Video

Podepisování příspěvků: anonymní příspěvky nebo ty, které v poli jména/přezdívky budou mít titulek nebo jiný text, mohou být smazány. Příspěvky s nakopírovaným delším obsahem, který je dostupný na jiném místě, mohou být také smazány – v takovém případě uvádět pouze odkaz, případně pár vět, nikoliv celý text systémem copy&paste. První komentář nového uživatele se zobrazí až po schválení, další již hned.

 Obnoviť

 1. Na ruskom nete je veľmi sledované video – Откровения Инсайдэра. Pýtali sa na neho tuším aj Zaznobina. Našiel som audioknihu, v závere ktorej je analýza z pohľadu KOB.
  - insider patí k temným silám, brániacim rozvoju ľudstva, vedúc ho cestou božieho dopustenia.

  https://www.youtube.com/watch?v=gYBWqUP2K24
  Откровения Инсайдэра (аудиокнига) + анализ с позиций КОБ

  S vedomím, že vieme o koho ide a s obozretnosťou na manipuláciu si myslím, že dal veľa aj cenných informácií.

  Odpověď
 2. Krym – cesta domov , český dabing

  https://youtu.be/RloyEJ9VfHo

  Odpověď
 3. Cico Ciciak 15.8.2017 o 23:05

  Celkom dobrá tlačovka R. Fica na TA3 ohľadne „jadra“ EÚ, kde už dávno sme:

  TB R. Fica a M. Lajčáka o formovaní jadra Európskej únie
  ————————
  http://www.ta3.com/clanok/1110940/tb-r-fica-a-m-lajcaka-o-formovani-jadra-europskej-unie.html

  Odpověď
  • Tak Lajčák v Nemecku so S.Gabrielom podpísal „memorandum o štrukturálnej spolupráci“ -
   spoločnú platformu výmeny informácií a koordináciu stanovísk… už vidím, ako budú Nemci upravovať svoje stanovisko k ukrajinskému majdanu, zasahovaniu šorošových mimovládiek do volieb a referend na Slovensku, ku obchodnej, kultúrnej, či športovej spolupráci s Ruskom… Naoko nás akože zoberú do „jadra EÚ“, ale vždy tam budeme iba chudobnými príbuznými, až kým nás neosídlia nemeckými utečencami z Nemecka. Potom už budeme plnhohodnotnými členmi ich spoločenstva. Toto my chceme? Ja teda nie… Lajčákovi srší z očí, že je karieristická sviňa, žiadny národniar/vlastenec.

   Odpověď
   • Oracle 911 16.8.2017 o 7:49

    Aj Putin varí z vody t.j. používa také kádre aké má po ruke…
    Otázka ale je, kto bude jadrom EU a podľa tej uviaznutej lode v Belgickom prístave čo spomínal Franta, Brusel už nebude t.j. vedúcej úlohe starých členov sa odzvonilo:
    http://www.vodaksb.eu/diskuse/egregorialne-matricni-projevy/comment-page-7/#comment-63411

    Odpověď
    • Oracle, vysvetli nám to jasnejšie. Fico jednoznačne tvrdí, že chce byť v jadre s Nemeckom a Francúzskom, ako lídrami jadra. Teraz ešte v jadre nie sme, sme v štandardnej EÚ, ako ostatné štáty V4, akorát ako jediná krajina V4 sme aj Euroúnii.
     Byť v jadre znamená však prijatie pravidiel jadra a tie sú takéto :

     http://www.zvedavec.org/prispevky2017/02/7177-evropsti-super-bossove-podivejte-se-co-na-nas-chystaji.htm

     Takže, ako máme chápať členstvo Slovenska v jadre ?

     1. Že vznikne jadro V4 a Nemeckom s Francúzskom nás budú prosiť, aby sme ich do jadra V4 prijali ?

     2.Alebo jadro V4 nevznikne, ale v prípade rozpadu alebo transformácie EÚ vznikne to jadro s Nemeckom, Francúzskom a bude priberať nové štáty, ktoré prijmú pravidlá uvedené v tom článku, kde dávam odkaz ?

     Vieš, nie je mi jasné tvoje uvažovanie.

     Ďalej ma zaujíma jeden rozpor. Fico nechce, aby sme prijali migrantov, nechce ucelené komunity islamu v SR, pričom povinnosťou členov jadra bude aj :

     Členské státy se vzdají:

     2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů

     Takže ako je to s Ficom . Klame všetkých, pretože to, že stále hovorí, že SR chce ísť do jadra znamená, že vlastne chce vytvoriť jadro s V4 s tým, že Nemecko a Francúzsko nás bude prosíkať o vstup ku nám ? Takto to je ?

     Pretože, až Fico chce možnosť uvedenú v bode 2, tak to potom nebude také pozitívne a vlastenecké pre Slovensko, alebo sa mýlim ?

     Odpověď
     • Cico Ciciak 16.8.2017 o 15:53

      No ešte tento idiot tu chýbal.

      Odpověď
      • Oracle 911 16.8.2017 o 17:42

       Cico dačo veľké sa udeje…

       Odpověď
     • to ze pan Steinmaier vo februari priniesol nejaky navrh este nic neznamena, bol to len navrh, ktorym testoval pripadne postoje V4 k tomu navrhu… a myslim, ze neuspel

      pokial budu nejake pravidla a vobec vznik jadra oficialne, bude to musiet byt nieco vo forme zmluvy, alebo aspon spolocnej deklaracie a nic takeho sa neudialo

      premier Fico hovori o ucasti v jadre EU aj z toho dovodu, aby sme boli pri stole na tych rokovaniach, kde sa tie pravidla budu utvarat, co je nanajvys rozumne… to je o niecom uplne inom, nez pises ty, julius a mas to za hotovu vec … ziadna kasa sa neje taka horuca, ako sa uvari

      Odpověď
      • https://pastebin.com/xNASCeTk

       Odpověď
       • Oracle 911 16.8.2017 o 19:12

        Pustite to video z tlačovej besedy na TA3 ešte raz a pomaly vetu po vete snáď dôjde vám čo povedali. V tom videu Fico jasne povedal, že:
        -Slovensko je už v jadre lebo od nej závisia mnohé veci;
        -V4 je platforma na presadenie národných záujmov Slovenska (združuje cca 65 miliónov ľudí);
        -bez toho aby sme sadli za jeden stôl s Francúzskom a s Nemeckom svoje si nepresadíme;
        -lobuje za reformovanie EU;
        -EU je náš životný priestor.
        Lajčák povedal, že sme dôležitý, to jadro zmení a prakticky zopakoval to čo povedal Fico…
        A s týmto súvisí to, že 19. septembra Lajčák t.j. slovenský zahraničný minister navštívi Trumpa a to na ŽIADOSŤ Trumpa. A takto navštívil Trumpa LEN Lavrov! Takže zo Slovenska a v širšom zmysle aj V4 sa stáva centrom riadenia t.j. bude u nás pokoj a migranti cez kvóty a na zmluvu NEBUDÚ (nech nás zvedavec akokoľvek presviedča o opaku) a našou pákou bude Nemecko.

        Odpověď
        • „-Slovensko je už v jadre lebo od nej závisia mnohé veci;“

         Slovensko v jadre nie je, Fico by nedeklaroval, že musíme byť v jadre, keby sme už boli. Jadro sa len legislatívne pripravuje a ani Nemecko a Francúzsko nie je ešte v jadre, lebo neprijalo „jadrovú legislatívu“.
         Keby sme už v jadre boli, prečo by Fico stále deklaroval, že Slovensko musí vstúpiť do jadra ? Máme rovnakú, doteraz prijatú legislatívu EÚ ako ostatné krajiny V4 a tie netvrdia, že sú v jadre…
         Slovensko, aj keď je kolóniou, na ktorej Nemecko riadne ryžuje nemá také postavenie, aby tejto krajine diktovalo a Fico nezmení ani pripravovanú a v budúcnosti schválenú legislatívu jadra, ktorá sa bude týkať aj prijatia migrantov uvedené v bode 2 toho odkazu..
         Politici sa síce snažia oblbnúť ľudí, že už v jadre sme, pretože rátajú, že vačšina je nevedomá a nevie, čo prijatie do jadra obnáša. Body toho odkazu, čo som sem dal nie sú mediálne zverejňované mainstream médiami, aby ich široké masy ľud poznali a vedeli, čo ich čaká a čo sa na nich pripravuje.

         „V4 je platforma na presadenie národných záujmov Slovenska (združuje cca 65 miliónov ľudí);

         Fico a Lajčák jasne hovoria, že doležitejšie pre Slovensko ako V4 je byť v jadre s Nemeckom a Francúzskom. Lajčák priamo uvádza, že len tam sú naše prioritné národnoštátne záujmy…Pri V4 používajú výraz regionálne záujmy.

         „bez toho aby sme sadli za jeden stôl s Francúzskom a s Nemeckom svoje si nepresadíme;“

         A kedy si Slovensko voči Francúzsku a Nemecku svoje presadilo ? Sú to len rečí pre ľudí, aby to zožrali..
         Až chce byť Slovensklo v jadre, potom musí prijať aj pripravovanú legislatívu pre jadro a Fico to aj naznačuje vo videu..Okrem toho bez ostatných krajín V4 už nemáme 65 mil ľudí, ale niečo málo nad 5 miliónov, čo je značný rozdiel…

         „-EU je náš životný priestor.“

         Možno teraz je, ale nie je dovod, aby práve SR patrilo do jadra a prijalo tú genocídnu legislatívu, ktorá sa pripravuje. Pre SR by stačilo, keby zaujalo rovnaký postoj, ako ostatné krajiny V4 a nešlo do jadra.

         „-lobuje za reformovanie EU;“

         Fico nemá šancu reformovať lobovaním projekt EÚ a ani sposob, ako ho chcú globalisti formátovať, či už teraz alebo v budúcnosti a ešte horšie je to v prípade, keď Slovensko bude jediný štát V4 v jadre, čím bude mať ešte slabšiu pozíciu, ako keby tam boli všetky krajiny V4, ktoré sa však do jadra nehlásia a vedia prečo.

         Lajčák sa pripravuje na doležitý post v OSN…Tá návšteva vobec neznamená, že SR sa stáva centrom riadenia. Aj Fico navštívil prezidenta a potom pustil plyn na Ukrajinu a nestali sme sa žiadnym centrom riadenia…
         Až Slovensko, ako jediná krajina V4 bude v jadre, tak oslabí ostatné krajiny a z V4 bude ťažko aj regionálne centrum riadenia…

         Nemecko sa zaplavuje stále migrantami a až bude SR v jadre, prijme rovnakú migračnú politiku, aká je teraz v Nemecku..To je základná logika a je to uvedené aj v bode 2 toho odkazu..
         To, že Fico sa v súvislosti s jadrom nevyjadruje ohĺadom migrantov svedčí podĺa mňa o pokrytectve, pretože moc dobre vie, že vstupom do jadra odovzdávame migračnú politiku na jadro a ich legislatívu…

         „Takže zo Slovenska a v širšom zmysle aj V4 sa stáva centrom riadenia t.j. bude u nás pokoj a migranti cez kvóty a na zmluvu NEBUDÚ (nech nás zvedavec akokoľvek presviedča o opaku) a našou pákou bude Nemecko.“

         Takže podľa teba Slovensko už v jadre je, bude patriť k Nemecku a Francúzsku ,ako krajiny jadra, ale sa nebude musieť vzdať

         kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů ?

         A čo pre teba jadro vlastne znamená ?

         a) sú to krajiny V4
         b) alebo Nemecko ,Francúzsko, kde sa chce pripojiť aj Slovensko

         Pretože Fico jasne povedal a je to aj na videách, že on chápe jadro ako b)

         Odpověď
         • Oracle 911 17.8.2017 o 16:47

          Ako vidím stále ste nepochopili čo tam rozprávali a to za predpokladu, že ste pozreli video (a mám vážny dôvod si myslieť, že ste to nepozreli). Takže pustite to video a urobte si poznámky lebo inak ďalším takýmto príspevkom urobíte zo seba hlupáka, ZAS.

          Odpověď
          • Len čas ukáže, kto z nás je hlupák.

           Odpověď
        • Pán Lajčák bude predsedom nabližšieho Valného zhromaždenia OSN, čo je medzinárodne vysoká pozícia. Túto skutočnosť tiež treba zobrať do úvahy v súvislosti s jeho návštevou u pána Trumpa.

         Odpověď
         • Daniela I. 16.8.2017 o 21:58

          Presne tak a netreba zabúdať ani na to, že pár dni po zvolení do funkcie sa uskutočnilo v Moskve stretnutie Lajčák – Lavrov :-)

          Odpověď
          • Oracle 911 16.8.2017 o 22:17

           Takže začíname hrať úlohu mosta. :)

           Odpověď
         • Oracle 911 16.8.2017 o 22:15

          Inými slovami GP si uvedomuje, že na Západe nie sú adekvátne kádre a Rusi nebudú stačiť. Takže otázka znie: Odkiaľ nabrať kádre?
          Zo Slovenska a zo zbytku V4 ale ich školský systém je takmer v troskách a preto reformátorov ako Plavčan sa treba zbaviť a prinajmenšom navrátiť školský systém a štandardy z minulého režimu.
          A toto mi vŕta hlavou už nejaký ten mesiac a to som už dávnejšie písal.

          Odpověď
        • Tiež ma zaujala tá Lajčakova veta: …akademické kruhy, stavovské organizácie zdôrazňujú, že Slovensko musí byť v jadre Európy, aj keď sa toto jadro zmení a očakávajú od vlády ,že toto splní a zabezpečí…

         Odpověď
      • Oracle 911 16.8.2017 o 17:20

       Vďaka, lepšie by som to ani ja sám nemohol povedať, to je prvá vec.
       A druhá vec, nechcem vytvárať dlhé vlákna s tým, že kŕmim Júliusa. :)

       Odpověď
     • Oracle 911 16.8.2017 o 17:38

      Pochybujem, že ste pochopili o čom hovorí Lajčák v tom videu na TA3…

      Odpověď
   • Cico Ciciak 16.8.2017 o 15:52

    V „jadre“ už dávno sme a utečencov nám nútiť nemôžu, čo oni veľmi dobre vedia, inak príde niekto ako Kotleba, Heider, Le Pen, … a nacionalistický fašizmus opanuje EÚ.
    My v podstate inú možnosť nemáme, len zostať v EÚ a počkať, kým ju buď GP nepreformátuje (a tohto procesu musíme byť súčasťou), alebo sa neukáže nejaká reálna alternatíva voči EÚ a NATO, inak po rozpade EÚ vznikne veľká hrozba, že si nás rozkúskuje (Veľko)Poľsko s (Veľko)Maďarskom, čomu GP možno zabráni tak, že na Slovensku pretlačí novú HSĽS s novým Tisom na čele (už všetci vieme, o koho sa dnes jedná), ktorý bude skákať tak, jak bude GP pískať = vydierať.

    Odpověď
    • Cico Ciciak 16.8.2017 o 16:01

     … alebo sa opäť bude musieť spojiť ČS.
     No proste nič moc situácia, v ktorej sa dnes reálne nachádzame, ale ledajaký amatér tu bude profíkom rozdávať rozumy.

     Odpověď
 4. na kanále Technolab, kde boli videa o pyramidách, bol aj článok na leva-net, sa objavilo nové video
  https://www.youtube.com/watch?v=fiTs03goyjQ
  Я покажу вам Атлантиду (Обращение к Джеймсу Кэмерону)
  v prvej polovici, rozvíja teóriu o tom, že ostrovy pod vodou za Gibraltárom, môžu byť Atlantída, ale to ešte nie je také zaujímavé, v druhej časti ukazuje svojho podvodného robota,,,a celé je to také zvláštne..akokeby chystal niečo odhaliť v ďalších častiach..

  Odpověď
  • je tam jedna klíčová věta:

   Zapomněli jsme, kdo ve skutečnosti jsme. Současné cíle lidstva jsou podmíněné jinými hodnotami, jež ve skutečnosti nejsou hodnoty. Vývody dělejte sami.

   Odpověď
   • Už v niektorom predchádzajúcom dieli povedali – pre starých egypťanov (ktorí prišli na Zem z Marsu) boli dôležité hodnoty, ktoré si duša môže po smrti tela zobrať so sebou… čiže to nemôže byť nič materiálne.

    Odpověď
  • jinak mám z toho podobný pocit, na něco se chystá, ten kanál je výstupem nějaké skupiny, mající mnoho vědomostí.

   Odpověď
   • Oracle 911 15.8.2017 o 22:25

    Asi ruské žrecské/niektoré znacharské klany sú za týmto projektom a to, že takto využívajú možnosti internetu svedčí o tom, že GP už ich priamo neohrozuje.

    Odpověď
   • Putinovec 16.8.2017 o 20:50

    V té scéně,kde předvádí podvodní kameru,to vyznívá jako by říkal,Odhalíme mnohem víc,víc než je vám milé.

    Odpověď
  • https://youtu.be/p1CQapWXBRU

   Já myslím, že šlo o nějaký celkem přesně zaměřený trolling. Možná se v hloubce 3 km nachází něco zajímavého?

   Odpověď
   • https://www.youtube.com/watch?v=p1CQapWXBRU&feature=youtu.be

    Odpověď
    • Putinovec 16.8.2017 o 17:14

     Děkuji za překlad.Bez Vás bych si jen prohlížel obrázky.

     Odpověď
    • Jana z Arku 16.8.2017 o 20:52

     Děkuji moc také. Je to pro mne velmi důležité, rozšiřovat si obzor. A myslím že nejen pro mne. ☺

     Odpověď
    • Moc děkuji! :-)

     Odpověď
 5. Třetí mezinárodní armádní hry ArMI-2017 se konaly v Rusku, Ázerbájdžánu, Bělorusku, Kazachstánu a Číně od 29. července do 12. srpna 2017. Her se zúčastnilo více než 150 družstev z 28 států světa. 22 států poslalo na hry 47 skupin svých pozorovatelů. Celkový počet účastníků byl více než 4 000 účastníků. V odkazu výsledný pětiminutový sestřih.
  http://voicesevas.ru/news/33454-camye-zrelischnye-momenty-armeyskih-mezhdunarodnyh-igr-2017.html

  Odpověď
 6. http://outsidermedia.cz/debatni-klub-dotaznik-pro-radka-velicku-na-tema-cenzura/

  Odpověď
 7. Bernardýn 14.8.2017 o 22:07

  Graham Philips: Britové, nevěřte své vládě, přijeďte na Donbas.
  https://www.youtube.com/watch?v=Ar40vBm4qQw

  Odpověď
  • Škoda, že má zatím tak malou sledovanost. :)

   Odpověď
   • Nech si len anglosasi sedia doma.

    Odpověď
 8. Duchovní hudba, sborový zpěv

  https://www.youtube.com/watch?v=jlDv1HEcft4
  https://www.youtube.com/watch?v=plrd6GBU810
  https://www.youtube.com/watch?v=x0BMHMzyCSI

  a z jiného soudku
  https://www.youtube.com/watch?v=m_tjxz4yS_U

  Odpověď
  • https://www.youtube.com/watch?v=25v8LpelgPI

   Odpověď
  • Jana z Arku 16.8.2017 o 16:31

   Díky ☺ moc za krásnou hudbu, až mám z toho husí kůži všude..a je mi tak blaženě..je to nádherné.

   Odpověď
   • toto je nádherné
    https://www.youtube.com/watch?v=wXiIzLwBbEI

    Odpověď
    • Vďaka Hox,vypočul som si všetky linky.Takú hudbu ani na rádiu Lumen nenájdem.A pri skladbe z iného súdka stojí za zamyslenie aj počet zhliadnutí.

     Odpověď
    • Господи, какие голоса Ты вложил в людей!!! Красота какая!!!

     Odpověď
 9. Na okraj z ineho sudka. ВЫСТУПЛЕНИЕ ШВЕЙЦАРСКОГО ИСТОРИКА ПОТРЯСЛО ВЕСЬ МИР лекции Даниэль Гансер (Daniele Ganser)
  https://www.youtube.com/watch?v=wdmfVycaK34

  Odpověď
  • КГБ: CШA боmбили СССР, Сталина oтpaвили, Горбачев aгент ЦPY
   https://www.youtube.com/watch?v=3Uu1IgCXdyw

   Odpověď
   • Я покажу вам Атлантиду (Обращение к Джеймсу Кэмерону
    https://m.youtube.com/watch?v=fiTs03goyjQ&app=m&persist_app=1
    Pokracovanie My Techno Lab.

    Odpověď
    • Тайна горы Улуру (Австралия ).Огромная дыра и розовое озеро !
     https://m.youtube.com/watch?v=8WRc-x7FZ84

     Odpověď
    • K pyramidam, ako technickym zariadeniam ako ich vylozili v TechnoLab, by som priradil aj tieto podivne jaskyne v Cine na 30 rovnobezke:
     https://vk.com/club114247208?w=wall-114247208_70871

     Odpověď
  • tady je k tomu taky super video

   Ukážu vám Atlantidu (Oslovení Jamese Camerona) Titulky CZ

   https://www.youtube.com/watch?v=p1CQapWXBRU&feature=youtu.be

   Odpověď
 10. Doporučuji ke shlédnutí DVTV s hosty Čunkem (KDU) a Separovou (šéfka PraguePride)
  https://video.aktualne.cz/dvtv/cunek-musime-resit-to-ze-vymirame-gayove-a-lesby-deti-nerodi/r~db8421b67df711e7b4dc0025900fea04/

  od 23:00 to má docela „koule“, sám nevím jestli ona opravdu nechápe rozdíl mezi pojmem „Muž“ a pojmem „Žena“, nebo to jen hraje.

  Pár poznatků:
  - Čunek se profiluje jako asi jediný hodnotový lídr KDU
  - Je škoda že lidi jako on nemají dostatek použitelné faktologie v ruce, ta mu chyběla
  - Na Čunkovi je vidět, jak opatrně musí v dnešní „duhové“ době mluvit odpůrce LGBT

  Můj závěr:
  DVTV pracuje velmi dobře.

  Odpověď
  • Separová – zajímavé jméno…separ-ovat….dělit, likvidovat zdravou společnost

   Odpověď
 11. Dva mladí muži z Německa cestuji po Altajském kraji a hledají místo, kde by se usadili a pěstovali eko potraviny. Jejich putování má 9 dílů. Projíždějí krajinou a vesnicemi a také hovoří s lidmi.
  Vesnice jsou různé, ale krajina je krásná. Místy jako v Beskydech, místy jako v Českém ráji a také jsou natočená místa, která se podobají alpské krajině. Dávám odkaz na první díl.
  https://www.youtube.com/watch?v=gKj44MkT15k

  Odpověď
 12. Vzniká vzdělávací film podle knihy „Sad roste sám“.
  Zde ukázka:
  https://www.youtube.com/watch?v=Y6T2OneaT-8

  Odpověď
  • No nevypadá to zle, je to přinejmenším další forma popularizace, možná pro některé na začátku stravitelnější, aby si udělali alespoň přibližný obrázek oč jde, a také trochu vnikli do terminologie a začali se zajímat víc, tedy číst knihy, které jsou stěžejní.

   Odpověď

Napsat komentář

*
*

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>