenou-rybnik-a-clun-nebo-neco-jineho/
  „Upozorňuji redakce, že pan prezident bude mít do poloviny srpna dovolenou. Stejně tak bude mít dovolenou i tiskový mluvčí. K dispozici budu na e-mailu, jen v případě opravdu závažných událostí. Pokud jde o ministerstvo kultury, do ukončení dovolené nechystáme žádné vyjádření!“ prohlásil na svém Twitteru prezidentův mluvčí JO!
  Jo, jo , jo – vzhledem k http://www.vodaksb.eu/diskuse/politika/comment-page-89/#comment-241817
  - to ladí…

  Odpověď
  • http://www.vodaksb.eu/diskuse/mimo-tema/comment-page-78/#comment-242443

   Odpověď
 48. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/520969-priznal-sa-lider-progresivcov-michal-truban-k-uzivaniu-drog/

  Feťákmi sa to v degresívnom tábore len tak hemží.
  Dobré video z 22.11.2013 s Trubanom(ťažký káder progresívcov)na budúceho premiéra SR)

  Odpověď
  • Blaha:
   Vyzerá to, že tieto voľby budú súbojom medzi Smerom a Progresívnym Slovenskom. Tak si teda porovnajme, čo robia aktuálne ich lídri.
   TRUBAN PROPAGUJE DROGY, PREBOHA!
   Michal Truban vysvetľuje mladým ľuďom, že v živote prichádzajú zlé aj dobré chvíle. Napríklad, keď fetoval, stalo sa, že mal tzv. bad trip, čiže depresiu z užitia drogy. Ale že to potom prešlo. A tak to býva aj v živote.
   Mladé dievčatá na prednáške Trubana súhlasne prikyvujú. Ach, áno, drogy, bad trip, sfetovať sa, zdrogovať sa, paráda, to je také cool. Veď čo je na tom, že politik sa chváli tým, že užíval drogy. To je predsa také progresívne.
   Treba o tom s nadšením rozprávať a používať to ako životné metafory. Nech žijú drogy! Sú predsa súčasťou života, ako terorizmus, či nie? Truban, si frajer – Sid Vicious slovenskej politiky, bravó! Anarchy in the SK!
   FICO MEDZITÝM ZVYŠUJE MINIMÁLNU MZDU
   Medzitým Robert Fico navrhuje radikálne zvýšenie minimálnej mzdy, aby dosiahla 60% priemernej mzdy. Behá po pracoviskách, aby prišiel s návrhmi na lepšiu ochranu práce pred horúčavami. Zdôrazňuje strategickú spoluprácu s odbormi, pretože Smer chce v provom rade chrániť pracujúcich ľudí.

   Žiadne drogy, žiadne „bad tripy“, žiadny fet. Fico rieši robotníkov. Ach, aká nuda. Koho by to zaujímalo. Veď to je také neprogresívne. Staromódne. Že ochrana práce, cha-cha. Poďme sa radšej zhúliť s Trubanom, to je tá správna politika! Nech žije Perníkové, pardon, Progresívne Slovensko!
   POLIAČIK PROPAGUJE HEROÍN
   Iný vrcholový predstaviteľ PS Martin Poliačik sa takisto v minulosti preslávil propagáciou heroínu – jeho okrídlená hláška, že „čistý heroín je pre telo v zásade neškodná vec“ by mohla drogovým kartelom poslúžiť ako reklamný banner. Ale pozor, Maťko fetoval len v záujme svojho „sebapoznávania“ – to je iné, to je cool.
   Spolu s Trubanom sú tým najlepším príkladom pre mládež – drogovať, fetovať, zhuľovať sa. Ale pozor na „bad tripy“. Keď heroín, tak len čistý. Odporúča deväť z desiatich vrcholových predstaviteľov PS.
   KREMIENOK A CHOCHOLÚŠIK PRED RUSKOU AMBASÁDOU
   A tento náš progresívny Maťko „Čistý Heroín“ Poliačik usporiadal včera masovú demonštráciu pred ruským veľvyslanectvom. Došli 2 ľudia. Slovom – dvaja. On a Dostál. Kremienok a Chocholúšik slovenského liberalizmu.
   Dali si do rúčky A štvorku s nejakým protiruským obrázkom a bolo – demoška skoro ako v Seattli 99. Toto rieši Progresívne Slovensko – nejakú bezvýznamnú nezákonnú demonštráciu v Moske. A fetovanie. A drogovanie. Bravó!
   FICO MEDZITÝM ZVYŠUJE RODIČOVSKÚ A VIANOČNÝ DÔCHODOK
   Medzitým Fico rieši, ako zvýšiť matkám rodičovskú. Prichádza s radikálnym navýšením o 150 eur. Popri tom Fico pomáha rodinám aj 100 eurami na prváčika a bezplatnou stravou pre deti.
   Radikálne sa zvyšuje aj príspevok pre opatrovateľov o ťažko zdravotne postihnutých. Seniori dostanú dvojnásobný vianočný dôchodok. Ale to všetko je nuda. Nemoderné, neprogresívne.
   Načo sa starať o ľudí, o slabších, o rodiny? Načo pomáhať seniorom? Poďme sa všetci sfetovať, veď to je také progresívne. A zahulákajme si, aké zlé je Rusko – veď to vyrieši všetky naše problémy. Fet a hejt – nech žije Progresívne Slovensko!
   SLOVENSKO NA KRIŽOVATKE – FETOVAŤ ČI NEFETOVAŤ?
   Ja neviem, priatelia – ak má byť alternatívou, či bude tento štát riadiť Fico a starať sa o sociálnu ochranu ľudí, alebo Truban a starať sa o to, aby mladí pri fetovaní nezažívali „bad tripy“, ale užívali si len „dobré jazdy“, tak sme fakt na historickej križovatke:
   Buď sa Slovensko bude vyvíjať ako normálny sociálny štát, ktorý odmieta drogy, bordel, násilie a nenávisť, alebo ako zdegenerovaná americká kolónia, ako nejaký stredoeurópsky Bronx, kde tu budú feťáci riadiť krajinu a magoriť nevinné decká.
   A ČO NA TO LOJZÍK HLINA? SEX, DRUGS AND ROCK ´N´ ROLL IS THE NEW „KDH“?
   Progresívne Slovensko je hrozba pre Slovensko. Bezpečnostná, sociálna ale aj morálna.
   Truban by mal po tom, čo sa objavailo jeho video o drogách, okamžite opustiť verejný život a hanbiť sa v kúte.
   Mňa by len zaujímalo, čo na toto všetko hovorí Hlina. Pamätám si ho spred pár rokov, ako v parlamente vrieskal, že dílerom je aj študentík, ktorého prichytia s väčším jointom marihuany a chcel pre užívateľov marihuany drakonické tresty ako pre bossov narkomafie…
   Dnes je tento bigotný pánko najväčší spojenec Progresívneho Slovenska, ktoré propaguje drogy medzi mladými ľuďmi. Ak ani toto Hlinom nepohne, tak potom kresťanská demokracia na Slovensku je definitívne mŕtva. Amen, tma.
   Zachráňme zdravý rozum, priatelia. Starajme sa o ľudí a chráňme Slovensko.
   PS nie je budúcnosť. PS je „bad trip“.

   Odpověď
   • Musím poopraviť a doplniť 4. vetu od konca: Zachráňme zdravý rozum, priatelia… NAŠEJ MLÁDEŽI, lebo tá nám je schopná hoc nevedomky naordinovať po voľbách liberalizmus.

    Odpověď
 49. Pozoruhodná to poslední věta od Zuzany Majerové Zahradníkové…

  “ Trikolóra bude naprosto nekompromisně proti jakémukoliv přijímání ilegálních a ekonomických migrantů do České republiky.“

  https://www.facebook.com/zuzanamajerova.cz/?eid=ARBZe4zdh1jSdtwBXanQJh_O_yggSPaHg6Yl0NENwmdQ03d1-_hP_UN9cKbMgtXLJm9qJUgePdigaQ4B
  (Komentář k článku „Eritrejec, který shodil ženu…“)

  Odpověď
 50. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/520994-fico-nevidi-dovod-na-jeho-vypocutie-pre-korupciu-pri-volbe-sefa-generalnej-prokuratury/

  Z článku:
  „V týchto chvíľach polícia vypočúva bývalého poslanca Františka Šebeja“…

  „Súdruhovia“ by si mali premyslieť čo povedia :-)

  Odpověď
 51. Používanie terminológie KSB/DVTR:

  1/3 Hloubková sonda do kruhů sudetoněmecké lobby a multikulti agendy s obřími propagandistickými fondy z Německa, smerujícimi na dlhodobé řízení politiky v ČR a SR

  1. priorita riadenia analyzovaná v čase 49:05

  https://www.youtube.com/watch?v=Uowfp_uVbfQ&fbclid=IwAR1SpY4wvqMbyRFzjHZ4_YGEn4mNHxU41g1TkNz9a8rh12k5M1voCA8weXs

  Odpověď
 52. NAŽIVO: TK predsedu strany Smer-SD Roberta Fica
  https://www.teraz.sk/slovensko/ocakavame-nazivo-tk-predsedu-strany/410183-clanok.html

  Odpověď
 53. Fico o snahách “prevziať moc”: “Ak si myslíte, že sedem takýchto individualíd z rôznych kútov sveta, s inými názormi, je schopných riadiť túto krajinu, ste na veľkom omyle”
  Predseda Smeru-SD Robert Fico opäť upozornil na to, že ak chce po budúcoročných voľbách do Národnej rady “prevziať moc” súčasná opozícia, ako to avizuje jeden z jej lídrov exprezident Andrej Kiska, bude potrebné koaličné spojenie šiestich alebo siedmich strán, čo podľa neho nie je dlhodobo prakticky reálne.
  https://www.hlavnespravy.sk/fic-o-snahach-opozicie-prevziat-moc-ak-si-myslite-ze-sedem-takychto-individualid-z-roznych-kutov-sveta-s-inymi-nazormi-je-schopnych-riadit-tuto-krajinu-ste-na-velkom-omyle/1837331

  Odpověď
  • Podnecuje novovznikajuce pronarodne strany,aby začali konať…?

   Odpověď
   • Ano. Nech sa konecne zobudia. Fico opat na vybornu.

    Odpověď
    • Oracle 911 31.7.2019 o 11:46

     Chytrému napovedz a hlúpeho nakopni…

     Odpověď
   • myslim, ze to rika uplne jasne. Nevim, jestli nekoho podnecuje, spis si myslim, ze zacina mluvit jako Zeman. Jasne, srozumitelne, teda pro toho, kdo rozumi, protoze normalni lidi tomuhle rozumi.
    Kdyz se ti, kteri se chteji dostat k moci, dostanou, je jich 6 nebo 7 stran, jak rekl, je jasne co bude nasledovat. Zatim maji spolecneho nepritele, tak jdou proti nemu. Az se dostanou ke korytum, tak se stejne nedokazou mezi sebou domluvit, dlouho na to cekaji, nadrzeni, opili uspechem, budu mozna pochvaleni z ambasady, ale jsou to lide, kteri nic nedokazou pozitivniho hledat a nechteji tvorit, uz vubec bych si nedovolil rict neco o rizeni spolecnosti s nejakou ideologii, jejich politika je byt proti nekomu. O tom Fico mluvi, on vi, ze muze odejit a za 5 let bude v pohode, mozna si na neho nekdo vzpomene, ze to rikal. Spis ale ne, protoze media budou vzdy proti nemu, a je dobre se zamyslet, kdo jsou media a umelci, jakou vyznavaji idologii a proc tak strasne nenavidi Fica.
    Ale tohle vsechno je jenom volba lidi a pokud se nepoucime z chyb, budem stale verit tem, co nam mazou med kolem huby, budem muset svoje chyby opakovat, dokud si to neuvedomime. Tak to nas nejvyssi nastavil :)

    Odpověď
    • Oracle 911 1.8.2019 o 6:58

     Neviem prečo to staviaš do úrovne „buď-alebo“ lebo aj Zemanove prehlásenia maj viaceré úrovne, je tam prvoplánová zložka, ktorému každý rozumie a je tam aj zložka, ktorá je v podstate riadiaci manéver. Takže ak to rozoberieme a ako to robí po Zemanovom:
     -Prvoplánová zložka je to, čo si povedal.
     -A riadiaci manéver je to, čo my chválime lebo pre členov rodiacich sa pronárodných strán je to „budíček, treba sa pustiť do práce, už je to na čase“ a pre perifériu GP je to „vy tu nechcete bezvládie, pohnite s kostrou“.

     Odpověď
 54. Dnes by mala byť vypočutá profesorka, sociologička, expremiérka, alkoholička judr-pudr Ivetka Radičová

  Odpověď
  • : )))

   Odpověď
   • ale aké ticho.
    Keby vypovedal expremiér Mečiar, tak nad tým onanujú „naše“ mediálne stoky dva dni pred a dva dni po výpovedi.

    Odpověď
    • Oracle 911 31.7.2019 o 11:48

     A ja sa čudujem, že sa nad tým pozastavuješ…

     Odpověď
 55. To „je počteníčko“. Až se mi obracel žaludek….

  „….pro mě byla nesmírně povzbudivým signálem volba Zuzany Čaputové prezidentkou Slovenské republiky. Je to důkaz, že i v takto postižené zemi, jako jsme my, Slováci a ostatní postkomunistické země, ještě existuje jakýsi elementární cit, zdravý rozum a schopnost občanské společnosti se emancipovat.“
  Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/politicky-system-se-hrouti-urcujicim-momentem-ve-spolecnosti-je-strach-rika-rychetsky.A190730_073358_ln_domov_form

  Odpověď
  • „Postižení“ sú v podstate ten pán aj s Čaputovou. Z akého titulu nazýva moju krajinu postihnutou?

   Odpověď
   • Asi myslí postižené domorodým obyvatelstvem – gojim. Rychetský patří ke skupině pro níž je „naše země“ celý svět.

    Odpověď
    • K tomu uvádzam postreh z dneška – na bilborde kde je vyškerený Kiska je uvedené: Vráťme Slovensko všetkým ľuďom. Tak skoro ma trafilo, keď som si premietla ten význam , ako si to dovoľujú. Komuže sme zobrali Slovensko a kto sú tí všetci ľudia, to akože nech prídu „všetci ľudia“ vieme čo tým mysleli „tých čo doviezli na prídel“ akože týmto máme vrátiť našu zem , to iba zfetovaní progresívci vymyslia takú vetu .

     Odpověď
  • Oracle 911 31.7.2019 o 7:00

   „Kaviareň zaštekala a karavána ide ďalej…

   Odpověď
  • Vypadá to, že slintavec si definitivně vybral tým . Hloupý rozhodně není, ale určitě má na lebce úplný maslostroj a když mu k tomu ještě pořádně zmáčkly testes- je hotovo. Odporný živočich…

   Odpověď
   • Putinovec 1.8.2019 o 8:16

    Škoda toho parazita rozhodně nebude.

    Odpověď
 56. Skupina wohnout natočila velepíseň v níž kritizuje gerarda depardieu, prý podleza putinovi a pomáhá tak legalizovat ruskou agresivní politiku na celém světě…. umělecká uderka jede….

  Odpověď
  • Co čekat od dotační kulturní agitky? Jako kdysi jdou příkladem nejen politické písně, psané na zakázku, za možnost přicucnout k dotaci, za to ještě musí povinně do ulic a na pódia dělat kulisy masám a mávat, jak na 1. Máje.
   A jen, co by se jim podařilo obsadit hradby Ministerstva kultury volnočasového myšlení a rozvinout zástavu „milion chvilek“, to by bylo ve všech městech i s ohňostrojem.

   Odpověď
   • Zajímavá je neschopnost určité sorty nájemných trubadůrů pochopit, že určité druhy lejna, do kterého šlápnou, se ani zuřivým pozdějším otíráním neodstraní . Stačí si vzpomenout na Pepu Laufera a jeho oslavnou píseň o kpt.Minaříkovi . Již nikdy se mu tohohle „sokolovského úletu “ /podle místa konání Festivalu polit-písně / nepodařilo zbavit . Inu , každý podle míry chápání…

    Odpověď
 57. Kočnerov život je zrejme vážne ohrozený
  Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže požiadalo predsedu senátu Špecializovaného trestného súdu v Pezinku o zváženie možností zmeny miesta pojednávania procesu s Marianom K. a Pavlom R. v kauze televíznych zmeniek do väznice v Bratislave. ZVJS poukazuje na vysoké riziko ohrozenia bezpečnosti eskortovanej osoby, príslušníkov vykonávajúcich eskortu, ako aj ochrany poriadku a bezpečnosti v objekte súdu.
  http://www.teraz.sk/slovensko/proces-s-marianom-k-odporucili-uskuto/410093-clanok.html

  Odpověď
  • Oracle 911 31.7.2019 o 6:57

   Kým Kočner na verejnosti zaspieva…

   Odpověď
  • : )))tu ide skor o to,že Para a spol.neustale poukazuju na to,ze miestnost v ktorej komunikuju je stale ta ista a je podozrenie ze odpocuvana…a kedze sa ide pomaly do finale…a su zavazne info ktore by mohli zmarit ich konanie.tak zrejme preto….

   Odpověď
 58. - gauneři jdou od koryta

  Odpověď
 59. Petříček je z vlády nejhorší. Fialův návrh je nesmysl.
  Zeman je výrazná osobnost, jako byli Masaryk, Havel a Klaus,
  říká právník Grygar z Trikolóry
  Chválí rovněž počin europoslanců Ivana Davida a Hynka Blaška, kteří se odmítli postavit při hraní „hymny EU“.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Petricek-je-z-vlady-nejhorsi-Fialuv-navrh-je-nesmysl-Zeman-je-vyrazna-osobnost-jako-byli-Masaryk-Havel-a-Klaus-rika-pravnik-Grygar-z-Trikolory-588526

  Odpověď
 60. Vláda odvolala vedení ERÚ kvůli podezření z lobbingu. Tři členové rady – Pokorný, Vlk a Outrata – systematicky jednali v souladu se zájmy regulovaných subjektů, tedy nejednali v souladu se zájmy spotřebitelů, vyplývá z informací bezpečnostních složek, řekl ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.
  Nevím, co si myslet o tomto:
  Nový předseda rady ERÚ Trávníček, – na energetickém úřadu už působil, podle webu Euro.cz skončil v roce 2012, v době masivního odchodu úředníků nespokojených s působením tehdejší předsedkyně ERÚ Aleny Vitáskové.
  https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/2883353-novym-predsedou-rady-eru-jmenovala-vlada-stanislava-travnicka

  Odpověď
  • Alena Vitásková na FB: Chaos na ERÚ za přičinění vlády pokračuje a v příloze odkaz na článek Institutu AV. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=815384942190558&id=100011571787715
   Z článku:
   Tím, že k účastníkovi realizace solárního tunelu v roce 2010 Krejcarovi, který je Radě ERÚ již od srpna 2017, byli nyní přidáni další vedoucí zaměstnanci z roku 2010, i když jejich nadřízený nyní zůstal v původní firmě, pak nedávný článek o „gangu tří“ v Radě ERÚ může být zanedlouho nahrazen novým článkem a to o „gangu čtyř“. V každém případě může být cesta k biometanovému tunelu a dalším znova otevřena.
   http://www.institut-av.eu/wp-content/uploads/2019/07/2019-07-31-Nez%C3%A1vislost-n%C3%A1rodn%C3%ADho-regul%C3%A1tora.pdf
   Erik Best k tématu: https://www.facebook.com/erik.best.prague/posts/10157656058302577
   a
   https://www.facebook.com/erik.best.prague/posts/10157658710502577

   Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>