1. … nechcem to tu tlacit, ale poviem ked ma to uz napadlo: ci riesenie romskej otazky, s ktorou bude vascina obyvatelstva suhlasit, nebude finalnou pripravou na vycistenie uzemi pred znicenim Izraela, ked to bol ako sa nizsie pise plan uz za Sustera???

  Odpověď
  • rómska otázka je jedným z prostriedkov na riešenie určitých cieľov, ale rómsky holokaust? To pochybujem a aj napriek názorom väčšinovej spoločnosti na danú problematiku, tak toto už je cez čiaru a spoločnosť by to neakceptovala. Hoci v dnešnej dobe práca s davom dokáže zariadiť všetko čo objednávateľ požaduje.
   Rómska otázka v našom podaní slúži ako prostriedok na destabilizáciu spoločnosti a štátu. V tom pláne mi to skôr vychádzalo (aspoň to čo bolo zverejnené), že v konečnom dôsledku koncové pozitíva projektu vysoko prevážia počiatočné negatíva. Vyriešenie alebo aspoň čiastočné vyriešenie rómskej otázky by štátu a spoločnosti výrazne uvoľnili ruky a zdroje a tým pádom by sa urýchlil ďalší rozvoj štátu a spoločnosti.

   Odpověď
   • Nehovorim o holokauste! … ano, doteraz som aj ja romsku otazku tak vnimala… destabilizacia statu, ale vsetko co sa v politike realizuje ma niekolko vyznamov… a mozno tym manipulovat tak, aby sa dosiahli rozne ciele… To ze SUSTERov projekt kdesi stal a cakal kym sa vyriesia ine veci ….a potom to podhodia Ficovi…Slovensko je predsa uprostred Europy….

    Odpověď
    • Prepáč, zle som to pochopil. Ale áno, ako píšeš, romska otázka môže byť takým polygónom alebo prípravou obyvateľstva pred zničením Izraela. Fico svojím vyjadrením o Mazurekovi presmeroval veľkú časť hnevu obyvateľstva na liberálov a podpidosníkov a tým aj upustil tlak, ktorý začal narastať po vynesení rozsudku. A to, že rozsudok nebol samostatnou akciou svedčí aj medializovaný problém o tzv. diskriminácii na rómoch keď ich odmietli obslúžiť v krčme. Inak poukázal, čo pripravuje súčasná opozícia – trestanie ľudí za názor.

     V súčasnosti a pri danom rozložení síl je realizácia daného projektu nemožná. Až po vyčistení od liberalistov a podpindosníkov sa dá s tým plánom pracovať.

     Odpověď
     • Ad: Fico…
      Pri najbližších parlamentných voľbách si neviem predstaviť zloženie vlády národnými silami, ak sa nenájde spôsob ako spojiť Smer a ĽSNS (muselo by dôjsť k zmene rétoriky a niektorých postojov aj v Smere aj v ĽSNS). Bez týchto dvoch strán nevidím šancu na výhru vo voľbách nad liberálmi.

      Odpověď
      • … ja sa nadejam na stranu podporovanu Meciarom, ale ci pojdu do volieb ???… inak sa obavam, ze ta uboha hydra s tromi ci styrmi sprostymi hlavami ( Mivko Bebvavy..truban, Hlina a mozno aj babkoherecka tu narobi taku paseku, ze sa Slovensko z toho uz nikdy nespamata…

       Odpověď
      • Výhru si dovedu představit dobře, složení exekutivy také ne. Je dobré si přiznat, že spojení vážně pracujících národně obrozeneckých sil nejen na Slovensku / to je to, co nazývám „třetí síla“ / je největším strašákem vnějšího vlivu vůči Slovensku .A nejen vůči němu. Vlivový boj se přenese zcela určitě přes své řídící periferie i do LSNS,SNS a SMERU . Zapomeňme na jména , důležité jsou vektory jejich práce. Věřím, že do voleb se půjde sice separé, ale s dohodnutou spoluprací po nich. Ale – jen věřím .

       Odpověď
      • Oracle 911 16.9.2019 o 21:45

       Nemusí to byť koalícia, stačí ak ťahajú za jeden povraz jedným smerom a v tichosti podporujú hoci aj menšinovú vládu. A musím dodať 2 veci:
       -voľby ešte neprebehli a 6 mesiacov je dlhá doba;
       -pre Kotlebu tie 4 roky ak Fico zloží menšinovú vládu bude to politický rýchlokurz na najvyššej úrovni.

       Odpověď
     • Oracle 911 16.9.2019 o 19:35

      Otázka po tom naozaj je, že kto bude akou kvalitou tento problém riešiť.

      Odpověď
      • najväčším problémom je, že cez rómov sa rieši ako politická otázka, tak aj finančná. Jednak to slúži ako nátlak na vládu, jednak aj na okliešťovanie rôznych občianskych a osobných slobôd. No a financie? Cez ne si riešia svoje finančné zabezpečenie.
       Bez odstránení týchto elementov sa tento problém nedá riešiť. Jednak organizácie, ktoré zabezpečujú krytie týmto ľuďom a jednak samotní ľudia. Jedni to robia z presvedčenia (užitoční idioti) a druhí to robia už len z popisu svojej práce. A týchto ľudí už neprevychováš.
       A kto to bude robiť? Verím, že v systéme sú ešte ľudia, ktorí to myslia dobre, ale v súčasnosti nie je im dovolené sa prejaviť, no a k tomu ešte noví ľudia. Ľudia zo skupín, ktoré som opísal hore sú nepoužiteľní a jednak nebezpeční.

       Odpověď
       • Oracle 911 16.9.2019 o 21:47

        A to je dôvod prečo som formuloval otázku tak, ako a preto ti ďakujem, že si to rozvinul…

        Odpověď
       • > A týchto ľudí už neprevychováš.

        Týmto ľuďom sa názorne ukáže, že kto je nový šéf.
        Mnohí z nich to pochopia aj sami a potom mnohí z nich ako typickí oportunisti preoblečú kabáty.

        Odpověď
 2. Zuza na Ukrajine
  https://rusvesna.su/news/1568626956

  Odpověď
  • Prezidentka Čaputová sa stretne s ukrajinským prezidentom a premiérom
   https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/525934-prezidentka-caputova-sa-stretne-s-ukrajinskym-prezidentom-a-premierom/

   Odpověď
   • ta toho natrepala…som to počula v radiu….stačilo počut aka je Ukrajina suverenna a treba ju zachovat(tu suverenitu)…som skoro vybuchla od smiechu….to je taka truuuba ta Zuzana….pripada mi ako ten posmešok na Danka….ničnetušiaci chrlič fraz….či ako to bolo…..aj ked nechcem Danka dehonestovať…nedá sa porovnávať s tou smetiarkou

    Odpověď
    • Ukrajina je suverénna a samostatná ako tá hlupaňa Zuza spolu so Zelenským- dve bábky

     Odpověď
   • Velmi se těšíme na slovenské sankce.“ O čem diskutovali Zelenskyj a Čaputová
    https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019091610686095-velmi-se-tesime-na-slovenske-sankce-o-cem-diskutovali-zelenskyj-a-caputova/

    Odpověď
  • a čomu sa média venujú? No čo predsa mala oblečené. To je podstatné. A aký je praktický prínos tejto návštevy? Aký význam má ak varím obed zo vzduchu? No, tak taký istý je aj význam týchto rokovaní. Zdvorilostná návšteva, nič viac a nič menej.

   Odpověď
   • Iba signál, že Kiska a Zuza sú fasisti!!! Keď podporujú ten režim.

    Odpověď
 3. Vo vestibule Národnej rady SR bola v piatok otvorená výstava pripomínajúca históriu holokaustu a oslobodenia koncentračných táborov sovietskou armádou – opozícia vrátane prezidentky jej otvorenie odignorovala.
  https://www.hlavnespravy.sk/ruska-vystava-o-holokauste-v-narodnej-rade-opozicia-vratane-prezidentky-jej-otvorenie-odignorovala/1885848

  Odpověď
  • Oracle 911 16.9.2019 o 14:33

   Pekne to doplňuje môj článok.

   Odpověď
 4. myslím, že této „periferní“ zprávě tu nebylo dopřáno více pozornosti
  ¨https://search.seznam.cz/?q=Zeman+v+L%C3%A1nech+zap%C3%A1lil&url=https%3A%2F%2Fzpravy.aktualne.cz%2Fdomaci%2Fzeman-v-lanech-zapalil-vatru-k-vyroci-masarykova-umrti%2Fr~b6a2e606d71a11e984260cc47ab5f122%2F&v=2&c=1&data2=JgkkcsFt70i9eXMNYpb6Ys2l4Cfjsiku1zNIg1DpQRi17e9iMfVXsC9-lGVGVKo9XYl0wfqinIvQCX0ljeD5CXsBKzSIQiiZHk-zWhNutmCFZAPgj-1tAT2K1EUgn2UjFP18YLuswKkKUKmsKKoa9OqJiM4
  přítomnost knížete vedle prezidenta /pikantní/ mne vede k dost divoké úvaze . Nejde o potvrzení
  dohody o středoevropské orientace mezi periferiemi GP ? Zeman /euroasijci/, Schwarzenberk /Atlantisté/ ? Takhle veřejná prezentace při připomínce třetího kádru GP/TGM/ stojícího u zrodu kontrukt-státu ČSR je pozoruhodná . Právě přítomnost obou by mohla hovořit o průsečíku shody tandemu GP nad budoucí roli středoevropského regionu . Teď jde o to, aby Miloš zaimprovizoval…

  Odpověď
  • Je zvláštní, že Schwarzenberk přijal pozvání na takovou oslavu.

   Odpověď
  • Není nic nového pod Sluncem že se Schwarzenberg v Lánech zúčastnil zapálení vatry k výročí úmrtí prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka. Činí tak už několik let a rozhodně žádnou „vědu“ bych v tom nehledal.

   Odpověď
   • nehledám vědu, ta v tom skutečně není . Ale stejný každoroční úkon, lišící se letos v tom malém detailu /= společné zapalování/ může u některých „podezřívavějších“ pozorovatelů vyvolat otázku a následné asociace. Tedy úvaha/ jak jsem pro tento okruh kolegů napsal , rozhodně ne tvrzení . U mne to šlo ještě dále, a to k úvaze , jaký byl zákulisní scénář první přímé bitvy o prezidenta ?
    O instalaci Schwarzenberka globálním zákulisím hned “ in-situ“ listopadu 1989 jako „dozorového globálního zástupce“ nepochybuji. Věděl toho velmi mnoho a byla to velmi chytře zvolená figura.

    Odpověď
  • I v r. 2018 zapaloval M. Zeman vatru za pritomnosti K. Schwarzenberga, ale zapaloval kazdy zvlast.
   https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zeman-zapalil-masarykovu-vatru-k-vyroci-umrti-prvniho-prezidenta-40070388
   Letos zapalovali vatru spolecne.

   Odpověď
 5. Tibor Gašpar – KEĎ METER NIE JE 100 CENTIMETROV

  https://www.facebook.com/tiborgaspar.sk/posts/2331759810247150?__tn__=K-R

  Odpověď
  • Ak je toto pravda: „Trestného činu hanobenie národa, rasy a presvedčenia sa dopustí aj ten, kto VEREJNE HANOBÍ JEDNOTLIVCA PRE POLITICKÉ PRESVEDČENIE.“, tak je to dosť nebezpečný a dvojsečný zákon. Na základe neho by sa mohlo žalovať veľmi veľa ľudí navzájom.

   Odpověď
   • Oracle 911 16.9.2019 o 22:14

    No, chystá sa veľký a verejný záťah na liberál-fašistov a k tomu sa robí informačná príprava, a Fico to zneužíva tak, ako môže…

    Odpověď
 6. Bývalý premiér Fico – MUSÍM BYŤ NA ČELE GAYPRIDE POCHODU, ABY SOM BOL ĽAVIČIAR?“
  https://www.facebook.com/robertficosk/videos/vb.732167026967322/509519506285738/?type=2&theater

  Odpověď
 7. Včera v SMEčku uverejnili Bugárov odkaz Kiskovi ku kauze jeho vydierania Ficom.

  Bugár v reakcii na Kiskove slová povedal, že tieto debaty ani vydieranie nevnímal. Zároveň dodal, že nebude radšej zverejňovať, čo všetko zaznelo z Kiskovej strany.
  „Potom by sme sa museli vrátiť k tomu, že kto mal záujem , aby vznikla iná vláda. Vláda odborníkov na čele povedzme s nejakou poslankyňou a tak ďalej,“ vyhlásil Bugár.
  Kiskovi Bugár odkázal, že ak bude na verejnosť vyťahovať veci, ktoré zazneli v rozhovoroch medzi štyrmi očami, mohol by na to doplatiť.
  https://domov.sme.sk/c/22212500/kiska-bugar-fico-vydieranie-prezident-premier.html#ixzz5zb6yBoGj

  Dnes v Denníkupolitika:
  „Je len otázkou času, kedy obvinia z daňových machinácií aj Kisku,“ dodal náš zdroj. Obvinenie exprezidenta je údajne už pripravené na stole, všetko je nachystané a čaká sa len na vhodné načasovanie.

  „Hádam si nemyslíte, že by Róbert Fico len tak pre nič za nič nazval vo svojom videu napriamo Andreja Kisku daňovým podvodníkom?“ uviedol náš zdroj.
  Dnes sa ostro na adresu Andreja Kisku vyjadril aj Béla Bugár.
  Bugárovo vyjadrenie označujú zainteresovaní, že ide o „posledné varovanie“ exprezidentovi Kiskovi.

  https://domov.sme.sk/c/22212500/kiska-bugar-fico-vydieranie-prezident-premier.html#ixzz5zb7ob0QW

  Odpověď
  • Oracle 911 15.9.2019 o 16:41

   Niekto im dal befel, že Kisku už treba potopiť a pánko ho odpisuje aby sa „slušný“ mohli zatváriť, že skutočne sú slušný. A otázka teraz je, kto im tento trik aj zhltne.

   Odpověď
   • … vsak na najnovsich bilbordoch uz babkoherecka sama berie majetky zlodejom (asi mala na mysli MIK-loža s ciganiko )… :-)))

    Odpověď
  • Bugár opět kluzký had . Tentokrát ovšem pozitivně zavlnil svým chameleonským povrchem.

   Odpověď
 8. Vsetko najlepsie k dnesnemu jubileu Pan Fico

  Odpověď
  • ospravedlnujem sa uz to tu je

   Odpověď
 9. Výzva „Slovenským občanom a politickým predstaviteľom“ odznela včera na Devíne pod pamätnou tabuľou Ľudovíta Štúra, kde sa konalo jedno z podujatí záverečného dňa Slovenského národného pochodu. Túto výzvu 11. septembra prijali predstavitelia národných síl na Devíne. V dokumente vyzvali všetky pronárodné sily, aby sa spojili a spoločne sa podieľali na úspechu v budúcich februárových parlamentných voľbách
  https://www.hlavnespravy.sk/vlastenci-vyzyvaju-vsetky-pronarodne-sily-aby-sa-spojili-v-boji-proti-slnieckarom-na-svete-je-vyzva-slovenskym-obcanom-politickym-predstavitelom/1885097
  Tuto akciu ozvucil v piatok v IV pan Zverina iniciator pochodu
  Len ktore to su tie pronar.strany? …ako sa píše v článku …su takí čo by chceli byt lídrami…napr.aj taký Chmelár (aj ked som si neni ista ci práve on sa zapoji) a iní….takto to nebude fungovať

  Odpověď
  • EuroRusTomas 15.9.2019 o 13:52

   Zjavne oni, „vlastenci“ rozhodujú o tom, kto je pronárodný a kto nie.
   Fanklub ĽsNS má jasno kto.
   Naopak Danko má jasno že to práve oni rozbíjajú vlastencov a vlastne že on sám je top, kto je naj sam vlastenec, ale nemôže byť naj sam mega super národovec lebo Fico mu bráni v rozlete. :D

   Odpověď
 10. Starý článok, ale stále aktuálny:

  Fico navrhuje „extrémne“ opatrenia. Rómske deti by dal do internátov:
  https://domov.sme.sk/c/6708417/fico-navrhuje-extremne-opatrenia-romske-deti-by-dal-do-internatov.html

  Odpověď
  • Namiesto internátnych škôl a vytrhnutia cigánskych detí z osád, ich zamiešame medzi bežné deti a zvyky a mravnosť osád začneme šíriť vo väčšinovej populácii.

   Odpověď
   • … normalne deti su v tom case este povacsinou v rodinach… Bude uspech ak sa niektore z tych z internatu prepracuje na strednu a stredoskolsky internat…. sucasne vsak treba matere a otcov vyhnat namiesto Rumunov do roboty!

    Odpověď
  • Nie je to žiadne extrémne opatrenie, ale len sa konečne začal zaujímať o dávno vypracovaný projekt s pracovným názvom PPV4, ktorý ešte v roku 2001 odobrili svojim podpisom Šuster, Kvašnievski, Gonc a Havel. Tento projekt obsahuje návod na začlenenie cigánov do spoločnosti za 10 rokov. Je tam toho spústa, že ako sa to má realizovať. Boli na to dokonca vyčlenené peniaze v objeme 15 miliárd SK na celú dobu projektu (10 rokov). Naviac, američania ponúkli ďalších 250 miliónov dolárov, lebo chceli výsledky tohto projektu aplikovať u seba doma. Počítalo sa aj s istým obmedzením osobných slobôd u tohto etnika a v tom čase s tým nikto nemal problém – ani Európa a ani USA, čiže dialo by sa to jemne nasilu. Vzhľadom k tomu, že to bol naozaj veľký balík peňazí a pokušenie z neho kradnúť bolo ešte väčšie, tak dobrá vec zapadla prachom a miesto realizácie sa z tohto balíka začalo veselo kradnúť a projekt sa nikdy nespustil – žiaľ. Fico o ňom vedel od začiatku a ako predseda vlády už v roku 2006 mal dokonca pri sebe aj jedného z autorov PPV4, tak nič neurobil preto, aby sa cigánsky problém začal vôbec riešiť. A to, že to vyťahuje teraz je od neho nič viac a nič menej, ako pokrytectvo, ale keď dokáže opäť na to zohnať peniaze, ktoré aj jeho spolustraníci veselo rozkradli a podarí sa mu opäť vytvoriť ten konsenzus, ktorý bol prijatý vtedy, keď projekt vznikol, tak mu budem tlieskať, lebo ako sa hovorí, že radšej pozde, ako nikdy. Cigánov je naozaj na Slovensku okolo 16% všetkého obyvateľstva a len dávať peniaze prostredníctvom dávok, ktoré aj tak sa rozkradnú prostredníctvom samotných cigánov z vyšších kást (olachovia), ktorí pravidelne kasírujú rumungrov a degešov sa míňajú skutočnému účelu týchto dávok. Medzi nimi, cigánmi totiž vládne základné pravidlo : ešte len príde na svet nejaký rumunger alebo degeš a hneď je dlžný 100% vyššej kaste, čiže olachovi a tento svoj dlh nesie so sebou po celý svoj život. Prteto je ich život taký biedny a my ich odsudzujeme, ale čo majú robiť? Musia nejak prežiť a preto sa prispôsobujú tak, ako sa dá a robia to, čo robia, čo sa nám zdá necivilizované. V skutočnosti tie dávky, čo dostávajú, tak len malá časť sa skutočne dostáva k nim. Všetko ostatné kasírujú olachovia, ktorí okrem svojej bezbrehej spotreby korumpujú aj politikov a spätne na zachovanie status quo im naháňajú voličské hlasy. Takže ruka ruku umýva, pretože jedna aj druhá je špinavá a problém ostáva problémom a hnev v spoločnosti na cigánov dopadá na nesprávne miesto, čiže na tých najzraniteľnejších – biednych rumungrov a degešov, ktorí sa snažia len prežiť, ako vedia.
   Inak, bratia češi, váš prezident Zeman tiež vie o tomto projekte a niekedy v roku 2011, kým sa ešte len pripravoval na Vysočine pri slivovičke na come back do politiky, dostal ponuku tento projekt realizovať v ČR, avšak to pre neho nebolo témou dňa – žiaľ. Realizáciou tohto projektu sa spoločnosti uľaví, nehovoriac o ekonomickom prínose pre krajinu. Takže tak sa „riadia“ supersystémy – niekedy, keď ide len o svoje vlastné záujmy a na ostaných hádžem akurát tak bobek. A nemyslím si, že z nevedomosti riadiacich kádrov, ale skôr z ich vnútornej mravnosti, ktorá im bráni robiť a riadiť pre blaho celej spoločnosti.

   Odpověď
   • Vlády, činnosť ktorých (s dvojročným prerušením) mohol ovplyvňovať R. Fico začala od r. 2006. V. Mečiar sa hlásil k umiestňovaniu detí od začiatku školskej dochádzky a R. Fico túto tému priebežne otváral tiež. To, že niečo bolo podpísané podpindosníkmi z V4 v r. 2001 neznamená, že to bolo dovolené skutočne riešiť slovenským vládam, ktorých predsedom bol R. Fico. (Rómska otázka je mína, ktorú je možné aktivovať podľa potreby, a nie ju riešiť.) Treba si pripomenúť, že okamžite začala útočiť sorošova chobotnica mimovládiek – v čele s AI (napríklad aj vtedajší Obyčajní ľudia osobitne
    cez poslanca Polláka) – s prepojením na zahraničie a EÚ.
    Jeden z príkladov útoku AI s medzinárodným pozadím:
    Amnesty International varuje, že vytváranie internátnych škôl pre rómske deti a snaha „postupne oddeľovať deti od spôsobu života, ktorý momentálne žijú v osadách“ je diskriminačným konaním a je jednoznačným útokom na spôsob života Rómov. Návrh vlády podporuje segregáciu, ktorú rómski žiaci zažívajú už v súčasnosti. V skutočnosti sa len stane oficiálnou,“ povedala programová riaditeľka AI pre Európu a Strednú Áziu Gowan. Tvrdí, že Slovensko navrhuje riešenie mimo vývoja v Európskej únii. Ak návrh prijmeme, bude to vraj absolútne porušenie slovenského práva a medzinárodných štandardov ľudských práv proti diskriminácii, ktorými je Slovensko viazané.
    https://www.cas.sk/clanok/155436/internatne-skoly-su-vraj-utokom-na-sposob-zivota-romov/
    Tých „bojov“ s cieľom stabilizácie SR, ktoré museli tieto vlády vybojovať bolo veľa, nebolo možné bojovať na všetkých frontoch a prehrať všetko. Dnešný vývoj vo svete poznáme, od neho sa odvíja aj možnosť riešiť tieto otázky na Slovensku.

    Odpověď
    • Bolo to dovolené riešiť a stále sa to dá riešiť a aj je to dovolené. Experti existujú, neexistuje ochota. Ak boli mnou zmieňovaní prezidenti podpindosníci, tak sú podpindosníkmi aj tí, čo momentálne vládnu, vrátane R.F. Zrejme mu len veľmi pomaly dochádza, že je ich vážne 16% a pri správnom podchytení môžu mať kľúč na povolebný rébus. Zdroje na to už nemusí hľadať vlastnou hlavou, ako kedysi, ale poprosiť Kažimíra, aby urobil hókus pókus a dosiahol tak dve veci zároveň – začal skutočne riešiť problém, ktorý bez riešenia nikde neutečie a súčasne sa poistil vo forme nášľapnej míny, keby sa mu nejak voľby vymkli z rúk. Holt, chlapec sa musí viac snažiť a začať počúvať trošku iných ľudí, lebo mu to celé uchmatne zo zákulisia Mečiar.

     Odpověď
     • Nič nebolo vtedy dovolené, dovolené to bude až neskôr, a aj to iba do určitej miery, lebo cigáni sú nástroj globalistov, podobne ako prisťahovalci v západnej Európe.
      Klasické „divide et impera“ a „mína“, ako správne píše kolegyňa vyššie.

      Odpověď
     • Takisto si je nutné uvedomiť, že politici sú nútení pracovať v rámci určitých objektívnych okolností, ktoré sa nedajú obísť, navyše málokto z nich je samovrah (podobne ako drvivá väčšina ľudí – veď ani radový zamestnanec nevystupuje proti záujmom svojho zamestnávateľa a politici tiež majú svojich neoficiálnych „zamestnávateľov“).
      Aj v SMERi sú ľudia, ktorí sú zaangažovaní v procese prípravy pôdy na budúci zákrok voči americkým neZiskovkám, lenže všetko chce svoj čas.
      Riadenie štátu nie je nejaký športový zápas, tu nejde o to, že Mečiar alebo Harabin „vyfúkne“ Ficovi cigánsku „kartu“, ale o to, že Fico a SMER sami na všetko prirodzene nemôžu stačiť (takisto je nutné vo vzťahu k nepriateľovi „diverzifikovať potenciálne terče“, aby nebol „na muške“ stále iba Fico – v tomto aspekte je dobré, že vytiahli aj Kotlebu, Harabina a Mečiara), a navyše, v buržoázne liberálnych „demokraciách“ ide skôr o časť agendy pravicových než ľavicových strán, ktoré sa naopak obvykle zaoberajú pracujúcim človekom a jeho problémami v kapitalistickom systéme.
      Ak niekto ešte nečítal tento článok – https://poznamkypanabavora.wordpress.com/2019/09/12/fenomenalni-prulom/ – tak mu ho odporúčam a skúste si jeho obsah dať do súvisu s Ficom.

      Odpověď
      • Oracle 911 16.9.2019 o 6:36

       Dôležité je, že sa to rieši a ako sa to rieši resp. bude riešiť, otázka z pohľadu dennej politiky je len to, že kto to rieši, lebo to len ovplyvňuje budúce voľby.

       Odpověď
      • Doplním ťa – konanie politikov ovplyvňujú aj ľudia a ich nálady. Donedávna panovala nevraživosť aj zato, ako sa cigánska karta používala. Dnes možno dozrel čas, aby sa prešlo od oboch extrémov k normálnemu riešeniu aj normálnej rétorike. Totiž, že Cigáni sa majú konečne začať správať normálne. Ak to bude želanie veľkej časti obyvateľstva, potom aj politici budú môcť začať konať v tomto zámere a budú zároveň zaštítení vôľou ľudu.

       Odpověď
       • Cikánská imigrace ve středověku nebyla přirozená , ale řízená. Test odolnosti střední Evropy a chování Slovanů vůči jiné parazitické , ale neagresivní kultuře.
        Cikáni jsou spolehlivý regulátor tvorby zdrojů ve střední Evropě a pro jejich kurátory/ zcela určitě je mají/ zatím stále užitečný . Jestliže metropole odebírá z kolonie cca 300 mld CZK ročně přes dividendy , další dividendy uvnitř státu odtékají do této černé díry.

        Tak , jako Putin není pro silový holokaust židů , ale pro jejich „dežidaci“ , protože to odpovídá jeho Koncepci BLOKU , tak stejná křižovatka je před námi i v soužití nebo holokaustu s cikánským etnikem. Zní to hrozně , ale je to tvrdá realita. A na dlouho.
        Jen pro přiblížení : anglosaským kolonizátorům Nového Světa taky připadaly domácí rudé tváře v jejich novém domově takové nějaké divné a nepřizpůsobivé. Tak je prostě vyhubili . Stejně tak černoši v africkém „Novém Světě“ . tak je prostě zotročili .
        Dnes je mají v předsíni a už i v kuchyni a mají pocit nespravedlnosti. Naopak Zákon času je dohnal.

        Odpověď
       • Všetko závisí od masovej štatistiky spoločnosti.

        Odpověď
     • el-sabí 16.9.2019 o 7:18

      tondo,
      Tvoje oba príspevky mi zdvihli mierne adrenalín .
      Chceš reálne povedať ,že tamtí štyria panáčikovia reálne chceli /mali / riešiť cigánsku otázku ?
      Nemec Schuster tak max. mohol riešiť zadlžovanie Košíc a Makarenu.nič iné .plus má riešiť ,či chce byť marxista alebo buržuj .
      Veď kolónia Slovensko nemôże zatiaľ si vybudovať ani domáci priemysel .
      Viď agro-priemysel .alebo drevospracujúci priemysel ,viď vývoz dreva .

      Odpověď
   • Naviac, američania ponúkli ďalších 250 miliónov dolárov, lebo chceli výsledky tohto projektu aplikovať u seba doma. Počítalo sa aj s istým obmedzením osobných slobôd u tohto etnika a v tom čase s tým nikto nemal problém – ani Európa a ani USA, čiže dialo by sa to jemne nasilu.
    Schuster chcel vážne riešiť rómsku otázku jemne nasilu? To hádam nie. Hovorí ti niečo meno Jaroslav Bahna a rok 1996? Cigán ho zabil nožom v prievidzkej MHD, vraj bol na pikniku, mal pri sebe nôž a v sebe 2,5 promile. Bahna sa hlásil ku skinheads a pri vystupovaní z autobusu sa dostal do slovnej potýčky s cigánom, ktorý ho tým nožom z pikniku pichol a zabil. Cigán dostal 12 rokov a začalo stúpať napätie medzi cigánmi a bielou majoritou. Skíni organizovali pochody, opozíCIA toto napätie využívala proti Mečiarov, samozrejme s veľkou podporou Schustera. Veď to bola voda na ich mlyn, aby použili okrem Kováča ml, Remiáša aj cigánsku kartu na potopenie Mečiara. Vtedy ešte cigánov nezastávali mimovládky, ale aktivista Marek Baláž. Aj vďaka jemu, bežnému pracujúcemu človeku (cigánovi) a nie pacientom typu Pollák, Orgovánová, Biháriová, strety skínov s cigánmi sa zaobišli bez vážnych incidentov. Hoci tiež podkuroval Mečiarovi, ale chcel pokoj, nie stupňovanie nepokojov smerom k prevratu.
    Ako cez kopirák sa v tebe spomínanom roku 2001 stal rovnaký skutok. V bratislavskej MHD v apríli 2001 dobodal tentoraz už loveckým, nie piknikovým nožom iný cigán študenta Slamku, ktorý taktiež zomrel. Cigán dostal najskôr 12 rokov, potom mu to znížili v 2004 na 10 rokov. Ako sa pohlo riešenie cigánskej otázky? Žiadne veľké debaty o razantnom riešení neboli, veď už bola pri moci tá správna, najdemokratickejšia koalícia. Rovnako ani po opodstatnených zásahoch kukláčov pri cigánskych rabovačkách v 2004, kedy už ozaj hrozili prerásť do nekontrolovateľného násilia. Takže aké prevratné riešenia to ten košický oportunista chcel presadiť? Mimochodom, Schusterovi neskutočne vadilo „násilie štátu“ pri zavlačení Kováča ml., ale keď jeho priateľ Kučma dal odstrániť novinára Gongadzeho, tak bol ticho. No oportunista ako vyšitý. A Američania chceli dať na to 250 miliónov dolárov? No to skôr ako zásterku pre skutočný cieľ.

    Odpověď
  • Z článku sa dá jasne zistiť, že kto chce skutočne riešiť rómsku otázku, a kto to len predstiera.
   Nepochybujem o tom, že tí bastardi veľmi dobre vedia, že svojou proti-spoločenskou činnosťou sabotujú snahy reálne riešiť problémy na Slovensku.

   Odpověď
  • V Maďarsku s tak školil deti Soros

   Odpověď
   • Soros onedlho umrie.

    Odpověď
    • Oracle 911 17.9.2019 o 7:17

     Resp. onedlho sa uverejní správa o jeho úmrtí a je jedno či to bude pravdivé.

     Odpověď
    • jeho synovia budu v jeho programe pokracovat. A ked nie oni, tak niekto z jeho ludi…..ved na to si ich vychoval

     Odpověď
     • Oracle 911 17.9.2019 o 16:59

      Nie, teraz to dopadne inak.

      Odpověď
 11. Beblavému načisto preplo….aby toto nebol bod zlomu ich všetkých… : ))) toľko nenávisti v jednom krátkom článku….

  OTO Beblavý: Náš cieľ? Poraziť Smer. V eurovoľbách sme to dokázali, tak prečo nie opäť. Predstavíme Bod zlomu

  Odpověď
  • https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/FOTO-Beblavy-Nas-ciel-Porazit-Smer-V-eurovolbach-sme-to-dokazali-tak-preco-nie-opat-Predstavime-Bod-zlomu-317240

   Odpověď
 12. Možná že při tomhle setkání mohlo dojít od Z k S : Srovnej si Koláře, nebo bude hůř. Ale jenom spekuluji.Novinky.czDomácíZeman a Schwarzenberg v Lánech zapálili vatru k výročí Masarykova úmrtí
  Hlavní obsah
  Zeman a Schwarzenberg v Lánech zapálili vatru k výročí Masarykova úmrtí

  Odpověď
 13. Tak toto dnes poslancovi Petrovi Osuskému (bratislavskému intelektuálovi, csc) vypadlo z úst:
  „Stihli ste tým svojim voličom, ktorí majú len prvú signálnu sústavu a bliká im svetielko, keď dožerú seno, povedať, že Sulík zariaďoval voľbu generálneho prokurátora, pričom dobre viete, že komunikácia bola po voľbe.“
  https://www.facebook.com/pellegrini.peter/videos/959179887766897/?v=2337809169770391
  https://sk.wikipedia.org/wiki/Peter_Osusk%C3%BD

  Odpověď
  • Oracle 911 14.9.2019 o 22:19

   Čo liberál z presvedčenia v našich končinách, to klinický debil alebo psycho-trockista…

   Odpověď
  • Výraz zlo-dej a pod-vodník
   u neho nadobúdajú svoj pôvodný význam..

   Odpověď
   • Minuly rok bezala na fb fotka jeho syna na oslave asi narodenin…kde mal syn oblecene tričko s hakovym križom…a cela rodinka vysmiata na rodinnej fotke…takže taka mravnost je v ich rodine

    Odpověď
    • Сварог 15.9.2019 o 13:33

     Ano a ked dal Osusky facku Vaskemu potom sa niekdev spolocnosti pyatli jeho mazelky co na to hovori a ona povedala „ze to bolo lentake pihladkanie ze ona pozna aku ranu vie manzel dat“ nueco v tom zmysle Dano to ma nahrane na videu. Aj ten pohlad ked si uvedomila co povedala stal za to.

     Odpověď
 14. Kretén na aktuality.sk Mikeš už bez hanby píše nie o oslobodení Červenou armádou od nacizmu, ale o okupácii a len ľutuje, že to tak napriamo povedalo Bulharsko a nie my. My sa vraj cez kapitána parlamentu pcháme Kremľu do …nezaslúženej priazne. Ešte je tam kozmetická zásterka, že Bulharsko nepopiera prínos Sovietskeho zväzu na porážke nacizmu, ale v stopách Červenej armády prišlo polstoročie represií a udusenia demokracie.
  Ospravedlňujem sa za hrubosť, ale podobné svine ako Mikeš, špinaví paraziti, ktorí v živote nenesú žiadnu zodpovednosť za veci verejné a jediné čo vedia je štekať špinavosti, by si zaslúžili prívetivé zaobchádzanie podľa práva islamských radikálov v prípadoch nepriateľov štátu.
  Ale úplne by stačilo aj zobrať občianstvo a pakuj sa tam, kde vychádza tvoje slnko. Podobne to spravilo Poľsko pred vypuknutím 2. svetovej vojny, keď poľským židom žijúcim v Nemecku dali krátku lehotu na predĺženie pasov a kto to nestihol, mal smolu. Prišiel o občianstvo a keďže nemal ani nemecké, tak si užili veľa „špásu“. Samozrejme najväčšie demokracie v celom známom vesmíre, čiže Británia, USA, Francúzsko robili ja nič, ja muzikant. A to neboli ani „čecháčkovia“, ako to tu jeden pacient napísal.

  Odpověď
  • Tu je link na ten špinavý štek :
   https://www.aktuality.sk/clanok/722850/tyzden-vo-svetovych-mediach-bulhari-odmietaju-oslobodenie-cervenou-armadou/?utm_source=pokec.azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok2
   A tým zástupcom bulharského národa, ktorí prišli s tou prevratnou teóriou, by som doprial tú západnú predstavu demokracie, škoda však, že ich oslobodila Červená armáda. Ale zas, keďže oni sami seba radia k „elite“ svojho národa, tak oni by sa mali dobre. Ako verní psy by svojim pánom lízali ich špinavé zadky a na oplátku by z tých zadkov vypadli nejaké osr…é kosti. Podobne sa takých dobrôt dostane Mikešom, Vagovičom, Bárdyom a ostatným prašivým parazitom bez štipky svedomia a úcty k národu, z ktorého vzišli.

   Odpověď
  • Přemýšlím, jestli se Bulhaři po tomto prohlášení nezačnou hádat s UA, kdo že to vlastně vykopal to Černé moře …

   Odpověď
   • Nemyslím, že normální Bulhaři souhlasí se svoji „jelitou“.

    Odpověď
    • Nezdá se Vám , že se jedná o koordinovanou akci? U nás Koněv , teď bulhaři, poláci taky něco vymyslej. Bolton rozdal poslední noty a byl odejit. A ti pitomci nic nepochopili a jedou…

     Odpověď
     • Nezdá. Ono to tak je.

      Odpověď
      • Oracle 911 14.9.2019 o 23:37

       Súhlasím, ale na druhú stranu, nejak podpindusníkov treba zdiskreditovať a primäť tých hlupákov nabehnúť sa na vlastné vidly je najlepšia stratégia s čím GP prišiel. Otázka po tom je, že čo bude po tom keď týchto nebezpečných hlupákov odstránili z blízkosti pák moci.

       Odpověď
     • Poliaci už nepozvali Putina na výročie vypuknutia II. SV a pamätníky likvidujú ako na bežiacom páse

      Odpověď
      • Oracle 911 14.9.2019 o 23:41

       Ich elity priznávajú, že sú pohrobkami nacistov a likvidácia Poľska ako štátu môže rozbehnúť na plné obrátky. Ono po tom otázka je, že čo komu pripadne.

       Odpověď
  • Aby bolo jasné komu hlavne ďakujeme, že 2. svetová dopadla tak, že nás Slovanov nevymazali z povrchu zemského
   https://www.youtube.com/watch?v=WY0ESehzCBo
   https://www.youtube.com/watch?v=WH1KIFJQt7w
   https://www.youtube.com/watch?v=K-i2DCl8sbQ
   A ten kto robil všetko pre poctivo pracujúcu väčšinu, nie pre parazitickú chamraď, preto ho tá chamraď nenávidí:
   https://www.youtube.com/watch?v=UIcnJldLYSs
   https://www.youtube.com/watch?v=XV7iLq9yM3g
   https://www.youtube.com/watch?v=xQuQ38XgdI0
   https://www.youtube.com/watch?v=JwAC-LLLano
   Ach, starký, keby si vedel kam až sme to dopracovali…môže byť ten pohár jedu ešte plnší?

   Odpověď
   • Oracle 911 14.9.2019 o 21:44

    Kľud, liberálna banda kope svoj hrob a ani si to neuvedomuje…

    Odpověď
    • Sice si koupou vlastní hroby, to však neznamená, že při výkopu nemůžou krumpáčem poranit ty okolo sebe.

     Odpověď
     • Oracle 911 15.9.2019 o 7:45

      Súhlasím, len som chcel povedať, že nemal by nad tým vzrušovať čo táto banda robí ale mal by sa zacieliť na to, že ako minimalizovať škody a ako to využiť v náš prospech…

      Odpověď
 15. Předem omluva za zdroj informace /Aeronet/ , ale je tak zajímavá, že ji sem dávám
  https://tadesco.cz/rozhodnuti-prahy-6-o-odstraneni-pomniku-marsala-koneva-se-opira-o-znalecky-posudek-americke-lobbisticke-skupiny/
  Je to další indikátor připravené a promyšlené kauzy Koněv , v níž se pracanti Kolářové projevili jako mariášníci ohlašující s betlovými kartami durcha. Význam celé kauzy daleko přesáhl jejich představivost . Zřejmě žijí dodnes ve Světě, jehož středem je budova úřadu Prahy 6 na ulici ČSl.armády. Znám to tam dobře, bydlel jsem hned vedle.
  Jen tak přemýšlím , koho tahle sebevražedná tsunami vezme s sebou.

  Odpověď
  • Točte se „pardálové“…

   Vedení KSČM vyzvalo vládu, aby nedovolila přesunutí Koněvovy sochy

   https://www.lidovky.cz/domov/kscm-vyzvala-vladu-aby-nedovolila-presunuti-konevovy-sochy.A190914_133125_ln_domov_ele

   Odpověď
 16. Myslím, že zde máme první reakci na politiku pana Koláře a odstranění sochy Koněva https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ceske-firme-utekl-miliardovy-obchod-s-izraelci-40296447?dop-ab-variant=11&seq-no=2&source=hp, Izraelci zrušili obchod za miliardy.

  Odpověď
  • Oracle 911 14.9.2019 o 10:49

   To je skôr reakcia na ťah GP a ruského ministra, keď Kolářa nazvali pohrobkom nácka…

   Odpověď
  • Chtělo by to blíže se podívat na osoby, kolem této firmy. Jestli to nejsou náhodou zavilí nepřátele prezidenta Zemana. Jelikož víme, že prezident podporuje Izrael. Může to být výstraha liberálům. Pokud se vaše chování k Prezidentu nezmění, z kšeftů nebude nic.

   Odpověď
   • Např. jestli někdo z této firmy nemá náhodou spojení na nějakého senátora, který se podepsal pod ústavní žalobu na prezidenta. Podle mě se stala nějaká událost, která vyvolala nepodpis smlouvy.

    Odpověď
   • Retia patří do holdingu Czechoslovak Group, takže o liberály nepůjde.
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Czechoslovak_Group

    Odpověď
    • Ano, také jsem to zjistil, ale zjistil jsem i další zajímavou věc. Jediným akcionářem firmy Retia a.s. je firma Technology CS a.s. a jejím jediným akcionářem je Michal Strnad. Tak jsem si zadal příjmení Strnad do vyhledávače a hle, co na mě vykouklo
     https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/524688/cesko-ma-25leteho-miliardare-a-je-svobodny-michal-strnad-prebral-imperium-otce.html

     no a ten zmíněný Strnad starší přebral v roce 2018 státní vyznamenání od prezidenta Zemana.

     https://cs.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_Strnad_(podnikatel)

     No a jelikož je dodávka radarů spojena s NATO začíná být jasné odkud vítr fouká. Co vám říkají jména generál Petr Pavel, Kolář atd?

     https://cs.wikipedia.org/wiki/Petr_Pavel

     Nebudou přece dávat miliardovou zakázku člověku, který si dovolil převzít vyznamenání od Zemana, ne?

     Odpověď
     • Dobrá práce .Myslím to Tvoje rozkrytí.

      Odpověď
     • Firmu Czechoslovak Group a Strnada jsme tu už dříve rozebírali. Sídlo v Holandsku.
      Co se týče izraelské firmy, o té nevím nic, ale ve smlouvě o dodávce radarů do ČR je podmínka, že třetina hodnoty zakázky musí být plněna českou firmou. Pokud to nebude splněno, tak bude kontrakt odmítnut.
      Za zrušením dohody s českou firmou může být víc věcí než jen věci kolem Koláře.

      Odpověď
      • O tom žádná. Já dal jeden konkrétní důvod. Ale jelikož mám sám zkušenost s uzavíráním podobných obchodů (ne ve zbrojařském oboru, ale o stupínek níže, také sledovaném), tak z praxe vím, že takové obchody se ve finální fázi ruší z jiných důvodů, než jsou ty ekonomické.
       Proto jsem také hledal, co se stalo v posledním roce a vyskočilo mi to vyznamenání. Pokud se podíváme na Izrael, je tam dost podpindosníků v područí USA a stačí jeden na tom správném místě a s obchodem je šmitec.
       A jinak není potřeba se rozhlížet, prakticky všichni, kdo si převezmou vyznamenání od Zemana jsou na černé listině a jsou profesně i lidsky ničeni.

       Odpověď
       • Jasné, ale poslední slovo o uzavření obchodu s Izraelem o dodávkách radarů máme my.

        Odpověď
  • Stát na tom tratit nebude, je-li podmínkou 30% účast českých firem. Bude to prostě dělat jiná česká firma. A když to Izraelci zruší úplně, nejsou jediní.
   Už v minulosti s nákupem byly potíže:
   https://www.idnes.cz/zpravy/nato/madr-radar-izrael-nato-slechtova-elta-vybor-kyber.A180608_155456_zpr_nato_inc
   Zvláštní, že se Izraelci vůbec dostali do výběrového řízení, když je podmínkou nakupovat pouze ze zemí NATO. Na Rusko tedy podmínky zřejmě platí, ale na Izrael ne. Dvojí metr.
   http://www.mocr.army.cz/informacni-servis/zpravodajstvi/osm-radaru-madr-doda-ceske-armade-izraelska-spolecnost-129426/
   Ještě, že ty sovětské pořád šlapou..

   Odpověď
 17. Fantastický Pellegrini !!!

  https://www.facebook.com/watch/?v=499897527240815

  Odpověď
  • ? Nějak vypadá jinak…

   Odpověď
   • Pardon !!!
    https://www.facebook.com/pellegrini.peter/videos/2337809169770391/

    Odpověď
    • Dobré předvolební vystoupení . Chápu , že s tímto způsobem veřejné komunikace může na sebe /SMER/ natáhnout nové voliče dosud nevolící anebo volící všelijaké obskurní formace .
     Je to vyšší hra než zjednodušené chápání „souboje o vedení SMERU“ mezi Ficem a Pellegrinim . Tandem.

     Odpověď
     • Oracle 911 14.9.2019 o 12:48

      Nielen Matovičovi dobre natrel, ale aj spolu s Ficom dvíhajú zadky voličov t.j. nechali liberálov nabehnúť na vlastné vidly za využitia ťahov periférie GP.

      Odpověď
    • Pelle opat na vybornu.

     Odpověď
     • SUPER. Úžasne elegantne.

      Odpověď
    • Ja nemám FB

     Odpověď
     • Oracle 911 14.9.2019 o 12:52

      Ani ja, ale dá sa to pozrieť aj bez toho.

      Odpověď
  • Jaksi nechápu. Proč Pellegrini?

   Odpověď
   • Sorry, skopíroval som iné video !!!

    Odpověď
 18. Vážne chyby na jadrovej elektrárni Mochovce
  Dostavba tretieho a štvrtého bloku Mochoviec sa opäť komplikuje. Kompetentní sľubovali, že po dvanástich rokoch nekonečného príbehu dokončovania elektrárne je proces teraz na konci. Lenže pred spúšťaním sa podľa zistení Pravdy ukázalo, že na blokoch sú závažné nedostatky. Potvrdil to Úrad jadrového dozoru, ktorý aktuálne hovorí o desiatkach chýb, ktoré treba odstrániť.
  https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/525808-vazne-chyby-na-jadrovej-elektrarni-mochovce/

  Odpověď
  • Oracle 911 14.9.2019 o 8:46

   Hodia to na talianov a Dzurinda a spol. majú problém…

   Odpověď
  • Okrem toho, že sa na tom Taliani nabalili
   a sanovali tak kriminálne cez svoj štátny podiel na slovenskej ekonomike
   svoj sociálny systém na úkor slovenských detí a dôchodcov,
   išlo o jasnú dlhodobú a systematickú sabotáž.
   Na tú tému je na nete mnoho článkov a výpovedí zamestnancov,
   čo sa tam diali za šialenosti.
   V Bohuniciach detto.

   To bude z ďalśích veľkých dôvodov
   absolútnej nutnosti reprivatizácie VŠETKÝCH
   strategických podnikov a aby prebehla v súlade
   s medzinárodným právom, budú musieť
   mnohí z tých, ktorí nezačnú urýchlene
   aktívne pracovať na minimalizácii sebou zavinených škôd,
   na horné sadzby do basy, samozrejme so zhabaním majetku
   seba a svojich rodín. Žiadne nové zákony,
   paragrafov je na to viac než dosť.
   Účasť zahraničných „investorov“ na týchto lumpárnach
   ich zaväzuje nielen k okamžitému vráteniu národného majetku,
   ale i k náhrade desiatok miliárd euro škôd, ktoré tu napáchali.
   Na týchto zahranićných organizátorov budú taktiež vydané predbežné zatykače.

   Tak bude využitý smeč hlavne nemeckých ekoteroristov
   na zdrvujúci return nielen Slovákmi, ale aj Čechmi, Maďarmi, Poliakmi
   a ďalšími.
   Nemcov, Talianov, Francúzov, Britov, Holanďanov, Španielov
   a hlavne Švajčiarov treba takto riadne prefackať a hubu im v tom svinstve vymáchať,
   studenou vodou obliať, aby sa prebudili.
   Potom prídu na radu amíci ..a samozrejme židia.
   Nie samozrejme ich bežní ovčania, ale tamojší úchyláci.

   Robotov majú dosť.
   Nemusia nás už okrádať, keď sami svoje jelitá pod krk chytia.
   K tomu ich treba donútiť,
   bo sami sú toho po 500 rokoch kolonializmu neschopní,
   fatálne leniví myslieť.
   Tak dostanú ponuku, ktorá sa neodmieta.

   Odpověď
   • Presne tak Ľudo. Úplný súhlas. Všetko to, o čom píšeš sa mohlo už minulý rok spustiť – bol a stále je k tomu súhlas onoho Nikto, ale tá háväď, čo je v politike sa zubami nechtami drží svojich pozícií, lebo sú len nastrčenými pajácmi nenažratých oligarchov, ktorým hrozí odobratie majetku a väzenie na stotísíc rokov a politickým pajácom hamba a odchod na smetisko.

    Odpověď
 19. Bavolár práve na IV hovorí o včerajšom zatknutí a obvinil ministerku Sakovu a Lučanského ,že to bolo na ich podnet…. Bavolár klame …normálne žasnem…vypočujte hneď na začiatku relacie
  https://www.youtube.com/watch?v=VDSl22RaMQ0

  Odpověď
  • no je to čudné od začiatku, bývalý SISkar ktorý vie (alebo mal by vedieť) ovela lepšie ako to chodí s vypočúvaním (aké prostriedky), tak sa „zrútil“? Bol on skutočne v SIS? Prečo práve on, keď je tu viac ľudí a majú väčšiu poslucháčsku základňu? Prečo práve on?

   Odpověď
   • Zuzka, [13.09.19 20:36]
    najprv povedal ,že tam bol 6 hodin zatknuty,potom povedal ,že o 12 ho policia doviezla do nemocnice…a o jednej bol hotovy…ak o 10 tej konci jeho relacia ,tak tam bol max hodinu a pol…a podla mna tam nebol
    že na neho kricali 6 hodin aby nekydal na štat a politikov…robi protišt. činnost a ine bludy a vraj nedostal vodu ale k fyzickemu kontaktu nedoslo…6 hodin bez vody vydrži každy…a on vycvičeny aj natlak psychicky…..
    od začiatku do konca je to cele podozrive až smiešne ak by neobvinil Sakovu a Lučanského….bud ma dobre krytie a to aj ludi na PZ Ba IV

    Odpověď
    • Boh vie čo robil v SISke :) možno že bol za PC a nechceli ho vziať vyššie, tak sa teraz mstí

     Odpověď
     • : )))

      Odpověď
     • tri bodky 14.9.2019 o 19:54

      “ Bavolár pracoval rok na štátnom oddelení, kde sám vypracovával metodické postupy na infiltráciu protisystémovych organizácii “

      Zdroj: Martin Daňo.
      Ale podobné veci som počul viac krát, nie len od Daňa.
      Ako technik má prístup ku všetkým číslam ľudí volajúcich do SV a samozrejme aj mailové adresy.

      Odpověď
    • Už jsem tipoval cíl Bavolárovy scénky
     http://www.vodaksb.eu/diskuse/mimo-tema/comment-page-81/#comment-251277
     Je to kopie scénáře Golovin anebo Jefimov . Zaměřit hněv na silové vnitřní složky a oslabit je
     V tomto případě policie a vnitro SR. A následně dostat lidi k protestu na ulici . Pořád se maká na plné obrátky…

     Odpověď
     • Oracle 911 14.9.2019 o 9:30

      Hej, pindusi teraz skúšajú zo strany alternatívy, že otvorením tejto konzervy poškodzujú nielen ČS perifériu GP, ale v konečnom dôsledku aj samých seba ich nezaujíma.

      Odpověď
  • ja tomu cloveku neverim, podla mna je to neschopna „kukucka“ nasadena do hniezda alternativy
   dokonca si toho asi ani nie je vedomy, lebo takto hrat blbecka by vedome nevedel… len zneuzity zneuznany „uzitocny idiot“ …
   este mam v zivej pamati, ako sa snazil pasovat sa na „slovenskeho Snowdena“… bol to vtedy velmi trapny pokus

   Odpověď
   • Súhlas ako som ho počúval na slobodnom vysielači.

    Odpověď
    • Bavolára trochu poznám z vysokej školy. Bol tam pár mesiacov; neverili sme mu ani keď povedal: Dobrý deň.

     Odpověď
 20. Pozvánka na zhromaždenie 3. októbra 2019
  na Hviezdoslavovo nám proti NATO

  http://www.srspol.sk/clanek-pozvanka-na-zhromazdenie-3-oktobra-2019-na-hviezdoslavovo-nam-proti-nato-18535.html

  Odpověď
 21. Poslanec Fedor odchádza z klubu Mosta a z vládnej koalície. Nepozdáva sa mu, že pár mesiacov pred voľbami sa množia propagandistické a populistické návrhy. „A to v čase, keď sa nedarí napĺňať zámer vlády o vyrovnanom štátnom rozpočte,“ vysvetľuje Fedor.
  https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Koalicia-straca-vacsinu-v-parlamente-Moze-za-to-rozhodnutie-tohto-poslanca-317200
  Ďalší prevracač kabatov…čistenie chlieva v plnom prude…odídu aj bez vyhazovu….ešte že maju dôvody… ; )

  Odpověď
  • ten bol vzdy taky, Most sa nimi priam hemzi

   Odpověď
   • Cestou od SDKU cez Sieť, Most bol zastávka, odhadol, že Mostu už nehrozí, aby sa dostal do parlamentu, tak sa vydal na ďalšiu cestu. Taký nový politik.

    Odpověď
  • uz sa pridali aj Nagy a Solymos :)

   Odpověď
   • Oracle 911 13.9.2019 o 17:33

    Vedia, že Most v tejto podobe končí, tak…

    Odpověď
    • http://www.teraz.sk/najnovsie/j-nagy-odchadza-z-mosta-hid-pridava/418394-clanok.html

     Odpověď
    • Bugár už dávnejšie avizoval ,že sa stiahne z politiky…niet divu ,že všetci idu
     https://www.ta3.com/clanok/1158201/ak-sa-most-hid-nedostane-do-parlamentu-odstupim-avizoval-bugar.html

     Odpověď
     • Oracle 911 13.9.2019 o 20:53

      Vďaka za pripomenutie.

      Odpověď
 22. Najnovší prieskum posilňuje Smer a kotlebovcov, najviac však vyrástol Kiska
  https://m.topky.sk/cl/100535/1823399/Najnovsi-prieskum-posilnuje-Smer-a-kotlebovcov–najviac-vsak-vyrastol-Kiska
  Bilboardy zjavne pomohli…Kotlebovcom Mazurek a Smer si ide svoju líniu…inak vôbec sa mi v tomto prieskume nezda Kiska a OĽaNO….

  Odpověď
  • Oracle 911 13.9.2019 o 14:02

   Podľa všetkého zadávateľom je TV JOJ…

   Odpověď
   • marek5501 13.9.2019 o 14:22

    Oprava- TV Hnoj..nevadi že si sa pomýlil, máš odpustené.:)))

    Odpověď
    • Oracle 911 13.9.2019 o 15:00

     :)

     Odpověď
    • Tv hnoj nieje až tak podpindovsnícka ako markíza.

     Ale žiadna sláva.

     Odpověď
     • a to si akym metrom meral?

      Odpověď
 23. Dozorový státní zástupce schválil předložené usnesení o zastavení trestního stíhání obviněných ve věci Čapí hnízdo, tedy žalobce po čtyřech letech vyšetřování zastavil stíhání Andreje Babiše.
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zalobci-zastavili-trestni-stihani-babise-za-capi-hnizdo-78828?dop-ab-variant=17&seq-no=1&source=hp

  Odpověď
  • Putinovec 13.9.2019 o 11:15

   Bublina splaskla,majdan nebude.Kolářská pátá kolona se snaží marně.

   Odpověď
   • Oracle 911 13.9.2019 o 11:32

    Za predpokladu, že ich cieľ nie je politická samovražda…

    Odpověď
    • Zrekapitulujme si to:
     1. Klintonoidi 3 roky útočili na Trumpa, že je agentom Putina. Na základe Muellerovej správy sa ukázalo, že to bola lož. Trump následne oznamuje, že tí ktorí živili túto lož, musia byť potrestaní.
     2. Podpindosi 4 roky útočili na Babiša za kauzu Čapí hnízdo. Teraz je zastavené stíhanie Babiša-ukázalo sa, že to bola lož. To, že to bude mať konzekvencie pre podpindosov je viac než zrejmé.
     3. Podpindosi 1,5 roka útočia na Fica, že je vinný za vraždu Kuciaka. Prvá verzia s ,,talianskou stopou“ nevydala, tak sa teraz z posledných síl držia ešte Kočnera.
     To, ako dopadne snaha ,,slovenských“ liberastov je z prvých dvoch bodov jasná asi každému.

     Odpověď
     • Oracle 911 13.9.2019 o 14:43

      Jasné to áno, ale bude to zaujímavejšie než si myslíme…

      Odpověď
     • Zrejme všetky sily a prostriedky vrnhnú na zvrátenie pre nich nepriaznivého stavu. Slovensko má príliš veľa trojskych koňov. Stojíme proti presile. Ak LSNS nepodrží vládu – neviem nakoľko sú zorientovaní – po páde vlády preberie moc Čaputová. Rozhodne sa v utorok.

      Odpověď
  • Kampak se nám „ztratili“ státní zástupci Bradáčová a Zeman ? Už „balí kufry“ ?!

   Odpověď
   • Pokud vím, tak JUDr. Zeman je významný opozičník nového zákona o státním zastupitelství, který tlačí ministryně Benešová. Takže možná už hledá vhodné zavazadlo…

    Odpověď
    • Nejvyšší statní zástupce Zeman ještě rozhodnutí může zvrátit

     Odpověď
     • Uvidíme, čas se mu krátí….

      Odpověď
     • Dovedeš si představit další pokračování kauzy Babiš, pokud by malý zeman „flekoval“ ? Já tedy ne . Omluva za karbanický výraz, ale nějak mi tam sednul.
      Zeman má poslední příležitost k políbení prstenu . Už tu nemá Schappira , jako před lety.

      Odpověď
 24. Socha maršála Koněva stojí na pozemku p.č.2114/5 o výměře 309 m2, ostatní plocha/jiná plocha, vedeném na LV 877 pro k.ú. Bubeneč, obec Praha.

  Na uvedeném LV je mj. uvedeno:

  Vlastnické právo: Hlavní město Praha ….
  Svěřená správa nemovitostí ve vlastnictví obce: Městská část Praha 6,….

  Způsob ochrany nemovitosti:
  Památková zóna – budova, pozemek v památkové zóně
  Památkově chráněné zemí

  Z výše uvedeného vyplývá, že včerejší rozhodnutí Zastupitelstva Prahy 6, iniciované jejím starostou Kolářem, je zřejmě protizákonné, neboť rozhodli o věcech, které jsou mimo jejich vlastnictví a kompetence.

  Odůvodnění:
  Vlastní-li pozemek p.č.2114/5 v k..Bubeneč obec Hl.m.Praha, lze oprávněně předpokládat, že je též vlastníkem movité věci na ní umístěné – sochy maršála Koněva je Hl.m.Praha.
  O zrušení, příp. změně, způsobu ochrany nemovitosti nerozhoduje Zastupitelstvo Prahy 6, ani její starosta Kolář, ale příslušné orgány státní správy.

  https://nahlizenidokn.cuzk.cz/ZobrazObjekt.aspx?encrypted=NS7eHMT5pvbP_EJIq7hjNuQhFX9LMJWQlfdM0FgR80U8glHFchuhzD3lH-IPvBilcW_SXU9GrgTEYrneuQP6rdlDiiBBNAxZblHjI7EE1qA8won7FJpwIu-5kYe1R-wO

  Odpověď
  • Tak dvě věci.
   K vlastnictví, takto jsou ošetřeny mnohé pozemky v Praze. Majitel je Praha, ale plnou správu nad pozemkem, kromě prodeje nebo změny územního plánu, má daná městská část. Může tam cokoli vybudovat, umístit, odebrat, zasadit…

   Co se památkové ochrany týče, nebo zařazení daného pozemku pod nějakou ochranu, o tom daná městská část nerozhoduje, může pouze navrhovat.

   Odpověď
   • Z jiné diskuze:

    Odpověď
   • Z jiné diskuze:

    Starosta městské části nemůže rozhodnout o odstranění sochy. Takto rozhodnout nemůže ani vedení radnice ( Rada ) a ani zastupitelstvo městské části, protože jde o památkovou zónu a pomník požívá památkovou ochranu v památkové zóně. Stačí nahlédnout do zákona č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči, který jednoznačně určuje, že stavba v památkové zóně je chráněna a její odstranění je možné jen na základě závazného stanoviska po projednání s ministerstvem kultury, schválení krajským úřadem a orgánem územního plánování.

    Odpověď
    • >odstranění je možné jen na základě závazného stanoviska po projednání s „ministerstvem kultury“
     - neboli Zaoralek dostane ukol ….., tak uvidime, jak se s nim popasuje.

     Odpověď
 25. https://www.ta3.com/clanok/1164255/kocnerova-obhajoba-pre-koho-je-dobra-volba-socialisti-e-chmelara.html
  Tu je celá relácia TA3- advokáti JUDr. Michal Mandzák a JUDr. Marek Para a informácie o kauze Kočner

  Odpověď
 26. na internete som nenašla ,ale do IV napísal posluchač ,že dnes zatkli Bavolára zo Slobodného vysielača

  Odpověď
  • tak na fb som našla
   https://www.facebook.com/SlobodnyVysielac/photos/a.386500414769454/2422623374490471/

   Odpověď
   • https://www.facebook.com/photo.php?fbid=903348513368748&set=a.142424459461161&type=3&theater

    Odpověď
  • Na fb stranke KSB sa to trocha rozoberalo a prisli sme k záveru,ze nastáva mobilizácia“alternatívy“…ako oklamat a zmanipulovať voliča….výdatne pomáha aj Infovojna v brojení…. ktorá má na programe stretnutia s priaznivcami buduci týzden

   Odpověď
  • Bavolar je psychopat

   Odpověď
 27. Fico: Smer-SD nemôže byť taká ta štandardná ľavica, ktorú vnímajú v Holandsku alebo niekde inde. Smer-SD musí byť slovenská ľavica. Ľavica, ktorá reaguje na slovenské potreby.
  https://www.facebook.com/robertficosk/videos/509519506285738/

  Odpověď
  • Tak v Holandsku….. To mohol povedať rovno že v City alebo vo Švajčiarsku.

   Odpověď
 28. V pléne sa strhla roztržka, Danko vulgárne vynadal Matovičovi(povedal mu že je buzerant : ))
  Medzi Andrejom Dankom a Igorom Matovičom prepukla hádka. Spustila ju letenka do Grécka.
  https://www.tyzden.sk/politika/58463/v-plene-sa-strhla-roztrzka-danko-vulgarne-vynadal-matovicovi/
  sa divim Dankovi ,že sa nechá takto vyprovokovať ….

  Odpověď
  • Sašo je najtoxickejší poslanec, ktorý tam nemá čo hľadať!

   Odpověď
   • Otázka je, na čo by mohol byť použiteľný?
    Musíte robiť s takým personálom, aký máte.
    Je to výzva, príležitosť k cvičeniu si operácii riadenia
    v zvolenom infopoli.
    Poznáte predsa i ciele a metódy protivníka.

    Alebo sú azda k dispozícii peniaze,
    za ktoré by sa dali kúpiť „lepší ľudia“?
    Áno, peniaze môžu byť veľkým handiCapom riadenia,
    bo myslieť odnaučievajú.. zvádajú k naoko ĺahkým,
    rýchlym, krátkodobým riešeniam, k pohodnosti a krátkozrakosti,
    k zakrpateniu.

    Keď je niekto blbý, ani peniaze mu nepomôžu,
    ba sú skôr pre neho i pre jeho okolie nebezpečenstvom, rizikom.
    Ako keby ste decku dali do ruky nôž.
    A jedna z najväčších hlúpostí(rizík) je jednoznačne egocentrizmus.

    Odpověď
    • Oracle 911 13.9.2019 o 8:57

     Dávaš nový rozmer termínu „užitočný idiot“. ;)

     Odpověď
 29. Tibor Gašpar, reaguje na portál Aktuality SK – celú moju činnosť na stránke platí Putin na polovicu s čínskou ambasádou a statusy mi posielajú kombinovanou dopravou: ponorka, poštový holub a cvičený medveď.

  https://www.facebook.com/tiborgaspar.sk/posts/2326154084141056?notif_id=1568299525579892&notif_t=page_highlights

  Odpověď
 30. Zastupitelé Prahy 6 rozhodli, že pomník maršála Koněva se přestěhuje na jiné místo. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zastupitele-prahy-6-rozhodnou-o-osudu-kontroverzni-sochy-marsala-koneva-40296252?dop-ab-variant=17&seq-no=2&source=hp

  Odpověď
  • „Hloupost“ zastupitelů Praha 6 je podobná „hlouposti“ funkcionářů KSČ před rokem 1989. Zapomněli, že „kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá..“

   Odpověď
   • Rozdíl je, že ti z KSČ to dělali vědomě, zatím co zastupitelé Prahy 6 ani „netuší, co činí…“
    Na „dno procesu“, který svým rozhodnutím dnes rozpoutali, zřejmě nejsou schopni ani dohlédnout.

    Odpověď
  • Šmejdi nacističtí, židozednářští!

   “Debata zastupitelů ohledně pomníku Koněva začala v 11 hodin dopoledne a skončila v 17 hodin. S poměrem hlasů 33 pro a 1 proti schválili zastupitelé návrh vládnoucí koalice na to, aby byla socha Koněva z náměstí Interbrigády odstraněna a přesunuta do muzea.”

   To už je na samopaly.

   Odpověď
   • Putinovec 12.9.2019 o 18:01

    Proto to dělají.17 listopad.

    Odpověď
    • Ve světle událostí v Evropě /Brexit a ztráta vlivu Londýna, Macron a jeho prohlášení na adresu Ruska apod/ je to skutečně ukázka naprosté politické autarkie / soběstačnosti cestou izolace/ tohoto samosprávného orgánu jedné části Prahy . Je třeba zachovat chladnou hlavu , sebevrazi si vybírají nástroj k ukončení, tak nerušit ! Taky jsem na šestce přes 40 let žil , chápu nezměrnou nasranost přemýšlejících lidí . Ale chlapci a děvčata kráčejí spolehlivě k okraji propasti, tak je nechme . Pomník splnil své poslání , teď už se hraje o stupeň výše.

     Odpověď
  • Asi přes hodinu jsem se dívala na zasedání, myslím že někteří si uvědomují co rozpoutali, bojí se. Kolář sám sebe označil za obecního šaška (chce se zbavit zodpovědnosti?), dále prohlásil, že se za nic nestydí, domobrana – to jsou trolové a že v Osvětimi o pomník Koněva nestojí a ještě že Putinovi klesají preference a neví si s tím rady… A paní zastupitelka Smutná FEng. – ( musela jsem si najít titul FEng. = označení vědeckého pracovníka Královské akademie inženýrství (the Royal Academy of Engineering) v Londýně) označila Koněva přímo okupantem. Dokonce tam pouštěli i projev Jakuba Jandy. Bylo to velica zajímavé a poučné.

   Odpověď
   • Dále tam zmínili Sergeje Nikolajeviče Vojcechovskeho – Ruský generál velel legionářům a chtěl bránit Československo před nacisty, zemřel v gulagu https://plus.rozhlas.cz/sergej-vojcechovsky-o-hranicich-se-nediskutuje-hranice-se-brani-6515613. A také Ivana Iljina – Putinova filozofa ruského fašismu https://deliandiver.org/2019/03/ivan-iljin-filozof-ruskeho-fasismu-putin-cast-1.html. Nemáte prosím někdo o těchto pánech nějaké relevantní informace, děkuji.

    Odpověď
    • Iljin
     https://www.youtube.com/watch?v=elMzYpyAGww

     je tam toho spousta, můžeš se podívat. Ze stejného těsta jako Kolář.

     Odpověď
     • Aha děkuji, oba patřili k bělogvardějcům, tak je to jasné https://cs.wikipedia.org/wiki/B%C4%9Blogvard%C4%9Bjci

      Odpověď
  • Ruský senátor volá pro uvalení sankcí na Česko.
   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/rusky-senator-vola-po-uvaleni-sankci-na-cesko-kvuli-konevovu-pomniku-40296317?dop-ab-variant=17&seq-no=2&source=hp

   Odpověď
   • Z diskuze:
    Jana Benickova, Uherský Brod
    Dnes 20:38 +16|-12
    No, tak nám od třeba listopadu nepůjde plyn. A co jako? To je v poho!

    Odpověď
    • Baba si asi dnes zapomněla vzít prášky na hlavu.

     Odpověď
   • Putinovec 12.9.2019 o 21:35

    Může to být ta kapka,která pohne mlčící většinou.

    Odpověď
 31. Poslanci kývli na Severní Makedonii v NATO, jednání přihlížel její premiér.
  Předcházely tomu výtky poslanců SPD.
  „Nejsem v tomto okamžiku pro, aby se NATO rozšiřovalo o nestabilní státy, které podle mě na to nemají ani politicky, ani vojensky,“ řekl poslanec Okamurova hnutí Radovan Vích.
  Pro přijetí Severní Makedonie nakonec bylo 124 ze 148 přítomných poslanců a
  Zaev se mohl radovat. Proti bylo 8 komunistů, poslanci SPD se hlasování zdrželi, několik poslanců ČSSD a zástupci Trikolóry se nezúčastnili hlasování.
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/severni-makedonie-nato-snemovna-prijeti-zaev-premier.A190912_130528_domaci_kop

  Odpověď
 32. Babiš uvítal v Praze premiéry V4. Ke schůzi se přidají i balkánské země
  Předsedové vlád zemí Visegradské čtyřky a západobalkánských zemí se dnes sejdou v Praze.
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019091210663773-premieri-v4-a-zemi-zapadniho-balkanu-se-sejdou-v-praze/
  Summit V4 v Praze, zástupce Kosova po Zemanově prohlášení nedorazil
  Premiéry Petra Pellegriniho, Viktora Orbána a Mateusze Morawieckého uvítal na Pražském hradě
  v půl jedenácté. Poté se premiéři odebrali k společnému jednání za zavřenými dveřmi.
  Později by se k této čtveřici měli přidat premiéři
  Srbska, Severní Makedonie, Černé Hory, Albánie a Bosny a Hercegoviny.
  https://www.kurzy.cz/zpravy/510996-summit-v4-v-praze-zastupce-kosova-po-zemanove-prohlaseni-nedorazil/

  Odpověď
  • Putinovec 12.9.2019 o 14:29

   Globální politika v praxi.Zeman dorozdá noty a probere možnosti budoucího bloku.

   Odpověď
  • Ok, idu druhou variantou.. mozno je pri detailnejsoum pohlade perspektivnejsia..

   CRO a SLO asi zatial dostatocne nedospeli.. a rakusaci predstavuju v tejto faze pravdepodobne skor potencialne komplikacie ineho druhu..

   Cierna Hora je jasna
   a BiH a Albansko predstavuju zaujimavy potencial.
   Zamenalo by to o.i. prakticky asi aj vyriesenie kosovskej otazky a stabilizacieu i Balkanu. Hlavne po planovanom odchode americanov.

   Odpověď
 33. Výroky prezidenta při návštěvě Srbska opět rozvířily debatu v dlouhotrvajícím sporu o podobě západního Balkánu.

  Jiří Dienstbier v mnoha rovinách s prezidentem souhlasil. „Já mám také pochybnosti o tom, jak vzniklo Kosovo, jak bylo odtrženo bez souhlasu Srbska od Srbska, i o tom, kdo je v klíčových funkcích v tomto státě-nestátě,“ řekl senátor. Překvapilo, že toto prezident řekl, ačkoliv něco takového neměl prokonzultované s vládou.

  Nepřijde úplně korektní od prezidenta, že takto vystoupí, zbourá tím ještě zjevně domlouvanou účast kosovských zástupců na jednání Visegrádské čtyřky.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sok-Co-CT-jela-o-Kosovu-a-Zemanovi-rozezlilo-Michaela-Zantovskeho-595705

  Odpověď
  • ČR a zrušení uznání Kosova
   Na otázku, zda by Česko mohlo zrušit uznání Kosova jako samostatného státu,
   prezident Zeman sdělil, že by chtěl tuto otázku projednat na nejbližší poradě českých nejvyšších ústavních činitelů.
   Připomněl, že Haagský tribunál nedávno vydal zprávu, ve které vyslovuje podezření z válečných zločinů kosovských politických představitelů. Také vyjádřil přesvědčení, že stát, v jehož čele jsou váleční zločinci, nepatří do společenství demokratických zemí.
   ———————
   rok 2008
   Dienstbier: Praha by neměla uznat Kosovo
   https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/dienstbier-praha-by-nemela-uznat-kosovo-40187722

   Odpověď
  • Jednym z cielov jeho vystupenia prave bolo, aby tzv. zastupcovia Kosova odmietli ucast. Zjednodusi to situaciu a vyznamne urychli cely proces.

   Odpověď
   • Je to brilantní diplomatická práce Zemanova týmu . Kdopak to ošetřuje – že by Kmoníček z Washingtonu?

    Odpověď
 34. Rozsudok nad pánom Mazurekom ohľadom jeho názorov ako extrémistických trestných činov má zaujímavé pokračovanie. Jeden z občanov situáciu s odsúdením exposlanca Mazureka za vyjadrenie svojho názoru doviedol až do krajnosti, keď za súhlas s jeho tvrdeniami podal podnet na trestné stíhanie vlastnej osoby. Samoudajúci sa občan dochádza k záveru, že keďže Slovensko je údajne právny štát, ktorého jedným z troch pilierov je súdna moc dohliadajúca na dodržiavanie práva a zákonnosti, pokiaľ má túto skutočnosť rešpektovať, musí nesúhlasiť s vlastnými názormi a bolo jeho občianskou povinnosťou takýto podnet podať. “
  https://www.hlavnespravy.sk/obcan-podal-podal-trestne-oznamenie-sam-na-seba-pretoze-suhlasi-s-nazormi-milana-mazureka/1883067

  Odpověď
  • : ) je to sice absurdnost…no ako inak poukazať na skutočnosť s ktorou suhlasi väčsina obyvateľstva …veď povedal pravdu…

   Odpověď
  • Putinovec 12.9.2019 o 13:50

   Tahle akce se může lehce proměnit v lavinu,která nabourá soudní pilíř.

   Odpověď
 35. Trikolóra chce zrušit minimální mzdu. Její zvyšování vede k nahrazování práce stroji, varuje Klaus mladší
  https://www.euro.cz/politika/trikolora-chce-zrusit-minimalni-mzdu-jeji-zvysovani-vede-k-nahrazovani-prace-stroji-varuje-klaus-mladsi-1465622

  Odpověď
  • Zakuklení ODSáci.

   Odpověď
  • Zrušíme minimálnu mzdu a zastaví sa automatizácia… oni fakt majú bežných ľudí za blbcov… „Poručíme dešti a větru!“

   Odpověď
  • Putinovec 12.9.2019 o 10:28

   Že nemají stejnou péči o zastropování maximální mzdy,kdy ředitel ČT si nechává vyplácet milionové odměny.O ČEZ nemluvě.

   Odpověď
   • Globalisté nepotřebují nevzdělaný přemnožený pracovní dobytek. A rodina Klausovic je plně pod jejich kontrolou atlantického křídla.

    Odpověď
 36. To Ficove rómske video malo veľmi vtipné pokračovanie v dnešných správach, tuším na TA3. Nejaký aktivista si zmyslel, že v Gelnici vezme na večeru rodinu Rómov. Majiteľ ich nepustil dnu. Nato dal štáb mikrofón dotknutej Rómke, ktorá sa samozrejme vyplakala. Lenže štáb prišiel do podniku a ten bol plný Rómov. Jeden sa vyjadril, že tam chodí jesť už 15 roky a že v pohode. ;-) Majiteľ podniku už len doplnil konkrétne a legitímne dôvody, prečo nechcel vpustiť práve ich.

  Chudák aktivista, takto škaredo dostať bumerangom…

  Odpověď
  • Oracle 911 11.9.2019 o 22:54

   Aké to boli dôvody?

   Odpověď
   • Vyberali špaky z popolníkov na stoloch pred hosťami.

    Odpověď
    • Oracle 911 12.9.2019 o 6:32

     Vďaka, a pochybujem, že to bola jediná vec…

     Odpověď
    • a este tam bola spominana aj nejaka kradez, tusim svagor tej placucej romky

     Odpověď
  • tarzanislav 12.9.2019 o 15:49

   Tu je video:
   https://www.ta3.com/clanok/1164170/rasizmus-alebo-nedorozumenie-majitel-vykazal-romsku-rodinu.html

   Odpověď
 37. Prezidentka budúci týždeň navštívi Ukrajinu, stretne sa so Zelenským
  Prezidentka SR Zuzana Čaputová v pondelok (16. 9.) navštívi Ukrajinu, kde sa stretne s ukrajinským prezidentom Volodymyrom Zelenským
  https://www.hlavnespravy.sk/prezidentka-buduci-tyzden-navstivi-ukrajinu-stretne-sa-so-zelenskym/1882710

  Odpověď
 38. Miloš Zeman – prezident České republiky
  Myslím, že jsem srbskému prezidentovi Aleksandaru Vučićovi dárky udělal radost :-)
  Věnoval jsem mu české výrobky, hodinky PRIM a pistoli ČZ 75 SP01 z produkce České zbrojovky.
  https://www.lidovky.cz/domov/zrusi-cr-uznani-kosova-samostatnym-statem-prezident-zeman-o-tom-bude-jednat-s-ustavnimi-ciniteli.A190911_124051_ln_domov_ele
  tu je foto z fb …ine som rychlo nenašla…foto darov
  https://www.facebook.com/prezidentcr/photos/pcb.2459306170818460/2459305767485167/?type=3&theater
  https://www.facebook.com/prezidentcr/photos/pcb.2459306170818460/2459305747485169/?type=3&theater
  https://www.facebook.com/prezidentcr/photos/pcb.2459306170818460/2459305907485153/?type=3&theater

  Odpověď
  • Zaujímavá kombinácia (hodinky a zbraň).

   Odpověď
   • Martin Pořízka 11.9.2019 o 21:23

    A já někde četl, že hodinky a zbraň se jako dar nemá dávat. Už nevím, kde to bylo.

    Odpověď
    • Áno, bola tu o tom reč. Ževraj tak bontón káže. Hodinky ani zbrane.

     Odpověď
     • Kdopak asi tvoří „bontón“ ?

      Odpověď
   • pomocky na duel

    Odpověď
   • https://www.facebook.com/search/top/?q=pol%C3%ADcia%20slovenskej%20republiky&epa=SEARCH_BOX
    LÚPEŽNÉ PREPADNUTIE NA HVIEZDOSLAVOVOM NÁMESTÍ
    Ukradli hodinky za 500 000 € .

    Náhoda?

    Odpověď
 39. Vraciam sa k téme vyjadrenia postoja R. Fica k rozsudku senátu najvyššieho súdu v čele so sudcom Paludom ohľadne výrokov Mazureka – po vyjadreniach pokračujúcich aj v tomto týždni sa mi v myšlienkach vytvára aj iná alternatíva významu tohto vyjadrenia – v diskusiách vo vedení Smeru a v tlači sa otvorene zverejňujú postoje viacerých vrcholových predstaviteľov v Smere a nominantov v exekutíve jasne odmietajúce jeho vyjadrenia, to môže byť základom pre možnú očistu Smeru (vzhľadom na pomerne krátke obdobie do volieb nie je možné vyvolať otvorené vnútrostranícke spory, ale osoby budú jasne vyjavené) a súčasne sa posilňuje podpora členskej základne pre R. Fica. Nevylučujem, že sa do volieb využije to, čo Boletus nazval kruhovou obranou a neskôr aj ten druhý variant. Moje niektoré indície pre túto alternatívu :
  - vyjadrenie Pellegriniho v Ta3 v sobotu na adresu R. Fica : časť jeho vyjadrení bola pre mňa absolútne cez čiaru a vynárajú sa u mňa pochybnosti o jeho dnešných/skutočných ? úmysloch : ako si predvolá R. Fica°; … predstavte si, že niekto zaútočí na Róma a povie, že veď to povedal predseda Smeru, to sú nebezpečné veci a on odmieta, aby nejaký politik zo Smeru… – prekrútil, to čo R. Fico povedal a urobil nadprácu podobnú ako denník N a Sme
  https://www.ta3.com/clanok/1163882/politicke-leto-podla-smeru-sd-mimoriadny-kongres-a-rozdelena-sas-politicke-leto-ocami-politologa.html (cca od 20. min)
  - v pondelok na stretnutí s členmi Smeru v Bratislavskom kraji sa členovia veľmi zreteľne vyjadrili o tom, že si želajú ako predsedu R. Fica, dokonca veľmi tvrdo boli odsúdené tieto výroky R. Pellegriniho, otvorila sa otázka prijímania rozhodnutí vo vedení, aj krajskom – nie je možné rozhodovať len v úzkom vedení, nemožno riadiť Smer ako s.r.o.; aj rozhodnutia o kandidátoch sa musia začať oddola- brať do úvahy to, čo si myslí členská základňa, tam treba vždy začať; tie otrasy v strane prišli z východu; ozvali sa hlasy, že treba zo strany vylúčiť pravičiakov, v ľavicovej strane nemajú čo hľadať, atď- pomerne ostré názory z členskej základne sa stretli so súhlasom zúčastnených členov
  - vyjadrenia R. Fica : začal o.i. tým, že si je vedomý, že je v čele už 20 rokov a mnohým to môže prekážať. Potom prišli na rad spomínané názory a otázky z pléna a odpovede R. Fica: …musí svoje odpovede vážiť na lekárenských váhach, je 5 mesiacov do volieb, ale všetci tí, ktorí sedia na stoličkách v exekutíve, na rôznych úradoch a inštitúciách si musia uvedomiť, že sú tam len vďaka Smeru; Pellegrini sa stal predsedom vlády na základe momentálneho rozhodnutia, ale rovnako sa ním mohol stať Raši (obrátil sa prítomnému Rašimu); vyčítal vedúcim predstaviteľom Smeru ich pokrytectvo – v osobných rozhovoroch sa voči neprispôsobivej časti rómskej populácie vyjadrujú veľmi tvrdo – poslali by ich niekde na druhý koniec sveta, ale oficiálne sa vyjadrujú úplne inak; vláda nepokračuje v riešeniach, tak ako očakával – napríklad zneužívanie letky Kiskom, očakával, že „z vlády sa mu pošle faktúry na preplatenie“, …
  - dnešné vyjadrenie Žigu (patrí do skupiny spolu s Rašim, Glváčom, …, ktorá je v Smere proti R. Ficovi) a Kalavskej, ktorá ako ministerka zdravotníctva nesplnila svoju úlohu navrhnúť ústavný zákon v zdravotnej starostlivosti (v podstate so súhlasom Pellegriniho):
  https://www.hlavnespravy.sk/ministri-reagovali-na-situaciu-v-smere-ziga-nevnima-ziaden-konflikt-skor-dynamicku-diskusiu-s-ficovou-obhajobou-extremistov-vsak-ma-problem-podla-kalavskej-su-vyroky-mazureka-neakceptovatelne/1882573

  Odpověď
  • Smer má velmi konceptuálně schopného lídra . Tak, jako dokázal velmi kvalitně zvládnout majdanovou situaci a liberastům ukradl moc těsně před nosem, podobně přistupuje k volbám.
   Domnívám se, že s Pellegrinim hrají dohodnutou hru – tu kruhovou obranu s cílem přes „oponenta “ Pellegriniho natáhnout na něj všechny vši ve straně a včas je z vedení odstřelit . Smer má velmi dobrou potenciální voličskou základnu, ale musí jí nejen stopro využít, ale dostat k urnám i vlažné gaučové nechodiče.
   V ČR je na levém politickém křídle podobná situace . Je nutné vystrnadit z vedení ČSSD podobné vši a pak se elektorát podle mne může pozoruhodně oživit . Pro mne je autentickým představitelem této nové ČSSD právě Foldyna .Na něj sází i Zeman. To, že potenciální elektorát „nové“ ČSSD je velký nejlépe ukázala prezidentská volba .Lidé“práce“ ji budou volit, ale jen v případě odrovnání ČSSD-Lidový dům, a.s.

   Odpověď
   • Oracle 911 11.9.2019 o 18:01

    Myslím si, že Bláha od začiatku vedel, že čo Fico chystá.

    Odpověď
   • Už som to tu niekde písal,že na inom stretnutí (s Ficom – sprostredkované info) ubezpečoval, že s Pellem je to v poriadku aj napriek nejakým názorovým rozporom. Na druhej strane sa domnievam, že je vláda stále v defenzíve ruka v ruke s nečinnosťou generálneho prokurátora. Na Kisku mohli zatlačiť,hoci má určite silné krytie;Majský sa tiež nemusí vyškierať donekonečna ako ťažký no pochybný maród,hoci je to okrajová záležitosť ap. Urobiť aspoň na upokojenie priaznivcov nejaký ťah,keďže sú straníci na nižších stupňoch dosť nasr…dení, keďže nevidia zložitejšiu hru, ktorá prebieha.

    Odpověď
    • Ešte dopĺňam prečudesné praktiky pri vyšetrovaní Kočnera s nehoráznym únikom informácií zo spisov. A nikto nič. Až dnes som začul nejaké vyjadrenia od prokurátorov, no PZ či NAKA neexistujú.

     Odpověď
     • Oracle 911 11.9.2019 o 23:01

      Nezabúdaj, že pindusi a Briti stále majú páky tak v médiách ako aj v justícií…

      Odpověď
  • Vďaka za zaujímavý pohľad. Len pripomeniem, že pri predvolebných úvahach netreba zabúdať aj na riešenie „európskych vecí“, ktorých je Smer (u nás) hlavným činiteľom.

   Odpověď
 40. Začalo sa s potápaním Luntera a jeho rodinného klanu. Zároveň sa tým potápa Kiska a jeho strana (uvidíme ako zareagujú), keďže on a Lunter je jedna loď. Nahráva sa Kotlebovi, ako na regionálnej úrovni, tak aj na celoštátnej. Viceprimátor Žiaru nad Hronom, ktorý vstúpil po zvolení za poslanca BBSK do klubu nezávislých, prestal podporovať Luntera. Stojí fakt za to, ako sa mladý Lunter stal tatkovým zástupcom. Typická ukážka mladého, dravého a svojimi odbornými schopnosťami sa presadzujúceho „kádra“. Tu je citácia pána poslanca:
  “Už na našom prvom stretnutí v Hriňovej sme boli viacerí prekvapení ambíciou Ondreja Luntera stať sa podpredsedom kraja. Vtedy sme to zmietli zo stola ako neprijateľnú záležitosť. Ale po roku túto tému znovu otvoril sám… Najbizarnejšie na tomto prípade je to, že Ondrej Lunter sa na pozíciu vicežupana nominoval sám a po získaní dostatočnej podpory v zastupiteľstve ho už len formálne nominoval náš klub. A vrcholom jeho arogancie bolo, že hlavným dôvodom jeho autonominácie bolo odôvodnenie, že ho už predsa jeho otec nemôže financovať a živiť z rodinnej firmy!!! Počuli sme to všetci na vlastné uši na zasadnutí poslaneckého klubu.
  Tu je článok:
  https://plus7dni.pluska.sk/domov/sklamany-poslanec-pise-lunterovi-arogancia-moci-masivne-rodinkarstvo?
  Arogantný, neschopný zmrd ako vyšitý….

  Odpověď
 41. Prohlaseni Trikolory k vyroci 11 zari.No tihle urcite zadnou zmenu neprinasi.

  Je to sice již 18 let, ale ani po takové době bychom neměli zapomínat na události z 11. 9. 2001. Teroristických útoků se silně náboženským podtextem se od té doby bohužel odehrály po celém světě desítky.

  Čím dál tím víc se však jisté kruhy snaží tyto teroristické útoky relativizovat a zprostit jakéhokoli spojení s náboženstvím, které podle odhadů vyznávají až 2 miliardy obyvatel této planety.

  To je samozřejmě pohled neodpovídající realitě a v neposlední řadě zásadní vyjádření neúcty ke stovkám/tisícům obětí tohoto nepochopitelného násilí. Nejenom těch, které si připomínáme právě dnes…

  Odpověď
  • Otázka, zda se 11.9.2001 skutečně jednalo o násilí s náboženským podtextem nebo o „účelovou hru“ zpravodajských služeb a vlivových skupin není dodnes zodpovězena. Otázníků časem spíše přibývá, než naopak…. Hlavní viníci událostí 11.9.2011 nebyli dodnes v podstatě vypátráni a potrestáni.

   Odpověď
   • No, ač nerad, ale dovolím si Tě doplnit . Otázka už byla stovkami velmi fundovaných expertíz jak technicky, tak i politicky zodpovězena. nebyla ovšem kompetentními ústy zřetelně deklarována. A následně mediálně zpracována .
    Proč ? Domnívám se , že by to byla přímá cesta k horké perestrojce USA s neregulovatelnými konsekvencemi ve Světě . Nejlépe funguje jako materiál držící spřátelené kruhy USA ,malobritánie,Izraele a Saudů pod krkem .

    Odpověď
  • Isté je, že oficiálna verzia je tá asi najmenej pravdepodobná :)
   Ostatne, ako propaganda meédií za akéhokoľvek totalitného režimu..
   Pri predchádzajúcich si si verejne moc nemohol povedať, čo chceš
   a dnes môžeš, no moc ti to nepomôže.
   Neoliberalizmus ale i tu „napreduje“ a pomaly, no isto začína tiež zavádzať
   „ten jediný správny názor“.
   Kto ho nemá, vyrazia ho politruci a agitka z roboty,
   nedostane zákazky, odobranie volebného práva
   a šup na prevýchovu do lágrov.

   Pôjdu tam vśak znova oni sami – multikultinacisti, buzifašisti
   a celá marxoteroristická neoliberálna korporátna svoloč.

   Odpověď
   • EuroRusTomas 12.9.2019 o 0:44

    „Buzifašisti“. „multikultinacisti“ :DD 100%.
    Oplatilo sa čítať :D

    Odpověď
   • Hej, jak se říká…
    Máme svobodu projevu. Ale již nic negarantuje svobodu po projevu. :-)

    Odpověď
   • Mne sa tá oficiálna verzia celkom pozdáva Veď aj traja mušketieri boli štyria.

    Odpověď
 42. Lajčák: Téma amerických financií na modernizáciu slovenských letísk nie je pasé, musíme však signalizovať, že máme o ne záujem
  https://www.hlavnespravy.sk/miroslav-lajcak-tema-externych-prostriedkov-modernizaciu-letisk-nie-pase/1882318

  Odpověď
  • Opäť sa nám pripomenul, čo je zač.

   Odpověď
 43. https://www.topky.sk/cl/10/1822597/Odhalili-vozovy-park-manazerov-statnych-firiem–Sef-BVS-ma-v-garazi-luxus-za-125-tisic
  Fico v poslednom rozhovore v pravde na otazku ake opatrenia sa spravia v pripadnej ekonomickej krize povedal, ze nemozu sa furt bezni ludia na vsetko skladat. nepovedal, ze sa na to zlozi elita, kazdopadne to naznacil.

  Odpověď
 44. Je velmi dobré, že Zeman dokáže ve správný čas a na správném místě vytáhnou tu správnou kartu
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zeman-v-srbsku-rekl-ze-nema-rad-kosovo-78696?dop-ab-variant=11&seq-no=3&source=hp
  Pracuje v tomto směru i za V4 na postupném a obtížném odpisu tohoto vředu na těle Srbů /jižních Slovanů/ a celé Evropy . Podstatná bude likvidace základny Bond Steel , která vlastně vytvořila „exekutivu“ téhle karikatury státnosti . Po odstřelení vlivu londýnské centrály na EÚ by proces mohl akcelerovat. Hlavní roli sehraje výsledek boje elit v Pentagonu , který může Trumpovi rozvázat nebo svázat ruce. Ale jsem optimista , zjevně pracuje velmi houževnatě – viz nakonec se mu podařilo dotlačit do hlavy CIA svého člověka . V Kosovu se bude nejmarkantněji projevovat rezistence londýnské centrály vůči emancipaci Evropy . Je to jejich dítko, podobně jako Hong-Kong nebo Izrael. Tedy boj do posledního muže.

  Odpověď
  • Prezident Zeman chce odvolat uznání Kosova jako samostatného státu

   https://zpravy.aktualne.cz/domaci/prezident-zeman-chce-odvolat-uznani-kosova-jako-samostatneho/r~1fd3096cd48211e98776ac1f6b220ee8/

   Odpověď
   • Správný postup – je třeba sladit klíčové body zahraniční politiky se Slovenskem.

    Odpověď
   • Putinovec 11.9.2019 o 14:05

    Kosovo se dobrovolně vzdává účasti na procesech,ti už neuvidí ani světla odjíždějícího vlaku.
    https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kosovo-odvolalo-ucast-na-summitu-V4-a-zapadniho-Balkanu-v-Praze-595606

    Odpověď
    • Kdyby tam nebyla ta z-urvená základna .Takhle tam mohou Haciho chlapci na pokyn bažiny ztropit nepříjemné provokace. Ale souhlas, Kosovo dožívá a jeho politický cecek Albánie s neokony v zádech bude mít existenční volbu .

     Odpověď
 45. „… váleční zločinci by neměli vést jakoukoli zemi v Evropě.“

  Slova našeho pana prezidenta, která v našich médiích jaksi „zapadla“.

  https://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/rozhovor-prezidenta-republiky-pro-parlamentni-listy-49-14984

  Odpověď
 46. A ďalšie z platených systematických provokácii,
  organizovaných našimi západnými „partnermi“,
  medzi Slovákmi a Maďarmi.
  Preventívne stále znova opakované Divide et impera.

  Začalo to masívnou finančnou palebnou prípravou
  cez vykonštruovanie základne hooligans v Dunajskej strede.

  https://futbal.pravda.sk/fotogaleria/67600-slovaci-dobyli-budapest/#2

  Kaźdý normálny Maďar to má na háku a je z toho nas..ratý.

  V tom sú žiaľ asi momentálne amíci, BND i GP zajedno.
  Konfliktpotenzial erhalten und aufbauen.
  Len sa nenechať vyprovokovať.
  Aktivovali už na diskusiách aj „slovenských“ (židonacistických)
  trollov, ktorí inak hrajú ultraliberálnych provokatérov.
  Ok, možno i zopár ožralých náckov na oboch stranách sa toho chytí
  a o to židákom zas a znova ide..
  Veď aréna i Rím zničila.
  Tož poučiť sa konečne treba
  a nie cirkusantom na lep sadať.

  Veď Maďari sú naši rodní bratranci.
  Len pomaďarčení Slováci.. alebo teda Slovieni.
  Podobne, ako sú Bosniaci pseudislamizovanými
  Srbmi a Chorvátmi.

  Bacha na to. Treba tieto aktivity
  sabotážnych frakcii NATO a CIA na našom pohranićí
  dôsledne sledovať a odhalovať.

  Odpověď
  • tiež som si to všimol. A samozrejme novinárska nevedomá banda len nahráva na smeč stupidnými titulkami „dobyli Budapešť“

   Odpověď
   • „nevedomá banda len nahráva na smeč “

    Myslíš?

    Redaktori môžu byť konfidentmi CIA.

    Odpověď
    • Hej, ani za bývalých režimov nemohli byť
     na kľúčových postoch riadenia informačného poľa,
     na mieste žoldácky presstitútiek osoby,
     o ktorých lojalite voči Viedni, neskôr Berlínu
     a potom Moskve, by sa čo i len náznakom dalo pochybovať.
     Dnes teda nesmie byť spochybniteĺný ich vzťah
     k Fašingtonu. Ok a Bruselu.
     Hmm.. tu sa natíska otázka:
     Prečo sme furt na strane toho najviac fašistického režimu?
     Ide naozaj len o našu strategickú polohu,
     alebo sú aj iné dôvody?

     Jou, inak titulok bol myslím „vykradli Budapešť“, či?
     A tam je ešte viac zmyslových rovín.
     Dobrá (totálne chorá, zvrhlá) práca dotyčnej novinárskej ku..vy..

     Odpověď
  • V roku 2008 bol zápas DAC – Slovan, kde zasahovali „kukláči“ a to dosť brutálne:
   http://madari.sk/magazin/historiasucasnost/pred-desiatimi-rokmi-sa-odohral-brutalny-utok-policajtov-na-fanusikov-dac-dunajskej-stredy
   o. i. píšu, že bolo zadržaných 16 občanov Maďarskej republiky…
   alebo aj tu:
   https://futbal.pravda.sk/fortuna-liga/clanok/110444-sfz-si-umyl-ruky-zodpovednost-je-vraj-na-strane-dac/
   Na tomto zápase boli „údajne“ 4 autobusy fanúšikov Fradi. A možno aj viac:
   https://danilov.blog.sme.sk/c/132153/Zeleni-arijci-z-Ferencvarosu-nam-ukazali-komplexy.html
   Znamená to, že tento konflikt je živený dlhšiu dobu a Ľudo to popísal úplne presne.

   Dúfam, že táto poznámka nebude úplne od veci, ale prípad Hedvigy sa začal v roku 2006.

   A myslím si, že aj toto s tým súvisí:
   https://domov.sme.sk/c/4984997/este-sa-vratim-odkazuje-neziaduci-madarsky-prezident.html

   Odpověď
 47. Sudca krajského súdu v Bratislave JUDr. Pe­ter Šam­ko zverejnil text uznesenia o začatí trestného stíhania štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej a ďalších sudcov. Dodal tiež, že podľa neho uz­ne­se­nie o za­ča­tí tres­tné­ho stí­ha­nia, vzbu­dzu­je po­chyb­nos­ti o svo­jej zá­kon­nos­ti. Konali orgány ťinné v trestnom konaní na politicko-mediálnu objednávku ?
  https://www.hlavnespravy.sk/konaju-organy-cinne-v-trestnom-konani-na-politicko-medialnu-objednavku-sudca-samko-spochybnil-zakonnost-trestneho-stihania-jankovskej-dalsich-sudcov/1880524

  Odpověď
 48. Pokračovanie pojednavania s Kočnerom a spol.minuta po minute….Šanta a Lipšic su presvedčení ,že Toth ma rukolapne dôkazy ,že zmenky su falošné….títo dvaja sú tak priehľadní…za každú cenu presvedčit verejnosť o ich klamstve….pritom pojednávania len začali….verím ,že pravnici Kočnera maju všetko dôkladne pripravené…takto jednoducho tk Lipšic aj so zapredaným Šantom a klamáro. Tóthom nemôžu vyhrať…..

  https://www.aktuality.sk/clanok/721999/online-kocner-sa-chce-v-kauze-zmenky-pytat-petra-totha-ten-svedci-proti-nemu/

  Odpověď
  • Blahovo vyjadrenie sa mi nepáči v zmysle,že prezumcia neviny…označuje Kočnera za vraha a kokaboranta…o Todovej to sedi …je to ičividné….zaujmalo by ma či má dáke iné info …alebo prečo toto tvrdi?
   Tu je status
   https://www.facebook.com/2047997592105476/posts/2395441757361056/
   Tak toto je veľké. Prokurátori Úradu špeciálnej prokurátori dnes natvrdo vyhlásili, že mediálne úniky informácií z vyšetrovacieho spisu vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej môžu zmariť vyšetrovanie Kuciakovej vraždy.
   PROKURATÚRA VLASTNE OBVINILA TÓDOVÚ Z MARENIA VYŠETROVANIA – TO JE VEĽKÁ VEC!
   Ako prokurátori tvrdia, tieto úniky mohli dať dostatočný čas podozrivým osobám pripraviť sa na možné úkony polície.
   Ja to preložím do ľudskej reči: to, čo pácha Denník N a Tódová, je tou najlepšou službou pre Mariána Kočnera. Alebo ďalších podozrivých.
   Pretože je dosť možné, že kvôli Denníku N nebude Kočner odsúdený za vraždu. Oni maria vyšetrovanie. Tódová ako komplic Kočnera – uf, to je fakt nečakané rozuzlenie prípadu.
   DENNÍK N MARÍ VYŠETROVANIE – AKO TO, ŽE PO NICH NEJDE POLÍCIA!?
   Denník N dnes asistuje pri páchaní zločinu. Už dávno mala sedieť na výsluchu Tódová a už dávno mala vyšetrovateľom prezradiť, kto vynáša zo spisov.
   Zjavne je to niekto, kto má záujem na zmarení vyšetrovania. Ide o kľúč k celému prípadu. A tu sa Denník N tvári, že pomáha verejnému záujmu – povedzte mi, ako? Tým, že maria vyšetrovanie?
   V KOHO ZÁUJME JE ZMARIŤ VYŠETROVANIE?
   Medzi ľuďmi, ktorí majú prístup k vyšetrovaciemu spisu, je zjavne hnilé jablko. A už to vidí aj prokuratúra. Či je to agent Kočnera, ktorý schválne marí vyšetrovanie a zneužíva Tódovú, alebo je to agent niekoho iného, kto stojí za vraždou – to môžeme iba špekulovať.
   Ale je zjavné, že tu chce niekto zmariť vyšetrovanie. A že tento niekto spolupracuje s Tódovou a Denníkom N.
   VRAŽDIŤ KVÔLI MOCI?
   Pravdou ostáva, že vražda novinára najväčší politický osoh priniesli partii okolo Progresívneho Slovenska. Vďaka tomu, že sa zviezli na protivládnej emócii po vražde Kuciaka, sú vo svojich funkciách eseťácki progresívci Čaputová, Vallo a ďalší.
   Táto vražda pomohla slovenským liberálom z prostredia Esetu a Penty zbaviť sa Roberta Fica a oslabiť našu vládu. A preto je na mieste podozrenie, že ten, kto marí vyšetrovanie, zároveň má prsty aj v tejto vražde.
   KTO NA VRAŽDE POLITICKY ZÍSKAL A KTO STRATIL?
   Prepojenie Progresívneho Slovenska s protivládnym Denníkom N a vlastníkmi z ESET-u nemusím pripomínať. Rovnako ako nemusím pripomínať, že protivládne SME vlastní iná finančná skupina – Penta, ktorej vlastník si písal s Kočnerom o likvidácii „ču..a“.
   A títo všetci dnes asistujú pri marení vyšetrovania tým, že zverejňujú úniky zo spisov… Že by im to tak vyhovovalo?
   LIBERÁLNI NOVINÁRI ROZKLADAJÚ ŠTÁT
   Priatelia, doteraz mohli liberáli mávnuť rukou, keď sme hovorili o tom, že úniky zo spisov maria vyšetrovanie a pomáhajú Kočnerovi. Dnes to dostali medzi oči priamo od prokurátorov. A to sa len tak ľahko ignorovať nedá.
   Jasné – budú spochybňovať Kováčika, lebo toto je ich štýl práce. Spochybniť všetkých, aby oni mohli lynčovať podľa svojho politického uváženia. Ale nedokážu spochybniť všetkých prokurátorov – a oni dnes tvrdia, že úniky zo spisov ohrozujú prípad.
   KOČNEROVA OPIČKA MONIKA?
   Kde sú odrazu všetci tí All For Jan? To im nezáleží na vyšetrení prípadu? To im je jedno, že Tódová marí vyšetrovanie? To im nevadí, že eseťácky denník ohrozuje prípad? Že kvôli Denníku N sa možno Kočner dostane von z lochu? Že vrah Kuciaka sa nenájde kvôli Tódovej?
   Zdá sa, že už konečne vieme, kto je Kočnerovou opičkou. Áno, je to Monika. Ale nie Jankovská. Monika Tódová.

   Odpověď
   • popolvár 10.9.2019 o 15:18

    V očiach bežného občana po širokej mediálnej masáži je momentálne Kočner zodpovedným za konečnú, priamu objednávku vraždy Kuciaka. Toto mu vyvracať počas prebiehajúceho súdneho procesu je kontraproduktívne. No spochybniť spojenie Kočnera so SMEROM, o ktoré sa celý čas táto liberálna banda pokúša, možné je, a to poukázaním a preukázaním priameho prepojenia Kočnera so skutočnými objednávateľmi vraždy z liberálneho prostredia. Kočner je momentálne len prostriedkom a možnosťou, ako to preukázať. Ak by sa priebežne darilo zabezpečiť vyšetrovacie spisy pred únikom informácií z nich, tak by sa v zárodku zničila možnosť poukázať nepriamo na skutočné pozadie vraždy Kuciaka. Či už dôjde následne aj k priamym obvineniam do prostredia liberálov, to ukáže čas, no momentálne mediálne prostredie je také, že aj priame obvinenie skutočných vinníkov-objednávateľov, by vyvolalo doslova lynč z liberálnych kruhov na všetkých, ktorí by si to dovolili. Najprv je potrebné na to pripraviť pôdu. A o tomto je aj uvedený Blahov status.

    Odpověď
  • Martin Daňo zverejnil prepis rozhovoru Kočner a SIS
   Tu je prepis obnovenej komunikácie aplikácie WhatsApp medzi Mariánom Kočnerom a zrejme príslušníkom SIS o piatej falošnej zmenke, ktorá sa pohybovala v prostredí generálnej prokuratúry v rukách prokurátorky Janette Plhákovej, ktorá za ňu chcela 500 tis EUR.
   https://drive.google.com/file/d/1ElJtqZAWgn5J0y6q8HdjyliGSsRZVp6S/view

   Odpověď
  • Kočner priznal, že s Jaroslavom Haščákom preberali kauzu zmenky viackrát. „Dajme pána Haščáka predvolať, nech vypovie“ povedal
   https://www.hlavnydennik.sk/2019/09/09/kocner-bojovne-na-sude-predvolajte-hascaka-lipsic-bol-koncipientom-ernesta-valka-v-roku-1999/

   Odpověď
 49. České tornádo přilétá do Bělehradu, píší srbské noviny
  https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/zeman-v-srbsku-ceske-tornado-prileta-do-belehradu-pisi-srbske-noviny
  Dnes odlétá na návštěvu Srbské republiky prezident Miloš Zeman. Srbsko vítá našeho prezidenta jako přítele, neboť jsou zde dobře známé jeho postoje, zejména ke Kosovu.

  Program návštěvy https://www.hrad.cz/cs/pro-media/tiskove-zpravy/aktualni-tiskove-zpravy/oficialni-navsteva-prezidenta-republiky-v-srbske-republice-14987

  Odpověď
 50. „Milion chvilek a Piráti nás vracejí před 17. listopad. Elity chtějí zničit naši republiku a národní státy. Evropské dotace jsou zlo a naše zhouba.“ – říká prezident Václav Klaus

  https://xtv.cz/archiv/milion-chvilek-a-pirati-nas-vraceji-pred-17-listopad-elity-chteji-znicit-nasi-republiku-a-narodni-staty-evropske-dotace-jsou-zlo-a-nase-zhouba-rika-prezident-vaclav-klaus

  Odpověď
 51. Odpis školství bude pokračovat?

  Piráti – Neznámkovalo by se, ale bodovalo bez nebezpečí propadnutí, rozvádí poslanec převratný pirátský návrh maturit
  Praha Odložit matematiku nestačí, tvrdí poslanec a místopředseda výboru pro vědu, vzdělání, kulturu, mládež a tělovýchovu Poslanecké sněmovny Lukáš Bartoň (Piráti). Naráží přitom na prohlášení ministra školství Roberta Plagy, který nedávno oznámil, že upouští od záměru zavést ve společné části maturity povinný test z tohoto předmětu. Podle Bartoně je třeba zevrubnější reforma zkoušky, kterou dnes podstupuje skoro sedmdesát procent populačního ročníku.

  Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/neznamkovalo-by-se-ale-bodovalo-rozvadi-poslanec-prevratny-piratsky-navrh-maturit.A190909_140124_ln_domov_vag

  Odpověď
 52. Když sleduji vývoj na SR, běhá mi mráz po zádech.“ Štefec porovnal Čaputovou s Drahošem. Zaplať pán Bůh za Zemana, tvrdí

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019090910653175-kdyz-sleduji-vyvoj-na-sr-beha-mi-mraz-po-zadech-stefec-porovnal-caputovou-s-drahosem-zaplat-pan-buh/

  Odpověď
  • Oracle 911 10.9.2019 o 7:05

   Žiaľ adekvátne prirovnanie, našťastie vláda toho u nás kompenzuje dosť…

   Odpověď
 53. veľmi dobre odhaľuje článok praktiky dnešného pojednávania s Kočnerom a spol….prirovnáva ho k monsterprocesom v 50.tich rokoch…. odhaľuje tiež zaujatosť Šantu jeho zámerné podsúvanie otázok na ktoré samozrejme Kočner nereaguje,myslim si ,že tento proces bude ešte veľmi dramatický a odhalí mnoho právd a osvetlí mnohé skutočnosti ….ak ma služit tento proces na rozklad liberastov,tak potom nech to je dramatické…žiaľ mainstream sa bude všemožne snažiť ututlať skutočnosti zámerným písaním hlúposti ako dnes v SMEticha minuta po minute….napr. čo pili a kto mal ake knihy položene na stole,či prečo tam neboli kukláči…. sprostosti pre dav….no ,ale Kočner a jeho sebavedomie napovedá ,že ESÁ z rukáva obhajcov sa len začnú vyťahovať čoskoro…
  https://www.eurorespekt.sk/santovi-sa-v-priamom-prenose-ruca-obzaloba/
  Za mimoriadnych opatrení, v budove ZVJS Bratislava, pokračovalo pojednávanie vo veci falšovania zmeniek voči Ruskovi a Kočnerovi. Mimoriadne opatrenia začali teatrálnym prevozom Mariána Kočnera a privilegovaním denníka SME. Redaktorom Sme ako jediným povolil súd živý prenos z pojednávania.

  Odpověď
  • Mimochodom, všimli ste si na fotkách z procesu Kočnerov pohľad a jeho typické úškrny? ;-)

   Odpověď
  • Ešte jedna vec – pokiaľ som dobre čítal, tak to Sme si vybral sám Kočner, ale spolu s Daňom. Novinár Sme to odmietol (dôverníctvo), prijala ho Zuzana Piussi, varená pečená práve v Sme a Denníku N.
   Skúste sa opýtat samých seba, prečo si vybral práve Sme.

   Odpověď
   • Oracle 911 10.9.2019 o 7:04

    Vie, že celá táto fraška nie je o ňom a že prakticky beztrestne odkráča.
    Pritom si treba spomenúť, že pred zatknutím sľuboval odhaliť pravdu o liberáloch (vlastne o každom, ale to je irelevantné). Teraz vieme, že Daňo je nabrúsený na liberálov aspoň tak ako Fico, Mečiar či Harabina preto pustí veci von tak, ako udiali prakticky bez zavádzajúceho komentára a teraz Sme-ti sú v takej situácií z ktorého niet dobrého východiska ak nič nepovedia alebo začnú mĺžiť/klamať, tak cez Daňa sa znemožnia a ak povedia pravdu, nuž skončili…

    Odpověď
  • A už tu máme konšpirujúceho Lipšica v bleskovej reakcii:
   Lipšic: Tóthova výpoveď výrazným spôsobom posilnila pozíciu obžaloby
   https://www.hlavnespravy.sk/sts-prisiel-vypovedat-aj-peter-toth-prokurator-ho-chce-vypocut-bez-pritomnosti-verejnosti/1880456
   A ja už k tomu všetkému len záverom poviem: Bože, prosím, daj aby sa tieto veci dôkladne a poctivo došetrili a aby národ dozvedel celú pravdu.

   Odpověď
   • Oracle 911 10.9.2019 o 7:11

    Otázka: Kedy klame Lipšic?
    Odpoveď: Keď sa mu hýbu pery.

    Odpověď
    • a pro-kurator santa sa ani nesnazi zakryt svoju zaujatost. tym horsie pre neho a jeho kliku. kocner robi ksichty, nosi 22 na mikine a dali mu cervenu pasku cez ruku… toth bude este zavidiet svechotovi, ze uz ma pokoj. a todova… skoda reci, ta by si zasluzila skorej odbornu pomoc.

     Odpověď
  • Konspirator 10.9.2019 o 12:49

   Nemôže byť ten to proces využitý na odpis ( totálne profesionálne zhovadenie) ŠTS, ktorý je dieťaťom liberálov, konkrétne Žinanskej?

   Odpověď
  • Jedna dobra sprava za druhou. Chudaci vsetci ti dezinformatori z aktuality, n, sme, budu z nich bud blbci alebo spolupachatelia…

   Odpověď
 54. prešiel som webb ale nejako som nenašiel žiadne články o tom ako Fico poslal Beblavého do riti. Všade je to isté a to ako si ho Pele pozve na koberček, ale ináč nič. Dokonca aj na topkách je to tak skryté, že keď o tom nevieš, tak sa k tomu ani nedopracuješ. Fico asi trafil klinec po hlavičke tak presne a tvrdo, lebo to ticho z druhej strany je až ohlušujúce.

  Inak Pele včera na TA3 povedal, že polícia začala trestné stíhanie Kiskovho brata pre nejaké finančné podvody. Poškodená má byť 2 najväčšia banka na Slovensku (asi je to VÚB). A hádajte kto kúpil Quatro? No predsa VÚB-čka. Podľa všetkého to súvisí s tým, že sa prišlo na to, že nebankové pôžičky boli poskytované nezákonne. Firma, ktorá pôžičky poskytovala na to nemala oprávnenie (mohla ich len sprostredkovať) a fakticky sa jednalo o pračku špinavých peňazí. Ak je pravda, že VÚB-čka spolupracuje s políciou, tak Kisku hodili cez palubu. Kiska podľa všetkého dostával prachy od VÚB-čky a preto mohol „rozdávať“ svoj prezidentský plat a prevádzkovať dobrého anjela.

  Odpověď
  • Tu je to video:

   https://youtu.be/aMZxaqGa48E

   Odpověď
  • legionar 10.9.2019 o 7:11

   to su stare veci, Kiskovho brata vo VUB -Quatro nedali do predstavensta koli medializacii pripadov s pozemkom a i. taka bola dohoda ktora sa neuskutocnila , preto sa nastval a zalozil splatkovu firmu Ahoj ktora zacala spolupracovat s Postovou bankou kde vo vysokych funkciach pracuju ludia ktori uz pracovali vo VUB a hlavne Quatro preto ten cirkus

   Odpověď
 55. Nikdy v živote nebudem vo vládnej koalícii, ktorej súčasťou by mal byť Marian Kotleba,“ uviedol premiér.
  https://www.napalete.sk/pellegrini-si-chce-predvolat-fica-na-koberec-za-vyroky-o-mazurekovi/

  Odpověď
  • Uviedol to aj Fico.

   Odpověď
  • Oracle 911 9.9.2019 o 22:38

   Silné vyhlásenie…

   Odpověď
 56. popolvár 9.9.2019 o 18:19

  Ako sa Mistríkovi vrátili peniaze, investované do prezidentskej kampane:
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019072810437441-vysvetluj-caputova-vysvetluj-blaha-promluvil-o-informacni-bombe-ktera-otrese-slovenskem/
  Ak ste niekto na facebooku, tak dajte sem link na originál.

  Odpověď
  • Oracle 911 9.9.2019 o 19:33

   Cca mesačná vec sa dostáva aj do českého mediálneho priestoru znamená ďalšiu fázu odpisu liberálov a „kaviarní“…

   Odpověď
   • aj v CR mali podobny „problem“ ked odstupil Michal Horacek a postupil Drahosovi vsetky bilboardy, je mozne ze sa ta otazka otvori na viacerych miestach, ked to neprejde do mejnstrimu u nas, mozno v CR ano

    Odpověď
    • Oracle 911 9.9.2019 o 22:06

     To je už možnosť…

     Odpověď
 57. Putinovec 9.9.2019 o 14:47

  Akce na odpis fašistické agendy greténismu.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chteji-vase-penize-O-Grete-Thunbergove-Co-je-za-tim-vsim-nahral-na-VIDEO-mlady-Cech-595284

  Odpověď
  • vydržal som to počúvať až dokiaľ nezačal trepať bludy ohľadom Grécka, kde vraj socialisti rozhádzali kvantá peňazí a rozpočet držia len preto, lebo ich nemci držia pod krkom. v realite gréci nakúpili nepotrebné nemecké ponorky, nemecké tanky, atď pre nemcov predstavujú zlatú baňu, skladáme sa na nemcov aj my. taká drobná paralela s americkými vrtuľníkmi a stíhačkami pre Slovensko.

   Odpověď
   • … a dali im za to perly ich statneho biznisu: priastav Pireas, lode vlastnene statnou dopravnou spolocnostou, aerolinky…..

    Odpověď
   • Putinovec 9.9.2019 o 17:10

    Nemluvě o tom,že Řekové nemají pro ponorky vhodný přístav.
    Já si uvědomuji,že to není faktologicky čisté,beru to jako část určitého procesu.

    Odpověď
 58. https://www.aktuality.sk/clanok/721970/aj-druhy-pokus-opozicie-odvolat-pellegriniho-sa-moze-skoncit-fiaskom/
  Komédia a jej druhý pokus -opäť fiasko…. : ))))

  Odpověď
 59. https://domov.sme.sk/c/22207544/marian-kocner-zmenky-sud-peter-toth.html
  SMEti by si priali kuklačov v pojednavacej miestnosti…opäť zabúdajú na to,že zatial nebol z ničoho uznaný vinným…. Kočner podľa všetkého pôsobí sebaisto a vie čo hovorí…bude to ešte zaujmavé

  Odpověď
 60. Komunista Kavij si nebral servítky: Kolář plní přání USA, oslavy listopadu se připravují na americké ambasádě
  naha starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře (TOP 09) změnit pohled na výklad vítěze 2. světové války koresponduje s výrokem poradce amerického prezidenta Johna Boltona, že všechny ruské pomníky v Evropě jsou oslavou tyranie a Rusko nikdy Evropu neosvobodilo, uvádí v rozhovoru pro portál ParlamentníListy.cz předseda Plzeňského krajského výboru KSČM Miroslav Kavij. Vyjádřil se také k nadcházejícímu výročí sametové revoluce.
  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019090910650585-komunista-kavij-si-nebral-servitky-kolar-plni-prani-usa-oslavy-listopadu-se-pripravuji-na-americke/

  Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>